Pondělí 17. květen 2021 12:14
reklama
Dukascopy
reklama
Admiral Markets new demo
reklama
Capital.com

Klíčová slova - Sázení

img

Máte rádi adrenalin? Zabavte se v online prostoru tradingem, iGamingem, nebo investováním do akcií!

22.01.2021 Od online hraní pokeru, přes investování na burze, až po sázení na internetu. V dnešní době existuje velké množství způsobů a nejrůznějších nápadů, jak si užít adrenalin a radost ze hry aniž by bylo nutné opustit pohodlí domova. Klíčem k úspěchu je výběr správných platforem. Například na stránkách online kasina https://nomini.com/cs/ naleznou hráči širokou škálu atraktivních her, které vtáhnou hráče do víru zábavy. Není k tomu zapotřebí nic jiného než vhodný přístroj, jako je notebook, chytrý telefon či tablet a pevné připojení k internetu. Možností, jak si užít hru je mnoho, pro inspiraci níže naleznete některé z nich.
C:\fakepath\krypto.png

Kryptoměny v novém kabátě

21.10.2020 Není žádnou novinkou, že v kryptoměnovém světě už nějaký ten čas existuje projekt s názvem Defi. Pod zkratkou Defi si můžeme zjednodušeně představit jakousi formou decentralizovaných financí, které tato kryptoměnová nadstavba nabízí. Co vlastně do světa kryptoměn Defi může přinést? Abychom mohli odpovědět na tuto jednoduchou otázku, nejdříve se musíme podívat na problémy, které s sebou kryptoměny přináší a které mohou zpomalovat jejich rozvoj a zapojení do dnešního globálního světa financí.
img

Megatrendy: Zlatý věk konektivity

22.09.2020 Jestliže krize způsobená koronavirem SARS-CoV-2 zasáhla všechna odvětví hospodářství, jedno odvětví naopak očividně posílila: nové technologie v nejširším slova smyslu. Digitalizace, online zábava a nové formy komunikace, o něž jsou snahy již několik let, se během omezení pohybu lidí staly novým standardem. Jak vysvětlují Sumant Wahi a Jon Guinness, manažeři portfolia globální strategie konektivity ve Fidelity International, změna paradigmatu je synonymem investičních příležitostí.
C:\fakepath\demo.jpg

Demo účet - opravdu zbytečnost?

19.02.2020 Nikdy jsem nepsal reakční článek, tak toto je poprvé a na téma demo účet. Jedná se o reakci na článek uživatele MiTrade.
img

Povinné dělení polí a zelená politika

08.11.2019 Povinné dělení polí v rámci zelené politiky je nevyhnutelné. Dřívější remízky mezi políčky měly svůj smysl. Je třeba ochránit krajinu a napravit škody.
img

Světlo na konci tunelu?

29.08.2019 Sázení má člověk v krvi odjakživa. Vždyť už biblický had kdysi přesvědčil Evu, ať utrhne jablko ze stromu poznání s tím, že se Adam a Bůh určitě nebudou zlobit (laskavý čtenář odpustí nejapný žert). A já jsem ochoten se vsadit, že se všichni investoři (včetně mě) už těší, až skončí léto. Na pražské burze se začne více obchodovat a zvýší se objemy. Denní objem zobchodovaných akcií kolem 200 milionů korun nemůže těšit žádného investora ani obchodníka.
C:\fakepath\trader.jpg

Ekonomika provozu

09.08.2019 Pokud chcete být úspěšným traderem, musíte se v první řadě dopracovat k nějakému zisku. A zisk jsou příjmy mínus výdaje. Proto je dobré dopředu zvážit, jestli má vůbec smysl se pouštět do něčeho s celkem nemalými náklady - mám tím na mysli hlavně výši spreadu (respektive spreadu + komise) a jeho chování během celého obchodního dne, výši swapů při dlouhodobějším držení pozic a výši skluzů (zejména u stopek). Moje odpověď je – má, ale je třeba myslet ekonomicky. Nemusíte přece obchodovat úplně vše a úplně kdekoli.
img

Věří Češi spíše sázení, nebo investování?

06.08.2019 1,4 miliardy korun, tolik vyhrál český sázkař v loterii Eurojackpot v červnu letošního roku. Pravděpodobnost takové výhry je 1:69 919 080. Šance na výhru je dokonce nižší, než že zemřete po zásahu bleskem. Přesto pokud se Čechů zeptáte, zda oni nebo někdo z jejich blízkých vyhrají v loterii, tak jsou spíše optimisté. Z našeho průzkumu totiž vyplývá, že přes 43 % lidí v pravděpodobnost výhry v loterii věří.
img

Alternativní (investice) není vždy vhodnou alternativou

25.07.2019 V poslední době zpravodajské servery okupují informace o návratu bitcoinu na výsluní a může se tak zdát, že by bylo dobré do této kryptoměny znovu investovat. Pojďme si připomenout co bitcoin vlastně je, jakou má minulost a zda o investici do něj vůbec uvažovat.
img

Get Rich Quick Club

05.06.2019 Také jste členy tohoto klubu? Chcete být bohatí a zítra bylo pozdě? Aby bylo jasno - nijak to neodsuzuju, marketingová masáž je velká a davy traderů, kteří leží celé dny na pláži na Bora-Bora s notebookem a sem tam otevřou či zavřou obchod popř. jen zkontrolují svůj AOS, stále bobtnají. Drtivá většina traderů nás neustále zásobuje ukázkami svých úspěšných obchodů a win situací stejně jako mně kdysi hráč v sázkovce ukazoval donekonečna svůj majstrštyk tiket, zatímco v koši ležel celý chuchvalec zmačkaných a vyhozených sázek.
img

Nové obchodní vztahy a spolupráce: networking na Prague iGaming Affiliate Conference pořádané Smile-Expo

14.03.2019 18. dubna v rámci mezinárodní konference Prague iGaming Affiliate Conference, kterou pořádá společnost Smile-Expo, proběhne networking za účasti největších společností působících v oblasti hazardního průmyslu a affiliate marketingu a uznávaných expertů na iGaming, kteří představí svá řešení v této oblasti.
C:\fakepath\TOP5-04092018-LV-17.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.09.2018 1) Většina asijských akciových trhů dnes vzrostla, přestože na trzích nadále přetrvává nejistota ohledně obchodní politiky mezi Spojenými státy a Čínou. Pozornost investorů poutalo také zasedání australské centrální banky (Reserve Bank of Australia), které však žádné výraznější překvapení nepřineslo. Základní úroková sazba zůstává na 1,50 %.
img

Které akcie by mohly vytěžit z fotbalového šampionátu?

14.06.2018 Finanční trhy pracují rychle a efektivně, při čemž zohledňují široké spektrum informací. Takovými jsou i jednorázové události. Podívali jsme se proto na to, které akciové tituly by mohly nejvíce vytěžit z mistrovství světa ve fotbale, které začíná již tento čtvrtek v Rusku.
img

Obchodování pšenice na burze a její sezónní cyklus

25.05.2018  Pšenice hrála zásadní roli při vývoji lidstva. Jako první plodina byla pěstována na velkých rozlohách a mohla...
img

Akciové trhy se začínají opět obávat rostoucích dluhopisových výnosů

16.05.2018 Americkému akciovému trhu se včera nedařilo, když index S&P 500 přišel o dvě třetiny procenta. Jediným sektorem, který se díky jediné setině procenta udržel v plusu, byly energetické společnosti, kterým pomáhají rostoucí ceny ropy. Nejhlubší ztráty utrpěly akcie farmaceutických firem a realitních developerů, které přišly o 1,3 %, respektive 1,7 %. Americké maloobchodní tržby překvapily především revizí březnových dat nahoru, zatímco dubnová data i přesto vesměs naplnila očekávání trhu, což přiživilo rostoucí očekávání na trojí zvýšení úrokových sazeb americkou centrální bankou v průběhu letošního roku. To vedlo k nárůstu dluhopisových výnosů, desetiletý se zvýšil k 3,07 %, což je nejvyšší úroveň od roku 2011.
img

Akciové trhy přešlapují na místě, hledají nový směr

15.03.2018 Americké akcie včera ztratily 0,6 %. Pouze dva sektory se udržely v kladných hodnotách, když utility si polepšily o jedno procento a realitní developeři přidali 0,1 %. Ostatní sektory zamířily dolů, nejjižněji se dostali těžaři a zpracovatelé komodit, jejichž akcie odepsaly 1,3 %. Index S&P 500 přitom včerejší seanci zahájil růstem o 0,4 %, nicméně během necelé hodiny o zisky přišel, což mohly do určité míry způsobit i slabší než očekávané maloobchodní tržby. Trhy dále sledují personální změny v americké administrativě.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Fortuna neočekává odliv klientů v souvislosti se zákonem o hazardních hrách

21.11.2017 Americký akciový trh zahájil obchodní týden zisky ve všech hlavních indexech. Index S&P 500 si připsal 0,1 % své hodnoty, Dow Jones získal 0,3 % a Nasdaq 0,1 %. V rámci indexu S&P 500 se dařilo především sektorům telekomunikací (+1 %), financí (+0,5 %) a průmyslu (+0,4 %). Na druhé straně ztrácel sektor zdravotní péče (-0,4 %) a sektory utilit a nemovitostí si odepsaly shodně po 0,3 %.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Pozitivní výsledky MONETA Money Bank i společnosti Fortuna

09.11.2017 Včerejší obchodování v Americe se po počátečním otevření trhů v červených číslech vzpamatovalo a zakončilo v zisku. Index S&P 500 si připsal 0,1 %. Nejziskovější byl sektor spotřebního zboží (+1,1 %), kde si výrazně polepšily akcie společnosti Sysco o 2,6 %. Finanční sektor, zejména banky, se nejvíce propadl. Například US Bancorp či Wells Fargo shodně odepsaly 1,4 % hodnoty akcií.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Akciové trhy umazaly část ztrát z počátku týdne

31.08.2017 Americkým akciím se včera celkově dařilo. Index S&P 500 vzrostl o půl procenta a vévodily mu se ziskem 0,8 % informační technologie. Naopak v červeném uzavřely defenzivní tituly z odvětví telekomunikací, utilit a prodejců nezbytného zboží. Zveřejněné statistiky o HDP a počtu nově vytvořených pracovních míst do jisté míry mohly přidat na sentimentu, nicméně na cenách akciích se bezprostředně neprojevily.
img

Víte, jak používáte svoji psychiku?

21.08.2017 Psychologie obchodování je nedílnou součástí každého z nás. Trhy jsou jakýmsi živým organismem, u kterého se můžeme snažit racionálním přístupem zanalyzovat jeho vývoj, což vytváří rozpor mezi očekáváním a konečným výsledkem.
img

Trading vs. gambling

14.04.2017 Krátké zamyšlení nad tenkou hranicí, na které každý den musíme balancovat a mít se na pozoru, abychom nespadli do té nesprávné propasti...
eurjpy-13062016-2.png

Japonský jen kvůli nervozitě z brexitu posiluje

13.06.2016 Japonský jen dnes na forexových trzích opět posiluje, k euru i k britské libře se vyhoupl na nejvyšší hodnotu za tři roky. K růstu japonské měny přispívají obavy investorů před britským referendem o setrvání v Evropské unii.
img

Akcie: Souhrn dění BCPP v týdnu do 11. března

14.03.2016 Pražská burza (akcie Cz kurzy) se definitivně odrazila od silné technické podpory na úrovni čtyřletého maxima a má potenciál k růstu. Akciový index PX si připsal 17,9 bodů, nebo 2,0% a zakončil na desetitýdenním maximu 907,6 bodů po růstu o 2,8% v předchozím týdnu. Největší zisk zaznamenala Erste Bank (6,2%, 688,00 Kč) a Komerční banka (4,5%, 5 163,00 Kč), největší ztrátu NWR (-33,3%, 0,10 Kč) a Fortuna (-13%, 86,60 Kč). Objem obchodů se snížil o 115,7 mil. korun na 2,44 mld. Kč. Od počátku roku se PX pohybuje se ztrátou 5,1%. Výsledky hospodaření sázkové společnosti Fortuna za rok 2015 překonaly odhady na úrovni EBITDA a čistého zisku. Společnost přijala celkové sázky v objemu 847,7 mil. eur, což byl meziroční nárůst o 26,1%. Celkové hrubé výhry se zvýšily o 11,2% na ?147,4 mil., v tom hrubé výhry ze sázení po internetu o 26,4% na ?84,7 mil.
img

Akcie: Souhrn dění na BCPP v týdnu do 6. listopadu

09.11.2015 Pražská burza až v závěru stahovala ztráty a nakonec zakončila na třítýdenním maximu. Akciový index PX stoupl o 5...
jaroslav-tupy-12102015-1-2.png

Jaroslav Tupý: Více než 20 let tradingu

12.10.2015 Redakce nejnavštěvovanějšího forexového portálu v České republice a na Slovensku FXstreet.cz přináší exkluzivní rozhovor s Jaroslavem Tupým, profesionálním obchodníkem na finančních trzích, který disponuje rozsáhlými zkušenostmi z více než 20letého reálného obchodování na finančních trzích. Jak Jaroslav začínal, jak nyní po 20 letech zkušeností vypadá jeho obchodní den, jaké ponaučení by si měli z jeho zkušeností vzít ostatní obchodníci a jak se vlastně seznámil s možností obchodovat na největších finančních trzích světa, to se dozvíte v tomto rozhovoru. Jaroslav Tupý mimo jiné v současné době působí také jako ředitel pražské pobočky brokerské kanceláře Axiory Europe.
img

Akcie: Souhrn dění na BCPP v týdnu do 18. září

21.09.2015 Pražská burza v uplynulém týdnu výrazně oslabila, akciový index PX poklesl o 17,7 bodů, nebo 1,8% a zakončil na t...
img

Akcie: Souhrn dění na BCPP v týdnu do 28. srpna

31.08.2015 Pražská burza z kraje týdne prohloubila pokles, v následujících dnech se jí podařilo stabilizovat a nakonec ...
img

Akcie: Souhrn dění na BCPP ve zkráceném týdnu do 7. května

12.05.2015 Pražská burza se zotavila z poklesu a měla by pokračovat v pozvolném růstu v trendu. Akciový index PX zakončil s mírným ziskem 2,04 bodu, nebo 0,2% na 1028,0 bodů poté, co se odrazil od klíčového suportu v oblasti 1014 bodů. Největší zisk zaznamenal O2 ČR (6,1%, 213,00 Kč), největší ztrátu NWR (-10,7%, 0,25 Kč). Objem obchodů se snížil o 1,02 mld. korun na 2,46 mld. Kč. Od počátku roku PX navýšil zisk na 8,6%.
img

Akcie: Souhrn dění na BCPP v týdnu do 27. srpna

01.09.2014 Pražská burza neudržela osmitýdenní maximum a po dvou týdnech růstu oslabila. Ve třicátém čtvrtém týdnu akciový index ...
img

Akcie: Souhrn dění na BCPP v uplynulém týdnu

12.05.2014 Pražská burza ve zkráceném týdnu konsolidovala. V osmnáctém týdnu akciový index PX oslabil o 6,1 bodů, nebo 0,6% ...
img

Pravděpodobný nový guvernér BOJ přiživuje sázky na pokles jenu

25.02.2013 Japonská měna pokračuje v sestupu, který zahájila loni v listopadu v očekávání uvolněnější měnové politiky. Další oslabování jenu podporují informace o tom, že novým guvernérem japonské centrální banky (BOJ) se pravděpodobně stane Haruhiko Kuroda. Muže, který nyní zastává post prezidenta Asijské rozvojové banky, platí za zastánce agresivní měnové expanze, a jeho příchod by tak mohl přispět k dalšímu oslabování jenu a růstu akcií, zejména exportně orientovaných firem.
img

WSJ: Pád jenu Sorosovi vynesl 1 mld. USD. Pohádkově vydělaly další fondy

14.02.2013 Známý investor Geroge Soros opět projevil dobrý čuch na investiční příležitost. Sázka proti japonskému jenu, který za poslední čtyři měsíce oslabil o 20 %, šéfovi hedgeového fondu Soros Fund Management vynesla zhruba 1 miliardu USD. Informaci dnes přinesl deník Wall Street Journal (WSJ).
img

Týden na pražské burze: 3,33 do tisíce. Erste +14 %

27.01.2012 Opožděný lednový efekt na domácí akciové burze pokračuje. Pokud se jejímu hlavnímu indexu PX podaří posílit o dalších 3,33 procenta, prolomí hranici jednoho tisíce bodů směrem vzhůru. V týdnu právě uplynulém přidal 3,74 procenta výše na metu 967,80 bodu. V čele SPADového pole se s odstupem skví akcie Erste, zlepšující si reputaci. V tomto týdnu, na vlně růstu finančního sektoru v celé Evropě, posílily o bezmála 14 procent nad 430 korun za akcii a ze svého letošního dna 9. ledna na 313 korunách titul posílil již o 38 %.
img

Obchodování na bázi Martingale

08.12.2011 Přibližně několik týdnů před vydáním tohoto článku se v diskuzi na FXstreet.cz nadhodila myšlenka obchodování automatických systémů na bázi systému podobnému, jako je sázení v ruletě na červenou a černou barvu. Zprvu jsem si pomyslel, že to asi bude ztráta času, ale pak jsem si řekl, že přijmu výzvu a zkusím se podívat, zda lze něco takového uskutečnit i na poli forexového trhu.
img

Horký prachy (TV Prima): Pátý díl na farmě a v kasinu

07.07.2011 V pátém dílu Horkých prachů se dozvíme, jak funguje kolektivní investování a podílové fondy.
img

Poločas 2011 na pražské burze: Šťastný, kdo vsadil Fortunu? -68 % ECM, -33 % KITD

01.07.2011 Pražská burza se přehoupla do druhé poloviny roku 2011. Její bilance proti poslední seanci roku 2010 není investorsky příliš lichotivá. Na úrovni indexu PX jsme výše o zlomky procenta s většinou titulů na klesající straně spadového spektra. Poslední týden přinesl zhodnocení PX o 2,5 procenta, tedy trojnásobek půlročního. Vysvětlení je nasnadě, právě v pondělí 27. června pražská burza nalezla své letošní dno na úrovni 1191,50 bodu. Maximum první poloviny roku naopak padlo hned 18. ledna na metě 1276,30 bodu.
TA 3.JPG

Intradenní obchodní systém na Forex

08.03.2010 Dnešní článek připravil uživatel portálu FXstreet.cz, který je v diskusním fóru znám pod přezdívkou LBartone. Tento trader dal k dispozici svůj konkrétní obchodní systém v našem diskusním fóru a jelikož to vyvolalo velký zájem a spousty otázek k danému systému, tak se LBartone rozhodl napsat kompletní článek o tomto svém systému a podělit se s ostatními o své zkušenosti.
img

Můj první rok na FX . (díl 6. )

09.12.2009 Jak jsem se dotknul dna ......
euro dolar.jpg

Široký pohled na vzájemné korelace

22.09.2009 Říká se do třetice všeho dobrého a proto přicházíme s třetím dílem o korelacích, který vám ukáže, jaký je vztah mezi dolarem a zbytkem světa.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Offshore | George Soros | Bitcoin | Intradenní obchodování | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Australský dolar | Disciplína | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Moody's | Korelace | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Rusko | USA | Británie | Britská libra | HDP | Česká burza | Forexový trh | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Evropské akcie | Analytik | Take-Profit | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Americké akcie | ETF | Podílové fondy | Dividendy | Poptávka | Daně | Rizika | Politika | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Tradestation | Obchodování na burze | Spready | CFDs | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Broker | Burza | Burza cenných papírů | CAPEX | CBOT | CEO | CFD | CME | COT report | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Demo účet | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Downgrade | EBIT | ECB | EMA | ERM | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | FX | Fed | Finanční trhy | Flat | Fundamentální zprávy | Futures | Grafy | HFT | Hedge | IPO | Index DAX | Index PX | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Kolektivní investování | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Lot | MACD | MMF | MT4 | Risk | Marže | Momentum | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | OTC | Obchodní systém | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Order | P/E | PAMM | Platforma | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Průmyslové objednávky | RRR | Rating | Reserve Bank of Australia | Riziko | S&P 500 | Scalper | Scalping | Short | Short pozice | Směnný kurz | Spread | Stop-Loss | Take Profit | Time frame | Trader | Trading | Trend | Tržní cena | Ukazatel | Volatilita | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Zastavení ztrát | Bondy | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Dluhopisy | JPY | CAD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Euro STOXX | EMU | Goldman Sachs | Objem obchodů | Japonské akcie | Hospodářský růst | Investiční tipy | Investiční příležitosti | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | Saxo Bank | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Investoři | Blue chips | Fundamenty | Fond | Ekonomie | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání ECB | Ekonom | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Zisk | Spekulant | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Forex broker | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Euronext | Japonská měna | ČSOB | Partners | Investiční produkty | Obchodovat | Akcie NWR | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Regulace | Axiory Europe | Financování | Investovat | Daňové ráje | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Money-Management | Makro | Index CPI | LYNX | Donald Trump | Komoditní spready | Burzy | BCPP | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Semináře | EURUSD | GBPUSD | Index | Podpora | Ruleta | Poker | Kasina | Hazardní hry | Akcie CETV | Akcie CZ | Akcie CZ kurzy | Akcie ČEZ dividenda | Akcie ČEZ názory diskuze | Akcie ČEZ Patria | Akcie ČEZu | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Erstebank | Akcie Fortuna | Akcie Fortuny | Akcie KB | Akcie komodity | Akcie kurzy | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie na prodej | Akcie obchodování | Akcie Unipetrol | Akcie Unipetrolu | Akcie VIG | Americká centrální banka | Analýzy | Automatický obchodní systém | Banka | Běžný účet | BH Securities | Britské libry | Broker Consulting | Burza akcií | Cena | Cena akcií | Cena amerického dolaru | CFD kontrakty | CISCO | CZK | Česká burza cenných papírů | ČEZ burza | ČEZ dividenda | ČEZ dividendy | ČEZ online | DJIA | Dolar | Ekonomické zprávy | Eura | Expirace | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Fortuna | Fortuna sázení | Frank | FXstreet.cz | Graf | Hodnota akcií | Hospodářské noviny | Index PMI | Index S&P 500 | Instrument | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investing | Investoři na investici | Investování do akcií | Investování na burze | ISM | Jak nejlépe investovat | Jak nejlépe investovat milion | Jak nejlépe spořit peníze | Jak nejlépe uložit peníze | Jak nejlíp investovat peníze | Jak si otevřít obchod | Jak si vydělat | Jak si vydělat na YouTube | Jak si vyrobit robota | Jak vypadá americký dolar | Jak vypadá libra | Jak vypadají britské libry | Jak vypočítat marži | Jak vyrobit robota | Jak vytvořit graf | Jaký je kurz dolaru | Jaký je kurz eura | Jedna libra | Jednání u penzijních záležitostí | Kdy odejít z práce | Komoditní | Kurz dolarů | Kurzové měny | Kurzové sázení | Kurzovní lístky | Kurzy | Kurzy akcií | Kurzy podílových fondů | Libra | Lukáš němec | Majoritní vlastník | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Nejlepší broker | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nikkei225 | Oslabení měny | Pád dolaru | Patria.cz | PayPal | Pips | Portfolia | Pro investory | Psychologie obchodování | Pšenice | Reuters | Ropy | Sázky | Season Algo | Slovník pojmů | Société Générale | Spořící účet | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové měny | Traling Stop | Trh | Tržní hodnota | Velká Británie | Volby v Řecku | Vydělat peníze | Vývoj amerického dolaru | Vývoj EUR/USD | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | Patria Direct | Zkušenost | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Live účet | CNBC | ZEW | ING | Akcie kmenová | Báze | Buy | CEE | Cenové rozpětí | Cílová cena | Daniel Beneš | Defenzivní tituly | EBITDA | Indie | Itálie - burza | Jak dluhopis koupit? | Jannis Samaras | John Arthur Hollows | Junk bonds | Kdo si půjčuje - emitent | Kdy cena dluhopisů roste, kdy klesá? | KOBOS (Kontinuální Burzovní Obchodní Systém) | Lednový efekt | Ministerstvo financí | Obchodní den | OIBDA | P.A. | ROCE | Sell | Šíře trhu | Tier 1 | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | WSJ | Akcie na majitele | Člen burzy | Jmenovitá hodnota | Knock-out certifikáty | Převis | Primární emise | KOBOS | Tržby | Zaměstnanost | Casino | Komise | Kontrakt | Majors | Martingale systém | Martingale | Volby | Rozhovor | Úspěšný trader | Know-how | Cukr | Retail | Vzdělání | COT | Burze | Černý pátek na newyorské burze | Investment | Společnost Crédit Agricole | Royal Bank of Scotland | Bernstein | CNN | Wells Fargo | Campbell Soup | Bankovní sektor | Investing.com | NATO | Reporty | CI Komodity | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Průmyslová produkce | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | Erste Bank | Ministr financí | Burzovní obchodní systém | Hospodářské výsledky | Diamanty | Evropské banky | Betfair | Sázková kancelář | Zvyšování úrokových sazeb | Multi-Asset obchodování | Plodiny | Energie | William Hill | Bloomberg TV | KBC | Znalost | Přehled | Moneta Money Bank | Agentura Reuters | Sázet | Evropské trhy | Bankovnictví | Obchodování CFDs | Futures kontrakty | Contango | City | IPO akcií | Fidelity International | Milionáři | Svatý grál | Pozornost investorů | Index důvěry | Firmy | Vývoj měnového páru | Měnový stratég | Standard & Poor's | Japonský index Nikkei | Euro Stoxx 600 | Obchodování měn | Soros Fund Management | Greenlight Capital | Third Point LLC | Hayman Capital Management | Sázení proti jenu | Program nákupu dluhopisů | Veterán finančních trhů | Zhodnocení japonských akcií | Portfolio fondu | Známý investor | Klidné obchodování | Agentura Bloomberg | Výsledek referenda | AAA | Uvolňování měnové politiky | Dnešní obchodování | Propad | Kryptoměny | Likérka Stock | Index Nikkei | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Guvernér | Ztráty | Nákupní doporučení | Zvýšení úrokových sazeb | Nejistota | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Saúdská Arábie | Tempo růstu | Akcionáři | CySEC | Baidu | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Odhodlání | Finanční svoboda | Výhled | NYSE Euronext | Poplatky | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Bankovní krize | Průzkum | Krize | Výběr zisků | Výnosy | Kurzové sázky | Příjmy | Kapitálové strategie | ČTK | Japonský Nikkei | Konsenzus | Belgie | Hlavní ekonom | Inflační čísla | Odhad HDP | Očekávání | Bridgewater | Purple Trading | Oslabování měny | Bridgewater Associates | Sportovní sázkaři | Sázkaři | Obchodování na zámořských trzích | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Vývoj směnných kurzů | Ceny pšenice | Obchodování ETF | Americký akciový trh | Obchodování s cizími měnami | Algotrading | Online sázení | Online casino | Největší hedgeový fond | ESMA | Playtech | Online kasina | Hraní pokeru | Úspěšný trading | Cena bitcoinu | Free Market | Obchodování Futures | Skupina Saxo Bank | Saxo | FinTech | Bitcoiny | Podniky | Ether | Roční výnos | Průzkum společnosti | Pojištění vkladů | Smile-Expo | iGaming | Vysoké zisky | Petr Kouba | Velké riziko | Způsob obchodování | Obchodní rozhodnutí | Helio Gaming | Endorphina | 1710 Gaming Ltd | Expozive | ProTipster | Online Casino Reports | Gambling Insider | Focus Gaming News | InterGame | Prague Convention Bureau | Affbank | LoginCasino | Yogonet | Německé banky | Konopné akcie | Seriózní byznys | Zájem investorů | Sharpe ratio | Sortino ratio | Calmar ratio | SQN | System Quality Number | CFD na indexy | Štěpán Křeček | ESG | Karel Gott | Digitalizace | Objem | Obchod | Zelená politika | Amazon | Úrok | Vyhlídky | 5G | Eva Miklášová | Na burze | Velikost pozice | Rozvoj | Sociální sítě | Problémy | Finanční ztráty | Kontrakty | Úroky | Uber | Ztráta | Netflix | Inovace | Hodnota společnosti | Zamyšlení | Krach | Komunikace | Trhy | Pokles | SARS | Uživatelé kryptoměn | Tržní podmínky | Krize způsobená koronavirem | Spoření | Tým Admiral Markets | Růst | Umělá inteligence | Práce | Podíl na trhu | Vzrušení | SARS-CoV-2 | Omezení pohybu | Bezpečnost | Manažerka | Manažeři | JDE | Gambling | Online hry | Ceny | DeFi | Analyzovat trh | Problémy kryptoměn | Coumpoud | Způsob investování | Defi | Decentralizované půjčky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Sazba ruské centrální banky
Sazby
Sazby beze změny
Sazby ČNB
Sazby ECB
Sazby Fedu
Sazby hypoték
Sazby maďarské centrální banky
Sazby v Austrálii
Sazby v Číně

Následující klíčová slova

Sázení proti jenu
Sázet
Sázka
Sazka Entertainment
Sazka Group
Sázka na nejistotu
Sázka na růst
Sázkaři
Sázková firma
Sázková firma GVC
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
XTB forum 2021
Potvrďte prosím... Zavřít