Sobota 11. červenec 2020 15:53
reklama
Dukascopy
reklama
FP Markets
reklama
Admiral spread new

Klíčová slova - Xetra

C:\fakepath\akcie1.jpg

Obchodování na evropských burzách narušil výpadek systému Xetra

01.07.2020 Několik evropských akciových burz včetně těch ve Frankfurtu nad Mohanem a v Praze dnes postihl výpadek kvůli technickým potížím německé elektronické obchodní platformy Xetra. Obchodování bylo obnoveno zhruba po třech hodinách. Technické problémy platformy Xetra zasáhly také burzy ve Vídni, Lublani, Budapešti, Záhřebu, Sofii a na Maltě, informovala agentura Reuters.
C:\fakepath\česká burza.jpeg

Obchodování na pražské burze bylo tři hodiny přerušeno

01.07.2020 Obchodování s cennými papíry na pražské burze bylo dnes dopoledne přes tři hodiny z technických důvodů přerušeno, kolem 12:25 se obnovilo. ČTK to řekl mluvčí Burzy cenných papírů Praha Jiří Kovařík. Problém podle něj stále je na webu pražské burzy, kde se zatím nezobrazuje hodnota indexu. Zasaženy technickými problémy byly dnes všechny trhy obchodující na platformě Xetra T7, tedy například rakouské, německé či maďarské.
C:\fakepath\top-22062020-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

22.06.2020 1) Akcie v Asii se dnes obchodovaly smíšené, investoři sledovali reakci trhu na rostoucí počet případů koronaviru v USA. V pátek a sobotu bylo hlášeno více než 30 tisíc nově nakažených, to je nejvíc od 1. května 2020. Čína nechala dnes referenční úrokovou sazbu beze změny, přičemž roční úroková sazba zůstala na úrovni 3,85 %.
img

Nečekaný růst zaměstnanosti. USA vytvořilo 2,5 mil. pracovních míst

05.06.2020 Dle statistik US ekonomika v květnu vytvořila 2,5 mil. nových pracovních míst. Míra nezaměstnanosti se tak dostala na 13,3 %. Trh očekával ztrátu až 8,3 mil. pracovních míst a míru nezaměstnanosti 19,5 %. Růst zaměstnanosti v květnu byl nejvyšší v US historii od roku 1939.
img

5 nejlepších short ETF DAX pro ochranu vašeho investičního portfolia v roce 2020

13.05.2020  ETF (Exchange Traded Funds) jsou velmi efektivním a jednoduchým způsobem, jak investovat do vývoje celých seg...
img

10 nejlepších ETF pro investiční portfolio v roce 2020

07.05.2020 Prostřednictvím ETF lze vybudovat levný a efektivní investiční plán. Investice do ETF se těší stále větší popularitě. V tomto článku se podíváme na výhody ETF oproti tradičním fondům a dále vám představíme seznam 10 nejlepších ETF pro rok 2020.
img

Nejhlubší propad HDP od finanční krize. Nezaměstnanost opět trhá rekordy

30.04.2020 Japonská centrální banka (BoJ) tento týden zhoršila výhled ekonomiky a rozhodla o nejrozsáhlejších opatřeních, které kdy provedla. Na podporu ekonomiky bude nakupovat firemních dluhopisy, a to v neomezených objemech. Cílem je udržet nízké úrokové sazby a tím i náklady na úvěry.
img

Čínské oživení podporuje optimismus

14.04.2020 Úterní obchodování je pro akcie pozitivní a hlavní evropské indexy si připisují zisky zhruba do jednoho procenta. Na dluhopisech ovšem sledujeme mírně zvýšenou poptávku po bezpečných jádrových papírech na úkor těch rizikovějších. Eurodolar se po ranním lehkém růstu vrací níž na 1,0915. Také ropa už zamířila trochu dolů.
img

16 milionů Američanů žádá o podporu. Powell očekává velmi vysokou nezaměstnanost

09.04.2020 Mezinárodní měnový fond v pondělí informoval, že eviduje povzbudivé signály oživení v Číně, avšak varoval, že nelze vyloučit obnovení pandemie v této zemi i jinde na světě. Podle průzkumu, který provedla společnost Sentix se důvěra investorů v ekonomiku eurozóny propadla nejníže od začátku sledování. Hospodářství se kvůli koronaviru nachází v hluboké recesi a pandemie dusí ekonomiku, dodala společnost.
img

5 nejlepších dividendových ETF roku 2020

02.01.2020 ETF jsou ideální investiční instrumenty pro investory, kteří nemohou, nebo nechtějí věnovat obchodování příliš mnoho času. Akcie s vysokými dividendami jsou nesmírně atraktivní pro investory, zejména se střednědobým a dlouhodobým časovým horizontem. Kombinací obou jsou pak ETF, které se soustředí na akcie s vysokými dividendami. 5 nejznámějších dividendových ETF vám představíme v následujícím článku.
img

Long signál na Xetra Gold (4GLD)

03.12.2019 Po silném nárůstu v létě letošního roku se v posledních několika měsících navrátil klid do „zlatého trendu“. Zajímavý je fakt, že korekce šla od doby nárůstu mezi květnem a srpnem směrem k Fibonacciho křivce o 38,2 %. To je zpravidla hranice, kde se býci opět snaží dostat zpět do hry.
img

Burzy v Evropě uvažují o zkrácení pracovní doby

07.11.2019 Banky a manažeři fondů navrhují zkrácení obchodního dne na evropských burzách. Zkrácení o 90 minut by dle nich zlepšilo tržní efektivitu a zlepšilo pracovní podmínky zaměstnanců. Makléři jsou z důvodu dlouhého obchodního dne vystaveni napětí, které ovlivňuje jejich mentální zdraví a pohodu na pracovišti.
C:\fakepath\top-30102019-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

30.10.2019 1) Asijské akciové trhy uzavřely dnešní obchodování v červených číslech, když investoři čekali na výsledek dvoudenního zasedání americké centrální banky (Fed), které by mělo přinést již třetí letošní uvolnění měnové politiky. Pozornost poutala také data o japonských maloobchodních tržbách.
img

Akciové trhy – 10 největších burz světa a jaký na ně má vliv politika?

05.09.2019 Politika a finance jsou bezpochyby velmi úzce propojené pojmy, které se navzájem velmi ovlivňují. Významné politické události mohou během krátké doby vyvolat rozruch ve společnosti, který se následně reflektuje určitým způsobem do finančních trhů. Přesto z dlouhodobého hlediska má většina politických vlivů dopad pouze na dotčenou ekonomiku, které se bezprostředně týkaly.
img

3 nejlepší světové dividendové akcie 2019

10.06.2019 V dobách přetrvávajících nízkých úrokových sazeb nejsou dluhopisy a jiné podkladová aktiva s fixním příjmem velkým přínosem pro vaše investiční portfolio.
img

IPO Uber – Akcie Uber (UBER) zklamaly svým debutem na NYSE

10.05.2019 Akcie Uber zažily prudký pokles během prvního obchodního dne. Jednalo se o jedno z 10 největších IPO v historii. Generální ředitel společnosti Dara Khosrowshahi uvedl, že jeho společnost vedla rozhovory s legendárním investorem Warren Buffettem a jeho firmou Berkshire Hathaway. Možná právě Buffett bude jeden z prvních, kdo akcie Uberu nakoupí. Ve středu 8.5 společnost již uvedla závazné datum realizace IPO a také upisovací cenu.
img

Burzovní indexy – 10 nejdůležitějších akciových indexů

01.04.2019 Burzovní index je ukazatel výkonnosti daného trhu. Nejedná se tedy o podkladové aktivum, které byste mohli nakoupit či prodat, ale pouze o statistický údaj. Obecně lze z daného indexu vyčíst mnoho informací o ekonomickém segmentu, ke kterému se index váže.
img

Index DAX – nejznámější evropský index

22.03.2019 Index DAX je největším a nejdůležitějším evropským akciovým indexem. Podle vývoje indexu DAX se dá poměrně věrně interpretovat ekonomická situace v Německu a v celé Evropě.
img

5 nejlepších dividendových ETF roku 2019

06.03.2019 ETF jsou ideální investiční instrumenty pro investory, kteří nemohou, nebo nechtějí věnovat obchodování příliš mnoho času. Akcie s vysokými dividendami jsou nesmírně atraktivní pro investory, zejména se střednědobým a dlouhodobým časovým horizontem.
img

IPO FlixBus: Konkurent RegioJetu se chystá na burzu 

28.01.2019 Německá společnost FlixMobility koncem roku avizovala potenciální IPO v průběhu roku 2019 za účelem expanze. FlixMobility provozuje meziměstského autobusového přepravce FlixBus a železničního přepravce FlixTrain.
img

Poslední START Day v letošním roce, na burzu vstoupil výrobce analytických přístrojů AtomTrace

28.11.2018 Na tuzemský trh START určený pro malé a střední společnosti vstoupila společnost AtomTrace, která vyrábí analytické přístroje umožňující třeba kontrolu stavu mostních konstrukcí.
img

Investice do zlata: Praktický průvodce & 5 důvodů proč si vybrat zlato

09.11.2018 Možná držíte nějaké akcie a nyní, když došlo k sérii propadů, uvažujete o širší diverzifikaci a dalším zajištění. Jedním ze způsobů, jak své portfolio diverzifikovat, je investice do zlata, protože zlato má zpravidla negativní korelaci k akciovým trhům.
C:\fakepath\TOP5-15102018-LV-19.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.10.2018 1) Britská libra zaznamenala dnes ráno SELČ nejvyšší ztráty z měn skupiny G10. Hlavním důvodem je zastavení jednání o Brexitu. Ještě v sobotu vše vypadalo nadějně, když Dominic Raab, britský ministr pro Brexit, nečekaně odjel jednat do Bruselu s Michelem Barnierem, hlavním vyjednavačem EU pro Brexit. Přes intenzivní rozhovory však stále existovaly klíčové překážky směrem k dohodě, včetně irské hraniční otázky.
img

Jaká ETF obchodovat v Evropě?

30.06.2018  V návaznosti na nedávné omezení nákupu ETF na US burzách pro obyvatele EU jsme pro Vás připravili sumář k těm...
img

Jaká ETF obchodovat v Evropě

29.06.2018 V návaznosti na nedávné omezení nákupu ETF na US burzách pro obyvatele EU jsme pro Vás připravili sumář k těm produktům, které jsou pro investory nejoblíbenější. Jedná se o průřez produkty, které zpravidla již mají na trhu nějakou historii, jsou regulovány a mohou tak investorům nahradit ty z USA.
img

Druhý START Day: 5 milionů pro Prabos, +6,7 % Fillamentum. Šéf pražské burzy avizuje zájem fondů

26.06.2018 Růst hodnoty akcií Prabos a Fillamentum a nových 5 milionů korun ve výsledku dodatečné emise akcií pro Prabos. To je výsledek historicky druhého START Day, který se v úterý uskutečnil v žižkovské věži. Generální ředitel pražské burzy Petr Koblic pro Patria.cz naznačil budoucí vzpruhu pro celý trh v podobě možnosti zapojení nového typu investorů z řad zahraničních i tuzemských specializovaných fondů.
img

Obchodování Futures: Průvodce & odpovědi na 10 zásadních otázek

11.05.2018 Když se řekne futures, ne každý si ihned vybaví, co to přesně znamená. Futures řadíme mezi burzovně obchodovatelné instrumenty, ale na popularitě se těší teprve několik posledních let. S obchodováním futures je spojena řada rozdílů oproti obchodování klasických akcií.
img

Long signál týdne: SAP (SAP)

21.11.2017 S posledním vyhlášením kvartálních výsledků společnosti SAP (XETRA: SAP) akcie získaly další nákupní momentum. Růstový pohyb, který začal v září, je prozatím velmi stabilní a i přestože akcie po posledním maximu zaznamenala výraznější korekci, máme neporušený růstový trend.
img

Long signál týdne: Volkswagen (VOW3)

14.11.2017 Akcionáři slavné německé automobilky Volkswagen (XETRA: VOW3) mají konečně důvod k radosti. Před několika týdny trh konečně velmi volatilně vyrazil vpřed, prolomil dlouhodobou hranici odporu a během pár dní přidal přes 10 % na hodnotě.
img

Short signál týdne: Siemens (SIE)

24.10.2017 Německá společnost Siemens (XETRA: SIE) už nějaký čas viditelně zaostává za evropským akciovým trhem i za německým indexem DAX. Dlouhodobý pokles, který se zastavil na konci září byl sice vystřídán korekcí výš, ale ceny se neudržely a trh už opět hrbí záda a viditelně slábne.
img

FINTECH BROKER MĚNÍ ZPŮSOB, JAKÝM INVESTUJETE

25.07.2017 Od svého vstupu na český trh v srpnu 2014 zaznamenalo DEGIRO značný příliv investorů, kteří začali využívat služby tohoto brokera. Společnost DEGIRO je původem z Nizozemska, kde v roce 2008 začala nabízet své služby profesionálním investorům. Postupně se své služby rozhodla nabídnout také drobným investorům. Společnost používá FinTech přístup. Tento přístup pomáhá minimalizovat provozní náklady i při zpracování velkého objemu transakcí. Zdánlivě jednoduchý koncept vyvolal vlnu odezvy napříč tímto průmyslem.
img

DEGIRO: Zpráva brokera

16.02.2017 Online Broker DEGIRO hovoří o významných tržních událostech pro nadcházející měsíce.
img

Investování do ETF bez poplatků

10.01.2017 S neustále se měnícími podmínkami na trzích se pro investory stává stále důležitějším vytvoření dobře diverzifikovaného portfolia. Není samozřejmě nutné zmiňovat, jak důležité je hledání různých způsobů pro co největší minimalizaci investičního rizika.
img

Pohodové léto s Admiral Markets nekončí! Obchodujte DAX až 55 dní bez spreadu!

01.09.2016 Obchodujete index DAX? A víte, co se za touto zkratkou vůbec skrývá? V tomto článku se podíváme na tento velice oblíbený cenný papír – jeho historii, z jakých titulů se skládá a ukážeme si jednoduchou obchodní strategii na scalping.
img

Cože? GER30? Víte co obchodujete? DAX index přehledně a detailně

28.07.2015 V platformě Patria Forex lze mimo tradiční měnové páry, které zajímají většinu našich obchodníků, obchodovat i mnohé další burzovní instrumenty. Komodity investorům spekulujícím na růst v poslední době radosti příliš nečiní, a tak se obchodníci poohlížejí po alternativách. Jsou jimi zejména akciové indexy. Ty se těší podstatné oblibě, a to nejen díky jejich solidní výkonnosti v posledních letech. Jednoduché technické provedení nákupu těchto indexů si získává na popularitě a při využití rozumné páky může obchodování indexů přinést zajímavé zhodnocení vložených prostředků. Ponechme stranou další aspekty, které jsou nezbytné k přípravě úspěšného obchodování, a představme si nejoblíbenější akciový instrument v platformě Patria Forex, instrument GER30.
img

TRADING EXPO 2014: Proč se zúčastnit konference o investování?

20.08.2014 Třetí ročník konference TRADING EXPO probíhá jako součást veletrhů Investor a Sběratel přímo na výstavišti PVA Expo Praha...
img

Týden na pražské burze: 3Q výsledky načal Unipetrol. Orco -16 %, před STARTem neztratil KITD

26.10.2012 Ztrátový je právě uplynulý týden pro index pražské burzy PX jako celek i naprostou většinu SPADových titulů. Na straně poklesů dominují akcie developera Orco, které ústupem o bezmála 16 procent na 63,5 Kč v týdnu vracejí nemalou část dříve nakumulovaných zisků s podporou nového největšího akcionáře, na růstové straně naopak zůstávají pouze akcie KIT digital, které se rozloučily se segmentem SPAD a od pondělka vedle hlavního obchodování na americkém trhu Nasdaq v Praze zůstanou na novém trhu START. Bilance týdne znamená +2,4 % na 46,1 Kč.
img

Makro: Agentury S&P, Fitch i Moody´s zachovaly nejvyšší rating Francie

11.08.2011 Nejvyšší úvěrový rating Francie včera potvrdily agentury Standard & Poor&acut...
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Offshore | Bitcoin | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | HDP | Obchodní deník | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Měnová politika | Německo | Francie | Pražská burza | Španělsko | Apple | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Světové akcie | Dividendy | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Nikkei | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Akcie | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Benchmark | Bloomberg | Blue chip | Bond | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CBOE | CBOT | CEO | CFD | CME | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | DAX | Demo účet | Denní obchodování | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dollar | Dow Jones Industrial | Durace | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exekuce | FOMC | Index FTSE 100 | Fed | Finanční páka | Finanční trhy | Hedge fondy | Futures | G10 | Grafy | HFT | Hedging | Hedge | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Exchange Traded Fund | Indikátor | Indikátory | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investiční riziko | Investor | Investování | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Kurzy měn | Likvidita | Long | Low | MIFID | MMF | Makléř | Margin | Záloha | Margin call | Mark-to-Market | Market Makeři | Market making | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nemovitostní fond | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Overnight | Pip | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | Rating | Real-time | Reinvestice | Rezistence | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Scalping | Sentiment | Short | Short selling | Spread | Stop-Loss | Swing | Swiss | Tick | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Základní měna | Švýcarský frank | ČNB | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Patria | Bank of America | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Patria Forex | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Blue chips | Fond | Exxon Mobil | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Michala Moravcová | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Josef Košťál | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Futures kontrakt | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Bohatství | Hospodářský cyklus | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Shanghai Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Uvolnění měnové politiky | Partners | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | CAC 40 | Deutsche Bank | Aktuální kurzy | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Obchodní seance | Facebook | LYNX | Komoditní spready | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Japonská centrální banka | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Aktivum | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Uzavření pozice | Volatilní | Burzovní obchodování | AdmiralMarkets | Akcie CETV | Akcie Unipetrolu | Akciové burzy | Aktuální cena pšenice | Aktuální kurzy měn | Americké dividendové akcie | Analýzy | Banka | Brokers | Brokeři | Burzovní indexy | Burzovní lístek | Burzovní zpravodajství | Burzovní zprávy | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena akcií Unipetrol | Ceny zlata | CFD kontrakt | CFD kontrakty | CISCO | CZK | Čínská burza | DAX 30 | Dax index | Degiro | DJIA | Dolar | Dolary | Dow Jones index | ETF fondy | Eura | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | Evropská burza | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Fio | Fondy | Forexu | Fortuna | Frank | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční plán | Investiční poradce | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční služby | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování do zlata | Investovat do zlata | Irsko | ISM | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Kam investovat | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Kurzy | Libra | Makléři | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Market Makers | Markets | Měna Bitcoin | MetaTrader 4 | Míra inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodování komodit | Obchodování se zlatem | Online broker | Pasivní příjem | Tatry Mountain Resorts | Patria.cz | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Převodník měn | Pšenice | Reuters | Ropy | Ruská ekonomika | Řízení rizika | Signály | Société Générale | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Telefonica akcie | Telefonica O2 akcie | Trade Brokers | Trading Expo | Transakční náklady | Trh | Twitter | Velká Británie | Volkswagen | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | WTI | XM | X-Trade | Zhodnocení peněz | Zlato na burze | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Zisky | Opční prémium | ING | Buffett | Back office | Buy | CEE | Elon Musk | Hold | Index akciového trhu | Obchodní den | Overweight | P.A. | PX index | ROCE | Small caps | SPAD | Tovární objednávky | Upisovací období | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Akciová společnost | Investiční instrument | Míra alokace | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | StopLoss | Tržby | QE | Světové ekonomiky | Automatizované obchodní systémy | Miliardář | eBook | Jan Kovalovský | Komise | Transakční poplatek | Contract | Kontrakt | Initial Margin | Kontraktní měsíc | Volby | E-mini | Futures trhy | Futures trading | Retail | Vzdělání | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Commodities | Currency | Dividendové akcie | Investment | Německá burza | Traders | Zlatý standard | Dow Jonesův index | Společnost Crédit Agricole | Bank of New York Mellon | DPA | Intesa Sanpaolo | Scotiabank | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | ABN Amro | Caterpillar | Sentix | Investing.com | Mitsubishi | Barrick Gold | Agentura DPA | Petr Koblic | Technický pohled | HUF/EUR | Průmyslová produkce | Nákupy dluhopisů | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Averze k riziku | Index pražské burzy | Globální trhy | Stock Exchange | Zvyšování úrokových sazeb | Otočení trendu | Dlouhé pozice | Plodiny | Energie | Earnings | Podnikatelé | Bloomberg TV | Limitní příkazy | KBC | BlackRock | Znalost | Přehled | Klid | DAX (Deutscher Aktienindex) | Odvětví ropy | Agentura Reuters | Politické napětí | Americké trhy | Bankovnictví | Futures kontrakty | Lídři | Firmy | Standard & Poor's | Ekonomické dopady | Akcie v Asii | Britská burza | Na volné noze | IBEX | Globální finanční krize | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Realitní trh | Deutsche Börse | Americký akciový index | Americké akciové indexy | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Fitch Ratings | AAA | Americké burzy | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Dnešní obchodování | Propad | GER30 | Německý index DAX | Úvěrový rating | Kryptoměny | Ropná společnost | Eurex | Index Nikkei | DAX30 | Specifika kontraktu | TradingView | S&P | Guvernér | Německý DAX | Ztráty | Dividendová akcie | Index CAC 40 | Oslabení dolaru | PetroChina | Historická maxima | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Čínský akciový index | Čínský akciový index Shanghai Composite | Ředitel pražské burzy | Akcionáři | Zajištění | FTSE 100 | Baidu | Tesla | Vysoká volatilita | Odhodlání | Japan Exchange Group | Kapitalizace | Výhled | Depozitní sazba | Akciový index DAX | NYSE Euronext | Poplatky | Počáteční kapitál | Exxon | Chevron | Konsensus | Ceny futures kontraktů | Expirace futures kontraktů | Hlavní evropské indexy | Francouzský CAC 40 | Predikce | Ekonomická situace | General Electric | Krize | FTSE MIB | Theresa Mayová | Snížení úrokových sazeb | Manažeři fondů | Výnosy | Japonská vláda | Očekávání analytiků | Odliv kapitálu | Příjmy | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Obchodování forexu | Aktuální cena | Pokles ekonomiky | Belgie | Zasedání americké centrální banky | Index tokijské burzy | Výhled ekonomiky | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | HDP v eurozóně | Globtrex | ABN AMRO Bank | Index KOSPI | ex | Akcie firem | Spekulativní investoři | Tržní kapitalizace společnosti | BBVA | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Nasdaq Composite Index | Cena palladia | BHS | Globtrex.com | Breakout Trader | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Ochrana financí | Nízkonákladové obchodování | Návratnost investic | Americký akciový trh | Obchodování na pražské burze | Investiční alternativa | Spekulativní investice | Palladium | Obchodování indexů | Obchodování Bitcoin | LIFFE | Měnové zajištění | Jerome Powell | Bitcoin futures | LYNX Trading | Burzovní trhy | ETC | iShares Gold Trust (IAU) | SPDR Gold Shares (GLD) | Nemovitostní fondy | Index Topix | Správce portfolia | MSCI World Index | Jak fungují akcie | Otevření účtu u brokera | Obchodování na trzích | Výkonnost fondů | Kobalt | Investování s LYNX | Obchodování Futures | Portfolio manažeři | Tradingové firmy | Airbnb | Index Russell 2000 | Začít investovat | Trhy dnes | Obchodní války | LYNX webinář | Investování do ETF | Raytheon | Lockheed Martin | Růstové akcie | Podniky | Asijské akciové trhy | Long signál | Technologické akcie | Evropský akciový trh | McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Výplata dividend | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Graf indexu | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Start Days | Trh Start | Použití finanční páky | Kompozitní index | Equity Trader | LYNX WhatsApp | MSCI All Country World | Jiné měny | Náklady na úvěry | Obchodované fondy | Španělský IBEX | Hodnota indexu | Odhady analytiků | Majetek | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Nakoupit akcie | Investice do palladia | Palladiové akcie | IPO Uber | Evropské akciové burzy | Akcie herních vývojářů | IPO Pinterest | IPO Airbnb | Statistický úřad | Inflační očekávání | Obchodování platiny | Akcie Uberu | CNY | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Boris Johnson | NVDA | iFX | Guvernér Fedu | Akcie a ETF | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Maržové obchodování | Maržový účet | Kamil Bednář | Pokles cen | SIX | Prodej na krátko | Oživení ekonomiky | AMZN | Burzovní průvodce | Korea Exchange (KRX) | Deutsche Börse (DTB) | Hong Kong Stock Exchange (SEHK) | London Stock Exchange Group (LSE) | Euronext (ENX) | Tokyo Stock Exchange (TSE) | Shenzhen Stock Exchange (SZSE) | Shanghai Stock Exchange (SSE) | New York Stock Exchange (NYSE) | MDAX | Thyssenkrupp | KB | Prosus | UCITS | iShares | Dluhopisové ETF | MetLife | GOOGL | UDI CEE | UDI | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Společnost Deutsche Börse | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | Objem | MSFT | Myšlenka | Obchodování na americkém trhu | UCITS ETF | Cisco Systems | Firma | Ekonomiky eurozóny | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Bilance | Avast | GM | Amazon | Nízké úrokové sazby | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | INTC | Walt Disney | Švýcarská ekonomika | Nezaměstnanost v eurozóně | 4GLD | Xetra Gold | Průmysl | ADP | Primoco UAV | HUF | PLN | Na burze | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Visa | General Motors | Enel | Velikost pozice | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Problémy | Britové | Total | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | GBP/EUR | Dobrá nálada | Nálada | Ford Motor | United Technologies | AbbVie | Allergan | Amgen | Airbus | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Accor | Premiér Boris Johnson | Investujte | AXA | FedEx | FDX | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Významné zisky | Nike | Bydlení | EY | Nejlepší akcie | Kraft Heinz | Demokratické strany | Americký index | Wirecard | PRIIP | Nástroj pro investory | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Dividendové fondy | Obchodování ETF na burze | Hospodaření | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Bernie Sanders | Společnost Sentix | Návratnost | Altria Group | Netflix | NFLX | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Miliardy eur | Ministr zahraničí | Sodexo | Budoucnost | ASML | ASML Holding NV | SAP | Komunikace | Prezident | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Trhy | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Pražské burzy | Šíření koronaviru | American Express | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Starbucks | Boeing | SBUX | Akcie v roce 2020 | Fresenius Medical | FME | Adidas | SEC | NFP | Medvědi | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | COVID-19 | ETF na S&P 500 | Deutsche Telekom | Gilead Sciences | PHIA | Vývoj | WP | Air France-KLM | Lufthansa | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Profitovat | Pokles HDP | Burzy cenných papírů | Index NASDAQ 100 | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Texas | PYPL | Další pokles | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Kongres | Páka | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Růst | Senátor Bernie Sanders | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Platební neschopnosti | Allianz | Propad HDP | Nejlepší palladiové akcie | Abbott Laboratories | Ekonomiky | Čtvrtletní pokles | Vzdělávací webináře | Schodek | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Nvidia Corp | Údaje | ETF portfolio | Oživení v Číně | Signály oživení | Eni | Obchodovat s cennými papíry | UnitedHealth Group | Nárůst nezaměstnanosti | Čínské oživení | Technické problémy | Obchodování na vídeňské akciové burze | Výpadky | FANG | DAWN | DAWN akcie | ATVI | WMT | Activision Blizzard | Microsoft Corp | US Bancorp | Procter & Gamble | ETF na Nasdaq 100 | ETF na Nasdaq | Nizozemsko | Air France | ADBE | 3M | Shell | Výhody a nevýhody ETF | Nevýhody ETF | Komoditní ETF | Inverzní ETF | MSCI World | Typy ETF | ETN | iShares Core MSCI World UCITS ETF | Xtrackers MSCI World UCITS ETF 1D | Lyxor STOXX Europe 600 (DR) SKIPCP ETF C-EUR | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | ComStage DAX TR UCITS ETF | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | iShares MDAX (DE) UCITS ETF | ComStage SDAX TR UCITS ETF | iShares NASDAQ-100 (DE) UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | NKE | Merck KGaA | Merck | Sektor služeb | CL | Renault | ČR | Costco | Jiří Kovařík | PEPP | Plán obnovy ruské ekonomiky | Covid | Obchodování na evropských burzách
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Dolar | Graf

Předchozí klíčová slova

XAG/USD
XAU/USD
XAU/XAG
XBT
Xcoin
xCoin Broker
XE
XE.com
XEM
XEM/USD

Následující klíčová slova

Xetra Gold
X Forex
xForex
XFR Financial
XFR Financial Ltd.
Xiaomi
XLM
XLR Trade
XM
XMarkets
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
RoboMarkets copyfx
Potvrďte prosím... Zavřít