Středa 25. listopad 2020 15:09
reklama
Capital.com
reklama
RoboMarkets webinare
reklama
Purple VIp zona

Klíčová slova - Guru

C:\fakepath\PT-VIPzona-FXstreet-slide.jpg

VIP zóna od FXstreet.cz

23.11.2020 Ve spolupráci s FXstreet.cz jsme se rozhodli představit, co vše je možné, v rámci unikátní VIP zóny FXstreet.cz získat a jaká rozšíření a další vylepšení zde mohou ještě také obchodníci objevit.
img

Prezidentské volby USA 2020 – jaký lze očakávat dopad na vývoj trhů?

21.10.2020 Americké prezidentské volby se blíží. V úterý 3. listopadu budeme vědět, zda Donald Trump obhájí svůj mandát, nebo zda jej převezme Joe Biden. Pro investory se samozřejmě jedná o vzrušující období. V následujícím článku objevíte vše, co potřebujete vědět o amerických prezidentských volbách a jejich dopadu na akciové trhy.
img

Akcie Sony – dostane Playstation 5 ceny akcie na historická maxima?

16.10.2020 Akcie společnosti Sony již léta vykazují silný výkon na akciovém trhu. Japonský konglomerát brzy uvede dlouho očekávanou herní konzoli Playstation 5. Může příchod nejnovější herní platformy nastartovat nový uptrend? V tomto článku probereme vše, co potřebujete vědět o akciích Sony a jaké mají tyto akcie vyhlídky do budoucna.
img

17 investičních a finanční pojmů, které musí znát každý úspěšný investor

11.09.2020 Finanční páka, likvidita, kapitálový trh, cenné papíry, podílové fondy, volatilita. Ze začátku může být záplava termínů a pojmů pro nového investora ohromující. Začátky bývají náročné, a proto jsme připravili tento článek, který má pomoci začínajícím investorům lépe se orientovat v základních investičních a finančních pojmech, zkratkách a výrazech.
img

Split akcie – co to je dělení akcie a jak funguje

03.09.2020 Dělení akcií, štěpení akcií nebo také stock split přináší investorům mnoho otázek. Co přesně je takové dělení akcií? Jaké jsou jeho důsledky a čemu byste při probíhajícím dělení akcií měli věnovat pozornost?
img

Dow Jones index – 8 zajímavostí k nejznámějšímu indexu světa

03.09.2020 Dow Jones Industrial Average index (DJIA) známý jako Dow Jones index je nejčastěji zmiňovaným akciovým indexem na světě. Pokud sledujete světové burzy, je téměř nemožné se s ním pravidelně nesetkávat ve finančních médiích jako je Bloomberg, CNBC atd.
img

15 nejznámějších pravidel, které musí znát každý investor

21.08.2020 Ve světě investic často slyšíte různé moudrosti, které vám mají jednoduše poradit, jak se při investování chovat. Mnohé z těchto zažitých rad vycházejí z opakujících se trendů na burze. Jaké jsou tyto teze, které vás mají v kostce nasměrovat? A co si z těchto mouder můžete odnést právě vy?
img

Netflix – 5 zajímavostí o největší online streamovací platformě na světě

06.08.2020 Akcie Netflix masivně profitovala z koronavirové krize. Kvůli plošným lock-downům se lidé hromadně obrátili k online zábavě jako videohry a právě streamovací služby, jako je Netflix. Cena akcií společnosti Netflix se od svého březnového minima téměř zdvojnásobila, následně však zaznamenala 10 % korekci.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

05.08.2020  Při slovním spojení „investování v Číně“ stále  mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská z...
img

5 nejlepších FinTech akcií roku 2020

26.07.2020  FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o se...
img

Tesla Motors – 5 zajímavostí automobilce Tesla

10.07.2020 Tesla je jedním z nejskloňovanějších pojmů v automobilovém průmyslu. Přesto toho mnoho lidí o automobilové značce, která vyrábí auta budoucnosti a momentálně láme rekordy na burze, příliš mnoho neví.
img

10 nejstabilnějších akcií: kvalitní akcie, které můžete držet navěky

03.07.2020 Dlouhodobá akumulace aktiv – nejúčinnější forma investování, kterou preferuje jeden z nejznámějších světových investorů – Warren Buffett. Ten prohlásil, že nejlepší investiční horizont je „na věky“. Buffet napsal v roce 1988 dopis akcionářům své investiční společnosti Berkshire Hathaway, ve kterém konstatoval: „Když vlastníme akcie ve vynikající společnosti s vynikajícím managementem, pak naše preferovaná doba držení je navždy „.
img

Hedging – mocný nástroj pro zajištění vašeho portfolia

26.06.2020 Hedging je strategie řízení rizik, která se v praxi používá k k vyrovnání ztrát investic tím, že zaujímá opačné postavení v souvisejících aktivech. Na druhou stranu, snížení rizika zajištěného hedgingem obvykle také vede ke snížení potenciálního zisku. Pro hedgingové strategie se obvykle používají finanční deriváty, jako opce či futures.
C:\\fakepath\\nasdaq.jpg

Americký akciový index Nasdaq poprvé překročil 10.000 bodů

09.06.2020 Americký akciový index Nasdaq Composite, který zahrnuje řadu významných technologických podniků, dnes poprvé v historii překonal hranici 10.000 bodů. K jeho růstu přispěly například akcie společností Amazon a Apple.
C:\fakepath\akcie.jpg

Evropské akcie klesly v čele s finančními a ropnými společnostmi

09.06.2020 Evropské akcie dnes oslabily v čele s finančními a ropnými společnostmi. Na trhu přetrvávají obavy z hospodářských dopadů koronavirové krize. Panevropský akciový index STOXX 600 klesl o 1,22 procenta a uzavřel na 369,54 bodu.
img

Nejlepší akcie a ETF na indickém trhu v roce 2020

29.05.2020 Indie je rozvíjející se ekonomikou s obrovským potenciálem. Pro mnoho investorů je indická ekonomika stále neznámou oblastí, která však skrývá mnoho investičních příležitostí ale i specifických rizik.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2020

28.05.2020 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

30 nejlepších filmů, seriálů a dokumentů s investiční tématikou

22.05.2020 Vzdělávání je klíčem k úspěchu na kapitálových trzích. Žádný investor se nikdy nedostane do stádia, kdy by se již nemohl naučit nic nového. Filmů z investičního prostředí existuje obrovské množství. Kinematografické umění je jednou z možností, jak si investoři mohou zábavnou metodou osvojit nové vědomosti z jiného než ryze akademického hlediska.
img

Po „FANG“ přichází „DAWN“ – nejlepší akcie po koronavirové krizi

14.04.2020 Krize vyvolaná pandemií koronaviru otřásla globální ekonomikou. Celá ekonomická odvětví byla zmražena a mnoho velkých i malých společností je nyní v obtížné situaci.
img

Nejlepší technologické akcie roku 2020

01.04.2020 Investice do technologických akcií byly po celá desetiletí fascinující a mnoho z těchto společností stálo v tomto tisíciletí opakovaně na stupních vítězů. Společnosti zabývající se technologiemi nejen změnily naše každodenní životy, ale také přinášely skvělé výnosy na akciovém trhu.
img

2 nejlepší palladiové akcie roku 2020

30.03.2020 Během posledních tří let patřilo palladium ke komoditám s nejvyšším růstem cen. Celkově vzrostla hodnota palladia o 160 %. V desetiletém horizontu vzrostlo palladium o neuvěřitelných 430 %.
img

Nejlepší defenzivní akcie roku 2020

20.03.2020 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

Jaké akcie sledovat při aktuálních pádech akciových trhů?

19.03.2020 Mnoho investorů zmeškalo příležitosti akciového trhu za posledních 10 let. Zatímco se všude mluvilo o blížící se krizi, všechny indexy se podívaly na nová historická maxima. Například index DAX se vyšplhal za osm let z 3 600 bodů na více než 13 500 bodů, což představuje nárůst o 275 %. Avšak za poslední měsíc, kdy trhy postihla hysterie a výprodeje z důvodu pandemie koronaviru, propadl index DAX o téměř 40 % a další významější akciové indexy jako S&P 500, Dow Jones a další o více než 30 % a propady pokračují.
img

Dopady koronaviru na finanční trhy a poučení z minulosti

16.03.2020 Světové akcie reprezentované indexem MSCI World poklesly od poloviny února téměř o 27 % a odepsaly tak více než rok budované zisky. Tento nezvykle prudký propad se samozřejmě projevil na portfoliích s akciovou složkou. Dluhopisy naopak pod tlakem nákupního zájmu investorů ve snaze uchránit své prostředky zaznamenaly výrazný nárůst cen, který negativní dopad akciové složky na celkové výsledky částečně vykompenzoval. Navzdory v historickém kontextu nízkým výnosům tak dluhopisy potvrdily svůj význam při diverzifikaci rizika.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

14.03.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná.
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2020

13.03.2020 Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
C:\fakepath\top-06032020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

06.03.2020 1) Akcie na světových trzích kvůli dopadům šíření nového koronaviru dál výrazně klesají, ztráty mají hlavní asijské trhy a silným poklesem otevřela také Evropa. Investoři většinou za peníze z prodeje akcií nakupují zlato či státní dluhopisy nejbonitnějších zemí. Výnosy klíčových dluhopisů americké vlády proto klesají na stále nová minima s tím, jak v důsledku vyšší poptávky roste jejich cena. Totéž se týká dluhopisů německé vlády.
img

5 nejlepších FinTech akcií roku 2020

26.02.2020 FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o sektor s obrovským potenciálem. Nicméně, kde jsou velké příležitosti, jsou i velká rizika.
img

Wall Street – jeho historie a největší pády

16.01.2020 Wall Street je jádrem finančního světa. Je to místo, kde se vytvářejí vzory pro akciové trhy na celém světě. Pracuje se zde s neuvěřitelnými částkami. Každý den je zde rychlý, hlasitý a chaotický. Pokud se něco velkého odehrává na Wall Street, ovlivní to celý svět.
fxstreet.jpg

O nás

02.06.2009 FXstreet.cz je první nezávislý server věnovaný obchodování na forexu v České republice a na Slovensku. Naším cílem je vytvoření komunity úspěšných forexových traderů. Pokud chcete vyzkoušet něco nového, vymanit se z davu a být úspěšní v obchodování na finančních trzích, jste na správném místě.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Brexit | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Video | Finance | Peníze | Stříbro | VIP zóna | Akciové indexy | Akciový index | Equity | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | HDP | Obchodní deník | Programování | Měnová politika | Kanada | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Komoditní burza | Měnový trh | Obchodování na burze | Investujeme | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | AOS | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bear | Beta | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Broker | Bull | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CBOT | CEO | CFD | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Stock | DAX | Derivát | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Euro | Evropská centrální banka | FX | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Floor | Large Cap | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Futures | Fúze | HFT | Hedging | Hedge | High | IPO | ISIN | Index DAX | Indikátor | Indikátory | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Low | MT4 | Makléř | Margin | Margin call | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodní systém | Obchodník | Obligace | Opce | Open | P/E | Peněžní trh | Platforma | Podkladové aktivum | Podílový fond | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Short | Split | Spread | Stop-Loss | Swap | Swiss | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | Černý pátek | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | GBP | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Euro STOXX | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Investiční příležitosti | FTSE | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Blue chips | Fond | Ekonomie | Měnový výbor | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Ekonom | Byznys | Drahé kovy | Mezibankovní trh | Zisk | Berkshire Hathaway | Gordon Gekko | Futures kontrakt | Sázka | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Deprese | Optimismus | Výsledky | Investiční příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | New York Stock Exchange | Euronext | Burzovní makléř | Expirace opce | Partners | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Portfolio manažer | Soukromý fond | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | High frequency trading | Nasdaq Composite | Index cen | Výrobní náklady | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Forexový trader | Wall Street Journal | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Přenos | Volatilní | Forex pro začátečníky | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Facebook | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie Stock | Akcie Tesla | Akcie Tesla Motors | Americká centrální banka | Americké dividendové akcie | Analýzy | Banka | Běžný účet | Brokeři | CAC40 | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | CISCO | Černá labuť | Denník | DJIA | Dlouhodobé investice | Dow Jones index | Ekonomický růst | Eura | Euro Stoxx 50 | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forexu | FX Trading | FXstreet.cz | Graf | Hang Seng | Hodnota akcií | HSBC | Index DJIA | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Inside | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Investování do komodit | Investování na burze | Investovat do zlata | Jak investovat | Jak nejlépe investovat | EBay | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komoditní | Komoditní trh | Kurzy | E15 | Libra | LYNX Broker | Makléři | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Markets | Míra inflace | Nákup akcií | Nejnovější zprávy ze světa | Nemovitosti | Nikkei 225 | Ninja Trader | Obchodní platformy | Obchodování s opcemi | Ocenění akcií | Online obchodování | PayPal | Portfolia | Pravidelné investování | Prezidentské volby | Pro investory | Převodník měn | Pšenice | Reuters | Ropy | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Signály | Société Générale | Spořící účet | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Strategie řízení | Světové burzy | Tesla Motors | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Volatility | Volkswagen | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Webinář | Webináře | Zemní plyn | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Finanční nástroj | CNBC | Buffett | Put | Bill Gates | Buy | Buyout | Cenově vážený index | Čistý dluh | Elon Musk | EV | Hold | Indie | Jeff Bezos | Lednový efekt | Mark Zuckerberg | Měď | Nominální hodnota | Obchodní den | Provozní marže | Redukce | REIT | ROCE | Sell | Small caps | Itálie | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | Světové ekonomiky | Co je forex | Bohatý | eBook | Forex Pro | Zhodnocení kapitálu | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Trader Workstation | Volby | Rozhovor | Úspěšný investor | Know-how | Cukr | Vzdělání | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Diskusní fórum | Dividendové akcie | Investment | Traders | Rhodium | Dow Jonesův index | CNN | Wells Fargo | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Caterpillar | Investing.com | Sója | Forex asistent | Finanční systém | Firemní dluhopisy | Úspěch | Podnikání | Zajištění investice | Stock Exchange | Renminbi | Velcí investoři | Měkké komodity | Výnosová křivka | Energie | Earnings | Burzovní kalendář | Panevropský akciový index | Implikovaná volatilita | Znalost | Přehled | Konzistence | Agentura Reuters | Americké trhy | Bankovnictví | Futures kontrakty | Swapy | City | Institucionální objednávky | Firmy | Širší index S&P 500 | Akcie bank | JPMorgan Chase | Investiční bankéř | Deutsche Börse | Americký akciový index | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Černé pondělí | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Akcie Walmart (WMT) | Propad | Německý index DAX | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Index Nikkei | TradingView | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Guvernér | Ztráty | Dividendová akcie | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Pokles výnosů | Historická maxima | Nejistota | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | Zajištění | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Blockchain | Tesla | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | NYSE Euronext | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Držení akcií | Počáteční kapitál | Historická data | Rekordní maxima | Chevron | Mzdy | Dobré výsledky | Futures na VIX | Ceny futures kontraktů | Úspěšné obchodování | Dosahovat zisku | Predikce | Ekonomická situace | General Electric | Bankovní krize | Průzkum | Krize | Světové trhy | Výnosy | Očekávání analytiků | Americký index S&P 500 | TRY | Institucionální investoři | Příjmy | Čistý příjem | Návratnost investice | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Konsenzus | Investice v Číně | Zpomalení ekonomiky | Očekávání | Devizy | Morningstar | Úspěšné investování | Jeffrey Gundlach | Purple Trading | Makléřské firmy | Interbank VIP indikátor | Tržní kapitalizace společnosti | Sell in May and go away | Cena palladia | Vydělávat peníze | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | Obchodování ETF | Návratnost investic | Obchodování s cizími měnami | Palladium | Obchodování indexů | Investovat do Bitcoinu | LYNX Trading | ETC | Lithium | Investice do lithia | Investovat do palladia | Jak fungují akcie | Asijské trhy | Kobalt | Investování s LYNX | Složené úročení | Obchodování Futures | Obchodní války | FinTech | Investování do ETF | Očekávání investorů | Růstové akcie | Obchodní válka | Podniky | Trading je byznys | Technologické akcie | Akcie Facebooku | FAANG | Facebook (FB) | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Full-time trader | Akcie společnosti | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | CSI 300 | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Graf indexu | ZISIF | Fond kvalifikovaných investorů | RDSA | Royal Dutch Shell | Index Stoxx 600 | Obchodování akcií | HKD | Akcie GE | Nové peníze | Použití finanční páky | FKI | Julius Baer | Americké volby | Sázka na nejistotu | The Big Short | Steve Carell | Obchodování se CFD | Růst zisků | Anticyklické akcie | Politika Fedu | Prezident Trump | Evropská komise | Bankomaty | Čínské firmy | Prezident USA | Majetek | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Obchodování na burzách | Profesionální trader | Nakoupit akcie | Jak uspět | Investice do palladia | Palladiové akcie | Obchodovat na finančních trzích | Světové finanční trhy | Konopné akcie | Investice do marihuany | Seriózní byznys | Poziční obchodníci | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | Finanční produkty | Jak na obchodování | AMS | Tencent Holdings | Začít obchodovat | Americké společnosti | Snížení sazeb | Vysokofrekvenční trading | Čínský trh | Volný čas | Blockchainové akcie | Banky na Wall Street | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Štěpení akcií | Investiční bublina | Biotechnologické akcie | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Maržové obchodování | Maržový účet | Ziskové obchody | Farmaceutické akcie | Pokles cen | Aktuální cena akcií | Konglomerát | Nové akcie | Indická ekonomika | Investiční kapitál | AMZN | Burzovní průvodce | New York Stock Exchange (NYSE) | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Úpis akcií | UCITS | TeamViewer | iShares | Ziskové výsledky | Investování na Forexu | ESG | Jihokorejská centrální banka | GOOGL | Ceny palladia | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Akcie Anglo American Platinum | Jak se stát lepším investorem | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | Očekávaný růst | Snižování rizika | RISK-ON | Cena akcie | Sestavování portfolia | Tomáš Rozehnal | Patrik Polák | Obchodujte | Mnoho ziskových obchodů | Digitalizace | Světové akciové indexy | S&P 500 Index | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | Prezident Donald Trump | Káva | Tomáš Lébl | AXA ČR a SR | Trinity | LNG | Objem | MSFT | Obchod | RPSN | Přístup do VIP zóny | Myšlenka | Analýza dat | Obchodní nástroje | UCITS ETF | Alibaba Group | Předseda představenstva | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Technické analýzy | Tesla Elon Musk | UnitedHealth | Svíčková formace | Jakub Hodan | Lukáš Voženílek | Equity křivky | Studie | Vysoké riziko | Index DOW | Ekologie | Vývoj trhu | Generální ředitel | IPO Alibaba | Trh s dluhopisy | Vyšetřování | Amazon | Nízké úrokové sazby | Buy-and-Hold | Úrok | Implikované volatility | Miliardy | Vyhlídky | INTC | Disney+ | Billions | 5G | Na burze dnes | Ekonomka | Wall Street Warriors | Vzestup peněz | Vlk z Wall Street | Záměna | Trading Places | Enron: The Smartest Guys in the Room | Quants: The Alchemists Of Wall Street | Outsider | Team Spirit | | Život Warrena Buffetta | Becoming Warren Buffett | Konkurenti | Glengarry Glen Ross | The Wall Street Code | Banking On Bitcoin | Den před krizí | Betting on Zero | Boiler Room | Rogue Trader | Velká krize | Too Big to Fail | Wall Street: Peníze nikdy nespí | Peníze nikdy nespí | Money Never Sleeps | Barbaři za branou | Barbarians at the Gate | Floored | Chasing Madoff | Quicksilver | Financovat | Technologický sektor | Průmysl | Na burze | Standard Oil | Visa | Výrazný pokles | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Sociální sítě | Problémy | Kolísání ceny | Britové | Pojišťovny | Total | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodujte přes LYNX | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Fidelity National Information Services | FIS | Americká automobilka | Farmaceutická společnost | FTC | Amgen | Společnost Microsoft | Míra | RWE | Švýcarská společnost | Daniel Křetínský | Úroky | Předseda | Investujte | Evoluce | Automobil | AXA | Regulátoři | AAPL | MasterCard | FB | Snap Inc | Disney | Americké vlády | Nike | Dot-com | COTTON | SUGAR | Aurora Cannabis | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Americký index | Wirecard | Ziskovost | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Černé labutě | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Prodej automobilů | Návratnost | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Inovace | Stoupající trend | Washington | Analytik skupiny AXA | Vysoká dividenda | Miliardy eur | Velké trhy | Hodnota společnosti | Budoucnost | Zemědělství | Rekordní maximum | ASML | Poradenství | Vliv na investice | Míra inflace v ČR | Vzdělávat se | Nový rekord | Dividendový aristokrat | Iniciativa | Peníze z prodeje akcií | Stažení indikátoru | Velikost ztráty | Historie Wall Street | Síla na Wall Street | Index Wall Street | NYSE Composite Index | Jak Wall Street funguje? | Největší krize na Wall Street | Krize na Wall Street | Největší krize | Jak obchodovat na NYSE? | Obchodování na Wall Street | Spotřebitel | Alibaba Group Holding | Vyplácení dividend | Obchodujte americké akcie | Krach | Komunikace | General Electric (GE) | Trump | Čínské indexy | Prezident | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | WhatsApp | Instagram | Trhy | Šíření nového koronaviru | Akcie roku 2020 | Akcie Royal Dutch Shell | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | American Express | Velcí institucionální investoři | Impérium | Většinový podíl | Smysl života | Ekonomické vysoké školy | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Provozní zisk | Epidemie koronaviru | Typ koronaviru | Nový typ koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Analytik skupiny | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Boeing | Zpomalení růstu | Moudro | Pochybnosti | Dovednosti | Úsilí | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Dopady koronaviru | BP | Americká společnost | Rekordní hodnoty | Universal Music Group | Sony Music Entertainment | SEC | Rozhodování | Americké ekonomiky | Medvědi | Nejlepší biotechnologické akcie | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Kukuřice | Bez rizika | Prudký propad | Dopad koronaviru | FinTech akcie | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Akcie SimCorp | SimCorp | Akcie Ingenico | Ingenico | Ekonomické recese | AXA ČR | Akcie Netflix (NFLX) | Stabilita | Cyklické akcie | Cestovní ruch | Vývoj | Pokles prodeje | DoubleLine | Dluhopisový guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Vládní opatření | Výkyvy | Současná cena | Varovné signály | WP | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Poradci | Panevropský akciový index STOXX 600 | Indické akcie | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Akcie Swiss Re | Swiss Re (SR9) | SR9 | Akcie BASF SE | BASF SE (BAS) | Mince | Profitovat | Čínský růst | Zadlužení čínské ekonomiky | Řízení čínských společností | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Beijing Capital International Airport | Beijing Capital International Airport | Akcie Tencent | Tencent | CK Hutchison | Akcie Dongfeng Motor | Dongfeng Motor | Akcie Kweichow Moutai | Kweichow Moutai | CSI China ETF | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | ishares China | ishares China ETF | China ETF | Buy the dip | Další vývoj | Dopad na finanční trhy | Největší pády | Masivní propad | Dopady koronaviru na finanční trhy | Poučení z minulosti | Slavný komentář | Vlastnit akcie | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Cenový vývoj | Silný pokles | Poměr cen | Index frankfurtské burzy | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Charles Dow | Historie | Aktuální situace | Získávání nových půjček | Uzavírání ziskových pozic | Spouštěč korekce | Korekce u vybraných akcií | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Akcie Facebook (FB) | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Příležitosti k nákupu | Vyplácet dividendy | Co to jsou defenzivní akcie? | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Unilever (UNA) | Unilever (UNA) | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Akcie Wolters Kluwer | Wolters Kluwer (WKL) | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | Akcie Church & Dwight (CHD) | Church & Dwight (CHD) | CHD | Akcie Church & Dwight | Church & Dwight | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | REGN | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | LinkedIn | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Páka | Hotovost | Spoření | Tomáš Raputa | Růst | Koronavirové krize | Signál | Potenciál | Allianz | VIP indikátory | Křetínský | Výhody obchodování | Rozložení kapitálu | Nejlepší palladiové akcie | Akcie Norlisk Nickel | Akcie Norlisk Nickel (NILSY) | NILSY | Norlisk Nickel | Akcie Anglo American Platinum (AMS) | Anglo American Platinum | Anglo American Platinum (AMS) | Norlisk Nickel (NILSY) | Abbott Laboratories | Ekonomiky | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Války | Vysoká míra volatility | Míra volatility | Schodek | Poradce | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Průmyslové revoluce | Práce | Společnost Unilever | Vláda USA | Podíl na trhu | Afrika | Model Y | Údaje | Ztrátové obchody | Patenty | UnitedHealth Group | Cestovní omezení | Dopady koronavirové krize | Big Short | CBS | FANG | DAWN | DAWN akcie | Akcie Domino’s Pizza | Akcie Domino’s Pizza (DPZ) | Domino’s Pizza | Domino’s Pizza (DPZ) | DPZ | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | Akcie Walmart | Walmart (WMT) | WMT | Activision Blizzard | Delaware | Více peněz | Úspory | Procter & Gamble | Americké produkce | Trade | Cenové pohyby | Investiční tituly | Joe Biden | 3M | Volvo | Shell | Zaměstnanci | Tweet | Fondy obchodované na burze | Federal Reserve | Historicky nejnižší | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Akcie a dluhopisy | Dluhy | NKE | Technologický pokrok | ONE | Merck KGaA | Merck | Auta | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Koronavirová pandemie | Velikost fondu | Aktivity společnosti | The Ascent of Money | Inside Job | The Wolf of Wall Street | Enron | Quants | America Psycho | The Corporation | The China Hustle | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Roční zhodnocení | JDE | ČR | Salesforce | Výhody blue chips | Akcie Intel | Akcie Deutsche Börse AG | Akcie Deutsche Börse | Akcie Merck KGaA | Akcie Merck | Akcie ASML Holding | Akcie Schneider Electric | Akcie Chugai Pharmaceutical | Akcie Advantest | Akcie Daiichi Sankyo | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | iShares China Large Cap UCITS ETF | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | Nissan | Indické ETF | Rizika a příležitosti v Indii | Příležitosti v Indii | Ekonomický růst v Indii | Franklin FTSE India ETF | iShares MSCI India ETF | Lyxor MSCI India ETF | Franklin FTSE India SKIPCP ETF | iShares MSCI India SKIPCP ETF | Lyxor MSCI India SKIPCP ETF | Vedanta | Infosys | Reliance Industries | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Oracle | Nikola | ProSiebenSat.1 Media | Süddeutsche Zeitung | Evropský výbor pro systémová rizika (ESRB) | Evropský výbor pro systémová rizika | ESRB | Matthias Scheiber | Wells Fargo Asset Management | Banky v eurozóně | Hlavní index frankfurtské burzy | Index Nasdaq Composite | Americká nezaměstnanost | Akciový GURU | Teorie černé labutě | Black Monday | Cronos | Pevninská Čína | Akcie FAANG | Nestlé | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Trend is your friend | Covid | Analytické společnosti | Představenstvo | Akcie Wirecard | Jak funguje hedging? | Co je to hedging? | Zajištění diverzifikací | Rizika hedgingu | Vertical spread | Google Pay | Fintech společnosti | Akcie Abott Laboratoires | Akcie Allianz | Abott Laboratoires | Akcie Coca-Cola | Akcie Colgate-Palmolive | Akcie HDFC Bank | HDFC Bank | Akcie International Flavors & Fragrances | Akcie Nestlé | Akcie Medtronic | Medtronic | Akcie Thermo Fisher Scientific | Thermo Fisher Scientific | Sony | Johnson & Johnson | Tolerance rizika | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Peugeot | Růst tržeb | Investice do robotiky | Ceny | Praha | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Technologické společnosti | Salesforce.com | Akcie těžařů | Životní úroveň | Zlatá horečka | Konkurenční společnosti | Vepřové maso | Akcie u LYNX | WeCHat | Podhodnocené akcie | Prezidentské volby USA | Investice do vodíku | Počet akcií | Coca-Cola | Split akcie | Derivatový trh | Foreing Exchange | Mezinárodní měnový trh | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Inspirace | Nvidia | Universal Music | Akcie NIO | Politici | Biden | Americké prezidentské volby | Walgreens | Akcie Sony | Volby USA | Volby USA 2020 | Black Lifes Matter | Intel | JPM | GS | Pokles indexu | Měnový investiční fond | Price Action obchodní strategie | Guru Wall Street | Jak funguje mezibankovní trh | Tradingová rizika | Obsah VIP zóny
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | Banka | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Indikátor | Euro | Graf | ROCE

Předchozí klíčová slova

GTC
GTD
GT TAX
Guggenheim Partners
Guidants
Guild Esports
Guillaume Faury
GULF BROKERS
Günther Oettinger
Guoxuan High-tech

Následující klíčová slova

Guru Wall Street
Guvernér
Guvernér amerického státu
Guvernér Andrew Cuomo
Guvernér australské centrální banky
Guvernér banky
Guvernér centrální banky
Guvernér Colorada
Guvernér české národní banky
Guvernér ČNB
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral dax new
Potvrďte prosím... Zavřít