Sobota 30. květen 2020 17:24
reklama
Dukascopy
reklama
Purple Trading vip
reklama
RoboMarkets copyfx

Klíčová slova - Škoda

C:\fakepath\1590238961-Trade.png

Dávejte branky do šatny!

23.05.2020 Měl jsem nějaké dotazy ohledně obchodovaní objednávek z VIPky na FXStreet ohledně toho jak moc to funguje a jak se s tím pracuje. Než se k tomu dostanu níže, tak bych Vám chtěl sdílet jiné "moudro".
C:\\fakepath\\bitcoin-1.png

Prepad o 7 % v priebehu minúty? Vitajte na krypto trhu

21.05.2020 Ahojte traderi. Dnes sa pozrieme na včerajšiu situáciu, ktorú ste asi na trhoch postrehli. Jednalo sa o prepad takmer o 680 USD. To by možno nebolo až také divné, ale problém bol, že sa to udialo behom jednej minúty.
img

Prodej aut v EU v dubnu kvůli koronaviru klesl o tři čtvrtiny

19.05.2020  Prodej nových osobních automobilů v Evropské unii se v dubnu kvůli koronavirové krizi meziročně propadl o rekordních 76,3 procenta na 270.682 vozů. Oznámilo to dnes Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA). Většina prodejen aut v EU byla v důsledku opatření proti šíření koronaviru po celý duben uzavřena.
img

Po nových automobilech neštěkne ani pes

19.05.2020 „Lidé mají negativní očekávání ohledně budoucnosti. Proto odkládají dražší nákupy a omezují spotřebu. Jednou z největších obětí tohoto chování je automobilový průmysl, který za duben hlásí nejvýraznější propad poptávky v historii měření,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Prodej vozů rámci EU klesl na 25 %

19.05.2020 Prodej vozů v rámci Evropské unie během dubna klesl kvůli šířícímu se koronaviru o 76,3 %. V Česku se snížil prodej vozů více jak o polovinu, tedy o 53 %.
img

PwC: Prodej elektromobilů v Evropě poprvé překonal Čínu

15.05.2020  V západní Evropě se v 1. čtvrtletí poprvé prodalo více elektromobilů než v dosud vedoucí Číně. Na sedmi hlavních evropských trzích vzrostl prodej o 65 procent na 104.000 elektrických vozů, v Číně prodej kvůli snížení státní podpory a koronaviru klesl o 58 procent na 77.000 aut. V Česku se prodej elektromobilů zvýšil téměř pětinásobně. Vyplývá to z nové studie PwC E-Mobility Sales Review.
C:\fakepath\obrazek1.jpg

Wall Street, história, povery...

08.05.2020 V tomto „sviatočnom“ a odľahčenom článku nájdeš priame, alebo latentné podnety ako vylepšiť obchodovanie. Vzdelávacia a praktická hodnota je samozrejmosťou. Niečo aj na úsmev či pohľad na rituály a povery pri obchodovaní.
img

Průmysl dostane přímý zásah až v číslech za duben, březnový citelný propad je „zahřívacím kolem“

07.05.2020 Průmysl dostane přímý zásah až v číslech za duben, březnový citelný propad je „zahřívacím kolem“. Tuzemský průmysl se v březnu nakonec propadl méně, než se čekalo. V meziročním srovnání si pohoršil o 10,8 procenta. Analytici oslovení agenturou Bloomberg ovšem ve střední hodnotě svých odhadů počítali s propadem 13,6 procenta. Jedná se o nejvýraznější propad průmyslu v ČR od července 2016, kdy však byla příslušná data ovlivněna časováním celozávodních dovolených v tuzemských průmyslových podnicích.
C:\\fakepath\\nemecko zeme.jpg

Ifo: Situace v německém autoprůmyslu se dramaticky zhoršuje

04.05.2020 Podnikatelská situace v německém automobilovém sektoru se dramaticky zhoršuje, její index v dubnu spadl na rekordní minimum. Informoval o tom dnes institut Ifo, který se opírá o výsledky svého průzkumu. Automobilový průmysl po celém světě se teď potýká s negativními dopady koronavirové krize, která těžce zasáhla výrobní aktivity i poptávku.
img

Tři důvody, proč je dobře, že vláda právě teď zrušila daň z nabytí nemovitosti

30.04.2020 V rámci jednání Národní ekonomické rady vlády jsme s vládními představiteli diskutovali kromě jiného také práv zrušení daně z nabytí nemovitostí. Ministerstvo financí zrušení sice jednoznačně podporovalo, avšak proti se stavěli zejména sociální demokraté. Upozorňovali na výpadek třinácti miliard korun, který zrušení daně ve veřejných rozpočtech způsobí. Dnes vláda zrušení daně schválila.
img

POVIndex: Ceny povinného ručení vůči koronaviru imunní

30.04.2020 V březnu se průměrná cena povinného ručení se držela na velmi obdobné úrovni jako v minulém měsíci a dosáhla hodnoty 6819. Koronavirová krize tedy dopad na průměrné ceny povinného ručení neměla. Za částku 6 819 korun bylo možné podle Broker Consulting POVIndexu sjednat povinné ručení pro vůz Škoda Octavia 1,6 TDI, 85 kW, typický vůz, kterým jezdí české domácnosti.
img

Tři důvody, proč právě teď zrušit daň z nabytí nemovitosti

29.04.2020 V rámci jednání Národní ekonomické rady vlády diskutujeme s vládními představiteli kromě jiného také zrušení daně z nabytí nemovitostí. Realitní trh žije představou, že zrušení této daně je už v podstatě „hotovou věcí“. Zájemci o nemovitost nyní mnohdy vyčkávají, kdy se tato představa změní ve skutečnost a oni budou moci ušetřit.
img

Provozní zisk automobilky Škoda klesl ve čtvrtletí o čtvrtinu

29.04.2020  Automobilce Škoda Auto v prvním čtvrtletí klesl provozní zisk o 25,1 procenta na 307 milionů eur (8,3 miliardy Kč). Příčinou je nižší objem prodeje, vývoj směnných kurzů a také výdaje související s emisemi. V tiskové zprávě o hospodářských výsledcích koncernu to dnes uvedla mateřská společnost Volkswagen.
C:\fakepath\ec-27042020-lv.png

Forex: Koruna k euru nejprve zpevňovala, nakonec ale mírně oslabila

27.04.2020 Koruna dnes nejprve k euru sice posilovala, poté ale otočila směr a nakonec zavřela ve srovnání s pátkem slabší o dva haléře na 27,31 Kč/EUR. Ublížily ji informace ministerstva financí o dluhopisech a celkovém veřejném dluhu. K dolaru česká měna zpevnila o tři haléře, v 17:00 se podle serveru Patria Online obchodovala za 25,21 Kč/USD.
img

Škoda Auto obnovila výrobu, ale omezeně

27.04.2020 Automobilka Škoda Auto obnovila výrobu ve všech závodech, vyrábět bude ve dvou směnách, ale nebude to jen tak. Chybí součástky a omezená je i poptávka.
img

Česko uvolňuje ekonomické restrikce

27.04.2020 Dnešním dnem se v Česku otevírají za specifických hygienických podmínek obchody do 2500 metrů čtvereční, posilovny či vysoké školy. K poměrně razantnímu uvolnění dochází s asi dvoutýdenním předstihem vůči původnímu 5 stupňovému plánu. Služby či pohostinství zůstanou zavřené až do poloviny resp. do konce května.
img

Škoda Auto obnovila výrobu ve všech třech závodech

27.04.2020  Automobilka Škoda Auto obnovila dnes v 6:00 výrobu ve všech třech svých výrobních závodech v České republice. ČTK to řekl vedoucí komunikace podniku Tomáš Kotera. Škoda Auto zastavila kvůli koronaviru výrobu 18. března večer. Odstávku několikrát prodloužila. Nyní tedy výrobu rozjíždí téměř po šesti týdnech.
img

Škoda rozjede výrobu od 27. dubna

22.04.2020 Automobilka Škoda Auto se připravuje na obnovení provozu v českých závodech. Po zahájení výroby dostanou zaměstnanci roušky nebo respirátory i desinfekci.
C:\fakepath\Italie-EU.jpg

Bloomberg: V bouřlivém vztahu Itálie s Evropou se něco pokazilo

22.04.2020 Základy Evropské unie byly položeny před šesti desítkami let v Římě a někteří státní představitelé si nyní ve věčném městě začínají myslet, že jsou svědky počátku jejího rozpadu, napsala agentura Bloomberg. Poté co (britský premiér) Boris Johnson a zastánci brexitu pohřbili pečlivě pěstěný mýtus o nezvratnosti unie, její přívrženci začali tvrdit, že Británie je zvláštní případ, ostrovní národ, který se nikdy nemůže zcela kontinentu oddat. Jinak se to ale má, když se proti Bruselu staví Itálie.
C:\fakepath\merkelova.jpg

Merkelová opět varovala před unáhleným návratem k běžnému životu

20.04.2020 Angela Merkelová opětovně varovala před unáhleným návratem k běžnému hospodářskému životu. Po dnešním jednání vládního výboru pro koronavirus na tiskové konferenci německá kancléřka řekla, že zlepšující se bilance počtu nemocných může být klamná, proto je nezbytné nadále zachovat disciplínu a dodržovat karanténní opatření.
C:\fakepath\aos1.jpg

Praktická ukázka: 3x na Break/Even

20.04.2020 Poměrně často mluvím o tom, jak je důležité řídit pozice tak, aby to bylo příjemné pro naši hlavu. Proto používám částečné odprodeje a přisouvání Stop-Lossu (SL) k Break/Evenu (B/E). Minulý týden byl ukázkový pro demonstraci tohoto přístupu.
img

Okénko trhu - čínský HDP výrazně klesl v Q1, průmysl v březnu pozitivně překvapil

17.04.2020 Čínský hrubý domácí produkt v prvním letošním čtvrtletí meziročně odepsal 6,8 %, což bylo téměř v souladu s tržními odhady, které očekávaly pokles o 6,5 %. Kontrakce takového rozsahu je pro čínskou ekonomiku nevídaná, jednalo se o první pokles od roku 1992, kdy se oficiálně začaly publikovat čtvrtletní údaje HDP. Po sezónním očištění se HDP v prvních třech měsících roku mezičtvrtletně snížil o 9,8 %, což je v příkrém kontrastu s růstem o 1,5 % ve čtvrtém kvartále 2019. I když některé ukazatele naznačily (PMI indikátory, či data z průmyslu), že se čínská ekonomika už v březnu rychle oklepala z nejhoršího, vyhlídky do budoucna nejsou zrovna růžové. Pandemie koronaviru zastavila ekonomickou aktivitu prakticky na celém světě a právě dramatický pokles zahraniční poptávky může dále brzdit návrat čínského exportně orientovaného hospodářství k růstové trajektorii. Nicméně lépe na tom není ani domácí poptávka, doposud hlavní tahoun ekonomického růstu, která je srážena restriktivními opatřeními i narůstající nezaměstnaností. Čínská administrativa by proto mohla v nejbližší době přijít s dalšími podpůrnými opatřeními.
img

Rozbřesk: Evropský automobilový trh padá o 55 %. Remdesvir zabijákem koronaviru? Trhy to tak vidí...

17.04.2020 Zatímco řada zemí EU ještě nestihla dát do kupy statistiky z reálné ekonomiky za únor, k dispozici jsou už březnová tvrdá data z evropského automobilového trhu. Podle dnes zveřejněných výsledků se registrace nových vozů v EU meziročně propadly o 55 %, respektive téměř o 700 tisíc vozů. Na vině je nástup korona-krize, který vedl k uzavírání autosalonů a celkově přesměroval pozornost zákazníků úplně jiným směrem.
img

Prodej aut v EU v březnu klesl o 55 procent, nejvíce v Itálii

17.04.2020  Počet registrací nových osobních aut v Evropské unii v březnu meziročně klesl o 55,1 procenta na 567.308. Oznámilo to dnes Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA). Na většinu trhů dopadla karanténní opatření, valná část prodejců aut měla kvůli šíření koronaviru od poloviny března zavřeno.
img

Volkswagenu spadl provozní zisk o čtyři pětiny na 900 milionů eur

16.04.2020  Provozní zisk německého automobilového koncernu Volkswagen se v prvním čtvrtletí propadl na 900 milionů eur (24,4 miliardy Kč). Firma to dnes oznámila na základě svých předběžných výsledků. Za loňské první čtvrtletí přitom Volkswagen vykázal provozní zisk 3,9 miliardy eur. Součástí koncernu je i mladoboleslavská automobilka Škoda.
img

Rozbřesk: Proč neodložit podnikům DPH?

16.04.2020 I když máme na stole první scénáře uvolňování karanténních opatření, začíná být jasné, že po celý druhý kvartál bude řada odvětví jednoduše krvácet. A to ať už skrze přímé omezení výroby, výpadky subdodávek nebo v důsledku slabé poptávky. Pokud se budou výpadky likvidity v podnikovém sektoru pohybovat v řádu vyšších stovek miliard až jednoho bilionu korun, zdá se, že česká vláda nemůže agresivnějšími krátkodobými opatřeními mnoho pokazit. Záruční úvěrové programy COVID I a COVID II měly pomalý náběh a v jejich rámci se nakonec poskytl relativně malý objem úvěrů (zatím přibližně 300 plus 600 milionu CZK). Je tedy zapotřebí, aby se co nejrychleji rozjely nové záruční programy, a to rychleji administrované a takové, na které dosáhne větší počet podniků (například připravovaný COVID III). Do té doby může česká vláda zvážit i jiné způsoby, jak ponechat dočasně více hotovosti ve firmách - například odklad plateb DPH nebo sociálního a zdravotního pojištění výměnou za rozumný úrok. Šlo by svým způsobem o rychlou překlenovací půjčku a stát by mohl úrok nastavit jednoduše a rychle například výrazným snížením sankcí za opožděné platby.
C:\fakepath\auta.jpg

VW částečně obnoví výrobu v Německu od 20. dubna

16.04.2020 Německá automobilka Volkswagen obnoví výrobu v továrně v německém Zwickau (Cvikov) přerušenou kvůli koronaviru už 20. dubna. Firma, jejíž součástí je i česká Škoda Auto, to uvedla ve svém včerejším sdělení. Další německé továrny a továrny v Portugalsku, Španělsku, Rusku a ve Spojených státech se společnost chystá znovu otevřít od 27. dubna.
img

Ranní nadhoz - Shoda nad omezením těžby ropy nalezena

14.04.2020 Jedna z významných českých automobilek se závodem v Nošovicích dnešním dnem po třech týdnech obnoví provoz. Výroba zde bude probíhat ve stále omezeném dvousměnném provozu. Škoda Auto, hlavní tuzemský výrobce aut, naopak odstávku v minulých dnech prodloužila z bezpečnostních důvodů do konce dubna. Nošovická výrobna je tak první vlaštovkou návratu k normálu.
img

Obrat sentimentu se nekoná. Akcie smíšené, eurodolar odvrátil pokles

08.04.2020 Dnešek není pro akcie už tak dobrý, ale ani tak to nakonec nevypadá na nějaké podstatné zhoršení nálady. Zatímco evropské trhy ještě dohánějí včerejší negativní seanci v USA a zdejší indexy klesají asi o procento, zámoří po začátku nového obchodního dne už znovu lehce roste.
img

POVIndex: Dobrá zpráva, zdražení se zatím nekoná

07.04.2020 V únoru průměrná cena povinného ručení dále klesala, a to až na hodnotu 6 779, což je nejnižší hodnota za historicky sledované období od srpna 2019. Snížení je následkem velmi příznivých cen pojišťovny Pilow a také mírného zlevnění u Allianz a Kooperativy. Za částku 6 779 korun bylo možné podle Broker Consulting POVIndexu sjednat povinné ručení pro nový vůz Škoda Octavia 1,6 TDI, 85 kW, typický vůz, kterým jezdí české domácnosti.
img

Analytici varují, automobilový průmysl je v troskách

07.04.2020 Ztráty evropských automobilek mohou podle analytiků překročit 2,6 bilionu korun. Čísla mohou být ještě vyšší. Zastavení výroby nebyl dobrý plán. Bude totiž těžké ji znovu rozjet. V celém světě nejde ani zdaleka jen o autoprůmysl.
img

Průmyslová produkce v únoru i nadále klesala, zatím však ne vlivem koronaviru

06.04.2020 Podle dnes zveřejněných dat ČSÚ průmyslová produkce v únoru meziročně poklesla o 0,9 %, což bylo v souladu s mediánovým odhadem analytiků. Za tím stál především pokles produkce v energetickém průmyslu. Ten pokračoval i v odvětví těžby a dobývání. Ve váhově nejvýznamnější zpracovatelském průmyslu produkce naproti tomu meziročně vzrostla o 0,3 %. To bylo dáno zejména nárůstem výroby v automobilovém průmyslu, který tak kompenzoval pokles produkce v průmyslu strojírenském. Únorová data průmyslové produkce však zatím nic neříkají o dopadech preventivních opatření proti šíření koronavirové infekce, která byla zavedena v průběhu března. Lze tak očekávat, že březnová čísla ukáží na výrazný pokles průmyslové výroby, a to v prvé řadě vlivem přerušení produkce v automobilovém průmyslu. Připomeňme, že z preventivních důvodů produkci 19. března přerušili výrobci Škoda Auto a TPCA, které 23. března následoval Nošovický Hyundai. U všech tří výrobců přerušení výroby i nadále trvá.
img

Nošovická automobilka Hyundai prodlouží odstávku do 14. dubna

01.04.2020 Automobilka Hyundai v Nošovicích na Frýdecko-Místecku prodlouží kvůli pandemii nového typu koronaviru odstávku výroby o týden. Výroba by se měla opět rozjet po Velikonocích v úterý 14. dubna v 06:00. ČTK to dnes oznámil mluvčí automobilky Pavel Barvík. Odstávka tak bude pokračovat i u většiny subdodavatelů firmy.
img

VW prodloužil uzavírku německých továren do 19. dubna

31.03.2020  Německý automobilový koncern Volkswagen prodloužil odstávku výroby v německých továrnách své hlavní značky VW kvůli koronaviru o dalších deset dnů, tedy až do 19. dubna. Firma to dnes oznámila na svých internetových stránkách.
C:\fakepath\EURCZKH1.png

Forex: Koruna začala týden oslabením k euru i dolaru

30.03.2020 Koruna dnes stejně jako v pátek oslabila k euru i dolaru. Vůči euru si pohoršila o šest haléřů na 27,40 Kč/EUR. K dolaru česká měna oslabila o 14 haléřů, v 17:00 se podle Patria Online obchodovala za 24,86 Kč/USD. V průběhu dne byla silnější, ale zpevnění ji nakonec nevyšlo.
img

Americké akcie nenavázaly na předchozí růst

27.03.2020 Americký index spotřebitelské důvěry z dílny Michigan University doznal oproti původnímu odhadu korekce směrem dolů. Namísto předběžně odhadovaných 95,9 bodu tak v březnu vykázal 89,1. Index se přitom ještě před měsícem držel na hodnotě 101 bodu a aktuální meziměsíční pokles je tak nejstrmější od žhavé fáze finanční krize z roku 2008. Zároveň je aktuální skóre nejslabší za poslední čtyři roky. Za propadem lze pochopitelně hledat tlumení ekonomické aktivity vlivem virové epidemie a zdá se být jasné, že příští měsíc nás čeká pokles další.
C:\fakepath\koronavirus.png

Jak obchodovat v koronavirové volatilitě?

23.03.2020 Uplynulý týden byl extrémní, co se týče paniky a volatility na trzích. Tradeři nyní prodávají všechno od akcií, přes korporátní dluhopisy a průmyslové komodity až po zlato, které se kvůli prudkému posílení amerického dolaru i přes svůj bezpečný statut také poroučelo směrem dolů. Nucené prodeje způsobené „stop-lossy“ a „margin-cally“ na akciových trzích jen těžko ve svém objemu hledají kupce, takže trh padá. Jak v tomto období upravit obchodní strategii, abychom se nedostali právě do skupiny oněch prodejců, kteří nemají na výběr?
img

Asociace žádají po ČNB volnější pravidla pro banky

22.03.2020 Komerční banky slibují ochotu pomoci firmám a odložit splátky jistin i úroků z úvěrů. Naráží ale na pravidla České národní banky (ČNB), uvedly dnes v otevřeném dopisu viceguvernérovi ČNB Tomáši Nidetzkému Asociace exportérů a Asociace textilního-oděvního-kožedělného průmyslu (ATOK). Žádají proto po ČNB uvolnění těchto pravidel.
img

Volkswagen možná bude muset nechat své továrny zavřené déle

22.03.2020  Německá automobilka Volkswagen možná bude muset nechat své továrny zavřené kvůli koronaviru déle, než se původně domnívala. Uvedl to dnes její šéf Herbert Diess. Největší výrobce aut na světě tento týden oznámil, že zavře své evropské továrny na dva až tři týdny, opatření se týká i mladoboleslavské automobilky Škoda Auto, která je součástí skupiny Volkswagen.
img

Alfa Romeo, Nissan, Porsche a Honda hlásí obrovské propady prodejů v Evropské unii

18.06.2019 „Česká republika patří mezi pět zemí Evropské unie, kde za prvních pět měsíců letošního roku došlo k nejhlubšímu propadu prodejů nových automobilů. Oproti stejnému období loňského roku ztrácíme 9,6 procenta prodejů, což ukazuje na snahu spotřebitelů odkládat dlouhodobou spotřebu. Takové chování je obvyklé při narůstající nejistotě a strachu z budoucího vývoje,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
forex-trading-01052017-2.png

Kroky vedoucí k profitabilnímu tradingu

01.05.2017 Stát se obchodníkem (traderem) na plný úvazek je něco, po čem touží mnoho začínajících traderů. Bohužel to dokáže jen menšina z nich. Pokud chceme začít obchodovat „na plný úvazek“, musíme k obchodování přistupovat s maximální disciplínou a trpělivostí, to jsou klíčové parametry, díky kterým naše šance na úspěšný trading podstatně zvýšíme. Hned zpočátku je potřebné si uvědomit, že neexistují žádné svaté grály, které nám zaručí stoprocentní ziskovost. Zkrátka neexistují žádné návody, díky kterým nám naše strategie vydělá příští měsíc miliony dolarů a budeme tak moci obchodovat z pláže, jak některé zdroje uvádí. V tomto článku se podíváme na důležité kroky, které budeme k profitabilnímu tradingu potřebovat.
DSC_0264.JPG

Reference na kurzy FXstreet.cz

24.11.2009 Výpis referencí na kurzy a semináře FXstreet.cz. Zde si můžete přečíst reference absolventů našich kurzů a seminářů. Každý účastník našich kurzů má možnost ho ohodnotit, případně poslat email a připojit referenci shrnující jeho zkušenost s absolvovaným kurzem. Reference neupravujeme a prezentujeme je ve znění, jaké uvedli účastníci našich forex kurzů. Všechny reference pocházejí pouze od absolventů kurzů a jsou řazeny podle data, který jsme přijali emailem.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Kathy Lien | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Price Action | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Video | Finance | Peníze | VIP zóna | Expert | Pullback | Korelace | Equity | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | MQL4 | Programování | Divergence | Pin Bar | Forexový trh | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Španělsko | Analytik | New York | Profit-Target | Bankovní trader | Výsledková sezóna | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | Dluhopisový trh | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Politika | Export | Průmyslová výroba | Akciové trhy | Zahraniční obchod | USD/NOK | USD/MXN | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Míra nezaměstnanosti | Intradenní obchodníci | Obchodování na burze | Binární opce | Jak se stát forexovým obchodníkem | Eurodolar | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | Akcie | Aktiva | Analýza | Zhodnocení | B/E | Bankovní rada | Bloomberg | Break/Even | Breakout | Broker | Burza | CCI | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Demo účet | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | FX | Fed | Finanční trhy | Futures | Grafy | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Intraday | Investice | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | Long | Lot | MT4 | Margin | Margin call | Risk | Marže | MetaTrader | Měna | Měnový pár | Měny | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní systém | Obchodník | Opce | Papertrading | Platební bilance | Platforma | Pozice | Prémie | RRR | Rating | Resistence | Rezistence | Reálný účet | Riziko | Ropa | Short | Skalper | Statut | Stochastic | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Technical analysis | Trader | Trading | Trend | WTO | Wall Street | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Evropa | Finanční krize | Komerční banka | Patria | Americký prezident | XTB | Axiory | Indexy | Psychologie tradingu | Začínáme na burze | EU | Zasedání Fedu | Ekonom | Byznys | Pravděpodobnost | Zisk | Breakout strategie | Ropný trh | Spekulant | Overtrading | Zkušenosti | Euforie | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | IEA | New York Stock Exchange | Intervenovat | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Analytický tým | Aktuální kurzy | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Money-Management | Makro | Satoshi Nakamoto | BTC | Lukáš Kovanda | Burzy | FX trh | Financial Times | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | GBPUSD | Raiffeisenbank | Index | Likvidní | Otevřená pozice | Podpora | Forex pro začátečníky | Aktuální kurzy měn | Analýzy | Banka | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | Brent | Broker Consulting | Brokeři | Cena | Čínská ekonomika | CZK | Česká spořitelna | České koruny | Denník | Dolar | Dolary | Elektřina | EURIBOR | Exchange | Fibonaci | Forexo | Forexu | Full time | FX Street | FXstreet.cz | Graf | Guvernér ČNB | Hrajeme si na burze | Hrubý domácí produkt | Inside | Investiční | Irsko | ISM | Jiří Rusnok | Knihy o forexu | Konfluence | Korporátní dluhopisy | Kurzy | Makroekonomické ukazatele | Management | Manuál | Maximální riziko | MyFxBook | Nemovitosti | Obchodování s komoditami | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Online kurz | Oslabení koruny | Patria Online | PinBar | Pips | Portfolia | Prognóza | Rakousko | Recenze | Reuters | Ropy | Růst HDP | Seminář | Signály | Hodnocení brokerů | Škola tradingu | Throwback | TopForex | Trh | Tržní podíl | Twitter | Volatility | Volkswagen | Výběr brokera | Výprodej | Webináře | Země EU | Zkušenost | Zpráva | Zprávy | Zisky | Tradeři | Škola forexu | Trading Coach | ING | Buy | EV | Indie | Ministerstvo financí | ROCE | Sell | Itálie | StopLoss | Tržby | Úvěr | QE | Co je forex | Milionář | Equity křivka | Forex Pro | Komise | Volby | S/R zóny | Úspěšný trader | Úspěšný obchodník | Know-how | Vzdělání | Velcí hráči | Poradenská společnost | Disciplinovaný trader | Burze | Mark DOUGLAS | Profi obchodní systémy | DPA | Institut Ifo | PwC | Next Finance | Agentura DPA | Forex asistent | Ceny nemovitostí | S/R zóna | Thomson Reuters | HUF/EUR | Průmyslová produkce | Backtestovat | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Averze k riziku | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Energie | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Kč/EUR | Kč/USD | Volby v USA | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Evropské trhy | London Breakout | Institucionální objednávky | Obchodní styl | Firmy | Vývoj měnového páru | Realitní trh | Velikosti pozic | Supporty a rezistence | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Reálné obchody | Světové centrální banky | Fibo | Propad | Bankovní tradeři | S&P | Guvernér | Ztráty | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Erste | Prodej aut | Prodej nových osobních automobilů | Výhled | Mzdy | Úspěšné obchodování | Predikce | Začínající trader | Data z amerického trhu práce | Krize | Analytický tým FXstreet.cz | FCA | Výnosy | Česká vláda | Měnové krize | Měny&Sazby | ČTK | Obchodování forexu | Profesionální trading | Členské země EU | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Audi | Informace o forexu | Bitstamp | Okénko trhu | Ranní nadhoz | Zahraniční forex | Chicago Mercantile Exchange | Vývoj směnných kurzů | BHS | BitMEX | Vladimír Pikora | Tether | Altcoiny | Tržní očekávání | Úspěšný trading | Kurz eurodolaru | Saxo | Krypto | Můj trading | Obchodní týden | OPEC+ | Podniky | Czech Fund | Měny v regionu | Dluhopisové výnosy | Trendové čáry | I-Trader | Pipy | Prezident Trump | Index spotřebitelské důvěry | Veřejný dluh | Hodnota indexu | Výsledková sezóna v USA | Nemovitostní trh | Michal Uma | Norská centrální banka | Seriózní byznys | Euroskepticismus | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | Moje obchody | Boris Johnson | Začít obchodovat | Čínský trh | Základy obchodování | Ziskové obchody | Ztrátový obchod | Štěpán Křeček | Britský premiér | SEBA | Intradenní trader | Zkušení tradeři | ISM index | Backtest | Poptávka po ropě | Dobrý obchod | Ziskové výsledky | Investování na Forexu | Edge | Trading na forexu | Největší ekonomika | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Konfluence více faktorů | Automobilky | VIP seminář | ČNB Jiří Rusnok | Objem | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Přístup do VIP zóny | Myšlenka | Praktická ukázka | Růst spotřebitelských cen | ČSÚ | Trader 2.0 | Firma | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Technické analýzy | Obchodovat na burze | Lukáš Voženílek | TradingEconomics | Růst cen | Equity křivky | Studie | Bilance | Jakub Kraľovanský | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | PSA | Lagardeová | Amazon | Úrok | Miliardy | USDT | Vyhlídky | Sdružení automobilového průmyslu | Alty | Ekonomická důvěra | Domácí poptávka | Omezení těžby | Miloš Mikolanda | Průmysl | Ján Hájek | HUF | PLN | Na burze | Propouštění | General Motors | Výrazný pokles | Dodržovat obchodní plán | Řídit riziko | Data z průmyslu | Tuzemský průmysl | Koruna dnes | Problémy | Pojišťovny | Nejistoty | Cenové formace | Soukromý sektor | GBP/EUR | Dobrá nálada | Nálada | Prohlášení | PSA Group | Zahájení obchodování | Porsche | Škoda Auto | Míra | Francouzská centrální banka | Registrace automobilů | Přerušení výroby | Měnové politiky | Philadelphia Fed index | Fed index | FB | Americké vlády | Bydlení | EY | První obchod | Ztráta | NERV | ACEA | Miliardy korun | Demokratické strany | Americký index | Nálada na globálních trzích | Ziskovost | Hospodaření | Prodej automobilů | Američané | Netflix | List Financial Times | Miliardy eur | Čínský HDP | Von der Leyenová | Asociace exportérů | Ifo | Automobilka BMW | Luxusní vozy | Vzdělávat se | Analytička | Ukazatele | SAP | Nová auta | Zamyšlení | Angela Merkelová | Německá kancléřka | Kancléřka Merkelová | Vladimír Beszédes | Komunikace | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Trump | Prezident | Koronavirus | Výsledky průzkumu | Google | 100 miliard dolarů | Trhy | Ursula von der Leyenová | Evropské ekonomiky | Šíření koronaviru | Virus | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Klaus Wohlrabe | Provozní zisk | Vít Hradil | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Boeing | Vstupy | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Reálné peníze | Moudro | Konzistentní zisky | Zlepšení | Dovednosti | Píle | Obchody | Výdaje | Next Finance Vladimír Pikora | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Adidas | SEC | NFP | Rozhodování | Americké ekonomiky | Průměrná cena | Obchodovanie | Firemní sektor | Propad průmyslu | Prodávající | Opatření proti šíření epidemie | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Empire State Index | Ekonomické aktivity | Bentley | Prudký propad | Slabá čísla | Průměrná mzda | Americký Fed | Toyota | Vývoj | Mzda | Změna sazeb | Videokonference | Restrikce | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | Evropské země | Brusel | Pokles HDP | Výrazný vzestup | Špatné výsledky | TPCA | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Šíření viru | Pokles vývozu | Zastavení výroby | Propad poptávky | Nemoc COVID-19 | Hyundai | Automobilka | Automobilka Hyundai | Historie | Počet nakažených | Žádosti o podporu | Onemocnění | Obchod Amazon | Další pokles | Německý ministr financí | Koronavirová krize | MF | OSVČ | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Ducati | Skupina Volkswagen | Seat | Bugatti | Lamborghini | Motocykly Ducati | Motocykly | LinkedIn | Koito Czech | Denso Manufacturing | Denso | Manufacturing | Výrobce autoklimatizací | Liberecký výrobce | Komerční banky | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Páka | Velikost lotu | Celková otevřená pozice | Riziková pozice | Průmyslové komodity | Keynes | Fundament | Část traderů | Posílení amerického dolaru | Data o nově nakažených | Prohlášení politiků | Doplnění kapitálu | Ukončení pozice | Iracionální panický pohyb | Iracionální | Panický pohyb | Ukončit obchod | Ukončit obchod se ztrátou | Obchod se ztrátou | Přikoupení | Negativní korelace | Dopad na volatilitu | Cik-cak pohyby | Stop-Lossy | Margin-Cally | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Tomáš Raputa | Růst | Koronavirové krize | Instituty | Ekonom Klaus Wohlrabe | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Potenciál | Ferdinand Dudenhöffer | Výroba automobilů | Rozsáhlé propouštění | Automobilový trh | Allianz | Ekonomiky | VW | Člen představenstva | Andreas Tostmann | Psychologie tradera | Italové | Nošovická automobilka | Pavel Barvík | Mluvčí automobilky | Poradce | Organizace | Wopke Hoekstra | Závislost | Práce | Koronakrize | Autoprůmysl | Podíl na trhu | Údaje | DPH | Průmyslová produkce v únoru | Novela zákona o ČNB | Novela zákona | Opatření proti šíření koronaviru | POVIndex | Broker Consulting POVIndex | Dopady koronavirové krize | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Velikonoce | Mozek | Životní styl | Výpadky | Majitel | Úspory | Prodej aut v EU | Počet registrací nových osobních aut | Statistiky | Pohled na trading | Nizozemsko | Cenové pohyby | Největší propady | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Ekonomické restrikce | Zrušení daně z nabytí | Zisk automobilky | Zisk automobilky Škoda | Provozní zisk automobilky Škoda | Daň z nabytí nemovitosti | Daň z nabytí | Volvo | Ceny povinného ručení | Situace v německém autoprůmyslu | Podnikatelská situace | Členské země | Prodej elektromobilů | Prodej elektromobilů v Evropě | PwC E-Mobility Sales Review | E-Mobility Sales Review | Vstup do obchodu | Spekulovat | VW Group | Prodej vozů | Prodej vozů v rámci Evropské unie | Český Svaz dovozců automobilů | Svaz dovozců automobilů | Obchodovat dlouhodobě | Stop-Loss hunting | Tether USDT | MLM | Josef Nykl | Investované peníze | JDE | Unie | ČR | Restaurace Novodvorka | Novodvorka | Nissan
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Dolar | Graf

Předchozí klíčová slova

Šíření nákazy
Šíření nákazy COVID-19
Šíření nemoci
Šíření nemoci COVID-19
Šíření nového koronaviru
Šíření nového typu koronaviru
Šíření onemocnění
Šíření viru
Šíře trhu
Šířící se koronavirus

Následující klíčová slova

Škoda Auto
Škoda Auto v ČR
Škola byznysu
Škola forexu
Škola tradingu
Školení finanční gramotnosti
Školení forex
Školení o online obchodování
Škrty dividend
Šok
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
RoboMarkets copyfx
Potvrďte prosím... Zavřít