Pátek 18. říjen 2019 18:06
reklama
Admiral Markets SE
reklama
Admiral Markets SE
reklama
UFX

Klíčová slova - NYMEX

img

Investice do platiny: 3 nejlepší platinové akcie roku 2019

03.10.2019 Platina jako vzácný kov s širokým využitím napříč sektory patří mezi suroviny, o které prozatím mnoho investorů neprojevuje zájem. Je to ale chyba? Zlato a stříbro jsou sice mezi obchodníky nejznámější, ale zdaleka se nejedná o jediné komodity, do kterých stojí za to investovat. Platina je, stejně jako jiné drahé kovy, považována za bezpečné útočiště navíc i v dobách recese.
img

Investice do palladia – 5 nejlepších palladiových akcií roku 2019

13.05.2019 Od našeho prvního doporučení ze začátku února 2018 se naše palladiové tipy vyvíjely perfektně. Maximální zhodnocení na jednotlivých titulech dosáhlo u Nikl Norilsk + 12%, Anglo American Platinum + 64% a North American Palladium + 78%. Z dlouhodobého hlediska všechny tři akcie slibují další potenciál pro růst.
img

Obchodování platiny: Nejlepší platinové akcie roku 2019

30.04.2019 Platina jako vzácný kov s širokým využitím napříč sektory patří mezi suroviny, o které prozatím mnoho investorů neprojevuje zájem. Je to ale chyba? Zlato a stříbro jsou sice mezi obchodníky nejznámější, ale zdaleka se nejedná o jediné komodity, do kterých stojí za to investovat. Platina je, stejně jako jiné drahé kovy, považována za bezpečné útočiště navíc i v dobách recese.
img

Produkce USA dosáhla 12 milionů barelů ropy denně

21.01.2019 Těžba surové ropy ve Spojených státech amerických podle sdělení vládní agentury EIA dosáhla hranice 12 milionů barelů ropy denně. Zvýšená produkce ropy a obavy z oslabení poptávky po ropě snižují cenu ropy.
img

Investice do zlata: Praktický průvodce & 5 důvodů proč si vybrat zlato

09.11.2018 Možná držíte nějaké akcie a nyní, když došlo k sérii propadů, uvažujete o širší diverzifikaci a dalším zajištění. Jedním ze způsobů, jak své portfolio diverzifikovat, je investice do zlata, protože zlato má zpravidla negativní korelaci k akciovým trhům.
img

Ropa reaguje na obchodní sankce dalšími výraznými poklesy

19.06.2018 Zvýšení obchodního napětí mezi Washingtonem a Pekingem vyvolalo výrazný pokles cen ropy. Velkou měrou k této situaci „dopomohly“ obavy z negativního ovlivňování globální poptávky po ropě. Ropa Brent se minulý týden propadla o 2,9 amerických dolarů na 73 dolarů za barel. To je pokles o 3,82 % během jediného obchodního dne. Na newyorské komoditní burze NYMEX se cena americké lehké ropy WTI propadla o 2,62 dolarů (-3,91 %). Týden uzavřela na hodnotě 64,38 amerických dolarů.
img

Ropa reaguje na obchodné sankcie ďalšími výraznými poklesmi

19.06.2018 Ceny ropy výrazne klesli po prudkom zvýšení obchodného napätia medzi Washingtonom a Pekingom, čo je výsledkom obáv ohľadom negatívneho vplyvu na globálny dopyt po rope. Ropa Brent skončila minulý týždeň na 73 USD po prepade o 2,9 USD za barel, čo predstavuje pokles o 3,82 % v rámci jedného obchodného dňa. Na newyorskej komoditnej burze NYMEX cena americkej ľahkej ropy WTI klesla o 2,62 USD (-3,91 %). V piatok uzavrela na hodnote 64,38 USD.
img

Obchodování Futures: Průvodce & odpovědi na 10 zásadních otázek

11.05.2018 Když se řekne futures, ne každý si ihned vybaví, co to přesně znamená. Futures řadíme mezi burzovně obchodovatelné instrumenty, ale na popularitě se těší teprve několik posledních let. S obchodováním futures je spojena řada rozdílů oproti obchodování klasických akcií.
img

Obchodování platiny: Nejlepší platinové akcie roku 2018

03.05.2018 Platina jako vzácný kov s širokým využitím napříč sektory patří mezi suroviny, o které prozatím mnoho investorů neprojevuje zájem. Je to ale chyba? Zlato a stříbro jsou sice mezi obchodníky nejznámější, ale zdaleka se nejedná o jediné komodity, do kterých stojí za to investovat. Platina je, stejně jako jiné drahé kovy, považována za bezpečné útočiště navíc i v dobách recese.
img

CME kupuje finanční a technologickou firmu NEX za 3,9 miliardy liber

15.04.2018 Za akvizici společnosti britské finanční a technologické společnosti NEX Group zaplatí 3,9 miliardy liber, tedy asi 113,2 miliardy korun, bude-li transakce schválena regulátorem a akcionáři NEX. Americká burzovní společnost CME Group vlastní chicagskou komoditní burzu CBOT nebo třeba obchodníka s deriváty Chicago Mercantile Exchange. Tak vznikne gigant nabízející vhodné místo pro obchodování s termínovými kontrakty, státními dluhopisy a devizami.
img

Obchodování s komoditami: Velký průvodce obchodováním 11 komodit

11.04.2018 Když se řekne obchodování s komoditami, většině lidem se vybaví zlato a ropa. Právě o těchto komoditách se nejčastěji mluví ve spojitosti se surovinami. Nejsou to ale jediné významné komodity, které se dají obchodovat na finančních trzích.
C:\fakepath\dohoda.jpg

CME se dohodla na převzetí britské NEX

29.03.2018 Americká burzovní společnost CME Group se dohodla na koupi britské finanční a technologické společnosti NEX Group za zhruba 3,9 miliardy liber (113,2 miliardy Kč). Spojením vznikne gigant nabízející místo k obchodování s termínovými kontrakty, státními dluhopisy či devizami. CME díky akvizici posílí svoji pozici v Evropě a Asii.
img

CL | Futures kontrakt na ropu

01.11.2017 Ropný kontrakt s anglickým názvem Light Sweet Crude Oil (CL) je nejlikvidnější kontrakt na komoditním trhu. Od roku 1983 se obchoduje na burze NYMEX a na komoditní burze CME. Přes NYMEX jsou elektronicky obchodovány různé varianty futures včetně ropy a zemního plynu. Light Sweet Crude Oil je varianta West Texas Intermediate (WDTI).
img

Ropa projevuje ztráty po severokorejském testování rakety

17.09.2017 Nymex futures nedávno poklesl o 0,3 % na 49,76 USD za barel. Brent futures klesl o stejné procentní rozpětí na 55,31 U...
img

Ceny ropy v USA rostou

15.09.2017 Ve středu dosáhl růst ropy třetí střednědobý zisk, přičemž americké ceny se usadily na nejvyšší úrovni za posledních pět týdnů a Brent na své nejvyšší úrovni od dubna. O tom informovala zpráva Mezinárodní energetické agentury, která také ukázala, že celosvětová produkce ropy klesla poprvé za čtyři měsíce.
img

Ceny ropy po třítýdenních výškách, benzín klesne po obnově po Harveym

12.09.2017 Ceny ropy v USA zaznamenaly v úterý tři týdny svých nejvyšších hodnot, zatímco ceny benzínu klesly o téměř 3 %, jelikož rafinérie na pobřeží Mexického zálivu byly obnoveny po poruchách, které minulý týden způsobil hurikán Harvey.
img

Navzdory hurikánům i hrozbě KLDR jsou akciové trhy klidné. Výrazně posílilo zlato

08.09.2017 Tento zkrácený obchodní týden jsme byli svědky pokračující konsolidace klíčových amerických indexů. Slabá data z Evropské Unie sice způsobila intradenní rozruch v úterý, ale ani hurikán Irma ani úspěšný test vodíkové bomby v KLDR obchodování nijak výrazně neovlivnil. I nadále tedy platí, že americké akciové trhy se obchodují blízko svých rekordních maxim.
wti-05092017.png

Cena americké ropy si připisuje více než 3 %

05.09.2017 Cena americké ropy si dnes připisuje více než tři procenta, vyšplhala se tak na nejvyšší úroveň za poslední dva týdny. Za jejím zdražováním je pokračující obnovování provozu amerických rafinerií po hurikánu Harvey. Stoupající produkce rafinerií zvyšuje poptávku po ropě a zároveň zmírňuje obavy z nedostatku ropných produktů, což tlačí dolů ceny benzinu.
wti-04092017-10.png

Obnovování provozu rafinerií v USA zdražuje ropu

04.09.2017 Cena americké ropy zahájila týden růstem, obnovování provozu v rafineriích zasažených bouří Harvey totiž zvyšuje poptávku po této surovině. Ceny benzinu ve Spojených státech naopak sestoupily zpět na úrovně z doby před příchodem bouře.
TOP5-30082017-LV-21.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

30.08.2017 1) Investiční společnost Berkshire Hathaway amerického miliardáře a filantropa Warrena Buffetta se stala největším akcionářem finančního ústavu Bank of America. Využila opci, která umožňuje nakoupit 700 milionů kmenových akcií banky s výraznou slevou. Tímto způsobem Berkshire více než ztrojnásobila investici v Bank of America, kterou uskutečnila před šesti lety, uvedla agentura Reuters. Warrenovi Buffettovi je dnes 87 let.
img

Ceny ropy pokračují v růstu, Brent dosahuje výše 52 dolarů za barel

01.08.2017 Ceny ropy navázaly na velké zisky v minulém týdnu, přičemž společnost Brent zaútočila na čerstvé dvouměsíční ceny v pondělí, když se objevily další náznaky zpomalení výroby ropy v USA.
img

Ropa má namířeno k nejdéle trvajícímu období týdenních ztrát od srpna roku 2015

16.06.2017 Zásoby ropy v USA zůstávají 100 miliónů barelů nad úrovní pětiletého průměru. Produkce černého zlata v Libyi by měla do konce července vzrůst na čtyřleté maximum 1 milion barelů denně.
img

Saúdská Arábie společně s Ruskem podporují prodloužení doby omezené produkce 15.5.17

15.05.2017 Rusko a Saúdská Arábie chtějí prodloužit produkční omezení těžby ropy až do prvního čtvrtletí roku 2018, což by dle jejich očekávání mělo vést ke stabilizaci trhu s ropou. Ceny ropy posílily v reakci na oznámení, že země chtějí rozšířit dohodu která zahrnuje jak národy v rámci organizace OPEC, tak některé nečlenské země včetně Ruska.
brent-01052017.png

Komodity: Ceny ropy klesají, oslabuje je růst těžby v USA

01.05.2017 Světové ceny ropy dnes klesají a severomořský Brent sestoupil zpět pod 52 dolarů za barel. Vliv záměru kartelu OPEC a jeho partnerů prodloužit omezení těžby dál podkopává růst produkce ve Spojených státech.
img

Ropa v očekávání poklesu zásob posílila na čtyřtýdenní maximum

05.04.2017 V reakci na očekávání poklesu zásob ve Spojených státech a zprávy o uzavření ropného pole Buzzard v Severním moři nejaktivnější futures kontrakt na ropu na burze Nymex uzavřel včerejší obchodní seanci růstem o 79 centů na 51,03 dolarů za barel, nejvyšší od 7. března. Energy Information Agency odhaduje, že zásoby ropy v minulém týdnu ve Spojených státech klesly o 530 tisíc barelů.
img

Ropa oslabila ve vleku posilujícího dolaru a zrychlující produkce v USA

07.02.2017 Nejaktivnější březnový futures kontrakt na WTI americkou lehkou ropu na burze Nymex v průběhu včerejšího obchodního dne oslabil o 82 centů (1,5%) s tím, jak pokračující obnova těžby z břidlic ve státech zvýšila výhled domácí produkce. Dolar posílil o 0,3 % vůči hlavním světovým měnám, což snížilo atraktivitu komodit v očích zámořských investorů. Dle údajů Baker Hughes Inc. vzrostl počet aktivních vrtů v USA v minulém týdnu o dalších 17 na celkových 583, což představuje největší počet od října roku 2015.
ropa.jpg

Cenám ropy pomáhá dohoda o omezení těžby

24.01.2017 Ceny ropy dnes obnovily růst. Obchodníci tak reagují na známky dodržování dohody o omezení produkce suroviny, jak se na ní koncem loňského roku domluvili členové Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) a další těžařské státy. Kolem 19:15 SEČ vykazovala cena severomořské ropy Brent nárůst o 0,9 procenta na 55,70 dolaru za barel. Americká lehká ropa WTI si ve stejnou dobu připisovala 1,3 procenta na 53,45 dolaru za barel.
brent-27122016-10.png

Komodity: Ceny ropy přidávají téměř 2 %

27.12.2016 Ceny ropy na světových trzích dnes přidávají téměř dvě procenta, k růstu přispívají zejména vyhlídky na omezení dodávek suroviny. Na konci týdne totiž vstoupí v platnost dohoda předních těžařských zemí o snížení produkce ropy.
brent-06122016-10.png

Ropa dnes oslabuje, poprvé od dohody kartelu OPEC

06.12.2016 Ceny ropy dnes klesají, děje se tak poprvé od dohody členů Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) o snížení těžby z minulé středy. Trh si zřejmě uvědomil, že vedle dohody přetrvávají i negativní faktory, jako je rekordní produkce nebo ruské a americké plány, které mají na cenu opačný vliv. Navíc se znovu objevují dohady, zda se dohodu podaří realizovat.
brent-30112016.png

Komodity: Ropa zdražila o osm procent

30.11.2016 Ceny ropy na světových trzích dnes přechodně vzrostly o více než osm procent a dostaly se na nejvyšší úroveň za pět týdnů. Reagovaly tak na zprávy, že zástupci Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) se dohodli na prvním omezení těžby od roku 2008. Jejich cílem je snížit převis nabídky nad poptávkou.
img

Nad ropnou dohodou opět visí mračna

23.11.2016 Vypadá to, že tahanice kolem ropné dohody jen tak neskončí. Zapojení Iráku a Íránu do ropného paktu je po úterních předběžných rozhovorech zřejmě pořád nejisté a na trh se po opatrných nadějích vrátily pochybnosti, zda Organizace zemí vyvážejících ropu dokáže omezení produkce doopravdy prosadit.
brent-09112016-10.png

Ceny ropy dnes postupně smazaly počáteční ztráty

09.11.2016 Světové ceny ropy dnes postupně smazaly počáteční ztráty, které utrpěly v reakci na vítězství republikánského kandidáta...
brent-04112015.png

Ceny ropy dál výrazně klesají

04.11.2016 Ceny ropy na světových trzích dnes kvůli známkám napětí mezi Saúdskou Arábií a Íránem dál výrazně klesají. Proti minulému...
brent-30092016-6.png

Ceny ropy získaly za týden díky OPEC 8 %

30.09.2016 Ceny ropy zůstaly dnes bez větších změn, za celý týden ale získaly skoro osm procent a zaznamenaly nejsilnější nárůst ...
img

Ropa v pátek zastavila dvoudenní prudký růst

09.09.2016 Ropa v průběhu poslední obchodní seance tohoto týdne zastavila předešlý prudký dva dny trvající prudký nárůst ceny, jež byl reakcí na výsledek pravidelné statistiky amerického ministerstva pro energie. Ta ukázala, že v týdnu končícím 2. září komerční zásoby ropy v USA propadly o 14,5 miliónů barelů. Jednalo se o největší mezitýdenní pokles zásob od ledna roku 1999. Na zmíněné ropa reagovala nárůstem o 1,50 USD na uzavírací cenu 47,62 dolarů za barel, nejvyšší od 26. srpna. V průběhu dnešní obchodní seance v 11:50h našeho času nejaktivnější kontrakt na ropu na burze Nymex oslabuje o 0,54 USD na 47,08 dolarů za barel. Stávající pokles je reakcí na zprávy, dle kterých byl propad zásob ropy ve státech v minulém týdnu spíše než nárůstem poptávky zapříčiněn tropickou bouří a výpadkem produkce a dodávek v oblasti Mexického zálivu. Dle údajů americké EIA objem komerčních zásob ropy v USA v týdnu k 2. září sice klesl o 14,5 miliónů na 511,4 miliónů, stále však dosahují nejvyššího sezónního maxima minimálně od roku 1982.
brent-06092016.png

Ropný trh přestává věřit v omezení těžby

06.09.2016 Ceny ropy na světových trzích se dnes vrátily k poklesu, a neudržely se tak na zhruba týdenním maximu, kam vystoupily...
img

Pondělní komentář k trhům - energie, drahé kovy i akcie ztrácí před projevem Janet Yellenové v Jackson Hole v tomto týdnu

22.08.2016 Z úrovně šestitýdenního maxima, kam se ropa v minulém týdnu dostala díky zprávám o snaze Saudské Arábie nastavit produkční strop v rámci orgarnizace OPEC, klesá v posledních dvou obchodních seancí cena černého zlata na burze Nymex. A to i přes pokles zásob ropy v USA v předešlém týdnu o více jak 2,5 miliónů barelů. Šance, že se Saudské Arábii za podpory Ruska podaří domluvit se všemi členy OPEC na zmrazení maximálního produkčního limitu, s ohledem na vývoj posledních dnů a také s ohledem na selhání podobných jednání v první polovině letošního roku slábnou. Nigérie, poté co se snížil počet útoků na domácí ropná zařízení, pravděpodobně dostane šanci obnovit ztracenou produkci černého zlata a zvýšit export. Irák, druhý nejsilnější člen organizace OPEC, poté co dosáhl dohody s částečně autonomní regionální vládou Kurdistánu, hodlá zvýšit denní produkci ropy o 5% (150 tisíc barelů). Přestože ropná pole, z nichž černé zlato pochází, provozuje státní Northern Oil Co., jsou exportní ropovody kontrolovány místní kurdsou samosprávou.
img

Ropa ztrácí sílu udržet hladinu pětitýdenního maxima

17.08.2016 Pokles ceny z úrovně pětitýdenního maxima provází v průběhu dnešního dne cenu ropy. Černé zlato poklesem reaguje na posilování amerického dolaru a nárůst zásob benzínu v USA. Dolar posiluje v očekávání dnešního komentáře z červencového zasedání Fedu, které by mohlo být varováním pro spekulanty, kteří ztratili víru v možnosti Fedu zvýšit úrokové sazby ještě v letošním roce. Zásoby benzínu ve státech v současnosti dosahují nejvyšší sezónní úrovně posledních 2 desetiletí. Ropa v předešlých dnech posilovala v souvislosti s vírou obchodníků ve snahu Saudské Arábie dohodnout se s členskými zeměmi OPEC včetně Ruska a Íránu na stanovení nového produkčního stropu, jinak tedy řečeno na omezení rostoucí íránské produkce.
brent-10082016.png

Ceny ropy dnes ztratily počáteční zisky

10.08.2016 Světové ceny ropy dnes ztratily počáteční zisky a začaly oslabovat. Trh podkopal nečekaný nárůst zásob suroviny ve...
img

Sázky na pokles ceny ropy dosáhly nového maxima

08.08.2016 Hedžové fondy v souvislosti s poklesem ceny ropy na tříměsíční minimum v minulém týdnu, růstem zásob ropy v USA a silným importem zvýšily sázky na další pokles ceny černého zlata na úroveň nového rekordu. Tento krok pravděpodobně souvisí s chystanými sezónními zářijovými odstávkami rafinérii kvůli nutné posezónní údržbě. Historie ukazuje, že v průběhu posledních pěti let provázel ropu v průběhu září pokles cen.
brent-01082016-7.png

Světové ceny ropy dnes výrazně klesly

01.08.2016 Světové ceny ropy se dnes propadly o více než tři procenta. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) se...
brent-25072016-6.png

Komodity: Ceny ropy výrazně klesly

25.07.2016 Světové ceny ropy dnes výrazně klesly, americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) se tak dostala na tříměsíční...
img

Ropa krátkodobě zastavila pokles blízko úrovně 45 dolarů za barel

20.07.2016 Nejaktivnější futures kontrakt na WTI americkou lehkou ropu na burze Nymex dnes krátkodobě zastavil dvoudenní pokles c...
img

CL | Futures kontrakt na ropu

30.06.2016 Light Sweet Crude Oil (CL) je nejlikvidnější kontrakt na komoditním trhu. Od roku 1983 se obchoduje na burze NYMEX a na komoditní burze CME. Přes NYMEX jsou elektronicky obchodovány různé varianty futures včetně ropy a zemního plynu. Light Sweet Crude Oil je varianta West Texas Intermediate (WDTI).
brent-15062016-7.png

Komodity: Světové ceny ropy dnes pokračují v poklesu

15.06.2016 Světové ceny ropy dnes pokračují v poklesu, investory znepokojuje zejména hrozba takzvaného brexitu, tedy vystoupení Británie z Evropské unie. Část dnešních ztrát nicméně ropa smazala po zprávě o poklesu zásob této strategicky důležité suroviny ve Spojených státech.
img

Vydrží ropa opětovné testování hranice 50 dolarové rezistence?

07.06.2016 Ropa opět testuje rezistenci 50 dolarů za barel - vydrží ? Trh s WTI americkou lehkou ropou na burze NYMEX v průběh...
img

WTI ropa na dostřel hladiny 50 USD za barel

26.05.2016 Poté, co v průběhu včerejšího dne po sedmi měsících pokořila hladinu 50 dolarů za barel evropská ropa Brent, zací...
brent-23052016-6.png

Ceny ropy v úvodu nového týdne opět klesají

23.05.2016 Světové ceny ropy v úvodu nového týdne opět klesají, a ještě více se tak vzdálily nedávným letošním maximům...
img

Ropa pokračuje v oslabování čtvrtým dnem v řadě

23.05.2016 Čtvrtým dnem oslabuje na burze Nymex nejaktivnější futures kontrakt na WTI americkou lehkou ropu. Mimo jiné se jedná o reakci na chladnější počasí v Kanadě...
brent-12052016-7.png

Světové ceny ropy se dnes vrátily k poklesu

12.05.2016 Světové ceny ropy se navzdory počátečnímu vzestupu dnes vrátily k poklesu. Trh nejprve reagoval na prognózu...
img

Ropa cílí po krátké pauze na týdenní pokles ceny

06.05.2016 Navzdory dubnovému nárůstu produkce ropy organizace OPEC na více než 33 miliónů barelů denně, katastrofickým požárům v Kanadě majícím za následek pozastavení produkce na mnoha místech a osmému mezitýdennímu poklesu produkce ve Spojených státech má ropa v tomto týdnu jasný směr a tím je celkový pokles ceny.
img

Ropa na burze v New Yorku mírně oslabuje druhým dnem v řadě

02.05.2016 Druhým dnem provází dnes na burze Nymex pokles nejaktivnější futures kontrakt na WTI americkou lehkou ropu. Mimo jiné se jedná o reakci na rostoucí export černého zlata z Iráku, který se v průběhu dubna přiblížil rekordnímu maximu. Denní produkce vzrostla v průběhu dubna na 4,31 miliónů barelů, mimo jiné také díky navýšení těžby na ropných polích na jihu země provozovaných společnostmi British Petrol a Lukoil. Celková produkce ropy v rámci organizace OPEC v dubnu přidala 484 tisíc barelů na 33,217 miliónů, nejvyšší úroveň od roku 1989.
brent-25042016-6.png

Ceny ropy sestoupily z 5měsíčních maxim

25.04.2016 Světové ceny ropy dnes přerušily třítýdenní vzestup a sestoupily z pětiměsíčních maxim. Ropný trh oslabil nárůst...
img

Komodity: EIA zásoby zemního plynu v týdnu do 19. února

25.02.2016 Zásoby zemního plynu se v USA snížily pouze o 117 miliard kubických stop na 2 864 bcf, ve stejném období před rok...
img

Komodity: EIA zásoby zemního plynu v týdnu do 5. února

11.02.2016 Zásoby zemního plynu se v USA snížily pouze o 70 miliard kubických stop na 2 864 bcf, ve stejném období před roke...
img

Po zrušení sankcí vůči Íránu klesly ceny ropy

19.01.2016 V pátek se ropa prodávala v očekávání víkendového zrušení sankcí vůči Íránu a v pondělí se rozprodávala znovu poté, co se zákaz obchodování stal historií. Oslabení, které jsme vnímali od července loňského roku, bylo částečně podpořeno očekáváním zrušení sankcí. Jakmile se prach usadí a ropa překoná prvotní reakci, přijde otázka, jak rychle bude Írán schopen a ochoten zvýšit nabídku.
img

Komodity: EIA výrazně snížila prognózu cen WTI a Brent v tomto roce

13.01.2016 Americká energetická agentura v měsíčním krátkodobém výhledu (STEO) revidovala odhad průměrné ceny ropy WTI v&nbs...
img

Komodity: EIA zásoby zemního plynu v týdnu do 18. prosince

28.12.2015 Zásoby zemního plynu se snížily o 32 miliard kubických stop na 3 814 bcf, ve stejném období před rokem poklesly o 52 b...
img

Komodity: EIA zásoby zemního plynu v týdnu do 11. prosince

17.12.2015 Zásoby zemního plynu poklesly o 34 miliard kubických stop na 3 846 bcf, ve stejném období před rokem se snížily o 61 b...
img

Komodity: EIA očekává výrazný pokles produkce ropy v roce 2016

09.12.2015 Americká energetická agentura potvrdila, že je současná produkce robustní a revidovala prognózu pro letošní rok n...
brent-09112015-5.png

Světové ceny ropy dnes dál mírně klesají

09.11.2015 Světové ceny ropy dnes dál mírně klesají a oslabují už čtvrtý den po sobě. Trh podkopaly údaje o dalším růstu...
img

ECB rozhoduje o sazbách, v USA začíná nabitý earnings týden

19.10.2015 Již třetí týden v řadě se americkým trhům podařilo uzavřít se ziskem. Index S&P 500 zavřel na 2 033 bodech a připsal t...
brent-16092015-5.png

Komodity: Ceny ropy dnes prudce rostou

16.09.2015 Světové ceny ropy dnes výrazně zpevňují, podpořily je zejména údaje o nečekaném poklesu zásob ropy ve...
brent-16072015-5.png

Ceny ropy na trhu dnes mírně rostou

16.07.2015 Ceny ropy na trhu dnes mírně rostou. Severomořská ropa posiluje po zprávě o výpadku elektřiny, který zastavil...
img

Komodity: EIA zásoby zemního plynu v týdnu do 20. března

26.03.2015 Zásoby zemního plynu se ve Spojených Státech poprvé v tomto roce zvýšily o 12 miliard kubických stop na 1 479 bcf...
img

Komodity EIA zásoby zemního plynu v týdnu do 13. března

19.03.2015 Zásoby zemního plynu ve Spojených Státech poklesly o 45 miliard kubických stop na 1 467 bcf. Ve stejném období před ro...
img

Komodity: EIA zásoby zemního plynu v týdnu do 6. března

12.03.2015 Zásoba zemního plynu ve Spojených Státech poklesla o 198 miliard kubických stop na 1 512 bcf, uvedla americká energeti...
img

Komodity EIA zásoby zemního plynu v týdnu do 27. února

05.03.2015 V uplynulém týdnu poklesla zásoba zemního plynu ve Spojených Státech o 228 miliard kubických stop na 1 710 bcf, u...
img

Komodity: EIA zásoby zemního plynu v týdnu do 20. února

27.02.2015 V uplynulém týdnu poklesla zásoba zemního plynu ve Spojených Státech o 219 miliard kubických stop na 1 938 bcf, u...
img

Komodity: EIA zásoby zemního plynu v týdnu do 13. února

19.02.2015 Zásoby zemního plynu ve Spojených Státech poklesly o 111 miliard kubických stop na 2 157 bcf, uvedla v týdenní statist...
img

Komodity: EIA zásoby zemního plynu v týdnu do 6. února

12.02.2015 Zásoby zemního plynu ve Spojených Státech poklesly pouze o 160 miliard kubických stop na 2268 bcf, uvedla v týdenní st...
img

Komodity EIA zásoby zemního plynu v týdnu do 23. ledna

30.01.2015 Zásoby zemního plynu se ve Spojených Státech snížily o 94 miliard kubických stop na 2543 bcf, ve stejném období před r...
img

Komodity: EIA zásoby zemního plynu v týdnu do 16. ledna

22.01.2015 Zásoby zemního plynu ve Spojených Státech poklesly výrazně o 216 miliard kubických stop na 2637 bcf, ve stejném období...
img

Komodity: OMR report agentury IEA za leden beze změny

16.01.2015 Mezinárodní energetická agentura (IEA) v lednu ponechala odhad růstu globální poptávky po ropě v roce 2015 beze z...
img

Komodity: EIA zásoby zemního plynu v týdnu do 9. ledna

15.01.2015 Zásoby zemního plynu ve Spojených Státech poklesly výrazně o 236 miliard kubických stop na 2853 bcf, ve stejném období...
img

Komodity: EIA zásoby zemního plynu v týdnu do 2. ledna

08.01.2015 Zásoba zemního plynu ve Spojených Státech poklesla o 131 miliard kubických stop na 3089 bcf, ve stejném období před ro...
img

Komodity: EIA zásoby zemního plynu v týdnu do 26. prosince

02.01.2015 Zásoba zemního plynu ve Spojených Státech poklesla o 26 miliard kubických stop na 3220 bcf, ve stejném období před rok...
img

Komodity: EIA zásoby zemního plynu v týdnu do 19. prosince

29.12.2014 V uplynulém týdnu se zásoba zemního plynu ve Spojených Státech snížila pouze o 49 miliard kubických stop na 3246 ...
img

Komodity: Ropné futures naznačovaly stabilizaci

02.12.2014 Termínové kontrakty zakončily v pondělí výš a naznačovaly stabilizaci po propadu v uplynulém týdnu poté, co OPEC zachoval těžební...
WTI H1 28112014.PNG

Ropa teď vládne i forexu

28.11.2014 Včerejší rozhodnutí Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) o ponechání limitů těžby na současných...
img

Komodity: Zásoby zemního plynu v USA v týdnu do 21. listopadu

27.11.2014 V uplynulém týdnu se zásoba zemního plynu ve Spojených Státech nečekaně snížila o 162 miliard kubických stop na 3...
img

Komodity: Sentiment na ropném trhu se před čtvrteční schůzkou OPEC mění

24.11.2014 V pátek zakončil nejaktivnější lednový kontrakt WTI na burze Nymex se ziskem 66 centů na týdenním maximu $76,51 z...
img

Komodity: Zásoby zemního plynu v USA v týdnu do 24. října

30.10.2014 V uplynulém týdnu se zásoba zemního plynu ve Spojených Státech zvýšila o 87 miliard kubických stop na 3480 bcf, u...
img

Komodity: Zásoby zemního plynu v USA v týdnu do 17. října

23.10.2014 V uplynulém týdnu se zásoba zemního plynu ve Spojených Státech zvýšila o 94 miliard kubických stop na 3393 bcf, u...
img

Komodity: Zemní plyn atakuje 11- měsíční minimum

21.10.2014 Zemní plynu s dodáním v listopadu se v pondělí na Nymex propadl o 9,6 centů na kontraktní minimum 3,670...
img

Komodity: Zásoby zemního plynu v USA v týdnu do 10. října

16.10.2014 V uplynulém týdnu se zásoba zemního plynu ve Spojených Státech zvýšila o 94 miliard kubických stop na 3299 bcf, u...
img

Komodity: Ropa WTI se ve čtvrtek propadla na 84 dolarů za barel

10.10.2014 Cena americké lehké ropy ve čtvrtek pokračovala třetí den v poklesu, pohybovala se téměř ve volném pádu kvůli slabosti...
img

Komodity: Zemní plyn smazal zisky v očekávání rekordního růstu zásob v USA

02.10.2014 Kontrakt zemního plynu s dodáním v listopadu ve středu na Nymex oslabil o 9,8 centů, nebo 2,4% na 4,023 dola...
img

Komodity: Zásoby ropy a paliv v USA v týdnu do 22. srpna

27.08.2014 Komerční zásoby ropy ve Spojených Státech nečekaně poklesly o 2,1 milionu barelů na 360,5 mil. barelů, stav v loňském ...
img

Komodity: Zásoby zemního plynu v USA do 8. srpna

14.08.2014 V uplynulém týdnu se zásoba zemního plynu v podzemních zásobnících Spojených Států zvýšila pouze o 78 miliard kubických stop na 2467 bcf...
img

Komodity: Zásoby zemního plynu v USA do 25. července

31.07.2014 V uplynulém týdnu se zásoba zemního plynu v podzemních zásobnících zvýšila o 88 miliard kubických stop na 23...
img

Komodity: Zásoby zemního plynu v USA do 11. července

17.07.2014 Tempo doplnění zásob bylo v uplynulém týdnu v USA výrazně nad dlouhodobým průměrem. Do 11. července se zásob...
img

Komodity: Zásoby ropy a paliv v USA v týdnu do 11. července

16.07.2014 Komerční zásoby ropy ve Spojených Státech poklesly o 7,5 milionu barelů na 375,0 mil. barelů, stav v loňském roce 367,...
img

Komodity: Zásoby zemního plynu v USA do 4. července

10.07.2014 Tempo doplnění zásob v uplynulém týdnu v USA znovu převyšovalo dlouhodobý průměr. Do 4. července se zásoba z...
img

Komodity: Zásoby ropy a paliv v USA v týdnu do 4. července

09.07.2014 Komerční zásoby ropy ve Spojených Státech poklesly o 2,4 milionu barelů na 382,6 mil. barelů, stav v loňském roce 373,...
img

Komodity: Zásoby zemního plynu v USA do 27. června

03.07.2014 Tempo doplnění zásob bylo v uplynulém týdnu v USA nadprůměrné a v souladu s očekáváním trhu. Do 27...
img

Komodity: Zásoby ropy a paliv v USA v týdnu do 27. června

02.07.2014 Komerční zásoby ropy ve Spojených Státech poklesly o 3,2 milionu barelů na 384,9 mil. barelů, stav v loňském roce 383,...
img

Komodity: Zásoby zemního plynu v USA do 20. června

26.06.2014 Tempo doplnění zásob zemního plynu bylo v uplynulém týdnu v USA nadprůměrné. Do 20. června se zásoba v ...
img

Komodity: Zásoby ropy a paliv v USA do 20. června

25.06.2014 Komerční zásoby ropy v USA nečekaně vzrostly o 1,7 milionu barelů na 388,1 mil. barelů, stav v loňském roce 394,1...
img

Komodity: Zásoby zemního plynu v USA do 13. června

19.06.2014 Tempo doplnění zásob zemního plynu v USA bylo v uplynulém týdnu znovu nadprůměrné a překonalo očekávání trhu...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Korelace měn | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Řecko | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | SSI | Inflace | OECD | EUR/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | HDP | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Turecko | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Export | Import | Nikkei | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/NOK | USD/RUB | USD/CZK | Akciová burza | Komoditní burza | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Měnový trh | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Měnové trhy | Spready | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Amaranth | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Aussie | Transakce | BaFin | Bank of England | Bank of Japan | Ben Bernanke | Benchmark | Beta | Bid | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Bundesbank | Burza | CBOE | CBOT | CEO | CFD | CFTC | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Devizový trh | Diverzifikace | Dividenda | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | Downgrade | ECB | EFSF | Ekonomický indikátor | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Euroval | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fannie Mae | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Finanční trhy | Flat | Hedge fondy | Futures | Gap | Grafy | HFT | Hedge | High | International Monetary Fund | IPO | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční certifikáty | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Last Trading Day | Likvidita | Likvidní trh | Long | Loonie | Lot | MACD | MAE | MMF | MT4 | Margin | Záloha | Margin call | Mark-to-Market | Obchodní příkazy | Market Makeři | Market making | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NIKKEI Index | NYSE | Nabídka | Neckline | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | Oscilátor | Overnight | Pakt stability | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Produktivita práce | Prémie | Pákový efekt | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reserve Bank of Australia | Rezistence | Platina | Riziko | Rizikové měny | Rolování | Ropa | S&P 500 | SNB | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Spike | Spotová cena | Spread | Statut | Sterling | Stop-Loss | Support | Swiss | Swiss National Bank | Termínový kontrakt | Tick | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | VIX | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Základní měna | ČNB | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | FTSE | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | Saxo Bank | BOSSA | Admiral Markets | Indexy | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Měnové války | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Trh s nemovitostmi | Program nákupů dluhopisů | EU | Ministři financí | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Hospodářská krize | Carry obchody | Rollover | Makroekonomické data | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Těžba ropy | Futures kontrakt | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Zkušenosti | Panika | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Hedge fond | Bohatství | Recesia | IEA | Credit Suisse | Burzovní obchodník | Burzovní trader | RBNZ | Ropné písky | Intervenovat | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Investiční banka | Makrokalendář | Analytický tým | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/USD | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Výrobní náklady | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Facebook | LYNX | Donald Trump | Komoditní spready | Burzy | Mezinárodní měnový fond | FX trhy | FX trh | Žlutý kov | Zásoby ropy | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | GBPJPY | EURJPY | EURPLN | Aktivum | Burzovně obchodované produkty | Carry trades | First notice day | Index | Likvidní | Odpor | Podpora | Volatilní | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Burzovní obchodníci | Burzovní tradeři | Akcie dnes | Akcie Netflix | Akcie Societé | Akcie Societé Generale | Akcie Volkswagen | Akciové burzy | Aktuální cena pšenice | Aktuální cena ropy | Aktuální ceny ropy | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | Atlantik | AUDCHF | AUDJPY | Banka | Bezpečná investice | Běžný účet | BH Securities | Brent | Brokeři | Burzovní indexy | CAC40 | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Ceny drahých kovů | Ceny zlata | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | CISCO | CZK | DAX 30 | Denník | Devizové trhy | DJIA | Dolar | Dolary | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Eura | EURAUD | EURCAD | EURGBP | EURHUF | EURCHF | EURIBOR | EURNZD | Euro dnes | Eurostoxx 50 | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Fondy | Forexu | Frank | FXCM | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GBP USD | GDP | GfK | Graf | Hang Seng | HDP USA | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index DJIA | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index volatility | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční kovy | Investiční poradenství | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | Investování do zlata | Investovat do zlata | Irsko | ISM | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Jeden dolar | JP Morgan | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Kurz dolarů | Kurz JPY | Kurz jüanu | Kurz kanadského dolaru | Kurz USD | Kurzy | Libra | Lira | Maďarsko | Makléři | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Market Makers | Markets | Měna Bitcoin | Měna GBP | Měnový kurz | MetaTrader 4 | MSCI index | Nákup akcií | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nikkei225 | Norská koruna | NZDJPY | Obchodní platformy | Obchodování komodit | Obchodování s komoditami | Obchodování se zlatem | Obchodování spreadů | Pád akcií | Pád dolaru | Paládium | Pivoty | Pokles eura | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Pšenice | Rates | Reuters | Risk Off | Risk On | Ropy | RUB | Sázky | Shanghai Composite Index | Signály | Société Générale | SP500 | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové ceny ropy | Švýcarská centrální banka | Trh | Tržní hodnota | US dolar | US měna | USD index | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj zlata | WTI | WTI ropa | Zemní plyn | Zlato a stříbro | Zlato na burze | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | GLOBEX | Marc Faber | ZEW | DXY | EIA | ING | Benzín | RBOB | Báze | Buy | Diskont | EBITDA | Ex-dividend | Indie | Intermediate | Měď | Obchodní den | P.A. | Profit Taking | Protistrana | Redukce | RIC | ROCE | Sell | SPAD | Využití kapacit | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | CMC Markets | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Barchart | Černé zlato | Burzovní den | Investiční instrument | Převis | Cenová hladina | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Miliardář | eBook | Bailout | Tržní sentiment | Commission | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Initial Margin | Session | FND | Kontraktní měsíc | Volby | Rozhovor | Iron Condor | E-mini | Futures trhy | Futures trading | Cukr | Retail | Vzdělání | Commitment of Traders | COT | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Commodities | Commodity futures | Commodity futures trading | Dividendové akcie | Gold trading | Kurz USD/CZK | Slušný zisk | Traders | Zlatý standard | Hedžové fondy | Asijské obchodování | Americké obchodování | Rhodium | ClipperData | Společnost Crédit Agricole | Bank of New York Mellon | BPI | Royal Bank of Scotland | Jefferies | PrimStock | Bank of America Merrill Lynch | Bernstein | Jackson Hole | Price Futures Group | Energy Aspects | Petromatrix | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | ABN Amro | Westpac | ICAP | CME Group | Caterpillar | ANZ | Tyche Capital Advisors | Sentix | SaxoTrader | Baker Hughes | Investing.com | JBC Energy | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Ole Hansen | Fond Pimco | Standard Chartered | PVM | Barrick Gold | Technické indikátory | CI Komodity | Spoofing | Šéfka Fedu | Akcie Starbucks | Short squeeze | Brazílie | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Čínská centrální banka | Bavlna | Dovoz ropy | Úspěch | Podnikání | Averze k riziku | Pokles akcií | Ministr financí | Stock Exchange | Velcí investoři | Kurzový zisk | Zvyšování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Precedens | Plodiny | Energie | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Earnings | Sentiment trhu | Henry Hub | BlackRock | Ekonomický sentiment | Ekonomické indikátory | Londýn - ICE | New York - Nymex | Implikovaná volatilita | Znalost | Přehled | Jádrový index | Ekonomické fórum | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Politické napětí | Bezpečné přístavy | Evropské trhy | Americké trhy | David Cameron | Bankovnictví | Futures kontrakty | Contango | Ekonomická aktivita | Komentář k trhům | City | IPO akcií | US akcie | Cena Brentu | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Fundamentální faktory | Bezpečné investice | Pozornost investorů | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru | Britské akcie | Economic | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie bank | Japonský index Nikkei | Xetra | IBEX | Evropská dluhová krize | Britská centrální banka | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Známý investor | Deutsche Börse | Americké akciové indexy | Spotřebitelský indikátor | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Nervozita | AAA | Rating AAA | Summit EU | Finančnictví | Fibo | Propad | Světové akciové trhy | Britský akciový index FTSE 100 | Frankfurtský DAX | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Status bezpečného přístavu | Index Nikkei | Light Sweet Crude Oil (CL) | Obchodování na pitu | Specifika kontraktu | FactSet | TradingView | Země OPEC | Citi | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Výrobní aktivita | Cena mědi | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Akcie na Wall Street | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | Dnešní údaje | Ekonomická data | Historická maxima | Nejistota | Philip Morris | Saúdská Arábie | Čínský akciový index | Čínský akciový index Shanghai Composite | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Vitol Group | Vitol | Obilniny | Zpomalení v Číně | FTSE 100 | Genscape | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Odhodlání | Americké rafinerie | Kapitalizace | Výhled | Burzovní společnost | Bankéři | Poplatky | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Slabé euro | Silné euro | Expirace futures kontraktů | Non-Farm Payrolls | Nonfarm Payrolls | Americký trh práce | Odhady trhu | Ekonomická situace | General Electric | Průzkum | Krize | Měnové otázky | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | Měnová politika ECB | Manažeři fondů | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Měnový pár EUR/USD | Japonská vláda | Očekávání analytiků | Index cen domů | Měnové stimuly | Příjmy | Přeprodaný trh | ČTK | Bankovní společnost | Ceny ropy v dolarech | Aktuální cena | Silný kurz dolaru | Japonský Nikkei | Konsenzus | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Zpomalení ekonomiky | Commodity Futures Trading Commission | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Burzovně obchodované fondy | Burzovně obchodovaný fond | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | iShares Silver Trust | Hráči s ropou | Globální ekonomický výhled | HDP v eurozóně | Globtrex | JPMorgan Chase & Co. | SaxoTraderGO | ex | Akcie firem | Bernstein Energy | Grant Capital | Roklen360 | Obchodování ropy | Chicago Mercantile Exchange | Cena palladia | Inflace ve světě | Obchodníci s měnami | Globtrex.com | Breakout Trader | LBMA | Obchodování ETF | Anadarko Petroleum | Bouře Harvey | NEX | Rivkin Securities | MetaTrader 4 Supreme Edition | MT4 Supreme Edition | Hurikán Irma | Spekulativní investice | Devizoví obchodníci | Cena platiny | Palladium | Obchodování Bitcoin | LIFFE | Obchodování s termínovými kontrakty | Bitcoin futures | Backwardation | LYNX Trading | xPartners | Burzovní trhy | ETC | Kontrakty na bitcoin | iShares Gold Trust (IAU) | SPDR Gold Shares (GLD) | Správce portfolia | Lithium | Investice do lithia | Investovat do palladia | Jak fungují akcie | Otevření účtu u brokera | BrokerTec | NEX Group | Elektronické obchody | Obchody s měnami | Spojení burz | Akcionáři NEX | Vzácné kovy | Kobalt | Investování s LYNX | Obchodování Futures | Portfolio manažeři | Tradingové firmy | Saxo | Obchodní války | Akcie společnosti | Pokles ceny | Obchodování akcií | Julius Baer | Silnější dolar | Marihuanové akcie | Jiné měny | Top 5 investic | Obchodované fondy | Majetek | Růst dolaru | Obchodovat s akciemi | Vysoké zisky | Nakoupit akcie | Investice do palladia | Palladiové akcie | Investice do konopí | Obchodování platiny | Sojové boby | AMS | Akcie a ETF | Uranové akcie | Silný dolar | Kapitálové výdaje | iShares | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Akcie roku 2018 | Akcie Anglo American Platinum | Akcie Impala Platinum | Akcie Sibanye Gold
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Index | USA | Trh | Reuters | Pozice | Banky | ČTK | Výhled | Banka | FOREX | EUR/USD | Rezistence | Obchodování | FXstreet | Euro | Dolar | Graf | Indikátor

Předchozí klíčová slova

Numismatika
Nuntius
Nuntius Brokerage and Investment Services
Nuntius Brokerage & Investment Services S.A.
Nuntius brokers
NVDA
NWR akcie
NWR OKD
NXMH
NYFANG

Následující klíčová slova

NYSE
NYSE Euronext
NZD
NZD/CAD
NZD/CHF
NZD JPY
NZDJPY
NZD/JPY
NZD kurz
NZD USD
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu, až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní Price Action VIP indikátor, doposud úspěšně používaný pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečný Price Action VIP indikátor, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Potvrďte prosím... Zavřít