Úterý 21. září 2021 12:31
reklama
X
ETX Capital
reklama
X
Dukascopy
reklama
X
Dukascopy
reklama
X
ETX Capital

Klíčová slova - Jádrový index

img

Náladu kazí další varování před korekcí, data nakonec neutrální

10.09.2021 V závěru týdne si finanční trhy chtěly vylepšit reputaci po ne příliš povedeném týdnu, ale příliš to nevychází, když se odpoledne nálada začíná kazit. Během dne příznivě působily zprávy z Číny, jež otupily předchozí obavy z nových zákroků proti technologickým firmám. Navíc ani včerejší ECB ani dnešní americká data znovu nerozdmýchaly obavy. Naproti tomu ovšem přibývá varování z velkých investičních bank před hrozícími tržními korekcemi, jež mohou přijít na drahý trh v souvislosti s riziky zpomalování či přísnější měnové politiky.
img

Rozbřesk: Další zrychlení inflace. Poslední argument pro další růst sazeb

10.09.2021 Dnešní inflační čísla přinášejí další zrychlení meziročního růstu cen. Už v červenci přitom inflace zrychlila o poznání více, než jsme předpokládali my i ČNB, a to zejména kvůli jádrové inflaci. Tu žene vzhůru na jednom z předních míst imputované nájemné tažené rostoucími cenami nemovitostí a cenami ve stavebnictví (ty se do imputovaného nájemného v CPI přímo promítají).
img

ECB kosmeticky snižuje nákupy dluhopisů

10.09.2021 Zasedání ECB tentokrát nevyvolalo vlnu volatility, resp. přivodilo jen dočasné zpevnění eura, které bylo vyvoláno počáteční reakcí na oznámení, že centrální banka ve čtvrtém čtvrtletí zpomalí nákupy dluhopisů. Poslední pracovní den týdne přinese ze zajímavějších dat jen americkou výrobní inflaci, která napoví, jak by mohla dopadnout ta spotřebitelská - zejména Fedem sledovaný jádrový index PCE.
img

Ekonomický kalendář: Investoři čekají na výsledky statistik žádostí o podporu v USA

12.08.2021 Evropské akciové trhy otevřely v poklidu poblíž včerejšího závěru po nevýrazné asijské seanci. Už v 8. hodin bylo zveřejněno britské HDP, které v Q2 vzrostlo o 4,8 % z poklesu o 1,6 % v prvním čtvrtletí. Odpoledne je na programu index cen výrobců a statistiky žádostí o podporu v USA. Po silném NFP reportu by se pokles žádostí o podporu měl setkat s pozitivní odezvou USD, protože čas na utahování měnové politiky by se opět přiblížil. Včerejší statistiky inflace CPI úplně nevyjasnily další kroky Fedu a dnes uvidíme, co k tomu dodá index cen výrobců.
img

Akcie podpořil možný vrchol americké spotřebitelské inflace, ropa otočila dolů

11.08.2021 Světové akcie dnes šplhaly na nová maxima poté, co se růst spotřebitelských cen v USA v červenci zpomalil, což zmírnilo obavy, že by Fed začal signalizovat utažení nákupů dluhopisů. Prezident chicagského Fedu Charles Evans uvedl, že očekává další podstatný pokrok, co se týče záměrů centrální banky ohledně utahování, koncem letošního roku.
img

Akcie zůstávají i po datech a ECB nerozhodné, eurodolar nemá směr

10.06.2021 Dnešní události vyvolaly na trzích zajímavou reakci. Americká inflace za květen stoupla výrazněji, než se čekalo. Cenový růst spočívá na širším základu a překvapil jak celkový, tak jádrový index. Přesto data evidentně nebyla tak vysoká, aby investory vystrašila a vrátila na stůl debatu o dřívějším zásahu Fedu. Toho se naopak trhy nebojí.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (31.5.2021)

31.05.2021 Konec týdny proběhl navzdory očekávaným fundamentům poměrně klidně a ukázalo se, že inflace skutečně dorazila, ale FED si na druhou stranu nemusí díky nízkým výnosům dělat vrásky. Dnes bude v USA banking holiday, takže můžeme očekávat mnohem nižší volatilitu a pohyby na akciových trzích a dolarových měnových párech.
img

Fidelity International: Rychlé otevírání ekonomiky žene inflaci vzhůru

24.05.2021 Spotřebitelské ceny v USA rostou nejrychlejším tempem za posledních 13 let v důsledku nižší srovnávací základny, rostoucích cen energií a opětovného otevírání ekonomiky.
img

BREAKING: Inflace v USA vystřelila v dubnu o 4,2 %

12.05.2021 Očekávaný index spotřebitelských cen CPI v USA za duben byl právě zveřejněn. Data překonala očekávání trhu. CPI vzrostl o 4,2 % YoY při očekávání růstu o 3,6 % YoY. Za březen rostla inflace pouze o 2,6 %. Jádrový index CPI dosáhl na 3,0 % (oček. +2,3 % YoY).
img

Čo bolo, čo bude... na finančných trhoch

12.04.2021 Inflačné tlaky naďalej pretrvávajú. Inflácia čínskych tovární vzrástla na najvyššiu úroveň od júla 2018. Dokonca správa dáta z USA ukázala, že ceny výrobcov vzrástli o 1%, čo nasledovalo po februárovom náraste o 0,5%. Ceny tovarov vzrástli o 1,7%, čo predstavuje najvyšší nárast, aký kedy bol zaznamenaný, a bol spôsobený hlavne rastom cien energií o 5,9%. Viac ako štvrtinu zvýšenia cien tovarov možno pripísať 8,8% zvýšeniu cien benzínu. Vyššie sa pohybovali aj ceny nafty, elektrickej energie pre domácnosti, priemyselných chemikálií, výrobkov z oceliarní a spracovanej hydiny. Taktiež náklady na služby stúpli o 0,7%, čo predstavuje tretí po sebe nasledujúci nárast, a to hlavne v dôsledku rastu marží. Jadrový index, ktorý vylučuje potraviny a energiu, sa zvýšil o 0,7%, čo bolo tiež vysoko nad projekciou trhu na úrovni 0,2%. Ceny výrobcov celkovo medziročne vzrástli o 4,2%, čo predstavuje najväčší nárast od septembra 2011.
img

Překvapivá stagnace americké inflace nahrává FEDu

12.11.2020 Říjnová inflace byla v USA překvapivě nízká. Ve srovnání se zářím index CPI stagnoval a to platí i pro jádrový index očištěný o ceny energií a pohonných hmot. Struktura ukazuje trochu překvapivý souběh poklesu cen zdravotnických potřeb a oděvů. Tyto položky se přitom vyvíjely v průběhu letošní krize proti sobě. Zdá se, že opadávají nákladové cenové tlaky v segmentu zdravotních služeb a zároveň se prosazuje vliv slabé poptávky na většinu položek spotřebního koše.
img

Růst spotřebitelských cen v USA - komentář Martina Pohla, Generali Investments

13.10.2020 Vývoj inflace v září naznačuje, že šok způsobený pandemií pomalu odeznívá a dynamika cen se pomalu vrací k "normálu". Celkový i jádrový index spotřebitelských cen vzrostly shodně o 0,2% meziměsíčně, což odpovídá zhruba trendu z předkrizového období. Prudké výkyvy předchozích měsíců jsou podle všeho minulostí, avšak i v září zanechala pandemie otisk v dynamice cen. Cenové tlaky ustupují zejména v segmentu služeb, který je více citlivý na opatření proti šíření viru a na oslabení spotřebitelské poptávky a to by mělo dominovat dynamice cen i do budoucna, neboť podzimní vlna nedává příliš velké šance na změnu.
img

Graf dne: Eurozóna v hlubší deflaci zvyšuje šance na stimul od ECB

02.10.2020 Spotřebitelské ceny v eurozóně klesly v září více, než se čekalo. Index CPI spadl o 0,3 % (oček. -0,2 %) a jádrový index CPI (bez alkoholu, jídla, energií, tabáku) rostl o pouhých 0,2 % (oček. +0,4 %). Jednalo se o nejnižší přírůstek jádrového indexu v historii. Vyšší než očekávaný pokles cen by mohl donutit Evropskou centrální banku k akci. Nižší inflace může být z části vysvětlena technickými faktory (dočasné snížení daně z prodeje v Německu), ale hlavně je důsledkem omezené poptávky kvůli koronaviru a růstu kurzu eura. ECB počítá s dočasným poklesem cen v eurozóně, ovšem dle guvernérky Lagardové by měly začít opět růst na počátku příštího roku. I vzhledem k jejímu vyjádření z tohoto týdne o možném dočasném přestřelení inflačního cíle ve stylu Fedu by to mohlo znamenat, že další stimul banky už je na cestě. Vyhlídky eura by tím mohly výrazně utrpět.
img

Úroveň inflace ČNB neznepokojuje. Evropa dostane 750 mld. EUR na obnovu ekonomik

24.07.2020 Guvernér České národní banky Jiří Rusnok v pondělním rozhovoru pro Právo zopakoval, že měnová politika je dle jeho názoru na správné úrovni. Současnou úroveň inflace guvernéra neznepokojuje, jelikož očekává na začátku příštího roku její návrat zpět k dvouprocentnímu cíli.
img

Německo očekává nejhorší výsledky od 2. světové války. Dopady pocítíme i u nás

10.07.2020 Pokles německého vývozu můžeme pocítit i u nás. Německý statistický úřad tento týden zveřejnil data o květnovém zahraničním obchodu. Dle údajů klesl vývoz meziročně o 29,7 %, meziměsíčně došlo ke zlepšení o 9 %. Nejvyšší pokles zaznamenal vývoz do zemí nejvíce postižených koronavirem, např. do USA a Velké Británie. Pokud tento rok dojde k poklesu o 15 %, jak je odhadováno, ekonomické dopady rozhodně pocítíme i u nás.
img

Rekordní nezaměstnanost v USA. Centrální banky i nadále snižují sazby a rozšiřují QE

27.03.2020 Americká centrální banka oznámila v pondělí neomezené kvantitativní uvolňování. Tedy Fed bude nakupovat neomezené množství státních dluhopisů a cenných papírů zajištěných hypotékami. Podle MMF bude letošní recese světové ekonomiky způsobená koronavirem mnohem horší, než kterou způsobila finanční krize v letech 2008 až 2009. Avšak MMF dodal, že k zotavení světového hospodářství by mohlo dojít již v roce 2021.
img

První fáze obchodní dohody je podepsána. Německo vykázalo nejvyšší přebytek od roku 1990

17.01.2020 Člen bankovní rady BoE Gertjan Vlieghe v pondělí prozradil, že je připraven snížit sazby, pokud se data nezlepší. Raphael Bostic z Fedu neočekává, že obchodní příměří změní ekonomickou trajektorii. Zatím podle centrálního bankéře není nějaký výrazný podnět k utahování politiky. Německé ministerstvo financí zveřejnilo podle předběžných údajů přebytek rozpočtu 13,5 mld. euro, což představovalo nejvyšší přebytek rozpočtu Německa od roku 1990.
img

Denné zhrnutie: USA a Čína podpísali prvú fázu obchodnej dohody, US500 testuje hranicu 3300 bodov

15.01.2020 Akciové indexy v USA sa obchodujú v zelených číslach, keďže dnes došlo k podpísaniu prvej fázy obchodnej dohody medzi USA a Čínou. Dohoda zahŕňa to, že USA neuvalia 15% clá na dovoz tovarov z Číny v objeme 120 miliárd dolárov. Čína sa na oplátku zaviazala, že v najbližších dvoch rokoch nakúpi z USA tovary a služby v objeme 200 miliárd dolárov. Čína sa taktiež zaviazala, že nebude zneužívať americké intelektuálne vlastníctvo (kopírovať ich patenty a produkty) a že nebude manipulovať svoju menu. Trump sa po podpise vyjadril, že rokovania ohľadom druhej fázy obchodnej dohody by mali začať už čoskoro.
img

Rozbřesk: Jakože nízká inflace? To si asi děláte…

10.01.2020 Chodíte do obchodů? Jako normálně nakupovat? A máte pocit, že by ceny rostly v posledních letech v průměru jen o 2 % ročně? Já, když ráno vytáhnu peněženku, abych si zaplatil snídani, mám tíživý pocit, že tomu tak není. Centrální bankéři nás přitom neustále přesvědčují o tom, že inflace je proklatě nízko, ve světě plno rizik a proto je třeba stále přilévat olej do ohně (čti držet úroky blízko nuly a tisknout masivní objemy peněz). Přitom, když už se inflace ocitne viditelně nad inflačním cílem, tak centrální bankéři spustí oblíbenou písničku o tom, že vysoká inflace je způsobena faktory mimo jejich kontrolu. K tomu obvykle dodají, že centrální banka vlastně cílí na úplně něco jiného, než je růst agregovaného spotřebitelské koše, s nímž je konfrontována normální domácnost, která potřebuje nakrmit své děti, svítit a občas jezdit autem. K tomu dvě hezké historky z poslední dnů…
img

Ekonomika v USA na konci roku pokračuje v solidním růstu. Rusko ztratilo zájem o G7

20.12.2019 Guvernér Švýcarské národní banky (SNB) v pondělí oznámil, že zatím není zapotřebí více snižovat sazby od záporu, ale pokud si to fundamenty vyžádají, tak SNB bude připravena více uvolni svoji monetární politiku. Turecký prezident Erdogan pohrozil Spojeným státům, že zavře americkou leteckou základnu Incirlik, pokud vstoupí v účinnost sankce namířené na Turecko.
img

KOMENTÁŘ LYNX: Petrobehemot Aramco na burze. Volby v Británii a sazby FEDu na 2020

12.12.2019 Dominantní událostí tohoto týdne bylo IPO Saudi Aramco, UK volby, zasedání FOMC a evergreen poslední pětiletky – Donald a jeho cla. Začněme marketingově vděčným tématem – společností s největší tržní kapitalizací na světě je aktuálně Saudi Aramco, s hodnotou skoro 2 biliony USD. Tím předskočilo ohryzek, který osciluje okolo 1,2 bilionu. Jaké jsou v kostce důvody této kapitalizace?
img

Podle guvernéra Lowa je velmi malá pravděpodobnost, že RBA zavede kvantitativní uvolňování. Nezaměstnanost v eurozóně se nachází nejníže od poloviny 2018

29.11.2019 Philip Lane z ECB v pondělí uvedl, že v případě potřeby mohou být upraveny všechny monetární nástroje banky. Podle bankéře bude ECB na dluhopisovém trhu aktivní po dlouhou dobu. Čínský vládní list Global Times informoval, že Čína a USA dosáhly ohledně první fáze obchodní dohody v zásadě širokého konsensu.
img

Fed pravděpodobně do konce roku ponechá úrokovou sazbu beze změny. U RBA analytici očekávají cut v únoru příštího roku

22.11.2019 Bundesbanka v pondělí informovala, že zpomalení německé ekonomiky bude trvat i ve 4Q. Podle německé centrální banky však není důvod se domnívat, že ekonomika upadne do recese.
img

RBNZ ponechala sazby beze změny, což nakoplo novozélandský dolar. Dva členové ČNB byly pro zvýšení sazeb

15.11.2019 V neděli se konaly ve Španělsku volby, ve kterých španělští socialisté (PSOE) oproti dubnovému hlasování ztratili v Kongresu tři poslance. Jejich potenciální koaliční partner, levicová strana Unidas Podemos (UP), ztratila sedm poslanců. Je tedy velice nepravděpodobné, že by mohla být sestavená nějaká koaliční většina a nelze vyloučit uspořádaní nových předčasných voleb.
img

ČNB, BoE a RBA nepřekvapily trhy a ponechaly sazby beze změny. Michael Bloomberg nejspíše bude kandidovat na prezidenta

08.11.2019 Novozélandská vláda v pondělí informovala, že souhlasí s aktualizací obchodní dohody s Čínou, prostřednictvím které by měl být vývoz novozélandských výrobků do Číny levnější a snadnější. Podle prezidenta dallaského Fedu Roberta Kaplana je spotřeba ve Spojených státech silná a monetární politika Fedu se nachází tam, kde by měla být. Íránský ministr ropného průmyslu očekává, že se OPEC v blízké době dohodne na výraznějším snížení těžby černého zlata.
img

Týden ve znamení centrálních bank. Cena ropy po útoku na ropná zařízení v Saudské Arábii posílila

20.09.2019 O víkendu došlo k útoku húsíjských rebelů na dvě ropná zařízení na východě Saúdské Arábie. Podle prohlášení tamního ministerstva vnitra k útoku došlo prostřednictvím střel z dronu. Cena lehké americké ropy WTI v pondělí posílila o více než 14 %. Později vyšlo najevo, že škody nejsou tak velké a že k plné obnově produkce by mělo dojít do konce roku a cena ropy v průběhu týdne korigovala zisky. Spojené státy také oznámily, že pokud by na trhu bylo nedostatek ropy po uspokojení poptávky, jsou připravené uvolnit svoje strategické rezervy.
img

Čínský jüan na nejnižší úrovních do finanční krize. RBNZ snížila úrokovou sazbu o 50 bp

09.08.2019 Nový jmenovaný japonský ministr financí Yoshiki Takeuchi v pondělí konstatoval, že po nedávném posílení japonské měny, kvůli risk-off módů (averze k riziku), který na trzích nyní panuje, bude pozorně sledovat budoucí pohyby na jenu.
img

Trhy se zbavují včerejší nervozity, na programu informace z ECB, summitu EU a Fedu

10.04.2019 Česká inflace za březen zrychlila a překonala i tržní odhady. 3procentní růst cen je na hraně tolerančního pásma ČNB. Banka ve skutečnosti není pod velkým tlakem reagovat, neboť inflace kvůli efektu srovnávací báze opět poklesne, ale na trhu přece jen mohou trochu sílit očekávání, že domácí úrokové sazby opět vzrostou. Koruna zatím reaguje minimálně a vůči euru se obchoduje na 25,62, reakce však může přijít i opožděně v průběhu dne.
img

Výrobná inflácia v USA rástla najrýchlejšie za šesť rokov. Dolár zatiaľ nereaguje.

09.11.2018 Pred chvíľou dorazila ďalšia pozitívna správa pre inflačné tlaky v USA. Index výrobných cien poskočil medzimesačne 0,6%, to bolo najviac za posledných 6 rokov. A vôbec to nebolo dané ropou. Jadrový index výrobných cien poskočil o 0,5%, čím dorovnal najvyšší rast od roku 2016. Vyšší rast bol naposledy zaznamenaný ešte v minulej dekáde. Tomuto výraznému skoku dodáva na vážnosti to, že bol neočakávaný. Pri celkovej aj jadrovej výrobnej inflácii sa očakával medzimesačný rast na úrovni 0,2%.
img

Vlna výprodejů pokračuje v Evropě, hrozbou pro dnešek je inflace i technika

11.10.2018 Všeobecný výprodej akcií, který se převalil přes globální trhy a dnes pokračuje v Evropě, z našeho pohledu nespustila nějaká zásadní zpráva z posledních dní. Najdeme řadu přitěžujících okolností jako Trumpovy hrozby cly či výpady proti politice Fedu, blížící se kontrolu zahraničních nákupů amerických firem, italský rozpočet, snížení ekonomického výhledu MMF a asi i další. Hlavní důvod však vidíme jinde.
img

Trump ve sporu s Fedem. Obchodní válka s Čínou přiostřuje. Boeing a Alibaba ve ztrátě.

24.08.2018 V minulém týdnu bylo nejzajímavější událostí symposium v Jackson Hole a především projev předsedy Fedu Jerome Powella, který odstartoval v pátek kolem 15:00. Jeho projev může být trochu ve stínu Donalda Trumpa, který tento týden vyjádřil svou nespokojenost s Fedem a jmenovitě s jejím předsedou Powellem.
img

Rozbřesk: Jak moc mohou být trhy nervózní z italské euroskeptické vlády a ropa z Venezuely?

11.05.2018 Výnosy italských dluhopisů po zprávě o sblížení dvou euro-skeptických stran (Hnutí pěti hvězd a Ligy severu) zamířily neomylně vzhůru, zatímco euro šlo současně dolů. Ke skutečné panice má ovšem situace na italských trzích hodně daleko. Výnos italského desetiletého dluhopisu zůstává stále hluboko pod úrovněmi po italských volbách a euro své ztráty hned druhý den smazalo. Je tedy vůbec čeho se bát?
img

Zklamání pro dolar a libru, zisky pro korunu

10.05.2018 Dnešní ráno přineslo zisky české koruně, které svědčila vyšší inflační data. Spotřebitelské ceny zrychlily více, než se čekalo, čímž pomohly měně, na kterou předtím doléhalo ochlazování nadšení o domácích sazbách. Koruna se dnes proti euru posunula lehce pod 25,50.
img

GBPUSD: Kabel pod 1.38 po inflačních datech

16.01.2018 Kabel byl v mírné ztrátě po inflačních indexech a obchodoval se o 0.20% níže během Londýnské seance, přičemž libra korigovala silné zisky z posledních dní. Kabel se nacházel při 1.3765.
img

Kanadská inflácia prekvapila. Januárové zvýšenie sadzieb vyzerá byť reálne

21.12.2017 Kanadská inflácia dnes mierne prekvapila, keď prekonala očakávania o 0,1 percentuálneho bodu. CAD následne vystrelil nahor. Klasicky som sa pozrel na to, že aké sú aktuálne inflačné trendy v Kanade, t.j. či je tento rast udržateľný a či môže ísť inflácia ešte vyššie. Pre tento účel používam sezónne očistený jadrový index spotrebiteľských cien, pri ktorom sa pozerám nielen na ročnú, ale aj na troj- a šesťmesačnú anualizovanú zmenu. A vyzerá to pozitívne. Všetky tri miery zaznamenávajú v posledných mesiacoch rast a približujú sa k dvojpercentnému inflačnému cieľu.
img

Centrální banka USA zvýšila úrokové sazby na 1,5 %

14.12.2017 Týden ve znamení zasedání FEDu, zvýšení úrokových měr a zahájení burzovního obchodování Bitcoin futures. Americký index S&P 500 zakončil uplynulý týden opět v zelených číslech. Nejdůležitější událostí z pohledu trhů bylo středeční zasedání Americké centrální banky, která se dle předpokladu rozhodla zvýšit úrokové sazby o čtvrt procentního bodu, tedy na 1,5 %.
img

Ďalšie pozitívne makro dáta z Ameriky, dolár však odmieta rásť

30.10.2017 Spotreba amerických domácností zaznamenala v septembri najväčší nárast za viac ako osem rokov. Za prudkým zrýchlením pravdepodobne stoja nákupy nových vecí v Texase a v Floride po tom, čo obyvatelia týchto štátov začali nahrádzať poškodený majetok a autá po posledných hurikánoch.
img

Raiffeisenbank: Ranní nadhoz 15.6.2017

15.06.2017 Spotřebitelská inflace v USA v květnu překvapila: vzrostla o 1,9% r/r oproti očekáváných 2,2 %. USD prudce oslabil ve strachu, že Fed úrokové sazby nezvýší. Nicméně po oznámení zvýšení úrokových sazeb Fedem o 25 bp se dolar vrátil na původní úroveň.
img

Americké trhy opět na maximech. Ropný kartel prodlužuje dohodu na omezení těžby

26.05.2017 Americké akciové trhy tento týden opět přepisovaly svá historická maxima. Index S&P ve čtvrtek atakoval hranici 2420 bodů poté, co rostl sedmý den v řadě. Podobnou šňůru ziskových dní se jsme mohli pozorovat i na dalších dvou hlavních amerických indexech. Technologický Nasdaq Composite ve čtvrtek suverénně překonal hranici 6200 bodů a vytvořil nový historický rekord.
TOP5-30112016-LV-18.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

30.11.2016 1) Ve Vídni dnes probíhá zasedání Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC). Účastníci zasedání mají projednat plán na omezení těžby ropy.
TOP5-28102016-LV-16.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.10.2016 Jádrový index spotřebitelských cen (index CPI) v Japonsku klesl v září meziročně podle očekávání o 0,5 %...
img

Trhy dnes: Darí sa doláru, ropa čaká na OPEC

28.09.2016 Dnešné obchodovanie bolo na nové dáta chudobné. Za zmienku stoja len americké objednávky tovarov dlhodobej spotreby, ktorých jadrový index (očistený o volatilné dopravné prostriedky) klesol medzimesačne o 0,4%. To bolo takmer zhodné s prognózami na úrovni poklesu o 0,5%. Hoci bezprostredne po zverejnení tohto čísla k výraznejším pohybom na devízových trhoch nedošlo, dnešné obchodovanie praje spomedzi popredných mien americkému doláru. Ten rastie už druhý deň po sebe. Pozitívny impulz mu z technického hľadiska dodalo pondelkové odrazenie sa od hornej klesajúcej trendovej čiary na EURUSD, navyše vzhľadom na rétoriku FEDu, ktorý je v decembri pripravený zvýšiť úrokové sadzby, v jeho prospech hovoria aj fundamenty:
img

Fed ponechal sazby beze změny. US trhy posilují.

26.09.2016 Nejdůležitější událostí minulého týdne bylo nepochybně středeční zasedání měnového výboru americké centrální banky, na které jsme upozorňovali v předchozím článku. Podle očekávání většiny investorů se Fed na svém zářijové shromáždění rozhodl ponechal úrokové sazby beze změny. Janet Yellenová na následné tiskové konferenci prohlásila, že ačkoliv se hospodářské podmínky zlepšily a jejich další zlepšování se očekává i nadále, „s utažením měnové politiky jsme se rozhodli počkat na další důkazy o pokračování ožívání ekonomiky USA“.
img

Americký dolar už meziročně ztrácí

29.08.2016 Janet Yellenová při svém páteční projevu na sympóziu v Jackson Hole přišla s až nečekaně jestřábím komentářem. Šéfka americké centrální banky (Fed) vidí na základě vysokého růstu spotřebitelských výdajů a utaženého trhu práce „silné důvody pro zvýšení sazeb“. Byť načasování tohoto kroku nepřiblížila, reakce trhů byla jasná a úrokové futures aktuálně vidí pravděpodobnost zářijového zvýšení úrokových sazeb na 33 % ve srovnání s 21 % před projevem Yellenové.
TOP5-26082016-LV-10.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

26.08.2016 V americkém horském letovisku Jackson Hole, kde probíhá výroční zasedání centrálních bankéřů, dnes...
img

Forex: Období nejistoty začíná

27.06.2016 Páteční ráno obrátilo finanční trhy vzhůru nohama. Trhy totiž čekali, že Britové odhlasují setrvání v EU, a když nad ránem to podle prvotních výsledků nevypadalo, tak zpanikařily. Libra v pátek ztratila asi 10 %ze své hodnoty a dostala se tak na nejnižší hodnotu od roku 1985. Přes korekci dnes otvírá na úrovni 1,3400 GBP/USD. Euro ztratilo asi 4 % a dnes otvírá oproti půlnoci ze čtvrtka na pátek slabší asi o 3,25 % na úrovni 1,1000 EUR/USD. Zlato přidalo 6 % a vyšplhalo se na úroveň 1325 USD/unci, nejvyšší úroveň od poloviny roku 2014. Ropa z obav o výkon hospodářství poklesla o 6 % na hladinu 48 USD/b. Kolem sedmé ráno závěrečné výsledky oprávněnost obav potvrdily, když 51,9 % britských voličů hlasovalo pro opuštění EU.
usa 14122014-2.png

Růst spotřebitelských cen v USA zpomalil

16.06.2016 Spotřebitelské ceny v USA v květnu zpomalily růst na 0,2 procenta po zvýšení o 0,4 procenta v předešlém...
img

Denný výhľad na EURUSD 16.06.2016

16.06.2016 EURUSD zaznamenal rast o 0.44% a dosiahol náš krátkodobý býči cieľ. Intradenná volatilita dosiahla až 108 pipov čo je nadpriemer za posledné týždne, ale vzhľadom na to že sa jednalo o zasadanie FOMC tak bola skôr nižšia.
img

Forexový výhľad na 22.týždeň roka 2016

31.05.2016 O 00:45 budú zverejnené výsledky stavebných objednávok z Nového Zélandu. Z Japonska o 01:50 budú zverejnené dáta z trhu práce a priemyselnú produkciu. O 03:30 budú z Austrálie zverejnené výsledky schválených stavebných povolení za apríl.
USDJPY-27052016-LV-5.png

Inflace v Japonsku se meziročně propadla

27.05.2016 Spotřebitelské ceny v Japonsku meziročně v dubnu klesly o -0,3 % oproti předchozímu meziročnímu...
eurusd-17052016-6.png

Forex: Trh pochybuje o brzkém zvýšení úroků v USA

17.05.2016 Americký dolar dnes na forexových trzích oslabuje. Nová data o růstu spotřebitelských cen v USA totiž obchodníky nepřesvědčila, že se americká centrální banka (Fed) chystá v blízké době přikročit k dalšímu zvýšení základních úrokových sazeb.
img

Výborná data (inflace + průmysl) z USA a boj dolaru o přežití

17.05.2016 Spotřebitelské ceny ve Spojených státech v dubnu zaznamenaly největší meziměsíční růst za tři roky, když podražil zejména benzin a nájmy, což naznačuje stabilní tvorbu inflačních tlaků, které by mohly poskytnout centrální bance (Fed)...
usa 14122014-3.png

Spotřebitelské ceny v USA v dubnu rostly

17.05.2016 Spotřebitelské ceny ve Spojených státech v dubnu vzrostly o 0,4 procenta a kvůli zrychlenému zdražování...
img

Denný výhľad na EURUSD 17.05.2016

17.05.2016 Pondelkové obchodovanie splnilo naše očakávania čo sa týka volatility ako aj vývoja. Makroekonomický kalendár bol prázdny a od centrálnych bankárov sme sa nič nové nedozvedeli. Aj keď nehlasujúci člen FOMC Lacker povedal, že by Fed mohol zvyšovať sadzby v júni. Trh to ale považuje za veľmi nepravdepodobné, Fed funds futures ukazujú pravdepodobnosť zvýšenia na úrovni 4%.
img

Sumár dňa: 29.4.2016

29.04.2016 Posledný obchodný deň tohto mesiaca nám priniesol dôležité dáta z eurozóny. Jednalo sa o prvý odhad tem...
img

Forexový výhľad na 17.týždeň roka 2016

25.04.2016 Rekapitulácia minulého týždňa Očakávané udalosti tohto týždňa Pondelok: Poobede uvidíme z USA marcové dáta predajo...
img

Makro: Inflace USA klesla na nejnižší úroveň od prosince

14.04.2016 V březnu se sezónně očištěný index spotřebitelských cen USA zvýšil oproti předchozímu měsíci o 0,1% (oč. 0,2%) po...
img

Makro: Ceny výrobců USA se v březnu nečekaně snížily

13.04.2016 Index cen průmyslových výrobců Spojených Států po očištění o sezónní vlivy se v březnu nečekaně meziměsíčně sníži...
img

Makro: Inflace Polska klesla hlouběji do záporných hodnot

12.04.2016 V meziměsíčním srovnání se index spotřebitelských cen v březnu zvýšil o 0,1% a v meziročním srovnání prohlou...
img

Makro: Inflace Turecka v březnu polevila

04.04.2016 Po skokovém růstu na počátku roku se index spotřebitelských cen Turecka druhý měsíc za sebou snížil. V březnu pok...
img

Makro: Jádrová inflace Japonska byla v únoru na nule

29.03.2016 Index spotřebitelských cen se poprvé od září meziměsíčně zvýšil o 0,1% a následoval pokles o 0,4% v lednu, uvedl stati...
img

Makro: MNB nečekaně snížila základní úrokovou sazbu na 1,20pct

22.03.2016 Maďarská národní banka rozhodla na úterním zasedání snížit úrokové sazby na nová minima, základní úrokovou sazbu o 15 ...
img

Makro: Meziroční růst inflace Kanady zpomalil na 1,4pct

18.03.2016 Index spotřebitelských cen Kanady rostl v únoru meziměsíčně o 0,2%, stejným tempem jako v lednu (oč. 0,4%) p...
USDJPY-16032016-LV-16.png

Dolar na data z USA téměř nereagoval

16.03.2016 Dnešní data ohledně inflace ve Spojených státech nevyvolala na forexovém trhu téměř žádnou reakci. Měnový pár...
img

Inflace v USA na rozdíl od Evropy roste

16.03.2016 Krátce před koncem dvoudenního zasedání americké centrální banky (Fed), na němž bankovní rada rozhoduje, zdali ponechá základní úrokovou...
img

Makro: V únoru meziroční růst inflace v USA zpomalil na 1,0pct

16.03.2016 V únoru se sezónně očištěný index spotřebitelských cen USA podle očekávání meziměsíčně snížil o 0,2% po nulovém r...
img

Makro: Ceny průmyslových výrobců USA v únoru vystoupily z deflačního pásma

15.03.2016 V únoru se ceny výrobců Spojených Států po očištění o sezónní vlivy meziměsíčně snížily o 0,2% (oč. -0,1%) po růstu o ...
img

Makro: Inflace Turecka v únoru klesla na 8,78pct

03.03.2016 Meziměsíčně se index spotřebitelských cen Turecka v únoru mírně snížil o 0,02% po skokovém růstu o 1,8% na počátk...
img

Sumár dňa: 29.2.2016

29.02.2016 Začiatok nového týždňa priniesol ďalšie zlé správy pre Európsku centrálnu banku. Zverejnené boli predbežné februárové ...
img

Zasedání zemí G20 povzbuzuje akciové trhy

26.02.2016  Evropský akciový trh dnes následuje včerejší pozitivní výkony amerických indexů, které v noci posílily sko...
img

Makro: Inflace Japonska v lednu klesla na 2,5- leté minimum

26.02.2016 Na počátku roku se index spotřebitelských cen meziměsíčně snížil o 0,4% a po poklesu o 0,1% v prosinci zůstal v&n...
img

Denný výhľad na EURUSD 19.2.2016

19.02.2016 Akciové trhy včera opäť rástli. Zdá sa, že akcie sa snažia vytvoriť si dno a euro na rozdiel od stredy na rast akcií u...
img

Makro: Ceny průmyslových výrobců USA se v lednu stabilizovaly

17.02.2016 Po snížení o 0,2% v prosinci se ceny výrobců Spojených Států po očištění o sezónní vlivy v lednu nečekaně me...
img

Makro: Inflace Turecka v lednu vystoupala na 1,5- leté maximum

03.02.2016 V lednu se index spotřebitelských cen Turecka zvýšil skokově o 1,8%, ve srovnání s 0,2% v prosinci a zazname...
img

Sumár dňa: 1.2.2016

01.02.2016 Na začiatku nového týždňa prišli ďalšie zlé správy z čínskej ekonomiky. V noci boli zverejnené januárové dáta PMI číns...
img

Denný výhľad na EURUSD 1.2.2016

01.02.2016 EURUSD zaznamenal v rámci piatkovej seansy pokles o -1.34%. Počas obchodného dňa sme videli maximum na úrovni 1.0947 a uzatváracia úroveň...
img

Sumár dňa: 29.1.2016

29.01.2016 Počas noci sa o nečakané prekvapenie postarala Japonská centrálna banka (BoJ). Tá na svojom zasadnutí predstavila nové...
img

Makro: Inflace Japonska se v roce 2015 zvýšila o 0,8pct

29.01.2016 V prosinci se index spotřebitelských cen meziměsíčně snížil o 0,1% po poklesu o 0,3% v listopadu a třetí měs...
img

Makro: Meziroční růst inflace Austrálie ve 4Q zrychlil na 1,7pct

27.01.2016 Ve čtvrtém čtvrtletí rostly spotřebitelské ceny Austrálie o 0,4%, pomaleji ve srovnání s 0,5% ve třetím čtvrtletí, uve...
img

Makro: Inflace Kanady se v roce 2015 zvýšila o 1,6pct

22.01.2016 Po snížení o 0,1% v listopadu klesl index spotřebitelských cen Kanady meziměsíčně o 0,5% v prosinci. Výrazně...
img

Makro: V roce 2015 se inflace zvýšila o 0,7% v USA

20.01.2016 V prosinci se sezónně očištěný index spotřebitelských cen USA nečekaně snížil o 0,1% a následoval nulový růst v l...
img

Makro: Ceny průmyslových výrobců USA v roce 2015 poklesly o 1,0pct

15.01.2016 Po oživení růstu o 0,3% v listopadu se ceny výrobců Spojených Států po očištění o sezónní vlivy snížily v pr...
img

Sumár dňa: 5.1.2016

05.01.2016 Sentiment na trhu počas druhého riadneho obchodného dňa nového roka tak ako včera nebol príliš priaznivý. Pokles na čí...
img

Makro: Inflace Japonska meziročně rostla o 0,3pct

28.12.2015 V listopadu se index spotřebitelských cen meziměsíčně snížil o 0,3% po poklesu o 0,1% v říjnu, uvedl statistický ...
img

Makro: Inflace Kanady v listopadu vystoupala na roční maximum 1,4pct

18.12.2015 Po růstu o 0,1% v říjnu se index spotřebitelských cen Kanady nečekaně meziměsíčně snížil o 0,1% v listopadu....
img

Sumár dňa: 15.12.2015

15.12.2015 Dnešný makroekonomický kalendár nám ponúkol viacero dôležitých zverejnení. Doobeda sa jednalo o dáta inflácie z UK a p...
img

Makro: Meziroční růst inflace v USA nečekaně zrychlil

15.12.2015 V listopadu se sezónně očištěný index spotřebitelských cen USA nezměnil po růstu o 0,2% v říjnu (oč. 0,0%). ...
img

Makro: Ceny průmyslových výrobců USA se poprvé od července zvýšily o 0,3pct

11.12.2015 Po poklesu o 0,4% v říjnu se ceny výrobců Spojených Států po očištění o sezónní vlivy nečekaně zvýšily v listopad...
img

Evropské akcie včera dosáhly 3měsíčních maxim, dnes je tíží Čína, analýza amerického dolaru, AUD/JPY, EUR/NZD

27.11.2015  Ve čtvrtek evropské burzy stouply na tříměsíční maxima, a to při nízkých objemech obchodování kvůli svátku ve Spo...
img

Evropské akcie včera dosáhly 3měsíčních maxim, dnes je tíží Čína, analýza amaerického dolaru, AUD/JPY, EUR/NZD

27.11.2015 Ve čtvrtek evropské burzy stouply na tříměsíční maxima, a to při nízkých objemech obchodování kvůli svátku ve Spojených státech. Zatímco na trzích...
img

Makro: Inflace Japonska se v říjnu odrazila z dvouletého minima

27.11.2015 Index spotřebitelských cen se poprvé od července meziměsíčně snížil o 0,1% po růstu o 0,1% v září, uvedl statisti...
img

Makro: Rizika ekonomické aktivity a cen jsou vychýlena směrem dolů, zápis BOJ

25.11.2015 Bankovní rada Bank of Japan hodnotila především rizika plynoucí z nejistoty v zahraničí, účinků plánovaného ...
img

Makro: BOJ vidí vyhlídky japonské ekonomiky pozitivně

23.11.2015 Guvernér Bank of Japan Haruhiko Kuroda má nadále pozitivní výhled na domácí ekonomiku, na pozadí solidní soukromé spot...
img

Makro: Meziroční růst inflace Kanady v říjnu stagnoval na 1,0pct

20.11.2015 Po poklesu o 0,2% v září se index spotřebitelských cen Kanady v říjnu zvýšil o 0,1%, v souladu s odhady. Růs...
img

Makro: Inflace Spojených Států v říjnu meziročně rostla o 0,2pct

18.11.2015 V říjnu se sezónně očištěný index spotřebitelských cen USA poprvé od července zvýšil o 0,2% (oč. 0,2%) a následov...
img

Makro: Ceny průmyslových výrobců USA se v říjnu nečekaně snížily

13.11.2015 Po poklesu o 0,5% v září se ceny výrobců Spojených Států po očištění o sezónní vlivy nečekaně snížily v říjn...
img

Makro: Inflace Švýcarska meziročně poklesla o 1,4pct

05.11.2015 V říjnu se index spotřebitelských cen Švýcarska stejně jako v září překvapivě meziměsíčně zvýšil o 0,1%, opr...
img

Makro: Inflace Japonska klesla na 27- měsíční minimum

30.10.2015 V září stoupl index spotřebitelských cen Japonska o 0,1% po růstu o 0,2% v srpnu, uvedl statistický úřad. K ...
img

Makro: Meziroční růst inflace Austrálie ve 3Q stagnoval

29.10.2015 Ve třetím čtvrtletí rostly spotřebitelské ceny v Austrálii o 0,5%, pomaleji než o 0,7% ve druhém čtvrtletí (oč. 0,6%),...
img

Makro: Meziroční růst inflace v Kanadě zpomalil na 1,0pct

23.10.2015 V září se index spotřebitelských cen Kanady snížil o 0,2% (oč. -0,1%) a následoval nulový růst v srpnu. V&nb...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Offshore | George Soros | Bitcoin | Čínský jüan | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Intradenní obchodování | Brexit | Intradenní výhled | Řecko | Čína | Japonsko | Video | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | SSI | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Fibonacci | Devizové rezervy | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Divergence | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | GBP/CHF | GBP/AUD | AUD/JPY | CAD/JPY | EUR/NZD | GBP/NZD | EUR/CZK | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Měnové indexy | Měnový trh | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Měnové trhy | Spready | Interactive Brokers | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Advance | Akcie | Akcie prioritní | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Aussie | BRICS | Transakce | BaFin | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Ben Bernanke | Benchmark | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Broker | Bund | Bundesbank | Burza | Béžová kniha | CBOE | CBOT | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | CPI index | Cable | Cap | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | DAX | Devizový trh | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | ECB | ECOFIN | EFSF | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Euroval | Exit strategy | Expanzivní politika | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fannie Mae | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Fixing | Futures | Fúze | G7 | Gap | Hedging | Hedge | High | IFO index | IPO | Index DAX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Insider | Introducing broker | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | Kurzy měn | Křížový kurz | LIBOR | Likvidita | Long | Long pozice | Loonie | Low | MACD | MAE | MMF | MT4 | Makro data | Margin | Risk | Marže | Momentum | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Oscilátor | Osobní příjem | Overnight | PPI index | Parita | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Produktivita práce | Prémie | Průmyslové objednávky | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistance | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Inflační riziko | Rizikové měny | Ropa | S&P 500 | SNB | SSI index | Saldo běžného účtu | Sentiment | Short | Short pozice | Spike | Splatnost | Spot | Spread | Sterling | Support | Swap | Swiss | Swiss National Bank | Ticker | Timeframe | Trading | Trend | Trendline | Trendová čára | Trigger | Ukazatel | Upgrade | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | ZEW index | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Analytici | Riziková aktiva | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Japonské akcie | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Měnová báze | Hospodářský růst | Německá ekonomika | FTSE | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | BOSSA | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Měnový koš | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Program nákupů dluhopisů | EU | Ministři financí | Michala Moravcová | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Carry obchody | Rollover | Makroekonomická data | Makroekonomické data | Ken Veksler | Zisk | Berkshire Hathaway | Britská měna | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Panika | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitost | Recesia | IEA | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Gold | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Investment Banking | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Makrokalendář | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Portfolio manager | Financování | Investiční banky | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní ceny | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Stavební výroba | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | EUR/HUF | Obchodní deficit | Facebook | Měnový index | LYNX | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | FX trhy | FX trh | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Financial Times | Bankrot | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | GBPJPY | EURJPY | EURPLN | Raiffeisenbank | Aktivum | Carry trades | Delta | EPS | Index | Odpor | Podpora | Průlom | Volatilní | Akcie dnes | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | AUDCHF | AUDJPY | Banka | Běžný účet | Brent | Brokers | Burzovní zpravodajství | CAC40 | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena ropy dnes | Cena ropy klesá | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Conference Board | CZK | Černá labuť | Čínská banka | Čínská burza | DAX 30 | Denník | Devizové kurzy | Devizové trhy | DJIA | Dnešní události | Dolar | Dolar koruna | Dolary | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Elektřina | EUR USD | Eura | EURAUD | EURCAD | EURGBP | EURHUF | EURCHF | EURNZD | Euro dnes | Eurostoxx 50 | Evropská měna | Evropská rada | Evropské burzy | Exchange | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forex hodiny | Forex indicator | Forex market | Forex obchodování | Forex web | Forex zpravodajství | Forexu | Frank | FXCM | FXstreet.cz | GBPCHF | GDP | GfK | Graf | Graf zlata | Guvernér české národní banky | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP USA | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index inflace | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index volatility | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investiční | Investiční portfolio | Investiční výdaje | Investing | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | EBay | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jiří Rusnok | JP Morgan | Komodita | Komoditní | Krize eurozóny | Kurz dolarů | Kurz forintu | Kurz jüanu | Kurzy | Libra | London metal exchange | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měnový kurz | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | MSCI index | Nákup akcií | Nákup eura | Nákup komodit | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nikkei225 | NZDJPY | Obchodování s komoditami | Pád akcií | Paládium | PayPal | Pips | Pivot | Pokles eura | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Pšenice | Reuters | Risk Management | Risk Off | Risk On | Ropné vrty | Ropy | Růst HDP | Řecká ekonomika | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Shanghai Composite Index | Signály | Société Générale | SPX | SP500 | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Švédská koruna | Švýcarská banka | Tapering | Tesla Motors | TopForex | Trh | Twitter | US dolar | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj EUR/USD | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu koruny k euru | WTI | WTI ropa | XM | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy z Řecka | Předpověď | Zisky | Tradeři | Fed Funds Rate | CNBC | Marc Faber | ZEW | DXY | EIA | ATR | ING | Benzín | Buffett | DMA | Báze | Buy | EBITDA | Ex-dividend | Hold | Christine Lagarde | Indie | Intermediate | Janet Yellen | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Overweight | P.A. | Prioritní akcie | Range | Redukce | REIT | ROCE | Sell | Small caps | Underweight | Využití kapacit | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | WSJ | Převis | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Bohatý | Bailout | Commission | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Trendový indikátor | Majors | Volby | Rozhovor | Know-how | Futures trading | Cukr | Retail | Commitment of Traders | 1 milion | Burze | Commodity futures | Commodity futures trading | Dividendové akcie | Forex introducing broker | Forex trh | Investment | Slušný zisk | Traders | Jim Rogers | Asijské obchodování | Americké obchodování | Aramco | Moody's Investors Service | Markit | Raymond James | Unicredit | Danske Bank | Daiwa Securities | Společnost Crédit Agricole | Bank of New York Mellon | Royal Bank of Scotland | Jefferies | Intesa Sanpaolo | The New York Times | Jackson Hole | CNOOC | CNN | Wells Fargo | RBS | Campbell Soup | Microsoft | MSCI | State Street | Westpac Banking | ABN Amro | Westpac | CME Group | UniCredit Bank | Caterpillar | ANZ | DIW | Sentix | Baker Hughes | Guvernér centrální banky | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | Mitsubishi | NATO | MF Global | Standard Chartered | Sója | Sentix index | Rothschild | Oslabení eura | TRIM Live | Reporty | CI Komodity | Zvyšování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | Ceny nemovitostí | Důležité fundamenty | Short squeeze | HUF/EUR | Polská centrální banka | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Euro vůči dolaru | BMW | Mark Carney | Averze k riziku | Kurz české měny | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Stock Exchange | Evropské banky | Kurzový zisk | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Výnosová křivka | Precedens | Plodiny | Energie | Společná evropská měna | Prezident Fedu | Earnings | Sentiment trhu | Pro tradery | Henry Hub | KBC | BlackRock | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Implikovaná volatilita | Příprava | Přehled | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Agentura Reuters | Politické napětí | Bezpečné přístavy | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | David Cameron | Bankovnictví | Futures kontrakty | Swapy | Referendum | Ekonomická aktivita | Dopady na euro | City | Fidelity International | Ministři financí eurozóny | US akcie | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Mezinárodní ratingové agentury | Standard & Poor's | Britské akcie | Economist | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Ekonomické dopady | Japonský index Nikkei | IBEX | Evropská dluhová krize | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Cenné kovy | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Program nákupu dluhopisů | Známý investor | Vladimir Putin | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Ekonomika Británie | Investor George Soros | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Index IBEX | Britské banky | Odchod z EU | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Nervozita | Fitch Ratings | AAA | Rating AAA | Dnešní ekonomický kalendář | Summit EU | Americké burzy | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Halliburton | Fibo | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Handelsblatt | Úvěrový rating | Kryptoměny | Frankfurtský DAX | Americká ropa WTI | Index Nikkei | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Rating dlouhodobých závazků | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Výrobní aktivita | Cena mědi | Německý akciový index DAX | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Oslabení dolaru | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | PetroChina | Dnešní údaje | Americké indexy | Historická maxima | Člen rady guvernérů | Představitel ECB | Nejistota | Philip Morris | Světové finanční krize | Revize výhledu | Čínský akciový index | Čínský Shanghai Composite Index | Čínský akciový index Shanghai Composite | Stagnace | Tempo růstu | Prodej aut | Obchodování na devizových trzích | Euro k americkému dolaru | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | Zpomalení v Číně | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Baidu | Tesla | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Nákupní signál | Odhodlání | National Australia Bank | Ekonomický institut | Kapitalizace | Výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Akciový index DAX | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Rekordní maxima | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Slabé euro | Silné euro | Trading nastavení | Úspěšné obchodování | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Predikce | Ekonomická situace | Hospodářská situace | General Electric | Bankovní unie | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Názory analytiků | Měnové otázky | Opatření na podporu ekonomiky | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | Měnová politika ECB | Snížení úrokových sazeb | Firemní zisky | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Americký index S&P 500 | Index cen domů | Odliv kapitálu | Americké investiční banky | Softbank | ARM Holdings | Měnové stimuly | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Indikátory důvěry | cTrader | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Země G20 | Silný kurz dolaru | Německý Ifo index | Japonský Nikkei | Konsenzus | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Tisková konference ECB | Výhled ekonomiky | Jednání FOMC | Commodity Futures Trading Commission | Inflační čísla | Norsko | Odhad HDP | Očekávání | Ekonomická nálada | Ekonomická nálada v eurozóně | Kontraindikátor SSI | Index spekulativního sentimentu | ABN AMRO Bank | Index KOSPI | ex | Purple Trading | Mizuho | Generali Investments | J.P. Morgan | Ranní nadhoz | BBVA | Zahraniční forex | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Jerome Powell | Bitcoin futures | Airbnb | Začít investovat | Obchodní války | FinTech | Raytheon | Lockheed Martin | OPEC+ | Obchodní válka | Podniky | Evropské akciové trhy | Čínské měny | Regionální měny | Inflace v eurozóně | McDonald's | Akcie společnosti | Forint | Šéf Fedu | Graf indexu | RDSA | Royal Dutch Shell | USMCA | Dohoda USMCA | Spotřebitelská inflace | Trh s ropou | Obchodní investice | Růst úrokových sazeb | LYNX WhatsApp | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | M5S | Základní úroková sazba | Zkušenost s investováním | Sazby Fedu | Nakoupit akcie | Silný trh | Zvýšení sazeb | Ekonomický poradce | Akcie herních vývojářů | PINS | Uber Technologies | Statistický úřad | Beyond Meat | Graf indexu S&P 500 | CNY | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Ceny pohonných hmot | Boris Johnson | NVDA | iFX | Snížení sazeb | Prezidentka ECB | Blockchainové akcie | Ropné akcie | NASDAQ 100 | Farmaceutické akcie | Pokles cen | Vanadiové akcie | Vanad | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Oživení ekonomiky | AMZN | Volby v Británii | Thyssenkrupp | Růst mezd | Prosus | US500 | Saudi Aramco | Kjódó | Agentura Kjódó | Denní graf | Očekávání trhu | Dot plot | Novozélandská centrální banka | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Nejlepší vanadiové akcie | MetLife | GOOGL | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Obchodní dohoda | Očekávané Earnings | Automobilky | Rozpočet | Deficit | Prezident Donald Trump | Zpomalení německé ekonomiky | Německá vláda | IOT | Snížení úrokové sazby | Investice do ropy | Larry Kudlow | Obchodní příměří | Objem | Data z USA | Bílý dům | MSFT | Vyšší sazby | Michael Bloomberg | Obchodní dohody | Inflace v říjnu | Recese světové ekonomiky | Říjnová inflace | Růst spotřebitelských cen | Šéf Fedu Jerome Powell | Inflace v USA | Luis De Guindos | Tadawul | Cisco Systems | Technologický index Nasdaq | Technologický index | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | CPI v eurozóně | Inflace ČNB | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Ekonomický poradce Bílého domu | Poradce Bílého domu | USA a Čína | Růst cen | Bilance | Co bude | GM | IPO Saudi Aramco | Lagardeová | Souhrnný index | Amazon | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | Global Times | Vyhlídky | Američtí zákonodárci | INTC | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Americká data | Walt Disney | Švýcarská ekonomika | Domácí poptávka | Nezaměstnanost v eurozóně | Financovat | Průmysl | ADP | HUF | PLN | Na burze | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Visa | General Motors | Enel | Ceny potravin | Šinzó Abe | Nově zahájené stavby domů | Stavebnictví | Lukáš Lipovský | Zdražování | Ceny zboží | Nízká inflace | Problémy | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Breaking | Total | Růst spotřebitelských cen v USA | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prognózy | Aramco na burze | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Konzervativci | GBP/EUR | Výhled do budoucna | Plyn | Nálada | Ford Motor | United Technologies | AbbVie | Allergan | Mylan | Amgen | Airbus | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Accor | Úroky | Měnové politiky | Premiér Boris Johnson | Vojtěch Benda | AXA | FedEx | FDX | xStation5 | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Sergej Rjabkov | Nike | Bydlení | Uber | Nejlepší akcie | BREAKING | Yandex | Akciové indexy v USA | Tripadvisor | Kraft Heinz | US100 | Americký index | Wirecard | Napětí na Blízkém východě | ETF roku 2020 | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Černé labutě | Klesající trend | Američané | Altria Group | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Apache | Irák | Sodexo | Budoucnost | ASML | ASML Holding NV | Ministerstvo práce | Vývoz z Číny | Počet bankrotů firem | Počet bankrotů firem v Japonsku | Počet bankrotů | SAP | ČNB Vojtěch Benda | Cenové tlaky | Americké ministerstvo | Nájemné | Ceny energií | Naplnění prognózy | Komunikace | Trump | Prezident | AMGN | Paypal Holdings | Trhy | Akcie roku 2020 | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Šíření koronaviru | American Express | Negativní dopad | Pokles | Situace | Růst inflace | Pandemie | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Boeing | Zlepšení | SBUX | Akcie v roce 2020 | Čínská vláda | Dopady koronaviru | Fresenius Medical | FME | Adidas | SEC | NFP | Palantir | Americké ekonomiky | Galapagos | Biogen | Americká inflace | Růst sazeb | TWTR | Deutsche Telekom | Gilead Sciences | PHIA | Index aktivity | Šéfka ECB | Kanadská centrální banka | Vývoj | Olympijské hry v Tokiu | Nová data | Šok | Ceny nafty | Výkyvy | Nástroje měnové politiky | Air France-KLM | Lufthansa | Deficit státního rozpočtu | Prudké výkyvy | Profitovat | Zrychlení inflace | Největší propad | Šíření viru | Stimul | Dnešní čísla | Důležitý support | Nákupy aktiv | Index NASDAQ 100 | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Vládní podpory | Texas | PYPL | Bilion dolarů | Další pokles | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Domácnosti | Neomezené množství | Neomezené kvantitativní uvolňování | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Graf dne | Odklad olympijských her | Další růst | Růst | Olympijské hry | United Airlines | American Airlines | Signál | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Allianz | Německý statistický úřad | Bulharsko | Abbott Laboratories | Ekonomiky | Války | Nvidia Corp | Práce | Údaje | Eni | Pojišťovna | Prezident Vladimir Putin | UnitedHealth Group | Microsoft Corp | US Bancorp | Otevírání ekonomiky | Otevírání ekonomik | Procter & Gamble | Statistiky | Uzavření trhů | S&P500 | Nizozemsko | Posílení | Joe Biden | 3M | Propad exportu | Shell | Gilead | Vývoz | Expanze | Spotřebitelské ceny v USA | Merck KGaA | Merck | Sektor služeb | CL | Moderna | Renault | JDE | ČR | Počty nových žádostí o podporu | PEPP | Střední Evropa | Bitcoinové a blockchainové akcie | Nikola | Teorie černé labutě | APA | Sanofi | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Nové žádosti o podporu | Jasný signál | E.ON | Johnson & Johnson | Šance | Ceny | Verizon Communications | Analytik XTB | Ceny v eurozóně | Výrobní index | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Žádosti o podporu v USA | Biden | AEX | CPI v USA | Palantir Technologies | PLTR.US | PLTR | Palantir Technologies Inc. | ABNB | LEN | NBP | Dow Jones a S&P 500 | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Utažení měnové politiky | ABNB.US | Zvýšení těžby | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Silný růst | Fidelity | Dnešní videokomentář | Ceny ropy Brent | Rostoucí ceny | Meziměsíční inflace | cTrader Purple Trading | PCE index | Akcie Moderny | Bilion | Walt Disney (DIS.US) | DIS.US | Koninklijke Ahold Delhaize | Výrobní aktivita v USA | Guvernér NBP | Holubičí názor
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | FXstreet | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Jaderná elektrárna
Jaderná elektrárna Temelín
Jaderná katastrofa ve Fukušimě
Jaderné elektrárny
Jaderné války
Jádrová inflace
Jádrová inflace v ČR
Jádrová inflace v eurozóně
Jádrová inflace v Polsku
Jádrová spotřebitelská inflace

Následující klíčová slova

Jádrový PCE inflační index
Jagjit Chadha
Jaguar
Jaguar Land Rover
Jachty
Jair Bolsonaro
Jaká návratnost investic je dobrá?
Jak běžní lidé porážejí Wall Street v jeho vlastní hře
Jak být dobrý obchodník
Jak být profitabilní
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
X
ETX Capital
Potvrďte prosím... Zavřít