Pondělí 29. listopad 2021 19:02
reklama
BidAskBit
reklama
BidAskBit
reklama
Dukascopy
reklama
Bernstein Bank

Klíčová slova - Letecká společnost

img

Evropské akcie klesají v důsledku zpráv o rakouském lockdownu

22.11.2021 Rakousko se začátkem tohoto týdne stalo první evropskou zemí, která zavedla cestovní omezení pro osoby, které nejsou naočkovány proti covid-19. Země má nejnižší proočkovanost v regionu, a to 65 %.
C:\fakepath\top-19112021-25-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.11.2021 1) Japonská vláda dnes schválila rekordních 55,7 bilionu jenů (10,9 bilionu Kč) na pomoc ekonomice zasažené pandemií. Informují o tom japonská média. Kabinet premiéra Fumia Kišidy počítá i se zapojením soukromého sektoru, s jehož penězi celkový objem pomoci dosáhne 78,9 bilionu jenů (15,4 bilionu Kč).
C:\\fakepath\\london8.jpg

Irské aerolinky Ryanair opustí londýnskou akciovou burzu, nevyplatí se jim

19.11.2021 Irská nízkonákladová letecká společnost Ryanair se rozhodla, že své akcie příští měsíc stáhne z Londýnské akciové burzy (LSE). Firma své rozhodnutí dnes zdůvodnila nízkým objemem obchodů, který podle ní neospravedlňuje náklady spojené s přítomností na LSE. S akciemi Ryanairu se obchoduje i na burze v Dublinu.
img

Lufthansa je díky nákladní dopravě zpět v provozním zisku

03.11.2021 Německá letecká společnost Lufthansa se ve třetím čtvrtletí poprvé od začátku pandemie vrátila k zisku. Pomohl jí k tomu příznivý vývoj v nákladní dopravě a také oživení poptávky po osobní letecké dopravě po zmírnění koronavirových restrikcí. Očištěný provozní zisk za červenec až září činil 17 milionů eur (434,5 milionu Kč) ve srovnání se ztrátou téměř 1,3 miliardy eur ve stejném období loni, uvedla dnes firma.
img

V Itálii začala fungovat letecká společnost ITA, nástupce Alitalie

15.10.2021 V Itálii dnes oficiálně začala fungovat letecká společnost Italia Trasporto Aereo (ITA), která je nástupcem kdysi věhlasných aerolinek Alitalia. Ty po více než 74 většinou ztrátových letech a po neúspěšné snaze o záchranu ukončily činnost. ITA je ve vlastnictví státu.
img

Smartwings chtějí prodloužit lhůtu pro reorganizační plán ČSA do února

20.09.2021 Letecká společnost Smartwings požádala soud o prodloužení lhůty na reorganizační plán pro České aerolinie (ČSA) do února příštího roku. Firma nyní dokončuje jednání s Airbusem, který patří mezi největší věřitele zadlužených ČSA. Vyplývá to z insolvenčního rejstříku, upozornil na to server zdopravy.cz. ČSA jsou v úpadku od března, insolvenční soud v červnu pověřil mateřskou firmu Smartwings, aby do čtyř měsíců zpracovala reorganizační plán. O případném prodloužení lhůty rozhodne Městský soud v Praze.
img

Ranní komentář: Růst americké inflace se konečně zastavil. Dolar mírně ztrácí, akcie stabilní

12.08.2021 Akciové trhy včera opět až na výjimky pokračovaly v pozvolném růstu. Klíčovým fundamentem byla americká inflace, která podle očekávání na meziroční bázi přestala růst, což konečně dodalo argument zastáncům její dočasnosti. Z fedu se pak včera ozývaly další hlasy (Esther Gore), které volaly po zahájení diskuse nad utahováním kvantitativního uvolňování.
C:\fakepath\letecka dopr.jpg

Sky News: Britské aerolinky Virgin Atlantic hodlají vstoupit na londýnskou burzu

08.08.2021 Britská letecká společnost Virgin Atlantic hodlá uvést své akcie na londýnskou burzu. Informovala o tom včera britská zpravodajská televize Sky News s odvoláním na zdroje z finančních kruhů. Virgin Atlantic byla tvrdě zasažena pandemií covidu-19, nyní však doufá v rychlé oživení poptávky.
img

Akcie Airbus rostou. Překoná cena akcie AIR hodnoty z dob před pandemií?

10.06.2021 V dnešní analýze se vrátíme k sektoru producentů letecké techniky. Tentokrát se podíváme na akcie Airbus. Tato letecká společnost je největším konkurentem společnosti Boeing, kterou jsme nedávno analyzovali. Airbus již delší dobu těžil z problémů svého amerického konkurenta. Převzal dokonce od Boeingu i znační podíl na trhu. Během pandemia zaznamenala cena akcie Airbus prudký pád. Posledních pár měsíců ale cena opět roste.
C:\\fakepath\\BRENTH1.png

Komodity: Ropa posiluje, přispívá k tomu mimo jiné otevírání evropských ekonomik

17.05.2021 Ropa posiluje. V náladě trhu otevírání evropských ekonomik a stoupající poptávka ve Spojených státech převážily nad nárůstem nakažených koronavirem v Asii a slabšími statistikami čínského hospodářství.
img

Ryanair má rekordní ztrátu, odvětví už se ale podle něj zotavuje z pandemie

17.05.2021 Irská nízkonákladová letecká společnost Ryanair vykázala za uplynulý finanční rok bez mimořádných položek rekordní ztrátu 815 milionů eur (20,8 miliardy Kč) po zisku více než jedné miliardy eur v předchozím roce. Omezení související s pandemií donutila firmu zrušit více než 80 procent letů. Aerolinky ale ve své výsledkové zprávě dnes také uvedly, že v odvětví letecké dopravy už vidí signály začínajícího oživení. Finanční rok skončil v březnu.
C:\fakepath\obrazek-23032021-1.png

Hedging v praxi aneb klidné spaní

23.03.2021 Pokud bychom hedgování měli shrnout do páru klíčových slov, vyjádřil bych se jasně, snižování rizika. To je v podstatě myšlenka všech strategií zajištění (dále jen hedging). Jak rád říkám, Websterova definice hedgingu zní: pozice účastníka trhu neboli také obchodníka s cílem snížit jeho vystavení rizika cenovým pohybům a volatilitě celkově. Je dobré mít nějaké zkušenosti s korelací instrumentů na trhu, k tomuto tématu se budu brzy věnovat v dalších článcích. Tak to na úvod a pojďme do praxe.
img

Soud vyhlásil úpadek ČSA, firma dluží přes 1,8 miliardy Kč

10.03.2021 Městský soud v Praze vyhlásil úpadek společnosti České aerolinie (ČSA). Návrh podal letecký dopravce. Insolvenčním správcem jmenoval soud karvinskou společnost Inskol. O budoucnosti firmy by měla rozhodnout červnová schůzka věřitelů. Vyplývá to z usnesení soudu, na rozhodnutí upozornil server zdopravy.cz. Letecká společnost má dluhy kolem 1,8 miliardy korun. Provoz zatím dál pokračuje.
C:\fakepath\DAX.jpg

Místo výrobce krému Nivea v indexu DAX zaujme Siemens Energy

05.03.2021 Společnost Siemens Energy, která dodává energetickému odvětví turbíny, nahradí 22. března v hlavním indexu německých akcií DAX výrobce krému Nivea, firmu Beiersdorf. Informovala o tom ve středu večer německá burzovní skupina Deutsche Börse.
img

Lufthansa vykázala za rok 2020 rekordní ztrátu 6,7 miliardy eur

04.03.2021 Německé aerolinky Lufthansa vykázaly za loňský rok kvůli dopadům pandemie covidu-19 rekordní ztrátu 6,7 miliardy eur (175,5 miliardy Kč). V roce 2019 měly zisk 1,2 miliardy eur. Šéf podniku Carsten Spohr předpokládá, že letos bude mít letecká společnost provozní ztrátu nižší. Nabídka letů podle něj tento rok dosáhne 40 až 50 procent úrovně z roku 2019. Předchozí prognóza přitom počítala s 60 procenty. Společnost letos opět nevyplatí dividendu.
C:\\fakepath\\eurusd-02032021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 2.3.2021

02.03.2021 Americké akcie včera výrazně posílily, podpořil je pokles výnosů u dluhopisů. K růstu akciového trhu přispěl rovněž optimismus ohledně očkování proti covidu-19 a vyhlídky na nová opatření na podporu ekonomiky Spojených států.
img

Boeing po problému s motorem doporučil nepoužívat některá letadla

22.02.2021 Americký výrobce letadel Boeing doporučil aerolinkám, aby zatím nepoužívaly stroje Boeing 777 se stejným typem motoru, jaký v sobotu způsobil potíže jednomu z letadel ve Spojených státech. Americký Federální úřad pro letectví (FAA) nařídil mimořádnou kontrolu uvedených letadel a některé aerolinky provoz těchto boeingů samy zastavily. Informace o příčinách nehody si dnes vyžádala Agentura Evropské unie pro bezpečnost letectví (EASA).
img

Regionální letiště v ČR těžce krvácí, meziročně odbavila o 87 procent méně cestujících, vykázala ztrátu až 200 milionů korun. Některá se přeorientovávají na nákladní přepravu, jiným hrozí zánik, nepomáhá ani zrušení superhrubé mzdy

31.01.2021 Česká regionální letiště za sebou mají nejhorší rok historie. Tak o loňsku otevřeně hovoří například představitelé brněnského letiště, kteří za loňský rok počítají se ztrátou až 75 milionů korun. Letiště fatálně poškozuje covidová situace, nepomáhá jim ani loňský daňový balíček, zejména zrušení superhrubé mzdy, které ochuzuje kraje a města. Některá z letišť se proto přeorientovávají na nákladní přepravu, jiná se potácejí na pokraji krachu, resp. ukončení provozu.
img

V USA se na nebe vrátil po 20 měsících zákazu Boeing 737 MAX

30.12.2020 Letadlo Boeing 737 MAX aerolinek American Airlines dnes z Miami do New Yorku přepravilo zhruba stovku cestujících. Informovala o tom agentura AP. Šlo o první komerční let uvedeného modelu ve Spojených státech po 20 měsících, kdy byly tyto stroje mimo provoz kvůli dvěma velkým haváriím.
C:\fakepath\economy-corona-virus.png

Koronavirus - propady HDP a některých oborů, velké zadlužování

18.12.2020 Koronavirus je hlavním tématem tohoto roku, a jelikož se rok 2020 pomalu chýlí ke konci, tak jsme pro naše čtenáře připravili další ze série článků na toto téma. Tentokrát přinášíme výběr dopadů šíření nového typu koronaviru na světovou ekonomiku a na vybrané obory v letošním roce.
C:\fakepath\koronavirus-2020.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2020

14.12.2020 Rok 2020 se zcela jistě zapíše do historie. Byl to neuvěřitelný rok plný šílených událostí a v podstatě vše se točilo kolem koronaviru. A jelikož se blíží konec roku, tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice v tomto roce.
img

Boeing 737 MAX absolvoval první komerční let s pasažéry

09.12.2020  Na letišti v Porto Alegre na jihu Brazílie dnes přistál Boeing 737 MAX letecké společnosti Gol. Informovala o tom agentura AFP, která měla na palubě svého reportéra. Jde o první komerční let s pasažéry, který tento letoun absolvoval po 20měsíčním zákazu. Dosud v letadle 737 MAX byli od listopadového zrušení zákazu létat hlavně zkušební piloti a novináři. Let ze Sao Paula do Porto Alegre dnes trval asi hodinu a půl a obešel se bez jakýchkoli problémů.
C:\fakepath\eurusd-04122020-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 4.12.2020

04.12.2020 Americké akcie včera převážně posílily. Většinu předchozích zisků však ke konci obchodování smazaly po zprávě listu The Wall Street Journal (WSJ), že firma Pfizer dodá do konce roku jen polovinu plánovaného počtu vakcín. Index S&P 500, který během seance dosáhl na rekord, nakonec mírně oslabil.
img

Lufthansa má kvůli koronaviru čistou ztrátu dvě miliardy eur

05.11.2020  Německá letecká společnost Lufthansa vykázala ve třetím čtvrtletí kvůli koronavirové krizi čistou ztrátu dvě miliardy eur (53,7 miliardy Kč), tedy ještě více, než se čekalo. Ve svém dnešním sdělení varovala před dopadem dalších restrukturalizačních nákladů ve čtvrtém kvartálu. Kvůli stále slabé poptávce bude i v závěrečném čtvrtletí nabízet nanejvýš čtvrtinu letů obvyklých v této části roku.
img

Ryanair má za letní sezonu ztrátu 197 milionů eur

02.11.2020 Irská nízkonákladová letecká společnost Ryanair se v prvních šesti měsících svého finančního roku propadla do ztráty 197 milionů eur (5,4 miliardy Kč). Je to poprvé za desítky let, co firma vykázala ztrátu v letních měsících, tradičně pro letectví klíčovém období. Společnost dnes uvedla, že v zimním období zvažuje další omezování kapacit kvůli druhé vlně covidu-19 a nově zaváděným protikoronavirovým opatřením.
img

Lufthansa má za kvartál ztrátu 1,3 mld. eur, čeká slabou poptávku

21.10.2020  Německá letecká společnost Lufthansa vykázala ve třetím čtvrtletí kvůli pandemii covidu-19 provozní ztrátu 1,26 miliardy eur (34,2 miliardy Kč). Největší evropské aerolinky se zveřejněním hospodářských výsledků varovaly před slabou poptávkou po zbytek roku. Minulý rok měla Lufthansa ve stejném období zisk 1,3 miliardy eur. V porovnání s předchozím kvartálem jí provozní ztráta klesla díky obnovení některých letů a omezení nákladů.
img

Hlavní evropské indexy klesají, stahují je dolů sektory cestovního ruchu

18.09.2020 Obavy ze zhoršení druhé vlny koronaviru v Evropě a jejího dopadu na odvětví cestovního ruchu způsobily, že se hlavní evropské indexy propadly, přičemž IBEX 35 je na čele. Španělský index ztratil 7 000 bodů, když v prvních hodinách obchodování klesl těsně nad 1%, zatímco FTSE 100 ztratil půl procentního bodu.
img

Aerolinky jsou i přes masívní státní podporu stále „dole“

09.09.2020 Letecká doprava je v důsledku pandemie koronaviru i vzhledem ke svému objemu nejpostiženějším odvětvím vůbec. V týdnech, kdy se téměř kompletně zavřelo světové nebe, zaznamenaly aerolinie pokles příjmů o osmdesát až devadesát procent. Špatná ekonomická situace se okamžitě promítla do ceny akcií leteckých společností. Pokles hodnoty deseti největších světových přepravců činil padesát až osmdesát procent v prvních týdnech po zavedení restriktivních opatření.
C:\fakepath\Izrael.jpg

SAE zrušily bojkot Izraele, obě země spolu mohou obchodovat

30.08.2020 Prezident Spojených arabských emirátů (SAE) dekretem zrušil zákon, který nařizoval bojkot Izraele. Obě země tak spolu mohou nyní obchodovat a uzavírat finanční dohody. Informovala o tom včera tisková agentura emirátů WAM. Jde o další konkrétní krok po ohlášení normalizace vztahů obou zemí z poloviny srpna. Emiráty se staly po Egyptu a Jordánsku třetím arabským státem ochotným k plnohodnotným diplomatickým stykům s Izraelem.
img

Lufthansa měla rekordní ztrátu 1,7 miliardy eur

06.08.2020  Německá společnost Lufthansa vykázala za druhé čtvrtletí rekordní provozní ztrátu 1,7 miliardy eur (44,3 miliardy Kč), a to navzdory snižování nákladů. Jde o nejhorší výsledek za 67 let existence podniku. O rok dříve měla firma zisk 754 milionů eur. Největší letecká společnost v Evropě v dnešní výsledkové zprávě uvedla, že odvětví letecké dopravy se na úroveň před koronavirovou krizí patrně nedostane dříve než v roce 2024.
img

Aerolinky Ryanair se kvůli koronaviru propadly do ztráty

27.07.2020  Irská nízkonákladová letecká společnost Ryanair Holdings se v prvním finančním čtvrtletí, které skončilo 30. června, propadla do ztráty 185 milionů eur (téměř pět miliard Kč) po zisku 243 milionů eur před rokem. Oznámila to dnes firma, která se stejně jako konkurenti potýká s negativními dopady koronavirové krize na leteckou přepravu. Její ztráta však byla nižší, než očekávali analytici. Ti předpokládali, že Ryanair prodělá 232 milionů eur, napsala agentura Reuters.
img

Emirates by kvůli koronaviru mohly zrušit až 9000 pracovních míst

13.07.2020  Dubajská letecká společnost Emirates Airline by v důsledku koronavirové krize mohla zrušit až 9000 pracovních míst. Uvedl to podle serveru BBC prezident podniku Tim Clark. Před koronavirovou krizí firma zaměstnávala 60.000 lidí.
img

Valná hromada Lufthansy schválila vládní záchranný balík

25.06.2020  Mimořádná valná hromada německých aerolinek Lufthansa dnes schválila vládní záchranný balík v celkové výši devíti miliard eur (241 miliard Kč). Největší letecká společnost v Evropě se tak vyhnula riziku bankrotu, který by jí jinak v důsledku koronavirové krize hrozil. Ještě do středy přitom nebylo jisté, jestli státní pomoc nezablokuje jeden z velkých akcionářů firmy.
img

Rychlé shrnutí

25.06.2020 Americké indexy včera klesaly v reakci na nervozitu týkající se šíření koronaviru v USA. S&P 500 zakončil seanci níže o 2,59 %, Dow Jones ztratil 2.72 % a Nasdaq klesl o 2.19 %.
C:\fakepath\ae-15062020-lv.gif

Pomoc leteckým společnostem schválila Francie, Německo či Norsko

15.06.2020 Výběr evropských států, které schválily pomoc leteckým společnostem (řazeny abecedně):
C:\fakepath\nemecko.jpg

Lufthansa chce zrušit 22.000 míst, z toho polovinu v Německu

11.06.2020 Německá letecká společnost Lufthansa se chystá zrušit asi 22.000 pracovních míst, z toho polovinu v Německu. Odpovídá to asi 16 procentům pracovní síly. Informovala o tom dnes agentura AFP. Lufthansa, na kterou podobně jako na celé odvětví letecké přepravy doléhají dopady koronavirové krize, ještě na konci dubna předpokládala, že zruší asi 10.000 pracovních míst.
C:\fakepath\top-05062020-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

05.06.2020 1) Akcie v Asii a Tichomoří dnes posilovaly. Dobrou zprávou pro trhy jsou další monetární stimuly ze strany Evropské centrální banky (ECB) a očekávání podobných kroků od ostatních centrálních bank. Faktorem, který mohl omezit další růst, je nervozita trhů před dnešními daty z trhu práce v USA.
C:\fakepath\euro2.jpg

EU a Berlín se domluvily stran záchranného balíčku pro Lufthansu

01.06.2020 Německá vláda se dohodla s Evropskou unií ohledně záchranného balíčku devět miliard eur (přes 242 miliard Kč) pro leteckou společnost Lufthansa. Po intenzivním vyjednávání s Evropskou komisí Berlín souhlasil s tím, že Lufthansa sníží počet svých letadel ve Frankfurtu a Mnichově. Letecká společnost v prohlášení uvedla, že se na obou z letišť vzdá 24 slotů, tedy přidělených časů pro vzlety a přistání, čímž vznikne prostor novým konkurentům. Balíček musí ještě schválit dozorčí rada a akcionáři společnosti.
img

Vláda se s Lufthansou dohodla na několikamiliardové pomoci

25.05.2020 Letecká společnost Lufthansa se s německou vládou rámcově dohodla na několikamiliardové státní pomoci. S odkazem na zdroje z německé vlády to dnes uvedla agentura DPA. Lufthansa těžce doplácí na koronavirovou krizi, dohoda je podle zdrojů v rámci záchranného plánu, který připravila vláda. Ještě ji ale musí schválit řídící výbor německého státního fondu ekonomické stabilizace, řídící orgány Lufthansy a Evropská komise (EK).
C:\fakepath\letecka dopr.jpg

Propouštění za koronavirové krize hlásí především letecké firmy

30.04.2020 Boeing - Americký výrobce letecké techniky Boeing hodlá zrušit asi deset procent pracovních míst, což se dotkne zhruba 16.000 zaměstnanců.
img

SAS propustí až 5000 lidí, Lufthansa jedná s vládou o pomoci

28.04.2020  Skandinávské aerolinky SAS by kvůli poklesu poptávky a cestovním omezením za koronavirové krize mohly zrušit asi polovinu pracovních míst, což by se dotklo až 5000 plných úvazků. V Německu pak vlajková letecká společnost Lufthansa podle zdrojů serveru Business Insider jedná s vládou o pomoci v objemu kolem devíti miliard eur (přes 245 miliard Kč) výměnou za blokační menšinu a jeden nebo dva mandáty v dozorčí radě.
img

Air France-KLM vyjednává záchranný balíček deset miliard eur

23.04.2020  Letecká společnost Air France-KLM vyjednává o záchranném balíčku ve výši deset miliard eur (276,2 miliardy Kč). Francouzská vláda se za úvěry Air France zaručí minimálně z 90 procent. Informovala o tom dnes agentura Reuters s odvoláním na dva obeznámené zdroje. Zástupci francouzsko-nizozemských aerolinek a francouzského ministerstva financí se k věci odmítli vyjádřit.
C:\fakepath\francie.jpg

Francouzská ekonomika letos klesne o osm procent, očekává vláda

14.04.2020 Francouzská ekonomika letos kvůli koronaviru patrně vykáže osmiprocentní propad, řekl dnes ministr financí Bruno Le Maire. Za poslední týden už vláda zhoršila výhled podruhé, ještě před pár dny čekala celoroční pokles hrubého domácího produktu (HDP) o šest procent. Ministr pro státní rozpočet Gérald Darmanin očekává, že deficit veřejných financí letos dosáhne rekordních devíti procent HDP.
C:\fakepath\francie.jpg

Francie výši svého záchranného balíčku odhaduje na 100 mld. eur

10.04.2020 Francie kvůli koronaviru počítá s rekordním deficitem rozpočtu i dluhem veřejných financí. Výši záchranného balíčku pro hospodářství postižené dopady pandemie nyní Paříž odhaduje na 100 miliard eur (2,47 bilionu Kč), což je více než čtyři procenta hrubého domácího produktu (HDP), řekl včera ministr financí Bruno Le Maire listu Les Échos. Před měsícem francouzská vláda tytéž náklady odhadovala na 45 miliard eur. Suma se patrně ještě zvýší, protože do ní nejsou zahrnuty záchrany velkých společností, jako je letecká společnost Air France-KLM.
C:\fakepath\corona3.jpg

V USA kvůli koronaviru roste nezaměstnanost, potíže má i Evropa

02.04.2020 Pandemie způsobená koronavirem ve světě prudce zvyšuje nezaměstnanost, jen v USA minulý týden požádalo o podporu rekordních 6,65 milionu lidí. Problémy mají také evropské státy, ve Španělsku v březnu přišel o práci také rekordní počet lidí. Evropská komise (EK) oznámila, že v rámci nového systému podpory krátkodobého zaměstnávání nabízí členským zemím až 100 miliard eur (zhruba 2,7 bilionu Kč). O práci teď přicházejí hlavně lidé v odvětvích, na která má pandemie nejtvrdší dopady, což jsou například hotely, restaurace či firmy v letecké dopravě.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Price Action | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Akciový index | Fitch | Korelace | Inflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Koruna | G20 | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Evropské akcie | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Nikkei | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | AUD/CAD | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Ekonomické události | Obchodování na burze | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bankovní rada | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Burza | CFD | Call opce | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | DAX | Dolarový index | ECB | ESM | Ekonomika | Euro | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FX | Fed | Finanční trhy | Futures | Fúze | Hedging | High | IPO | Index DAX | Index PX | Indikátor | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Kurz | LES | Long | Long pozice | Lot | MMF | MT4 | Margin | MetaTrader | Měna | Měnový pár | Měny | Nabídka | Obchodník | Opce | P/E | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Put opce | RSI | Ratingová agentura | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Swap | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Výkonnost | WTO | Wall Street | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | FTSE | Ekonomika Spojených států | Americký prezident | XTB | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | Investoři | Fundamenty | Fond | Program nákupů dluhopisů | EU | Vývoj ceny | Ekonom | Business | Drahé kovy | Zisk | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Arbitráže | London Stock Exchange | Euronext | Partners | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Světová obchodní organizace | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | USDX | Výrobní ceny | Eurostat | Portugalsko | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Wall Street Journal | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | Datum vypršení platnosti | Delta | EPS | Index | Podpora | Vnitřní hodnota | Akcie Amazon | Akcie Deutsche Bank | Akcie Erste | Akcie Siemens | Akciové burzy | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Brent | CashFlow | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | Česká ekonomika | České akcie | Dolar | Ekonomika USA | Eura | Evropská banka | Exchange | Expirace | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | GfK | Graf | HDP Číny | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investiční | Investiční doporučení | Investing | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Kurz GBP | Kurzu měn | Maďarsko | Management | Markets | MetaTrader 5 | PayPal | Prognóza | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Ropy | Rubl | Růst HDP | Řízení rizika | Signály | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Stoxx | Stoxx Europe 600 | TopForex | Trh | Tržní hodnota | Volkswagen | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zpráva | Zprávy | Zisky | Put | Buy | EBITDA | Ekonomika EU | Indie | Intermediate | Jeff Bezos | Ministerstvo financí | P.A. | Petr Kellner | Protistrana | ROCE | ROE | Itálie | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | Kmenové akcie | Tržby | Úvěr | Světové ekonomiky | Miliardář | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Burze | Aramco | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Sky News | DPA | Bankovní sektor | DIW | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Agentura AP | BBC | Destatis | Agentura DPA | Brazílie | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Cizí měny | Evropské banky | Energie | Severomořská ropa | Rada ČNB | Kč/EUR | Kč/USD | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Forbes | Vývoj ceny ropy WTI | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Economic | Širší index S&P 500 | Akcie v USA | Televize Sky News | Akcie v Asii | IHS | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Program nákupu dluhopisů | Velké banky | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Americký akciový index | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Rizikovější aktiva | Nervozita | Zpřísňováním měnové politiky | Virgin Group | Richard Branson | Alibaba | Propad | Kryptoměny | Les Echos | Ropné společnosti | Severomořská ropa Brent | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Finanční injekce | Pokles výnosů | Americké indexy | Nejistota | Erste | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Burzovní skupina | Zajištění | FTSE 100 | Tesla | Agentura AFP | Odhodlání | Kapitalizace | Výhled | Francouzská ekonomika | Poplatky | Rekordní maxima | Mzdy | Hlavní evropské indexy | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | General Electric | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Opatření na podporu ekonomiky | FTSE MIB | FCA | Finanční ústav | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Japonská vláda | Česká vláda | Americké investiční banky | Softbank | ARM Holdings | Příjmy | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Pokles ekonomiky | HDP eurozóny | Program kvantitativního uvolňování | Akcie výrobce letadel Boeing | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Očekávání | Business Insider | IHS Markit | Grant Thornton | Spotový kurz | BBVA | Obchodování na trzích | Výnosy u dluhopisů | Airbnb | Obchodní války | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | OPEC+ | Podniky | Renaissance Capital | FAANG | Objem obchodování | USMCA | Růst výnosů dluhopisů | Přímé zahraniční investice | Dodávky ropy | Primární nabídka | EK | Evropská komise | Pohyby na trzích | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Veřejný dluh | Česká firma | Španělský IBEX | Čínské firmy | Společnost Apple | The Wall Street Journal | Ukončení obchodní války | Obchodovat s akciemi | Globální dluh | Primární nabídka akcií | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | Světové finanční trhy | Uber Technologies | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Nejznámější kryptoměny | Akcie firmy | Akcie klesají | Nabídka akcií | Americké společnosti | Prezidentka ECB | Akcie automobilky | Ministerstvo obchodu | Nové akcie | Akcie týdne | Raiffeisen Bank International | Ekonomické problémy | Shrnutí obchodování | Kótování | Saudi Aramco | Italská vláda | Thomas Cook | Britská obchodní komora | Kurzarbeit | Jak se stát lepším investorem | Společnost Deutsche Börse | Snižování rizika | Hospodářské dopady | Cena akcie | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Hospodářské krize | Platební společnost | TikTok | Huawei | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Rozpočet | Rozpočtový schodek | Deficit | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Ropný gigant | Německá vláda | Trinity | Výkon amerického dolaru | Objem | Obchod | Myšlenka | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Firma | Maloobchodní prodeje | Olívia Lacenová | Pfizer | Borsa Italiana | Studie | Index DOW | Erste Group | Avast | Generální ředitel | PSA | GM | Růst světové ekonomiky | Lagardeová | Souhrnný index | Vyšetřování | Amazon | Úrok | Tiffany | LVMH | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | EBRD | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Walt Disney | 5G | AFP | Meziroční růst HDP | Konkurenti | Omezení těžby | Předpovědi | E-shopy | Průmysl | Zakázky německého průmyslu | Na burze | Propouštění | General Motors | NTT | Docomo | Výrazný pokles | Rozvoj | Globální vývoj | Problémy | NAFTA | Britové | Americké ministerstvo práce | Prognózy | Státy EU | Ranní komentář | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Světové obchodní organizace | Celkový zisk | Plyn | Nálada | Koruna zpevnila | Prohlášení | Alstom | PSA Group | HDP Německa | Časopis Forbes | EASA | Společnost Huawei | Americká automobilka | Farmaceutická společnost | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Společnost IAG | Akciový index Dow Jones | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Událostí ve světové ekonomice | Škoda Auto | Míra | České aerolinie (ČSA) | InterContinental | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Smartwings | Geely | Předseda | Záporné úrokové sazby | FedEx | Nejziskovější | Disney | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Peter Altmaier | Americké vlády | Lámání rekordů | Uber | Ipsos | Česká zbrojovka | Ztráta | NERV | ACEA | Miliardy korun | Tripadvisor | Peter Navarro | Peking | Wirecard | Singapur | Ziskovost | Hospodaření | Paschal Donohoe | United Airlines Holdings | Američané | Bruno Le Maire | Odškodné | Netflix | General Motors (GM) | Výroba aut | Výroba aut v Německu | VDA | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Budoucnost | Experti | Německá společnost | Nový rekord | Ministerstvo práce | Wall Street Journal (WSJ) | Čínský vicepremiér Liou Che | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Analytička | Ukazatele | Bankroty | Americké ministerstvo financí | Kryptoměny bitcoin | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Ceny energií | Čerpání peněz z fondů | Čerpání peněz | Jared Kushner | Krach | Komunikace | Francouzská vláda | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Mezinárodní organizace práce | ILO | Prezident | Koronavirus | Akcie výrobce letadel | Paypal Holdings | Brand Finance | Značka Amazon | Google | 100 miliard dolarů | Trhy | Šíření nového koronaviru | Světová zdravotnická organizace | WHO | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Pokles | Situace | Coronavirus | Provozní zisk | Meziroční růst | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Čínské burzy | Burzy v Šanghaji | Boeing | Lehká ropa WTI | FIAT | Zlepšení | Úsilí | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Převody peněz | Americká společnost | SEC | Postmates | Snowflake | Americké ekonomiky | Britský statistický úřad | West Texas Intermediate | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Americká inflace | Indikátor RSI | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Deutsche Telekom | Gilead Sciences | Dopady epidemie koronaviru | Výroba v Číně | Shortovat | Cestovní ruch | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Snížení těžby | WP | Pomoc ekonomice | Restrikce | Negativní hospodářské dopady | Prudký pokles | Aerolinky | IBEX 35 | Air France-KLM | Lufthansa | Euro včera | Akcie včera | Olaf Scholz | Stav nouze | Profitovat | Průmyslová výroba v Číně | Karanténní opatření | Stimuly | Brusel | Letectví | Záchranné balíčky | Světové organizace | Kabinet | Největší propad | Burzy cenných papírů | Propad poptávky | Šíření nového typu koronaviru | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Mimořádná opatření | Žádosti o podporu | Texas | Internetový obchod | Koronavirová krize | Unilever | Katar | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Škoda | Návrh zákona | Výrobce letadel | Hotovost | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Sněmovna reprezentantů | Dávky v nezaměstnanosti | Záchranný balíček | Další růst | Růst | Německý parlament | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Roberto Azevedo | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Ratingová agentura S&P | Biliony | Sněmovna reprezentantů USA | Německý statistický úřad | Šíření nákazy | Izrael | Fiat Chrysler | Ekonomiky | Společnost Walt Disney | Vzdělávací webináře | Italové | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Růst nezaměstnanosti | Deficit veřejných financí | British Airways | Britská letecká společnost | Společnost British Airways | Sláva | Práce | Podíl na trhu | Údaje | IATA | Hrozí krach | Obchodovat s cennými papíry | Možnosti obchodování | Cestovní omezení | Dopady koronavirové krize | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Rozpočtový schodek USA | Nejvyšší soud | BFMTV | Ministr pro státní rozpočet | Gérald Darmanin | RMC | France Info | Výpadky | Hospodářské oživení | S&P500 | Chesapeake Energy | Finanční pomoc | Nizozemsko | Americké zásoby zemního plynu | Evropské indexy | Air France | Výrobce letadel Boeing | Poklesy HDP | Skandinávské aerolinky | Aerolinky SAS | SAS | InterContinental Hotels Group | Cestování | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Propouštění za koronavirové krize | Pracovní síly | Letecké firmy | Letecká skupina IAG | Skupina IAG | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Německé ministerstvo hospodářství | Ministerstvo hospodářství | Výběr větších firem | Michael O'Leary | Omezení kvůli koronaviru | Gilead | Čistá ztráta | Rakouská vláda | Společnost Gilead | Letečtí dopravci | Dopravci | Růst výnosů | Soud | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Dovoz | UNWTO | Světová organizace cestovního ruchu | KfW | Státy eurozóny | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Dluhy | Toyota Motor | Společnost Avast | Indexy v Asii | Potenciální zisk | Jukos | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Koronavirová pandemie | EasyJet | Britské aerolinky | Renault | Společnost Lufthansa | JDE | Unie | Propady HDP | ČR | Počty nových žádostí o podporu v USA | Počty nových žádostí o podporu | Salesforce | Hertz | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Průraz | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | Záchranný balík | Zbrojovka | Londýnské burzy | Německé vládní strany | Rumunský lei | Letecká skupina | Hertz Global Holding | Hertz Global | Index Nasdaq Composite | Rozpočtový deficit USA | Odbory palubního personálu | Odbory palubního personálu (UFO) | UFO | WSF | Pomoc leteckým společnostem | Největší evropská aerolinka | Dluh Británie | Covid | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Restrukturalizace | Druhá vlna | Státní pomoc | Mimořádná valná hromada | Akcie Lufthansy | Stabilizační balík | Vlna koronaviru | Chesapeake | Skupina Smartwings | ONS | Letecký průmysl | Společnost Uber | Jasný signál | Ant | Tempo růstu PPI v USA | Tempo růstu PPI | PPI v USA | Japonská společnost | Emirates | Tim Clark | Prezident podniku | BBC prezident | Společnost Emirates | Společnost Emirates Airline | Emirates Airline | KLM | Americký výrobce letadel | Americká společnost Apple | Šance | SAE | Stellantis | Chrysler | Ceny | Praha | Kolísání cen | Technologické společnosti | Salesforce.com | Burzovní hodnota | Aerolinky Ryanair | Čínská společnost | Turistický ruch | Ant Group | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Oživení poptávky | Americké ministerstvo spravedlnosti | Veřejný dluh Británie | Airbus Group | Akcie Airbus | Zrušení superhrubé mzdy | Bojkot Izraele | Americký soud | IT společnosti | China Eastern | Delta Airlines | Southwest Airlines | Rentabilita | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Nvidia | Zadlužení Německa | Americký podnik | Šéf podniku | Žádosti o podporu v USA | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Druhá vlna koronaviru | Cineworld | Společnost Cineworld | Dnes na pražské burze | Odvolací soud | Měnový fond | Paul Milgrom | Robert Wilson | Výrobce letecké techniky | Globální veřejný dluh | Koncern | Digitální převody peněz | Nařízení | Futures na ropu | Moneta | Odklad splátek | Společnost Pfizer | Letecká doprava | Jens Spahn | Ministr zdravotnictví | Praktické tipy | Daňový balíček | Akcie americké společnosti | Uvedení akcií | Norwegian Air Shuttle | Siemens | Deutsche Boerse | Beiersdorf | LATAM Airlines | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | Očkování | Data o vývoji HDP | Rozpočtové deficity | Rozpočtové deficity vlád | Deficity vlád | Velké zadlužování | Zadlužování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | Mutace koronaviru | Očkování proti covidu-19 | Boeing 737 Max | Autopůjčovna Hertz | Akcie stabilní | InPost | Deliveroo | Očkování proti covidu | MIB | Just Eat Takeaway | AIG | Air | Akcie Boeing | Siemens Energy | Nivea | Pandemie covidu-19 | Úpadek ČSA | ČSA | Dlouhodobý investor | Aleš Hála | Druh obchodníků | FX Opce | Out of Money | Použití opcí | Použití opcí v hedgování | Hodnota Opce | Ceny ropy Brent | Rostoucí ceny | Objednávky | Výsledky FAANG | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Rekord | Mateřská společnost | Aerolinky Virgin Atlantic | Letecká společnost Virgin Atlantic | Společnost Virgin Atlantic | Esther Gore | Proočkovanost | Společnosti | Hermes International | České aerolinie | A321Neo | A220 | Věřitelé zadlužených ČSA | Inskol | Firma Inskol | Michael Šefčík | Dopady epidemie | Objem obchodů s akciemi | ITA | Společnost ITA | Nástupce Alitalie | Alitalie | Italia Trasporto Aereo | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Giorgia Meloniová | Zdravotnictví | Pozornost | Společnost | Tým InstaForex | Odchod z londýnské burzy | Michael O’Leary
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Lesy ČR
Letadlo na vodíkový pohon
Letecká doprava
Letecká osobní doprava
Letecká přeprava
Letecká přeprava osob
Letecká přeprava osob v Evropě
Letecká skupina
Letecká skupina IAG
Letecká skupina Smartwings

Následující klíčová slova

Letecká společnost Virgin Atlantic
Letecké firmy
Letecké leasingové společnosti
Letecké palivo
Letecké společnosti
Letecký průmysl
Letectví
Letečtí dopravci
Letečtí dopravci v Evropě
Letiště Gatwick
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
BidAskBit
IronFX
FX Global
reklama
Bernstein Bank
Potvrďte prosím... Zavřít