Sobota 15. květen 2021 13:45
reklama
XTB forum 2021
reklama
Capital.com
reklama
XTB forum 2021

Klíčová slova - WallStreetBets

C:\fakepath\Martin-Shkreli-05052021-1.png

Gamestop zdaleka není nejšílenějším výplodem fóra WallStreetBets. Tento muž je dnes relevantnější než kdykoliv jindy

05.05.2021 Během pandemie se obzvláště ve Spojených státech Amerických znovu otevřely rány spojené s farmaceutickým průmyslem. Nedůvěra je dokonce na takové úrovni, že ve Státech už některá centra nemají koho očkovat. Kde se v lidech vzala iluze farmaceutického průmyslu jako průmyslu krvelačného, chamtivého a sobeckého? Dokonalý popis rozložení členů WallStreetBets (WSB)!
img

Turecká lira se po vyhazovu guvernéra CB silně propadla. Rusko oznámilo, že s EU už nemá žádné vztahy

26.03.2021 Turecký prezident Erdogan po osmi měsících (opět) propustil guvernéra tamní centrální banky Naciho Agbala, což způsobilo depreciaci turecké liry, která se vůči dolaru v jednu chvíli dostala na hladinu 8,2. Důvodem “vyhazovu“ je, že se tureckému prezidentovi nelíbilo zvyšování úrokové sazeb centrální bankou. Naopak zahraniční investory Agbalovi kroky podporovali.
img

GameStop akcie jsou zpátky: Čeká nás další cenové šílenství?

18.03.2021 GameStop se v lednu roku 2021 zapsal do historie. Investoři ze skupiny WallStreetBets na sociální síti Reddit se tehdy rozhodli ve velkém nakupovat akcie GameStop a způsobit tak obrovský Short Squeeze, který dostal do problému velké investiční fondy. Ačkoliv cena poté prudce spadla, akcie GME ještě neřekly své poslední slovo.
img

Podpora ve výši 1,9 bil. dolarů pro USA schválena. Přehřátí ekonomiky ani inflace se Joe Biden nebojí

12.03.2021 Průmyslová výroba v Německu v lednu překvapivě meziměsíčně klesla o 2,5 %, když se očekával mírný růst o 0,2 %. Dané údaje podle analytiků naznačují zpomalení ekonomické aktivity od začátku roku v největší evropské ekonomice.
img

Long signál na akcie Alphabet (GOOGL)

10.03.2021 Alphabet je globální holdingová společnost, která stojí za dobře známým online vyhledávačem Google, který momentálně funguje po celém světě ve více než 130 různých jazycích. Díky inovacím společnosti v oblasti vyhledávacích nástrojů, smartphonů a internetové reklamy se Google stal jednou z nejuznávanějších značek na světě. Po zveřejnění posledních čtvrtletních výsledků se na grafu vytvořil velký vzestupný gap.
C:\fakepath\xtb_online_trading.jpg

Ohlédnutí za děním okolo akcií GameStop, ACM a komunitou WallStreetBets očima ředitele Trading oddělení XTB Filipa Kaczmarzyka

25.02.2021 Filip Kaczmarzyk svoji kariéru v XTB zahájil již v roce 2007 v rámci trading oddělení na pozici Junior Trader. Od dubna 2009 zastával funkci zástupce vedoucího trading oddělení XTB. V listopadu 2010 začal pracovat pro institucionálního poskytovatele likvidity CFH Makrets v Londýně. Od května 2011 do května 2015 pracoval ve společnosti Noble Securities SA, nejprve jako ředitel obchodování OTC instrumentů, později jako ředitel FX trhů. Do XTB se vrátil v květnu 2015 na pozici ředitele trading oddělení a od 10. ledna 2017 je členem správní rady XTB. Je absolventem varšavské ekonomické univerzity se zaměřením na kvantitativní metody v ekonomii a informační systémy.
C:\fakepath\gamestop-25022021.png

Gamestop opět přidal přes 100 %

25.02.2021 Nikdo jsme zatím nezapomněli na extrémní nárůsty akcií společností Gamestop nebo AMC. Akciové trhy byly v chvíli velmi nervózní a nástup retailových investorů ze skupiny wallstreetbets otevřel bránu pro další katalyzátory pohybů na trzích. Jak rychle nervozita přišla, tak odešla, ovšem během včerejšího obchodování Gamestop opět přidal přes 100 %. Co stálo za růstem a můžeme být svědky další korekce na akciových trzích?
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
C:\fakepath\trade monitor-2.jpg

Regulátor v EU varoval drobné investory před nekalými praktikami

17.02.2021 Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) dnes varoval drobné investory před využíváním investičních tipů na sociálních sítích a obecně z neznámých či neověřených zdrojů. Regulátor tak činí ve zjevné narážce na kauzu GameStop ve Spojených státech, i když ji ve svém textu výslovně nezmiňuje.
img

Long signál na akcie Air France-KLM (AF)

17.02.2021 Air France-KLM S.A. je jednou z největších leteckých společností v Evropě. Její aktivity jsou strukturovány do osobní dopravy, nákladní dopravy, údržby a dalších činností. Základní kompetencí společností je provozování vnitrostátních a mezinárodních osobních letů a nákladní dopravy do více než 300 destinací ve více než 100 zemích světa.
img

FinTech akcie 2021: 6 tipů na zajímavé společnosti pro vaše investiční portfolio!

17.02.2021 Fintech akcie získávají oblibu u mnoha investorů. Jedná se o akcie společností, které se zaměřují na využívání technologií ve finančním a bankovním sektoru. Tato oblast zažívá poslední roky nebývalý rozkvět. Vzniká mnoho nových zajímavých společností a projektů. Do roku 2021 analytici očekávají, že investice do tohoto sektoru přesáhnou až 30 miliard dolarů.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (16.2.2020)

16.02.2021 Akciové indexy si i přes nízkou likviditu kvůli státnímu svátku v USA došly dnes ráno pro další zisky na nová historická maxima. Pozitivní sentiment potvrzuje také růst výnosů ze státních dluhopisů nebo VIX, který je na nejnižších úrovních za poslední 2 roky. Investoři tak hledají příležitost k nástupu do rostoucího trendu, zatímco americký dolar by mohl zastavit svůj propad.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

Akcie kanabisových spoločností vyleteli nahor

11.02.2021 Akcie kanabisových spoločností si nedávno získali pozornosť, keď sa obchodníci z Redditu teraz údajne zamerali na toto odvetvie. Rovnaká skupina WallStreetBets v komunite Reddit v minulosti prispela k špekulatívnemu šialenstvu, ktoré viedlo okrem iného k nárastu cien akcií spoločnosti GameStop. Teraz sa zdá, že rovnaká skupina stavia na to, že kanabisové spoločnosti by mohli profitovať z potenciálnej federálnej legalizácie konope pod novou demokratickou správou. Niektoré spoločnosti včera doslova vyleteli - Tilray (TLRY.US) vyskočil o 50%, zatiaľ čo Aurora Cannabis (ACB.US) získala 21%.
img

Komunita Reddit sa zameriava na akcie spoločnosti Tilray

10.02.2021 Akcie spoločnosti Tilray (TLRY.US) dnes vzrástli o 50% a včera navýšili obrovské zisky, pretože sektor kanabisu sa stal novou oblasťou záujmu obchodníkov z komunity Reddit. Príspevok zo strany WallStreetBets, týkajúci sa akcií spoločnosti sa páčil približne 10 000 ďalším používateľom iba za dvanásť hodín a akcie spoločnosti Tilray vzrástli o 21% .
C:\fakepath\krypto-09022021-2.jpg

Ako sa vtip dostal až ku Muskovi a spravil 1000% rast

09.02.2021 Dogecoin, známa to meme kryptomena, nemá v posledných dňoch pokoj. Okrem toho, že Musk túto kryptomenu shilluje takmer nonstop (hoci ako sám hovorí, je to zo srandy), tak sa nedávno pridali do pumpy tejto kryptomeny aj retailoví traderi z WallStreetBets, ktorých cieľ bolo dostať Dogecoin na jeden dolár. Samozrejme, že ide o nereálny cieľ (minimálne na teraz), avšak Dogecoin má za sebou suverénne najlepšie obdobie vo svojej histórii a to sa zdá, že tomu ešte nemusí byť vôbec koniec. Ku podporovateľom a shillerom tejto kryptomeny sa totižto v posledných dňoch pridali aj ďalšie dve celebrity.
C:\fakepath\spx-07022021.png

Nervozita (po)zapomenuta, nejlepší výkon od konce podzimu posunul americké akcie na nové rekordy

07.02.2021 Během prvního únorového týdne dokázal index S&P 500 posílit každý den, ve čtvrtek a v pátek uzavíral na novém rekordu a celkově přidal 4,65 %. Ztráta z konce ledna je zapomenuta, index přidává i celkově od začátku roku.
img

Bitcoin zůstává vysoko, protože se trh změnil

04.02.2021 Růst ceny Bitcoinu na 40 000 dolarů zatím nedoprovází podobný výprodej jako v roce 2017 a nejspíše k němu ani nedojde. Musel by dorazit nějaký externí šok, který však oddalují centrální banky svou monetární politikou. Zároveň se trh od roku 2017 hodně změnil a kryptoměny už nekupují pouze geekové, anarchisté a libertariáni. Sebevědomí zůstává vysoko, dokáže ale Bitcoin navázat dalším růstem, nebo najde novou “férovou” cenu?
img

Stříbro se stabilizovalo. Pozornost se přesouvá na zlato a dolar

04.02.2021 Redditem podněcovaný vzestup je prozatím u konce a stříbro postupně přichází o většinu toho, co v posledních dnech získalo. Pevně věříme, že časem dojde k opravdovému zotavení, ale za předpokladu, že bude vycházet ze solidních fundamentů a ne z horečného nakupování. Nyní se pozornost znovu upírá na dolar, zlato a do jisté míry také na měď.
img

Cena stříbra v roce 2021: Bude rostoucí trend nadále pokračovat?

04.02.2021 Stříbro je poslední dobou na vzestupu. Události posledních dnů ho navíc dostaly do popředí světových médií zejména v souvislosti se snahami uživatelů Reddit skupiny WallStreetBets. Těmto obchodníkům se povedlo vyhnat akcie GameStop do závratných výšin. O něco podobného se teď údajně pokouší i na tomto cenném kovu.
C:\fakepath\ripple.jpg

XRP urobilo pump and dump

02.02.2021 Máme za sebou naozaj extrémne zvláštny, ale zároveň aj pestrý týždeň. Nielen na kryptomenových trhoch, ale takisto aj na akciových trhoch sa diali naozaj šialené pohyby potom, čo sa skupina s názvom WallStreetBets z Redditu rozhodla vo veľkom skupovať akcie spoločností ako GameStop, Koss alebo BlackBerry potom, čo boli tieto akcie vo veľkom shortované veľkými hedžovými fondami. Tie iba za posledný týždeň údajne prerobili až 20 miliárd dolárov práve kvôli tomu, ako vysoko sa akcie daných spoločností dostali po skupovaní WSB. Tí sa taktiež pozreli aj do kryptomenového sveta, kde vypumpovali najmä kryptomenu Dogecoin. Aktuálne však vzbudzuje pozornosť úplne iný altcoin.
C:\\fakepath\\top-01022021-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

01.02.2021 1) Cena stříbra po silném nárůstu poptávky po kovu skokově vzrostla o zhruba 10 % a dnes ráno se poprvé od roku 2013 na chvíli dostala nad 30 USD za trojskou unci. Podle televize CNBC jde o další případ koordinovaných spekulací uživatelů sdružených ve skupině WallStreetBets na sociální síti Reddit. V uplynulých dnech se tito spekulanti zaměřili na silně shortované akcie podniků jako GameStop, BlackBerry, AMC Entertainment Holdings nebo Nokia a v některých případech dokázali jejich cenu rychle posunout výše o stovky procent. Nárůst poptávky po stříbru přišel poté, co prudce narostl zájem o akcie shortovaných společností s malou tržní kapitalizací navázaných na trh se stříbrem.
img

Cena stříbra dnes prudce vylétla na mnohaleté maximum. Vzhůru ji ženou amatérští investoři ze sociální sítě Reddit, kteří tak revoltují proti Wall Streetu

01.02.2021 Cena stříbra dnes prudce vylétla, o více než deset procent, na svoji nejvyšší cenovou úroveň za téměř osm let, tedy za celé období od února 2013. Na londýnské burze se cena drahého kovu vyšplhala až na třicet dolarů za unci. Už v minulém týdnu přitom stříbro zdražilo o šest procent. Přitom citelně nahoru šly také akcie některých ze společností, jež stříbro těží.
C:\fakepath\wallstreet.jpg

Drobní investoři se přesunuli od akcií GameStop ke stříbru

01.02.2021 Drobní investoři, kteří se zorganizovali přes sociální sítě a v minulých dnech způsobili výrazný růst cen akcií GameStop a dalších firem, se nyní zaměřili na komoditní trhy. Cena stříbra tak dopoledne vzrostla o více než 11 procent nad 30 dolarů za troyskou unci (oz; 31,1 gramu) a je nejvýše za osm let. Spolu s tím prudce zdražily také akcie některých menších firem v Austrálii a Číně, které těží stříbro a další drahé kovy.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (1.2.2020)

01.02.2021 Akciové indexy v USA uzavřely nejhorší týden od října, kdy si trhy prošly korekcí a zároveň uzavřely měsíc leden v červených číslech. V zelených číslech uzavřel pouze technologický index Nasdaq. Důvodem nervozity byly obavy ze zdraví akciového trhu možných množících se lokálních růstu na jednotlivých akciích. Stříbro mezitím roste nad 29 dolarů.
C:\fakepath\gamestop-31012021.jpg

FT: V kauze GameStop asi tresty nepadnou, spíš se změní regulace

31.01.2021 Prudké cenové výkyvy akcií GameStop a dalších podniků, které v posledních dnech zasáhly Wall Street a způsobily ztráty některým fondům a dalším účastníkům trhu, asi žádnou právní dohru mít nebudou. Regulační orgány, které mohou zasáhnout v případě manipulace s trhem, budou podle právníků těžko hledat důkazy. Napsal to dnes britský list Financial Times. Mnohem pravděpodobnější podle právníků je, že situace si vyžádá změnu regulace.
C:\fakepath\obrazek-29012021-1.jpg

Ako brokeri zachránili fondy za peniaze klientov

29.01.2021 Keď som v stredu doobeda začal písať o GameStope, tak som si myslel, že sa k nemu tak skoro nebudem vracať a konečne budem môcť dokončiť článok na inú tému ale to čo sa odohralo počas dvoch nasledujúcich obchodných dní ma presvedčilo, že k tomu ešte zopár slov napíšem.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (29.1.2020)

29.01.2021 Trhy zůstávají o koncem týdne poměrně nervózní ohledně posledních událostí, které vyzdvihly relevanci retailových investorů trhů a jejich sílu. Omezením tradingu na akcii Gamestop včera reagoval americký broker Robinhood a nejspíše se přidají i další, aby ochránily společnost a klienty.
C:\fakepath\Robinhood-Outage-Hero-2.png

Makléřské firmy kvůli spekulaci omezují obchody s akciemi

28.01.2021 Americké makléřské firmy Robinhood a Interactive Brokers začaly omezovat obchody s akciemi některých firem, které se v posledních dnech staly terčem masivní spekulace. Jde především o GameStop, BlackBerry, AMC Entertainment, Bed Bath & Beyond, Express, Koss, Naked Brand Group a Nokia. Například Robinhood umožňuje pouze zavřít pozici, nic víc.
img

Akcie GME díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
img

Akcie GameStop (GME) díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
C:\fakepath\akcie-28012021-0.png

Sebenaplňující proroctví a síla sociálních sítí? Jak ovlivnil Reddit GameStop?

28.01.2021 Bloomberg. Forbes. Investing. Každý web o tom píše. Novým hitem internetu se po Bernie Sandersovi stal nevídaný úkaz na trzích s akciemi. Velká skupina gamblerů ze sociální sítě Reddit údajně ovlivnila cenu akcie GameStop do takové míry, že téměř zlikvidovala hedgeový fond. Co se vlastně stalo?
C:\fakepath\akcie3.jpg

Amatérští obchodníci způsobili prudký růst akcií GameStopu

28.01.2021 Skupina amatérských obchodníků ze sociální sítě Reddit způsobila obrovské ztráty investičním hedgeovým fondům. Skupina se rozhodla podpořit řadu akcií, u kterých tyto fondy sázejí na jejich pokles, a v případě firmy GameStop byla úspěšná, když se jí podařilo poslat akcie tohoto amerického prodejce videoher, spotřební elektroniky a herního zboží prudce vzhůru. A akcie dalších firem, jako BlackBerry a AMC, zřejmě budou následovat, upozorňují zpravodajské servery CNN a cnet.com.
C:\fakepath\gamestop-27012021-2.png

GameStop rally - demokratizácia trhu pokračuje

27.01.2021 Najhorúcejšou témou posledných dní na akciovom trhu je podľa mňa jednoznačne rally na akciách spoločnosti GameStop. Keď vidím ako to celé graduje, nedá mi na to nezareagovať.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intradenní obchodování | Obchodní strategie | Čína | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Moody's | Equity | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Rusko | USA | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Evropská unie | HDP | Obchodní plán | Turecká lira | Bezpečný přístav | Monetární politika | Apple | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Akciové trhy | Míra nezaměstnanosti | Obchodování na burze | Interactive Brokers | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Ben Bernanke | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Bull | Burza | Burza cenných papírů | CEO | CFD | CME | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Close | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dollar | ECB | EMA | Emerging markets | Emise | Emitent | Evropská centrální banka | FX | Fed | Finanční trhy | Floating | Hedge fondy | Futures | Fúze | Gap | Grafy | Hedge | High | IPO | Index spotřebitelských cen | Indikátory | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | MT4 | Margin | Obchodní příkazy | Risk | Momentum | Měnové páry | Fluktuace | NYSE | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | P/E | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Příkaz | Rally | Retracement | Rezistence | Riziko | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Spot | Spotová cena | Spread | Stop-Loss | Support | Swing | Swingový obchodník | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | Obchodování | JPMorgan | Goldman Sachs | Regulátor | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Investiční příležitosti | Komoditní trhy | Bank of America | XTB | Saxo Bank | Indexy | Spekulanti | Investoři | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Aukce | Ekonom | Cenový graf | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Josef Košťál | Zisk | Investiční instrumenty | Sázka | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Euforie | Výsledky | Chamtivost | Obchodní příležitosti | Hedge fond | Bohatství | Euronext | Investiční produkty | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Regulace | Financování | Investovat | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Eurostat | Facebook | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | Lukáš Kovanda | Burzy | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | GBPUSD | Aktivum | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchody | Kasino | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Google | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie Tesla | Akcie Visa | Aktuální cena ropy | Aktuální cena stříbra | Aktuální ceny akcií | Analýzy | Banka | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Cena stříbra dnes | Ceny stříbra | Ceny zlata | CISCO | Co je akcie | Day trading | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Elektronické obchodování | Eura | Exchange | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | FXstreet.cz | GfK | Graf | Hrubý domácí produkt | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování na burze | Investovat do zlata | ISM | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak nakupovat akcie | Jeden dolar | Komoditní | Koupit akcie | Kurz EUR | Kurz stříbra | Libra | Lira | Makléři | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Markets | Nákup akcií | Naučte se investovat | Nemovitosti | Obchodní platformy | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Recenze | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Sázky | Signály | Société Générale | Spekulace na pokles | Shares | Trh | Trh s akciemi | Twitter | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | Zemní plyn | Zkušenost | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | Rozkolísanost trhu | ING | Buffett | Komise pro cenné papíry | Centrální depozitář | Cílová cena | Depozitář | Elon Musk | Ex-dividend | Hold | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | REIT | ROCE | Akcie na majitele | Akciová společnost | Kmenové akcie | P/E Ratio | Zaknihované akcie | Směrodatná odchylka | Tržby | Clearing | Úvěr | Western Union | Miliardář | Commission | Komise | Volby | Retail | Frustrace | Burze | Day trader | Investment | Traders | Intesa Sanpaolo | Charles Schwab | CNN | Wells Fargo | Microsoft | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | Investing.com | TD Ameritrade | Reporty | Sebenaplňující proroctví | Short squeeze | IG Markets | Kurz EUR/USD | Nákupy dluhopisů | Úspěch | Růst cen akcií | Podnikání | Pokles akcií | Jak investovat do komodit | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Dlouhé pozice | Precedens | Energie | Earnings | KBC | Znalost | Přehled | Agentura Reuters | Bankovnictví | Obchodní styl | Forbes | Základní úrokové sazby | Firmy | Aktuální vývoj | Glencore | Xetra | JPMorgan Chase | Velké banky | Vladimir Putin | Pokles ceny akcií | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Styl obchodování | Miliardy dolarů | Dostatek hotovosti | Nervozita | Růst akcií | Walmart | Alibaba | Dnes na trzích | Propad | Kryptoměny | Poměr zlata a stříbra | Eurex | TradingView | S&P | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Akciové trhy ve Spojených státech | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Philip Morris | Akcionáři | Zajištění | Šéf společnosti | Baidu | Ripple | Dogecoin | Ethereum | Zájem o akcie | Tesla | Poskytovatelé likvidity | Nákupní signál | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | NYSE Euronext | Spekulativní sázky | Poplatky | Nakupovat akcie | Exxon | Chevron | Konsensus | Úspěšné obchodování | Spekulativní obchodování | Poplatky za obchodování | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Predikce | Ekonomická situace | Krize | Investiční rozhodnutí | Investovat do akcií | Výběr zisků | Výnosy | Americká vláda | Institucionální investoři | Příjmy | cTrader | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Obchodní pozice | Hlavní ekonom | Očekávání | Burzovně obchodovaný fond | iShares Silver Trust | Business Insider | ex | Obchody s akciemi | Purple Trading | Spekulativní investoři | Makléřské firmy | Vstup na burzu | Manipulace s trhem | Intradenní obchody | ING Groep NV | Breakout Trader | Benjamin Graham | LBMA | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | Spekulativní investice | LYNX Trading | Altcoin | XRP | Inteligentní investor | Kodak | NEST | ESMA | Štěpán Hájek | Robinhood | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Drobní investoři | Investování s LYNX | Airbnb | Začít investovat | Saxo | FinTech | LYNX webinář | Krypto | Bitcoiny | Vývoj na finančních trzích | Podniky | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Schwab | Apple (AAPL) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Turecké liry | Pokles ceny | Výplaty dividend | Šéf Fedu | Graf indexu | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Mileniálové | Silnější dolar | Signál na akcie | CFD broker | IG | Anticyklické akcie | Evropská komise | Fungování trhů | Index spotřebitelské důvěry | Centrální depozitář cenných papírů | Společnost Apple | Majetek | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Makléřská společnost | Obchodní přístup | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Hodnotové investování | Nejvýznamnější burza | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Inflace v ČR | IPO Airbnb | IPO Instacart | Uber Technologies | Statistický úřad | Inflační očekávání | Graf indexu S&P 500 | Zákaznická podpora | Hodnota firmy | Podíl nezaměstnaných | Sázky na pokles | Infineon | Infineon Technologies | Akcie firmy | Sharpe ratio | Boris Johnson | Začít obchodovat | Token | Americké společnosti | Akcie a ETF | Defenzivní akcie | Pokles cen | Britský premiér | SEBA | Poptávka po stříbru | Prodej na krátko | Nové akcie | Intradenní trader | AMZN | Akcie podniku | Thyssenkrupp | Stříbrné mince | Prosus | Obchodní pokyny | Televize CNBC | Denní graf | Výše dividendy | Poptávka po ropě | iShares | GOOGL | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Investujte do akcií | Akcie roku | Aphria | GW Pharmaceuticals | Bilance zahraničního obchodu | Akcií těžařů | Loterie | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | Trinity Bank | Vysoká likvidita | Digitalizace | Hazard | Trinity | Objem | Bílý dům | MSFT | Obchod | Jak začít investovat | Standardní odchylka | Proroctví | Vyšší volatilita | Trader 2.0 | Statistický úřad Eurostat | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Růst cen | Borsa Italiana | Počet obchodů | Bilance | Jakub Kraľovanský | Ekonomický vývoj | Co bude | Generální ředitel | PSA | GM | Obchodování akcií u LYNX | Vyšetřování | Amazon | Citadel | Citadel LLC | Úrok | LVMH | Miliardy | Vyhlídky | Trendová linie | INTC | Walt Disney | 5G | FT | Financovat | Technologický sektor | Průmysl | ADP | Investovat v roce 2020 | Na burze | Drahý kov | Průmyslová výroba v Německu | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Enel | Rozvoj | Stavebnictví | Celebrity | Sociální sítě | Problémy | Pojišťovny | Total | Nejistoty | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Plyn | Prohlášení | Fidelity National Information Services | FIS | United Technologies | AbbVie | Amgen | Airbus | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Ohlédnutí | Úroky | Premiér Boris Johnson | Investujte | AXA | Regulátoři | Fed index | xStation5 | Biotechnologické společnosti | AAPL | Disney | Americké vlády | Nike | Dot-com | Uber | Aurora Cannabis | Ztráta | NERV | Počet investorů | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Yandex | Akciové indexy v USA | Roční růst | Visa (V) | Kraft Heinz | Demokratické strany | Wirecard | Shortování akcií | Obchodní podmínky | Ziskovost | Stabilní společnosti | Zvýšení inflace | Dlouhodobí investoři | Exact Sciences | Návratnost | Altria Group | Netflix | Inovace | List Financial Times | Washington | Daimler | Letecké společnosti | Velké trhy | Hodnota společnosti | Budoucnost | Experti | Výplaty dividendy | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Nový rekord | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Komunikace | Astrazeneca | Prezident | AMGN | Koronavirus | Google | Nákaza koronavirem | Trhy | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | American Express | Pohyby cen | Vir | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | DISH | Ceny Bitcoinu | Boeing | Vstupy | Výstupy | BABA | Akcie Alphabet | Obchody | Výrazné ztráty | Fresenius Medical | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | SEC | Rozhodování | Co je IPO? | Obchodovanie | Britský statistický úřad | Prodávající | Monetární politika centrálních bank | Politika centrálních bank | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Gilead Sciences | FinTech akcie | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Střední podniky | Ekonomické recese | Šéfka ECB | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Sestupný trend | Vývoj | Šok | Guru | Extrémní výkyvy | Výkyvy | Příležitost k nákupu | Obrovské ztráty | WP | Vysoká rizika | Prudký pokles | Vysoké ztráty | Air France-KLM | Lufthansa | Short-selling | Index strachu VIX | Mince | Profitovat | Tencent | Další vývoj | Nákupy akcií | Letectví | Největší pády | Zisk společnosti | Cenový vývoj | Fiskální balíček | Viceprezident | Spotřebitelé | Historie | JPMorgan Chase & Co | Volatilita akciových trhů | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Investiční svět | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | Unilever | Index ISM | Manufacturing | Domácnosti | Hotovost | Ministryně financí | Citrix | Citrix Systems | Dávky v nezaměstnanosti | Další růst | Růst | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Index spotřebitelské nálady | Potenciál | Allianz | Viry | Riziko inflace | E-commerce | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Akcie Apple (AAPL) | Akcie Nvidia | Práce | Údaje | Mexiko | Eni | Výroba v Německu | Patenty | UnitedHealth Group | Cestovní omezení | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | FANG | DAWN | WMT | Emitenti | Long signál na akcie | Microsoft Corp | Jiří Makovský | Majitel | Úspory | AMC | Procter & Gamble | Vzrušení | Propad ceny | Finanční pomoc | Cenové pohyby | Reddit | Sociální síť Reddit | Sociální síť | Air France | Joe Biden | Grayscale | 3M | Shell | ATH | Zaměstnanci | Gilead | Tweet | ISM pro sektor služeb | Růst výnosů | PEPSICO | Dovoz | Dosáhnout zisku | Pozitivní očekávání | Regulační orgány | Pozastavení obchodování | Macy’s | Dluhy | NKE | Merck KGaA | Merck | Auta | Expedia | JD.com | Royal Caribbean | FBI | Vakcína | Sektor služeb | Dění na trhu | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Moderna | Advance Auto Parts | Akcie leteckých společností | Aktivity společnosti | Umělé inteligence | Roční zhodnocení | Pronájem nemovitosti | Mondelez | JDE | Unie | ČR | Koronavirové pandemie | Soubor pravidel | Uzavírání pozic | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Gambling | Obchodovaný objem | Waymo | Square | Býčí trend | Sanofi | Stimulační balík | Rostoucí trend | Sentiment na trhu | Covid | Představenstvo | Výkyvy cen | Fintech společnosti | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Akcie Coca-Cola | Dopad pandemie | Novavax | MAM | Ant | Michal Lukáč | Sony | Generace Z | Nový trend | E.ON | Johnson & Johnson | Větší riziko | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | KLM | ChainLink | Úspěchy | Ocenění | Růst tržeb | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Kolísání cen | Akcie těžařů | Fresnillo | KGHM | Silvercorp Metals | Porušení pravidel | Zlatá horečka | DeFi | Akcie u LYNX | Čínská společnost | Silné momentum | Důvěra | Ant Group | Výzkumy | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Erdogan | Turecký prezident | Deutsche Lufthansa | Air Liquide | Počet akcií | Coca-Cola | Holdingová společnost | Přístup na burzu | Zhodnocení akcií | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Budoucí vývoj | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Šéf Tesly | Politici | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Grubhub | Biden | Fiskální pomoc | Marathon | Vinci | Česká republika | Průmyslové zakázky | Poptávka po akciích | NextEra | Pump and dump | Energetický sektor | AEX | Naspers | Walgreens | Akciové portfolio | Akcie Sony | Chování ceny | Množství peněz | Defi | Nařízení | Newmont | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Bed Bath & Beyond | BBBY | SAP AG | Pravidelný příjem | CSCO | ABBV | Uniswap | Aave | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Electronic Arts | Pfizer a BioNTech | Pinduoduo | Akciové investování | QCOM | Akcie spoločnosti | Proražení | NextEra Energy | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie americké společnosti | Akcie Airbnb | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | ABNB | BIDU | Očkování | LEN | MGM | Obchody s deriváty | Rally na Bitcoinu | Stimulační balíček | Carnival | Online prostředí | Růst ceny | Polkadot | DOT | Výnosy z desetiletých dluhopisů | Zvýšení ceny | Společnost Tesla | Brands | Akcie Prosus | JD | Shopify | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Acacia Communications | Držení pozice | Bidenův stimulační balík | Tilray | TLRY | ACB | GWPH | MRK | YOLO | WU | Vhodné akcie | Philips | Macrotrends | Macrotrends.net | AMC Entertainment | Akcie Gamestop | Etsy | KFC | PEP | GameStop rally | Akcie AMC | Prudký růst akcií | Amatérští obchodníci | Růst akcií firmy GameStop | Melvin Capital Management | Point72 Asset Management | MarketsInsider | Cnet.com | Sever cnet.com | Přerozdělení bohatství | Ztráty pro hedgeové fondy | Přezkoumání obchodů | Růst akcií GameStopu | BlackBerry | Reddit GameStop | Úkaz na trzích s akciemi | Akciové kasino | Internetové akciové kasino | Short pozice akcie | Akcie GME | 4chan | Hodnota firmy GameStop | Melvin | Citron Research | Melvin Capitals | GameStop (GME) | Co je Reddit | AMC Entertainment (AMC) | BlackBerry (BB) | Reddit skupina | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Ceny akcií Tesla | Manipulace s cenami | Regulační úřad pro cenné papíry | Sociální média | Short Interest | Melvin Capital | Fond Melvin Capitals | Short Interest Ratio | Outstanding shares | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Intradenní pohyby | Aktivity WallStreetBets | Velké investiční fondy | Randy Frederick | Skupina drobných investorů | Spekulovat na pokles cen | Express | Koss | Naked Brand Group | Naked Brand | Masivní spekulace | Thomas Peterffy | Akcie GameStopu | Mark Cuban | Dave Portnoy | Ted Cruz | Alexandria Ocasio-Cortez | Apex Clearing | Dark pool | SWKS | Skyworks Solutions | Výkyvy akcií | Prudké cenové výkyvy | Cenové výkyvy akcií | Cenové výkyvy | Výkyvy akcií GameStop | Chaotický vývoj | Joseph Grundfest | Komisař SEC | SEC Joseph Grundfest | Velké fondy | Todd Henderson | Dav z Redditu | Kyle Rodda | Spekulativní obchodování na burzách | Bílá velryba | Moby Dick | Obchodování na asijských akciových trzích | Retailoví investoři | Investoři z Redditu | Akcie společnosti GameStop | Koordinované nákupy | Růst ceny Bitcoinu | Gene Simmons | Snoop Dogg | TLRY.US | Tilray (TLRY.US) | Grow Pharma | UNH | Komunita Reddit | Akcie kanabisových spoločností | Anheuser-Busch inBev | Scotts Miracle-Grow Company | Molson Coors Beverage Company | NewAge | Corbus Pharmaceuticals Holdings | ACB.US | APHA.US | ABBV.US | BUD.US | MO.US | SMG.US | TAP.US | GWPH.US | NBEV.US | CRBP.US | CRBP | Zinek | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Air France-KLM (AF) | Akcie Air France-KLM | Akcie Air France-KLM (AF) | Kering | Regulátor v EU | AIG | FinTech akcie 2021 | Obchodování FinTech akcií | Rizika a příležitosti | Hypoport (HYQ) | Akcie Hypoport (HYQ) | HYQ | Akcie Fidelity National Information | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | Fidelity National Information Services (FIS) | Akcie Visa (V) | Akcie Square | Akcie Square (SQ) | Square (SQ) | SPWR | Air | Junior Trader | Filip Kaczmarzyk | Trading oddělení | CFH Makrets | Noble Securities | Obchodování OTC | Obchodování OTC instrumentů | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Banco Santander | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | GameStop akcie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Koss Corporation | Akcie Koss Corporation (KOSS) | Prezident Erdogan | Umění | WSB | WallStreetBets (WSB) | Legenda WallStreetBets | Martin Shkreli | token DOGE | DOGE | Riskantní token
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Wagon Finance
Wachsende Werte
Wales
Walgreens
Walk-Forward
Wallet Coins
Wallflower
Wall Street
Wall Street Academy
Wall Street Akademie

Následující klíčová slova

WallStreetBets (WSB)
Wall Street index
Wall Street Journal
Wall Street Journal (WSJ)
Wall Street: Peníze nikdy nespí
Wallstreetská čarodějnice
Wall Street Warriors
Wallwood Broker
Wallwood Capital Management
Wallwood Capital Management Limited
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral Markets new demo
Potvrďte prosím... Zavřít