Pondělí 27. září 2021 03:20
reklama
ETX Capital
reklama
Dukascopy
reklama
Purple Trading Roadshow
reklama
ETX Capital

Klíčová slova - Čínská společnost

img

Je čas nakoupit Nio akcie? Světové prodeje elektromobilů rostou

22.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Nio (NIO). Jde o čínskou společnost patřící do sektoru elektromobilů. Firma Nio je obecně považována za jednoho z největších čínských konkurentů Tesly. Elektromobilový průmysl je v dané zemi v tomto ohledu velmi klíčový.
C:\fakepath\top-09082021-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

09.08.2021 1) Cena nejznámější kryptoměny bitcoin se včera dostala na nejvyšší úroveň od poloviny května a přechodně vystoupila nad hranicí 45 000 dolarů (zhruba 971 000 Kč). Později se však vrátila do blízkosti 44 000 dolarů, plyne z údajů serveru CoinDesk.
C:\fakepath\Hongkong.jpg

FT: Majitel TikToku, firma ByteDance, obnovil plán vstupu na burzu

09.08.2021 Čínská společnost ByteDance, která je majitelem populární aplikace pro sdílení krátkých videí TikTok, obnovila plán vstupu na burzu. A to navzdory rostoucímu tlaku čínských regulátorů na technologické podniky. Informoval o tom včera list Financial Times (FT), který se odvolává na zdroje obeznámené s plány podniku. ByteDance podle zdrojů hodlá uvést své akcie na hongkongskou burzu, buď v letošním čtvrtém čtvrtletí, nebo začátkem příštího roku.
img

Strategy Analytics: Jedničkou na evropském trhu se smartphony se stala Xiaomi

02.08.2021  Dodávky chytrých telefonů v Evropě se ve druhém čtvrtletí meziročně zvýšily o 14 procent na 50 milionů přístrojů. Jedničkou na evropském trhu se smartphony se poprvé stala čínská společnost Xiaomi, která tak odsunula na druhou příčku jihokorejského rivala Samsung. Informovala o tom dnes výzkumná skupina Strategy Analytics na svých internetových stránkách.
C:\fakepath\Cina.jpg

Reuters: O akcie čínské Didi je v USA zájem, firma získala víc, než čekala

30.06.2021 Čínská společnost Didi Global získala z primární veřejné nabídky akcií (IPO) v New Yorku 4,4 miliardy dolarů (94,3 miliardy Kč). Je to víc, než předpokládala a znamená to největší prodej akcií čínské firmy na burze v USA od roku 2014. Uvedly to dnes zdroje agentury Reuters. Didi je největším provozovatelem alternativní taxislužby v Číně, s jejími akciemi se dnes začne obchodovat na burze NYSE.
img

Analýza Fidelity International: Odvětví elektromobility v Číně poroste ještě rychleji

29.06.2021 Od vypuknutí pandemie Covid-19 jsme svědky vlny optimismu, co se týče elektromobilů. Vlády velkých zemí po celém světě zavádějí ekologická opatření a ekologické investování mezi ústřední body svých strategií. Zatímco se pozornost soustředila zejména na klimatickou politiku USA nebo Evropy, Čína se také zavázala k dekarbonizaci. Vzhledem k tomu, že ceny baterií pro elektromobily klesají rychleji, než se očekávalo, mohl by čínský elektromobilový průmysl oproti současným odhadům ještě více zrychlit. Ačkoli věříme, že čínský růst trhu elektromobilů má před sebou slibnou budoucnost, kořist nebude rozdělena rovnoměrně. Pravděpodobněji totiž zvítězí společnosti v přední části hodnotového řetězce, které mají lepší konkurenční pozici.
C:\fakepath\Kryptoměny.jpg

Největší výrobce zařízení na těžbu kryptoměn, čínský Bitmain, pozastavil prodej

25.06.2021 Čínská společnost Bitmain, která je největším světovým výrobcem zařízení na těžbu kryptoměn, pozastavila prodej svých produktů na trzích s okamžitým dodáním. Chce tak zmírnit prodejní tlak vyvolaný krokem Pekingu, který v květnu vyzval k zastavení těžby kryptoměn, informovala dnes agentura Reuters. Firma též uvedla, že se svými klienty hledá kvalitní dodávky energie na místech, jako jsou Spojené státy, Kanada, Rusko, Kazachstán či Indonésie.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

Lithium – nový investiční trh s novými hráči

10.02.2021 Podle údajů od stávajících výrobců se nedostatek získatelného lithia očekává v polovině 20. let 21. století. [1] Historicky vedl nedostatek surovin k nárůstu ceny suroviny jako takové. Proto může v budoucnu dojít ke krátkodobému tlaku na zvýšení cen lithia.
C:\fakepath\koronavirus-2020.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2020

14.12.2020 Rok 2020 se zcela jistě zapíše do historie. Byl to neuvěřitelný rok plný šílených událostí a v podstatě vše se točilo kolem koronaviru. A jelikož se blíží konec roku, tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice v tomto roce.
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

WSJ: Čína chystá černou listinu technologických firem z USA

22.09.2020 Čína urychleně dokončuje černou listinu amerických technologických společností. Informoval o tom včera s odvoláním na obeznámené zdroje list The Wall Street Journal. Na seznamu se patrně objeví konkurent čínské společnosti Huawei, americký podnik Cisco Systems. Peking nicméně podle WSJ se sankcemi otálí, část čelných představitelů Číny chce o černé listině rozhodnout až po listopadových prezidentských volbách ve Spojených státech. Společnost Cisco věc nekomentovala.
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

Čína hrozí odvetou za postoj Washingtonu k TikToku a WeChat

20.09.2020 Čína hrozí odvetou za rozhodnutí administrativy amerického prezidenta Donalda Trumpa začít ve Spojených státech blokovat čínské aplikace TikTok a WeChat. Čínské ministerstvo obchodu vyjádřilo svůj "rezolutní odpor" a samotný TikTok podle agentury Bloomberg požádal americký soud, aby rozhodnutí Trumpovy vlády zneplatnil.
C:\fakepath\trump-18092020-lv.gif

Trump v USA zablokuje TikTok a WeChat

18.09.2020 Administrativa prezidenta Donalda Trumpa od neděle ve Spojených státech zablokuje možnost stahovat aplikace TikTok a WeChat, které jsou v čínském vlastnictví. Oznámilo to dnes americké ministerstvo obchodu. V případě WeChatu bude od neděle výrazně omezeno i fungování aplikace, současní uživatelé TikToku by ale zatím neměli pocítit žádné výraznější změny. Trump své současné tažení proti čínským aplikacím zdůvodňuje obavami o národní bezpečnost.
img

Akcie NIO – Nový leader elektromobility?

17.09.2020 Akcie NIO působivě posiluje. Chvíli to vypadalo, že čínský výrobce elektromobilů zbankrotuje, ale společnost následně povstala z popela jako fénix. Stále více společností se aktivně soustředí na výrobu elektromobilů. Tesla je stále favoritem na trhu, ale protože cena jejích akcií během velmi krátké doby extrémně posílila, investoři hledají levnější alternativy. Je NIO novým vyzyvatelem Tesly o prvenství na trhu s elektromobily?
img

🔻🔻 Fed a Trump posílají indexy dolů

17.09.2020 FOMC chtěla včera přinést v prvé řadě holubičí poselství, ale to se úplně nepodařilo. Trh je v současné době závislý na velmi expanzivní měnové politice a bez nového stimulu na horizontu se obchodníky uchlácholit nepodařilo. Fed slíbil zachování nulových sazeb do konce roku 2023, ale akcie reagovaly poklesem. Negativní nálada se prohloubila poté, co americký prezident Trump naznačil, že se mu nelíbí řešení amerických operací společnosti TikTok, při kterém by si čínská společnost uchovala kontrolu. A popřel tak předchozí spekulace.
C:\fakepath\Alibaba.jpg

Alibaba má první továrnu, expanduje mimo internetový prodej

16.09.2020 Čínská společnost Alibaba Group, která se soustředí hlavně na internetový prodej, dnes ve východočínském městě Chang-čou představila svou pilotní továrnu. Snaží se o takzvanou chytrou výrobu. Oznámení ilustruje expanzi společnosti mimo její hlavní oblast podnikání a směrem k dodavatelským řetězcům internetového prodeje, uvedla agentura Reuters.
img

Média: ByteDance platformu TokTok neprodá, spojí se s Oraclem

14.09.2020 Čínská společnost ByteDance své americké aktivity platformy TikTok neprodá ani Microsoftu, o kterém se spekulovalo, ani firmě Oracle, která se objevila také jako jeden ze zájemců. Čínská státní televize CGTN a další média s odkazem na zdroje uvádějí, že ByteDance uzavře s americkým Oraclem partnerství a ten zřejmě získá v čínské firmě významný podíl. Prodat americké aktivity firmě ByteDance v létě nařídil prezident Donald Trump, a to s odkazem na obavy o národní bezpečnost.
img

Reuters: O aktivity TikToku v USA se zajímá také Twitter

10.08.2020  Americká internetová společnost Twitter projevila zájem o převzetí aktivit čínské aplikace pro sdílení krátkých videí TikTok ve Spojených státech. Agentuře Reuters to řekly zdroje obeznámené se situací. O převzetí aktivit, které by odvrátilo zákaz provozu TikToku v USA, již jedná americký softwarový gigant Microsoft.
C:\fakepath\Cina-USA2.jpg

Americká vláda stupňuje tažení proti čínským internetovým firmám

06.08.2020 Americká vláda zintenzivňuje tažení proti čínským společnostem v americkém digitálním prostoru. Ministr zahraničí Mike Pompeo představil body projektu s názvem Čistá síť, který má zabránit čínským internetovým aplikacím a telekomunikačním firmám v přístupu k citlivým údajům amerických občanů i podniků, informuje dnes agentura Reuters. Pompeovo oznámení přichází nedlouho poté, co americký prezident Donald Trump pohrozil zákazem platformy TikTok, kterou provozuje čínská společnost ByteDance.
img

Huawei se stal největším prodejcem smartphonů na světě

30.07.2020 Čínská společnost Huawei Technologies se ve druhém čtvrtletí navzdory americkým sankcím stala díky odbytu na čínském trhu největším prodejcem chytrých telefonů na světě. Dodala 55,8 milionu přístrojů. Ukázala to data, která zveřejnila analytická společnost Canalys. Čínský podnik tak na druhé místo odsunul jihokorejského rivala Samsung Electronics, který trhu smartphonů kraluje už několik let. Třetí je americká společnost Apple.
C:\fakepath\forex-2019.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2019

16.12.2019 Blíží se konec roku a je na čase připomenout si nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2019. V tomto pravidelném každoročním článku se podíváme na přehledné shrnutí všech hlavních událostí, které ovlivňovaly světové finanční trhy – akcie, komodity, dluhopisy a forex. Vše je přehledně shrnuto do jednotlivých měsíců a dnů. Připomeňte si tak vše podstatné, jakými událostmi si prošly centrální banky, světové ekonomiky, akciové korporace, burzy a měny.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Brexit | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Fitch | GBP/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | G20 | HDP | Obchodní deník | Devizové rezervy | Divergence | Kanada | Německo | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Analytik | Spekulace | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Ekonomické události | Obchodování na burze | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bankovní rada | Bloomberg | Bod | Breakout | Burza | Burza cenných papírů | CEO | CFD | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | ECB | ESM | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FOMC | Fed | Finanční trhy | Futures | Fúze | IPO | Index PX | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Lot | MMF | Margin | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měny | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Obchodník | Opce | P/E | Platforma | Portfolio | Pozice | Příkaz | RSI | Ratingová agentura | Riziko | Ropa | Short | Spot | Spread | Standard & Poor's 500 | Statut | Support | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Banky | EUR | USD | Commerzbank | Barclays | Dluhopisy | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | FTSE | Ekonomika Spojených států | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Býčí divergence | Vývoj ceny | Cenový graf | Byznys | Pravděpodobnost | Zisk | Těžba ropy | Výsledky | Obchodní příležitosti | Bohatství | London Stock Exchange | Euronext | Partners | Gold | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Světová obchodní organizace | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Eurostat | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | EPS | Index | Odpor | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Erste | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akciové burzy | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Brent | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Česká ekonomika | České akcie | Dlouhodobé investice | Dolar | Ekonomika USA | Eura | Evropská banka | Exchange | Fiskální rok | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Graf | HDP Číny | Hodnota akcií | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index VIX | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investing | Investovat do zlata | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Kurzy | Libra | Maďarsko | Management | Markets | Nákup akcií | Nemovitosti | PayPal | Portfolia | Prodej akcií | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Státní dluhopisy | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Volatility | Volkswagen | Vývoj ceny zlata | Webináře | Zemní plyn | Zkušenost | Zisky | CNBC | Benzín | EBITDA | Ekonomika EU | EV | Jeff Bezos | Ministerstvo financí | Obchodní den | Petr Kellner | ROCE | ROE | Itálie | Spojené státy | WSJ | Kmenové akcie | Směrodatná odchylka | Tržby | Clearing | Úvěr | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | Komise | 1 milion | Burze | Investment | Traders | Aramco | Markit | Dow Jonesův index | Sky News | Royal Bank of Scotland | DPA | CNN | Microsoft | Sentix | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | PwC | Agentura AP | Barrick Gold | Short squeeze | Brazílie | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Ministr financí | Stock Exchange | Evropské banky | Snižování úrokových sazeb | Energie | Rada ČNB | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Agentura Reuters | Evropské trhy | City | Fidelity International | Investiční firma | Forbes | Americké firmy | Firmy | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Economic | Akcie v USA | Televize Sky News | IHS | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Program nákupu dluhopisů | Vladimir Putin | Americký akciový index | S&P Global | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Walmart | Alibaba | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Zahraniční investice | Ztráty | Finanční injekce | Evropský trh | Erste | Unipetrol | Saúdská Arábie | London Stock Exchange (LSE) | Akcionáři | Zajištění | FTSE 100 | Baidu | Tesla | Kapitalizace | Výhled | Obchodování na newyorské burze | NYSE Euronext | Poplatky | Rekordní maxima | Exxon | Chevron | Predikce | Světová obchodní organizace (WTO) | Ministr obchodu | Průzkum | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | FCA | Finanční ústav | Investovat do akcií | Výnosy | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Softbank | ARM Holdings | Institucionální investoři | Příjmy | Alphabet | ČTK | Rada MMF | Internetové firmy | Zvýšení volatility | Pokles ekonomiky | HDP eurozóny | Program kvantitativního uvolňování | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Audi | IHS Markit | MUFG | Fúze a akvizice | Vstup na burzu | CoinDesk | Cena palladia | Breakout Trader | Anadarko Petroleum | Spekulativní investice | LYNX Trading | NEST | ESMA | Lithium | Jak fungují akcie | Obchodování na trzích | Airbnb | Obchodní války | FinTech | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | OPEC+ | Obchodní válka | Podniky | Renaissance Capital | Globální hospodářský růst | Graf vývoje | Technologické akcie | Akcie společnosti | Portu | Objem obchodování | Bitmain | Společnost Bitmain | USMCA | Přímé zahraniční investice | Dodávky ropy | Primární nabídka | EK | Prezident Trump | Evropská komise | Pohyby na trzích | Americké podniky | Základní úroková sazba | Veřejný dluh | Česká firma | Financial Times (FT) | Refinitiv | Čínské firmy | Společnost Apple | The Wall Street Journal | Ukončení obchodní války | SABIC | Obchodovat s akciemi | FCC | Globální dluh | Primární nabídka akcií | Zvýšení sazeb | Nejvýznamnější burza | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Světové finanční trhy | IPO Airbnb | IPO Instacart | Uber Technologies | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Tržní hodnota Microsoftu | Investiční rady | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Obchodní aktivity | Nejznámější kryptoměny | Merlin Entertainments | Akcie firmy | Sharpe ratio | BrandZTop | Nabídka akcií | Americké společnosti | Čínský trh | Akcie a ETF | Digitální daň | Defenzivní akcie | Blackstone | Výkonný ředitel | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Situace na trzích | Nové akcie | Akcie týdne | Americká cla | Cla na čínské zboží | AMZN | Thyssenkrupp | Sběratel | Kristalina Georgievová | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | Prosus | Saudi Aramco | Denní graf | Italská vláda | Vlastní akcie | Thomas Cook | Manipulace s akciovým trhem | Finanční údaje | GOOGL | Akcie Skyworks Solutions | Investujte do akcií | Jak se stát lepším investorem | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Očekávaný růst | Hospodářské dopady | Cena akcie | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Hospodářské krize | Platební společnost | ByteDance | TikTok | Huawei | Digitalizace | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Startup | Rozpočtový schodek | Deficit | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Ropná firma | Ropný gigant | Německá vláda | Americký ministr obchodu | Indigo | Objem | Dovoz čínského zboží | Bílý dům | MSFT | Obchod | Obchodní dohody | Standardní odchylka | Vyšší volatilita | Spojené státy a Čína | Alibaba Group | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | List The Wall Street Journal | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Ekonomiky eurozóny | Pfizer | Výrobce léků | Výrobce léků Pfizer | Obchodovat na burze | Čínská firma | Borsa Italiana | Server CNBC | Index DOW | EMH | Erste Group | Avast | Generální ředitel | PSA | GM | Odhad růstu světové ekonomiky | Obchodní spor | Negativní nálada | Čínský prezident | Si Ťin-pching | Vyšetřování | Labouristé | Amazon | Tiffany | LVMH | Miliardy | EBRD | Hong Kong | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Administrativa prezidenta | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banka | Walt Disney | 5G | AFP | FT | Meziroční růst HDP | Financovat | Omezení těžby | Předpovědi | Wilbur Ross | Průmysl | Na burze | Nabídka Aramco | Impuls | Rostoucí náklady | Abkajk | Churajs | General Motors | NTT | Docomo | Čínské zboží | Největší ropná firma | Největší ropná firma světa | Rozvoj | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Paul Volcker | Statut celebrity | Celebrity | Bývalý šéf americké centrální banky | Problémy | NAFTA | Americké ministerstvo práce | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Primární nabídka Aramco | Firma Saudi Aramco | Ropná firma Saudi Aramco | Konzervativní strana | Klesající klín | Světové obchodní organizace | Konzervativci | Plyn | Nálada | Koruna zpevnila | Prohlášení | Prohlášení čínské vlády | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo | Yahoo Japan | Alstom | Amcor | Moskva | Jim Yong Kim | Prezident Světové banky | David Malpass | Newmont Mining | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Bemis | Embraer | Časopis Forbes | EASA | Fidelity National Information Services | FIS | Worldpay | Internetový gigant | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Americká ropná společnost | První den obchodování | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Avon Products | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | UTC | Tata Steel | BrandZTop 100 | Patrick Drahi | Největší americký výrobce léků | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Francouzský Senát | Federální obchodní komise | FTC | Mylan | Upjohn | Měnový výbor centrální banky | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Amgen | Nissan Motor | Apple Arcade | Apple TV+ | Ropná zařízení | Zmírnění chudoby | Zmírnění chudoby ve světě | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Společnost IAG | Akciový index Dow Jones | Největší primární nabídka akcií | Harmony | Goldcorp | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Array Biopharma | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Seznam.cz | Škoda Auto | Míra | Akciové korporace | Konec roku | Bankovní rada České národní banky | Geely | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Trumpova administrativa | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | FedEx | Nejziskovější | Disney | Americké vlády | Lámání rekordů | Uber | Česká zbrojovka | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Hlavní akciové indexy | Roční růst | Peking | US100 | Wirecard | Stabilní společnosti | Hospodaření | Paschal Donohoe | Očekávaný růst poptávky | Růst poptávky | Silný support | Společnost Sentix | Američané | Návratnost | Odškodné | Netflix | Inovace | General Motors (GM) | List Financial Times | Výroba aut | Výroba aut v Německu | Washington | Daimler | VDA | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Ministr zahraničí | Budoucnost | Nový rekord | Ministerstvo práce | Čínský vicepremiér Liou Che | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Analytička | Americké ministerstvo financí | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Vyplácení dividend | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | Koronavirus | Výsledky průzkumu | Paypal Holdings | Brand Finance | Značka Amazon | Google | Samsung | 100 miliard dolarů | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | Ministr obchodu Wilbur Ross | Světová zdravotnická organizace | WHO | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Většinový podíl | Pokles | Situace | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | Burzy v Šanghaji | Boeing | FIAT | Zlepšení | BABA | Akcie Alphabet | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Strategy Analytics | Velmi bohatý | Postmates | Snowflake | Palantir | Čínské ministerstvo | Americké ekonomiky | Růst britské ekonomiky | Britský statistický úřad | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Deutsche Telekom | Gilead Sciences | NVAX | Akcie Novavax | Představitelé Číny | Japonská automobilka | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Snížení těžby | Guru | Příležitost k nákupu | WP | Restrikce | Negativní hospodářské dopady | Vysoká rizika | Aerolinky | Mince | Profitovat | Čínský růst | Tencent | Letectví | Tržby společnosti | Největší propad | Společnost Saudi Aramco | Burzy cenných papírů | Spotřebitelé | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Volatilita akciových trhů | Vládní podpory | Internetový obchod | Obchod Amazon | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Unilever | Státní televize | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | Návrh zákona | Výrobce letadel | Hotovost | Ministryně financí | Prodejní tlak | Sněmovna reprezentantů | Další růst | Růst | Německý parlament | Roberto Azevedo | Koronavirové krize | Ratingová agentura S&P | Biliony USD | Biliony | Potenciál | Sněmovna reprezentantů USA | České vlády | Německý statistický úřad | Šíření nákazy | Fiat Chrysler | Ekonomiky | Společnost Walt Disney | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Války | Schodek | Organizace | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Práce | Údaje | Americké ministerstvo zahraničí | IATA | Obchodovat s cennými papíry | Devizové rezervy České národní banky | Možnosti obchodování | Dopady koronavirové krize | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Německé automobilky | Snížení produkce | Nejvyšší soud | Výpadky | Více peněz | Majitel | Úspory | Vládnoucí strana | Chesapeake Energy | Reddit | Sociální síť | Amazon Jeff Bezos | Výrobce letadel Boeing | Automobilka Ford Motor | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | BCM | Výzkumná skupina | Gilead | Společnost Gilead | Mike Pompeo | Růst výnosů | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Dovoz | Dosáhnout zisku | Generovat zisk | Alternativní taxislužby | Státy eurozóny | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Dluhy | Toyota Motor | Společnost Avast | Členské státy | T-Mobile | Auta | JD.com | Xiaomi | Společnost Xiaomi | Prodej elektromobilů | Vakcína | Jukos | Prodej vozů | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Contemporary Amperex Technology | CATL | Americká média | Renault | Umělé inteligence | Pronájem nemovitosti | JDE | Unie | ČR | Prezidenti a premiéři | Salesforce | Koronavirové pandemie | Hertz | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Výrobce aut | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Průraz | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | Zbrojovka | Londýnské burzy | Waymo | Německé vládní strany | Oracle | Hertz Global Holding | Hertz Global | Rozpočtový deficit USA | Subvence | CapitalPanda | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | BCM Begin Capital Markets CY | Jozo Perić | Proticyklické kapitálové rezervy | Dluh Británie | Rostoucí trend | Covid | Technologické firmy | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Chesapeake | Den obchodování | Akcie Coca-Cola | Společnost Uber | Novavax | Ant | Sony | Japonská společnost | Americký výrobce letadel | Úspěchy | Ocenění | Americká společnost Apple | Stellantis | DS | Chrysler | Růst tržeb | Ceny | Praha | Spotřební daně | Technologické společnosti | Společnost Twitter | Společnost Chevron | Softwarový gigant | Salesforce.com | Burzovní hodnota | Model 3 | Akcie těžařů | Silvercorp Metals | Porušení pravidel | Zlatá horečka | Konkurenční společnosti | Důvěra | Ant Group | Indonésie | WeCHat | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Americké ministerstvo spravedlnosti | Marks & Spencer | Veřejný dluh Británie | Počet akcií | Airbus Group | Coca-Cola | Americký soud | Výrobce baterií | SPAC | Rentabilita | Inspirace | Zdanění | CGTN | Televize CGTN | Čínská státní televize | Platforma TikTok | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Nvidia | Qualcomm | Snížení emisí | Akcie NIO | Společnost ByteDance | TikTok Global | Zadlužení Německa | Americký podnik | Společnost Cisco | LG Chem | Elektromobily | BloombergNEF | Abhijit Banerjee | Diverzifikovat | Plynovody | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Snížit emise | Grubhub | Internetová společnost | Cineworld | Společnost Cineworld | Odvolací soud | Měnový fond | AEX | Naspers | Paul Milgrom | Robert Wilson | iPhone | Výrobce letecké techniky | Akciové portfolio | Akcie Sony | Koncern | Digitální převody peněz | Nařízení | Newmont | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | První obchodní den | Odklad splátek | T-Mobile US | Společnost Pfizer | Pinduoduo | Producent ropy | PLTR | Nio | Li Auto | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie americké společnosti | Akcie Airbnb | Norwegian Air Shuttle | LATAM Airlines | ABNB | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | Lego | Očkování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | Boeing 737 Max | Carnival | Autopůjčovna Hertz | Společnost Tesla | Akcie Prosus | Cestovní kancelář | JD | Akcie Gamestop | KFC | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | SWKS | Skyworks Solutions | Vypuknutí pandemie | Ark Invest | Albermarle | Albermarle Corp. | NYSE: ALB | Objem akcií | NYSE: GM | NIO Limited | NYSE: NIO | Zinek | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Rozhodnutí vlády | Nový kapitál | Oživování ekonomiky | Technologické podniky | Pandemie covidu-19 | Fidelity | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | Ark | Cathie Wood | Emise skleníkových plynů | Pandemie COVID | Těžaři | Objem fúzí a akvizic | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Plány | Dekarbonizace | SAIC | Konkurence | Hongguang Mini | Wuling | XPeng | Prodej | BCM Begin Capital Markets | Graf akcie | Denní graf akcie | Oligopol | Didi | Čínské firmy v USA | Zařízení na těžbu kryptoměn | Čínská společnost Bitmain | Těžební místo | Sestavy na těžbu kryptoměn | Zastavení těžby kryptoměn | Akcie čínské Didi | Společnost Didi | Will Wej Čcheng | SAIC Motor | Americký výrobce | Smartphony | Odvětví | Účetní období | Objem fúzí a akvizic ve světě | Majitel TikToku | Plán vstupu na burzu | Aplikace TikTok | Čínští regulátoři | Plány společnosti | Kuaishou | Akcie konkurenční společnosti | Souhlas ke vstupu na zahraničí burzu | Plány podniku | Palantir akcie | Akcie PLTR | Společnosti | Google akcie | Nio akcie | Akcie Nio (NIO)
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | FXstreet | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Čínská internetová firma
Čínská komise pro regulaci akciových trhů
Čínská komunistická strana
Čínská makrodata
Čínská média
Čínská měna
Čínská měna kurz
Čínská měna proti dolaru
Čínská poptávka
Čínská poptávka po ropě

Následující klíčová slova

Čínská společnost Bitmain
Čínská státní televize
Čínská televize
Čínská továrna
Čínská tragédie
Čínská vláda
Čínské akcie
Čínské akcie dnes
Čínské akciové trhy
Čínské banky
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít