Úterý 20. duben 2021 03:25
reklama
Purple Trading psychologie webinar 2
reklama
Dukascopy
reklama
Admiral Markets na Admirals

Klíčová slova - Snížení produkce

img

📈 Paládium vyskočilo o 5 %

16.03.2021 Drahým kovům se v úterý daří díky oslabování amerického dolaru na hlavních měnových párech. Nejúspěšnější je paládium, které předvádí až 5% zisky. Platina roste o 1,5 %. Kromě slabšího dolaru pomohly cenám paládia a platiny zprávy ze společnosti Nornickel, která patří mezi jejich největší světové těžaře, o očekávaném snížení produkce v tomto roce. Hlavním důvodem jsou nedávné záplavy, které se dotkly některých dolů. Produkce paládia a platiny se očekává v tomto roce nižší o 710 tis. uncí oproti předchozím odhadům.
img

Pohonné hmoty prudce zdražují, svět se totiž boji, že ropy bude málo. Moskva tlačí na zvýšení těžby, Rijád je zdrženlivější

04.03.2021 Pohonné hmoty v ČR v minulém týdnu prudce zrychlily tempo svého zdražování. Zároveň se dále rozevírají cenové nůžky mezi benzínem a naftou. Řidiči vozů na benzínový pohon tak jsou v rostoucí míře znevýhodněni v porovnání s těmi, kteří svůj automobil napájejí motorovou naftou.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (3.3.2021)

03.03.2021 Na akciových trzích došlo po pondělní rekordní seanci k menšímu výběru zisků a akciové indexy tak víceméně korigovaly. Návrat převážně pozitivního sentimentu odrážel vývoj na americkém dolaru, který svým oslabením pomohl euru k 1.21. Ropa čeká na zasedání ropného kartelu OPEC, který by se mohl domluvit na zvýšení produkce.
img

Rychlé shrnutí

25.02.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci růstem. Index S&P 500 přidal 1.14 %, Nasdaq rostl o 0.99 %, Russell 2000 o 2.38 % a Dow Jones rostl o 1.35 %.
C:\fakepath\Ropa.PNG

Komodity: Ceny ropy výrazně posilují, přispívá k tomu pokles těžby v USA

24.02.2021 Ceny ropy dnes výrazně posilují. Přispívá k tomu pokles produkce ropy v Texasu vlivem silného mrazu. Trend nezvrátila ani zpráva o zvýšení amerických zásob ropy.
img

Ranní komentář: Ropa díky výpadkům produkce v USA pokračuje v růstu, bitcoin nad 52 tis. USD

18.02.2021 Včerejší seance situaci na akciových trzích výrazněji nezměnila. Dow Jones přidal 0.29 %, zatímco S&P 500, Nasdaq a většina evropských indexů několik desetin procenta odepisovaly. Na trzích se i nadále řeší situace v Texasu, kde výpadky elektřiny přispívají k výraznému snížení produkce ropy, která včera vystoupala v případě americké WTI až na dosah 62 dolarů za barel.
img

Tvrdá zima v USA dostává ropu nad 60 dolarů

17.02.2021 Produkce ropy ve Spojených státech je za poslední týdny pod velmi silným tlakem, což dodává její ceně dodatečné sebevědomí k pokračování v růstu. Produkce v některých částech Texasu klesla až o 70 %, což dostává paradoxně do převisu globální poptávku, která je sice výrazně nižší, než před začátkem pandemie minulý rok, ale s produkčními škrty ze strany ropného kartelu OPEC+ jde o novodobou realitu na trhu.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (5.2.2020)

08.02.2021 Akciové indexy ve Spojených státech mají nakročeno k nejlepšímu týdnu od listopadu a velmi rychle daly zapomenout na en nejhorší týden od měsíce října. Americký dolar mezitím pokračuje v posílení díky vyhlídkám na rychlejší oživení ekonomického růstu a dostal euro pod 1.20 a zlato krátkodobě pod 1800 dolarů.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (5.2.2020)

05.02.2021 Akciové indexy ve Spojených státech mají nakročeno k nejlepšímu týdnu od listopadu a velmi rychle daly zapomenout na en nejhorší týden od měsíce října. Americký dolar mezitím pokračuje v posílení díky vyhlídkám na rychlejší oživení ekonomického růstu a dostal euro pod 1.20 a zlato krátkodobě pod 1800 dolarů.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (2.2.2020)

02.02.2021 Začátek nového týdne a měsíce nakonec investoři využili na sto procent a zároveň využili nižšího ocenění některých akcií, aby tak širší spektrum akciového trhu uzavřelo silně v zelených číslech. Na devizových trzích mezitím posiloval americký dolar a dostal tak pod tlak libru nebo euro, které se aktuálně pohybuje na dvouměsíčních minimech. Stříbro ztratilo ze svého maxima přes 2 dolary.
img

Cena ropy v roce 2021: Vše, co musíte o černém zlatu vědět!

22.01.2021 Ropa je již několik desítek let nejpoužívanější surovinou na světě a její cena má velký dopad na světovou ekonomiku. Rok 2020 byl plný událostí, které s cenou ropy otřásly v základech. V jednu chvíli se dokonce cena za barel dostala do záporných hodnot. Ke konci roku se ale situace celkem stabilizovala a vývoj ceny ropy šel opět nahoru. S novým rokem ale nastává otázka, co bude dál. Má ropa již to nejhorší za sebou? Můžeme očekávat růst ceny tohoto černého zlata?
img

Ropa navzdory pokračující pandemii vzrostla v lednu o 9%

12.01.2021 Cena ropy se blíží svým 12měsíčním maximům od začátku pandemie Covid-19 poté, co oznámila možný pokles zásob ve Spojených státech a snížení produkce Saúdskou Arábií. Tato očekávání prozatím minimalizují dopad nových omezení mobility v Evropě, aby se potlačila nákaza viru, který se váží na oživení poptávky po ropě.
img

Brent se drží na 52 dolarech při čekání na zasedání OPEC+

05.01.2021 Cena futures ropy se dnes vrací k předchozím ziskům po včerejším uzavření ve ztrátě způsobené nerozhodnosti Organizace zemí vyvážejících ropu a jejich partnerů (OPEC+) ohledně snížení produkce v únoru. Futures Brent splatné v březnu zaznamenaly nárůst o 1.82% ve 13:00 SEČ mírně nad 52 dolarů, což je stejný nárůst, jaký zaznamenala ropa WTI, americký benchmark, ve stejnou dobu, obchodující se za více než 48 dolarů.
img

Cena ropy opět klesá, kvůli novému kmenu Koronaviru

22.12.2020 Nový kmen koronaviru způsobil, že Spojené království uzavřelo své hranice, aby se pokusilo zabránit jeho expanzi, a nakonec zkrátil vzestupnou tendenci ropy. Ropa zaznamenala sedm týdnů zisků, katalyzovaných příchodem vakcíny Covid-19 a očekáváním oživení poptávky.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy do konce roku 2020?

01.10.2020 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
C:\fakepath\top-17092020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

17.09.2020 1) Obchodování na asijských akciových trzích skončilo dnes v minusu. Japonská centrální banka (Bank of Japan) potvrdila základní úrokovou sazbu na -0,1 % a data z Austrálie ukázala na překvapivý pokles tamní nezaměstnanosti.
img

OPEC vytěžil nejméně ropy za posledních 20 let. Produkce klesla na 22,5 milionu barelů denně

30.06.2020 Těžba ropy v rámci Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) v červnu meziměsíčně klesla o 1,92 milionu barelů denně na 22,62 milionu barelů denně. Nacházela se tak na nejnižší úrovni za dvě desetiletí. Vyplývá to ze zprávy agentury Reuters, která vychází z údajů o přepravě ropy od zdrojů z odvětví.
C:\fakepath\Japonsko2.jpg

Výroba zpracovatelského průmyslu v Japonsku je nejníže od r. 2009

30.06.2020 Výroba japonského zpracovatelského průmyslu v květnu klesla nejníže od finanční krize v roce 2009, koronavirová pandemie totiž dál brzdila poptávku doma i v zahraničí. Míra nezaměstnanosti se pak dostala na maximum za tři roky a k dispozici je nejméně volných pracovních míst za pět let. Dnes zveřejnění údaje vlády ukazují, že třetí největší ekonomika světa se propadá hlouběji do recese.
img

Ceny ropy konsolidují kvůli novým obavám z koronaviru

15.06.2020 Během uplynulého týdne se na trzích objevil pocit déjà vu a někteří aktéři se začali chovat stejně jako v 1. čtvrtletí, kdy pandemie viru Covid-19 poslala výnosy z akcií i obligací rychle ke dnu. Od dubna už dokázalo masivní zotavení celosvětových akciových trhů zahladit ekonomické dopady měsíců v karanténě.
img

Ranní komentář: S&P500 zpět na úrovních ze začátku roku, ropa mírně ztrácí

09.06.2020 Pondělní seance pomohla americkým indexům dostat se do zelených čísel, i když například indexy v Evropě tentokrát ztrácely. Růstové momentum v USA začátkem týdne plynule navázalo na silný páteční růst, který byl živen překvapivě dobrým reportem z trhu práce a pozitivní náladou ohledně postupného otevírání americké ekonomiky. S&P500 se díky tomu vrací na úrovně ze začátku letošního roku a od historického maxima jej dělí už jen něco málo přes čtyři procentní body.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 8.6.2020

08.06.2020 Ve středu zasedá Fed. Na posledním zasedání vyloučil guvernér Powell záporné sazby. Aktuálně zřejmě nelze očekávat navýšení stimulů. Fed se nyní například podílí i na nákupech dluhopisů, jejichž rating se nachází ve spekulativním stupni. Někteří pozorovatelé očekávají, že by americká centrální banka mohla přijít s tzv. forward guidance. Ta by mohla být navázaná na zaměstnanost nebo inflaci. Např. sazby zůstanou na současných úrovních, dokud americká ekonomika nedosáhne plné zaměstnanosti. Dalším krokem může být tzv. kontrola výnosové křivky. Fed by se zavázal svými nákupy udržovat dluhopisové výnosy na určité úrovni, dokud se nezaměstnanost či inflace nedostanou na konkrétní úrovně. Vzhledem k tomu, že zatím nebyla schválena forward guidance, jeví se kontrola výnosové křivky pravděpodobnější na dalších zasedáních.
C:\fakepath\opec-29052020-lv.gif

Reuters: Těžba ropného kartelu OPEC je nejnižší za dvě desetiletí

29.05.2020 Těžba ropy v rámci Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) v květnu klesla na nejnižší úroveň za dvě desetiletí. Vyplývá to z dnešní zprávy agentury Reuters, která vychází z údajů o přepravě ropy od zdrojů z odvětví. Kartel OPEC a jeho spojenci se v dubnu dohodli na omezení dodávek ropy na trh. Snaží se tak podpořit ceny suroviny, které se dostaly pod tlak kvůli negativnímu dopadu koronavirové krize na poptávku.
img

OPEC+ musí naplánovat „exit“ strategii

28.05.2020 Saudská Arábie a její spojenci v rozšířené skupině zemí vyvažujících ropu OPEC+ začaly sotva implementovat snižování produkce, takže se může zdát předčasné začít mluvit o potřebě strategie ukončení.
img

Ranní zpráva z FOREX trhu: Sentiment v americkém podnikovém sektoru vykáže již mírné zlepšení

21.05.2020 Z USA dnes dorazí indikátory podnikatelského sentimentu za květen. Na mírné zlepšení důvěry amerických podnikatelů by měl ukázat jak indikátor filadelfského Fedu, tak i index nákupních manažerů. Vládní opatření proti šíření koronaviru se totiž rozvolňují i ve Spojených státech, což představuje pozitivní signál pro další vývoj americké ekonomiky. To by mělo být patrné také na nižším počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti. V regionu budou dnes zveřejněna nová data pouze v Polsku.
img

Koronavirus v Izraeli tvrdě zasáhl i trh s diamanty

15.05.2020 S rozvolňováním protikoronavirových opatření se izraelská ekonomika pomalu probouzí k životu, dříve rušná diamantová burza v izraelském Tel Avivu ale zůstává zavřená. Diamantová čtvrť, která je jedním z hlavních světových center pro broušení a obchod s diamanty, proto dál zeje prázdnotou. Uvedla to dnes agentura Reuters.
img

Rychlé shrnutí

12.05.2020 Americké akciové indexy zakončily včerejší seanci smíšeně. S&P500 rostl o 0.02 %, zatímco Nasdaq rostl o 0.78 % a Dow Jones klesl o 0.45 %.
img

BREAKING: Ropa vyskočila vzhůru v reakci na zprávy o dalším omezení těžby Saúdů

11.05.2020 Saúdský ministr energetiky oznámil, že státem vlastněná společnost Saudi Aramco sníží od června produkci o další 1 mil. barelů denně. Toto snížení dostane celkovou produkci země do blízkosti 7,5 mil. barelů ropy denně. Navíc bylo vedení společnosti požádáno, aby začali snižovat už květnovou produkci, pokud to bude možné. Cena ropy WTI vyskočila v reakci na zprávy z 25,20 dolarů za barel do blízkosti 26,50 dolarů za barel.
C:\fakepath\Ropa1.jpeg

Komodity: Ropa obnovila cenový propad, později ztráty zmírnila

28.04.2020 Ropa dnes na světových trzích obnovila cenový propad, zejména pak americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI), která ztrácela přes 20 procent, než se stabilizovala. Vliv má i nadále hlavně nedostatek skladovacích kapacit ve Spojených státech, nově se ale podle analytiků přidávají obavy, že poptávka po ropě se po skončení pandemie způsobené koronavirem bude zvyšovat jen pomalu.
C:\fakepath\413276.jpg

Obchod s ropou, aneb trh, kde si nemůže být nikdo ničím jist

23.04.2020 Futures ropy zažívají v posledních týdnech opravdu nevídané časy, díky čemuž se cena této „lukrativní“ komodity propadla až k hodnotám, na kterých se nikdy dříve nepohybovala. Na celém ropném kolotoči se však nepodílí pouze virová nákaza COVID-19 , která nelítostně sužuje celý svět. Za tímto propadem totiž stojí i obchodní válka světových producentů ropy, kteří se pokusili s pomocí nejrůznějších taktik vyřadit své konkurenty, čímž chtěli dosáhnout zvýšení svého podílu na trhu. Povedlo se však producentům dosáhnout svého tak, jak to předpokládali? Na to se zde pojďme nyní podívat.
img

Kam s ropou? Cena se propadá, prostory docházejí

20.04.2020 Ropa se toto pondělí obchoduje zase o něco nížé a novinové titulky jsou plné náhlého, téměř 20% propadu květnového kontraktu, který již brzy vyprší (CLK0). Aktivní obchodníci se již zaměřují na červnový kontrakt (CLM0), který je nyní nejaktivnější, ať už jde o obchodované objemy nebo o počet otevřených pozic.
C:\fakepath\ropa.jpg

Vše, co byste měli vědět o současné situaci na trhu s ropou

20.04.2020 Cena ropy se v uplynulých týdnech propadla na historická minima od roku 2002. Může za to výrazný nárůst nabízeného množství ropy na trhu kvůli šíření koronaviru, který vyeskalovala rozpoutáním cenové války Saudská Arábie. Jak k ní došlo a jaké mohou být její dlouhodobé dopady? O tom se dočtete v tomto krátkém shrnutí.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 20.4.2020

20.04.2020 Ropa WTI padá o téměř 19%. Důvodem jsou přetrvávající obavy z naplnění skladovací kapacity. Navzdory dohodě o snížení produkce stále převažuje efekt snížené poptávky pod vlivem koronavirové pandemie. Bezprostřední pokles souvisí s expirací dubnových futures kontraktů.
img

Ranní nadhoz - výrazně negativní data z americké ekonomiky

16.04.2020 Americké maloobchodní tržby v březnu meziměsíčně poklesly podstatně více, než odhadoval již tak pesimistický trh, a to o 8,7 %. Jednalo se o suverénně nejhlubší propad v historii měření dané časové řady, tedy od roku 1992. Vlivem efektu předzásobení si polepšil prodej potravin, zatímco ostatní segmenty výrazně ztrácely.
img

Ranní komentář: WTI zpět pod 20 USD. Trump dnes promluví o plánu na otevření ekonomiky

16.04.2020 Akciové indexy včera zamířily znovu do červených čísel a korigovaly část svých dřívějších ztrát. Sentimentu nepomohly nové fundamenty z USA, v čele s výsledky maloobchodních prodejů, průmyslové produkce a NY Fed indexu výrobní aktivity, které shodně skončily velmi špatně a také pod většinovým konsenzem. Zároveň náladu určitě nezlepšily ani další slabší výsledky amerických bank, když včera svá čísla reportovaly banky Goldman Sachs, Citigroup a Bank of America.
img

Dohoda o snížení těžby ropy o desetinu

14.04.2020 Týden plný bilaterálních jednání a videokonferencí mezi zástupci států těžících ropu z celého světa má svůj výsledek. Organizace zemí vyvážejících ropu – OPEC a další přední světoví těžaři v čele s Ruskem se dohodli, že dojde v květnu a v červnu ke snížení těžby o 9,7 milionů barelů denně. To představuje snížení těžby přibližně o desetinu celosvětové produkce ropy. Dohoda je reakcí na pokles poptávky po ropě v důsledku současné pandemie šířící se nemoci covid-19.
img

Rychlé shrnutí

14.04.2020 Americké indexy zakončily včerejší seanci níže. S&P500 klesl o 1.01 % a Dow Jones klesl o 1.39 %. Dařilo se alespoň Nasdaqu, který přidal 0.48 %.
img

Ranní komentář: OPEC+ a jeho hra s čísly ropě zatím příliš nepomáhá

14.04.2020 Jedním z klíčových témat posledních několika dnů bylo zasedání OPEC+, který po dlouhém jednání rozhodl o snížení produkce o 9,7 mil. barelů oproti úrovním z 3Q 2018. Produkce ale klesá jen o přibližně 5 mil. barelů, oproti březnovým úrovním a ropa na samotné rozhodnutí výraznějším růstem nereagovala. Na trzích totiž stále existují obavy z dopadu pokračujícího růstu ropných zásob v případě, že se světová poptávka v brzké době nezačne vracet na původní úrovně. OPEC si však svým rozhodnutím koupil čas a situaci na ropě dokázal alespoň stabilizovat.
C:\\fakepath\\ropa.jpg

Ceny ropy se navzdory dohodě o snížení těžby vyvíjejí smíšeně

13.04.2020 Ceny ropy se dnes vyvíjejí smíšeně. Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) a další přední světoví těžaři v čele s Ruskem se sice v neděli dohodli na snížení produkce, panují však obavy, že toto snížení nebude dostatečné k vykompenzování negativního dopadu koronaviru na poptávku.
C:\fakepath\forex-2019.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2019

16.12.2019 Blíží se konec roku a je na čase připomenout si nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2019. V tomto pravidelném každoročním článku se podíváme na přehledné shrnutí všech hlavních událostí, které ovlivňovaly světové finanční trhy – akcie, komodity, dluhopisy a forex. Vše je přehledně shrnuto do jednotlivých měsíců a dnů. Připomeňte si tak vše podstatné, jakými událostmi si prošly centrální banky, světové ekonomiky, akciové korporace, burzy a měny.
ropa.jpg

Těžba ropného kartelu OPEC v srpnu klesla

31.08.2017 Těžba ropného kartelu OPEC v srpnu klesla o 170.000 barelů na 32,83 milionu barelů denně. Obnovení nepokojů snížilo těžbu v Libyi a další členské země kartelu zlepšily dodržování dohodnutých kvót. Vyplývá to z průzkumu agentury Reuters, který se opírá o údaje z přepravy a o informace zdrojů z odvětví. V červenci byla těžba na letošním maximu.
opec.jpg

Těžba kartelu OPEC v červenci stoupla

31.07.2017 Těžba ropného kartelu OPEC v červenci stoupla o 90.000 barelů denně na 32,85 milionu barelů denně, což je nejvyšší údaj v letošním roce. Přispěla k tomu hlavně Libye, na kterou se nevztahuje dohoda o snížení těžby. Vyplývá to z průzkumu agentury Reuters, který se opírá o údaje o přepravě a o informace zdrojů z odvětví.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Bitcoin | Fundamentální analýza | Nový Zéland | Brexit | Čína | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Fitch | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | Nasdaq | Dow Jones | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Maďarský forint | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Česká měna | Španělsko | Apple | Polský zlotý | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | ETF | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Ekonomické události | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Aktiva | Akumulace | Americký dolar | Analýza | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Benchmark | Bloomberg | Bod | Breakout | Burza | CAPEX | CBOE | CFD | CME | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Demo účet | Dlouhá pozice | ECB | ECN | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FOMC | Fed | Finanční trhy | Forward | Futures | Fúze | G7 | Gap | Grafy | IPO | Index PX | Indikátor | Indikátory | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Long | MMF | MT4 | MetaTrader | Momentum | Měna | Měny | NYMEX | Nabídka | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | Platforma | Poplatek | Pozice | Rally | Rating | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Sentiment | Spotová cena | Spread | Standard & Poor's 500 | Statut | Support | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Barclays | Dluhopisy | JPY | NZD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | EMU | Goldman Sachs | Evropa | Asijské akcie | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | FTSE | Komerční banka | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Ekonom | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Ropný trh | Těžba ropy | Futures kontrakt | Sázka | Kurz eura | Zkušenosti | Euforie | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | Gold | Obchodovat | Ondřej Hartman | Deutsche Bank | Financování | Investiční společnosti | Investovat | CZK/USD | Makro | Makrodata | Facebook | LYNX | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Raiffeisenbank | Index | Podpora | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální cena ropy brent | Aktuální ceny ropy | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Brent | Cena | Cena barelu ropy | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Cena za barel ropy | Ceny zlata | Cyrrus | CZK | Dolar | Dolary | Ekonomický výhled | Eura | Exchange | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Graf ceny zlata | Graf vývoje ceny ropy | Index Dow Jones | Index S&P 500 | Index volatility | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investing | Jádrová inflace | Jak investovat | Japonská ekonomika | Komoditní | Kurz EUR | Kurz ropy | Kurzy | Libra | Makroekonomické ukazatele | Markets | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Největší ekonomika světa | Nemovitosti | Obchodní platformy | Paládium | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Ropy | Signály | Société Générale | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Surová ropa | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Volatility | Volkswagen | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Webinář | WTI | Zemní plyn | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zprávy | Zisky | CNBC | EIA | ING | Benzín | Buy | Ekonomika EU | Indie | Intermediate | Jeff Bezos | Měď | Obchodní den | Petr Kellner | ROCE | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Převis | Cenová hladina | Tržby | Zaměstnanost | Clearing | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | Komise | Kontrakt | Volby | E-mini | Vzdělání | 1 milion | Burze | Investment | Aramco | Danske Bank | Sky News | Royal Bank of Scotland | DPA | Microsoft | Bankovní sektor | CME Group | Investing.com | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Ole Hansen | Agentura AP | Barrick Gold | Thomson Reuters | Kurz EUR/USD | Brazílie | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Jak investovat do komodit | Hospodářské výsledky | Diamanty | Stock Exchange | Snižování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Yahoo Finance | Energie | Severomořská ropa | Rada ČNB | Podnikatelé | BlackRock | Ekonomický a strategický výzkum | Příprava | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Volby v USA | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Sázet | Cena kontraktu | Futures kontrakty | Contango | City | Investiční firma | Forbes | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Televize Sky News | Ekonomické dopady | Akcie v Asii | Britská centrální banka | Vladimir Putin | Americké akciové indexy | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Černé pondělí | Alibaba | Dnes na trzích | Propad | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | S&P | Guvernér | Německý DAX | Ztráty | Sinopec | Akciové trhy ve Spojených státech | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Nejistota | Erste | Unipetrol | Saúdská Arábie | London Stock Exchange (LSE) | Akcionáři | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | FTSE 100 | Tesla | Vysoká volatilita | Odhodlání | Kapitalizace | Výhled | Obchodování na newyorské burze | Poplatky | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dnešní zprávy | Graf ropy | Krize | Investiční rozhodnutí | FCA | Investovat do akcií | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Česká vláda | ExxonMobil | Finanční domy | cTrader | ČTK | Země G20 | Aktuální cena | Rada MMF | Internetové firmy | Konsenzus | Pokles ekonomiky | Americké zásoby ropy | Hlavní ekonom | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Audi | Purple Trading | MUFG | Ranní nadhoz | Obchodování ropy | Cena palladia | Sladká ropa | Breakout Trader | Anadarko Petroleum | Index volatility CBOE | Palladium | LYNX Trading | ESMA | Štěpán Hájek | Tržní očekávání | Investování s LYNX | Zvýšení těžby ropy | Saxo | LYNX webinář | Krypto | Raytheon | Kartel OPEC | OPEC+ | Obchodní válka | Růst cen stříbra | Globální hospodářský růst | Graf vývoje | L.F. Investment Limited | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Forint | Obchodníci s ropou | Pokles ceny | Graf indexu | RDSA | Royal Dutch Shell | Zasedání OPEC | Profesionální obchodník | Těžba OPEC | Dluhopisové výnosy | I-Trader | Trh s ropou | Výsledky firem | IfW | Dodávky ropy | Pokles cen ropy | Primární nabídka | Obchodování se CFD | EK | Evropská komise | Základní úroková sazba | Refinitiv | Společnost Apple | Prezident USA | SABIC | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | FCC | Palladiové akcie | Primární nabídka akcií | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Světové finanční trhy | Zájem investorů | Obchodujte ropu | Statistický úřad | Tržní hodnota Microsoftu | Graf indexu S&P 500 | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Ceny pohonných hmot | Merlin Entertainments | Akcie firmy | Propad ropy | BrandZTop | Začít obchodovat | Nabídka akcií | Americké společnosti | Omezení dodávek ropy | Záporné sazby | Akcie a ETF | Ropné akcie | Digitální daň | Blackstone | Vývoj na trzích | Výnosové křivky | Pokles cen | Americké futures | Výkonný ředitel | XTB Research | Ministerstvo obchodu | Tomáš Pfeiler | Americká cla | Cla na čínské zboží | Burzovní průvodce | Pohonné hmoty | Thyssenkrupp | Sběratel | Kristalina Georgievová | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | Saudi Aramco | Denní graf | Italská vláda | Vlastní akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Thomas Cook | Manipulace s akciovým trhem | Vyzkoušet si trading | Akcie roku | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Cena akcie | Největší ekonomika | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Mnoho ziskových obchodů | Huawei | Trump dnes | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Prezident Donald Trump | Ropná firma | Německá vláda | Investice do ropy | Obchod s ropou | Trinity | Indigo | Objem | Ropný kartel OPEC | Rijád | Dovoz čínského zboží | Obchod | Trh práce | Obchodní dohody | Těžba v USA | Spojené státy a Čína | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Růst průmyslové výroby | Firma | Ekonomiky eurozóny | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Martin Krištoff | CFDWorld | Průmyslová výroba v USA | Pfizer | Výrobce léků | Výrobce léků Pfizer | Týdenní zpráva | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Produkty obchodované s finanční pákou | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Vývoj trhu | PSA | Odhad růstu světové ekonomiky | Filadelfský Fed index | Filadelfský Fed | Obchodní spor | Negativní nálada | Lagardeová | Si Ťin-pching | Vyšetřování | Labouristé | Amazon | Indexy nákupních manažerů | Miliardy | Vyhlídky | Hong Kong | Trendová linie | Fáze obchodní dohody | AFP | Domácí poptávka | Globální trh | Omezení těžby | Předpovědi | Průmysl | Investovat v roce 2020 | PLN | Na burze | Nabídka Aramco | Abkajk | Churajs | General Motors | Výrazný pokles | Čínské zboží | Největší ropná firma | Největší ropná firma světa | Ceny potravin | Rozvoj | Německá obchodní bilance | Paul Volcker | Statut celebrity | Celebrity | Bývalý šéf americké centrální banky | Zdražování | Problémy | NAFTA | Breaking | Total | Prognózy | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Ranní komentář | Ranní zpráva | Primární nabídka Aramco | Firma Saudi Aramco | Ropná firma Saudi Aramco | Konzervativní strana | Konzervativci | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Prohlášení čínské vlády | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo | Yahoo Japan | Alstom | Amcor | Moskva | Jim Yong Kim | Prezident Světové banky | David Malpass | Newmont Mining | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Bemis | Embraer | Časopis Forbes | EASA | Fidelity National Information Services | FIS | Worldpay | Internetový gigant | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Americká ropná společnost | První den obchodování | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Avon Products | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | UTC | Tata Steel | BrandZTop 100 | Patrick Drahi | Největší americký výrobce léků | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Francouzský Senát | Federální obchodní komise | FTC | Mylan | Upjohn | Měnový výbor centrální banky | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Amgen | Nissan Motor | Apple Arcade | Apple TV+ | Ropná zařízení | Zmírnění chudoby | Zmírnění chudoby ve světě | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Společnost IAG | Akciový index Dow Jones | Největší primární nabídka akcií | Harmony | Goldcorp | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Array Biopharma | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Míra | Akciové korporace | Ohlédnutí | Konec roku | Počet zaměstnaných | Měnové politiky | Investujte | Americké centrální banky | Šperky | Automobil | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Philadelphia Fed index | Fed index | Zavedení záporných úrokových sazeb | xStation5 | Uber | Úbytek | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | BREAKING | Stratég | Hlavní akciové indexy | Akciové indexy v USA | Hlavní akciové indexy v USA | NLI | Koruna posílila | Izraelská ekonomika | Peking | Nízké ceny ropy | Předpokládaný vývoj | CFA | Američané | Ceny ropy dnes | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Irák | Ministr energetiky | USA Donald Trump | Sezónnost | Budoucnost | Harry Tchilinguirian | Poradenství | Luboš Růžička | Vyšší inflace | Adam Dulovec | Analytička | Ukazatele | Technologická společnost | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Hladiny podpory | Krach | Komunikace | Trump | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Google | Trhy | ASX 200 | WHO | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Virus | Negativní dopad | Pokles | Situace | Zdražovat | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Stratég Saxo Bank | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Boeing | Výstupy | L.F. Investment | Snížení těžby ropy | Úřad pro energetické informace | Lehká ropa WTI | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Akcie v roce 2020 | Obchody | Strach z koronaviru | Pesimismus | BP | Dodávky na trh | Adidas | Americká společnost | SEC | Velmi bohatý | Americké ekonomiky | Průměrná cena | Brent Crude Oil | Růst britské ekonomiky | Britský statistický úřad | Americký Úřad pro energetické informace | West Texas Intermediate | Medvědi | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | COVID-19 | OIL.WTI | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Zpřesněný odhad | Průměrná mzda | Japonská automobilka | Vývoj | Nová data | Snížení těžby | Martin Gürtler | Mzda | Vládní opatření | Opatření proti šíření nemoci | Výkyvy | Cenová válka | Cenové války | Restrikce | Objemy ropy | Vysoká rizika | Aerolinky | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Royal Dutch Shell (RDSA) | Profitovat | Buy the dip | Další vývoj | Těžaři ropy | Karanténní opatření | Nízká cena ropy | Letectví | Největší propad | Cenový vývoj | Společnost Saudi Aramco | Šíření viru | Fiskální balíček | Stimul | Nákupy aktiv | Globální šíření viru | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Počet nakažených | Čerpací stanice | Aktuální situace | Značný pokles | Žádosti o podporu | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Texas | Internetový obchod | Obchod Amazon | MF | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | Manufacturing | Domácnosti | Výrobce letadel | Počet potvrzených případů | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Americké ropné zásoby | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony USD | Biliony | Německý statistický úřad | Karanténa | Šíření nákazy | Nejlepší palladiové akcie | Abbott Laboratories | Fiat Chrysler | Ekonomiky | Ekonomický propad | Války | Aukce státních dluhopisů | Poradce | Organizace | British Airways | Saúdové | Práce | Podíl na trhu | Údaje | Mexiko | Ropný průmysl | Globální trh s ropou | Cushing | Opatření proti šíření koronaviru | Vládní opatření proti šíření koronaviru | Pohonné hmoty v ČR | Jednání skupiny OPEC | Oživení ekonomik | Ekonomické oživení | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Obrovské snížení těžby ropy | Obrovské snížení těžby | Skupina těžařů | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Bezprecedentní opatření | Bezprecedentní časy | Německé automobilky | Oživení cen ropy | Oživení cen | Výpadky | Více peněz | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Výrazně negativní data | Negativní data | Negativní data z americké ekonomiky | Hospodářské oživení | Bankovní vzdělání | Statistiky | Americké makro | Makrodata ve Spojených státech | USD za barel | Američtí těžaři | Obchodovat ropu | Konec cenové války | Dopad cenové války | Květnový kontrakt | Kontrakt na WTI | Květnový kontrakt na WTI | SaxoStrats | CLK0 | UCO | USO | CLM0 | Červnový kontrakt | Vysoké contango | Purple Trading Štěpán Hájek | S&P500 | Cushing v Oklahomě | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Situace na trhu s ropou | Ropné velmoci | Americké zásoby zemního plynu | Cena surové ropy | Surové ropy | Futures ropy | Šíření nákazy COVID-19 | Odmítnutí dohody o snížení těžby ropy | Břidlicové ropy | Budoucnost těžby břidlicové ropy | Aktuální očekávání | Posílení | Amazon Jeff Bezos | WEI | Joe Biden | Očekávané výsledky | Cenový propad | Automobilka Ford Motor | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Shell | Růst výnosů | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Koncern Volkswagen | Otevírání americké ekonomiky | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Dovoz | Vývoz | ETN | Zdražení ropy | Alternativní taxislužby | Zadlužení | Bezpečnost | Členské státy | Členské země | T-Mobile | Kurz eura k americkému dolaru | Dopad na cenu | Trh s diamanty | Diamantová burza | Burza v izraelském Tel Avivu | Diamantová čtvrť | Izraelský trh s diamanty | Problémy diamantového průmyslu | Diamantový index RapNet | Diamantový index | Index RapNet | RapNet | Rapaport | Protikoronavirová opatření | Federace diamantových burz | Get Diamonds | De Beers | Alrosa | CL | Spekulovat | Moderna | Koronavirová pandemie | Omezení produkce | Americká média | Renault | Šéf firmy | JDE | Unie | ČR | Prezidenti a premiéři | Hospodářský institut | Výrobce aut | Nissan | Průraz | Těžba ropného kartelu | Těžba ropného kartelu OPEC | Těžba kartelu OPEC | Chování trhu | Pozitivní sentiment | Londýnské burzy | Býčí trend | Francouzská obchodní bilance | Globální poptávka | Růst mědi | Objem vládních stimulů | Oklahoma | Proticyklické kapitálové rezervy | Covid | Infekce Covid | Nové žádosti o podporu | Nové žádosti o podporu v USA | Velké investice | Výroba zpracovatelského průmyslu | Den obchodování | Johnson & Johnson | Ocenění | Chrysler | Americké stavební povolenky | Ceny | Spotřební daně | Společnost Chevron | Model 3 | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Porušení pravidel | Čínská společnost | Výzkumy | Program skupování aktiv | Skupování aktiv | Oživení poptávky | Prezidentské volby USA | Worldometers | Marks & Spencer | Globální pandemie Covid-19 | Globální pandemie | Analýza ceny | Zdanění | Fiat Chrysler (FCA) | Mezinárodní agentura pro energii | Qualcomm | Snížení emisí | Stavební povolenky | Institut IfW | Ekonomický propad Německa | Cena elektřiny | Žádosti o podporu v USA | Abhijit Banerjee | Plynovody | Snížit emise | Biden | Co je to ropa? | Druhy ropy | Vliv členů OPEC | Vývoj ceny ropy v roce 2020 | Nepokoje na Blízkém východě | American oil future | Cena American oil future | Ropný trend | Aktuální cena ropy (graf) | Graf ceny ropy | Dlouhodobý graf ceny ropy | Investovat do ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Turbo certifikáty | Investování do ropných akcií | Prognózy na cenu ropy | Odvolací soud | Graf ropy WTI | Ropa a Plyn | Měnový fond | Jens Klatt | iPhone | Výrobce letecké techniky | Koncern | Volby USA | Volby USA 2020 | Newmont | První obchodní den | Futures na ropu | XOM | CVX | Výsledky voleb | T-Mobile US | Oslabování amerického dolaru | Pfizer/BioNTech | Společnost Pfizer | Producent ropy | Oživení poptávky po ropě | GameStop | Bayer | Vakcinace | Lego | Očkování | PX Pražské burzy | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Mutace viru | Fiskální balíček v USA | Boeing 737 Max | Pokles zásob | Růst ceny | Zvýšení těžby | Zvýšení ceny | Společnost Tesla | Cestovní kancelář | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Produkce ropy ve Spojených státech | Propad těžby | Tvrdá zima | Tvrdá zima v USA | Zima v USA
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Snížení emisí
Snížení finanční páky
Snížení globální zadluženosti
Snížení likvidity
Snížení nákladů
Snížení odměn
Snížení odměny
Snížení odměny za těžbu
Snížení odměn za těžbu nových mincí
Snížení počtu obchodů

Následující klíčová slova

Snížení průmyslové aktivity
Snížení sazeb
Snížení stresu
Snížení těžby
Snížení těžby hlavními producenty
Snížení těžby ropy
Snížení úrokové sazby
Snížení úrokových sazeb
Snížení úroků
Snížení volatility
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral Markets na Admirals
Potvrďte prosím... Zavřít