Neděle 31. květen 2020 13:21
reklama
Bossa live trading
reklama
RoboMarkets copyfx
reklama
Admiral spread new

Klíčová slova - USD za barel

img

Ranní zpráva z FOREX trhu: Sentiment v americkém podnikovém sektoru vykáže již mírné zlepšení

21.05.2020 Z USA dnes dorazí indikátory podnikatelského sentimentu za květen. Na mírné zlepšení důvěry amerických podnikatelů by měl ukázat jak indikátor filadelfského Fedu, tak i index nákupních manažerů. Vládní opatření proti šíření koronaviru se totiž rozvolňují i ve Spojených státech, což představuje pozitivní signál pro další vývoj americké ekonomiky. To by mělo být patrné také na nižším počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti. V regionu budou dnes zveřejněna nová data pouze v Polsku.
C:\fakepath\414916.jpg

Purple Trading je první broker v ČR, u kterého je možné spekulovat na záporné ceny ropy i v rámci obchodní platformy Metatrader

18.05.2020 Cena ropy se od počátku roku 2020 veze na vlně nevídaných a těžko předvídatelných událostí, jejichž následky vygradovaly na futures kontraktech až do negativních cen tohoto „černého zlata“. Poté, co se květnový kontrakt propadl až takřka na -38 USD za barel a začala se hromadit ropa, kterou „nikdo nechtěl“, tak současně s tím, začalo růst riziko, že se tato anomálie bude v budoucnu opakovat. Riziko záporných cen, však není problém pouze dodavatelů, ale je to problém i pro obchodníky, kteří spekulují cenu ropy skrze CFD kontrakty, protože mnohé platformy, jako je například MetaTrader, či cTrader, neumí se zápornými cenami pracovat.
C:\fakepath\1589444104-benzin4.png

Jo jo ROPA, ROPA ROPA

14.05.2020 Jó ROPA to je ta ROPA, to černé zlato, ta důležitá surovina, kapalina. Né jenom důležitá, ale strategicky důležitá, kapalina která ovlivňuje fungování zeměkoule, Bez černého zlata by se na zemi nic nehýbalo.
C:\fakepath\ropa-fx.png

Těžba ropy klesá, ale stačí to na růst cen?

11.05.2020 Ropný kartel OPEC a přidružené země v čele s Ruskem by již od začátku května měly aplikovat bezprecedentní těžební škrty ve výši 9,7 mil. barelů denně. K tomu mohutným tempem klesají dodávky ropy na trh ze zemí, jako jsou Spojené státy, Kanada a Norsko, protože tam se stává řada těžebních polí při aktuálních cenách nerentabilní.
img

Zub koronaviru se nevyhnul ani zahraničnímu obchodu

07.05.2020 Zahraniční obchod za březen zaostal za našimi i tržními očekáváními. Náš odhad počítal s přebytkem na úrovni 20 miliard korun, výsledné číslo však bylo pouze 3,1 mld. CZK. Ve srovnání s loňským rokem je tak saldo o 12,6 mld. nižší. Příčiny není nutné složitě hledat, za zhoršením stojí koronavirus. Ten se podepsal především na saldu s motorovými vozidly, které se snížilo o 12,9 mld. CZK. A to automobilky stály v uvozovkách pouze druhou polovinu března. V dubnu tedy bude propad v tomto segmentu pravděpodobně ještě mnohem hlubší. Saldo obchodní bilance se ale zhoršilo i v dalších segmentech, jako například u elektrických zařízení (o 3,9 mld. CZK), strojů a zařízení (o 2,2 mld. CZK), či farmaceutických výrobků (o 3,1 mld. CZK). Naopak příznivě na celkovou bilanci působil nižší deficit zahraničního obchodu s ropou a zemním plynem (o 5,5 mld. CZK). Cena ropy se v březnu propadla z únorových 50-55 USD za barel až pod 30 dolarů za barel v březnu. Kromě ceny saldo navíc vylepšuje i nižší potřeba ropu dovážet z důvodu uzavření řady průmyslových podniků.
img

Zlato padá, ropa díky naději na zotavení stoupá

05.05.2020 Minulý týden se objevilo hned několik zpráv, které naznačovaly zotavení z pandemie viru Covid-19. A tak náhle svět, alespoň na papíře, vypadal jako lepší místo. Klíčové komodity jako ropa a benzín se po nedávném propadu a chaosu dokázaly odrazit ode dna, zatímco zlato, které představuje bezpečné útočiště, směřovalo k největšímu týdennímu poklesu za sedm týdnů.
img

Cena ropy mírně stoupá

05.05.2020 Ke zvýšení ceny ropy přispívá zejména uvolňování karanténních opatření a snižování její těžby na trhu. To převažuje nad sporem USA a Číny ohledně původu koronaviru.
C:\fakepath\R1.jpg

Komodity: Ropa zdražuje. Přispívá k tomu uvolňování karanténních opatření

04.05.2020 Ropa zdražuje. Uvolňování karanténních opatření a snižování těžby na trhu převažují nad roztržkou Spojených států a Číny ohledně původu koronaviru.
C:\fakepath\ropa 05072013.jpg

Goldman Sachs: Ropa do příštího roku zdraží o víc než 100 procent

04.05.2020 Americká investiční banka Goldman Sachs na příští rok počítá s výrazným růstem cen ropy, který se podle ní dostaví v reakci na výrazné omezování produkce suroviny v hlavních těžebních zemích. Jedním z faktorů, které hovoří pro růst cen, je podle analytického týmu banky i postupný růst poptávky po ropě, jak se začíná obnovovat ekonomická aktivita.
C:\fakepath\trump2.jpeg

Trump a jeho tweety: Nová anomálie na trhu

04.05.2020 Donald Trump zbořil snad všechny zavedené pořádky už během své prezidentské kampaně a rozhodně v tomto trendu pokračuje i během vládnutí v Bílém domě. Jeho největší zbraní v tomto ohledu je Twitter a s ohledem na sílu slov, která nynější prezident Spojených států používá, můžeme mluvit o bombě pro finanční trhy pokaždé, když Trump zveřejní další ze svých tweetů.
C:\fakepath\Ropa1.jpeg

Komodity: Ropa obnovila cenový propad, později ztráty zmírnila

28.04.2020 Ropa dnes na světových trzích obnovila cenový propad, zejména pak americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI), která ztrácela přes 20 procent, než se stabilizovala. Vliv má i nadále hlavně nedostatek skladovacích kapacit ve Spojených státech, nově se ale podle analytiků přidávají obavy, že poptávka po ropě se po skončení pandemie způsobené koronavirem bude zvyšovat jen pomalu.
img

Ranní nadhoz - spotřebitelský sentiment v USA na minimech

28.04.2020 Ceny ropy na světových trzích zahájily nový týden dalším poklesem, za kterým je přetrvávající nadprodukce a nedostatečné skladovací kapacity. Americká lehká ropa WTI s dodáním v červnu spadla o zhruba 26 % a prodávala se za 12,5 USD za barel, cena ropy Brent včera ztratila 8,5 % a pohybovala se znovu mírně pod 20 USD za barel.
C:\fakepath\ropa3.jpg

Ropa znovu prudce zlevňuje, americká WTI ztrácí 13 procent

27.04.2020 Ceny ropy na světových trzích zahájily týden dalším silným poklesem, za kterým je přetrvávající nadprodukce a úbytek skladovacích kapacit. Na trhu tak sílí obavy, že těžební škrty, na kterých se dohodli velcí producenti, nebudou stačit a že ropu čeká další výrazný cenový propad. Vyloučen tak podle analytiků není ani opětovný pokles ceny nejbližšího kontraktu do záporných hodnot.
img

Ropa zadarmo. Více než 26 milionů Američanů je bez práce

24.04.2020 V pondělí po výrazném snížení poptávky po ropě z důvodů pandemických opatření, se květnový kontrakt na ropu WTI dostal do záporných čísel (přibližně až -35 USD za barel). Hlavním důvodem bylo uvědomění si spekulantů, že na rozdíl od ropy Brent je nutné barely ropy WTI fyzicky převzít. Panické prodeje proto započaly. Také cena ropy Brent poklesla, a to až na 16 dolarů za barel, což je nejnižší cena za posledních 20 let.
img

Evropská data kazí náladu akciím i euru

23.04.2020 Ropa sice vykazuje stále poměrně velké pohyby, ale to už v rámci konsolidace po pádu ze začátku týdne. Brent se obchoduje nad 21 dolary, WTI roste zpět k 15 USD za barel. Takový vývoj dává prostor přesunout více pozornosti k novým makrodatům, která jsou dnes na programu.
img

Rychlé shrnutí

22.04.2020 Sentiment v Asii je dnes mírně negativní. Nikkei klesá o 1.2 %, ASX o 0.25 % a Kospi zatím své pozice drží. Smíšená situace panuje také na čínských indexech, zatímco futures na DAX signalizují mírný býčí gap.
C:\fakepath\ropa3.jpg

Forbes: Kam dál, když cena ropy poprvé spadla pod nulu

21.04.2020 Cena nejbližšího kontraktu na americkou lehkou ropu WTI kvůli koronaviru poprvé spadla pod nulu. Už při obchodování v Asii a v Evropě v pondělí květnový kontrakt na WTI ztratil prakticky veškerou hodnotu a pak uzavřel na minus 37,63 USD za barel. To byl propad o více než 300 procent a nejhorší vývoj minimálně od roku 1946, kdy se tato data začala systematicky zapisovat. Nabízí se tedy otázka, kam dál, napsal Gaurav Sharma na serveru časopisu Forbes.
img

Cena ropy klesla prvýkrát v histórií do záporných hodnôt!

20.04.2020 Májový kontrakt ropy WTI dnes zaznamenal pokles o viac ako 100 %, pričom prvýkrát v histórií cena klesla do záporných hodnôt a prekonala cenu -10 USD za barel. Tento výrazný pokles ceny ropy je spôsobený najmä blížiacou sa exspiráciou májového kontraktu a nedostatkom kapacít na uskladnenie ropy. Keďže májový kontrakt čoskoro exspiruje a väčšina účastníkov sa chce vyhnúť fyzickej dodávke ropy, na trhu sa spustila vlna historických výpredajov.
C:\fakepath\ropa1.jpg

Prečo majú brokeri rôznu cenu ropy?

20.04.2020 Posledné týždne sa často stretávam s otázkou prečo sa ceny ropy medzi brokermi niekedy viac alebo menej líšia. Je to jednoduché, obchoduje sa viacero rôznych kontraktov a každý broker a poskytovateľ likvidity si môže zvoliť ako podkladové aktíva rôzne kontrakty. Preto sa určite oplatí poznať rozdiely medzi kontraktmi, pozrime sa na to bližšie.
C:\fakepath\MW-IE162_corona.jpg

Koronavirus a finanční trhy – kde se nacházejí obchodní příležitosti?

20.04.2020 Každá krize s finančními trhy pořádně zamává. Z důvodu panického uzavírání pozic, prorážení stop-lossů a margin calls se mohou ceny aktiv výrazně odchýlit od své fundamentální hodnoty a nabízet tak zajímavé obchodní příležitosti.
C:\fakepath\R4.jpg

Komodity: Ceny ropy dnes rostou, trhy čekají na projev Trumpa

12.11.2019 Ceny ropy dnes mírně rostou. Finanční trhy, od akciových a dluhopisových po komoditní, doufají, že americký prezident Donald Trump ve svém dnešním projevu naznačí pokrok v jednání o obchodní dohodě s Čínou.
img

Fed slíbil levné peníze do poloviny roku 2013 - bude to stačit?

10.08.2011 Všechny zraky (a naděje?) se upíraly k zasedání Federálního výboru pro otevřený trh (FOMC), zatímco globální akciové trhy čelily 10dennímu výprodeji. Před zveřejněním výsledku zasedání se devizové trhy stabilizovaly, přestože úlohu bezpečného přístavu i nadále hrál CHF, který vůči EUR i USD vyšplhal na rekordní maxima. Zde si můžete přečíst kompletní prohlášení FOMC, jehož podstata po značném zhoršení ekonomického výhledu tkví ve slibu zachovat do poloviny roku 2013 extrémně umírněný postoj včetně ,,přiměřeného" používání doplňkových nástrojů. Vypadá to, že žádné QE3 se v tuto chvíli nekoná a za zmínku stojí i skutečnost, že proti tomuto novému postoji k měnové politice se postavili tři členové FOMC, konkrétně Plosser, Fisher a Kocherlakota. Znamená to, že cesta pro případné QE3 může být do budoucna trnitá. Tento příslib levných peněz posloužil Wall Street jako odrazový můstek - index DJIA si připsal 3,98 %, S&P +4,74 % a Nasdaq +5,29 %. Na to, abychom poznali, zda se jedná o falešný odraz, nebo začátek udržitelnějšího růstu, si budeme muset počkat. Výnosy z amerických vládních dluhopisů poklesly na rekordní minima a dostaly USD pod tlak - dolarový index se vrátil na minima z nedávné doby.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Offshore | Čína | Peníze | Kanadský dolar | Stříbro | Akciový index | Equity | Inflace | EUR/USD | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | HDP | Kanada | Německo | Francie | Španělsko | Apple | Polský zlotý | Analytik | New York | Ceny ropy | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | ETF | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Rizika | Export | Nikkei | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Zhodnocení | Bank of England | Bloomberg | Broker | CFD | CME | Cap | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | DAX | Demo účet | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | ECB | ESM | Ekonomika | Euro | FOMC | Fed | Finanční trhy | Komoditní fondy | Futures | Gap | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Investice | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | Low | MT4 | Margin | MetaTrader | Měny | NYMEX | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní bilance | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Platební bilance | Platforma | Pozice | Prodeje existujících domů | Retracement | Platina | Riziko | Rolování | Ropa | Sentiment | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Ukazatel | Výnos | Wall Street | ZEW index | Bondy | Zlato | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Asijské akcie | Citigroup | Cena ropy | Komerční banka | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Americká lehká ropa | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ministři financí | Vývoj ceny | Business | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Těžba ropy | Futures kontrakt | Kurz dolaru | Kurz eura | Zkušenosti | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitosti | Obchodovat | MT5 | Deutsche Bank | Investiční banka | Analytický tým | Aktuální kurzy | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Index cen | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Zásoby ropy | Wall Street Journal | Financial Times | Obchodníci | Semináře | Raiffeisenbank | Benzín RBOB | EPS | Index | Odpor | Volatilní | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Brent | Brokerské společnosti | Brokeři | Cena | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakty | CISCO | CZK | Devizové trhy | DJIA | Dolar | Dolary | Eura | Exchange | Fondy | FXstreet.cz | Graf | Index DJIA | Index Dow Jones | Index PMI | Instrument | Instrumenty | Investiční | Investiční poradenství | ISM | Jádrová inflace | EBay | Komoditní | Kurz dolarů | Kurzy | Libra | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Market | Markets | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Nemovitosti | Norská koruna | Obchodní platformy | PayPal | Reuters | Ropy | Sázky | Société Générale | Shares | Trh | Tržní podíl | Twitter | Unce zlata | Volkswagen | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Webináře | WTI | XM | Zemní plyn | Zlaté rezervy | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Tradeři | CNBC | ZEW | EIA | ING | Benzín | RBOB | Indie | Intermediate | Měď | ROCE | CTA | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Barchart | Černé zlato | Poskytovatel likvidity | Tržby | Tržní sentiment | Komise | Kontrakt | Cukr | Vzdělání | Burze | Dividendové akcie | Investment | Traders | Markit | Danske Bank | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Jackson Hole | CNN | Wells Fargo | Microsoft | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Ole Hansen | Thomson Reuters | HUF/EUR | Zasedání centrální banky | BMW | Hospodářské výsledky | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Severomořská ropa | Earnings | Podnikatelé | Globální akciové trhy | KBC | BlackRock | Ekonomický a strategický výzkum | Přehled | Agentura Reuters | Cena kontraktu | Futures kontrakty | Contango | Ekonomická aktivita | City | Ministři financí eurozóny | Forbes | Vývoj ceny ropy WTI | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | IHS | JPMorgan Chase | Vladimir Putin | Americký akciový index | S&P Global | Agentura Bloomberg | Obchodování v Asii | Walmart | Propad | Severomořská ropa Brent | TradingView | S&P | Ztráty | Bezpečné útočiště | Ekonomická data | Americké indexy | Philip Morris | Saúdská Arábie | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | Šéf společnosti | Baidu | Tesla | Výhled | Rekordní minima | Rekordní maxima | Propad akcií | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Predikce | General Electric | Krize | Analytický tým FXstreet.cz | Přebytek ropy | Výnosy | Americká vláda | Index cen domů | cTrader | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Belgie | Norsko | Očekávání | ABN AMRO Bank | IHS Markit | ex | Purple Trading | Rystad Energy | Ranní nadhoz | BBVA | Lipow Oil Associates | Chicago Mercantile Exchange | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Cena palladia | Palladium | Ropné měny | Štěpán Hájek | Vzácné kovy | Drobní investoři | Saxo | Raytheon | Lockheed Martin | Kartel OPEC | OPEC+ | Podniky | L.F. Investment Limited | McDonald's | Americká investiční banka | Forint | Pokles ceny | RDSA | Royal Dutch Shell | Norges Bank | Nové peníze | Vývoj těžby ropy | I-Trader | Trh s ropou | Dodávky ropy | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Konzultační společnosti | Obchodní platforma MetaTrader | Obchodování se CFD | Zpomalení hospodářského růstu | Fondy ETF | Ropný kartel | Oživení trhu | Palladiové akcie | Slabší dolar | CNY | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Ceny pohonných hmot | NVDA | iFX | Ropné akcie | Vývoj na trzích | Výnosové křivky | Pokles cen | XTB Research | AMZN | Thyssenkrupp | Prosus | Denní graf | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Vyzkoušet si trading | MetLife | GOOGL | Ceny palladia | Akcie roku | Kakao | Očekávané Earnings | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Hospodářské krize | Mnoho ziskových obchodů | Automobilky | KOSPI | MetaTrader 5 Supreme Edition | Deficit | Prezident Donald Trump | Ropné firmy | Objem | Ropný kartel OPEC | MSFT | Obchod | Těžba v USA | Supreme Edition | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Cisco Systems | Firma | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Týdenní zpráva | Růst cen | WTI CFD | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Americký Senát | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | GM | Skupina OPEC+ | Čínský prezident | Amazon | Louis Vuitton | LVMH | Vyhlídky | Průzkumy | INTC | Walt Disney | Ekonomická důvěra | Globální trh | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Průmysl | ADP | HUF | PLN | Na burze | Deficit zahraničního obchodu | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Ceny potravin | Německý ZEW index | Problémy | Total | Ranní zpráva | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | GBP/EUR | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Ford Motor | United Technologies | AbbVie | Allergan | Amgen | Airbus | Akciový index Dow Jones | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Accor | Americké centrální banky | AXA | Regulátoři | FedEx | FDX | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Nike | Úbytek | Stratég | Kraft Heinz | Wirecard | Ziskovost | Investiční aktivita | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Růst poptávky | Američané | Altria Group | Netflix | NFLX | Daimler | Ceny ropy dnes | Micron Technology | Microchip Technology | Irák | Ministr zahraničí | Sodexo | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Luboš Růžička | Analytička | Ukazatele | SAP | Zamyšlení | Komunikace | Trump | Prezident | AMGN | Koronavirus | Nový koronavirus | Výsledky průzkumu | Paypal Holdings | Trhy | Aktivita firem | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Šíření koronaviru | American Express | Pokles | Situace | Stratég Saxo Bank | Pandemie | IHNED | Starbucks | Boeing | L.F. Investment | Lehká ropa WTI | Raiffeisenbank a.s. | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | Dovoz z Číny | SBUX | Akcie v roce 2020 | Pesimismus | Útlum aktivity | BP | Fresenius Medical | FME | Aktivity v Číně | Adidas | SEC | Rolování kontraktů | Americké ekonomiky | Obchodovanie | West Texas Intermediate | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | COVID-19 | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Gilead Sciences | Společnost CME Group | Průměrná mzda | Vývoj | Nová data | Snížení těžby | Martin Gürtler | Mzda | Vládní opatření | Opatření proti šíření nemoci | Vysoká rizika | Air France-KLM | Lufthansa | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Další vývoj | Karanténní opatření | Americká seance | Asijská seance | Barel WTI | Propad poptávky | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Vládní podpory | Texas | PYPL | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Salmán | Investiční banka Goldman Sachs | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Využití ESM | Sněmovna reprezentantů | Dávky v nezaměstnanosti | Tým Admiral Markets | Anomálie na trhu | Anomálie | Tomáš Raputa | Růst | United Airlines | American Airlines | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Allianz | Nejlepší palladiové akcie | Abbott Laboratories | Ekonomiky | Poradce | Organizace | Růst nezaměstnanosti | Nvidia Corp | Práce | Koronakrize | Údaje | Skupina OPEC | Ropný průmysl | Eni | Cushing | Opatření proti šíření koronaviru | Vládní opatření proti šíření koronaviru | UnitedHealth Group | Hluboké recese | Ministři | Opětovný pokles | Oživení ekonomik | Cena benzínu | Nadprodukce | Snížení produkce | ATVI | WMT | Activision Blizzard | Více peněz | Microsoft Corp | US Bancorp | Majitel | Bankovní vzdělání | Procter & Gamble | Statistiky | Malé podniky | ZEW index ekonomického sentimentu | Koronavirus a finanční trhy | Struktura kontraktů | Nákup ropy WTI | Nákup ropy | Ceny ropných kontraktů | Vývoj poměru ceny zlata a stříbra | Vývoj ceny stříbra v USD | Vývoj ceny ropy WTI v USD | Vývoj měnového páru USD/CAD | Blízkovýchodní monarchie | Výprodejová cena | Američtí těžaři | CFD na futures | CFD na ropu | Futures fyzickým doručením | Květnový kontrakt | Kontrakt na WTI | Květnový kontrakt na WTI | SaxoStrats | USO | Purple Trading Štěpán Hájek | Propad ceny ropy | Propad ceny | S&P500 | Cushing v Oklahomě | Gaurav Sharma | Majitel burzy | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Historické snížení těžby | Producenti ropy | Producenti ropy ze skupiny OPEC | Producenti ropy ze skupiny OPEC+ | Nizozemsko | Důvěra v eurozóně | ETF USO | Kontraktní měsíce | Uvolňování karanténních opatření | Tweety | Cena surové ropy | Surové ropy | PMI ve službách | Evropská data | Břidlicové ropy | Air France | Posílení | Ropa zadarmo | Sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment | Cenový propad | Lék na COVID-19 | Americká centrální banka (Fed) | Zaměstnanci | Americký ropný průmysl | Nastavení celní politiky | Celní politiky | Celní politiky USA | Nastavení celní politiky USA | Blízký východ | Tweet Donalda Trumpa | Trump a jeho tweety | Tweet | Mohamed bin Salmán | Poválečné recese | Nejhlubší poválečné recese | Zvyšováním těžby | Navýšení cel | Navýšení cel pro dovoz z Číny | Mike Pompeo | Andy Lipow | Vývoj komodit | Futures na zemní plyn | HG měď | Ceny dobytka | Dovoz | Vývoz | Zahraniční obchod za březen | Obchodní přebytek | Kurz eura k americkému dolaru | Levné peníze | Záporné ceny ropy | Negativní hodnoty | Záporné ceny | Brent.i | CL.i | CL | Spekulovat | Spekulovat na záporné ceny | Obchodní platformy Metatrader | Koronavirová pandemie | Projev Trumpa
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Dolar | Graf

Předchozí klíčová slova

USD/SEK
USD/SGD
USDT
USDTBTC
USD/THB
USD to CZK
USD TRY
USD/TRY
USD/UAH
USDX

Následující klíčová slova

USD/ZAR
U.S. Forex
USGFX
U.S. Global Investors
US High Yield
Úsilí
Úsilí centrálních bank
Uskupení Přátel koheze
Uskutečnění hladkého brexitu
USMCA
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít