Středa 30. září 2020 21:58
reklama
Dukascopy
reklama
Bossa live mentoring
reklama
Admiral spread new

Klíčová slova - Investiční příležitost

img

Do jakých akcií investovat v současné situaci?

24.09.2020 Většina investorů byla příchodem koronaviru na konci února ohromena. Akciové trhy dlouhodobě zažívaly období prudkého nárůstu, o kterém nic nenasvědčovalo, že by měl skončit. Nicméně většina burz o měsíc později poklesla přibližně o 35 %. Následovalo prudké zotavení, během kterého ceny mnoha akcií již posílily z březnového minima o více než 70 %.
img

15 nejznámějších pravidel, které musí znát každý investor

21.08.2020 Ve světě investic často slyšíte různé moudrosti, které vám mají jednoduše poradit, jak se při investování chovat. Mnohé z těchto zažitých rad vycházejí z opakujících se trendů na burze. Jaké jsou tyto teze, které vás mají v kostce nasměrovat? A co si z těchto mouder můžete odnést právě vy?
img

Očekávaný růst ceny lithia i podpora ze strany EU může představovat pro Česko a ČEZ ohromnou investiční příležitost

18.08.2020 Spotřebitelé žijící na území starého kontinentu můžou být v nejbližší době příčinou růstu cen lithia. Většina zemí nabízí dotace za účelem nákupu elektrického vozidla, což by se mělo promítnout i do vyšší poptávky. Přes pozdější restart některých závodů těžících lithium kvůli blokaci při pandemii koronaviru, ceny za kov používaný v bateriích nadále zůstávají na víceletých minimech.
C:\fakepath\trader.png

Tipy nejlepších obchodníků na světě

12.08.2020 Pokud máte problém uspět ve světě tradingu, akcií a investování rozhodně není hanba vrátit se k základům a inspirovat se několika radami od investorských velikánů jako jsou Warren Buffett, či George Soros.
img

Nový investiční fond Czegg Ventures chce rozdělit miliardu mezi 30 rodinných firem

29.05.2020 Skupina Starteepo investora Františka Bostla spouští 1. června investiční fond s názvem Czegg Ventures, který bude zaměřený na české malé a střední podniky rodinného typu, a bude investovat do jejich akcií a dluhopisů. Pro své investice bude využívat stávající tržní platformy pražské burzy jako akciový trh Start nebo dluhopisový Free Market. Fond cílí na roční výnos 7 až 8 %.
img

Češi opět potvrzují, že jejich finanční gramotnost roste

25.05.2020 V současné době lidé více než dříve přemýšlejí o rodinných financích. Každá krize vyvolává otázky, zda mají lidé dostatečně chráněn svůj majetek. Může však přinášet i novou investiční příležitost, kam své peníze uložit, aby neztrácely na hodnotě. Zlato je tradičně bezpečný přístav pro dlouhodobé investice. Jak ukazují čísla společnosti Zlaťáky, Češi se vrhli na nákup zlata již v polovině března.
img

Ropa v roli černé ovce

28.04.2020 Zatímco americké akciové trhy, vedené technologiemi, zdravotní péčí a médii, i nadále vysílají signál, že je vše v pořádku, stačí jen nahlédnout pod povrch, abyste zjistili, že tomu tak není. Obrovské stimuly si sice našly cestu na akciový trh, ale nikoliv k lidem.
img

Legendární Porsche 911 Clubsport je novou investiční příležitostí Portu Gallery

06.04.2020 V pořadí pátou investiční lahůdkou české on-line investiční galerie Portu Gallery je legendární Porsche 911 3.2L Clubsport M637 z roku 1989, jehož hodnota úpisu činí 4,2 milionu korun. Využít příležitosti a zakoupit podíl na tomto unikátním veteránu mohou investoři do upsání cílové částky, nejpozději však do konce června. Do dvou uzavřených a dvou probíhajících úpisů na Portu Gallery zainvestovalo k dnešnímu dni téměř 550 investorů částku přesahující 7,6 milionu korun.
C:\fakepath\saxo-bank.jpg

Zelené energie přinášejí slibné investiční příležitosti

03.04.2020 V poslední době jsme stále více konfrontováni s problematikou klimatických změn, globálního oteplování a udržitelnosti. Do popředí se tak dostává společenský požadavek na snižování podílu skleníkových plynů v ovzduší, a to zejména využitím obnovitelných zdrojů energie, tzv. zelené energie. A to může být mimořádně zajímavé z pohledu potencionálního individuálního investora.
img

Pražská burza zažívá nejhorší měsíce od krize 2008

01.04.2020 Pražská burza je opět v nejistotě. Březen je druhým nejhorším měsícem v novodobé historii. Jde o nejhlubší meziměsíční propad od října roku 2008, ale také o investiční příležitost.
img

Rekordní nezaměstnanost v USA. Centrální banky i nadále snižují sazby a rozšiřují QE

27.03.2020 Americká centrální banka oznámila v pondělí neomezené kvantitativní uvolňování. Tedy Fed bude nakupovat neomezené množství státních dluhopisů a cenných papírů zajištěných hypotékami. Podle MMF bude letošní recese světové ekonomiky způsobená koronavirem mnohem horší, než kterou způsobila finanční krize v letech 2008 až 2009. Avšak MMF dodal, že k zotavení světového hospodářství by mohlo dojít již v roce 2021.
img

Boj proti koronaviru. Centrální banky se odhodlaly ke koordinovanému uvolnění monetární politiky

20.03.2020 Americká centrální banka na svém mimořádném zasedání, které se konalo minulý týden v neděli, snížila hlavní úrokovou sazbu o jeden procentní bod do pásma 0 – 0,25 %. Fed zároveň oznámil, že zahájí masivní program QE ve výši 700 mld. amerických dolarů.
img

Pandemie koronaviru je příležitostí k nákupu, spíše než koncem světa

20.03.2020 “Pandemie koronaviru je příležitostí k nákupu, spíše než koncem světa” říká o akciových trzích spoluzakladatel fondu Quant a přední český ekonom Pavel Kohout.
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2020

13.03.2020 Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
img

Děravá česká legislativa nahrává podvodníkům. Oddlužení jako výnosný business?

10.03.2020 Zákony by měly být především pro lidi, protože jak praví definice státu, je vymezen mj. státním lidem (státním občanstvím), který tvoří jeden z jeho hlavních pilířů. Pojem „lidi“ je však v tomto ohledu značně relativní. Představíme-li si pod ním vychytralé spekulanty, kteří se v legislativě orientují jako ryby ve vodě, pak ano, zákony jsou skutečně pro lidi, ovšem pro ty špatné.
img

Světová banka a MMF pomáhají v boji proti koronaviru. Fed snížil úrokovou sazbu o 50 bodů

06.03.2020 Guvernér japonské centrální banky Haruhiko Kuroda v pondělí uvedl, že jeho instituce je připravena plně využít všech dostupných nástrojů k podpoře ekonomiky. Italská ekonomika v loňském roce vzrostla o 0,3 %, což je o něco více, než predikovala vláda v poslední prognóze, která počítala pouze s 0,1 % růstem.
img

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

03.03.2020 Téměř každá z velkých společností byla minulý týden postižena pády na akciových trzích. Během této doby americká internetová streamovací služba Netflix vykazovala relativní sílu. Vzestupný trend za posledních šest měsíců byl udržen a společnost přešla korekci z minulého týdne bez větší újmy.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Bitcoin za pět dní ztratil 12 procent

28.02.2020 Hodnota nejznámější kryptoměny Bitcoin začala výrazně klesat. Za posledních pět dnů se snížila o 13 procent na 8630 dolarů, tedy zhruba 200.000 Kč. Stále je o zhruba 1400 USD nad kurzem ze začátku roku a meziročně na více než dvojnásobné hodnotě. Vyplývá to z údajů webu Kurzy.cz.
img

Akcie, které profitují z koronaviru

28.02.2020 Koronavirus způsobuje spoustu nepokojů nejen na finančních trzích. Ačkoli akciové indexy jsou virem silně postiženy, existují i společnosti, které z paniky ohledně koronaviru profitují.
img

Long signál na akcie Twitter (TWTR)

18.02.2020 Twitter, Inc. (TWTR) nabízí svým zákazníkům komunikační platformu pro zasílání krátkých zpráv. Uspokojivé kvartální výsledky společnosti byly zveřejněny 6. února 2020, což vedlo k velkému gapu směrem nahoru. To lze interpretovat jako zvýšený zájem o společnost mezi investory.
img

4 nejlepší biotechnologické akcie roku 2020

12.02.2020 Akcie sektoru biotech jsou mezi investory nesmírně populární. Velké potenciální výnosy v blízké budoucnosti lákají mnoho investorů. Populární u investorů LYNX jsou zejména akcie Biogen a Galapagos.
img

KORPORÁTNÍ DLUHOPIS. INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST NEBO ČASOVANÁ BOMBA?

19.12.2019 Česko v posledních letech zasáhla doslova horečka korporátních dluhopisů. Nezkušení investoři mají v korporátních dluhopisech velmi rizikového typu zainvestováno odhadem už několik miliard korun. Je možné zamezit negativním dopadům současné situace na drobné investory?
img

Patria Finance měla v červenci rekordní obchodní měsíc roku

26.08.2019 Společnost Patria Finance, tuzemská jednička mezi obchodníky s cennými papíry, měla v červenci zatím nejlepší obchodní měsíc roku. Vedle tradičních akcií z pražské burzy a amerických titulů Apple, Amazon nebo Facebook začali tentokrát investoři aktivně obchodovat Netflix a Activision Blizzard. Vyplývá to ze statistik Patria Finance, která je součástí skupiny ČSOB.
img

Pavel Kohout (ekonom) o situaci na trzích, tvrdém Brexitu a investování do dluhopisů nebo Tesly

14.08.2019 Hrozba obchodní války mezi USA a Čínou, protesty v Hong Kongu nebo zpomalující ekonomika. Situace na dnešních trzích není pro běžného investora vůbec jednoduchá. Jeden tweet od amerického prezidenta Trumpa a trhy mohou poklesnout i o několik procent. Jak vnímají aktuální stav ve světě ekonomové a zkušení investoři, kteří zažili nejednu recesi a krizi? Drží kapitál mimo trhy nebo vnímají poklesy jako investiční příležitost?
C:\fakepath\zlazo.jpg

Situace přeje zlatu a dalším kovům

22.07.2019 Americká centrální banka téměř s jistotou sníží příští týden úrokové sazby, k tomuto kroku sáhne po dlouhých 10 letech. Investoři vnímají uvolnění měnové politiky pozitivně, protože prozatím nejde o reakci na nějakou katastrofu, ale spíše o „insurance cut“, tj. preventivní snížení sazeb. Ceny akcií a průmyslových komodit tedy rostou a pozadu nezůstávají ani vzácné kovy.
C:\fakepath\blog_7_7_19_UJ_D1.png

Výběr z nedělní přípravy: Měnové páry USD/JPY a EUR/USD

07.07.2019 První prázdninový týden je za námi. Zatím se nedá říci, že by sliboval letní snížení volatility. Speciálně eurodolar to zatím přímo popírá. Všeobecně jsem si při zkoumání grafů všiml, že letní měsíce mají snahu se negovat. Tedy, pokud červencová svíce zavře jako býčí, tak srpnová svíce by měla uzavřít jako medvědí. Jelikož jsem zjistil, že to není železným pravidlem pokračoval jsem ve výzkumu. A zjistil jsem zajímavý fakt. V případě, že i když oba letní měsíce dodrží rozjetý trend, tak stejně se v září cena vrátí. A cílová cena je otevírací cena měsíce července. Na eurodolaru je to cena 1.13598. Sledujte se mnou, zda se to potvrdí i letos. Nyní už k přípravě na příští týden.
img

Jak bezpečně nakoupit firemní dluhopisy

14.06.2019 Prodávat dluhopisy mohou jen osoby či subjekty s licencí České národní banky. Existuje však několik výjimek, kdy mohou tyto cenné papíry veřejně nabízet také přímo emitenti. Bohužel, řada z nich toho využívá a tzv. podlimitní emise vydává za účelem vlastního obohacení. Peníze ze společnosti následně vyvedou a investorům zbydou jen oči pro pláč.
img

Nejběžnější mýty, které jsou šířeny o forexovém tradingu

10.04.2019 Trading s forexem se dlouhodobě stává čím dál více populární investiční příležitostí. Bohužel s tím, jak tato investiční příležitost nabírá na své popularitě, tak se současně začínají o forexu šířit i mnohé mýty a nepříliš přesné informace, které mohou mnohé tradery zmást.
img

Sdílená ekonomika jako hlavní trend v businessu

09.04.2019 "Sharing economy" neboli tzv. sdílenou ekonomiku můžeme považovat za nový ekonomický trend založený na peer-to-peer (P2P) síti. Ta představuje platformu s vysokou decentralizací, kde participují přímo zainteresované osoby mezi sebou, bez třetí strany.
img

Investice do lithia – 3 nejlepší lithiové akcie pro rok 2019

04.03.2019 Lithium je kov hojně využívaný pro výrobu baterií. Používá se při výrobě elektromobilů, chytrých telefonů, tabletů a další populární spotřební elektroniky.
img

15 nejznámějších trendů na burze cenných papírů

28.02.2019 “Sell in May and Go Away, But remember to come back in September” je jedna z nejznámějších vět na burze cenných papírů. Ve světě investic často slyšíte různé moudrosti, které vám mají jednoduše poradit, jak se při investování chovat.
img

15 nejznámějších pravidel, které musí znát každý investor

27.02.2019 “Sell in May and Go Away, But remember to come back in September” je jedna z nejznámějších vět na burze cenných papírů. Ve světě investic často slyšíte různé moudrosti, které vám mají jednoduše poradit, jak se při investování chovat.
img

Investiční příležitost v námořní přepravě LNG – 1.díl

18.02.2019 Finanční krize, která začala před deseti lety, přinesla kromě jiného i jednu nečekanou věc – nastartovala změnu ve spotřebě energií. Své pozice začala vyklízet ropa a uhlí ve prospěch obnovitelných či zelenějších energií.
C:\fakepath\admiral-markets-8.png

Investiční výhled pro rok 2019

14.02.2019 Pro investiční výhled na rok 2019 jsme dali jasné a jednoduché zadání - neohlížejte se na populární témata a proveďte analýzu dat a podpořte ji statistikou, která dokáže, že se jedná o investiční příležitosti se zajímavým ziskovým potenciálem a větší pravděpodobností na úspěch.
img

Firmy závislé na Velké Británii mohou čelit bankrotu

23.01.2019 Výsledek jednání o brexitu je stále velmi nejasný. Jedna věc je však jistá: firmy s vysokou angažovaností na trzích Spojeného království zažijí velmi těžké časy. Politická situace na Britských ostrovech se dá přirovnat k dílům Franze Kafky. V těch je jedinec vydán napospas cizím a nepochopitelným silám.
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

01.01.2019 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Žebříček investičních příležitostí do dluhopisů podle jejich rizikovosti

19.12.2018 Na českém trhu působí stovky firem, které neveřejně nabízejí tzv. prašivé dluhopisy. Na první pohled vysoký výnos a unikátní investiční příležitost. Ve skutečnosti ale podnikatelský plán krytý firmou s miniaturním základním jměním nebo záporným hospodářským výsledkem. Pro lepší orientaci jsme sestavili žebříček pěti nejčastějších investičních příležitostí do dluhopisů dle jejich rizikovosti.
img

Investice do vodíku – Nejlepší vodíkové akcie

07.09.2018 Už nějakou dobu se vodík využívá v mnoha průmyslových odvětvích, avšak od doby, co se stal novým potenciálním palivem pro automobily, může dojít k výbušnému růstu jeho poptávky. Vodíkové akcie jako investiční příležitost se stává stále zajímavější.
img

Milion: Kam s ním?

20.08.2018 Těžko se dnes hledá investiční příležitost, která nás nadchne natolik, že jí hned musíme mít. Neznamená to však, že investiční příležitosti nejsou.
img

Jaké používají banky forexové strategie? Dozvíte se na semináři Bernstein Bank

20.04.2018 Slovo forex vzbuzuje rozporuplné pocity. Pro jedny je to „ruleta“, pro druhé výdělečný nástroj a většina lidí ani netuší, co to forex vlastně je.
C:\fakepath\ceska koruna 15112013.jpg

Konec intervencí hodnotí ekonomové zpětně jako bezproblémový

05.04.2018 Ukončení forexových intervencí České národní banky před rokem bylo technicky bezproblémové a následné posílení koruny nepoškodilo vývoj ekonomiky. Shodují se na tom analytici oslovení ČTK. Koruna za rok od intervencí posílila z 27 korun za euro na dnešních 25,32 Kč/EUR. Podle některých ekonomů by ovšem koruna byla bez intervencí nyní ještě silnější.
img

Volatilita na trzích stále zůstává, rýsují se šance v technologickém sektoru?

01.04.2018 Minulý týden, zkrácený o státní svátek v pátek, nám na místo konsolidace akciových trhů připravil pokračující období vysoké volatility a velkých pohybů. Co tento vývoj způsobilo?
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

27.02.2018 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Investice do lithia – 5 nejlepších lithiových akcií pro rok 2018

12.01.2018 Lithium je kov hojně využívaný pro výrobu baterií. Používá se při výrobě elektromobilů, chytrých telefonů, tabletů a další populární spotřební elektroniky.
img

Měnová politika, drahé americké akcie a východní Evropa středem pozornosti

03.12.2017 Podle hlavního stratéga nadnárodní investiční společnosti Amundi, Philippe Ithurbide, jsou americké akcie už příliš drahé. Zmínil se i o Brexitu a domnívá se, že dopady na londýnské finanční centrum nebudou nijak dramatické. Americké akcie jsou příliš dlouhou dobu tak vysoko, že se další růst neočekává. Důvodem je zejména zpřísňování měnové politiky ze strany americké centrální banky.
img

Fidelity International: Jak se bude dařit dluhopisům navázaným na inflaci, když inflace roste?

30.11.2017 Čerstvé výsledky vývoje inflace v Německu ukazují, že meziroční inflace zrychlila na 1,8 % a překonala očekávání trhu, které bylo 1,7 %. Inflačně vázané dluhopisy nyní představují poměrně zajímavou investiční příležitost, zejména v USA. „V případě evropských a britských dluhopisů navázaných na inflaci zaujímáme spíše neutrální postoj,“ upřesňuje David Simner z Fidelity International.
img

Jak profitovat na spreadu v cenách ropy?

02.10.2017 Ceny ropy během září velice slušně vyrostly. Za tímto růstem stály jak krátkodobé faktory v podobě výpadku produkce v USA, tak i dlouho očekávané vybalancování trhu nabídky a poptávky, o kterém členové kartelu OPEC mluví již téměř 3 roky. Jednotlivé typy kontraktů se však vyvíjely rozdílně. Evropský benchmark Brent totiž přidal mnohem více než americký protějšek WTI, čímž na trhu vznikla zajímavá investiční příležitost.
img

Technická analýza: Je Harvey hrozbou nebo příležitostí na ropě?

31.08.2017 Lehká americká ropa je pod tlakem kvůli hurikánu Harvey. V oblasti, kde hurikán řádí nejvíce, se nachází významná část amerických rafinerií a jejich výpadek citelně působí útlum na straně poptávky. Dočasně se tak vytváří tlak na růst zásob, který se negativně promítá do cen černého zlata. Na druhou stranu, takto vzniklá situace může přinést zajímavou investiční příležitost, protože přírodní vlivy mívají na ceny jen krátkodobý vliv.
img

Saxo Bank zahajuje spolupráci s Morningstar

06.09.2016 Investiční a obchodní specialista Saxo Bank a společnost Morningstar Investment Management Europe Ltd (investiční skupina Morningstar, Inc.) dnes oznámily zahájení spolupráce, která rozšíří nabídku investičních strategií pro klienty Saxo Bank.
img

Největší česká bitcoinová burza BitStock změnila majitele a zlevňuje

18.05.2016 Nejbezpečnější bitcoinovou burzu na světě BitStock koupila společnost world BTC business, SE, která tím do svého portfolia přibírá technologicky unikátní službu pro profesionální obchodníky s virtuálními měnami. Uživatele navíc potěší snížení poplatků až na 0,29%.
img

Negativní sazby: Pro banky dobře nebo špatně?

01.03.2016 Evropské banky nepředstavují z dlouhodobého hlediska atraktivní investiční příležitost, hlavně kvůli řadě strukturálních překážek. Investoři by měli odvětví odlehčit a hledat možnosti pouze prostřednictvím krátkodobých selektivních pozic. V tomto komentáři chceme objasnit náš pohled na evropské banky vzhledem k negativním sazbám a celosvětovému ekonomickému zpomalení.
img

Pár minut poté DAX (2.10.2014)

02.10.2014 Evropská centrální banka (ECB) zklamala investory. Nabízí se tak investiční příležitost na německém DAXu
img

Rusko může být „zajímavou investiční příležitostí“ pro odvážné investory

11.09.2014 S tím jak se zvětšuje optimismus investorů ohledně křehkého příměří na Ukrajině, může budoucnost přinést růst nejenom ...
img

Ozvěny trhu - Proč palladium?

05.12.2013 Ve svých posledních Ozvěnách trhu jsem psal o palladiu jako jedné z atraktivních variant pro investici na komoditních trzích. Během týdne se sešlo několik dotazů, proč by palladium nemělo zůstat mimo okruh investičních příležitostí. Tento drahý kov šedivě bíle barvy je uplatňován především při výrobě průmyslových katalyzátorů, která tvoří zhruba 60 % celosvětové poptávky. Pětina globální spotřeby tohoto kovu míří na výrobu elektroniky, v omezené míře se také využívá jako součást slitin pro výrobu šperků či ve zdravotnictví jako náhrada dražších dentálních slitin na bázi zlata.
img

WSJ: Pád jenu Sorosovi vynesl 1 mld. USD. Pohádkově vydělaly další fondy

14.02.2013 Známý investor Geroge Soros opět projevil dobrý čuch na investiční příležitost. Sázka proti japonskému jenu, který za poslední čtyři měsíce oslabil o 20 %, šéfovi hedgeového fondu Soros Fund Management vynesla zhruba 1 miliardu USD. Informaci dnes přinesl deník Wall Street Journal (WSJ).
img

Zlato ke konci roku za 2000 dolarů za unci?

16.04.2012 Finanční trhy včetně komodit se většinu uplynulého týdne vzpamatovávaly z negati...
img

Makro: Prodej exekučně zabavených nemovitostí se ve třetím čtvrtletí v USA snížil

30.01.2012 Prodej exekučně zabavených nemovitostí tvořil 20% podíl všech prodaných n...
img
img

Forex: Zásah SNB oslabil švýcarský frank

03.08.2011 Švýcarský frank v posledních dnech výrazně posiloval prakticky na všech párech a tvořil nová maxima. Na...
img

Horký prachy - zábavný a edukativní pořad o investování startuje tuto neděli na Primě!

08.06.2011 Horký prachy - zábavný a edukativní pořad o investování startuje tuto neděli na Primě!
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Australský dolar | Disciplína | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Equity | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Bezpečný přístav | Divergence | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Španělsko | Apple | Analytik | New York | Ceny ropy | Ropa Brent | Ropa WTI | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Ekonomové | Akciové trhy | USD/CNH | Maloobchodní tržby | GBP/CHF | USD/RUB | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bankovní rada | Bear | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Bod | Dluhopisové fondy | Break/Even | Breakout | Broker | Bull | Burza | CBOE | CEO | CFD | CME | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Demo účet | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | ECB | EMA | ERM | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exekuce | FOMC | FX | Fed | Finanční trhy | Forward | Futures | G7 | Grafy | Hedge | High | High Yield | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | LIBOR | Likvidita | Long | Long pozice | Low | MIFID | MMF | MT4 | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s měnami | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | P/E | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Platforma | Politické riziko | Portfolio | Pozice | Prodejní cena | Provize | Prémie | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Repo sazba | Resistence | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Rolování | Ropa | S&P 500 | SNB | Sentiment | Short | Short pozice | Směnný kurz | Spot | Spread | Stop-Loss | Support | Swap | Swiss | Swiss National Bank | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Výpis z účtu | Wall Street | Warren Buffett | Yield | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční tipy | Investiční příležitosti | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Patria Forex | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Blue chips | Fond | Exxon Mobil | Program nákupů dluhopisů | EU | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání ECB | Ekonom | Bitcoinová burza | BitStock | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Kurz eura | Kurz koruny | Zkušenosti | Panika | Stres | Optimismus | Výsledky | Arbitráže | Obchodní příležitost | IEA | Credit Suisse | Burzovní obchodník | RBNZ | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Partners | Golden Gate | Investiční produkty | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Deutsche Bank | Analytický tým | Regulace | Portfolio manažer | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Makro | Index cen | Conseq | Portugalsko | Facebook | LYNX | Akcenta | BTC | Kybernetická měna | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Semináře | EURUSD | USDCHF | Aktivum | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Podpora | Průlom | Vnitřní hodnota | Volatilní | Vystavení riziku | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Ruleta | Likvidita trhu | AdmiralMarkets | Akcie Apple | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Facebook | Akcie Komerční banky | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie online | Akciové burzy | Aktuální ceny akcií | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Automatické obchodní systémy | Banka | Bankovní rada ČNB | Bezpečná investice | Bit coin | Bitcoin burza | Bitcoin cena | Bitcoin cz | Brent | Britské libry | Brokerské společnosti | Brokeři | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Ceny zlata | CFD obchodování | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Cyrrus | Černá labuť | Česká spořitelna | České koruny | Denník | DJIA | Dlouhodobé investice | Dolar | Druhy akcií | Kurzy.cz | Ekonomický růst | Emisní kurz | ETF fondy | Eura | EURCHF | Exchange | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Fondy | Forexové strategie | Forexu | Frank | FXstreet.cz | GBPCHF | Graf | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index S&P 500 | Index VIX | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do fondů | Investice do zlata | Investiční | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční strategie fondů | Investiční účet | Zlaťáky | Investing | Investoři na investici | Investování do akcií | Investování do komodit | Investování do nemovitostí | Investování na burze | Investovat do zlata | ISM | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak koupit akcie | Jak nejlépe investovat | Jak nejlépe investovat milion | Jak nejlépe spořit peníze | Jak nejlépe uložit peníze | Jak nejlíp investovat peníze | EBay | Jak obchodovat s akciemi | Jak si otevřít obchod | Jak si vydělat | Jak si vydělat na YouTube | Jak si vyrobit robota | Jak vypadá americký dolar | Jak vypadá libra | Jak vypadají britské libry | Jak vypočítat marži | Jak vyrobit robota | Jak vytvořit graf | Jak začít obchodovat s akciemi | Jaký je kurz dolaru | Jaký je kurz eura | Jeden dolar | Jedna libra | Jednání u penzijních záležitostí | Jedno euro | Kde koupit akcie | Kdy odejít z práce | Komoditní | Korporátní dluhopis | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Kurz dolarů | Kurzy | Kurzy podílových fondů | Libra | Maďarsko | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodníci s cennými papíry | Obchodování s nemovitostmi | Obchodování s opcemi | Obchodujeme | Online obchodování | Oslabení měny | Patria Finance | Patria.cz | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Převodník měn | Ratingové hodnocení | Reuters | Ropy | RUB | Řízení rizika | SaxoBank | Sdílená ekonomika | Seminář | Signály | Société Générale | Spořící účet | Státní dluhopisy | Shares | Švýcarská centrální banka | Termínované vklady | Transakční náklady | Trh | Tržní podíl | Twitter | USDRUB | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vývoj akcií | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webináře | WTI | XTB.cz | XM | Zemní plyn | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | CNBC | ZEW | ING | Benzín | Buffett | Báze | Bill Gates | Buy | Centrální depozitář | CEPS | Cílová cena | Depozitář | Diskont | EBITDA | Ex-dividend | Index relativní síly | Indie | Itálie - burza | Jak dluhopis koupit? | Jannis Samaras | John Arthur Hollows | Junk bonds | Kdo si půjčuje - emitent | Kdy cena dluhopisů roste, kdy klesá? | Kupónový dluhopis | Lednový efekt | Měď | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Obchodní den | Pevná úroková sazba | Prospekt | ROCE | ROE | Sell | Upisovací období | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | WSJ | Akcie na majitele | Akciová společnost | Jmenovitá hodnota | Knock-out certifikáty | P/E Ratio | Zaknihované akcie | Tržby | Bod zlomu | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | eBook | Jan Kovalovský | Zhodnocení kapitálu | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Volby | Úspěšný trader | Úspěšný investor | Know-how | Blog | Vzdělání | 1 milion | Burze | Penny stocks | Dividendové akcie | Investment | Penny stock | Traders | Hedžové fondy | Unicredit | Danske Bank | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Bernstein | KPMG | Institut ZEW | Wells Fargo | Microsoft | ABN Amro | Westpac | UniCredit Bank | Caterpillar | Investing.com | NATO | Ole Hansen | Zlaté mince | BBC | Snižování sazeb | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Firemní dluhopisy | Finanční gramotnost | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Investičníweb.cz | Automobilový průmysl | Erste Bank | USOil | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Finanční centrum | Evropské banky | Trendový kanál | Cena kávy | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Multi-Asset obchodování | Energie | Příležitosti na trzích | Rada ČNB | Seeking Alpha | Earnings | Podnikatelé | Pořad o investování | Zkušení investoři | Nejúspěšnější trader | KBC | BlackRock | Znalost | Přehled | Jádrový index | Kč/EUR | Volby v USA | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Agentura Reuters | Bezpečné přístavy | Bankovnictví | Finanční poradenství | Futures kontrakty | Contango | City | Fidelity International | Golden Gate CZ | Posilování koruny | Svatý grál | Nejistoty na trzích | Fundamentální faktory | Sázení | Lídři | Firmy | Strategy Research | Economic | Inflační tlaky | Akcie bank | IBEX | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Pavel Kohout | Soros Fund Management | Greenlight Capital | Third Point LLC | Hayman Capital Management | Sázení proti jenu | Program nákupu dluhopisů | Veterán finančních trhů | Zhodnocení japonských akcií | Portfolio fondu | Známý investor | Realitní trh | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Algoritmus | Vládní dluhopisy | Dostatek hotovosti | Utahování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Propad | Německý index DAX | Světové akciové trhy | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | TradingView | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Benchmarky | Akcie na pražské burze | Ztráty | Dividendová akcie | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Posílení koruny | Pokles výnosů | SaxoSelect | Ekonomická data | Evropský trh | Nejistota | Erste | Philip Morris | Saúdská Arábie | Tempo růstu | Akcionáři | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | Finanční poradce | Zpomalení v Číně | Baidu | Blockchain | Tesla | Dluhové krize | Odhodlání | Kapitalizace | Výhled | Investiční výhled | Úrokové sazby centrálních bank | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Úspěšné obchodování | Predikce | Světový obchod | General Electric | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Investiční rozhodnutí | Inflace v Německu | Analytický tým FXstreet.cz | Světové trhy | Investovat do akcií | EasyCoin | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Rizikové investice | Americká vláda | Americký index S&P 500 | Měnové krize | TRY | Americké investiční banky | Institucionální investoři | Příjmy | Čistý příjem | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Pokles ekonomiky | Belgie | Tisková konference ECB | Výhled ekonomiky | Hlavní ekonom | Norsko | Očekávání | Audi | ABN AMRO Bank | Morningstar | SaxoTraderGO | Bridgewater | Venture Capital | Úspěšné investování | ex | Akcie firem | Purple Trading | Obchodovat na forexu | WBTCB | Bernstein Bank | Vstup na burzu | Bridgewater Associates | BBVA | Investopedia | Sell in May and go away | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Cena palladia | Vydělávat peníze | Goldenburg Group | Quant | Breakout Trader | Benjamin Graham | Paul Tudor Jones | Návratnost investic | Akciové společnosti | Peter Lynch | Banka Bernstein | Zajímavé výnosy | Obchodování s cizími měnami | Cena platiny | Palladium | Podnikové dluhopisy | World BTC Business | Obchodování s Bitcoiny | Diverzifikace investic | MiFID II | LYNX Trading | xPartners | Investice do bitcoinu | Největší hedgeový fond | NEST | Lithium | Investice do lithia | Jak fungují akcie | Proč investovat do akcií | Co to je dividenda | Co to je burza | Co to je broker | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Jaké akcie obchodovat | Kde se inspirovat pro investice do akcií | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | E-book o investování | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | Chci obchodovat akcie | Ceny lithia | Vzácné kovy | TRON | Conseq Investment Management | Kobalt | Petr Pleva | Investování s LYNX | Wood & Company | Cena bitcoinu | Free Market | Složené úročení | Airbnb | Začít investovat | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | FinTech | Investování do ETF | Bitcoiny | Raytheon | Lockheed Martin | Obchodní týden | OPEC+ | Profesionální investoři | Podniky | Long signál | Netflix (NFLX) | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | McDonald's | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Objem obchodování | Krize v Turecku | Nákup zlata | Volný kapitál | Výplata dividend | Výplaty dividend | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Trh Start | Nové peníze | Trendové čáry | Použití finanční páky | Výsledky firem | Finanční skupina | Lithiový trh | Vývoj ceny bitcoinu | Signál na akcie | Roční výnos | Marihuanové akcie | Goldenburg Group Ltd | Christopher Dembik | Obchodování se CFD | Starteepo | Podílové dluhopisové fondy | Kotované dluhopisy | Rizikovedluhopisy.cz | Kim Fournais | Tlak na akcie | Politika Fedu | Prezident Trump | Evropská komise | Alternativa oficiálních měn | Hodnota indexu | Prezident USA | Majetek | Analytici společnosti | Obchodovat s akciemi | Snížení volatility | Dopad brexitu | Ropa WTI CFD | Káva Arabica CFD | FX měnový pár | Trh kávy | Nakoupit akcie | Jak uspět | Investiční platforma Portu | IPO Uber | IPO Lyft | Zájem investorů | Sharing economy | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Beyond Meat | Hodnota firmy | CNY | Nejznámější kryptoměny | Bondster | Jak na obchodování | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | NVDA | Začít obchodovat | iFX | Protesty v Hong Kongu | Americké společnosti | Snížení sazeb | Ferrari | Akcie a ETF | Ropné akcie | PGM Market Report | Obchodníci s ETF | Biotechnologické akcie | Defenzivní akcie | Ziskové obchody | Uranové akcie | Vývoj na trzích | Ředitel Patria Finance | Tomáš Jaroš | AMZN | Burzovní průvodce | Thyssenkrupp | Prosus | Hospodářská recese | Ondřej Příhonský | Globální recese | Očekávání trhu | Italská ekonomika | Novozélandská centrální banka | AKAT | Investiční galerie | Portu Gallery | Investiční galerie Portu Gallery | iShares | MetLife | GOOGL | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | EREVITA | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | Investice do fondu | Investment Management | Obchodní model | AKAT ČR | Jana Brodani | Deficit | Prezident Donald Trump | Investiční skupina | IOT | LNG | Objem | MSFT | Obchod | Zájem o investici | Myšlenka | Recese světové ekonomiky | Snižování úroků | Konkurenceschopnost | Lukáš Jankovský | Předseda představenstva | Cisco Systems | Firma | Ekonomiky eurozóny | Maloobchodní prodeje | Martin Krištoff | CFDWorld | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Equity křivky | Studie | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Skupina OPEC+ | Lagardeová | Amazon | Placebo | Nízké úrokové sazby | Philip Lowe | Nadhodnocení | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | EREVITA s.r.o. | Ľubomír Šlauka | Vyhlídky | Legislativa | INTC | Český akciový trh | Walt Disney | 5G | Finanční rezervy | Ředitelka AKAT ČR | Dluhopisoví investoři | Globální trh | Trading Places | SMA | Omezení těžby | Předpovědi | Průmysl | ADP | Radim Krejčí | Na burze | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Hospodářský výsledek | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Šinzó Abe | Přijatelné riziko | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | CFD World | Finanční ztráty | Pojišťovny | Total | Americké ministerstvo práce | Nejistoty | Goldenburg | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Plyn | Kofola | Kontrakty | Prohlášení | Ford Motor | United Technologies | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Amgen | Airbus | Akciový index Dow Jones | Porsche | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Accor | Úroky | Martin Řezáč | Předseda AKAT ČR | Předseda | Investujte | AXA | Scorecards | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | FedEx | FDX | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Nike | Bydlení | Ztráta | Nejlepší akcie | Stratég | Propad akciových trhů | Miliardy korun | Kraft Heinz | Americký index | Wirecard | WBTCB Ondřej Příhonský | Halving | Ceny dluhopisů | Ziskovost | Akcie s vysokými dividendami | ETF roku 2020 | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Černé labutě | Prodej automobilů | Američané | Návratnost | Altria Group | Netflix | NFLX | Inovace | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Vysoká dividenda | O2 | Sodexo | RBA | Budoucnost | Soukromí investoři | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Ministerstvo práce | Dividendový aristokrat | SAP | Kryptoměny bitcoin | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Vyplácení dividend | Krach | Komunikace | Trump | Prezident | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Trhy | Světová zdravotnická organizace | WHO | Akcie roku 2020 | Akcie Royal Dutch Shell | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | American Express | Velcí institucionální investoři | Impérium | Virus | Negativní dopad | Pokles | Situace | Situace okolo koronaviru | Odhad letošního růstu | Meziroční růst | SARS | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Konzultant | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Boeing | Panika kolem koronaviru | Moudro | Dovednosti | Úsilí | SBUX | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Obchody | Výdaje | Fond Quant | Čínská vláda | Dopady koronaviru | Fresenius Medical | FME | Adidas | Americká společnost | Rekordní hodnoty | Taleb | Recese ve Spojených státech | Medvědi | Nejlepší biotechnologické akcie | Akcie Galapagos | Galapagos | Akcie Biogen | Biogen | Akcie Pharming Group NV | Pharming Group NV | Akcie AbbVie | COVID-19 | TWTR | Akcie Twitter | Deutsche Telekom | Gilead Sciences | FinTech akcie | Nejlepší FinTech akcie | FinTech akcie roku 2020 | Střední podniky | NVAX | Akcie Novavax (NVAX) | Akcie Novavax | ALNOV | Akcie Novacyt (ALNOV) | Akcie Novacyt | Akcie Akcie Philips (PHIA) | Akcie Akcie Philips | PHIA | Vývoj ceny dluhopisů | Ekonomické recese | Index aktivity | Šéfka ECB | Akcie Netflix (NFLX) | Stabilita | Kanadská centrální banka | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Olympijské hry v Tokiu | Boj proti koronaviru | Guru | Výkyvy | Česká legislativa | Únorová inflace | WP | Air France-KLM | Lufthansa | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Akcie Swiss Re | Swiss Re (SR9) | SR9 | Akcie BASF SE | BASF SE (BAS) | Mince | Profitovat | Buy the dip | Karanténní opatření | Stimuly | Energetické společnosti | Silný pokles | Situace kolem koronaviru | Tudor | Vysoce likvidní | Burzy cenných papírů | Algoritmus fondu | Algoritmus fondu Quant | Duck Sauce | MMXXV | Svěřenský fond | Spotřebitelé | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Texas | PYPL | Přední český ekonom | Český ekonom | Ekonom Pavel Kohout | Spoluzakladatel fondu Quant | Příležitosti k nákupu | Lukáš Foral | Milton Friedman | Investiční strategie fondu Quant | Tvůrce algoritmu investičního fondu | Tvůrce algoritmu | Dlouhodobá investiční strategie | Trhy nadhodnocené | Nakupovat za nízké ceny | Krize způsobená koronavirem | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Komerční banky | Domácnosti | Neomezené množství | Neomezené kvantitativní uvolňování | Hotovost | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Tým Admiral Markets | Odklad olympijských her | Další růst | Růst | Olympijské hry | United Airlines | American Airlines | Signál | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Allianz | Abbott Laboratories | Ekonomiky | Akcie v bankovním sektoru | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Vysoká míra volatility | Míra volatility | Schodek | Umělá inteligence | Internet věcí | Zelené energie | Investiční megatrend | Skupina OPEC | Ztrátové obchody | Legendární Porsche | Porsche 911 Clubsport | Bankovní vzdělání | SaxoStrats | USO | Producenti ropy | ETF USO | Investiční tituly | Zoom Video Communications | Burza CME | Volvo | Shell | Historicky nejnižší | Argentina | JDE | Nový investiční fond | Czegg Ventures | Fond Czegg Ventures | Skupina Starteepo | Fundraising | Jaroslav Palát | Prabos plus | František Bostl | Kvalitní akcie | Teorie černé labutě | Trend is your friend | Covid | Zbohatnutí | Šance | Ceny | Akcie těžařů | Podhodnocené akcie | Očekávaný růst ceny lithia | Růst ceny lithia | C.W. CFD World | Upozornění na rizika | Inspirace | Prezidentské volby v USA
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Graf | Dolar

Předchozí klíčová slova

Investiční poradce
Investiční poradci
Investiční poradenství
Investiční portfolia
Investiční portfolia Saxo Bank
Investiční portfolio
Investiční pořad
Investiční produkty
Investiční prostředí
Investiční příběh

Následující klíčová slova

Investiční příležitosti
Investiční příležitosti v roce 2020
Investiční příležitosti 2020
Investiční rady
Investiční riziko
Investiční roadshow
Investiční robot
Investiční rozhodnutí
Investiční ředitel
Investiční seminář
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading USA volby
Potvrďte prosím... Zavřít