Čtvrtek 13. květen 2021 05:37
reklama
Admiral Markets na Admirals
reklama
Admiral Markets na Admirals
reklama
Dukascopy

Klíčová slova - Guru

img

Swingové obchodování: Objevte kouzlo této oblíbené investiční strategie!

16.04.2021 Zajímáte se o investování na burze? Chtěli byste obchodovat na finančním trhu, ale nechcete trávit celý den před cenovými grafy? Dlouhodobé investování vám také není blízké? Naštěstí existuje i obchodní styl, který vám umožňuje aktivní obchodování, přičemž budete mít stále dostatek času na svou práci, koníčky a rodinu. Poznejte s námi swingové obchodování. Seznamte se s tímto obchodním stylem a poznejte specifika swingových obchodů.
C:\fakepath\eurusd-09042021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 9.4.2021

09.04.2021 Americké akcie včera posílily, index S&P 500 zavřel na rekordu. Dařilo se mimo jiné technologickým firmám. Výnosy dluhopisů americké vlády klesly po slabší statistice amerického pracovního trhu.
img

GameStop akcie jsou zpátky: Čeká nás další cenové šílenství?

18.03.2021 GameStop se v lednu roku 2021 zapsal do historie. Investoři ze skupiny WallStreetBets na sociální síti Reddit se tehdy rozhodli ve velkém nakupovat akcie GameStop a způsobit tak obrovský Short Squeeze, který dostal do problému velké investiční fondy. Ačkoliv cena poté prudce spadla, akcie GME ještě neřekly své poslední slovo.
img

Nejlepší 5G akcie roku 2021: 3 aktuální tipy pro vaše portfolio!

12.03.2021 Technologie se vyvíjí neuvěřitelnou rychlostí. Tématem poslední doby je zejména 5G síť. Podle některých významných IT vývojářů by se 5G mohla stát čtvrtou průmyslovou revolucí. Nová síť přináší řadu výhod, zejména zvýšení rychlosti. Přenos dat v rámci 5G sítě bude dokonce rychlejší než přenos dat v rámci wifi.
img

Investování na burze v roce 2021: Velký návod, jak začít investovat!

10.03.2021 Investování na burze je jistě lákavou formou, jak zhodnotit své peníze. Každý z nás někdy slyšel o pohádkovém bohatství, ke kterému si někteří investoři přišli investováním do akcií a cenných papírů. Dobrá zpráva je, že investování na burze je dnes díky internetu dostupné téměř pro každého. Neměli bychom ale zapomínat na to, že obchodování na burze je rizikové.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
img

FinTech akcie 2021: 6 tipů na zajímavé společnosti pro vaše investiční portfolio!

17.02.2021 Fintech akcie získávají oblibu u mnoha investorů. Jedná se o akcie společností, které se zaměřují na využívání technologií ve finančním a bankovním sektoru. Tato oblast zažívá poslední roky nebývalý rozkvět. Vzniká mnoho nových zajímavých společností a projektů. Do roku 2021 analytici očekávají, že investice do tohoto sektoru přesáhnou až 30 miliard dolarů.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

Akcie GameStop (GME) díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
img

Akcie GME díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
img

Technologické akcie: 5 nejlepších akcií roku 2021, které musíte znát!

27.01.2021 Technologickým akciím se za poslední rok dařilo. V minulém roce společnosti jako Apple, Amazon, Google a Spotify dokázaly posílit americké indexy, přestože byl daný rok silně ovlivněn pandemií koronaviru. Po neuvěřitelném růstu cen a rekordních maximech v roce 2020 jsou investice do technologických akcií i nadále velmi atraktivní. Ale do jakých akcií investovat?
img

21 nejlepších světových akcií pro rok 2021!

08.01.2021 Rok 2021 bude jistě na akciových trzích vzrušující. Rok 2020 přinesl díky COVID-19 nejprve pokles, ale v podzimních měsících došlo k opětovnému silnému nárůstu. Investice do akcií se také minulý rok staly populárnějšími mezi retailovými investory, což má obrovský dopad na akciový trh. Nadstandardně si vedly technologické akcie, které profitovaly z drastických změn v důsledku zavedení karantén po celém světě. Populární akcie, jako je například Tesla si také vedly dobře, ale došlo například k pádu německé Wirecard.
C:\fakepath\PT-VIPzona-FXstreet-slide.jpg

VIP zóna od FXstreet.cz

23.11.2020 Ve spolupráci s FXstreet.cz jsme se rozhodli představit, co vše je možné, v rámci unikátní VIP zóny FXstreet.cz získat a jaká rozšíření a další vylepšení zde mohou ještě také obchodníci objevit.
img

Prezidentské volby USA 2020 – jaký lze očakávat dopad na vývoj trhů?

21.10.2020 Americké prezidentské volby se blíží. V úterý 3. listopadu budeme vědět, zda Donald Trump obhájí svůj mandát, nebo zda jej převezme Joe Biden. Pro investory se samozřejmě jedná o vzrušující období. V následujícím článku objevíte vše, co potřebujete vědět o amerických prezidentských volbách a jejich dopadu na akciové trhy.
img

Akcie Sony – dostane Playstation 5 ceny akcie na historická maxima?

16.10.2020 Akcie společnosti Sony již léta vykazují silný výkon na akciovém trhu. Japonský konglomerát brzy uvede dlouho očekávanou herní konzoli Playstation 5. Může příchod nejnovější herní platformy nastartovat nový uptrend? V tomto článku probereme vše, co potřebujete vědět o akciích Sony a jaké mají tyto akcie vyhlídky do budoucna.
img

17 investičních a finanční pojmů, které musí znát každý úspěšný investor

11.09.2020 Finanční páka, likvidita, kapitálový trh, cenné papíry, podílové fondy, volatilita. Ze začátku může být záplava termínů a pojmů pro nového investora ohromující. Začátky bývají náročné, a proto jsme připravili tento článek, který má pomoci začínajícím investorům lépe se orientovat v základních investičních a finančních pojmech, zkratkách a výrazech.
img

Split akcie – co to je dělení akcie a jak funguje

03.09.2020 Dělení akcií, štěpení akcií nebo také stock split přináší investorům mnoho otázek. Co přesně je takové dělení akcií? Jaké jsou jeho důsledky a čemu byste při probíhajícím dělení akcií měli věnovat pozornost?
img

Dow Jones index – 8 zajímavostí k nejznámějšímu indexu světa

03.09.2020 Dow Jones Industrial Average index (DJIA) známý jako Dow Jones index je nejčastěji zmiňovaným akciovým indexem na světě. Pokud sledujete světové burzy, je téměř nemožné se s ním pravidelně nesetkávat ve finančních médiích jako je Bloomberg, CNBC atd.
img

15 nejznámějších pravidel, které musí znát každý investor

21.08.2020 Ve světě investic často slyšíte různé moudrosti, které vám mají jednoduše poradit, jak se při investování chovat. Mnohé z těchto zažitých rad vycházejí z opakujících se trendů na burze. Jaké jsou tyto teze, které vás mají v kostce nasměrovat? A co si z těchto mouder můžete odnést právě vy?
img

Netflix – 5 zajímavostí o největší online streamovací platformě na světě

06.08.2020 Akcie Netflix masivně profitovala z koronavirové krize. Kvůli plošným lock-downům se lidé hromadně obrátili k online zábavě jako videohry a právě streamovací služby, jako je Netflix. Cena akcií společnosti Netflix se od svého březnového minima téměř zdvojnásobila, následně však zaznamenala 10 % korekci.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

05.08.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Čínské firmy přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
img

5 nejlepších FinTech akcií roku 2020

26.07.2020  FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o se...
img

Tesla Motors – 5 zajímavostí automobilce Tesla

10.07.2020 Tesla je jedním z nejskloňovanějších pojmů v automobilovém průmyslu. Přesto toho mnoho lidí o automobilové značce, která vyrábí auta budoucnosti a momentálně láme rekordy na burze, příliš mnoho neví.
img

10 nejstabilnějších akcií: kvalitní akcie, které můžete držet navěky

03.07.2020 Dlouhodobá akumulace aktiv – nejúčinnější forma investování, kterou preferuje jeden z nejznámějších světových investorů – Warren Buffett. Ten prohlásil, že nejlepší investiční horizont je „na věky“. Buffet napsal v roce 1988 dopis akcionářům své investiční společnosti Berkshire Hathaway, ve kterém konstatoval: „Když vlastníme akcie ve vynikající společnosti s vynikajícím managementem, pak naše preferovaná doba držení je navždy „.
img

Hedging – mocný nástroj pro zajištění vašeho portfolia

26.06.2020 Hedging je strategie řízení rizik, která se v praxi používá k k vyrovnání ztrát investic tím, že zaujímá opačné postavení v souvisejících aktivech. Na druhou stranu, snížení rizika zajištěného hedgingem obvykle také vede ke snížení potenciálního zisku. Pro hedgingové strategie se obvykle používají finanční deriváty, jako opce či futures.
C:\\fakepath\\nasdaq.jpg

Americký akciový index Nasdaq poprvé překročil 10.000 bodů

09.06.2020 Americký akciový index Nasdaq Composite, který zahrnuje řadu významných technologických podniků, dnes poprvé v historii překonal hranici 10.000 bodů. K jeho růstu přispěly například akcie společností Amazon a Apple.
C:\fakepath\akcie.jpg

Evropské akcie klesly v čele s finančními a ropnými společnostmi

09.06.2020 Evropské akcie dnes oslabily v čele s finančními a ropnými společnostmi. Na trhu přetrvávají obavy z hospodářských dopadů koronavirové krize. Panevropský akciový index STOXX 600 klesl o 1,22 procenta a uzavřel na 369,54 bodu.
img

Nejlepší akcie a ETF na indickém trhu v roce 2020

29.05.2020 Indie je rozvíjející se ekonomikou s obrovským potenciálem. Pro mnoho investorů je indická ekonomika stále neznámou oblastí, která však skrývá mnoho investičních příležitostí ale i specifických rizik.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2020

28.05.2020 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

30 nejlepších filmů, seriálů a dokumentů s investiční tématikou

22.05.2020 Vzdělávání je klíčem k úspěchu na kapitálových trzích. Žádný investor se nikdy nedostane do stádia, kdy by se již nemohl naučit nic nového. Filmů z investičního prostředí existuje obrovské množství. Kinematografické umění je jednou z možností, jak si investoři mohou zábavnou metodou osvojit nové vědomosti z jiného než ryze akademického hlediska.
img

Po „FANG“ přichází „DAWN“ – nejlepší akcie po koronavirové krizi

14.04.2020 Krize vyvolaná pandemií koronaviru otřásla globální ekonomikou. Celá ekonomická odvětví byla zmražena a mnoho velkých i malých společností je nyní v obtížné situaci.
img

Nejlepší technologické akcie roku 2020

01.04.2020 Investice do technologických akcií byly po celá desetiletí fascinující a mnoho z těchto společností stálo v tomto tisíciletí opakovaně na stupních vítězů. Společnosti zabývající se technologiemi nejen změnily naše každodenní životy, ale také přinášely skvělé výnosy na akciovém trhu.
img

2 nejlepší palladiové akcie roku 2020

30.03.2020 Během posledních tří let patřilo palladium ke komoditám s nejvyšším růstem cen. Celkově vzrostla hodnota palladia o 160 %. V desetiletém horizontu vzrostlo palladium o neuvěřitelných 430 %.
img

Nejlepší defenzivní akcie roku 2020

20.03.2020 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

Jaké akcie sledovat při aktuálních pádech akciových trhů?

19.03.2020 Mnoho investorů zmeškalo příležitosti akciového trhu za posledních 10 let. Zatímco se všude mluvilo o blížící se krizi, všechny indexy se podívaly na nová historická maxima. Například index DAX se vyšplhal za osm let z 3 600 bodů na více než 13 500 bodů, což představuje nárůst o 275 %. Avšak za poslední měsíc, kdy trhy postihla hysterie a výprodeje z důvodu pandemie koronaviru, propadl index DAX o téměř 40 % a další významější akciové indexy jako S&P 500, Dow Jones a další o více než 30 % a propady pokračují.
img

Dopady koronaviru na finanční trhy a poučení z minulosti

16.03.2020 Světové akcie reprezentované indexem MSCI World poklesly od poloviny února téměř o 27 % a odepsaly tak více než rok budované zisky. Tento nezvykle prudký propad se samozřejmě projevil na portfoliích s akciovou složkou. Dluhopisy naopak pod tlakem nákupního zájmu investorů ve snaze uchránit své prostředky zaznamenaly výrazný nárůst cen, který negativní dopad akciové složky na celkové výsledky částečně vykompenzoval. Navzdory v historickém kontextu nízkým výnosům tak dluhopisy potvrdily svůj význam při diverzifikaci rizika.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

14.03.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná.
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2020

13.03.2020 Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
C:\fakepath\top-06032020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

06.03.2020 1) Akcie na světových trzích kvůli dopadům šíření nového koronaviru dál výrazně klesají, ztráty mají hlavní asijské trhy a silným poklesem otevřela také Evropa. Investoři většinou za peníze z prodeje akcií nakupují zlato či státní dluhopisy nejbonitnějších zemí. Výnosy klíčových dluhopisů americké vlády proto klesají na stále nová minima s tím, jak v důsledku vyšší poptávky roste jejich cena. Totéž se týká dluhopisů německé vlády.
img

5 nejlepších FinTech akcií roku 2020

26.02.2020 FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o sektor s obrovským potenciálem. Nicméně, kde jsou velké příležitosti, jsou i velká rizika.
img

Wall Street – jeho historie a největší pády

16.01.2020 Wall Street je jádrem finančního světa. Je to místo, kde se vytvářejí vzory pro akciové trhy na celém světě. Pracuje se zde s neuvěřitelnými částkami. Každý den je zde rychlý, hlasitý a chaotický. Pokud se něco velkého odehrává na Wall Street, ovlivní to celý svět.
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2019

22.02.2019 Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
fxstreet.jpg

O nás

02.06.2009 FXstreet.cz je první nezávislý server věnovaný obchodování na forexu v České republice a na Slovensku. Naším cílem je vytvoření komunity úspěšných forexových traderů. Pokud chcete vyzkoušet něco nového, vymanit se z davu a být úspěšní v obchodování na finančních trzích, jste na správném místě.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Stříbro | VIP zóna | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Equity | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Programování | Měnová politika | Kanada | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Komoditní burza | Měnový trh | Obchodování na burze | Investujeme | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | AOS | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | ADX | Transakce | Bear | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Broker | Bull | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CBOT | CEO | CFD | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | DAX | Derivát | Devalvace | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FX | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Floating | Floor | Large Cap | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Futures | Fúze | Gap | Grafy | HFT | Hedging | Hedge | High | IPO | ISIN | Index DAX | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | Likvidita | Long | Low | MACD | MT4 | Makléř | Margin | Margin call | Obchodní příkazy | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s měnami | Obligace | Opce | Open | P/E | Papertrading | Peněžní trh | Platforma | Podkladové aktivum | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Profit Target | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Resistence | Rezistence | Risk Reward Ratio (RRR) | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Split | Spot | Spread | Standard & Poor's 500 | Stop-Loss | Support | Swap | Swing | Swing Trading | Swingový obchodník | Swiss | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Černý pátek | Řízení portfolia | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | GBP | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Euro STOXX | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Investiční příležitosti | FTSE | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Mezibankovní trh | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Gordon Gekko | Futures kontrakt | Sázka | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Deprese | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | Hospodářský cyklus | New York Stock Exchange | Euronext | Burzovní makléř | Expirace opce | Partners | Investiční produkty | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Portfolio manažer | Soukromý fond | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | High frequency trading | Nasdaq Composite | USDX | Index cen | Výrobní náklady | Obchodní seance | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Donald Trump | Burzy | Rozvíjející se trhy | Forexový trader | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Kupní opce | Likvidní | Odpor | Podpora | Přenos | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchody | Forex pro začátečníky | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Facebook | Akcie Gazprom | Akcie Google | Akcie IBM | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie ropy | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie Shell | Akcie Stock | Akcie Tesla | Akcie Tesla Motors | Akcie Visa | Aktuální cena ropy | Aktuální ceny akcií | Americká centrální banka | Americké dividendové akcie | Analýzy | Banka | Běžný účet | Bollinger Bands | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | CAC40 | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Černá labuť | Day trading | Denník | Devalvace měny | DJIA | Dlouhodobé investice | Do čeho investovat | Dolar | Dow Jones index | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Ekonomický růst | Elektronické obchodování | Eura | Euro Stoxx 50 | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forexu | FX Trading | FXstreet.cz | Graf | Hang Seng | Hodnota akcií | HSBC | Index DJIA | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Inside | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | Investování do komodit | Investování do nemovitostí | Investování na burze | Investovat do zlata | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak nakupovat akcie | Jak nejlépe investovat | EBay | Jak zhodnotit peníze | JP Morgan | Investujme | Kam investovat | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní trh | Kurz akcie | Kurz bitcoinu | Kurz EUR | Kurzy | E15 | Libra | LYNX Broker | MACD indikátor | Makléři | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Míra inflace | Nákup akcií | Naučte se investovat | Nejnovější zprávy ze světa | Nemovitosti | Nikkei 225 | Ninja Trader | Obchodní platformy | Obchodování s opcemi | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online obchodování | Opční strategie | PayPal | Portfolia | Pravidelné investování | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Recenze | Reuters | Ropy | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Signály | Société Générale | Spořící účet | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Strategie řízení | Světové burzy | Světové události | Swingy | Tesla Motors | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Tržní podíl | Twitter | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Finanční nástroj | CNBC | Backtestování | Buffett | Prodejní opce | Put | Bill Gates | Buy | Buyout | Cenové rozpětí | Cenově vážený index | Centrální depozitář | Čistý dluh | Depozitář | EBITDA | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Hold | Indie | Jeff Bezos | Lednový efekt | Mark Zuckerberg | Měď | Nominální hodnota | Obchodní den | Provozní marže | Redukce | REIT | ROCE | Sell | Small caps | Itálie | Akcie na majitele | Akciová společnost | Kmenové akcie | P/E Ratio | Zaknihované akcie | Cenová hladina | Směrodatná odchylka | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | Světové ekonomiky | Co je forex | Miliardář | Bohatý | eBook | Forex Pro | Reálné obchodování | Zhodnocení kapitálu | Komise | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Paper trading | Trader Workstation | Volby | Rozhovor | Úspěšný investor | Know-how | Cukr | Vzdělání | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Day trader | Diskusní fórum | Dividendové akcie | Investment | Swing trading strategie | Traders | Rhodium | Dow Jonesův index | CNN | Wells Fargo | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | Caterpillar | Investing.com | Sója | Forex asistent | Reporty | Short squeeze | Kurz EUR/USD | Finanční systém | Firemní dluhopisy | Backtestovat | Úspěch | Podnikání | Zajištění investice | Stock Exchange | Renminbi | Velcí investoři | Měkké komodity | Výnosová křivka | Energie | Earnings | Jak zhodnotit své peníze | Burzovní kalendář | Pro tradery | Panevropský akciový index | BlackRock | Implikovaná volatilita | Znalost | Přehled | Konzistence | Agentura Reuters | Global Advisors | Americké trhy | Bankovnictví | Futures kontrakty | Swapy | City | Institucionální objednávky | Obchodní styl | Forbes | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Investice do technologií | Standard & Poor's | Širší index S&P 500 | Akcie bank | JPMorgan Chase | Investiční bankéř | Pavel Kohout | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Alerty | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Obchodní partner | Černé pondělí | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Akcie Walmart (WMT) | Propad | Německý index DAX | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Index Nikkei | TradingView | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Guvernér | Ztráty | Dividendová akcie | Euro vůči americkému dolaru | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Pokles výnosů | Americké indexy | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Philip Morris | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | Zajištění | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Blockchain | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | NYSE Euronext | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Držení akcií | Počáteční kapitál | Historická data | Rekordní maxima | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Mzdy | Dobré výsledky | Futures na VIX | Ceny futures kontraktů | Úspěšné obchodování | Poplatky za obchodování | Dosahovat zisku | Akcie na burze | Predikce | Ekonomická situace | General Electric | Bankovní krize | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Velké zisky | Světové trhy | Investovat do akcií | Vývoj indexu S&P 500 | Výnosy | Očekávání analytiků | Americký index S&P 500 | TRY | Institucionální investoři | Příjmy | Čistý příjem | Návratnost investice | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Konsenzus | Investice v Číně | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Obchodní pozice | Očekávání | Swingoví obchodníci | Devizy | Morningstar | Úspěšné investování | ex | Jeffrey Gundlach | Purple Trading | State Street Global Advisors | Makléřské firmy | Interbank VIP indikátor | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | Vstup na burzu | Sell in May and go away | Intradenní obchody | Cena palladia | Vydělávat peníze | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Návratnost investic | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | Jack Schwager | Obchodování s cizími měnami | Spekulativní investice | Palladium | Podnikové dluhopisy | Obchodování indexů | Investovat do Bitcoinu | LYNX Trading | ETC | Inteligentní investor | NEST | Robinhood | Investice do kryptoměn | Lithium | Investice do lithia | Investovat do palladia | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Elektronické obchody | Asijské trhy | Kobalt | Investování s LYNX | Složené úročení | Obchodování Futures | Airbnb | Začít investovat | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Očekávání investorů | Růstové akcie | Obchodní válka | Podniky | Trading je byznys | Graf vývoje | Technologické akcie | Akcie Facebooku | FAANG | Facebook (FB) | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Full-time trader | Akcie společnosti | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | CSI 300 | Pokles ceny | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Graf indexu | ZISIF | Fond kvalifikovaných investorů | RDSA | Royal Dutch Shell | Index Stoxx 600 | Obchodování akcií | IPO kalendář | HKD | Akcie GE | Nové peníze | Použití finanční páky | FKI | Julius Baer | Americké volby | Sázka na nejistotu | The Big Short | Steve Carell | Obchodování se CFD | Úspěšné obchody | Růst zisků | Anticyklické akcie | Politika Fedu | Prezident Trump | Evropská komise | Bankomaty | Centrální depozitář cenných papírů | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Majetek | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Obchodování na burzách | Fundamentální analýza akcií | Profesionální trader | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Jak uspět | Ceny zemního plynu | Investice do palladia | Palladiové akcie | Obchodovat na finančních trzích | Hodnotové investování | Nejvýznamnější burza | Světové finanční trhy | Konopné akcie | Investice do marihuany | Seriózní byznys | Poziční obchodníci | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | IPO Airbnb | IPO Instacart | Finanční produkty | Zpětný odkup akcií | Zákaznická podpora | Jak na obchodování | AMS | Akcie firmy | Tencent Holdings | Sharpe ratio | NVDA | Začít obchodovat | Americké společnosti | Snížení sazeb | Vysokofrekvenční trading | Čínský trh | Volný čas | Blockchainové akcie | Banky na Wall Street | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Štěpení akcií | Svět investování | Ropné akcie | Swing strategie | Investiční bublina | Biotechnologické akcie | Gazprom | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Maržové obchodování | Maržový účet | Ziskové obchody | Farmaceutické akcie | Pokles cen | Aktuální cena akcií | Prodej na krátko | Konglomerát | Nové akcie | Intradenní trader | Indická ekonomika | Investiční kapitál | AMZN | Burzovní průvodce | New York Stock Exchange (NYSE) | Kapitálové výdaje | Shrnutí obchodování | Prosus | Denní graf | Vlastní akcie | Výše dividendy | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Úpis akcií | UCITS | TeamViewer | Přístup k investování | Risk Reward Ratio | iShares | Ziskové výsledky | Investování na Forexu | ESG | Jihokorejská centrální banka | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Akcie Anglo American Platinum | Jak se stát lepším investorem | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | Swingová obchodní strategie | Očekávaný růst | Snižování rizika | RISK-ON | Cena akcie | Sestavování portfolia | Tomáš Rozehnal | Patrik Polák | Obchodujte | Vysoká likvidita | Mnoho ziskových obchodů | Huawei | Digitalizace | Světové akciové indexy | S&P 500 Index | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | Deficit | Prezident Donald Trump | Káva | Tomáš Lébl | AXA ČR a SR | IOT | Trinity | Obrovské množství peněz | LNG | Výkon amerického dolaru | Objem | MSFT | Obchod | RPSN | Přístup do VIP zóny | Jak začít investovat | Myšlenka | Standardní odchylka | Analýza dat | Vyšší volatilita | Obchodní nástroje | UCITS ETF | Alibaba Group | Předseda představenstva | Vyšší riziko | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Tesla Elon Musk | UnitedHealth | Pfizer | Svíčková formace | Jakub Hodan | Lukáš Voženílek | Růst cen | Equity křivky | Borsa Italiana | Studie | 4G | Dolar k japonskému jenu | Vysoké riziko | Počet obchodů | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Ekologie | Vývoj trhu | Generální ředitel | Obchodování akcií u LYNX | IPO Alibaba | Trh s dluhopisy | Vyšetřování | Amazon | Citadel | Nízké úrokové sazby | Buy-and-Hold | Úrok | LVMH | Implikované volatility | Miliardy | Vyhlídky | Hong Kong | Trendová linie | INTC | Disney+ | Billions | 5G | Na burze dnes | Ekonomka | Wall Street Warriors | Vzestup peněz | Vlk z Wall Street | Záměna | Trading Places | Enron: The Smartest Guys in the Room | Quants: The Alchemists Of Wall Street | Outsider | Team Spirit | | Život Warrena Buffetta | Becoming Warren Buffett | Konkurenti | Glengarry Glen Ross | The Wall Street Code | Banking On Bitcoin | Den před krizí | Betting on Zero | Boiler Room | Rogue Trader | Velká krize | Too Big to Fail | Wall Street: Peníze nikdy nespí | Peníze nikdy nespí | Money Never Sleeps | Barbaři za branou | Barbarians at the Gate | Floored | Chasing Madoff | Quicksilver | Financovat | Statistika | Technologický sektor | Průmysl | Na burze | Standard Oil | Rostoucí náklady | Visa | Výrazný pokles | Důsledky krize | Být trpělivý | Velikost pozice | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Stavebnictví | Sociální sítě | Problémy | Kolísání ceny | Britové | Pojišťovny | Total | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Cenové formace | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodujte přes LYNX | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Fidelity National Information Services | FIS | Americká automobilka | Farmaceutická společnost | FTC | Amgen | Společnost Microsoft | NN Group | Míra | RWE | Švýcarská společnost | Daniel Křetínský | Úroky | Jak určit trend | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Evoluce | Automobil | AXA | Regulátoři | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | FB | Snap Inc | Disney | Americké vlády | Nike | Dot-com | COTTON | SUGAR | Aurora Cannabis | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Roční růst | Visa (V) | Americký index | Wirecard | Shortování akcií | Ziskovost | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Hospodaření | Černé labutě | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Prodej automobilů | Návratnost | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Inovace | Stoupající trend | Washington | Analytik skupiny AXA | Vysoká dividenda | Analýza společnosti | Miliardy eur | T. Rowe Price | Velké trhy | Hodnota společnosti | Budoucnost | Výplaty dividendy | Zemědělství | Rekordní maximum | ASML | Poradenství | Vliv na investice | Míra inflace v ČR | Vzdělávat se | Nový rekord | Dividendový aristokrat | Iniciativa | Peníze z prodeje akcií | Technologická společnost | Stažení indikátoru | Velikost ztráty | Historie Wall Street | Síla na Wall Street | Index Wall Street | NYSE Composite Index | Jak Wall Street funguje? | Největší krize na Wall Street | Krize na Wall Street | Největší krize | Jak obchodovat na NYSE? | Obchodování na Wall Street | Spotřebitel | Alibaba Group Holding | Vyplácení dividend | Obchodujte americké akcie | Krach | Komunikace | Astrazeneca | General Electric (GE) | Trump | Čínské indexy | Prezident | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | WhatsApp | Instagram | Nákaza koronavirem | Trhy | Šíření nového koronaviru | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Akcie Royal Dutch Shell | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | American Express | Velcí institucionální investoři | Impérium | Většinový podíl | Smysl života | Ekonomické vysoké školy | Pohyby cen | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Počet zákazníků | Provozní zisk | Epidemie koronaviru | Typ koronaviru | Nový typ koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Analytik skupiny | IHNED | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | Zpomalení růstu | Moudro | Přijmout ztrátu | Pochybnosti | Dovednosti | Úsilí | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Alphabet | Akcie NN Group | Aktuální rezistence | Obchody | Výdaje | Dopady koronaviru | Free cash flow | BP | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Rekordní hodnoty | Taleb | Universal Music Group | Sony Music Entertainment | SEC | Rozhodování | Co je IPO? | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Průměrná cena | Medvědi | Prodávající | Nejlepší biotechnologické akcie | Akcie Biogen | Biogen | Indikátor RSI | Fibonacciho linie | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Kukuřice | Bez rizika | Prudký propad | Dopad koronaviru | FinTech akcie | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Akcie SimCorp | SimCorp | Akcie Ingenico | Ingenico | Střední podniky | Ekonomické recese | Obchodní myšlenky | AXA ČR | Akcie Netflix (NFLX) | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Cestovní ruch | Vývoj | Pokles prodeje | DoubleLine | Dluhopisový guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Akcie KKR | Vládní opatření | Výkyvy | Současná cena | Varovné signály | Příležitost k nákupu | WP | Videokonference | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Poradci | Panevropský akciový index STOXX 600 | Akcie včera | Indické akcie | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Akcie Swiss Re | Swiss Re (SR9) | SR9 | Akcie BASF SE | BASF SE (BAS) | Mince | Profitovat | Čínský růst | Zadlužení čínské ekonomiky | Řízení čínských společností | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Beijing Capital International Airport | Beijing Capital International Airport | Akcie Tencent | Tencent | CK Hutchison | Akcie Dongfeng Motor | Dongfeng Motor | Akcie Kweichow Moutai | Kweichow Moutai | CSI China ETF | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | ishares China | ishares China ETF | China ETF | Buy the dip | Další vývoj | Nákupy akcií | Dopad na finanční trhy | Letectví | Největší pády | Masivní propad | Dopady koronaviru na finanční trhy | Poučení z minulosti | Slavný komentář | Vlastnit akcie | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Cenový vývoj | Silný pokles | Poměr cen | Index frankfurtské burzy | Spotřebitelé | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Charles Dow | Historie | Určení trendu | Aktuální situace | Získávání nových půjček | Volatilita akciových trhů | Uzavírání ziskových pozic | Spouštěč korekce | Korekce u vybraných akcií | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Akcie Facebook (FB) | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Příležitosti k nákupu | Přísná opatření | Vyplácet dividendy | Co to jsou defenzivní akcie? | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Unilever (UNA) | Unilever (UNA) | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Akcie Wolters Kluwer | Wolters Kluwer (WKL) | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | Akcie Church & Dwight (CHD) | Church & Dwight (CHD) | CHD | Akcie Church & Dwight | Church & Dwight | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | REGN | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | LinkedIn | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Páka | Hotovost | Hodinový graf | Spoření | Tomáš Raputa | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Potenciál | Allianz | VIP indikátory | Křetínský | Výhody obchodování | Rozložení kapitálu | Nejlepší palladiové akcie | Akcie Norlisk Nickel | Akcie Norlisk Nickel (NILSY) | NILSY | Norlisk Nickel | Akcie Anglo American Platinum (AMS) | Anglo American Platinum | Anglo American Platinum (AMS) | Norlisk Nickel (NILSY) | Abbott Laboratories | Riziko inflace | Ekonomiky | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Války | Vysoká míra volatility | Míra volatility | Schodek | Poradce | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Průmyslové revoluce | Internet věcí | Akcie Nvidia | Práce | Společnost Unilever | Vláda USA | Podíl na trhu | Afrika | Model Y | Údaje | Ztrátové obchody | Patenty | UnitedHealth Group | Cestovní omezení | Dopady koronavirové krize | Big Short | CBS | Profitabilnější | Oživení cen | Výpadky | FANG | DAWN | DAWN akcie | Akcie Domino’s Pizza | Akcie Domino’s Pizza (DPZ) | Domino’s Pizza | Domino’s Pizza (DPZ) | DPZ | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | Akcie Walmart | Walmart (WMT) | WMT | Activision Blizzard | Emitenti | Delaware | Více peněz | Majitel | Úspory | AMC | Procter & Gamble | Propad ceny | Americké produkce | Trade | Měnový faktor | Finanční pomoc | Cenové pohyby | Reddit | Investiční tituly | Břidlicové ropy | Joe Biden | 3M | Volvo | Shell | Společnost Shell | Zaměstnanci | Tweet | Fondy obchodované na burze | Aktivní obchodování | Růst výnosů | Federal Reserve | PEPSICO | Dlouhodobý trend | Dosáhnout zisku | Historicky nejnižší | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Akcie a dluhopisy | Dluhy | NKE | Technologický pokrok | ONE | Merck KGaA | Merck | Auta | JD.com | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | Zhodnotit své peníze | Koronavirová pandemie | Velikost fondu | Aktivity společnosti | The Ascent of Money | Inside Job | The Wolf of Wall Street | Enron | Quants | America Psycho | The Corporation | The China Hustle | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Pronájem nemovitosti | JDE | Unie | ČR | Salesforce | Koronavirové pandemie | Norilsk Nickel | Výhody blue chips | Akcie Intel | Akcie Deutsche Börse AG | Akcie Deutsche Börse | Akcie Merck KGaA | Akcie Merck | Akcie ASML Holding | Akcie Schneider Electric | Akcie Chugai Pharmaceutical | Akcie Advantest | Akcie Daiichi Sankyo | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | iShares China Large Cap UCITS ETF | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | Nissan | Indické ETF | Rizika a příležitosti v Indii | Příležitosti v Indii | Ekonomický růst v Indii | Franklin FTSE India ETF | iShares MSCI India ETF | Lyxor MSCI India ETF | Franklin FTSE India SKIPCP ETF | iShares MSCI India SKIPCP ETF | Lyxor MSCI India SKIPCP ETF | Vedanta | Infosys | Reliance Industries | Soubor pravidel | Uzavírání pozic | Waymo | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Square | Býčí trend | Oracle | Nikola | ProSiebenSat.1 Media | Süddeutsche Zeitung | Evropský výbor pro systémová rizika (ESRB) | Evropský výbor pro systémová rizika | ESRB | Matthias Scheiber | Wells Fargo Asset Management | Banky v eurozóně | Hlavní index frankfurtské burzy | Index Nasdaq Composite | Americká nezaměstnanost | Akciový GURU | Teorie černé labutě | Black Monday | Cronos | Pevninská Čína | Akcie FAANG | Nestlé | Sanofi | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Rostoucí trend | Trend is your friend | Sentiment na trhu | Covid | Technologické firmy | Analytické společnosti | Představenstvo | Snížení nákladů | Akcie Wirecard | Jak funguje hedging? | Co je to hedging? | Zajištění diverzifikací | Rizika hedgingu | Vertical spread | Google Pay | Nastavení Stop-Lossu | Fintech společnosti | Akcie Abott Laboratoires | Akcie Allianz | Abott Laboratoires | Akcie Coca-Cola | Akcie Colgate-Palmolive | Akcie HDFC Bank | HDFC Bank | Akcie International Flavors & Fragrances | Akcie Nestlé | Akcie Medtronic | Medtronic | Akcie Thermo Fisher Scientific | Thermo Fisher Scientific | Dopad pandemie | Ant | Risk na obchod | Sony | Nový trend | Steve Jobs | Johnson & Johnson | Tolerance rizika | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Úspěchy | Silicon Valley | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Peugeot | Růst tržeb | Investice do robotiky | Hospodaření firmy | Ceny | Praha | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Technologické společnosti | Salesforce.com | Salesforce.com (CRM) | Akcie těžařů | Silvercorp Metals | Životní úroveň | Příležitost ke vstupu | Zlatá horečka | Konkurenční společnosti | Vepřové maso | Nikl | Akcie u LYNX | Čínská společnost | Ant Group | WeCHat | Časový horizont | Cenové hladiny | Napětí mezi Čínou a USA | Podhodnocené akcie | Obchodní hodiny | Prezidentské volby USA | Podhodnocený | Online nakupování | Investice do vodíku | Počet akcií | Coca-Cola | Holdingová společnost | Přístup na burzu | Split akcie | SPAC | Zhodnocení akcií | Derivatový trh | Foreing Exchange | Mezinárodní měnový trh | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | TSLA | Nvidia | Universal Music | Akcie NIO | Obchodní domy | Budoucí vývoj | Největší finanční trh | Největší finanční trh na světě | Politici | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | App Store | Grubhub | Biden | Softwarová společnost | Delivery Hero | Poptávka po akciích | NextEra | Energetický sektor | AEX | Naspers | Americké prezidentské volby | iPhone | Walgreens | Akciové portfolio | Akcie Sony | Chování ceny | Množství peněz | Volby USA | Volby USA 2020 | Black Lifes Matter | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | JPM | GS | Pokles indexu | Bed Bath & Beyond | BBBY | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | BIIB | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Akcie Berkshire | Sumitomo | Pinduoduo | Akciové investování | Měnový investiční fond | Price Action obchodní strategie | Guru Wall Street | Jak funguje mezibankovní trh | Tradingová rizika | Obsah VIP zóny | Obchodování nanečisto | Praktické tipy | Výdělky | Proražení | Životní prostředí | Nio | NextEra Energy | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie Airbnb | Výběr akcií | ABNB | Očkování | IPO společnosti | Plný úvazek | Stimulační balíček | Carnival | Online prostředí | Růst ceny | Proražení rezistence | DOT | Společnost Tesla | Fiskální situace | Měnová situace | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Nejlepší odvětví | Tvrdá aktiva | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Tourmaline | Tourmaline | Akcie Sumitomo | Akcie Regeneron | Akcie Prosus | Melcor Developments | Akcie Melcor Developments | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie NN | Akcie Heijmans | Heijmans | Liberbank | Akcie Liberbank | ForFarmers | Akcie ForFarmers | Akcie Jardine Strategic | Jardine Strategic | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Akcie Svenska Cellulosa SCA | JD | ProSiebenSat.1 | Nejlepší čínské akcie | Držení pozice | Vhodné akcie | AMC Entertainment | Akcie Gamestop | KFC | Akcie AMC | WallStreetBets | BlackBerry | Akcie GME | Melvin | Citron Research | Melvin Capitals | GameStop (GME) | Co je Reddit | AMC Entertainment (AMC) | BlackBerry (BB) | Reddit skupina | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Ceny akcií Tesla | Manipulace s cenami | Regulační úřad pro cenné papíry | Sociální média | Short Interest | Melvin Capital | Fond Melvin Capitals | Short Interest Ratio | Outstanding shares | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Intradenní pohyby | Aktivity WallStreetBets | Velké investiční fondy | Koss | SWKS | Skyworks Solutions | Retailoví investoři | Zinek | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Obchodní přístupy | Trendové linie | Růstový trend | FinTech akcie 2021 | Obchodování FinTech akcií | Rizika a příležitosti | Hypoport (HYQ) | Akcie Hypoport (HYQ) | HYQ | Akcie Fidelity National Information | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | Fidelity National Information Services (FIS) | Akcie Visa (V) | Akcie Square | Akcie Square (SQ) | Square (SQ) | Negativní vývoj | Více obchodů | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Akcie ropy v roce 2021 | Pohyb výnosů dluhopisů | Market Wizards | Zrádná nahodilost | Nassim Nicholas Taleb | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Teradyne | Teradyne (TER) | TER | Akcie 5G | Dlouhodobý investor | Vysoké dividendy | GameStop akcie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Koss Corporation | Akcie Koss Corporation (KOSS) | BRODIS FUND | Special Purpose Acquisition Company | Guru Capital | Obchodování gapů | Výhody swingového obchodování | Význam supportů a rezistencí | British American Tobacco | Imperial Brands
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

GT Stox
GT TAX
Guggenheim Investments
Guggenheim Partners
Guidants
Guild Esports
Guillaume Faury
GULF BROKERS
Günther Oettinger
Guoxuan High-tech

Následující klíčová slova

Guru Capital
Guru Wall Street
Guvernér
Guvernér amerického státu
Guvernér Andrew Cuomo
Guvernér australské centrální banky
Guvernér banky
Guvernér centrální banky
Guvernér Colorada
Guvernér české národní banky
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
XTB forum 2021
Potvrďte prosím... Zavřít