Úterý 18. květen 2021 06:36
reklama
Capital.com
reklama
Dukascopy
reklama
Admiral Markets new demo

Klíčová slova - Eurobondy

img

Evropská komise: Nadešel čas lámání chleba

22.04.2020 Na čtvrteční večer je naplánováno setkání leaderů EU, kteří mají prodiskutovat balíček návrhů na podporu krátkodobé likvidity odsouhlasený před dvěma týdny Euroskupinou. Mezitím se objevily nedořešené názorové neshody ohledně úvěrového limitu ESM a fondu na podporu zotavení, které znovu oživují spory sahající až ke krizi kolem státního dluhu členských zemí z roku 2012. Je patrné, že se blíží politická dohoda, která v této chvíli nebude zahrnovat žádný fond zotavení. Evropská rada by měla dát Euroskupině široký a nepříliš jasný mandát zkoumat možnosti podpory ekonomických aktivit ve světě po odeznění pandemie, aniž by při tom jasně zmínila mutualizaci dluhů.
img

Koronavirová ekonomika: Proč začít vydávat koronabondy

24.03.2020 Je jasné, že v krizi obvyklá pravidla neplatí. V rámci boje s jedním z nejvýznamnějších ekonomických šoků moderní historie se Německo rozloučilo se svou „Schwarze Null“, EK pozastavila platnost rozpočtových pravidel a ECB významně uvolnila bankovní a finanční předpisy. Zpočátku byla odezva ze strany EU příliš pomalá a nevýrazná, ale tento týden by mohl být rozhodující. Mohl by ukázat, že v EU nejde jen o suchopárné finanční transakce, ale také o demonstraci solidarity s ostatními evropskými zeměmi v neveselých časech.
img

Rozbřesk: Končí doba snižování státních dluhů

21.02.2019 ČR byla i v roce 2018 jednou z nejméně zadlužených zemí EU. Sice ještě nejsou k dispozici výsledky hospodaření celých veřejných financí, nicméně vývoj státního rozpočtu a především pak státního dluhu už o lecčems napověděl. Od roku 2013, kdy bylo zadlužení státu doposud historicky nejvyšší, tak s přestávkami docházelo k poklesu dluhu až na aktuálních 1,6 bilionu korun. V poměru k HDP jde o pokles o zhruba 11 procentních bodů až na přibližně 30 % HDP, kde byl dluh naposledy v roce 2009, kdy ekonomika zažila prudký propad. Z pohledu vlastního zadlužení tak ČR vstupuje do fáze očekávaného zpomalení hospodářského růstu s malým zadlužením a to větší kredibilitou a tudíž i flexibilitou.
img

Leden se stal nejúspěšnějším měsícem pro evropské akcie za poslední dva roky

31.01.2019 Evropské akcie zahájily dnešní seanci po vzoru amerických a asijských předchůdců a zamířily nahoru. Zisky indexu Stoxx 600 v úvodních minutách obchodování přesahovaly půl procenta, nicméně záhy o tyto zisky přišel a v odpoledních hodinách zamířil do červeného. Necelou hodinu před uzavřením trhu ztrácí tři desetiny procenta. Na vývoji akciových trhů se projevilo několik nepříznivých zpráv. Nejhorším sektorem jsou banky (-1,7 %), jejichž akcie negativně reagují na informaci, že Evropská unie prošetřuje osm finančních domů v souvislosti s obchodováním s eurobondy. Italské akcie padaly pod vlivem makroekonomických statistik, které ukázaly na to, že třetí největší evropská ekonomika spadla na konci loňského roku do recese. Pokud se situace ve zbytku obchodování nijak dramaticky nezmění, za celý měsíc si index připíše zisk ve výši 6 %, což je nejlepší měsíční výsledek od prosince 2016.
img

Velký přehled zahraničních dluhopisů

25.10.2018 Společnost se může rozhodnout pro vstup a zahraniční trh, pokud se domnívá, že na něm získá atraktivní úrokové sazby nebo pokud potřebuje cizí měnu. Může tak učinit vydáváním zahraničních dluhopisů, které jsou denominované v měně zahraničního trhu. Jednoduše řečeno, zahraniční emitent vydá na domácím trhu zahraniční dluhopis v měně domácí země. Zahraniční dluhopisy se používají hlavně k tomu, aby poskytly emitentům přístup k jinému kapitálovému trhu.
img

Rozbřesk: Přepíše Ifo historická maxima?

19.12.2017 Německé ekonomice se v letošním roce daří nad očekávání dobře a nejspíše to dnes potvrdí i jedno z posledních letošních velkých čísel, a sice Ifo. Minule, když Ifo přepsalo historické rekordy, se firmy vyjadřovaly ještě před krachem jednání o jamajské koalici, nyní zase fakticky před startem jednání o staronové vládní koalici. Přesto by politika s výsledky příliš zamíchat nemusela a Ifo by opět mělo potvrdit výbornou kondici německého hospodářství.
img

Vidina nové vlády pomáhá českým dluhopisům dohnat atraktivitou německé bundy. MF „velice zvažuje“ emisi eurobondů

11.12.2013 Jasněji se rýsující podoba a programové cíle nové české vlády dnes opět vylepšily obraz českých dluhopisů v očích inve...
img

Německé platy čekají změny. Merkelová zavede minimální mzdu. Ve hře omezení výplat shora a placené dálnice pro cizince

25.11.2013 Jasno o nové vládě v Německu by konečně mělo být v polovině týdne. Již nyní se ale rýsuje kostra politických změn, kte...
euro lupa.png

Nová německá vláda nezavede eurobondy

22.11.2013 Nová německá vláda nebude souhlasit se zavedením společných evropských dluhopisů, takzvaných...
nemecko zeme.jpg

Němci mají rekordní důvěru v euro

10.04.2013 Navzdory pokračujícím problémům v eurozóně roste důvěra Němců v euro. Podle posledního průzkumu...
img

Doktore, zažívám něco zvláštního. Vypadá to jako pocit optimismu.

06.12.2012 Nick Beecroft, předseda Saxo Capital Markets UK Ld. V podstatě jsem nic podobného necítil celé ty čtyři ro...
img

Soros: Euro ničí Evropu, zachránit ji musí Německo

16.10.2012 Nejde už jen o přežití eura - dluhová krize eurozóny by mohla zničit celou Evropskou unii, přičemž zodpov...
img

Soros: Proč by Německo mělo jít v čele, anebo odejít (+video)

10.09.2012 Evropa je od roku 2007 ve finanční krizi. Když bankrot Lehman Brothers ohrozil kredit finančních ústavů, soukromé úvěry nahradily úvěry státu, což odhalilo nepřiznaný kaz eura. Převedením práva tisknout peníze na Evropskou centrální banku (ECB) se členské země vystavily riziku platební neschopnosti, jako země Třetího světa silně zadlužené v cizí měně. Komerční banky napěchované státními dluhopisy slabších zemí se staly potenciálně insolventními.
img

Taliansko - Nemecko 2:0

29.06.2012 Ako sa dalo čakať, hlavným hýbateľom trhov v týchto dňoch bol, je a bude summit EÚ. Včera...
img

Koľko vydrží nemecký rating?

27.06.2012 Keď začala kríza v eurozóne, ktorá je koktejlom vysok&...
img

Malý darček od Fedu

21.06.2012 Najdôležitejšími udalosťami posledných hodín bolo zasadanie Fedu, ktoré...
img

Jak dál? - diagram protikrizových opatření a šance na úspěch dle Deutsche

18.06.2012 „Konec řečí, je čas na rázný zásah,“ vzkazují analytici Deutsche Bank politikům v Evropě a stejně přímo nabízejí rychlé a přehledné shrnutí dostupných zbraní pro boj s krizí a jejích účinnosti. Jak ukázala krátkodobost rally po posledních dvou významnějších pozitivních zprávách – pomoc pro španělské banky a řecké volební „Ano“ eurozóně, pro stabilizaci situace je třeba sáhnout hlouběji do základů evropské politiky.
img

Eurozóna chce rasto-šetriť

13.06.2012 Aktuálne obchodovanie počas tohto týždňa sledované na základe pohybu...
img

Euro se dnes možná nadechne

05.06.2012 Negativních zpráv z Řecka a Španělska již bylo dost. Investoři je postupně...
img

Ranní zprávy

04.06.2012 Evropa - Mezitímco lídři eurozóny se snaží povzbudit bankovní systém, odlišný postoj mezi státy, kter...
img

Dolár ostáva synonymom bezpečia

29.05.2012 Včera bol akciový trh v US zatvorený, no obchodovanie malo ďaleko od pokojného. Hneď po spustení ázijského obchodovania boli euro ako aj austrálsky dolár podporované správami o možnosti zvolenia pro-záchrannej koalície v Grécku ako aj očakávania fiškálnych stimulov zo strany Číny.
img

„Fond vykoupení“ - Nová naděje eurozóny na sdílení dluhového břemene

25.05.2012 Společné dluhopisy eurozóny ani tento týden neprošly přes německé veto, Angela ...
img

Ríša tisíc a jeden historického summitu

24.05.2012 Najsledovanejšou a najočakávanejšou udalosťou včerajšieho obchodovania...
img

Tak jde čas: 21 týden 2012

23.05.2012 FX WARS
img

Euro za dnešek ztrácí, na dalších trzích je však stále znát optimismus

22.05.2012 Akcie vydržely v pozitivní náladě i během dnešního dne. Hlavní evropské indexy r...
img

euRVHPzóna alebo stimuly na pokračovanie

22.05.2012 Včerajší záver obchodovania charakterizovala dobrá n...
hollande.jpg

Hollande chce spolupracovat s Merkelovou

16.05.2012 Nový francouzský prezident Fran„ois Hollande chce spolupracovat s Německem pro dobro Evropské unie.
img

Investoři dávají od Francie ruce pryč. Bojí se převzetí kormidla socialistou Hollandem

19.04.2012 První kolo francouzských prezidentských voleb proběhne již tuto neděli a očekává...
img

Makro: Výhled německé ekonomiky se zlepšil, Bundesbank

21.02.2012 Výhled pro německou ekonomiku se ke konci února znatelně zlepšil, i když rizika týkající se dluhové krize přetrvávají, uvedla únorová zpráva Bundesbank. Předpokládá, že v prvním čtvrtletí 2012 budou výrobu ještě zatěžovat vnější faktory. Od druhého čtvrtletí podstatně zrychlí a potvrdí prosincový výhled. Intenzivní poptávka ve stavebnictví by měla být silným impulsem v dohledné budoucnosti. Také soukromá spotřeba bude podporovat hospodářský růst, pokud zůstane zachován pozitivní sentiment mezi spotřebiteli. V současnosti přetrvávají pouze mírná rizika ohledně navyšování mezd. Měnová politika bude i nadále velmi expanzivní a dostatek likvidity zajistí velmi nízké úrokové sazby.
img

Smrť úverov a zrod uťahovania opaskov

02.02.2012 Situácia na finančných trhoch bola včera optimistická. Globálne PMI výrobného sektora zaznamenalo za január rast k 51,2 z decembrového údaju 50,5. Lepšie výsledky sme mali včera možnosť vidieť z krajín ako Austrália, Čína, India, Nemecko, Eurozóna a UK. Výsledky z US síce zaostali za očakávaniami, no aj tak išlo o najsilnejší výsledok od júna 2011. Sklamaním bol výsledok ADP zamestnanosti z US, ktorá sleduje počet novovytvorených pracovných miest v súkromnom sektore. Výsledok skončil na úrovni 170 tis. oproti očakávaniam 200 tis. Po týchto dátach sa očakávania pre piatkové NFP príliš nezmenili, nakoľko dáta ADP sú veľmi volatilné. Zaujímavé napríklad je, že finančný sektor, ktorý oznamuje prepúšťanie zamestnancov takmer každý druhý deň, vygeneroval podľa ADP až 9 tis. pracovných miest.
img

Ex-ekonom ECB: Eurobondy a „banka EFSF“ zničí euro. Politika nesmí likvidovat roli trhů (+video)

14.12.2011 Neodbytná myšlenka společných evropských dluhopisů, která vtláčí do rukou záchra...
img

Ex-ekonom ECB: Eurobondy a „banka EFSF“ zničí euro. Politika nesmí likvidovat roli trhů (+video)

14.12.2011 Neodbytná myšlenka společných evropských dluhopisů, která vtláčí do rukou záchra...
img

Zlá analýza krízy – zlé riešenie

12.12.2011 Summit európskych politikov sa skončil, no ako to býva v Eur&oacut...
img

Metallica euru nevěří

07.12.2011 Metallica prý odložila své koncertní turné po Evropě. Důvodem by měly údajně být...
img

Fiškálna kooperácia je nutná podmienka, nie postačujúca

06.12.2011 3% a dosťSummit Merkelovej a Sarkozyho včera nepriniesol žiadne kľúčov&ea...
img

Euro opět bojuje o 1,35

05.12.2011 Dnešní zchůzka Sarkozyho s Merkelovou trhům nadále pomohla ke zlepšené...
img

Sen o eurozóne sa zmenil na nočnú moru

05.12.2011 Európska dlhová kríza sa rozširuje a dlhová b...
img

FT: Merkelová a Sarkozy se zase netrefí do černého

05.12.2011 Německá kancléřka Angela Merkelová a francouzský prezident Nicolas Sarkozy se př...
img

Večerné zhrnutie

02.12.2011 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas   Lok...
img

Verejno-súkromné partnerstvo tu už bolo

30.11.2011 Euro včera začalo európsku seansu na pozitívnej nôte, kedy T...
img

Večerné zhrnutie

25.11.2011 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas   Lok...
img

Ranný budíček

25.11.2011 RANNÝ BUDÍČEK ÁZIJSKÉ OBCHODOVANIE Komodity počas nočnej ázijskej sea...
img

Večerné zhrnutie

24.11.2011 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas   Lok...
evropska komise.jpg

Evropská komise navrhla tři možné formy eurodluhopisů

24.11.2011 Evropská komise (EK) přišla se třemi návrhy na zavedení společného dluhopisu (eurobondů).
img

Večerné zhrnutie

23.11.2011 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas   Lok...
img

Od zlého k horšiemu

23.11.2011 Aj keď sa posledné dni zdalo, že prepady trhu sa začali stabilizovať a hr...
forex vahy3.jpg

FOREX: EUR/USD v úzkém rozpětí

23.11.2011 Dnes přijde důležitá zpráva z Evropské komise, kde se jedná o dluhopisech zaručených celou eurozónou (eurobondy).
img

Ranný budíček

23.11.2011 RANNÝ BUDÍČEK ÁZIJSKÉ OBCHODOVANIE EURUSD -0,26% zaznamenal pokles po negat&...
img

Fundamentálny výhľad dňa

23.11.2011 Aukcie:  11:00 ECB zverejní 7-dňové dol&aacut...
img

"Eurobond" by byl nejlepším řešením dluhové krize, říká utajená zpráva Evropské komise

21.11.2011 Nejlepším řešením současné dluhové krize a nástrojem stabilizace evropského trhu...
img

Už ani Nemecko nie je bezpečné

21.11.2011 Euro v piatok zaznamenalo mierny rast po správach, že ECB stanovuje l...
img

ESM od polovice 2012

10.11.2011 Nemecko a Francúzsko sa nevedia dohodnúť na operovan&i...
img

Eurozóna sa už rozpadá

29.09.2011 Euro včera zaznamenávalo voči doláru slušn&...
img

Napákovaný euroval – napákovaná stabilita

28.09.2011 Spoločná mena sa včera oproti zelenej bankovke konečne prebila cez si...
img

Večerné zhrnutie

26.09.2011 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas&...
img

BRIC situáciu nezachráni

26.09.2011 Reálny plán riešenia krízy st&aa...
img

FX sumarizácia - Ázia

26.09.2011 G20 sa pripravuje na grécky default v októbri, čo bude zna...
img

Eurozóna má v bitke s krízou ruky za chrbtom

21.09.2011 Grécko s úspešnou akciouÚvod včeraj&...
img

Roubiniho osmero k odvrácení Deprese II

20.09.2011 Balancování na hraně současné krize je proti roku 2008 horší v tom, že nezasahuj...
img

Nové kolo QE nie je cesta k prosperite

09.09.2011 Draghi si možno zopakuje rok 2008Euro včera zaznamenalo oproti zelenej bankovke ...
img

Večerné zhrnutie

05.09.2011 Ázijské akciové trhy začali týždeň v červenom teritóriu: Nikkei225 -1,21%, Hang Seng -2,58%, Shanghai -1,39%, S&P ASX -2,31% a Sensex -0,98%. Do najväčších strát sa dostali hlavne exportéri a finančný sektor, potom čo čísla amerického pracovného trhu boli sklamaním... Japonský index Nikkei225 stiahla banka Nomura -4,95%, dôvodom je americká dcéra japonskej banky ktorá je súčasťou masívnej žaloby od amerických úradov na najväčšie banky v krajine. Nedarilo sa aj ostatným bankám: Mitsubishi UFJ Financial Group -2,34% a Shinsei Bank -3,41%... Čínske akcie zaznamenali pokles potom čo výsledky čínske nevýrobného PMI skončili pod očakávaním trhov 57,6 bodu vs. pred. 59,6 bodu. Prieskum banky HSBC zaznamenal medziročný pokles 50,6 vs. 53,5. Podobne ako v Japonsku sa aj v Hong Kongu dostal pod najväčší tlak finančný sektor a exportéri... Cyklické sektory ako export, technológie a financie sú pod tlakom hlavne kvôli obavám z globálnej recesie... Chinese energy major Cnooc -9,97% spoločnosť musí čeliť zákazu ťažby v na ropných poliach v Penglai, ktoré spoluvlastní s ConocoPhillips.
img

Pán prezident Obama, je čas na paniku

05.09.2011 Piatkové výsledky z US trhu práce neskončili v&...
img

Pán prezident Obama, je čas na paniku

05.09.2011 Pán prezident Obama, je čas na panikuPiatkové v&yacute...
img

Ranný budíček

05.09.2011 Euro otvorilo dnešné obchodovanie opäť na slabšej úrovni. Dôvodov bolo niekoľko: pokračujúca neistota ohľadom Grécka ubrániť sa defaultu, prehra Merkelovej v regionálnych voľbách a vyjadrenie analytika agentúry Standard and Poors, že eurobondy by dostali rating najslabšej krajiny. Jednotná mena tak klesá už piaty deň v rade za sebou. Zároveň piatkový pokles akciových trhov kvôli slabým dátam z trhu práce tiež neprial carry trades a vidíme silnejší dolár aj voči austrálskemu a novozélandskému doláru... EURUSD -0,40%, GBPUSD -0,24%, USDJPY -0,10%, NZDUSD -0,67%, AUDUSD -0,62%.
img

FX Sumarizácia Ázia

05.09.2011 Euro otvorilo dnešné obchodovanie opäť na slab&am...
img

Makro: Merkelová znovu odmítla myšlenku euro dluhopisů

22.08.2011 Německá kancléřka Angela Merkelová zopakovala postoj vůči euro dluhopisům, pře...
img

Makro: Merkelová a Sarkozy pro užší integraci eurozóny

17.08.2011 Francie a Německo nastínily v úterý rozsáhlý plán na užší ekonomickou integrac...
img

Večerné zhrnutie

15.08.2011 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas&...
img

Aké "silné" by bolo zlé euro?

19.07.2011 Možností  pre riešenie dlhovej krízy v...
img

Aké silné by bolo zlé euro?

19.07.2011 Možností  pre riešenie dlhovej krízy v...
img

Dnešný výhľad pre EURUSD

07.12.2010 Spoločné eurobondy- skrytá záchranaHlavnou t&...
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | George Soros | Intervence | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Řecko | Čína | Japonsko | Video | Peníze | Australský dolar | Akciové indexy | Moody's | Fitch | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Euroskupina | Evropská unie | SYRIZA | Grexit | HDP | Devizové rezervy | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Polsko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | Pimco | New York | Spekulace | Ropa WTI | Americké akcie | Dluhopisový trh | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Daně | Rizika | Politika | Export | Import | Nikkei | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | EUR/CZK | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Apreciace | BRICS | Transakce | BaFin | Bank of England | Bank of Japan | Benchmark | Bid | Bloomberg | Bond | Bundesbank | Burza | CEO | CME | Cable | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Konsolidace | DAX | Devalvace | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downgrade | ECB | EFSF | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Euroval | FOMC | FRA | FX | Fed | Finanční trhy | Finančník | Hedge fondy | Futures | G7 | Hedge | Indikátor | Indikátory | Investice | Investor | Komodity | Korekce | Kupón | Kurz | Kurzové riziko | LIBOR | Likvidita | Long | MMF | Mark-to-Market | Risk | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obligace | Open | Overnight | Pakt stability | Pasiva | Poplatek | Pozice | Prémie | Pákový efekt | Rally | Rating | Ratingová agentura | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Sentiment | Splatnost | Support | Swap | Tištění peněz | Trend | Volatilita | Výnos | Bondy | Zlato | ČNB | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Morgan Stanley | Bank of China | EMU | Nomura | Goldman Sachs | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Patria | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | Saxo Bank | BOSSA | Indexy | OSN | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Fond | Ekonomie | EU | Finanční sektor | Michala Moravcová | Aukce | Zasedání ECB | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Makroekonomické data | Nick Beecroft | Zisk | Finanční instrumenty | Dluhopisové trhy | Zkušenosti | Panika | Deprese | Stres | Optimismus | Výsledky | Emoce | Index nákupních manažerů | Bohatství | Recesia | Credit Suisse | Intervenovat | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Financování | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | Makro | Makrodata | Portugalsko | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Zásoby ropy | Financial Times | Bankrot | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURPLN | Aktivum | Carry trades | Index | Odpor | Podpora | Volatilní | Akcie dnes | Akcie Komerční banky | Akcie Stock | Analytika | Analýzy | Banka | Běžný účet | Bossa.cz | Brent | Britské libry | CAC40 | Capital Markets | Cena | Cena ropy brent | Conference Board | CZK | Členské země eurozóny | DAX 30 | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Eura | EURGBP | EURHUF | EURCHF | Euro dnes | Eurostoxx 50 | Evropská rada | Evropské burzy | Evropské měny | Finanční prostředky | Fondy | Frank | FXstreet.cz | GDP | GfK | Graf | Hang Seng | Hodnota eura | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index PMI | Index S&P 500 | Instrumenty | Investiční | Investiční doporučení | Irsko | JP Morgan | Krize eurozóny | Kurzy | Kurzy EUR | Libra | Maďarsko | Management | Market | Markets | Měnové kurzy | Minimální mzda | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nikkei225 | Obchodujeme | Pokles eura | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Pšenice | Rakousko | Reuters | Risk On | Ropy | SP500 | Státní dluh | Státní dluhopisy | Stoxx | Trh | USD index | Velká Británie | Volatility | Vývoj kurzu | WTI | Země eurozóny | Zpráva | Zprávy | Zisky | CNBC | ZEW | EIA | ING | Benzín | Komise pro cenné papíry | Báze | Bezkupónový dluhopis | Buy | Měď | Ministerstvo financí | Prospekt | Range | ROCE | Sekundární trh | Sell | Využití kapacit | Itálie | Spojené státy | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Miliardář | Bailout | Jiří Soustružník | Komise | Volby | Rozhovor | Blog | Retail | Burze | Currency | Investment | Analytický servis | Saxo Capital Markets | Jackson Hole | CNOOC | Wells Fargo | RBS | MSCI | Caterpillar | DIW | Institut Ifo | Mitsubishi | NATO | Barclays Capital | Sója | Oslabení eura | Thomson Reuters | HUF/EUR | Brazílie | Japonský premiér | Finanční systém | Bavlna | Magnát | Úspěch | Podnikání | Wolfgang Schäuble | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Měnové riziko | Evropské banky | Snižování úrokových sazeb | Výnosová křivka | Energie | Příprava | Přehled | Jádrový index | Americké trhy | Bankovnictví | Swapy | Referendum | US akcie | Forbes | Prezident ECB | Lídři | Firmy | Standard & Poor's | Britské akcie | Inflační tlaky | IBEX | Evropská dluhová krize | Kolísání směnných kurzů | Soros Fund Management | Daňové příjmy | Intervence centrálních bank | Die Welt | Investor George Soros | Agentura Bloomberg | Nervozita | Růst akcií | AAA | Rating AAA | Obchodování v Asii | Summit EU | Propad | Handelsblatt | Citi | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Benchmarky | Německý DAX | Ztráty | Euro k dolaru | Posílení eura | Historická maxima | Nejistota | Erste | Aktiva a pasiva | Rozpočtová pravidla | Tempo růstu | Zajištění | Obilniny | Úvěrové krize | FTSE 100 | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Odhodlání | Kapitalizace | Výhled | Americké akciové trhy | Dnešní aukce | Payrolls | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Silné euro | Non-Farm Payrolls | Hlavní evropské indexy | Francouzský CAC 40 | Summit G20 | General Electric | Záchranný fond | Bankovní unie | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Pražský parket | FTSE MIB | Historické rekordy | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Japonská vláda | Americký index S&P 500 | Příjmy | Vydávání dluhopisů | ČTK | Aktuální cena | Konsenzus | Růst ekonomiky | Belgie | Bilance Fedu | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Norsko | Odhad HDP | Očekávání | Bill Gross | Zajištění proti kurzovému riziku | Mitsubishi UFJ Financial Group | Krize eura | Zahraniční forex | Velký třesk | Saxo | Přijetí eura | Buldočí dluhopisy | Bulldog bonds | Matadoří dluhopisy | Javorové dluhopisy | Yankee dluhopisy | Pandí dluhopisy | Samurajské dluhopisy | Islámské dluhopisy | Sukuky | Klokaní dluhopisy | Cangaroo bonds | Svlečené dluhopisy | Christopher Dembik | Zpomalení hospodářského růstu | EK | Evropská komise | Veřejný dluh | Evropský fond finanční stability | Makroekonomické strategie | Myšlenka | Nízké úrokové sazby | Vyhlídky | Financovat | Předpovědi | Stavebnictví | Ekonomické zpomalení | Míra | Předseda | Italský premiér | Míra zadlužení | Růst německé ekonomiky | Německá kancléřka | Kancléřka Merkelová | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Prezident | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Úsilí | Výdaje | COVID-19 | Krize v eurozóně | Vývoj | Videokonference | Premiér Conte | Dostatek likvidity | Evropské země | Pandemie COVID-19 | Historie | Koronavirová ekonomika | Koronabondy | Vznik koronabondů | Růst | Evropský parlament | Ekonomiky | Španělská vláda | Finanční pomoc | MFF | Vytvoření MFF | Uvolňování karanténních opatření | Evropská strategie | Soukromá spotřeba | Zadlužení | Pozitivní sentiment | Výhled německé ekonomiky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

EUR NOK
EURNOK
EUR/NOK
EUR NZD
EURNZD
EUR/NZD
Euro
Euro/Americký dolar
Eurobank
Eurobarometr

Následující klíčová slova

Eurobunds
Euro cena
EuroCOIN
EuroCommerce
Euro Crypto
Euro Cryptos
Euro CZK
Euro CZK převod
Euro ČNB
Eurodluhová unie
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
BOSSA ebook analyza
Potvrďte prosím... Zavřít