Neděle 18. duben 2021 21:44
reklama
Purple Trading psychologie webinar 2
reklama
Dukascopy
reklama
Admiral Markets na Admirals

Klíčová slova - Rekordní pokles

img

HDP Česká republika, 4Q - komentář Radomíra Jáče, Generali Investments

02.03.2021 Zpřesněný údaj o výkonu české ekonomiky v loňském závěrečném čtvrtletí vykazuje mezičtvrtletní růst HDP na úrovni 0,6 %, což znamená silnější oživení, než naznačovala předběžná čísla.
img

Evropský parlament schválil protikrizový balíček. Němečtí podnikatelé nelibě nesou prodloužení lockdownu.

12.02.2021 Americký prezident Joe Biden oznámil, že chce k Číně přistupovat odlišně než Donald Trump a soustředí se hlavně na mezinárodní pravidla. Dále prezident dodal, že obě ekonomické velmoci budou extrémně soupeřit. Inflace v lednu ve Spojených státech zůstala nezměněna na úrovni 1,4 %. Analytici očekávali mírnější růst na úrovni 1,5 %. Jádrová inflace v lednu zaznamenala pokles z 1,6 % na 1,4 %.
img

HDP Česká republika, 4Q 2020 - komentář Radomíra Jáče, Generali Investments

02.02.2021 Česká ekonomika svým výkonem v závěrečném čtvrtletí loňského roku překvapila jednoznačně pozitivně, když HDP vykázal mezičtvrtletní růst 0,3 %. Vzhledem k uzavírkám ve službách a maloobchodu znamená mezičtvrtletní nárůst HDP bez nadsázky pozoruhodný výkon. Česká ekonomika se zařadila po bok Německa a Španělska, jež v minulých dnech též pro závěrečné čtvrtletí roku 2020 oznámily mezičtvrtletní nárůst HDP. Česká ekonomika vykázala v závěru roku mnohem vyšší odolnost vůči stávající vlně pandemie, než se čekalo. Údaje o výkonu HDP představují příznivou zprávu pro korunu.
img

Rekordy v investicích. Trhy hledí na rok 2021 s optimismem

22.12.2020 Blíží se konec roku, a to je vždy čas k bilancování. Letošní rok byl (nejen) z pohledu investic unikátní a v mnoha ohledech rekordní. A každý asi tuší proč. Všichni lidé na celém světě zakusili nebo alespoň zaznamenali pandemii, kterou lidstvo nepamatuje od konce první světové války. Pandemie hrála letos první housle i ve světě investic. Podívejme se, jakou „písničku“ si investoři vyslechli.
img

Brexit: nekončící jednání

24.11.2020 Obchodní dohoda mezi Británií a Evropskou unií je na dosah. Podle zástupců je dohoda na 90 % hotová a představení finální verze můžeme očekávat již do dvou týdnů.
img

Týdenní tržní výhled: Centrální banky Nového Zélandu, Británie a USA v centru pozornosti

09.11.2020 Mezitím co se obchodníci a investoři zvládli vypořádat s tím, že se Joe Biden stal 46. prezidentem Spojených států, začíná další týden ekonomických událostí. I když je týden relativně slabý ve srovnání s posledními několika měsíci, mohl by se přesto podílet na pohybech na trhu.
C:\fakepath\euro penize.jpg

Rekordní pokles ekonomiky EU i eurozóny byl nižší než v odhadech

08.09.2020 Ekonomika Evropské unie ve druhém čtvrtletí klesla proti prvním třem měsícům roku o rekordních 11,4 procenta, zejména kvůli omezením spojeným s šířením nového koronaviru. Meziroční pokles hrubého domácího produktu (HDP) pak činil 13,9 procenta. Ve své konečné zprávě to dnes uvedl evropský statistický úřad Eurostat.
img

Austrálie poprvé od r. 1991 v recesi. Nezaměstnanost v USA prudce klesla na 8,4 %

04.09.2020 Hrubý domácí produkt Itálie zaznamenal ve druhém čtvrtletí meziroční pokles o 12,8 %. Mezikvartálně dokonce HDP pokleslo o více než 17 %. Jedná se tak o nejhorší propad od doby, kdy se v Itálii tento údaj měří (1960). Podle předběžných odhadů se inflace v eurozóně v srpnu snížila o 0,2 %. Spotřebitelské ceny tak poprvé klesly od roku 2016. Podle analytiků by kvůli poklesu inflace mohla ECB přikročit k ještě více uvolněné politice.
C:\fakepath\ceskakoruna.jpg

Kvůli koronaviru zažívá české hospodářství rekordní pokles HDP

31.08.2020 Výběr informací o dopadech nového typu koronaviru na českou ekonomiku (před půl rokem, 1. března, se v ČR vyskytly první tři případy nákazy):
img

Rekordní propad americké ekonomiky o 31,7 %. Fed oznamuje agresivní inflační strategii

28.08.2020 Prodloužení programu Antivirus. Česká vláda schválila prodloužení programu Antivirus do konce října. Tento program je určen na podporu firmám i zaměstnancům před propouštěním. Původně měl program platit jen do konce srpna.
img

Rekordní pokles švýcarské a americké ekonomiky. Výsledky online zasedání centrálních bankéřů

28.08.2020 Prodloužení programu Antivirus. Česká vláda schválila prodloužení programu Antivirus do konce října. Tento program je určen na podporu firmám i zaměstnancům před propouštěním. Původně měl program platit jen do konce srpna.
img

Ranní nadhoz - Jednání o státním rozpočtu na rok 2021

18.08.2020 Včera zveřejněný index cen českých průmyslových výrobců za červenec vykázal meziroční snížení tempa poklesu cen. Ceny byly minulý měsíc o 0,1 % pod úrovní ze stejného období roku 2019. V meziměsíčním srovnání ceny výrobců vzrostly o 0,1 %. To bylo dáno rostoucími cenami v odvětví koksu, rafinovaných ropných produktů a chemických látek a výrobků. Na druhé straně ceny zemědělských výrobců klesly oproti červnu o 1,2 %. Za tím stál rekordní pokles cen brambor o 24,3 %. Očekáváme, že snižování cen výrobců by mělo nadále postupně ustupovat.
img

Okénko trhu - Pandemická situace v USA nadále tíží podnikatelské klima

17.08.2020 Snižování cen výrobců v červenci meziročně ubralo tempo. Meziročně ceny výrobců klesly o 0,1 %. V meziměsíčním srovnání zaznamenaly zvýšení o 0,1 %. To bylo dáno rostoucími cenami v odvětví koksu, rafinovaných ropných produktů a chemických látek a výrobků. Na druhé straně ceny zemědělských výrobců klesly oproti červnu o 1,2 %. Za tím stál rekordní pokles cen brambor o 24,3 %. Očekáváme, že deflace cen výrobců by měla nadále postupně ustupovat. Promítání nízkých cen ropy do výrobních cen bude slábnout. Avšak poptávka bude i nadále nedostatečná. Jsou již ale pozorovatelné známky postupného zlepšování. I deflace cen ve výrobě v zahraničí zdá se již našla své dno, od kterého se bude v druhé polovině roku postupně odrážet. Pro domácí výrobce to znamená, že ceny vstupů budou klesat nižším tempem, než v minulých měsících.
img

Snižování cen výrobců ubralo meziročně tempo

17.08.2020 Deflace průmyslových cen výrobců se v červenci nadále zmírnila. Avšak námi očekávaná meziroční stagnace se nedostavila: ceny jsou ve srovnání s červencem minulého roku o -0,1 % níže. Ve srovnání s červnem ceny ve výrobní sféře stouply o 0,1 %. Tato hodnota byla o jednu desetinu procentního bodu vyšší, než činila tržní očekávání. Uvedený cenový pohyb byl dán meziměsíčně rostoucími cenami v odvětví koksu a rafinovaných ropných produktů. Ceny chemických látek a výrobků meziměsíčně stouply o 1,9 %. Na druhé straně ceny zemědělských výrobců klesly oproti červnu o 1,2 %. Za tím stál rekordní pokles cen brambor o 24,3 %. Oproti červnu se snížily i ceny v potravinářství (-0,3 %).
img

Stavebnictví v červnu pokleslo nejrychleji za posledních sedm let

06.08.2020 Stavební výroba v červnu meziročně klesla o 11,5 %, což je nejhorší výsledek od poloviny roku 2013. Přitom v průměru stavebnictví za posledních dvanáct měsíců spíše stagnovalo. Podle očekávání tak dohání propad celé ekonomiky, který jsme pozorovali v předchozích měsících, a se zpožděním přijde i jeho oživení.
C:\fakepath\Švédsko.jpg

Švédská ekonomika ve druhém čtvrtletí rekordně klesla

05.08.2020 Švédská ekonomika ve druhém čtvrtletí kvůli dopadům nového koronaviru klesla ve srovnání s předchozími třemi měsíci o rekordních 8,6 procenta. Vyplývá to z rychlého odhadu, který dnes zveřejnil švédský statistický úřad. Země si však vedla lépe než většina ostatních zemí v Evropě. Meziročně se hrubý domácí produkt (HDP) propadl o 8,2 procenta.
img

Amazon, Apple a Co. drží DAX30 nad 12 000 bodů - na jak dlouho?

03.08.2020 Německý index DAX30 minulý čtvrtek agresivně prorazil pod 12 800 bodů, což je ztráta větší než 4%. V současné době se zdá, že jediným důvodem, proč neztrácel také v pátek, byly silné zisky technologických společností jako Amazon, Apple, Google a Facebook.
C:\fakepath\sing-14072020-lv.gif

HDP Singapuru kvůli koronaviru klesl o rekordních 41 procent

14.07.2020 Singapurská ekonomika se kvůli pandemii nemoci covid-19 ve druhém čtvrtletí propadla do recese a hrubý domácí produkt ve srovnání s předchozím čtvrtletím klesl o rekordních 41,2 procenta. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnilo ministerstvo obchodu a průmyslu.
C:\fakepath\top-07072020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

07.07.2020 1) Asijské trhy po silném vstupu do nového týdne oslabovaly. Indexy rostly šestý den po sobě pouze v Číně. Jihokorejský Kospi skončil v záporném poli, přestože Samsung předvedl lepší zisk oproti očekávání. Jeho akcie ale oslabily. Australská centrální banka dnes ponechala sazby beze změny na 0,25 %.
C:\fakepath\japonsky-jen.jpg

Výdaje japonských domácností v květnu kvůli viru rekordně klesly

07.07.2020 Výdaje japonských domácností v květnu klesly meziročně o rekordních 16,2 procenta. Spotřebitelé uposlechli výzvy úřadů, aby zůstali doma, a zabránili tak dalšímu šíření nemoci covid-19. Propad výdajů však stahuje třetí největší ekonomiku světa hlouběji do poklesu, uvedla agentura Reuters.
C:\\fakepath\\USA.jpg

Aktivita v americkém sektoru služeb v červnu prudce oživila

06.07.2020 Aktivita v americkém sektoru služeb v červnu prudce oživila a téměř se vrátila na úroveň před pandemií nemoci covid-19. Rostoucí počet nových případů onemocnění v poslední době však donutil některé restaurace a bary znovu zavřít, což ohrožuje rodící se oživení. Uvedl to dnes Institut nákupních manažerů (ISM).
C:\fakepath\eurusd-tydenik2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (29.6.2020)

29.06.2020 Měnový pár EUR/USD v minulém týdnu aktivoval obchod, na který jsem upozornil v mém týdenním komentáři. Došlo totiž k prolomení horní vstupní S/R zóny, čímž se aktivoval long obchod, který velmi přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu. Pokud jste mého ochodu také využili ve svůj prospěch, tak gratuluji k zisku! K jinému obchodu v průběhu týdne nedošlo.
C:\fakepath\london6.jpg

Průzkum: Výroba v Británii ve 2. čtvrtletí rekordně klesla

22.06.2020 Průmyslová výroba v Británii zaznamenala ve druhém čtvrtletí rekordní pokles, neboť výrobní aktivity silně zasáhla opatření proti šíření koronaviru. Vyplývá to z průzkumu, jehož výsledky dnes zveřejnilo Sdružení britského průmyslu (CBI). Údaje navíc signalizují, že průmyslová výroba zůstane pod zvýšeným tlakem i v dalších měsících.
C:\fakepath\top-09062020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

09.06.2020 1) Ekonomika Spojených států v únoru vstoupila do recese, a ukončila tak rekordně dlouhé období růstu. Oznámil to výbor Národního úřadu pro ekonomický výzkum (NBER), který v USA určuje začátky a konce recesí. USA se nyní podobně jako další země potýkají s negativními hospodářskými dopady koronaviru.
C:\fakepath\eu penize.jpg

Rekordní pokles ekonomik eurozóny i EU byl nižší než v odhadech

09.06.2020 Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny v prvním čtvrtletí klesl proti předchozím třem měsícům o 3,6 procenta, v celé Evropské unii se pak snížil o 3,2 procenta. V obou případech jde v souvislosti s koronavirovými omezeními o rekordní pokles od začátku měření v roce 1995. Ve své konečné zprávě to dnes uvedl evropský statistický úřad Eurostat.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Offshore | Price Action | Brexit | Finance | Peníze | Akciové indexy | Moody's | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | NZD/USD | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Evropská unie | HDP | Austrálie | Německo | Francie | Česká měna | Španělsko | Apple | Analytik | New York | Ceny ropy | Ropa Brent | Česká koruna | ETF | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Advance | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Bloomberg | Broker | CFD | CME | Centrální banka | Centrální banky | Dividenda | Dividendový výnos | ECB | Ekonomika | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fed | Finanční trhy | Forex trader | IFO index | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Investice | Komodity | Kurz | Long | MetaTrader | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Portfolio | RSI | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Schodek rozpočtu | Svíčkový graf | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trendová čára | Trigger | Výkonnost | Výnos | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | NZD | Obchodování | JPMorgan | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Německá ekonomika | FTSE | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Bank of America | Americký prezident | Admiral Markets | Indexy | Čínské akcie | Investoři | Exxon Mobil | EU | Zasedání ECB | Ekonom | Business | BNP Paribas | Hospodářská krize | Zisk | Komise pro cenné papíry a burzy | Optimismus | Výsledky | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitosti | Bohatství | RBNZ | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | Index cen | Index CPI | Eurostat | Stavební výroba | Makrodata | Facebook | LYNX | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | ADP report | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | NZDUSD | Raiffeisenbank | Abenomika | EPS | Index | Podpora | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Brent | Britské libry | Capital Markets | Cena | Čínská ekonomika | CISCO | Conference Board | CZK | Česká ekonomika | Dolar | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Eura | Euro dnes | Forex kalendář | Forexu | FXstreet.cz | GfK | Graf | Hrubý domácí produkt | Index PMI | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční poradenství | Investiční výdaje | Investing | Investovat do zlata | ISM | Jádrová inflace | Japonská ekonomika | Libra | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Market | Markets | MetaTrader 5 | Největší ekonomika světa | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Portfolia | Prezidentské volby | Prognóza | Reuters | Ropy | Rubl | Růst HDP | Société Générale | SP500 | Shares | Trh | Trh s akciemi | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zprávy | Zisky | ING | Trading Central | Komise pro cenné papíry | Ekonomika EU | Ekonomika Německo | ROCE | Crédit Agricole | Itálie | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Zaměstnanost | Western Union | Komise | Volby | S/R zóny | Investment | Capital Economics | Markit | Intesa Sanpaolo | Jackson Hole | Microsoft | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | ANZ | Institut nákupních manažerů (ISM) | Investing.com | NATO | Agentura AP | BBC | Reálný obchodní účet | Reporty | Obchodní nastavení | Thomson Reuters | Japonský premiér | Podnikání | Ekonomický výzkum | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Earnings | Podnikatelé | Globální akciové trhy | KBC | Podnikatelská důvěra | Přehled | Agentura Reuters | Bezpečné přístavy | Firmy | JPMorgan Chase | Broker Trust | Růst akcií | Walmart | Propad | DAX30 | DAX30 CFD | Citi | S&P | Guvernér | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Nejistota | Stagnace | Tempo růstu | Daně z příjmů | CySEC | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Baidu | Výhled | Francouzská ekonomika | Historická data | Propad akcií | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Země používající euro | Úspěšné obchodování | Britská ekonomika | Dnešní zpráva | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Opatření na podporu ekonomiky | Měnový pár EUR/USD | Japonská vláda | Česká vláda | Příjmy | Podnikatelská aktivita | ČTK | Japonský Nikkei | Jihokorejský KOSPI | Pokles ekonomiky | Belgie | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Program kvantitativního uvolňování | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Tempo růstu ekonomiky | ex | Generali Investments | Okénko trhu | Ranní nadhoz | ING Groep NV | Investiční firmy | Americký akciový trh | Jerome Powell | Tržní očekávání | Asijské trhy | FinTech | Podniky | Evropský akciový trh | Inflace v eurozóně | Výplaty dividend | FTSE 250 | Royal Dutch Shell | Profesionální obchodník | Nové peníze | Použití finanční páky | Tvrdý brexit | Long obchod | Evropská komise | Odhady analytiků | Dopad brexitu | Rekordní růst | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Infineon | Infineon Technologies | NVDA | Guvernér Fedu | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Pokles cen | Ministerstvo obchodu | Oživení ekonomiky | Thyssenkrupp | MT5 Supreme Edition | Denní graf | Novozélandská centrální banka | Finanční situace | Obchodní dohoda | Očekávané Earnings | Největší ekonomika | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Nálada na finančních trzích | Hospodářské krize | KOSPI | Rozpočet | Deficit | Německá vláda | Snížení úrokové sazby | Data z USA | Obchod | Obchodní dohody | Supreme Edition | ČSÚ | Statistický úřad Eurostat | Cisco Systems | Ekonomiky eurozóny | Hlavní události | UnitedHealth | Pfizer | Švédský statistický úřad | Ceny v průmyslu | CFD DAX30 | Server BBC | CBI | Produkty obchodované s finanční pákou | Vysoké riziko | Bilance | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | GM | Největší pokles | Amazon | Tiffany | LVMH | Admiral Markets Forex Kalendář | Walt Disney | Švýcarská ekonomika | České hospodářství | Zveřejněná data | Zpřesněná data o HDP | Data o HDP | Předpovědi | Technologický sektor | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | Poslanecká sněmovna | PLN | Propouštění | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Visa | General Motors | Enel | Šinzó Abe | Stavebnictví | Investujte na Forexu | Problémy | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Total | Zasedání FOMC | Nejistoty | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Nálada | Prohlášení | Yahoo | United Technologies | Airbus | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Ceny stavebních prací | Ceny zemědělských výrobců | Konec roku | Růst investiční aktivity | Investiční aktivity | Francouzská centrální banka | Počet zaměstnaných | Měnové politiky | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Investujte | Americké centrální banky | Trumpova administrativa | AXA | Disney | Andrew Bailey | Ministr hospodářství | Nike | Bydlení | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Yandex | Tripadvisor | Kraft Heinz | Singapurská ekonomika | Ministerstvo obchodu a průmyslu | Wirecard | Singapur | Exact Sciences | Hospodářské recese | Washington | Daimler | RBA | ProfitLevel | OX Capital Markets Ltd | Ifo | Experti | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Zpřesněná data | Ministerstvo práce | Silnější koruna | Vyšší inflace | Analytička | Ukazatele | SAP | iRobot | IRBT | Ceny ve výrobní sféře | Komunikace | Údaje o HDP | Trump | Prezident | Výsledky průzkumu | Google | Samsung | Anglie | Trhy | Šíření koronaviru | American Express | Negativní dopad | Pokles | Situace | Typ koronaviru | Nový typ koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Boeing | Raiffeisenbank a.s. | Lukáš Baloga | Akcie v roce 2020 | Výdaje | Zpracovatelský sektor | Dopady koronaviru | Fresenius Medical | Adidas | Sazby beze změny | NFP | Americké ekonomiky | VoxEU | Medvědi | Galapagos | Inflace v lednu | COVID-19 | Empire State Index | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Index nových objednávek | Index aktivity | Caixin/Markit | Americký Fed | Vývoj | Výkyvy | Aktuální Price Action | Ekonomika Evropské unie | Prudký pokles | Lufthansa | Deficit státního rozpočtu | Profitovat | Karanténní opatření | Pokles HDP | Největší propad | Pokles vývozu | NBER | Měnové podmínky | Spotřebitelé | Dopady pandemie | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Onemocnění | Texas | Prodeje domů | Další pokles | Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | Hlavní centrální banky | Kalifornie | Manufacturing | Domácnosti | Ministryně financí | Světové hospodářské krize | Hodinový graf | Růst | Poslanci | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Evropský parlament | Allianz | Propad HDP | Ekonomiky | Války | Schodek | Nezaměstnanost v USA | Nvidia Corp | Práce | Údaje | Eni | Opatření proti šíření koronaviru | UnitedHealth Group | Inflace v české ekonomice | Microsoft Corp | Hospodářské oživení | Otevírání ekonomik | Procter & Gamble | Statistiky | Nejvyšší deficit | USD za barel | Dílčí index | Nizozemsko | Posílení | Omezení pohybu | Joe Biden | 3M | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Analytik ProfitLevel | BCM | Shell | Společnost Shell | Maloobchod | Dopravci | Aktivita v americkém sektoru služeb | Švédská ekonomika | PEPSICO | Hospodářství EU | Australská ekonomika | Tisknutí peněz | Snižování cen | Oživení české ekonomiky | Merck KGaA | Merck | RBI | Rekordní propad | Expedia | Royal Caribbean | Volatility trhu | Sektor služeb | CL | Obchodní platformy Metatrader | Moderna | Advance Auto Parts | Josh Frydenberg | Umělé inteligence | JDE | Unie | ČR | Průraz | Slabá poptávka | Antivirus | Rekordní nárůst | Počet nových žádostí o podporu | Pokles ekonomik | Pokles ekonomik eurozóny | Rekordní pokles ekonomik | Globální používání eura | Používání eura | Hospodářský propad | Sanofi | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | BCM Begin Capital Markets CY | OX Capital Markets | Covid | Výroba v Británii | Průmyslová výroba v Británii | INEOS | Tom Crotty | Index průmyslové výroby | Chemické společnosti | Druhá vlna | Útlum ekonomické aktivity | Nové žádosti o podporu | PT. PROFITFXLEVEL | Vlna koronaviru | Odkup vlastních akcií | Spotřebitelská důvěra v Evropské unii | Exporty | Výdaje japonských domácností | Chorvatsko | E.ON | Johnson & Johnson | HDP Singapuru | Šance | Investice do robotiky | Ceny | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Akcie těžařů | Odhad růstu HDP | Důvěra | Obnovení růstu | Caixin | Index výroby | Výzkumy | Reakce Švédska | Stavebnictví v červnu | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Snižování cen výrobců | Pandemická situace | Pandemická situace v USA | Jednání o státním rozpočtu | Upozornění na rizika | Air Liquide | Adyen | Coca-Cola | Rekordní pokles HDP | Oblasti odporu | Výrobní sektor | Výkon ekonomiky | Nárůst HDP | Biden | Marathon | Údaje o výkonu HDP | Druhá vlna koronaviru | Vinci | Michal Valentík | Česká republika | Lockdown | Jens Klatt | Americké prezidentské volby | Walgreens | Intel | SolarEdge Technologies | SEDG | Tržní výhled | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Týdenní tržní výhled | Investice do vody | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | Vakcinace | BIDU | Očkování | MGM | Dobrý výsledek | Komentář Radomíra Jáče | HDP Česká republika | Brands | Shopify | Údaj o HDP | Evropské centrální banky | Acacia Communications | WU | Philips | PEP | Express | Anheuser-Busch inBev | Zajímavé akcie | Tyson Foods
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Reklamy brokerů
Reklamy na kryptoměny
Rekord na Wall Street
Rekordní čtvrtletní pokles
Rekordní deficit
Rekordní hodnoty
Rekordní maxima
Rekordní maximum
Rekordní minima
Rekordní nárůst

Následující klíčová slova

Rekordní pokles ekonomik
Rekordní pokles HDP
Rekordní propad
Rekordní propad poptávky po ropě
Rekordní rok
Rekordní rozpočet
Rekordní růst
Rekordní růst ekonomiky
Rekordní růst nezaměstnanosti
Rekordní růst poptávky
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Capital.com
Potvrďte prosím... Zavřít