Pondělí 20. září 2021 17:17
reklama
X
Swissquote Krypto
reklama
X
ETX Capital
reklama
X
Dukascopy
reklama
X
ETX Capital

Klíčová slova - Air France-KLM

img

Soud EU vyhověl aerolinkám Ryanair a zrušil státní pomoc dopravcům KLM a TAP

19.05.2021 Tribunál Evropské unie dnes vyhověl stížnosti irské nízkonákladové letecké společnosti Ryanair a zrušil rozhodnutí Evropské komise (EK), která kvůli dopadům koronavirové krize schválila státní pomoc nizozemské letecké společnosti KLM a portugalským aerolinkám TAP. V případě KLM komise schválila Nizozemsku pomoc 3,4 miliardy eur (86,6 miliardy Kč), v případě aerolinek TAP činila schválená pomoc 1,2 miliardy eur (30,6 miliardy Kč). Vrácení pomoci se odkládá do doby, než komise znovu rozhodne a důvody případně lépe vysvětlí.
img

Blížící se léto může podpořit odvětví cestovního ruchu

26.04.2021 Vstoupili jsme do posledního dubnového týdne, s očima již upřenýma na příchod května a s ním i lepší výsledky v Evropě. Těšíme se na nadcházející týdny v letních měsících a mnoho občanů pozorně sleduje vývoj pandemie a výsledná opatření zavedená evropskými vládami a čeká na zjištění, zda bude možné letět do jejich prázdninových destinací.
img

Příchod jara a progress v očkování povzbuzuje odvětví cestovního ruchu

02.03.2021 Od začátku pandemie je nejhůře zasaženým odvětvím bezpochyby odvětví cestovního ruchu, což táhne hlavní letecké společnosti k obchodování na vážně nízkých úrovních, což způsobuje problémy v životaschopnosti mnoha z těchto společností.
img

IPO Coinbase: Ovládne kryptoměnový gigant také akciový trh?

02.03.2021 Dlouho očekávané IPO Coinbase přichází. Společnost, která figuruje na trhu kryptoměn, se pokusí ovládnout také akciový trh. A to pravděpodobně již v první polovině roku 2021. Firma svůj záměr oznámila v době, kdy se bitcoin dostal na svá historická maxima a kryptoměnová horečka je opět v plném proudu.
img

Long signál na akcie Air France-KLM (AF)

17.02.2021 Air France-KLM S.A. je jednou z největších leteckých společností v Evropě. Její aktivity jsou strukturovány do osobní dopravy, nákladní dopravy, údržby a dalších činností. Základní kompetencí společností je provozování vnitrostátních a mezinárodních osobních letů a nákladní dopravy do více než 300 destinací ve více než 100 zemích světa.
C:\fakepath\0c0c8fbe4a04ac17e33d97b193155063.jpg

Evropské akcie zažily nejhorší výprodej za téměř dva měsíce

21.12.2020 Akcie na evropských trzích zahájily vánoční týden nejhlubším poklesem za téměř dva měsíce. Podle analytiků byl reakcí jednak na novou mutaci koronaviru, jednak na vleklá jednání o uspořádaní vztahů mezi Evropskou unií a Británií po brexitu. Další zhoršení pandemie znamená komplikace především pro dopravce, oslabily proto akcie leteckých společností, ale i ropné a bankovní firmy, slabší je i britská libra.
C:\fakepath\akcie2.jpg

Akcie v EU i v Británii kvůli mutaci koronaviru klesají

21.12.2020 Akcie na evropských trzích zahájily vánoční týden poklesem, který je podle analytiků reakcí jednak na novou mutaci koronaviru, jednak na vleklá jednání o uspořádání vztahů mezi Evropskou unií a Británií po brexitu. Další zhoršení pandemie znamená komplikace především pro dopravce, oslabují proto hlavně akcie leteckých společností, slabší je ale i britská libra.
img

Nejrychlejší růst HDP od roku 1947. USA zaznamenalo za třetí kvartál skok o 33,1 %

30.10.2020 Světová obchodní organizace v pondělí rozhodla, že Evropská unie může uvalit cla na dovoz zboží ze Spojených států ve výši čtyř miliard dolarů ročně kvůli subvencím americké vlády, které poskytovala americkému výrobci letadel Boeing. Analytici však neočekávají, že Evropská unie zavede cla dříve, než bude znám nový americký prezident. Americký delegát vyzval Evropskou unii, aby cla nezaváděla, jelikož Washington již upustil od nelegálních subvencí a dále pohrozil, že v případě zavedení budou Spojené státy reagovat protiopatřeními.
img

HDP Číny vzrostlo o 4,9 % za Q3. Rusko odmítá zavést tvrdá koronavirová opatření

23.10.2020 Z pondělních zveřejněných údajů Eurostatem vyplývá, že jsou Češi v rámci EU nejméně ohrožení chudobou nebo sociálním vyloučením. V roce 2019 bylo chudobou nebo sociálním vyloučením ohroženo 12,5 % obyvatel České republiky, což je hluboko pod průměrem EU, který činí okolo 21 %.
img

Aerolinky jsou i přes masívní státní podporu stále „dole“

09.09.2020 Letecká doprava je v důsledku pandemie koronaviru i vzhledem ke svému objemu nejpostiženějším odvětvím vůbec. V týdnech, kdy se téměř kompletně zavřelo světové nebe, zaznamenaly aerolinie pokles příjmů o osmdesát až devadesát procent. Špatná ekonomická situace se okamžitě promítla do ceny akcií leteckých společností. Pokles hodnoty deseti největších světových přepravců činil padesát až osmdesát procent v prvních týdnech po zavedení restriktivních opatření.
img

Brusel schválil státní pomoc pro nizozemské aerolinky KLM

13.07.2020  Evropská komise (EK) dnes schválila státní pomoc v objemu 3,4 miliardy eur (zhruba 91 miliard Kč) pro nizozemskou leteckou společnost KLM. Ta je součástí francouzsko-nizozemské letecké skupiny Air France-KLM, která se stejně jako další letečtí přepravci potýká s negativními dopady koronavirové krize.
img

Kauza Smartwings: Jak vlády zachraňují letecké dopravce v zahraničí

17.05.2020 V souvislosti s možným nouzovým převzetím leteckého dopravce Smartwings českou vládou se opět rozvířila debata nad opodstatněností takového kroku. Kromě otázky principiálnosti takového převzetí ve vztahu k záchraně dalších částí ekonomiky (viz včerejší komentář) je třeba vzít v potaz fakt, že záchrana by se týkala i značky historicky cenné České aerolinie, ČSA, které jsou součástí skupiny Smartwings.
C:\\fakepath\\money.jpg

Obchodní firmy ze střední Evropy vidí v krizi šanci

14.05.2020 Zatímco pandemie nemoci covid-19 ničí pracovní místa a vyprazdňuje kanceláře po celém světě, středoevropské firmy, které na dálku levněji poskytují služby velkým nadnárodním společnostem, se v novém podnikatelském pořádku snaží využít příležitosti. Od Prahy a Varšavy až po Bukurešť dlouhodobě poskytují outsourcingové nebo offshorové služby, jinak řečeno smluvně a odjinud, než kde působí jejich odběratel.
img

Nejhorší recese v historii EU přichází. Ztráta 20 mil. pracovní míst v USA

07.05.2020 Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA opět zaznamenaly rekordní hodnoty. Přes 3,169 mil. Američanů zažádalo o podporu. Jedná se o pokles oproti předešlému týdnu z 3,846 mil., trh však očekával 3 mil. Další vypovídající hodnotou o dopadech opatření proti koronaviru má statistika počtu pokračujících (trvajících) žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Ta za minulý týden vzostla na 22,647 mil. z 18,011 mil. týden předešlý.
img

Evropská komise schválila státní pomoc pro Air France

04.05.2020  Evropská komise (EK) dnes Francii schválila navrhovanou státní pomoc v objemu sedmi miliard eur (zhruba 190 miliard Kč) pro leteckou společnost Air France. Komise o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Úvěrová pomoc podle komise zajistí podniku finanční prostředky, které naléhavě potřebuje, aby se vypořádal s dopady šíření koronaviru.
img

Letečtí dopravci v Evropě čelí „tsunami“ propouštění, bez pomoci vlád mnozí nepřežijí. V těžké situaci je i tuzemská Smartwings

04.05.2020 Evropské aerolinky čelí nejtěžší situaci své moderní historie. Víra v rychlé oživení po koronakrizi bere zasvé a dopravci se připravují na novou realitu: lidé budou trvaleji létat o dost méně než před úderem koronaviru.
img

Nejhlubší propad HDP od finanční krize. Nezaměstnanost opět trhá rekordy

30.04.2020 Japonská centrální banka (BoJ) tento týden zhoršila výhled ekonomiky a rozhodla o nejrozsáhlejších opatřeních, které kdy provedla. Na podporu ekonomiky bude nakupovat firemních dluhopisy, a to v neomezených objemech. Cílem je udržet nízké úrokové sazby a tím i náklady na úvěry.
img

Ropa zadarmo. Více než 26 milionů Američanů je bez práce

24.04.2020 V pondělí po výrazném snížení poptávky po ropě z důvodů pandemických opatření, se květnový kontrakt na ropu WTI dostal do záporných čísel (přibližně až -35 USD za barel). Hlavním důvodem bylo uvědomění si spekulantů, že na rozdíl od ropy Brent je nutné barely ropy WTI fyzicky převzít. Panické prodeje proto započaly. Také cena ropy Brent poklesla, a to až na 16 dolarů za barel, což je nejnižší cena za posledních 20 let.
img

Air France-KLM vyjednává záchranný balíček deset miliard eur

23.04.2020  Letecká společnost Air France-KLM vyjednává o záchranném balíčku ve výši deset miliard eur (276,2 miliardy Kč). Francouzská vláda se za úvěry Air France zaručí minimálně z 90 procent. Informovala o tom dnes agentura Reuters s odvoláním na dva obeznámené zdroje. Zástupci francouzsko-nizozemských aerolinek a francouzského ministerstva financí se k věci odmítli vyjádřit.
img

MMF očekává nejhorší recesi od krize v 30. letech. Trump chce znovuotevřít ekonomiku

17.04.2020 Saudskoarabský ministr energetiky princ Abdalazíz bin Salmán v pondělí uvedl, že celosvětové dodávky ropy se po dohodě skupiny OPEC+ sníží o přibližně 19,5 milionů barelů denně. Exporty se v Číně v březnu meziročně snížily o 6,6 % po poklesu z předchozího měsíce o 17,2 %. Ekonomové osloveni agenturou Reuters však očekávali snížení exportu o 14 %.
img

Nejobchodovanější akcie Saxo Bank v 1. čtvrtletí: S Teslou si investoři užili pořádnou jízdu

15.04.2020 Po pomalém lednovém vzestupu přišla pandemie viru COVID-19, která během pár týdnů spláchla všechny zisky do kanálu. To bylo nejlépe vidět na akciích Tesly, které si v 1. kvartále užily divokou jízdu. Začalo to uzavíráním krátkých pozic, které přineslo růstovou špičku a nárůst ceny o 50 %, a skončilo karanténou, kterou doprovázel pád zpět na hladinu odpovídající začátku roku.
C:\fakepath\francie.jpg

Francouzská ekonomika letos klesne o osm procent, očekává vláda

14.04.2020 Francouzská ekonomika letos kvůli koronaviru patrně vykáže osmiprocentní propad, řekl dnes ministr financí Bruno Le Maire. Za poslední týden už vláda zhoršila výhled podruhé, ještě před pár dny čekala celoroční pokles hrubého domácího produktu (HDP) o šest procent. Ministr pro státní rozpočet Gérald Darmanin očekává, že deficit veřejných financí letos dosáhne rekordních devíti procent HDP.
C:\fakepath\francie.jpg

Francie výši svého záchranného balíčku odhaduje na 100 mld. eur

10.04.2020 Francie kvůli koronaviru počítá s rekordním deficitem rozpočtu i dluhem veřejných financí. Výši záchranného balíčku pro hospodářství postižené dopady pandemie nyní Paříž odhaduje na 100 miliard eur (2,47 bilionu Kč), což je více než čtyři procenta hrubého domácího produktu (HDP), řekl včera ministr financí Bruno Le Maire listu Les Échos. Před měsícem francouzská vláda tytéž náklady odhadovala na 45 miliard eur. Suma se patrně ještě zvýší, protože do ní nejsou zahrnuty záchrany velkých společností, jako je letecká společnost Air France-KLM.
img

16 milionů Američanů žádá o podporu. Powell očekává velmi vysokou nezaměstnanost

09.04.2020 Mezinárodní měnový fond v pondělí informoval, že eviduje povzbudivé signály oživení v Číně, avšak varoval, že nelze vyloučit obnovení pandemie v této zemi i jinde na světě. Podle průzkumu, který provedla společnost Sentix se důvěra investorů v ekonomiku eurozóny propadla nejníže od začátku sledování. Hospodářství se kvůli koronaviru nachází v hluboké recesi a pandemie dusí ekonomiku, dodala společnost.
img

Rekordní počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA pokračuje. ČNB zmírnila limity u hypoték

03.04.2020 Americká pobočka Fedu v St. Louis v pondělí zveřejnila odhad, že šíření koronaviru by mohl vézt ve Spojených státech k zániku 47 milionů pracovních míst a míra nezaměstnanosti by se tak mohla dostat k 32 %. Čínské ministerstvo obchodu informovalo, že okolo 80 % restaurací je již otevřených. Také téměř všechny supermarkety, nákupní centra a maloobchodní obchody jsou v provozu.
img

Rekordní nezaměstnanost v USA. Centrální banky i nadále snižují sazby a rozšiřují QE

27.03.2020 Americká centrální banka oznámila v pondělí neomezené kvantitativní uvolňování. Tedy Fed bude nakupovat neomezené množství státních dluhopisů a cenných papírů zajištěných hypotékami. Podle MMF bude letošní recese světové ekonomiky způsobená koronavirem mnohem horší, než kterou způsobila finanční krize v letech 2008 až 2009. Avšak MMF dodal, že k zotavení světového hospodářství by mohlo dojít již v roce 2021.
img

Boj proti koronaviru. Centrální banky se odhodlaly ke koordinovanému uvolnění monetární politiky

20.03.2020 Americká centrální banka na svém mimořádném zasedání, které se konalo minulý týden v neděli, snížila hlavní úrokovou sazbu o jeden procentní bod do pásma 0 – 0,25 %. Fed zároveň oznámil, že zahájí masivní program QE ve výši 700 mld. amerických dolarů.
C:\fakepath\akcie-16032020-lv.jpg

Evropské akcie obnovily silný propad, nejvíce ztrácejí banky

16.03.2020 Evropské akcie zahájily týden masivním propadem, nejvíce ztrácejí banky a letecké společnosti, z nichž některé odepisují až 30 procent. Trh reaguje na obavy z hlubokých dopadů pandemie způsobené novým koronavirem, která se šíří Evropou. Situaci nezlepšila ani koordinovaná intervence předních centrálních bank světa.
img

Největší pokles ceny ropy od roku 1991. Akciové trhy pokračují v pádu

13.03.2020 Ceny ropy zažily v pondělí ráno historický pokles, a to až o 34 %, což odpovídalo ceně $27,34 za barel. Tento pokles byl vyvolán jednak sníženou poptávky, za což můžou z velké části omezení pohybu, zavedená v některých zemích, jako opatření proti šíření koronaviru. Druhým důvodem poklesu ceny je zvýšení produkce ropy, který vyvolala organizace OPEC jako odplatu Rusku za neakceptování dohody o omezení produkce ropy. S&P 500 a Dow Jones otevřeli v pondělí ráno se 7% poklesem, což vyústilo v pozastavení obchodování na amerických burzách po dobu 15 minut. Toto opatření se spustí vždy, když S&P 500 poklesne o 7% a jeho hlavní funkcí je zabránit panice na americkém trhu.
C:\fakepath\burza.png

Americké akcie kvůli koronaviru klesly nejvíce od roku 1987

13.03.2020 Evropské akcie včera prudce oslabily a jejich hlavní index byl nejníže za téměř čtyři roky. Velmi výrazně klesaly zejména aerolinky. Oznámený zákaz cestování z Evropy do Spojených států totiž prohloubil obavy investorů z negativních dopadů nového typu koronaviru na ekonomiku.
C:\fakepath\FX3.jpg

Evropské akcie kvůli koronaviru rekordně klesly

12.03.2020 Evropské akcie se dnes kvůli nejistotě vyvolané koronavirem prudce propadly. Burzy v Paříži, Miláně a Madridu zaznamenaly nejvyšší propad od svého založení stejně jako panevropský index STOXX 600. Burza v Londýně klesla nejvíce od října 1987, ta frankfurtská od roku 1989. Propad umocnil zákaz cestování z Evropy do Spojených států, který v noci na dnešek oznámil americký prezident Donald Trump. Velmi výrazně klesly zejména aerolinky.
img

Koronavirus ochromí světovou ekonomiku. Británii se po brexitu nedaří vyjednat dohodu

07.02.2020 Po pátečním / sobotním Brexitovém dni Spojené království od pondělí začalo první pracovní týden „bez evropské unie“ a předseda vlády Boris Johnson začal svůj cyklus vyjednávání obchodních podmínek mezi UK, EU a USA.
Související klíčová slova: Money management | Offshore | Bitcoin | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Čína | Japonsko | Peníze | Akciové indexy | Akciový index | Equity | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Fibonacci | Divergence | Monetární politika | Kanada | Německo | Francie | Pražská burza | Polsko | Španělsko | Apple | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Obchodování na burze | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Analýza | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bod | Breakout | Burza | Burza cenných papírů | Béžová kniha | CFD | CME | Cap | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | DAX | Nesoulad | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FOMC | FX | Fed | Futures | IPO | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Korekce | Kurz | LES | Long | Low | MACD | MMF | MT4 | Margin | MetaTrader | Finanční instituce | NYSE | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Peněžní zásoba | Platforma | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Průmyslové objednávky | Příkaz | Rating | Ratingová agentura | Repo sazba | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Sentiment | Short | Spot | Spread | Standard & Poor's 500 | Stop-Loss | Support | Swiss | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Výnos | ZEW index | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Citibank | Dluhopisy | JPY | NZD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Panevropský index | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | FTSE | Bank of America | Americký prezident | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Globální ekonomika | PBOC | Investoři | Produkce ropy | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Býčí divergence | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Byznys | Business | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Optimismus | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | RBNZ | Intervenovat | ČSOB | Gold | Obchodovat | MT5 | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Světová obchodní organizace | Regulace | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | Index cen | Index CPI | Eurostat | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Vzdělávání | Delta | EPS | Index | Podpora | Volatilní | Akciové burzy | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Směnárna | Brent | Cena | Cena ropy brent | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Conference Board | CZK | České akcie | Do čeho investovat | Dolar | Etoro | Eura | Exchange | Finanční prostředky | Fondy | GfK | Graf | Guvernér ČNB | HDP Číny | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index PMI | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investovat do zlata | ISM | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Jiří Rusnok | Libra | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Markets | MetaTrader 5 | Nákup dluhopisů | Nemovitosti | Nikkei 225 | Oslabování koruny | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Převodník měn | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Signály | Société Générale | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | TopForex | Trh | Twitter | Velká Británie | Volkswagen | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj ceny zlata | Webináře | WTI | XM | Zpráva | Zprávy | Zisky | ZEW | ING | Cílová cena | Daniel Beneš | Elon Musk | ROCE | Small caps | Tim Cook | Tovární objednávky | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Komise | Kontrakt | Volby | 1 milion | Burza dnes | Burze | Dividendové akcie | Traders | Danske Bank | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Institut ZEW | Wells Fargo | Microsoft | State Street | ABN Amro | Westpac | CME Group | Caterpillar | Sentix | TD Ameritrade | PwC | Barrick Gold | Snižování sazeb | Thomson Reuters | Short squeeze | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Úspěch | Podnikání | BMW | Ministr financí | Stock Exchange | Rada ČNB | Earnings | Podnikatelé | Panevropský akciový index | KBC | Index londýnské burzy FTSE 100 | BlackRock | Přehled | Jádrový index | Moneta Money Bank | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Agentura Reuters | Firmy | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Index britských akcií FTSE 100 | Akcie v USA | Ekonomické dopady | Xetra | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Index tokijské burzy Nikkei 225 | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Vladimir Putin | Deutsche Börse | S&P Global | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Akcie v EU | Index technologického trhu Nasdaq | Walmart | Alibaba | Akcie ropných společností | Propad | Kryptoměny | Les Echos | Eurex | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Ztráty | Euro k dolaru | Bezpečné útočiště | Finanční injekce | Historická maxima | Nejistota | Philip Morris | Akcionáři | Libra k dolaru | Zajištění | FTSE 100 | Baidu | Blockchain | Ethereum | Tesla | Odhodlání | National Australia Bank | Credit Suisse Group | Kapitalizace | Výhled | Francouzská ekonomika | Bankéř | Poplatky | Index pařížské burzy CAC 40 | Exxon | Chevron | Konsensus | Predikce | Ekonomická situace | General Electric | Data z amerického trhu práce | Krize | Investiční rozhodnutí | FCA | Světové trhy | Investovat do akcií | Výnosy | Japonská vláda | Očekávání analytiků | Index cen domů | Softbank | Příjmy | Kapitálové strategie | Alphabet | ČTK | Pokles ekonomiky | Belgie | Rozjednané prodeje domů | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Program kvantitativního uvolňování | Tisková konference ECB | Výhled ekonomiky | Hlavní ekonom | Očekávání | HDP v eurozóně | ABN AMRO Bank | ex | Ruské akcie | Vstup na burzu | BBVA | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Cena palladia | Breakout Trader | Coinbase | Obchodování na pražské burze | Palladium | Obchodování Bitcoinu | Jerome Powell | Panevropský index STOXX 600 | Kosdaq | Estee Lauder | Kryptoměnová horečka | Analytik devizového trhu | Analytik forexového trhu | Obchodování na trzích | Airbnb | Saxo | FinTech | Krypto | Raytheon | Lockheed Martin | OPEC+ | Podniky | Asijské akciové trhy | Long signál | Inflace v eurozóně | McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | RDSA | Royal Dutch Shell | Index Stoxx 600 | IPO kalendář | Czech Fund | Dodávky ropy | Signál na akcie | FTSE/MIB | EK | Náklady na úvěry | Evropská komise | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Veřejný dluh | Španělský IBEX | Odhady analytiků | Obchodovat s akciemi | Nakoupit akcie | Palladiové akcie | Martin Sklenář | Rekordní růst | IPO Instacart | Technická situace | Uber Technologies | Beyond Meat | Obavy investorů | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Očekávání do budoucna | Globální HDP | Boris Johnson | NVDA | iFX | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Akcie a ETF | Ropné akcie | Biotechnologické akcie | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Oživení ekonomiky | AMZN | Index londýnské burzy | Thyssenkrupp | Prosus | Globální recese | Denní graf | Očekávání trhu | Novozélandská centrální banka | Pokles ceny ropy | Úpis akcií | Thomas Cook | MetLife | GOOGL | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Očekávané Earnings | Obchodujte | Hospodářské krize | Rozpočet | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Německá vláda | Snížení úrokové sazby | ČNB Jiří Rusnok | Objem | Index milánské burzy | MSFT | Obchod | Obchodní dohody | FRED | Recese světové ekonomiky | Snižování úroků | Zpomalení české ekonomiky | Cisco Systems | Firma | Ekonomiky eurozóny | Maloobchodní prodeje | Olívia Lacenová | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Obchodovat na burze | Bilance | Index DOW | Co bude | Generální ředitel | GM | Největší pokles | Lagardeová | Amazon | Nízké úrokové sazby | Philip Lowe | Louis Vuitton | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | Vyhlídky | INTC | Federální rezervní banky | Walt Disney | Finanční rezervy | Statistika | Předpovědi | 4GLD | Xetra Gold | Průmysl | ADP | Na burze | Centrální banka USA | Propouštění | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | SoftBank Group | Visa | General Motors | Enel | Šinzó Abe | Nově zahájené stavby domů | Stavebnictví | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Německý ZEW index | Problémy | Britové | Člen bankovní rady | Total | Americké ministerstvo práce | Nejistoty | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Soukromý sektor | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Ford Motor | United Technologies | AbbVie | Allergan | Amgen | Airbus | IAG | Společnost IAG | NN Group | Míra | RWE | Premiér Babiš | Vivendi | Accor | Úroky | Měnové politiky | Smartwings | Premiér Boris Johnson | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | AXA | Fed index | FedEx | FDX | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Americké vlády | Nike | Celkový deficit | Bydlení | Uber | Ztráta | NERV | Nejlepší akcie | Snižování stavů | Kraft Heinz | Demokratické strany | Wirecard | Shortování akcií | Zákaz shortování | Index pařížské burzy | ETF roku 2020 | Hospodaření | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Bernie Sanders | Objem objednávek | Společnost Sentix | Američané | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Altria Group | Netflix | NFLX | Washington | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Analýza společnosti | Letecké společnosti | Miliardy eur | Ministr energetiky | Sodexo | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Ifo | Experti | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Ministerstvo práce | Podnik | SAP | Kryptoměny bitcoin | Americké ministerstvo | Nejobchodovanější akcie | Krach | Komunikace | Francouzská vláda | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Prezident | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | Anglie | Trhy | Šíření nového koronaviru | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | American Express | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Starbucks | Boeing | FIAT | Obchodovať kryptomeny | Úsilí | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Obchody | Dopady koronaviru | BP | Fresenius Medical | FME | Adidas | Rekordní hodnoty | SEC | NFP | Čínské ministerstvo | Americké ekonomiky | Medvědi | Poptávky po ropě | Nejlepší biotechnologické akcie | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | TWTR | Deutsche Telekom | Paul Nolte | Ekonomické aktivity | Ekonomické dopady koronaviru | Gilead Sciences | Akcie na evropských trzích | PHIA | Šíření onemocnění | Index aktivity | Největší ztráty | Šéfka ECB | Cestovní kanceláře | Jižní Korea | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Vývoj | Olympijské hry v Tokiu | Boj proti koronaviru | Šok | Únorová inflace | WP | Makroekonomické údaje | Pomoc ekonomice | Index australské akciové burzy | Australské akciové burzy | Zákaz cestování | Prudký pokles | Bright Trading | Dennis Dick | Vysoké ztráty | Další finanční krize | Masový výprodej | Poklesu evropských akcií | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Milánská burza | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Kingsview Asset Mangement | Nouzový stav | Cestování z Evropy do Spojených států | Strach z hospodářského útlumu | Euro včera | Akcie včera | Opatření proti koronaviru | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Olaf Scholz | Mince | Profitovat | Tencent | Karanténní opatření | Silný propad | Evropské země | Brusel | Pokles HDP | Cenový vývoj | Inflace v EU | Justin Trudeau | Kanadský premiér | Dopady pandemie | Historie | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Texas | PYPL | Prodeje domů | Přísná opatření | Další pokles | Německý ministr financí | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Salmán | Ministryně práce | Kongres | Domácnosti | Neomezené množství | Neomezené kvantitativní uvolňování | Spotřebitelská nálada | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Záchranný balíček | Odklad olympijských her | Další růst | Růst | Olympijské hry | Senátor Bernie Sanders | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Ratingová agentura S&P | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Biliony | Allianz | Propad HDP | Nejlepší palladiové akcie | Abbott Laboratories | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Slovensko | Organizace | LTV | Růst nezaměstnanosti | Deficit veřejných financí | British Airways | Letecká společnost | Nvidia Corp | Práce | Údaje | Hrozí krach | Oživení v Číně | Signály oživení | Eni | Obchodovat s cennými papíry | Opatření proti šíření koronaviru | Prezident Vladimir Putin | UnitedHealth Group | Cestovní omezení | Dopady koronavirové krize | Znovuotevřít ekonomiku | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Abdalazíz bin Salmán | Splátky dluhů | BFMTV | Ministr pro státní rozpočet | Gérald Darmanin | RMC | France Info | ATVI | WMT | Activision Blizzard | Long signál na akcie | Premiér Justin Trudeau | Akcie Saxo Bank | Lloyds Banking Group | Boeing Co. | Anglo American | Credit Suisse Group AG | LafargeHolcim | USB Group | Microsoft Corp | NOVACYT | Předseda ČEZ | US Bancorp | Medvědí kanál | Procter & Gamble | ZEW index ekonomického sentimentu | USD za barel | Květnový kontrakt | Madrid | Trade | Dílčí index | Finanční pomoc | Nizozemsko | Důvěra v eurozóně | Reddit | Debata | Air France | Omezení pohybu | Ropa zadarmo | Amundi | Grayscale | ADBE | SAS | 3M | Ryanair | Shell | Zaměstnanci | Gilead | Letečtí dopravci | Letečtí dopravci v Evropě | Dopravci v Evropě | Dopravci | Soud | PEPSICO | Dovoz | Rakouský kancléř | Sebastian Kurz | Soud EU | Unijní soud | Podmínky státní pomoci | Expanze | Politika centrální banky | Merck KGaA | Merck | Obchodní firmy | Ředitel ING | ING Tech | ING Tech Poland | T-Mobile | Expedia | JD.com | Konsorcium | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Moderna | Eli Lilly | LLY | AZN | Akcie leteckých společností | Čínské hospodářství | Renault | Mondelez | JDE | Unie | Průraz | Square | Rozhodnutí soudu | Canopy Growth | Sanofi | Covid | Koronavirová opatření | Státní pomoc | Nové žádosti o podporu | Akcie Lufthansy | ASM International | TTWO | Nizozemská vláda | E.ON | Johnson & Johnson | KLM | Aerolinky KLM | Nizozemské aerolinky | Peugeot | Ceny | Verizon Communications | Akcie těžařů | Zlatá horečka | Důvěra | Lepší výsledky | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Zalando | PLUG | Plug Power | Air Liquide | Airbus Group | Coca-Cola | Ruská vláda | China Eastern | Delta Airlines | Southwest Airlines | Inspirace | Qualcomm | Zhoršení pandemie | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Diverzifikovat | Vinci | Lockdown | Měnový fond | Walgreens | Dobrý byznys | Intel | ALV | XOM | CVX | CSCO | Kryptoměnová směnárna | Praktické tipy | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | BNTX | Proražení | GME | GameStop | Očkování | Mutace koronaviru | Nová mutace koronaviru | Rodrigo Catril | Růst kurzu dolaru | Zmutovaný koronavirus | Nejhorší výprodej | Svět kryptoměn | Počasí | Holdingové společnosti | BioNTec (BNTX) | Akcie BioNTec | Akcie BioNTec (BNTX) | Akcie Gamestop | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Spotify | Air France-KLM (AF) | Akcie Air France-KLM | Akcie Air France-KLM (AF) | Air | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Admirals | Velké ztráty | Vývoj pandemie
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | FXstreet | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Air
Air Astana
Air Bank
Air Berlin
Airbnb
Airbus
Airbus AS350B3
Airbus Group
Airbus SE
Air France

Následující klíčová slova

Air France-KLM (AF)
Airlines for America
Air Liquide
Aite Group
Aiways
AJ Asset Management
Ajayi
AJ Bell
AJRD
Ajťáci
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
X
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít