Čtvrtek 15. duben 2021 04:02
reklama
Admiral Markets na Admirals
reklama
Purple Trading srovnani platformy 2
reklama
Admiral Markets na Admirals

Klíčová slova - GME

img

MMF zlepšil odhad růstu globální ekonomiky na 6 %. Itálie připravuje podporu pro firmy ve výši 30 mld. eur

09.04.2021 Mezinárodní měnový fond upravil odhad růstu globální ekonomiky směrem nahoru z 5,5 % na 6 %. Prognózu fond upravil zejména kvůli dalším stimulačním opatřením, které zavedly vlády v některých velkých ekonomikách a také kvůli postupnému proočkování obyvatelstva. MMF však upozorňuje na velmi nejistý vývoj světové ekonomiky, který bude závislý na vyřešení koronavirové krize.
img

Ustojí akcie Nike bojkotování na čínském trhu?

07.04.2021 V rámci dnešní technické a fundamentální analýzy se budeme věnovat akciové společnosti Nike, neboť společnost čelí jistým problémům kvůli svému firemnímu stanovisku. Konkrétně se jedná o kritiku vnitrostátní politiky Čínské lidové republiky, kterou země zaujímá vůči etnickým Ujgurům.
img

Long signál na WisdomTreePhysical Palladium (VZLB)

07.04.2021 WisdomTreePhysical Palladium je ETC, který investuje do palladia a replikuje výkonnost podkladového indexu se zajištěným dluhovým závazkem krytým fyzickým drahým kovem. Dlouhodobě nastavený boční pohyb byl nedávno porušen prudkým výpadem směrem nahoru.
img

Vesmírné akcie 2021: Inspirujte se společnostmi, které míří ke hvězdám!

01.04.2021 Vesmír fascinuje lidstvo odjakživa a zájem o něj neopadl ani v 21. století. Není to tak dávno, co sonda Perseverance přistála na Marsu, aby mohla pátrat po stopách života na této planetě. Vesmír je ale také plný příležitostí. Mnoho investorů vidí ve vesmíru budoucnost. Ať už se jedná o vesmírnou turistiku nebo využívání vesmíru pro jiné účely. První vesmírný závod náhle skončil poté, co Neil Armstrong přistál na Měsíci.
img

Turecká lira se po vyhazovu guvernéra CB silně propadla. Rusko oznámilo, že s EU už nemá žádné vztahy

26.03.2021 Turecký prezident Erdogan po osmi měsících (opět) propustil guvernéra tamní centrální banky Naciho Agbala, což způsobilo depreciaci turecké liry, která se vůči dolaru v jednu chvíli dostala na hladinu 8,2. Důvodem “vyhazovu“ je, že se tureckému prezidentovi nelíbilo zvyšování úrokové sazeb centrální bankou. Naopak zahraniční investory Agbalovi kroky podporovali.
img

Akcie GameStopu opäť prudko rastú

25.03.2021 Akcie spoločnosti GameStop (GME.US) vzrástli počas dnešného dňa o 43%, pretože maloobchodný predajca videohier sa snaží vymazať včerajšie prudké straty spôsobené slabými výsledkami za štvrtý štvrťrok. Zdá sa, že GameStop ťažil z tlaku retailových investorov z Redditu, ktorí tiež zvýšili ceny ďalších meme akcií. Akcie spoločnosti AMC Entertainment (AMC.US) vzrástli o 18,0%.
img

Long signál na akcie Tesla (TSLA)

24.03.2021 Na konci ledna společnost pod vedením Elona Muska svými finančními výsledky investory nemile překvapila. Přestože Tesla poprvé v historii uzavřela celý kalendářní rok v černých číslech, investoři od společnosti očekávali více. Po dlouhodobém nárůstu přišel prudký pokles ceny až pod EMA-50.
img

Akcie Gamestopu padají před zveřejněním Q4 výsledků o 4 %

23.03.2021 Gamestop (GME.US), akcie oblíbená u klientů Robinhoodu, bude po uzavření trhů reportovat finanční výsledky. Očekává se zisk na akcii ve výši $1,35 a tržby ve výši $2,211 mld. Firemní investoři výsledky očekávají s napětím, nicméně malí obchodníci vyjadřují na WallStreet Bets fóru názor, že budou akcie dále nakupovat bez ohledu na finanční výsledky. Během dnešní seance klesají akcie o 4 %, a to kvůli zprávám o odchodu vysoce postaveného manažera. Finanční ředitel společnosti Jim Bell již před nějakou dobou ohlásil plány na odchod, což je důsledkem restrukturalizace ohlášené největším akcionářem, kterým je společnost Chewy.com spoluzaložená Ryanem Cohenem.
img

GameStop akcie jsou zpátky: Čeká nás další cenové šílenství?

18.03.2021 GameStop se v lednu roku 2021 zapsal do historie. Investoři ze skupiny WallStreetBets na sociální síti Reddit se tehdy rozhodli ve velkém nakupovat akcie GameStop a způsobit tak obrovský Short Squeeze, který dostal do problému velké investiční fondy. Ačkoliv cena poté prudce spadla, akcie GME ještě neřekly své poslední slovo.
img

Podpora ve výši 1,9 bil. dolarů pro USA schválena. Přehřátí ekonomiky ani inflace se Joe Biden nebojí

12.03.2021 Průmyslová výroba v Německu v lednu překvapivě meziměsíčně klesla o 2,5 %, když se očekával mírný růst o 0,2 %. Dané údaje podle analytiků naznačují zpomalení ekonomické aktivity od začátku roku v největší evropské ekonomice.
img

Long signál na akcie Alphabet (GOOGL)

10.03.2021 Alphabet je globální holdingová společnost, která stojí za dobře známým online vyhledávačem Google, který momentálně funguje po celém světě ve více než 130 různých jazycích. Díky inovacím společnosti v oblasti vyhledávacích nástrojů, smartphonů a internetové reklamy se Google stal jednou z nejuznávanějších značek na světě. Po zveřejnění posledních čtvrtletních výsledků se na grafu vytvořil velký vzestupný gap.
img

Akcie GameStop vystřelily o 30 %

08.03.2021 Akcie GameStop (GME.US) dnes vyskočily o 30 % poté, co tento prodejce videoher potvrdil, že aktivistický investor Ryan Cohen (spoluzakladatel Chewy) povede transformaci společnosti do e-commerce sektoru. GameStop vydal zprávu, že se chce zaměřit na "technology business". Trhy doufají, že Cohen bude schopen zopakovat v GameStopu svůj úspěch ze Chewy.
C:\fakepath\akcie-26022021.jpg

Pozadie obchodovania na akciových trhoch

26.02.2021 Včera a predvčerom sme boli svedkami ďalšieho výrazného oživenia na meme-stocks a akcie spoločnosti GameStop zase vzrástli o vyše 100%. Samotnému rastu akcií sa však tentokrát nebudem venovať ale v krátkosti priblížim ako funguje obchodovanie akcií kótovaných na burze a ako je to s ich vlastníctvom a úschovou. Som presvedčený, že by to mali vedieť všetci, čo obchodujú akcie alebo do nich investujú.
C:\fakepath\xtb_online_trading.jpg

Ohlédnutí za děním okolo akcií GameStop, ACM a komunitou WallStreetBets očima ředitele Trading oddělení XTB Filipa Kaczmarzyka

25.02.2021 Filip Kaczmarzyk svoji kariéru v XTB zahájil již v roce 2007 v rámci trading oddělení na pozici Junior Trader. Od dubna 2009 zastával funkci zástupce vedoucího trading oddělení XTB. V listopadu 2010 začal pracovat pro institucionálního poskytovatele likvidity CFH Makrets v Londýně. Od května 2011 do května 2015 pracoval ve společnosti Noble Securities SA, nejprve jako ředitel obchodování OTC instrumentů, později jako ředitel FX trhů. Do XTB se vrátil v květnu 2015 na pozici ředitele trading oddělení a od 10. ledna 2017 je členem správní rady XTB. Je absolventem varšavské ekonomické univerzity se zaměřením na kvantitativní metody v ekonomii a informační systémy.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
img

Rychlé shrnutí

22.02.2021 Fitch potvrdila rating Austrálii na AAA s negativním výhledem. S&P zvýšila rating Novému Zélandu na AA+.
img

Long signál na akcie Air France-KLM (AF)

17.02.2021 Air France-KLM S.A. je jednou z největších leteckých společností v Evropě. Její aktivity jsou strukturovány do osobní dopravy, nákladní dopravy, údržby a dalších činností. Základní kompetencí společností je provozování vnitrostátních a mezinárodních osobních letů a nákladní dopravy do více než 300 destinací ve více než 100 zemích světa.
img

FinTech akcie 2021: 6 tipů na zajímavé společnosti pro vaše investiční portfolio!

17.02.2021 Fintech akcie získávají oblibu u mnoha investorů. Jedná se o akcie společností, které se zaměřují na využívání technologií ve finančním a bankovním sektoru. Tato oblast zažívá poslední roky nebývalý rozkvět. Vzniká mnoho nových zajímavých společností a projektů. Do roku 2021 analytici očekávají, že investice do tohoto sektoru přesáhnou až 30 miliard dolarů.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
C:\fakepath\Robinhood-07022021-1.jpg

Pohled do zákulisí aplikace Robinhood. Proč omezil obchodování?

07.02.2021 Robinhood. Imaginární postavička z anglického folklóru, ke které se váže řada pozitivních konotací. Například spravedlivost, rovnost a štědrost. Chytře vybrané jméno pro aplikaci, která demokratizovala obchodování akcií. Jak se z miláčka internetu stala aplikace s nejhorším hodnocením na Google Play a App Store?
img

Cena stříbra v roce 2021: Bude rostoucí trend nadále pokračovat?

04.02.2021 Stříbro je poslední dobou na vzestupu. Události posledních dnů ho navíc dostaly do popředí světových médií zejména v souvislosti se snahami uživatelů Reddit skupiny WallStreetBets. Těmto obchodníkům se povedlo vyhnat akcie GameStop do závratných výšin. O něco podobného se teď údajně pokouší i na tomto cenném kovu.
img

Ranní komentář: Google a Amazon reportovaly skvělé výsledky, ethereum na novém ATH

03.02.2021 Také úterní seance se na finančních trzích nesla v pozitivní náladě. Akciové indexy v Evropě i v USA rostly a jejich růst byl ještě v after-market obchodování umocněn skvělými výsledky společností Amazon a Google, které reportovaly velmi silná čísla za 4Q. Dnes ráno tak futures na americké i evropské indexy v růstu zatím pokračují.
img

Akcie GameStop (GME.US) navyšují ztráty

02.02.2021 Akcie společnosti GameStop (GME.US) padají v průběhu dnešní seance už o 60 %. Pokračují tak ve včerejších poklesech, které jsou důsledkem ztráty důvěry a zájmu retailových spekulantů. Ze svých maxim z konce ledna už akcie padá o 80 %. Tržní hodnota akcií klesla o $26 mld. na $7,4 mld. z intradenního maxima dosaženého v minulém týdnu.
img

Ranní komentář: Indexy znovu rostou, pomáhají hlavně technologie

02.02.2021 Akciové trhy za sebou mají silný start do nového týdne. Většina indexů včera dokázala růst, přičemž indexy v USA táhly především technologie v čele s Amazonem a Googlem. Nasdaq tak během pondělní seance vzrostl o 2.55 %, zatímco S&P 500 přidal 1.61 %.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 1.2.2021

01.02.2021 Přehnaná aktivita retailových investorů pravděpodobně přetrvá i v následujících dnech. U retailových brokerů dochází k opětovnému uvolnění restrikcí na nákup některých titulů. Znovu tak můžeme být svědky nárůstu volatility na titulech s vysokým short interestem. Nicméně lze očekávat i tvrdší regulaci diskusních fór, jelikož praktiky retailových traderů, kteří jednají ve shodě, připomínají manipulaci s trhem. Shortovat některé přepálené tituly, jako například GME však nedoporučuji. Květnová at the money put opce na akcie GME odpovídá cca na 68 %, ceny akcií!!! To souvisí s obrovskou volatilitou. Pro srovnání stejný kontrakt by v případě Apple vyšel na cca 10 % z ceny akcie. Některé firmy se snaží masivního cenového vzestupu využít a emitují nové akcie. Například American Airlines vydaly nové akcie za 1,1 mld. dolarů
img

Ranní komentář: Stříbro díky spekulativním tlakům prudce posiluje, dnes výsledky PMI

01.02.2021 Páteční seance se na finančních trzích nesla v nervózním duchu. Tématem číslo jedna zůstávala i nadále spekulativní aktivita retailových investorů, která se po akciích GME, AMC, nebo BB přenesla také na stříbro. To v pátek prudce vzrostlo a v růstu pokračuje také během dnešního rána, kdy atakuje úroveň 28.5 USD za unci.
C:\fakepath\obrazek-29012021-1.jpg

Ako brokeri zachránili fondy za peniaze klientov

29.01.2021 Keď som v stredu doobeda začal písať o GameStope, tak som si myslel, že sa k nemu tak skoro nebudem vracať a konečne budem môcť dokončiť článok na inú tému ale to čo sa odohralo počas dvoch nasledujúcich obchodných dní ma presvedčilo, že k tomu ešte zopár slov napíšem.
img

Ranní komentář: Trhy zahajují páteční seanci nervózně, brokeři pozastavují obchodování s některými tituly

29.01.2021 Máme za sebou další volatilní seanci. Klíčovým tématem zůstává i nadále spekulativní mánie, která panuje na některých akciích včele s akciemi společnosti GameStop. S těmi včera pozastavilo obchodování hned několik světových brokerů, což vedlo k pádu GME o 44 %.
img

Akcie spoločnosti American Airlines vzrástli o 30% v súvislosti s pozitívnymi číslami za Q4

28.01.2021 Akcie spoločnosti American Airlines (AAL.US) vzrástli v predobchodnej fáze o viac ako 70% po tom, čo spoločnosť dosiahla pozitívne štvrťročné výsledky. Letecká spoločnosť za posledný kvartál dosiahla zisk 3,86 USD na akciu, čo je menej ako strata 4,11 USD, ktorú analytici z Wall Street očakávali. Celkové prevádzkové príjmy klesli na 4,03 miliárd dolárov, zatiaľ čo trh očakával pokles na 3,86 miliárd dolárov. Denné spaľovanie peňazí kleslo v 4. štvrťroku na 30 miliónov dolárov. Spoločnosť za rok 2020 zaznamenala ročnú stratu 8,9 miliárd dolárov, pretože pandémia výrazne znížila dopyt po cestovaní. Spoločnosť očakáva, že tržby v prvom štvrťroku budú o 60% - 65% nižšie v porovnaní s minulým rokom.
img

Ďalšie obchodné obmedzenia týkajúce sa akcií GameStop

28.01.2021 Obrovská volatilita niekoľkých spoločností, ktoré boli „shortované“ veľkými hedžovými fondmi, prinútila aplikácie na obchodovanie s akciami konať. Včera spoločnosť TR Ameritrade a dnes Robin Hood zaviedli obmedzenia obchodovania s akciami ako GameStop alebo AMC, čo naznačuje, že investori v súčasnosti nemôžu tieto akcie kupovať, ale iba predávať tie, ktoré vlastnia. Akcie spoločnosti Gamestop sa v predobchodnej fáze obchodovali pod tlakom. Momentálne sa akcie obchodujú okolo hladiny 290 dolárov za akciu (20% pod včerajšou zatváracou cenou).
img

Akcie GME díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
img

Akcie GameStop (GME) díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
C:\fakepath\akcie-28012021-0.png

Sebenaplňující proroctví a síla sociálních sítí? Jak ovlivnil Reddit GameStop?

28.01.2021 Bloomberg. Forbes. Investing. Každý web o tom píše. Novým hitem internetu se po Bernie Sandersovi stal nevídaný úkaz na trzích s akciemi. Velká skupina gamblerů ze sociální sítě Reddit údajně ovlivnila cenu akcie GameStop do takové míry, že téměř zlikvidovala hedgeový fond. Co se vlastně stalo?
img

Rychlé shrnutí

28.01.2021 Americké indexy včera výrazně klesly. Index S&P 500 odepsal 2.57 %. Dow Jones ztratil 2.05 % a Nasdaq 2.61 %.
img

Ranní komentář: Short squeeze na GME pokračuje, Apple a FB reportovaly silné čtvrtletí

28.01.2021 Akciové trhy včera zamířily do červených čísel. Pod tlakem byly indexy v Evropě, v USA a dnes ráno ztrácejí také indexy v Asii. Jen v USA přitom S&P 500 odepsal 2.57 %, což byl jeho nejhorší výsledek za posledních 13 týdnů.
C:\fakepath\gamestop-27012021-2.png

GameStop rally - demokratizácia trhu pokračuje

27.01.2021 Najhorúcejšou témou posledných dní na akciovom trhu je podľa mňa jednoznačne rally na akciách spoločnosti GameStop. Keď vidím ako to celé graduje, nedá mi na to nezareagovať.
img

USGAME rastie vďaka masívnemu nárastu cien akcií spoločnosti Gamestop

27.01.2021 USGAME, výkonnosť indexu spoločností pôsobiacich v hernom a esportovom priemysle, sa tento rok zvýšila o viac ako 60%. Prebiehajúcu rally možno pripísať jednej akcii - Gamestop (GME.US). Cena akcií tejto spoločnosti prudko vzrástla. Vďaka nedávnemu nárastu ceny akcií je Gamestop v súčasnosti najväčšou akciou v rámci USGAME a tvorí 32% váhy indexu. Pretože akcie Gamestop majú dnes otvoriť s viac ako 50% vzostupnou cenovou medzerou, index je nastavený aj na vyššie otvorenie.
img

Akcie spoločnosti GameStop sa dnes obchodujú v znamení extrémne vysokej volatility

25.01.2021 GameStop (GME.US) - po dosiahnutí nových historických maxím zaznamenali akcie spoločnosti pokles. Akcie na začiatku obchodovania vzrástli o viac ako 100%, a to aj napriek skutočnosti, že spoločnosť Telsey Advisory Group znížila odporúčanie pre akcie z „outperform“ na „underperform“, s odvolaním sa na prudký nárast ceny.
img

Akcie spoločnosti GameStop klesajú o 15% vďaka slabým predajom

09.12.2020 Akcie spoločnosti GameStop (GME.US) sa prepadli o viac ako 15% po tom, čo spoločnosť zverejnila hospodárske výsledky za tretí štvrťrok. Spoločnosť vykázala štvrťročnú stratu 53 centov na akciu, čo prekonalo očakávania analytikov, ktorí očakávali stratu vo výške 85 centov na akciu. Tržby však nenaplnili očakávania, čo bolo spôsobené oneskorením vydávania hier a nižším predajom v obchodoch. Tržby sa v období končiacom sa 31. októbra znížili o 30% na 1 miliardu dolárov, zatiaľ čo analytici predpovedali tržby na úrovni 1,09 miliardy dolárov. „Výsledky nášho tretieho štvrťroka boli v súlade s našimi tlmenými očakávaniami,“ uviedol generálny riaditeľ George Sherman.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intradenní obchodování | Obchodní strategie | Čína | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Order Flow | Moody's | Fitch | Equity | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Turecká lira | Bezpečný přístav | Německo | Česká měna | Apple | Analytik | Ceny ropy | Spekulace | Medvědí trh | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Obchodování na burze | Interactive Brokers | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | CFD | CME | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Close | Custody | DAX | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dollar | ECB | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Evropská centrální banka | FX | Fed | Floating | Hedge fondy | Futures | Fúze | Gap | Grafy | Hedge | High | IPO | Index spotřebitelských cen | Indikátory | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | MMF | Margin | Obchodní příkazy | Risk | Měna | Měnové páry | Fluktuace | NYSE | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | Order | P/E | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Put opce | Příkaz | Rally | Rating | Resistence | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Spot | Spotová cena | Spread | Stop-Loss | Support | Swing | Swingový obchodník | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | EMU | Goldman Sachs | Citigroup | Cena ropy | Investiční příležitosti | Bank of America | XTB | Indexy | Spekulanti | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Aukce | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Investiční instrumenty | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Euforie | Výsledky | Hedge fond | Euronext | Investiční produkty | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Online trading | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Regulace | Financování | Investiční banky | Investovat | CZK/USD | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Makro | Makrodata | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Zásoby ropy | ADP report | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Praxe | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Podpora | Přenos | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchody | Kasino | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Google | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie ropy | Akcie Tesla | Akcie Visa | Aktuální cena ropy | Aktuální cena stříbra | Aktuální ceny akcií | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny stříbra | Ceny zlata | CISCO | Co je akcie | Cyrrus | CZK | Day trading | Dolar | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Elektronické obchodování | Eura | Exchange | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | GfK | Graf | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování na burze | Investovat do zlata | ISM | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak nakupovat akcie | Komoditní | Koupit akcie | Kurz EUR | Kurz stříbra | Lira | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Nákup akcií | Naučte se investovat | Nemovitosti | Obchodní platformy | Odkup akcií | Opce na akcie | PayPal | Portfolia | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Recenze | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Signály | Société Générale | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Twitter | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | CNBC | ING | Buffett | Put | Centrální depozitář | Depozitář | Ex-dividend | Free float | Hold | Jeff Bezos | Měď | Obchodní den | Protistrana | Redukce | REIT | ROCE | ROE | Itálie | Akcie na majitele | Akciová společnost | Kmenové akcie | P/E Ratio | Zaknihované akcie | Outperform | Směrodatná odchylka | Tržby | Underperform | Clearing | Úvěr | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Kontrakt | Retail | Frustrace | Burze | Day trader | Investment | Traders | Markit | Intesa Sanpaolo | CNN | Wells Fargo | Microsoft | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | TD Ameritrade | Reporty | Regulovaný broker | Sebenaplňující proroctví | Short squeeze | Kurz EUR/USD | Dnešní fundamenty | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Úspěch | Podnikání | Jak investovat do komodit | Hospodářské výsledky | Dlouhé pozice | Energie | Earnings | KBC | Znalost | Přehled | Moneta Money Bank | Bankovnictví | Obchodní styl | Forbes | Základní úrokové sazby | Firmy | Aktuální vývoj | Glencore | IHS | Xetra | JPMorgan Chase | Velké banky | Vladimir Putin | Pokles ceny akcií | Styl obchodování | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | AAA | Utahování měnové politiky | Richard Branson | Walmart | Alibaba | Akcie Virgin | Propad | Kryptoměny | Poměr zlata a stříbra | Eurex | S&P | Výrobní aktivita | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Americké indexy | Evropský trh | Nejistota | Philip Morris | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Baidu | Ripple | Dogecoin | Ethereum | Tesla | Poskytovatelé likvidity | Kapitalizace | Výhled | NYSE Euronext | Poplatky | Nakupovat akcie | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Úspěšné obchodování | Poplatky za obchodování | Akcie na burze | Predikce | Ekonomická situace | Krize | Investiční rozhodnutí | Investovat do akcií | Výnosy | Očekávání analytiků | Institucionální investoři | Příjmy | Podnikatelská aktivita | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Alphabet | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Fiskální stimuly | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Obchodní pozice | Očekávání | IHS Markit | ex | Vstup na burzu | Intradenní obchody | ING Groep NV | Breakout Trader | Benjamin Graham | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | Spekulativní investice | Palladium | Jerome Powell | LYNX Trading | ETC | Inteligentní investor | Kodak | NEST | Robinhood | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Drobní investoři | Investování s LYNX | Airbnb | Začít investovat | FinTech | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Lockheed Martin | Podniky | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Apple (AAPL) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Turecké liry | Pokles ceny | Výplata dividend | Výplaty dividend | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Mileniálové | Signál na akcie | CFD broker | Anticyklické akcie | Index spotřebitelské důvěry | Centrální depozitář cenných papírů | Společnost Apple | Majetek | Obchodovat s akciemi | Analytici z Wall Street | Obchodní rozhodnutí | Hodnotové investování | Nejvýznamnější burza | Inflace v ČR | IPO Airbnb | IPO Instacart | Uber Technologies | Statistický úřad | Americké HDP | Zpětný odkup akcií | Zákaznická podpora | Hodnota firmy | Infineon | Infineon Technologies | Akcie firmy | Sharpe ratio | Začít obchodovat | Americké společnosti | Akcie a ETF | Ropné akcie | Defenzivní akcie | Americké futures | Tomáš Pfeiler | SEBA | Poptávka po stříbru | Prodej na krátko | Nové akcie | Akcie týdne | Intradenní trader | AMZN | Thyssenkrupp | Prosus | PPF | Denní graf | Italská vláda | Výše dividendy | Poptávka po ropě | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Bilance zahraničního obchodu | Akcií těžařů | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | Vysoká likvidita | Digitalizace | KOSPI | IOT | Objem | Bílý dům | MSFT | Obchod | Jak začít investovat | Standardní odchylka | Proroctví | Vyšší volatilita | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Borsa Italiana | Počet obchodů | Bilance | Ekonomický vývoj | Co bude | Generální ředitel | GM | Obchodování akcií u LYNX | Vyšetřování | Amazon | Citadel | Citadel LLC | LVMH | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | Rezistenční pásmo | Trendová linie | INTC | Walt Disney | 5G | FT | Financovat | SMA | Technologický sektor | Průmysl | ADP | Investovat v roce 2020 | Na burze | Drahý kov | Tržní kapitalizace firmy | Průmyslová výroba v Německu | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Stavebnictví | Sociální sítě | Problémy | Pojišťovny | Total | Prodeje akcií | Nejistoty | Ranní komentář | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Plyn | Prohlášení | Fidelity National Information Services | FIS | United Technologies | Amgen | Airbus | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Ohlédnutí | Úroky | Měnové politiky | Investujte | Americké centrální banky | AXA | Fed index | xStation5 | Biotechnologické společnosti | AAPL | FB | Disney | Nike | Dot-com | Uber | Ztráta | Počet investorů | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Yandex | Roční růst | Visa (V) | Kraft Heinz | Wirecard | Shortování akcií | Obchodní podmínky | Ziskovost | Stabilní společnosti | Zvýšení inflace | Dlouhodobí investoři | Pracovní trh | Exact Sciences | Návratnost | Netflix | Inovace | Washington | Daimler | Vysoká dividenda | Velké trhy | Ministr zahraničí | Hodnota společnosti | Budoucnost | Výplaty dividendy | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Analytička | Ukazatele | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Cenové tlaky | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | AMGN | Koronavirus | Google | Nákaza koronavirem | Trhy | ASX 200 | Nejlepší ropné akcie | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | American Express | Pohyby cen | Asijské indexy | Vir | Pokles | Situace | Nejvýraznější pokles | Finanční ředitel | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | DISH | Boeing | Vstupy | Výstupy | BABA | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | PMI za leden | Americký ISM | Italský PMI | Španělský PMI | PMI pro sektor | Fresenius Medical | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | Sazby beze změny | SEC | Rozhodování | Co je IPO? | Obchodovanie | Britský statistický úřad | Medvědi | Prodávající | Inflace v lednu | Valuace | COVID-19 | Zemědělské komodity | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Gilead Sciences | FinTech akcie | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Střední podniky | Ekonomické recese | Šéfka ECB | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Sestupný trend | Vývoj | Analytická společnost | Šok | Guru | Příležitost k nákupu | WP | Vysoká rizika | Prudký pokles | Air France-KLM | Lufthansa | Profitovat | Tencent | Nákupy akcií | Stimuly | Letectví | Největší pády | Masivní propad | Zisk společnosti | Cenový vývoj | Fiskální balíček | Nákupy aktiv | Měnové podmínky | Spotřebitelé | Dopady pandemie | Historie | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Volatilita akciových trhů | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | Unilever | Index ISM | Manufacturing | Republikáni | Domácnosti | Výrobce letadel | Hotovost | Prodejní tlak | Citrix | Citrix Systems | Dávky v nezaměstnanosti | Další růst | Růst | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Index spotřebitelské nálady | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Potenciál | Allianz | Rozjednané prodeje domů v USA | Výkonnost indexu | Riziko inflace | E-commerce | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Akcie Apple (AAPL) | Americké žádostí o podporu | Akcie Nvidia | Práce | Údaje | DPH | Mexiko | Eni | Kanadský PMI | Výroba v Německu | UnitedHealth Group | Cestovní omezení | Nárůst nezaměstnanosti | FANG | DAWN | WMT | Emitenti | Long signál na akcie | WisdomTree | Microsoft Corp | Jiří Makovský | Majitel | Úspory | AMC | Procter & Gamble | Statistiky | Uzavření trhů | Propad ceny | S&P500 | Finanční pomoc | Cenové pohyby | Reddit | Evropské indexy | Air France | Joe Biden | Data z trhu práce | Cestování | 3M | Shell | ATH | Zaměstnanci | Gilead | ISM pro sektor služeb | Americký ISM pro sektor služeb | Růst výnosů | Rally na akciích | PMI pro sektor služeb | PEPSICO | Dovoz | Turistika | Dlouhodobý trend | Dosáhnout zisku | Expanze | Kontrakce | Dluhy | Akcie Nike | NKE | Merck KGaA | Merck | Auta | Indexy v Asii | Expedia | JD.com | Royal Caribbean | Vakcína | Sektor služeb | CL | Potenciální zisk | Advance Auto Parts | Manažeři | Akcie leteckých společností | Aktivity společnosti | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Roční zhodnocení | Ekonomické zotavení | Pronájem nemovitosti | Mondelez | JDE | Unie | ČR | Tempo růstu HDP | Koronavirové pandemie | Průraz | Soubor pravidel | Uzavírání pozic | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | Obchodovaný objem | Vedení společnosti | Waymo | Square | Statistiky z pracovního trhu | Býčí trend | Statistiky z trhu práce | Sanofi | Stimulační balík | Výplata | Rostoucí trend | Sentiment na trhu | Covid | Aplikace Robinhood | Představenstvo | Restrukturalizace | IDEA | Příjmy a výdaje amerických domácností | Příjmy a výdaje | Fintech společnosti | Akcie Coca-Cola | Dopad pandemie | MAM | Ant | Michal Lukáč | Sony | Generace Z | Nový trend | E.ON | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | KLM | Úspěchy | Ocenění | Šance | Růst tržeb | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Zakladatel Amazonu | Akcie těžařů | Fresnillo | KGHM | Silvercorp Metals | Progres | Zlatá horečka | Španělské statistiky z pracovního trhu | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Akcie u LYNX | Čínská společnost | Důvěra | Ant Group | Blue Origin | Cenové hladiny | Erdogan | Turecký prezident | Deutsche Lufthansa | Worldometers | Virgin Galactic | Air Liquide | Počet akcií | Coca-Cola | Výrobní sektor | Holdingová společnost | Přístup na burzu | Zhodnocení akcií | Rentabilita | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Stavební povolenky | Budoucí vývoj | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | App Store | Grubhub | Biden | Marathon | Vinci | Průmyslové zakázky | Poptávka po akciích | NextEra | Energetický sektor | Měnový fond | AEX | Naspers | Walgreens | Akciové portfolio | Akcie Sony | Chování ceny | Nařízení | Newmont | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Moneta | Bed Bath & Beyond | BBBY | Španělský CPI | SAP AG | Pravidelný příjem | CSCO | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Electronic Arts | Bidenovy plány | Pinduoduo | Akciové investování | QCOM | GPS | Akcie spoločnosti | Praktické tipy | Proražení | NextEra Energy | Investice do vody | GameStop | GME.US | Akcie Airbnb | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | ABNB | Vakcinace | H&M | BIDU | Očkování | LEN | MGM | AAL | AAL.US | Stimulační balíček | Carnival | Online prostředí | Růst ceny | Vakcína a covid | Německá inflace | DOT | Společnost Tesla | Brands | Akcie Prosus | JD | Shopify | Firma Boeing | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Acacia Communications | Držení pozice | Dopad na trhy | Bidenův stimulační balík | MRK | WU | Vhodné akcie | Philips | Macrotrends | Macrotrends.net | AMC.US | Akcie spoločnosti AMC | Akcie spoločnosti AMC Entertainment | AMC Entertainment | Akcie spoločnosti GameStop | GameStop (GME.US) | SPCE | Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Gamestop | KFC | PEP | Telsey Advisory | Telsey Advisory Group | USGAME | GameStop rally | Akcie AMC | WallStreetBets | Melvin Capital Management | Point72 Asset Management | BlackBerry | Reddit GameStop | Úkaz na trzích s akciemi | Akciové kasino | Internetové akciové kasino | Short pozice akcie | Akcie GME | 4chan | Hodnota firmy GameStop | Melvin | Citron Research | Melvin Capitals | GameStop (GME) | Co je Reddit | AMC Entertainment (AMC) | BlackBerry (BB) | Reddit skupina | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Ceny akcií Tesla | Manipulace s cenami | Regulační úřad pro cenné papíry | Sociální média | Short Interest | Melvin Capital | Fond Melvin Capitals | Short Interest Ratio | Outstanding shares | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Intradenní pohyby | Aktivity WallStreetBets | Velké investiční fondy | Express | Koss | Thomas Peterffy | Akcie GameStopu | Mark Cuban | Dave Portnoy | Ted Cruz | Alexandria Ocasio-Cortez | Apex Clearing | Dark pool | SWKS | Skyworks Solutions | Aktivita retailových investorů | Retailoví investoři | Investoři z Redditu | Akcie společnosti GameStop | Dnešní seance | Platformy pro trading | Finanční výsledky | UNH | Anheuser-Busch inBev | Zinek | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Iridium | Air France-KLM (AF) | Akcie Air France-KLM | Akcie Air France-KLM (AF) | Kering | AIG | FinTech akcie 2021 | Obchodování FinTech akcií | Rizika a příležitosti | Hypoport (HYQ) | Akcie Hypoport (HYQ) | HYQ | Akcie Fidelity National Information | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | Fidelity National Information Services (FIS) | Akcie Visa (V) | Akcie Square | Akcie Square (SQ) | Square (SQ) | SPWR | Air | Junior Trader | Filip Kaczmarzyk | Trading oddělení | CFH Makrets | Noble Securities | Obchodování OTC | Obchodování OTC instrumentů | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Akcie ropy v roce 2021 | Banco Santander | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | GameStop akcie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Koss Corporation | Akcie Koss Corporation (KOSS) | AMC Entertainment (AMC.US) | Prezident Erdogan | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Dělení vesmírných akcií | Vesmírná turistika | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Virgin Galactic | Akcie Maxar Technologies | Maxar Technologies | Maxar Technologies (MAXR) | Akcie Maxar Technologies (MAXR) | MAXR | Iridium Communications | Iridium Communications Inc. | Akcie Iridium Communications Inc. (IRDM) | IRDM | Iridium Communications Inc. (IRDM) | Akcie Garmin | Akcie Garmin Ltd. | Akcie Garmin Ltd. (GRMN) | GRMN | Garmin Ltd. (GRMN) | Akcie Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Gilat Satellite Networks | Gilat Satellite Networks Ltd. | Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Akcie Boeing (BA) | Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation (LMT) | LMT | Lockheed Martin Corporation (LMT) | Aerojet Rocketdyne Holdings | AJRD | Aerojet Rocketdyne Holdings (AJRD) | Vesmírné akcie u LYNX | WisdomTreePhysical Palladium | VZLB | WisdomTreePhysical Palladium (VZLB)
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Globe & co Ltd
GLOBE STOCKS
GLOBEX
Globtrex
Globtrex.com
Globtrex Trader
GLS
GM
GMB Portfolio Services
GMB Portfolio Services Limited

Následující klíčová slova

GME.US
GMO CLIC
GMO-Z.com Trade UK Limited
GMT Crypto
GM.US
Go Capital FX
GO forex
Gold
Gold & Company
Goldcorp
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral Markets na Admirals
Potvrďte prosím... Zavřít