Čtvrtek 15. duben 2021 04:17
reklama
BOSSA ebook analyza
reklama
Purple Trading psychologie webinar 2
reklama
Purple Trading psychologie webinar 2

Klíčová slova - E-commerce

C:\fakepath\top-13042021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

13.04.2021 1) Většina asijských indexů dnes posílila, nejvíce se dařilo akciím v Jižní Koreji a Japonsku. Naopak ztrácely čínské burzy, neboť tamní vývoz v březnu meziročně stoupl jen o 30,6 %, což je o pět procent méně, než se čekalo. V růstu pokračoval gigant e-commerce Alibaba, který na pondělní zisk šesti procent navázal přidáním dalších 0,7 procenta.
C:\fakepath\gs-05042021-lv.gif

GameStop prodá 3,5 milionu akcií, aby získal peníze na rozšiřování aktivit

05.04.2021 Americký prodejce videoher GameStop se rozhodl, že na burze prodá své akcie až za jednu miliardu dolarů (přes 22 miliard Kč). Chce maximálně využít toho, že cena jeho akcií vlivem uživatelů sociální sítě Reddit od počátku roku ke dnešku stoupla o bezmála 1000 procent. Společnost oznámila, že prodá 3,5 milionu akcií a získané peníze vynaloží na přechod k internetovému obchodu. Tuto změnu řídí miliardář a jeden z hlavních akcionářů firmy Ryan Cohen.
img

Nemovitosti v ČR budou nejspíše dále trendově zdražovat. Pokud se však dostaví výraznější inflace, vývoj je nejednoznačný

31.03.2021 Trh s nemovitostmi v ČR zůstává jako celek nečekaně odolný vůči dopadům probíhající koronavirové situace. Ceny nemovitostí v souhrnu dále rostly i v roce 2020 a v růstu pokračují i letos. Cenový pokles zaznamenaly jen jisté segmenty trhu s nájemním bydlením. Kvůli odlivu poptávky zahraničních turistů po krátkodobých pronájmech zejména klesla loni cena nájmů v historickém jádru Prahy.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 29.3.2021

29.03.2021 V posledních březnovém týdnu lze očekávat určitou rotaci investorů z akcií do dluhopisů. Na konci měsíců a kvartálů se totiž fondy snaží narovnávat na své plánované alokace. Předchozí pokles cen dluhopisů vede k významnému poklesu vah této třídy aktiv v portfoliích velkých institucionálních hráčů. Například cena desetiletých amerických vládních bondů se od začátku roku propadla o zhruba 6,5 %. Aby institucionální hráči toto odchýlení napravili, prodávají akcie a nakupují vládní bondy. Tato dynamika by měla přispět k dočasnému pozastavení růstu dluhopisových výnosů. Zároveň by měla způsobit určité oslabení akciových trhů. Prodeje akcií by se měly pohybovat v řádech stovek miliard dolarů. Samozřejmě nelze předpovídat načasování takových výprodejů, tradičně se jich však značná část odehraje právě v závěrečném týdnu měsíce.
img

Kryptoměny či inspirace z e-commerce: bankám se otevírají nové příležitosti, jak navyšovat zisky i klientskou bázi

18.03.2021 Loňský rok jasně ukázal, která odvětví umí těžit z digitální transformace, a která teprve narychlo a z donucení začala převádět svoji off-line nabídku služeb do on-line světa. Perfektně samozřejmě uspěla odvětví jako e-commerce nebo e-learning, ale špatně si nevedly ani banky, které většinu běžných požadavků zákazníků zvládnou řešit i bez osobních návštěv na pobočkách. Na příkladu e-commerce se ale i banky mohou poučit, že příležitosti on-line světa rozhodně ještě nevyčerpaly, a pokud si chtějí zachovat relevanci a ziskovost, musí si toho letos hodně odpracovat – ať už jde o lepší personalizaci digitálních služeb, otevření se službám třetích stran, nebo třeba o vstup do světa kryptoměn.
img

Internetový prodejce Mall uvažuje o vstupu na burzu

15.03.2021 Podle zdrojů serveru Mergermarket uvažuje společnost Mall Group, která je vlastníkem internetového obchodu Mall.cz a slovenského ekvivalentu Mall.sk o primárním úpisu svých akcií na trhu. IPO by pro firmu, která se nachází v červených číslech, znamenalo získání dalšího kapitálu pro své podnikání.
img

Akcie GameStop vystřelily o 30 %

08.03.2021 Akcie GameStop (GME.US) dnes vyskočily o 30 % poté, co tento prodejce videoher potvrdil, že aktivistický investor Ryan Cohen (spoluzakladatel Chewy) povede transformaci společnosti do e-commerce sektoru. GameStop vydal zprávu, že se chce zaměřit na "technology business". Trhy doufají, že Cohen bude schopen zopakovat v GameStopu svůj úspěch ze Chewy.
C:\fakepath\akcie4.jpg

Developer CTP Group chce vstoupit na burzu v Amsterdamu

04.03.2021 Developerská skupina CTP Group, která se specializuje na stavbu průmyslových a logistických nemovitostí a působí převážně na českém trhu, chce vstoupit v následujících týdnech na burzu cenných papírů v Amsterdamu. Hrubý výnos by měl dosáhnout zhruba 900 milionů eur (23,5 miliardy korun). Skupina to dnes ČTK sdělila ve své zprávě.
C:\fakepath\gamestop-25022021.png

Gamestop opět přidal přes 100 %

25.02.2021 Nikdo jsme zatím nezapomněli na extrémní nárůsty akcií společností Gamestop nebo AMC. Akciové trhy byly v chvíli velmi nervózní a nástup retailových investorů ze skupiny wallstreetbets otevřel bránu pro další katalyzátory pohybů na trzích. Jak rychle nervozita přišla, tak odešla, ovšem během včerejšího obchodování Gamestop opět přidal přes 100 %. Co stálo za růstem a můžeme být svědky další korekce na akciových trzích?
img

Pandemie nadále posiluje e-commerce odvětví

18.02.2021 Jen před několika dny jsme mluvili o vynikajících výsledcích výdělků z Amazonu, Alibaba a eBay a včera jsme se dozvěděli o výsledcích Shopify. Opět platí, že i tyto přišly lépe, než se očekávalo, což nám díky pandemii Covid-19 dalo další dobré znamení síly sektoru elektronického obchodování.
img

ORBIT Capital prostřednictvím podfondu Conseq Venture Debt poprvé financuje zahraniční firmu

18.02.2021 ORBIT Capital prostřednictvím svého podfondu Conseq Venture Debt realizuje další transakci. Poté, co v loňském roce poskytl dluhové financování hvězdám domácí fintechové a e-commerce scény, společnostem Twisto a rohlik.cz, tentokráte se neomezil hranicemi a posílá 2,5 mil. EUR do předního evropského technologického hráče LetsBuild.
img

Hodnota společnosti Pilulka překročila hranici 100 mil. EUR

17.02.2021 Emise společnosti Pilulka Lékárny, a.s. přesáhla tržní kapitalizaci 100 mil EUR (2,75 mld. Kč), cena za akcii činí 1 100 Kč.
img

Přes dobré hospodářské výsledky padají akcie Hasbro o 5 %

08.02.2021 Akcie Hasbro (HAS.US) klesají o 5 %, přestože společnost představila lepší než očekávané kvartální výsledky. Výrobce hraček reportoval zisk $1,27 na akcii (oček. $1,14). Tržby dosáhly na $1,72 mld. (oček. $1,69) díky lepší spotřebitelské poptávce, která souvisí s pandemií koronaviru. Společnosti se podařilo překonat konsenzus v tržbách už podruhé za poslední 4 kvartály. CEO Brian Goldner řekl, že "Hasbro teamu se podařilo najít cestu ke globálním zákazníkům, přestože retailový trh byl v průběhu roku omezen. Tržby v sektoru e-commerce přesáhly $1 miliardu poprvé v historii. Podařilo se nám zlepšit naše globální dodavatelské řetězce a náš systém dodavatelů, aby byly naše produkty vyrobeny a distribuovány." Společnost plánuje uvolnit dodatečné informace o svých plánech do budoucnosti na akci virtuálního investora dne 25. února.
img

Etsy povyskočil v premarketu po tweetu Elona Muska

26.01.2021 Etsy (ETSY.US), společnost ze sektoru e-commerce, vyskočila v dnešním premarketu. Akcie začaly růst po tweetu od Elona Muska, který napsal: "I kind love Etsy". Jen tato věta stačila, aby akcie vyskočily o 6 % za několik minut. Je pravděpodobné, že během dnešní seance se na akciích projeví vyšší volatilita.
C:\\fakepath\\KV_Top10-25012021.png

10 zajímavých akcií pro rok 2021

25.01.2021 Rok 2020 je za námi. Na jeho začátku téměř nic nenasvědčovalo tomu, že půjde o zatím nejdivočejší rok pro celou řadu investorů. Nakonec přinesl mnoho investičních příležitostí ať už na forexu, komoditách či na akciovém trhu. Akciové trhy začátkem roku výrazně oslabily, avšak následně přidaly desítky procent a dosáhly na nová maxima.
img

Akcie na pražské burze během týdne oslabily o 0,2 procenta

15.01.2021 Akcie na pražské burze během druhého týdne roku mírně oslabovaly, index PX klesl o 0,2 procenta na 1073,5 bodu. Vyplývá to z výsledků pražské burzy. Nejvíce v uplynulém týdnů posílily opět akcie společnosti Pilulka. Největší pokles postihl akcie Tatry Mountain Resorts. Minulý týden akcie stouply o 4,7 procenta. Loni české akcie klesly podle indexu PX o 7,9 procenta, index skončil rok na 1027,1 bodu.
img

Akcie na pražské burze první týden roku posílily o 4,7 pct.

08.01.2021 Akcie na pražské burze během prvního týdne nového roku posilovaly, index PX stoupl o 4,7 procenta na 1075,4 bodů. Vyplývá to z výsledků pražské burzy. Nejvíce v uplynulém týdnů posílily akcie společnosti Pilulka. Pokles přitom v týdnu nezaznamenala žádná ze sledovaných akcií. Loni české akcie klesly podle indexu PX o 7,9 procenta, index skončil rok na 1027,1 bodu.
C:\fakepath\rok-2021-fxstreet.jpg

FXstreet.cz: Výhled na rok 2021

04.01.2021 Po nezapomenutelném roce 2020 plném zvratů, které byly na finančním trhu často taženy emocemi, by měl být přicházející rok 2021 poměrně klidnější. Investoři by se také měli více řídit makroekonomickým vývojem a fundamentální analýzou.
C:\fakepath\česká burza.jpeg

Český akciový index PX letos klesl o osm procent na 1027 bodů

31.12.2020 České akcie letos klesly podle indexu PX o 7,9 procenta, index skončil rok na 1027,1 bodu. Vyplývá to z výsledků pražské burzy. Nejziskovější byly akcie likérky Stock Spirits, které přidaly přes 30 procent hodnoty. Největší propad zaznamenaly akcie bank, Erste Group přišla o 23 procent . Loni stouply tuzemské akcie o 13 procent, předloni propadly podle PX o devět procent. Letošní rok ovlivnila epidemie koronaviru.
C:\\fakepath\\ceska koruna 15112013.jpg

Listopad podle analytiků potvrdil, že inflace bude ještě klesat

10.12.2020 Listopadová inflace potvrdila podle analytiků oslovených ČTK dřívější očekávání, že inflace bude klesat i v dalších měsících. Zároveň ale někteří upozorňují, že kvůli daňovým změnám, rozpočtové politice vlády a lepšímu výhledu na příští rok díky vakcíně proti koronaviru by tlaky na růst inflace mohly opět zesílit.
img

Rozbřesk: Česko rozvolňuje

03.12.2020 Dneškem se ČR téměř vrací do dřívějších kolejí a otevírá obchody, hospody, restaurace, fitness centra a další zařízení, která byla od října omezena či zcela uzavřena v rámci boje s druhou vlnou pandemie. Částečný lockdown byl tentokrát kratší než ten jarní, ale i tak za sebou zanechal hluboký propad v tržbách některých obchodníků, ke dnu opět srazil výnosy cestovních kanceláří a vůbec firem působících v oblasti cestovního ruchu a osobních služeb. Zkrátka všude tam, kam ještě zcela nepronikla e-commerce, ať už proto, že na to zákazníci nebo firmy příliš neslyší nebo to zkrátka ani nejde.
img

Rozbřesk: Průmysl drží ekonomiku v posledním kvartále u nás i v Německu, koruna na dohled šestadvacítky

25.11.2020 Série měkkých dat po pondělních PMI pokračovala i včera, kdy přišly na řadu české sentimenty a německé Ifo. I tentokrát se ukázalo, že podnikatelský sektor pociťuje negativní důsledky podzimní vlny pandemie, nicméně v menší míře než v průběhu té jarní. Průmysl jako nejsilnější tuzemské odvětví vykazuje poměrně silnou míru rezistence a vyhnul se velkým odstávkám, ke kterým ho na jaře dotlačil i rozpad dodavatelských řetězců. Tentokrát se sice musí rovněž vyrovnávat s nedostatkem pracovníků způsobeným karanténami, avšak bez velkých odstávek jede dál. Umožňuje mu to jednak stávající zásoba zakázek i solidní poptávka, která však podle očekávání firem bude v nejbližších měsících slábnout.
img

Skupina PPF se v pololetí propadla do ztráty 10,32 mld. Kč

03.11.2020  Skupina PPF v prvním pololetí letošního roku spadla do ztráty 10,32 miliardy Kč (384 milionů eur). O rok dříve firma vydělala 15,4 miliardy korun (573 milionů eur). Celková aktiva skupiny se meziročně snížila o pět miliard eur na 44 miliard eur (1,18 bilionu Kč). PPF, kterou ovládá nejbohatší Čech Petr Kellner, to dnes sdělila ČTK.
img

Akcie Pilulky první obchodní den stouply o 18 procent na 500 Kč

26.10.2020 Akcie společnosti Pilulka Lékárny, která se dnes začala obchodovat na trhu Start pražské burzy, zaznamenala rekordní objem obchodů i růst kurzu. Obchodování bylo zahájeno za upisovací cenu 424 Kč a ukončilo jej na ceně 500 Kč. Nárůst kurzu byl tedy o 17,92 procenta. Objem obchodů činil 29,64 milionu Kč, informovala ČTK pražská burza.
img

Úspěšný první obchodní den nové emise Pilulka

26.10.2020 Emise společnosti Pilulka Lékárny, a.s., která se dnes začala obchodovat na trhu START, zaznamenala rekordní objem obchodů i růst kurzu.
C:\fakepath\česká burza.jpeg

Pilulka upsala akcie na burze, zájem převýšil nabídku o 536 pct.

20.10.2020 Lékárenská a technologická společnost Pilulka Lékárny dnes zakončila veřejnou nabídku svých akcií na burzovním trhu Start. Zájem ze strany investorů převýšil nabízené množství akcií o 536 procent. Pilulka akcie upsala za nejvyšší cenu v rámci stanoveného rozpětí. Obchodování s akciemi společnosti bude zahájeno 26. října za upisovací cenu 424 Kč, informovala ČTK Burza cenných papírů Praha.
img

První e-commerce firma vstoupila na pražskou burzu, zájem o Pilulku byl enormní

20.10.2020 Praha, 20. října 2020 - Společnost Pilulka Lékárny, a.s. dnes úspěšně zakončila veřejnou nabídku svých akcií (IPO). Zájem ze strany investorů byl enormní a převýšil nabízené množství akcií o 536 %. Pilulka se také upsala za nejvyšší cenu v rámci stanoveného pásma rozpětí. Obchodování s akciemi společnosti Pilulka Lékárny, a.s. bude zahájeno 26. října za upisovací cenu 424 Kč.
img

Investoři již objednali celou emisi Pilulka.cz na nejvyšší ceně, úpis ale naplno pokračuje

14.10.2020 Investoři již pohledem knihy objednávek emise akcií Pilulka.cz, která míří v dosud nejúspěšnějším úpisu na trh START pražské burzy, objednali celou emisi a to na nejvyšší ceně upisovacího pásma. Z aktuálního stavu knihy objednávek vyplývá, že na ceně 424 Kč je 911 nákupních pokynů na celkem 886.960 ks akcií Pilulka.cz. Nabízeno je 800 tisíc akcií. Úpis akcií Pilulka.cz pokračuje do 20. října, dle níže popsaného procesu zřejmě dojde na krácení jednotlivých objednávek.
img

Pilulka.cz v úterý zahájí veřejnou nabídku akcií pro trh Start

05.10.2020 Lékárenská a technologická společnost Pilulka.cz v úterý zahájí veřejnou nabídku akcií pro trh Start pražské burzy, který je určený pro menší firmy. Nabídka akcií se bude sestávat až z 800.000 akcií společnosti, ukončení příjmu objednávek je stanoveno na úterý 20. října. Prvním obchodním dnem bude pondělí 26. října. Cenové rozpětí nabídky je 350 až 424 korun za akcii. Firma o tom dnes informovala v tiskové zprávě.
C:\fakepath\obrazek2.jpg

Oživenie na pražskej burze

17.09.2020 Vyzerá to tak, že po rokoch trápenia konečne prichádza k oživeniu na pražskej burze, za čo môžeme vďačiť viacerým vstupom na burzu. Pozrime sa na to o aké firmy sa jedná a čo by to mohlo do budúcna spôsobiť.
img

Pandemie zásadně změní trh s ojetinami, do 5 let se každé desáté auto prodá on-line

15.09.2020 Během prvního pololetí letošního roku se oproti loňsku prodalo o čtvrtinu méně nových aut a ojetiny jsou na tom ještě hůře – jejich prodeje meziročně klesly o 40 %. Trh nových vozů se z koronavirového šoku pomalu vzpamatovává, ale na oživení prodejů ojetých vozů si počkáme nejméně do podzimu. Prodejci ojetin zatím zaznamenali ztrátu přes 27 miliard korun, kterou budou velice těžko dohánět. Manévrovací prostor autobazarů je totiž velmi úzký. Nacházejí se ve velice složité situaci, kdy nejsou technologicky vybaveny, aby mohly nabídnout jinou, lepší službu. Prudký pád trhu, který předtím řadu let bezstarostně rostl, zastihnul prodejce ojetých aut zcela nepřipravené.
img

Investice do vodíku – Nejlepší vodíkové akcie roku 2020

20.08.2020 Vodíkové akcie jsou stále populárnější a jejich ceny rostou. Lidstvo dlouhodobě hledá čistší alternativy k běžným fosilním palivům. Už nějakou dobu se vodík využívá v mnoha průmyslových odvětvích, avšak od doby, co se stal novým potenciálním palivem pro automobily, může dojít k raketovému růstu jeho poptávky. Vodíkové akcie jako forma investice do vodíku se stávají stále zajímavější.
img

Hospodářské výsledky Walmartu za Q2 dopadly výrazně nad očekávání

18.08.2020 Akcie společnosti Walmart (WMT.US) vzrostly v premarketu o více než 6 % díly lepším než očekávaným hospodářským výsledkům za Q2 2020. Společnost reportovala zisk ve výši $1,56 dolaru na akcii. Očekávání trhu bylo nastaveno pouze na $1,25. Tržby ve výši $137,74 miliard dolarů snadno překonaly očekávání nastavené na $135,48 miliard. Tržby v existujících obchodech (same store sales) vzrostly o 9,3 % ve srovnání s očekáváním ve výši 5,4 % (dle StreetAccount survey). Hlavním faktorem růstu byl růst výdajů zákazníků za jídlo a běžný tovar. Sekce e-commerce v USA vzrostla o masivních 97 % hlavně díky pandemii koronaviru.
img

IPO Ant Group: Dvojité IPO finančního giganta skupiny Alibaba

04.08.2020 Ant Group, přidružená společnost skupiny Alibaba, nedávno oznámila plány na své dlouho očekávané duální IPO v Šanghaji a Hongkongu. Společnost je známá zejména provozováním svého produktu Alipay, jednoho z nejpopulárnějších čínských mobilních platebních systémů.
img

Primární úpisy v pokračujícím chaosu 2020

15.07.2020 Důvody ke skepsi v oblasti IPO přetrvávají i ve druhém pololetí 2020. Trhy oscilují se střídáním nálad z vývoje pandemie - od paniky přes skleslost až po optimismus, že jsme z nejhoršího venku, konče novou pochmurnou zprávou, která naděje opět srazí. Jistota je jediná, rok 2020 je velmi specifický, a proto panuje i nepředvídatelnost v chování firem na primárním trhu. Nikdo s jistotou neodhadne, kdy se korporace sledované kvůli IPO rozhodnou zrušit svoji angažovanost, nebo naopak své akcie upsat.
img

Daniel Křetínský patří k nejvlivnějším postavám českého byznysu

07.07.2020 Podnikatel Daniel Křetínský, který 9. července oslaví pětačtyřicetiny, patří k nejvlivnějším postavám českého byznysu a také k nejbohatším lidem světa. Ovládá řadu průmyslových, obchodních i finančních firem v Česku i zahraničí. Časopis Forbes ho v české mutaci s odhadovaným majetkem 66 miliard korun řadí na páté místo mezi nejbohatšími Čechy roku 2019, ve světě mu Forbes mezi nejbohatšími lidmi přisuzuje 725. místo s majetkem odhadovaným na 3,4 miliardy dolarů (přes 81 miliard korun).
img

Ocenění pro rychle rostoucí Fin-Tech se ztrojnásobí na 5,5 miliard dolarů

25.06.2020 Období uplynulých týdnů přineslo rapidní nárůst v sektoru e-commerce. Je to důsledek toho, že se více lidí rozhodlo nakupovat a platit za zboží online, aby byla dodržena pravidla sociálního odstupu kvůli COVID-19. Společnost, která poskytuje služby online obchodníkům s cílem pomoci jim řídit jejich transakce, oznámila investiční pobídku.
img

Akcie společnosti Walmart rostou v premarketu po výsledcích o 4 %!

19.05.2020 Walmart (WMT.US) dnes reportoval své finanční výsledky za první kvartál fiskálního roku 2021. Upravené EPS dosáhlo na 1,18 dolarů na akcii při tržbách 134,6 miliard dolarů. Dle očekávání analytiků mělo upravené EPS klesnout o 0,9 % na 1,12 dolarů na akcii a příjmy měly vzrůst o 6,9 % y/y na 132,5 miliardy dolarů.
img

Studie: Koronavirová krize ovlivní investice do startupů minimálně

13.05.2020 Vklad financí do startupů navzdory koronavirové krizi dál plánuje až 84 procent investorů. Nejperspektivnější budou e-commerce, vývoj on-line nástrojů pro výuku na dálku, zdravotnictví a výzkum, nanotechnologie a IT. Naopak současný stav zasáhne hlavně začínající startupy a dále startupy z cestovního ruchu, gastronomie či automobilového oboru. Na základě studie Startup Report 2019/2020 to zjistila mezinárodní advokátní kancelář DLA Piper.
img

Je vaše portfolio připravené na online budoucnost?

07.05.2020 COVID-19 podpoří online ekonomiku a urychlí digitalizaci, čímž dále posílí trend posledních více než desítky let. Podle našeho názoru by měli investoři tohoto trendu využít, a tak v této aktuální zprávě z akciových trhů přinášíme obsáhlý seznam firem, kterým tento trend prospívá a kde se mohou inspirovat. Seznam je řazen podle jednotlivých kategorií, aby bylo pro investora jednodušší vybrat si právě ty oblasti digitalizace, o které má zájem.
img

Krize rozhýbala největší spolupráci soukromého a veřejného sektoru od druhé světové války

23.04.2020 S tím, jak se vlády snaží podporovat ekonomiku v době omezeného pohybu osob, přesměrovávají společnosti svou výrobu tak, aby pomáhaly s bojem proti koronaviru. Soukromý sektor se tak mění způsobem, jaký jsme od druhé světové války neviděli. To by mohlo mít pro investory trvalé důsledky.
img

Česká e-commerce před největší příležitostí za 20 let, promění ji jen někteří

31.03.2020 Do roku 2003 většina e-commerce odborníků věřila, že čínský e-commerce trh bude brzy patřit hráčům s americkým kapitálem. eBay zde podporoval EachNet, zkušenosti lokálních firem s B2C e-commerce byly mizivé. Jenže pak se „něco stalo“. A pár měsíců poté se dominantním hráčem čínské e-commerce trhu stala Alibaba, původně B2B obchodní společnost, následovaná do té doby málo známou společností JD.com, která ještě nedávno prodávala cédéčka a vypalovačky. To něco byla epidemická krize způsobená první vlnou SARS. Onemocnělo jí 5000 lidí a po sobě zanechala 350 mrtvých.
img

Křetínský a Tkáč jsou druhými největšími akcionáři supermarketů Casino

09.09.2019 Český miliardář Daniel Křetínský a jeho obchodní partner Patrik Tkáč rozšiřují investice do maloobchodu. Jejich společnost Vesa Equity Investment oznámila, že aktuálně drží 4,63 % akcií francouzské společnosti Groupe Casino. V tiskové zprávě je uvedeno, že je akvizice v Casinu odrazem přesvědčení, že je tato společnost významná svým postavením na francouzském trhu a je připravena na transformaci celého sektoru i v mezinárodním měřítku. Oba dva podnikatelé podporují management Casina a věří dlouhodobé strategické vizi.
img

Turecká krize, emerging markets a pokračující earnigns

17.08.2018 Zahájení obchodování v pondělí se neslo ve znamení obav z turecké liry. Přestože má Turecko vliv především na emerging markets, obavy byly cítit i za oceánem v USA.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Money management | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Australský dolar | Akciové indexy | Akciový index | Equity | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Turecká lira | Bezpečný přístav | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Turecko | Apple | Evropské akcie | Analytik | Spekulace | ETF | Dluhopisový trh | Poptávka | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Ekonomové | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/BRL | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Aktiva | Akvizice | Alokace | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Benchmark | Bloomberg | Breakout | Burza | Burza cenných papírů | Béžová kniha | CEO | CFD | CME | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | DAX | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Evropská centrální banka | Fed | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Forward | Futures | Gap | High | IPO | ISIN | Index PX | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Lot | Low | MT4 | Makléř | Margin | Marže | MetaTrader | Měna | Měnový pár | Měny | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | P/E | Platforma | Portfolio | Pozice | Primární trh | Prodeje existujících domů | Průmyslové objednávky | Rezistence | Platina | Riziko | S&P 500 | SICAV | Sentiment | Short | Splatnost | Spot | Spread | Support | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Yield | Bondy | Zisk na akcii | Zisková marže | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | ČEZ | Obchodování | EMU | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Citigroup | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Patria | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Čínské akcie | Investoři | Fond | Trh s nemovitostmi | EU | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání ECB | Ekonom | Myšlení | Business | Pravděpodobnost | Zisk | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Arbitráže | ČSOB | Partners | Deloitte | Obchodovat | MT5 | Obchodování s akciemi | Investiční banka | Analytický tým | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Výrobní náklady | Makrodata | Conseq | Facebook | LYNX | Akcenta | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Wall Street Journal | ADP report | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Praxe | EPS | Index | Podpora | Průlom | Volatilní | Akcie Facebook | Akcie Komerční banky | Akcie Pegas | Akcie Tesla | Akcie TMR | Analytika | Analýzy | Banka | BH Securities | Burza cenných papírů Praha | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká spořitelna | České akcie | Dolar | Ekonomická krize | Ekonomický růst | Elektřina | Eura | Exchange | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index S&P 500 | Instrument | Investice do zlata | Investiční | Investing | Investování do akcií | Investovat do zlata | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | EBay | JP Morgan | Komodita | Kurz USD | E15 | Libra | Lira | Majoritní vlastník | Makléři | Makroekonomický kalendář | Management | Markets | MetaTrader 5 | Nákup akcií | Nemovitosti | Nové trhy | Patria Finance | Tatry Mountain Resorts | Patria.cz | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Ropy | RUB | Rubl | Řízení rizika | Signály | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Švédská koruna | TopForex | Trh | Twitter | Volkswagen | Výprodej | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | Zemní plyn | Zkušenost | Zprávy | Železná ruda | Zisky | CNBC | ZEW | EIA | ING | Buy | CEE | Cenové rozpětí | Centrální depozitář | Depozitář | Elon Musk | Ex-dividend | Indie | Obchodní den | P.A. | Petr Kellner | Překoupení | Redukce | ROCE | Hlavní trh | Míra alokace | Tržby | Výsledek hospodaření | QE | Miliardář | Jan Kovalovský | Casino | Komise | Volby | Cukr | Retail | Poradenská společnost | Burze | Investment | Unicredit | Jefferies | Bernstein | KPMG | Institut ZEW | Wells Fargo | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | UniCredit Bank | Home Credit | Baker Hughes | Investing.com | Rothschild | Petr Koblic | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Polská centrální banka | Zasedání centrální banky | Magnát | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Hospodářské výsledky | Energie | Earnings | Podnikatelé | Příprava | Přehled | Agentura Reuters | Evropské trhy | Bankovnictví | Fidelity International | US akcie | Forbes | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | České firmy | Inflační tlaky | Akcie bank | Ekonomické dopady | Xetra | Objem investic | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Nervozita | Obchodní partner | Summit EU | Walmart | Alibaba | Halliburton | Propad | Kryptoměny | Likérka Stock | TradingView | S&P | Německý DAX | Akcie na pražské burze | Ztráty | Posílení koruny | Nejistota | Erste | Pegas Nonwovens | Stagnace | Akcionáři | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | FTSE 100 | Digitální měny | Tesla | Nákupní signál | Kapitalizace | Výhled | Hlavní úroková sazba | Poplatky | Nakupovat akcie | Exxon | Dnešní aukce | Mzdy | Silné euro | Akcie na burze | Analytik J&T Banky | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Analytický tým FXstreet.cz | Výnosy | Měnový pár USD/JPY | Očekávání analytiků | TRY | Softbank | Příjmy | Kapitálové strategie | Alphabet | ČTK | Konsenzus | Belgie | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Hlavní ekonom | Očekávání | Audi | Business Insider | ex | Purple Trading | Skupina PPF | Vstup na burzu | Alokace aktiv | Zahraniční forex | Daňové změny | Bloomberg Commodity Index | Breakout Trader | LYNX Trading | Český akciový index PX | Štěpán Hájek | Robinhood | Estee Lauder | Lithium | Investiční skupiny | TRON | Conseq Investment Management | Drobní investoři | Wood & Company | Airbnb | Burzovní trh | Burzovní trh START | Saxo | FinTech | Zonky | Twisto | Krypto | Virtuální měny | OPEC+ | Podniky | Akcie Facebooku | Akcie společnosti | Portu | Objem obchodování | Americká investiční banka | Turecké liry | Turecká krize | KLB Legal | TradeCentrum | Trh Start | Dluhopisové výnosy | Cena plynu | Posilování eura | Starteepo | Výkonnost akcií | Fondy ETF | Akciový index PX | Česká firma | Centrální depozitář cenných papírů | CDCP | Český miliardář | Mergermarket | Čínské firmy | Majetek | Nemovitostní trh | Obchodovat s akciemi | Zahájení výsledkové sezóny | Německé banky | Zvýšení sazeb | Martin Sklenář | Český akciový index | Státní fond | Zájem investorů | Finanční produkty | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Obchodování platiny | Sójové boby | NVDA | Nabídka akcií | Čínský trh | Akcie a ETF | STAR | NASDAQ 100 | Pokles cen | Americké futures | Globální akciové indexy | Tomáš Pfeiler | Ředitel Patria Finance | Tomáš Jaroš | Nové akcie | PPF | Denní graf | Očekávání trhu | Úpis akcií | Finanční údaje | iShares | Kurzarbeit | ESG | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Nízká nezaměstnanost | Očekávaný růst | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Hospodářské krize | McKinsey | Alipay | Ant Financial | Huawei | Digitalizace | Rozpočtová politika | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Startup | Deficit | Milan Vaníček | Analytik J&T | Peter Garnry | Michal Dvořák | Německá vláda | Trinity | Jakub Seidler | Ekonom ING | ING Jakub Seidler | PXE | LNG | Objem | Call centra | Obchod | Myšlenka | FRED | Vyšší volatilita | Alibaba Group | PFNonwovens | Předseda představenstva | Firma | Maloobchodní prodeje | Olívia Lacenová | Martin Krištoff | CFDWorld | Applied Materials | Souhrn finančních trhů | Růst cen | BSC | Royal Mail | CBI | Studie | Bilance | Index DOW | Celkový objem obchodů | Co bude | Erste Group | Generální ředitel | Největší pokles | Amazon | Nadhodnocení | Nulový úrok | Úrok | Tiffany | Nejbohatší | Miliardy | Vyhlídky | Průzkumy | Legislativa | Trendová linie | Automobilový sektor | Vládní bondy | SMA | Předpovědi | Technologický sektor | E-shopy | Průmysl | ADP | Mindset | Radim Krejčí | Na burze | Propouštění | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Ceny potravin | Rozvoj | Vlastní nemovitost | Stavebnictví | Zdražování | Listopadová inflace | Sociální sítě | Problémy | C2C | Total | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Soukromý sektor | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kontrakty | Yahoo | Časopis Forbes | Dieselgate | Zahájení obchodování | NN Group | Czech Media Invest | Míra | Energetický a průmyslový holding | EP Global Commerce | Daniel Křetínský | Ohlédnutí | Konec roku | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Geely | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Vánoce | Kupní síla | Regulátoři | Ředitelka | FedEx | FDX | xStation5 | Nejziskovější | MasterCard | Nike | Bydlení | Česká zbrojovka | Ztráta | NERV | Nejlepší akcie | Miliardy korun | Nálada v průmyslu | Investiční platformy | Americký index | Ziskovost | Hospodaření | Zbrojovky | Wood and Company | Návratnost | Commodity index | Inovace | Daimler | Apache | O2 | Miliardy eur | Hodnota společnosti | Elektrické vozy | Budoucnost | Ifo | Nejbližší rezistence | Nedostatek zakázek | Podnik | Silnější koruna | Vyšší inflace | Růst cen potravin | Analytička | Technologická společnost | Koruna sílí | Alibaba Group Holding | HPQ | Hewlett Packard Enterprise | Hewlett Packard | Prognózy ČNB | Onboarding | Digitální komunikace | Komunikace | Výsledkové sezóny v USA | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | Obchodní vztahy | Trhy | WHO | Filantrop | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Asijské indexy | Makrodata USA | Pokles | Situace | Zdražovat | Ředitel investic | Meziroční růst | Růst inflace | SARS | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Čínské burzy | Výstupy | Zpomalení růstu | Zpomalení růstu ekonomiky | Viceguvernér ČNB | Zlepšení | Úsilí | Obchody | Life Insurance | Výdaje | Prodeje aut | Adidas | SEC | Rozhodování | Postmates | Snowflake | Asana | Wish | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Britský statistický úřad | Zveřejňování výsledků | Medvědi | Valuace | COVID-19 | Expanzivní fiskální politika | Střední podniky | Patrie | Sestupný trend | Toyota | Vývoj | WP | Sazby hypoték | Hlavní index PX | Aerolinky | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | Další vývoj | Letectví | Tržby společnosti | Největší propad | Míra nejistoty | Analytik České spořitelny | Jiří Polanský | Hlavní ekonom ING | Burzy cenných papírů | Měnové podmínky | Spotřebitelé | Hyundai | Dopady pandemie | Historie | Čerpací stanice | Žádosti o podporu | Snížení základní úrokové sazby | Loňský zisk | Internetový obchod | Bilion dolarů | Koronavirová krize | Škoda | Komerční banky | Domácnosti | Asociace | Hotovost | Fiskální balík | Tomáš Raputa | Německý index IFO | Další růst | Růst | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Potenciál | Příjmy a výdaje domácností | Automobilový trh | Propad HDP | Křetínský | Ceny elektřiny | Air Bank | Česká e-commerce | MALL | MALL.cz | Platba MALL Pay | MALL Pay | Ekonomiky | VW | Člen představenstva | Vzdělávací webináře | Války | Schodek | Poskytování hypoték | Cloud Computing | Nvidia Corp | Práce | Koronakrize | Údaje | DPH | Ekonomické oživení | Nemovitosti v ČR | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Německé automobilky | WMT | Dodavatelské řetězce | AMC | Procter & Gamble | EP | Americké makro | USD za barel | Trade | S&P500 | Nizozemsko | Reddit | Sociální síť Reddit | Sociální síť | Investiční tituly | Posílení | Joe Biden | Data z trhu práce | Zrušení daně z nabytí | ADBE | Cenový pokles | Cestování | Daň z nabytí nemovitosti | Daň z nabytí | Pracovní síly | Volvo | Shell | Maloobchod | Zaměstnanci | Miroslav Novák | Akcenta Miroslav Novák | Růst výnosů | Dovoz | Vývoz | Saxo Bank Martin Sklenář | Dlouhodobý trend | Cyber security | MSCI World | Regulační orgány | Zadlužení | Expanze | Pozastavení obchodování | Američtí regulátoři | Patrik Tkáč | Macy’s | Dopad krize | Průzkum KPMG | Investice do startupů | Omezení investic | Aktuální Startup Report | Startup Report | DLA Piper | Miroslav Dubovský | ONE | Nejbohatší Čech | Auta | Ojetiny | JD.com | Xiaomi | Rostoucí potenciál | Konsorcium | Prodej vozů | WMT.US | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Koronavirová pandemie | Společnost Facebook | Renault | Spoluzakladatel | Investment management | Jan Sýkora | Tomáš Kálal | JDE | ČR | Salesforce | František Bostl | Zbrojovka | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Bohemia Interactive | Studio Bohemia Interactive | Antivirus | Oracle | Nepřipravenost | Nikola | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nikola Motor | Rostoucí trend | Covid | Druhá vlna pandemie | Banka JP Morgan | Představenstvo | Druhá vlna | Nové žádosti o podporu | Fin-Tech | Příjmy a výdaje | Google Pay | Medtronic | Objem zakázek | Ant | Michal Lukáč | Prostor pro další růst | E.ON | KPMG Global Automotive Executive Survey | NEXO | Primární úpisy | DoorDash | Silicon Valley | Procore Technologies | Ocenění | Růst tržeb | Ceny | Praha | Makro zprávy | Salesforce.com | Akcie těžařů | Následky pandemie | Vývoj ceny zlata v USD | Vývoj ceny zlata v USD za unci | OMV | Důvěra | IPO Ant Group | Ant Group | Výzkumy | PPF Petra Kellnera | Cenové hladiny | Podhodnocené akcie | Zprávy z USA | eMan | Pandemická situace | Online nakupování | Hospodářské výsledky Walmartu | Investice do vodíku | Ballard Power (BLDP) | BLDP | Ballard Power | Powercell Sweden | PCELL | Powercell Sweden (PCELL) | Akcie Plug Power | PLUG | Plug Power | Akcie Plug Power (PLUG) | Akcie Nel Hydrogen | Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA | Nel Hydrogen / Nel ASA | Akcie Air Liquide | Air Liquide | Akcie Air Liquide (AI) | Počet akcií | Snížení DPH | Zrušení superhrubé mzdy | Coca-Cola | Výrobní sektor | Společnost eMan | Peso | Kroger | Inspirace | Jan Kranát | Carvago | Trh s ojetinami | Autotržiště | Nvidia | Pilulka.cz | PX START | Rezidenční nemovitosti | Ekonomické dopady pandemie | Biden | Softwarová společnost | Speedway | Vinci | Lockdown | Americké měny | Foot Locker | Společnost Pilulka | Pilulka Lékárny, a.s. | Pilulka Lékárny | Akcie Pilulky | Emise Pilulka | První obchodní den | Akcie společnosti Pilulka | Akcie společnosti Pilulka Lékárny | Hormel Foods | HRL | MDT | Hospodaření skupiny PPF | Coty | Hospodářský vývoj | L Brands | GPS | Hormel | JWN | Stock Spirits | Daňový balíček | Adobe Systems | Životní prostředí | GME | GameStop | GME.US | Bayer | Vonovia | Henkel | Vakcinace | Očkování | Zadlužování | EC Investments | Lukáš Novotný | Makléř Wood and Company | Wood and Company Lukáš Novotný | Index PXTR | PXTR | Stock Spirits Group | Likérka Stock Spirits | Likérka Stock Spirits Group | Výhled na rok | mBTU | USD za mBTU | Pokles zásob | Odvětví těžby ropy | Poptávka po plynu | Vývoz LNG | Vývoj těžby zemního plynu | Vývoj těžby zemního plynu v USA | Počasí | Vývoj ceny amerického zemního plynu | Rychlé ekonomické oživení | Utažení měnové politiky | Atraktivita americké měny | Návrat růstu cen na cíl | Návrat růstu cen | Měny vyspělých zemí | Atraktivita zlata | Trendový růst | Slušný ekonomický růst | Vybavení na home office | Home office | Software pro online život | Online život | Upisovat nové akcie | Online prostředí | Uvolnění zákazů | Růst ceny | Brands | ForFarmers | Makrodata EMU | Shopify | CARA | AMC Entertainment | GameStop (GME.US) | Akcie Gamestop | Etsy | ETSY.US | WallStreetBets | BlackBerry | Akcie společnosti GameStop | Akcie Hasbro | HAS | HAS.US | Akcie Hasbro (HAS.US) | Hasbro | Emise společnosti Pilulka Lékárny | Hodnota společnosti Pilulka | ORBIT Capital | Conseq Venture Debt | LetsBuild | CTP Group | Developerská skupina | Developer CTP Group | Pandemie covidu-19 | Zablokování Suezského průplavu | Trh s nemovitostmi v ČR | Poptávka po nemovitostech | Obchod mezi Británií a Evropskou unií
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

ECCL
ECI
EC Investments
EC Investments (ECI)
ECN
ECN broker
ECN Capital
ECN forex
ECN účet
ECOFIN

Následující klíčová slova

Economic
Economic Intelligence Unit
Economist
Economist Intelligence Unit
Economist Intelligence Unit (EIU)
EconoPlay
E-crypto International
E-cryptoney
ECU
Edelman
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral Markets na Admirals
Potvrďte prosím... Zavřít