Pondělí 18. říjen 2021 10:30
reklama
Admiral Markets
reklama
Dukascopy
reklama
Interactive Brokers - pay-less-HU
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Hodnota společnosti

img

Posměšky mezi miliardáři

13.10.2021 Multimiliardář Elon Musk v jednom dni zbohatl o deset miliard dolarů, a to díky chystanému prodeji akcií společnosti SpaceX. Vlastnictví Elona Muska se díky tomu zvýšilo na 224 miliard dolarů. Je tak považován za nejbohatšího muže planety. Tuto skutečnost dal vědět Jeffu Bezosovi, druhému nejbohatšímu muži na světě. Přes sociální síť twitter mu poslal stříbrnou medaili.
img

Společnost Philip Morris International oznámila dohodu o převzetí společnosti Fertin Pharma

09.07.2021 Akvizice přibližuje společnost PMI k cíli, aby do roku 2025 prodej bezdýmných výrobků utvářel více než polovinu celkových tržeb z jejího podnikání a zároveň vytváří příležitost pro další růst PMI mimo oblast nikotinu.
img

Technologičtí giganti odstartovali závody ke dvoubilionové hranici

29.04.2021 Závody společností, které jsou součástí indexu S&P 500, o dosažení tržní hodnoty 2 biliony amerických dolarů přetrvávají. A zdá se, že začínají být zajímavější a výsledek těsnější než kdykoliv v minulosti. Ale Apple už navždy zůstane historicky první společností kótovanou na burze v USA, které se v srpnu 2020 podařilo dosáhnout tržní kapitalizace ve výši 2 bilionů dolarů. Kdo bude další? Údaje z analýzy Investor's Business Daily S&P Global Market Intelligence a MarketSmith hovoří jasnou řečí, Tesla to s největší pravděpodobností nebude.
C:\fakepath\akcie4.jpg

Steinhoff uvede na burzu ve Varšavě akcie divize Pepco, která působí i v ČR

26.04.2021 Jihoafrický konglomerát Steinhoff se chystá uvést na burzu ve Varšavě akcie své divize Pepco Group, která působí i v České republice. Steinhoff, který se stále potýká s dopady účetního skandálu z roku 2017, hodlá v rámci primární veřejné nabídky (IPO) prodat alespoň 15 procent akcií podniku. Firma to dnes uvedla v tiskové zprávě.
img

SPAC mánie zachvátila svět investování! Co je SPAC a jak funguje?

09.04.2021 Popularita SPAC (Special Purpose Acquisition Company) poslední dobou extrémně roste. Tento fenomén již existuje poměrně dlouho, ale do širokého povědomí investorů se dostává zejména během posledních několika let. Přibližně polovina IPO za rok 2020 proběhla prostřednictvím SPAC. V roce 2021 se navíc očekává, že tento trend by měl pokračovat.
img

Debut desetiletí? Ani náhodou. Vstup Deliveroo na burzu nenaplnil očekávání.

09.04.2021 Zdá se, že alespoň prozatím bublina kolem vstupu společnosti Deliveroo na burzu splaskla. Zatímco těsně před prvním obchodováním akcií odhady hovořily, že hodnota společnosti by mohla vzrůst až na 10,5 miliardy USD, po středečním IPO je jasné, že očekávání se nenaplnila. Navzdory úspěchu, který během primárního úpisu akcií v minulém roce přes pandemii zaznamenala většina firem, cena akcií Deliveroo se při debutu propadla o 30 procent.
img

Čínské akcie v nesnázích! Zastaví se propad akcie Alibaba?

31.03.2021 Čínské akcie v současné chvíli čelí nemalému tlaku díky exekutivnímu příkazu, který v prosinci podepsal ještě minulý americký prezident Donald Trump. Nový zákon byl přímo namířen proti velkým čínských společnostem, které se mají podřídit americkému auditovému standardu.
img

IPO Deliveroo již v tomto roce! Cena bude od £ 3,90 za akcii!

24.03.2021 Společnost Deliveroo oznámila svůj záměr vstoupit na burzu. Přesné datum IPO Deliveroo ještě není známé, ale odhaduje se, že by k němu mohlo dojít v první polovině tohoto roku. Mělo by jít o doposud největší evropské IPO roku 2021.
C:\fakepath\coinbase.jpg

Hodnota Coinbase na soukromém trhu narostla téměř třináctkrát

17.03.2021 Hodnota společnosti Coinbase, která se chystá vstoupit na americkou akciovou burzu, se letos na soukromém trhu vyšplhala na 68 miliard dolarů (1,5 bilionu Kč). Největší americká kryptoměnová burza to uvedla ve své dnešní zprávě pro regulátory. Cena jejích akcií se v prvním čtvrtletí do 15. března zvýšila na v průměru 343,58 dolaru z 28,83 dolaru ve třetím čtvrtletí, a za poslední měsíce tak díky růstu ceny bitcoinu vzrostla téměř třináctkrát.
img

IPO Coinbase: Ovládne kryptoměnový gigant také akciový trh?

02.03.2021 Dlouho očekávané IPO Coinbase přichází. Společnost, která figuruje na trhu kryptoměn, se pokusí ovládnout také akciový trh. A to pravděpodobně již v první polovině roku 2021. Firma svůj záměr oznámila v době, kdy se bitcoin dostal na svá historická maxima a kryptoměnová horečka je opět v plném proudu.
img

Stimulační politika ze strany ECB a FEDu pokračuje. Rusko očekává návrat ekonomiky na předkrizovou úroveň koncem 2021

19.02.2021 Izraelská ekonomika poprvé od roku 2002 poklesla, když se HDP v letošním roce snížilo o 2,4 %. O rok dříve přítom izraelské hospodářství vzrostlo o 3,4 %. Tamní centrální banka však predikovala mnohem větší pokles o 3,7 %. Institut pro fiskální studie (IFS) konstatoval, že by Británie musela zvednou daně o 60 miliard liber ročně, pokud by se rozhodl současný ministr financí Rishi Sunak kompenzovat ztráty způsobené pandemii. Sunak má 3. března nastínit, jakým způsobem bude řešit dopady pandemie.
img

Hodnota společnosti Pilulka překročila hranici 100 mil. EUR

17.02.2021 Emise společnosti Pilulka Lékárny, a.s. přesáhla tržní kapitalizaci 100 mil EUR (2,75 mld. Kč), cena za akcii činí 1 100 Kč.
img

FinTech akcie 2021: 6 tipů na zajímavé společnosti pro vaše investiční portfolio!

17.02.2021 Fintech akcie získávají oblibu u mnoha investorů. Jedná se o akcie společností, které se zaměřují na využívání technologií ve finančním a bankovním sektoru. Tato oblast zažívá poslední roky nebývalý rozkvět. Vzniká mnoho nových zajímavých společností a projektů. Do roku 2021 analytici očekávají, že investice do tohoto sektoru přesáhnou až 30 miliard dolarů.
img

Prognóza ČNB: Rychlejší růst ekonomiky v 2021 a trojí zvýšení sazeb. Vše však závisí na rychlosti rozvolňování

05.02.2021 Farmaceutické společnosti Pfizer a BioNTech oznámily, že hodlají od poloviny února opět zvyšovat počty dodaných vakcín do Evropské unie. Ve druhém čtvrtletí letošního roku by pak evropské státy měly obdržet o 75 milionů vakcín více, než se původně očekávalo. EU totiž potřebuje urychlit proočkování obyvatelstva.
img

Počet předplatitelů streamovacích služeb roste a spolu s nimi i akcie těchto firem

05.02.2021 Již krátce po propuknutí pandemie se ukázalo, že akcie streamovacích společností výrazně těží z toho, že lidé tráví více času doma. Tento trend přetrvává i nadále a počet předplatitelů těchto služeb neustále roste, stejně jako tržní hodnota společností, které je provozují. I proto by v aktuálním období mohly být vhodnou a nepochybně zajímavou příležitostí k diverzifikaci portfolia investorů.
img

Fed ponechal úrokové sazby beze změny. Rusnok naopak vidí dvojí zvýšení již tento rok

29.01.2021 Měnový výbor americké centrální banky na svém středečním dle očekávání ponechal základní úrokovou sazbu v rozpětí 0-0,25 %. Nákupy aktiv (kvantitativní uvolňování) také zůstanou nezměněny. Banka jako při předchozích zasedáních zopakovala, že je odhodlaná využít všech dostupných nástrojů k dosažení svých monetárních cílů.
C:\fakepath\akcie-25012021.png

Rizika dividendových akcií

25.01.2021 Při výběru vhodné akcie figuruje spousta aspektů, podle kterých můžeme tituly vybírat. Hodnota akcie, růstový potencionál, zisky nebo například velikost vyplácené dividendy. Orientovat se podle velikosti dividendy je v dnešní době populární. Na první pohled se to může zdát, jako nejjednodušší cesta k pasivnímu příjmu, jenže investování do těchto společností je často spojeno se několika riziky, které si málokdo dokáže uvědomit.
img

Joe Biden je prezidentem. Jaké změny čekájí USA? Rusnok: Česku hrozí recese s dvojím dnem

22.01.2021 Podle agentury IHS Markit v lednu klesla dle předstihových ukazatelů PMI (index nákupních manažerů) podnikatelská aktivita v eurozóně. Celkový kompozit se snížil pro eurozónu z 49,1 b. na 47,5 b. Dílčí PMI pro sektor služeb oslabil z prosincových 46,4 b. na 45 b. Hlavním důvodem je zhoršení obecné nálady kvůli přetrvávající pandemii a restriktivním opatřením ve všech zemích unie.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Akcie farmaceutických firem zasáhla kvůli zpoždění vakcín korekce

22.01.2021 Prodlení související s dodávkami a samotnou výrobou jednotlivých dávek vakcín na různé trhy světa mají negativní dopad na akcie příslušných farmaceutických firem. Po nadšení z počátku letošního roku, kdy se naplno rozjela logistika vakcín proti nemoci covid-19 a akcie světových farmaceutických firem rostly, v polovině ledna nastala mírná korekce cen. Negativní zpráva o prodlení v dodávce vakcíny od Pfizer a BioNTech poslala jejich akcie do červených čísel. Za poslední měsíc ceny akcií těchto společností klesly o 2,4 procenta, respektive o tři procenta, řekl dnes ČTK Martin Krištoff z brokerské firmy CFD World.
img

Long signál na akcie SAP AG (SAP)

13.01.2021 Cena akcií německého softwarového giganta se po posledních čtvrtletních výsledcích, které byly prezentovány v říjnu, dostaly pod značný tlak. Trend následně nalezl své dočasné dno okolo ceny 90 EUR. Od té doby se akcie SAP poměrně zotavily.
img

21 nejlepších světových akcií pro rok 2021!

08.01.2021 Rok 2021 bude jistě na akciových trzích vzrušující. Rok 2020 přinesl díky COVID-19 nejprve pokles, ale v podzimních měsících došlo k opětovnému silnému nárůstu. Investice do akcií se také minulý rok staly populárnějšími mezi retailovými investory, což má obrovský dopad na akciový trh. Nadstandardně si vedly technologické akcie, které profitovaly z drastických změn v důsledku zavedení karantén po celém světě. Populární akcie, jako je například Tesla si také vedly dobře, ale došlo například k pádu německé Wirecard.
img

Akcie farmaceutických firem těží z informací o nebývalé logistické operaci

05.01.2021 Momentálně se naděje lidstva a spolu s ní i trhy soustřeďují na pozitivní sentiment, který vyplývá ze schválení vakcín v jednotlivých státech, které již koncem roku začaly s očkováním prvních obyvatel. Z analýzy, kterou provedla značka TopForex, vyplývá, že akciím společností, které se v uplynulém roce soustředily na vývoj účinného bojovníka proti koronaviru, se dařilo a tržní hodnota těchto firem rostla v rozsahu několika desítek až stovek procent. Nadále bude jejich hodnotu ovlivňovat informace o rychlosti proočkování, jeho pozitivním efektu a objemy dalších státních objednávek.
img

SKUPINA PX V ROCE 2020

04.01.2021 Netypický rok 2020 byl přes jeho složitost na burze plný zajímavých událostí a covid neodradil několik společností od vstupu na BCPP. Během jarního lockdownu zůstala burza celou dobu otevřená, obchodování probíhalo bezproblémově, objemy obchodů rostly.
img

Long signál na WT Physical Silver ETF (VZLC)

16.12.2020 Zlato a stříbro v posledních měsících nepatřily mezi vyhledávaná aktiva, což jasně dokazuje série snižujících se minim a maxim. Obě komodity jsou tedy stále v jasném střednědobém klesajícím trendu. Stříbro se však drží o něco lépe a stále vykazuje relativní sílu.
img

Long signál na akcie Mastercard (MA)

10.12.2020 Mastercard funguje jako spojovací článek mezi finančními institucemi, podniky, obchodníky a držiteli karet. Platební služby společnosti jsou celosvětově uznávané. Po dlouhodobém stabilním nárůstu se trend nyní pohybuje do strany. Tento boční pohyb se však pravděpodobně blíží ke svému konci.
img

Investice do vody: 3 zajímavé akcie pro vaše portfolio

09.12.2020 O akcie společností, které se angažují ve vodním sektoru, je mezi investory stále větší zájem. Populační růst v kombinaci se změnou klimatu a dalšími faktory způsobují, že pitná voda začíná být z dlouhodobého hlediska nedostatkovým zbožím.
img

IPO Airbnb: Vstup na burzu bude ještě v prosinci 2020!

04.12.2020 Dlouho očekáváné a odkládané Airbnb IPO se přeci jen uskuteční ještě tento rok. V prosinci 2020 vstoupí Airbnb na burzu NASDAQ a akcie se budou obchodovat pod symbolem „ABNB“. Regulační orgán SEC (Securities and Exchange Comission) obdržel potřebné dokumenty a IPO již nic nestojí v cestě.
img

Soud: Věřitelé Wirecardu si nárokují nejméně 12,5 miliardy eur

18.11.2020 Věřitelé zkrachovalé německé společnosti Wirecard uplatňují pohledávky v hodnotě minimálně 12,5 miliardy eur (zhruba 330 miliard Kč). Uvedl to dnes německý soud. Věřitelé vznesli své nároky na schůzce s insolvenčním správcem podniku v Mnichově, informovala agentura Reuters.
img

Dividendové strategie – Jak na pravidelný příjem díky dividendám

30.10.2020 Pasivní dodatečný příjem z úroků a dividend je to, na co cílí stále více investorů. Přestože v dobách s nízkými úrokovými sazbami nejsou výnosy z investic s pevným úrokem příliš lukrativní, s dobře promyšlenou dividendovou strategií je možné dosáhnout nadprůměrného výkonu a překonat zhodnocení největších akciových indexů.
img

Akcie Pilulky první obchodní den stouply o 18 procent na 500 Kč

26.10.2020 Akcie společnosti Pilulka Lékárny, která se dnes začala obchodovat na trhu Start pražské burzy, zaznamenala rekordní objem obchodů i růst kurzu. Obchodování bylo zahájeno za upisovací cenu 424 Kč a ukončilo jej na ceně 500 Kč. Nárůst kurzu byl tedy o 17,92 procenta. Objem obchodů činil 29,64 milionu Kč, informovala ČTK pražská burza.
img

Trhy by měly zahájit růstem. Avast ukázal čisla za třetí kvartál, Pilulka završila IPO

21.10.2020 Růstem by měl ve středu zahájit akciové trhy v Evropě, především v sázce na přeci jen se blížící stimulaci americké ekonomiky z dopadů koronaviru. Na domácím trhu zveřejnil vybraná kvartální čísla Avast, připomeňme také včerejší završení úpisu akcií Pilulka.cz, které začnou obchodovat na trhu START v pondělí 26. října.
C:\fakepath\česká burza.jpeg

Pilulka upsala akcie na burze, zájem převýšil nabídku o 536 pct.

20.10.2020 Lékárenská a technologická společnost Pilulka Lékárny dnes zakončila veřejnou nabídku svých akcií na burzovním trhu Start. Zájem ze strany investorů převýšil nabízené množství akcií o 536 procent. Pilulka akcie upsala za nejvyšší cenu v rámci stanoveného rozpětí. Obchodování s akciemi společnosti bude zahájeno 26. října za upisovací cenu 424 Kč, informovala ČTK Burza cenných papírů Praha.
img

První e-commerce firma vstoupila na pražskou burzu, zájem o Pilulku byl enormní

20.10.2020 Praha, 20. října 2020 - Společnost Pilulka Lékárny, a.s. dnes úspěšně zakončila veřejnou nabídku svých akcií (IPO). Zájem ze strany investorů byl enormní a převýšil nabízené množství akcií o 536 %. Pilulka se také upsala za nejvyšší cenu v rámci stanoveného pásma rozpětí. Obchodování s akciemi společnosti Pilulka Lékárny, a.s. bude zahájeno 26. října za upisovací cenu 424 Kč.
img

Akcie Nikola Motor – sen Trevora Miltona o dokonalém elektrickém nákladním voze se rozplynul

29.09.2020 Společnost Nikola upoutala nedávno pozornost mnoha investorů a obchodníků. Akcie výrobce kamionů poháněných vodíkovými články a elektrického pickupu vystřelila raketovým tempem směrem nahoru. Nic zatím nenasvědčuje tomu, že by se trend měl v nejbližší době otočit. Objevte příběh za společností, které se začíná přezdívat „nová Tesla“.
img

Megatrendy: Zlatý věk konektivity

22.09.2020 Jestliže krize způsobená koronavirem SARS-CoV-2 zasáhla všechna odvětví hospodářství, jedno odvětví naopak očividně posílila: nové technologie v nejširším slova smyslu. Digitalizace, online zábava a nové formy komunikace, o něž jsou snahy již několik let, se během omezení pohybu lidí staly novým standardem. Jak vysvětlují Sumant Wahi a Jon Guinness, manažeři portfolia globální strategie konektivity ve Fidelity International, změna paradigmatu je synonymem investičních příležitostí.
img

Po rozdělení akcií zpravidla hodnota společnosti krátkodobě roste

22.09.2020 Nejzajímavější a nejsledovanější štěpením akcií tohoto roku bylo rozdělení společností Tesla a Apple s účinností od 31.8.2020. Tesla se rozhodla pro rozdělení akcií v poměru 5 ku 1, což změnilo cenu akcií z přibližně 2295 USD na 459 za akcii. Cena akcií ve spojitosti s rozdělením akcií rostla ve dvou fázích. Poprvé rostla cena o 7 % po oznámení a následně po rozdělení více než 12 %. Společnost Apple se rozhodla o rozdělení akcií v poměru 4 ku 1, což znamenalo změnu ceny akcií z přibližně 520 USD na 130 USD za akcii. Akcie po této akci reagovaly přibližně 3,7% růstem ceny.
img

Sněhová vločka rozehřála akciové trhy

17.09.2020 Snowflake je první samostatná firma specializovaná na cloudovou infrastrukturu. Všichni tři velcí hráči (Google Cloud, AWS a Azure) totiž ve skutečnosti spadají pod větší technologické společnosti. Tato skutečnost, spolu s přímo explozivním růstem a rozparáděným trhem s IPO, způsobila, že mohla firma kvůli velké poptávce po svých akciích zvýšit svou cenu IPO. Při střední ceně je tedy nyní hodnota společnosti 29,1 miliardy USD a její nabídka přilákala i velké investory jako např. Berkshire Hathaway. Vysoké ohodnocení dnes mají všechny špičkové firmy a Snowflake není výjimkou.
img

Split akcie – co to je dělení akcie a jak funguje

03.09.2020 Dělení akcií, štěpení akcií nebo také stock split přináší investorům mnoho otázek. Co přesně je takové dělení akcií? Jaké jsou jeho důsledky a čemu byste při probíhajícím dělení akcií měli věnovat pozornost?
img

Rolls Royce aktivoval plán na získání dodatečných financí

28.08.2020 Samotné letecké společnosti nebyly během korony jediné, které zasáhly restrikce spojené s pandemií. Tvrdý dopad omezení pocítili i dodavatelé komponentů jako je například firma Rolls Royce Holdings, která vyrábí letecké motory. Prudký propad letového provozu totiž zároveň způsobil prudké snížení zájmu o nová letadla a firma musí hledat způsoby, jak výpadky příjmů alespoň částečně vykrýt.
img

Apple je nejcennější americkou společností

20.08.2020 „Pandemie koronaviru výrazně pomáhá technologickým společnostem. Zatímco hodnota akcií Applu se od začátku roku zvýšila o 58 procent, hodnota Amazonu vzrostla dokonce o 75 procent. Obě společnosti však zastínila Tesla s růstem akcií o 340 procent,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Investice do vodíku – Nejlepší vodíkové akcie roku 2020

20.08.2020 Vodíkové akcie jsou stále populárnější a jejich ceny rostou. Lidstvo dlouhodobě hledá čistší alternativy k běžným fosilním palivům. Už nějakou dobu se vodík využívá v mnoha průmyslových odvětvích, avšak od doby, co se stal novým potenciálním palivem pro automobily, může dojít k raketovému růstu jeho poptávky. Vodíkové akcie jako forma investice do vodíku se stávají stále zajímavější.
img

IPO Airbnb bude pravděpodobně přece jen ještě v roce 2020

13.08.2020  IPO Airbnb mělo být nejžhavější veřejnou nabídkou roku 2020. Místo toho gigant krátkodobých pronájmů ubytování propustil 25 % svých zaměstnanců a očekává, že příjmy budou letos o polovinu menší než v roce 2019. Přesto to vypadá, že plány na IPO Airbnb nakonec ještě v letošním roce uskuteční.
img

Tesla míří do indexu S&P 500

23.07.2020 „Burzovní hodnota společnosti Tesla je v současné době vyšší než součet hodnot společností Volkswagen, BMW, Daimler, General Motors a Ford,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Zázrak zvaný Tesla

14.07.2020 „Burzovní hodnota společnosti Tesla je v současné době vyšší než součet hodnot společností Volkswagen, BMW, Daimler, General Motors a Ford,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

IPO Palantir: dodavatel datové analýzy vlády Spojených států

08.07.2020 Týden poté, co Palantir v tichosti podal plány na navýšení kapitálu o 1 miliardu dolarů, veřejně oznámil, že se rozhodl odstartovat veřejné kotování u Komise pro kontrolu cenných papírů Spojených států amerických (SEC).
img

Akcie Nikola Motor – strmé zhodnocení akcí výrobce elektrických nákladních automobilů

18.06.2020 Společnost Nikola upoutala nedávno pozornost mnoha investorů a obchodníků. Akcie výrobce kamionů poháněných vodíkovými články a elektrického pickupu vystřelila raketovým tempem směrem nahoru. Nic zatím nenasvědčuje tomu, že by se trend měl v nejbližší době otočit. Objevte příběh za společností, které se začíná přezdívat „nová Tesla“.
img

Investice do marihuany – Nejlepší konopné akcie a ETF v roce 2020

12.06.2020 Akcie marihuany patří od poloviny roku 2017 na burze mezi absolutní fenomény. Není divu, protože ve stále více regionech světa je konopí legalizováno, stále více států USA marihuanu postupně legalizuje. V Evropě řada států zlegalizovala marihuanu pro lékařské účely.
img

Nikola Corporation po úspěšném IPO. Bude šlapat Tesle na paty?

12.06.2020 Zdá se, že navzdory všem dobře známým negativním dopadům koronavirové pandemie můžeme najít i jeden pozitivní "paradox". Firmy, které se rozhodly neodkládat vstup na burzu v tomto období navzdory zjevným rizikům, dostávají odměnu v podobě úspěšného IPO. Po Warner Music slaví úspěšnou primární emisi akcií na burze Nasdaq i Nikola Corporation, která představuje konkurenci slavnější Tesly.
img

3 nejlepší akcie big data a umělé inteligence v roce 2020

05.06.2020 Objem dat, které lidstvo generuje a zpracovává roste raketovým tempem. Globální objem dat se za pouhé 2 roky více než zdvojnásobil. Nové technologie v oblasti získávání, zpracování a vyhodnocování dat pomáhají společnostem ve všech průmyslových odvětvích získat větší ekonomické výhody z této obrovské záplavy informací.
img

Primární nabídka by mohla ohodnotit JDE Peet's na 16 miliard eur

26.05.2020 Druhý největší výrobce balené kávy na světě, společnost JDE Peet's, stanovil orientační cenové rozpětí pro primární veřejnou nabídku (IPO) svých akcií. Podle ní by tržní hodnota společnosti mohla dosáhnout až 16 miliard eur (skoro 433 miliard Kč). JDE je jednou z mála velkých firem, která je ochotna vstoupit na akciový trh od vypuknutí koronavirové krize, uvedla dnes agentura Reuters.
img

Koronavirus nahrává streamovací společnostem. Akcie Netflix rostou

30.04.2020 Přestože akcie streamovací společnosti Netflix v polovině března ztrácely stejně jako většina instrumentů obchodovaných na kapitálových trzích v důsledku obav ze začátku koronavirové krize, nakonec akcie společnosti ze zavedených restrikcí jednotlivých států z dlouhodobějšího hlediska dokázali vytěžit. Za poslední měsíc a půl si totiž připsali k hodnotě 38 procent.
img

Technologické giganty ztrácejí. Dolů je táhne koronavirus

27.03.2020 Technologické giganty ztrácejí. Dolů je táhne koronavirus Situace na trzích momentálně nevypadá ideální. A přestože po dosavadních výprodejích většina odborníků předpokládá, že akciové trhy již mají dno za sebou – až vývoj v nejbližším období ukáže, zda je to skutečně tak. Momentálně je totiž propad způsoben především v důsledku paniky kolem COVID -19, ale další by mohl přijít po zveřejnění hospodářských výsledků jednotlivých firem. Obrovské propady neobešli ani největší technologické společnosti jako Amazon, Apple a Microsoft. Od svých posledních vrcholů, které dosahovaly v únoru se akcie obou společností propadly v řádu desítek procent.
img

Tesla chce využít růstovou vlnu. Má v plánu prodat další akcie

18.02.2020 Akcie výrobce elektromobilů Tesla se v posledním období vezou na zelené vlně díky pozitivnímu sentimentu investorů. Ten existuje jako důsledek dobrých zpráv ohledně oznámení, že společnost vykázala druhý kvartální zisk za sebou. Dle nejnovější zprávy se firma rozhodla tento faktor využít ve svůj prospěch nabídnutím dalších akcií k prodeji, z něhož plánuje získat 2,3 miliardy USD.
img

Epidemie koronaviru by pro finanční trhy neměla představovat zásadnější problém

10.02.2020 Byl bych nerad, aby mě někdo na základě tohoto článku obvinil z cynismu, nicméně epidemie koronaviru podle mého názoru nebude pro finanční trhy představovat zásadnější problém, minimálně ze střednědobého pohledu v řádu půl až jednoho roku. Pokud se totiž podaří epidemii zpacifikovat a negativní dopad na dynamiku růstu světové ekonomiky a dynamiku korporátních zisků budeme pozorovat pouze jeden až dva kvartály, dopad na hodnotu finančních aktiv v čele s rizikovějšími akciemi by měl být zanedbatelný.
img

12 nejzajímavějších IPO roku 2020

07.02.2020 Primární úpisy akcií neboli IPO je mnohdy velkou událostí na burze – obzvláště pokud se jedná o notoricky známou společnost. Vše nasvědčuje tomu, že rok 2020 bude na zajímavé IPO velmi bohatý. Co je to vlastně IPO a jaké poskytuje příležitosti investorům? V následujícím článku poznejte 11 nejzajímavějších IPO roku 2020.
img

Tesla atakuje nová historická maxima

09.01.2020 Tržní kapitalizace společnosti TESLA, která se proslavila výrobou elektromobilů, už téměř dosahuje hodnoty jako General Motors (GM) a Ford dohromady.
img

IPO Airbnb můžeme očekávat v roce 2020

18.09.2019 Airbnb je americká společnost se sídlem v San Franciscu, která provozuje on-line služby pro zprostředkování ubytování. Firma plánuje vstup na burzu jako IPO Airbnb. Přesné datum IPO Airbnb zatím není oficiálně známo, ovšem firma Airbnb napsala v krátké tiskové zprávě dne 19.9.2019, že v průběhu roku 2020 hodlá vstoupit na burzu.
img

IPO Airbnb by mohlo přijít už v létě roku 2019

26.09.2018 Airbnb je americká společnost se sídlem v San Franciscu, která provozuje on-line služby pro zprostředkování ubytování. Firma plánuje vstup na burzu jako IPO Airbnb, k němuž by mělo dojít v polovině roku 2019.
img

Uranové akcie pro rok 2018

12.01.2018 Uran je materiál používaný především v jaderných elektrárnách pro generování energie. Od problémů jaderného reaktoru Fukushima je tento sektor poměrně hojně kritizován, své místo si nicméně stále drží.
img

Uranové akcie – přinese investice do uranu boom v 2018?

12.01.2018 Po boomu lithiových akcií v minulém roce se investoři začínají poohlížet po dalších příležitostech s potenciálně vysokým zhodnocením. Uranové akcie patří mezi ty vůbec nejzajímavější v tomto ohledu.
img

Kam investovat – uranové akcie pro rok 2018

12.01.2018 Uran je materiál používaný především v jaderných elektrárnách pro generování energie. Od problémů jaderného reaktoru Fukushima je tento sektor poměrně hojně kritizován, své místo si nicméně stále drží.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Brexit | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Akciový index | Moody's | Equity | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Spotřebitelská důvěra | HDP | Obchodní deník | Divergence | Kanada | Austrálie | Německo | Pražská burza | Turecko | Španělsko | Apple | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Valná hromada | Bloomberg | Bond | Breakout | Burza | Burza cenných papírů | CEO | CFD | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Close | Konsolidace | DAX | Devalvace | Distribuce | Nesoulad | Dividenda | Dividendový výnos | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | FOMC | FX | Fed | Finanční trhy | Futures | Fúze | G7 | GAAP | Hedging | High | IPO | ISIN | Index PX | Index spotřebitelských cen | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Kótování akcií | Likvidita | Long | Lot | Low | Margin | Marže | Měna | Finanční instituce | Měny | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Opce | P/E | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | RRR | RSI | Rally | Rezistence | Platina | Riziko | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | Sentiment | Short | Split | Spread | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CAD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Cena ropy | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Patria | Americký prezident | Saxo Bank | Admiral Markets | Úroková sazba | OSN | Čínské akcie | Investoři | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | EU | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Zkušenosti | Výsledky | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Bohatství | London Stock Exchange | Euronext | Partners | Deloitte | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Index cen | Výrobní náklady | Conseq | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | BCPP | Rozvíjející se trhy | MultiCharts | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Centrální bankéři | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Průlom | Volatilní | Burzovní obchodování | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie Gazprom | Akcie IBM | Akcie Mastercard | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie SAP | Akcie Tesla | Akcie Visa | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Směnárna | Běžný účet | Burza cenných papírů Praha | CashFlow | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | CZK | Černá labuť | Devalvace měny | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Ekonomický cyklus | Elektronické obchodování | Elektřina | Emise cenných papírů | Etoro | Eura | Exchange | Expirace | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Hodnota akcií | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Investování na burze | Investovat do zlata | ISM | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Jak zbohatnout | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kam investovat | Kapitálové trhy | Korporátní dluhopisy | Kurz EUR | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Nemovitosti | Ninja Trader | Nové trhy | Obchodní platformy | Odkup akcií | Pasivní příjem | Patria Finance | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Signály | Société Générale | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Světové události | Švýcarská banka | Tesla Motors | TopForex | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Twitter | Velká Británie | Volkswagen | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Webinář | Webináře | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Diskontní sazba | ZEW | ING | Benzín | Buffett | Put | CEE | Cenové rozpětí | Centrální depozitář | Čistý dluh | DCF | Depozitář | EBITDA | EBITDA marže | Elon Musk | EV | Free float | Jeff Bezos | Lednový efekt | Mark Zuckerberg | Měď | Nominální hodnota | Obchodní den | Prospekt | Range | ROCE | ROE | Itálie | Spojené státy | Akciová společnost | Hlavní trh | Tržby | Zaměstnanost | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Bohatý | Commission | Komise | Trader Workstation | Volby | Know-how | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Currency | Dividendové akcie | Investment | Penny stock | Aramco | Markit | DPA | Intesa Sanpaolo | KPMG | CNN | Microsoft | ABN Amro | CME Group | Home Credit | Caterpillar | Investing.com | NATO | WACC | Petr Koblic | Zvyšování sazeb | Thomson Reuters | Short squeeze | Kurz EUR/USD | Brazílie | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Energie | Earnings | KBC | BlackRock | Přehled | Moneta Money Bank | Volby v USA | Agentura Reuters | Bankovnictví | Finanční poradenství | City | Fidelity International | Miliardáři | Forbes | Americké firmy | Sázení | Pozornost investorů | Index důvěry | Firmy | Aktuální vývoj | České firmy | Glencore | IHS | Xetra | JPMorgan Chase | Daňové příjmy | Britské hospodářství | S&P Global | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Dostatek hotovosti | Americké burzy | Uvolňování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Propad | Kryptoměny | TradingView | S&P | Guvernér | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Historická maxima | Nejistota | Erste | Philip Morris | Tempo růstu | Akcionáři | CySEC | Zajištění | Standard Life | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ethereum | Tesla | Agentura AFP | Odhodlání | Kapitalizace | Výhled | Bankéři | Poplatky | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Dnešní aukce | Konsensus | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Akcie na burze | Predikce | Automatické obchodování | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Inflace v Německu | Investovat do akcií | Výnosy | Měnové stimulace | Očekávání analytiků | Příjmy | Kapitálové strategie | Podnikatelská aktivita | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Hlavní ekonom | Dánsko | Očekávání | Audi | IHS Markit | Morningstar | TPG Capital | ex | Akcie firem | Spekulativní investoři | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | Vstup na burzu | ING Groep NV | Goldenburg Group | BHS | Breakout Trader | Akciové společnosti | Coinbase | Akcie Tesly | Palladium | Podnikové dluhopisy | Jak obchodovat akcie | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoinu | Multicharts | LYNX Trading | Online sázení | Burzovní trhy | ETC | Legal & General Investment Management | Power Exchange Central Europe (PXE) | Robinhood | Kryptoměnová horečka | Lithium | Jak fungují akcie | TRON | Conseq Investment Management | Investování s LYNX | Wood & Company | Airbnb | Burzovní trh | Burzovní trh START | Začít investovat | Saxo | FinTech | LYNX webinář | Očekávání investorů | Krypto | Růstové akcie | Akcie Amazonu | Obchodní týden | Vysoké standardy | Podniky | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Apple (AAPL) | Inflace v eurozóně | Akcie Applu | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Objem obchodování | Pokles ceny | Výplata dividend | Fond kvalifikovaných investorů | Tržní hodnota Amazonu | Royal Dutch Shell | KLB Legal | Obchodování akcií | IPO kalendář | Start Days | Trh Start | HKD | Použití finanční páky | FKI | Analytické služby | Signál na akcie | Marihuanové akcie | Goldenburg Group Ltd | Posilování eura | Primární nabídka | Regulační orgán | Starteepo | Růst zisků | Index spotřebitelské důvěry | Centrální depozitář cenných papírů | CDCP | Hodnota indexu | Michal Stupavský | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Fidelity Investment | Majetek | Obchodovat s akciemi | Vysoké zisky | Jak se obchoduje | Ceny zemního plynu | Primární nabídka akcií | Zvýšení sazeb | IPO Uber | Akcie marihuany | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | IPO Pinterest | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO Palantir | IPO 2019 | IPO Asana | IPO Instacart | Akcie Pinterest | PINS | Pinterest (PINS) | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Obchodování platiny | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Obchodní aktivity | IPO u LYNX | Infineon | Infineon Technologies | Německé firmy | Akcie firmy | Nabídka akcií | Americké společnosti | Čínský trh | Prezidentka ECB | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Štěpení akcií | Svět investování | STAR | Gazprom | Defenzivní akcie | Maržové obchodování | Maržový účet | Coffee | Uranové akcie | Aston Martin | Akcie Aston Martin | IPO Aston Martin | Štěpán Křeček | Situace na trzích | Ředitel Patria Finance | Tomáš Jaroš | Konglomerát | Nové akcie | Frekvence obchodování | Burzovní průvodce | WeWork | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Kótování | Depozitní sazby | Prosus | Saudi Aramco | Denní graf | Akcie Microsoftu | Vlastní akcie | Výše dividendy | Úpis akcií | UCITS | IPO Home Credit | Manipulace s akciovým trhem | Finanční údaje | TeamViewer | Pictet | iShares | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Splunk | Internet of Things | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku | Canopy Growth Corporation | Aphria | GW Pharmaceuticals | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Bilance zahraničního obchodu | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | IPO TeamViewer | Očekávané Earnings | Obchodujte | McKinsey | Alipay | Ant Financial | Digitalizace | Prodávat své akcie | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Startup | Obchodní model | Rozpočet | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Německá vláda | IOT | Kryptoměnová burza | ČNB Jiří Rusnok | Obrovské množství peněz | PXE | Býčí signál | Objem | Klíčová rizika | Bílý dům | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Jak začít investovat | Myšlenka | Analýza dat | FRED | Obrat trendu | UCITS ETF | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Technické analýzy | Olívia Lacenová | Martin Krištoff | CFDWorld | UnitedHealth | Pfizer | Obchodovat na burze | Cena jedné akcie | Čínská firma | Růst cen | NHS | Studie | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Erste Group | Avast | Vývoj trhu | Generální ředitel | Společnost GM | GM | Rozvoj umělé inteligence | IPO Saudi Aramco | IPO Alibaba | Největší pokles | Akcie společnosti Tesla | Amazon | Nízké úrokové sazby | Nadhodnocení | Úrok | LVMH | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | Hong Kong | Rozdělení zisku | Walt Disney | 5G | AFP | Finanční rezervy | Automobilový sektor | Globální trh | Konkurenti | Financovat | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | 4GLD | Xetra Gold | Akcie Saudi Aramco | Průmysl | Radim Krejčí | KARO Invest | Eva Miklášová | Na burze | Tržní kapitalizace firmy | Propouštění | Zasedání RBA | Visa | General Motors | Enel | Důsledky krize | Další rozvoj | Rozvoj | CFD World | Celebrity | Sociální sítě | Problémy | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Britové | Finanční ztráty | Pojišťovny | Total | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Goldenburg | Vývoj hodnoty akcií | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Půjčka | Plyn | Prohlášení | Yahoo | Fidelity National Information Services | FIS | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | UTC | AbbVie | Airbus | Největší primární nabídka akcií | Harmony | Společnost Microsoft | Dieselgate | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | General Atlantic | Inflační výhled | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Investujte | Americké centrální banky | Automobil | AXA | FedEx | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | FB | Disney | Americké vlády | Nike | Dot-com | Bydlení | Uber | Česká zbrojovka | Aurora Cannabis | CanniMed Therapeutics | Ztráta | Nejlepší akcie | Yandex | Stratég | Miliardy korun | Předsevzetí | Visa (V) | Kraft Heinz | Izraelská ekonomika | Průmyslové podniky | Investiční platformy | Wirecard | Ziskovost | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Hospodaření | Černé labutě | Dlouhodobí investoři | CFA | Exact Sciences | Návratnost | Netflix | Inovace | General Motors (GM) | Americké dolary | Washington | Daimler | O2 | Letecké společnosti | Miliardy eur | T. Rowe Price | RBA | Elektrické vozy | Budoucnost | ProfitLevel | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Německá společnost | Podnik | Vyšší inflace | Analytička | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Spotřebitel | Hodnota Amazonu | Facebook Inc. | Alibaba Group Holding | Vyplácení dividend | Zajímavé zisky | Očekávaný vývoj | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | Koronavirus | Michal Stupavský, CFA | Hodnota Tesly | Google | WhatsApp | Anglie | Trhy | WHO | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | American Express | Virus | Akciové trhy v Evropě | Negativní dopad | Pokles | Situace | Důchody | Provozní zisk | Meziroční růst | SARS | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | DISH | Ceny Bitcoinu | Boeing | Cena akcií Applu | FIAT | Obchodovať kryptomeny | Zpomalení růstu | Viceguvernér ČNB | Zlepšení | Úsilí | Lukáš Baloga | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Alphabet | Akcie NN Group | Obchody | Výdaje | Švýcarská banka UBS | Free cash flow | FCF | Discounted cash flow | Dodávky na trh | PMI pro sektor | Fresenius Medical | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Sazby beze změny | Warner Music | SEC | America first | Velmi bohatý | Co je IPO? | Očekávaná IPO 2020 | Očekávaná IPO | IPO 2020 | IPO Postmates | IPO Snowflake | Postmates | Snowflake | IPO Casper | Casper | Palantir | IPO Didi Chuxing | Didi Chuxing | IPO GitLab | GitLab | Asana | IPO Wish | Wish | IPO Robinhood | IPO Ant Financial | Obchodování IPO | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Medvědi | Akcie Biogen | Biogen | Závěrečný kurz | Marek Mora | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Empire State Index | Deutsche Telekom | Nemovitý majetek | Společnost Berkshire Hathaway | Prudký propad | FinTech akcie | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Střední podniky | Šíření onemocnění | Patrie | TARGET2 | Cyklické akcie | Jižní Korea | Německé maloobchodní tržby | Cestovní ruch | Toyota | Vývoj | Guru | Akcie KKR | Výkyvy | Příležitost k nákupu | Obrovské ztráty | WP | Rishi Sunak | Restrikce | Prudký pokles | Air France-KLM | Lufthansa | Program nákupu aktiv | Mince | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | CK Hutchison | Medvědí trend | Další vývoj | Letectví | Masivní propad | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Šíření viru | Důležitý support | Burzy cenných papírů | Nákupy aktiv | Justin Trudeau | Viceprezident | Spotřebitelé | Hyundai | Dopady koronavirové pandemie | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Čerpací stanice | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Internetový obchod | Investiční svět | Přísná opatření | Krize způsobená koronavirem | Další pokles | Valné hromady | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | Unilever | REGN | Kalifornie | Index ISM | Manufacturing | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Hotovost | Ministryně financí | Zápis z posledního zasedání | Dávky v nezaměstnanosti | Tým Admiral Markets | Dividendové výnosy | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Silná rezistence | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Automobilový trh | Allianz | Propad HDP | Fiat Chrysler | Riziko inflace | E-commerce | Ekonomiky | Společnost Walt Disney | Vzdělávací webináře | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Akcie Apple (AAPL) | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Internet věcí | Práce | Výraznější pokles | Podíl na trhu | Model Y | Akcie výrobce elektromobilů | Údaje | Omyl | Eni | UnitedHealth Group | Dopady koronavirové krize | CDC | Ekonomické oživení | Extrémní nárůst | Nárůst nezaměstnanosti | CIA | Tajné služby | Německé automobilky | Oživení cen | Výpadky | FANG | DAWN | DAWN akcie | WMT | Massachusetts | Více peněz | Long signál na akcie | Premiér Justin Trudeau | Microsoft Corp | IIPR | Innovative Industrial Properties | Majitel | Úspory | Procter & Gamble | Colorado | Měnový faktor | Nizozemsko | SARS-CoV-2 | Reddit | Sociální síť | Břidlicové ropy | Aktuální očekávání | Air France | Posílení | Omezení pohybu | General Investment Management | Joe Biden | Grayscale | Větší pokles | Cestování | 3M | Ryanair | Volvo | Akce Netflix | Hodnota společnosti na burze | Shell | Zaměstnanci | Dividendové ETF | Růst výnosů | Soud | PMI pro sektor služeb | PEPSICO | Německý soud | Australský premiér | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Ekonomické výhody | Průzkum KPMG | Podezřelé transakce | ONE | Merck KGaA | Merck | PitchBook | Auta | Expedia | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Xiaomi | FBI | Konsorcium | Vakcína | Sektor služeb | Digitální revoluce | Manažerka | CL | Potenciální zisk | Moderna | Advance Auto Parts | Manažeři | Nové studie | Aktivity společnosti | Renault | Splunk | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Investment management | Propad příjmů | Ztráty zaměstnání | Jan Sýkora | JDE Peet's | Euromonitor International | Acorn Holdings | JAB | Společnost JAB | Mondelez | Douwe Egberts | Jacobs | Pickwick | Čaje Pickwick | JDE | Společnost JDE Peet's | Společnost JDE | Unie | ČR | Záchranný program | Salesforce | Koronavirové pandemie | Norilsk Nickel | Hertz | Průraz | František Bostl | CZG | Prime Market | Zbrojovka | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Vedení společnosti | Start-upy | Bitcoinové a blockchainové akcie | Square | Býčí trend | Big data | Alteryx | Cloudera | Domo | Elastic | MongoDB | New Relic | Oracle | Progress Software | Talend | Akcie big data | Nikola | VectoIQ | Teorie černé labutě | Nikola Corporation | Amyris | Arena Pharmaceuticals | Canopy Growth | Cara Therapeautics | Cronos | OrganiGram Holdings | EPH | Sanofi | Stimulační balík | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Výplata | Rostoucí trend | Covid | Index průmyslové výroby | Společnost Wirecard | Představenstvo | Snížení nákladů | Druhá vlna | Nové žádosti o podporu | Civilní letectví | Fintech společnosti | Medtronic | Dopad pandemie | Ant | Sony | Životní úspory | E.ON | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | KPMG Global Automotive Executive Survey | KLM | NEXO | DoorDash | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Růst tržeb | Hospodaření firmy | Ceny | Praha | Verizon Communications | Průměrný příjem | Technologické společnosti | Společnost Amazon | Burzovní hodnota | Burzovní hodnota společnosti | Hodnota společnosti Tesla | Cybertruck | Semi | Model 3 | Akcie těžařů | Index Ventures | Mírná korekce | Zlatá horečka | Insolvence | OMV | Konkurenční společnosti | Nikl | Důvěra | IPO Ant Group | Ant Group | Výzkumy | Lepší výsledky | Sputnik V | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Prezidentské volby USA | eMan | Upozornění na rizika | Pokles tržeb | Virgin Galactic | Investice do vodíku | Ballard Power (BLDP) | BLDP | Ballard Power | Powercell Sweden | PCELL | Powercell Sweden (PCELL) | Akcie Plug Power | PLUG | Plug Power | Akcie Plug Power (PLUG) | Akcie Nel Hydrogen | Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA | Nel Hydrogen / Nel ASA | Akcie Air Liquide | Air Liquide | Akcie Air Liquide (AI) | Počet akcií | Získání dodatečných financí | Coca-Cola | Ceny v eurozóně | Výrobní sektor | Holdingová společnost | Přístup na burzu | Split akcie | SPAC | Společnost eMan | Badger | Odborníci | Rentabilita | Inspirace | Zdanění | Sequoia | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Pilulka.cz | Obchodní domy | Budoucí vývoj | Vodíkový pohon | Rozdělení akcií | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Vývoj ceny akcie | Zakladatel firmy | Diverzifikovat | Nová Tesla | Biden | Softwarová společnost | Marathon | Vinci | Delivery Hero | Průmyslové zakázky | Firmy na burzu | Akcie Mastercard (MA) | Mastercard (MA) | Energetický sektor | Walgreens | Akcie Sony | Epidemiologická situace | Zhoršující se epidemiologická situace | Množství peněz | Společnost Pilulka | Pilulka Lékárny, a.s. | Pilulka Lékárny | Volby USA | Volby USA 2020 | TPG | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | Akcie Pilulky | První obchodní den | Akcie společnosti Pilulka | Akcie společnosti Pilulka Lékárny | Moneta | Technologické tituly | SAP AG | Akcie SAP AG (SAP) | Akcie SAP AG | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | Co je dividenda? | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | Cisco-Systeme | JP Morgan Chase | Cardinal Health | VF Corporation | W.W. Grainger | Hormel Foods | Abbott Laboratorien | Beckton Dickinson | BDX | ABT | HRL | GWW | MDT | VFC | JNJ | CAH | ABBV | Nejlepší dividendové ETF | Nevýhody dividendových strategií | Výhody dividendových strategií | Dividendové strategie v praxi | Kryptoměnová směnárna | Burzovní rozhodčí soud | SolarEdge | BIIB | Zynga | ZNGA | Výsledky voleb | Akcie Berkshire | Sumitomo | Pfizer a BioNTech | China Telecom | China Mobile | Síť restaurací | Praktické tipy | Stock Spirits | BNTX | Proražení | Životní prostředí | Nio | Investice do vody | AQUA | Akcie Evoqua Water (AQUA) | Akcie Evoqua Water | Evoqua Water (AQUA) | Evoqua Water | XYL | Akcie Xylem (XYL) | Xylem (XYL) | Akcie Xylem | AWK | Akcie American Water Works Company | American Water Works Company (AWK) | American Water Works Company | Badger Meter | KSB | Lindsay | Pure Cycle | Suez Environment | Veolia Environment | Xylem | GME | GameStop | Akcie Airbnb | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | Největší IPO | IPO roku | Karo Invest | Akcie AstraZeneca | TABAK | BIDU | VZLC | WT Physical Silver | WT Physical Silver ETF | ETF (VZLC) | Očkování | Americká kryptoměnová burza | MGM | Nejobchodovanější emise | Svět kryptoměn | Online prostředí | SKUPINA PX | XETRA T7 | Nejúspěšnější IPO | Akcie farmaceutických firem | Akcie firem vyvíjejících vakcínu | Výkyvy v hodnotě | China Unicom | DOT | Fiskální situace | Měnová situace | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Nejlepší odvětví | Tvrdá aktiva | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Tourmaline | Tourmaline | Akcie Sumitomo | Akcie Regeneron | Akcie Prosus | Melcor Developments | Akcie Melcor Developments | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie NN | Akcie Heijmans | Heijmans | Liberbank | Akcie Liberbank | ForFarmers | Akcie ForFarmers | Akcie Jardine Strategic | Jardine Strategic | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Akcie Svenska Cellulosa SCA | Dopad na akcie | JD | Shopify | Acacia Communications | Bidenův stimulační balík | WU | Inaugurace | BioNTec (BNTX) | Akcie BioNTec | Akcie BioNTec (BNTX) | Jack Ma | Vhodné akcie | Olívie Lacenová | Philips | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Akcie Gamestop | PEP | Deliveroo | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | Express | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Legal & General | Dynamický růst | Anheuser-Busch inBev | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Spotify | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Air France-KLM (AF) | Akcie Air France-KLM | Akcie Air France-KLM (AF) | Emise společnosti Pilulka Lékárny | Hodnota společnosti Pilulka | Kering | AIG | FinTech akcie 2021 | Obchodování FinTech akcií | Rizika a příležitosti | Hypoport (HYQ) | Akcie Hypoport (HYQ) | HYQ | Akcie Fidelity National Information | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | Fidelity National Information Services (FIS) | Akcie Visa (V) | Akcie Square | Akcie Square (SQ) | Square (SQ) | SPWR | Institut pro fiskální studie (IFS) | IFS | Stimulační politika | Air | NKLA | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Akcie společnosti Microsoft | Britská společnost | Společnost Deliveroo | Akcie třídy A | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | Nový americký prezident | Hodnota Coinbase | Hodnota společnosti Coinbase | Největší americká kryptoměnová burza | Vstup Coinbase na burzu | IPO Deliveroo | Vývoj hodnoty | Vstup Deliveroo na burzu | Special Purpose Acquisition Company | Popularita SPAC | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | Co je to SPAC? | Společnost založená za účelem akvizice | Nikotin | Pepco | Steinhoff | Akcie divize Pepco | Poundland | Dealz | GoviEx Uranium | GoviEx Uranium (GXU) | GXU | Energy Resources of Australia | ERA | Energy Resources of Australia (ERA) | Uranium Energy Corp. | Uranium Energy | UEC | Uranium Energy Corp. (UEC) | Energy Fuels | UUUU | Uranová akcie | Energy Fuels (UUUU) | Akcie Energy Fuels | Cameco Corp. | Cameco | Cameco Corp. (CCJ) | CCJ | Akcie Cameco | Nejlepší uranové akcie | Uran | Společnost Pepco | Prodej | Technologie | Koncentrace | Fertin Pharma | Společnost Philip Morris | Philip Morris International | SpaceX | Společnosti | Multimiliardář
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Hodnota na burze
Hodnota odporu
Hodnota Opce
Hodnota pesa
Hodnota Pipu
Hodnota primárních nabídek akcií
Hodnota primární veřejné nabídky
Hodnota primární veřejné nabídky akcií
Hodnota ruských rezerv zlata
Hodnota Saudi Aramco

Následující klíčová slova

Hodnota společnosti Coinbase
Hodnota společnosti na burze
Hodnota společnosti Pilulka
Hodnota společnosti Tesla
Hodnota spreadu
Hodnota švýcarské ekonomiky
Hodnota Tesly
Hodnota transakcí
Hodnota trhu kryptoměn
Hodnota trhu s bitcoiny
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral Markets
Potvrďte prosím... Zavřít