Pátek 05. červen 2020 09:15
reklama
RoboMarkets copyfx
reklama
Admiral spread new
reklama
Purple Trading husnik

Klíčová slova - Bloomberg TV

img

Naděje na vakcínu pozvedla náladu na akciových trzích

20.05.2020 Jakmile se objevily zprávy, že vakcína společnosti Moderna proti viru covid-19 vykazuje slibné výsledky, ať už jde o odezvu imunitního systému, nebo celkovou bezpečnost v rámci studie 1. fáze, poskočily její akcie o 20 %. Investoři by však měli být opatrnější, než začnou těmto zprávám přikládat přílišnou váhu, protože bylo testováno jen 45 subjektů a ve studiích 1. fáze často převládají falešně pozitivní výsledky.
img

Ranní nadhoz - další změna sazeb v USA není na pořadu dne

19.11.2019 V meziměsíčním srovnání se ceny průmyslových výrobců v říjnu snížily o 0,3 %, jejich meziroční dynamika dále klesla na 0,9 %. Nadále rychle rostou ceny v odvětví elektřiny, plynu a páry (o 7,5 %), zvyšovaly se i ceny producentů v oblasti potravinářství (o 3,3 %), naopak značně klesaly ceny koksu a rafinovaných ropných výrobků a chemických látek. Zejména vlivem vyšší inflace v první polovině roku by měl průměrný růst cen výrobců letos dosáhnout hodnoty mírně pod 3 %.
C:\fakepath\top-30102019-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

30.10.2019 1) Asijské akciové trhy uzavřely dnešní obchodování v červených číslech, když investoři čekali na výsledek dvoudenního zasedání americké centrální banky (Fed), které by mělo přinést již třetí letošní uvolnění měnové politiky. Pozornost poutala také data o japonských maloobchodních tržbách.
C:\fakepath\top-17102019-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

17.10.2019 1) Ceny akcií na asijských trzích nenašly dnes společný směr, když investoři zůstali opatrní ohledně výhledu globálního ekonomického růstu a probíhajících euro-britských jednání o brexitu.
img

Zájem o zlato opět stoupá. Ve velkém nakupují i centrální banky.

12.04.2019 V posledních letech nebyl o zlato moc velký zájem. To se ale v poslední době značně mění. Centrální banky nakupují zlato ve velkém. Nejvíce nakupuje Čína, Rusko či Turecko.
img

Ripple si klade za cíl překonat SWIFT jako nástroj pro platební transakce

13.11.2018 Investoři zahájili úterní obchodování na trhu s kryptoměnami smíšeně, jelikož se hlavní kryptoměny zatím žádným směrem nevydaly. Lépe si zatím vedou snad jen Ripple a BitcoinCash. Tržní kapitalizace celého trhu je lehce pod 212 miliardami dolarů, zatímco tržní kapitalizace Bitcoinu se pohybuje okolo 110 miliard dolarů.
img

11. září 2018: NZDJPY

25.09.2018 Je to neuvěřitelné, ale přesně dne 11. září 2018 (přesně po 17 letech) jsme se probudili do dne, který nevěstil hrůzostrašný pád plný konspiračních teorií a strachu a prachu, nýbrž do dne, který věstil růst, mocný růst. Pustil jsem se do toho obchodu zcela veřejně a vůbec jsem netušil, kolik lidí mám na palubě, až do doby, kdy jsme vystoupali do pořádné výšky. Vítejte na letu NZDJPY H1. Předpokládaná výška doletu: 200+ pips. Předpokládaná teplota: very HOT. Please fasten your seatbelts!
img

Expandující Xiaomi vstupuje na burzu

26.06.2018 Společnost Xiaomi předložila 3. května Hongkongské burze své první podání pro s napětím očekávanou počáteční veřejnou nabídku. Firma je čtvrtým největším čínským výrobcem mobilních telefonů, někdy bývá označována jako čínský Apple. Za první čtvrtletí 2018 vykazuje Xiaomi velmi zajímavý růst výnosů – meziročně o 85,7 %.
img

Které akcie by mohly vytěžit z fotbalového šampionátu?

14.06.2018 Finanční trhy pracují rychle a efektivně, při čemž zohledňují široké spektrum informací. Takovými jsou i jednorázové události. Podívali jsme se proto na to, které akciové tituly by mohly nejvíce vytěžit z mistrovství světa ve fotbale, které začíná již tento čtvrtek v Rusku.
img

Pozor na vše kolem Itálie, lithium nabírá na síle

24.05.2018 Globální akcie jsou po nedávném pokusu o růst ve stavu transu. Nová italská vláda, severokorejské rozhořčení nad vojenským cvičením jižního souseda spolu s USA, slabé světové makroekonomické ukazatele a vyšší sazby znamenaly pro akciové trhy silný protivítr. Akciové trhy se proto v současnosti drží v pozadí a nacházejí se přesně ve středu mezi lednovými nejvyššími hodnotami a únorovými minimy.
img

Akciový výhled na druhé čtvrtletí: Vyhoření akcií?

04.05.2018 První čtvrtletí nabídlo úplně všechno. Finanční trhy zažily nejrůznější dramatické situace: od nejsilnějšího zahájení roku za poslední desetiletí po největší denní pohyb indexu VIX za posledních deset let. Ten odhalil, že prodejní volatilita je na finančních trzích tím nejpřecpanějším obchodem. Nyní jsou akcie na mnoha frontách pod tlakem – od hrozby obchodní války po neuspokojivé makroekonomické údaje a regulaci technologických firem. Smysl tak dávají defenzivní rozhodnutí.
img

Nejdůležitější rok pro akcie od 2008

07.02.2018 Akcie jsou na rekordních maximech a téměř všude jsou přeexponované. To však nutně neznamená bublinu. Znamená to ale, že pravděpodobně dojde ke korekci. Podle Saxo Bank by investoři měli sledovat pohyb cen a hledat známky super-exponenciálního růstu. Stejně tak by si měli dát pozor na politiku centrální banky a samozřejmě na inflaci.
img

Držitel Nobelovy ceny za ekonomii má z trhů špatný pocit

11.10.2017 Richard Thaler, letošní výherce Nobelovy ceny za ekonomii, prohlásil v Bloomberg TV, že je ze současné situace na trzí...
img

Rizikové období pro akcie. Jak nejlépe zajistit své portfolio?

07.09.2017 Severní Korea představuje největší krátkodobé riziko pro globální akcie, ačkoli reakce na zvýšené napětí byly zatím ve všech třídách aktiv umírněné. Také index volatility VIX byl ovlivněn jen málo – posunul se na 11,68, což je lehce pod jeho historickým průměrem. V indexu S&P 500 stály lednové ATM opce (na penězích) pouze 3 %, což potvrzuje nízké náklady na pojištění proti potenciální změně.
img

Úvěrový impuls značí nižší růst. Jsou akcie imunní vůči zpomalení?

10.08.2017 Po dalším dobrém výkonu světových akcií ve druhém čtvrtletí, kdy nejvíce vydělaly akcie Číny a rozvíjejících se trhů, se objevilo několik náznaků možného zpomalení ve čtvrtletí třetím. To je spojeno zejména s rizikem propadu globálního úvěrového impulsu, který začal v Číně, ale šíří se i do USA. Na akciových trzích se nyní objevily první trhliny, ztrácely např. australské či brazilské akcie.
img

Úzce vymezený technologický sektor ukrajuje z investičních příležitostí

22.06.2017 V posledních několika týdnech jsem absolvoval řadu seminářů, ve kterých jsem s klienty hovořil o technologickém sektoru. V Saxo Bank se jim snažíme sdělit, že globální indexy MSCI vymezují oblast technologií velmi úzce a proto investoři nakupující ETF v technologickém sektoru přichází o nabídku titulů mnoha skvělých technologických společností.
img

V Řecku žádný fénix není, Londýn může být nahrazen Frankfurtem

12.06.2017 Zrovna jsem se vrátil ze služební cesty z Athén a mám pocit, že vzhledem k událostem z konce týdne potřebuji napsat stručnou analýzu trhů. Zde jsou tedy mé soukromé názory na celou řadu témat, kterými dnes finanční trhy žijí.
img

Vychází díky „abenomice“ nad Japonskem znovu slunce?

31.05.2017 V Saxo Bank máme letos pozitivní náhled na evropské a japonské akcie. V tomto krátkém článku naleznete několik grafů, které potvrzují býčí nástup japonských akcií v nadcházejících letech.
img

Čtvrtletní výsledky Facebooku pokořily odhady trhu o 20 %

05.05.2017 Příjmy Facebooku vzrostly v prvním čtvrtletí meziročně zhruba o polovinu na 8,03 mld. Amerických dolarů, což pokořilo odhady trhu, které byly naceněné na 7,83 mld. dolarů. Výnosy na akcii Facebooku mezitím vyletěly o 73 % na 1,04 USD, což překonalo očekávání analytiků ve výši 0,87 USD. Výsledky největší světové sociální sítě tak pokořily odhady trhu o 20 %.
snb-frank.jpg

SNB je připravena řešit vliv francouzských voleb na frank

23.04.2017 Švýcarská centrální banka (SNB) je připravena podniknout kroky ke zmírnění tlaku na růst švýcarského franku, který by mohl pramenit z výsledku francouzských prezidentských voleb. Uvedl to šéf SNB Thomas Jordan v rozhovoru pro televizi Bloomberg TV.
img

Jackson Hole FAQ: Co čekat od zítřejšího vystoupení Janet Yellenové?

25.08.2016 Pár poznámek k zítřejšímu projevu Janet Yellenové v Jackson Hole. Hodně lidí na něj čeká, hodně lidí se na něj ptá a vzhledem k relativně klidnému týdnu se asi ani není čemu divit. Jedná se rozhodně pro tento týden o fundament číslo jedna.
img

Investorský magazín: Jediný opravdu investiční pořad startuje na O2 TV

14.06.2016 Investiční web zahájil spolupráci s digitální televizí O2 TV. Operátor tak po DVTV nebo Playtváku rozšíří svou nabídku internetových pořadů dostupných v rámci jeho televize. Počínaje 11. červnem nabídne divákům nový pořad o investování. Čerstvý díl Investorského magazínu najdou diváci O2 TV v menu pod záložkou O2 TV Box každou sobotu.
img

Eurodolar se odrazil od 7 měsíčních minim a čeká na rozhodnutí ECB

26.11.2015 Euro včera opět prohloubilo sedmiměsíční minima. Na páru s dolarem kleslo až na 1,0565. Měnový pár EUR/JPY taktéž navy...
img

Akcie Alibaba dnes vstupují na burzu

19.09.2014 Aktuální rekordy na indexech S&P i Dow Jones zůstanou dnes ve stínu nejočekávanějšího IPO roku 2014. Akcie Alibaba se ...
img

Ceny domů ve Velké Británii na maximu za 10 let. Hrozba při další podpoře ekonomiky, ví guvernér

10.12.2013 Britský průmysl si v říjnu udržel růst druhý měsíc v řadě, meziměsíční tempo zvolnilo na 0,4 % z 0,9 %. Index cen dom...
img

Bitcoin? Hodnotu hledám marně, říká Greenspan. Čína nasazuje regulaci

05.12.2013 Čínská centrální banka zakázala finančním institucím realizovat transakce v bitcoinu. Posunula se tak k regulaci virtuální „měny“ po jejím růstu na 89násobek hodnoty za poslední rok. Veřejnost do bitcoinu přes internet investovat může na vlastní riziko. Alan Greenspan, bývalý šéf amerického Fedu, před prudkým růstem bitcoinu a investicemi do něj varoval s tím, že v něm marně hledá ospravedlnitelnou hodnotu.
img

Dohoda ukončující politický pat prošla Kongresem. Bankrot odvrácen do 7. února, tvrdá jednání budou pokračovat

16.10.2013 Americké akcie nasadily k silnějšímu růstu poté, co lídr demokratické většiny v Senátu Harry Reid oznámil dosažení doh...
img

Americký Senát oznámil dohodu. Bankrot odvrácen do 7. února, tvrdá jednání budou pokračovat

16.10.2013 Americké akcie nasadily k silnějšímu růstu poté, co lídr demokratické většiny v Senátu Harry Reid oznámil dosažení doh...
img

Jak si vsadit na pokračující platební neschopnost USA? Experti radí vyhnout se akciím

02.10.2013 Ve Spojených státech pokračuje ping pong mezi republikány a demokraty, kteří si posílají a zamítají návrhy na východisko z politického patu, který odřízl státní sféru od financí a donutil tisíce lidí jít na neplacené volno. Místo konstruktivní debaty se navíc obě politické síly vzájemně především obviňují z toho, kdo současnou krizi způsobil. S nerýsující se vidinou konce platební neschopnosti je podle investičních stratégů vlivných bank lepší vyhnout se do budoucna akciím a vsadit spíše na dluhopisy.
merkel hollande.jpg

Hollande: Je na Řecku zda bude moci zůstat v eurozóně

24.08.2012 Německá kancléřka Angela Merkelová a francouzský prezident Fran„ois Hollande včera večer společně...
img

Řecký premiér: Jsou před námi klíčové tři měsíce pro eurozónu

02.01.2012 Evropští politici se musejí po vánočních a novoročních oslavách rychle vrátit do práce a snad s ...
img

Faber: Zlato nad 1900 USD bublina? Jen pojistka při poklesu akcií a chrlení peněz. Po USA Švýcary či Brity

06.09.2011 Žádná bublina, ale racionální obrana investorů proti turbulencím finančního trhu a selhání systému, uvádí na adresu zlata hledajícího nové rekordy nad úrovní 1900 dolarů USD za trojskou unci investor Marc Faber s tím, že on sám komoditu pravidelně přikupuje.
Související klíčová slova: Psychologie | Bitcoin | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Akciové indexy | Fitch | Korelace | Inflace | Deflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | Evropská unie | HDP | Německo | Francie | Turecko | Španělsko | Apple | Polský zlotý | Analytik | Pimco | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Světové akcie | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Ekonomové | Akciové trhy | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Míra nezaměstnanosti | Investiční web | Eurodolar | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ATM | Akcie | Aktiva | Alokace | Americký dolar | Transakce | Bank of England | Behaviorální | Ben Bernanke | Bloomberg | Bod | Burza | CEO | Centrální banka | Centrální banky | DAX | Devizový trh | Dluhopis | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fed | Finanční trhy | Futures | G10 | Grafy | IPO | Index DAX | Investice | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | MMF | Mark-to-Market | Market Maker | Marže | Měna | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nástroj | Opce | Pip | Portfolio | Pozice | Prémie | Příkaz | Rating | Ratingová agentura | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Schodek rozpočtu | Take Profit | Ticker | Trader | Trading | Trend | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VIX | Volatilita | Výnos | Výnosnost | Maturity | Zadlužení spotřebitelů | Zlato | Švýcarský frank | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | Obchodování | Obchodování na forexu | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Japonské akcie | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Hospodářský růst | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | Saxo Bank | Indexy | Globální ekonomika | Ropné zásoby | Investoři | Fond | Ekonomie | EU | Zasedání Fedu | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | John Hardy | Zisk | Kurz eura | Kurz koruny | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Credit Suisse | Uvolnění měnové politiky | DailyFX | Deloitte | Gold | Obchodovat | Deutsche Bank | Regulace | Financování | Investovat | Index cen | Portugalsko | Facebook | LYNX | Satoši Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Centrální bankéři | Raiffeisenbank | Abenomika | Aktivum | Index | Přenos | Vnitřní hodnota | Volatilní | Akcie Alibaba | Analýzy | Banka | BH Securities | Brent | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CZK | Členské země eurozóny | DJIA | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Engulfing | Eura | Evropské měny | Finanční nástroje | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Frank | GDP | Graf | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Investice do zlata | Investiční | Investing | Irsko | J&T | Jak nakoupit akcie | EBay | JP Morgan | Korporátní dluhopisy | Krátkodobé investice | Krize eurozóny | Kurzy | Libra | Makroekonomické ukazatele | Management | Market | Markets | Nákup akcií | Nemovitosti | NZDJPY | Obchodní platformy | Pips | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Reuters | Ropy | Rubl | Řecká krize | Sázky | Signály | Société Générale | Švýcarská měna | SWIFT | Švýcarská centrální banka | Trh nemovitostí | Trh | Twitter | Volatility | Webinář | Zahraniční měny | Země eurozóny | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | ROIC | CNBC | Marc Faber | Buy | Cena úpisu | EBITDA | EV | Indie | Ministerstvo financí | Redukce | ROCE | Itálie | Spojené státy | Bod zlomu | Úvěr | QE | eBook | Komise | Trader Workstation | Rozhovor | Blog | Poradenská společnost | Burze | Markit | Royal Bank of Scotland | DPA | The New York Times | Jackson Hole | CNN | Wells Fargo | RBS | Campbell Soup | Microsoft | MSCI | Kathimerini | IHS Global Insight | Investing.com | Global Insight | Washington Post | Zvyšování sazeb | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Čínská centrální banka | Firemní dluhopisy | Úspěch | Podnikání | Wolfgang Schäuble | Mark Carney | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Diamanty | Zvyšování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Multi-Asset obchodování | Energie | William Hill | Prezident Fedu | Investorský magazín | Investiční pořad | Investiční zpravodajství | Podnikatelé | Investiční stratégové | Jak zhodnotit své peníze | Turbulence na světových burzách | Burzovní kalendář | Pořad o investování | Malý prostor | Zkušení investoři | Globální akciové trhy | Implikovaná volatilita | Firemní investice | Thomas Jordan | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Bankovnictví | Sázení | Pozornost investorů | Firmy | Měnový stratég | Standard & Poor's | Britské akcie | Inflační tlaky | IHS | Měnová autorita | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Realitní trh | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Fitch Ratings | AAA | Uvolňování měnové politiky | Alibaba | Dnešní obchodování | Propad | Finanční televize | Kryptoměny | Citi | S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Britská banka Barclays | Ztráty | Posílení dolaru | Nálada na trhu | Ekonomická data | Člen rady guvernérů | Nejistota | Tempo růstu | Zajištění | Macroeconomic Advisers | Baidu | Digitální měny | Ripple | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Dluhové krize | Nízká volatilita | Odhodlání | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Bankéři | Bankéř | Britská ekonomika | Odhady trhu | Krize | Makroekonomika | Měny emerging markets | Nadbytek ropy | Přebytek ropy | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Index cen domů | Příjmy | Kapitálové strategie | Údaje o inflaci | ČTK | Konsenzus | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Hlavní ekonom | Dánsko | Očekávání | HDP v eurozóně | Globtrex | Bill Gross | Bitstamp | Ranní nadhoz | Krize eura | Vstup na burzu | CIBC | Alokace aktiv | Daňové změny | Globtrex.com | World Gold Council | Objem zlata | Bitcoinové burzy | Obchodování s Bitcoiny | Tržní kapitalizace bitcoinu | Kapitalizace bitcoinu | Růst hodnoty bitcoinu | Index Topix | Lithium | Playtech | Zápis ze zasedání Fedu | Globální akcie | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | FinTech | Krypto | Asijské akciové trhy | Akcie společnosti | Forint | CIBC Private Wealth Management | Zlaté zásoby | Ruská centrální banka | Předpovědi Saxo Bank | Obchodní přístup | Wealth Management | Peter Garnry | Firma | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen | Studie | Miliardy | Vyhlídky | Předpovědi | CFA | Trhy | WHO | Zlepšení nálady | Situace | SARS | Zlepšení | COVID-19 | Vývoj | Údaje | SARS-CoV-2 | Bezpečnost | Vakcína | Moderna
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Dolar | Graf

Předchozí klíčová slova

Blonde Bear
Blonde Bear OU
Bloomberg
Bloomberg Commodity Index
Bloomberg Commodity Spot Index
Bloomberg dolarový index
Bloomberg Economics
Bloomberg Galaxy Crypto Index
Bloomberg komoditní index
Bloomberg Terminal

Následující klíčová slova

BlueBay
BlueBay Asset Management
Blue Group
Blue chip
Bluechip
Blue-chip
Blue chip akcie
Blue chips
Blue-chip tituly
Blue Seal Ltd
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral spread new
Potvrďte prosím... Zavřít