Pondělí 18. říjen 2021 10:40
reklama
Admiral Markets
reklama
Swissquote Bank
reklama
Dukascopy
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Alibaba Group

img

🎆GitLab IPO na XTB❗

14.10.2021 GitLab Inc (GTLB.US), softvérová spoločnosť, dnes debutovala na burze Nasdaq. Počiatočné cenové rozpätie IPO stanovené spoločnosťou GitLab Inc. bolo 55-60 dolárov za akciu. Tento týždeň však bol kvôli silnému dopytu posilnený na 66-69 dolárov za akciu. Medzitým začali akcie spoločnosti obchodovanie na hladine 94,25 dolára, čo jej prinieslo trhovú kapitalizáciu 13,48 miliardy dolárov.
img

GitLab Inc debutuje ve čtvrtek na burze!

13.10.2021 GitLab, all-remote softwarová společnost, se začne obchodovat na Nasdaqu už ve čtvrtek. Její akcie budou k dispozici investorům v platformě xStation, jakmile se rozjede standardní obchodování. IPO v hodnotě cca $10 mld. se může zdát malé v porovnání s Coinbase nebo Robinhood, ale zákazníky společnosti jsou top světové technologické firmy a zaujme také nestandardní model fungování. Pojďme se ve zkratce nyní na business společnosti podívat!
img

Rozbřesk: ECB dnes může snížit nákupy dluhopisů. Euro by zpevnilo

09.09.2021 ECB dnes může sáhnout k lehkému útlumu pandemického programu PEPP. V podobném duchu hovořil hlavní ekonom Lane (jinak holubice), který v posledních týdnech zdůrazňoval, že jakákoliv úprava nákupů je “operativní změnou” a ne “trvalou změnou v kurzu” měnové politiky (začátkem “taperingu”, o kterém uvažuje Fed). Lane navíc hovořil o tom, že současné tempo programu PEPP je mimořádně rychlé (okolo 80 miliard eur za měsíc) a ECB o něm rozhodla v březnu, ve chvíli kdy se na trzích výrazně utáhly podmínky pro financování z trhů. Od té doby se však situace viditelně vylepšila a ECB také bude mít v ruce novou prognózu ukazující na rychlejší růst inflace (minimálně v nejbližších kvartálech). To vše mohou být argumenty pro lehké snížení tempa nákupů v programu PEPP (z 80 k 60 miliardám eur za měsíc).
img

Nevýrazné trhy, Nasdaq Composite v červeném

09.09.2021 Index Dow Jones Industrial Average klesal již třetí den řadě. Technologický Nasdaq Composite po pokračování v rally v předchozích dnech a úterních rekordech včera odepsal a zdá se, že ani tento index se nevyhne typickým podzimním korekcím. Ze sektorů zvítězily utility a slabší byly naopak technologie, NEE +1,66, MSFT +0,01 % %. Akcie Alibaba Group Hld. se propadly o téměř 3 procenta a vymazaly tím úterní zisky. Jednotlivé indexy uzavřely následovně: Index Dow Jones Industrial Average oslabil o 0,2 % (35.031 b.), S&P 500 o 0,1 % (4.514 b.) a technologický Nasdaq Composite o 0,6 % (15.286 b.).
C:\fakepath\dolar-usa344.jpg

Shrnutí páteční seance: Akcie v USA po vystoupení šéfa Fedu vzrostly, dolar oslabil

29.08.2021 Akcie ve Spojených státech na závěr týdne posílily a indexy Nasdaq a S&P 500 uzavřely na novém rekordu. Vystoupení šéfa centrální banky USA (Fed) Jeroma Powella uklidnilo obavy z načasování snižování úrokových sazeb a vyvolalo mezi investory před víkendem nákupní náladu.
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

WSJ: Čína chce zamezit firmám s citlivými daty uživatelů vydávat akcie v USA

27.08.2021 Peking chystá nová pravidla, která zamezí vstoupit na akciové trhy ve Spojených státech čínským firmám, jež mají velké množství citlivých údajů o spotřebitelích. S odvoláním na informované zdroje to dnes napsal americký ekonomický list The Wall Street Journal (WSJ). Podle něj tento krok patrně odradí zejména čínské internetové firmy, aby se snažily vstoupit na některou z amerických burz.
img

Na akciové trhy dopadá zápis Fedu i obavy z Číny

19.08.2021 Akcie trhů rozvíjejících se zemích klesly na letošní minima. Dolehl na ně nejen slábnoucí výhled celosvětového růstu, ale i perspektiva nižších stimulů Fedu. Investoři proto přesedlali na nejbezpečnější aktiva. K tomu se přidávají obavy ze šíření variant Covidu-19, čínských regulačních zásahů a nepokojů v Afghánistánu. Pod tíhou obav klesají i evropské akciové trhy.
img

Na Wall Street dopadly slabé maloobchodní tržby a obavy z čínské regulace

17.08.2021 Wall Street se otevřela výrazně v záporu poté, co maloobchodní tržby v USA v červenci klesly více, než se očekávalo, a když globální akcie klesaly kvůli obavám z přísnějších pravidel Číny pro internetový sektor. Čínské akcie kótované v USA jako Alibaba Group, Baidu a JD.com tak čelily další vlně výprodejů.
img

Ekonomický kalendář: Reportovat bude Nikola, Alibaba a spousta dalších

03.08.2021 Akciové trhy v Evropě otevřely spíše do pozitivního teritoria. Jednou z mála výjimek je však německý DAX. Asie předvedla negativní seanci. Co se týká makrodat, tak toho dnes moc zajímavého před sebou nemáme. V 16. hodin budou zveřejněny tovární objednávky z USA a ve 22:40 se dočkáme pravidelných týdenních zásob ropy a ropných produktů v USA soukromé společnosti API. Kromě toho však dnes reportuje spousta zajímavých společností jako Activision Blizzard, Alibaba, Lyft, Discovery nebo Nikola.
img

Top očekávané hospodářské výsledky tohoto týdne (02.08.2021)

02.08.2021 Vrchol výsledkové sezóny za druhý kvartál již máme za sebou, přesto nás v následujících dnech čekají zajímavé zveřejnění hospodářských výsledků firem napříč americkou ekonomikou.
img

Je Alibaba vhodný ke koupi?

16.07.2021 Dne 13. května 2021 oznámila společnost Alibaba Group Holding Limited (NYSE: BABA) své výsledky za první čtvrtletí roku 2021. Dle jejich nedávno zveřejněné tiskové zprávy zaznamenala společnost růst výnosů o 64% v porovnání s minulým rokem. Současně firma dosáhla jednoho milionu aktivních uživatelů ročně, včetně 891 milionů uživatelů na čínském maloobchodním trhu.
C:\fakepath\wall street.jpg

Didi plánuje největší primární nabídku čínské firmy v USA od roku 2014

25.06.2021 Největší čínský provozovatel alternativní taxislužby Didi Chuxing chce z plánované primární veřejné nabídky akcií (IPO) ve Spojených státech získat více než čtyři miliardy USD (85,3 miliardy Kč). Vyplývá to z prohlášení pro americkou Komisi pro cenné papíry a burzy (SEC). Nabídka bude největším prodejem akcií čínské firmy na burze v USA od roku 2014, kdy na burzu v New Yorku vstoupila společnost Alibaba, a zatím největší nabídkou v USA v letošním roce.
C:\fakepath\a-13052021-lv.gif

Čínský internetový prodejce Alibaba se kvůli pokutě propadl do ztráty

13.05.2021 Největší čínský internetový prodejce Alibaba Group Holding se ve čtvrtém čtvrtletí svého finančního roku propadl do ztráty 5,48 miliardy jüanů (18 miliard Kč) ve srovnání se ziskem 3,16 miliardy jüanů ve stejném období předchozího roku. Důvodem byla pokuta od čínských úřadů. Tržby naopak o 64 procent vzrostly, zejména díky tomu, že více lidí nakupovalo kvůli koronavirové pandemii na internetu, oznámila dnes firma. Finanční rok 2021 skončil v březnu.
img

Ekonomický kalendář: Americká data a pokračování výsledkové sezóny

13.05.2021 Evropské trhy otevřely standardní obchodní seanci velkým medvědím gapem do negativního teritoria. Akcie na starém kontinentu prohlubují ztráty. Následují tak včerejší výprodej na Wall Street a a červenou Asii.
img

Neopakovatelná investiční příležitost

22.04.2021 Celosvětově bezkonkurenční čínský technologický gigant Alibaba Group měl našlápnuto dosáhnout a možná i překonat rozměr Amazonu. Nicméně negativní vyjádření zakladatele společnosti a nejznámějšího podnikatele v zemi Jacka Ma na účet čínské vlády mohlo pohřbít celou společnost. Výrok zapříčinil zmizení Jacka Ma a následné spuštění vyšetřování čínských technologických společností za porušování antimonopolních zákonů. Alibaba ztratila skoro 30 % své hodnoty na americké burze a Ant Group musela zrušit primární úpis svých akcií na burze. [1]
C:\fakepath\top-12042021-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.04.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo převážně v červených číslech. Akcie čínské společnosti Alibaba Group Holding přidaly na burze v Hongkongu 6,5 % navzdory obří pokutě od čínského regulátora.
img

Čínské akcie v nesnázích! Zastaví se propad akcie Alibaba?

31.03.2021 Čínské akcie v současné chvíli čelí nemalému tlaku díky exekutivnímu příkazu, který v prosinci podepsal ještě minulý americký prezident Donald Trump. Nový zákon byl přímo namířen proti velkým čínských společnostem, které se mají podřídit americkému auditovému standardu.
C:\fakepath\ekonomika-01012021.jpg

Uplynulé desetiletí v ekonomice: krize, rozmach Číny, alternativy

01.01.2021 Turbulentní rok 2020 je již minulostí a společně s ním skončilo také další desetiletí, ve kterém jsme byli svědky mnoha důležitých událostí. V dnešním článku se proto ohlédneme za poslední dekádou. Přinášíme výběr pěti nejdůležitějších událostí a trendů ve světové ekonomice v uplynulém desetiletí.
img

Rozbřesk: Nejvyšší nezaměstnanost za čtyři roky, intervence proti zlotému a forint pod tlakem

30.12.2020 Závěr roku v ČR poznamenává nejenom třetí lockdown a zastřenost kovidových čísel v důsledku vánočního netestování, ale rychlého zvyšování počtu lidí bez práce. Na prosinec si firmy už tradičně ponechávají propouštění a tradičně končí i úvazky na dobu určitou, nicméně tentokrát do vývoje silně promlouvá i nepříznivá ekonomická situace.
img

Alibaba pod dalším tlakem PBoC

28.12.2020 Akcie společnosti Alibaba (BABA.US) už druhou seanci v řadě bojují kvůli výraznému regulatornímu tlaku. V sobotu nařídila čínská centrální banka PBoC společnosti Ant Group upravit svoje podnikání tak, aby splňovala regulatorní požadavky. Nařízení přichází kvůli zvýšenému tlaku státních orgánů proti monopolním praktikám na čínském trhu. Jedná se o další úder na Alibabu, která vlastní v Ant Group třetinový podíl. Již dříve zahájil čínský regulátor šetření v Alibaba Group. V reakci společnost oznámila navýšení programu zpětného odkupu akcií na 10 mld. dolarů z 6 mld. dolarů. Oznámení však příliš nesnížilo obavy o budoucnost společnosti. Od konce října už její akcie ztratily více než 30 % ceny.
img

Trump podepsal stimuly a brexitová jednání přinesla dohodu. Americké akcie na nových rekordech

28.12.2020 Americký prezident Donald Trump navzdory počátečním obstrukcím nakonec podepsal balík stimulačních opatření na podporu ekonomice, což podpořilo akcie na domácí půdě i jinde ve světě. Svého požadavku navýšit zamýšlenou výplatu 600 dolarů jako individuální přímou podporu Američanům na 2000 USD se nevzdal a požaduje hlasování v Kongresu. Tento požadavek je ovšem nezávazný a oběma komorami pravděpodobně neprojde.
img

Čína začala protimonopolné vyšetrovanie spoločnosti Alibaba Group

24.12.2020 Akcie spoločnosti Alibaba (BABA.US) sa prepadli o viac ako 8,00% po tom, čo čínsky regulátor trhu začal s vyšetrovaním údajných protisúťažných praktík vo firme zaoberajúcej sa elektronickým obchodom. Štátna správa pre reguláciu trhu dnes oznámila, že vyšetruje Alibabu kvôli jej politike „výberu jednej z dvoch“, v rámci ktorej sú obchodníci nútení predávať výhradne na Alibabe a preskočiť konkurenčné platformy JD.com a Pinduoduo.
img

Ranné zhrnutie (24.12.2020)

24.12.2020 Americké indexy ukončili včerajšie obchodovanie zmiešane. Dow Jones zaznamenal nárast o 0,4%, S&P 500 vzrástol o 0,1% a Nasdaq klesol o 0,3%.
img

Akcie spoločnosti Alibaba klesli o 4% po žmiešaných výsledkoch v Q2

05.11.2020 Akcie spoločnosti Alibaba Group Holding Ltd. (BABA.US) poklesli o 4% pred otvorením trhu po tom, čo spoločnosť oznámila zmiešané výsledky za druhý štvrťrok.
img

Výsledková sezóna: Politika bude mít v tomto týdnu navrch nad hospodářskými výsledky

02.11.2020 Hospodářská data technologických gigantů udaly tón výsledkové sezóny v minulém týdnu. Souhrnně dobré výsledky byly v kontrastu s o něco horším výhledem, což způsobilo páteční korekci na technologických akciích a potopilo také ostatní sektory. V tomto týdnu nejsou na programu tak důležité reporty výsledkové sezóny.
C:\fakepath\Alibaba.jpg

Alibaba má první továrnu, expanduje mimo internetový prodej

16.09.2020 Čínská společnost Alibaba Group, která se soustředí hlavně na internetový prodej, dnes ve východočínském městě Chang-čou představila svou pilotní továrnu. Snaží se o takzvanou chytrou výrobu. Oznámení ilustruje expanzi společnosti mimo její hlavní oblast podnikání a směrem k dodavatelským řetězcům internetového prodeje, uvedla agentura Reuters.
img

Pochybnosti o dohodě na americkém balíčku srážejí Wall Street

07.08.2020 Na evropské akciové burzy se odpoledne pozvolna vrací optimismus, akcie na Wall Street ale v dopoledním newyorském obchodování klesají. Stále více se hovoří o tom, že američtí zákonodárci se nezvládnou dohodnout na novém podpůrném balíku pro domácí ekonomiku. Kromě toho narůstá napětí mezi Spojenými státy a Čínou. Dolar si spravuje chuť po vleklém poklesu a k euru odpoledne přidával skoro 1 %. Po šesti růstových dnech se dolů vydává i zlato, které se na zhruba 2032 USD za unci vzdaluje historickým maximům.
img

IPO Ant Group: Dvojité IPO finančního giganta skupiny Alibaba

04.08.2020 Ant Group, přidružená společnost skupiny Alibaba, nedávno oznámila plány na své dlouho očekávané duální IPO v Šanghaji a Hongkongu. Společnost je známá zejména provozováním svého produktu Alipay, jednoho z nejpopulárnějších čínských mobilních platebních systémů.
C:\fakepath\Shanghai-akcie.jpg

Finanční firma Ant nabídne akcie v Hongkongu a Šanghaji

20.07.2020 Společnost Ant Group, která je finančně technologickou dceřinou firmou čínského internetového prodejce Alibaba, zahájila proces na souběžný vstup na akciové burzy v Hongkongu a Šanghaji. Oznámila to dnes společnost, žádné další detaily, včetně velikosti a přesného termínu, však neuvedla. Primární nabídka akcií Ant je jednou z nejočekávanějších na světě a mohla by letos být jednou z největších, uvedla agentura Reuters.
img

Finanční firma Ant ze skupiny Alibaba plánuje vstup na burzu

08.07.2020 Společnost Ant Group, která je finančně technologickou dceřinou firmou čínského internetového prodejce Alibaba, plánuje ještě v letošním roce vstoupit na burzu v Hongkongu. Cílem firmy je dosáhnout ohodnocení více než 200 miliard USD (4,7 bilionu Kč), uvedla dnes s odvoláním na informované zdroje agentura Reuters.
img

Pětidenní volno v Číně ukáže, nakolik se lidé vrátí k cestování

28.04.2020 Pětidenní volno v Číně u příležitosti nadcházejícího květnového Svátku práce představuje první větší příležitost pro čínské turisty, aby se po uvolnění koronavirových opatření vrátili k cestování, píše dnes agentura Reuters. Nakolik se Číňané rozhodnou svátky strávit mimo své domovy a navštívit oblíbené destinace, památky a atrakce, bude jakýmsi ukazatelem pro sektor turistického ruchu, který je v době koronavirové krize jedním z nejhůře zasažených odvětví.
img

Long signál na akcie Alibaba (BABA)

07.04.2020 Zdá se, že čínská ekonomika již překonala nejhorší část krize, způsobenou pandemií koronaviru a ekonomika se pomalu, ale vytrvale rozbíhá. Čínský akciový trh se stabilizoval a ukázalo se, že je mnohem stabilnější než akciový trh v Evropě nebo USA. V důsledku toho by se společnost Alibaba, jako jedna z těžkých vah čínské ekonomiky, mohla brzy zotavit.
img

Nejlepší akcie 4. průmyslové revoluce – investujte do společností budoucnosti

02.04.2020 Jaké scénáře jsou myslitelné a jak se mohou investoři adaptovat na aktuální tržní situaci? Investice do dlouhodobých růstových trendů, jako je cloud a umělá inteligence, nabízejí příležitosti k dobrým investicím. Krize okolo pandemie koronaviru doslova otřásla akciovými trhy v základech. V následujícím článku se podíváme na aktuální vývoj na finančních trzích.
img

Nejlepší technologické akcie roku 2020

01.04.2020 Investice do technologických akcií byly po celá desetiletí fascinující a mnoho z těchto společností stálo v tomto tisíciletí opakovaně na stupních vítězů. Společnosti zabývající se technologiemi nejen změnily naše každodenní životy, ale také přinášely skvělé výnosy na akciovém trhu.
C:\fakepath\eurusd-14022020-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 14.2.2020

14.02.2020 Akcie ve Spojených státech po růstech na nové rekordy v uplynulých seancích včera oslabily. Náladu investorů ovlivnily zprávy týkajících se nového koronaviru a řada smíšených výsledkových zpráv.
img

Amazon na špici nejvíce obchodovaných akcií roku 2019

17.01.2020 Pro investory i obchodníky byly výnosy z globálně obchodovaných akcií v posledním roce mnohem vyšší, než je mohlo napadnout i v těch nejdivočejších představách. Vždyť index S&P 500 vzrostl o 29 % a výsledky byly nejlepší od roku 2013. Při zpětném pohledu na toto, pro investory velmi výnosné období, teď může Saxo Bank označit pět firem, jejichž akcie byly mezi klienty v roce 2019, kdy akciové trhy dosáhly dosud nepoznaných výšin, nejpopulárnější.
C:\fakepath\trading1.jpg

Prečo sa nespoliehať na analýzy ostatných?

29.11.2019 Asi takmer každý trader rád hľadá informácie, snaží sa nájsť toho čo najviac aby vedel obchodovať s čistým svedomím, že urobil všetko preto aby zarobil. Dôležité je však vedieť pozrieť sa na analýzy na internete aj iným pohľadom, nebrať ich tak smrtelne vážne ale skôr ako odrazový mostík pri hľadaní informácií.
img

IPO Alibaba: Sekundární IPO v HK bude největší IPO roku 2019

22.11.2019 V letošním největším IPO je čínský e-commerce gigant Alibaba připraven získat až $12,9 miliard na burze v Hongkongu, čímž se posílí finanční trh města zasaženého politickými nepokoji.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Alibaba chystá rekordní prodej akcií v Hongkongu

13.11.2019 Čínský internetový gigant Alibaba Group se chystá ve čtvrtek nabídnout na akciové burze v Hongkongu své akcie až za 13,4 miliardy USD (311,2 miliardy Kč). S odvoláním na dva informované zdroje to dnes uvedla agentura Reuters. Šlo by světově o největší přeshraniční sekundární nabídku akcií a znamenalo by to velkou vzpruhu pro Hongkong. Ten se kvůli více než pět měsíců trvajícím protestům a obavám z dopadů obchodní války mezi USA a Čínou poprvé za deset let propadl do recese.
img

Hongkongskou ekonomiku může povzbudit čínský gigant Alibaba

13.11.2019 „Společnost Alibaba Group pravděpodobně investuje peníze z prodeje akcií na hongkongské burze do rozvoje čínského trhu. Hlavní strategií společnosti je rozšířit elektronický prodej mimo velká čínská města do méně rozvinutých oblastí. Tím by mohlo být osloveno mnoho desítek milionů nových zákazníků,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
shrnuti roku 2014-2.png

Nejdůležitější ekonomické události roku 2014

08.12.2014 Blíží se konec roku, a tak je stejně jako každý rok načase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivnily vývoj nejen měnových trhů v roce 2014. Byl to rok velmi bohatý na důležité události. Jelikož není možné je všechny popsat v jednom článku, přináším zde zkrácený výběr těch opravdu nejklíčovějších tak, jak po sobě následovaly.
img

Asie následuje příkladu Wall Street a klesá...

12.03.2014 Asijské burzy zakončily první polovinu tohoto týdne poklesem a následují tak negativní příklad z Wall Street. Sekundárním důvodem je potom pokles ceny průmyslových komodit. Index Nikkei 225 tak oslabuje o 1,9%, Shanghai Composite je -0,6%, zatímco Hang Seng obchoduje -1,6%. Indický index Sensex ztrácí marginálních 0,1%, australský ASX 200 All Ordinaries je -0,6%. Data z nemovitostního trhu v Austrálii byla za leden téměř beze změny, očekávání však bylo nastaveno na úrovni -0,5% a tak byla investory přijata pozitivně. Problematickým se však ukazuje pokles spotřebitelského sentimentu, který – měřeno indikátorem Westpac/Melbourne Institute Survey – propadl o 0,7% na hladinu 99,5 bodů a je tak nejníže od května roku 2013.
img

Yahoo - jde si z této dohořívající cigarety ještě potáhnout?

23.05.2012 Pověry se konečně naplnily a Yahoo prodalo za 7,1 miliardy dolarů polovinu svého 40procentního podílu v Alibaba Group této firmě zpět. Celý “čínský Ebay” tak americký internetový gigant ocenil na zhruba 35 miliard dolarů. Yahoo za svou investici do Alibaba Group dostalo štědrou odměnu, když se mu za svůj podíl podařilo zajistit ocenění na úrovni stonásobku P/E.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Nový Zéland | Řecko | Patrik Urban | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Akciový index | Moody's | Fitch | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Dluhová krize | Německo | Francie | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Ekonomické události | Eurodolar | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | AMEX | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | BRICS | Bank of England | Bank of Japan | Ben Bernanke | Bloomberg | Blue chip | Breakout | Burza | CEO | CFD | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | DAX | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | ECB | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská investiční banka | FOMC | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Floor | Futures | Gap | High | Holubice | IPO | ISIN | Index DAX | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Korekce | Kurz | Kurzy měn | Long | Low | MMF | MT4 | Margin | Měna | Měny | NYSE | Nabídka | Obchodník | Opce | Open | P/E | Platforma | Portfolio | Pozice | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | SNB | Sentiment | Spread | Standard & Poor's 500 | Stop-Loss | Support | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Citibank | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Morgan Stanley | Bank of China | EMU | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Japonské akcie | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Patria | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Fond | Stimulační opatření | EU | Ministři financí | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Business | Zisk | Kurz eura | Deprese | Optimismus | Výsledky | Intervence na forexovém trhu | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | Euronext | Uvolnění měnové politiky | ČSOB | Gold | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Akciový analytik | Deutsche Bank | Investiční banka | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | USDX | Index cen | Eurostat | Obchodní seance | Portugalsko | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Žlutý kov | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | EURUSD | GBPUSD | Aktivum | Delta | EPS | Index | Podpora | Průlom | Přenos | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Microsoft | Akcie Tesla | Akciové burzy | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Brent | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | CISCO | CZK | Černá labuť | Čínská banka | Dolar | Dolary | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Elektřina | Eura | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Finanční služby | Fitch rating | Frank | FXstreet.cz | Graf | Hang Seng | HSBC | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investiční | Investing | Investování do akcií | Irsko | EBay | Japonská ekonomika | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komodita | Kurz amerického dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz měny | Kurzy | Libra | Londýnská burza | Management | Market | Markets | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup dluhopisů | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Patria.cz | Polská měna | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Rubl | Řízení rizika | Státní dluh | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Volkswagen | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj nezaměstnanosti | Webinář | Webináře | WTI | Zkušenost | Zpráva | Zprávy | Zisky | CNBC | EIA | Cenové rozpětí | Cílová cena | EBITDA | Ekonomika EU | Indie | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Ministerstvo financí | Prospekt | Redukce | ROCE | ROE | Tim Cook | Tovární objednávky | Spojené státy | WSJ | WGC | Tržby | Zaměstnanost | Clearing | Světové ekonomiky | Bohatý | Commission | Komise | Volby | Know-how | Vzdělání | Burze | Dividendové akcie | Investment | Aramco | Danske Bank | DPA | CNN | Wells Fargo | RBS | Microsoft | MSCI | Westpac | London Capital Group | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Axis | Barrick Gold | BBC | Reporty | Black swan | HUF/EUR | Polská centrální banka | Brazílie | Japonský premiér | Zasedání centrální banky | Čínská centrální banka | Nákupy dluhopisů | Světová rada pro zlato (WGC) | Magnát | Úspěch | Podnikání | Euro vůči dolaru | Automobilový průmysl | Mark Carney | Averze k riziku | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Snižování úrokových sazeb | Energie | Earnings | Výprodej na Wall Street | Podnikatelé | Příprava | Přehled | Moneta Money Bank | Agentura Reuters | Kybernetické měny | Evropské trhy | Ministři financí eurozóny | Forbes | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie v Asii | Globální finanční krize | Forexové trhy | Americký akciový index | Miliardy dolarů | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Britský ministr financí | AAA | Americké burzy | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Alibaba | Propad | Německý index DAX | Kryptoměny | Ropná společnost | Index Nikkei | TradingView | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Akcie na Wall Street | Akciové trhy ve Spojených státech | Americké indexy | Tempo růstu | Prodej aut | Prodej nových osobních automobilů | Daně z příjmů | Baidu | Blockchain | Dash | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Nízká volatilita | Kapitalizace | Výhled | Hlavní úroková sazba | Francouzská ekonomika | Poplatky | Mzdy | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Britská ekonomika | Opatřením na podporu ekonomiky | Predikce | Ekonomická situace | Průzkum | Krize | Finanční ústav | Investovat do akcií | Zpomalení čínské ekonomiky | Index amerických akcií | Kurz japonského jenu | Výnosy | Turecká centrální banka | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Softbank | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Kapitálové strategie | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Internetové firmy | Investice v Číně | Hlavní ekonom | Inflační čísla | Norsko | Dánsko | Očekávání | Akcie firem | Oslabování měny | Tržní kapitalizace společnosti | Vstup na burzu | Zahraniční forex | Cena palladia | BHS | Breakout Trader | Coinbase | Protiruské sankce | Akcie Tesly | Palladium | Technologie blockchain | Jerome Powell | Coinmarketcap | LYNX Trading | Dealogic | NEST | Robinhood | Jak fungují akcie | Tržní očekávání | Airbnb | Globální akcie | Saxo | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Očekávání investorů | Bitcoiny | Německá centrální banka | Vývoj na finančních trzích | Podniky | Evropské akciové trhy | Long signál | Technologické akcie | Akcie Facebooku | FAANG | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Čínský akciový trh | Forint | Pokles ceny | IPO kalendář | Horizon Investment Services | HKD | Dluhopisové výnosy | Akcie na burzách | Přímé zahraniční investice | Trh s ropou | Ruská centrální banka | Silnější dolar | Signál na akcie | Propad cen ropy | Primární nabídka | EK | Napětí na finančních trzích | Prezident Trump | Dopady na ekonomiku | Šéf ECB | Fiskální pakt | Refinitiv | Čínské firmy | Prezident USA | The Wall Street Journal | Obchodovat s akciemi | Palladiové akcie | Primární nabídka akcií | Mt. Gox | Asijské burzy | Evropské akciové burzy | Akcie herních vývojářů | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO 2019 | Finanční produkty | Uber Technologies | Statistický úřad | Technologický Nasdaq | CNY | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Tencent Holdings | Boris Johnson | NVDA | Začít obchodovat | Nabídka akcií | Americké společnosti | South China Morning Post | Čínský trh | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Obchodní pásmo | STAR | Defenzivní akcie | Pokles cen | Snížení úroků | Výkonný ředitel | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | AMZN | WeWork | Shrnutí obchodování | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | Deficit rozpočtu USA | Deficit rozpočtu | Saudi Aramco | Denní graf | Novozélandská centrální banka | Úpis akcií | Kurzarbeit | GOOGL | Internet of Things | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Nejlepší výsledky | Projevy centrálních bankéřů | Equinor | Bilance zahraničního obchodu | Cena akcie | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Hospodářské krize | McKinsey | Alipay | Ant Financial | TikTok | Huawei | Digitalizace | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Německá vláda | IOT | Hongkong | Výkon amerického dolaru | Objem | Čínské podniky | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Hospodářský růst v Evropě | Akcie Alibaby | Akcie Alibaby na burze | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | List The Wall Street Journal | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | PLN/EUR | Technické analýzy | Index MSCI Emerging Markets | Čínská firma | Růst cen | Studie | Bilance | Index DOW | Negativní sentiment | Generální ředitel | IPO Saudi Aramco | Čínský prezident | IPO Alibaba | Hodnota kybernetické měny | Ukrajina | Ukrajinská centrální banka | Si Ťin-pching | Black Friday | Vyšetřování | Amazon | Fortune | Nálada spotřebitelů | Nadhodnocení | Úrok | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | All Time High | Globalt | Vyhlídky | Američtí zákonodárci | Hong Kong | Domácí měny | Americká data | Walt Disney | 5G | AFP | Bankovní tituly | Ekonomka | Makroekonomické reporty | SMA | Předpovědi | Akcie Saudi Aramco | Průmysl | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Centrální banka USA | Propouštění | Dnešní data | Firma Apple | SoftBank Group | Industrial and Commercial Bank of China | ICBC | General Motors | Světové ceny potravin | Ceny potravin | Šinzó Abe | Rozvoj | Nejvyšší nezaměstnanost | Problémy | C2C | Soukromé firmy | Firmy v Číně | Pojišťovny | Prognózy | Nejistoty | Členské státy EU | Státy EU | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Protekcionismus | Pokračující protekcionismus | GBP/EUR | Nálada | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Yahoo Japan | Akcie Yahoo | Centrální banky USA | Huawei Technologies | Amgen | Akciový index Dow Jones | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Míra | InterContinental | Inflační výhled | Měnové politiky | Předseda | Investujte | Evoluce | Automobil | Ředitelka | FDX | xStation5 | AAPL | Snap Inc | Roku Inc | Disney | Dot-com | Uber | Aurora Cannabis | Ztráta | Nejlepší akcie | Peking | Wirecard | Singapur | Ziskovost | Stabilní společnosti | Hospodaření | Netflix | Inovace | Malaysian Airlines | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Hodnota společnosti | Budoucnost | ProfitLevel | Zemědělství | Wall Street Journal (WSJ) | Iniciativa | Podnik | Vyšší inflace | Ukazatele | Přebytek bilance | Technologická společnost | Hospodářský růst v Číně | Spotřebitel | Tom Martin | Nejobchodovanější akcie | Akcie v Saxo Bank | Facebook Inc. | Tesla Inc. | Alibaba Group Holding | Apple Inc. | Amazon.com Inc. | Krach | Komunikace | Trump | Belt and Road | Prezident | Pokračování výsledkové sezóny | Výsledkové sezóny | AMGN | Koronavirus | Google | Samsung | Pingan | WhatsApp | Obchodní vztahy | Trhy | Čínské úřady | ASX 200 | WHO | Filantrop | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Akciové trhy v Evropě | Pokles | Situace | Růst inflace | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Vysoká inflace | Burza v Hongkongu | Burzy v Hongkongu | Boeing | Výstupy | Lehká ropa WTI | Tomáš Nidetzký | ČNB Tomáš Nidetzký | Viceguvernér ČNB | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Lukáš Baloga | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Obchody | Life Insurance | Výdaje | Čínská vláda | Dopady koronaviru | SEC | NFP | Didi Chuxing | GitLab | Americké ekonomiky | Obchodovanie | Medvědi | Spuštění bitcoinů | COVID-19 | Akcie společnosti Apple | Cestovní kanceláře | Čínské banky | Toyota | Vývoj | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | WP | Prudký pokles | Poradci | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Profitovat | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Akcie Tencent | Tencent | Medvědí trend | Stimuly | Energetické společnosti | ECB dnes | Spotřebitelé | Automobilka | Historie | Žádosti o podporu | Onemocnění | Prudký pokles cen | Algoritmy | Domácnosti | Výrobce letadel | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Zápis z posledního zasedání | Růst | Koronavirové krize | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Potenciál | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomické ukazatele | E-commerce | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Průmyslové revoluce | Revoluce v technologii | Umělá inteligence | Investice do společností budoucnosti | 4. průmyslová revoluce | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia Corp | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Práce | Údaje | Mexiko | CBS | Nárůst nezaměstnanosti | Německé automobilky | Výpadky | ATVI | Activision Blizzard | Více peněz | Long signál na akcie | Maloobchodní tržby v USA | Statistiky | Uzavření trhů | USD za barel | Madrid | Finanční pomoc | Situace na trhu s ropou | Debata | Posílení | Omezení pohybu | Výrobce letadel Boeing | Výkon dolaru | Joe Biden | Poklesy HDP | Volno v Číně | InterContinental Hotels Group | Fliggy | Fun Deluxe | Vedení hotelu | Cestování do ciziny | Cestování | Americká centrální banka (Fed) | Rozhodnutí o sazbách | Maloobchod | Zaměstnanci | Růst výnosů | Obchodní přebytek | Alternativní taxislužby | Expanze | Členské státy | Členské země | Výzkumné společnosti | JD.com | NetEase | Xiaomi | Spekulovat | Eli Lilly | LLY.US | LLY | Akcie v Hongkongu | Zákon o národní bezpečnosti | JDE | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | ČR | Průraz | PEPP | Střední Evropa | Antivirus | Nikola | eMarketer | Nikola Corporation | Největší světová ekonomika | Projev šéfa Fedu | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Technologické firmy | GLOBALT Investments | Google Pay | Nákupy přes internet | Ant | Firma Ant | Finanční firma | Akcie v Americe | DoorDash | Ocenění | Šance | Růst tržeb | Ceny | Technologické společnosti | Čínská společnost | Velké technologické firmy | IPO Ant Group | Ant Group | WeCHat | Worldometers | Pandemická situace | Rentabilita | Nvidia | Elektromobily | Vývoj ceny akcie | Zakladatel firmy | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Biden | Softwarová společnost | Šéf centrální banky | Antimonopolní úřad | Centrální banky USA (Fed) | Lockdown | Americké prezidentské volby | Koncern | Nařízení | Výrobce čipů | Industrial and Commercial Bank of China (ICBC) | Technologické tituly | PFE | JNJ | Electronic Arts | Pinduoduo | China Telecom | China Mobile | Akcie spoločnosti | Praktické tipy | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Životní prostředí | Brexitová jednání | Lyft | ABNB | NBP | Částečný úvazek | Balík stimulačních opatření | Cenné papíry a burzy | Inflace v Polsku | Rozmach Číny | Proměny automobilového průmyslu | Boston Consulting Group | BCG | Boston Consulting Group (BCG) | Budoucnost automobilového průmyslu | Čínské Lenovo | Lenovo | Celní války | Cities 40 | C40 | Paralýza | Pandemická paralýza | Belt and Road Initiative | Iniciativa Pásu a cesty | Desetiletí v ekonomice | China Unicom | ABNB.US | Report stavu ropných zásob | Dopad na akcie | JD | Alternativní taxislužba | ACB | WU | Jack Ma | Marriott | Deliveroo | Activision | ATVI.US | Blizzard | Dynamický růst | ACB.US | Kov | Zajímavé akcie | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Kering | NKLA.US | NKLA | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Zakladatel Alibaby | PSX | Silný růst | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | Nový americký prezident | IPO Deliveroo | Discovery | Tencent Music | Čínský státní úřad pro regulaci trhu | Daniel Zhang | Value Golf | Golf Do | Descente | Odvětví golfu | Hideki Macujama | Masters | BABA.US | IPO na XTB | Zotavování Číny | Amgen (AMGN.US) | Eli Lilly (LLY.US) | AMGN.US | Objednávky | Dluhový strop | Čínský internetový prodejce | Největší čínský internetový prodejce | Těžaři | API | Omezování nákupů aktiv | Nové prognózy | Didi | Čínské firmy v USA | Depozitní poukázky | Depozitní poukázky ADS | Technologie | Eric Rosengren | Didi Global | Capital Panda | Společnost Alibaba | Alibaba Group Holding Limited | NYSE: BABA | Alibaba a čínská vláda | Odvětví | Načasování | Očekávané hospodářské výsledky | Vývojáři počítačových her | Take-Two Interactive | Akciové reporty | Top akciové reporty | Activision Blizzard (ATVI.US) | Alibaba Group (BABA.US) | ConocoPhillips (COP.US) | COP.US | Devon Energy | DVN.US | Devon Energy (DVN.US) | DISCA | DISCA.US | Discovery (DISCA.US) | LYFT.US | Lyft (LYFT.US) | Marriott International | Marriott International (MAR.US) | MAR.US | Nikola Corporation (NKLA.US) | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Occidental Petroleum (OXY.US) | Phillips 66 | PSX.US | Phillips 66 (PSX.US) | VIAC | Richemont | Zápis Fedu | Výrobní inflace | Společnosti | Vydávat akcie | Vydávat akcie v USA | Slabé akcie | GitLab Inc | GitLab IPO
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Algotrading
AlgoTradingSoft
Algotrading ve Forexu
ALGO/USD
ALGO/USD (Algorand)
Ali Akay
Alibaba
Alibaba a čínská vláda
Alibaba akcie
Alibaba (BABA.US)

Následující klíčová slova

Alibaba Group (BABA)
Alibaba Group (BABA.US)
Alibaba Group Holding
Alibaba Group Holding Limited
Alibaba Jack Ma
Alibaba kurz
Alice Horáková
Alice Waltonová
AliExpress
Aligator
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít