Úterý 19. říjen 2021 19:28
reklama
Purple konference
reklama
Admiral Markets
reklama
Admiral Markets
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Akcie Alphabet

img

Výsledky FAANG předčily očekávání. Poroste cena akcie Amazon i nadále?

05.05.2021 Dnešní technickoua fundamentální analýzu na vybrané akcie pojmeme trochu jinak. Vzhledem k tomu, že máme výsledkovou sezonu, přiblížíme si, jak se dařilo společnostem FAANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google), protože na výsledky těchto společností mnozí netrpělivě čekali.
img

Long signál na akcie Alphabet (GOOGL)

10.03.2021 Alphabet je globální holdingová společnost, která stojí za dobře známým online vyhledávačem Google, který momentálně funguje po celém světě ve více než 130 různých jazycích. Díky inovacím společnosti v oblasti vyhledávacích nástrojů, smartphonů a internetové reklamy se Google stal jednou z nejuznávanějších značek na světě. Po zveřejnění posledních čtvrtletních výsledků se na grafu vytvořil velký vzestupný gap.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

21 nejlepších světových akcií pro rok 2021!

08.01.2021 Rok 2021 bude jistě na akciových trzích vzrušující. Rok 2020 přinesl díky COVID-19 nejprve pokles, ale v podzimních měsících došlo k opětovnému silnému nárůstu. Investice do akcií se také minulý rok staly populárnějšími mezi retailovými investory, což má obrovský dopad na akciový trh. Nadstandardně si vedly technologické akcie, které profitovaly z drastických změn v důsledku zavedení karantén po celém světě. Populární akcie, jako je například Tesla si také vedly dobře, ale došlo například k pádu německé Wirecard.
img

Long signál na akcie Alphabet (GOOGL)

02.12.2020 IT gigant Alphabet je nepostradatelnou součástí technologického sektoru. Společně s Microsoft, Apple a Amazon vede společnost americké indexy na stále nová maxima. V poslední době dokázala společnost prezentovat překvapivě pozitivní čtvrtletní výsledky. To katapultovalo akcie na nové historické maximum, kde se v současné době formuje mimořádně atraktivní prozatímní konsolidace.
img

Ekonomika USA zaznamenala v Q3 rekordní růst o 33,1 %. Trump se smiřuje s prezidentskou porážkou

27.11.2020 Nastávající americký prezident Joe Biden oznámil první členy své vlády. Ministryní financí se má stát Janet Yellenová, která v minulosti vykonávala funkci guvernérky Fedu. Jednalo by se tak o první ženu, která by zastávala tuto funkci.
img

Japonská ekonomika stoupla rekordně o 21,4 %. Joe Biden plánuje vládní pomoc USA

20.11.2020 Při pondělním jednání zástupců zemí Evropské unie ohledně přijetí rozpočtů na období 2021 – 2027 se maďarští a polští zástupci rozhodli zablokovat schválení toho rozpočtu. Oběma zemím vadí, že vyplácení peněz z evropských fondů bude podmíněné dodržováním principů právního demokratického státu.
img

Trump hrozí Číně a zavádí nové restrikce. Rekordní růst HDP Velké Británie o 15,5 %

13.11.2020 Šéf americké obchodní komory Thomas Donohue v pondělí oznámil, že malé podniky nemohou čekat další tři měsíce, než se Kongres dohodne na další pomoci. Americké firmy jsou ochotné začít spolupracovat s vítězem prezidentských voleb Joem Bidenem na rychlejší podpoře ekonomiky, dodal Donohue. Turecká lira zaznamenala v pondělní obchodní seanci největší nárůst od loňského března. Analytici připisují posílení TRY sobotní výměně guvernéra centrální banky a nedělní rezignaci ministra financí, který je mimochodem Erdoganův zeď.
img

Týdenní tržní výhled: Americké volby a zasedání centrálních bank

02.11.2020 Nejdůležitější den v týdnu pro finanční trhy je konečně tady! Spolu s americkými prezidentskými volbami v úterý 3. listopadu hlásí tento týden všechny tři centrální banky, stejně jako řadu počtů zaměstnanců z různých zemí.
img

Nejrychlejší růst HDP od roku 1947. USA zaznamenalo za třetí kvartál skok o 33,1 %

30.10.2020 Světová obchodní organizace v pondělí rozhodla, že Evropská unie může uvalit cla na dovoz zboží ze Spojených států ve výši čtyř miliard dolarů ročně kvůli subvencím americké vlády, které poskytovala americkému výrobci letadel Boeing. Analytici však neočekávají, že Evropská unie zavede cla dříve, než bude znám nový americký prezident. Americký delegát vyzval Evropskou unii, aby cla nezaváděla, jelikož Washington již upustil od nelegálních subvencí a dále pohrozil, že v případě zavedení budou Spojené státy reagovat protiopatřeními.
img

Dividendové strategie – Jak na pravidelný příjem díky dividendám

30.10.2020 Pasivní dodatečný příjem z úroků a dividend je to, na co cílí stále více investorů. Přestože v dobách s nízkými úrokovými sazbami nejsou výnosy z investic s pevným úrokem příliš lukrativní, s dobře promyšlenou dividendovou strategií je možné dosáhnout nadprůměrného výkonu a překonat zhodnocení největších akciových indexů.
img

HDP Číny vzrostlo o 4,9 % za Q3. Rusko odmítá zavést tvrdá koronavirová opatření

23.10.2020 Z pondělních zveřejněných údajů Eurostatem vyplývá, že jsou Češi v rámci EU nejméně ohrožení chudobou nebo sociálním vyloučením. V roce 2019 bylo chudobou nebo sociálním vyloučením ohroženo 12,5 % obyvatel České republiky, což je hluboko pod průměrem EU, který činí okolo 21 %.
img

Investice do solární energie – slibný zdroj alternativní energie budoucnosti

23.10.2020 Ceny akcií ze sektoru solární energie rostou raketovým tempem. Technologie alternativních zdrojů energie využívá stále více společností i domácností. Potřeba udržitelné energie je stále jasnější. Solární technologie jsou navíc díky neustálým inovacím stále levnější a dostupnější. Co se přesně děje na zajímavém solárním trhu? A jak můžete z aktuálního vývoje jako investor profitovat?
img

Dohoda o Brexitu v nedohlednu. Rusko hrozí EU odvetou za uvalené sankce

16.10.2020 V pondělí vydal Český statistický úřad informace ohledně zářijové inflace v České republice. Index spotřebitelských cen mírně poklesl ze srpnových 3,3 % na 3,2 %. Ekonomové a analytici přitom očekávali růst na 3,5 %. ČNB dokonce predikovala inflaci na úrovní 3,6 %.
img

Akcie Sony – dostane Playstation 5 ceny akcie na historická maxima?

16.10.2020 Akcie společnosti Sony již léta vykazují silný výkon na akciovém trhu. Japonský konglomerát brzy uvede dlouho očekávanou herní konzoli Playstation 5. Může příchod nejnovější herní platformy nastartovat nový uptrend? V tomto článku probereme vše, co potřebujete vědět o akciích Sony a jaké mají tyto akcie vyhlídky do budoucna.
img

Long signál na akcie Wheaton Precious Metals (WPM)

14.10.2020 V posledních šesti měsících byl vývoj ceny akcií WPM přesvědčivý s nárůstem přibližně 52 %. Po dosažení nového historického maxima v srpnu cena akcie klesla pod klouzavé průměry, ale v poslední době se trend opět stabilizoval. Pokud by došlo k proražení resistence na ceně 51 USD, otevřela by se cesta zpět k historickému maximu.
img

Udržitelné investování podle kritérií ESG – objevte hodnocení ESG v obchodní platformě LYNX

09.10.2020 Dlouhodobě udržitelné investice oprávněně přitahují pozornost stále více investorů. S nejnovější aktualizací obchodní platformy LYNX můžete snadno zjistit, zda vaše akcie splňují kritéria ESG. Vy si vyberete, která kritéria jsou pro vás důležité, a poté se vám zobrazí, zda daná akcie splňuje vaše osobní požadavky. V následujícím článku stručně probereme investování podle ESG a ukážeme vám, jak najít tato data v obchodní platformě LYNX.
img

Long signál na akcie Mastercard (MA)

08.10.2020 Za posledních šest měsíců cena akcií poskytovatele platebních služeb vzrostla téměř o 25 % a trend překonal klouzavé průměry. Po dosažení historického maxima na konci srpna však akcie na několik dní klesla pod EMA-50 a od té doby se trend stabilizoval v bočním pohybu nad mírně rostoucí linií EMA-20.
img

Long signál na akcie Adobe (ADBE)

30.09.2020 Adobe Inc. je americká softwarová společnost, jejíž produktové portfolio zahrnuje programy pro tvorbu grafiky a zpracování obrazu, jako je například známý produkt Photoshop. Společnost se po koronavirové krizi dokázala rychle zotavit a nedávno se akcie vyšplhala na nové historické maximum. Cena akcií po čtvrtletních údajích v srpnu nadále prudce rostla. Poté následovala korekce zpět k EMA-50, která již došla ke svému konci.
img

Long signál na akcie Twitter (TWTR)

23.09.2020 Twitter je sociální síť pro mikroblogování a komunikaci v reálném čase. Uživatelé Twitteru zůstávají v kontaktu zveřejňováním zpráv nebo aktualizací tzv. „tweetů“. Na Twitteru spolu mohou uživatelé sdílet novinky a vyměňovat si informace. Akcie rostou již několik měsíců. Po poklesu zpět k EMA-50 se trend nyní dostal do fáze korekce.
img

Akcie Alphabet – 5 neuvěřitelných faktů o Googlu

02.09.2020 Společnost Alphabet (GOOGL) není jen hlavním hráčem na poli internetu, má ve svých plánech mnoho dalších vysoce zajímavých projektů. Stále více lidí používá internet a Google je jednoznačným vítězem mezi vyhledávači. Společnosti se daří vydělávat spoustu peněz prodejem reklamy. Mimo jiné.
img

10 nejstabilnějších akcií: kvalitní akcie, které můžete držet navěky

03.07.2020 Dlouhodobá akumulace aktiv – nejúčinnější forma investování, kterou preferuje jeden z nejznámějších světových investorů – Warren Buffett. Ten prohlásil, že nejlepší investiční horizont je „na věky“. Buffet napsal v roce 1988 dopis akcionářům své investiční společnosti Berkshire Hathaway, ve kterém konstatoval: „Když vlastníme akcie ve vynikající společnosti s vynikajícím managementem, pak naše preferovaná doba držení je navždy „.
img

Long signál na akcie Alphabet (GOOGL)

05.05.2020 Hlavní činností a zdrojem příjmu společnosti Alphabet je online reklama. Vlajkovou lodí společnosti je internetový vyhledávat GOOGLE. Společnost také vydělává peníze ze služby YouTube Premium, obchodu Google Play a cloudových produktů. Před panikou na akciových trzích v důsledku koronavirové pandemie byla společnost silná a stabilní. Cena Akcií v průběhu krize klesla na necelých 1000 USD. Následně se však silně zotavila.
img

Nejlepší akcie 4. průmyslové revoluce – investujte do společností budoucnosti

02.04.2020 Jaké scénáře jsou myslitelné a jak se mohou investoři adaptovat na aktuální tržní situaci? Investice do dlouhodobých růstových trendů, jako je cloud a umělá inteligence, nabízejí příležitosti k dobrým investicím. Krize okolo pandemie koronaviru doslova otřásla akciovými trhy v základech. V následujícím článku se podíváme na aktuální vývoj na finančních trzích.
img

Nejlepší technologické akcie roku 2020

01.04.2020 Investice do technologických akcií byly po celá desetiletí fascinující a mnoho z těchto společností stálo v tomto tisíciletí opakovaně na stupních vítězů. Společnosti zabývající se technologiemi nejen změnily naše každodenní životy, ale také přinášely skvělé výnosy na akciovém trhu.
img

20 nejlepších světových akcií roku 2020

31.01.2020 Investoři neustále hledají ty nejlepší akcie. Výběr těchto akcií je však často komplikovaný a je potřeba sledovat spoustu proměnných, abyste vybrali ty nejlukrativnější společnosti.
Související klíčová slova: Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Brexit | Čína | Japonsko | Video | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Turecká lira | Měnová politika | Kanada | Německo | Francie | Španělsko | Apple | Analytik | New York | Ceny ropy | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | USD/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Interactive Brokers | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Bank of England | Valná hromada | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Burza | Burza cenných papírů | Béžová kniha | CEO | CFD | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | DAX | Devalvace | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | Fed | Finanční trhy | Futures | Fúze | Gap | Grafy | Hedging | High | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Low | MIFID | MMF | Margin | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měny | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | P/E | Peněžní zásoba | Platforma | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | RRR | RSI | Rally | Ratingová agentura | Reserve Bank of Australia | Resistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Short | Spot | Spread | Stop-Loss | Support | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | ZEW index | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Investiční tipy | Investiční příležitosti | Americký prezident | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Čínské akcie | Investoři | Fond | Exxon Mobil | EU | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Zkušenosti | Deprese | Výsledky | Euronext | Gold | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Světová obchodní organizace | Investiční společnosti | Investovat | Nasdaq Composite | Index cen | Eurostat | Český statistický úřad | Facebook | LYNX | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Japonská centrální banka | Penzijní fondy | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Facebook | Akcie Gazprom | Akcie Google | Akcie IBM | Akcie Mastercard | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie Tesla | Analýzy | Banka | Běžný účet | Brokers | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | Devalvace měny | Dlouhodobé investice | Do čeho investovat | Dolar | Ekonomický cyklus | Ekonomika USA | Elektřina | Eura | Evropská banka | Fiskální rok | Fondy | GfK | Graf | Guvernér ČNB | HDP Číny | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do zlata | Investiční | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investovat do zlata | Irsko | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Japonská ekonomika | Jiří Rusnok | JP Morgan | Komoditní | Koupit akcie | Kurz EUR | Lira | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Markets | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Neuronové sítě | Nové trhy | Obchodní platformy | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online obchodování | Oslabování koruny | Pasivní příjem | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Signály | Société Générale | SP500 | Shares | Stoxx | Světové události | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělávání peněz | Vývoj ceny zlata | Webináře | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zprávy | Zisky | CNBC | ZEW | ING | Trading Central | Buffett | EBITDA | Indie | Jeff Bezos | Měď | ROCE | ROE | Commonwealth Bank | Itálie | Spojené státy | Cena / účetní hodnota | Směrodatná odchylka | Tržby | Volby | Know-how | Vzdělání | 1 milion | Burze | Dividendové akcie | Investment | Traders | Intesa Sanpaolo | Charles Schwab | Institut ZEW | Microsoft | Bankovní sektor | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | TD Ameritrade | Barrick Gold | Zvyšování sazeb | Thomson Reuters | Short squeeze | Black swan | Kurz EUR/USD | Zasedání centrálních bank | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Ministr financí | Dlouhé pozice | Energie | Prezident Fedu | Earnings | Podnikatelé | SEB | Limitní příkazy | KBC | Přehled | Konzistence | Volby v USA | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Bankovnictví | City | Forbes | Americké firmy | Index důvěry | Firmy | Aktuální vývoj | Xetra | JPMorgan Chase | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Algoritmus | S&P Global | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | Walmart | Alibaba | Propad | Ropné společnosti | TradingView | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Posílení koruny | Pokles výnosů | Americké indexy | Historická maxima | Evropský trh | Philip Morris | Akcionáři | Zajištění | Finanční poradci | Baidu | Blockchain | E*Trade | Tesla | Nízká volatilita | Kapitalizace | Výhled | NYSE Euronext | Poplatky | Britská vláda | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Britská ekonomika | Odhady trhu | Predikce | General Electric | Krize | Investiční rozhodnutí | FCA | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Očekávání analytiků | Turecká centrální banka | TRY | Softbank | Institucionální investoři | Příjmy | Alphabet | Zvýšení volatility | Konsenzus | Růst ekonomiky | Belgie | Tisková konference ECB | Očekávání | ex | Ruské akcie | Vstup na burzu | BBVA | ING Groep NV | Cena palladia | Breakout Trader | IBKR | Akciové společnosti | Coinbase | Investiční specialista | Spekulativní investice | Palladium | Podnikové dluhopisy | Trade Financial | Technologie blockchain | Jerome Powell | MiFID II | LYNX Trading | Invesco | NEST | Estee Lauder | Lithium | Jak fungují akcie | Obchodování na trzích | Airbnb | FinTech | Očekávání investorů | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Vývoj na finančních trzích | Podniky | Odpovědné investování | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Akcie Facebooku | Schwab | FAANG | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Turecké liry | Pokles ceny | Výplata dividend | Ekonomické krize | RDSA | Royal Dutch Shell | Americký dolarový index | HKD | Profesionální obchodník | Americké volby | Signál na akcie | Výkonnost akcií | Růst zisků | Dopady na ekonomiku | Pohyby na trzích | Steven Mnuchin | Index spotřebitelské důvěry | Refinitiv | Odhady analytiků | Společnost Apple | Majetek | Obchodovat s akciemi | RSI indikátor | Nakoupit akcie | Ceny zemního plynu | Palladiové akcie | Nejvýznamnější burza | Rekordní růst | Akcie herních vývojářů | IPO Airbnb | IPO Instacart | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Beyond Meat | Obavy investorů | Zpětný odkup akcií | Infineon | Infineon Technologies | Tencent Holdings | Sharpe ratio | NVDA | iFX | Americké společnosti | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Svět investování | Ropné akcie | Gazprom | Defenzivní akcie | Pokles cen | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Oživení ekonomiky | AMZN | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Kótování | Prosus | Denní graf | Vlastní akcie | Výše dividendy | Úpis akcií | UCITS | iShares | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Cena akcie | Očekávané Earnings | Největší ekonomika | Obchodujte | McKinsey | Huawei | Vlastní investice | Digitalizace | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Deficit | Politická situace | Německá vláda | IOT | ČNB Jiří Rusnok | Obrovské množství peněz | Objem | MSFT | Obchod | Myšlenka | Standardní odchylka | Vyšší volatilita | Supreme Edition | UCITS ETF | Alibaba Group | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Technické analýzy | UnitedHealth | Pfizer | Borsa Italiana | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | Bilance | Index DOW | Ekologie | Vývoj trhu | GM | IPO Alibaba | Lagardeová | Vyšetřování | Amazon | Nízké úrokové sazby | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | Vyhlídky | Průzkumy | Hong Kong | Legislativa | Rozdělení zisku | INTC | Walt Disney | 5G | Evropští investoři | Financovat | Technologický sektor | Ceny výrobců | Průmysl | Na burze | Neinvestovat | Propouštění | Zasedání RBA | Rostoucí náklady | SoftBank Group | Visa | General Motors | Enel | Důsledky krize | Nově zahájené stavby domů | Problémy | Člen bankovní rady | Pojišťovny | Total | Nejistoty | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Plyn | Nálada | Prohlášení | Moskva | Internetový gigant | Ford Motor | United Technologies | Farmaceutická společnost | AbbVie | Amgen | Airbus | Společnost Microsoft | NN Group | Míra | RWE | Švýcarská společnost | Vivendi | Měnové politiky | Předseda | Investujte | Evoluce | Automobil | AXA | Fed index | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | FB | Snap Inc | AT&T | Disney | Americké vlády | Nike | Dot-com | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Roční růst | Kraft Heinz | Wirecard | Ziskovost | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Hospodaření | Objem objednávek | Návratnost | Netflix | NFLX | Inovace | Washington | Daimler | Letecké společnosti | Sodexo | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Ifo | Zemědělství | Výsledky hospodaření | ASML | ASML Holding NV | Dohoda o brexitu | Poradenství | Dividendový aristokrat | Ministr financí Steven Mnuchin | Iniciativa | Podnik | Vyšší inflace | SAP | Technologická společnost | Spotřebitel | Alibaba Group Holding | Vyplácení dividend | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | AMGN | Koronavirus | Google | Samsung | WhatsApp | Obchodní vztahy | Trhy | Světová zdravotnická organizace | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | STNG | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | American Express | Impérium | Většinový podíl | Negativní dopad | Pokles | Situace | Provozní zisk | Meziroční růst | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Starbucks | Boeing | FIAT | Zpomalení růstu | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Cyklické akcie v roce 2020 | Růstové akcie v roce 2020 | Investiční příležitosti v roce 2020 | 20 nejlepších akcií pro rok 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie BNP Paribas | Akcie CLP Resources | Akcie KKR & Co Inc | Akcie Cambria Automotive | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Brookfield Asset Management | Akcie Delta Airlines | Akcie Hornbach | Akcie ING | Akcie Liberty Global | Akcie Groupe FFP | Wubbe Bos | Akcie NN Group | Akcie Discovery Inc | Akcie Discovery | Akcie Klepierre | Obchody | Výdaje | Fresenius Medical | Adidas | Americká společnost | Universal Music Group | Sony Music Entertainment | SEC | Rozhodování | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Medvědi | Spuštění bitcoinů | Galapagos | Akcie Biogen | Biogen | COVID-19 | TWTR | Akcie Twitter | Deutsche Telekom | E*Trade Financial | Správci aktiv | FinTech akcie | Cyklické akcie | Vývoj | Pokles prodeje | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Akcie KKR | Výkyvy | Příležitost k nákupu | WP | Restrikce | Vysoká rizika | Prudký pokles | Poradci | Air France-KLM | Lufthansa | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Tržní podmínky | Profitovat | Akcie Tencent | Tencent | CK Hutchison | Členové bankovní rady | Tržby společnosti | Fiskální balíček | Spotřebitelé | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Onemocnění | Volatilita akciových trhů | Prudký pokles cen | Texas | PYPL | Valné hromady | Algoritmy | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Kongres | Domácnosti | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Prodejní tlak | Dávky v nezaměstnanosti | Dividendové výnosy | Další růst | Růst | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Ratingová agentura S&P | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Výroba automobilů | Allianz | Nejlepší palladiové akcie | Abbott Laboratories | Riziko inflace | Ekonomiky | Globální koronavirová krize | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Války | Schodek | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Průmyslové revoluce | Revoluce v technologii | Umělá inteligence | Investice do společností budoucnosti | 4. průmyslová revoluce | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia Corp | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Podíl na trhu | Údaje | Eni | Prezident Vladimir Putin | UnitedHealth Group | CBS | Oživení cen | FANG | DAWN | DAWN akcie | ATVI | WMT | Activision Blizzard | Long signál na akcie | Microsoft Corp | Úspory | Procter & Gamble | Remdesivir | Malé podniky | Trade | Měnový faktor | Nizozemsko | Reddit | Sociální síť | Břidlicové ropy | Air France | Posílení | Amundi | Joe Biden | ADBE | Akcie Adobe (ADBE) | Akcie Adobe | Cenový pokles | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Shell | Zaměstnanci | Gilead | Dividendové ETF | Růst výnosů | Rally na akciích | Dovoz | Dosáhnout zisku | Zadlužení | Expanze | Politika centrální banky | Dluhy | ONE | Merck KGaA | Merck | T-Mobile | Auta | Expedia | JD.com | Vakcína | Býčí scénář | CL | Obchodní platformy Metatrader | Klíčové oblasti | Eli Lilly | LLY | AZN | Aktivity společnosti | Čínské hospodářství | Renault | Umělé inteligence | Hikvision | Vládní pomoc | Ekonomické zotavení | Pronájem nemovitosti | Mondelez | JDE | Unie | Koronavirové pandemie | Norilsk Nickel | Výrobní PMI | Vedení společnosti | Waymo | Kvalitní akcie | Square | Oracle | Nikola | Canopy Growth | Akcie FAANG | Nestlé | Sanofi | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Výplata | Rostoucí trend | Covid | Snížení nákladů | Koronavirová opatření | Druhá vlna | Nové žádosti o podporu | Vlna koronaviru | Google Pay | ASM International | Fintech společnosti | TTWO | Akcie Abott Laboratoires | Akcie Allianz | Abott Laboratoires | Akcie Coca-Cola | Akcie Colgate-Palmolive | Akcie HDFC Bank | HDFC Bank | Akcie International Flavors & Fragrances | Akcie Nestlé | Akcie Medtronic | Medtronic | Akcie Thermo Fisher Scientific | Thermo Fisher Scientific | Dopad pandemie | Ant | Sony | E.ON | Johnson & Johnson | Abbott Labs | Zdroj příjmů | Reputace | Reputace společnosti | KLM | Úspěchy | Ocenění | Šance | Peugeot | Růst tržeb | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Společnost Amazon | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Silvercorp Metals | Zlatá horečka | Konkurenční společnosti | Nikl | Čínská společnost | Měnící tržní podmínky | Důvěra | Ant Group | Fitbit | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Zalando | Prezidentské volby USA | Marks & Spencer | PLUG | Plug Power | Air Liquide | Počet akcií | Airbus Group | Coca-Cola | Ruská vláda | Holdingová společnost | SPAC | Southwest Airlines | Rentabilita | Inspirace | Zdanění | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Universal Music | Obchodní domy | Vodíkový pohon | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Akcie Twitter (TWTR) | Twitter (TWTR) | Elektromobily | Diverzifikovat | Grubhub | Biden | Adobe (ADBE) | Adobe Inc. | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Programy Adobe | Druhá vlna koronaviru | Vinci | Delivery Hero | Akcie Mastercard (MA) | Mastercard (MA) | Udržitelné investování | Energetický sektor | Lockdown | Měnový fond | AEX | Naspers | Jens Klatt | Americké prezidentské volby | iPhone | Výkon společností | WPM | Wheaton Precious Metals (WPM) | Walgreens | Akciové portfolio | Udržitelné investice | Akcie Sony | Množství peněz | Volby USA | Volby USA 2020 | Dobrý byznys | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | Akcie First Solar (FSLR) | First Solar | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG) | Akcie SolarEdge Technologies | SolarEdge Technologies | SEDG | SolarEdge Technologies (SEDG) | First Solar (FSLR) | Akcie Sunrun (RUN) | Akcie Sunrun | Sunrun | Sunrun (RUN) | JPM | ALV | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | Co je dividenda? | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | Cisco-Systeme | JP Morgan Chase | Cardinal Health | VF Corporation | W.W. Grainger | Hormel Foods | Abbott Laboratorien | Beckton Dickinson | BDX | ABT | HRL | GWW | MDT | VFC | JNJ | CAH | ABBV | Nejlepší dividendové ETF | Nevýhody dividendových strategií | Výhody dividendových strategií | Dividendové strategie v praxi | Zveřejnění výsledků | Tržní výhled | BIIB | Výsledky voleb | Akcie Berkshire | Sumitomo | Zprávy o vakcíně | Pinduoduo | China Telecom | China Mobile | Týdenní tržní výhled | Praktické tipy | Životní prostředí | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie Airbnb | ABNB | Očkování | Carnival | Fiskální situace | Měnová situace | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Nejlepší odvětví | Tvrdá aktiva | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Tourmaline | Tourmaline | Akcie Sumitomo | Akcie Regeneron | Akcie Prosus | Melcor Developments | Akcie Melcor Developments | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie NN | Akcie Heijmans | Heijmans | Liberbank | Akcie Liberbank | ForFarmers | Akcie ForFarmers | Akcie Jardine Strategic | Jardine Strategic | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Akcie Svenska Cellulosa SCA | JD | Akcie Gamestop | KFC | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | SWKS | Skyworks Solutions | Zinek | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | FinTech akcie 2021 | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Dlouhodobý investor | GameStop akcie | Special Purpose Acquisition Company | Výsledky FAANG
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Akcie Alibaba
Akcie Alibaba Group
Akcie Alibaby
Akcie Alibaby na burze
Akcie Align Technology
Akcie Allegra
Akcie Allianz
Akcie Allianz (ALV)
Akcie Allied Healthcare
Akcie Alpha Bank

Následující klíčová slova

Akcie Alphabet (GOOGL)
Akcie Amazon
Akcie Amazon (AMZN)
Akcie Amazon.com
Akcie Amazonu
Akcie AMC
Akcie AMC Entertainment
Akcie AMC Entertainment (AMC)
Akcie AMC Entertainment (AMC.US)
Akcie AMD
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít