Pondělí 18. říjen 2021 09:10
reklama
Dukascopy
reklama
Admiral Markets
reklama
Purple vyroci
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - ONE

img

Handelsblatt: Volkswagen zvažuje, že zruší 30.000 pracovních míst

13.10.2021 Německá automobilka Volkswagen uvažuje o zrušení až 30.000 pracovních míst, aby snížila náklady a zlepšila konkurenceschopnost v době, kdy ji ohrožují noví hráči, jako je americký výrobce elektromobilů Tesla. Uvedl to německý list Handelsblatt, který se odvolává na prezentaci generálního ředitele Herberta Diesse pro dozorčí radu. Podle zaměstnanecké rady je ale takové propouštění nepravděpodobné.
C:\fakepath\trader-31082021.png

Praktická ukázka: Po drobné úpravě

31.08.2021 V minulém týdnu jsem psal o tom, že jsem provedl malou změnu ve své strategii. Nejedná se o nic převratného, přesto by to mělo na základě backtestů nějaká drobná pozitiva přinést. Minulý týden byl první, kdy došlo k aplikaci této úpravy.
img

Best time to Trade the Markets in the Czech Republic

20.08.2021 The Czech Republic is a landlocked country in Central Europe which is bordered by Austria, Germany, Poland, and Slovakia. The Czech Republic is a unitary parliamentary republic as well as a developed country.
img

Plať a buď hrdý: Skutečným poraženým olympijských her je daňový poplatník

01.08.2021 Probíhající tokijská olympiáda je nejztrátovější v dějinách, alespoň tedy z hlediska tržeb z přímé divácké účasti. Přesto se koná. Čímž pořadatelé nechtěně dokládají, že o bezprostřední divácký zážitek ze sportovního výkonu vlastně zase tolik nejde. Fanoušky sdílená potěcha ze zápolení, přímá účast se závodícím je tedy ještě méně důležitá, než si dosud mohli ctitelé coubertinovského humanismu alespoň namlouvat. Tokijské olympijské hry, “první distanční”, se ostatně konají i přesto, že si to více než čtyři pětiny Japonců kvůli covidu nepřejí. Nejde tedy ani o přání lidí pořádající země. Nejde o fanouškovství, nejde o přímý divácký zážitek, zato se jde proti vůli veřejnosti. Přesto se dokonce i ekonomické kalkulace benefitů olympijských her na humanismus a blahodárný dopad na člověka jako takového tak rády – a stále intenzivněji – odvolávají.
img

Je inflace v ČR jen dočasná, nebo bude trvat déle? Co odpovídají vládní dluhopisy

26.07.2021 Výrobní ceny v tuzemském průmyslu rostly letos v červnu nejrychleji za více než deset let. Citelně stoupají i ceny zemědělců nebo stavebních prací. Pokud tedy běžný občan zdražování ještě výrazněji nepocítil, brzy se tak stane. Spotřebitelská inflace může v nejbližších měsících překročit úroveň tří procent, až výrobci znatelněji přenesou zdražení na zákazníky. Ani v případě pohonných hmot nelze žádné zlevňování příliš čekat, ačkoli třeba benzín předminulý týden zdražil na nejvyšší cenu od října 2018.
C:\fakepath\1626864801-nemFondy.png

Realita tradingu 9: V bance jsou nulové úroky, když vydělám 1 %, tak ji porazím

21.07.2021 Občas se tvrdí, že tím že traduju, mám vyšší výnos než v bance, kde je úrok nula.
C:\fakepath\xtb-19072021.jpg

Společnost XTB MENA Limited získává licenci od Dubai Financial Services Authority a otevírá novou regionální pobočku pro trh MENA

19.07.2021 Po získání licence kategorie 3a od DFSA začne od července společnost XTB MENA Limited poskytovat globální investiční možnosti klientům z Blízkého východu a severní Afriky.
C:\fakepath\day-trade-vale-a-pena.jpg

Sám sobě trenérem

14.07.2021 Nad všechny překážky je potřeba se povznést a analyzovat je z nezaujatého pohledu a bez emocí. Metoda vnitřního "Trenéra" umožňuje tento stav mysli navodit.
img

5 Ways To Earn Money Using Cryptocurrency

24.06.2021 People everywhere are making large sums of money using Cryptocurrency. It has proven to be a reliable investment opportunity. We have listed the top 5 tested ways to earn money and make a handsome profit exchanging crypto coins.
C:\fakepath\fca-24062021-lv-3.jpg

FCA upozorňuje na několik kryptoměnových služeb

24.06.2021 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) upozorňuje na několik kryptoměnových služeb, které nedodržují poměrně novou povinnost. Tou je podřídit se regulím proti špinavých peněz, financování teroristických aktivit a o transferech peněz.
img

Akcie Coca-Cola a jejich nedávný pokles. Opravdu za to může Ronaldo?

23.06.2021 Po minulé analýze na akcie aerolinek Lufthansa výrazně odbočíme, neboť se tentokrát zaměříme na akcie Coca-Cola. Tyto cenné papíry se před pár dny dostaly do popředí novinových zpráv díky eskapádě ze strany jednoho z nejznámějších hráčů fotbalu Christiana Ronalda.
img

Hypotéky zdražují a dále zdraží. Česká národní banka totiž zvýší své úroky už zřejmě příští týden, těsnou většinou hlasů členů bankovní rady

16.06.2021 Bankovní rada České národní banky už za týden rozhodne o úrokových sazbách, ve hře je i první zvýšení úroků od loňského propuknutí pandemie. To by kromě jiného vytvořilo tlak na další růst hypotečních úroků. Průměrná sazba hypoték se podle dnešních dat Fincentrum Hypoindex vrátila už v květnu nad úroveň dvou procent, kde byla naposledy byla loni v říjnu. Doba ultralevných levných hypoték je definitivně pryč.
C:\fakepath\prilezitosti-13062021.png

Plány, cíle, příležitosti

13.06.2021 Každý člověk má nějaký plán pro svoji budoucnost, pro svůj cíl. Někdo ambiciózní, někdo skromný, někdo nějaký jiný. Jaké jsou ale skutečně cíle a jaké jsou plány vedoucí k jejich naplnění, to vlastně neví nikdo nikdy.
img

Nejúčinnější vakcínou je ta od Moderny, na mutace je dobré očkování látkou Pfizeru, zjistili američtí vědci. Tyto dvě vakcíny jsou ovšem také dražší než jiné

23.05.2021 S postupující vakcinací se i v Česku více a více lidí rozhoduje pro odklad svého vlastního očkování. Doufají, že si „vyčekají“ účinnější vakcínu, jež by se mohla objevit.
img

Pokles akcií Tesla, příčinou je smrt 2 mužů

20.04.2021 Při nehodě vozu Tesla v sobotu (17. dubna) zemřeli nedaleko amerického Houstonu dva muži poté, co jejich vůz narazil do stromu. Podle místní policie nikdo neseděl za volantem, jeden z mužů byl nalezen na zadním sedadle a druhý na sedadle spolujezdce.
img

Státní komerční banka na přání komunistů je ekonomický nesmysl, smysl může mít jen banka rozvojová. Předpokládané citelné ztráty státní komerční banky by platili obyčejní lidé z daní

08.04.2021 Komunisté už delší dobu volají po zřízení státní komerční banky. S blížícími se volbami svůj tlak v této věci stupňují, hmatatelné kroky vedoucí k vytvoření banky představují jednu z podmínek jejich další tolerance současné vlády hnutí ANO a ČSSD. Předseda komunistů Vojtěch Filip nyní aktivněji než kdy jindy veřejně požaduje vznik „banky komerčního typu v rukou státu“. Podle Filipa je pro ekonomiku ČR „důležité, aby stát vytvořil banku, kterou může ovládat a která by tlačila konkurenčním způsobem na zahraniční vlastníky bank, kteří v České republice operují“.
C:\fakepath\Madarsko.png

Ministr: Maďarsko se plánuje stát členem Euroasijské rozvojové banky

06.04.2021 Maďarsko se plánuje stát členem Euroasijské rozvojové banky (EDB). Na facebooku to dnes napsal maďarský ministr zahraniční Péter Szijjártó, který je na návštěvě Kazachstánu. Země by se tak stala prvním členským státem Evropské unie, který by se připojil k této organizaci, která sídlí v Moskvě a kterou tvoří Rusko s dalšími pěti bývalými státy Sovětského svazu. Podle ministra tak Budapešť získá nové zdroje financování pro aktivity svých firem v Asii. Krok je součástí snahy vlády Viktora Orbána posílit východní vazby a vztahy s Čínou, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\dax-21032021.png

Společný London Break (3. díl)

21.03.2021 Získal jsem dojem, že do seriálu o strategii London Breakout, musím vložit informaci o tom, jak s průběžnými výsledky nakládat, respektive o tom, jak se na ně dívám já. Protože to s tématem souvisí, i když ne přímo, tak jsem si dovolil tento díl očíslovat tak, jak jsem ho očísloval. Další celé číslo totiž bude nějaký test.
img

Akcie spoločnosti Tesla vzrástli o 14% na základe pozitívnych údajov o predaji z Číny

09.03.2021 Akcie spoločnosti Tesla (TSLA.US) dnes prudko vzrástli o viac ako 14% po poklese o 21%. Zdá sa, že dnešný pohyb smerom nahor je spôsobený Čínskou asociáciou osobných automobilov, ktorá vo februári zverejnila pozitívne čísla týkajúce sa výkonnosti spoločnosti Tesla. Spoločnosť Tesla minulý mesiac dodala 18 318 modelov 3 a Y v Šanghaji, čo je o 8% viac v porovnaní s 15 484 predanými vozidlami v januári. To je obzvlášť pôsobivé vzhľadom na to, že sviatok lunárneho nového roka obmedzil vo februári čínsku spoločnosť Tesla iba na zhruba tri týždne. Investori očakávajú, že zahájenie výroby modelu Y v Gigafactory Šanghaj zvýši výkon spoločnosti Tesla v Číne.
img

ČSA jsou na pokraji krachu, skupina Smartwings ale na lopatkách není. Může získat až pět miliard korun, moratorium končí zítra

26.02.2021 ČSA jsou v insolvenci, tedy na pokraji krachu. Skupina Smartwings, matka ČSA, v rámci insolvence a související reorganizace hromadně propustí zaměstnance ČSA. Může jít o všechny zaměstnance ČSA, až 430 lidí. Krok je důsledkem koronavirové krize, která světovému letectví způsobila nejtěžší chvíle v jeho více než stoleté historii.
img

Skupina Smartwings může získat až 5,6 miliardy korun. ČSA ale bojují o přežití, už za tři dny končí ochrana před věřiteli

24.02.2021 Skupina Smartwings hromadně propustí zaměstnance své dceřiné společnosti ČSA. Může jít o všechny její zaměstnance, až 430 lidí. Krok je důsledkem koronavirové krize, která světovému letectví způsobila nejtěžší chvíle v jeho více než stoleté historii.
img

Za týden končí skupině Smartwings ochrana před věřiteli. Její záchrana potrvá šest let; od Boeingu, tuzemských bank a státu by mohla získat dohromady až pět miliard korun

21.02.2021 V příštím týdnu letecký dopravce Smartwings vrací do vzduchu donedávna problémový letoun Boeing 737 MAX. Jde o zásadní milník na cestě ven z propasti, do níž tuzemskou aerolinku uvrhlo – už v březnu 2019 – nejprve uzemnění a poté zejména – zhruba rok poté – koronovirová krize. Ta dopadla na letecký byznys obzvláště tíživě. Letectví prožívá nejhorší krizi ve své historii, která se počítá na více než stovku let. Skupina Smartwings zaznamenala loni devadesátiprocentní pokles tržeb v porovnání s rokem 2019, letos by měla být oproti předloňsku zhruba na polovině.
img

Budete moct vydělávat i v budoucnu?

29.01.2021 Kvůli omezením zavedeným proti šíření COVID-19 a s tím, jak se postupem času vyvíjí internet, si začínáme uvědomovat, které profese by se mohly stát nahraditelnými.
C:\fakepath\Biden2.jpg

Biden vystřídá ve funkci Trumpa, inaugurace bude neobvyklá

20.01.2021 Demokrat Joe Biden dnes kolem 18:00 složí prezidentskou přísahu a stane 46. hlavou Spojených států. Jeho slavnostní inaugurace však dozná oproti předchozím letům řadu podstatných změn. Kvůli pandemii covidu-19 se jí zúčastní jen zlomek obvyklého počtu návštěvníků, bude na ní poprvé po 152 letech chybět odcházející hlava státu, a doprovází jí nevídaně přísná bezpečnostní opaření. K těm úřady přistoupily vzhledem k nedávným nepokojům na stejném místě, kde Biden slavnostně převezme úřad.
C:\fakepath\Kryptoměny.jpg

Zájem o bitcoiny sílí mezi největšími hráči, ti zvyšují i cenu

08.01.2021 Počet elektronických adres, na kterých je více než 1000 bitcoinů, se ke čtvrtku zvýšil na rekordních 2334. Hodnota každého takového účtu tak činila zhruba 37,5 milionu dolarů (více než 804 milionů Kč). Uvedl to specializovaný web CoinDesk. Na konci prosince počet těchto adres mírně klesl, opětovný růst podle expertů tedy znamená, že velcí držitelé bitcoinů počítají s dalším cenovým růstem. Jejich poptávka tak přispívá i k rychlému růstu cen z poslední doby.
img

Problémový Boeing 737 Max se v USA vrací do vzduchu, v Evropě ještě ne. Smartwings může od Boeingu na základě žaloby získat 2,5 miliardy korun

29.12.2020 Akcie výrobce letadel Boeing dnes citelně rostou, donedávna problémové stroje Boeing 737 Max se totiž v USA právě nyní vrací do pravidelného provozu s cestujícími. Děje se tak po takřka dvou letech. Od března 2019 byly totiž stroje uzemněny poté, co došlo ke dvěma jejich fatálním nehodám.
img

Proč si lidé vlastně dávají dárky, nejen k Vánocům…? Jde o ryzí altruismus, nebo sledují vlastní zájem a není to náhodou v rozporu s tím, co pohání jednotlivé ekonomiky?

27.12.2020 Zdá se to být poněkud paradox. Motorem jakékoli tržní ekonomiky je to, že lidé v jejím rámci – v rámci trhu – sledují svůj vlastní zájem. Myslí na sebe a svůj užitek. Na svůj zisk. Pokud však nebudou poskytovat užitek ostatním, zisku nedosáhnou. Ti ostatní si svůj užitek kupují za peníze a ty tvoří zisk. Zákazníkův „užitek“ v podobě housky, která zažene hlad, představuje pekařův zisk. To ale ještě není ten paradox. Tím ovšem je to, že každoroční vrcholnou sezónu jakékoli západní tržní ekonomiky představují Vánoce.
img

Bitcoin: Poznejte těžkou váhu kryptoměn a naučte se, jak do něj správně zainvestovat!

17.12.2020 Bitcoin je průkopník ve světě kryptoměn a fenomén posledního desetiletí. Ke konci roku 2017 doslova pobláznil svět. Kdo z vás si nepamatuje ono šílenství, které tato virtuální měna svým raketovým růstem vyvolala?
img

Akcie na pražské burze během týdne oslabily o 0,4 procenta

11.12.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne po sérii růstů oslabily, index PX klesl o 0,4 procenta na 968,5 bodu. Vyplývá to z výsledků pražské burzy. Největší růst zaznamenaly akcie výrobce antivirových programů Avast. Naopak největší pokles postihl akcie likérky Stock Spirits. Předchozí týden akcie stouply o 0,4 procenta.
img

Schodek státního rozpočtu je za listopad suverénně nejhlubší v dějinách ČR. Dluhopisové trhy ale zatím zůstávají v klidu, čekají, že vláda přijde s přesvědčivým plánem zotavení veřejných financí

01.12.2020 Listopadové hospodaření státního rozpočtu nepřekvapivě končí nejhorším výsledkem v historii České republiky. Zároveň ale signalizuje, že celkový schodek za letošní rok nedosáhne úrovně 500 miliard, což je úroveň, na kterou letošní plánovaný schodek navýšilo ministerstvo financí v polovině letošního roku, v důsledku jarního úderu koronavirové krize.
C:\fakepath\n26112020-lv.gif

Upozornění na aktivity společností Plus One Ltd. a EverStride OU

26.11.2020 Česká národní banka upozorňuje veřejnost, že pod obchodní značkou Nekstra.com je na území České republiky nabízeno obchodování s investičními nástroji typu forex, akcie, komodity a indexy (www.nekstra.com). Nekstra.com je obchodní značka společnosti Plus One Ltd., Suite 305, Griffith Corporate Center P.O. Box 1510, Beachmont, Kingstown, Sv. Vincenc a Grenadiny, registrační číslo 25323. Klientské transakce zpracovává společnost EverStride OU, Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Roosikrantsi tn 2-703K, 10119, Estonsko, registrační číslo 14710484.
img

Problémový Boeing 737 Max se v Evropě vrátí do vzduchu v lednu. Smartwings může od Boeingu na základě žaloby získat 2,5 miliardy korun

22.11.2020 Letadla Boeing 737 Max, která byla loni na jaře po dvou tragických nehodách v celém světě odstavena z provozu, dostanou v Evropské unii povolení k návratu do služby zřejmě v lednu 2021. Na pařížském leteckém fóru to řekl šéf Evropské agentury pro bezpečnost letectví (EASA) Patrick Ky. Právě tento úřad loni provoz letadel v Evropě zakázal.
img

Epická bitva mezi konzolemi startuje

12.11.2020 „Mladí lidé se postupně stěhují z reálného světa do virtuálního prostředí. Koronavirová krize tento trend urychlila, což vedlo k vzestupu hraní konzolí. Již dnes je přitom herní byznys přibližně čtyřikrát větší než celá kinematografie,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\1604789774-placka-Punks-not-dead.jpg

Punk is not dead

08.11.2020 Je punk mrtev nebo ne?, nevím, ale v tradingu není mrtev a žije se mu velmi dobře.
img

Nevylijme s vaničkou i potřebné investice

26.10.2020 Zahraniční firmy, které v Česku investují do zdejších podniků, loni na těchto investicích vydělaly sumu opět přesahující 400 miliard korun. Konkrétně se dle čísel ČSÚ jednalo o 401 miliard. Ještě v roce 2006 byl tento jejich zisk pouze asi poloviční. Česko tedy vydatně upevňuje pozici atraktivní investorské lokality, která cizincům skvěle vydělává. Ty je pak zisk buď znova investují, nebo jej ve formě dividend vyvádějí za hranice. Loni takto na dividendách odteklo zhruba 319 miliard korun. Reinvestovalo se bezmála 82 miliard.
img

Akcie Sony – dostane Playstation 5 ceny akcie na historická maxima?

16.10.2020 Akcie společnosti Sony již léta vykazují silný výkon na akciovém trhu. Japonský konglomerát brzy uvede dlouho očekávanou herní konzoli Playstation 5. Může příchod nejnovější herní platformy nastartovat nový uptrend? V tomto článku probereme vše, co potřebujete vědět o akciích Sony a jaké mají tyto akcie vyhlídky do budoucna.
C:\fakepath\g20.jpg

Skupina G20 prodloužila chudým zemím odklad splátek

15.10.2020 Skupina ekonomicky silných států G20 prodloužila chudým zemím kvůli pokračující koronavirové krizi odklad splátek o půl roku. Na jaře chce jednat o možném prodloužení o dalších šest měsíců. Ministři financí a guvernéři centrálních bank států G20 to včera uvedli v závěrečném sdělení po svém virtuálním zasedání. Podpořili také odklad dohody o globální digitální dani.
img

Ekonomicky je Česko stále dost svobodné. Opravdu?

10.09.2020 Česká republika dosáhla v nejnovějším vydání indexu ekonomické svobody druhého nejlepšího umístění v historii. Zatímco v roce 1990 obsadilo tehdejší Československo 101. příčku, za více než čtvrtstoletí nástupnická Česká republika přeskočila takřka osmdesátku zemí a loni se ocitla 22. místě. Letos si to trochu pokazila, neboť sestoupila na 25. místo. Nutno ale vzít v potaz, že na body si oproti loňsku polepšila, jen to tři země zvládly ještě výrazněji natolik, že ji přeskočily. Na druhou stranu, zveřejněná data jsou vždy o dva roky zpožděná, takže ta loňská byla za rok 2017 a letošní zase za rok 2018. Česko si však nesporně polepšilo v celém končícím desetiletí, jelikož třeba v roce 2010 obsadilo až 52. pozici.
img

Kolik peněz může Smartwings dostat od Boeingu? 2,5 miliardy korun

10.09.2020 Výrobce letadel Boeing se v uplynulých měsících dohodl hned s několika aerolinkami na vyrovnání za loňské uzemnění problémových letadel 737 Max. K největším provozovatelům „Maxů“ patřily v době uzemnění v březnu 2019 americké aerolinky Southwest Airlines a American Airlines, v jejichž barvách létalo 34, resp. 24 strojů. S těmi se Boeing dohodl na blíže nespecifikovaném vyrovnání na přelomu roku. Výrobce letadel však uzavírá dohody i s menšími provozovateli. Například letos v červnu se s ním na vyrovnání dohodla největší evropská cestovní kancelář, německá Tui, provozující patnáct „Maxů“.
img

„Hazard“ politikům umožňují centrální banky

06.09.2020 Šéf České národní banky Jiří Rusnok o víkendu v televizi varoval, že „rozdat 74 miliard v době, kdy víme, že naše rozpočty jsou a budou napjaté, je docela hazard.“ Narážel na záměr vlády zrušit bez odpovídajících úsporných opatření superhrubou mzdu. „Za starých časů“, které skončily nejpozději někdy před deseti lety, by to byla úplná pravda. V současnosti však platí, že krátkodobě a střednědobě o žádný hazard nejde. A sám guvernér Rusnok to musí vědět jako málokdo jiný. Ekonomický systém totiž v posledních zhruba deseti letech historicky zcela bezpříkladně formují právě centrální banky. Nikoli politici.
C:\fakepath\trader1.jpg

Praktická ukázka: Úvaha o velikosti pásma

31.08.2020 Jak jsem psal v roční bilanci, poměrně hodně částí strategie zůstalo po celou dobu nezměněno. V minulém týdnu se ale stala věc, která mě přiměla zamyslet se nad jednou z nich. A tou je velikost obchodovaného pásma, přesněji potom jeho maximální velikost.
img

Investice do vodíku – Nejlepší vodíkové akcie roku 2020

20.08.2020 Vodíkové akcie jsou stále populárnější a jejich ceny rostou. Lidstvo dlouhodobě hledá čistší alternativy k běžným fosilním palivům. Už nějakou dobu se vodík využívá v mnoha průmyslových odvětvích, avšak od doby, co se stal novým potenciálním palivem pro automobily, může dojít k raketovému růstu jeho poptávky. Vodíkové akcie jako forma investice do vodíku se stávají stále zajímavější.
img

Rozbřesk: Konec superhrubé mzdy na obzoru

20.08.2020 S blížícím se koncem léta obvykle přichází na řadu diskuse o státním rozpočtu na další rok a letos i diskuse o novém nastavení daně z příjmu fyzických osob. Na mále tak má superhrubá mzda, jejíž zrušení se stalo takřka politickým cílem. Přitom nejde o nic jiného než o výpočet, díky kterému každý poplatník i jeho zaměstnavatel přesně vidí, kolik odvádí z mezd do veřejných rozpočtů.
img

Počátek velké bitvy: Společnost Epic Games vstoupila do ringu s Googlem a Applem

19.08.2020 Apple a Google se ocitly v situaci, z níž se může vyklubat katastrofa. Herní vývojářská firma Epic Games, která stojí za hitem Fortnite, tyto dvě společnosti žaluje, že zneužily svého duopolu v oblasti distribuce aplikací a vzaly si 30% podíl z výnosů. Vývojáři přitom neměli jinou možnost, než jim ho ponechat. Na podporu Epic Games už veřejně vystoupily další firmy, jako např. Match Group (vývojář aplikace Tinder) a Spotify. Epic Games rozpoutaly na sociálních sítích inteligentní kampaň, jejímž cílem je společná ofenziva spotřebitelů a vývojářů proti Applu a Googlu. Ta se může výrazně podepsat na tržní hodnotě Applu, která do značné míry závisí na jeho budoucí profitabilitě v segmentu Služeb.
img

A WINNING STREAK WITH FP MARKETS

27.07.2020 As the curtain comes down on another thrilling football season, FP Markets celebrates the end of another successful association with LED advertising at the Premier League.
C:\fakepath\mozek.jpg

Intuitivní a instinktivní obchodování – nikdy!

24.06.2020 Nedávno jsem četl článek, ve kterém autor, mimo jiné, mluvil o intuitivním obchodování. Dokonce hovořil o tom, že zadávání obchodů na základě intuice a instinktu je znakem profesionality tradera. Už když jsem to četl, říkal jsem si, že to tak rozhodně není. Ale pár dnů jsem o tom ještě trochu uvažoval, no a dospěl jsem k závěru, že k tomu musím něco říct.
img

Pokud nepůjdeme do schodku a nepodpoříme české firmy, skoupí je za hubičku Němci, Rusové, Číňané… Schodek ale zaplatí řadoví Češi, vyššími daněmi a zdražením zboží

23.06.2020 Otázka dne dnes zní, zda se máme se z koronakrize prodloužit, nebo proškrtat. Schodek půlbilionu korun by byl ještě před několika měsíci špatným sci-fi. Vždyť pro tři čtvrtiny republiky je už pouhé slovo „bilion“ astronomicky nepředstavitelné, asi jako dobývání cizích světů. Dnes však právě takový schodek budou projednávat poslanci.
C:\fakepath\ropa.jpg

Jak mi telefonovali

14.06.2020 V úterý se mi stala taková zajímavá věc. No vlastně ona sama o sobě zase tak moc zajímavá nebyla, ale tím, že se ve středu opakovala, mě přiměla k pozastavení. Stalo se, že mi volali zástupci dvou obchodníků s komoditami, jestli si u nich nechci otevřít účet. Jména už si asi nepamatuji, ale povím vám o tom zážitku. Myslím, že na pointu se vyplatí vytrvat až do konce.
img

Nikola Corporation po úspěšném IPO. Bude šlapat Tesle na paty?

12.06.2020 Zdá se, že navzdory všem dobře známým negativním dopadům koronavirové pandemie můžeme najít i jeden pozitivní "paradox". Firmy, které se rozhodly neodkládat vstup na burzu v tomto období navzdory zjevným rizikům, dostávají odměnu v podobě úspěšného IPO. Po Warner Music slaví úspěšnou primární emisi akcií na burze Nasdaq i Nikola Corporation, která představuje konkurenci slavnější Tesly.
img

Rozbřesk: Mzdy brzdí, nezaměstnanost narůstá a guvernér ČNB očekává stabilizaci koruny

05.06.2020 Včera zveřejněné mzdy v podstatě uzavřely sadu dat za první kvartál a docela jasně naznačily, že doba jejich rychlého zvyšování už skončila. Nejpomalejší růst průměrné mzdy za poslední tři roky nebo té reálné dokonce za posledních šest let ukazuje, že se poměry na dříve stále více napjatém trhu práce začínají v důsledku koronakrize měnit.
C:\fakepath\kryptomeny-1.png

Co musíte vědět, než začnete obchodovat alternativní kryptoměny

14.05.2020 Píšu o kryptoměnách každý den již přes dva roky. Za tu dobu jsem si všiml jistých pravidel, které bez výjimky sleduje každá alternativní kryptoměna. Dynamický trh s kryptoměnami se mění každou sekundou, ale s pomocí těchto tří pravidel budete mít lepší přehled o tom, do které kryptoměny investovat a na základě čeho tvořit svoji vlastní analýzu aktiva.
C:\fakepath\trump.jpg

Nejvyšší soud USA bude řešit Trumpovy finance na telekonferenci

14.04.2020 Nejvyšší soud Spojených států včera oznámil, že si v květnu prostřednictvím telekonference vyslechne ústní vyjádření ve sporu ohledně toho, zda musí prezident Donald Trump zveřejnit své daňové výkazy. V důsledku pandemie způsobené koronavirem bude soud skrze telekonference řešit i další případy. Informovala o tom včera agentura Reuters.
img

Norský fond chce investovat do mimoburzovních firem

28.08.2019 Norský státní fond bohatství, který je s hodnotou jednoho bilionu dolarů (23,3 bilionu Kč) největší na světě, by měl mít větší autonomii v investování do aktiv společností, které nejsou zapsány na akciové burze. Na tento typ investic by mohlo být věnováno až jedno procento akciového portfolia fondu, což znamená asi sedm miliard dolarů. Uvedla to dnes norská centrální banka, která fond spravuje.
C:\fakepath\graf-14082021.png

Reklama/Advertising FXstreet.cz

18.08.2011 FXstreet.cz je exkluzivní finanční server specializovaný na problematiku investování. FXstreet.cz Vám na českém a slovenském internetovém trhu poskytne ojedinělý prostor pro umístění Vaší inzerce.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Price Action | Intradenní obchodování | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Akciové indexy | Korelace | Equity | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | OPEC | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Turecká lira | Bezpečný přístav | Měnová politika | Německo | Francie | Apple | Analytik | New York | Take-Profit | Spekulace | Ropa Brent | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Rizika | Politika | Export | Průmyslová výroba | Ekonomové | USD/TRY | USD/CZK | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Eurodolar | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | AOS | ATM | Advance | Akcie | Akciové fondy | Aktiva | Analýza | Zhodnocení | Asset management | B/E | Transakce | Bankovní rada | Bloomberg | Breakout | Broker | Bull | Burza | CBOE | CEO | CFD | CFTC | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Close | Konsolidace | Distribuce | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | ECB | ECN | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fed | Floor | Foreign Exchange | Futures | Grafy | High | IPO | ISIN | Index PX | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Low | MT4 | Margin | Risk | Marže | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodník | Obchodování s měnami | Open | Order | Overnight | P/E | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prémie | RRR | RSI | Reinvestice | Resistance | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Rolování | Ropa | S&P 500 | Short | Long Term | Směnný kurz | Spread | Stop-Loss | Support | Tick | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volatilita | Volume | Performance | Výnos | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | AUD | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Regulátor | Evropa | Citigroup | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | Komerční banka | Bank of America | XTB | Saxo Bank | Indexy | Čínské akcie | Investoři | Fond | Trh s nemovitostmi | Program nákupů dluhopisů | EU | Ministři financí | Vývoj ceny | Aukce | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Výnosy dluhopisů | Zisk | Finanční instrumenty | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Zkušenosti | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Forex broker | Bohatství | Investiční produkty | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Obchodování s akciemi | Online trading | Deutsche Bank | Contracts for difference | Over-The-Counter | Financování | Investiční banky | Investovat | Hedgeový fond | Markets.com | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Ceny akcií | Vzdělávání | Praxe | EURUSD | Aktivum | Delta | EPS | Index | Likvidní | Podpora | Průlom | Volatilní | Akcie Deutsche Bank | Akcie Lufthansa | Akcie Tesla | Alpari | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analýzy | Banka | Best forex brokers | Běžný účet | Bitcoin peněženka | Brent | Brokers | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | Co je bitcoin | CZK | Day trading | Direct market | Dolar | Dolary | Ekonomický růst | Elektřina | Engulfing | Eura | Exchange | Expirace | Fiskální rok | Fondy | Forex brokers | Forex Exchange | Forex market | Forex market hours | Forex Street | Forex trade | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Graf | Guvernér ČNB | Hodnota akcií | Index S&P 500 | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Intuice | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční výdaje | Investing | Investování do akcií | Investovat do zlata | Irsko | J&T Banka | J&T | Jak investovat | Jak těžit Bitcoin | Jiří Rusnok | Komoditní | Kurz bitcoinu | Kurz USD | Lira | Maďarsko | Management | Market | Markets | Nemovitosti | Obchodování s komoditami | Obchodujeme | OTC trh | PayPal | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Převodník měn | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Signály | Slovník pojmů | Směnárny | Těžba bitcoinů | TopForex | Trading platform | Transakční náklady | Trh | Turecká měna | Twitter | Vantage FX | Volatility | Volkswagen | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | Zkušenost | Zpráva | Zprávy | Zisky | Tradeři | Benzín | DMA | Andrej Babiš | Buy | EBITDA | Elon Musk | Ministerstvo financí | Obchodní den | Range | ROCE | ROE | Sell | Itálie | Spojené státy | Tržby | Úvěr | Miliardář | Casino | Appreciation | Commission | Komise | Kontrakt | Session | Volby | Rozhovor | Cukr | Poradenská společnost | About forex | Auto forex | Auto forex trading | Best forex | Burze | Commodities | Currencies | Currency | Currency pairs | Day traders | Foreign exchange markets | Forex exchange market | Forex pairs | Forex traders | Global forex | Investment | Make money | Traders | Aramco | BPI | DPA | Bernstein | KPMG | Microsoft | Bankovní sektor | CME Group | Agentura AP | The Guardian | Expanzivní měnová politika | Zasedání centrální banky | MarketWatch | Úspěch | BMW | Automobilový průmysl | Pokles akcií | Yahoo Finance | Energie | Podnikatelé | Přehled | Klid | Agentura Reuters | Bankovnictví | Futures kontrakty | London Breakout | City | Základní úrokové sazby | Firmy | Nárůst úroků | České firmy | Inflační tlaky | Xetra | Program nákupu dluhopisů | Styl obchodování | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Propad | Handelsblatt | Kryptoměny | Cenový boom | Specifika kontraktu | S&P | Guvernér | Zahraniční investice | Akcie na pražské burze | Ztráty | Pokles výnosů | Historická maxima | Saúdská Arábie | Stagnace | Tempo růstu | Daně z příjmů | Zajištění | Blockchain | Ripple | Litecoin | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Zahraniční firmy | Kryptoměna | Kapitalizace | Bankéř | Poplatky | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Analytik J&T Banky | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | FCA | Investovat do akcií | Výnosy | TRY | Příjmy | Poměr RRR | Kapitálové strategie | Alphabet | xStation | ČTK | Skupina G20 | Guvernéři centrálních bank | Akcie výrobce letadel Boeing | Hlavní ekonom | Očekávání | Audi | Bitfinex | Bernstein Bank | Bitstamp | Vstup na burzu | Brevan Howard Asset Management | Norský státní fond bohatství | Zahraniční forex | CoinDesk | BHS | Breakout Trader | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Bitcoinové burzy | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | Bitcoin mining | Obchodování s investičními nástroji | Jerome Powell | Bitcoin futures | LYNX Trading | Investiční nástroj | Zcash | ETH | ETC | NEO | GDAX | Nemovitostní fondy | Mineři | Fincentrum Hypoindex | Fincentrum | Hypoindex | XBT | Coinmate | Binance | Cena kryptoměny ethereum | Bithumb | Robinhood | Crypto | Zloadr | Lithium | Burzy kryptoměn | BTC/EUR | TRON | Drobní investoři | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Free Market | Saxo | Bitcoiny | Virtuální měny | Gpay Limited | Cryptopoint | Forexové páry | Obchodní týden | OPEC+ | Financial Conduct Authority (FCA) | Akcie Applu | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Výplaty dividend | Czech Fund | Měny v regionu | Dluhopisové výnosy | Spotřebitelská inflace | I-Trader | Stavební spoření | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Global Forex | LAToken | Vývoj kurzu bitcoinu | Exness | Nejznámější kryptoměna | Evropská komise | Veřejný dluh | Lamassu | Bankomaty | Alternativa oficiálních měn | Transakční poplatky | Klasické peníze | Obchodovat s akciemi | Crypto Exchange | ASIC | Obchodovat na finančních trzích | Mezinárodní investoři | Burzovní debut | Zvýšení sazeb | Michal Uma | Primární nabídky akcií | Norský fond | Fond bohatství | Státní fond | Norská centrální banka | Inflace v ČR | Kvartální výsledky | Inflační očekávání | Splácení dluhu | Obchodování platiny | Zahraniční investoři | Nejznámější kryptoměny | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Obchodovat Bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Německé firmy | BrandZ | Zájem o bitcoiny | Blockchainové akcie | Základy obchodování | Akcie a ETF | STAR | GBTC | Ztrátový obchod | Výkonný ředitel | Štěpán Křeček | Konglomerát | Akcie týdne | Komoditní obchody | Denní graf | Backtest | Úpis akcií | Měnověpolitické zasedání | Tuzemské banky | Platinové akcie | Akcie roku | Formule 1 | Jak se stát lepším investorem | Edge | Očekávaný růst | Cena akcie | Nová měna | Obchodujte | Trinity Bank | McKinsey | Upozornění na aktivity | Automobilky | Čistý zisk | Hazard | Celkové příjmy | Milan Vaníček | Analytik J&T | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | TRX | Německá vláda | Kryptoměnová burza | Trinity | Objem | Evropské firmy | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Myšlenka | Praktická ukázka | Naprogramování | ČSÚ | Konkurenceschopnost | Primární nabídky | Firma | Technické analýzy | Tezos | Olívia Lacenová | Pfizer | Růst cen | Studie | BAKKT | Bilance | Avast | Generální ředitel | Největší pokles | Amazon | Úrok | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | Legislativa | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Billions | 5G | Automobilový sektor | Zveřejněná data | Financovat | Hospodaření státního rozpočtu | Omezení těžby | Předpovědi | Průmysl | Na burze | Tržní kapitalizace firmy | Propouštění | Impuls | Formule | Rozvoj | Zdražování | Sociální sítě | Problémy | Soukromé firmy | Tomáš Holub | Total | Zasedání FOMC | Prognózy | Vývoj hodnoty akcií | Soukromý sektor | Půjčka | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | EASA | Společnost Microsoft | Dieselgate | Škoda Auto | Míra | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Smartwings | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Vojtěch Benda | Vánoce | Automobil | xStation5 | Nike | Bydlení | SOYBEAN | SUGAR | CORN | První obchod | Ztráta | NERV | Nejlepší akcie | Miliardy korun | Peking | Schodek státního rozpočtu | Investiční aktivita | Hospodaření | Návratnost | Odškodné | Netflix | Daimler | O2 | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FP Markets | Hodnota společnosti | Budoucnost | Zemědělství | Iniciativa | Podnik | Vyšší inflace | Veřejné finance | SAP | Zamyšlení | Parabolický vývoj | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | Koronavirus | Akcie výrobce letadel | Hodnota značky | Google | Trhy | WHO | Filantrop | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Pražské burzy | Impérium | Financial Conduct Authority | Finanční regulátor | Britský finanční regulátor | Pokles | Situace | Důchody | Coronavirus | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Ceny Bitcoinu | Boeing | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Píle | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | ETH/BTC | Warner Music | Universal Music Group | Sony Music Entertainment | SEC | Rozhodování | Obchodovanie | Růst sazeb | Marek Mora | Politika centrálních bank | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Deutsche Telekom | Průměrná mzda | Toyota | Vývoj | Pokles prodeje | Mzda | Guru | Výkyvy | WP | Restrikce | Cílování inflace | Aerolinky | Lufthansa | Nouzový stav | Mince | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | Oldřich Dědek | Letectví | Guvernér Rusnok | Vyšší úrok | Cenový vývoj | Měnové podmínky | Mike Pence | Viceprezident | Viceprezident Mike Pence | Spotřebitelé | Hyundai | Automobilka | Historie | Čerpací stanice | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Koronavirová krize | MPSV | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Seat | Škoda | Komerční banky | Výrobce letadel | Babišova vláda | Zápis z posledního zasedání | Spoření | Anomálie | Další růst | Růst | Olympijské hry | American Airlines | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Americká banka | Repo sazby | Dvoutýdenní repo sazby | Biliony | Potenciál | České vlády | Automobilový trh | Izrael | E-commerce | Ekonomiky | Nigérie | Vzdělávací webináře | EGAP | Schodek | Organizace | Práce | Rozvojová banka | Otázka za miliony | Koronakrize | Údaje | DPH | CBS | Ministři | Chřipka | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Tajné služby | Nejvyšší soud USA | Nejvyšší soud | Sbor volitelů | Zakladatelé USA | Výpadky | Více peněz | Jiří Makovský | WELL | Statistiky | Poradenské společnosti | USD za barel | Trade | Premiér Andrej Babiš | Cenové pohyby | Reddit | Debata | Surové ropy | Posílení | Výrobce letadel Boeing | Joe Biden | Grayscale | Lucembursko | Data z trhu práce | Státní peníze | Cenový pokles | Cestování | 737 MAX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Volvo | Zasedání Evropské centrální banky | Hodnota společnosti na burze | Shell | Zaměstnanci | FDA | Blízký východ | Tweet | Letečtí dopravci | Dopravci | Soud | ETN | KfW | Státní banka | Tomáš Kotera | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Průzkum KPMG | Státní rozvojová banka | Alternativní kryptoměny | Davový efekt | Dominance bitcoinu | Zalistování na burzu | Pokrok ve vývoji | Síť kryptoměny TRX | Burza Binance | Investovat do alternativních kryptoměn | Dynamický trh | Dynamický trh s kryptoměnami | Technologický pokrok | Link | Znalý investor | Největší burza | Čínské kryptoměny | Frekventovanost hashtagů | Hlavní kryptoměny | Dominance hlavní kryptoměny | Chování na trhu | T-Mobile | Auta | Konsorcium | Vakcína | Spekulovat | Moderna | Státní podpora | Nové studie | Velký růst | Aktivity společnosti | Renault | JDE | Unie | ČR | Koronavirové pandemie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Riot Blockchain | Square | Americké statistiky | Nikola | VectoIQ | Premier League | Nikola Corporation | Nikola Motor | Covid | Druhá vlna pandemie | Technologické firmy | Cardano | Zahraniční kapitál | Restrukturalizace | Druhá vlna | Státní pomoc | Instinkt | Instinktivní obchodování | Profitabilní trader | Skupina Smartwings | Ziskové marže | Akcie aerolinek | Dostupnost bydlení | Akcie Coca-Cola | Iress | MAM | Sony | Epic Games | Riskování | KPMG Global Automotive Executive Survey | NEXO | Americký výrobce letadel | Růst tržeb | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Technologické společnosti | Omar Arnaout | Společnost XTB | Model 3 | Akcie těžařů | Insolvence | OMV | Konkurenční společnosti | Důvěra | Velké technologické firmy | Výzkumy | Myšlenkové pochody | Podhodnocené akcie | Trading Hours | London Break | Match Group | Aplikace Tinder | Tinder | Fortnite | Vývojářská firma | Budoucnost Applu | Pokles tržeb | Investice do vodíku | Ballard Power (BLDP) | BLDP | Ballard Power | Powercell Sweden | PCELL | Powercell Sweden (PCELL) | Akcie Plug Power | PLUG | Plug Power | Akcie Plug Power (PLUG) | Akcie Nel Hydrogen | Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA | Nel Hydrogen / Nel ASA | Akcie Air Liquide | Air Liquide | Akcie Air Liquide (AI) | Coca-Cola | Southwest Airlines | Rentabilita | Zdanění | TSLA | Nvidia | Sazba hypoték | Průměrná sazba hypoték | Universal Music | Řízení obchodu | Elektromobily | Politici | Diverzifikovat | Biden | Česká republika | Akcie Sony | Koncern | Manager Magazin | Pandemie v Česku | UMA | Úspěšní tradeři | Vakcína Pfizer | Letecká doprava | Akcie spoločnosti | Plus One Ltd. | Plus One | EverStride OU | EverStride | Nekstra | Praktické tipy | Stock Spirits | Vzorce chování | Nio | Li Auto | Investice do vody | Nekstra.com | Očkování | Voda | Boeing 737 Max | Bernstein-Bank.com | Elektronické databáze | NIO.US | TUI | Cestovní kancelář | Ceny cukru | Evropské centrální banky | Inaugurace | Mar-a-Lago | Norský státní fond | Dialog | MIB | HAS | Kov | Skluz | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Akcie Boeing | Nio (NIO.US) | Cla na hliník | Dlouhodobý investor | Hodnocení backtestů | BTCC | Čekající pokyny | Bitmax | Státní komerční banka | xStation Mobile | COIN | Bearish Engulfing | Pokles akcií Tesla | Cenový pohyb | XTB MENA | XTB MENA Limited | Believe | Ceny realit | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Aktuální problémy | Martin Klass | FAST | Plány | Cíle | Příležitosti | Wise | Technická analýza akcie Coca-Cola | Akcie Coca-Cola (KO) | Graf akcie | Graf akcie Coca-Cola | Denní graf akcie | Ajayi | 12/10 CRYPTO LTD | Big Sea Coins | Bitckup Ltd | Cryptobitecoin | Bank of Coin | Cash4bitcoin Limited | Exchange Cloud Limited | ExtStock | KitaruCoin | Divi & Matt Ltd | Bitpoint Ltd | Gadcet Limited | GetCoins Ltd | Crypto Fox ATM | Crypto 247 Exchange Ltd | Cryptodeploy Ltd | Localtrade Group Ltd | FX BTC Ltd | FX BTC | Diligio Limited | CryptoFX | Bithumb Europe Ltd | Auto Forex Trading Ltd | London Bitcoin Exchange Ltd | BTCC UK Limited | Bitcoin Mandates Ltd | Cryptonex LP | PARO Exchange Ltd | IGNIV LTD | Block Movement Ltd | Micklecoin Technology Ltd | Awax | BitOnyx Labs Limited | The London Crypto Exchange Ltd | Global Forex Trade | Darnley Mining Limited | Bitcoin Mining Investment IC Ltd | Mass Earn BTC | Crypto-Galaxy.com | BitBays Ltd | TRADEGRAPHITE | Elite Way Developments LLP | TIDEX | CB Exchange LP | ZLOADR LIMITED | BIT7PAY LIMITED | Crypto Outlook Ltd | Bitero Ltd | Golden Trading LTD | Coinbox Ltd | Scoine | UBI ATM Ltd | The Crypto Store Ltd | No More 925 Ltd | Bitbankatm | Cryptonits Ltd | Cudo Ventures Ltd | Crypto Coins Bank | Bitmax Crypto Limited | ZCash-Global | PLUTUS ABRA FINANCIAL LIMITED | Crypto Stock Trades Limited | Crypto-Invest UK | Solmax Group UK Ltd | CryptoCashATM | Sunlife Finance | BitchainCapital Ltd | Suscoin | FXPAY | Centex Ltd | Arciris | Mindsync | MEDAPP UK LTD | SocialRemit Blockchain Networks Ltd | Libonomy Ltd | Bezop Blockchain Ltd | Fan360 Limited | Crypto Verification Coin Ltd | Crypto Rewards Studio Ltd | Cardano Blockchain Ltd | Rowan Energy Blockchain | FILES.FM | Vimarket UK Ltd | The Centric Corp Ltd | Star Pacific | Spartan Casino | UK-Trades | Fiancia Coin | Travelcoin | Ultimate Chain | BFX Cryptoworks Limited | MonetaHawk | KahnChat | LCCX | Fieldcoin Ltd | Oryxian | Sleecoin Limited | Libracash Blockchain Ltd | Bitpie UK Limited | Dynamic Crypto Market | Coin Celect Ltd | Tuga Trades Limited | Trade Classified | Gpay | Vision Wallet Ltd | Crypto Assist Ltd | Cryptocurrency International Limited | XCOEX LIMITED | Coin Sector | Bitxero | Fotrading | LATOKEN LTD | Abinance | TT Blockchain Solutions Ltd | Bitmentum | ETHLYTE CRYPTO LTD | Bitcoin Holdings Ltd | AOS-Exchange Ltd | Forex Finance | Crypto Ace FX | King Banner | Globe Bitcoin | Crypto Factor Limited | Coin Corner Ltd | Crypto Traders Ltd | COINEGG Ltd | Crypto-Asset Management Ltd | Bitmorex Limited | Coinnection Ltd | Bitengen Solutions Limited | Trustdex Global Limited | Union Finance Investment & Management Ltd | Crypto Bit Business Ltd | Exchange City | Coinfalcon Limited | BIT.AC LIMITED | TradeFX TradingBot | Altmarkets | Cryptocoindash Ltd | Crypto-com | Revenur | Cryptocoinsbitrade Ltd | Bit Exchange | Bitcoin Mining Finance | Ripple Markets | Cardano Markets | Confirmo Limited | Mercatox Ltd | Confirmo Limited (Coinmate) | Mercatox | Cryptox Ltd | IBITT Ltd | CryptoCOM | Globitex Ltd | Cryptocurrency | ThinkMarket | Pepper Stone | WISE | PIVX | DASG | NAV Coin | Exness brokers | Instaforex brokers | Obchodní výsledky | Technologie | Americký výrobce | Nabídky akcií | Růst společnosti | Hliník | Vnitřní dialog | Trenér | COST | KO | Dubai Financial Services Authority | DFSA | Mobilní aplikace XTB | Aplikace XTB | Achraf Drid | Úroky v bance | Produkty v bance | Realita dluhopisů | Divize | Výrobce elektromobilů Tesla | Daňový poplatník | Účetní období | Liquid | Rozbor | Společnosti | Ronaldo | Německá automobilka Volkswagen | Závod Volkswagenu | ID.3
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Ondřej Hartman
Ondřej Hartman forex
Ondřej Hartman trader
Ondřej Hartman trading
Ondřej Horák
Ondřej Janata
Ondřej Novotný
Ondřej Příhonský
Ondřej Vičar
Ondřej Vlček

Následující klíčová slova

One Cancels The Other (OCO)
One cancel the another (OCO)
One-click trading
One Financial Markets
Onemocnění
Onemocnění COVID-19
Onemocnění Donalda Trumpa
Onemocnění v USA
One touch opce
OneTwoTrade
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaMarkets
Potvrďte prosím... Zavřít