Pondělí 23. září 2019 06:43
reklama
RoboMarkets SQ
reklama
RoboMarkets SQ
reklama
UFX

Klíčová slova - Blog

C:\fakepath\EUR-USD.jpg

Aktuální situace na měnovém páru EUR/USD a dvousvíčková korekce

15.09.2019 V tomto nedělním pravidelném blogu se budu věnovat pouze eurodolaru. Nedávno jsem zmínil pojem "dvousvíčková korekce". Protože se taková korekce právě objevila na tomto měnovém páru využiji tento blog, abych vysvětlil jakou informaci mi dvousvíčková korekce poskytuje.
C:\fakepath\blog_1_9_19_GU_D1.png

Výběr z nedělní přípravy: GBP/USD a USD/CHF

01.09.2019 Dnešní blog bude věnován měnovým párům GBP/USD a USD/CHF. Na těchto měnových párech jsou shodně rozhozené trendové kanály na týdenních a denních časových rámcích. Zároveň se cena obou měnových párů nachází na důležité S/R úrovni. Jak budu řešit tuto situaci se dočtete níže.
C:\fakepath\forex.jpg

Technická analýza měnových párů EUR/USD, NZD/USD a USD/CAD

26.08.2019 Vzhledem k páteční volatilitě jsem tentokrát vynechal výběr z nedělní přípravy. Vzhledem k tomu, že k obchodování využívám price action cítil jsem potřebu vyčkat na pondělí a získat více informací z následujícího pohybu ceny. Stalo se a je tu můj další blog technické analýzy.
C:\fakepath\blog_4_8_19_plyn_D1.png

Výběr z nedělní přípravy: Měnový pár EUR/USD a zemní plyn hledající své dno

04.08.2019 Závěr předešlého týdne se nesl na eurodolaru ve znamení falešného proražení spodní trendové linky klesajícího týdenního kanálu. Tedy pravděpodobně. Nasvědčuje tomu zatím pouze volatilní obratový pattern na denním grafu. Chování ceny zemního plynu oproti eurodolaru z mého pohledu vykazuje již znatelné rysy budování dlouhých pozic a tvorbu dna. Již brzy tyto situace vyjasní sám trh. Dříve, než se tak stane, musí situaci vyhodnotit obchodníci a nastavit své strategie. Zde je můj pohled.
C:\fakepath\plyn.jpg

Moje příležitost na zemním plynu

28.07.2019 Zemní plyn a vše kolem něj je v současnosti aktuální téma. Není se čemu divit. Cena této komodity na týdenním grafu vykresluje nová a nová minima. Investoři již cítí svou příležitost. Sleduji tuto komoditu asi půl roku. V té době jsem zde na webu četl blog kolegy, který se mu již věnoval. Při analýze mne zemní plyn zaujal natolik, že jsem se rozhodl ho zařadit do investičního portfolia částečně jako diverzifikaci k akciím. Ovšem v případě, když se bude historie opakovat a dostanu skvělou nabídku co se neodmítá.
C:\fakepath\blog_20_7_19_EU_H4.png

Technická analýza měnových párů EUR/USD a GBP/USD

21.07.2019 Dnešní blog technické analýzy měnových párů bude zaměřen na měnové páry EUR/USD a GBP/USD. Přesto, že se z pohledu S/R úrovní nacházejí tyto dva měnové páry v rozdílné situaci, došel jsem díky jejich analýze k jednotnému závěru týkající se dalšího posílení či oslabení amerického dolaru v příštím dnech.
C:\fakepath\blog_3_7_19_EU_D1.png

Technická analýza měnového páru EUR/USD pro stávající situaci

03.07.2019 Eurodolar má splněno. Ten kdo četl můj blog o tomto měnovém páru z pohledu vyšších časových rámců tuší, že jde o vyplnění dlouhé svíce z měsíčního time frame. Dnes se v analýze zaměřím na aktuální situaci a možnosti dalšího vývoje ceny.
C:\fakepath\blog_30_6_19_GU_H4.png

Výběr z nedělní přípravy: Měnové páry USD/JPY, AUD/USD a GBP/USD

30.06.2019 V dnešní pravidelné nedělní přípravě se budu věnovat opět dolarovým párům. Na USD/JPY právě probíhá korekce klesajícího trendu. Měnový pár AUD/USD se pokouší překonat rekord v počtu denních býčích svící v řadě a na GBP/USD je stále aktuální býčí obratový pattern na W1 grafu.
C:\fakepath\blog_29_6_19_EU_D1.png

Technická analýza vycházející z nejvyšších časových rámců: Měnový pár EUR/USD

29.06.2019 Opět je to tu. Konec měsíce. Jelikož i měsíc červen byl vývojem ceny zajímavý, tak je zde moje také technická analýza vycházející z nejvyšších časových rámců. Dnes to bude o měnovém páru EUR/USD.
img

Společnost Slack bude veřejně obchodovaná! Přinášíme vše, co potřebujete vědět

20.06.2019 Slack Technologies Inc, populární cloudová platforma pro spolupráci na pracovišti, bude nabídnuta k veřejnému obchodování na newyorské burze pod symbolem WORK. Na rozdíl od jiných veřejných nabídek za miliardy dolarů od Uber a Lyft v letošním roce, to Slack udělá jinak - přímým zápisem, z čehož jsou investoři velmi nadšení.
img

Ako pri obchodovaní kontrolovať chamtivosť

08.06.2019 Chamtivosť je prirodzená ľudská emócia, ktorá ovplyvňuje ľudí rôznymi spôsobmi. Bohužiaľ, ak sa na to pozrieme z kontextu tradingu, je dokázané, že chamtivosť je prekážka častejšie ako to obchodníkom pomohlo. Chamtivosť môže veľmi jednoducho otočiť dobré obchody na zlé obchody a zlé obchody na ešte horšie obchody. Tento blog obsahuje niekoľko tipov ako kontrolovať chamtivosť a ako ju zastaviť aby sa neplietla medzi vás a váš obchodný úspech.
img

Nasdaq 100 - Vyhodnocení e-mini challenge duben 2019

04.05.2019 Tak jsem si dal tu práci a všechny vstupy jsem znovu zpětně zkontroloval. Vzhledem k tomu, že jsem opět občas vstupoval zcela mimo strategii, byl jsem z toho tak vykolejený, že jsem opravdu nenašel odvahu (ani chuť) tyto vstupy zveřejňovat na blogu.
img

Blogy, Youtube kanály a Odborné články - poslední díl seriálu o zdrojích informací k tradingu

16.04.2019 Touto sérií chceme obchodníkům pomoci zorientovat se v informačních zdrojích.
img

Nasdaq 100 e-mini challenge duben 2019

12.04.2019 Tentokrát to už ale opravdu nepokazím!
img

Trhy s Danem: Long obchod na menovom páre EUR/SEK

10.04.2019 V tomto blogu si priblížime situáciu na menovom páre EUR/SEK, na ktorom už mám otvorený pozičný long obchod. Rozoberieme si logiku vstupu. Z pohľadu PRICE ACTION vysvetlím, prečo som vstupoval a kde som umiestňoval stop-loss a profit-target.
img

Obrovská divergence v USA

25.03.2019 Minulý týden přinesl dvě kurzotvorné zprávy, které rozdaly trhům úplně nové karty. Nejdříve ve středu upustili američtí centrální bankéři od jestřábí rétoriky, když oznámili, že letos již úroky z nynějších 2,25-2,50 % zvedat nehodlají. V pátek potom přišla studená sprcha z evropských předstihových indikátorů PMI, které naznačují, že pokles průmyslu v Německu i celé eurozóně nejenom přetrvá i do druhého čtvrtletí, ale zřejmě se i prohloubí.
img

Trhy s Danem: NZD/USD RRR 1:4 - analýza, logika vstupu, vstup, ziskový obchod

12.03.2019 V tomto blogu sa pozrieme a rozoberieme si spôsob, akým sa dajú vyhľadávať potencionálne ziskové obchody so šancou na úspech. Dňa 10.3.2019 sme si písali v blogu o možnosti potencionálneho long obchodu na menovom páre NZD/USD. Túto príležitosť som osobne zobchodoval nie len z denného (a tým pádom pre mňa hlavného) timeframu ale vstup som vyhľadal aj na timeframe H1. Tento timeframe ponúkol pekný vstup a následne veľmi ziskový obchod.
img

Aktuálně v hledáčku: GBP/AUD a USD/CHF

11.03.2019 V dnešním článku se budu opět věnovat měnovému páru GBP/AUD. Zde se cena vrátila zpět ke svému vrcholu do zahuštěné oblasti. Na grafu můžeme vidět dokonalý opakující se vzor. Je to skvělý příklad pro začínající obchodníky. Druhým párem je překoupený USD/CHF. Cena právě testuje listopadový vrchol. Ukončí pár vzestup obratovou formací, nebo bude pokračovat dále v cestě na sever? To budeme moci sledovat během následujících několika hodin.
C:\fakepath\day-trading2.png

Intradenní trading jako liga mistrů obchodování?

11.03.2019 V jedné z knih věnujících se tradingu, kterou jsem v uplynulých 5 letech přečetl a na jejíž název si dnes bohužel nedokážu vzpomenout, autor definoval intradenní obchodování (day trading) jako světové mistrovství nebo chcete-li ligu mistrů tradingu. Opravdu je tedy day trading naší nejtěžší disciplínou nebo jsou všechny styly stejně náročné?
img

Predpoveď mien rozvíjajúcich sa krajín je krutá, až na jednú výnimku

26.02.2019 Po nepriaznivom začiatku roka 2019, kde najviac strácajú meny ako Rumunský leu alebo Argentínske peso oproti euru sa očakáva, že Polsky zloty v druhom kvartáli 2019 posilní. Polsky zloty bol oslabený kvôli Európskej Únii a takmer 4 ročným rekordne nízkym sadzbám, no analytik Joanna Bachert vraví, že odraz je blízko pretože Poľsko má potenciál odolať oslabeniu rastu EÚ.
img

Presvedčenie/viera: Dôležitý kľúč k dosiahnutiu obchodných výsledkov po akých túžite

05.02.2019 Tento blog mi dal zabrať a je oveľa dlhší než obvykle, tak sa usaďte, uvarte si čaj a relaxujte. Je to dosť detailne popísané a mohlo by vám to pomôcť s „mind game“ v tradingu.
img

Bitcoin ETF a ty další...

13.01.2019 Nedávno jsme četli blog jednoho tradera zde na fxstreet, který se zamýšlel v roce 2011, jestli a proč nakoupit bitcoiny na ceně $2 po obrovském pádu z úrovně $31. Nyní se po listopadovém výprodeji nacházíme v podobné situaci, Bitcoin ztratil téměř 85% z prosincových maxim a vytvořil dočasné low na $3200 a nevypadá to, že by medvědi řekli poslední slovo.
img

Dlhodobý výhľad na rok 2019 (diel 2.)

07.01.2019 V tomto špeciálnom blogu poukážem na možný budúci vývoj menových párov na základe minulých pohybov a technickej analýzy, ktorý je orientovaný na dlhodobé pohyby.
img

Ak sa chcete stať dobrým traderom, treba prijať plnú zodpovednosť

21.12.2018 Psychologicky blog - Ak sa chcete stať dobrým traderom, treba prijať plnú zodpovednosť.
img

Složené svíčkové formace

13.12.2018 Zdravím všechny, toto je můj první blog, tak doufám, že se bude líbit. V prvním blogu bych rád ukázal jednu zajímavost ze světa Price Action, kterou sám používám, a to je skládání svíčkových formací.
img

Výplach na rope a rastúci cukor s kávou

16.11.2018 V tomto blogu poukážem na zaujímavé situácie, ktoré vznikajú na vybraných komoditách. Výhľad je strednedobý a očakávané držanie pozície je 6-12 mesiacov (až na ropu). Dávnejšie som takýto blog písal a teraz opíšem ako sa darí mojím investíciam a poukážem na zaujímavú situáciu na rope.
img

Pohľad na trhy pred FEDom

07.11.2018 V tomto pravidelnom tradingovom výhľade poukážem na minulý vývoj vybraných inštrumentov a pomocou technickej analýzy urobím predikciu na budúce dianie.
img

Příběh obchodníka – díl pátý

23.10.2018 Je známá věc, že nejvíc peněz obchodník vydělá pouhým sezením a nicneděláním, každý vstup i výstup se musí tzv. vysedět. Pokud máte nutkání být pořád v pozici, je to sice normální, ale nesmí se tomu podlehnout. U spreadů je výhoda, že se obchody dají dobře plánovat. Nevýhoda je jejich relativně malá četnost, a proto mnoho obchodníků může mít pocit, že je to nuda.
img

ETF investície: Update

11.10.2018 V tomto blogu poukážem na zaujímavé situácie, ktoré vznikajú na vybraných komoditách a americkom indexe S&P 500. Výhľad je strednedobý a očakávané držanie pozície je 6-18 mesiacov. Dávnejšie som takýto blog písal a teraz opíšem ako sa darí mojím investíciam a čo plánujem nakúpiť ďalej. Mám nakúpené ETF na kávu a cukor s tým, že plánujem nákup ETF na kakao a S&P 500.
img

Slabé stránky Bitcoinu (2. diel)

20.08.2018 Aj keď existuje veľa silných stránok kryptomenového systému, tak prirodzene je niekoľko aj slabých. Každý systém má svoje plusy a mínusy, ktoré sa dajú vylepšiť, no niektoré je nemožné zmeniť či ovplyvniť. Tento blog je pokračovanie prvého dielu, ktorý poukázal na slabé stránky a problémy s kryptomenami.
img

Inštantné inštitucionálne, SL hunting a forexkec

17.08.2018 Tak konečne nový blog po dlhšiom čase, zo začiatku som začal s písaním zhurta a v dobrej viere, no žiaľ semeno nepadlo na úrodnú pôdu a moja snaha a dobré úmysly pominuli. Obchody zverejním už len zriedka a s žiadným alebo len strohým komentárom. Prečo je tomu tak?
img

Update na commodity trading ideas

17.08.2018 V tomto blogu poukážem na zaujímavé situácie ktoré vznikajú na vybraných komoditách. Výhľad bude strednedobý/dlhodobý, no očakávam držanie pozícii na 6-18 mesiacov. Tento blog je pokračovanie tradingových nápadov na komodity, ktorý som písal pred mesiacom s tým, že už ide do tuhého na káve, cukre a na kukurici môže do konca roka vzniknúť takisto nákupná príležitosť.
img

Slabé stránky Bitcoinu (1. diel)

14.08.2018 Aj keď existuje veľa silných stránok kryptomenového systému, tak prirodzene je niekoľko aj slabých. Každý systém má svoje plusy a mínusy, ktoré sa dajú vylepšiť, no niektoré je nemožné zmeniť či ovplyvniť. Tento blog poukáže na slabé stránky a problémy s kryptomenami.
img

Můj obchodní systém

08.08.2018 Agresivní obchodování S/R úrovní na denním grafu.
img

Silné stránky Bitcoinu

07.08.2018 Tento blog bude analyzovať a poukazovať na silné stránky kryptomien oproti fiat menám. Špeciálne charakteristiky kryptomien sa odlišujú od fiat mien a niektoré benefity by mohli motivovať spotrebiteľov na používanie radšej kryptomien než fiat mien.
img

Počet obchodov akceptujúcich platbu kryptomenami neustále rastie!

01.08.2018 Akceptácia kryptomien rastie. Spotrebitelia v roku 2017 použili bitcoin pre zaplatenie obchodníckych služieb mesačne v priemere v hodnote $190.2 miliónov. Pre porovnanie v roku 2013 bolo použitých k plateniu iba $9.8 milióna. V súčasnosti už akceptujú kryptomeny aj veľké firmy ako Overstock, Paypal, Amazon, Subway alebo napríklad Microsoft. Objem v bitcoinových platbách vzrástol minulý rok o 328% podľa jedného z vedúcich platobných platforiem BitPay.
img

Purple Trading Club přichází!

22.06.2018 Pokud čtete tyto řádky, s největší pravděpodobností řešíte problém ohledně porozumění vašeho okolí ohledně tradingu, kterému se věnujete.
img

Toužili jste někdy po zasažení SL?

12.05.2018 Ne, to není překlep a v tradingu se to stává!
img

Trading ideas: EUR/CHF, AUD/NZD a DAX

18.04.2018 V dnešnom blogu vám ukážem ako vidím vývoj na vybraných pároch a ako ich plánujem zobchodovať pomocou jednoduchej price action. EUR/CHF short, AUD/NZD long a DAX short.
img

Nasdaq 100 e-mini challenge duben 2018

08.04.2018 Jako věčný začátečník se pokusím vykročit se souhlasem tradera Mizushirazu v jeho šlépějích.
img

Tipy, jak změnit váš obchodní systém

23.03.2018 Největší problém s bezplatnými obchodními strategiemi na forexu je, že nejsou časově testovány a co se týče některých placených systémů, tak nemají ve skutečnosti takovou hodnotu, jakou za ně zaplatíte. Nicméně mít dobrý obchodní systém není jediným faktorem, který by měl rozhodnout o vašem úspěchu.
img

Môj výhľad na kryptomeny - trpezlivosť

08.02.2018 Bitcoin a kryptomeny.
img

Bitcoin: Praktický průvodce & odpovědi na 13 zásadních otázek

18.01.2018 Bitcoin a další virtuální měny se staly fenoménem moderního světa a pomalu způsobují revoluci v tom, jakým způsobem uvažujeme o penězích a o jejich hodnotě.
img

Bitcoin: 15 klíčových otázek a odpovědí

18.01.2018 Bitcoin a další virtuální měny se staly fenoménem moderního světa a pomalu způsobují revoluci v tom, jakým způsobem uvažujeme o penězích a o jejich hodnotě. Bitcoin, který původně vznikal jako akademický projekt, se během pár let dostal na první stránky snad všech investičních magazínů. Během jediného roku vzrostl o tisíce procent a zapsal se do historie jako nejvýnosnější aktivum všech dob. Měna, která nepatří žádnému státu, nepodléhá regulaci a kterou vytvořil někdo, koho se doosud nepodařilo vypátrat.
img

Dôvody, prečo sú kryptomeny bublina a čoskoro sa zrútia

08.11.2017 V tomto blogu by som chcel rozobrať momentálnu situáciu na krypto trhu. Vopred by som chcel upozorniť, že ide iba o môj osobný názor a veľa faktov. Každý máme na vec iný pohľad a nepotrebujem sa s nikým hádať kto má pravdu. To ukáže čas. Pripravil som si celkom dlhý blog, takže si urobte pohodlie, lebo chvíľu potrvá kým všetko prečítate.
img

DAX a jeho očakávaná korekcia

30.10.2017 V dnešnom blogu by som rád poukázal na momentálnu situáciu na DAXe a prečo nehľadať shorty.
img

Intradenní systém

02.08.2017 Ahoj, to jsem zase já Ell. Dnes sem si řekl že napíšu článek o systému, který vznikl po osmi letech docela tvrdé práce. Mohl jsem samozřejmě nechat naprogramovat indikátor, o kterém jsem v minulosti mluvil, ale většina lidí si ho nezaslouží, takže mám pro vás manuální systém, který taky leccos umí.
img

Korelační obchodování na forexu 12.1.2017

12.01.2017 V mém minulém blogu jsem upozornil na úvodní signál pro long obchod na měnovém páru EUR/GBP. Trh byl našemu setupu nakloněný. Naplnil předpoklad poklesu k dolní hraně kanálu (pásma). Přestože cena neklesla až ke zmiňované hodnotě 0.8300, tak byly na nižších time framech k vidění setupy, které umožnily vstup do long pozice a realizovat zisk cca 240 pipů.
img

Korelační obchodování na forexu 8.12.2016

08.12.2016 V tomto týdnu máme štěstí na několik zajímavých formací, ze kterých jsem pro blog vybral klasiku v podobě korelace mezi měnovými páry EUR/USD a GBP/USD. Libra letošní rok zažívá bouřlivý vývoj. Stupeň korelace mezi pevninským eurem a ostrovní librou se zcela jistě změnil. Naopak se zdá, že korelace britské libry s eurem se zvolnila a po volbách v USA se libra pohybuje spíše společně s americkým dolarem. Proto není úplně vhodné, držet se striktně strategií z doby před Brexitem.
img

Facebook vyráží na Čínu

25.10.2016 Pro americké internetové firmy je Čína zemí morální porážky. Mnoho lidí doufalo, že západní technologie povedou k tomu, že Čína nakonec uvolní svůj stisk nad informacemi. Dnes ale namísto toho významné společnosti ze Západu spolupracují s čínskou vládou a samy používají cenzuru. Společnost Yahoo poskytla čínské vládě informace, na základě kterých skončilo několik aktivistů podporujících demokracii ve vězení. Microsoft smazal blog známého aktivisty, Google cenzuruje výsledky hledání, které jsou politicky citlivé. V roce 2006 stáli zástupci těchto tří firem před americkým Kongresem, kde byli obviněni z „nechutné kolaborace“ s čínskou vládou.
img

Neohrnujte nos nad jednoduchými technikami (druhá část)

03.10.2016 Cenové úrovně - supporty, resistance a jejich praktické využití.
img

Jak si usnadnit ruční backtest v MT4

22.07.2016 Dlouho jsem přemýšlel jaké bych si mohl zvolit téma pro můj druhý blog. Nyní se zrovna chystám na nějaké backtesty a tak jsem se rozhodl to skloubit dohromady. A aby toho nebylo málo, tak ten blog bude ještě o tom, jak si backtestovací EA naprogramuji. Co součástí blogu naopak nebude, tak žádná konkrétní strategie.
img

Forex, den první

10.07.2016 Říkal jsem si, ze s začátkem forexové kariéry si založím blog, který mi bude i menší motivaci.
img

Forum - Nepřihlášen

16.06.2016 
img

REDY po pár letech

19.03.2016 Nasedl sem, nohama tak tak dosáhl na zem a vyrazil sem na trať. Rozjezd se mi povedl, rovinka, plný plyn, hurá to to sviští, beru jednoho zprava,d alšího zleva, HAHA JAK SNADNÉ! Proč oni brzdí? Aha už to vím... skončil jsem v kačírku.
img

Analýza finančního trhu: Nepostradatelná část obchodování na forexu

08.03.2016 Každý obchodník ví, že analýza trhu je nevyhnutelnou součástí obchodování. U většiny obchodníků je sledování finančních trhů na denním pořádku. Tradeři používají technickou a/nebo fundamentální analýzu k porozumění cen aktiv a na určení jejich budoucích pohybů.
img

Srovnání platforem MT4 vs. cTrader

03.03.2016 Nakonec jsem se odhodlal k napsání svého prvního blogu a vybral jsem si téma srovnání staré dobré platformy MT4, kterou všichni dobře známe a poměrně mladé platformy cTrader, o které jsem se dozvěděl nedávno. Hledal jsem na internetu srovnání, ale vesměs všechno bylo v angličtině a spousta článků byla ve smyslu MT4 je hračka pro děti, ale cTrader je opravdová platforma pro tradery. Během mého působení na forexu jsem obchodoval převážně přes MT4. Zkusil jsem i platformu Plus500, jForex a nyní jsem zakotvil u cTraderu. Předchozí dvě zmiňované platformy hodnotit nemůžu, protože s nimi moc zkušeností nemám. Zůstanu tedy u MT4 a cTraderu, se kterými jsem jednoznačně strávil nejvíce času.
Twitter-05012016-LV-13-2.png

Koho sledovat na Twitteru

15.02.2016 V dnešním článku si představíme seznam nejzajímavějších účtů na Twitteru, které se nám jako obchodníkům vyplatí sledovat. Forex je rychlý trh a proto je velkou výhodou mít nejaktuálnější informace stále při ruce. Níže naleznete konkrétní seznam s rozdílnou specializací, ať už jde o technickou či fundamentální analýzu, vzdělání nebo úspěšné obchodníky. Pokud tak máte vytvořen na Twitteru účet, je to určitě výhodou.
forex-dane-07012016.png

Forex a daně - Co skutečně danit?

07.01.2016 Je milé, že se zde na diskusním fóru rozproudila diskuse na téma daně, to znamená, že se lidem daří, ale CO přesně tedy danit?
usdx-11112015-5.png

Forex: Americký dolar dnes mírně klesá

11.11.2015 Americký dolar po úterním vzestupu na mnohaměsíční maxima vůči euru a dalším světovým měnám dnes mírně oslabuje. Obchodování ale bylo kvůli oslavám Dne válečných veteránů ve Spojených státech slabší.
img

Americký akciový trh se bojí vyšších úrokových sazeb, v Evropě zlobí Portugalsko; a analýza amerického dolaru, EUR/USD, ROPY

10.11.2015 Guvernér ČNB Miroslav Singer včera v blogu zveřejněném na webových stránkách centrální banky uvedl, že ukončení intervenčního režimu před koncem...
cnb 1110.jpg

ČNB zpřesnila odhad ukončení intervencí

09.11.2015 Konec režimu forexových intervencí může přijít na přelomu roků 2016 a 2017. V blogu na internetových...
img

Denník tradera #2

01.09.2015 Milí denníček...
img

Denník tradera #1

01.07.2015 Je 5:50 h ráno. Zvoní budík. Obúvam tenisky a idem behať. - - "Načo vstávaš tak skoro?!? Už sú prázdniny, môžeš spať dokedy chceš..."- - To je pravda, ale dnes začína môj 60 day challenge!
img

Co mě z finančních zpráv zaujalo?

26.03.2015 Rozhodla jsem se odstartovat nový blog, v němž budu psát o tom, co mě v poslední době nejvíce upoutalo ze zpráv na finančních trzích. Doufám, že vás tyto informace zaujmou stejně jako mě.
img

Analýza měnového páru EUR/USD Daily (indikátor SDPF) 30.1.2014

30.01.2014 Aktuální analýza EUR/USD (Daily) podle ukazatele poměru supply/demand (SDPF) trhu...
img

Na konci roku dlouhé sbohem jednomu z největších experimentů historie

27.12.2013 Začínáme dávat dlouhé sbohem kvantitativnímu uvolňování, které bylo jedním z největších experimentů v ekonomické histo...
img

Analýza měnového páru EUR/USD Daily (indikátor SDPF) 19.12.2013

19.12.2013 Aktuální analýza EUR/USD (Daily) podle ukazatele poměru supply/demand (SDPF) trhu...
img

Analýza měnového páru EUR/USD Daily (indikátor SDPF) 5.12.2013

05.12.2013 Aktuální analýza EUR/USD (Daily) podle ukazatele poměru supply/demand (SDPF) trhu...
img

Analýza měnového páru EUR/USD Daily (indikátor SDPF) 13.11.2013

13.11.2013 Aktuální analýza EUR/USD (Daily) podle ukazatele poměru supply/demand (SDPF) trhu...
img

„Tapering“ přijde podle očekávání, Fed ale může trhy překvapit sazbami

11.11.2013 Trhy jsou posedlé tím, kdy Fed začne snižovat tempo nákupů aktiv. Avšak Fed sám hluboce přemýšlí o tom, jak by měla vy...
img

Margin call - jak znovu začít

03.11.2013 Rozhodl jsem se, že se trochu vypíšu ze svého obchodování...
img

Nové analytické periodikum k službám traderů

01.11.2013 Vítám Vás u zrodu mého nového fx-blog periodika, které Vás bude ode dneška provázet každým obchodním týdnem, blog bude zveřejňován vždy během středeční seance.
img

Data z trhu práce ukazují na nesoulad v plánech Fedu. Bude muset změnit nastavené hranice

30.10.2013 V prosinci minulého roku nám Fed řekl, že s nákupy aktiv bude pokračovat až do doby, kdy se výrazně zlepší výhled amer...
img

Příběh obyčejného obchodu a jeho swapu

27.10.2013 V diskuzi pod mým posledním blogem se objevily zvláštní názory na téma že "swap může vysát účet". Tento dnešní blog není určen pro zkušené obchodníky.
img

Dohoda ukončující politický pat prošla Kongresem. Bankrot odvrácen do 7. února, tvrdá jednání budou pokračovat

16.10.2013 Americké akcie nasadily k silnějšímu růstu poté, co lídr demokratické většiny v Senátu Harry Reid oznámil dosažení doh...
img

Americký Senát oznámil dohodu. Bankrot odvrácen do 7. února, tvrdá jednání budou pokračovat

16.10.2013 Americké akcie nasadily k silnějšímu růstu poté, co lídr demokratické většiny v Senátu Harry Reid oznámil dosažení doh...
dolar usa.jpg

Otázky a odpovědi: Dluhový strop v USA

15.10.2013 Otázky a odpovědi k současnému vývoji ve Spojených státech, kde Kongres s prezidentem Barackem Obamou...
img

Jednoduchý a profitabilní trendline systém

19.09.2013 Náhled obchodního systému, který je právě ve fázi vývoje a testování, využívající pouze technickou analýzu, jeden indikátor pro vyhledávání supportů a rezistencí a trendové čáry. Doporučuji celé přečíst, jsem si jistý že s tímhle systémem člověk bude chápat graf jako nikdy předtím!
img

DeLong: Současné uvažování Fedu je nad mé chápání

27.08.2013 Tomu, jak Fed v současné době uvažuje, absolutně nerozumím. Nejsou žádné známky změny v technologickém pokroku...
img

Když s inflací je taková zábava...

23.08.2013 Výklad týkající se inflace je zábava. Většina z těch, kteří se dříve nikdy nevěnovali makroekonomii, je překvapena, k...
img

VIDEO: Obchodní příležitosti pro 30. týden

23.07.2013 Pravidelný týdenní komentář společnosti BOSSA - obchodní příležitosti...
img

Velký monetární třesk ve Velké Británii?

04.07.2013 Mark Carney stanul na počátku tohoto týdne v čele Bank of England. Bude mít na starost širokou škálu regulační činnost...
img

Trhy se bojí, že Fed zpomalí. Ten ale nenaplňuje už ani jeden ze svých cílů

30.05.2013 Ben Bernanke minulý týden zřejmě záměrně zvýšil nejistotu na trzích s cílem omezit podstupování nadměrného investičníh...
img

TA OIL WTI

20.05.2013 Technická analýza...
img

Krugman: Deprese kvůli euru a deprese kvůli Excelu

23.04.2013 Kdy všichni uznají, že euro je chyba? Odpověď samozřejmě zní, že nikdy. V této měně se odráží příliš mnoho historie, ...
img

Skandál kolem výzkumu harvardských ekonomů zasáhne do debaty o úsporách

18.04.2013 Škrtat a snižovat náklady zadlužení, či utrácet a stimulovat ekonomiku v nelehkých časech? Do pokračující diskuze, která rozděluje členské státy EU, zasáhla chyba, které se dopustili dva vlivní ekonomové v klíčové studii o dopadech zadlužení státu na hospodářský růst.
img

Krugman o sadomonetaristech v USA a skutečném morálním hazardu v Evropě

11.04.2013 V současné době můžeme pozorovat džihád proti nízkým sazbám. Vedou ho sadomonetaristé, kteří požadují růst...
kypr 03042013.jpg

První záchranný plán Kypru zvedl náklady na pomoc

11.04.2013 Rychlý růst nákladů na kyperský záchranný plán ukázal, jak špatný byl přístup k prvnímu balíku pomoci...
img

Býci či medvědi? To tradeři nevědí.

06.04.2013 Hned ze startu by možná bylo dobré představit se.
img

O bublinách a S&P na historickém maximu

22.03.2013 Peter Garnry, akciový stratég, Saxo Bank. S&P 500 je těsně pod historickým maximem. Co je jinak oproti roku 2007? Amer...
img

Skončí oslabování libry růstem britské ekonomiky, nebo měnovou krizí?

20.03.2013 Kurz britské libry letos oslabil asi o 7 %, čímž eliminoval veškeré posílení, které se dostavilo v letech 2011 a 2012 ...
euro star.jpg

Záchranný plán Kypru pod silnou kritikou

18.03.2013 S negativními ohlasy se setkává dohoda eurozóny, která poskytne pomoc Kypru deseti miliard eur výměnou...
img

Bez SL na věčné časy a nikdy jinak ?

14.02.2013 Jak na stop loss ?
img

Býci na euru slábnou – zapomněly trhy na to, že ECB je jiná?

13.02.2013 Trhy v posledních dnech ztratily svůj býčí postoj směrem k euru, tvrdí ekonom a investor Gavyn Davies na svém blogu u...
unit-labour-costs 28012013-5.png

Fundamentální analýza: Jednotkové náklady práce 1.

28.01.2013 S novým rokem jsme si pro vás přichystali další články věnující se fundamentální analýze měn. Podíváme se na více způsobů, jak určit dlouhodobé trendy na Forexu. Doufáme, že přinesou nový náhled jak pozičním obchodníkům, tak intradenním traderům.
img

Můj začátek obchodování 2 - psychologie

02.11.2012 Jak to vypadá po 9 měsících.
img

Vysokofrekvenční obchodování

11.10.2012 Tento blog popisuje a seznamuje s problematikou základů vysokofrekvenčního obchodování na finančních trzích. (Snažil jsem se to vše zkopírovat z Wordu, ale nějak se mi nedaří. Omluvte případné nedostatky v kvalitě obrázků a návaznostech v textu neumím to vyladit. Je to můj první příspěvek na FXSTREET.)
img

Bossa.pl opět makléřem roku!

04.10.2012 DM BOŚ S. A. (bossa.pl), tedy finanční skupina, jejíž součástí je i Bossa.cz, byla opakovaně vybrána individuálními investory v prestižní anketě měsíčníku Forbes jako nejlepší obchodník s cennými papíry v Polsku. Internetová platforma Bossa.pl byla ve srovnání s konkurenty opět označena jako nejlepší internetové řešení v oblasti investování na finančních trzích. Za bezkonkurenční byla rovněž označena nabídka vzdělávacích aktivit. Žebříček časopisu Forbes byl sestaven ve spolupráci se Sdružením individuálních investorů na základě odpovědí 6000 investorů.
img

První týden, první obchody, první blog...

01.08.2012 ... a první prachy v loji.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Offshore | Kathy Lien | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Live trading | Price Action | Intradenní obchodování | Daně a trading | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Disciplína | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Backtesting | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | USA | Nezaměstnanost | Británie | Koruna | G20 | HDP | Fibonacci | Bezpečný přístav | Dluhová krize | MQL4 | Programování | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Austrálie | Německo | Francie | Polsko | Španělsko | Polský zlotý | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Take-Profit | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa WTI | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Private equity | Dluhopisový trh | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | Síla měn | Hyperinflace | Export | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | EUR/SEK | EUR/AUD | GBP/CHF | GBP/CAD | GBP/AUD | AUD/JPY | CAD/JPY | CHF/JPY | USD/MXN | EUR/TRY | USD/CZK | EUR/CZK | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Svíčkové formace | Hloubka trhu | Obchodování na burze | Spready | CFDs | Forex strategie | Eurodolar | Cenné papíry | Makroekonomie | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | ATM | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Alert | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Apreciace | Arbitráž | Ask | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Ben Bernanke | Beta | Bias | Bid | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Burza | Buy Limit | CBOE | CBOT | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | Call opce | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Autochartist | Close | Konsolidace | DAX | Demo účet | Depreciace | Devalvace | Nesoulad | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | Downtrend | Drawdown | Durace | ECB | ECN | EFSF | EMA | ERM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exekuce | FOMC | FX | Falešné proražení | Fed | Fibonacci retracement | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Forexový obchodník | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | G10 | Gap | Grafy | HFT | Hedge | High | Higher Low | IPO | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Inside Bar | Intraday | Investice | Investor | Investování | JForex | Komodity | Korekce | Krátká pozice | Kupón | Kurz | Kurzy měn | Larry Williams | Likvidita | Likvidní trh | Limitní pokyn | Long | Long pozice | Lot | Low | MACD | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Margin call | Market Maker | Market Order | Market making | Risk | MetaTrader | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Neckline | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s deriváty | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Open | Operace Twist | Order | Overnight | P/E | Čekající příkazy | Pip | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Profit Target | Prémie | Put opce | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Realizovat zisk | Reserve Bank of Australia | Resistance | Resistence | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Risk Reward Ratio (RRR) | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Scalper | Scalping | Sentiment | Short | Short pozice | Slippage | Spike | Splatnost | Spot | Spotová cena | Spread | Stagflace | Statut | Stochastic | Stop-Loss | Státní dluhopis | Support | Support a resistance | Swap | Swing | Swiss | Swiss National Bank | Technical analysis | Tick | Time frame | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trendline | Trendová čára | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uptrend | VIX | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výpis z účtu | Wall Street | ZEW index | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Úroková míra | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Citibank | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Nomura | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Hospodářský růst | Barack Obama | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Admiral Markets | Indexy | Obchodování online | Úroková sazba | Spekulanti | Social Trading | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Fond | Ekonomie | Trh s nemovitostmi | EU | Ministři financí | Michala Moravcová | Babypips | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Zasedání Fedu | Ekonom | Bitcoinová burza | Cenový graf | Myšlení | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Ken Veksler | Zisk | Ziskový obchod | Komise pro cenné papíry a burzy | Spekulant | Dluhopisové trhy | Ceny komodit | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Credit Suisse | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | DailyFX | ForexLive | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Obchodování s akciemi | Online trading | Deutsche Bank | Analytický tým | Regulace | Portfolio manažer | Obchodní transakce | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Algoritmické obchodování | Algorithmic trading | High frequency trading | Vysokofrekvenční obchodování | Makro | USDX | Index cen | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Facebook | LYNX | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Australská centrální banka | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Time-Frame | FxPro | Raghee Horner | Forexový trader | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | GBPJPY | EURJPY | AUDNZD | Aktivum | Delta | Index | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Tobinův koeficient q | Volatilní | High-frequency trading | Poker | AdmiralMarkets | Akcie dnes | Akciové burzy | Americká burza | Americká centrální banka | Analýza trhu | Analýzy | Argentinské peso | AUDCHF | AUDJPY | Banka | Směnárna | Bitcoin peněženka | Bossa.cz | Britské libry | Brokers | Brokeři | CADCHF | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena dolaru | Co je bitcoin | Conference Board | CZK | Day trading | Denník | Devizové trhy | DJIA | Dlouhodobé investice | Dnešní události | Dolar | Dolary | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Engulfing | Eura | EURAUD | EURCAD | EURGBP | EURCHF | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | FinWin | Fiskální rok | Fondy | Forex a daně | Forex blog | Forex live | Forex trading pro začátečníky | Forex volume | ForexFactory | ForexFactory.com | ForexPeaceArmy | Forexu | Frank | Full time | FX Street | FXstreet.com | FXstreet.cz | Graf | Guvernér ČNB | CHFJPY | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Inside | Instrument | Instrumenty | Intuice | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční spoření | Investiční zprávy | Investing | Irsko | ISM | Jak investovat | Jak koupit bitcoin | Jak těžit Bitcoin | Jak vydělat | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Komoditní trh | Koupit akcie | Koupit bitcoin | Krize eurozóny | Kurz bitcoinu | Kurz britské libry | Kurz EUR | Kurz euro | Kurz CHF | Kurz měny | Kurzy | Libra | Lukáš němec | LYNX Broker | Makléři | Management | Market | Market Makers | Markets | Měnový kurz | Meta Trader | Meta Trader 4 | Meta Trader 5 | MetaTrader 5 | Miroslav Singer | MQL | Nákup dluhopisů | Nejlepší broker | Nejlepší investice | Nejnovější zprávy ze světa | Nemovitosti | Norská koruna | NZDJPY | Obchodní platformy | Online burza | Pasivní příjmy | PayPal | PinBar | Pips | Pivot | Pivoty | Plus500 | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej dolaru | Prognóza | Recenze | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizik | SaxoBank | Sázky | Seminář | Signály | Société Générale | SP500 | Spekulace na růst | Spořící účty | Srovnání brokerů | Státní dluh | Shares | Švýcarská centrální banka | Tapering | Těžba bitcoinů | Trade Brokers | Trading platform | Trailing Stop | Transakční náklady | Trh | Tržní podíl | Twitter | Úrokové swapy | USD index | Volatility | Vydělat peníze | Výprodej | Vývoj ceny ropy | Vývoj inflace | Vývoj nezaměstnanosti | Vývoj USD | Webinář | Webináře | Woodies | WTI | XTB.cz | XTB Brokers | X-Trade | Založení účtu | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zůstatek na účtu | Předpověď | Zisky | Tradeři | GLOBEX | EUR/PLN | CNBC | Backtestování | BreakEven | WoodieCCI | Trading Coach | ZEW | DXY | ATR | ING | Trading Central | Komise pro cenné papíry | Put | Báze | Buy | Dluhopisový index | Hodnota dluhopisu | Hold | Janet Yellen | Mark Zuckerberg | Ministerstvo financí | Obchodní den | P.A. | Prospekt | Range | Redukce | ROCE | Sell | Využití kapacit | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | WSJ | Investiční instrument | P/E Ratio | Převis | M2 | StopLoss | Tržby | Zaměstnanost | Sběrný účet | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Co je forex | Milionář | Bohatý | Equity křivka | Paul Krugman | Zhodnocení kapitálu | Zhodnocení účtu | Commission | Komise | Kontrakt | Double top | Pip value | Majors | Backtesty | Volby | Tick grafy | Systém FinWin | E-mini | Tickové grafy | Retail | Vzdělání | Velcí hráči | Disciplinovaný trader | Burze | Commodity trading | Currency | Day traders | Trading Academy | Head and Shoulders | Forex trading blog | Forex trading chart | Forex trading online | Forex trading robot | Investment | Traders | Mark DOUGLAS | Asijské obchodování | Moody's Investors Service | Sky News | The New York Times | Natixis | Jackson Hole | Microsoft | Bankovní sektor | Westpac | CME Group | Investing.com | PwC | BBC | Sója | Statistická arbitráž | Oslabení eura | Reporty | Zvyšování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | Ceny nemovitostí | Halifax | S/R zóna | Expanzivní měnová politika | Finanční analýzy | Fundamentální pohled | Kurz EUR/USD | Zasedání centrálních bank | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Hledání svatého grálu | Backtestovat | MarketWatch | Úspěch | Podnikatel | Růst cen akcií | Podnikání | BMW | Spreadové obchodování | Korelační obchodování | Mark Carney | Zero Hedge | Der Spiegel | Ministr financí | Vývoj akciového indexu | Tržní cyklus | Diamanty | Velcí investoři | Cizí měny | Trendový kanál | Dlouhé pozice | Výnosová křivka | Energie | Bloomberg TV | Pro tradery | Target Profit | Limitní příkazy | Ekonomické indikátory | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Zdravý rozum | Kč/EUR | Kč/USD | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Averze vůči riziku | Úspěšný obchod | Sázet | Obchodní signály | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Obchodování CFDs | Swapy | City | Ministři financí eurozóny | Volumes | Expirace opcí | Obchodní styl | Svatý grál | Forbes | Prezident ECB | Americké firmy | Pozornost investorů | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Den D | Standard & Poor's | Economic | Akcie v USA | Akcie v Asii | Evropská dluhová krize | Cenné kovy | Forexové trhy | Velké banky | Americký akciový index | Index volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Algoritmus | Alerty | Velikosti pozic | Globální ekonomický růst | XE.com | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Poptávka po bezpečných aktivech | Vládní dluhopisy | Rizikovější aktiva | Nervozita | Fitch Ratings | AAA | Fibo | Propad | Úvěrový rating | Kryptoměny | Cenový boom | DAX30 | TradingView | Citi | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Ztráty | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Posílení dolaru | Posílení eura | Dnešní údaje | Americké indexy | Historická maxima | Člen rady guvernérů | Nejistota | Saúdská Arábie | Tempo růstu | Euro k americkému dolaru | CySEC | Zajištění | Blockchain | Litecoin | Ethereum | Digitální měna | MetaQuotes | Tesla | Měnové zóny | Dluhové krize | Odhodlání | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Obchodování na newyorské burze | Bankéři | Spekulativní sázky | Poplatky | Historická data | Britská vláda | Dnešní aukce | Mzdy | Úspěšné obchodování | Dnešní zpráva | Ekonomická situace | Začínající trader | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | Short příležitost | Investovat do akcií | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Firemní zisky | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Americká vláda | Ashraf Laidi | TRY | Softbank | Čekající příkaz | Institucionální investoři | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Oslabování libry | Oslabování eura | Volatilita trhů | Údaje o inflaci | Backtest v MT4 | cTrader | ČTK | Ziskové obchodování | Mini loty | Aktuální cena | Internetové firmy | Konsenzus | Růst ekonomiky | Obchodování na měnových trzích | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Jednání FOMC | Kurz USDCAD | Očekávání | HDP v eurozóně | Bill Gross | Flash Crash | Purple Trading | Investopedia | Kalendář ekonomických dat | Chicago Mercantile Exchange | René Remšík | Investování na finančních trzích | Arbolet | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | André Kostolany | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Bitcoin Gold | Algotrading | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | Alternativní měny | Obchodování s bitcoinem | Coinmarketcap | Bitcoin futures | Futures Bitcoin | CFD Bitcoin | Investiční nástroj | ETC | Mineři | Investice do kryptoměn | Crypto | Altcoiny | Úspěšný trading | Trading ideas | Ed Matts | Cena bitcoinu | Krypto | EOS | Bitcoiny | Purple Trading Club | Obchodní týden | Full-time trader | Akcie společnosti | Pokles ceny | Martin Kodýdek | Obchodování akcií | Příběh obchodníka | CLEO.one | Trendové čáry | XE | Long obchod | Úspěšné obchody | Zdeněk Macur | Oslabení amerického dolaru | Bitcoin ETF | Snížení volatility | Lukáš Adámek | CLEO.one Optimizer | Intradenní trading | Trading akciových indexů | Ceny zemního plynu | IPO Uber | IPO Lyft | Cena zemního plynu | Pattern vigo | Obchodní pásmo | Valeria Bednarik
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Index | USA | Trh | Reuters | Pozice | Banky | ČTK | Banka | Výhled | EUR/USD | FOREX | Rezistence | Obchodování | FXstreet | Euro | Dolar | Graf | JPY

Předchozí klíčová slova

Blockchain
Blockchain & Bitcoin Conference
Blockchain Capital
Blockchain fork
Blockchain Intelligence Group
Blockchainové akcie
Blockchainový dluhopis
Blockchainový podnik
Blockchain Week
Bločenka

Následující klíčová slova

Blokové obchody
Blonde Bear
Blonde Bear OU
Bloomberg
Bloomberg Commodity Index
Bloomberg Economics
Bloomberg Galaxy Crypto Index
Bloomberg komoditní index
Bloomberg Terminal
Bloomberg TV
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu, až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní Price Action VIP indikátor, doposud úspěšně používaný pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečný Price Action VIP indikátor, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
RoboMarkets
Potvrďte prosím... Zavřít