Úterý 18. květen 2021 07:25
reklama
Admiral Markets new demo
reklama
Purple Trading VIP zona
reklama
XTB forum 2021

Klíčová slova - Qualcomm

img

Inflace v USA vzrostla o rekordních 4,2 %. Růst cen zažívá také Česko, dle ČNB však pouze dočasný

14.05.2021 Index spotřebitelských cen (CPI) v USA v dubnu zaznamenal meziroční nárůst o 4,2 %. Naposledy bylo takto vysoké číslo reportováno v září 2008. Jádrová inflace se pak vyhoupla z 1,6 % a rovných 3 %. Zveřejněný fundament vedl k výprodejům na amerických akciových trzích, jelikož investoři se začali obávat, že Fed bude muset kvůli zvýšené inflaci utahovat rozvolněnou monetární politiku mnohem dříve, než se doposud očekávalo.
img

Dolar v reakci na pracovní místa prudce poklesl. Rusnok očekává zvýšení sazeb již tento rok

07.05.2021 Česká národní banka na svém květnovém zasedání dle očekávání ponechala základní úrokovou sazbu na 0,25 %. V nové makroekonomické prognóze došlo k poměrně značnému zhoršení odhadu vývoje ekonomiky pro letošní rok z 2,2 % na 1,2 %. V následujícím roce však ČNB prognózu upravila směrem nahoru a nově tedy počítá s růstem ekonomiky o 4,3 %, když v únorové prognóze predikovala růst o 3,8 %.
img

Rozbřesk: Jak se nám skládá obrázek české ekonomiky?

05.05.2021 Pomalu a jistě se nám již skládá obrázek české ekonomiky za první čtvrtletí. Podle předběžného odhadu sice po půlroční přestávce došlo k mírnému poklesu HDP v důsledku lockdownu, avšak dopad na trh práce už byl nesrovnatelně menší než na začátku pandemie. Míra nezaměstnanosti vzrostla v prvních třech měsících roku o tři desetiny procentního bodu na sezónně očištěná 3,3 %, nicméně zaměstnanost zůstala vysoká (téměř 5,2 mil. lidí) a ve srovnání s koncem roku už jen v podstatě stagnovala. Tak to alespoň vypadá z pohledu velkých čísel, za kterými se ovšem skrývá mnoho protichůdných trendů, které nepřekvapivě ukazují relativně vysokou flexibilitu tuzemského trhu práce.
img

Růst ekonomiky USA o 6,4 % překonává očekávání. Nezaměstnanost v Česku je jedna z nejnižších v EU

30.04.2021 Na středečním zasedání měnového výboru Fedu nedošlo k žádnému překvapení, když členové výboru ponechali základní úrokovou sazbu v rozpětí 0-0,25 %. Tempo nákupu aktiv Fed také nezměnil, a tedy i nadále bude docházet k měsíčním nákupům vládních dluhopisů ve výši 80 mld. USD a také k nákupům cenných papírů krytými hypotékami ve výši 40 mld. USD. Fed rovněž zopakoval, že k dosaženích svých cílů je připraven použít všechny nástroje, které má k dispozici.
img

Evropské akcie stoupají, Amerika beze směru před dalšími výsledky a Fedem

28.04.2021 Americké trhy se na úrovni hlavních indexů drží blízko včerejšího hodnot. Zatímco S&P 500 je mírně v plusu, Nasdaq naopak v červeném, když ho tíží například Microsoft. Dnes však budou reportovat další důležitá jména - Apple, Facebook, Qualcomm, Ford a spousta jiných a obrázek se tak může podstatně změnit. Evropa se mezitím rozhodla růst a indexy jako DAX , CAC 40 nebo FTSE 100 přidávají kolem půl procenta.
img

Biden hrozí prudkým zvýšením daní z kapitálových zisků. Rusko zvyšuje úrokové sazby kvůli vysoké inflaci

23.04.2021 Kanadská centrální banka ponechala na svém dubnovém zasedání dle očekávaní úrokovou sazbu na 0,25 %. BoC však překvapila trhy oznámením, že hodlá snížit nákupy aktiv ze 4 mld. CAD týdně na 3 mld. Banka také konstatovala, že hodlá začít navyšovat úrokové sazby již ke konci roku 2022. Trh ohodnotil zasedání BoC jako jestřábí, když americký dolar vůči kanadskému zaznamenal ve středeční seanci pokles o přibližně 0,9 %.
img

Čínská ekonomika roste rekordním růstem o 18,3 %. Inflace v USA i EU začíná růst nad stanovené cíle

16.04.2021 Čínská ekonomika v první čtvrtletí dosáhla rekordního meziročního růstu na úrovni 18,3 %. Ekonomové však varují, že jsou čísla zkreslená, jelikož se porovnávají s obdobím, kdy tamní ekonomika zaznamenala obrovský propad. Čína byla v minulém roce jedinou velkou ekonomiku, která nezaznamenala v celoročním vyjádření pokles ekonomiky.
img

MMF zlepšil odhad růstu globální ekonomiky na 6 %. Itálie připravuje podporu pro firmy ve výši 30 mld. eur

09.04.2021 Mezinárodní měnový fond upravil odhad růstu globální ekonomiky směrem nahoru z 5,5 % na 6 %. Prognózu fond upravil zejména kvůli dalším stimulačním opatřením, které zavedly vlády v některých velkých ekonomikách a také kvůli postupnému proočkování obyvatelstva. MMF však upozorňuje na velmi nejistý vývoj světové ekonomiky, který bude závislý na vyřešení koronavirové krize.
img

Biden schválil podporu infrastruktury v hodnotě 2,25 bil. USD. Zablokovanou loď v Suezském průplavu se podařilo uvolnit

01.04.2021 Americký prezident Joe Biden tento týden představit investiční plán v hodnotě 2,25 bil. USD, který se má zaměřit na výstavbu dopravní infrastruktury, telekomunikace a průmysl. Financování této podpory, včetně těch předešlých i budoucích, má být z vyšších korporátních daní, respektive ze zrušení úlev zavedených bývalým prezidentem Trumpem. Biden hodlá zvýšit daně pro firmy z 21 na 28 procent, v případě příjmů ze zahraničí ze 13 na 21 procent. Agresivní fiskálně-expanzivní politika nového prezidenta nemá historicky obdoby. Mnozí proto poukazují na to, že přichází zlomový moment, který může spustit výraznější inflaci v USA.
img

Turecká lira se po vyhazovu guvernéra CB silně propadla. Rusko oznámilo, že s EU už nemá žádné vztahy

26.03.2021 Turecký prezident Erdogan po osmi měsících (opět) propustil guvernéra tamní centrální banky Naciho Agbala, což způsobilo depreciaci turecké liry, která se vůči dolaru v jednu chvíli dostala na hladinu 8,2. Důvodem “vyhazovu“ je, že se tureckému prezidentovi nelíbilo zvyšování úrokové sazeb centrální bankou. Naopak zahraniční investory Agbalovi kroky podporovali.
img

Výrazné oživení ekonomiky USA překvapuje Fed. Zotavování té britské je dle BoE velmi dobré

19.03.2021 Americká centrální banka na svém březnovém zasedání ponechala úrokové sazby beze změny. Také nedošlo k úpravě programu nákupu aktiv. Všeobecně se neočekávalo, že Fed na tomto zasedání nijak nebude upravovat svoji monetární politiku, a proto mělo zasedání jen malý vliv na finanční trhy.
img

Akcie spoločnosti Qualcomm poklesli o 10% napriek lepším ziskom

04.02.2021 Akcie spoločnosti Qualcomm (QCOM.US) sa prepadli o viac ako 10% po tom, čo výrobca čipov oznámil zmiešané štvrťročné výsledky. Qualcomm zverejnil zisk na aciu na úrovni 2,17 USD na akciu, čo predstavovalo pokles o 7 centov oproti očakávaniam. Spoločnosť uviedla, že tržby dosiahli 8,24 miliárd dolárov, čo predstavuje nárast o 62% oproti predchádzajúcemu roku. Analytici v priemere očakávali tržby na úrovni 8,25 miliárd dolárov. Akcie však klesli po tom, čo spoločnosť uviedla, že obmedzenia dodávok čipov bránia rastu jeho predaja vo fiškálnom prvom štvrťroku.
img

Ekonomický kalendář: Čeká nás ADP a ISM ve službách z USA

03.02.2021 Evropský akciový trh otevřel na vyšších úrovních. Index DAX se krátce po otevření pohyboval v blízkosti úrovně 13 950 bodů. Mezi hlavní makro dnes patří ADP report zaměstnanosti, ISM ve službách a data stavu zásob z USA. Statistiky ADP by měly za leden ukázat vzestup zaměstnanosti o 45 tisíc po překvapivém prosincovém propadu. Navíc by dnes měla být zajímavá politika. Mohli bychom se dočkat novinek okolo schválení stimulu v USA a v Itálii by se měla začít formovat nová vláda.
img

Výsledková sezóna, BOE, RBA a zaměstnanost v USA jsou v centru pozornosti

01.02.2021 V prvním únorovém týdnu se všechny oči obracejí k řadě zpráv centrálních bank s čtvrtečním prohlášením o měnové politice Anglické centrální banky a prohlášením o úrokové sazbě Australské centrální bance v úterních ranních hodinách. Vzhledem k tomu, že se obě měny v posledních měsících pohybovaly ve vyšších hodnotách, mohly být trhy citlivé na jakékoli změny ve výhledu bank.
C:\fakepath\7f0193ed41520d8d27df9100e7551a13.jpg

Akcie v USA kvůli nejistému stimulačnímu balíku převážně oslabily

11.12.2020 Akcie ve Spojených státech dnes kvůli průtahům ohledně nového stimulačnímu balíčku převážně oslabily. Nedařilo se energetickým a finančním společnostem, výrazný růst zato zaznamenala filmová a mediální firma Walt Disney. Na forexovém trhu posiloval dolar.
img

Long signál na akcie Qualcomm (QCOM)

18.11.2020 Qualcomm je přední technologická společnost zaměřená především na vývoj bezdrátové technologie CDMA a je světovým lídrem v oblasti bezdrátových čipů. Společnost vyrábí značnou část modulů používaných v chytrých telefonech. Po čtvrtletních výsledcích se na grafu vytvořil silný vzestupný gap.
img

Nezaměstnanost v USA nečekaně klesla na 6,9 %. Fed ponechal úrokové sazby i program nákupu dluhopisů beze změn

06.11.2020 Z pondělních zveřejněních údajů společnosti Caixin a Markit vyplynulo, že aktivita v čínském průmyslu v říjnu zaznamenala nejrychlejší tempo růstu za téměř deset let. Index nákupních manažerů PMI se vyhoupl ze zářijových 53 bodů na 53,6 bodů. Analytici naopak očekávali, že hodnota indexu zůstane beze změny.
img

Týdenní tržní výhled: Americké volby a zasedání centrálních bank

02.11.2020 Nejdůležitější den v týdnu pro finanční trhy je konečně tady! Spolu s americkými prezidentskými volbami v úterý 3. listopadu hlásí tento týden všechny tři centrální banky, stejně jako řadu počtů zaměstnanců z různých zemí.
img

Nejrychlejší růst HDP od roku 1947. USA zaznamenalo za třetí kvartál skok o 33,1 %

30.10.2020 Světová obchodní organizace v pondělí rozhodla, že Evropská unie může uvalit cla na dovoz zboží ze Spojených států ve výši čtyř miliard dolarů ročně kvůli subvencím americké vlády, které poskytovala americkému výrobci letadel Boeing. Analytici však neočekávají, že Evropská unie zavede cla dříve, než bude znám nový americký prezident. Americký delegát vyzval Evropskou unii, aby cla nezaváděla, jelikož Washington již upustil od nelegálních subvencí a dále pohrozil, že v případě zavedení budou Spojené státy reagovat protiopatřeními.
C:\fakepath\cina ekonomika.jpg

Čína oznámila pravidla pro seznam nespolehlivých subjektů

20.09.2020 Čínské ministerstvo obchodu zveřejnilo pravidla týkající se navrhovaného seznamu takzvaných nespolehlivých subjektů. Zařazeny by na něj měly být zahraniční společnosti, které ohrožují národní suverenitu, bezpečnost nebo rozvoj. Seznam je součástí prohlubujícího se sporu mezi USA a Čínou, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\obrazek1.jpg

Může Nvidia rozšířit klub bilionových společností?

16.09.2020 Pokud nějakou společnost s velkým zájmem sleduji, je to právě výrobce grafických karet a hardware Nvidia. Společnost, které akcie se za několik let zmnohonásobily, měla vždy čich na budoucnost technologií. Nyní se rozhodla koupit společnost zaměřenou na umělou inteligenci Arm.
img

Pozitivní vývoj pokračuje, navzdory výsledkům a nákaze

05.02.2020 Dnešní komentář o dění na finančních trzích začněme čerstvou informací z WHO, respektive čínské Národní zdravotní komise. Celkový počet nakažených koronavirem podle ní stoupl na 24,5 tisíc, tedy oproti včerejšku zhruba o 4 tisíce. Ačkoli to tedy v minulých dnech vypadalo už na zhruba konstantní tempo nárůstu, dnešní zpráva vypovídá o zrychlení (absolutně i relativně), což není úplně dobré... Už z tohoto titulu by včerejší tržní optimismus mohl dnes být aspoň korigován.
C:\fakepath\forex-2019.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2019

16.12.2019 Blíží se konec roku a je na čase připomenout si nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2019. V tomto pravidelném každoročním článku se podíváme na přehledné shrnutí všech hlavních událostí, které ovlivňovaly světové finanční trhy – akcie, komodity, dluhopisy a forex. Vše je přehledně shrnuto do jednotlivých měsíců a dnů. Připomeňte si tak vše podstatné, jakými událostmi si prošly centrální banky, světové ekonomiky, akciové korporace, burzy a měny.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Čína | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Equity | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Turecká lira | Kanada | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | Výsledková sezóna | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Světová ekonomika | Recese | Daně | Rizika | Politika | Export | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Ekonomické události | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Sazby | Advance | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Transakce | Bank of England | Bankovní rada | Bloomberg | Bod | Breakout | Burza | Béžová kniha | CFD | CME | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | DAX | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | ECB | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Expanzivní politika | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | Fed | Finanční trhy | Fúze | Gap | Grafy | High | IPO | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Inflační cíl | Investice | Klouzavý průměr | Komodity | Kurz | Kurzy měn | Long | Low | MMF | MT4 | MetaTrader | Měna | Měny | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní bilance | Obchodník | Peněžní zásoba | Platforma | Portfolio | Pozice | Rally | Ratingová agentura | Reserve Bank of Australia | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Spot | Standard & Poor's 500 | Statut | Stop-Loss | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Volatilita | Výnos | WTO | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | FTSE | Bank of America | Americký prezident | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Investoři | Produkce ropy | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Cenový graf | Business | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Těžba ropy | Optimismus | Výsledky | Index nákupních manažerů | Bohatství | London Stock Exchange | Euronext | Vývoj dolaru | Intervenovat | Gold | Obchodovat | Ondřej Hartman | CAC 40 | Deutsche Bank | Světová obchodní organizace | Aktuální kurzy | Financování | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Eurostat | Facebook | LYNX | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Zásoby ropy | ADP report | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | EURUSD | AUDUSD | GBPUSD | Delta | EPS | Index | Podpora | Akcie ropy | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Běžný účet | Cena | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | CZK | Česká ekonomika | Do čeho investovat | Dolar | Druhy akcií | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Exchange | Finanční prostředky | Fondy | Forex kalendář | Forexu | FXstreet.cz | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investiční | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | ISM | Jádrová inflace | EBay | Jiří Rusnok | Kurzy | Libra | Lira | Makléři | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Markets | MetaTrader 5 | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nemovitosti | Obchodní platformy | Oslabování koruny | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Prognóza | Rakousko | Reuters | Ropy | Rubl | Růst HDP | Řízení rizik | Signály | Société Générale | SP500 | Shares | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Zemní plyn | Zpráva | Zprávy | Zisky | ZEW | DXY | ING | Trading Central | Ekonomika EU | Ex-dividend | Jeff Bezos | Obchodní den | Petr Kellner | ROCE | Itálie | Spojené státy | Tržby | Zaměstnanost | Clearing | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Bohatý | Komise | Volby | Retail | Burze | Investment | Aramco | Markit | Dow Jonesův index | Sky News | Royal Bank of Scotland | DPA | Intesa Sanpaolo | Microsoft | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | DIHK | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Agentura AP | Barrick Gold | Reálný obchodní účet | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Thomson Reuters | Dění na finančních trzích | Short squeeze | HUF/EUR | Zasedání centrálních bank | Úspěch | Podnikání | BMW | Stock Exchange | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Rada ČNB | Earnings | KBC | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Volby v USA | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Investiční firma | Forbes | Americké firmy | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Firmy | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Televize Sky News | IHS | Xetra | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Vladimir Putin | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Walmart | Alibaba | Propad | Ropné společnosti | Ropná společnost | Eurex | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Pokles výnosů | Ekonomická data | Erste | Unipetrol | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Akcionáři | FTSE 100 | Baidu | Tesla | Kapitalizace | Výhled | Obchodování na newyorské burze | Francouzská ekonomika | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Německý export | Britská ekonomika | Dnešní zpráva | Odhady trhu | Predikce | Ekonomická situace | Krize | Investiční rozhodnutí | FCA | Investovat do akcií | Výnosy | Česká vláda | Softbank | ARM Holdings | Podnikatelská aktivita | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Finanční domy | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Aktuální cena | Rada MMF | Internetové firmy | Investice v Číně | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Belgie | Tisková konference ECB | Dánsko | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Evropský statistický úřad Eurostat | Audi | IHS Markit | ex | MUFG | Vstup na burzu | BBVA | Zahraniční forex | ING Groep NV | Cena palladia | Breakout Trader | Anadarko Petroleum | Coinbase | Jerome Powell | ESMA | Estee Lauder | Obchodování na trzích | Výprodeje na akciových trzích | FinTech | Raytheon | Obchodní válka | Podniky | Globální hospodářský růst | Long signál | Technologické akcie | Evropský akciový trh | Inflace v eurozóně | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Turecké liry | RDSA | Royal Dutch Shell | Americký dolarový index | Profesionální obchodník | Dluhopisové výnosy | Americké volby | Ruská centrální banka | Signál na akcie | Obchodní platforma MetaTrader | Primární nabídka | EK | Evropská komise | Pohyby na trzích | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Hodnota indexu | Refinitiv | Cíl ČNB | Odhady analytiků | Společnost Apple | SABIC | FCC | Primární nabídka akcií | Zvýšení sazeb | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Rekordní růst | Světové finanční trhy | Uber Technologies | Statistický úřad | Beyond Meat | Tržní hodnota Microsoftu | Růst ekonomiky USA | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Zahraniční investoři | CNY | Infineon | Infineon Technologies | Merlin Entertainments | Akcie firmy | Sharpe ratio | The Telegraph | BrandZTop | NVDA | Nabídka akcií | iFX | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Akcie a ETF | Ropné akcie | Digitální daň | Blackstone | Výkonný ředitel | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Oživení ekonomiky | Americká cla | Cla na čínské zboží | Thyssenkrupp | Sběratel | Kristalina Georgievová | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | KB | Saudi Aramco | Italská vláda | Vlastní akcie | Thomas Cook | Manipulace s akciovým trhem | Internet of Things | Akcie roku | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Projevy centrálních bankéřů | Bilance zahraničního obchodu | Očekávané Earnings | Tým FXstreet.cz | TikTok | Huawei | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Prezident Donald Trump | Ropná firma | Německá vláda | ČNB Jiří Rusnok | Nová prognóza ČNB | Indigo | Objem | Dovoz čínského zboží | MSFT | Obchod | Trh práce | Obchodní dohody | Spojené státy a Čína | Supreme Edition | Inflace v USA | Statistický úřad Eurostat | Cisco Systems | Firma | Ekonomiky eurozóny | PLN/EUR | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | Výrobce léků Pfizer | Růst cen | CBI | Produkty obchodované s finanční pákou | Bilance | Index DOW | Americký Senát | Erste Group | Vývoj trhu | PSA | GM | Odhad růstu světové ekonomiky | Obchodní spor | Lagardeová | Si Ťin-pching | Vyšetřování | Labouristé | Amazon | LVMH | Miliardy | Global Times | Vyhlídky | Průzkumy | Hong Kong | INTC | Fáze obchodní dohody | Walt Disney | 5G | AFP | Naše ekonomika | Dvojité dno | SMA | Omezení těžby | Předpovědi | Průmysl | ADP | HUF | PLN | Na burze | Nabídka Aramco | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | Abkajk | Churajs | SoftBank Group | Visa | General Motors | Enel | Čínské zboží | Největší ropná firma | Největší ropná firma světa | Čtyřhodinový graf | Rozvoj | Nezaměstnanost v Česku | Stavebnictví | Paul Volcker | Statut celebrity | Celebrity | Bývalý šéf americké centrální banky | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Total | Prognózy | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Primární nabídka Aramco | Firma Saudi Aramco | Ropná firma Saudi Aramco | Konzervativní strana | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Konzervativci | GBP/EUR | Plyn | Prohlášení | Prohlášení čínské vlády | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo | Yahoo Japan | Alstom | Amcor | Moskva | Jim Yong Kim | Prezident Světové banky | David Malpass | Newmont Mining | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Bemis | Embraer | Časopis Forbes | EASA | Fidelity National Information Services | FIS | Worldpay | Internetový gigant | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Americká ropná společnost | První den obchodování | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Avon Products | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | UTC | Tata Steel | BrandZTop 100 | Patrick Drahi | Největší americký výrobce léků | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Francouzský Senát | Federální obchodní komise | FTC | Mylan | Upjohn | Měnový výbor centrální banky | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Amgen | Nissan Motor | Apple Arcade | Apple TV+ | Ropná zařízení | Zmírnění chudoby | Zmírnění chudoby ve světě | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Společnost IAG | Akciový index Dow Jones | Největší primární nabídka akcií | Harmony | Goldcorp | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Array Biopharma | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Akciové korporace | Konec roku | Měnové politiky | Předseda | Americké centrální banky | Trumpova administrativa | Automobil | AXA | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Fed index | xStation5 | AAPL | FB | Disney | Americké vlády | Nike | Uber | Yandex | Kraft Heinz | Zasedání měnového výboru | Peking | Americký index | Wirecard | Objem objednávek | Američané | Bruno Le Maire | Exact Sciences | Washington | Daimler | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Sodexo | RBA | Budoucnost | Ifo | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Ceny energií | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | AMGN | Google | Samsung | Trhy | WHO | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Pražské burzy | American Express | Impérium | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Starbucks | Boeing | FIAT | Zpomalení růstu | Zlepšení | SBUX | BABA | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | BP | Fresenius Medical | Adidas | Americká společnost | Sazby beze změny | SEC | NFP | Rozhodování | Velmi bohatý | Čínské ministerstvo | Americké ekonomiky | Obchodovanie | Růst britské ekonomiky | Britský statistický úřad | Organizace zemí vyvážejících ropu | Galapagos | Biogen | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | TWTR | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Gilead Sciences | FinTech akcie | Šéfka ECB | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Haruhiko Kuroda | Japonská automobilka | Vývoj | Mzda | Výkyvy | Ekonomika Evropské unie | Restrikce | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Program nákupu aktiv | Profitovat | Tencent | Australská centrální banka (RBA) | Stimuly | Letectví | Guvernér Rusnok | Společnost Saudi Aramco | Nákupy aktiv | Zotavení ekonomiky | Automobilka | Dopady pandemie | Počet nakažených | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | PYPL | Internetový obchod | Obchod Amazon | Euro na dolar | Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | Pravidla EU | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | Index ISM | Manufacturing | Domácnosti | Fundament | Výrobce letadel | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Ministryně financí | Citrix | Citrix Systems | Klaus Regling | Dávky v nezaměstnanosti | Růst | Počet nakažených koronavirem | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Index spotřebitelské nálady | Ratingová agentura S&P | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Biliony USD | Biliony | Potenciál | Allianz | Německý statistický úřad | Fiat Chrysler | E-commerce | Ekonomiky | Organizace | Nezaměstnanost v USA | British Airways | Umělá inteligence | Internet věcí | Práce | Údaje | Eni | Výroba v Německu | UnitedHealth Group | Mexický prezident | Nárůst nezaměstnanosti | Německé automobilky | Snížení produkce | ATVI | WMT | Activision Blizzard | Více peněz | Long signál na akcie | Microsoft Corp | Jiří Makovský | Procter & Gamble | Statistiky | Uzavření trhů | Nizozemsko | Reddit | PMI ve službách | Evropské indexy | Air France | Posílení | Amazon Jeff Bezos | Amundi | Výkon dolaru | Joe Biden | 3M | Automobilka Ford Motor | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Shell | Maloobchod | ATH | Gilead | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Rally na akciích | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Koncern Volkswagen | PEPSICO | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Dovoz | Vývoz | Alternativní taxislužby | Bezpečnost | Členské státy | NKE | Merck KGaA | Merck | T-Mobile | Expedia | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Sektor služeb | Býčí scénář | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Státní podpora | Advance Auto Parts | Klíčové oblasti | GSK | AZN | Americká média | Renault | Mondelez | JDE | Unie | ČR | Prezidenti a premiéři | Výrobce aut | Nissan | Rozhodnutí FOMC | Výrobní PMI | PEPP | Střední Evropa | Londýnské burzy | Nová prognóza | Antivirus | Square | Býčí trend | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Nikola | Index Nasdaq Composite | Světové krize | Canopy Growth | GlaxoSmithKline | Sanofi | Stimulační balík | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Proticyklické kapitálové rezervy | Covid | Index průmyslové výroby | Nové žádosti o podporu | Fintech společnosti | Den obchodování | TTWO | Výhled vývoje ekonomiky | E.ON | Johnson & Johnson | KLM | Šance | Chrysler | Německý maloobchod | Ceny | Verizon Communications | Spotřební daně | Společnost Chevron | Model 3 | Porušení pravidel | Čínská společnost | Důvěra | Aktivita v čínském průmyslu | Caixin | List Global Times | Fitbit | Skupování aktiv | WeCHat | Růst vývozu | Damoklův meč | Erdogan | Turecký prezident | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Zalando | Prezidentské volby USA | Pandemická situace | Marks & Spencer | Investice do vodíku | PLUG | Plug Power | Air Liquide | Airbus Group | Zvýšení daní | Coca-Cola | Výrobní sektor | Zdanění | Fiat Chrysler (FCA) | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Akvizice Arm Holdings | Klub bilionových společností | Akcie NIO | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Evropský statistický úřad | Abhijit Banerjee | Plynovody | Biden | Míra nezaměstnanosti v Německu | Marathon | Pracovní místa | Vinci | Česká republika | Průmyslové zakázky | Odvolací soud | Lockdown | Měnový fond | Jens Klatt | Americké prezidentské volby | iPhone | Výrobce letecké techniky | Walgreens | Koncern | Volby USA | Volby USA 2020 | Newmont | Intel | Výrobce čipů | Zásoby benzinu | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | ALV | První obchodní den | SAP AG | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | XOM | CVX | CSCO | Tržní výhled | SolarEdge | BIIB | BIIB.US | Zynga | ZNGA | Výsledky voleb | Oživení ekonomiky USA | GLE | Electronic Arts | T-Mobile US | Společnost Pfizer | Týdenní tržní výhled | Akcie Qualcomm | Akcie Qualcomm (QCOM) | Qualcomm (QCOM) | QCOM | Producent ropy | Akcie spoločnosti | GME | GameStop | Akcie společnosti Walt Disney | BIDU | Lego | PX Pražské burzy | NBP | MGM | Boeing 737 Max | Stimulační balíček | Carnival | Společnost Tesla | Brands | Cestovní kancelář | Shopify | Acacia Communications | MRK | WU | Radar Tradera | Týdenní Forex kalendář | Akcie Gamestop | PEP | Deliveroo | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | Express | Akcie spoločnosti Qualcomm | QCOM.US | Rozvolnění | UNH | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Tyson Foods | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | AIG | FinTech akcie 2021 | SPWR | Freeport-McMoRan | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Akcie ropy v roce 2021 | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | GameStop akcie | Prezident Erdogan | IPO Deliveroo | Loď Ever Given | Ever Given | GRMN | HoReCa | Imperial Brands | Verizon | Comcast | Dluhový strop | Kellogg | Goldman Sachs Group
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

QQFund.com
QQQ
Q Teck
QTrade
Qtum
Qtum (QTUM)
QuadigaCX
QuadrigaCX
Quadruple witching
Quaentas

Následující klíčová slova

Qualcomm (QCOM)
Qualified Institutional
Qualitative analysis
Quant
QuantExpo
Quantitative analysis
Quantitative Easing
Quantitative easing (QE)
Quants
Quants: The Alchemists Of Wall Street
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít