Středa 12. květen 2021 23:17
reklama
Admiral Markets na Admirals
reklama
Dukascopy
reklama
Capital.com

Klíčová slova - Marathon

img

Rafinerie v USA i obchodníci kvůli výpadku sítě produktovodů objednávají tankery

10.05.2021 Velké americké rafinerie na pobřeží Mexického zálivu si kvůli výpadku hlavní sítě produktovodů začaly objednávat tankery, aby měly ropné produkty zatím kde uskladnit. S odkazem na své zdroje to dnes uvedla agentura Reuters. Tankery objednávají také obchodníci, kteří chtějí do Spojených států dostat benzin z Evropy. Počítačové systémy společnosti Colonial Pipeline, která je největším provozovatelem potrubní sítě na přepravu ropných produktů v USA, v pátek napadli hackeři. Podle zdrojů amerických médií za útokem zřejmě stojí ruští hackeři z relativně nové zločinecké organizace známé jako DarkSide.
img

Dolar v reakci na pracovní místa prudce poklesl. Rusnok očekává zvýšení sazeb již tento rok

07.05.2021 Česká národní banka na svém květnovém zasedání dle očekávání ponechala základní úrokovou sazbu na 0,25 %. V nové makroekonomické prognóze došlo k poměrně značnému zhoršení odhadu vývoje ekonomiky pro letošní rok z 2,2 % na 1,2 %. V následujícím roce však ČNB prognózu upravila směrem nahoru a nově tedy počítá s růstem ekonomiky o 4,3 %, když v únorové prognóze predikovala růst o 3,8 %.
img

Ekonomický kalendár: V centre pozornosti sú aprílové dáta ADP

05.05.2021 Európske akciové trhy sa dnes pravdepodobne otvoria vyššie, po tom čo Janet Yellen ustúpila od komentárov k úrokovým sadzbám a podporila nezávislosť Fedu. Nemecké futures na DAX sa obchodujú len mierne pod hranicou 15 000 bodov, čo naznačuje zhruba 100-bodový vzostup cenovej medzery pri otvorení hotovostnej seansy.
img

Ekonomický kalendár: Továrenské objednávky z USA, hospodárske výsledky spoločnosti Pfizer

04.05.2021 Futures na európske indexy poukazujú na ploché otvorenie dnešného obchodovania. Ázijská seanca bola dosť tlmená, pretože obchodníci z Japonska a Číny boli na dovolenkách a nedošlo k žiadnym veľkým pohybm. Ekonomický kalendár je dnes pomerne prázdny. Madzi najdôležitejšie makro dňa patria továrenské objednávky z USA, ktoré len zriedka vyvolávajú výraznejšie pohyby na trhoch.
img

Růst ekonomiky USA o 6,4 % překonává očekávání. Nezaměstnanost v Česku je jedna z nejnižších v EU

30.04.2021 Na středečním zasedání měnového výboru Fedu nedošlo k žádnému překvapení, když členové výboru ponechali základní úrokovou sazbu v rozpětí 0-0,25 %. Tempo nákupu aktiv Fed také nezměnil, a tedy i nadále bude docházet k měsíčním nákupům vládních dluhopisů ve výši 80 mld. USD a také k nákupům cenných papírů krytými hypotékami ve výši 40 mld. USD. Fed rovněž zopakoval, že k dosaženích svých cílů je připraven použít všechny nástroje, které má k dispozici.
img

Biden hrozí prudkým zvýšením daní z kapitálových zisků. Rusko zvyšuje úrokové sazby kvůli vysoké inflaci

23.04.2021 Kanadská centrální banka ponechala na svém dubnovém zasedání dle očekávaní úrokovou sazbu na 0,25 %. BoC však překvapila trhy oznámením, že hodlá snížit nákupy aktiv ze 4 mld. CAD týdně na 3 mld. Banka také konstatovala, že hodlá začít navyšovat úrokové sazby již ke konci roku 2022. Trh ohodnotil zasedání BoC jako jestřábí, když americký dolar vůči kanadskému zaznamenal ve středeční seanci pokles o přibližně 0,9 %.
C:\fakepath\eurusd-20042021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 20.4.2021

20.04.2021 Akcie ve Spojených státech zahájily nový týden poklesem z nových maxim, na která stouply v pátek. Investoři nyní čekají, zda výsledky za první čtvrtletí ospravedlní vysokou hodnotu akcií. Automobilka Tesla včera oslabila po zprávě o smrtelné nehodě jednoho z jejích vozů.
img

Čínská ekonomika roste rekordním růstem o 18,3 %. Inflace v USA i EU začíná růst nad stanovené cíle

16.04.2021 Čínská ekonomika v první čtvrtletí dosáhla rekordního meziročního růstu na úrovni 18,3 %. Ekonomové však varují, že jsou čísla zkreslená, jelikož se porovnávají s obdobím, kdy tamní ekonomika zaznamenala obrovský propad. Čína byla v minulém roce jedinou velkou ekonomiku, která nezaznamenala v celoročním vyjádření pokles ekonomiky.
img

MMF zlepšil odhad růstu globální ekonomiky na 6 %. Itálie připravuje podporu pro firmy ve výši 30 mld. eur

09.04.2021 Mezinárodní měnový fond upravil odhad růstu globální ekonomiky směrem nahoru z 5,5 % na 6 %. Prognózu fond upravil zejména kvůli dalším stimulačním opatřením, které zavedly vlády v některých velkých ekonomikách a také kvůli postupnému proočkování obyvatelstva. MMF však upozorňuje na velmi nejistý vývoj světové ekonomiky, který bude závislý na vyřešení koronavirové krize.
img

Biden schválil podporu infrastruktury v hodnotě 2,25 bil. USD. Zablokovanou loď v Suezském průplavu se podařilo uvolnit

01.04.2021 Americký prezident Joe Biden tento týden představit investiční plán v hodnotě 2,25 bil. USD, který se má zaměřit na výstavbu dopravní infrastruktury, telekomunikace a průmysl. Financování této podpory, včetně těch předešlých i budoucích, má být z vyšších korporátních daní, respektive ze zrušení úlev zavedených bývalým prezidentem Trumpem. Biden hodlá zvýšit daně pro firmy z 21 na 28 procent, v případě příjmů ze zahraničí ze 13 na 21 procent. Agresivní fiskálně-expanzivní politika nového prezidenta nemá historicky obdoby. Mnozí proto poukazují na to, že přichází zlomový moment, který může spustit výraznější inflaci v USA.
img

Turecká lira se po vyhazovu guvernéra CB silně propadla. Rusko oznámilo, že s EU už nemá žádné vztahy

26.03.2021 Turecký prezident Erdogan po osmi měsících (opět) propustil guvernéra tamní centrální banky Naciho Agbala, což způsobilo depreciaci turecké liry, která se vůči dolaru v jednu chvíli dostala na hladinu 8,2. Důvodem “vyhazovu“ je, že se tureckému prezidentovi nelíbilo zvyšování úrokové sazeb centrální bankou. Naopak zahraniční investory Agbalovi kroky podporovali.
img

Výrazné oživení ekonomiky USA překvapuje Fed. Zotavování té britské je dle BoE velmi dobré

19.03.2021 Americká centrální banka na svém březnovém zasedání ponechala úrokové sazby beze změny. Také nedošlo k úpravě programu nákupu aktiv. Všeobecně se neočekávalo, že Fed na tomto zasedání nijak nebude upravovat svoji monetární politiku, a proto mělo zasedání jen malý vliv na finanční trhy.
img

Podpora ve výši 1,9 bil. dolarů pro USA schválena. Přehřátí ekonomiky ani inflace se Joe Biden nebojí

12.03.2021 Průmyslová výroba v Německu v lednu překvapivě meziměsíčně klesla o 2,5 %, když se očekával mírný růst o 0,2 %. Dané údaje podle analytiků naznačují zpomalení ekonomické aktivity od začátku roku v největší evropské ekonomice.
img

Prudký pokles tržeb v eurozóně o 6,4 %. Růst HDP a spotřebitelské důvěry v USA překonává očekávání

05.03.2021 České hospodářství zaznamenalo v minulém roce nejhlubší propad od vzniku samostatné České republiky. Podle zpřesněného odhadu Českého statistického úřadu HDP vloni pokleslo o 5,6 %. „Nejvýrazněji k poklesu, o 2,2 procentního bodu, přispěl vývoj ve skupině odvětví obchodu, dopravy, ubytování a dále průmysl o 2,1 procentního bodu,“ konstatoval ředitel odboru národních účtů ČSÚ Vladimír Kermiet.
img

Akcie ropy v roce 2021: 5 tipů na nejlepší ropné akcie!

03.03.2021 Akcie ropy si prošly složitým rokem. Kurz ropy počátkem roku 2020 zaznamenal rychlý propad. Dokonce nastala i situace, kdy se cena ropy dostala do záporných hodnot. To samozřejmě mělo dopad i na ropné společnosti.
img

Stimulační politika ze strany ECB a FEDu pokračuje. Rusko očekává návrat ekonomiky na předkrizovou úroveň koncem 2021

19.02.2021 Izraelská ekonomika poprvé od roku 2002 poklesla, když se HDP v letošním roce snížilo o 2,4 %. O rok dříve přítom izraelské hospodářství vzrostlo o 3,4 %. Tamní centrální banka však predikovala mnohem větší pokles o 3,7 %. Institut pro fiskální studie (IFS) konstatoval, že by Británie musela zvednou daně o 60 miliard liber ročně, pokud by se rozhodl současný ministr financí Rishi Sunak kompenzovat ztráty způsobené pandemii. Sunak má 3. března nastínit, jakým způsobem bude řešit dopady pandemie.
img

Americké a Evropské akciové trhy za celý týden rostly, Praha mírně zaostala

12.02.2021 Akciové trhy na obou stranách Atlantiku sice nepředvedly takový výkon jako v minulém týdnu, ale přesto rostly. Pražská burza za celý týden mírně lehce oslabila (-0,22 %).
img

Evropský parlament schválil protikrizový balíček. Němečtí podnikatelé nelibě nesou prodloužení lockdownu.

12.02.2021 Americký prezident Joe Biden oznámil, že chce k Číně přistupovat odlišně než Donald Trump a soustředí se hlavně na mezinárodní pravidla. Dále prezident dodal, že obě ekonomické velmoci budou extrémně soupeřit. Inflace v lednu ve Spojených státech zůstala nezměněna na úrovni 1,4 %. Analytici očekávali mírnější růst na úrovni 1,5 %. Jádrová inflace v lednu zaznamenala pokles z 1,6 % na 1,4 %.
img

Rozbřesk: "Americké Česko" ještě sčítá, trhy již tuší modrou vlnu...

06.01.2021 Georgie – americký stát co do počtu obyvatel srovnatelný s ČR – je nyní v centru pozornosti globálních finančních médií. Probíhá zde druhé kolo voleb do amerického Senátu, které může dost zásadně proměnit prezidentování demokrata Joe Bidena, a to minimálně v následujících dvou letech.
img

Rozbřesk: Vidina vakcíny přebíjí vše a akcie stoupají k novým maximům

09.12.2020 Vakcína jako by na trzích opět byla schopna sebrat všechnu pozornost. Nehledě na zaseknutá jednání ohledně brexitu a neschopnost řady ekonomik rozvolňovat po druhé vlně “bezpečně” proti-pandemická opatření (Izrael, Francie) si akcie razí cestu k novým maximům. Vidina “konečného řešení” pandemie je pro trhy jednoduše příliš lákavá a skrze vakcínu se tak dívají do roku 2021 převážně optimisticky.
img

Rozbřesk: Česko ve vleku Německa hlásí rychlý “letní” růst, jde však o “staré” číslo

30.10.2020 Dnešek je dalším dnem pravdy. Dozvídáme se, jak se ekonomice dařilo ve třetím kvartále. Jak moc se dokázala po jarním propadáku nadechnout a nabrat síly před druhou vlnou pandemie. Již včerejší čísla z USA ukázala rekordní nárůst ekonomiky o více než 7 % a dnešní ranní čísla z Německa potvrdila podobný, i když o něco slabší růst i v největší evropské ekonomice – v Německu. Celá eurozóna nicméně mohla v létě přidat také okolo 7 %. Česká jsou v souladu s našimi odhady o něco slabší - mezikvartální růst 6,2 %, meziroční pokles o 5,8 %.
C:\fakepath\m-01102020-lv.gif

Největší rafinerie v USA Marathon propustí 12 procent zaměstnanců

01.10.2020 Největší americká rafinerská společnost Marathon Petroleum propustí ve Spojených státech zhruba 2050 zaměstnanců, tedy 12 procent celkové pracovní síly. Své rozhodnutí firma v noci na dnešek odůvodnila pandemií nemoci covid-19, která prudce snížila globální poptávku po pohonných hmotách.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 6.5.2019

06.05.2019 Donald Trump na Twitteru uvedl, že zvýší cla pro Čínu. Čína v reakci na tweety odloží jednání. Trhy reagují negativně. Datový kalendář je tento týden poměrně prázdný. Až na konci týdne bude zveřejněn výsledek inflace za duben. Kromě dobíhající sezóny zveřejňování firemních výsledků tak trhem budou do velké míry hýbat právě nové problémy ve vyjednávání USA s Čínou.
DSC_0264.JPG

Reference na kurzy FXstreet.cz

24.11.2009 Výpis referencí na kurzy a semináře FXstreet.cz. Zde si můžete přečíst reference absolventů našich kurzů a seminářů. Každý účastník našich kurzů má možnost ho ohodnotit, případně poslat email a připojit referenci shrnující jeho zkušenost s absolvovaným kurzem. Reference neupravujeme a prezentujeme je ve znění, jaké uvedli účastníci našich forex kurzů. Všechny reference pocházejí pouze od absolventů kurzů a jsou řazeny podle data, který jsme přijali emailem.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Kathy Lien | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Video | Peníze | VIP zóna | Akciový index | Pullback | Moody's | Korelace | Equity | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Turecká lira | MQL4 | Programování | Divergence | Pin Bar | Česká burza | Forexový trh | Kanada | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Analytik | Profit-Target | Bankovní trader | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Poptávka | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Intradenní obchodníci | Obchodování na burze | Binární opce | Jak se stát forexovým obchodníkem | Eurodolar | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | Advance | Akcie | Akciový trh | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Bod | Breakout | Broker | Burza | Béžová kniha | CCI | CME | Centrální banka | Centrální banky | DAX | Demo účet | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | ECB | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Expanzivní politika | FOMC | FRA | FX | Fed | Finanční trhy | Futures | Grafy | IPO | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | LIBOR | Long | MMF | MT4 | Makro data | Margin | Margin call | Risk | MetaTrader | Měna | Měny | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Opce | Papertrading | Platforma | Portfolio | Pozice | RRR | Rally | Resistence | Rezistence | Reálný účet | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Skalper | Standard & Poor's 500 | Stochastic | Support | Svíčkový graf | Swiss | Technical analysis | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | VaR | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Goldman Sachs | Evropa | Cena ropy | Komerční banka | Patria | Americký prezident | XTB | Axiory | Indexy | Úroková sazba | Americká lehká ropa | Investoři | Produkce ropy | Psychologie tradingu | Začínáme na burze | Fond | Exxon Mobil | Stimulační opatření | EU | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Business | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Zisk | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Ropný trh | Těžba ropy | Spekulant | Futures kontrakt | Kurz eura | Zkušenosti | Euforie | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Euronext | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Financování | Investovat | Money-Management | Makro | USDX | Index cen | Výrobní náklady | Eurostat | Obchodní seance | EUR/HUF | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | FX trh | Zásoby ropy | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | GBPUSD | EPS | Index | Podpora | Volatilní | Forex pro začátečníky | Akcie ropy | Aktuální cena ropy | Aktuální vývoj ceny ropy | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Barel ropy | Brent | Brokeři | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Conference Board | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | Česká spořitelna | Denník | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomický kalendář | Eura | Fibonaci | Finanční prostředky | Fondy | Forexo | Forexu | Full time | FX Street | FXstreet.cz | GfK | Graf | Graf ceny zlata | Guvernér ČNB | Hodnota dolaru | Hrajeme si na burze | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index PMI | Index S&P 500 | Inside | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční plán | Investiční portfolio | Investovat do zlata | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Jiří Rusnok | Knihy o forexu | Komoditní | Konfluence | Kurz EUR | Kurz ropy | Kurz stříbra | Kurzy | Lira | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Manuál | Market | Markets | Meziroční míra inflace | Míra inflace | MyFxBook | Nemovitosti | Obchodování s komoditami | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Online kurz | PayPal | PinBar | Pips | Prezidentské volby | Prognóza | Převodník měn | Rakousko | Recenze | Reuters | Ropy | Rubl | Růst HDP | Řízení rizika | Sázky | Seminář | Société Générale | Hodnocení brokerů | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Škola tradingu | Throwback | TopForex | Trh | Trh s akciemi | Volkswagen | Výběr brokera | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Vývoj nezaměstnanosti | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zprávy | Zisky | Tradeři | Škola forexu | Trading Coach | ZEW | DXY | ING | Benzín | Buffett | Andrej Babiš | Buy | EBITDA | EV | Ex-dividend | Indie | Intermediate | Janet Yellen | Obchodní den | PX index | ROCE | Sell | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | StopLoss | Tržby | Zaměstnanost | Světové ekonomiky | Co je forex | Western Union | Milionář | Bohatý | Equity křivka | Forex Pro | Komise | Kontrakt | Volby | S/R zóny | Úspěšný trader | Úspěšný obchodník | Know-how | Vzdělání | Velcí hráči | Burze | Investment | Profi obchodní systémy | Aramco | Markit | Unicredit | Intesa Sanpaolo | Natixis | Microsoft | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | Baker Hughes | DIHK | TLTRO | Barrick Gold | Forex asistent | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Short squeeze | Kurz EUR/USD | Brazílie | Nákupy dluhopisů | Backtestovat | Úspěch | Podnikání | BMW | Index pražské burzy PX | Index pražské burzy | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Zvyšování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Energie | Severomořská ropa | Earnings | Podnikatelé | Globální akciové trhy | KBC | Znalost | Příprava | Přehled | Volby v USA | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Americké trhy | Futures kontrakty | London Breakout | City | Institucionální objednávky | Obchodní styl | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Akcie ve Spojených státech | IHS | Xetra | Britská centrální banka | Euro Stoxx 600 | JPMorgan Chase | Vladimir Putin | Supporty a rezistence | Globální ekonomiky | Index technologického trhu Nasdaq | Summit EU | Reálné obchody | Walmart | Halliburton | Fibo | Akcie ropných společností | Propad | Bankovní tradeři | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Eurex | Citi | S&P | Guvernér | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Sinopec | Historická maxima | Erste | Saúdská Arábie | Baidu | Blockchain | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Odhodlání | Americké rafinerie | Výhled | Bankéři | Poplatky | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Německý export | Úspěšné obchodování | Britská ekonomika | Odhady trhu | Ekonomická situace | Průzkum | Graf ropy | Začínající trader | Krize | Investovat do akcií | Výnosy | Rizikovější investice | Americká vláda | Měnové krize | TRY | Čínský statistický úřad | Podnikatelská aktivita | Podnikatelská aktivita v eurozóně | ExxonMobil | Finanční domy | Alphabet | ČTK | Obchodování forexu | Aktuální cena | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Profesionální trading | Tisková konference ECB | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Evropský statistický úřad Eurostat | HDP v eurozóně | Informace o forexu | IHS Markit | ex | Akcie firem | Rystad Energy | Vstup na burzu | Zahraniční forex | Lipow Oil Associates | UniCredit SpA | ING Groep NV | Sladká ropa | Coinbase | Akcie Tesly | LYNX Trading | Pokles bitcoinu | Jak fungují akcie | Airbnb | Saxo | Výprodeje na akciových trzích | FinTech | Můj trading | Spartan Capital Securities | Obchodní týden | Evropské akciové trhy | Technologické akcie | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Forint | Turecké liry | Pokles ceny | Royal Dutch Shell | Americký dolarový index | Trendové čáry | Pipy | Ruská centrální banka | Propad cen ropy | Evropská komise | Index spotřebitelské důvěry | Refinitiv | Cíl ČNB | Odhady analytiků | Zpřísňování měnové politiky | Obchodovat s akciemi | Zvýšení sazeb | IPO Airbnb | IPO Instacart | Uber Technologies | Statistický úřad | Růst ekonomiky USA | Michal Brožka | Infineon | Infineon Technologies | AMS | Moje obchody | Sharpe ratio | Boris Johnson | NVDA | iFX | Guvernér Fedu | Ferrari | Základy obchodování | Ropné akcie | NASDAQ 100 | Ziskové obchody | Ztrátový obchod | Pokles cen | Britský premiér | SEBA | Intradenní trader | Oživení ekonomiky | Burzovní průvodce | ISM index | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Shrnutí obchodování | Depozitní sazby | Saudi Aramco | Denní graf | Očekávání trhu | Italská vláda | Backtest | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Úvěrová aktivita | Dobrý obchod | Ziskové výsledky | Investování na Forexu | Internet of Things | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Bilance zahraničního obchodu | Cena akcie | Očekávané Earnings | Trading na forexu | Obchodní spory | Obchodujte | Mnoho ziskových obchodů | Konfluence více faktorů | Automobilky | Rozpočet | Deficit | Jednání o brexitu | VIP seminář | Ropné firmy | ČNB Jiří Rusnok | Objem | Bílý dům | MSFT | Obchod | Přístup do VIP zóny | Myšlenka | Říjnová inflace | Akcie Alibaby | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | ČSÚ | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Obchodovat na burze | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Equity křivky | CBI | Studie | Dolar k japonskému jenu | Datový kalendář | Bilance | Index DOW | Erste Group | Vývoj trhu | PSA | GM | Lagardeová | LVMH | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Vyhlídky | INTC | Walt Disney | 5G | České hospodářství | Miloš Mikolanda | Průmysl | ADP | Ján Hájek | HUF | PLN | Na burze | Propouštění | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | ABC | Visa | General Motors | Enel | Dodržovat obchodní plán | Nezaměstnanost v Česku | Problémy | Důvěra investorů v německou ekonomiku | NAFTA | Total | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Cenové formace | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kofola | Kontrakty | Prohlášení | Alstom | United Technologies | Allergan | Mylan | Amgen | Airbus | IAG | Zahájení obchodování | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Metro AG | Ohlédnutí | Měnové politiky | Premiér Boris Johnson | Předseda | Investujte | AXA | Fed index | AT&T | Disney | Ministr hospodářství | Nike | Emerging market měny | Uber | Česká zbrojovka | První obchod | Ztráta | Nejlepší akcie | Yandex | Tripadvisor | Kraft Heinz | Zasedání měnového výboru | Izraelská ekonomika | Wirecard | Ceny dluhopisů | Hospodaření | Zbrojovky | Zvýšení inflace | Napětí mezi USA a Íránem | Exact Sciences | Netflix | Washington | Daimler | Microchip Technology | Apache | O2 | Doporučení Koupit | O2 Czech Republic | Sezónnost | RBA | Hodnota společnosti | Ifo | Zemědělství | Výsledky hospodaření | ASML | ASML Holding NV | Česká průmyslová výroba | Vzdělávat se | Ukazatele | SAP | iRobot | IRBT | Peter Cardillo | Ceny energií | Zamyšlení | Komunikace | Trump | Prezident | AMGN | Koronavirus | Trhy | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | American Express | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Zisk EBITDA | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | DISH | Boeing | Vstupy | Lehká ropa WTI | Zpomalení růstu | Viceguvernér ČNB | Reálné peníze | Konzistentní zisky | Zlepšení | Dovednosti | Píle | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | BP | Fresenius Medical | Adidas | Americká společnost | Sazby beze změny | Warner Music | Warner Music Group | NFP | Americké ekonomiky | Obchodovanie | Britský statistický úřad | West Texas Intermediate | Organizace zemí vyvážejících ropu | Lednová inflace | Inflace v lednu | Marek Mora | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Empire State Index | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Gilead Sciences | FinTech akcie | Šéfka ECB | Stabilita | Kanadská centrální banka | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Mzda | Ekonomika Evropské unie | WP | Rishi Sunak | Prudký pokles | Lufthansa | Program nákupu aktiv | Stav nouze | Profitovat | Stimuly | Největší propad | Stimul | Nákupy aktiv | Viceprezident | Automobilka | Dopady pandemie | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Texas | PYPL | Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | Unilever | REGN | Pravidla EU | OSVČ | Kongres | Škoda | Index ISM | Manufacturing | Demokraté | Domácnosti | Ministryně financí | Zápis z posledního zasedání | Citrix | Citrix Systems | Klaus Regling | Dávky v nezaměstnanosti | Růst | Koronavirové krize | Index spotřebitelské nálady | Tisková konference | Počet Američanů žádajících o podporu | Potenciál | Evropský parlament | Výroba automobilů | Allianz | Izrael | Ekonomiky | Ekonomický propad | Akciový index S&P 500 | Slovensko | Poradce | Organizace | Práce | Údaje | Ropný průmysl | Eni | Cushing | Výroba v Německu | UnitedHealth Group | Nárůst nezaměstnanosti | Velikonoce | Životní styl | FANG | ATVI | WMT | Activision Blizzard | Microsoft Corp | Procter & Gamble | Statistiky | Pohled na trading | Uzavření trhů | USD za barel | S&P500 | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Premiér Andrej Babiš | Reddit | Tweety | Břidlicové ropy | Nové zakázky | Joe Biden | Větší pokles | Data z trhu práce | Čtvrtletní výsledky | 3M | Pracovní síly | Shell | Maloobchod | Gilead | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | ISM pro sektor služeb | Rally na akciích | Maloobchodní tržby v eurozóně | PEPSICO | Dovoz | Skladování ropy | NKE | Merck KGaA | Merck | Expedia | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Vakcína | Sektor služeb | Vstup do obchodu | CL | Spekulovat | Advance Auto Parts | Obchodovat dlouhodobě | Investované peníze | Mondelez | Jacobs | JDE | Fraport | Unie | ČR | Restaurace Novodvorka | Novodvorka | CZG | Rozhodnutí FOMC | Zbrojovka | Výrobní PMI | PEPP | Londýnské burzy | Peter Svátek | Vedení společnosti | Riot Blockchain | Rekordní nárůst | Býčí trend | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Rekordní pokles | ProSiebenSat.1 Media | Světové krize | Sanofi | Stimulační balík | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Propad cen | Rostoucí trend | Covid | ZIL | Index průmyslové výroby | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Mississippi | Fintech společnosti | MAM | Výhled vývoje ekonomiky | E.ON | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Úspěchy | Ocenění | Šance | Německý maloobchod | Ceny | Praha | Verizon Communications | Názory lidí | Akcie těžařů | Progres | Úspěšně obchodovat | Zlatá horečka | Důvěra | Caixin | Skupování aktiv | Růst vývozu | Erdogan | Turecký prezident | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Prezidentské volby USA | Pandemická situace | Rystad | Pokles tržeb | Air Liquide | Chamtivost a strach | Zvýšení daní | Coca-Cola | DIA | Inspirace | Nvidia | Qualcomm | Výkon ekonomiky | Snížení emisí | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Evropský statistický úřad | Ropovody | BT Group | Snížit emise | Biden | Míra nezaměstnanosti v Německu | Největší rafinerie | Největší rafinerie v USA | Marathon Petroleum | LyondellBasell | LyondellBasell Industries | Speedway | Seven & i Holdings | Pracovní místa | ACS | Vinci | Česká republika | Tržby v eurozóně | Průmyslové zakázky | Agresivní strategie | Lockdown | Měnový fond | Walgreens | Concho | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Intel | Zásoby benzinu | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Technologické tituly | SAP AG | CVX | PFE | CSCO | Cardinal Health | BDX | CAH | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Výsledky voleb | Oživení ekonomiky USA | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | UBER.US | Electronic Arts | Coty | Klesající dolar | Společnost Pfizer | PFE.US | QCOM | Praktické tipy | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Investice do vody | GME | GameStop | Lyft | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | BIDU | Carsten Fritsch | Analytik Commerzbank | Očkování | LEN | MGM | Voda | Refinitiv Eikon | Stimulační balíček | VET | Brands | JD | Shopify | ProSiebenSat.1 | Dlouhodobé obchodování | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Evropské centrální banky | Acacia Communications | Bidenův stimulační balík | MRK | MJ | Cellnex | WU | Philips | Akcie Gamestop | Etsy | ETSY.US | Marriott | PEP | Deliveroo | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | Express | Obavy o poptávku | Activision | ATVI.US | Blizzard | Automobilka Tesla | General Motors (GM.US) | GM.US | UNH | Anheuser-Busch inBev | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Tyson Foods | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | CVS Health | CVS | CVS.US | Kering | AIG | FinTech akcie 2021 | SPWR | PMI indexy | Institut pro fiskální studie (IFS) | IFS | Stimulační politika | Skluz | Air | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Enbridge (ENB) | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Phillips 66 | Akcie Phillips 66 (PSX) | Phillips 66 (PSX) | PSX | Akcie ConocoPhillips (COP) | ConocoPhillips (COP) | Banco Santander | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Výrazný růst | GameStop akcie | Prezident Erdogan | IPO Deliveroo | Loď Ever Given | Ever Given | GRMN | Harley-Davidson | Imperial Brands | Objednávky | Verizon | Comcast | Dluhový strop | Kellogg | Colonial Pipeline | Rafinerie v USA | Galveston Bay | Garyville
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Manpower
Mansell Overlook
Manuál
Manuál forexového obchodníka
Manuální obchodování
Manufacturing
Manufacturing PMI
Manulife Asset Managament
Manulife Asset Management
Mar-a-Lago

Následující klíčová slova

Marathon Petroleum
Marcel Fratzscher
Marcel Link
Marc Faber
Marc Chandler
Marcin Kolasa
Marcin Wenus
Marco Michielli
Marc Schattenberg
Marek Brávník
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading VIP zona
Potvrďte prosím... Zavřít