Úterý 03. srpen 2021 16:17
reklama
Swissquote Krypto
reklama
BOSSA ebook analyza
reklama
Purple Trading Jaroslava Tupého

Klíčová slova - Investiční skupina

C:\fakepath\top-09072021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

09.07.2021 1) Asijské akcie dnes většinou ztratily, stejně jako čínská inflace. Organizátoři nadcházejících olympijských her v Tokiu na základě horšící se epidemické situace v zemi rozhodli o tom, že se tento sportovní svátek uskuteční bez diváků. Koronavirus má na svědomí také nový lockdown hlavního města Jižní Koreje Soulu. Čína oznámila, že tamní spotřebitelské ceny v červnu nečekaně zpomalily růst na 1,1 % z 1,3 % v květnu. Analytici počítali se zachováním tempa růstu.
C:\fakepath\O2.jpg

PPF získala 90,1 procenta O2 a iniciuje stažení jeho akcií z burzy

24.06.2021 Investiční skupina PPF získala v rámci zrychleného odkupu akcií podíl 90,01 procenta v operátorovi O2, a chystá se proto iniciovat stažení těchto cenných papírů z pražské burzy. Uvedla to dnes v tiskové zprávě. Před středečním vyhlášením zrychleného odkupu skupina ovládala 83,58 procenta akcií operátora.
img

PPF chce získat 100 procent v operátorovi O2, nyní ovládá 83,58 pct.

23.06.2021 Společnost PPF Telco z investiční skupiny PPF chce zvýšit svůj podíl v operátorovi O2 na víc než 90 procent. Plánuje pak nucený odkup zbylých akcií. Nyní skupina ovládá 83,58 procenta. Nabídla v rámci zrychleného odkupu maximálně 264 korun za akcii. Uvedla to dnes v tiskové zprávě. Současná cena akcií O2 na burze je 269 korun.
img

CZECH FUND otevírá fond kvalifikovaných investorů s developerskými projekty

23.06.2021 Nový fond kvalifikovaných investorů Czech Development Fund SICAV (CDF) se zaměří na investice do developerských projektů ve střední Evropě, které zhodnotí při jejich prodeji. V prvním roce počítá s projekty v hodnotě 1,4 miliardy korun a pro investory cílí na výnos 6,75 procenta ročně.
img

HN: Penta mění vlastnickou strukturu, Haščák převádí podíl na rodinu

15.06.2021 Finanční skupina Penta Investments mění vlastnickou strukturu. Jeden ze zakladatelů Jaroslav Haščák začal převádět svůj podíl v Penta Investments Group Limited, což je základní vlastnický fond celé skupiny, na rodinu. Vyplývá to z prvních zápisů v evidenci skutečných majitelů, píšou dnešní Hospodářské noviny (HN). Skupina to potvrdila s tím, že o změně vlastnické struktury majitelé uvažovali již delší dobu. Na konci roku má ze všech manažerských pozic odejít třetí největší podílník Penty Jozef Oravkin a zároveň začne jeho postupné vyplácení. Ze zakladatelů tak zůstane jako majitel jen Marek Dospiva.
img

Fond Petrus Advisers doporučil akcionářům Monety odmítnout propojení s PPF

21.05.2021  Fond Petrus Advisers, který vlastní zhruba pět procent akcií Monety Money Bank, doporučil dalším akcionářům Monety, aby na červnové valné hromadě nepodpořili spojení s bankovní divizí PPF. V rozhovoru pro server Seznam Zprávy to řekl manažer fondu Oliver Škutil. Fond s transakcí nesouhlasí, na své výhrady upozornil Českou národní banku i Evropský bankovní úřad (EBA), uvedl Škutil.
C:\fakepath\ceska koruna-2.jpg

Analýza: Kellner měl pod kontrolou kolem jednoho procenta výkonu ekonomiky ČR

30.03.2021 Majitel skupiny PPF Petr Kellner, který v sobotu tragicky zamřel na Aljašce, měl pod vlastnickou kontrolou řádově kolem jednoho procenta výkonu české ekonomiky. Vyplývá to z analýzy ekonoma České spořitelny Michala Skořepy. Po sečtení dvou základních složek přidané hodnoty, tedy osobních nákladů a zisku před zdaněním, z výročních zpráv za rok 2019 čtyř firem skupiny dominantně působících jen v ČR (O2, CETIN, PPF Banka, Air Bank) vyjde podle něj 0,7 procenta tehdejší přidané hodnoty české ekonomiky.
img

Kellnerova smrt nemusí podle analytiků ukončit rozvoj PPF

29.03.2021 Náhlé úmrtí Petra Kellnera nemusí pro skupinu PPF znamenat ztrátu pozic ani jejího strategického rozvoje. Její procesy fungování jsou zaběhnuté, shodli se analytici, které oslovila ČTK. Počáteční pokles akcií některých firem na burze byl podle nich dán jen zbrklou reakcí na nejistotu, nikoli věcným ohodnocením reálné situace.
C:\fakepath\etoro.png

Izraelská makléřská společnost eToro vstoupí na burzu v USA

16.03.2021 Izraelská společnost eToro Group, která klientům z celého světa nabízí on-line makléřské služby, vstoupí na burzu ve Spojených státech. Spojí se za tímto účelem s firmou specializovanou na akvizice, takzvanou SPAC. Odhadovaná cena sloučeného podniku, který investicí zaštítí mimo jiné i japonská technologická a investiční skupina SoftBank Group, činí 10,4 miliardy dolarů (228,5 miliardy Kč). Firma to uvedla v dnešní tiskové zprávě.
img

PPF by po odkupu měla vlastnit přes 28 procent akcií Monety

11.03.2021 Investiční skupina PPF by po vypořádání odkupu měla vlastnit přes 28 procent akcií Moneta Money Bank. Společnost Tanemo z této skupiny v dobrovolném veřejném návrhu na odkup akcií Monety přijala od jejích akcionářů akceptace předpokládající odkup 141,723.860 akcií. Cena za odkoupené akcie by dosáhla 11,3 miliardy korun. PPF to dnes oznámila ČTK.
img

PPF Telecom loni zvýšila zisk o 16 procent na 432 milionů eur

02.03.2021  Telekomunikační skupina PPF Telecom Group loni zvýšila čistý zisk o 16,1 procenta na 432 milionů eur, tedy asi 11,3 miliardy Kč. Konsolidované výnosy skupiny zahrnující například operátory O2, CETIN nebo Telenor stagnovaly na 3,2 miliardy eur, tedy 83,5 miliardy Kč. Firma to uvedla na svých stránkách. Na zprávu o výsledcích upozornil web E15.
img

Rohlik Group získala od investorů asi 5 miliard Kč, bude expandovat

02.03.2021  On-line prodejce potravin Rohlik Group získal od investorů 190 milionů eur (asi pět miliard Kč). Finance firmě pomohou k rychlejší expanzi na stávajících trzích, pro plánovaný vstup do Německa, ale i v pokračování investic do technologií a zlepšování služby. Společnost o tom informovala v tiskové zprávě.
img

Investiční fond RSJ Gradus zhodnotil své investice: BioXcel Therapeutics uspěl v klinických testech u pacientů trpících akutními projevy psychických onemocnění.

11.02.2021 Jeden z fondů investiční skupiny RSJ, Gradus, který se zaměřuje na investice v oblasti life sciences, oznámil zhodnocení své investice do společnosti BioXcel Therapeutics. Došlo k němu díky skvělým výsledkům ve vývoji léčby akutních psychiatrických jevů jako je neklid provázející schizofrenii, bipolární poruchu, demenci, delirium nebo léčbu závislostí.
C:\\fakepath\\london7.jpg

Londýnská burza registruje silnou poptávku po primárních emisích

01.02.2021 Londýnská akciová burza letos přitahuje mnoho primárních nabídek akcií (IPO) a zažívá nejlepší začátek roku od globální finanční krize. Londýn se tak stává hlavním faktorem v obnoveném zájmu o IPO v Evropě, uvedla dnes agentura Bloomberg. Z celkem 22 oznámených plánů na primární nabídku v regionu jich devět chce na burzu v Londýně a z pěti největších Londýn získal tři. Dnes předložily plány vstupu na londýnskou burzu čtyři firmy.
img

O2 loni zvýšila zisk o 7,1 procenta na 5,85 miliardy Kč

28.01.2021 Operátor O2 loni zvýšil konsolidovaný čistý zisk o 7,1 procenta na 5,85 miliardy korun. Výnosy stouply o 2,6 procenta na 39,77 miliardy. Růstu zisku firma dosáhla díky snížení provozních i běžných investičních výdajů. Výnosy vzrostly díky vyššímu využívání fixní sítě a růstu v oblasti ICT. O2 to oznámila v tiskové zprávě.
C:\fakepath\rok2020.png

Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2020 v ČR

14.12.2020 Oznámeno, že novým majitelem hnědouhelné elektrárny Počerady bude od roku 2024 skupina Sev.en Energy finančníka Pavla Tykače. Společnost ČEZ, majitel elektrárny, nevyužila do konce roku 2019 opci, aby prodej odvolala. V říjnu společnosti uvedly, že Vršanská uhelná ze skupiny Sev.en Energy převezme Počerady už 31. prosince 2020. Původní dohodnutá cena ve výši dvě miliardy korun za převod v roce 2024 byla navýšena na 2,5 miliardy korun.
img

O2 zvýšila v pololetí výnosy o 1,8 % a čistý zisk o 2,8 %

07.08.2020  Telekomunikační společnost O2 vykázala v letošním prvním pololetí konsolidované provozní výnosy 19,326 miliardy korun, což je o 1,8 procenta meziročně více. Ve druhém čtvrtletí výnosy kvůli koronaviru stagnovaly. Pandemie covid-19 měla ve druhém čtvrtletí negativní vliv na výnosy z roamingu a prodeje telefonů, což znamenalo pokles příjmů v mobilním segmentu. Čistý zisk za první pololetí vzrostl o 2,8 procenta na 2,675 miliardy Kč. Operátor to dnes uvedl v tiskové zprávě.
C:\fakepath\Musk-Buffet.jpg

Musk je díky růstu akcií Tesly bohatší než Buffett

13.07.2020 Zakladatel a šéf společnosti Tesla Elon Musk se díky pátečnímu růstu ceny akcií podniku stal bohatším než legendární investor Warren Buffett. S odvoláním na svůj index miliardářů o tom informovala agentura Bloomberg. Tesla se zabývá výrobou elektromobilů, angažuje se ale i v některých vesmírných projektech.
img

IPO Warner Music "bodovalo" navzdory koronakrizi

04.06.2020 Hudební vydavatelství Warner Music se během uplynulé středy vrátilo na burzu a stalo se zatím největším IPO roku 2020. A to i přesto, že některé firmy svůj aktuální vstup odkládají kvůli pandemii COVID-19. Před emisí kvůli velkému zájmu potenciálních investorů firma dokonce zvýšila objem svých nabízených akcií z původních 70 milionů na 77 milionů USD.
img

Warner Music získal z primární nabídky akcií 1,9 miliardy USD

03.06.2020 Firma Warner Music Group, která je třetí největší nahrávací společností na světě, získala z primární nabídky akcií 1,93 miliardy USD (46 miliard Kč). Částka je vyšší, než firma původně plánovala, protože se nakonec rozhodla akcií prodat více. Nabídka Warner Music je letos zatím největší primární nabídkou akcií v USA, napsala agentura Reuters.
img

Warner Music se vrací k plánu na primární nabídku akcií

26.05.2020 Společnost Warner Music Group, která je třetí největší nahrávací společností na světě, se vrátila k plánu na primární veřejnou nabídku (IPO) akcií, kterou kvůli koronaviru v březnu odložila. Společnost očekává, že při debutu na trhu Nasdaq získá zhruba 1,82 miliardy USD (45 miliard Kč) a že tržní hodnota firmy dosáhne asi 13 miliard USD. Informovala o tom dnes agentura Reuters.
img

Pandemie brzdí zisky O2

15.05.2020 Pandemie šířícího se koronaviru brzdí i růst čistého zisku společnosti O2. Přesto zvýšila díky úspěšné strategii své zisky o 2,6 % na 1,27 miliardy korun.
img

Ekonomicky nejohroženější jsou domácnosti samoživitelů. Více než polovina z nich nepokryje nečekané výdaje, 7 % jich bojuje s nedoplatky

12.05.2020 Četná opatření v uplynulých týdnech v souvislosti s nákazou Covid-19 a jejich dopad na chod domácností řeší drtivá většina domácností v Čechách, ale i u našich východních sousedů na Slovensku. Aktuální analýza společnosti Wood & Company se proto podívala na schopnost domácností vypořádat se s poklesem příjmů, platbami účtů či splácením dluhů. Výsledky ukázaly, že ekonomicky nejohroženější jsou domácnosti samoživitelů, tedy jednoho rodiče s dětmi, a také osamělých seniorů.
img

Nahrávací společnost Warner Music podala žádost o vstup na burzu

07.02.2020 Společnost Warner Music Group, která je třetí největší nahrávací společností na světě, podala ve Spojených státech žádost o primární veřejnou nabídku akcií (IPO). Na burzu by firma chtěla vstoupit v letošním roce, zatím ale není jasné, kolik akcií chce nabídnout a kdy přesně, informovala agentura Reuters.
img

O2 loni zvýšila výnosy na 38,8 miliardy

27.01.2020  Operátor O2 zvýšil loni výnosy o dvě procenta na 38,76 miliardy korun. Čistý zisk stoupl kvůli investicím pouze o 0,2 procenta na 5,46 miliardy Kč. Firma zvýšila počet zákazníků u všech svých služeb, nejvíce, o více než 100.000, přidala O2 TV. Spotřeba mobilních dat vzrostla o 30 procent. Firma to dnes uvedla v tiskové zprávě.
img

Výběr hlavních ekonomických událostí v ČR v roce 2019

16.12.2019 V tomto velmi rozsáhlém článku najdete kompletní výběr nejdůležitějších hospodářských událostí v České republice v roce 2019 (řazeno chronologicky po měsících a dnech):
img

CME po oznámení o převzetí skupinou PPF ztrácí i na pražské burze

29.10.2019 Cenné papíry mediální společnosti CME dnes na pražské burze ztrácejí dopoledne kolem šesti procent, cena jedné akcie tak proti pátečnímu závěru klesla na zhruba 101 korun. Po nedělní zprávě, že firmu převezme finanční skupina PPF, tak trh následuje vývoj akcií na americké burze Nasdaq. V Praze se v pondělí kvůli svátku neobchodovalo, analytici dnes podobný vývoj očekávali.
img

Skupina PPF Petra Kellnera prodala dluhopisy za 14 miliard svým investorům

22.03.2019 Podle serveru IHNED.cz nyní prodala skupina PPF, která patří českému miliardáři Petru Kellnerovi, své dluhopisy v hodnotě asi 14 miliard korun svým investorům.
img

Saxo Bank zahajuje spolupráci s Morningstar

06.09.2016 Investiční a obchodní specialista Saxo Bank a společnost Morningstar Investment Management Europe Ltd (investiční skupina Morningstar, Inc.) dnes oznámily zahájení spolupráce, která rozšíří nabídku investičních strategií pro klienty Saxo Bank.
Související klíčová slova: FXstreet | Bitcoin | Obchodní strategie | Čína | Finance | Peníze | Moody's | Fitch | Equity | Inflace | Nasdaq | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Koruna | HDP | Devizové rezervy | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Apple | Analytik | New York | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Daně | Průmyslová výroba | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Aktiva | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bankovní rada | Valná hromada | Bloomberg | Burza | CME | Cash flow | Centrální banka | Stock | Garance | Distribuce | Dluhopis | Ekonomika | Emise | Evropská komise (EK) | Futures | Fúze | IFRS | IPO | Index PX | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Kiwi | LIBOR | MMF | Makléř | Měna | NYSE | Nabídka | Nemovitostní fond | Stavební povolení | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Osobní příjem | Platforma | Podílník | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodejní cena | Rating | Ratingová agentura | SICAV | Schodek rozpočtu | Trend | Tržní kapitalizace | Vega | Výkonnost | Výnos | Warren Buffett | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | EUR | USD | Citibank | Dluhopisy | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | Obchodování s cennými papíry | Objem obchodů | Asijské akcie | Finanční krize | FTSE | Komerční banka | Saxo Bank | Úroková sazba | Investoři | Fond | EU | Finanční sektor | Aukce | Ekonom | Zisk | Berkshire Hathaway | Sázka | Zkušenosti | Výsledky | Investiční příležitost | New York Stock Exchange | ČSOB | Partners | Obchodovat | Financování | Investiční banky | Investovat | Makro | Facebook | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Bankrot | Ceny akcií | Vzdělávání | Delta | Index | Podpora | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie O2 | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | Dolar | Etoro | Evropská banka | Exchange | Finanční služby | Fondy | Forexu | Fortuna | FXstreet.cz | GE money | Graf | Guvernér ČNB | Hodnota akcií | Hospodářské noviny | HSBC | Index PMI | Investiční | Investing | J&T Banka | J&T | Kapitálové trhy | E15 | Londýnská burza | Management | Market | Markets | Minimální mzda | Nemovitosti | Obchodní platformy | Odkup akcií | Penzijní společnosti | Portfolia | Pro investory | Prodej dluhopisů | Reuters | Ropy | SaxoBank | Sázky | Société Générale | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | TopForex | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Volkswagen | Vývoj akcií | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | EIA | Buffett | RSJ | Andrej Babiš | Báze | CEPS | Daniel Beneš | EBITDA | Elon Musk | Jeff Bezos | Ministerstvo financí | Petr Kellner | ROCE | Hlavní trh | Tržby | Zaměstnanost | Světové ekonomiky | Miliardář | eBook | Komise | Kontrakt | Mezinárodní banky | Volby | Genesis | Poradenská společnost | Burze | Investment | Moody's Investors Service | Markit | Unicredit | DPA | CNN | Microsoft | Bankovní sektor | UniCredit Bank | Home Credit | GE Money Bank | Investing.com | Macquarie | Magnát | Realitní magnát | Podnikatel | Podnikání | Automobilový průmysl | Pokles akcií | Stock Exchange | Sázková kancelář | Multi-Asset obchodování | Energie | Rada ČNB | Podnikatelé | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Agentura Reuters | Bankovnictví | Referendum | Miliardáři | Investiční firma | Forbes | Firmy | Kapitálové rezervy | České firmy | Economic | IHS | Globální finanční krize | Index miliardářů | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Propad | Sázková Fortuna | Kryptoměny | TradingView | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Agentura Moody's | CzechInvest | Ztráty | SaxoSelect | Nejistota | Erste | Unipetrol | Philip Morris | Akcionáři | Zajištění | FTSE 100 | Šéf společnosti | Tesla | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Nakupovat akcie | BDO | Mzdy | Průzkum | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | Investovat do akcií | Výnosy | Očekávání analytiků | Softbank | Institucionální investor | Příjmy | ČTK | Internetové firmy | Pokles ekonomiky | Očekávání | Evropský bankovní úřad (EBA) | Globtrex | IHS Markit | Morningstar | SaxoTraderGO | TPG Capital | Skupina PPF | Vstup na burzu | Globtrex.com | Capitalinked | Radim Dohnal | Věštec z Omahy | Robinhood | Lithium | Investiční skupiny | Obchodování na trzích | Wood & Company | Skupina Saxo Bank | Saxo | FinTech | Zonky | Capitalinked.com | Portu | Fond kvalifikovaných investorů | Kvalifikovaní investoři | Czech Fund | Manažer fondu | Finanční skupina | Dodávky ropy | Roční výnos | Kim Fournais | EK | Evropská komise | Základní úroková sazba | Denní objem obchodů | Česká firma | Český miliardář | Čínské firmy | Společnost Apple | Majetek | Obchodovat s akciemi | Makléřská společnost | Inven Capital | Akcie CME | Zvýšení sazeb | Primární nabídky akcií | Státní fond | Zájem investorů | Primární veřejná nabídka | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Odhad růstu ekonomiky | Nabídka akcií | Americké společnosti | Výkonný ředitel | Miroslav Frayer | Konglomerát | Nové akcie | New York Stock Exchange (NYSE) | PPF | Thomas Cook | iShares | Loterie | CzechTrade | Trinity Bank | Hospodářské krize | Digitalizace | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Rozpočet | Akcie Erste Group | Central European Media Enterprises (CME) | Převzetí CME | TV Nova | Mediální společnosti | Trinity | Objem | Obchod | Skupina ČEZ | CETA | ČSÚ | Konkurenceschopnost | Předseda představenstva | Primární nabídky | Firma | Olívia Lacenová | Tesla Elon Musk | 4G | European Metals Holdings | European Metals Holdings (EMH) | EMH | Erste Group | Avast | Skupina Home Credit | HCBV | Generální ředitel | Vyšetřování | Amazon | Důvěra v českou ekonomiku | Nejbohatší | Miliardy | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Vicepremiér | 5G | AFP | České hospodářství | Wüstenrot | EET | Omezení těžby | E-shopy | Průmysl | Radim Krejčí | Společnost ČEZ | Rozpočet na rok 2020 | Na burze | Tržní kapitalizace firmy | Propouštění | SoftBank Group | Africký mor prasat | Africký mor | Další rozvoj | Rozvoj | Nezaměstnanost v Česku | Problémy | Pojišťovny | Prodeje akcií | Kotační výbor | Vývoj hodnoty akcií | Philip Morris ČR | Koruna zpevnila | Prohlášení | Časopis Forbes | Airbus | Dieselgate | Události roku | František Savov | Moravský Peněžní Ústav | Záložna | Modern Times Group | Nova Broadcasting Group | Eastern European Media Holdings | NN Group | Martin Durčák | Kladenská Poldi | Poldi | Opimo Trade | Eurovia CS | Sev.en Energy | Poradce premiéra | Poradce premiéra Andreje Babiše | Czech Media Invest | Marta Nováková | Seznam.cz | Pilsen Steel | Státní veterinární správa | Ústavní soud | KKCG | Škoda Auto | BHM Group | Penta Real Estate | Hanwha Investment & Securities | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | CITIC Group | CEFC Europe | ÚOHS | Karel Pospíšil | ČVUT | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Jaroslav Hanák | Alpiq | Švýcarská společnost | Premiér Babiš | Veba Broumov | Canal Plus | Vivendi | General Atlantic | Radek Dvořák | Eurojackpot | RegioJet | Pivovary Staropramen | Ovocnářská unie | Jednání vlané hromady ČEZ | Jednání vlané hromady | Madeta | Energetický a průmyslový holding | Pavol Kováčik | Ministerstvo životního prostředí | Petr Zatloukal | ÚKZÚZ | Akro | Papcel | Coca-Cola HBC | Nexen Tire | Roman Juráš | EP Power Europe | Elektronická evidence tržeb (EET) | Empresa Media | Médea | CEFC China | Médea Group | XXX Lutz | Kika | Skupina Sazka | tunel Blanka | CITIC Dicastal | České aerolinie (ČSA) | EP Global Commerce | EPGC | Metro AG | Řetězec Makro | Telenor Hungary | Telenor Real Estate | Baby Direkt | Nový blok Jaderné elektrárny | Jaderné elektrárny | Tendr | R2G | InterContinental | Fairmont Hotels & Resorts | Accor | Golden Prague Hotel | Státní zemědělský intervenční fond | SZIF | Fond Hartenberg | Jat Tehnika | CzechToll/SkyToll | Martin Ulčák | Witkowitz | Korea Heavy Industry& Development | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Jaderná elektrárna Temelín | Temelín | Bankovní rada České národní banky | Smartwings | Důchod | Předseda | Skupina AXA | AXA | Nejziskovější | Česká zbrojovka | Odchod Británie z Evropské unie | NERV | Miliardy korun | Investiční platformy | Růst hrubého domácího produktu | Schodek státního rozpočtu | Vladimír Vávra | Analýza společnosti | O2 | O2 Czech Republic | Miliardy eur | Zemědělství | Poradenství | Ministerstvo práce | Podnik | Emisní cena | Bloky | Míra zadlužení | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Kryptoměny bitcoin | Komunikace | HN | Prezident | Koronavirus | Google | Hospodářské noviny (HN) | Trhy | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Impérium | Většinový podíl | Negativní dopad | Pokles | Situace | Jindřich Fremuth | O2 Jindřich Fremuth | Generální ředitel O2 | Ředitel O2 | Investice v roce 2018 | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Operátor O2 | Výnosy firmy | Firmy v ČR | Výnosy firmy v ČR | Mobilní operátor | Tomáš Kouřil | Finanční ředitel | Meziroční růst | IFRS 16 | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Petr Bartoň | Analytik skupiny | Jumpshot | IHNED | IHNED.cz | Zpomalení růstu | Zlepšení | Obchody | DRFG | Výdaje | Správce daně | Útlum aktivity | Student Agency | Warner Music | Nahrávací společnost | Žádost o vstup na burzu | Warner Music Group | Universal Music Group | Sony Music Entertainment | Ed Sheeran | Bruno Mars | Madonna | Metallica | SEC | Access Industries | Pozice nahrávacích společností | Žádost o nabídku akcií | Ministerstvo dopravy | Prodávající | Státní dluh ČR | COVID-19 | Noviny | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Vyhlášení nouzového stavu | Mzda | Výkyvy | Současná cena | Společnost IHS Markit | Nouzový stav | Asijské akcie dnes | Skupina Berkshire Hathaway | Kabinet | Energetické společnosti | Generální ředitel ČEZ | Největší propad | ČMZRB | TPCA | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Burzy cenných papírů | Hyundai | Automobilka | Automobilka Hyundai | Pandemie COVID-19 | Úvěrový program | Aktuální situace | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Onemocnění | Národní rozvojový fond | Valné hromady | MF | Náhrady mezd | Daňové povinnosti | Škoda | Komerční banky | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Výrobce letadel | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Alena Schillerová | Ministryně financí | Dopad pandemie koronaviru | Další růst | Růst | Poslanci | Potenciál | Ministryně financí Alena Schillerová | Křetínský | Šíření nákazy | Air Bank | Ekonomiky | Slovensko | Schodek | Práce | Rozvojová banka | Koronakrize | Údaje | DPH | Pojišťovna | Obchodovat s cennými papíry | Radovan Vítek | Karel Komárek | Marek Dospiva | Devizové rezervy České národní banky | Možnosti obchodování | NÚKIB | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Majitel | EP | Premiér Andrej Babiš | Omezení pohybu | Amazon Jeff Bezos | Legendární investor | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Zrušení daně z nabytí | Cestování | Energetická společnost | Sazka Group | Casinos Austria | Maloobchod | Biofarmaceutické společnosti | Dopravci | Soud | Prodat dluhopisy | Zadlužení | Bezpečnost | O2 CR | Nedoplatky a dluhy | Nedoplatky | Dluhy | Oživení české ekonomiky | Společnost Avast | Evropský bankovní úřad | Výzkumné společnosti | T-Mobile | PPF Telecom Group | Nejbohatší Čech | Auta | CNN Prima News | Scénáře vývoje české ekonomiky | Konsorcium | Svaz dovozců automobilů | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Kupci | Fischer | Umělé inteligence | OKD | JDE | Společnost Warner Music | Unie | ČR | Stravenkový paušál | Andrej Babiš (ANO) | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | Zbrojovka | Genesis Capital | Londýnské burzy | Antivirus | Start-upy | IPO Warner Music | Letecká skupina Smartwings | Letecká skupina | Národní rozpočtová rada | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | EPPE | Agrofert | Covid | Představenstvo | Firma ČEZ | Makléř Wood & Company | Wood & Company Vladimír Vávra | Skupina Smartwings | Dopad pandemie | E.ON | Hodnota Buffettova majetku | Ocenění | Peugeot | Citroën | Ceny | Praha | Evropské investiční banky | Spotřební daně | Index Ventures | COVID III | Důvěra | Odhad vývoje ekonomiky | PPF Petra Kellnera | VHM | Zrušení superhrubé mzdy | Výpadek příjmů | SPAC | Akcie SPAC | Platforma eToro | Seznam Zprávy | Program Antivirus | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Klimatický plán | Průmyslová výroba v ČR | Antimonopolní úřad | Lockdown | Měnový fond | Koncern | Epidemické situace | Moneta | Výsledky voleb | Apollo | Sazka Entertainment | Fondy Apollo | Letecká doprava | Česká televize | Daňový balíček | Dr. Martens | Výrobce obuvi | Výrobce obuvi Dr. Martens | Deliveroo | Návrh PPF | Londýnská akciová burza | Nordic Capital | Cint Group | Hydrogen Refueling Solution | MGC Pharmaceuticals | Auction Technology Group | Digital 9 Infrastructure | NextEnergy Renewables | Moonpig Group | Finanční výsledky | Prázdná firma | RSJ Gradus | BioXcel Therapeutics | Investiční fond RSJ | Fond RSJ Gradus | Vytěsnění minoritních akcionářů | CETIN | Robinhood Markets | Special Purpose Acquisition Companies | Air | Rohlik Group | PPF Telecom | Fidelity | Společnost eToro | eToro Group | Makléřská platforma | Fintech Acquisition V | Vision Fund 2 | Fidelity Management & Research | Wellington Management | Start-up eToro | On-line makléřské služby | Makléřské služby | Makléřská platforma eToro | Platformy Robinhood | Jitka Tkadlecová | PPF Jitka Tkadlecová | Analytik Trinity Bank | Trinity Bank Lukáš Kovanda | PPF B.V. | Rudolf Jelínek | Linet | Hrubý národní důchod | Ladislav Bartoníček | Benxy | Petrus Advisers | Fond Petrus Advisers | Oliver Škutil | Loterijní společnosti | Penta Investments Group Limited | Penta Investments Group | Penta | Czech Development Fund SICAV | Czech Development Fund SICAV (CDF) | CDF | Skupina DRFG | CZECH REAL ESTATE INVESTMENT FUND | CREIF | CZECH REAL ESTATE INVESTMENT FUND (CREIF) | AVANT | AVANT investiční společnost | Pavel Zahradil | PPF Telco | Společnost PPF Telco | Technologie
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | FXstreet | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Investiční příležitosti 2020
Investiční rady
Investiční riziko
Investiční roadshow
Investiční robot
Investiční rozhodnutí
Investiční ředitel
Investiční sázky
Investiční seminář
Investiční semináře

Následující klíčová slova

Investiční skupina PPF
Investiční skupiny
Investiční služby
Investiční služby a poradenství
Investiční smlouva
Investiční soutěž
Investiční soutěže
Investiční specialista
Investiční společnost
Investiční společnosti
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít