Čtvrtek 19. září 2019 15:40
reklama
RoboMarkets SQ
reklama
UFX
reklama
Purple Trading ALFA

Klíčová slova - Investiční horizont

img

Americké megacapy? Totální valuační úlet

12.09.2019 Mezi nejpopulárnější akcie v držení velkých institucionálních i drobných akciových investorů momentálně patří největší americké technologické společnosti, konkrétně Microsoft, Google, Amazon, Facebook a Apple. Jsou to zároveň společnosti s největší tržní kapitalizací na světě, proto označení „megacaps“. V tomto krátkém textu chci pomocí základních fundamentálních finančních dat ukázat, že z valuačního hlediska jsou ceny jejich akcií totálně přestřelené, mimo jakékoliv valuační standardy stanovené například Benjaminem Grahamem, autorem nejslavnější publikace pro akciové investory Inteligentní investor. Domnívám se, že tyto akcie mohou být samozřejmě vhodné pro krátkodobou spekulaci, nicméně pro investory s dlouhým investičním horizontem jsou zcela nevhodné, neboť aktuální tržní ceny jejich akcií jsou velmi výrazně nad fundamentální vnitřní hodnotou. Akcie by musely spadnout o desítky procent, aby se fundamentální vnitřní hodnotě přiblížily.
img

Trhy - aktuální shrnutí 15.8.2019

15.08.2019 Euforie z odkladu cel americkým prezidentem Donaldem Trumpem vydržela pouze jedinou obchodní seanci. Během včerejška S&P 500 utrpěl 3% pokles a propadl tak na více než dvouměsíční minimum. Do negativní výkonnosti promluvil mix několika faktorů, z nichž prim hrála inverze výnosové křivky ve Spojených státech.
img

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2019

12.07.2019 Pokud chcete také využít výhod bitcoinového humbuku, měli byste pečlivě zvážit své možnosti. Má smysl nakupovat Bitcoiny v běžných cenách nebo investovat do produktů, jako jsou CFD a certifikáty spojené s cenovým vývojem kryptoměny?
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

01.01.2019 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Fond kvalifikovaných investorů

18.10.2018 Jedním z investičních vehiklů, který mohou profesionální asset manageři využívat, je fond kvalifikovaných investorů (FKI). Jeho možnosti jsou v oblasti investování a tradingu co do rozsahu prakticky neomezené. FKI může investovat do akcií, zabývat se komplexními opčními strategiemi na indexy nebo algo tradingem futures. Ale i do nemovitostí, private equity nebo uměleckých děl.
img

Osm otázek, které by si měl položit každý investor

21.06.2018 České ekonomice se stále mimořádně daří, mzdy rostou, koruna posiluje, Češi bohatnou. Řada lidí přemýšlí, jak naložit s volnými finančními prostředky. Stále častěji slyší, že pokud neinvestují, v dobách minimálních úrokových sazeb na běžných účtech a rostoucí inflace v podstatě vyhazují peníze oknem. Ano, i tak se to dá říci, ale každý investor by si měl před vložením svých peněz do některého z na trhu dostupných aktiv zodpovědět řadu otázek. Jinak hrozí, že přijde o podstatně více peněz (a nervů), než když nechá peníze „ležet“ v bance. Na které otázky by mimo jiné měly zaznít odpovědi?
img

Globální akciové valuace indikují akciové výnosy kolem 5 % ročně

26.04.2018 Pro výhled na očekávané akciové výnosy ve střednědobém horizontu kolem pěti let jsou klíčové valuace neboli ocenění akciových trhů ve vztahu k fundamentálním veličinám jako korporátní zisky či tržby. Na základě historických statistik jsou sice pro střednědobý investiční horizont významnými faktory celkových akciových výnosů také růst korporátních zisků a vyplácené dividendy, nicméně tím nejdůležitějším faktorem se zdají být právě akciové valuace neboli ocenění (angl. valuations). Čím více jsou akciové valuace níže, tím levnější akcie jsou a zároveň tím vyšší potenciál pro dodatečné výnosy ve střednědobém horizontu a naopak. K nejsledovanějším valuačním ukazatelům přitom patří poměr ceny akcie k čistému zisku P/E (price-to-earnings ratio) a poměr ceny akcie k tržbám (price-to-sales ratio).
img

Mnohem více Čechů investuje do podílových fondů

09.03.2018 Objem majetku Čechů v podílových fondech loni narostl o 12 % na částku 483,5 miliardy korun. Nejoblíbenější jsou smíšené fondy investující zároveň do více tříd aktiv, zejména do dluhopisů, akcií a komodit. Kvůli nízkému, nebo dokonce zápornému zhodnocení ale klesá zájem o fondy peněžního trhu a dluhopisové fondy.
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

27.02.2018 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Investice v roce 2018

23.01.2018 Globální ekonomické oživení pokračuje a je silně synchronizováno napříč světovými regiony. Aktuálně tak probíhá nejsilnější globální ekonomický růst od globální finanční krize z let 2007-2009. Inflace zůstává slabá, pod inflačními cíli klíčových centrálních bank, a to i přes velice nízkou míru nezaměstnanosti napříč světovou ekonomikou. Klíčové centrální banky proto zůstávají opatrné a měnovou politiku budou normalizovat velice pomalu a graduálně.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Americké akcie pokračují ve spanilé jízdě

04.01.2018 Americké akciové indexy včera opět vylepšily svoje historická maxima. Průmyslový Dow Jones vzrostl o 0,4 %, S&P 500 o 0,6 % a technologický Nasdaq dokonce o 0,8 %. V rámci nejširšího indexu byly nejúspěšnější energetické tituly, které si odnesly zisky ve výši 1,5 %. Přes jedno procento se přehouply i informační technologie. Naopak největším propadlíkem byly telekomunikace, které odevzdaly 2,2 %. K optimismu nakupovat akcie pomohly i zveřejněné indexy ISM, které ukázaly na nejrychleji rostoucí ekonomickou aktivitu za poslední tři měsíce. Zápis z posledního zasedání Fedu potvrdil, že centrální banka bude letos pokračovat v postupném zvyšování úrokových sazeb.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Akciové trhy na počátku týdne mírně ztrácely

26.09.2017 Americké akcie při úvodní seanci tohoto týdne ztratily necelé čtvrt procento. Největším propadlíkem byly akcie technologických společností, které přišly o 1,4 %. Do velké míry pokles kompenzovaly energetické tituly, které si včera polepšily o 1,5 %.
img

Steenovy zápisky: Halloween indikátor – "sell in May and go away"

12.05.2017 V současnosti se pohybujeme v prostředí nových maxim a obrovské spokojenosti obchodníků, jakou jsme v Saxo Bank nezažili od roku 2000. Počasí bylo sice poslední dny příšerné, ale i do Dánska v posledních dnech pomalu přichází jaro připomínající, že je květen. A společně s květnem se začíná často skloňovat termín „Halloween indikátor“, také známý jako strategie „sell in May and go away“ („prodej v květnu a zmiz“).
img

Co je akcie?

07.07.2016 V tomto článku si krátce představíme akcie a akciové burzy. Dozvíte se, jaký význam mají pro společnosti, investory, spekulanty i brokery, projdeme spolu seznam 5 nejvýznamnějších akciových burz světa a 6 hlavních akciových indexů.
img

Trading Room: Akcie Apple (AAPL)

03.05.2016 Firmě Apple jsme se věnovali relativně nedávno v jiném článku. Jelikož se titul stal značně volatilním, podíváme se na něj znovu. Obchodovat s akciemi je dnes možné od velmi malých finančních částek. Přístup na klasické burzy je pro menší investory sice značně omezen, ale je zde možnost využít tzv. cfd akcie. Jde o rozdílové kontrakty, prostřednictvím kterých se dají nakupovat a prodávat akcie. Hlavní výhodou tohoto cfd obchodování je nenáročnost na počáteční kapitál a možnost si vyzkoušet reálný akciový trh s méně penězi.
warren-buffett-30082015-3.png

Investor Warren Buffett dnes slaví narozeniny

30.08.2015 Firma Berkshire Hathaway byla kdysi jen malou textilkou. Warren Buffett z ní ale dokázal vybudovat kolos s tržní hodnotou přes 300 miliard dolarů, který drží podíly v řadě významných firem. Recept na úspěch má zdánlivě prostý: investovat do podhodnocených firem s dobrým vedením. Buffett, přezdívaný "věštec z Omahy", je třetím nejbohatším člověkem světa a významným filantropem. Dnes slaví své 85. narozeniny.
img

Algoritmy nahrazují hlavy analytiků i investorů. Mění investování i způsob tvorby cen

30.04.2013 Počítačem řízené algoritmy se už neomezují pouze na HFT. Postupně nahradí snahu a výhodu analytiků i investorů při zkoumání hodnoty konkrétní akcie a přinesou zásadní změnu způsobu, jakým dnes cenu akcie i její správnou hodnotu určujeme, zní z odvětví. Otázkou je cena za tuto schopnost: Nestabilita finančních trhů? Ztráta důvěry? Konec jejich chápání?
img

Norská inspirace: Jak na správu bohatství, které nechcete „projíst“?

15.10.2012 Bohatý člověk. Snad příliš bohatý na strategii drobného investora, snad příliš chudý na strategie institu...
img

Mapa řecké krize: Jak obchodovat v krizi

31.05.2012 Zde je několik scénářů vyplývajících z řecké krize, které podle nás připadají v úvahu pro EU a akciový trh jako celek. Tyto scénáře vycházejí z rámce, který udává, kde se ve třech fázích této krize nacházíme, a současná rizika hrozící ze tří pohyblivých částí investičního vesmíru: politiky, hospodářského cyklu a ocenění aktiv. Jsou součástí komplexní Mapy řecké krize.
img

EURUSD - Technická analýza pro střední období indikuje pokles

21.03.2012 Přinášíme přehled technické analýzy pro hlavní světové měny pro střednědobý inve...
img

14.11. Nejlépe se díky omezené nabídce vedlo černému zlatu

14.11.2011 Ole Sloth Hansen, komoditní stratég, Saxo BankMinulý týden dostala dluhové krize...
img

Technická analýza pro střední období: Eurodolar zůstává v býčím trendu!

13.07.2011 Přinášíme přehled technické analýzy pro hlavní světové měny pro střednědobý investiční horizont (MT). Z pohledu zájmu ...
img

Střednědobá technická analýza pro hlavní měnové páry: EURUSD zamíří nahoru, USDJPY se vrací k poklesu

15.06.2011 Přinášíme přehled technické analýzy pro hlavní světové měny pro střednědobý investiční horizont (MT). Z pohledu zájmu ...
img

Střednědobá technická analýza pro hlavní měnové páry: Přes korekci je EURUSD i nadále v býčím trendu

18.05.2011 Přinášíme přehled technické analýzy pro hlavní světové měny pro střednědobý investiční horizont (MT). Z pohledu zájmu ...
img

Střednědobá technická analýza pro hlavní měnové páry - čekáme nová maxima u EURUSD

23.03.2011 Přinášíme přehled technické analýzy pro hlavní světové měny pro střednědobý investiční horizont (MT). Z pohledu zájmu ...
img

Střednědobá technická analýza pro hlavní měnové páry - Long EURUSD s cílem 1,425

02.02.2011 Přinášíme přehled technické analýzy pro hlavní světové měny pro střednědobý investiční horizont (MT). Z pohledu zájmu ...
img

Střednědobá technická analýza pro hlavní měnové páry - EURUSD se obrátí znovu nahoru

24.11.2010 Přinášíme přehled technické analýzy pro hlavní světové měny pro střednědobý investiční horizont (MT). Z pohledu zájmu ...
img

Další posilování eura, japonského jenu a švýcarského franku - střednědobá technická prognóza

19.10.2010 Přinášíme přehled technické analýzy pro hlavní světové měny pro střednědobý investiční horizont (MT). Z pohledu zájmu ...
fundametalni analyza.JPG

Deník obchodníka: část 2. fundamentální analýza

27.09.2010 Minulý týden jsem vám řekl něco málo o tom, jak a proč jsem se dostal k obchodování. Ovšem začít s obchodováním je jedna věc a být úspěšný je něco zcela jiného... Takže se samozřejmě nabízí otázka: Co je k úspěchu zapotřebí?
img

EURUSD míří nahoru, CHF znovu na paritu s dolarem... střednědobá technická analýza

15.09.2010 Přinášíme přehled technické analýzy pro hlavní světové měny pro střednědobý investiční horizont (MT). Z pohledu zájmu ...
img

Střednědobá technická analýza pro EURUSD, GBP, JPY, CHF... euro bude pokračovat v růstu

11.08.2010 Přinášíme přehled technické analýzy pro hlavní světové měny pro střednědobý investiční horizont (MT). Z pohledu zájmu ...
img

Střednědobá analýza pro EURUSD, JPY, CHF, GBP... dolar by mohl zamířit k 1,30 za euro

14.07.2010 Přinášíme přehled technické analýzy pro hlavní světové měny pro střednědobý investiční horizont (MT). Z pohledu zájmu ...
img

Aktuální střednědobá technická analýza pro EURUSD, GBP, JPY a CHF

09.06.2010 Přinášíme přehled technické analýzy pro hlavní světové měny pro střednědobý investiční horizont (MT). Z pohledu zájmu ...
img

Aktuální střednědobá technická prognóza pro EURUSD, GBP, JPY a CHF

28.04.2010 Přinášíme přehled technické analýzy pro hlavní světové měny pro střednědobý investiční horizont (MT). Z pohledu zájmu ...
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Psychologie | Bitcoin | Fundamentální analýza | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Akciové indexy | Akciový index | Equity | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | USA | Nezaměstnanost | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Turecká lira | Německo | Španělsko | Apple | Evropské akcie | New York | Ropa WTI | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Hyperinflace | Export | Import | Nikkei | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Binární opce | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Analýza | Zhodnocení | Ascending bottoms | Ascending tops | Ask | BIC (Bohemian Identification Code) | Transakce | Baissista | Balanced Funds | Balancovaný fond (smíšený) | Valná hromada | Best bid | Bid | Bloomberg | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Burza | Buy on close | Buy on opening | CEO | CFD | Cash flow | Cenný papír | Cenový trend (Price Trend) | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Close | Closed trades | Country Funds | Custodian | Custody | Custody transakce | DAX | Daňový štít | Demo účet | Devalvace | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Doba návratnosti | Doporučený minimální investiční horizont | Dow Jones Industrial | ECB | EOD | EURIBID | Efektivní portfolio | Ekonomika | Elasticita | Emise | End of day trading | Equity Funds | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exekuce | Fed | Finanční trhy | Fiskální politika | Fixed Income Funds | Fixní dluhopis | Floating | Floating rates | Fond fondů | Fondy High-yield | Fondy SRI (social responsible investments) | Fondy dividendové | Fondy peněžního trhu | Futures | Grafy | HFT | Hedge | High | IPO | ISIN | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Likvidita | Long | Long pozice | MT4 | Management Fee | Marže | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nákupní cena | Buy Price | Nástroj | Obchodní příkaz | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Opce | Fondy kvalifikovaných investorů | P/E | Penzijní fond | Peněžní trh | Platforma | Podílový fond | Podílový list | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prémie | Příkaz | RSI | Rally | Realizovat zisk | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | SICAV | Short | Short pozice | Swiss | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Výkonnost | Performance | Výnos | Výpis z účtu | Wall Street | Warren Buffett | Yield | Zisk na akcii | Zisková marže | Zlato | ČNB | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | EUR | USD | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | GBP | ČEZ | Obchodování | Euro STOXX | EMU | Finanční krize | Cena ropy | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Patria | Saxo Bank | Patria Forex | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Investoři | Exchange Traded Funds | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | EU | Klouzavé průměry | Aukce | Aktuální kurz | Zasedání Fedu | Pravděpodobnost | Výnosy dluhopisů | Ken Veksler | Zisk | Berkshire Hathaway | Spekulant | Zkušenosti | Panika | Euforie | Výsledky | Investiční příležitost | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Burzovní obchodník | Partners | Investiční produkty | BrokerJet | Jak obchodovat | Obchodovat | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Algoritmické obchodování | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Facebook | LYNX | BTC | Burzy | Rozvíjející se trhy | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | USDCHF | GBPUSD | Aktivum | Burzovně obchodované produkty | Index | Investiční strategie | Průlom | Vnitřní hodnota | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | High-frequency trading | Likvidita trhu | Akcie Apple | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie online | Akcie on-line | Akcie ve světě | Akciové burzy | Aktuální ceny akcií | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Barel ropy | Brent | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza akcií | Cena | Cena akcií | CFD akcie | CFD obchodování | CISCO | Co je akcie | Cyrrus | CZK | Dax index | Day trading | Devizové kurzy | DJIA | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomický růst | ETF fondy | Eura | EURIBOR | Exchange | Finanční kapitál | Finanční prostředky | Fio | Fiskální rok | Fondy | Fortuna | FXCM | Graf | Chci investovat | Index DJIA | Investice do akcií | Investice do podílových fondů | Investice do zlata | Investiční | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | ISM | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak koupit akcie | Jak obchodovat s akciemi | Jak začít obchodovat s akciemi | Japonské firmy | Kde koupit akcie | Komoditní | Koruna posiluje | Koupit akcie | Kurzy | Lira | Majoritní vlastník | Management | Nákup akcií | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Ninja Trader | Norská koruna | Obchod s akciemi | Obchodní platformy | Obchodování s komoditami | Odkup akcií | Online akcie | Online obchodování | Pivot | Portfolia | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Rates | Reuters | Ropy | Sázky | Sierra Chart | Signály | Slovník pojmů | Saxo Trader | Smíšené fondy | Státní dluh | Státní dluhopisy | Stoxx | Světové měny | Trh | Volatility | WTI | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | Buffett | Put | Balancovaný fond | BIC | Bill Gates | Buy | Centrální depozitář | Čistý dluh | Daniel Beneš | Depozitář | EBITDA | EV | Ex-dividend | Ministerstvo financí | P/S | ROCE | Sell | Itálie | Spojené státy | Trading Room | Akcie na majitele | Akciová společnost | Minimální množství | P/E Ratio | Zaknihované akcie | Tržby | Úvěr | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | eBook | Depreciation | Volby | Vzdělání | Burze | Investment | Penny stock | Hedžové fondy | Janney Montgomery Scott | Royal Bank of Scotland | Microsoft | MSCI | Nordea | Mitsubishi | Bloomberg Terminal | Ceny nemovitostí | Akcie demo účet | Průmyslová produkce | Magnát | Úspěch | Podnikání | Rolls-Royce | BMW | Měnové riziko | Stock Exchange | Zvyšování úrokových sazeb | Trendový kanál | Komoditní stratég | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Energie | Seeking Alpha | Earnings | Globální akciové trhy | Znalost | Přehled | Averze vůči riziku | Fundamentální faktory | Vývoj měn | Firmy | Economic | Japonská burza | Globální finanční krize | Německé státní dluhopisy | Portfolio fondu | Americké akciové indexy | Globální ekonomický růst | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Alibaba | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Index Nikkei | TradingView | S&P | Benchmarky | Ztráty | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Oslabení dolaru | Posílení koruny | Historická maxima | Nejistota | Philip Morris | Pegas Nonwovens | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Zajištění | FTSE 100 | Blockchain | Ethereum | Digitální měna | Dluhové krize | Akcie a akciové burzy | Japan Exchange Group | Největší akciové burzy světa | Tržní kapitalizace firem | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Úrokové sazby centrálních bank | Bankéři | Spekulativní sázky | Spekulativní produkty | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Kvalitní brokeři | Držení akcií | Počáteční kapitál | Rychlé zisky | Rekordní maxima | Exxon | Mzdy | Dobré výsledky | Nejvíce rostoucí akcie | Ekonomická situace | Krize | Investiční stratég | Makroekonomika | Investovat do akcií | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Zpomalení čínské ekonomiky | Výnosy | Příjmy | Návratnost investice | Indikátory důvěry | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Obchodní pozice | Dánsko | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Index KOSPI | Jihokorejské akcie | Flash Crash | ex | Bitstamp | Investiční činnost | Investopedia | Sell in May and go away | Obchodování na zámořských trzích | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Breakout Trader | Benjamin Graham | Akciové společnosti | Peter Lynch | Edulios | Technologie blockchain | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | Bitcoin futures | LYNX Trading | BTCUSD | ETC | Investice do bitcoinu | Kapitálové výnosy | Inteligentní investor | Ethereum blockchain | Věštec z Omahy | NEST | Investice do lithia | Jak fungují akcie | Proč investovat do akcií | Co to je dividenda | Co to je burza | Co to je broker | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Jaké akcie obchodovat | Kde se inspirovat pro investice do akcií | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | E-book o investování | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | Chci obchodovat akcie | Conseq Investment Management | Price-to-earnings ratio | Price-to-sales ratio | Poměr ceny akcie k tržbám | Poměr ceny akcie k čistému zisku P/E | Globální akciové valuace | Akciové valuace | Akciové výnosy | Investování s LYNX | Začít investovat | Obchodní války | Asociace pro kapitálový trh ČR | Vstupní poplatek | Investování do ETF | Krypto | Bitcoiny | Akcie společnosti | Pokles ceny | Výplaty dividend | LYNX Pro | ZISIF | Fond kvalifikovaných investorů | Obchodování akcií | IPO kalendář | FKI | Výsledky firem | Marihuanové akcie | Daňové úlevy | Růst zisků | Michal Stupavský | Majetek | Obchodovat s akciemi | Akcie herních vývojářů | Rizikové akcie | Hodnota firmy | Pokles sazeb | NAGA | NVDA | Dopady obchodní války | Blockchainové akcie | Výnosové křivky | Německé HDP | Čínská makrodata
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Index | USA | Trh | Reuters | Pozice | Banky | ČTK | Banka | Výhled | EUR/USD | FOREX | Rezistence | Obchodování | FXstreet | Euro | Dolar | Graf | JPY

Předchozí klíčová slova

Investiční firma
Investiční firmy
Investiční fond
Investiční fond CONSEQ
Investiční fond ČEZ
Investiční fond ČEZ Inven Capital
Investiční fond Pioneer
Investiční fond Quantum
Investiční fondy
Investiční fórum

Následující klíčová slova

Investiční hra
Investiční chování
Investiční instrument
Investiční instrumenty
Investiční kalkulačka
Investiční kapitál
Investiční kovy
Investiční kritéria
Investiční kryptoměny
Investiční limity
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu, až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní Price Action VIP indikátor, doposud úspěšně používaný pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečný Price Action VIP indikátor, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
3cAnalysis
Potvrďte prosím... Zavřít