Středa 12. květen 2021 22:53
reklama
XTB forum 2021
reklama
XTB forum 2021
reklama
Admiral Markets na Admirals

Klíčová slova - Vedení společnosti

img

Městský soud v Praze zahájil místní insolvenční řízení s Arca Investments

11.05.2021  Městský soud v Praze zahájil místní insolvenční řízení se společností Arca Investments, vyplývá z insolvenčního rejstříku. Insolvenčním správcem soud jmenoval Lee Loudu, který měl na starosti například insolvenci těžební společnosti OKD. Upozornil na to dnes týdeník Hrot. Arca ČTK informaci potvrdila, rozhodnutí soudu nyní analyzuje. Soud podle věřitelů rozhodl, že hlavní řízení se povede na Slovensku, což podle nich není pro české věřitele výhodné.
img

Rafinerie v USA i obchodníci kvůli výpadku sítě produktovodů objednávají tankery

10.05.2021 Velké americké rafinerie na pobřeží Mexického zálivu si kvůli výpadku hlavní sítě produktovodů začaly objednávat tankery, aby měly ropné produkty zatím kde uskladnit. S odkazem na své zdroje to dnes uvedla agentura Reuters. Tankery objednávají také obchodníci, kteří chtějí do Spojených států dostat benzin z Evropy. Počítačové systémy společnosti Colonial Pipeline, která je největším provozovatelem potrubní sítě na přepravu ropných produktů v USA, v pátek napadli hackeři. Podle zdrojů amerických médií za útokem zřejmě stojí ruští hackeři z relativně nové zločinecké organizace známé jako DarkSide.
img

Avast: Meziroční růst, tahounem přímý spotřebitelský segment

16.04.2021 Očekávané výsledky hospodaření: Jedná se o lichý kvartál, kdy Avast zveřejňuje pouze vybrané provozní ukazatele. Obvykle se jedná o tržby a zisk EBITDA. Případně vedení Avastu bude komentovat zadlužení a celoroční cíle.
img

Ustojí akcie Nike bojkotování na čínském trhu?

07.04.2021 V rámci dnešní technické a fundamentální analýzy se budeme věnovat akciové společnosti Nike, neboť společnost čelí jistým problémům kvůli svému firemnímu stanovisku. Konkrétně se jedná o kritiku vnitrostátní politiky Čínské lidové republiky, kterou země zaujímá vůči etnickým Ujgurům.
img

PMČR: Dnes se již obchodují akcie PMČR bez práva na dividendu, cena akcie klesne

07.04.2021 Dnes (středa 7. dubna 2021)se budou obchodovat akcie společnosti Philip Morris ČR (PMČR) bez práva na dividendu ze zisku minulého roku. Je obvyklé, že cena akcie první den obchodování bez dividendy klesne cca o výši dividendy.
img

PMČR: Poslední den obchodování s právem na dividendu

06.04.2021 Dnes (úterý 6. dubna 2021) je poslední den obchodování s akciemi společnosti Philip Morris ČR (PMČR) s právem na dividendu ze zisku minulého roku.
img

Výhled Fidelity International: Investoři musí brát v úvahu regionální rozdíly

30.03.2021 Regionální rozdíly budou s tím, jak bude postupovat vakcinace v různých lokalitách celého světa, pro investory v roce 2021 klíčové. Analytici Fidelity International v analýze popisují převládající regionální trendy očekáváné v následujících dvanácti měsících.
img

Česká zbrojovka: Výsledky překvapení nepřinesou, zajímavější bude výhled po akvizici Coltu

25.03.2021 Očekávané výsledky hospodaření: Výsledky za 4Q20 nebudou překvapivé. Vedení společnosti Česká zbrojovka (CZG) v prezentaci k akvizici amerického Coltu již uvedlo očekávané tržby a zisk EBITDA za minulý rok. V této rovině by tak nemělo být žádné překvapení. Sledovat se budou hlavně další informace ke zmíněné akvizici, výhled na tento rok a návrh dividendy.
img

Avast: Za rok 2020 čekáme rekordní výsledky

26.02.2021 Očekávané výsledky hospodaření: Podle našich projekcí by výsledky za minulý rok (2020) měly být nejlepší v historii. Předpokládáme, že Avast naplní cíle svého managementu, které byly uvedeny u příležitosti zveřejnění vybraných provozních ukazatelů za Q3 20 (21. října 2020).
img

Akcie Tesla klesla pod úrovně, kde společnost vstupovala do S&P 500

23.02.2021 Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) dnes klesala až o více než 13 %. Po vystoupení guvernéra Fedu Powella v Kongresu však většinu ztrát smazala. Za poklesem stály dva hlavní faktory. Konkurent Lucid Motors, který vede bývalý inženýr Tesly, oznámil své plány vstupu na burzu prostřednictvím SPAC. Dle vedení společnosti je Lucid připraven začít v druhé polovině roku dodávat vozidla na trh v Severní Americe. Lucid plánuje vyrábět svá vozidla v Arizoně. V roce 2022 chce prodat 20 tis. vozidel a 251 tisíc vozidel plánuje vyrábět v roce 2026.
C:\fakepath\obrazek-10022021-1.jpg

IPO společnosti Signify Health, Inc. (zdravotnické služby doma)

10.02.2021 Jistě někteří z vás čelili problému s dokončením pracovní neschopnosti, když musíte jít do nemocnice, i když jen s vysokou teplotou, kašlem a rýmou. Kromě toho některá chronická onemocnění nebo civilní traumata také vyžadují, abyste navštívili svého lékaře bez ohledu na to, jak špatně se můžete cítit.
C:\fakepath\akcie4.jpg

Wall Street zaplavují akcie firem založených jen pro akvizice

25.01.2021 Americký akciový trh v posledních měsících zaplavují akcie firem, které vznikly jen proto, aby vyhledávaly akviziční příležitosti. Investoři jim loni svěřili rekordních 82 miliard dolarů (asi 1,8 bilionu Kč), přestože ani nevědí, do čeho budou investovat. Část expertů se proto domnívá, že tyto podniky by nakonec mohly být novým zdrojem spekulativní bubliny. Uvedl to server listu The Wall Street Journal (WSJ).
img

ČEZ: Meziroční růst výsledků, zvýšení celoroční projekce

10.11.2020 ČEZ dnes reportoval výsledky hospodaření za třetí kvartál tohoto roku. Firma vykázala růst všech položek v meziročním srovnání. Důvodem je vyšší cena prodané elektřiny. EBITDA dosáhla 12,2 mld. CZK (24 % y/y) při tržbách 49,3 mld. CZK (2,6 % y/y). Upravený čistý zisk pak činil 2,3 mld. CZK (loni 0,5 mld. CZK). Výsledky jsou z našeho pohledu v souladu s tržním očekáváním. Management společnosti zároveň zvýšil své cíle pro celý rok, a to jak pro zisk EBITDA, tak pro čistý zisk. Celkově považujeme reportované výsledky za silné. To spolu se zvýšením cílů naznačuje vysokou dividendu.
img

Avast: Reportované ukazatele vzrostly, silná bilance naznačuje další růst

21.10.2020 Avast zveřejnil dnes vybrané provozní ukazatele za třetí kvartál tohoto roku. Upravené tržby vzrostly o +2,6 % na 226 mil. USD a upravený zisk EBITDA dosáhl 126 mil. USD, což je meziroční růst o +3,3 %. Nicméně upravená čísla o FX a ukončené operace vzrostla o +8,6 % y/y a +7,6 % y/y respektive. Od začátku roku, tzn. za devět měsíců, jsou tržby 659,1 mil. USD (+1,9 % y/y) a EBITDA 367,3 mil. USD (+2,5 % y/y).
img

Akcie Nikola Motor – sen Trevora Miltona o dokonalém elektrickém nákladním voze se rozplynul

29.09.2020 Společnost Nikola upoutala nedávno pozornost mnoha investorů a obchodníků. Akcie výrobce kamionů poháněných vodíkovými články a elektrického pickupu vystřelila raketovým tempem směrem nahoru. Nic zatím nenasvědčuje tomu, že by se trend měl v nejbližší době otočit. Objevte příběh za společností, které se začíná přezdívat „nová Tesla“.
img

Nejbohatší Brit a zastánce brexitu Ratcliffe přesídlil do Monaka

27.09.2020 Nejbohatší Brit Jim Ratcliffe, který podporoval vystoupení Británie z Evropské unie, přesídlil do Monaka. S odvoláním na aktualizované dokumenty Ratcliffovy společnosti sídlící v Londýně to uvedla agentura Bloomberg. Sedmašedesátiletý miliardář, který byl před dvěma lety pasován na rytíře, drží většinový podíl v chemickém gigantu Ineos. Bloomberg Ratcliffův majetek vyčíslil na 22,5 miliardy dolarů (524,7 miliardy Kč).
img

Pohled na aktuální vývoj akcií společností Tesla a Apple

03.09.2020 Americký technologický sektor pokračuje v růstu, ale na jeho tahounech se začala projevovat únava. Společnosti Apple i Tesla začaly týden slibně. Jednalo se o první seanci po rozdělení akcií obou společností na sklonku minulého týdne. V následujících dnech však začaly akcie o své zisky bojovat. V dnešním komentáři akciových trhů se podíváme na poslední vývoj okolo obou společností.
img

Akcie Alphabet – 5 neuvěřitelných faktů o Googlu

02.09.2020 Společnost Alphabet (GOOGL) není jen hlavním hráčem na poli internetu, má ve svých plánech mnoho dalších vysoce zajímavých projektů. Stále více lidí používá internet a Google je jednoznačným vítězem mezi vyhledávači. Společnosti se daří vydělávat spoustu peněz prodejem reklamy. Mimo jiné.
img

IPO Airbnb bude pravděpodobně přece jen ještě v roce 2020

13.08.2020  IPO Airbnb mělo být nejžhavější veřejnou nabídkou roku 2020. Místo toho gigant krátkodobých pronájmů ubytování propustil 25 % svých zaměstnanců a očekává, že příjmy budou letos o polovinu menší než v roce 2019. Přesto to vypadá, že plány na IPO Airbnb nakonec ještě v letošním roce uskuteční.
img

ČEZ: Výsledky nad odhady, zvýšení celoroční projekce

11.08.2020 ČEZ dnes ráno reportoval výsledky za druhé čtvrtletí tohoto roku, které jsou na zisku EBITDA lepší ve srovnání s konsensem analytiků. EBITDA je 12,8 mld. CZK (-5,5 % y/y, konsensus 12,4 mld. CZK) při tržbách 49,2 mld. CZK. Upravený čistý zisk pak dosáhl 2,5 mld. CZK. Výsledky jsou nicméně meziročně horší, vzhledem k slabší poptávce vyplývající z restriktivních opatření spojených s nákazou covid-19. To nedokázaly kompenzovat ani vyšší realizační ceny elektřiny. Jednoznačně pozitivní skutečností je zvýšení celoročních cílů, což indikuje vysokou dividendu. Celkově jsou pro nás reportované výsledky pozitivním překvapením.
img

ČEZ: Poslední den obchodování s nárokem na dividendu 34 CZK

01.07.2020 Akcie společnosti ČEZ se dnes (1. července 2020) obchodují naposledy s právem na dividendu ze zisku minulého roku.
img

Pražská burza posílila, dařilo se Erste, Komerční bance či ČEZ

29.06.2020 Pražská burza v úvodu týdne posílila, index PX dnes stoupl o 0,41 procenta na 924,68 bodu. Nahoru ho táhly především Erste Bank, jejíž akcie si polepšily přes dvě procenta, Komerční banka a ČEZ. Naopak se nedařilo akciím technologické společnosti Avast, pojišťovny VIG či mediální CME. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy.
img

ČEZ: Akcionáři schvalují na valné hromadě dividendu 34 CZK

29.06.2020 Na programu jsou standardní body jako zpráva za minulý rok, schválení hospodaření za 2019, personální otázky, politika odměňování členů představenstva a dozorčí rady. Zajímavý bude bod týkající se přípravy na nový jaderný blok v elektrárně Dukovany. A tradičně jedním z nejsledovanější bodů bude rozdělení zisku za minulý rok.
img

Akcie Wirecard – německý zprostředkovatel plateb se hroutí

24.06.2020 Akcie Wirecard byla přísně potrestána. Titulky článků a reportáží jsou plné spojení názvu společnosti s podvody a zmizelými miliardovými obnosy peněz. Cena akcií Wirecard mezitím klesá. Co se děje s tímto německým zprostředkovatelem plateb? A čemu by měli investoři věnovat pozornost?
img

O2 CR: Hlasováním per rollam schválili akcionáři všechny navržené body

19.06.2020 Vzhledem k tomu, že se nemohla konat standardní valná hromada, akcionáři společnosti O2 CR rozhodovali distanční metodou, tzv. per rollam.
img

Akcie Nikola Motor – strmé zhodnocení akcí výrobce elektrických nákladních automobilů

18.06.2020 Společnost Nikola upoutala nedávno pozornost mnoha investorů a obchodníků. Akcie výrobce kamionů poháněných vodíkovými články a elektrického pickupu vystřelila raketovým tempem směrem nahoru. Nic zatím nenasvědčuje tomu, že by se trend měl v nejbližší době otočit. Objevte příběh za společností, které se začíná přezdívat „nová Tesla“.
C:\fakepath\akcie6.jpg

Do prestižního indexu londýnské burzy FTSE 100 přibyl Avast

04.06.2020 Do prestižního indexu londýnské akciové burzy FTSE 100 včera přibyl se třemi dalšími firmami český výrobce antivirových programů Avast. Čtvrtletní aktualizaci složení indexu po ukončení obchodování oznámil jeho provozovatel FTSE Russell. Avast je první českou firmou v indexu FTSE 100. A je to vůbec poprvé, co v něm figuruje společnost se sídlem v jednom z bývalých evropských sovětských satelitů, připomněl server Patria. Většina společností v indexu má sídlo v Británii nebo Irsku.
img

IPO Airbnb můžeme očekávat v roce 2020

18.09.2019 Airbnb je americká společnost se sídlem v San Franciscu, která provozuje on-line služby pro zprostředkování ubytování. Firma plánuje vstup na burzu jako IPO Airbnb. Přesné datum IPO Airbnb zatím není oficiálně známo, ovšem firma Airbnb napsala v krátké tiskové zprávě dne 19.9.2019, že v průběhu roku 2020 hodlá vstoupit na burzu.
img

Investice do zlata: Praktický průvodce & 5 důvodů proč si vybrat zlato

09.11.2018 Možná držíte nějaké akcie a nyní, když došlo k sérii propadů, uvažujete o širší diverzifikaci a dalším zajištění. Jedním ze způsobů, jak své portfolio diverzifikovat, je investice do zlata, protože zlato má zpravidla negativní korelaci k akciovým trhům.
Související klíčová slova: Technická analýza | Money management | Fundamentální analýza | Čína | Video | Peníze | Akciový index | Korelace | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Británie | Koruna | BIS | Obchodní deník | Bezpečný přístav | Kanada | Německo | Francie | Pražská burza | Apple | Analytik | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Poptávka | Akciové tipy | Rizika | Politika | Spready | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Behaviorální | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Burza | CFD | CME | Cash flow | DAX | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Ekonomika | Emise | FX | Fiskální politika | Futures | Fúze | High | IPO | Index DAX | Index PX | Intradenní obchodník | Investice | Investiční společnost | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Margin | Risk | Marže | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodní systém | Obchodník | Opce | P/E | Platforma | Portfolio | Pozice | Put opce | Pákový efekt | Rally | Rezistence | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Sentiment | Short | Spread | Support | Swiss | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Bondy | Zlato | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | ČEZ | Obchodování | Goldman Sachs | Evropa | Cena ropy | FTSE | Komerční banka | Patria | XTB | Indexy | Americká lehká ropa | Čínské akcie | Investoři | Fond | EU | Vývoj ceny | Cenový graf | Byznys | Zisk | Finanční instrumenty | Ropný trh | Futures kontrakt | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | Bohatství | Partners | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Investiční banka | Regulace | Financování | Investovat | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | MultiCharts | Wall Street Journal | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Aktivum | EPS | Index | Nabídková cena | Podpora | Akcie Alibaba | Akcie Komerční banky | Akcie ropy | Akcie Tesla | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Analýzy | Arca Capital | Banka | Brent | Burzovní indexy | CashFlow | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CZK | Dolar | Dolary | Elektřina | Emisní povolenky | Eura | Expirace | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Fondy | Fyzické zlato | Graf | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investování do akcií | Investování do zlata | Investovat do zlata | J&T Banka | J&T | Jak investovat | Jak investovat do zlata | JP Morgan | Komodita | Koupit akcie | Majoritní vlastník | Management | Nákup akcií | Nemovitosti | Ninja Trader | Neuronové sítě | Obchodní platformy | Obchodování se zlatem | Patria Online | PayPal | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Risk Management | Ropy | Řízení rizika | Sázky | Signály | Shares | Tesla Motors | Trh | Tržní hodnota | Volatility | Vydělávání peněz | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | WTI | Zlato na burze | Zpráva | Zprávy | Zisky | Benzín | Buffett | Put | Čistý dluh | EBITDA | EBITDA marže | Emisní ážio | Ex-dividend | Intermediate | Mark Zuckerberg | P/S | ROCE | ROE | Finanční společnosti | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | Investiční instrument | Tržby | Miliardář | Kontrakt | Trader Workstation | E-mini | Know-how | 1 milion | Burze | Investment | Zlatý standard | Aramco | KPMG | Microsoft | The Sunday Times | PwC | Barrick Gold | Barclays Capital | Fundamentální výhled | Brazílie | Úspěch | Podnikání | Erste Bank | Kurz české měny | Hospodářské výsledky | Energie | Severomořská ropa | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Agentura Reuters | Politické napětí | Futures kontrakty | City | Fidelity International | Forbes | Firmy | Aktuální vývoj | Xetra | Cenné kovy | Pokles ceny akcií | Algoritmus | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Odchod z Evropské unie | Walmart | Alibaba | Propad | Severomořská ropa Brent | Index AEX | S&P | Německý akciový index DAX | Ztráty | Oslabení dolaru | Nejistota | Erste | Philip Morris | VIG | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | FTSE 100 | Tesla | Vysoká volatilita | Americké rafinerie | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Akciový index DAX | Poplatky | Konsensus | Akcie na burze | Automatické obchodování | Krize | Výnosy | Americká vláda | Investiční plány | Příjmy | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Konsenzus | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Deutsche Bank Securities | TPG Capital | ex | Akcie firem | Rystad Energy | Tržní kapitalizace společnosti | Fúze a akvizice | Vstup na burzu | Lipow Oil Associates | Breakout Trader | Obchodování ETF | Akciové společnosti | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Multicharts | LYNX Trading | iShares Gold Trust (IAU) | SPDR Gold Shares (GLD) | Dealogic | NEST | RoboMarkets | Jak fungují akcie | Akcie Avastu | Airbnb | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Podniky | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Výplata dividend | Geopolitika | Graf indexu | Fond kvalifikovaných investorů | Obchodování akcií | IPO kalendář | Baird | FKI | Akcie společnosti ČEZ | Jiné měny | Obchodované fondy | Refinitiv | Cenné papíry Erste | Fidelity Investment | Majetek | The Wall Street Journal | Obchodovat s akciemi | Jak se obchoduje | Nakoupit akcie | IPO Uber | IPO Pinterest | IPO Airbnb | Akcie Pinterest | PINS | Pinterest (PINS) | Graf indexu S&P 500 | Akcie a ETF | Ropné akcie | Maržové obchodování | Maržový účet | Negativní fundament | Nové akcie | Akcie týdne | Bohatí | Burzovní průvodce | Kótování | Gram zlata | Saudi Aramco | PPF | Vlastní akcie | Výše dividendy | Overbalance | Úpis akcií | UCITS | iShares | Tuzemské banky | GOOGL | Internet of Things | Investujte do akcií | Akcie roku | Obchodování zlata | Jak se stát lepším investorem | Geopolitické riziko | Zlaté ETF | Akcie Barrick Gold | Cena akcie | Rozhodnutí o brexitu | Obchodujte | Banka Goldman Sachs | Alipay | S&P 500 Index | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | IOT | AEX index | Objem | Call centra | Bílý dům | Cenné papíry ČEZ | Myšlenka | Pojišťovna VIG | Americká lehká ropa WTI | Vyšší riziko | Firma | PMČR | UnitedHealth | Obchodovat na burze | Růst cen | Studie | Bilance | Index DOW | Avast | Generální ředitel | IPO Saudi Aramco | Největší pokles | Akcie společnosti Tesla | Vyšetřování | Amazon | Nejbohatší | Miliardy | All Time High | CENTRICA | Vyhlídky | Legislativa | Rezistenční pásmo | Rozdělení zisku | 5G | Konkurenti | SMA | Předpovědi | Technologický sektor | 4GLD | Xetra Gold | Akcie Saudi Aramco | Napětí mezi USA a Čínou | Průmysl | Na burze | Tržní kapitalizace firmy | Impuls | Visa | General Motors | Stavebnictví | Koruna dnes | Problémy | Soukromé firmy | Britové | Pojišťovny | Nejistoty | Cena za akcii | Philip Morris ČR | Kontrakty | Prohlášení | Newmont Mining | Internetový gigant | První den obchodování | Londýnské akciové burzy | Goldcorp | Míra | General Atlantic | Jaderné elektrárny | Úroky | Předseda | Investujte | Nižší likvidita | Šperky | Automobil | xStation5 | MasterCard | Tým RoboMarkets | Nike | Bydlení | Uber | Česká zbrojovka | EY | Ztráta | Nejlepší akcie | Miliardy korun | Cenné papíry Erste Bank | US100 | Wirecard | Hospodaření | Placení daní | Návratnost | Netflix | Americké dolary | Vysoká dividenda | Hlavní rizika | O2 | Miliardy eur | T. Rowe Price | Hodnota společnosti | Budoucnost | Výhled Fidelity International | Výsledky hospodaření | Poradenství | FTSE Russell | Wall Street Journal (WSJ) | Podnik | Analytička | Ukazatele | Solidní výsledky | Komunikace | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Google | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | Většinový podíl | Negativní dopad | Pokles | Situace | České měny | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Meziroční růst | Pandemie | Jumpshot | Očekávané události | Ceny Bitcoinu | Lehká ropa WTI | Antivirové společnosti | Zlepšení | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Cena akcií Tesly | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | SEC | Rozhodování | West Texas Intermediate | Valuace | COVID-19 | Ekonomické aktivity | Vývoj | WP | Poradci | Aerolinky | Stav nouze | Bankovky | Profitovat | Největší pády | Masivní propad | Fiskální politiky | Zisk společnosti | Šíření viru | Dopady koronavirové pandemie | Historie | Aktuální situace | Onemocnění | Texas | Další pokles | Koronavirová krize | Komerční banky | Domácnosti | Asociace | Fundament | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | Prodejní tlak | Německý akciový index | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Biliony USD | Biliony | Potenciál | Ceny elektřiny | Ekonomiky | Člen představenstva | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Alphabet (GOOGL) | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Závislost | Práce | Podíl na trhu | Údaje | Dlužník | Omyl | Pojišťovna | Pavel Baudiš | Dopady koronavirové krize | FANG | Poradenské společnosti | Tlak medvědů | Větší pokles | Očekávané výsledky hospodaření | Očekávané výsledky | Cestování | Prudké pohyby | Zaměstnanci | Čistá ztráta | Růst výnosů | T+2 | Rally na akciích | Soud | Dlouhodobý trend | Zadlužení | Expanze | Růst EBITDA | O2 CR | Dluhy | Akcie Nike | Výzkumné společnosti | Auta | Dopad na předpovědi | Sunday Times | Dění na trhu | Předpandemické hodnoty | Manažeři | Návrh dividendy | Aktivity společnosti | EasyJet | Renault | Propad příjmů | OKD | JDE | Unie | ČR | Koronavirové pandemie | Hertz | Průraz | CZG | Zbrojovka | Londýnské burzy | Sázková firma | GVC | Sázková firma GVC | Ondřej Vlček | Eduard Kučera | CVC Capital | INLOOPX | CCleaner | Antivirus pro PC | Antivirus | Strategie Avastu | Ochranný software | Start-upy | Waymo | Rozhodnutí soudu | Nikola | VectoIQ | Nikola Corporation | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Celková výplata | Výplata | Per rollam | Covid | INEOS | Společnost Wirecard | Nízké sazby | Mississippi | Akcie Wirecard | Den obchodování | Ant | Ceny emisních povolenek | Ocenění | Šance | Růst tržeb | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Průměrný příjem | Technologické společnosti | Možnost dalšího růstu | Akcie těžařů | Barrick Gold (ABX) | Royal Gold | Důvěra | IPO Ant Group | Ant Group | Analytici Fidelity International | Oživení poptávky | Upozornění na rizika | Rystad | Virgin Galactic | Zvýšení daní | Coca-Cola | SPAC | Akcie SPAC | Seznam Zprávy | Badger | Rentabilita | Inspirace | TSLA | Sequoia | Vodíkový pohon | Vývoj ceny akcie | Nejbohatší Brit | Jim Ratcliffe | Vystoupení Británie z Evropské unie | Zastánce brexitu | Přesídlení do Monaka | James Dyson | Zakladatel firmy | JCB | Anthony Bamford | Diverzifikovat | Ropovody | Nová Tesla | Marathon | Firmy na burzu | Měnový fond | Newmont | TPG | Futures a opce | Praktické tipy | Výdělky | Proražení | Životní prostředí | GME | GameStop | Akcie Airbnb | Vakcinace | H&M | Carsten Fritsch | Analytik Commerzbank | Proč investovat | IPO společnosti | Refinitiv Eikon | Zdravotní péče | CARA | Obavy o poptávku | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Signify Health | IPO společnosti Signify Health | UNH | UnitedHealth (UNH) | Change Healthcare | CHNG | Change Healthcare (CHNG) | Humana | HUM | Humana (HUM) | Matrix Medical Network | Fusion5 | Archway | Finanční výkonnost | IPO Signify Health | Podrobnosti IPO | Kapitalizace Signify Health | Odhad kapitalizace | UBS Securities | JP Morgan Securities | Robert W. Baird & Co. Incorporated | William Blair & Company | BofA Securities | Piper Sandler & Co. | Piper Sandler | Kov | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Lucid Motors | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Akcie ropy v roce 2021 | Fidelity | Výrazný růst | Dlouhodobý investor | GameStop akcie | Pohyb ceny | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Akcie PMČR | Práva na dividendu | Ochrana proti inflaci | Colonial Pipeline | Rafinerie v USA | Galveston Bay | Garyville | Arca Investments | Týdeník Hrot | Hrot | Jan Langmeier | Arca
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Veba Broumov
VectoIQ
VectoIQ Acquisition
VECTOR Certifikace
Vector trading
Věčný dluhopis
Vedanta
Vedení ČEZ
Vedení energetické společnosti ČEZ
Vedení hotelu

Následující klíčová slova

Vedlejší měna
Vedlejší měnové páry
Vedlejší účinky
Vedoucí indikátory
Vedoucí představitelé
Vega
Vegetariánské firmy
Vechain Thor
Vechain Thor (VET)
Vechain Wallet
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral Markets na Admirals
Potvrďte prosím... Zavřít