Úterý 21. září 2021 13:48
reklama
X
Admiral Markets
reklama
X
Purple Trading Roadshow
reklama
X
Purple Trading Roadshow
reklama
X
ETX Capital

Klíčová slova - Nové peníze

C:\fakepath\p-20092021-lv.gif

Analytici: České akcie by letos mohly posunout svá 11letá maxima

20.09.2021 Akcie na pražské burze, které v pátek podle indexu PX posílily na jedenáctiletá maxima, by ve zbytku roku mohly rekord dále posunout. Shodli se na tom analytici oslovení dnes ČTK. Růst by již podle nich neměl být tak výrazný, při negativním vývoji na světových trzích nevyloučili ani korekci.
C:\fakepath\v-06082021-lv.gif

Venezuela od října kvůli hyperinflaci škrtne na všech bankovkách šest nul

05.08.2021 Venezuela od října škrtne na všech bankovkách šest nul. Oznámila to dnes místní centrální banka, která se kvůli hyperinflaci rozhodla změnit nominální hodnotu své zdevastované měny bolívar už podruhé za poslední tři roky. Plán nic nezmění na dopadech kolapsu venezuelské ekonomiky, který přinutil k emigraci z této jihoamerické země miliony lidí. Každodenní peněžní transakce by ale díky tomuto kroku mohly být jednodušší, uvedla agentura Reuters.
img

Klíčové centrální banky tisknou peníze jako o závod

12.04.2021 Jak názorně ukazuje graf, klíčové centrální banky tisknou nové peníze od začátku pandemie jako o závod. Celkový objem bilanční sumy Evropské centrální banky nyní činí 8,9 bilionu dolarů, amerického Fedu 7,6 bilionu dolarů, japonské centrální banky (BOJ) 6,8 bilionu dolarů a čínské centrální banky (PBOC) 5,9 bilionu. Na grafu je taky dobře vidět, jakým zásadním způsobem tištění peněz zrychlilo při začátku globální pandemie na začátku loňského roku.
img

Češi během roku pandemie nastřádali 230 miliard korun úspor, spořili více než čtyřikrát rychleji, než je běžné. Obchodníci budou mít po otevření obchodů „žně“

09.04.2021 Lidem v České republice v posledním roce rekordně narostly úspory. Vzhledem k tomu, že se v pondělí otevírá část dosud otevřených obchodů a provozoven, mohou jejich provozovatelé očekávat „žně“. Češi totiž začnou nastřádané peníze „pouštět“ do ekonomiky.
img

Centrální banka může trvale ulevovat vládě od dluhu i v ČR, dnes totiž prošla novela zákona o ČNB. Je to dobře, ekonomika s národní měnou vyžaduje silnou národní banku

24.03.2021 Přelomovou povahu některých dějů leckdy odhalí až časový odstup. Dějiny. Až se budou psát dějiny českého centrálního bankovnictví, nepochybným milníkem bude dnešek. Ode dneška se Česká národní banka (ČNB) trvale řadí mezi centrální banky, jež mohou takzvaně kvantitativně uvolňovat. Tedy tisknout a vytvářet nové peníze, aby za ně bez výraznějšího omezení nakupovaly vládní dluh. Poslanecká sněmovna totiž dnes dopoledne schválila příslušnou novelu zákona o ČNB.
C:\fakepath\GlobalMarkets.jpg

UNCTAD: Globální ekonomika letos vzroste o 4,7 procenta

18.03.2021 Globální ekonomika by se letos měla zotavit, očkování a expanzivní měnová politika totiž pomáhají napravit škody způsobené pandemií, která zničila více než čtvrt miliardy pracovních míst. Celosvětový hrubý domácí produkt (HDP) by se letos mohl zvýšit o 4,7 procenta po loňském propadu, který byl nejhlubší od druhé světové války. Ve své zprávě to uvedla Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD).
img

🧷Zinek dnes roste nejvíce z celého trhu📈

11.02.2021 Zinek dnes přidává 2,5 % a s náskokem vede zisky na komoditním trhu. Kov už zároveň vymazal 2/3 lednových ztrát. Co stojí za jeho silou? Globální ekonomika si prochází ekonomickým oživením. Vlády se rekordně zadlužují a pumpují nové peníze na finanční trhy. USA jsou v závěrečné fázi schvalování stimulu ve výši 1,9 mld. dolarů, ovšem ani evropské vlády a další nezůstávají příliš pozadu. Čína je největším výrobcem na světě a z rekordního zadlužování profituje.
C:\fakepath\fed-usa-250120201-2.png

Co řekne Fed na všechny stimuly?

25.01.2021 Nově zvolený prezident Joe Biden se hned po inauguraci vrhnul do prosazování nového stimulačního balíku ve výši 1,9 bilionu dolarů. Akcie sice ještě pořád hýří optimismem, dluhopisoví investoři a měny emerging markets už jsou ale velice nervózní. S takovou dávkou nových peněz na účtech domácností totiž rostou inflační očekávání a všichni jsou zvědaví, jak se k takovému makroekonomickému mixu postaví americká centrální banka (Fed).
img

Kurz EUR/USD: Velký přehled a prognóza pro rok 2021!

31.12.2020 EUR/USD je nejoblíbenější měnový pár světa. Probíhá v něm téměř čtvrtina všech měnových transakcí. S obratem více než 5 bilionů USD denně (včetně derivátů) je měnový trh největším a nejlikvidnějším trhem na světě. Díky tomu je například mnohem dynamičtější než akciový trh.
img

Rekordy v investicích. Trhy hledí na rok 2021 s optimismem

22.12.2020 Blíží se konec roku, a to je vždy čas k bilancování. Letošní rok byl (nejen) z pohledu investic unikátní a v mnoha ohledech rekordní. A každý asi tuší proč. Všichni lidé na celém světě zakusili nebo alespoň zaznamenali pandemii, kterou lidstvo nepamatuje od konce první světové války. Pandemie hrála letos první housle i ve světě investic. Podívejme se, jakou „písničku“ si investoři vyslechli.
img

Bitcoin poprvé v historii stojí více než 20 tisíc dolarů. Bitcoinu pomáhá k cenovému růstu to samé, co Babišově vládě k enormnímu zadlužování

16.12.2020 Bitcoin, nejrozšířenější kryptoměna světa, dnes pokořila svůj dosavadní cenový rekord a také poprvé v historii překonala psychologickou cenovou hranici 20 tisíc dolarů za kus. Podle údajů serveru Coindesk bitcoin překonal tuto hranici dnes odpoledne středoevropského času, krátce před 14:45.
img

Akcie se odpoledne zvedají. ECB se chystá do akce, americká ekonomika jede

29.10.2020 Oživení v eurozóně ztrácí dynamiku rychleji, než se čekalo, a výhled pro nejbližší období se zhoršil, konstatovala ECB na dnešním zasedání. Banka rozhodne o rekalibraci svých nástrojů v prosinci, kdy bude mít k dispozici novou prognózu. Prezidentka Lagardová řekla, že o prosincové akci ECB je jen malá pochybnost. Nenaznačila, který z instrumentů by banka použila primárně, a jako obvykle se odkázala na škálu všech svých nástrojů. Do té doby chce ECB používat stejné nástroje jako dosud a využívat jejich flexibilitu - zejména jde o nákupy v rámci programu PEPP.
C:\fakepath\Turecko2.jpg

Turecká vláda letos navzdory koronaviru očekává mírný nárůst HDP

30.09.2020 Turecká ekonomika by v letošním roce měla navzdory negativním dopadům koronaviru vykázat nárůst o 0,3 procenta. Uvedl to včera turecký ministr financí Berat Albayrak. Upozornil nicméně, že v případě nejhoršího scénáře by letos mohl hrubý domácí produkt (HDP) Turecka klesnout o 1,5 procenta.
img

Světu hrozí citelná inflace i nová studená válka. Bohatí lidé proto ve velkém investují do fyzického zlata

21.09.2020 Cena zlata letos stoupá na svůj třetí vrchol od roku 1971, kdy byl opuštěn takzvaný brettonwoodský systém směnných kursů a s ním i navázání amerického dolaru právě na zlato. První z vrcholů nastal v roce 1980, druhý pak před devíti lety.
C:\fakepath\sn-16092020-lv.gif

Nabídka akcií Snowflake je rekordní nabídkou softwarové firmy

16.09.2020 Primární nabídka akcií společnosti Snowflake se stala největší letošní nabídkou ve Spojených státech a vůbec největší nabídkou softwarové firmy. Společnost z primární nabídky získala 3,36 miliardy USD (75,8 miliardy Kč), když cenu jedné akcie stanovila na 120 USD. Tržní hodnota firmy poskytující cloudová úložiště dat činí 33 miliard USD, uvedl zpravodajský server CNN.
img

Stavební práce zdražují. Ceny v zemědělství a průmyslu klesají

16.09.2020 „Narůstající ceny stavebních prací a pozemků budou účinně bránit poklesu cen na realitním trhu. Navíc nízké úrokové sazby na hypotékách napumpují na realitní trh nové peníze, které budou tlačit na růst cen nemovitostí,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

17 investičních a finanční pojmů, které musí znát každý úspěšný investor

11.09.2020 Finanční páka, likvidita, kapitálový trh, cenné papíry, podílové fondy, volatilita. Ze začátku může být záplava termínů a pojmů pro nového investora ohromující. Začátky bývají náročné, a proto jsme připravili tento článek, který má pomoci začínajícím investorům lépe se orientovat v základních investičních a finančních pojmech, zkratkách a výrazech.
C:\fakepath\Turecko2.jpg

Turecká ekonomika kvůli koronaviru klesla nejvíce za deset let

31.08.2020 Turecká ekonomika klesla ve druhém čtvrtletí nejvíce za posledních deset let. Vedla si ale lépe, než čekali analytici, protože vládě se pomocí stimulačních opatření podařilo zmírnit škody způsobené koronavirovou pandemií, i když za cenu destabilizace domácí liry. Hrubý domácí produkt (HDP) klesl meziročně o 9,9 procenta po růstu o 4,5 procenta v prvních třech měsících roku. Oznámil to dnes turecký statistický úřad.
img

EUR/USD – jaká je prognóza kurzu EUR/USD v roce 2020

26.08.2020 Očekávání euro-dolaru jsou pro investory a společnosti velmi důležité. EUR/USD je nejoblíbenější měnový pár světa, ve kterém probíhá téměř čtvrtina všech měnových transakcí. S obratem více než 5 bilionů USD denně (včetně derivátů) je měnový trh největším a nejlikvidnějším trhem na světě. Díky tomu je například mnohem dynamičtější než akciový trh. Směnný kurz eura k dolaru je působivě rostoucí. Mnoho investorů hledá vysvětlení a zajímá je, co mohou od tohoto měnového páru čekat po zbytek roku 2020.
img

15 nejznámějších pravidel, které musí znát každý investor

21.08.2020 Ve světě investic často slyšíte různé moudrosti, které vám mají jednoduše poradit, jak se při investování chovat. Mnohé z těchto zažitých rad vycházejí z opakujících se trendů na burze. Jaké jsou tyto teze, které vás mají v kostce nasměrovat? A co si z těchto mouder můžete odnést právě vy?
C:\fakepath\zlato.jpg

Zlatá horečka – kam bude dále směřovat zlato?

27.07.2020 Zlato a s ním i ostatní vzácné kovy se těší s nástupem léta obrovskému zájmu ze strany investorů. Zvlášť po bezprecedentním záchranném balíčku z dílny americké vlády a centrální banky se zvýšily obavy veřejnosti z vyšší inflace a z oslabení dolaru, které standardně hrají do karet právě zlatu.
img

Rozbřesk: ECB posiluje svoji pozici největšího věřitele eurozóny

24.07.2020 Ještě týden si musíme počkat na první inventuru druhého kvartálu, který byl zřejmě nejhorším v novodobé historii. Předběžný odhad HDP zřejmě odhalí dvouciferný propad ekonomiky, a to nejenom té české. V mezičase však ještě budeme moci alespoň trochu nahlédnout na to, co se děje v průmyslu a ve službách v letních měsících. Dnes jsou třeba na pořadu dne předběžné výsledky indexů nákupních manažerů ve Francii, Německu a v eurozóně. Už ty minulé dopadly docela dobře (zejména pokud šlo o Francii), avšak pořád bylo těžké zbavit se pocitu, že za celkovým relativně příznivým číslem chybí i zmínka o rostoucích zakázkách.
C:\fakepath\purpe.jpg

Proč by obchodníci neměli ignorovat postupy centrálních bank

09.07.2020 V dnešní době již neexistuje moderní stát, který by neměl centrální banku, jež se svými zásahy snaží zajistit měnovou stabilitu dané země tak, aby se v co největší míře zabránilo neočekávaným a velkým výkyvům cen. Nestabilní měna může mít negativní vliv nejen na import a export zboží, ale také na samotný trading, jelikož pokud není měna stabilní a její kurz se rychle mění sem a tam, pak je pro podniky i obchodníky velmi obtížné, správně stanovovat hodnotu, což se může velmi negativně promítnout v konečné obchodní a účetní bilanci. A právě proto centrální banky zveřejňují důležité informace, které mají podnikům i obchodníkům pomoci v jejich budoucím oceňování.
C:\fakepath\penize2.png

Peníze z vrtulníků už padají

07.07.2020 Úrokové sazby už jsou ve Spojených státech, eurozóně i v Japonsku na nule nebo i pod ní. Nákup aktiv v rámci kvantitativního uvolňování jede na plný výkon. Zdálo by se, že hlavním světovým centrálním bankám zbývá pro znovunastartování ekonomik už jen „shazovat peníze z vrtulníku“, tj. připisovat ničím nekryté nové peníze přímo na bankovní účty občanům, aby bylo za co utrácet.
img

V Americe by Smartwings nejspíše zachránili. Americká centrální banka teď pomáhá zajistit kapitál skoro 140 čínským firmám, jež se obchodují na burzách v USA

24.06.2020 Zvažovaná státní pomoc aerolinkám Smartwings vyvolala vzrušené diskuse nejen mezi ekonomy. Samozřejmě, je to socialismus. Ale buďme principiální: buďme socialističtí vůči všem, anebo kapitalisticky nedejme nikomu nic.
img

Rozbřesk: Česko musí zrychlit vlastní pomoc ekonomice, nové peníze z EU jsou vzdálené

20.05.2020 Slibný zárodek evropského fondu na řešení krize z dílny Francie a Německa začíná narážet. Jeho spuštění dřív než v roce 2021 není podle francouzského ministra financí pravděpodobné, a tak se členské země budou muset primárně spolehnout na pomoc z domácích zdrojů. Objem prostředků (500 miliard euro) by přitom v případě, že by šlo o přímou finanční podporu (ne úvěry) byl už zajímavý. Z pohledu Česka bude tak jako tak kriticky důležité, jak bude definován postižený region, popřípadě odvětví nebo podnik.
C:\fakepath\MW-IE162_corona.jpg

Koronavirus a finanční trhy – kde se nacházejí obchodní příležitosti?

20.04.2020 Každá krize s finančními trhy pořádně zamává. Z důvodu panického uzavírání pozic, prorážení stop-lossů a margin calls se mohou ceny aktiv výrazně odchýlit od své fundamentální hodnoty a nabízet tak zajímavé obchodní příležitosti.
C:\fakepath\bitcoin.png

Technická analýza: Bitcoin a NASDAQ

26.03.2020 Bitcoin se v tomto týdnu drží nad 6 000 USD a propad se zastavil důvodem bude určitě i uklidnění na světových trzích.
C:\fakepath\ecb-19032020-lv.jpg

ECB zavádí kvůli koronaviru podpůrný program za 750 miliard eur

19.03.2020 Ve snaze bojovat proti ekonomickým dopadům pandemie způsobené šířením nového koronaviru zavádí Evropská centrální banka (ECB) nový podpůrný program. Banka ve středu pozdě večer po neplánované schůzce Rady guvernérů oznámila, že začne nakupovat dluhopisy a další aktiva v objemu 750 miliard eur (20,9 bilionu Kč). Program potrvá do konce roku a bude se vztahovat na dluhopisy státního i soukromého sektoru, stejně jako na dluhopisy řecké vlády.
img

CME BTC futures výrazně zvýšil objem kontraktů a má zásadní vliv na BTC

10.01.2020 Postupná fáze dozrávání kryptoměn, pozorovatelná v posledních několika málo letech, je velkou měrou způsobena vlivem institucionálních investorů, jejichž rapidní nárůst jde na vrub kotování BTC futures na CME (od prosince 2017). Lze předpokládat, že reálná úroveň institucionální účasti je pravděpodobně vyšší než běžně používané údaje o objemu obchodování.
img

EUR/USD – jaký můžeme očekávat vývoj v roce 2020?

19.12.2019 Očekávání euro-dolaru jsou pro investory a společnosti velmi důležité. Jedná se o nejoblíbenější měnový pár, ve kterém probíhá téměř čtvrtina všech měnových transakcí na světě. S obratem více než 5 bilionů USD denně (včetně derivátů) je devizový trh největším a nejlikvidnějším trhem na světě. To činí tento trh například mnohem větším než trh cenných papírů.
img

Na trzích vítězí chamtivost. Investoři ignorují rizika

25.11.2019 „Peníze, které centrální banky pumpují do ekonomiky, končí z velké části na akciových trzích. Z tohoto důvodu mnohé akciové indexy překonávají svá historická maxima, i když ziskovost firem mírně klesá a světová ekonomika roste nejpomalejším tempem od globální finanční krize,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Dluhopisové fondy – jak fungují a stanou se velkými vítězi roku 2019?

27.09.2019 Dluhopisové fondy, někdy označované také jako penzijní, jsou investiční fondy, které investují výhradně do dluhopisů. V důsledku výplaty úroků z dluhopisů a obchodování s drženými cennými papíry se zvyšuje hodnota penzijních fondů.
img

Ozvěny trhu: Vyschlý pramen dolarové likvidity

27.09.2019 V běžných časech se o dění na peněžním trhu v médiích příliš nedočtete, a to ani v USA, kde hraje daleko zásadnější roli než v kontinentální Evropě nebo v České republice. I proto trhy překvapila nedávná zpráva o skokovém nárůstu krátkodobých úrokových sazeb na tomto trhu v USA. Ty jsou odvozeny od základní úrokové sazby americké centrální banky a v době klidu se pohybují v centrální bankou stanoveném pásmu. Nicméně v situaci, kdy se na trhu objeví příliš subjektů s nedostatkem finančních prostředků, roste poptávka po úvěrech a úrokové sazby rostou. Pokud je situace opravdu dramatická, dostane se tržní úroková sazba z daného pásma, což je signál pro ostatní hráče, že se děje na finančních trzích něco špatného, a pro centrální banku důvod k akci.
C:\fakepath\euro.jpg

Euro si nevšímá poklesu rizika

12.09.2019 Zdá se, že v posledních dnech tají ledy, které straší globální ekonomiku. Čína se vrací k jednacímu stolu o vzájemném obchodu se Spojenými státy a snižuje některá dříve zavedená cla. USA se zase chystají zmírnit sankce na Írán poté, co prezident Trump vyhodil ze svého týmu zatvrzelého jestřába Johna Boltona. A hrozba divokého brexitu se po schválení příslušného zákona parlamentem v Londýně výrazně snížila.
img

5 užitečných tipů pro obchodování opcí, které byste měli znát

02.08.2019 Pokud čtete knihy o opcích nebo procházíte internet, najdete spoustu tipů a triků, jak zlepšit svůj trading. Čím déle obchodujete s opcemi, tím vyšší je šance, že narazíte na stejnou radu, kterou jste již před časem objevili jinde. To může přinést pocit, že o obchodování s opcemi víte již vše a není se čemu učit.
img

EUR/USD – jaký můžeme očekávat vývoj v roce 2019?

24.04.2019 Očekávání euro-dolaru jsou pro investory a společnosti velmi důležité. Jedná se o nejoblíbenější měnový pár, ve kterém probíhá téměř čtvrtina všech měnových transakcí na světě.
img

15 nejznámějších trendů na burze cenných papírů

28.02.2019 “Sell in May and Go Away, But remember to come back in September” je jedna z nejznámějších vět na burze cenných papírů. Ve světě investic často slyšíte různé moudrosti, které vám mají jednoduše poradit, jak se při investování chovat.
img

15 nejznámějších pravidel, které musí znát každý investor

27.02.2019 “Sell in May and Go Away, But remember to come back in September” je jedna z nejznámějších vět na burze cenných papírů. Ve světě investic často slyšíte různé moudrosti, které vám mají jednoduše poradit, jak se při investování chovat.
img

Dolarové investice válcují akcie. Mezi Čínou a USA je dočasné příměří.

03.12.2018 Podle současné situace na trhu je zřejmé, že investory lákají dolary mnohem více než akcie. USA je v podstatě klíčovým...
img

Rozbřesk: Dochází už průmyslu dech?

09.10.2018 Česká ekonomika směřuje k slabším výsledkům a potvrdila to i včera zveřejněná čísla z průmyslu. Růst produkce o necelá dvě procenta nebyl nikterak překvapivý a ani to, že za slabšími výsledky můžeme hledat nižší výkon automobilek. Mnohem zajímavější byly jako vždy nové zakázky, které vzrostly tentokrát pouze o 2,4 %. V případě automobilek dokonce stagnovaly. Slabší výsledky sice můžeme částečně zdůvodnit možným přesunem dovolených mezi letními měsíci, avšak hlavní problém, co bude dál s evropským automobilovým trhem, až tak jednoduše ze stolu shodit nemůžeme.
img

Revoluční změny v akciovém indexu S&P 500

01.10.2018 Začátek října přináší největší změny indexu S&P 500 od roku 1999. Vzniknou a zaniknou sektory a odvětví, dojde ke změně jejich vah v indexu a některé akcie se přesunou do jiných sektorů. Změny se nejvíce dotknou sektorů informačních technologií, telekomunikací a zbytného spotřebního zboží. Změny se týkají mimo jiné většiny velmi známých FAANG titulů Alphabet (Google), Facebook a Netflix, které budou nyní patřit pod nově vznikající sektor komunikačních služeb.
C:\fakepath\ecb.jpg

ECB podle očekávání svoji měnovou politiku nezměnila

26.07.2018 Evropská centrální banka dnes podle očekávání svoji měnovou politiku nezměnila. Minulý měsíc ECB po zasedání Rady guvernérů oznámila, že díky oživení inflace je připravena od října snížit svůj rozsáhlý program nákupů dluhopisů, a zcela jej ukončit do konce letošního roku. Základní úrokové sazby však mají zůstat beze změny nejméně do léta 2019.
nemecko.jpg

Německo kritizuje zvýšení role ESM a plány ECB

05.08.2012 Proti zvýšené roli trvalého záchranného fondu eurozóny ESM a záměru Evropské centrální banky (ECB) obnovit nákupy státních dluhopisů ohrožených zemí eurozóny se o víkendu vyslovili někteří politici německé vládní koalice v čele s ministrem zahraničí Guidem Westerwellem a členy bavorské konzervativní strany CSU. Jeden z nich dokonce obvinil šéfa ECB Maria Draghiho z toho, že svou pozici v bance zneužívá k prosazování italských zájmů. Z Německa také znovu zazněl hlas, že by Řecko mělo opustit eurozónu.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Řecko | Čína | Peníze | Kanadský dolar | Disciplína | Stříbro | Akciové indexy | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | USA | Nezaměstnanost | Koruna | G20 | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Divergence | Měnová politika | Německo | Francie | Pražská burza | Španělsko | Apple | Analytik | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | EUR/CZK | Měnový trh | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bankovní rada | Bear | Bloomberg | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Broker | Bull | Burza | CBOE | CEO | CFD | CME | Call opce | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Demo účet | Derivát | Devizový trh | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividendový výnos | Dluhopis | ECB | ECN | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exekuce | Expanzivní politika | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Fondy peněžního trhu | Forexový obchodník | Futures | Grafy | High | ISIN | Index PX | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Koš | Kupón | Kurz | Kurzy měn | Likvidita | Long | Low | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Market Maker | Marže | Měna | Měna fondu | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodník | Obligace | Opce | Open | Open interest | P/E | Peněžní trh | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prémie | Put opce | Pákový efekt | Rally | Rating | Rezistence | Platina | Riziko | Rolování | Ropa | S&P 500 | Short | Long Term | Směnný kurz | Splatnost | Spotový trh | Spread | Support | Pokladniční poukázky | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Uplatnění opce | Uptrend | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Warranty | YTD | Yield | Bondy | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Fond | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání ECB | Ekonom | Pravděpodobnost | Zisk | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Kurz dolaru | Kurz eura | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | Hospodářský cyklus | Vývoj eura | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | Jak obchodovat | Obchodovat | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Over-The-Counter | Investiční banka | Analytický tým | Aktuální kurzy | Financování | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Conseq | Portugalsko | Facebook | LYNX | BTC | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | Centrální bankéři | Aktivum | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Akcie Siemens | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analýzy | Banka | Běžný účet | BH Securities | Brent | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | České akcie | České koruny | Denník | Dluh Řecka | Dolar | Dolary | ECN broker | Ekonomický růst | Ekonomika USA | Elektřina | Eura | Euro posiluje | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční kapitál | Finanční nástroje | Fondy | Forex obchodování | Forex tipy | Forex zdarma | Forex zprávy | ForexFactory | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index S&P 500 | Investice do dluhopisů | Investice do zlata | Investiční | Investiční poradenství | Investiční účet | Investování do komodit | Investovat do zlata | J&T | Jak investovat | Jak obchodovat forex | Kapitálové trhy | Komoditní | Komoditní trh | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz eura a dolaru | Kurz eura k dolaru | Kurzy | Libra | Management | Market | Markets | Měnové kurzy | Meziroční inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nemovitosti | Norská koruna | Obchodní platformy | Obchodování forex | Obchodování opcí | Obchodování s opcemi | Opce na akcie | Opční strategie | Oslabení měny | Patria.cz | Pips | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Signály | Směnný kurz eura | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové události | Švýcarské banky | Trh cenných papírů | Trh | Tržní hodnota | Turecká měna | Twitter | Unce zlata | Volatility | Výprodej | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj EUR/USD | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu EUR/USD | Webinář | Webináře | WTI | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | Opční prémium | Finanční nástroj | BreakEven | EIA | ING | Prodejní opce | Put | Buy | Hold | Indie | Lednový efekt | Ministerstvo financí | Obchodní den | Opční prémie | P.A. | P/S | ROCE | Sell | Small caps | Vláda ČR | Itálie | Spojené státy | Barchart | Repo operace | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | eBook | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Volby | Úspěšný trader | Úspěšný investor | Cukr | Velcí hráči | Burza dnes | Burze | Dividendové akcie | Graf EUR/USD | Investment | Markit | CNN | Microsoft | Nordea | TLTRO | Washington Post | Sója | Oslabení eura | Snižování sazeb | UNCTAD | Expanzivní měnová politika | HUF/EUR | Kurz EUR/USD | Brazílie | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Úspěch | Podnikání | Euro vůči dolaru | Ministr financí | Vývoj akciového indexu | Měnové riziko | Cizí měny | Zvyšování úrokových sazeb | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Prezident Fedu | Earnings | Podnikatelé | Globální akciové trhy | Ekonomický a strategický výzkum | Přehled | Agentura Reuters | Bankovnictví | Futures kontrakty | Contango | Swapy | Ekonomická aktivita | Rozdávání peněz | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Americké firmy | Zpravodajský server | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Inflační tlaky | Ekonomické dopady | Globální finanční krize | Broker Trust | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Vládní dluhopisy | Růst akcií | Americké burzy | Uvolňování měnové politiky | Walmart | Propad | Burzovní parket | Úvěrový rating | Kryptoměny | S&P | Bezpečné dluhopisy | Akcie na pražské burze | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Oslabení dolaru | Nálada na trhu | Finanční injekce | Opatření centrálních bank | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Erste | Světové finanční krize | Tempo růstu | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | Zájem o akcie | Odhodlání | Kryptoměna | Výhled | Hlavní úroková sazba | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Držení akcií | Historická data | Americké akciové trhy | Mzdy | Slabé euro | Úspěšné obchodování | Analytik J&T Banky | Predikce | Ekonomická situace | Průzkum | Krize | Investiční stratég | Analytický tým FXstreet.cz | Světové trhy | Zprávy a události | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Výnosy | Měnový pár GBP/USD | Americká vláda | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Turecká ekonomika | TRY | Institucionální investoři | Příjmy | Návratnost investice | Finanční domy | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Obchodování forexu | Konsenzus | Pokles ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Hlavní ekonom | Odhad HDP | Očekávání | Globtrex | Devizy | Morningstar | Úspěšné investování | Purple Trading | J.P. Morgan | Akcie českých bank | Vstup na burzu | Zahraniční forex | Sell in May and go away | CoinDesk | BHS | Globtrex.com | Objem zlata | Ekonomické výhledy | Veřejně obchodované fondy | Investiční firmy | Vysoké ceny bytů | Palladium | Podnikové dluhopisy | BTC/USD | Jerome Powell | LYNX Trading | Rebalancování indexů | Bolívar | Ropné měny | Jak fungují akcie | Vzácné kovy | Conseq Investment Management | Drobní investoři | Výnosy desetiletých dluhopisů | Wood & Company | Airbnb | Obchodní války | FinTech | Zavedení dovozních cel | LYNX webinář | Obchodní válka | Tržní hráči | Obchodní napětí | Přijetí eura | Podniky | Obchodovat forex | Obchodní aktivita | Globální obchodní válka | FAANG | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Objem obchodování | Americká investiční banka | Forint | Turecké liry | Propad domácí měny | Nákup zlata | Výplata dividend | Výplaty dividend | Poptávka po dolaru | Czech Fund | Obchodní rozhovory | Použití finanční páky | Globální investoři | Úrokový výnos | Hodnota amerického dolaru | Posilování eura | Primární nabídka | Obchodování se CFD | Politika Fedu | Prezident Trump | Náklady na úvěry | Základní úroková sazba | Úroková sazba v USA | Obchodované fondy | Vývoj finančních trhů | Veřejný dluh | Michal Stupavský | Prezident USA | Majetek | Nemovitostní trh | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Podnikový dluh | Obchodní rozhodnutí | Uspět na trzích | Jak uspět | Jak uspět na trzích | Primární nabídka akcií | Mezinárodní investoři | LYNX Idea Center | Rekordní růst | Statistický úřad | Inflační očekávání | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | CNY | Jak na obchodování | Pokles kurzu | Nabídka akcií | Opční obchodník | Trhy.cz | Akcie a ETF | Ropné akcie | STAR | Ziskové obchody | Růst ceny zlata | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Jan Rohrbacher | Štěpán Křeček | Silný dolar | Tomáš Pfeiler | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Bohatí | Oživení ekonomiky | Burzovní průvodce | Výnosy amerických státních dluhopisů | Kótování | Tisk peněz | Depozitní sazby | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | Denní graf | Dolarové likvidity | Obchodování dluhopisových ETF | iShares | Nejlepší dluhopisové ETF | Dluhopisové ETF | Klesající úrokové sazby | Kurzarbeit | Vyzkoušet si trading | Ceny palladia | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | Obchodování EUR/USD | Jak se stát lepším investorem | Obchodní dohoda | Vyšší úrokové sazby | Sestavování portfolia | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Mnoho ziskových obchodů | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Emitent dluhopisu | Deficit | Milan Vaníček | Analytik J&T | Káva | Trinity | Objem | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | RPSN | Analýza dat | FRED | Americká lehká ropa WTI | ČSÚ | Předseda představenstva | Primární nabídky | Firma | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | Kurz eura vůči dolaru | PLN/EUR | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Parlamentní volby | USA a Čína | TradingEconomics | Růst cen | Equity křivky | Zůstatek | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Erste Group | Generální ředitel | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Amazon | Fortune | Nízké úrokové sazby | Úrok | Miliardy | Vyhlídky | Domácí měny | Technická analýza EUR/USD | Ekonomická důvěra | Inflační cíle | Dluhopisoví investoři | Nezaměstnanost v eurozóně | Trading Places | Financovat | Průmysl | Radim Krejčí | Poslanecká sněmovna | HUF | PLN | Na burze | Centrální banka USA | Zvýšená volatilita | Stavebnictví | Nízká inflace | Problémy | Prognózy | Nejistoty | Evropský průmysl | Soukromý sektor | GBP/EUR | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Ústavní soud | Míra | Ceny stavebních prací | Úroky | Konec roku | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Hypotéky | Hypoteční trh | Smartwings | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Trumpova administrativa | Záporné úrokové sazby | xStation5 | Rozpočtové politiky | Americké vlády | Oživení inflace | Ztráta | NERV | Nejlepší akcie | Stratég | Miliardy korun | Výnosy státních dluhopisů | Americký index | Ziskovost | Stabilní společnosti | Analytik Cyrrusu | Černé labutě | Místní centrální banka | CFA | Američané | Návratnost | Stoupající trend | Washington | Miliardy eur | Budoucnost | Zemědělství | Předběžné výsledky | Poradenství | CME BTC | BTC futures | CME BTC futures | Objem kontraktů | Kotování BTC | Podnik | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Snížit úrokové sazby | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | Velikost ztráty | Ceny v zemědělství | Americké ministerstvo | Dobrá čísla | Velké firmy | Akcie HP | Komunikace | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Trump | Prezident | Ján Kopil | Koronavirus | Objem hypotečních úvěrů | Michal Stupavský, CFA | Trhy | Americké hospodářství | Evropské ekonomiky | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | Počáteční zisky | Velcí institucionální investoři | Negativní dopad | Pokles | Situace | Důchody | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | L.F. Investment | Lehká ropa WTI | Moudro | Akceptovat ztráty | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Akcie v roce 2020 | Obchody | Výdaje | Dopady koronaviru | Americká společnost | SEC | Rozhodování | Rolování kontraktů | Snowflake | Palantir | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Firemní sektor | Traderky | Medvědi | Prodávající | Politika centrálních bank | COVID-19 | Kukuřice | Bez rizika | Dodatečný kapitál | Ekonomické recese | Šíření koronavirové nákazy | Patrie | Šéfka ECB | Americký Fed | Jižní Korea | Vývoj | Šok | Guru | Výkyvy | WP | Pomoc ekonomice | Vysoká rizika | Nejrozšířenější kryptoměna | Poradci | Deficit státního rozpočtu | Nákupy státních dluhopisů | Profitovat | Buy the dip | Další vývoj | Karanténní opatření | Stimuly | Dopad na finanční trhy | Evropské země | Zrychlení inflace | Krátkodobé dluhopisy | Silný pokles | Šíření viru | Stimul | Důležitý support | Dluhopisy řecké vlády | Krizová fáze | Mimořádné časy | Mimořádná opatření | Žádosti o podporu | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Texas | Hlavní centrální banky | OSVČ | Komerční banky | Domácnosti | Páka | Průmyslové komodity | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Nákup aktiv | Spoření | Dávky v nezaměstnanosti | Tomáš Raputa | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Potenciál | Platební neschopnosti | Ceny elektřiny | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Vysoká míra volatility | Míra volatility | Schodek | Poradce | Práce | Koronakrize | Údaje | Dlužník | Ztrátové obchody | Novela zákona o ČNB | Novela zákona | Spotřebitelské úvěry | Menší poptávka | Dopady koronavirové krize | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Markus Söder | Více peněz | Peníze z vrtulníku | Nové dluhopisy | Data z americké ekonomiky | Úspory | Koronavirus a finanční trhy | Struktura kontraktů | Nákup ropy WTI | Nákup ropy | Ceny ropných kontraktů | Vývoj poměru ceny zlata a stříbra | Vývoj ceny stříbra v USD | Vývoj ceny ropy WTI v USD | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | Blízkovýchodní monarchie | Výprodejová cena | Američtí těžaři | Finanční pomoc | ODS | Surové ropy | Investiční tituly | Břidlicové ropy | Joe Biden | Christos Staikuras | Větší pokles | Ekonomika oživuje | Americká centrální banka (Fed) | Volvo | Náklady na financování | Blízký východ | Řecký dluh | Fondy obchodované na burze | Federal Reserve | Soud | Dovoz | Vývoz | Hugo | Státy eurozóny | Tisknutí peněz | Historicky nejnižší | Zadlužení | Akcie a dluhopisy | Dluhy | Členské země | Bundesbanka | Manažeři | Umělé inteligence | Investovat peníze | Investment management | JDE | ČR | Salesforce | Spolkový sněm | Bild am Sonntag | PEPP | Střední Evropa | Kvalitní akcie | Býčí trend | Rekordní pokles | Teorie černé labutě | Investice do infrastruktury | Rozsáhlé investice | Stimulační balík | Výplata | Rostoucí trend | Trend is your friend | Otevření obchodu | Bezpečný dolar | Covid | Makléř Wood & Company | Státní pomoc | Státní pomoc aerolinkám | Pomoc aerolinkám Smartwings | Stimulační program | Peníze z vrtulníků | Postupy centrálních bank | Spuštění hyperinflace | Koloběh zadlužení | Rétorika centrálních bank | Řízení cen | Prostor pro další růst | Tolerance rizika | DoorDash | Ocenění | Šance | Úrokové sazby na hypotékách | Investice do robotiky | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Akcie těžařů | Bohatí lidé | Zlatá horečka | Ostatní vzácné kovy | Vývoj 5letých inflačních očekávání | Vývoj peněžního agregátu | Vývoj peněžního agregátu M1 | Vývoj ceny zlata v USD | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Americké vládní dluhopisy | Vepřové maso | Propad ekonomiky | Důvěra | Významné události | Slábnoucí dolar | Klesající tendence | Globální pandemie | Zrušení superhrubé mzdy | Venezuela | Růst eura | Měnová politika Evropské centrální banky | Derivatový trh | Foreing Exchange | Mezinárodní měnový trh | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Narůstající ceny | Firma Snowflake | Nabídka Snowflake | Primární nabídka akcií společnosti Snowflake | Frank Slootman | Altimeter Capital | ICONIQ Capital | ICONIQ | Redpoint Ventures | Sequoia | Sutter Hill | Firma Berkshire | Výjimečná investice | Zasedání FED | Politici | Turecká vláda | Nárůst HDP | Berat Albayrak | Turecký ministr financí | Biden | Michal Valentík | Změna politiky | Negativní účinky | Praktické tipy | Daňový balíček | Očkování | Zadlužování | Plný úvazek | Stimulační balíček | Evropské centrální banky | Zinek | Kov | Zisky na komoditním trhu | Makroekonomický vývoj | Očkovací program | Klíčové centrální banky | Venezuelská ekonomika | Rekord | Prostor pro růst | Energetika | Ronald Schubert
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | FXstreet | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Nové kvantitativní uvolňování
Novela zákona
Novela zákona o ČNB
Novela zákona o dluhopisech
Nové makroekonomické zprávy
Novem Arcae Technologies
Nové měny
Nové metody
Nové obchodní příležitosti
Nové obzory

Následující klíčová slova

Nově prodané domy
Nové prognózy
Nové prognózy banky
Nové protiíránské sankce
Nové regulace
Nové rekordy
Nové restrikce
Nové statistiky z Číny
Nové stavby a stavební povolení
Nové studie
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
X
ETX Capital
Potvrďte prosím... Zavřít