Středa 27. květen 2020 07:51
reklama
Swissquote Bank
reklama
RoboMarkets copyfx
reklama
XTB - volatilita

Klíčová slova - Spekulace na pokles

C:\fakepath\akcie-eu.jpg

Evropské akcie po čtvrtečním propadu zpevnily

13.03.2020 Evropské akcie dnes posílily, zotavily se tak mírně z výrazných ztrát, za kterými byly obavy z dopadů koronaviru. Panevropský index STOXX 600 obchodování uzavřel s nárůstem o 1,43 procenta na 299,16 bodu. Ve čtvrtek se index propadl asi o 11,5 procenta a zaznamenal nejprudší pokles v historii.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Evropské akcie po čtvrtečním propadu posilují

13.03.2020 Evropské akcie dnes posilují, zotavují se tak z výrazných ztrát, za kterými byly obavy z dopadů koronaviru. Panevropský index STOXX 600 si krátce po zahájení připisoval 2,3 procenta, už po hodině obchodování ale růst zredukoval na 0,7 procenta a nacházel se mírně nad 298 body.
img

Graf dne: Velcí obchodníci nevěří australskému dolaru

11.02.2020 Koronavirus srazil australský dolar na kolena a ani korekce z posledních seancí na tom příliš nezměnila. Pár AUDUSD se v pátek podíval na jedenáctiletá minima, když se obchodoval až na "ďábelské" úrovni 0,66666 AUDUSD. Od začátku roku už ztrácel až 5,2 %. Dobré mínění nemají o Australanu ani velcí obchodníci. Jejich sázky na jeho další pokles ve formě net-short pozic prudce rostou. Po dvou měsících se dostaly zpět k úrovni 55 tisíc kontraktů na téměř nejvyšší úrovně minimálně od roku 2006 (dle CFTC). Situace vypadá dobře nastavena pro případný kontrariánský obchod. Pokud by se podařilo vyřešit největší rizika pro AUD - koronavirus a s ním spojený propad cen komodit, mohla by poptávka po AUD začít dramaticky stoupat. Snaha obchodníků uzavřít short spekulace by mohla být velmi rychlá.
C:\fakepath\Tesla.png

Investoři sázející na pokles akcií Tesly ztrácejí miliardy dolarů

04.02.2020 Investoři sázející na pokles ceny akcií amerického výrobce elektromobilů Tesla již od začátku letošního roku přišli o více než osm miliard dolarů (přes 180 miliard Kč). Informoval o tom včera server CNBC s odvoláním na údaje společnosti S3 Partners.
img

Graf dne: Britská libra ztrácí už šestou seanci v řadě

14.01.2020 Pozice britské libry se v novém roce zhoršuje. GBPUSD klesá už šestou seanci v řadě a od počátku nového roku rostl tento pár pouze 1x. Včera se dostal pod úroveň 1,30 poprvé od Vánoc. Pokles britské měny je zároveň nejdelší od května minulého roku. Hlavním důvodem jsou nedávná holubičí vyjádření tří členů Bank of England (BoE) a zároveň rostoucí pravděpodobnost brzkého poklesu úrokových sazeb. Včerejší data vývoje ekonomiky vystrašila obchodníky. Listopadové HDP kleslo o 0,3 % m/m při očekávání stagnace. Dle dnešního očekávání trhu klesnou sazby na zasedání BoE na konci ledna se 48 % pravděpodobností. Jazýčkem na vahách mohou být přicházející makrodata. V tomto týdnu ještě z britské ekonomiky čekáme na zítřejší inflaci a páteční maloobchodní prodeje.
C:\fakepath\Soros-678504.jpg

Muž, který má podíl na nejedné finanční krizi

04.10.2019 Muž, o kterém se tu dnes budeme bavit, je jedním z novodobých a velmi „úspěšných“ spekulantů, o kterém se dá říci, že za dobu své obchodní kariéry, nenašel soupeře, kterého by se zalekl. Tento člověk se dokonce nebál ani takových velikánů, jako je například Bank of England (BoE), kterou kdysi donutil ustoupit od svých plánů.
img

Maržové obchodování – jaké má výhody a rizika?

02.08.2019 Maržový účet vám dává více možností, které můžete a nemusíte využít. Marže je pro mnoho obchodníků stále synonymem rizika, ale pravdou je, že rizikem je hlavně pokud nechápeme jak funguje.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 01.7.2019

01.07.2019 Finanční trh bude dnes především započítávat pozitivní zprávy z jednání mezi prezidenty USA a Číny. Jednání o obchodu budou obnovena a nová cla (zboží přes 300 mld USD) prozatím zavedena nebudou. Americké společnosti by teoreticky mohly opět obchodovat s firmou Huawei. Trhy tak dostaly novou dávku naděje, že dohoda USA s Čínou bude. Rizika pro ekonomiku tak mírně klesla, snížily se lehce spekulace na pokles úrokových sazeb Fedu a dolar dnes mírně posílil proti euru. Nižší averze vůči riziku mírně podporuje i korunu proti euru.
img

3 trhy, které se vyplatí v tomto týdnu sledovat

10.06.2019 První červnový týden přinesl masivní zisky na akciové indexy a slabší americký dolar. Investoři se soustředili na možné snížení sazeb americké centrální banky Fed. Zde představujeme 3 trhy, které se v tomto týdnu vyplatí sledovat:
img

Okénko finančního trhu 30.5.2019

30.05.2019 I přesto, že prezident D. Trump odložil rozhodnutí o uvalení cel na dovážená evropská auta a vytvořil časový prostor na obchodní dohodu, poslední vývoj vytváří řadu dalších překážek a k jejímu uzavření ani nemusí dojít. Rizika uvalení tarifů na evropská auta dovážená do USA se tak zvyšují. Americká strana je aktuálně zaměstnána projednáváním obchodní dohody s Čínou a potřebuje rovněž dotáhnout dohody s Japonskem, kam USA vyvážejí zejména potraviny. Komisařka pro obchod C. Malmstromová se dokonce vyjádřila, že USA nejsou schopny začít s EU vůbec jednat. Evropská osmadvacítka zároveň čelí řadě vlastních problémů. Evropské volby přinesly další polarizaci politických sil a ustavení nové evropské administrativy zabere určitý čas. Odchod Británie z EU není dořešen a svou roli hrají i ruské bezpečnostní hrozby. Pozici EU oslabují i rozdílná specifika jednotlivých členských zemí, kdy Německu jde především o autoprůmysl, zatímco Francie vyváží do USA více potravin. Problémy EU posilují vyjednávací pozici D. Trumpa a umožňují mu stupňovat tlak na své evropské partnery. Jinými slovy nerýsuje se brzká dohoda mezi USA a EU.
img

Co je to CFD short selling a jak jej využívat při obchodování

12.04.2019 Na finančních trzích můžete nakupovat a prodávat různá aktiva, jako např. akcie, měnové páry, komodity, dluhopisy a tak dále. Obecně platí, že když něco nakoupíte, tak to pak můžete prodat. Představte si, že máte nakoupené akcie společnosti Apple a jejich hodnota se zvýší o 10%. Vy se je rozhodnete prodat a realizujete tak z této investice zisk. CFD short selling vám však umožňuje prodat i něco, co nemáte. Jak je to možné?
img

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 2.

25.01.2019 Před internetem a expanzí mobilních operátorů byla doba, kdy obyčejný zájemce o investování neměl při získávání informací moc na výběr. Nejbližším zdrojem byla často místní knihovna nebo předplacený časopis. Vyžádané reporty od finančních institucí byly často drahé a na počkání – i několik dní.
C:\fakepath\trading2.png

Technická analýza: Jak využívat oscilátory?

05.11.2018 Je asi dobře známo, že se trhy nacházejí buď ve fázi trendu, nebo ve fázi konsolidace, pohybují se tedy v určitém pásmu do strany. Když je trh v trendu, tak je rozumné toho využít a obchodovat s trendem. Ale každý trend jednou skončí a je náročné odhadnout, kdy se asi tak stane. K tomuto účelu mohou dobře posloužit některé oscilátory, které se snaží konec trendu předpovědět. V tomto článku se na možnosti predikce konce trendu podíváme blíže pomocí třech různých indikátorů.
img

Je ropa za 70 USD udržitelná?

20.08.2018 Po prudkém nárůstu cen ropy během zimy a jara přechází býčí trh do bočního trendu. Cena ropy Brent zůstává již několik měsíců lehce nad 70 USD za barel, americká WTI si kvůli záplavě nové těžby z Texasu drží diskont a obchoduje se lehce pod touto hranicí. Otázkou tedy je, jestli tato cenová hladina vydrží na trhu delší dobu a případně jakým směrem by se měl trend během druhé poloviny letošního roku vydat.
img

Peking se i přes silácká slova obává další eskalace obchodní války, padá mu měna i akcie. Trump je na koni

06.08.2018 Obchodní válka mezi Spojenými státy a Čínou dále eskaluje. Čínská média tuží náladu lidu a připravují jej na vleklé obchodní válčení se Spojenými táty, které prý usilují učinit z Číny svého vazala. Oč silnější jsou slova, o to slabší jsou ovšem činy.
C:\fakepath\Bitcoin2.jpg

Obchodujte s kryptoměnami

25.06.2018 Kryptoměna je decentralizovaná měna fungující v digitálním prostředí, které bylo vytvořeno tak, aby v něm mohly probíhat transakce po celém světě a vytvořila se tak zcela univerzální měna. Pomocí kryptoměn lze odesílat a také přijímat platební prostředky, stejně jednoduše jako například mailové zprávy. Značnou výhodou digitálních měn tohoto typu je, že mají ve srovnání s bankami minimální poplatky, mnohem kratší transakční časy a vše se odehrává bez účasti jakéhokoliv zprostředkovatele.
img

EUR/CZK

08.11.2017 Dovish postoj ČNB k základním sazbám přivolává spekulace na pokles ve futures kontraktech   ČNB nedokázala výrazn...
img

Trochu té techniky

27.05.2017 Technická analýza hlavního forex měnového páru - EUR/USD.
img

Nejlepší reálné obchody XTB minulého týdne 29. 8. 2016 – 2. 9. 2016

06.09.2016 Vývoj na finančních trzích byl v minulém týdnu opět prostý zásadnějších impulsů, které by určily jasný směr. Období nízké volatility přetrvalo na většině aktiv. To bylo vidět i na aktivitě akciových indexů. Frankfurtský DAX přidal 0,91 % na závěrečných 10 684 bodů. Newyorský S&P 500 rostl o 0,5 % na 2180 bodů.
img

Burzovní grafy: Jako kdyby se nic nestalo

21.08.2016 Uplynulý obchodní týden byl opět ve znamení minimálních výkyvů, americký akciový index S&P 500 uzavřel na červené nule (-0,01 %) a zůstává v extrémně úzkém rozpětí. V průběhu olympijských her se na trzích téměř nic nedělo a letní selanka se protáhla až do druhé poloviny srpna.
img

Burzovní grafy: Páteční data z trhu práce vrátila akciové býky do sedla

07.08.2016 Červencové údaje z trhu práce pomohly americkému akciovému indexu S&P 500 mírně nad úzké rozpětí, v němž se pohyboval poslední tři týdny, a na nové historické maximum. Za celý týden index přidal 0,43 %. Jde o signál, že bude pokračovat růst cen akcií?
DAX-11072016-LV-11.png

Index DAX zahajuje týden růstem

11.07.2016 Německý akciový index DAX zažil růst již v pátek po pozitivních údajích z amerického pracovního trhu, kdy...
Mojmir-Hampl-CNB4-1.png

Rozhovor s viceguvernérem ČNB Mojmírem Hamplem

13.06.2016 Největší portál o forexovém obchodování v České republice a na Slovensku FXstreet.cz vám přináší rozhovor s viceguvernérem České národní banky (ČNB) Mojmírem Hamplem. Povídali jsme si například o tom, jak se ČNB staví k často kritizovaným intervencím nebo kde by se mohla česká koruna po ukončení intervenčního režimu pohybovat. Mojmír Hampl v rozhovoru také odhalí, jak samotné devizové intervence Českou národní bankou probíhají.
MILANFISCHER02-2.jpg

Rozhovor se šéfem traderů z Raiffeisenbank

30.05.2016 Portál FXstreet.cz přináší rozsáhlý rozhovor se šéfem traderů z Raiffeisenbank Milanem Fischerem, se kterým jsme si povídali o probíhajících devizových intervencích Českou národní bankou (ČNB) a o případné reakci české koruny na ukončení intervencí. Milan Fischer v tomto rozhovoru také poodkryl některé zajímavosti a podrobnosti ze světa bankovního tradingu.
img

Nejlepší obchody týdne 8. 5. 2016 – 13. 5. 2016

16.05.2016 V předchozím týdnu realizoval nejvyšší zisk na pozici trader ze Slovenska. Jeho spekulace na pokles ceny americké lehk...
SOROS-27012016-LV-10.jpeg

Čína varuje Sorose před shortováním jüanu

27.01.2016 Legendární investor George Soros byl prostřednictvím čínského tisku varován před spekulacemi na oslabení čínského jüanu. Sorose zároveň Čína varovala, že je případně připravena vyvodit tvrdé právní důsledky. Soros agentuře Bloomberg uvedl, že v minulém týdnu spekuloval na pokles určitých asijských měn, nespecifikoval však, zda se jednalo o čínský jüan či hongkongský dolar. Podle Financial Times byl Soros již v minulosti viněn z útoků proti asijských měnám, zejména pak během asijské finanční krize v roce 1997.
brent-14012016-6.png

Ceny ropy na světových trzích dnes oživily

14.01.2016 Ceny ropy na světových trzích po osmidenním poklesu dnes oživily. Pro propadu na dvanáctiletá minima pod...
img

Očekávané události na finančních trzích: Období nízkého rizika na trzích pokračuje, se všemi důsledky

26.11.2013 Uvolněná měnová politika americké centrální banky stála i v minulém týdnu za růstem akciových trhů, které v minulém týdnu uzavíraly na velmi vysokých úrovních - SP500 překonal hranici 1800 bodů a v pátek bylo obchodování uzavřeno na 1802,4 bodech, Dow Jones se přehoupnul přes 16000 bodů a v pátek uzavíral na 16036 bodech.
img

Obchodník měsíce: Na vlně fundamentů k půlmilionovému zisku

15.07.2013 Přinášíme další pohled na obchodování našeho reálného klienta.
eurusd 14062013-3.png

Forex: Japonský jen posiluje k dolaru i k euru

14.06.2013 Japonský jen dnes na forexových trzích ve světě posiluje k americkému dolaru, a to už čtvrtým dnem po...
img

Koruna dnes jen potvrdila negativní týdenní vývoj, eurodolar pokračuje dolů

01.03.2013 Kurz koruny dnes nevykazoval výraznější změny, ráno se pohyboval níž, ale v průběhu dne česká měna lehce oslab...
img

Týdenní zpráva o koruně: Cíl pro korunu a obrat ECB

11.01.2013 Koruna tento týden nabrala vůči euru další ztráty, na čemž se podepsala jak nová data z domácí ekonomiky, tak inform...
rothschild fond.jpg

Rothschild spekuluje na oslabení eura

21.08.2012 Téměř 130 miliónů liber vsadil na pokles eura lord Jacob Rothschild, přední člen proslulé bankéřské rodiny...
img

29.9. Zvýšení marží způsobilo u zlata útěk z pozic

29.09.2011 Ole S. Hansen, komoditní stratég Saxo BankMinulý týden dal komoditám co pro to. ...
img

Zaběhlé strategie hedge fondů troskotají, čím chtějí bít dekádu černých labutí?

16.09.2011 Konec jednoho z největších světových hedge fondů Global Alpha s majetkem přesahujícím 1,6 miliardy amerických dolarů kvůli rozsáhlým ztrátám a odlivu investorů oznámila v tomto týdnu investiční banka Goldman Sachs. Ze správy investic vnějších investorů před dobou nedávnou odstoupily fondy George Sorose, zejména pod vlivem nové regulace, avšak na pozadí se slabou výkonností. Na mysl se vkrádá otázka, jestli po srpnovém propadu trhů stojíme před dalším zlomem v odvětví a jeho strategiích. Zatím se objevují jen první strohé indicie a hledání léku na nadcházející dekádu krize důvěry, ekonomické a politické nejistoty, plnou neočekávaných událostí, chceme-li Talebových černých labutí.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Intervence ČNB | Intradenní obchodování | Brexit | Čína | Peníze | Australský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | EUR/JPY | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Obchodní plán | Devizové rezervy | Bezpečný přístav | Měnová politika | Forexový trh | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Apple | Středoevropské měny | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Býčí trh | ETF | Dividendy | Poptávka | Daně | Podpora ekonomiky | Rizika | Politika | EUR/CHF | Export | Průmyslová výroba | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | CFDs | Eurodolar | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Oscilátory | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Bloomberg | Bod | Broker | Burza | CFD | CFTC | CME | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | DAX | Dealer | Demo účet | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Euro | FX | Fed | Finanční páka | Finanční trh | Hedge fondy | Futures | Fúze | Grafy | HFT | Hedge Fund | Hedge | High | IFO index | IPO | Index DAX | Index PX | Indikátor | Indikátory | Insider | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Lot | MT4 | Makléř | Margin | Margin call | Obchodní příkazy | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Oscilátor | Parabolic SAR | Pip | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | RSI | Rally | Realizovat zisk | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Spread | Stochastic | Stop-Loss | Support | Trader | Trading | Trend | Trendline | Tržní riziko | Ukazatel | VIX | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Warren Buffett | YTD | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | AUD | GBP | Obchodování | Goldman Sachs | Regulátor | Panevropský index | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | FTSE | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Obchodování online | Úroková sazba | Americká lehká ropa | Spekulanti | Investoři | Kurzový závazek | Blue chips | Fundamenty | Fond | Měnový výbor | EU | Vývoj ceny | Ekonom | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Josef Košťál | Fixed income desk | FX desk | MM desk | Makroekonomická data | Zisk | Sázka | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Stres | Výsledky | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Obchodní příležitosti | Japonská měna | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | Partners | DailyFX | Gold | Obchodovat | MT5 | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Stoxx 600 | Contracts for difference | Investiční banka | Analytický tým | Regulace | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/USD | USD/EUR | Makro | Makrodata | Devizové intervence | Riziková averze | LYNX | Index strachu | Lukáš Kovanda | Burzy | Insider trading | Time-Frame | Japonská centrální banka | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Centrální bankéři | EURUSD | AUDUSD | GBPUSD | Raiffeisenbank | Event driven | Aktivum | Index | Investiční strategie | Likvidní | Podpora | Kasino | Ruleta | Likvidita trhu | Akcie dnes | Aktuální ceny ropy | Analýzy | Banka | Barel ropy | Směnárna | Brent | Britské libry | Brokers | Brokerské společnosti | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | CFD kontrakty | CFD obchodování | Čínská měna | Cyrrus | CZK | České koruny | DAX 30 | Dobrá investice | Dolar | Ekonomické analýzy | Eura | EURAUD | Finanční prostředky | Fondy | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Graf | Graf zlata | Index PMI | Index S&P 500 | Index volatility | Instrument | Instrumenty | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | ISM | Komodita | Komoditní | Kurs eura | Kurz EUR | Kurz USD | Kurzy | Kurzy akcií | Libra | Management | Markets | Měnová krize | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Míra inflace | Miroslav Singer | Nákup EUR | Oslabení koruny | Pád rublu | Pips | Pokles eura | Pro investory | Prognóza | Reuters | Ropy | Řízení rizik | Sázky | Signály | Směnárny | SP500 | Spekulace na růst | Stoxx | Světové burzy | Švýcarská centrální banka | TopForex | Trade Brokers | Trh | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | WTI | XTB.cz | X-Trade | Zavedení eura | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | CNBC | Rozkolísanost trhu | ING | Mojmír Hampl | Buffett | Put | Back office | Buy | Diskont | Elon Musk | Měď | Obchodní den | P.A. | ROCE | Sell | Cenová hladina | Tržby | Zaměstnanost | Investiční dotazník | Úvěr | Miliardář | Komise | Contract | Kontrakt | Trendový indikátor | Burzovní grafy | Volby | Rozhovor | Burza dnes | Burze | Investment | Hedžové fondy | DPA | Liquidity Energy | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Rothschild | Oslabení eura | Reporty | Snižování sazeb | Kurz USD/EUR | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Úspěch | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Euro vůči dolaru | Pokles akcií | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Měnové riziko | Renminbi | Velcí investoři | Cizí měny | Velcí obchodníci | Komoditní stratég | Severomořská ropa | Podnikatelé | Pro tradery | Globální akciové trhy | Propad cen komodit | Přehled | Klid | Agentura Reuters | Averze vůči riziku | Bankovnictví | Obchodování CFD | Obchodování CFDs | Swapy | Posilování koruny | Investiční firma | Vývoj ceny ropy WTI | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | IBEX | Turbulence na trzích | Obchodování měnových párů | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Investor George Soros | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Bezpečnější investice | Hlavní indexy | Nervozita | Růst akcií | Reálné obchody | Uvolňování měnové politiky | Fibo | Propad | Bankovní tradeři | Kryptoměny | Frankfurtský DAX | Severomořská ropa Brent | Citi | S&P | Guvernér | Německý akciový index DAX | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Posílení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Stagnace | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | Blockchain | Litecoin | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nižší kurz | Kryptoměna | Výhled | Akciový index DAX | Bankéři | Poplatky | Index pařížské burzy CAC 40 | Propad akcií | Klientské operace | Konsensus | Dobré výsledky | Aktivní investování | Akcie na burze | Predikce | Krize | Firemní výsledky | Analytický tým FXstreet.cz | Výnosy | Odliv kapitálu | Příjmy | Údaje o inflaci | ČTK | Obchodní pozice | Americký dolar vůči japonskému jenu | Hlavní ekonom | Očekávání | Morningstar | Purple Trading | Obchodování s akciovými indexy | Ukončení měnových intervencí | Investoři na trzích | Goldenburg Group | Investování na finančních trzích | Akcie Tesly | Trhy s kryptoměnami | Obchodování s kryptoměnami | Investování do kryptoměn | Obchodování kryptoměn | Měnové zajištění | Měnové obchody | Altcoin | Panevropský index STOXX 600 | Nové kryptoměny | Investice do kryptoměn | Pokles bitcoinu | Kryptoměnové burzy | Podnikání na kapitálovém trhu | Trhy dnes | Obchodní války | Krypto | Analytik TopForex | Krypto zpravodajství | Situace kryptoměn | Hackerské útoky | Obchodní válka | Asijské akciové trhy | Čínské měny | L.F. Investment Limited | Okénko finančního trhu | Akcie společnosti | Pokles ceny | Short signál | Index Stoxx 600 | Zasedání OPEC | Patrik Mackových | Obchodování se CFD | Jiné měny | FTSE/MIB | Růst zisků | Základní úroková sazba | Španělský IBEX | Úrokové sazby ČNB | Sazby Fedu | Sazby ČNB | Obchodovat komodity | LYNX Idea Center | CFD short selling | Akciové futures | Pokles sazeb | Brexit bez dohody | Americké společnosti | Maržové obchodování | Maržový účet | Pokles cen | Akcie automobilky | Očekávání trhu | Vyzkoušet si trading | Černá středa | Sorosův malajský útok | Thajská měnová krize | Asijská finanční krize | Krácení daní | Automobilky | Obchod | Firma | Maloobchodní prodeje | Server CNBC | Ekonomický vývoj | Generální ředitel | Miliardy | Regulátoři | xStation5 | Index pařížské burzy | Koronavirus | Cena akcií společnosti Tesla | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Pokles akcií Tesly | Investoři sázejícící na pokles | S3 Partners | Akcie automobilky Tesla | SEC | Obavy z dopadu koronaviru | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Milánská burza | Short-selling | Spekulace na pokles cen | Vypůjčené cenné papíry | Index DAX burzy | Nejprudší pokles v historii
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Dolar | Graf

Předchozí klíčová slova

Speciální Report
Speciální úvěrové linky
Special Report
Specifické finanční nástroje
Specifikace kontraktu
Specifika kontraktu
Specifika obchodování
Spekulace
Spekulace na finančních trzích
Spekulace na oslabení

Následující klíčová slova

Spekulace na pokles cen
Spekulace na růst
Spekulace přes mobil
Spekulant
Spekulanti
Spekulant na nárůst cen
Spekulant na pokles cen
Spekulativní investice
Spekulativní investoři
Spekulativní kapitál
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít