Úterý 20. duben 2021 02:20
reklama
Dukascopy
reklama
Admiral Markets na Admirals
reklama
Dukascopy

Klíčová slova - Japonský index Nikkei

C:\fakepath\top-05042021-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

05.04.2021 1) Japonský index Nikkei 225 dnes stoupl o 0,79 % čímž překonal o 89,25 bodu hranici 30 tisíc bodů, nad níž se nepodíval od ledna roku 1990. O něco nižší růst jihokorejského Kospi o 0,26 % na 3 120,83 bodu byl dán mimo jiné oznámením firmy LG Electronics, že ukončí ztrátovou výrobu chytrých mobilních telefonů. Akcie technologického giganta kvůli tomu odepsaly dvě a půl procenta.
C:\fakepath\top-26032021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.03.2021 1) Akcie japonské finanční společnosti Nomura se dnes propadly o 16 % poté, co firma oznámila možnou dvoumiliardovou ztrátu své americké pobočky. Firma situaci analyzuje, a ještě se nevyjádřila, jaký dopad to bude mít na její hospodaření. Japonský index Nikkei přesto zaznamenal nejvyšší denní zisk v regionu.
C:\fakepath\akcie3.jpg

Evropské akcie v reakci na volby v USA zpevňují

09.11.2020 Akcie v Evropě zahájily týden růstem, trh příznivě hodnotí výsledek prezidentských voleb ve Spojených státech. Vítězství kandidáta Demokratické strany Joea Bidena by podle analytiků mělo přispět ke zlepšení obchodních vztahů mezi Evropou a Washingtonem a k celkovému zklidnění i na diplomatické úrovni.
C:\fakepath\akcie7.jpg

Asijské akcie po zvolení Bidena rostou, Nikkei nejvýše za 29 let

09.11.2020 Akcie v Asii zahájily nový týden růstem a japonský akciový index Nikkei uzavřel na nejvyšší hodnotě za 29 let. Zvolení Joea Bidena americkým prezidentem zvýšilo zájem o rizikovější investice, protože investoři čekají méně regulací a více měnových stimulací.
img

Covid-19 už i v Bílém domě. Bude ohrožena Trumpova kandidatura?

02.10.2020 Zástupci Bílého domu v pátek potvrdili, že 74letý americký prezident Donald Trump a jeho manželka Melania byli pozitivně testováni a aktuálně musí zůstat v karanténě. Bude tak muset na chvíli zastavit své aktivity související s kampaní k prezidentským volbám, které se mají konat již v listopadu. Situace může být o to vážnější, protože Trump patří do rizikové skupiny a všechno bude záviset na tom, jaký průběh u něj onemocnění nabere.
C:\fakepath\top-14052020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

14.05.2020 1) Akcie v Asii a Tichomoří po dvou dnech smíšených výsledků dnes už padly všechny. Na investory zase naplno doléhá nejistota ohledně opětovného šíření nemoci covid-19 po světě. Nejvyšší ztráty si připsal japonský index Nikkei 225, který odepsal 1,74 % na 19 914,78 bodu.
C:\fakepath\akcie7.jpg

Akcie v Asii oslabují, japonský index Nikkei odepsal 2,3 procenta

13.04.2020 Akcie na asijských trzích zahájily týden převážně poklesem, výrazné ztráty má například burza v Tokiu. Vedle šíření koronaviru má na pokles cen podle analytiků vliv nedělní dohoda Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) a jejich spojenců. Ti sníží těžbu ropy o 9,7 milionu barelů denně, což ale podle části analytiků zdaleka nebude stačit, pokud má z trhu zmizet nadprodukce.
img

Ropa již není černým zlatem. Trhy po celém světě mají depresivní náladu

09.03.2020 „Po otevření burzy se italské akcie během první hodiny propadly v průměru o více než 10 procent. Ukazuje se, že krátkodobě má vyhlášení karantény ničivější dopady na trhy než šíření koronaviru,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Burzy po celém světě si připsaly tučné zisky

20.12.2019 „Investoři přestali naslouchat ekonomům, kteří mluvili o možném příchodu recese. Místo toho reagovali na uvolňování měnové politiky ze strany centrálních bank a začali investovat do rizikovějších aktiv jako jsou akcie. Výsledkem byl výrazný růst burzovních indexů po celém světě,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Investoři dostali bohatou vánoční nadílku

13.12.2019 „Britská libra v reakci na výsledky předčasných voleb ve Spojeném království výrazně posílila vůči euru i dolaru. Trhy přivítaly, že končí období nejistoty kolem brexitu a očekávají, že celý proces odchodu Spojeného království z Evropské unie bude v brzké době dokončen,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Evropské burzy zažívají nejhorší dvoudenní pád od referenda o brexitu

05.08.2019 Akcie ve Spojených státech otevřely výrazně v mínusu, a navazují tak na propady na evropských a asijských burzách. Může za to eskalace obchodního sporu mezi Čínou a Spojenými státy, která poslala dolů čínský jüan nejníže za více než desetiletí a přiměla investory obrátit svůj zájem k bezpečným investicím jako japonský jen, státní dluhopisy a zlato. Asijské akcie zahájily nový týden největšími propady za několik měsíců. Evropské burzy zažívají nejhorší dvoudenní pád od referenda o brexitu. Za poslední dvě seance ztratily evropské akcie téměř 4,5 %, což představuje hodnotu zhruba půl bilionu dolarů. Jde o největší pokles za dvě po sobě jdoucí seance od výprodejů ve dnech 24. a 27. června 2016, které následovaly bezprostředně po referendu o odchodu Británie z Evropské unie.
img

Evropské akcie po čínském protiúderu padají, euro navyšuje zisky

05.08.2019 Akcie v Evropě klesají a propad se dnes zřejmě nevyhne ani akciím ve Spojených státech. Může za to eskalace obchodního sporu mezi Čínou a Spojenými státy, která poslala dolů čínský jüan nejníže za více než desetiletí a přiměla investory obrátit svůj zájem k bezpečným investicím jako japonský jen, státní dluhopisy a zlato. Asijské akcie zahájily nový týden největšími propady za několik měsíců.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Asijské akcie klesly nejníže za šest měsíců, klesají i evropské

05.08.2019 Asijské akcie zahájily nový týden největšími propady za několik měsíců. Po otevření trhů klesají i akcie v Evropě a propad se dnes zřejmě nevyhne ani akciím ve Spojených státech. Může za to eskalace obchodního sporu mezi Čínou a Spojenými státy, která poslala dolů čínský jüan nejníže za více než desetiletí a přiměla investory obrátit svůj zájem k bezpečným investicím, jako japonský jen, státní dluhopisy a zlato, píše agentura Reuters.
img

Japonský Nikkei 225 na 27letém rekordu

01.10.2018 Americký akciový trh v závěru uplynulého týdne nedoznal výraznějších změn. Průmyslový index Dow Jones si polepšil o sedm setin procenta, technologický Nasdaq o pět setin a index S&P 500 uzavřel na čtvrtečním kurzu. Jednou z nejzajímavějších zpráv byla informace o tom, že Elon Musk musí odstoupit z pozice předsedy správní rady automobilky Tesla a také zaplatit pokutu ve výši 20 mil. USD. Stejnou sumu musí uhradit i samotná společnost. Důvodem byly jeho tweety ohledně záměru stáhnout firmu z burzy při kurzu 420 USD za akcii. Záhy se však ukázalo, že to není pravda a že s potenciálními investory teprve vyjednává. Akcie Tesly v pátek uzavřely o 14 % níže na ceně 265 USD za kus.
img

Index geopolitických rizik je nejvýše od roku 2003

06.04.2018 Naděje v reflaci z počátku letošního roku nepřežily ani první měsíce roku kvůli obavám z obchodní války. V zemích G7 se průměrná inflace v posledním roce ustálila kolem 1,7 % a v zemích BRICS a v Indonésii, kde je inflační tlak obvykle vyšší, vidíme jasnou konvergenci sazeb inflace se sazbami rozvinutých zemí. Inflace v rozvíjejících se zemích je na nejnižší úrovni od velké finanční krize a meziročně se dostala pouze na 3,2 %.
img

Volatilita je zpět. Obchodní válka mezi USA a Čínou nabírá na obrátkách

23.03.2018 Minulý týden začal poklidně, setkáním G20 v Argentinské metropoli Buenos Aires. Hlavním tématem bylo již oznámené zavedení cel na import oceli a hliníku do USA, které prosadil Donald Trump. Dalším tématem byly kryptoměny a jejich regulace, protože dle mnohých představitelů největších světových ekonomik jsou primárně využívány k praní špinavých peněz a financování terorismu.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Akciové trhy na uplynulý úspěšný týden zatím nenavázaly

20.02.2018 Americké trhy byly včera kvůli státnímu svátku zavřeny. Podobně tomu je i v asijském regionu, kde probíhají oslavy nového lunárního roku. Ty, které zůstaly otevřené, však ve většině případů zamířily dolů. Japonský index Nikkei 225 přišel o jedno procento. S podobnými ztrátami uzavřely i jihokorejské akcie. Naopak jediným trhem, který drží hlavu nad vodou, je indický parket, který mírně koriguje včerejší ztráty. Index Nifty 50 přidává jednu desetinu procenta.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Kam pohne akciovými trhy týden plný makra i centrálních bank?

11.12.2017 Americký index S&P 500 v závěru minulého týdne otočil po zveřejněných datech z amerického trhu práce do plusu a uzavřel s půlprocentním ziskem. Vymazal tak svoje doposavadní týdenní ztráty a svůj růst ozdobil novým historickým maximem. Podporou mu byly prakticky všechny hlavní sektory, výjimkou byli těžaři a zpracovatelé komodit, kteří uzavřeli s červenou nulou. O více jak jedno procento si v pátek polepšily farmaceutické a telekomunikační společnosti. Půl procenta přidal i průmyslový Dow Jones, který nezůstal ve stínu svého širšího kolegy, a i on vystoupal na svůj rekord.
img

Ranní zpráva z akciového trhu 5.12.2017

05.12.2017 Na amerických trzích bylo pondělní obchodování po otervření trhů velmi optimistické, avšak po zbytek seance trhy již jen klesaly. Průmyslový Dow Jones si připsal 0,2 %, technologický Nasdaq ztratil 1,1 % a širší index S&P 500 vyvázl se ztrátou 0,1 %. V rámci S&P 500 nejvíce utrpěly společnosti z oboru informačních technologií (-1,9 %), nemovitostí (-1,3 %) a zdravotní péče (-1,2 %). Po sérii ziskových dnů energetický sektor skončil se zápornou nulou. Na druhé straně se dařilo telekomunikačním firmám a finančním institucím, když si shodně připsaly po 1,6 % hodnoty.
img

Ranní zpráva z akciového trhu 4.12.2017

04.12.2017 Na amerických trzích bylo páteční obchodování uzavřeno ve znamení ztrát napříč všemi hlavními indexy. Průmyslový Dow Jones odepsal 0,2 %, technologický Nasdaq ztrácel 0,4 % a S&P 500 přišel o 0,2 % své hodnoty. V rámci širšího indexu S&P 500 se nedařilo především průmyslovým firmám (-1,2 %), společnostem zpracovávajícím suroviny (-0,9 %) a oblasti informačních technologií (-0,6 %). Zisky zaznamenal již několikátý den v řadě energetický sektor (+0,8 %), který stále těží z výsledku jednání OPEC, kde se prodloužilo období snížených dodávek ropy na světové trhy až do konce roku 2018.
img

Ranní zpráva z akciového trhu 22.11.2017

22.11.2017 Včerejší obchodování na americkém trhu bylo ve znamení zisků napříč všemi hlavními indexy. Nejširší index S&P 500 a Dow Jones si připsaly shodně po 0,7 % své hodnoty. Nasdaq dosáhl na nová historická maxima, když vzrostl o 1,1 % na zavírací hodnotu 6 862 bodů. V rámci indexu S&P 500 se dařilo především společnostem z oblasti informačních technologií (+1,2 %), zdravotní péče (+0,9 %) a průmyslu (+0,7 %). Na hodnotě ztrácely pouze akcie telekomunikačních firem (-0,5 %).
img

Akcie pražské burzy dosahují vrcholu

22.11.2017 Akcie pražské burzy mají letos otevřené dveře k nejlepšímu zhodnocení od dob propadu trhů známých během finanční krize. Celkový růst akcií zaznamenaný na české burze je součástí širšího trendu. Je také hodně českých firem, které v budoucnosti vstup na akciový trh pražské burzy zvažují. Například největší česká loterijní společnost Sazka Group oznámila, že zvažuje prodej akcií na londýnské burze. Prodejem akcií by mohla získat finance pro expanzi v Evropě a na dalších trzích.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Fortuna neočekává odliv klientů v souvislosti se zákonem o hazardních hrách

21.11.2017 Americký akciový trh zahájil obchodní týden zisky ve všech hlavních indexech. Index S&P 500 si připsal 0,1 % své hodnoty, Dow Jones získal 0,3 % a Nasdaq 0,1 %. V rámci indexu S&P 500 se dařilo především sektorům telekomunikací (+1 %), financí (+0,5 %) a průmyslu (+0,4 %). Na druhé straně ztrácel sektor zdravotní péče (-0,4 %) a sektory utilit a nemovitostí si odepsaly shodně po 0,3 %.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Unipetrol plánuje další investici v Záluží

20.11.2017 Americký akciový trh zakončil páteční obchodování ve ztrátách. Index S&P 500 odepsal 0,3 % své hodnoty a uzavřel tak na hodnotách, kde minulý týden v pondělí otevíral. Nejvíce táhly index směrem dolů akcie ze sektorů utilit (-0,7 %), informačních technologií (-0,7 %) a nemovitostí (-0,6 %). Zisky si v pátek připsalo především odvětví telekomunikací, a to téměř 0,7 %.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Americké akciové indexy opětovně na rekordech

23.10.2017 Poslední seanci uplynulého týdne ozdobil americký akciový trh opětovně rekordem. Na svá nová maxima vyšplhaly všechny tři hlavní indexy. Technologický Nasdaq vzrostl o 0,4 %, index S&P 500 o půl procenta a průmyslový Dow Jones si polepšil dokonce o 0,7 %. Důvodem převažujích nákupních příkazů na trhu jsou do velké míry po nedávném znejistění opětovně rostoucí spekulace na prosazení daňové reformy v USA.
img

Japonská ekonomika v zajetí neudržitelného vládního dluhu a klesající pracovní síly

14.08.2017 Japonská ekonomika měla na své poměry relativně dobrý rok 2016, když vzrostla o 1,0 %. Toto makroekonomické momentum se přeneslo také do roku 2017, když ekonomové očekávají růst japonského HDP za celý letošní rok o 1,3 %. Tato pozitivní dynamika je tažena především příznivým externím prostředím, které pro Japonsko znamená vyšší exporty. Hospodářskému růstu pomáhá také podpůrný fiskální balíček, který vláda schválila v srpnu loňského roku. Střednědobý ekonomický výhled je ovšem poměrně nejistý, a to především z toho důvodu, že dynamika domácí soukromé spotřeby a firemních investic je relativně slabá. Jako klíčový problém se ovšem jeví velice slabá dynamika cenové hladiny. V loňském roce se japonská ekonomika ocitla po pěti letech opět v mírné deflaci při poklesu cenové hladiny o 0,1 % a ani letošní rok nebude o moc lepší - konsenzus ekonomů počítá s růstem cen o pouhých 0,5 %.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Technologie opět zahýbaly trhy, tentokrát směrem dolů

30.06.2017 Akcie ve Spojených státech v průběhu včerejší seance odepsaly 0,9 %. Největší brzdou byly informační technologie s hlubokou ztrátou 1,8 %. O více jak jedno procento přišly ale další tři sektory – maloobchodní řetězce, těžaři komodit a realitní developeři. Naproti tomu duo finančních a energetických titulů zakončilo se vztyčenou hlavou. Akcie finančních domů (+0,7 %) podpořily rostoucí výnosy dluhopisů a zejména výsledky zátěžových testů, kterými prošly všechny sledované bankovní domy a které tak slibují větší dividendové žně pro akcionáře. Firmy energetického sektoru (+0,1 %) reagovaly na dále rostoucí ceny černého zlata.
img

Market Color aneb co se děje na finančním trhu

17.08.2016 Wall Street v úterý klesl z historických pondělních maxim, když komentáře představitelů americké centrální banky posílily spekulace o zvýšení úrokových sazeb v tomto roce. Prezident Federálního rezervního systému (Fed) v New Yorku William Dudley uvedl, že zářijové zvýšení sazeb je možné a prezident Fedu v Atlantě Dennis Lockhart řekl, že americká ekonomika je zřejmě dost silná na minimálně jedno, a možná i dvě zvýšení sazeb do konce roku. Dudley zmínil, že viditelné zvyšování mezd a silný trh práce mohou podpořit inflaci.
TOP5-08082016-LV-23.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.08.2016 Čínský vývoz i dovoz v červenci klesly více, než se očekávalo. Pokles dovozu zrychlil a byl výrazně vyšší než pokles...
DAX-30062016-LV-11.png

Pohled na německý index DAX

30.06.2016 Německý akciový index DAX stále nedokázal zkorigovat větší část ztrát, které utrpěl po pátečním hlasování...
img

Brexit zůstává tématem č. 1, výprodeje se stupňují

27.06.2016 Nový týden nepřinesl uklidnění situace po pátečních výsledcích referenda o vystoupení Velké Británie z Evropské unie, ve kterém se 51,9 % voličů vyslovilo pro Brexit. Tato bezprecedentní situace nahrává řadě spekulací, na které trhy reagují výprodejem.
gbpusd-27062016-6.png

Asijské akcie a libra kvůli nejistotě kolem brexitu klesají

27.06.2016 Asijské akcie na počátku nového týdne klesají a britská libra ztrácí více než dvě procenta. Může za to nejistota na trhu po rozhodnutí Británie opustit Evropskou unii. Ztráty se sice po pátečním propadu globálních akciových trhů, který byl nejvyšší za pět let, zmírnily, nálada na trhu však zůstává slabá a obchodování nestabilní.
575550ebc46188040c8b457e.jpg

Británie končí v EU, lidé zvolili Brexit

24.06.2016 Televizní stanice BBC, Sky News a ITV na základě průběžného sčítání oznámily vítězství zastánců brexitu. Zde rychlé shrnutí...
img

Market Color, aneb co se děje na trhu s analýzou NASDAQ

02.06.2016 Analytický článek: Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) bude dnes na svém vídeňském zasedání pravděpodobně opět mluvit o limitech pro těžbu ropy. O podobnou dohodu země usilovaly již v prosinci, nicméně neúspěšně. Do prosince 2015 si země OPEC držely limit těžby 30 milionů barelů ropy denně, uplatňovaný od konce roku 2011. Nyní OPEC těží zhruba 32,5 milionů barelů ropy denně. Jakýkoli limit pod touto úrovní by znamenal efektivní omezení produkce. Pokud by se dnes dohoda podařila dojednat, jednalo by se o významný kompromis mezi členskými státy po krachu jednání o omezení těžby v prosinci 2015. Pravděpodobnost dosažení kompromisu je však nízká.
TOP5-12052016-LV-19.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.05.2016 Britská centrální banka (BoE - Bank of England) ponechala svou klíčovou úrokovou sazbu beze změny na...
img

Týdenní shrnutí v kostce: Dařilo se komoditám a evropským akciím, na Forexu zářila libra

22.04.2016 Třetí dubnový týden začal nebývalou nákupní horečkou na ropě, která odstartovala po gapu způsobeném krachem jednání v ...
img

Sumár dňa: 21.4.2016

21.04.2016 Udalosťou dnešného dňa bolo zasadnutie Európskej centrálnej banky (ECB), kde sa rozhodovalo o menovej politike.&n...
img

Sumár dňa: 14.4.2016

14.04.2016 Fundamentom dnešného dňa boli dáta US indexu spotrebiteľských cien za marec. Podľa nich medziročný rast inflácie v&nbs...
img

Sumár dňa: 26.1.2016

26.01.2016 Čínske akcie sa počas noci prepadli na nové 13-mesačné minimá. Benchmarkový akciový index Shanghai Composite zatváral ...
stock-exchange.jpg

Akciové trhy v Asii i v Evropě prudce klesají

20.01.2016 Akciové trhy v Asii i v Evropě dnes opět prudce klesají a vliv na jejich pokles má znovu hlavně vytrvalý propad cen ropy. Hlavní index japonské akciové burzy Nikkei 225 se propadl o téměř čtyři procenta a uzavřel nejníže od října 2014. Mohutný propad postihl také akcie v Hongkongu, naopak v Šanghaji byl pokles cen relativně mírný. V Evropě akcie výrazně klesají.
img

Ropa už stihla letos odepsat 20 procent ze své hodnoty, analýza AUD/USD

12.01.2016 Čínské akciové trhy, které klesly minulý týden o 10 procent a o dalších 5 procent v pondělí, zůstávají volatilní a akcioví investoři jsou...
img

Sumár dňa 14.12.2015

14.12.2015 Začiatok nového obchodného týždňa bol v znamení zvýšenej volatility. Dôkazom bol aj odraz indexu volatility VIX, ktorý...
img

RANNÍ ZPRÁVY: ASIJSKÉ AKCIE SE POTÁCÍ

14.10.2015 Asijské akcie dnes klesly kvůli tlaku dalších prodejů ropy, jelikož investoři čekají na výsledek čínského indexu spotřebitelů. Měnová autorita...
img

Silný ekonomický růst USA posiluje cenu akcií i ropy; analýza EUR/USD

28.08.2015  Počet Američanů žádajících poprvé o podporu v nezaměstnanosti klesl v minulém týdnu více, než se čekalo, což nazn...
img

Silný ekonomický růst USA posiluje cenu akcií i ropy; analýza EUR/USD

28.08.2015  Počet Američanů žádajících poprvé o podporu v nezaměstnanosti klesl v minulém týdnu více, než se čekalo, což nazn...
img

Týdenní shrnutí v kostce: Rally na akciových trzích doprovodil pokles EUR, CAD a NZD, ztrácela také ropa

17.07.2015 Dění na finančních trzích bylo v tomto týdnu pozitivně ovlivněno schválením hospodářských reforem v řeckém parlamentu....
img

Čeká nás korekce na americkém dolaru? Analýza BOSSA USD, USD/CHF, EUR/GBP

14.04.2015 EUR/USD se pomalu přibližuje k hodnotě předchozích minim na úrovni 1,045 z 13. března, kde bude testovat formaci dvojitého dna...
img

Začala výsledková sezona USA, dolar posiluje, komodity trpí; analýza EUR/USD, USD/CHF

09.04.2015  Zápis z březnového zasedání americké centrální banky (Fed) potvrdil, že členové bankovní rady (FOMC) preferují le...
img

Dolar před zasedání Fedu koriguje předchozí zisky, investoři raději zavírají dlouhé pozice. Analýza USD/JPY, ROPY, AUD/NZD

17.03.2015 Americká data včera opět zklamala, což způsobilo korekci na americkém dolaru. Březnová výrobní aktivita v oblasti New Yorku klesla o 0,9 bodu a o 1,2 bodu minula očekávání. Míra využití výrobních kapacit v únoru rovněž klesla ze 79,1 na 78,9 procenta. Průmyslová produkce v únoru meziměsíčně posílila jenom o 0,1 procenta, což je sice lepší výkon než v lednu, avšak 0,2 procenta pod očekáváním trhu. Rovněž index stavitelů domů NAHB v březnu klesl o 2 body. Na horší data reagovaly pozitivně americké akciové indexy. Ty se těšily ze slabšího USD a doufají, že horší makroekonomické zprávy odradí Fed od brzkého utažení monetární politiky. Indexy si připsaly přes 1 procento zisku.
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Valeant kupuje Salix

24.02.2015 Americké akcie včera zůstaly na místě v očekávání na dnešní a zítřejší slyšení Janet Yellen v Kongresu. Nejvyšší předs...
img

RANNÍ ZPRÁVY: DOLAR ZÍSKÁVÁ PŮDU

10.11.2014 Libra udeřila měsíční maximum vůči euru. Index nákupních manažerů dopadl nad očekáv...
CurrencyPower.2014-11-04.Michel.Aspron.png

Forex: Korelace a síla měn 4.11.2014

04.11.2014 Dominujícím impulsem posledních sedmi dní byla nečekaná zpráva Bank of Japan o nové stimulaci...
img

RANNÍ ZPRÁVY: DOLAR ZÍSKÁVÁ PŮDU

04.11.2014 Libra udeřila měsíční maximum vůči euru. Index nákupních manažerů dopadl nad očekávání s výsledkem 53,2 namísto odhadovaných 51,5...
img

Pozitivní nálada trhu dlouho nevydržela, strach z recese v eurozóně a ebola nahánějí strach, analýza USD/JPY, USD/CHF a USD/CAD

10.10.2014 Pozitivní nálada ze středečního zápisu ze zářijového zasedání americké centrální banky (Fed) nevydržela akciovému...
img

Německo dnes zveřejní data inflace, USD koriguje své zisky, AUD neztrácí dech, analýza BOSSA USD, USD/JPY , AUD/USD

28.08.2014  Americký akciový trh včera skončil obchodní seanci téměř beze změny, nicméně indexu S&P 500 se opět podařilo uzav...
img

Stabilní výhled ceny mléka od Fonterry dodal sílu NZD, americké akcie na nových maximech, USD sílí, EUR pod tlakem vůči AUD a CAD; analýza EUR/USD, GBP/USD, EUR/CAD

27.08.2014  Americký akciový index S&P 500 nečekal dlouho na svou šanci a již den poté, co se podíval nad psychologick...
img

Kiwi propadá, banka signalizuje přibrzdění růstu úrokových sazeb, PMI z Číny pomohl AUD, Francie = černý Petr eurozóny, denní přehled událostí

24.07.2014 Novozélandský dolar (NZD) v noci oslabil vůči USD na 6týdenní minima po zasedání tamní centrální banky (RBNZ). Ta...
img

Akcie si berou oddechový čas, AUD, NZD, Zlato, ropa, JPY jsou nyní v kurzu; denní přehled událostí

12.06.2014  Americkým akciovým indexům včera došel dech a zahájily pokles. O horší náladu mezi investory se pos...
img

RANNÍ ZPRÁVY: AKCIE USA STOUPAJÍ

03.06.2014  Americký dolar v pondělí stoupl díky útlumu německé inflace a pomalému průmyslového růstu v eurozóně. Obě zprávy nak...
img

Ranní přehled událostí s analýzou EUR/USD, USD/CHF, GBP/AUD a ZLATA

28.05.2014  Čínské průmyslové společnosti zvýšily v dubnu své profity o meziročních 9,6 procenta, což v reálných čísle...
img

Ranní přehled událostí EUR/USD, AUD/USD, USD/CAD a EUR/JPY

10.04.2014  Zápis z posledního jednání měnového výboru americké centrální banky (FOMC)včera rozhýbal trhy. Dokument ukázal je...
img

První sankce vůči Rusku mají politický charakter.

18.03.2014 Prezident Ruska, Vladimir Putin, podepsal nařízení o přijetí Krymu v sestav Ruska. Tato zpráva nebyla přijata pozitivn...
img

První sankce vůči Rusku mají politický charakter.

18.03.2014 Prezident Ruska, Vladimir Putin, podepsal nařízení o přijetí Krymu v sestav Ruska. Tato zpráva nebyla přijata pozitivn...
img

Asie pod tlakem díky Krymu, Nikkei a ASX na měsíčních minimech...

17.03.2014 Asijské burzy vstupují do nového týdne na smíšené notě. Primárním důvodem je neutuchající napětí v oblasti Krymu poté,...
img

Ranní přehled událostí EUR/USD, GBP/USD, AUD/USD, S&P 500

25.02.2014  Německá podnikatelská důvěra se vyhoupla na 2 a půlleté maximum. Výrazné zlepšení nálady v největší ekonomice eur...
img

Asijské akcie rostly, Japonsku vzal zisk posilující jen

19.02.2014 Asijské trhy, mimo Japonska, zaznamenaly během dnešního dne mírné nárůsty. Indexy tak vyrovnaly maxima z letošního led...
img

Trhy se konsoliduji na dosažených úrovních.

14.02.2014 Ve čtvrtek, indexy USA uzavřeli obchodní seanci na pozitivní notě, a uzavřeli den s mírným nárůstem. V návaznosti na v...
img

Ranní přehled událostí s analýzou EUR/USD, USD/JPY, AUD/USD a BOSSAEUR

07.02.2014  Americké akcie mají za sebou jeden z nejúspěšnějších dnů v letošním roce. Trhům pomohl propad počtu žádostí o pod...
img

Dnes pozornost bude zaměřena na zasedání FRS.

28.01.2014 V pondělí akciový trh Spojených Státu Amerických pokračoval ve svém pádu a uzavřel obchodní seanci v červené zóně. Pes...
img

Investoři se snaží vyhýbat se aktivitám.

26.11.2013 Hlavní akciové indexy Evropy ukázali pozitivní dynamiku hned po podepsaní souhlasu o kontrolovaní jaderného programu v...
img

Ranní přehled událostí s analýzou EUR/USD, GBP/USD, USD/JPY a ZLATA

18.09.2013 Pozornost trhů dnes patří zasedání Výboru pro měnovou politiku americké centrální banky (FOMC).  Ve večerních hod...
img

AKCIE KLESAJÍ A AMERICKÝ DOLAR BOJUJE DÁL

30.07.2013 Pozornost investorů se nyní soustředí na zítřejší dvoudenní setkání amerického Federálního rezervního systému (FED). V...
img

Ranní komentář s analýzou EUR/USD, AUD/USD, ROPY a INDEXU DOLARU

21.06.2013 Dnes pokračuje zasedání ministrů financí eurozóny v Lucembursku. Hlavním tématem zůstává evropský záchranný fond ...
img

FED POSILUJE AMERICKÝ DOLAR, ALE AKCIE KLESAJÍ

20.06.2013 Americký Federální rezervní systém (FED) začne zužovat svůj program monetárního uvolňování ve druhé polovině roku 2013...
img

ASIJSKÝ TRH KLESÁ SE SILNĚJŠÍM JENEM

13.06.2013 Dolar klesl na svou nejnižší úroveň vůči jenu na 94.81 za posledních 10 týdnů, zatímco asijský akciový trh zažil jeden...
img

JAPONSKÝ INDEX NIKKEI JE ZNOVU OUTSIDER

30.05.2013 Po několika dnech mírného růstu začal pokles na asijských akciových trzích. Podpora prodávajícím je dodávána ze strany...
img

NIKKEI ROZŠIŘUJE SVÉ VÝRAZNÉ ZISKY

25.04.2013 Japonský index Nikkei včera rozšířil své ostré obchodní zisky. Pár USD/JPY je stabilně na 99,41 a pokračuje v dosahová...
img

AGRESIVNÍ NAKUPOVÁNÍ DLUHOPISŮ POTÁPÍ JEN

09.04.2013 USD/JPY klesá už třetí den po sobě, protože Japonská banka (BOJ) včera zahájila svůj agresivní program monetárního uvo...
img

Všetci chcú slabú menu

11.02.2013 Tento týždeň nie je veľmi bohatý na zverejnenia, ak nerátame prídel zverejnení HDP vo štvrtok (Eurozóna, Japons...
img

Japonský jen obnovil svoje minima

25.01.2013 Asijské akcie opět nevykazují jednotnou dynamiku a také "nezávisle na tom" je tu japonský index Nikkei s růstem více n...
eurusd 03102011.png

Forex: EUR/USD otevřel týden poklesem

03.10.2011 EUR/USD dnes ráno v asijské obchodní seanci znovu klesal, když otevřel svůj nový týden gapem.
nfp report 3.jpg

Ekonomický kalendář a shrnutí událostí

27.05.2011 Hrubý domácí produkt (HDP) Spojených států za Q1 2011 rostl v souladu s předběžným odhadem.
img

Večerné zhrnutie

19.05.2011 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas  ...
img

Večerné zhrnutie

12.10.2010 DENNÝ PREHĽAD GRAF VÝKONNOSTI KALENDÁR DŇA  Dátum  &...
img

Ranný budíček

12.10.2010 RANNÝ BUDÍČEK ÁZIJSKÉ OBCHODOVANIE Počas noci sa nič prekvapivé nestalo...
img

Večerné zhrnutie

15.09.2010 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas  ...
img

Večerné zhrnutie

30.08.2010 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas  ...
img

Ranný budíček

30.08.2010 RANNÝ BUDÍČEK ÁZIJSKÉ OBCHODOVANIE Trh otvára v pozitívn...
img

Večerné zhrnutie

01.07.2010 DENNÝ PREHĽAD GRAF VÝKONNOSTI KALENDÁR DŇA  Dátum  &...
img

Ranný budíček

01.07.2010 RANNÝ BUDÍČEK ÁZIJSKÉ OBCHODOVANIE Akciové trhy v ázij...
img

Večerné zhrnutie

08.06.2010 DENNÝ PREHĽAD GRAF VÝKONNOSTI KALENDÁR DŇA  Dátum  &...
img

Ranný budíček

08.06.2010 RANNÝ BUDÍČEK ÁZIJSKÉ OBCHODOVANIE Počas noci sme videli čiastočné upok...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Bitcoin | Čínský jüan | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Brexit | Intradenní výhled | Řecko | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Fitch | Korelace | Inflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Euroskupina | HDP | Devizové rezervy | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Divergence | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | AUD/NZD | Síla měn | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | EUR/AUD | GBP/CAD | GBP/AUD | SGD | EUR/CAD | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Měnový trh | Hospodářství | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | BRICS | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Benchmark | Bid | Bloomberg | Bod | Broker | Burza | CME | Carry trade | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | Cyklické tituly | DAX | Devizový trh | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | ECOFIN | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Euroval | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Finanční trhy | Futures | G10 | G7 | Gap | Grafy | High | IFO index | IPO | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Investice | Japonský jen | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Kurzy měn | Long | MACD | MMF | MT4 | Margin | Risk | Marže | Momentum | Měna | Měnový pár | Měny | NYMEX | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Oscilátor | Peněžní zásoba | Platební bilance | Portfolio | Pozice | Průmyslové objednávky | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Short pozice | Splatnost | Standard & Poor's 500 | Sterling | Support | Swiss | Swiss National Bank | Trend | Ukazatel | VIX | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | ZEW index | Bondy | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Úroková míra | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | FTSEurofirst | Euro STOXX | Nomura | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | FTSE | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | Saxo Bank | BOSSA | Indexy | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Ministři financí | Michala Moravcová | Býčí divergence | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Makroekonomická data | Market Color | Zisk | Futures kontrakt | Sázka | Ceny komodit | Kurz eura | Zkušenosti | Panika | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | Recesia | IEA | Credit Suisse | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | Partners | DailyFX | Gold | Obchodovat | CAC 40 | Stoxx 600 | Makrokalendář | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Index CPI | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Měnový index | Riziková averze | LYNX | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | FX trh | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | GBPUSD | GBPJPY | EURJPY | Aktivum | Carry trades | Index | Odpor | Podpora | Volatilní | Akcie Apple | Akcie ČEZu | Akcie dnes | Akcie O2 | Akcie ropy | Akcie Tesla | Akcie Tesla Motors | Akciové burzy | Aktuální kurzy měn | Analytický článek | Analýzy | AUDJPY | Banka | Běžný účet | Brent | Cena | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Cena zlata dnes | CISCO | Conference Board | CZK | Česká spořitelna | DAX 30 | Devizové kurzy | Devizový kurz | DJIA | Dolar | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika Německa | Eura | EURCHF | Euro dnes | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | Evropské burzy | Evropské měny | Fondy | Forexu | Fortuna | Frank | FXstreet.cz | GDP | Graf | Hang Seng | HDP Francie | HDP USA | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Investiční | Investing | Irsko | ISM | Japonská ekonomika | JP Morgan | Komodita | Komoditní | Krize eurozóny | Kurz NZD | Kurz USD | Kurzy | Libra | Lira | Maďarsko | Makléři | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Míra inflace | Nákup dluhopisů | Nemovitosti | Nikkei 225 | Norská koruna | NZDJPY | Oslabení měny | Pád dolaru | Patria.cz | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prodej akcií | Prodej eura | Pšenice | Reuters | Risk Off | Risk On | Ropy | Růst HDP | Sázky | Signály | Société Générale | SP500 | Státní dluhopisy | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Surová ropa | Tesla Motors | TopForex | Trh cenných papírů | Trh | Twitter | Velká Británie | Volatility | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj USD | Webinář | WTI | Zlato a stříbro | Zpráva | Zprávy | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | CNBC | ZEW | DXY | EIA | Benzín | Báze | Cenové rozpětí | Cílová cena | Defenzivní tituly | EBITDA | EBITDA marže | Elon Musk | Christine Lagarde | Indie | Janet Yellen | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | OIBDA | Overweight | P.A. | ROCE | SPAD | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | WSJ | Převis | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Underperform | Zaměstnanost | INSEE | QE | Světové ekonomiky | Bohatý | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Volby | Cukr | Burze | Investment | Slušný zisk | Markit | Sky News | Bank of America Merrill Lynch | Natixis | Jackson Hole | Wells Fargo | Campbell Soup | Microsoft | MSCI | Tokai Tokyo | Asenna Wealth Solutions | CSI300 | FTSEurofirst 300 | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | BBC | Zvyšování sazeb | Riksbank | Thomson Reuters | Dění na finančních trzích | Short squeeze | HUF/EUR | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Finanční systém | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Růst cen akcií | Podnikání | Euro vůči dolaru | Mark Carney | Pokles akcií | Hospodářské výsledky | Vývoj akciového indexu | Finanční centrum | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Dlouhé pozice | Multi-Asset obchodování | Yahoo Finance | Plodiny | Energie | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Earnings | Index FTSEurofirst 300 | Henry Hub | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Přehled | Jádrový index | Moneta Money Bank | Volby v USA | Agentura Reuters | Bezpečné přístavy | Sázet | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Index eura | David Cameron | Referendum | Brokerské domy | Ministři financí eurozóny | US akcie | Prezident ECB | Sázení | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Economist | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Západoevropské akcie | Akcie v Asii | Měnová autorita | IBEX | Britská centrální banka | Euro Stoxx 600 | Cenné kovy | Dollar Index | Program nákupu dluhopisů | Velké banky | Vladimir Putin | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Mizuho Securities | Index asijsko-pacifických akcií | Šok na trhu | Globální ekonomiky | Vládní dluhopisy | Index IBEX | Odchod z EU | Hlavní indexy | Nervozita | Růst akcií | Obchodní partner | Odchod z Evropské unie | AAA | Dnešní ekonomický kalendář | Americké burzy | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Tržní aktuality | Walmart | Alibaba | Halliburton | Burzovní rozcvička | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Německý index DAX | Kryptoměny | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Index Nikkei | Země OPEC | Citi | S&P | Rating dlouhodobých závazků | Guvernér | Agentura Fitch | Výrobní aktivita | Německý akciový index DAX | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Oslabení dolaru | Posílení eura | Akcie na Wall Street | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Finanční tituly | Erste | Unipetrol | Philip Morris | Pegas Nonwovens | Čínský akciový index | Stagnace | Akcionáři | Daně z příjmů | Zajištění | Obilniny | FTSE 100 | Digitální měny | Tesla | Vysoká volatilita | Výhled | Akciový index DAX | Bankéři | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Rekordní minima | Americké akciové trhy | Payrolls | Mzdy | Slabé euro | Non-Farm Payrolls | Nonfarm Payrolls | Americký trh práce | Francouzský CAC 40 | Predikce | Širší index asijsko-pacifických akcií vyjma Japonska MSCI | Záchranný fond | Bankovní domy | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Makroekonomika | FTSE MIB | Světové trhy | Investovat do akcií | Měnová politika ECB | Měny emerging markets | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Rizikovější investice | Japonská vláda | Americká vláda | Očekávání analytiků | Americký index S&P 500 | Akciové trhy v USA | TRY | Index cen domů | Softbank | Příjmy | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Economist Intelligence Unit (EIU) | Japonský Nikkei | Konsenzus | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Tisková konference ECB | Tisková konference Fedu | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Očekávání | Globální ekonomický výhled | Index KOSPI | Jihokorejské akcie | ex | Akcie firem | Mizuho | Ruské akcie | Obchodování na zámořských trzích | Pohyby na finančních trzích | Makroekonomické zprávy | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | BHS | Andreas Clenow | ACIES Asset Management | Akcie Tesly | Investiční specialista | Americký akciový trh | Obchodování na pražské burze | NEX | Investovat do Bitcoinu | Průmyslový index Dow Jones | Akcie v Indii | Online sázení | Index S&P/ASX 200 | Index Topix | Panevropský index STOXX 600 | Kosdaq | Chuť investovat | Posilování dolaru | Obchodní aktivita | Japonský akciový index | CSI 300 | Index RTS | FTSE 250 | Index Stoxx 600 | Hlavní akciový index | Pražský index PX | Akcie v Evropě | Pád ceny ropy | Pokles cen ropy | Burzy po celém světě | Index hongkongské burzy | Hodnota indexu | Odhady analytiků | Obchodování na burzách | Australské akcie | Asijské burzy | Vysoké zhodnocení | Statistický úřad | Akciové futures | CNY | Infineon | Boris Johnson | Economist Intelligence Unit | NASDAQ 100 | Pokles cen | Americké futures | Štěpán Křeček | PPF | TOPIX | KOSPI | Prezident Donald Trump | Propad ceny akcií | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchodování na americkém trhu | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Období nejistoty | Olívia Lacenová | Erste Group | Způsoby těžby | Hongkongské akcie | Ekonomka | Statistika | Na burze | Impuls | Růstový impuls | Nejistoty | Obchodní smlouvy | Yahoo | Míra | Konec roku | Měnové politiky | Nejistota kolem brexitu | Japonský akciový index Nikkei | Širší index Topix | Demokratické strany | Akciový index Nikkei | Ziskovost | Hospodaření | Vývoj na kapitálových trzích | O2 | O2 Czech Republic | Budoucnost | Nový rekord | Nižší růst | Trump | Prezident | Trhy | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Šíření koronaviru | Negativní dopad | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Zlepšení | Výrazné ztráty | BP | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | COVID-19 | Index CSI 300 | Thajský index SET | Index SET | Vývoj | Cenová válka | Další vývoj | New York Times | Propad poptávky | Počet nakažených | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Onemocnění | Republikáni | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Další růst | Růst | Akciový index S&P 500 | Organizace | Práce | Nadprodukce | EIU | USD za barel | Propad ceny | Omezení pohybu | Joe Biden | Úřad INSEE | Vývoz | Průmyslové kovy | Vývoz z Německa | Index Nikkei 225 | Covid | Analytické společnosti | Ceny | Biden | Zvolení Bidena | Výrobce čipů | Vítězství Bidena | Bidenovy plány | Special Purpose Acquisition Companies
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Japonské svíčkové grafy
Japonsko
Japonský akciový index
Japonský akciový index Nikkei
Japonský akciový index TOPIX
Japonský deník
Japonský export
Japonský export se v červenci
Japonský export v dubnu
Japonský HDP

Následující klíčová slova

Japonský jen
Japonský jen (JPY)
Japonský ministr financí
Japonský Nikkei
Japonský obchod
Japonský parlament
Japonský premiér
Japonský scénář
Japonský svíčkový graf
Japonský výrobce aut
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
BOSSA ebook analyza
Potvrďte prosím... Zavřít