Čtvrtek 13. květen 2021 11:10
reklama
XTB forum 2021
reklama
Capital.com
reklama
Admiral Markets na Admirals

Klíčová slova - Poradci

img

Městský soud v Praze zahájil místní insolvenční řízení s Arca Investments

11.05.2021  Městský soud v Praze zahájil místní insolvenční řízení se společností Arca Investments, vyplývá z insolvenčního rejstříku. Insolvenčním správcem soud jmenoval Lee Loudu, který měl na starosti například insolvenci těžební společnosti OKD. Upozornil na to dnes týdeník Hrot. Arca ČTK informaci potvrdila, rozhodnutí soudu nyní analyzuje. Soud podle věřitelů rozhodl, že hlavní řízení se povede na Slovensku, což podle nich není pro české věřitele výhodné.
img

Ranní komentář: Trhy vyhlíží další Bidenův fiskální balíček. NZD nejníže od loňského prosince

23.03.2021 Akciové trhy včera pokračovaly v postupném růstu. Dařilo se přitom hlavně technologiím, takže Nasdaq přidal 1.23 %, zatímco S&P 500 a Dow Jones rostly pouze o 0.70 % a 0.32 %. Pod tlak se včera dostaly hlavně aerolinky a společnosti zaměřující se na turismus, když na ně negativně dolehl rozhovor jednoho z poradců britské vlády, který pro BBC uvedl, že zahraniční letní dovolené letos nepovažuje za příliš pravděpodobné. Důležitým tématem pak byly také spekulace o infrastrukturálním balíčku v objemu 3 bln. dolarů, na kterém údajně pracují poradci amerického prezidenta Joe Bidena.
img

FIDELITY INTERNATIONAL a MOONFARE uzavřeli strategické partnerství

18.03.2021 Společnosti Fidelity International a Moonfare spojily své síly ve strategickém partnerství, aby investorům rozšířily přístup k investování na neveřejných trzích. Moonfare bude poskytovat profesionálním klientům společnosti Fidelity International v Evropě přístup k nabídce spravovaných fondů privátního trhu. Společnost Fidelity převezme minoritní kapitálový podíl a zaujme místo v dozorčí radě platformy Moonfare. Partnerství posílí ambice společnosti Fidelity International na alternativních trzích a prohloubí spojení Moonfare s předními manažery aktiv a bankami.
C:\fakepath\Německo.jpg

Poradci německé vlády zhoršili výhled růstu ekonomiky

17.03.2021 Výbor ekonomických poradců německé vlády zhoršil výhled letošního růstu ekonomiky na 3,1 procenta, zatímco dosud počítal s růstem o 3,7 procenta. Ve své zprávě dnes také uvedl, že úrovně před koronavirovou krizí hospodářství podle současných vyhlídek dosáhne na přelomu letošního a příštího roku.
C:\fakepath\b-15032021-lv.gif

Bloomberg: Biden chystá první velké zvýšení daní od roku 1993

15.03.2021 Nový americký prezident Joe Biden plánuje první velké zvýšení daní ve Spojených státech od roku 1993. Informovala o tom dnes agentura Bloomberg s odvoláním na zdroje obeznámené se situací. Zvýšení daní má podle nich pomoci pokrýt náklady na dlouhodobý ekonomický program, který má následovat po balíku opatření ke zmírnění hospodářských dopadů koronavirové krize.
C:\fakepath\britska libra.jpg

Britská ekonomika ve čtvrtletí vzrostla o rekordních 16 procent

22.12.2020 Britská ekonomika ve třetím čtvrtletí vzrostla o rekordních 16 procent, což je lepší výsledek, než ukazovaly předběžné údaje. V konečné zprávě to dnes oznámil britský statistický úřad. Země tak částečně smazala propad z předchozích třech měsíců, kdy již naplno čelila dopadům pandemie. Rekordní jsou ale také objemy peněz, které si vláda právě na řešení dopadů pandemie půjčuje.
C:\fakepath\euro eurozona.jpg

Fond obnovy EU by podle poradců německé vlády neměl být trvalý

11.11.2020 Evropská unie by neměla učinit z fondu obnovy trvalý nástroj, pokud členské státy nepřenesou rozpočtovou suverenitu do Bruselu. Uvedl to dnes výbor nezávislých ekonomických poradců německé vlády. Fond obnovy v objemu 750 miliard eur (zhruba 20 bilionů Kč) má evropským ekonomikám pomoci dostat se z krize způsobené opatřeními proti šíření nového koronaviru.
C:\fakepath\Německo.jpg

Poradci německé vlády zlepšili odhad letošního vývoje ekonomiky

10.11.2020 Poradci německé vlády zlepšili odhad letošního vývoje ekonomiky země. Podle takzvané "rady moudrých" se německý hrubý domácí produkt (HDP) letos sníží o 5,1 procenta, tedy zhruba jako za globální finanční krize v roce 2009. Jejich odhad je tak příznivější než prognóza samotné německé vlády - ta počítá s poklesem hospodářského výkonu země o 5,5 procenta. Do výňatků ze zprávy, kterou tito experti zveřejní ve středu, nahlédla agentura DPA.
img

Biden musel vysvětlovat výrok ze čtvrteční debaty s Trumpem

26.10.2020  Demokratický uchazeč v amerických prezidentských volbách Joe Biden a jeho kampaň museli vysvětlovat Bidenův výrok ze čtvrteční kandidátské debaty týkající se ropného sektoru. Republikán Donald Trump se Bidena zeptal, zda zavře ropný průmysl, a Biden odpověděl, že bude prosazovat přechod k jiným druhům energií.
C:\fakepath\usa3.jpg

NYT: Investoři prodávali akcie po brífincích Bílého domu

15.10.2020 Zatímco činitelé Bílého domu koncem února ujišťovali americkou veřejnost, že je pandemie covidu-19 pod kontrolou a nepředstavuje pro Spojené státy významné riziko, na dvou soukromých setkáních s představenstvem konzervativního Hooverova institutu byla jejich sdělení pesimističtější. Zprávy o obavách vlády se pak dostaly k vybraným elitním investorům, kteří na nich následně postavili svou obchodní strategii, jež vedla ke znatelným propadům amerických akciových trhů, píše list The New York Times.
img

Udržitelné investování podle kritérií ESG – objevte hodnocení ESG v obchodní platformě LYNX

09.10.2020 Dlouhodobě udržitelné investice oprávněně přitahují pozornost stále více investorů. S nejnovější aktualizací obchodní platformy LYNX můžete snadno zjistit, zda vaše akcie splňují kritéria ESG. Vy si vyberete, která kritéria jsou pro vás důležité, a poté se vám zobrazí, zda daná akcie splňuje vaše osobní požadavky. V následujícím článku stručně probereme investování podle ESG a ukážeme vám, jak najít tato data v obchodní platformě LYNX.
img

CZG - Česká zbrojovka Group SE získala ve veřejné nabídce akcií 812 mil. Kč

02.10.2020 Společnost CZG – Česká zbrojovka Group SE (dále jen CZG nebo Společnost) dokončila úpis svých akcií v rámci veřejné nabídky (dále jen Nabídka), v níž získala celkem 812 milionů Kč určených k financování rozvojových plánů Společnosti ve Spojených státech. Nad rámec primární nabídky poskytl jediný akcionář CZG, jímž je společnost Česká zbrojovka Partners SE, opci navýšení umožňující prodej dalších 280 000 akcií v hodnotě až do výše 81,2 milionů Kč. Obchodování akciemi CZG na hlavním trhu (Prime Market) Burzy cenných papírů Praha (BCPP) začíná dnes pod symbolem CZG. Otevírací cena byla stanovena na Kč 290 za akcii.
img

Světu hrozí citelná inflace i nová studená válka. Bohatí lidé proto ve velkém investují do fyzického zlata

21.09.2020 Cena zlata letos stoupá na svůj třetí vrchol od roku 1971, kdy byl opuštěn takzvaný brettonwoodský systém směnných kursů a s ním i navázání amerického dolaru právě na zlato. První z vrcholů nastal v roce 1980, druhý pak před devíti lety.
img

Jak Šik a spol. reformovali… Čínu

23.08.2020 Čínskou ekonomiku dnes mnozí mají za výsledek jakési „třetí cesty“. K tomuto kompromisu mezi tržním a plánovaným hospodářstvím ji před skoro čtyřiceti lety pomohli nasměrovat čs. reformátoři z 60. let. Ti, jimž se „třetí cestu“ nikdy nepodařilo zavést u sebe doma, nejprve kvůli „bratské pomoci“, podruhé kvůli Václavu Klausovi.
img

5 nejlepších FinTech akcií roku 2020

26.07.2020  FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o se...
img

Finanční firma Ant ze skupiny Alibaba plánuje vstup na burzu

08.07.2020 Společnost Ant Group, která je finančně technologickou dceřinou firmou čínského internetového prodejce Alibaba, plánuje ještě v letošním roce vstoupit na burzu v Hongkongu. Cílem firmy je dosáhnout ohodnocení více než 200 miliard USD (4,7 bilionu Kč), uvedla dnes s odvoláním na informované zdroje agentura Reuters.
C:\fakepath\fuze.jpg

Hodnota fúzí a akvizic ve čtvrtletí klesla nejníže od roku 2009

30.06.2020 Hodnota fúzí a akvizic po celém světě se ve druhém čtvrtletí snížila o 55 procent na 485,3 miliardy USD (11,6 bilionu Kč), což je nejnižší hodnota od třetího čtvrtletí roku 2009. Celkem bylo uzavřeno 8272 dohod, nejméně od třetího čtvrtletí 2004. Vyplývá to z údajů společnosti Refinitiv. Podniky se v době pandemie nemoci covid-19 vzdaly plánů na další expanzi a místo toho se zaměřily na posílení svých bilancí a na ochranu zaměstnanců.
C:\fakepath\Německo2.jpg

Německá ekonomika klesne o 6,5 procenta, čekají poradci vlády

23.06.2020 Německá ekonomika letos kvůli pandemii klesne o 6,5 procenta, odhaduje poradní ekonomický výbor vlády. Silný hospodářský útlum se ale může protáhnout za předpokladu, že se výrazně zvýší počet nových případů nákazy, uvedli dnes poradci.
C:\fakepath\Německo2.jpg

Poradci německé vlády letos čekají pokles HDP o 6 až 7 procent

05.06.2020 Výbor ekonomických poradců německé vlády předpokládá, že hrubý domácí produkt (HDP) Německa v letošním roce kvůli koronavirové krizi klesne o šest až sedm procent. V rozhovoru s mediální skupinou Funke to řekl šéf výboru Lars Feld. Německá centrální banka ve své nejnovější prognóze počítá s propadem o 7,1 procenta. V obou případech by šlo o nejprudší pokles v dějinách spolkové republiky.
C:\fakepath\Cina.jpg

Čínský vyhledávač Baidu zvažuje odchod z burzy Nasdaq

24.05.2020 Provozovatel největšího čínského internetového vyhledávače Baidu zvažuje odchod z americké burzy Nasdaq. Své akcie by mohl nabídnout blíže domovu. Starosti mu dělá rostoucí napětí mezi Čínou a Spojenými státy a plány Washingtonu na zpřísnění burzovních pravidel. S odkazem na své zdroje o tom informovala agentura Reuters.
C:\fakepath\MW-IE162_corona.jpg

Trump řekl, že chce znovuotevřít ekonomiku s velkým rachotem

09.04.2020 Americký prezident Donald Trump na brífinku ve středu místního času (v noci na dnešek SELČ) řekl, že by chtěl ekonomiku navrátit k chodu s "velkým rachotem", ale než se to stane, bude muset začít v USA ubývat lidí, kteří umírají po nákaze koronavirem. Ve Spojených státech si nemoc covid-19 podle údajů zveřejňovaných Univerzitou Johnse Hopkinse vyžádala přes 15.700 životů, což je po Itálii nejvíce na světě. Nakazilo se přes 432.000 Američanů.
C:\fakepath\FX1.jpg

Forex: Dolar posiluje k japonskému jenu, trh se obrací k riskantnějším aktivům

06.04.2020 Americký dolar posiluje k japonskému jenu. Investoři se obrací k riskantnějším aktivům. Mají za to, že ve Spojených státech a Evropě hlavní nápor koronaviru polevuje, zatímco v Japonsku se nákaza zhoršila. Výrazně posiluje australský dolar.
img

USA musí chránit před koronavirem občany i ekonomiku

25.03.2020 Podle Světové zdravotnické organizace bude USA novým ohniskem nákazy. Přesto vláda odmítá zemi uzavřít do karantény. Stimulační balíček blokují demokrati.
C:\fakepath\usa-20032020-lv.gif

Američtí senátoři se před krachem burz narychlo zbavovali akcií

20.03.2020 Několik amerických senátorů čelí výzvám k rezignaci poté, co se podle některých médií před nedávným propadem amerických akciových trhů způsobeným obavami z koronaviru narychlo zbavili značného množství akcií. Jen krátce předtím se přitom údajně účastnili uzavřených politických jednání, na nichž se stav epidemie probíral a oni tak mohli mít exkluzivní přístup k nejnovějším informacím, píše agentura Reuters.
img

5 nejlepších FinTech akcií roku 2020

26.02.2020 FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o sektor s obrovským potenciálem. Nicméně, kde jsou velké příležitosti, jsou i velká rizika.
C:\fakepath\nemecko 08012014.png

Míra nezaměstnanosti v Německu je na novém rekordu

29.03.2019 Míra nezaměstnanosti v Německu se v březnu snížila na 4,9 procenta z únorových pěti procent. Je na novém rekordu a i nadále nejníže od znovusjednocení země v roce 1990. Vyplývá to ze sezonně očištěných údajů, které dnes zveřejnil spolkový úřad práce.
C:\fakepath\nemecko 14022014.png

Spotřebitelská nálada v Německu se nečekaně zhoršila

26.03.2019 Spotřebitelská nálada v Německu se překvapivě zhoršila, což by mohlo signalizovat slabší výdaje domácností ve druhém čtvrtletí. Vyplývá to podle agentury Reuters z výsledků nejnovějšího průzkumu společnosti GfK.
C:\fakepath\nemecko 08012014.png

Důvěra v německou ekonomiku vzrostla

19.03.2019 Důvěra investorů a analytiků v německou ekonomiku v březnu vzrostla, podpořily ji vyhlídky na možný odklad připravovaného odchodu Británie z Evropské unie. Uvedl to dnes německý výzkumný institut ZEW.
C:\fakepath\nemecko 08012014-3.png

Poradci německé vlády zhoršili odhad letošního růstu ekonomiky

19.03.2019 Výbor ekonomických poradců německé vlády dnes snížil odhad letošního růstu německé ekonomiky na 0,8 procenta z 1,5 procenta předpovídaných v předchozí listopadové prognóze. Výbor poukázal na přetrvávající vysoká rizika spojená s připravovaným odchodem Británie z Evropské unie, se spory v mezinárodním obchodě a s překvapivě prudkým zpomalováním hospodářského růstu v Číně.
img

Na pražskou burzu míří společnost Primoco UAV a Prabos

13.04.2018 Trojice společností se svými poradci navštěvuje potenciální investory a obchodníky a chystá své prezentace. V druhé vlně v červnu se připojí i společnost Hub Ventures, která nabídne své akcie. Trojice společností se chystá na nový akciový trh pražské burzy, který je zaměřený zejména na malé firmy. O úpis akcií v prvním kole projektu Start se tedy chystá výrobce bezpilotních letounů Primoco UAV a výrobce pracovní a profesní obuvi Prabos. Třetí společnost zůstává zatím skryta před zraky investorů.
img

Pravda o automatickém systému obchodování a robotech

06.12.2016 Pravděpodobně jste se v nedávné době našli na nějakých reklamních stránkách, kde propagují automatizované forexové obchodní systémy (AOS), často označované jako "Expert Advisor" nebo "roboti", které jsou aplikovány na obchodní platformy. Tyto roboty jsou velmi prodejné, protože lidem dodávají sny, které znějí asi takto: "Pokud si koupíte náš systém, budete si moci dát vaše obchodování na autopilota a už jen sledovat, jak Vám na Vašem účtu přibývají zisky. Nepotřebujete nic jiného než si koupit a instalovat tento perfektní software do své obchodní platformy."
nemecko 08012014-3.png

Němečtí poradci kritizují opatření ECB

12.11.2014 Hospodářští poradci německé vlády snížili odhad růstu německé ekonomiky na letošní rok na 1,2 procenta z předchozích 1,9 procenta. Své rozhodnutí zdůvodnili krizí v zahraničí a nepříznivým vývojem v Evropě. Další zpomalení růstu na jedno procento čekají příští rok. Skupina rovněž kritizovala program nákupu aktiv Evropské centrální banky.
Související klíčová slova: FOREX | Money management | Obchodní systémy | Čína | Finance | Peníze | Australský dolar | Expert | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | USA | Nezaměstnanost | Británie | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Měnová politika | Německo | Pražská burza | Apple | Analytik | New York | Spekulace | ETF | Private equity | Ratingové agentury | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Ekonomové | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Zhodnocení | Transakce | Bloomberg | Breakout | Bundesbank | Burza | CFD | Centrální banka | Centrální banky | Distribuce | Diverzifikace | Dolarový index | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Fed | Finanční trh | Futures | Fúze | IPO | ISIN | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Lot | MIFID | MMF | MT4 | Margin | MetaTrader | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měny | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodník | Opce | Platforma | Portfolio | Pozice | RRR | Platina | Riziko | S&P 500 | Sentiment | Spread | Standard & Poor's 500 | Stop-Loss | Trader | Trading | Trend | Trigger | Ukazatel | Uplatnění opce | VaR | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Zlato | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | NZD | AUD | Obchodování | Morgan Stanley | Finanční krize | Cena zlata | Německá ekonomika | Komerční banka | Americký prezident | Indexy | Investoři | Fundamenty | Fond | Ekonomie | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ekonom | Byznys | Drahé kovy | Zisk | Komise pro cenné papíry a burzy | Zkušenosti | Výsledky | Emoce | Index nákupních manažerů | Bohatství | Partners | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Over-The-Counter | Financování | Investiční banky | Investovat | Money-Management | USDX | LYNX | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Bankrot | Ceny akcií | Praxe | Raiffeisenbank | Aktivum | Index | Podpora | Volatilní | Akcie PayPal | Alternativní investice | Analytika | Analýzy | Arca Capital | Banka | Fio banka | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | Česká spořitelna | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Ekonomický růst | Eura | Fio | Fondy | Forexu | Fyzické zlato | GfK | Graf | Hrubý domácí produkt | Investiční | Investování do akcií | J&T Banka | J&T | Jak investovat | Jak vydělat | Jak vydělat peníze | Management | Market | Nemovitosti | Obchodní platformy | Odborná literatura | PayPal | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Roboti | Ropy | Řízení rizik | Řízení rizika | Signály | Société Générale | Trh | Vydělat peníze | Webináře | Zpráva | Zprávy | Zisky | ZEW | Komise pro cenné papíry | Buyout | Free float | Prospekt | Roadshow | ROCE | Small caps | SPAD | Itálie | Spojené státy | Minimální množství | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Komise | Rozhovor | Vzdělání | Burze | Expert Advisor | Investment | Markit | Deutsche Bundesbank | DPA | The New York Times | Institut ZEW | Bankovní sektor | Nová Čína | BBC | Agentura DPA | Petr Koblic | Expanzivní měnová politika | Dnešní fundamenty | Podnikání | Euro vůči dolaru | Ministr financí | Energie | Klid | Agentura Reuters | Bankovnictví | Fidelity International | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Standard & Poor's | Akcie bank | IHS | Globální finanční krize | Program nákupu dluhopisů | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Americký ministr financí | Americké burzy | Alibaba | Propad | Handelsblatt | Kryptoměny | Ropné společnosti | S&P | Guvernér | Bezpečné útočiště | Nejistota | Erste | Tempo růstu | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Finanční poradci | Baidu | Zahraniční firmy | Odhodlání | Výhled | Poplatky | Mzdy | Britská ekonomika | Průzkum | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | Finanční ústav | Výnosy | Americká vláda | Příjmy | Alphabet | ČTK | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Hlavní ekonom | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | IHS Markit | Venture Capital | Akcie firem | Fúze a akvizice | Vstup na burzu | Breakout Trader | Objem zlata | Veřejně obchodované fondy | MiFID II | LYNX Trading | Hodnota fúzí a akvizic | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Jak fungují akcie | Wood & Company | Obchodní války | FinTech | Německá centrální banka | Podniky | Odpovědné investování | Obchodní aktivita | Akcie společnosti | Investiční platforma | Objem obchodování | Ekonomické krize | RDSA | Royal Dutch Shell | Trh Start | Baird | Nové peníze | Akcie na burzách | Konzultační společnosti | Primární nabídka | Starteepo | Daňové reformy | Výkonnost akcií | Poradci Bílého domu | Prezident Trump | Obchodované fondy | Veřejný dluh | Bankomaty | Hodnota indexu | Refinitiv | Majetek | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Primární nabídka akcií | Ekonomický poradce | Akcie herních vývojářů | Statistický úřad | Nabídka akcií | Akcie a ETF | Ropné akcie | Nový akciový trh | Biotechnologické akcie | Růst ceny zlata | Bohatí | Úpis akcií | Přístup k investování | ESG | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Obchodujte | Trinity Bank | McKinsey | Čistý zisk | Rozpočet | Deficit | Prezident Donald Trump | Majoritní akcionář | Ceny benzínu | Německá vláda | Hongkong | Strategické partnerství | Larry Kudlow | Trinity | Objem | Evropské firmy | Obchod | Trh práce | Achim Wambach | Alibaba Group | Předseda představenstva | Vyšší riziko | Primární nabídky | Firma | Ekonomický poradce Bílého domu | Poradce Bílého domu | Růst cen | Bilance | Americký Senát | Ekologie | Erste Group | Generální ředitel | Fox News | Úrok | Miliardy | Vyhlídky | Legislativa | Naše ekonomika | Průmysl | Primoco UAV | Eva Miklášová | Na burze | Neinvestovat | Dnešní data | Další rozvoj | Rozvoj | Problémy | Výzkumný institut ZEW | Výzkumný institut | Soukromé firmy | Pojišťovny | Zbývající akcie | Prognózy | Nejistoty | Ranní komentář | Nálada | Prohlášení | Odhad růstu domácí ekonomiky | Moskva | Fidelity National Information Services | FIS | Události roku | Míra | Měnové politiky | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Fed index | Rozpočtové politiky | Česká zbrojovka | Ztráta | NERV | Nejlepší akcie | Americký index | Wirecard | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | ETF roku 2020 | Američané | Inovace | O2 | Miliardy eur | Budoucnost | Hodnota investic | Experti | Příjmy domácností | Poradenství | Podnik | Veřejné finance | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Růst německé ekonomiky | Alibaba Group Holding | Komunikace | Trump | Prezident institutu | Prezident | Koronavirus | Google | Trhy | Šíření nového koronaviru | Světová zdravotnická organizace | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Virus | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Odhad letošního růstu | Finanční ředitel | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | IHNED.cz | Zpomalení růstu | Úsilí | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Dopady koronaviru | Americká společnost | SEC | Rozhodování | Americké ekonomiky | Britský statistický úřad | Nejlepší biotechnologické akcie | COVID-19 | Bez rizika | Správci aktiv | FinTech akcie | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Akcie SimCorp | SimCorp | Akcie Ingenico | Ingenico | Patrie | Vývoj | Guru | WP | Rishi Sunak | Vysoká rizika | Opatření ECB | Hospodářští poradci | Poradci německé vlády | Aerolinky | Nouzový stav | Royal Dutch Shell (RDSA) | Tržní podmínky | Profitovat | Další vývoj | Stimuly | Pokles HDP | Kabinet | Největší propad | Cenový vývoj | Důvěra v německou ekonomiku | Fiskální balíček | Burzy cenných papírů | New York Times | Situace kolem šíření koronaviru | Viceprezident | Korejské války | Nemoc COVID-19 | Počet nakažených | Texas | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Američtí senátoři | Kelly Loefflerová | Republikánská senátorka | Senátorka | Dianne Feinsteinová | Jim Inhofe | Tucker Carlson | Komentátor | NPR | Richard Burr | ProPublica | The Daily Beast | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Spotřebitelská nálada | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Úřad práce | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Přímé platby většině Američanů | Dávky v nezaměstnanosti | Podpůrný balíček | USA a koronavirus | Růst | Středisko pro kontrolu a prevenci nemocí | Americké Středisko pro kontrolu a prevenci nemocí | Koronavirové krize | Index spotřebitelské nálady | Výroba automobilů | Šíření nákazy | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Poradce | Práce | Údaje | Dlužník | Ropný průmysl | CBS | CDC | Znovuotevřít ekonomiku | Pomalé oživení | Chřipka | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Pensylvánie | Hospodářské oživení | Statistiky | S&P500 | Spotřebitelská nálada v Německu | Soukromá spotřeba | Evropské indexy | Posílení | Omezení pohybu | Znovusjednocení země | Joe Biden | Shell | Zaměstnanci | Účinný lék | Soud | Zadlužení | Členské státy | Preqin | Koronavirová pandemie | Špatný obchod | Aktivity společnosti | Akcie v Hongkongu | Zákon o národní bezpečnosti | Odchod z burzy Nasdaq | Odchod z burzy | Odchod z americké burzy | Čínský vyhledávač | Vyhledávač Baidu | Umělé inteligence | China Daily | Šéf firmy | Spoluzakladatel | OKD | JDE | Unie | ČR | Jaroslav Palát | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Lidské emoce | Prime Market | CZ-USA | Zbrojovka | 4M Systems | CZ Export | Sentiment na trzích | PEPP | Vedení společnosti | Německé vládní strany | Býčí trend | Výbor ekonomických poradců | Funke | Lars Feld | Statistiky z trhu práce | Rozhodnutí soudu | Nikola | Subvence | Pokles německé ekonomiky | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Covid | Správce aktiv | Představenstvo | Druhá vlna | Akcie Wirecard | Vlna koronaviru | Fintech společnosti | Růst cen domů | Ant | Firma Ant | Finanční firma | Fond obnovy | Reputace | Reputace společnosti | Úspěchy | Ocenění | Ceny | Praha | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Fond obnovy EU | Bohatí lidé | Zlatá horečka | Richmondský Fed index | Odhad růstu HDP | Měnící tržní podmínky | Slábnoucí dolar | NYT | Podhodnocené akcie | Upozornění na rizika | PLUG | Počet akcií | Zvýšení daní | Seznam Zprávy | Inspirace | Zdanění | Rozmach nákazy | Vodíkový pohon | Politici | Koronavirus v USA | Objemy peněz | Biden | List The New York Times | Míra nezaměstnanosti v Německu | CZG - Česká zbrojovka Group | Druhá vlna koronaviru | Udržitelné investování | Frakování | Měnový fond | Výkon společností | William Callanan | Významné riziko | Investor William Callanan | Udržitelné investice | Petrochemické provozy | Očkování | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Silný růst | Pandemie covidu-19 | Fidelity | Nový americký prezident | Výhled růstu ekonomiky | Moonfare | Primoco | Výrobce dronů Primoco | Odhad letošního růstu ekonomiky | Arca Investments | Týdeník Hrot | Hrot | Jan Langmeier | Arca
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Poptávka v eurozóně
Poptávky po dolaru
Poptávky po ropě
Popularita nízkonákladových investic
Popularita SPAC
Populární měnový pár
Poradce
Poradce Bílého domu
Poradce premiéra
Poradce premiéra Andreje Babiše

Následující klíčová slova

Poradci Bílého domu
Poradci německé vlády
Poradenská společnost
Poradenské firmy
Poradenské společnosti
Poradenství
Poradkyně německé vlády
Poradny při finanční tísni
Porovnání forem spoření
Porovnání grafů
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
XTB forum 2021
Potvrďte prosím... Zavřít