Sobota 15. květen 2021 15:28
reklama
XTB forum 2021
reklama
BOSSA ebook analyza
reklama
XTB forum 2021

Klíčová slova - Robinhood

img

Pandemie rozproudila obchodování na finančních trzích

11.05.2021 V loňském roce jsme zaznamenali přímo explozivní růst obchodních aktivit. Stojí za ním rekordní přírůstek drobných investorů, kteří s obchodováním na finančních trzích začali během lockdownu. Otázkou je, zda takto vysoký růst našeho koše 30 firem z ekosystému obchodníků na finančních trzích vydrží i nadále. Volatilita postupně klesá a ekonomiky se otevírají, takže už budoucnost obchodování nejspíš nebude tak růžová. Celkově však bude toto odvětví patrně dál vzkvétat s tím, jak bude docházet k další financializaci světové ekonomiky. Dále se zabýváme tím, zda v tomto odvětví existují firmy, které mohou nabídnout dlouhou volatilitu bez negativního carry, k němuž dochází u strategií využití put opcí a dlouhých futures na index VIX.
C:\fakepath\b-03052021-lv.gif

Postoj Mungera a Buffetta ke společnosti Robinhood

03.05.2021 Americký miliardář Charlie Munger, který je blízkým spolupracovníkem legendárního investora a filantropa Warrena Buffetta, ostře kritizoval nejznámější kryptoměnu bitcoin. Vývoj kolem této kryptoměny označil za "nechutný a v rozporu se zájmy civilizace". Informoval o tom server televize CNBC. Munger se dále opřel do makléřské společnost Robinhood Markets, která láká zákazníky na možnost obchodovat na burze bez poplatků. Buffett tyto drobné investory označil v sobotu na výroční valné hromadě společnosti Berkshire Hathaway za "gamblery".
C:\fakepath\Coinbase-20042021-1.png

Coinbase IPO: další způsob, jak mohou investoři profitovat z rozmachu kryptoměn?

20.04.2021 Americká kryptoměnová burza Coinbase bude příští týden poprvé uvedena na veřejný trh skrze přímou kotaci na akciový trh NASDAQ.
C:\fakepath\top-24032021-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

24.03.2021 1) Obchodování na asijských akciových trzích skončilo v polovině týdne v minusu. Z hlavních burz v regionu uzavřely v plusu jen akcie v Austrálii. Na trzích byly cítit obavy stran dalšího vývoje pandemie covidu-19, když část světa začíná čelit třetí vlně koronaviru.
C:\fakepath\Robinhood-Outage-Hero-2.png

Robinhood chystá vstup na burzu, podal předběžnou žádost

24.03.2021 Americká makléřská společnost Robinhood Markets chystá vstup na burzu a už předběžně podala žádost o primární veřejnou nabídku (IPO) akcií. Uvedla to na svém blogu. Robinhood proslul jako firma, která láká zákazníky na možnost obchodovat na burze bez poplatků, díky čemuž ho mají v oblibě zejména mladí začínající investoři. Převážně negativně se o společnosti ale psalo v souvislosti s nedávnými turbulencemi na americkém akciovém trhu.
C:\fakepath\koronavirus-22032021.jpg

Koronavirus - rok poté

22.03.2021 Na rok 2020 nikdo z nás nezapomene. Budeme si pamatovat, jaký měla pandemie zásadní dopad na naše osobní životy, i na to, jak nečekané zastavení našich životů zamávalo s finančními trhy.
img

GameStop akcie jsou zpátky: Čeká nás další cenové šílenství?

18.03.2021 GameStop se v lednu roku 2021 zapsal do historie. Investoři ze skupiny WallStreetBets na sociální síti Reddit se tehdy rozhodli ve velkém nakupovat akcie GameStop a způsobit tak obrovský Short Squeeze, který dostal do problému velké investiční fondy. Ačkoliv cena poté prudce spadla, akcie GME ještě neřekly své poslední slovo.
C:\fakepath\etoro.png

Izraelská makléřská společnost eToro vstoupí na burzu v USA

16.03.2021 Izraelská společnost eToro Group, která klientům z celého světa nabízí on-line makléřské služby, vstoupí na burzu ve Spojených státech. Spojí se za tímto účelem s firmou specializovanou na akvizice, takzvanou SPAC. Odhadovaná cena sloučeného podniku, který investicí zaštítí mimo jiné i japonská technologická a investiční skupina SoftBank Group, činí 10,4 miliardy dolarů (228,5 miliardy Kč). Firma to uvedla v dnešní tiskové zprávě.
C:\fakepath\Robinhood-Outage-Hero-2.png

Robinhood podle Bloombergu plánuje požádat o vstup na burzu

28.02.2021 Internetová makléřská společnost Robinhood plánuje v březnu tajně požádat o primární nabídku akcií. Uvedla to agentura Bloomberg s odvoláním na informované zdroje. Společnost stojí za prudkým zájmem drobných investorů o nákupy akcií v poslední době.
C:\fakepath\akcie-26022021.jpg

Pozadie obchodovania na akciových trhoch

26.02.2021 Včera a predvčerom sme boli svedkami ďalšieho výrazného oživenia na meme-stocks a akcie spoločnosti GameStop zase vzrástli o vyše 100%. Samotnému rastu akcií sa však tentokrát nebudem venovať ale v krátkosti priblížim ako funguje obchodovanie akcií kótovaných na burze a ako je to s ich vlastníctvom a úschovou. Som presvedčený, že by to mali vedieť všetci, čo obchodujú akcie alebo do nich investujú.
C:\fakepath\xtb_online_trading.jpg

Ohlédnutí za děním okolo akcií GameStop, ACM a komunitou WallStreetBets očima ředitele Trading oddělení XTB Filipa Kaczmarzyka

25.02.2021 Filip Kaczmarzyk svoji kariéru v XTB zahájil již v roce 2007 v rámci trading oddělení na pozici Junior Trader. Od dubna 2009 zastával funkci zástupce vedoucího trading oddělení XTB. V listopadu 2010 začal pracovat pro institucionálního poskytovatele likvidity CFH Makrets v Londýně. Od května 2011 do května 2015 pracoval ve společnosti Noble Securities SA, nejprve jako ředitel obchodování OTC instrumentů, později jako ředitel FX trhů. Do XTB se vrátil v květnu 2015 na pozici ředitele trading oddělení a od 10. ledna 2017 je členem správní rady XTB. Je absolventem varšavské ekonomické univerzity se zaměřením na kvantitativní metody v ekonomii a informační systémy.
C:\fakepath\wallstreet.jpg

Šéf Robinhoodu se omluvil za omezení nákupu některých akcií

19.02.2021 Šéf americké makléřské společnosti Robinhood Vlad Tenev se omluvil zákazníkům za to, že platforma minulý měsíc zablokovala nákup některých akcií. Před sněmovním výborem pro finanční služby amerického Kongresu vypovídali kromě Teneva také například manažeři hedgeových fondů, šéf společnosti Reddit či podporovatel a organizátor koordinovaných nákupů akcií GameStop. Prudké výkyvy cen některých akcií po koordinovaném postupu drobných investorů v lednu způsobily značné ztráty některým velkým investičním fondům, a vyvolaly otázky ohledně přísnější regulace trhu.
C:\fakepath\top-18022021-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

18.02.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo nejednotně. Burza v Šanghaji po znovuotevření po oslavách příchodu nového lunárního roku stoupla zhruba o 0,5 %.
img

Ranné zhrnutie (12.02.2021)

12.02.2021 Americké indexy ukončili včerajšie obchodovanie vyššie. Index S&P 500 získal 0,17%, Russell 2000 pridal 0,13% a Nasdaq vyskočil o 0,28%. Dow Jones uzavrel o 0,02% nižšie.
C:\fakepath\Robinhood-07022021-1.jpg

Pohled do zákulisí aplikace Robinhood. Proč omezil obchodování?

07.02.2021 Robinhood. Imaginární postavička z anglického folklóru, ke které se váže řada pozitivních konotací. Například spravedlivost, rovnost a štědrost. Chytře vybrané jméno pro aplikaci, která demokratizovala obchodování akcií. Jak se z miláčka internetu stala aplikace s nejhorším hodnocením na Google Play a App Store?
C:\fakepath\burza-05022021.jpg

S&P 500 a Nasdaq mají za sebou nejlepší týden od voleb v USA

05.02.2021 Akcie ve Spojených státech znovu posílily navzdory neuspokojivé zprávě o americkém trhu práce. Ta totiž ještě podtrhla nutnost další vládní pomoci na oživení ekonomiky, kterou akciové trhy vítají. Širší index S&P 500 a Nasdaq mají za sebou nejlepší týden od listopadových voleb v USA. Na forexovém trhu slábnul americký dolar.
C:\fakepath\Yellen.jpg

Yellenová svolala kvůli kauze GameStop schůzku s regulátory

04.02.2021 Americká ministryně financí Janet Yellenová svolala schůzku s představiteli regulačních úřadů a centrální banky (Fed). Chce na ní detailněji probrat prudké výkyvy cen akcií a dalších aktiv, které v posledních týdnech vyvolala kauza GameStop. Podle tiskových agentur zřejmě také padnou návrhy na přísnější regulaci hedgeových fondů, drobných investorů i makléřských firem.
C:\fakepath\1612279644-stribro.jpg

Cena stříbra dnes po pondělním půlročním rekordu klesla

02.02.2021 Cena stříbra dnes klesla z pondělního půlročního rekordu zhruba o dva dolary na 27 dolarů za unci. Dnešní cenový pokles je reakcí na emoční cenový výstřel z minulých dnů, který neměl dlouhodobý robustní základ, řekl ČTK analytik Golden Gate CZ Marek Brávník s odvoláním na údaje agentury Bloomberg.
img

Cena stříbra dnes prudce vylétla na mnohaleté maximum. Vzhůru ji ženou amatérští investoři ze sociální sítě Reddit, kteří tak revoltují proti Wall Streetu

01.02.2021 Cena stříbra dnes prudce vylétla, o více než deset procent, na svoji nejvyšší cenovou úroveň za téměř osm let, tedy za celé období od února 2013. Na londýnské burze se cena drahého kovu vyšplhala až na třicet dolarů za unci. Už v minulém týdnu přitom stříbro zdražilo o šest procent. Přitom citelně nahoru šly také akcie některých ze společností, jež stříbro těží.
C:\fakepath\wallstreet.jpg

Drobní investoři se přesunuli od akcií GameStop ke stříbru

01.02.2021 Drobní investoři, kteří se zorganizovali přes sociální sítě a v minulých dnech způsobili výrazný růst cen akcií GameStop a dalších firem, se nyní zaměřili na komoditní trhy. Cena stříbra tak dopoledne vzrostla o více než 11 procent nad 30 dolarů za troyskou unci (oz; 31,1 gramu) a je nejvýše za osm let. Spolu s tím prudce zdražily také akcie některých menších firem v Austrálii a Číně, které těží stříbro a další drahé kovy.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 1.2.2021

01.02.2021 Přehnaná aktivita retailových investorů pravděpodobně přetrvá i v následujících dnech. U retailových brokerů dochází k opětovnému uvolnění restrikcí na nákup některých titulů. Znovu tak můžeme být svědky nárůstu volatility na titulech s vysokým short interestem. Nicméně lze očekávat i tvrdší regulaci diskusních fór, jelikož praktiky retailových traderů, kteří jednají ve shodě, připomínají manipulaci s trhem. Shortovat některé přepálené tituly, jako například GME však nedoporučuji. Květnová at the money put opce na akcie GME odpovídá cca na 68 %, ceny akcií!!! To souvisí s obrovskou volatilitou. Pro srovnání stejný kontrakt by v případě Apple vyšel na cca 10 % z ceny akcie. Některé firmy se snaží masivního cenového vzestupu využít a emitují nové akcie. Například American Airlines vydaly nové akcie za 1,1 mld. dolarů
C:\fakepath\eurusd-tydenik2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (1.2.2021)

01.02.2021 V minulém týdnu jsme se na měnovém páru EUR/USD nedočkali žádného obchodu podle mého týdenního komentáře, jelikož nedošlo k prolomení žádné vstupní S/R zóny. Volatilita na hlavních měnových párech byla relativně nízká.
img

Sociální sítě mění svět investic

01.02.2021 Obchodování na finančních trzích se stává stále dostupnější a ve Spojených státech se za poslední rok roztrhl pytel s internetovými brokery, kde si stačí k obchodování pouze stáhnout aplikaci jako Robinhood. Ačkoliv si to regulátoři nechtějí připustit, tak obchodování se mění a katalyzátory pohybů musíme už hledat také na sociálních sítích jako Reddit. Stejně jako dokáže akciemi pohnout velká objednávka, tak stejně efektivní mohou být tisíce menších objednávek.
C:\fakepath\gamestop-31012021.jpg

FT: V kauze GameStop asi tresty nepadnou, spíš se změní regulace

31.01.2021 Prudké cenové výkyvy akcií GameStop a dalších podniků, které v posledních dnech zasáhly Wall Street a způsobily ztráty některým fondům a dalším účastníkům trhu, asi žádnou právní dohru mít nebudou. Regulační orgány, které mohou zasáhnout v případě manipulace s trhem, budou podle právníků těžko hledat důkazy. Napsal to dnes britský list Financial Times. Mnohem pravděpodobnější podle právníků je, že situace si vyžádá změnu regulace.
C:\fakepath\s-29012021-lv.gif

Američtí regulátoři přezkoumají omezování obchodování s akciemi

29.01.2021 Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) pozorně sleduje situaci kolem prudkého nárůstu cen akcií prodejce videoher GameStop, řetězce kin AMC Entertainment a dalších podniků. Komise to uvedla v dnešním prohlášení. Mimo jiné slíbila, že přezkoumá kroky makléřských společností, které by mohly omezovat obchodování s některými akciemi.
C:\fakepath\obrazek-29012021-1.jpg

Ako brokeri zachránili fondy za peniaze klientov

29.01.2021 Keď som v stredu doobeda začal písať o GameStope, tak som si myslel, že sa k nemu tak skoro nebudem vracať a konečne budem môcť dokončiť článok na inú tému ale to čo sa odohralo počas dvoch nasledujúcich obchodných dní ma presvedčilo, že k tomu ešte zopár slov napíšem.
img

Trhy se snaží korigovat negativní úvod, pozornost dál míří k retailu

29.01.2021 Po včerejším nádechu byl vstup do dnešního obchodování opět značně negativní. Na asijské trhy působily obavy z vysychání likvidity před přestávkou na oslavu lunárního nového roku. Na západních trzích se pak řeší hlavně možný dopad koordinovaného přelévání retailových peněz.
img

Trhy dnes 29/1/2021: Trhy zůstávají nervózní, Robinhood omezuje obchodování akcií Gamestop

29.01.2021 Trhy zůstávají o koncem týdne poměrně nervózní ohledně posledních událostí, které vyzdvihly relevanci retailových investorů trhů a jejich sílu. Omezením tradingu na akcii Gamestop včera reagoval americký broker Robinhood a nejspíše se přidají i další, aby ochránily společnost a klienty.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (29.1.2020)

29.01.2021 Trhy zůstávají o koncem týdne poměrně nervózní ohledně posledních událostí, které vyzdvihly relevanci retailových investorů trhů a jejich sílu. Omezením tradingu na akcii Gamestop včera reagoval americký broker Robinhood a nejspíše se přidají i další, aby ochránily společnost a klienty.
img

Rychlé shrnutí

29.01.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci na vyšších úrovních. Index S&P 500 přidal 0.98 %, Dow Jones rostl o 0.99 % a Nasdaq o 0.50 %.
C:\fakepath\eurusd-29012021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 29.1.2021

29.01.2021 Akcie ve Spojených státech po středečním prudkém poklesu včera oživily. Pomohly jim silné výsledkové zprávy a zmírnění obav z úprav pozic investičních fondů. K růstu nejvíce přispěly akcie firem Microsoft, Amazon.com a Alphabet.
C:\fakepath\Robinhood-Outage-Hero-2.png

Makléřské firmy kvůli spekulaci omezují obchody s akciemi

28.01.2021 Americké makléřské firmy Robinhood a Interactive Brokers začaly omezovat obchody s akciemi některých firem, které se v posledních dnech staly terčem masivní spekulace. Jde především o GameStop, BlackBerry, AMC Entertainment, Bed Bath & Beyond, Express, Koss, Naked Brand Group a Nokia. Například Robinhood umožňuje pouze zavřít pozici, nic víc.
img

GameStop: Jak sociální sítě manipulují trh. Sociální sítě už hýbou nejen politikou, ale i finančními trhy.

28.01.2021 Sociální sítě už hýbou nejen politikou, ale i finančními trhy. Koordinovaná spekulace amatérů ze sociálních bublin právě připravuje miliardářské šéfy hedgeových fondů o velké miliardy. Nevídané. Ale koordinované manipulace trhu ničím zcela novým nejsou.
C:\fakepath\akcie-28012021-0.png

Sebenaplňující proroctví a síla sociálních sítí? Jak ovlivnil Reddit GameStop?

28.01.2021 Bloomberg. Forbes. Investing. Každý web o tom píše. Novým hitem internetu se po Bernie Sandersovi stal nevídaný úkaz na trzích s akciemi. Velká skupina gamblerů ze sociální sítě Reddit údajně ovlivnila cenu akcie GameStop do takové míry, že téměř zlikvidovala hedgeový fond. Co se vlastně stalo?
img

Akcie AMC raketovo vzrástli o viac ako 300%, ale predajcovia neustupujú

27.01.2021 Zatiaľ čo sa širšie akciové trhy obchodujú pod tlakom, vybrané akcie zaznamenávajú astronomické zisky. Akcie spoločnosti AMC Entertainment v skorých hodinách dnešného obchodovania na krátku dobu vyleteli o viac ako 300%. V pondelok generálny riaditeľ AMC oznámil, že spoločnosť bola zachránená pred bankrotom po tom, ako spoločnosť získala financovanie vo výške 917 miliónov dolárov. Na stránkach Reddit, Facebook a Twitter spustila skupina ľudí kampane typu „save AMC“ s cieľom zvýšiť cenu akcií Je to zaujímavé poučenie o sile sociálnych médií a o tom, ako ľahko môže byť akciový trh manipulovaný.
C:\fakepath\b-11012021-lv.gif

Platforma pro kryptoměny Bakkt vstoupí na burzu fúzí s VPC

11.01.2021 Platforma pro kryptoměny Bakkt Inc., která patří burzovní společnosti Intercontinental Exchange (ICE), se dohodla na fúzi s firmou specializovanou na akvizice VPC Impact Acquisition Holdings, díky které se stane veřejně obchodovanou společností. Hodnota Bakkt by po dokončení fúze měla činit 2,1 miliardy USD (45,3 miliardy Kč), uvedl list The Wall Street Journal. Dohoda podpoří plán Bakkt spustit aplikaci pro obchodování s digitálními měnami a pro placení s nimi.
C:\fakepath\25946.jpg

Šílený rok 2020: analytické shrnutí

21.12.2020 Rok 2020 byl jízdou na horské dráze. Panika a zmrazení ekonomiky, které nikdo z nás nezažil, vyvolaly nejprudší a zároveň nejkratší medvědí trh v historii. Následně přišla euforie podporovaná novými biliony dolarů. Poté strach z druhé vlny pandemie a zase nadšení z vysoké účinnosti vakcín. Ke konci roku už emočně vyčerpaní investoři ani nevěděli, jestli se radovat z vítězství Joe Bidena v amerických prezidentských volbách, nota bene když Donald Trump výsledek neuznal.
C:\fakepath\obr1.JPG

Bitcoin je blízko svojho ATH (all time high) a mainstreamu to je jedno ... zatiaľ

08.12.2020 Bitcoin blízko svojho ATH verzus záujem o vyhľadávanie:
C:\fakepath\p-21102020-lv.gif

PayPal umožní platby v kryptoměnách, i jejich prodej a nákup

21.10.2020 Americká platforma pro digitální převody peněz PayPal Holdings umožní svým klientům kupovat, prodávat a držet bitcoiny a další virtuální měny. Klienti PayPalu také budou moci od příštího roku platit kryptoměnami při nakupování v 26 milionech obchodů, ve kterých se dá platit přes PayPal. Informovala o tom dnes agentura Reuters. Cena bitcoinu v reakci na zprávu začala růst a odpoledne přidávala skoro čtyři procenta nad 12.380 dolarů (téměř 284.000 Kč).
img

Oči upřené na výnosy technologických firem

03.08.2020 Na základě informací zveřejněných americkým Fedem vystoupala riziková aktiva za jedinou noc výš a získala si tak v Asii slušný náskok. Extrémně holubičí poselství Federálních rezerv totiž srazilo výnosy ke dnu a otevřelo akciím a zlatu cestu k výšinám. Fed dále omílá svou mantru, že je ekonomiku nutné podporovat za každou cenu. V rámci příprav na nejhorší navíc naznačuje, že je ochoten podnikat další kroky, čímž podporuje návratnost obchodů sázejících na další růst a dává zelenou honbě za výnosy, bez ohledu na ekonomickou realitu.
img

Investoři dávají miliony do elektrokol v EU

24.07.2020  Fondy rizikového kapitálu pumpují peníze do začínajících podniků zaměřených na elektrokola, neboť pandemie nemoci covid-19 totiž nutí obyvatele měst hledat nové způsoby, jak se dostat z bodu A do bodu B. Investoři do technologií nedávno vsadili na mladé začínající společnosti s elektrokoly z měst přátelských k cyklistům, jako je Berlín, Tallinn, Amsterodam či Brusel. Informoval o tom server televize CNBC.
img

Primární úpisy v pokračujícím chaosu 2020

15.07.2020 Důvody ke skepsi v oblasti IPO přetrvávají i ve druhém pololetí 2020. Trhy oscilují se střídáním nálad z vývoje pandemie - od paniky přes skleslost až po optimismus, že jsme z nejhoršího venku, konče novou pochmurnou zprávou, která naděje opět srazí. Jistota je jediná, rok 2020 je velmi specifický, a proto panuje i nepředvídatelnost v chování firem na primárním trhu. Nikdo s jistotou neodhadne, kdy se korporace sledované kvůli IPO rozhodnou zrušit svoji angažovanost, nebo naopak své akcie upsat.
C:\fakepath\trader1.png

Jak investuje Generace Z: Kuriózní nový trend v obchodování

10.07.2020 Rád bych Váženému čtenáři webu FxStreet.cz představil nový fenomén, kterého jsem si začal v poslední době všímat. Jde o trendové obchodování Generace Z, což jsou pro účely tohoto článku mladí dospělí narození v letech 2000 a 2001. Možná jste si toho ani nevšimli, ale tito mladí hladoví obchodníci využívají všech příležitostí, které se na internetu vyskytnou.
C:\fakepath\Robinhood.jpg

Jak Robinhood mění svět tradingu a jak se z toho poučit

22.06.2020 Pravidelně chodím na dlouhé procházky, během kterých poslouchám rozhovory z dílny světových deníků jako je Forbes a The Economist. V druhém zmíněném vyšel rozhovor s mladíkem, který na aplikaci Robinhood vložil veškeré své úspory a podařilo se mu je několikanásobně zhodnotit. Sám pro sebe jsem si říkal, že to nemůže dopadnout dobře.
C:\fakepath\1049641082-min.jpg

Fenomén Robinhood: Drobní investoři vytvářejí akciové bubliny

20.06.2020 Koronavirová krize, březnový propad akciových trhů a nové investiční aplikace, které umožňují obchodovat bez poplatků, přitáhly k obchodům s akciemi i nezkušené nováčky. Ti pak svými obchody přispívají na burze k tvorbě cenových bublin, když kvůli nim akcie některých - často menších a málo známých - firem nečekaně prudce posílí, aby vzápětí spadly na zlomek původní ceny. Někteří experti fenomén takzvaného robinhoodového trhu přirovnávají k bublině dot.com z přelomu tisíciletí, tedy k podobným cenovým skokům technologických firem z počátků internetu.
img

Lidé masově vstupují na burzu. Mnozí z nich zapláčou

26.05.2020 "Nezkušení investoři nakupují akcie, které věhlasní investoři jako je Warren Buffett prodávají. Často se přitom diví, že dosahují horších výsledků," říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

12 nejzajímavějších IPO roku 2020

07.02.2020 Primární úpisy akcií neboli IPO je mnohdy velkou událostí na burze – obzvláště pokud se jedná o notoricky známou společnost. Vše nasvědčuje tomu, že rok 2020 bude na zajímavé IPO velmi bohatý. Co je to vlastně IPO a jaké poskytuje příležitosti investorům? V následujícím článku poznejte 11 nejzajímavějších IPO roku 2020.
img

Hlavní IPO v 2019

04.01.2019 188 IPO, které proběhly v roce 2018, se od poloviny prosince zvýšilo o více než 45 miliard dolarů, což je o 20% více než ve srovnání se společnostmi, které byly upsány ve stejném období v roce 2017 (Renaissance Capital).
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Start-up Robinhood nabídne obchody s kryptoměnami bez poplatku

26.01.2018 V některých státech USA bude od února možné kupovat a prodávat virtuální měny bitcoin a ethereum bez poplatku. S novou službou přichází americký start-up Robinhood. Začínající firma z kalifornského Palo-Alta se tak podle svého včerejšího vyjádření chce svézt na vlně zájmu maloobchodních investorů o tuto třídu aktiv.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Money management | Bitcoin | Price Action | Obchodní strategie | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Australský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Order Flow | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | NFP report | Janet Yellenová | OPEC | Koruna | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Měnová politika | Německo | Česká měna | Španělsko | Apple | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Medvědí trh | ETF | Investiční fondy | Poptávka | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | USD/NOK | USD/CZK | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Spready | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Zhodnocení | Ask | Transakce | Bank of England | Ben Bernanke | Beta | Bid | Bloomberg | Breakout | Broker | Bull | Burza | CBOE | CEO | CFD | CFTC | CME | Cap | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Close | Custody | DAX | Dolarový index | ECB | Ekonomika | Euro | Eurozóna | FX | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Hedge fondy | Forex trader | Forward | Futures | Fúze | Grafy | Hedge | High | IPO | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Komodity | Kotace | Koš | Kurz | Kurzy měn | Likvidita | Long | MT4 | Margin | Momentum | Měna | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | Order | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Primární trh | Provize | Put opce | Příkaz | Rally | Reserve Bank of Australia | Platina | Riziko | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Short | Short pozice | Short selling | Spot | Spread | Standard & Poor's 500 | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | EMU | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Shanghai Composite | Finanční krize | Cena ropy | Německá ekonomika | Komoditní trhy | Bank of America | XTB | Saxo Bank | Indexy | Investoři | Fundamenty | Fond | EU | Vývoj ceny | Ekonom | BitStock | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Zisk | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Sázka | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Hedge fond | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Uvolnění měnové politiky | Partners | Deloitte | Golden Gate | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Nasdaq Composite | USDX | Swissquote | Index cen | Makrodata | Facebook | LYNX | BTC | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Aktivum | Delta | EPS | Index | Nabídková cena | Odpor | Volatilní | Kasino | Akcie Tesla | Akciové burzy | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Barel ropy | Brokers | Brokeři | Cena | Cena akcií | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Cena stříbra dnes | Cena za dolar | Ceny stříbra | Ceny zlata | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | České koruny | Degiro | Dolar | Dolary | Ekonomický kalendář | Etoro | Eura | Exchange | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Instrument | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční služby | Investing | Investování do akcií | Investování na burze | ISM | Jak investovat | Komoditní | Komoditní trh | Koupit akcie | Krize eurozóny | Kurzy | Libra | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Management | Market | Markets | Měna Bitcoin | Nákup akcií | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování s dluhopisy | Opce na akcie | Paládium | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Převodník měn | Reuters | Ropy | Rubl | Řízení rizika | Sázky | Spekulace na pokles | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Trading 212 | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Volatility | Vydělat peníze | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Webináře | WTI | Zkušenost | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | CNBC | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Elon Musk | Free float | Ministerstvo financí | Obchodní den | P.A. | Prospekt | Protistrana | Překoupení | ROCE | Itálie | CMC Markets | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Clearing | QE | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | eBook | Komise | Kontrakt | Volby | S/R zóny | Rozhovor | Know-how | IG Group | Retail | Frustrace | 1 milion | Burze | Traders | Markit | Raymond James | Dow Jonesův index | Charles Schwab | LPL Financial | Microsoft | MSCI | CME Group | Burzovní společnosti | Home Credit | Institut Ifo | Investing.com | TD Ameritrade | Reporty | Regulovaný broker | Zvyšování sazeb | Obchodní nastavení | Sebenaplňující proroctví | Expanzivní měnová politika | Short squeeze | IG Markets | HUF/EUR | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Úspěch | Růst cen akcií | Podnikání | Hospodářské výsledky | Vývoj akciového indexu | Stock Exchange | Precedens | Zkušení investoři | BlackRock | Přehled | Moneta Money Bank | Agentura Reuters | Averze vůči riziku | Obchodování CFD | Ekonomická aktivita | Brokerský dům | Golden Gate CZ | Forbes | Vývoj ceny ropy WTI | Pozornost investorů | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Standard & Poor's | Economist | Economic | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | IHS | Globální finanční krize | Velké banky | Pokles ceny akcií | Vývoj akciového indexu S&P 500 | S&P Global | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Index technologického trhu Nasdaq | Dostatek hotovosti | Uvolňování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | S&P | Guvernér | Výrobní aktivita | Německý DAX | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Farmaceutické společnosti | Posílení koruny | Čínské akciové trhy | Americké indexy | Nejistota | Saúdská Arábie | Tempo růstu | Zajištění | Výrobní index PMI | Šéf společnosti | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Poskytovatelé likvidity | Japan Exchange Group | Kapitalizace | Výhled | Tradeweb | Poplatky | Nakupovat akcie | Propad akcií | Mzdy | Úspěšné obchodování | Spekulativní obchodování | Makléřské společnosti | Průzkum | Krize | Firemní výsledky | Analytický tým FXstreet.cz | Investovat do akcií | Výnosy | Rizikovější investice | Americká vláda | Očekávání analytiků | Index cen domů | Softbank | Institucionální investor | Institucionální investoři | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | cTrader | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Fiskální stimuly | Hlavní ekonom | Očekávání | Burzovně obchodovaný fond | iShares Silver Trust | Globtrex | Raymond James Financial | IHS Markit | Fondy rizikového kapitálu | Akcie firem | Obchody s akciemi | Purple Trading | MUFG | Spekulativní investoři | Makléřské firmy | Bitstamp | Tržní kapitalizace společnosti | Vstup na burzu | Manipulace s trhem | BHS | Globtrex.com | René Remšík | Breakout Trader | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Akcie Tesly | Obchodování s kryptoměnami | Obchody s kryptoměnami | Jak obchodovat akcie | Cena Etherea | Obchodování s termínovými kontrakty | Jerome Powell | LYNX Trading | Kraken | CBOE Global Markets | ETH | XRP | Obchodování s digitálními měnami | Kodak | Binance | Start-up Robinhood | Obchody s kryptoměnami bez poplatku | Platforma pro kryptoměny | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Jak fungují akcie | Asijské trhy | Vzácné kovy | Drobní investoři | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Airbnb | Začít investovat | Trhy dnes | Saxo | FinTech | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Růstové akcie | Vývoj na finančních trzích | Podniky | Renaissance Capital | Nejnovější statistika | Schwab | FAANG | Akcie Applu | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Šéf Fedu | Graf indexu | TradeCentrum | Obchodování akcií | IPO kalendář | Vývoj těžby ropy | Mileniálové | Analytické služby | Pokles cen ropy | CFD broker | Intercontinental Exchange | IG | Veřejný dluh | Intercontinental Exchange (ICE) | Majetek | The Wall Street Journal | Výsledková sezóna v USA | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Makléřská společnost | Poptávka po zlatu | Platformy pro obchodování | TradeWeb | Primární nabídky akcií | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO Palantir | IPO Asana | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Graf indexu S&P 500 | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Čínské fondy | Obchodní aktivity | CNY | IPO u LYNX | Digitální měna bitcoin | Akcie firmy | Boris Johnson | Token | Nové digitální měny | Ferrari | Čínský trh | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | NASDAQ 100 | Ripple Labs | Pokles cen | Americké futures | Štěpán Křeček | Britský premiér | Tomáš Pfeiler | SEBA | Digitální aktiva | Prodej na krátko | Nové akcie | Bohatí | Kurz české koruny | Oživení ekonomiky | WeWork | Shrnutí obchodování | Kótování | Obchodní pokyny | Televize CNBC | Dění na trzích | PPF | Denní graf | IPO Home Credit | Finanční údaje | TeamViewer | iShares | Dobrý obchod | Internet of Things | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Cena akcie | IPO TeamViewer | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Alipay | Ant Financial | TikTok | Digitalizace | Čistý zisk | KOSPI | Obchodní model | Rozpočet | Celkové příjmy | Investiční skupina | Michal Dvořák | IOT | Kryptoměnová burza | Výsledkové zprávy | Trinity | Výkon amerického dolaru | Objem | Klíčová rizika | Bílý dům | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Jak začít investovat | Myšlenka | Proroctví | FRED | List The Wall Street Journal | Primární nabídky | Americký dolar k japonskému jenu | Firma | PLN/EUR | Global Markets | Pfizer | Obchodovat na burze | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Cena jedné akcie | Růst cen | Dolar k japonskému jenu | BAKKT | Procyklické měny | Bilance | Index DOW | Americký Senát | Co bude | Generální ředitel | PSA | Obchodování akcií u LYNX | IPO Alibaba | Vyšetřování | Amazon | Citadel | Philip Lowe | Úrok | Miliardy | All Time High | Hong Kong | Trendová linie | 5G | Vývoj ceny americké ropy | Vývoj ceny americké ropy WTI | Ceny americké ropy WTI | FT | Martin Stránský | Financovat | SMA | Statistika | ADP | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Centrální banka USA | Rozhodnutí o úrokové sazbě | SoftBank Group | ABC | Výrazný pokles | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Celebrity | Sociální sítě | Problémy | Prodeje akcií | Prognózy | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | GBP/EUR | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Harmony | Míra | InterContinental | Ohlédnutí | Měnové politiky | Premiér Boris Johnson | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Regulátoři | FedEx | xStation5 | Andrew Bailey | Nike | Vánoční svátky | Uber | Ztráta | NERV | Počet investorů | Propad akciových trhů | Shortování akcií | Obchodní podmínky | Ziskovost | Pracovní trh | Američané | Návratnost | Tržní kapitalizace Tesly | Netflix | List Financial Times | Letecké společnosti | Velké trhy | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Ifo | Experti | Předběžné výsledky | Poradenství | Podnik | Analytička Saxo Bank | Analytička | Eleanor Creagh | Ukazatele | Kryptoměny bitcoin | Cenové tlaky | Americké ministerstvo | Zajímavé zisky | Komunikace | Údaje o hrubém domácím produktu | Astrazeneca | Trump | Prezident | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | Instagram | 100 miliard dolarů | Trhy | ASX 200 | Americký miliardář | Obchodujte akcie | Šíření koronaviru | Většinový podíl | Pohyby cen | Asijské indexy | Vir | Pokles | Situace | Nejvýraznější pokles | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Starbucks | Obchody | PMI za leden | Výrazné ztráty | Převody peněz | Americká společnost | Sazby beze změny | Capital Group | Žádost o vstup na burzu | SEC | NFP | Rozhodování | Rolování kontraktů | Velmi bohatý | Co je IPO? | Očekávaná IPO 2020 | Očekávaná IPO | IPO 2020 | IPO Postmates | IPO Snowflake | Postmates | Snowflake | IPO Casper | Casper | Palantir | IPO Didi Chuxing | Didi Chuxing | IPO GitLab | GitLab | Asana | IPO Wish | Wish | IPO Robinhood | IPO Ant Financial | Obchodování IPO | Obchodovanie | Medvědi | Inflace v lednu | Politika centrálních bank | Valuace | COVID-19 | Zemědělské komodity | Společnost Berkshire Hathaway | FinTech akcie | Index aktivity | Shortovat | Toyota | Vývoj | Šok | Guru | Extrémní výkyvy | Výkyvy | Aktuální Price Action | Obrovské ztráty | WP | Restrikce | Prudký pokles | Aerolinky | Short-selling | Charlie Munger | Mince | Prudké výkyvy | Profitovat | Nákupy akcií | Stimuly | Brusel | Cenový vývoj | Fiskální balíček | Nákupy aktiv | Měnové podmínky | Viceprezident | Spotřebitelé | Historie | Žádosti o podporu | Zásobníky | PYPL | Investiční svět | Koronavirová krize | Kongres | Škoda | Republikáni | Domácnosti | Fundament | Hotovost | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Tomáš Raputa | Další růst | Růst | American Airlines | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony USD | Biliony | Potenciál | The Economist | Burza v Šanghaji | E-commerce | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Český rozpočet | Organizace | Práce | Údaje | DPH | Ekonomické oživení | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Obchodní návyky | Technické problémy | Výpadky | Peníze z vrtulníku | Jiří Makovský | Úspory | Hospodářské oživení | AMC | Statistiky | USD za barel | CMC | S&P500 | Guvernér australské centrální banky | Finanční pomoc | Kupovat dluhopisy | Reddit | Sociální síť Reddit | Sociální síť | Posílení | Výkon dolaru | Joe Biden | Data z trhu práce | Cenový pokles | Cestování | Americká centrální banka (Fed) | Maloobchod | Pozastavit obchodování | ATH | Zisk firmy | Růst výnosů | Federal Reserve | Dosáhnout zisku | Regulační orgány | Australská ekonomika | Pád USD | Expanze | Kontrakce | Soudní řízení | Američtí regulátoři | Vakcína | Dění na trhu | Velké peníze | Záporné ceny | Spekulovat | Moderna | Marek Brávník | Manažeři | Aktivity společnosti | Ekonomické zotavení | JDE | Nezkušení investoři | Rizikovější měny | Výrobní PMI | Střední Evropa | Obchodovaný objem | Manipulace trhu | Square | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Býčí trend | Nikola | Index Nasdaq Composite | Strach z druhé vlny | Rostoucí trend | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Fenomén Robinhood | Akciové bubliny | Internetové bubliny | Počet drobných investorů | QVR Advisors | Benn Eifert | Broker DeGiro | Otevření investičního účtu | Aplikace Robinhood | Realitní firma | Fangdd Network Group | Žádané americké technologické firmy | Americké technologické firmy | Technologické firmy | Andrew Adams | Saut Strategy | Vydělávat si obchodováním | Analytické společnosti | Bianco Research LLC | Bianco Research | Chování americké centrální banky | Dluhopisy jednotlivých firem | Podnikové akcie | Nové investiční aplikace | Investiční aplikace | Changpeng Zhao | Vzestup Robinhoodu | Představenstvo | IDEA | Nízké sazby | Výkyvy cen | Fintech společnosti | Peníze z vrtulníků | Novavax | MAM | Michal Lukáč | Generace Z | Trend v obchodování | Nový trend | Nový trend v obchodování | Trendové obchodování | Obchodování Generace Z | Hladoví obchodníci | Mrtvé kryptoměny | Mladé generace | Steve Jobs | Internetový trend | CEO Binance | Johnson & Johnson | Riskování | Primární úpisy | DoorDash | Silicon Valley | Procore Technologies | Ocenění | Americký maloobchod | Růst tržeb | Ceny | Praha | Kolaps | Reálná hodnota | Ekonomická aktivita v eurozóně | Trh s elektrokoly | Cowboy | Výrobci elektrokol | Exor Seeds | Exor | Index Ventures | Citymapper | Martin Mignot | BlueYard | Ciarán O’Leary | Balderton Capital | VanMoof | Ampler Bikes | Porušení pravidel | Progres | Forward guidance | Vývoj ceny zlata v USD | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Staking | Akcie u LYNX | Velké technologické firmy | Výzkumy | Cenové hladiny | Monex | Worldometers | Capital.com | Bitstock.com | VisualCapitalist | Výrobní index | SPAC | Akcie SPAC | Platforma eToro | TSLA | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Elektromobily | Vývoj ceny akcie | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | App Store | Biden | Globální veřejný dluh | Množství peněz | Vítězství Joe Bidena | Platby v kryptoměnách | Digitální převody peněz | Nařízení | GS | První obchodní den | Moneta | Bed Bath & Beyond | Bidenovy plány | Oslabování amerického dolaru | Vakcína proti covidu-19 | Akcie spoločnosti | S&P Global Inc | GME | GameStop | Futures na DAX | Deutsche Boerse | ABNB | Vakcinace | Očkování | LEN | Coinbase Global | Americká kryptoměnová burza | Burza Coinbase | Kryptoměnová burza Coinbase | Analytické shrnutí | Trading bez volatility | Vývoj těžby ropy kartelu | Vývoj těžby ropy kartelu OPEC | Kapitalizace Tesly | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Zhodnocení jednotlivých měn | Vývoj výše aktiv | Nákup měnových párů | Zmrazení ekonomiky | Účinnosti vakcín | Překoupení USD | Nákupy cenných papírů | Zhodnocení o desítky procent | Možnost zhodnocení | Trumpova vláda | Aktivita investorů | Investování z karantény | Vidina rychlých zisků | Nákup australského dolaru | IPO společnosti | Cenné papíry a burzy | Obchody s deriváty | Stimulační balíček | Makléřská firma | Dow Jones a S&P 500 | Online prostředí | Růst ceny | Vakcína a covid | Německá inflace | Společnost Tesla | VPC | Bakkt Inc. | VPC Impact Acquisition Holdings | Hodnota Bakkt | AMC.US | Akcie spoločnosti AMC | Akcie spoločnosti AMC Entertainment | AMC Entertainment | Akcie spoločnosti GameStop | Akcie Gamestop | Vakcína proti covidu | Akcie AMC | WallStreetBets | BlackBerry | Reddit GameStop | Úkaz na trzích s akciemi | Akciové kasino | Internetové akciové kasino | Short pozice akcie | Akcie GME | 4chan | Hodnota firmy GameStop | Melvin | GameStop (GME) | AMC Entertainment (AMC) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Sociální média | Short Interest | Melvin Capital | Velké investiční fondy | Randy Frederick | Skupina drobných investorů | Spekulovat na pokles cen | Express | Koss | Naked Brand Group | Naked Brand | Obchodování akcií Gamestop | Masivní spekulace | Thomas Peterffy | Omezování obchodování | Omezování obchodování s akciemi | Kroky makléřských společností | Akcie GameStopu | Mark Cuban | Dave Portnoy | Ted Cruz | Alexandria Ocasio-Cortez | Apex Clearing | Dark pool | Výkyvy akcií | Prudké cenové výkyvy | Cenové výkyvy akcií | Cenové výkyvy | Výkyvy akcií GameStop | Chaotický vývoj | Joseph Grundfest | Komisař SEC | SEC Joseph Grundfest | Velké fondy | Todd Henderson | Aktivita retailových investorů | Dav z Redditu | Kyle Rodda | Spekulativní obchodování na burzách | Bílá velryba | Moby Dick | Obchodování na asijských akciových trzích | Retailoví investoři | Investoři z Redditu | Akcie firmy GameStop | Obchodní omezení | Firma Robinhood | X Global Markets | Platformy pro trading | Prázdná firma | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Flow Traders | Výnos desetiletého dluhopisu | FinTech akcie 2021 | Square (SQ) | Robinhood Markets | Šéf Robinhoodu | Vlad Tenev | Porušení zákona | Manažeři hedgeových fondů | Special Purpose Acquisition Companies | Junior Trader | Filip Kaczmarzyk | Trading oddělení | CFH Makrets | Noble Securities | Obchodování OTC | Obchodování OTC instrumentů | Získání peněz od investorů | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Gil Luria | Pandemie covidu-19 | Akcie třídy A | Fidelity | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | Společnost eToro | eToro Group | Makléřská platforma | Fintech Acquisition V | Vision Fund 2 | Fidelity Management & Research | Wellington Management | Start-up eToro | On-line makléřské služby | Makléřské služby | Makléřská platforma eToro | Platformy Robinhood | GameStop akcie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Koss Corporation | Akcie Koss Corporation (KOSS) | Fundamentální úrovně | Ropné futures | Short obchody | Slabost koruny | Síla amerického dolaru | Kurzotvorné události | Vývoj objemu depozit | Příběh akcií Gamestop | Ministerstvo financí USA | Zvolení Joe Bidena | Archegos Capital | Archegos | COIN | Akcie Coinbase | Coinbase IPO | Společnost Coinbase | Uvedení Coinbase | Akcie COIN | NASDAQ: COIN | Coinbase (NASDAQ: COIN) | Úspěch bitcoinu | Finanční produkt | Nový finanční produkt | Finanční životy | Goldman Sachs Group | Hong Kong Exchanges & Clearing | London Stock Exchange Group | CITIC Securities | MSCI Inc | Interactive Brokers Group | Nasdaq Inc | MarketAxess Holdings | Tradeweb Markets | LPL Financial Holdings | Euronext NV | Virtu Financial | Avanza Bank Holding | Avanza Bank | Nordnet AB | Nordnet | IG Group Holdings | flatexDEGIRO | Swissquote Group Holding | Swissquote Group | Monex Group | CMC Markets PLC | Knight Capital Group | Archegos Capital Management | Knight Capital | Saxo Group
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Robert Kiyosaki seminář
Robert Lighthizer
Robert Novoměstský
Roberto Azevedo
Roberto Gualtieri
Robert Phipps
Robert Shiller
Robert W. Baird & Co. Incorporated
Robert Wilson
Robert Wyrick

Následující klíčová slova

Robinhood Markets
Robo-advisory
RoboForex
RoboMarkets
RoboMarkets Česká republika
Roboti
Robotické ETF a akcie
Robotické investování
Robotické obchodování
Robotické systémy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral Markets new demo
Potvrďte prosím... Zavřít