Sobota 15. květen 2021 17:02
reklama
Admiral Markets new demo
reklama
Purple Trading VIP zona
reklama
XTB forum 2021

Klíčová slova - Spekulovat

C:\fakepath\trader-14052021.png

Jak na obchodování s CFD

14.05.2021 Jste začátečníkem v obchodování a chcete se dozvědět, jaké jsou Vaše možnosti? Zjistěte více o obchodování rozdílové smlouvy (CFD) a výhodách, které přináší...
C:\fakepath\cnb2.jpeg

Záznam ČNB: Podle většiny členů rady se přiblížilo jednání o růstu sazeb

14.05.2021 Většina členů bankovní rady České národní banky (ČNB) se na jednání minulý týden shodla, že se výrazně přiblížilo rozhodování rady o zvýšení úrokových sazeb. V této souvislosti viceguvernér ČNB Marek Mora a člen rady Tomáš Holub upozornili, že nové prognóze centrální banky odpovídá zvýšení sazeb již na dalším jednání rady na konci června. Vyplývá to ze zveřejněného záznamu z jednání bankovní rady ČNB ve čtvrtek 6. května. Rada tehdy nechala jednomyslně úrokové sazby beze změny. Základní úroková sazba tak zůstala na 0,25 procenta. S novou prognózou ČNB je konzistentní nejprve stabilita tržních úrokových sazeb následovaná jejich nárůstem zhruba od poloviny letošního roku.
C:\fakepath\Kryptoměny.jpg

Indická centrální banka odrazuje úvěrové instituce od obchodů s kryptoměnami

13.05.2021 Indická centrální banka neoficiálně vyzvala finanční instituce a další poskytovatele úvěrů, aby přerušili vazby s kryptoměnovými burzami a obchodníky. S odkazem na své zdroje to dnes uvedla agentura Reuters. Centrální banka tak činí v době, kdy ceny těchto spekulativních aktiv zažívají nebývalý vzestup, a navzdory tomu, že podobnou snahu již centrální bance znemožnil indický nejvyšší soud.
img

Ekonomický kalendář: Americká data a pokračování výsledkové sezóny

13.05.2021 Evropské trhy otevřely standardní obchodní seanci velkým medvědím gapem do negativního teritoria. Akcie na starém kontinentu prohlubují ztráty. Následují tak včerejší výprodej na Wall Street a a červenou Asii.
img

Akcie Tesla padají – Zastaví se propad ceny akcií?

12.05.2021 V rámci technické a fundamentální analýzy se opětovně zaměříme na technologickou společnost, konkrétně na akcie Tesla. Pokud vás zajímají ekonomické výsledky i jiných technologických firem, před týdnem jsme pro vás zpracovali komplexní přehled tzv. FAANG akcií (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google).
img

Rozbřesk: Výprodej před dnešní americkou inflací akceleruje

12.05.2021 Po šesti měsících pozvolného poklesu se česká inflace vrátila za horní hranici tolerančního pásma ČNB. V dubnu totiž spotřebitelské ceny poměrně rychle vzrostly (meziměsíčně o 0,5 %), a to především díky dalšímu zdražení cigaret a alkoholu.
C:\fakepath\Envelopes-10052021-uvod.jpg

Indikátor Envelopes a jeho využití v bočním trendu

10.05.2021 V únorovém vzdělávacím článku jsme si představili indikátor Envelopes a jeho využití pro odhad začátku nového trendu v kombinaci s klouzavým průměrem. Tento indikátor si však mohou oblíbit také obchodníci, kteří raději spekulují na udržení nějakého instrumentu v určitém obchodním pásmu (bočním trendu). Právě tomuto se budeme věnovat v dnešním článku.
img

Dolar v reakci na pracovní místa prudce poklesl. Rusnok očekává zvýšení sazeb již tento rok

07.05.2021 Česká národní banka na svém květnovém zasedání dle očekávání ponechala základní úrokovou sazbu na 0,25 %. V nové makroekonomické prognóze došlo k poměrně značnému zhoršení odhadu vývoje ekonomiky pro letošní rok z 2,2 % na 1,2 %. V následujícím roce však ČNB prognózu upravila směrem nahoru a nově tedy počítá s růstem ekonomiky o 4,3 %, když v únorové prognóze predikovala růst o 3,8 %.
C:\fakepath\cnb-06052021-lv.gif

ČNB nechala sazby beze změny a zhoršila odhad letošního růstu ekonomiky

06.05.2021 Bankovní rada České národní banky dnes ponechala jednomyslně úrokové sazby beze změny. Základní úroková sazba, od níž se odvíjí úročení komerčních úvěrů, tak zůstává na 0,25 procenta. Guvernér ČNB Jiří Rusnok dnes zároveň uvedl, že je přesvědčen, že rada přistoupí ještě letos ke zvýšení úrokových sazeb. Nevyloučil přitom, že by sazby mohli členové bankovní rady zvýšit již po červnovém zasedání rady. Ekonomové nicméně počítají se zahájením zvyšování sazeb až po srpnovém zasedání rady.
C:\fakepath\EURCZKH1.png

Forex: Koruně se dnes dařilo, i když úrokové sazby ČNB zůstaly beze změn

06.05.2021 Koruna dnes posílila k oběma hlavním světovým měnám. Stalo se tak navzdory tomu, že centrální banka nezvýšila úrokové sazby. K euru koruna zpevnila od středečního podvečera o pět haléřů na 25,75 Kč/EUR, což je její nejsilnější závěr od poloviny února. Vůči dolaru česká měna zpevnila o 14 haléřů na 21,35 Kč/USD. Vyplývá to z údajů na webu Patria Online kolem dnešních 17:00 a z vyjádření analytiků.
img

Akcie pod tlakem, koruně přinesla zisky ČNB

06.05.2021 Žádné velké nadšení dnes na hlavních finančních trzích není vidět. Akcie v USA jsou pod tlakem a červená barva už převažuje i v Evropě. O 0,7 pct padá Nasdaq , S&P 500 je dole o 0,2 pct a menší pokles většinou sledujeme také na evropských indexech.
C:\fakepath\Rusnok.jpg

ČNB pro letošní rok odhad růstu ekonomiky zhoršila, pro příští rok jej zlepšila

06.05.2021 Česká národní banka v nové prognóze zhoršila odhad vývoje ekonomiky v letošním roce, naopak pro příští rok odhad zlepšila. Nově tak letos počítá s růstem ekonomiky o 1,2 procenta a příští rok s růstem o 4,3 procenta. Na tiskové konferenci po dnešním jednání bankovní rady o tom informoval guvernér ČNB Jiří Rusnok. V předchozí únorové prognóze ČNB počítala letos s růstem o 2,2 procenta a v roce 2022 počítala s růstem o 3,8 procenta.
img

Uranové akcie v roce 2021: 3 tipy na nejlepší akcie uranu

30.04.2021 Uran je materiál, bez kterého se neobejde žádná jaderná elektrárna. Právě narůstající počet jaderných elektráren může znamenat pro uranové akcie dobré časy. V tomto článku si představíme základní fakta o uranu a jak je to s jeho produkcí. Podíváme se, co ovlivňuje cenu uranu a jak se daří společnostem těžícím uran.
img

Novela zákona o ČNB: Větší dostupnost bydlení pro mladé přinese menší výnosy investičním bytům

28.04.2021 Poslanecká sněmovna schválila 24. března 2021 novelu zákona o České národní bance. Kromě možností ovlivňovat operace na finančním trhu dostala ČNB pravomoc stanovit bankám, tedy komerčním subjektům, limity týkající se úvěrů na bydlení. Tento krok může mít významný dopad na realitní trh a snížit výnosy z investičních nemovitostí. Novelizace zákona nyní čeká na schválení Senátem České republiky.
img

Tři trhy, které stojí za to v tomto týdnu sledovat (26.4.2021)

26.04.2021 Situace na finančních trzích zůstává stabilizovaná a akcie manévrují na vysokých úrovních. Denní změny byly v minulém týdnu malé a stejně na tom byla také volatilita. Určitou hrozbou pokračujícího růstu jsou podprůměrné objemy. Vyšší ceny už nemají takovou podporu obchodníků. Na druhou stranu se však obtížně hledají důvody pro výraznější tržní korekci. Hlavní sentiment se nemění a obchodníci spíše vyčkávají na „buy the dip“ příležitost, než že by trhy při korekci ve strachu opouštěli.
img

Blížící se léto může podpořit odvětví cestovního ruchu

26.04.2021 Vstoupili jsme do posledního dubnového týdne, s očima již upřenýma na příchod května a s ním i lepší výsledky v Evropě. Těšíme se na nadcházející týdny v letních měsících a mnoho občanů pozorně sleduje vývoj pandemie a výsledná opatření zavedená evropskými vládami a čeká na zjištění, zda bude možné letět do jejich prázdninových destinací.
img

Index českého investora CII750: Průměrný český investor dosáhl za první čtvrtletí zhodnocení 3,38 %

22.04.2021 Loni se podílové fondy v České republice dokázaly poměrně rychle zotavit z jarních propadů, když nakonec dosáhly podle Indexu českého investora CII750 na průměrné zhodnocení 5,86 %. Do roku 2021 fondy vstoupily také s velmi slušnou výkonností. Optimistický vývoj se však již v závěru ledna lehce vytratil, když Index českého investora CII750 zakončil daný měsíc ve ztrátě -0,27 %. „Českému investorovi se však následně podařilo v krátkém čase drobnou ztrátu umazat. Po zbytek kvartálu pak fondy zhodnotily v únoru o 1,73 % a v březnu o 1,90 %. Pro konečný kladný výsledek prvních tří měsíců letošního roku se jako stěžejní ukázal růst akciových a smíšených fondů,“ komentuje vývoj Richard Bechník, investiční analytik Fincentrum & Swiss Life Select.
C:\fakepath\Coinbase-20042021-1.png

Coinbase IPO: další způsob, jak mohou investoři profitovat z rozmachu kryptoměn?

20.04.2021 Americká kryptoměnová burza Coinbase bude příští týden poprvé uvedena na veřejný trh skrze přímou kotaci na akciový trh NASDAQ.
C:\fakepath\eth-20042021-4.png

Předpověď ceny etherea: jaký je výhled druhé největší kryptoměny v roce 2021 a dál?

20.04.2021 Cena ETH se v únoru krátce dotkla 2000 $ (1500 £, 1680 €) a v dubnu už překonala i tuto hranici. Kryptoměna tak letos vzrostla již o 183,2 %.
img

Rozbřesk: Oživení na evropském automobilovém trhu

16.04.2021 Automobilový průmysl je i nadále pod tlakem, a to nejenom kvůli nedostatku komponent, který srazil například tuzemskou výrobu už v prvních dvou měsících o téměř 14 %. Dalším důvodem omezujícím prostor pro zvýšení produkce byla doposud slabá poptávka, respektive prodej omezený různými restrikcemi napříč evropským trhem.
img

Rozbřesk: Odchylka inflace od prognózy ČNB klesá

14.04.2021 Pozitivní desinflační trend se v březnu na chvíli zastavil, když inflace po měsících soustavného poklesu tentokrát vzrostla, a sice na 2,3 %. Inflace se tak vzdálila od cílové hodnoty ČNB, avšak odchylka meziroční inflace od prognózy centrální banky se i tak snížila na tři desetiny procentního bodu. A mohla být ještě menší, nebýt posledního zvyšování cen pohonných hmot reagujících na vývoj cen ropy na světových trzích. Není to jediný důvod, proč náklady na dopravu v rámci spotřebitelského koše v letošním roce rychle narůstají. Tím dalším je i zvyšování cen osobních automobilů (aktuálně o více než 9 %), ke kterému dochází především v důsledku bezpečnostních a ekologických regulací. Největší podíl na letošní inflaci však mají i nadále dražší alkohol a cigarety, které společně generují více než třetinu z uvedených 2,3 %. Naproti tomu bydlení, které „řídilo“ inflaci především v letech 2018 a 2019 letos přispívá k inflaci jen symbolicky.
C:\fakepath\gap-13042021-1.png

Co je to gap - Hlavní typy a obchodování gapů

13.04.2021 Abychom získali úplnou představu o gapech, podívejme se na akciový trh, který nabízí celou škálu zvláštností tohoto jevu.
img

Turecko na hraně finanční krize

01.04.2021 Dvakrát do téže řeky nevstoupíš… Turecko pod vedením Erdoğana je bezpochyby jednou z mnoha výjimek z tohoto pravidla. Turecký prezident opět neodolal pokušení a výrazně zasáhl do chodu centrální banky, když před necelými dvěma týdny po pouhých pěti měsících vyměnil jejího guvernéra. Přitom na podzim to vypadalo nadějně. Na začátku listopadu Erdoğan odvolal svého zetě Albayraka z pozice ekonomického „superministra“ a vyměnil guvernéra centrální banky. Novým guvernérem se stal technokrat s dobrou pověstí Aqbal. Pod jeho vedením centrální banka implementovala ortodoxní politiku – přihlásila se rozhodně k režimu cílování inflace, zanechala intervencí na devizových trzích, uvolnila regulaci bank omezující likviditu trhu, a hlavně zvýšila úrokové sazby o 8,75 procentního bodu na 19 %. Právě tady patrně nový guvernér zasáhl neuralgický bod prezidenta Erdoğana. „Politické zvíře“ v něm považuje vysoké úrokové sazby za škodlivé pro ekonomický růst a tím pádem i pro podporu voličů. Jako muslim vnímá Erdoğan rozpor úrokových sazeb s většinovou tradicí islámského zvykového práva a možná i věří ve svou často opakovanou tezi o vysokých úrokových sazbách jako příčině vysoké inflace.
img

PX ztratil půl procenta, Monetu (MONET.CZ) a O2 (TELEC.CZ) srazilo Kellnerovo úmrtí

29.03.2021 Obchodování na finančních trzích nenabralo v první seanci nového týdne jednoznačný směr. Evropské indexy převážně rostou a německý DAX opět navýšil historická maxima nad úrovní 14 800 bodů. Akciím v Praze se nicméně tak výrazně nedařilo. Index PX (CZKCASH) klesl o 0,5 % a seanci zakončil na 1089,08 bodech. Obchodované objemy dnes dosáhly na 570,6 mil. korun.
img

Praha překonala tento týden zbytek akciových trhů

19.03.2021 Jednou z nejdůležitějších událostí týdne bylo pro akciové trhy měnové zasedání americké centrální banky Fedu. Ke změně nastavení měnové politiky nedošlo, to se ale čekalo, takže z tohoto pohledu žádné překvapení. Nezměnila se ani rychlost pumpování hotovosti do trhu. Došlo ale k vylepšení odhadů růstu ekonomiky (na 6,5 % z 4,5 %). J. Powell navíc ujistil trh, že extrémně uvolněná politika zůstane velmi dlouho, do doby než banka dosáhne svých cílů. Pozitivní reakce trhů byla na rozhodnutí Fedu jasně viditelná.
C:\fakepath\forex-17032021-1.png

Obchodování na Forexu - Jak začít?

17.03.2021 Pokud máte zájem investovat nebo obchodovat Forex, měli by jste nejdříve získat co nejvíce informací o tom jak devizový trh funguje.
C:\fakepath\krypto-17032021-1.png

COMP aneb úrokové sazby na kryptoměnách

17.03.2021 Jsem vášnivý obchodník s akciemi a CFD, zaměstnanec horších i lepších brokerů na různých světových burzách a posledních pár let investuji a studuji svět kryptoměn, ať už na online nebo fyzických peněženkách. Tato aktiva, kryptoměny jsou však ve skutečnosti ne tak činná, jak bych chtěl, protože na žádném z nich nevydělávám úroky, třeba jako dividendy u akcií. Moc mi to připomíná film Dědictví, aneb …, kde Arnošt, v luxusní restauraci objednává kaviárové tousty a při tom dostal výsměch: To je vůl, kaviárový tousty. I v dnešní společnosti jsou úrokové sazby u kryptoměn zaostalým tabu. Naše spořicí účty, vydělávají úroky, proč by nemohly kryptoměny?
C:\fakepath\EGRXGeiWkAE8NbY.jpg

Výběr z nedělní přípravy: Měnové páry NZD/USD, AUD/NZD a EUR/CHF

14.03.2021 Je zde opět neděle a s ní i má příprava na nadcházející obchodní týden. NZD/USD je z mého pohledu pro analýzu mezi dolarovými páry nejjednodušší, takže byl pro dnešek jasnou volbou. AUD/NZD čeká breakout formace rostoucí trojúhelník a EUR/CHF konsoliduje na střednědobé rezistenci.
img

ECB posílí nákupy, Nasdaq v čele akciového růstu

11.03.2021 Evropská centrální banka dnes na svém zasedání naplnila očekávání. Prezidentka Lagardová slovně vystoupila proti "předčasnému utahování", které se děje na trzích a banka se proti němu rozhodla i zasáhnout. Zatímco v posledních týdnech nakupovala v rámci programu PEPP méně dluhopisů, v nejbližším kvartálu by měly nákupy naopak probíhat podstatně rychleji. Lagardová však současně odmítla, že by se ECB snažila řídit výnosovou křivku.
C:\fakepath\EURCZKH1.png

Forex: Koruna dnes dál posilovala, ale mírněji než v úterý

10.03.2021 Česká měna dnes pokračovala v posilování, ale už mírnějším tempem než v úterý. K euru zpevnila o čtyři haléře na 26,23 Kč/EUR, vůči dolaru si polepšila o šest haléřů na 22,05 Kč/USD. Vyplývá to z údajů na webu společnosti Patria Online. Další posilování analytici v nejbližší době neočekávají.
img

Investování na burze v roce 2021: Velký návod, jak začít investovat!

10.03.2021 Investování na burze je jistě lákavou formou, jak zhodnotit své peníze. Každý z nás někdy slyšel o pohádkovém bohatství, ke kterému si někteří investoři přišli investováním do akcií a cenných papírů. Dobrá zpráva je, že investování na burze je dnes díky internetu dostupné téměř pro každého. Neměli bychom ale zapomínat na to, že obchodování na burze je rizikové.
C:\fakepath\Rhodium-05032021.PNG

Tento kov posílil za 5 let o 4000 %

05.03.2021 Vzácnější než zlato nebo platina, jeho roční těžba na celém světě představuje jen 30 tun a pohodlně by se vešla do menší dodávky. Kvůli zpřísňujícím se emisním limitům u nových automobilů však poptávka po rhodiu stále roste a s tím i jeho cena.
img

Jak obchodovat akciové indexy

01.03.2021 Primárním účelem akciových indexů je poukazovat na životaschopnost určitých regionů, či odvětví trhu. K tomu jsou ostatně využívány už od roku 1896. Avšak kromě ekonomů, bankéřů, či analytiků, kteří akciových indexů za tímto účelem skutečně využívají, se najdou také jedinci, jenž si spekulováním na vývoj jejich ceny dokáží přijít k potenciálně slušným výdělkům. Pokud vás zajímá jak, pak čtěte dál.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-CFD-krypto-HP.jpg

CFD krypto trading

01.03.2021 S kryptoměnami, tedy spíše se vším, co se nějakým způsobem týká té nejznámější z nich Bitcoinu, jako by se v posledních měsících opět doslova roztrhl pytel. Přestože jsou kryptoměny opět v centru dění a o obchodování s nimi se zajímá stále více lidí, ne všem je jasné, jak s tím začít. Proto jsme připravili dnešní článek, který by měl sloužit jako jakési nezbytné minimum pro úspěšný start.
img

Měl byste obchodovat forex nebo akcie?

21.02.2021 Finanční trhy poskytují obchodníkům celou řadu investičních příležitostí. Investice na forexových a akciových trzích mají své vlastní výhody. Abyste mohl zvolit trh, který vyhovuje Vašemu stylu obchodování a obchodní strategii, musíte znát rozdíly mezi těmito trhy, tak si pojďme promluvit o klíčových rozdílech, které byste měl mít na paměti.
img

Povinné nošení respirátorů poskytuje vládě záminku před volbami rozdat důchodcům „druhé rouškovné“. Má na něj peníze, díky 500miliardivému schodku

19.02.2021 Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová koncem ledna vypustila balonek takzvaného „druhého rouškovného.“ V rámci toho prvního dostali důchodci na sklonku loňského roku na ruku 5000 korun. Státní rozpočet to vyšlo na 15 miliard korun, což je mimochodem více, než jej v souhrnu stály kompenzační bonusy pro OSVČ. To ilustruje priority vlády.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (16.2.2020)

16.02.2021 Akciové indexy si i přes nízkou likviditu kvůli státnímu svátku v USA došly dnes ráno pro další zisky na nová historická maxima. Pozitivní sentiment potvrzuje také růst výnosů ze státních dluhopisů nebo VIX, který je na nejnižších úrovních za poslední 2 roky. Investoři tak hledají příležitost k nástupu do rostoucího trendu, zatímco americký dolar by mohl zastavit svůj propad.
img

Rozbřesk: Česko míří k “rozvolňování”

12.02.2021 Denní počty nově nakažených se sice dál drží nedaleko hranice deseti tisíc, avšak ČR směřuje k rozvolnění. S nedělním koncem nouzového stavu zřejmě nebude možné udržet všechna stávající restriktivní opatření, a proto lze očekávat faktický konec lockdownu v některých zasažených oborech. Kdo všechno a za jakých podmínek bude od pondělí moci znovu fungovat není v tuto chvíli vlastně vůbec jasné, protože o tom rozhodne teprve jednání vlády, krajů a hygieniků v těchto třech dnech.
C:\fakepath\FX3.jpeg

Forex: Dolar po zprávě o nezaměstnanosti v USA slábne vůči euru

05.02.2021 Americký dolar po zprávě o nezaměstnanosti ve Spojených státech dnes vůči jednotné evropské měně slábne. Míra nezaměstnanosti sice v lednu klesla, ale nových pracovních míst vzniklo méně, než se čekalo, a ztráty pracovních pozic v minulém měsíci se ukázaly být hlubší, než se předtím mělo za to. Krátce po 17:05 SEČ přidávalo euro k dolaru 0,5 procenta na 1,2023 EUR/USD.
img

Cena stříbra dnes prudce vylétla na mnohaleté maximum. Vzhůru ji ženou amatérští investoři ze sociální sítě Reddit, kteří tak revoltují proti Wall Streetu

01.02.2021 Cena stříbra dnes prudce vylétla, o více než deset procent, na svoji nejvyšší cenovou úroveň za téměř osm let, tedy za celé období od února 2013. Na londýnské burze se cena drahého kovu vyšplhala až na třicet dolarů za unci. Už v minulém týdnu přitom stříbro zdražilo o šest procent. Přitom citelně nahoru šly také akcie některých ze společností, jež stříbro těží.
img

Jak snížit výdaje u obchodování Forexu

01.02.2021 Skluz, neboli slippage, je rozdíl mezi cenou, za kterou chce obchodník zrealizovat svůj obchod a cenou, za kterou broker nebo poskytovatel likvidity tento obchod skutečně zrealizuje. Mezi kliknutím na tlačítko k otevření/uzavření obchodu (či jeho realizaci skrze stop-loss, take-profit, a další tzv. pending ordery) totiž vždy uběhne určitá, byť velice krátká doba. To, o jak dlouho dobu jde, i co se během ní děje, poté určuje velikost i povahu skluzu.
C:\fakepath\Robinhood-Outage-Hero-2.png

Makléřské firmy kvůli spekulaci omezují obchody s akciemi

28.01.2021 Americké makléřské firmy Robinhood a Interactive Brokers začaly omezovat obchody s akciemi některých firem, které se v posledních dnech staly terčem masivní spekulace. Jde především o GameStop, BlackBerry, AMC Entertainment, Bed Bath & Beyond, Express, Koss, Naked Brand Group a Nokia. Například Robinhood umožňuje pouze zavřít pozici, nic víc.
img

Na kolik by státní kasu vyšlo „druhé rouškovné“ neboli „respirátorovné“? Třeba i na 23 miliard, vyplácet se bude zřejmě, až se volby přiblíží

26.01.2021 Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová vypustila balonek takzvaného „druhého rouškovného.“ V rámci toho prvního dostali důchodci koncem loňského roku na ruku 5000 korun. Státní rozpočet to vyšlo na 15 miliard korun, což je mimochodem více, než jej v souhrnu stály kompenzační bonusy pro OSVČ. To ilustruje priority vlády.
img

Tři trhy, které stojí za to v tomto týdnu sledovat (včetně MONETY)

25.01.2021 Joe Biden byl v minulém týdnu zvolen 46. prezidentem Spojených států. Předání moci proběhlo v poklidu, i když byl tradiční ceremoniál poznamenán zvýšenými bezpečnostními opatřeními v souvislosti s nedávnými nepokoji v Kapitolu i pandemií koronaviru. Na trhu se začaly projevovat určité snahy o korekci vysokého růstu z posledních týdnů, ale ani inaugurace amerického prezidenta ZATÍM nevedla k výraznějšímu výběru zisků.
img

Forex: Finanční trh vstřebává budoucí fiskální impuls USA

15.01.2021 Průmyslová výroba v USA ukáže růst, který je indikován zvýšením předstihových indikátorů. Maloobchodní tržby v USA vykáží meziměsíční výsledek blízko nuly. Optimismus finančních trhů po oznámení Bidenovo plánů na fiskální impuls slábne.
img

Ranní komentář: Biden zveřejnil detaily svého simulačního balíčku, futures mírně ztrácejí

15.01.2021 Joe Biden včera zveřejnil svůj plán na nový fiskální balíček. Ten má mít cenovku 1.9 bilionu dolarů a má obsahovat například navýšení jednorázového šeku pro Američany z 600 na 2 000 dolarů na hlavu, zvýšení federální podpory v nezaměstnanosti z 300 na 400 dolarů, pomoc státům v objemu 350 mld. dolarů, 130 mld. školám a 70 mld. na testování a očkování. Biden chce zároveň navýšit minimálním mzdu na 15 dolarů za hodinu. Trhy s podobným návrhem počítaly a jejich reakce je dnes ráno spíše vlažná, když futures na americké akciové indexy ztrácejí přibližně půl procenta.
img

Ropa navzdory pokračující pandemii vzrostla v lednu o 9%

12.01.2021 Cena ropy se blíží svým 12měsíčním maximům od začátku pandemie Covid-19 poté, co oznámila možný pokles zásob ve Spojených státech a snížení produkce Saúdskou Arábií. Tato očekávání prozatím minimalizují dopad nových omezení mobility v Evropě, aby se potlačila nákaza viru, který se váží na oživení poptávky po ropě.
C:\\fakepath\\graf-btc-12022021.png

Bitcoin sa prepadol o 10 000 USD za pár hodín

12.01.2021 To na čo sme dlho čakali sa nakoniec stalo v pondelok 11.01.21. Bitcoin sa výraznejšie prepadol.
img

Evropské indexy se propadají od otevření trhu

07.01.2021 Hlavní evropské indexy začaly dnešním obchodním dnem již druhý den po sobě na vysoké úrovni v očekávání nového stimulačního balíčku v USA a schválení druhé vakcíny proti Covid-19 od společnosti Moderna. Uprostřed obchodního dne však akciové trhy náhle poklesly a v případě Londýna, Milána a Říma se obchodovaly červeně. Pouze německé DAX a francouzské CAC 40 byly do 13:00 zelené, i když s velmi plachým nárůstem.
img

Investiční manažer zkrátil GBP na dohodu po Brexitu! Co bude dál?

06.01.2021 Allianz Global Investors zaujal krátké pozice na britské libře vůči euru stejně jako další velcí hráči, kteří jsou pesimističtí ohledně perspektiv britské ekonomiky. Měna byla v letošním roce zatím nejhorším hráčem mezi G10. Ekonomické indikátory jsou nadále hrozbu pro oživení spolu s mutací koronaviru. Poté, co byla oznámena dohoda o Brexitu, mnoho investičních manažerů věří, že je příliš brzy na to, aby bylo možné dosáhnout optimismu.
img

Strach z nového propuknutí koronaviru vedl k opětovnému uzavření v Anglii a Skotsku

05.01.2021 Od konce loňského prosince byl ve Velké Británii identifikován nový kmen koronaviru. Britský premiér odhaduje vyšší míru nákazy o 50% až 70% vyšší, což po vánočních svátcích vyvolává obavy z třetí vlny.
C:\fakepath\1609670815-blog_312021.png

Výběr z nedělní přípravy: EUR/USD, CAD/JPY a GBP/NZD

03.01.2021 Oslavy nového roku a dny odpočinku máme za sebou. Zde je můj první blog tohoto roku a obchodní příprava pro ty co chtějí zahájit tradování s první obchodní seancí. Slušností je začít královským měnovým párem. Zde se rýsuje korekce trendu. Na CAD/JPY se formuje trendový pattern a na GBP/NZD se chystá breakout důležité rezistence. To vše na týdenních a denních grafech.
C:\fakepath\top-29122020-lv-3.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.12.2020 1) Japonské a korejské akcie uzavřely díky americkým stimulačním opatřením dnešní obchodování na rekordech. Hlavní index japonských akcií Nikkei přidal 1,63 % na 27.292,37 bodu, což byl jeho nejprudší jednodenní nárůst od poloviny června, a byl nejvýše od 16. srpna 1990. Index jihokorejských akcií KOSPI přidal 0,42 % na rekordních 2820,51, rostl čtvrtý den po sobě.
img

Cena ropy opět klesá, kvůli novému kmenu Koronaviru

22.12.2020 Nový kmen koronaviru způsobil, že Spojené království uzavřelo své hranice, aby se pokusilo zabránit jeho expanzi, a nakonec zkrátil vzestupnou tendenci ropy. Ropa zaznamenala sedm týdnů zisků, katalyzovaných příchodem vakcíny Covid-19 a očekáváním oživení poptávky.
C:\fakepath\OBR2.JPG

Forex: Odomknutie príležitostí pre investorov

22.12.2020 V roku 2019 bol ohodnotený globálnehy devízovéhý trh (forex) hodnotou 2,4 trilióna dolárov. To sa v skutočnosti rovná viac ako 50-násobku ekonomickej produkcie Číny, Japonska, Nemecka, Indie a USA. V tomto priestore zvyčajne dominujú inštitucionálni investori, ako sú investičné banky, penzijné fondy a veľké korporácie, existujú však aj cesty pre vstup jednotlivcov na trh.
img

Bitcoin: Poznejte těžkou váhu kryptoměn a naučte se, jak do něj správně zainvestovat!

17.12.2020 Bitcoin je průkopník ve světě kryptoměn a fenomén posledního desetiletí. Ke konci roku 2017 doslova pobláznil svět. Kdo z vás si nepamatuje ono šílenství, které tato virtuální měna svým raketovým růstem vyvolala?
img

Prodej H&M tvrdě zasažen: 10% pokles ve 4. čtvrtletí

15.12.2020 V celém fiskálním roce (prosinec - listopad) zaznamenal módní řetězec meziroční pokles tržeb o 18% na 187 025 milionů švédských korun (18 288 milionů eur), a to v důsledku dopadu omezení mobility uložených zastavit šíření koronaviru.
C:\fakepath\trading-14122020.png

Obchodování futures

14.12.2020 Dochované důkazy o první smlouvě futures se datují už do doby okolo 17. století. Avšak úplně první zmínky se objevily dokonce ještě před našim letopočtem ve starověké Číně. Ovšem podobu, kterou mají dnešní futures vznikly až v první polovině 19. století na burze Chicago Board of Trade (CBOT). Roce v 1851 zde podepsal první futures smlouvu farmář a průmyslová společnost, která zavázala koupit dané množství kukuřici od tohoto farmáře za pevně stanovenou cenu.
img

Index DAX: Vše co musíte vědět o nejznámějším evropském indexu

10.12.2020 Index DAX 30 (dále jen DAX) je jedním z nejznámějších a největších evropských akciových indexů. V současné chvíli pod něj spadá 30 největších německých akciových společností obchodovaných na burze ve Frankfurtu. Dle vývoje tohoto indexu se často určuje vývoj německé a evropské ekonomiky.
img

Nové IPO akcie Snowflake prudce stoupají po hodnocení analytiků!

04.12.2020 Při svém zářijovém debutu na newyorské burze vzrostly akcie Snowflake o více než 111%. Cena akcií včera vyskočila téměř o 15% poté, co společnost vykázala lepší tržby za třetí čtvrtletí, než se ve skutečnosti očekávalo. Zatímco zisk na akcii zaznamenal ztrátu, stále vedl řadu analytiků k aktualizaci cenových cílů.
img

Akcie Tesla posilují po hodnocení Goldman Sachs

03.12.2020 Akcie společnosti Tesla vzrostly poté, co gigant investičního bankovnictví Goldman Sachs změnil status hodnocení akcií z "neutrál" na "nákup". Banka také zvýšila svůj cenový cíl pro výrobce elektrických vozidel na 780 USD - nejvyšší na Wall Street.
img

USD ztrácí po poklesu výroby v USA a komentářích Powella

02.12.2020 Americký dolar zaznamenal ztrátu v asijské seanci, po hrozivých výsledcích americké výroby a varovného komentáře předsedy Federálního rezervního systému Jerome Powella. Euro z této situace okamžitě profitovalo a pár EURUSD se tak vyšplhal až na nové 31měsíční maximum.
img

Trump přidal na černou listinu US další čínské společnosti

01.12.2020 Americký prezident Donald Trump vydal výkonné nařízení zakazující americkým společnostem investovat do seznamu čínských společností, které jsou údajně kontrolovány nebo vlastněny čínskou armádou. Patří zde přední čínský výrobce čipů, společnost SMIC s producentem ropy a zemního plynu CNOOC.
img

Obnoví se jednání o brexitu. Co bude dál s GBP?

27.11.2020 Vyjednavači Spojeného království a EU mají po období nucené karantény pro některé klíčové úředníky obnovit osobní rozhovory. Hlavní vyjednavač EU, Michel Barnier, má rovněž informovat 27 vlád bloku o stavu jednání.
img

AstraZeneca připouští nedostatky ve své vakcíně, bude platit na akciovém trhu?

27.11.2020 Farmaceutická společnost AstraZeneca a Oxfordská univerzita odhalily chyby ve výrobě a podávání dávek své vakcíny proti Covid-19, a proto mají pochybnosti o jejich účinnosti. Zajímavé je, že dobrovolníci, kteří dostali chybnou dávku, vykazovali vyšší míru účinnosti vakcíny, což vyvolalo podezření na finančních trzích.
img

Akcie HSBC prudce vzrostly o 40%, protože investoři sázeli na dividendy

25.11.2020 Manažeři fondů po celém světě pomohli od začátku října zvednout cenu akcií HSBC o více než 40%. Vyšší nárůst byl z velké části přičítán optimismu investorů, že největší evropský věřitel bude znovu pokračovat ve vyplácení dividend.
C:\fakepath\penize.jpg

Take-Profit (TP)

21.11.2020 Nebudu spekulovat o tom, jestli je výstup z obchodu důležitější než vstup. Podle mého názoru je totiž důležitost těchto dvou úkonů stejná, podobně jako je stejná důležitost desítek dalších kroků v našem obchodování. Nicméně pokusím se popsat můj pohled na TP z pohledu vlastních zkušeností.
img

Zlato posiluje po sporu mezi ministrem financí a FEDem

20.11.2020 Indexy akciových trhů na "zadní noze" poté, co se objevil otevřený spor mezi Federálním rezervním systémem a ministrem financí Stevenem Mnuchinem ohledně nouzového balíčku v boji proti koronaviru: Zlato v sentimentu „risk-off".
C:\fakepath\merkelova.jpg

Lídři EU rozpočtový pat neprolomili, Merkelová chce vyjednávat

20.11.2020 Videokonference prezidentů a premiérů zemí Evropské unie včera večer nepřinesla průlom v patové situaci kolem sedmiletého rozpočtu. Maďarský premiér Viktor Orbán a jeho polský kolega Mateusz Morawiecki seznámili ostatní lídry s argumenty, kvůli kterým blokují schválení historicky největšího společného balíku unijních peněz. Podle českého premiéra Andreje Babiše slíbila německá kancléřka Angela Merkelová, že bude jako šéfka předsednické země v příštích dnech vyjednávat o kompromisu.
img

Nvidia zveřejnila skvělé výsledky!

19.11.2020 Všechny oči se aktuálně zaměřují na cenu akcií společnosti Nvidia, protože společnost vykázala zisky, které překonaly očekávání analytiků a zaznamenala 57% nárůst tržeb.
img

Dohoda o Brexitu může být uzavřena již příští týden, britská libra posiluje

18.11.2020 Spojené království a Evropská unie se chystají uzavřít dohodu o budoucích vztazích již příští týden, což způsobuje růstu britské libry. Michel Barnier, již v pátek naplánoval setkání s 27 národními velvyslanci EU, aby je informoval o pokroku.
img

Amazon zasáhl protimonopolní stížností ve výši 28 miliard dolarů

13.11.2020 Akcie Amazonu jsou v patách poté, co Evropská komise tento týden podala na společnost formální předběžné protimonopoln...
img

Disney ztrácí uprostřed pandemie 2,8 miliardy dolarů, ale zlepšuje prognózy

13.11.2020 Společnost Walta Disneye ukončila svůj fiskální rok čistou připsatelnou ztrátou ve výši 2,864 miliardy USD ve srovnání...
img

Adidas vydělává o 84% méně v září a jeho akcie se propadají

10.11.2020 Akcie společnosti Adidas klesly dnes ráno v 11 hodin na akciovém trhu o více než 6% poté, co německá společnost oznámila, že do září dosáhla čistého zisku 281 milionů eur, což je o 84,4% méně než před rokem. Navzdory skutečnosti, že Adidas utrpěl pokles tržeb kvůli koronaviru, je pravda, že ve třetím čtvrtletí se mírně zotavil.
C:\fakepath\ceska koruna-2.jpg

Inflace podle analytiků zůstane pod třemi procenty po zbytek roku

10.11.2020 Meziroční inflace se pod třemi procenty zřejmě udrží i ve zbytku letošního roku. Výraznější pokles ke dvěma procentům lze ale čekat až příští rok, a to především kvůli dopadům druhé vlny pandemie a s tím spojeným útlumem ekonomické aktivity. Vyplývá to z reakcí analytiků na dnešní údaje Českého statistického úřadu o říjnové inflaci.
C:\fakepath\1604769563-1600_1_min.jpg

Standardní situace po open E-mini NASDAQ 100 - Cipinek

07.11.2020 Průraz denního high po open, tj. high které se vytvoří po 15:30 našeho času.
img

Drahé kovy posilují proti slabému dolaru

06.11.2020 Předseda amerického Federálního rezervního systému Jerome Powell uvedl, že nedávný nárůst případů virů se týká zejména těch, kteří se domnívají, že tempo hospodářského oživení se zmírnilo. Americký dolar se také na pozadí volební nejistoty zhroutil a byl jednou z nejslabších měn tohoto týdne.
img

Britská libra ztrácí v průběhu jednání o Brexitu

05.11.2020 Britská libra čelí propadu uprostřed prezidentských voleb v USA . Měna se oproti komoditním měnám (AUD, CAD, NZD) prudce snížila, protože jednání Spojeného království a Evropské unie o Brexitu upozorňuje před velkými neshodami po 14 dnech intenzivních rozhovorů.
img

Alibaba čelí na akciovém trhu propadu po pozastavení IPO Ant Group

04.11.2020 Akcie Alibaba včera v noci uzavřely s poklesem kolem 8% jak na newyorské burze, tak na hongkongské burze poté, co regulační orgány neočekávaně pozastavily kotování její dceřiné společnosti Ant Group.
img

Nasdaq Futures prudce stoupají z důvodu nejistých prezidentských voleb

04.11.2020 Futures akcií Nasdaq100 vyskočily za pouhou jednu hodinu o 3.5%. Poté se obchodování na několik minut pozastavilo, protože obchodníci zvážili potenciální výsledek voleb, které se blíží ke konci.
img

Mohou akcie PayPal pokračovat po téměř 100% nárůstu?

03.11.2020 Akcie společnosti PayPal zpracovávající platby jsou v centru pozornosti po obrovských ziscích a překročení tržby ve tř...
img

Akcie odstartovaly týden růstově, eurodolar zatím jen přešlapuje

02.11.2020 Hlavním trhům se podařilo odstartovat týden nabitý událostmi velmi dobře. Týká se to hlavně akcií, které hned v úvodu poskočily vzhůru, v případě DAXu zhruba o 1,5 procenta nad páteční závěr. Také ropě se daří růst, ovšem zatím pouze koriguje výrazné ztráty z úvodu. Nepříjemná pro cenu komodity je kombinace útlumu evropských ekonomik a rychlého obnovování těžby v Libyi.
C:\fakepath\krypto.png

Nové kryptoměny, do kterých investovat?

30.10.2020 Decentralizovaný svět financí se stále více a více stává oblíbeným tématem nejenom všemožných spekulantů, ale dostává se i do podvědomí známým investorům, podnikatelům a někdy dokonce politikům. Někteří z těchto vlivných lidí stále více prosazují investování do těchto aktiv a věří v to, že jednou digitální měny převezmou otěže dnešního monetárního systému
img

Credit Suisse zaznamenává pokles zisků o 38%

29.10.2020 Akcie investiční banky Credit Suisse ztrácejí poté, co společnost vykázala pokles zisků za třetí čtvrtletí o 38%, z důvodu dopadu pandemie koronaviru.
img

Akcie technologické společnosti Microsoft rostou po oznámení výsledků

28.10.2020 Akcie technologického gigantu Microsoft rostou poté, co společnost oznámila výsledky za první čtvrtletí, které překonaly očekávání analytiků.
img

Akcie HSBC posílili po oznámení zisků

27.10.2020  Výsledky HSBC přicházejí poté, co mnoho dalších evropských bank překonalo očekávání analytiků. Zatímco toto odvětví bylo ovlivněno pandemií koronaviru a nízkými úrokovými sazbami, mnoho analytiků se domnívá, že to nejhorší již skončilo.
C:\fakepath\spx-2.png

Mírný pokles indexu S&P 500 před vrcholem výsledkové i předvolební sezóny

25.10.2020 Hlavní faktory ovlivňující náladu na akciových trzích se nemění (jednání o podpoře ekonomiky USA, blížící se volby, výsledková sezóna), a tak ani vývoj na trzích není překvapivý. Index S&P 500 uzavřel uplynulý týden se ztrátou 0,53 %.
img

Akcie společnosti Intel klesají

23.10.2020 Akcie v čipovém gigantu Intel klesly o poté, co společnost oznámila slabší než očekávané tržby ze serverových procesorů, a pokles 47% ve vládních zakázkách. Některé z klíčové body z přehledu příjmů zahrnují:
img

Akcie Tesly prudce vzrostly po zveřejnění čtvrtletních zisků

22.10.2020 Akcie Tesly, výrobce elektrických vozidel, prudce vzrostly poté, co společnost oznámila čtvrtletní výsledky, které překonaly odhady analytiků.
img

Akcie Netflix klesají z důvodu nedostatečných zisků

21.10.2020 Pro společnosti je jednou z nejdůležitějších metrik růst nových odběratelů. Netflix vykázal zpomalení tempa a zaznamenal 2.2 milionů odběratelů v porovnání s prognózou společnosti která činila 2.5 milionů. Vzhledem k pandemii koronaviru dosáhl výrazných zlepšení v prvním čtvrtletí (15.8 milionů) a také ve druhém čtvrtletí (10.1 milionů), a proto je aktuální počet zarážející.
img

RBA oznámila potenciální uvolňování v listopadu - AUD ztrácí

20.10.2020 Australská rezervní banka si připravila půdu pro své listopadové zasedání poté, co náměstek guvernéra RBA Christopher Kent uvedl, že na nějakou dobu bude zapotřebí podpůrná politika. Ve své nejnovější zprávě ze zasedání o měnové politice bylo zdůrazněno, že je banka připravena zavést další uvolňování na podporu ekonomiky.
C:\fakepath\top-16102020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

16.10.2020 1) Asijské akcie zakončily týden smíšeně, ztrácely trhy v Japonsku i Jižní Koreji. Investoři (nejen) v Asii nadále čekají na to, zda a v jaké podobě bude v USA dojednána další fiskální podpora ekonomiky. Rizikem pro oživení ekonomiky je druhá vlna pandemie covidu-19 a opětovné zavádění restriktivních opatření.
img

Akciové trhy klesají na slábnoucí americké stimulační naděje a špatné výdělky

15.10.2020 Globální akciové trhy pokračovaly v poklesu již třetí den po sobě, protože naděje na americký stimul před slábnoucími volbami. Ministr financí Steven Mnuchin uvedl, že dosažení stimulační dohody, která by pomohla orientovat se v ekonomickém dopadu koronaviru, by bylo před volbami obtížné, protože obě strany zůstávají v některých otázkách daleko od sebe.
img

Rozbřesk: Po letním rozvolnění přichází podzimní utažení, podle Rusnoka znovu zasahovat nutné není

15.10.2020 Pandemická situace v ČR se opět zhoršila, když za včerejšek přibylo v tuzemských statistikách nakažených více než 9500 nových případů. Nová restriktivní opatření samozřejmě ještě neměla šanci zafungovat, nicméně na to, že mají trvat poměrně krátkou dobu se nezdá, že by mohla tak rychle dosáhnout vytyčeného cíle. Výhled české ekonomiky se proto dál zamlžuje, a dokonce guvernér ČNB hovoří o přibližování se alternativnímu scénáři.
img

Turismus na akciovém trhu opět trpí kvůli zpoždění vakcín

14.10.2020 Akcie v odvětví cestovního ruchu utrpěly další porážku na akciovém trhu poté, co společnost Johnson & Johnson dočasně pozastavila pokusy s vakcínou proti koronavirům a Eli Lilly zastavila pokusy s experimentální léčbou protilátkami proti Covid-19.
img

GBP klesá, když nezaměstnanost dosáhla 3letého maxima

14.10.2020 Britská libra byla tento týden jednou z nejhorších měn, protože míra nezaměstnanosti ve Velké Británii vzrostla na nejvyšší úroveň za více než tři roky. V posledním čtvrtletí až srpnu vzrostla míra nezaměstnanosti na 4,5% oproti 4,1% v předchozím čtvrtletí. Úrovně propouštění také vzrostly na nejvyšší úroveň od roku 2009.
img

Zkouška vakcíny Johnson & Johnson Covid-19 byla zastavena

13.10.2020 Společnost Johnson & Johnson, farmaceutický a spotřebitelský gigant, oznámila, že dočasně zastavuje svůj pokus s vakcínami Covid-19 poté, co se u účastníka vyvinula nevysvětlitelná nemoc. Globální akciové trhy propadly novinkám, protože je to již podruhé, co přední účastník vakcíny proti koronavirům pozastavil zkušební verzi.
C:\fakepath\ceska koruna-2.jpg

Inflace bude podle analytiků nadále klesat

12.10.2020 Meziroční inflace bude v následujících měsících nadále klesat a na konci roku by se mohla dostat i pod tříprocentní hranici. Vyplývá z reakcí analytiků, které dnes ČTK oslovila. Zářijový pokles inflace ekonomy překvapil a upozornili na to, že je i pod odhady ČNB. Centrální banka podle ekonomů v případě měnové politiky, tedy nastavení úrokových sazeb, zvolí spíše vyčkávací taktiku. Zatím nejsou jasné dopady druhé vlny pandemie koronaviru a následných opatření. Podle některých ekonomů se v inflaci už výrazněji vliv pandemie koronaviru projevuje.
img

Ceny v Česku začínají padat, a to nečekaně výrazně. Z měsíce na měsíc ceny výrazněji klesaly naposledy před 14 lety

12.10.2020 Zářijová inflace nečekaně zpomalila. A to ze srpnové meziroční úrovně 3,3 procenta na hodnotu 3,2 procenta. Analytici přitom ve střední hodnotě svých odhadů počítali s jejím zrychlením až na 3,5 procenta. Zářijová inflace poměrně výrazně zaostala také za prognózou České národní banky, která pro devátý měsíc v roce počítala s tempem růstu hladiny spotřebitelských cen ve výši dokonce 3,6 procenta. Meziměsíčně došlo k cenovému poklesu, který je navíc nejvýraznější od loňského září, když čítá 0,6 procenta. Výrazněji než letos v září a než v loni v září meziměsíčně ceny klesaly naposledy před 14 lety, v roce 2006.
img

Trump pozastavuje rozhovory ohledně stimulace ekonomiky.

07.10.2020 Americký prezident Donald Trump ukončil měsíce jednání mezi demokraty a republikány o novém stimulačním balíčku až po volbách, což překvapilo jak Wall Street, tak Washington.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Australský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Dluhová krize | Divergence | Investiční soutěž | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Polský zlotý | Evropské akcie | Analytik | New York | Take-Profit | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Podpora ekonomiky | Rizika | Politika | EUR/CHF | AUD/NZD | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | AUD/JPY | CAD/JPY | GBP/NZD | USD/ZAR | USD/CZK | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Swiss Life | Měnový trh | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Měnové trhy | Spready | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | AOS | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Transakce | Bank of England | Bankovní rada | Ben Bernanke | Benchmark | Beta | Bid | Bloomberg | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Bull | Burza | Burzovní index | CBOE | CBOT | CFD | CFTC | CME | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Close | Konsolidace | DAX | Demo účet | Denní obchodování | Derivát | Devizový trh | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | ECB | EMA | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Komoditní fondy | Foreign Exchange | Futures | Fúze | G10 | G7 | Gama | Gap | Grafy | Hedge | High | High Yield | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Indikátor | Indikátory | Inside Bar | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kurz | Kurzy měn | Likvidita | Long | Long pozice | Lot | Low | MACD | MT4 | Makléř | Margin | Záloha | Obchodní příkazy | Market Maker | Market making | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní příkaz | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s měnami | Opce | Open | Oscilátor | Outside Bar | P/E | Pip | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Profit Target | Provize | Pákový efekt | Příkaz | Příkaz Stop | RRR | RSI | Rally | Ratingová agentura | Realizace zisku | Reinvestice | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Resistance | Resistence | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | STP | Sentiment | Short | Short pozice | Slippage | Směnný kurz | Spotová cena | Spread | Stochastic | Stop-Loss | Support | Swap | Swing | Swiss | Take Profit | Tick | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Vega | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Výpis z účtu | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Yield | Zastavení ztrát | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Citibank | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | EMU | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Asijské akcie | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | BOSSA | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Kurzový závazek | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Ekonomie | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Market Watch | Michala Moravcová | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Ekonom | Cenový graf | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Josef Košťál | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Makroekonomické události | Zisk | Obchodní instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Futures kontrakt | Break-Even | Sázka | Ceny komodit | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | IEA | Credit Suisse | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Expirace opce | Deloitte | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Contracts for difference | Over-The-Counter | Investiční banka | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Makro | USDX | Index cen | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Devizové intervence | Facebook | LYNX | Index strachu | Akcenta | Swingové obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Time-Frame | Dukascopy | Wall Street Journal | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | AUDUSD | GBPUSD | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Kupní opce | Likvidní | Odpor | Podpora | Poptávaná cena | Průlom | Přenos | Théta | Vnitřní hodnota | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie ropy | Akcie Shell | Akcie Tesla | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | AUDJPY | Banka | Směnárna | Bitcoin peněženka | Bossa FX | Brent | Britské libry | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | CAC40 | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Cena stříbra dnes | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakt | CFD kontrakty | CFD obchodování | CFD trading | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Co je akcie | Co je bitcoin | CZK | Časové pásmo | Černá labuť | Česká ekonomika | České koruny | ČEZ akcie | DAX 30 | DJIA | Dlouhodobé investice | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | Dukascopy Europe | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Emisní povolenky | Eura | EURCAD | EURGBP | Euro Stoxx 50 | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forex obchodování | ForexFactory | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Graf | Guvernér ČNB | Hodnota akcií | HSBC | Index DJIA | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index volatility | Inside | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nemovitosti | Investiční poradenství | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | Investování na burze | Investování peněz | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak obchodovat s akciemi | Jak těžit Bitcoin | Jak zhodnotit peníze | Jiří Tyleček | Jiří Rusnok | Investujme | Kam investovat | Komodita | Komoditní | Kurz akcie | Kurz bitcoinu | Kurz EUR | Kurz USD | Kurzu měn | Kurzy | Libra | Makléři | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nejlepší investice | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodníci s akciemi | Obchodování komodit | Obchodování s CFD | Obchodování s opcemi | Obchodujeme | Online obchodování | Opce na akcie | Opční strategie | Oslabení koruny | OTC trh | Paládium | Patria Online | PayPal | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Reuters | Risk Management | Ropy | RUB | Rubl | Ruská měna | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Signály | Slovník pojmů | Směnárny | SPX | SP500 | Spekulace na pokles | Spořící účet | Spořící účty | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové burzy | Světové měny | Swingy | Těžba bitcoinů | Transakční náklady | Trh nemovitostí | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Twitter | Volatility | Volkswagen | Výběr brokera | Výprodej | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | GLOBEX | Opční prémium | CNBC | Rozkolísanost trhu | DXY | ING | Benzín | Buffett | Prodejní opce | Put | Báze | Buy | CEE | Cenově vážený index | EBITDA | Elon Musk | Ex-dividend | Indie | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Protistrana | PX index | Range | REIT | ROCE | ROE | Sell | CTA | Itálie | Spojené státy | Poskytovatel likvidity | Převis | Cenová hladina | StopLoss | Tržby | Světové ekonomiky | Western Union | WebTrader | Miliardář | eBook | Investiční analytik | Zhodnocení kapitálu | Komise | Contract | Kontrakt | Volby | S/R zóny | Rozhovor | E-mini | Blog | Retail | Vzdělání | Velcí hráči | Burza dnes | Burze | Podvědomí | Commodities | Currencies | Dividendové akcie | Investment | Slušný zisk | Stock market | Hedžové fondy | Rhodium | Dow Jonesův index | Bernstein | Charles Schwab | CNOOC | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | State Street | CME Group | Generali Investments CEE | Caterpillar | DIHK | Investing.com | NATO | Axis | Ole Hansen | Next Finance | BBC | Washington Post | Insider informace | Reálný obchodní účet | Reporty | Investiční soutěže | Zvyšování sazeb | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Dění na finančních trzích | Bezpečné měny | Black swan | HUF/EUR | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Pokles úrokových sazeb | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Erste Bank | Averze k riziku | Kurz české měny | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Internetová bublina | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Yahoo Finance | Plodiny | Energie | Severomořská ropa | Rada ČNB | Earnings | Výprodej na Wall Street | Podnikatelé | Jak zhodnotit své peníze | Globální akciové trhy | KBC | BlackRock | Ekonomické indikátory | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Úspěšný obchod | Sázet | Evropské trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Swapy | Ekonomická aktivita | Posilování koruny | Pozornost investorů | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Economic | Zasedání České národní banky | Inflační tlaky | Akcie v USA | Ekonomické dopady | Index japonských akcií Nikkei | Xetra | IBEX | Evropská dluhová krize | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Pavel Kohout | Realitní trh | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Algoritmus | Styl obchodování | Šok na trhu | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Akcie Credit Suisse | Hlavní indexy | Akcie mediální skupiny CME | Růst akcií | Obchodní partner | Černé pondělí | Reálné obchody | Zpřísňováním měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Procter & Gamble (PG) | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Kryptoměny | Cenový boom | Severomořská ropa Brent | Eurex | Index AEX | DAX30 | Specifika kontraktu | TradingView | Derivátový produkt | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Guvernér | Agentura Moody's | Cena mědi | Německý DAX | Akcie na pražské burze | Ztráty | Euro k dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Pokles výnosů | Akciové trhy ve Spojených státech | Dnešní údaje | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Erste | Philip Morris | VIG | Indikátor Stochastic | Stagnace | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | Úvěrová krize | FTSE 100 | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | Tesla | Vysoká volatilita | Poskytovatelé likvidity | Nákupní signál | Obchodování s finančními deriváty | Kryptoměna | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Akciový index DAX | Bankéři | Uvolnit měnovou politiku | Poplatky | Počáteční kapitál | Chevron | Payrolls | Konsensus | Německý export | Úspěšné obchodování | Hlavní evropské indexy | Makléřské společnosti | Analytik J&T Banky | Odhady trhu | General Electric | Průzkum | Začínající trader | Krize | Investiční rozhodnutí | Akcie Moneta Money Bank | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | Investovat do akcií | Vývoj indexu S&P 500 | Snížení úrokových sazeb | Manažeři fondů | Výběr zisků | Výnosy | Shazování peněz z vrtulníku | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Rizikové investice | Americká vláda | Očekávání analytiků | Turecká centrální banka | Turecká ekonomika | Investiční plány | Softbank | Institucionální investor | Institucionální investoři | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Oslabování dolaru | Nástroje technické analýzy | Poměr RRR | Indexy PMI | ExxonMobil | Volatilita trhů | cTrader | Přeprodaný trh | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Obchodování forexu | Aktuální cena | Sillicon Valley | Pokles ekonomiky | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Obchodní pozice | Výhled ekonomiky | Hlavní ekonom | Odhad HDP | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Burzovně obchodovaný fond | iShares Silver Trust | Bitfinex | Flash Crash | ex | Akcie firem | Obchody s akciemi | Purple Trading | MUFG | Obchodovat na forexu | Generali Investments | Makléřské firmy | Bernstein Bank | Bitstamp | Tržní kapitalizace společnosti | Obchodování ropy | Swiss Life Select | Vstup na burzu | Zahraniční forex | CoinDesk | Kurzotvorná informace | BHS | René Remšík | Breakout Trader | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Návratnost investic | Coinbase | BitMEX | Bitcoin (BTC) | Akcie Tesly | Markéta Šichtařová | Vladimír Pikora | Jack Schwager | Obchodování s cizími měnami | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Palladium | Obchodování indexů | Investování do kryptoměn | Jan Dvořák | Jak obchodovat akcie | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | Cena Etherea | Jerome Powell | Coinmarketcap | Bitcoin futures | LYNX Trading | Investiční nástroj | Kraken | ETH | ETC | XRP | GDAX | Invesco | Mineři | Fincentrum | XBT | Hard fork | Inteligentní investor | NEST | Robinhood | Nové kryptoměny | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | Tether | Příznivci kryptoměn | Chytré kontrakty | Krypto aktiva | Vitalik Buterin | Burzy kryptoměn | Možnost diverzifikace | BTC/EUR | Nejlepší tradeři | Altcoiny | Ochrana před negativním zůstatkem | Maximální finanční páka | EUR/RUB | Kurz eurodolaru | Drobní investoři | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Složené úročení | Obchodování Futures | Airbnb | Začít investovat | Ekonomické výsledky | Index českého investora | Index českého investora (CII750) | CII750 | Saxo | FinTech | Zonky | Asociace pro kapitálový trh ČR | LYNX webinář | Investování do ETF | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Lockheed Martin | Analytik finančních trhů | Analytik Raiffeisenbank | Akcie Amazonu | Forexové páry | Obchodní týden | OPEC+ | Podniky | Evropské akciové trhy | Obchodovat forex | Regionální měny | Technologické akcie | Schwab | FAANG | Apple (AAPL) | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Forint | Turecké liry | Pokles ceny | Domácí měna | Výplaty dividend | Šéf Fedu | Graf indexu | Fond kvalifikovaných investorů | RDSA | Royal Dutch Shell | Ether | Obchodování akcií | Americký dolarový index | Czech Fund | Profesionální obchodník | Akcie GE | Dluhopisové výnosy | Růst výnosů dluhopisů | FKI | Trh s ropou | Mileniálové | Americké volby | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Vývoj ceny bitcoinu | Roční výnos | Vývoj kurzu bitcoinu | Růst úrokových sazeb | Obchodní platforma MetaTrader | Akciové trhy v Asii | Nejznámější kryptoměna | Obchodování se CFD | Posilování české koruny | Zvyšování úroků | Prezident Trump | Evropská komise | Steven Mnuchin | Základní úroková sazba | Pojištění vkladů | Bankomaty | Ceny kryptoměn | Hodnota indexu | Cíl ČNB | Odhady analytiků | Úrokové sazby ČNB | Transakční poplatky | Majetek | Analytici společnosti | Výsledková sezóna v USA | Klasické peníze | Obchodovat s akciemi | Sazby ČNB | Obchodování na burzách | Otevřené obchody | Fundamentální analýza akcií | Obchodní přístup | Profesionální trader | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Hodnotové investování | Zvýšení sazeb | Michal Uma | Diverzifikace rizika | Klesající cena | Poziční obchodníci | Technická situace | Finanční produkty | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Technologický Nasdaq | Inflační očekávání | Graf indexu S&P 500 | Investiční rady | Obchodování Price Action | Micro futures | Vyjádření analytiků | Nasdaq100 | Michal Brožka | Slabší dolar | Obchodní aktivity | CNY | Pokles sazeb | Nejznámější kryptoměny | Jak na obchodování | Infineon | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Obchodovat Bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Chainalysis | Odhad růstu ekonomiky | Boris Johnson | NVDA | Začít obchodovat | Nabídka akcií | iFX | Token | DE30 | Snížení sazeb | Pohyb kurzu | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Obchodní nápady | Základy obchodování | Akcie a ETF | Svět investování | Ropné akcie | Akcie Netflixu | Obchodní pásmo | NASDAQ 100 | GBTC | Maržové obchodování | Maržový účet | Ripple Labs | Ztrátový obchod | Uranové akcie | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Pokles cen | Německé HDP | Akciový výprodej | Americké futures | Globální akciové indexy | Akcia | Štěpán Křeček | Britský premiér | Začít vydělávat | Poskytování úvěrů | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Komoditní obchody | Kurz české koruny | Oživení ekonomiky | AMZN | Burzovní průvodce | Pohonné hmoty | MDAX | CFD na akciové indexy | Růst mezd | Kótování | KB | Nárůst cen ropy | Dění na trzích | PPF | Denní graf | Očekávání trhu | Nastavení úrokových sazeb | Vlastní akcie | Poptávka po ropě | UCITS | Finanční údaje | Obchodování jedním kliknutím | AKAT | Asociace pro kapitálový trh | Přístup k investování | Zkušenost s obchodováním | iShares | Energetické firmy | Vstup do SHORT pozice | Investování na Forexu | Vyzkoušet si trading | Internet of Things | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Společnost Deutsche Börse | Odhady ČNB | Stav ekonomiky | Obchodní dohoda | Kakao | Projevy centrálních bankéřů | Bilance zahraničního obchodu | RISK-ON | Hospodářské dopady | Měnový pár EUR/GBP | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Očekávané Earnings | Nová měna | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Vysoká likvidita | Hospodářské krize | Mnoho ziskových obchodů | Alipay | S&P 500 Index | Rozpočtová politika | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Obchodní model | Rozpočet | MetaTrader 5 Supreme Edition | Celkové příjmy | Milan Vaníček | Analytik J&T | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Obchodní příprava | Káva | Propad ceny akcií | Německá vláda | Hongkong | AEX index | Kryptoměnová burza | Trinity | Jakub Seidler | Ekonom ING | ING Jakub Seidler | ČNB Jiří Rusnok | Výstup z obchodu | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | František Táborský | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | CIC | Zájem o investice | Jak začít investovat | Trh práce | Německý průmysl | Obchodní dohody | Praktický příklad | Myšlenka | Průměrná hodnota | Analýza dat | FRED | Vyšší volatilita | Obchodní nástroje | Supreme Edition | UCITS ETF | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | ČSÚ | PFNonwovens | Trader 2.0 | Statistický úřad Eurostat | Cisco Systems | Firma | Data ze Spojených států | Dynamika HDP | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Americká průmyslová produkce | Maloobchodní prodeje | Americké maloobchodní prodeje | Záznam ČNB | Technické analýzy | BAT | Risk-off | Průmyslová výroba v USA | Radomír Jáč | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Obchodování s trendem | Jakub Hodan | Lukáš Voženílek | TradingEconomics | Růst cen | Maďarská centrální banka | Produkty obchodované s finanční pákou | BAKKT | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Jakub Kraľovanský | Ekonomický vývoj | Co bude | Erste Group | Avast | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Poskytovatelé úvěrů | Skupina OPEC+ | Negativní nálada | Česká měna dnes | Největší pokles | Lagardeová | Fox News | Akcie společnosti Tesla | Vyšetřování | Amazon | Citadel | Indexy nákupních manažerů | Philip Lowe | Důvěra v českou ekonomiku | Nadhodnocení | Úrok | Miliardy | USDT | All Time High | PoW | Vyhlídky | Průzkumy | Hong Kong | Rezistenční pásmo | INTC | Intel (INTC) | Americká data | Walt Disney | 5G | Alty | Oblast rezistence | Oblast supportu | Ekonomická důvěra | Finanční rezervy | Dlužníci | Růst české ekonomiky | Zveřejněná data | DJI30 | Financovat | Master Candle | SMA | Předpovědi | Průmysl | ADP | Poslanecká sněmovna | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Gabriel Štefaňák | Propouštění | Dnešní data | Impuls | Standard Oil | Rostoucí náklady | ABC | Visa | General Motors | Ceny potravin | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Koruna dnes | Zdražování | Sociální sítě | Problémy | COPPER | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Total | Prognózy | Nejistoty | Ranní komentář | Cena za akcii | Evropský průmysl | Cenové formace | Medvědí vlajka | Rostoucí klín | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodujte přes LYNX | Philip Morris ČR | Výsledek voleb | Předseda Evropské rady | Charles Michel | GBP/EUR | Celkový zisk | Plyn | Nálada | Kofola | Kontrakty | Koruna zpevnila | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | United Technologies | Farmaceutická společnost | Amgen | IAG | Zahájení obchodování | Míra | RWE | InterContinental | Accor | Jaderná elektrárna | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Premiér Boris Johnson | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | ČNB dnes | Vojtěch Benda | Kupní síla | Ředitelka | AAPL | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | Rozpočtové politiky | CECE | Next Finance Markéta Šichtařová | Americké vlády | Nike | Nejbližší support | Dot-com | Bydlení | COTTON | SUGAR | Uber | Česká zbrojovka | Aurora Cannabis | První obchod | Ztráta | NERV | Nejlepší akcie | Yandex | Stratég | Citelné zdražování | Miliardy korun | Visa (V) | Rhodia | Kraft Heinz | Koruna posílila | Nálada v průmyslu | US100 | Index US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Nálada na globálních trzích | Singapur | Ceny dluhopisů | Ziskovost | Akcie s vysokými dividendami | Hospodaření | Černé labutě | Exact Sciences | Návratnost | Netflix | NFLX | Inovace | Míra inflace v eurozóně | Americké dolary | Washington | Daimler | Analýza společnosti | O2 | Letecké společnosti | Oslabení kurzu | Von der Leyenová | RBA | Budoucnost | Ifo | Experti | Zemědělství | Negativní zprávy | Nejbližší rezistence | ASML | Dohoda o brexitu | Poradenství | Německá společnost | Oslabení kurzu koruny | Zpřesněná data | Nový rekord | Ministerstvo práce | Ministr financí Steven Mnuchin | Podnik | Česká inflace | Tuzemská inflace | Proinflační | Vyšší inflace | Tržní sazby | Týden na trhu | Fork | Analytička | Ukazatele | Smíšené výsledky | SAP | iRobot | IRBT | Silnější kurz | ČNB Vojtěch Benda | Kryptoměny bitcoin | Meziroční růst spotřebitelských cen | Zájem o nová auta | Nová auta | Solidní výsledky | Dobrá čísla | Nájmy | Britské společnosti | Allianz Global Investors | Vyplácení dividend | Čerpání peněz | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | Prognózy ČNB | Parabolický vývoj | Kancléřka Merkelová | Komunikace | Astrazeneca | General Electric (GE) | Kapitalismus | Trump | Prezident | Pokračování výsledkové sezóny | Výsledkové sezóny | AMGN | Google | WhatsApp | 100 miliard dolarů | Trhy | Ursula von der Leyenová | ASX 200 | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Pražské burzy | Šíření koronaviru | American Express | Pohyby cen | Virus | Index japonských akcií | Jüan | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | České měny | Nejvýraznější pokles | Odhad letošního růstu | Finanční ředitel | Meziroční růst | Růst inflace | Stratég Saxo Bank | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Dobrý obchodní plán | Boeing | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Vývoj měnového páru USD/ZAR | FIAT | Viceguvernér ČNB | Reálné peníze | Volné peníze | Přijmout ztrátu | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | BABA | Obchody | Výdaje | Next Finance Vladimír Pikora | Vývoj měnového páru EUR/CZK | ETH/BTC | Dopady koronaviru | Výrazné ztráty | Fresenius Medical | FME | Adidas | Americká společnost | Rekordní hodnoty | Taleb | Sazby beze změny | SEC | NFP | Rozhodování | Snowflake | Americké ekonomiky | Americké banky | Obchodovanie | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Dolarové měnové páry | Americká inflace | Marek Mora | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Kukuřice | Indexy aktivity | Empire State Index | ETF na S&P 500 | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Gilead Sciences | Šíření koronavirové nákazy | Obchodní myšlenky | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Cestovní ruch | Vývoj | Nižší sazby | Nová data | Šok | Michel Barnier | Výsledek obchodování | Guru | Výkyvy | Současná cena | Změny trendu | Změna sazeb | WP | Videokonference | Lídři EU | Makroekonomické údaje | Pomoc ekonomice | Restrikce | Cílování inflace | Vysoká rizika | Prudký pokles | Hlavní měny | IBEX 35 | Air France-KLM | Lufthansa | Short-selling | Masivní nákupy | Evropské dividendové akcie | Royal Dutch Shell (RDSA) | Index strachu VIX | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Buy the dip | Další vývoj | Restriktivní opatření | Nákupy akcií | Stimuly | NY Empire state index | Oldřich Dědek | Evropské země | Unijní instituce | Členové bankovní rady | Největší pády | Fiskální politiky | Odhady ekonomů | Guvernér Rusnok | Tržby společnosti | Zrychlení inflace | Standard & Poor’s 500 | Největší propad | Cenový vývoj | Hlavní ekonom ING | Šíření viru | Vysoce likvidní | Fiskální balíček | Stimul | Burzy cenných papírů | Nákupy vládních dluhopisů | Prostor k růstu | Měnové zasedání | Viceprezident | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Zotavení ekonomiky | Výhled poptávky | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Charles Dow | Historie | Historický pád cen | Hodnota černého zlata | Žádosti o podporu | Dopady krize | Markéta Fišerová | Texas | PYPL | Investiční svět | Další pokles | Koronavirová krize | MF | Hlavní centrální banky | Pravidla EU | Ministryně práce a sociálních věcí | Ministryně práce | Jana Maláčová | OSVČ | Kongres | Škoda | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Demokraté | NBC | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Fundament | Stop-Lossy | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Hluboké ztráty | Index jihokorejských akcií | Hodinový graf | Citrix | Citrix Systems | Německý akciový index | Spoření | Klaus Regling | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Dávky v nezaměstnanosti | Tým Admiral Markets | Anomálie | Tomáš Raputa | Bezprecedentní propad | Další růst | Růst | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Dlouhé (long) pozice | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Repo sazby | Potenciál | Americká spotřebitelská důvěra | Evropský parlament | České vlády | Allianz | Výhody obchodování | Izrael | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Jana Steckerová | Vzdělávací webináře | Italové | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Microsoft (MSFT) | LTV | British Airways | Cloud Computing | Akcie Nvidia | Práce | Výraznější pokles | Nejprudší jednodenní nárůst | Otázka za miliony | Koronakrize | Poplatky za držení pozice přes noc | Vláda USA | Údaje | Skupina OPEC | DPH | Mexiko | Ztrátové obchody | Novela zákona o ČNB | Novela zákona | Patenty | UnitedHealth Group | Menší poptávka | Pesimistické odhady | Nemovitosti v ČR | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Hlavní měnové páry | Profitabilnější | Snížení produkce | Nejvyšší soud | Celková inflace | Hackerský útok | Výpadky | WMT | David Frost | Delaware | Více peněz | Rozpočet EU | Maloobchodní tržby v USA | Medvědí kanál | Dodavatelské řetězce | Výhled poptávky po ropě | Majitel | Hospodářské oživení | Býčí vyhlídky | AMC | Procter & Gamble | Statistiky | Uzavření trhů | Investiční manažer | Colorado | USD za barel | Obchodovat ropu | Květnový kontrakt | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Propad ceny ropy | Propad ceny | Trade | S&P500 | Finanční pomoc | Cenové pohyby | Reddit | Sociální síť Reddit | Sociální síť | Debata | Evropské indexy | Air France | Posílení | Amundi | Výkon dolaru | Nové zakázky | Joe Biden | Grayscale | Větší pokles | Evropské méně | Data z trhu práce | Ekonomika oživuje | Čtvrtletní výsledky | 3M | Růst hodnoty zlata | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | SMA 100 | Shell | Společnost Shell | Spotřebitelské výdaje v USA | Maloobchod | Zaměstnanci | Gilead | Miroslav Novák | Akcenta Miroslav Novák | Nevýhody komodit | Tweet | Fondy obchodované na burze | Růst výnosů | Rally na akciích | Soud | PEPSICO | ETN | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Oživení hospodářství | Dosáhnout zisku | Pozitivní očekávání | Objem obchodní pozice | Justice | Regulační orgány | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Soudní řízení | Obchodování na globálních trzích | Nike (NKE) | NKE | Průmyslové kovy | Link | ONE | Merck | Obchodní firmy | Bankéři z Fedu | Auta | Expedia | Royal Caribbean | Federální úřad pro vyšetřování (FBI) | Federální úřad pro vyšetřování | FBI | Oblasti rezistence | Levné peníze | Vakcína | Vstup do obchodu | Dění na trhu | Recyklace | Záporné ceny ropy | Negativní hodnoty | Záporné ceny | Brent.i | CL.i | CL | Spekulovat na záporné ceny | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | Moderna | Fiskální stimul | Experimentální vakcína | Zhodnotit své peníze | Advance Auto Parts | Manažeři | Klíčové oblasti | Eli Lilly | AZN | Kupci | Stop-Loss hunting | Tether USDT | Předsedkyně Evropské komise | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Pronájem nemovitosti | Mondelez | JDE | Unie | ČR | Soběstačnost | Vakcíny proti koronaviru | Plán EU | Salesforce | Akcie Intel | Obchod na Forexu | Průraz | Soubor pravidel | Zbrojovka | Slabá poptávka | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | PEPP | Střední Evropa | Londýnské burzy | Nová prognóza | Obchodovaný objem | Manipulace trhu | Bitcoinové a blockchainové akcie | Riot Blockchain | Square | Berlín | Býčí trend | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Rozhodnutí soudu | Mateusz Morawiecki | Dlouhodobé rezistence | ProSiebenSat.1 Media | Teorie černé labutě | Ropná krize | Black Monday | Krize na asijských finančních trzích | Dot-Com Crash | Útok na World Trade Center | 9/11 Crash | Jaderná katastrofa ve Fukušimě | Black Monday China | Cena ropy pod 0 USD | Národní rozpočtová rada | Britská obchodní bilance | Vladimír Růžička | Zápisky tradera | Světové krize | Michael Gove | Korporátní zprávy | Světové indexy | Obchodování pomocí Price Action | Obchodovat Price Action | Globální poptávka | Objem vládních stimulů | Arizona | Český investor | Rostoucí trend | Markus Braun | Trend is your friend | Trend je tvůj přítel | Otevření obchodu | Sentiment na trhu | Covid | Druhá vlna pandemie | Dodávání likvidity | Společnost Wirecard | Finanční ústavy | Druhá vlna | Dezinflační tendence | DSTI | Práce z domova | Vlna koronaviru | Umístění Stop-Lossu | Nastavení Stop-Lossu | Objem aktiv | Letecký průmysl | Dostupnost bydlení | Signál k prodeji | Jasný signál | MAM | Ant | Fond obnovy | Výhled vývoje ekonomiky | Inflační šok | Nový trend | E.ON | Johnson & Johnson | Tolerance rizika | Větší riziko | KLM | ChainLink | DoorDash | Ocenění | Šance | Twitterové účty | Hospodaření firmy | Desinflační trend | Ceny | Viktor Orbán | Maďarský premiér | Premiér Viktor Orbán | Praha | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Ethereum 2.0 | Verizon Communications | Kolísání cen | Spotřební daně | Technologické společnosti | Merkelová | Salesforce.com | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Market cap | Akcie těžařů | Celkový výsledek | DeFi | Staking | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Buy signály | Turistický ruch | IPO Ant Group | Ant Group | Známky oživení | Philip Lane | Výzkumy | Odhad vývoje ekonomiky | Skupování aktiv | Růst vývozu | Vliv politiky | Spekulace a riziko | 5 nejlepších ETF | Vanguard S&P 500 UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF USD (Dist) | Invesco S&P 500 UCITS ETF Acc | SPDR S&P 500 UCITS ETF | iShares S&P 500 Information Technology Sector ETF | iShares S&P 500 Financials Sector ETF | iShares S&P 500 Industrials Sector ETF | iShares S&P 500 Consumer Staples Sector ETF | iShares S&P 500 Utilities Sector ETF | Hospodářství dané země | Dlouhodobější dopady | Predikovat budoucí reakce | Politické události | Významné politické události | Kolísání měny | Vliv událostí | Významné události | Události z politické scény | Pád Berlínské zdi | Kolísání britské libry | Nejistota okolo Brexitu | Aktivita obchodníků | Růst měny | Prudký růst měny | Uskutečnění obchodů | Interní informace | Manipulování cenou | Pravděpodobné výsledky | Události v minulosti | Měnové pohyby | Povaha obchodování | Časový horizont | Odolnost měn | Vstupy do pozic | Lepší výsledky | Zpomalování inflace | Turecký prezident | Oživení poptávky | Obchodní hodiny | Počty nakažených | Podhodnocený | Capital.com | Analytik XTB | Pandemická situace | Upozornění na rizika | Pokles tržeb | Vládní koalice | VisualCapitalist | Zvýšení daní | Coca-Cola | Analýza ceny | Ceny v eurozóně | SPAC | SMIC | Micro E-mini | Micro E-mini opce | E-mini opce | Micro E-mini futures | E-mini futures | Odborníci | Rentabilita | Porovnání výnosů | Zdanění | TSLA | Nvidia | Qualcomm | VOW3 | Výkon ekonomiky | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Inditex | Akcie Hennes & Mauritz AB | Akcie Hennes & Mauritz | Budoucí vývoj | Největší finanční trh | Největší finanční trh na světě | Akcie HSBC | Rozdělení akcií | Krátkodobé dno | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Diverzifikovat | Supporty a Resistance | Biden | Fiskální pomoc | Marathon | Pracovní místa | Akční plán | Čas strávený tradingem | Ziskové cíle | Provedení analýzy | Stanovení cílů zisku | Makroekonomická vyhlašování | Začít spekulovat | Pozitivní výsledek | Delivery Hero | Průmyslové zakázky | Epidemická situace | Lockdown | Měnový fond | Ceny v Česku | AEX | Walgreens | Hrozby pro finanční stabilitu | Chování ceny | Jitan Solanki | Růst zlata | CZKCASH | Defi | Nařízení | Reebok | Intel | Výrobce čipů | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | ALV | Průměrný český investor | Futures na ropu | Moneta | Bed Bath & Beyond | Vlny koronaviru | SAP AG | Banka Moneta | CSCO | Uniswap | Maker Dao | MaketDao | UMA | Compound a Aave | Compound | Aave | Kryptoměnová směnárna | SolarEdge | Nasdaq Futures | Zynga | ZNGA | Electronic Arts | CEZ1 | Číst grafy | Zprávy o vakcínách | QCOM | Odhad amerického HDP | Praktické tipy | Oživení poptávky po ropě | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Politická stabilita | Výdělky | Akcie Snowflake | IPO akcie | Nové IPO akcie | Nové IPO | Proražení | Investice do vody | GME | GameStop | Index DAX 30 | Historie indexu DAX | Opce na DAX | ETF na DAX | CFD na DAX | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Munich | Henkel | Deutche Wohnen | Beiersdorf | Continental | MTU Aero Engines AG | MTU Aero Engines | HeidelbergCement | Covestro | ABNB | Vakcinace | Futures prostřednictvím CFD | Proč vznikly futures? | Co to jsou futures? | KOMB | KOMB.CZ | H&M | Akcie H&M | BIDU | Očkování | LEN | Americká kryptoměnová burza | Burza Coinbase | Kryptoměnová burza Coinbase | NBP | IPO společnosti | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | MGM | Kryptoburzy | Voda | Obchody s deriváty | Intervence NBP | Rozšiřování úrokového diferenciálu | Svět kryptoměn | Burzy v USA | Pokles zásob | Počasí | Růst ceny | ABNB.US | Výnosy z desetiletých dluhopisů | Zvýšení ceny | Holdingové společnosti | Brands | Salutem | Salutem Fund | Shopify | ProSiebenSat.1 | Evropské centrální banky | Fiskální impuls | Fiskální impuls USA | Acacia Communications | Držení pozice | ACB | MRK | Obchody na forexu | WU | Inaugurace amerického prezidenta | Inaugurace | Příkaz stop-loss | Situace na trhu | Akcie MONETA | MONET.CZ | MONET | Mediánová cena | AMC Entertainment | PEP | Deliveroo | Akcie AMC | WallStreetBets | Envelopes | BlackBerry | Melvin | Melvin Capital | Randy Frederick | Skupina drobných investorů | Spekulovat na pokles cen | Express | Koss | Naked Brand Group | Naked Brand | Masivní spekulace | Akcie GameStopu | Mark Cuban | Vakcíny J&J | J&J | Cenové výkyvy | Indikátor Envelopes | Začátek nového trendu | Retailoví investoři | Nasdaq (US100) | Rozvolnění | Rekordní rok | Nákup bitcoinu | UNH | ACB.US | Předpověď ceny | Blockchainy | Kov | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Tyson Foods | Pákový efekt CFD | AIG | Square (SQ) | Negativní vývoj | SPWR | Obchodování obchodních pásem | Obchodování cenových pásem | ZAR | Air | CFD krypto | Krypto trading | Trading kryptoměn | CFD Trading kryptoměn | Směna na burze | Nákup fyzické kryptoměny | Fyzické kryptoměny | Nevýhody CFD | Nabídka kryptoměn | Swap poplatky | IPO Coinbase | Akcie ropy v roce 2021 | Gil Luria | Vývoj ceny rhodia | Admirals | Market Wizards | Zrádná nahodilost | Nassim Nicholas Taleb | Akcie třídy A | Fidelity | Zámořské indexy | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Velké ztráty | Dlouhodobý investor | Vysoké dividendy | COMP | Půjčování COMP | COMP Token | Co je COMP Token? | Společnost Compound | Úrokové sazby na kryptoměnách | Aleš Hála | Otevření forexového účtu | CEZ1.CZ | GameStop akcie | Vývoj pandemie | IPO Deliveroo | Pohyb ceny | Martin Pohl | Makroekonomický analytik | GRMN | Special Purpose Acquisition Company | BABA.US | Obchodování gapů | Co je to gap | Důvody pro vznik gapu | Druhy gapů | Jak obchodovat gapy | Vznik gapu | Gap směrem dolů | Gap směrem nahoru | Jednoduchý Gap | Gap odtržení | Gap Peel | Gap vyčerpání | Otevření sell pozice | Otevření sell | Sell pozice | Otevření buy pozice | Buy pozice | Otevření buy | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Tým Admirals | COIN | Akcie Coinbase | Coinbase IPO | Eurodolar dnes | British American Tobacco | Imperial Brands | Emise skleníkových plynů | Předpověď ceny etherea | Ceny Etherea | ETH CFD | Analýza ceny Etherea | Předpovědi ceny | Ceny ETH | Předpovědi ceny ETH | Společnost Coinbase | Uvedení Coinbase | Akcie COIN | NASDAQ: COIN | Coinbase (NASDAQ: COIN) | Měď (COPPER) | Odhad letošního růstu ekonomiky | Uranium Energy | UEC | Energy Fuels | Uranová akcie | Cameco | CCJ | Těžba titanu | Uranium Participation | Akcie Uranium Participation | Uranium Participation (U) | Akcie Cameco | Klesající tržby | Klesající tržby společnosti | Akcie Cameco (CCJ) | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Nedostatečná produkce | Ceny uranových akcií | Uzávěry dolů | Poptávka po uranu | Berkeley Energia | Denison Mines | NAC Kazatomprom | NexGen Energy | Paladin Energy | Uran | Verizon | Comcast | Dluhový strop | Kellogg | Netrendové období | Vstup do pozice | Boční trend | Přeprodané oblasti | Býčí Inside Bar | Medvědí Outside Bar | Využití indikátoru Envelopes | Admirals (Admiral Markets) | Indická centrální banka | Výhoda CFD
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Spekulant na pokles cen
Spekulativní investice
Spekulativní investoři
Spekulativní kapitál
Spekulativní nákup
Spekulativní obchodování
Spekulativní obchodování na burzách
Spekulativní pozice
Spekulativní produkty
Spekulativní sázky

Následující klíčová slova

Spekulovat na pokles cen
Spekulovat na záporné ceny
Spencer Mindlin
Spendee
SPGI
SPGI.US
S&P Global
S&P Global Inc
S&P Global Platts Analytics
S&P Global Ratings
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít