Úterý 15. říjen 2019 20:49
reklama
reklama
BOSSA AOS
reklama
UFX

Klíčová slova - Obchodování akcií

img

Top 7 obchodních strategií úspěšných investorů

11.10.2019 Příliš mnoho investorů obchoduje bez uceleného systému – a mnoho z nich realizuje velké ztráty. Bezmyšlenkovitě otevírají pozice, často na základě nepodložených tipů od ostatních, nebo protože jim něco připadá aktuálně levné.
img

6 nejlepších amerických small caps akcií & ETF roku 2019

25.09.2019 I na burze na velikosti občas záleží. V posledních několika letech americké malé tituly běžně překonávaly větší akcie z hlediska výkonu, což z nich činilo tajné hvězdy na akciových trzích. Mezi mnoho neznámých menších akcií, které často létají pod radarem většiny analytiků, lze většinou najít velmi lukrativní tituly, se kterými investoři mohou dosáhnout zhodnocení až v řádu stovek procent.
img

3 nejlepší vanadiové akcie roku 2019

20.08.2019 Vanad je relativně neznámá surovina. Mnoho investorů však netuší, že se cena vanadia mezi lety 2016 a 2018 desetkrát zvýšila. Poslední dobou však cena vanadu značně propadla. Podívejte se blíže na tuto komoditu a zjistěte, jakým způsobem lze do vanadu investovat. V následujícím článku objevíte 3 nejlepší vanadiové akcie v roce 2019.
img

Pavel Kohout (ekonom) o situaci na trzích, tvrdém Brexitu a investování do dluhopisů nebo Tesly

14.08.2019 Hrozba obchodní války mezi USA a Čínou, protesty v Hong Kongu nebo zpomalující ekonomika. Situace na dnešních trzích není pro běžného investora vůbec jednoduchá. Jeden tweet od amerického prezidenta Trumpa a trhy mohou poklesnout i o několik procent. Jak vnímají aktuální stav ve světě ekonomové a zkušení investoři, kteří zažili nejednu recesi a krizi? Drží kapitál mimo trhy nebo vnímají poklesy jako investiční příležitost?
img

Trading v mobilu: vysoké zisky a vysoká rizika

10.08.2019 Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často rizika.
C:\fakepath\forex.jpg

Koľko veľa je jeden lot?

15.07.2019 Znie to ako jednoduchá otázka ale mnoho nováčikov a menej skúsených traderov v tom nemá úplne jasno. Nie je sa čomu čudovať, keď rôzne typy inštrumentov majú rozdielne loty a tie sa tiež môžu medzi brokermi líšiť.
img

Společnost Slack bude veřejně obchodovaná! Přinášíme vše, co potřebujete vědět

20.06.2019 Slack Technologies Inc, populární cloudová platforma pro spolupráci na pracovišti, bude nabídnuta k veřejnému obchodování na newyorské burze pod symbolem WORK. Na rozdíl od jiných veřejných nabídek za miliardy dolarů od Uber a Lyft v letošním roce, to Slack udělá jinak - přímým zápisem, z čehož jsou investoři velmi nadšení.
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2019

29.05.2019  Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládá...
C:\fakepath\akcie2.png

Jak obchodovat s akciemi?

22.04.2019 Akcie se pro veřejnost stávají obchodovatelné poté, co daná společnost vstoupí na burzu. Tento proces se nazývá Initial Public Offering (IPO) a firma se přetransformuje ze soukromé na veřejnou. Akcie této společnosti se tedy dostanou na akciový trh, kde je mohou nakupovat a prodávat investoři.
C:\fakepath\FCA-19032019-LV-7.jpg

FCA varuje před brokery Trading Epic a MegatradeFX

19.03.2019 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před dvěma brokery, kteří nabízí finanční služby bez patřičné licence.
C:\fakepath\trader2.png

Jak vybrat nejlepší obchodní platformy?

14.03.2019 Pro všechny obchodníky jsou obchodní platformy, které si zvolí, nejčastěji používanými nástroji při jejich aktivitách na finančních trzích. Právě tyto obchodní platformy poskytují obchodníkům přístup na finanční trhy, takže volba nejlepší obchodní platformy je pro budoucí výsledky velmi důležitá. V tomto článku najdete úplné informace o tom, co je potřeba promyslet a zvážit při výběru platformy pro online obchodování.
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2019

22.02.2019 Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
img

Párové obchodování akcií

21.02.2019 Obchodování na světových burzách patří mezi jedno z nejvýnosnějších a nejvíce „sexy“ podnikání, na které člověk může narazit. Nejsou potřeba žádní zaměstnanci, kanceláře ani zákazníci. Na podnikatelské poměry stačí k rozjezdu relativně malý kapitál, který lze za krátkou dobu proměnit ve skutečné bohatství. Kdo by nechtěl vydělávat miliony?
img

Investiční příležitost v námořní přepravě LNG – 1.díl

18.02.2019 Finanční krize, která začala před deseti lety, přinesla kromě jiného i jednu nečekanou věc – nastartovala změnu ve spotřebě energií. Své pozice začala vyklízet ropa a uhlí ve prospěch obnovitelných či zelenějších energií.
img

Jaké investiční produkty je možné obchodovat (nejen) na burze?

29.01.2019 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

17.01.2019 Online svět zpřístupnil obchodování cenných papírů široké veřejnosti, a není tak už jen výhradou vybraných skupin obyvatel. Občan nemusí chodit do banky nebo hledat makléře, teoreticky nepotřebuje ani konzultovat, do čeho a jak investovat. Dokonce ani nemusí mít výkonný počítač a kolem něj řadu monitorů, jak to vídáme ve filmech o investičních bankéřích z Wall Street. Ke stejným ziskům se teoreticky může dostat s obyčejným „smartphonem“, na který si zdarma stáhne obchodní aplikaci, jakou je například Metatrader. Obchodovat tak může doslova kdekoliv a kdykoliv. A když přitom nevěří svému úsudku, může realizovat tzv. social trading, tedy nastavit své obchody tak, aby kopírovaly obchodování vybraného investora nebo firmy.
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

01.01.2019 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Varšavská burza cenných papírů: Jaké polské akcie jsou nejatraktivnější?

19.12.2018 Polsko je vedoucím hráčem střední Evropy. Je to dáno velikostí a počtem jeho obyvatel, ale i otevřeností Poláků vůči světu. Varšava je sídlem CEE poboček takových společností, jako je Goldman Sachs, Merrill Lynch a JPMorgan Chase. Do značné míry převzala roli, kterou se zdálo že bude hrát Praha. Není divu, že i Varšavská burza se dost liší od té pražské.
img

Varšavská burza cenných papírů: Jaké polské akcie jsou nejatraktivnější?

18.12.2018  Polsko je vedoucím hráčem střední Evropy. Je to dáno velikostí a počtem jeho obyvatel, ale i otevřeností Polá...
img

Historie obchodování na burze – jak to začalo?

30.11.2018 Začínající investoři si pravděpodobně nedokáží představit jinou formu obchodování na burze, než současnou formu prostřednictvím platformy. Nicméně burza za svou historii urazila obrovskou cestu, než dorazila ke svojí současné podobě.
img

Historie obchodování na burze

29.11.2018  Začínající investoři si pravděpodobně nedokáží představit jinou formu obchodování na burze, než současnou fo...
img

Historie obchodování na burze – jak to začalo?

29.11.2018  Začínající investoři si pravděpodobně nedokáží představit jinou formu obchodování na burze, než současnou fo...
img

Investice do zlata: Praktický průvodce & 5 důvodů proč si vybrat zlato

09.11.2018 Možná držíte nějaké akcie a nyní, když došlo k sérii propadů, uvažujete o širší diverzifikaci a dalším zajištění. Jedním ze způsobů, jak své portfolio diverzifikovat, je investice do zlata, protože zlato má zpravidla negativní korelaci k akciovým trhům.
img

Akcie AMD – přijde další vzestup?

11.10.2018  Akcie AMD (Advanced Micro Devices) v poslední době zažily explozivní nárůst. Od dubna 2018 se jejich cena zvý...
img

Akcie AMD – můžeme očekávat jejich další vzestup?

11.10.2018 Akcie AMD (Advanced Micro Devices) v poslední době zažily explozivní nárůst. Od dubna 2018 se jejich cena zvýšila z $10 na $33, to je nárůst o více než 230 % za pět měsíců. To je u akcií zavedených firem dost nevídané. Trh sice následně oslabil a spadl na $25, ale i tak akcie AMD přitáhla velkou pozornost, což se odrazilo ve vyšším proobchodovaném objemu. AMD je docela navíc často citována ve spojení s tématy, které jsou aktuálně v trendu, jako je umělá inteligence, gaming akcie, nebo kryptoměny.
img

Investice do biotech akcií: 7 nejlepších biotechnologických akcií

04.10.2018 Akcie sektoru biotech jsou mezi investory nesmírně populární. Velké potenciální výnosy v blízké budoucnosti lákají mnoho investorů. Populární u investorů LYNX jsou zejména akcie Biogen a Galapagos.
img

LYNX přináší Apple Watch nebo Samsung Gear zdarma pro každého

14.09.2018 Chcete špičkové smartwatch zdarma? LYNX přichází s unikátní nabídkou pro všechny nové klienty. Otevřete si účet do konce října, začněte obchodovat a získáte Apple Watch nebo Samsung Gear S3!
img

Jaké typy investičních produktů existují?

11.09.2018 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Intradenní obchodování: průvodce pro začátečníky

15.06.2018 Intradenní obchodování je jeden z nejoblíbenějších způsobů, jak na burze zhodnotit volné finanční prostředky. Popularitě se těší především díky možnosti obchodovat s poměrně malým účtem a s příslibem rychlých a velkých výdělků.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intradenní obchodování | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Disciplína | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Británie | Obchodní deník | Obchodní plán | Bezpečný přístav | Austrálie | Francie | Polsko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Akciová burza | Intradenní obchodníci | Obchodování na burze | Spready | CFDs | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Oscilátory | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Transakce | Valná hromada | Beta | Bod | Bonita | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | CEO | CFD | Call opce | Cap | Cash flow | Cenný papír | Stock | Certifikáty | Channel | Close | DAX | Daytrader | Daytrading | Derivát | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dow Jones Industrial | Downtrend | EBIT | ECB | ECN | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | Exekuce | FX | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Foreign Exchange | Futures | Grafy | Hedging | IPO | ISIN | Index DAX | Indikátory | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Likvidita | Limitní pokyn | Long | Long pozice | Lot | MT4 | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Měnové páry | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s měnami | Opce | Open | Order | Overnight | P/E | Pivot points | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Primární trh | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | RRR | Reinvestice | Resistance | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Skalper | Spread | Stop-Loss | Support | Swiss | Take Profit | Tick | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Uplatnění opce | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Výpis z účtu | Wall Street | Warren Buffett | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Základní měna | ČNB | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Citibank | Dluhopisy | CHF | CAD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Regulátor | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | FTSE | Americký prezident | Admiral Markets | Indexy | Obchodování online | Spekulanti | Social Trading | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Blue chips | Fundamenty | První kroky na forexu | Fond | EU | Vývoj ceny | Aukce | Ekonom | Pravděpodobnost | Zisk | Finanční instrumenty | Komise pro cenné papíry a burzy | Futures kontrakt | Ceny komodit | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Výsledky | Strach | Emoce | Forex broker | Obchodování na páku | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitost | Bohatství | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Burzovní obchodník | Partners | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Index cen | Obchodní seance | Portugalsko | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Donald Trump | Komoditní spready | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | EURUSD | GBPUSD | Párové obchodování | Aktivum | Index | Investiční strategie | Likvidní | Průlom | Přenos | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Likvidita trhu | AdmiralMarkets | Akcie Apple | Akcie Daimler | Akcie Facebook | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie online | Akcie Sanofi | Akcie Shell | Akciové burzy | Aktuální ceny akcií | Americká burza | Analýzy | Banka | Brokerské společnosti | Brokeři | CashFlow | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | CFD kontrakty | Co je akcie | Co je dluhopis | Co je opce | DJIA | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | Ekonomické zprávy | Elektronické obchodování | ETF fondy | Eura | Evropská burza | Evropské burzy | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forex lot | Forex obchodování | Forexu | Fyzické zlato | Graf | Hodnota akcií | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování do zlata | Investování na burze | Investovat do zlata | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak investovat do zlata | Jak investovat na burze | Jak koupit akcie | Jak obchodovat s akciemi | Jak vydělat | Jak vydělat na burze | JP Morgan | Kde koupit akcie | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Koupit akcie | Kurzy | Management | Market | Markets | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Míra inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | NewYorská burza | Ninja Trader | Obchod s akciemi | Obchodní platformy | Obchodní software | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Obchodování se zlatem | Obchodujeme | Online obchodování | Opce na akcie | Opční strategie | Paládium | Pasivní příjmy | Pivot | Portfolia | Pro investory | Převodník měn | Pšenice | Ropy | Řízení rizik | Řízení rizika | Sierra Chart | SP500 | Spořící účet | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Světové burzy | Švýcarské franky | TopForex | Trh | Tržní hodnota | Volatility | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato na burze | Zpráva | Zprávy | Merrill Lynch | Zisky | Tradeři | ING | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | CEE | Centrální depozitář | Cílová cena | Depozitář | Doba splatnosti | EBITDA | Ex-dividend | Indie | Initial Public Offering (IPO) | Obchodní den | PX index | REIT | ROCE | Small caps | Akcie na majitele | Akciová společnost | Hlavní trh | Investiční instrument | P/E Ratio | Standardní množství | Zaknihované akcie | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Tržby | Úvěr | WebTrader | Miliardář | Bohatý | eBook | Zhodnocení účtu | Komise | Contract | Kontrakt | Mini lot | E-mini | Futures trhy | Blog | Vzdělání | 1 milion | Burze | Dividendové akcie | Investment | Penny stock | Slušný zisk | Traders | Zlatý standard | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Barrick Gold | BBC | Sója | Statistická arbitráž | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Stock Exchange | Dlouhé pozice | Energie | Seeking Alpha | Earnings | Zkušení investoři | KBC | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Politické napětí | Evropské trhy | Americké trhy | Obchodování CFD | Futures kontrakty | City | Investiční firma | Fundamentální faktory | Firmy | Glencore | Xetra | Obchodování měnových párů | Cenné kovy | JPMorgan Chase | Pavel Kohout | Velké banky | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Styl obchodování | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Americké burzy | Německý index DAX | Index burzy | Kryptoměny | Ropné společnosti | Index AEX | DAX30 | TradingView | S&P | Německý DAX | Ztráty | Dividendová akcie | Farmaceutické společnosti | Oslabení dolaru | Unipetrol | Philip Morris | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | CySEC | Zajištění | MetaQuotes | Tesla | Tržní kapitalizace firem | Kapitalizace | Úrokové sazby centrálních bank | Obchodování na newyorské burze | NYSE Euronext | Poplatky | Nakupovat akcie | Úspěšné obchodování | Akcie na burze | Predikce | Ekonomická situace | Světový obchod | Bankovní domy | Začínající obchodník | Krize | Investiční rozhodnutí | FCA | Investovat do akcií | Výběr zisků | Výnosy | Očekávání analytiků | Americké investiční banky | Institucionální investoři | Intradenní šum | Příjmy | Ziskové obchodování | Mikro loty | Obchodování forexu | Aktuální cena | Japonský Nikkei | Belgie | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | ex | Akcie firem | Řízení investičního portfolia | Investopedia | Vydělávat peníze | Goldenburg Group | Breakout Trader | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Návratnost investic | Akciové společnosti | Peter Lynch | Zajímavé výnosy | Spekulativní investice | Obchodování kryptoměn | LYNX Trading | Investiční nástroj | ETC | iShares Gold Trust (IAU) | SPDR Gold Shares (GLD) | Akciové obchody | CEESEG | NEST | ESMA | Lithium | Jak fungují akcie | Proč investovat do akcií | Co to je dividenda | Co to je burza | Co to je broker | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Jaké akcie obchodovat | Kde se inspirovat pro investice do akcií | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | E-book o investování | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | Chci obchodovat akcie | CFD na kryptoměny | Kobalt | Investování s LYNX | Regulace ESMA | Složené úročení | Obchodování Futures | Airbnb | Index Russell 2000 | Začít investovat | Obchodní války | LYNX webinář | Investování do ETF | Analytik TopForex | Obchodní válka | Podniky | Financial Conduct Authority (FCA) | Evropský akciový trh | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Výplata dividend | Výplaty dividend | Graf indexu | RDSA | Royal Dutch Shell | Zajištění portfolia pomocí burzovních opcí | Jonáš Mlýnek | IPO kalendář | Profesionální obchodník | Patrik Mackových | Použití finanční páky | Výsledky firem | Marihuanové akcie | CFD broker | Obchodní platforma MetaTrader | Jiné měny | Obchodované fondy | Majetek | Platforma pro obchodování | Obchodovat s akciemi | Vysoké zisky | Kdy nakoupit akcie | Obchodní přístup | Automatizace obchodování | Zhodnocení vloženého kapitálu | Skalpování | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Intradenní trading | Investice do palladia | Online obchodní platformy | Forex obchodní platformy | Obchodní platforma pro akcie | Platforma pro akcie a měny | Nejlepší platformy pro obchodování | Platformy pro kryptoměny | Nejlepší obchodní platformy | Moderní obchodní platformy | Obchodovat na finančních trzích | Elektronická obchodní platforma | Platformy pro obchodování | MetaTrader Supreme Edition | MTSE | Trading Epic | MegatradeFX | Obchodování přes LYNX | Způsoby analýzy akcií | Rozdílové smlouvy | Beyond Meat | Obchodování platiny | Jak na obchodování | CFD na indexy | Začít obchodovat | Protesty v Hong Kongu | Akcie a ETF | Kalkulačka obchodníka | Kalkulačka obchodníka Admiral Markets | Ropné akcie | Biotechnologické akcie | Uranové akcie | Farmaceutické akcie | Trading v mobilu | Vanadiové akcie | Vanad | Prodej na krátko | Intradenní trader | Burzovní průvodce | Co jsou to small caps | Obchodování akcií small caps | Výkon small caps | Snížení daní | Americké small caps | Potenciál Small Caps | Nejlepší vanadiové akcie | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | Poziční obchody | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Výhody intradenního obchodování | Dividendová obchodní strategie | Hodnotová obchodní strategie | Obchodní strategie bottom fishing | Obchodní strategie následování trendu | Swingová obchodní strategie | Strategie hybnosti | Top/Flop | Strategie skalpování
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Index | USA | Trh | Reuters | Pozice | Banky | ČTK | Banka | Výhled | EUR/USD | FOREX | Rezistence | Obchodování | FXstreet | Euro | Dolar | Graf | JPY

Předchozí klíčová slova

Obchodní transakce
Obchodní týden
Obchodní účet
Obchodní válka
Obchodní válka mezi USA a Čínou
Obchodní války
Obchodní zásoby
Obchodované fondy
Obchodované instrumenty
Obchodování

Následující klíčová slova

Obchodování akcií small caps
Obchodování AOS
Obchodování binárních opcí
Obchodování binarní opce
Obchodování Bitcoin
Obchodování Bitcoinu
Obchodování bitcoinu na burze
Obchodování breakoutů
Obchodování britské libry
Obchodování ceny
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu, až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní Price Action VIP indikátor, doposud úspěšně používaný pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečný Price Action VIP indikátor, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple trading VIP
Potvrďte prosím... Zavřít