Čtvrtek 21. říjen 2021 05:00
reklama
Dukascopy
reklama
Dukascopy
reklama
Dukascopy
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Short squeeze

img

Cena akcie AMC od ledna vzrostla o více než 2554 %. Jak si vedou další meme akcie?

09.06.2021 V posledních týdnech o sobě meme akcie dávají opět vědět. Velký nárůst zažívá zejména AMC akcie. Někteří analytici se shodují, že zvýšen zájem o meme akcie byl zapříčiněn poklesem kryptoměn.
img

Akcie AMC dále rostou

07.06.2021 Akcie společnosti AMC (AMC.US) prodlužují růstový trend už do třetího týdne. Dnes přidávají více než 3 % (po růstu až o 19 %) a pohybují se nad úrovní $56. Dnešní růst pohánějí spekulace o startu short squeeze pro spekulanty na pokles. Dle agentury Reuters věří někteří účastníci trhu, že institucionální investoři vytváření složitý komplex opcí, který jim dovolí profitovat z poklesu a zároveň zajišťují riziko pro případ pokračujícího růstu.
img

Spekulativní večírek, ze kterého bude některé hodně bolet hlava

04.06.2021 Letošní rok jsou na burzách k vidění velké příběhy, ale zdráhám se napsat, že jde o příběhy investiční, byť i takové bychom našli. V hledáčku médií se nyní často ocitají divoké pohyby kryptoměn nebo některých populárních akcií, na kterých by se lidé rádi svezli a také vydělali. Nic proti zhodnocování peněz, ale v těchto případech jde o čisté spekulace, na kterých sice někteří zbohatnou, ale jiné přijdou opravdu hodně draho.
img

BlackBerry je novým miláčkem obchodníků z Redditu

02.06.2021 Akcie BlackBerry (BB.US) dnes rostou o více než 15 % v reakci na zprávy, že se společnost stala miláčkem investorů z Redditu. Dle Benzingy je Blackbery nyní druhou nejvíce citovanou akcií na stránce WallStreetBets na Redditu za posledních 24 hodin - za masivně rostoucí společností AMC a před GameStopem. Dle Bloombergu se přibližně desetina konverzací týká naděje na short squeeze na Blackberry. Celkový short interest se vyšplhal na 9 % akcií (ve srovnání s 21 % pro AMC i GameStop).
img

Turecká lira se po vyhazovu guvernéra CB silně propadla. Rusko oznámilo, že s EU už nemá žádné vztahy

26.03.2021 Turecký prezident Erdogan po osmi měsících (opět) propustil guvernéra tamní centrální banky Naciho Agbala, což způsobilo depreciaci turecké liry, která se vůči dolaru v jednu chvíli dostala na hladinu 8,2. Důvodem “vyhazovu“ je, že se tureckému prezidentovi nelíbilo zvyšování úrokové sazeb centrální bankou. Naopak zahraniční investory Agbalovi kroky podporovali.
img

GameStop akcie jsou zpátky: Čeká nás další cenové šílenství?

18.03.2021 GameStop se v lednu roku 2021 zapsal do historie. Investoři ze skupiny WallStreetBets na sociální síti Reddit se tehdy rozhodli ve velkém nakupovat akcie GameStop a způsobit tak obrovský Short Squeeze, který dostal do problému velké investiční fondy. Ačkoliv cena poté prudce spadla, akcie GME ještě neřekly své poslední slovo.
img

Podpora ve výši 1,9 bil. dolarů pro USA schválena. Přehřátí ekonomiky ani inflace se Joe Biden nebojí

12.03.2021 Průmyslová výroba v Německu v lednu překvapivě meziměsíčně klesla o 2,5 %, když se očekával mírný růst o 0,2 %. Dané údaje podle analytiků naznačují zpomalení ekonomické aktivity od začátku roku v největší evropské ekonomice.
img

Long signál na akcie Alphabet (GOOGL)

10.03.2021 Alphabet je globální holdingová společnost, která stojí za dobře známým online vyhledávačem Google, který momentálně funguje po celém světě ve více než 130 různých jazycích. Díky inovacím společnosti v oblasti vyhledávacích nástrojů, smartphonů a internetové reklamy se Google stal jednou z nejuznávanějších značek na světě. Po zveřejnění posledních čtvrtletních výsledků se na grafu vytvořil velký vzestupný gap.
C:\fakepath\xtb_online_trading.jpg

Ohlédnutí za děním okolo akcií GameStop, ACM a komunitou WallStreetBets očima ředitele Trading oddělení XTB Filipa Kaczmarzyka

25.02.2021 Filip Kaczmarzyk svoji kariéru v XTB zahájil již v roce 2007 v rámci trading oddělení na pozici Junior Trader. Od dubna 2009 zastával funkci zástupce vedoucího trading oddělení XTB. V listopadu 2010 začal pracovat pro institucionálního poskytovatele likvidity CFH Makrets v Londýně. Od května 2011 do května 2015 pracoval ve společnosti Noble Securities SA, nejprve jako ředitel obchodování OTC instrumentů, později jako ředitel FX trhů. Do XTB se vrátil v květnu 2015 na pozici ředitele trading oddělení a od 10. ledna 2017 je členem správní rady XTB. Je absolventem varšavské ekonomické univerzity se zaměřením na kvantitativní metody v ekonomii a informační systémy.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
img

Long signál na akcie Air France-KLM (AF)

17.02.2021 Air France-KLM S.A. je jednou z největších leteckých společností v Evropě. Její aktivity jsou strukturovány do osobní dopravy, nákladní dopravy, údržby a dalších činností. Základní kompetencí společností je provozování vnitrostátních a mezinárodních osobních letů a nákladní dopravy do více než 300 destinací ve více než 100 zemích světa.
img

FinTech akcie 2021: 6 tipů na zajímavé společnosti pro vaše investiční portfolio!

17.02.2021 Fintech akcie získávají oblibu u mnoha investorů. Jedná se o akcie společností, které se zaměřují na využívání technologií ve finančním a bankovním sektoru. Tato oblast zažívá poslední roky nebývalý rozkvět. Vzniká mnoho nových zajímavých společností a projektů. Do roku 2021 analytici očekávají, že investice do tohoto sektoru přesáhnou až 30 miliard dolarů.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

Cena stříbra v roce 2021: Bude rostoucí trend nadále pokračovat?

04.02.2021 Stříbro je poslední dobou na vzestupu. Události posledních dnů ho navíc dostaly do popředí světových médií zejména v souvislosti se snahami uživatelů Reddit skupiny WallStreetBets. Těmto obchodníkům se povedlo vyhnat akcie GameStop do závratných výšin. O něco podobného se teď údajně pokouší i na tomto cenném kovu.
img

Investiční thriller. Co si odnést z raketového růstu i pádu akcií

03.02.2021 Všechny hlavní akciové burzy v první polovině ledna posilovaly a dělaly investorům radost. Idyla ale netrvala dlouho. V druhé polovině měsíce už situace tak růžová nebyla. Investoři znervózněli, ceny akcií začaly intenzivněji kolísat a vše podtrhla bláznivá akce ohledně několika akciových titulů, jejichž kurzy vylétly do závratných výšek a pak zamířily opačným směrem. Co si má z tohoto příběhu, který se zapíše do investiční historie, odnést běžný investor?
img

Vakcínový optimismus pokračuje, americké indexy se opět blíží maximům

02.02.2021 Po bouřlivém konci minulého týdne otevřely 1. února kontrakty na S&P 500 medvědím cenovým gapem. Růst však přišel hned vzápětí a dobrá nálada převažuje i dnes. Jsme svědky poklesu volatility na Wall Street (v minulém týdnu narostl masivně index VIX kvůli short squeeze na některých titulech). Zároveň trhy opět pohání optimismus okolo účinnosti vakcín proti koronaviru. Výsledky zpracované společností AstraZeneca ukazují, že pokud druhé vakcína následuje 3 měsíce po té první, tak efektivita roste na 82,4 %. Zpráva tak naznačuje, že druhá vakcína dobře účinkuje i po relativně dlouhé době od první dávky. Je tak možné v prvním kole naočkovat více lidí, kteří již budou částečně chráněni.
img

Akcie GameStop (GME.US) navyšují ztráty

02.02.2021 Akcie společnosti GameStop (GME.US) padají v průběhu dnešní seance už o 60 %. Pokračují tak ve včerejších poklesech, které jsou důsledkem ztráty důvěry a zájmu retailových spekulantů. Ze svých maxim z konce ledna už akcie padá o 80 %. Tržní hodnota akcií klesla o $26 mld. na $7,4 mld. z intradenního maxima dosaženého v minulém týdnu.
img

Výsledková sezóna, BOE, RBA a zaměstnanost v USA jsou v centru pozornosti

01.02.2021 V prvním únorovém týdnu se všechny oči obracejí k řadě zpráv centrálních bank s čtvrtečním prohlášením o měnové politice Anglické centrální banky a prohlášením o úrokové sazbě Australské centrální bance v úterních ranních hodinách. Vzhledem k tomu, že se obě měny v posledních měsících pohybovaly ve vyšších hodnotách, mohly být trhy citlivé na jakékoli změny ve výhledu bank.
img

Akcie GameStop (GME) díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
img

Akcie GME díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (28.1.2020)

28.01.2021 Na finančních trhy včera dorazila vlna nervozity, kterou způsobil spekulativní trading na akciích jako je Gamestop nebo AMC. Výprodej na akciových indexech dokonce nezastavily ani lepší výsledky Applu a Facebooku. Večerní zasedání FEDu pak žádnou změnu v dosavadní rétorice nepřineslo a banka pouze vyjádřila obavy z pomalého zotavení ekonomiky.
img

Ranní komentář: Short squeeze na GME pokračuje, Apple a FB reportovaly silné čtvrtletí

28.01.2021 Akciové trhy včera zamířily do červených čísel. Pod tlakem byly indexy v Evropě, v USA a dnes ráno ztrácejí také indexy v Asii. Jen v USA přitom S&P 500 odepsal 2.57 %, což byl jeho nejhorší výsledek za posledních 13 týdnů.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (26.1.2020)

26.01.2021 Nadprůměrně volatelní start do nového týdne za sebou mají akciové indexy a devizové trhy. Největším příběhem dne byly akcie společnosti Gamestop, které udělaly v pondělí trojnásobek, ale nakonec uzavřely pouze v 18 % zisku. Akciové trhy dnes čekají v USA výsledky několika velkých společností v čele s 3M a J&J.
img

GBPUSD: Sterling v ztrátě před zvyšováním sazeb

02.08.2018 Zelená bankovka ve čtvrtek silněji rostla vůči ostatním měnám a GBPUSD pár byl níž o 0.35% během Londýnské seance, pohybujíc se kolem 1.3080.
img

EURUSD: Euro roste po dohodě EU o migrantech

29.06.2018 Měna mostů výrazně vzrostla během Asijské seance v pátek a EURUSD pár byl v zisku 0.6% během dopoledne, obchodujíc se kolem 1.1630.
img

EURCHF: Kros roste před inflací z euro zóny

31.05.2018 Společná měna ve čtvrtek znovu rostla a EURCHF kros vymazal tohoto týdenní ztráty. Pohyboval se kolem úrovně 1.1550 během Londýnské seance se ziskem intradenně 0.20%.
img

EURJPY: Kros v zisku díky lepšímu sentimentu

30.05.2018 Společná měna rychle umazávala včerejší ztráty a EURJPY kros se obchodoval v plusu 0.60% během středečního rána, přičemž se pohyboval kolem 126.30.
img

GBPUSD: Sterling ve ztrátě, čeká na projevy centrálních bankéřů

25.05.2018 Zelená bankovka byla znovu silnější po devizovém trhu v pátek ráno a GBPUSD pár byl ve ztrátě cca 0.25% během Londýnské seance, obchodující se kolem 1.3340.
C:\fakepath\EURUSD-19012018-LV-10.png

Forex: EUR/USD pohledem analytiků Credit Agricole

19.01.2018 Analytici francouzské banky Credit Agricole (oddělení FX Strategy Research) poskytli svůj náhled na měnový pár EUR/USD. Podle nich existuje určitý prostor pro další zotavování amerického dolaru, pokud americký Kongres dospěje k nějaké dohodě o výši útrat.
img

Forex Edge: Aktuální trading příležitosti na EUR/USD a EUR/CZK

07.11.2017 Aktuálně se na trhu nachází velmi zajímavé nastavení na měnových párech EUR/USD a EUR/CZK. Forexový newsletter Forex Edge představuje níže úrovně pro vstup a výstup z pozic. Newsletter vytváří pravidelně každé dva týdny dlouholetý forex trader Martin Bartoš ze společnosti LYNX.
img

Ropa klesá na sedem mesačné minimá, trend zostáva medvedí

20.06.2017 Americká ropa WTI v utorok prepadla až na sedem mesačné minimá pod úroveň 43 USD za barel a naposledy sa na týchto cenách obchodovala v novembri 2016. Ropa strácala počas Americkej seansy takmer 3% a pripísala si na svoje konto ďalšiu výraznú stratu po pondelkovom výpredaji.
img

Konec intervencí ČNB bude divoký

30.03.2017 Česká národní banka (ČNB) už nemá na co čekat. V pátek vyprší její tvrdý závazek držet korunu oslabenou. Pro ekonomiku i podporu inflace už nedává slabá měna velký smysl a prodlužování intervenčního režimu by vedlo jen k dalšímu zvyšování devizových rezerv a potenciálních ztrát ČNB.
img

Forex Edge – Příležitosti na AUD.USD a USD.JPY

30.09.2016  Forex Edge je novým investičním newsletterem, který se zaměřuje na obchodování měnových párů. Cílem vzdělávacího cyklu Forex Edge je přiblížit investorům praktické principy při analýze měnových párů a poukázat na potenciálně zajímavé příležitosti k obchodování.Každé dva týdny bude představena analýza dvou vybraných měnových párů s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu.
img

Market Color aneb co se děje na finančním trhu s analýzou NZD/USD

23.08.2016 Akcie na Wall Street zahájily v pondělí obchodování nepatrně níž, když ceny ropy klesaly nejvíce za čtyři týdny a dolar posiloval v sázkách na zvýšení úrokových sazeb americké centrální banky (Fed) v příštích měsících. Pokles ceny ropy oslabil energetické akciové tituly a lehce převážil nad silným růstem biotechnologických akcií. Biotechnologie dostaly podporu od společnosti Pfizer, která v pondělí oznámila, že koupí výrobce přípravků proti rakovině Medivation, zhruba za 14 miliard dolarů, aby posílila své onkologické portfolio.
img

Týdenní shrnutí v kostce: Přelom měsíce přines zvrat na akciích, klesala ropa i americký dolar

01.04.2016 Máme za sebou zajímavý týden, který přinesl několik důležitých výsledků makrodat. Akciové indexy se vyvíjely v relativ...
img

Denný výhľad na EURUSD 7.3.2016

07.03.2016  Silné NFP, slabý dolár Prvý piatok v mesiaci patrí na finančným trhom pravidelne dátam z US trhu práce. Mesačné štat...
img

Rychlý přehled: EUR.USD

29.02.2016 Měnový pár EUR/USD byl v poslední době více ovlivněn geopolitickými událostmi nežli makroekonomickými faktory. Pár EUR...
img

Ropa pod 30 USD? Nákupní příležitost

13.01.2016 Ceny ropy se včera po dlouhých 12 letech znovu obchodovaly pod 30 USD za barel. Pokud bychom brali v potaz inflaci (americkou), tak naposledy byla ropa tak nízko pouze v období bezprostředně po útocích 11. září 2001, kdy strmě klesala letecká doprava a americká ekonomika byla v recesi.
img

Denný výhľad na EURUSD 3.12.2015

04.12.2015 Euro včera zaznamenalo svoj najsilnejší rast za posledných 6 rokov. Dôvod? ECB. Tá totiž nenaplnila očakávania zvýšenia mesačného objemu...
img

Denný výhľad na EURUSD 1.12.2015

01.12.2015 Tohtotýždňové udalosti, konkrétne zasadnutie ECB, prejav prezidentky Fedu Yellen ako aj dáta z US trhu práce majú potenciál výrazne ovplyvniť...
img

Denný výhľad na EURUSD 24.11.2015

24.11.2015 Hlavným medvedím cieľom na páre EURUSD sa pre väčšinu bánk stáva hladina 1,05. Včera sa pár EURUSD snažil o prelomenie suportu 1,06...
img

Denný výhľad na EURUSD 19.11.2015

19.11.2015 Zelená bankovka včera pokračovala vo svojom raste voči euru, ale len do momentu zverejnenia zápisnice FOMC z posledného zasadnutia...
img

Denný výhľad na EURUSD 22.10.2015

22.10.2015 Obchodovanie na FX trhu včera bolo pokojné. Prázdny makroekonomický kalendár a očakávania zasadnutia ECB spôsobujú, že volatilita...
img

Silný ekonomický růst USA posiluje cenu akcií i ropy; analýza EUR/USD

28.08.2015  Počet Američanů žádajících poprvé o podporu v nezaměstnanosti klesl v minulém týdnu více, než se čekalo, což nazn...
img

Silný ekonomický růst USA posiluje cenu akcií i ropy; analýza EUR/USD

28.08.2015  Počet Američanů žádajících poprvé o podporu v nezaměstnanosti klesl v minulém týdnu více, než se čekalo, což nazn...
img

Co čekat od dnešního zasedání FOMC? Analýza EUR/USD, EUR/AUD, NZD/USD

18.03.2015 Klíčová událost tohoto týdne je tady. Dnes večer v 19:00 skončí 2denní zasedání americké centrální banky (Fed), na němž se bankéři radí...
img

Austrálie a Nový Zéland v nocí řádily; analýza STŘÍBRA, EUR/CHF, S&P 500

12.03.2015  Propad eura přiživil president ECB Mario Draghi, který řekl, že eurozóna je v tuto chvíli nasměrována dobrým směr...
img

Dolar si dává pauzu v sílícím trendu

04.02.2015 Na americký dolar v posledních dnech přišla korekce. Ta ale příliš překvapivá nebyla, protože po soustavném devítiměsíčním posilování musela přijít chvíle, kdy si spekulanti své zisky částečně vyberou, a upustí tak trochu tlaku na apreciaci dolaru. Situaci tohoto týdne na měnovém páru EUR/USD lze navíc nazvat jako short squeeze – prodejci jsou nuceni uzavřít svou pozici na Stop-Lossu, čímž dále přispívají k růstu daného měnového páru.
img

Po bouřlivém listopadu si komodity dávají pauzu na oddych

03.12.2014 Ceny ropy se propadly na nové pětileté minimum. Průmyslové kovy zažily prudký pokles v důsledku slabých dat z čínské a...
EURUSD H1 25112014.PNG

Americký dolar pod palbou dat

25.11.2014 Během včerejška se podařilo měnovému páru EUR/USD získat několik desítek pipů, a to i přes celkově...
img

Forexový výhľad na 40. týždeň

29.09.2014 Zelená bankovka minulý týždeň pokračovala v raste voči košu mien. Očakávania zvýšenia úrokových sadzieb zo strany Fedu podporujú rast dolára. Dolárový index sa po získaní kontroly nad hladinou 85 môže behom ďalších týždňov dostať až k maximám z roka 2010 (úroveň 89,20), kedy dolár slúžil ako bezpečný prístav v obave z problémov Grécka.
img

Forexový výhľad na 38. týždeň

16.09.2014 Zasadnutie FOMC, čerpanie likvidity v operácii TLTRO a referendum o nezávislosti v Škótsku pravdepodobne najviac ovplyvnia dianie na FX trhu v tomto...
img

Dolar - trh práce pomohl korigovat propad. Libra překonává rok 2009. ECB dráždí investory.

07.07.2014 Americké měně se podařilo zkorigovat na I.USDX indexu pokles ke hladině 79,61 a týden uzavřela na úrovni 80,27. Vrátila se tak...
img

Rozhodnutie ECB a možné vplyvy na EURUSD

05.06.2014 Najdôležitejšou udalosťou tohto mesiaca je určite zasadnutie ECB. Keď na tlačovej konferencii po májovom zasadnutí ECB Draghi povedal...
img

Žraloci žerú žralokov

29.01.2013 Kým minulú stredu dokázali akciové trhy v US rásť v situácii, kedy Apple prepadal o viac ako 10%, včera nedokázal rast...
eurusd 1d 06092012.jpg

ECB sazby nesnižuje; čeká se na tiskovou konferenci

06.09.2012 Evropská centrální banka (ECB) nechala po dnešním zasedání své bankovní rady základní úrokovou sazbu podle...
img

Komentář k měnám: Short squeeze na EUR/USD pokračuje

24.02.2012 Dnes by se dalo říci, že očekávaný (měsíc a více) short squeeze na EUR...
img

Komentář k měnám: Short squeeze na euru skončil?

30.01.2012 Vypadá to, že nejvyšší úrovně na euru k dolaru jsme možná viděli. Nejvyšších úrovní pár dosáhl v nelikvidním nočním obchodování, když vystoupal až na 1,3234, aby v evropském obchodování spadl pod 1,3080. Už ani nepřekvapuje, že dohody o PSI (zapojení privátního sektoru do odpisu dluhu) nebylo přes víkend dosaženo. Riziko, že se politici nedohodnou, vnímáme jako poměrně velké. Doufejme, že "černá labuť" (black swan) nepřiletí. Koruna k euru mírně oslabila až na 25,22, k dolaru pak kopírovala vývoj EUR/USD a oslabila až k hranici 19,30 korun za dolar.
img

Je short squeeze u konce?

19.01.2012 Zdá se, že short squeezy už nejsou to, co bývaly. Euro k dolaru posíli...
img

Večerné zhrnutie

05.10.2011 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas&...
img

FX sumarizácia poludnie

05.10.2011 Aj napriek slabším dátam PMI sektora služieb a ...
img

Večerné zhrnutie

22.07.2011 Ázijské akciové trhy dnes zaznamenali návrat do zelených čísiel: Nikkei225 +1,23%, Hang Seng +1,75%, Shanghai +0,25%, S&P ASX +0,98% a Sensex +1,40%. Obchodníci tak reagovali na dohodu európskych lídrov o ďalšom osude Grécka a eurozóny. Dohoda je na svete a investori sa môžu "radovať", že európsky daňoví poplatníci zaplatia zastavenie dlhovej krízy. Na včerajšiu dohodu najvýraznejšie reaguje bankový sektor: Standard Chartered +3,44%, Sumitomo Mitsui Financial Group +3,81%, Mizuho Financial Group +2,77% a Standard Chartered +3,44%... Ázijskému technologickému sektoru pomohli aj lepšie výsledky US korporácií: Advanced Micro Devices Inc, SanDisk Corp a Microsoft... Ako uviedol stratég BBH:"Ešte dlhový strop z USA a trh by mohol testovať nové maximá"... Sentiment je tak po včerajšku značne pozitívny, avšak horšie čínske PMI a stále odmietanie QE 3 môžu prípadnú rally ľahko ukončiť.
img

Ranný budíček

22.07.2011 Po včerajšom prudkom raste konsolidovali počas noci hlavné inštrumenty svoje zisky, no euro je stále nakupované hlavne voči franku, kde aktuálne vidíme masívny short squeeze. Počas noci zaujal hlavne čínsky juan, ktorého centrálna parita dnes bola stanovená na rekordnej úrovni... EURUSD -0,13%, GBPUSD -0,16%, EURCHF +0,83%.
img

FX Sumarizácia

22.07.2011 Po včerajšom prudkom raste konsolidovali počas noci hlavné in&...
img

Večerné zhrnutie

06.04.2011 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas  ...
img

EUR

06.04.2011 Aktuálne je na trhu vidieť masívne zatváranie k...
img

Denná analýza EURUSD

13.01.2011 Len či to bude stačiť...Rast optimizmu z včerajšieho popoludnia na celom fi...
img

Denná analýza EURUSD

14.12.2010 Dúfam, že sa Klaus mýliChuť akceptovať riziko sa udržala p...
china.jpeg

Čína zahájila cyklus zvyšování sazeb

20.10.2010 PBOC (People's Bank of China - centrální banka Číny).
img

PBOC zahájila cyklus zvyšování sazeb

20.10.2010 PBOC (People's Bank of China - centrální banka Číny) v úterý nečekaně zvýšila své dvě hlavní úrokové sazby - sazbu pro vklady a sazbu pro půjčky a to o 25 bodů na úroveň 2,50% a 5,56%.
tyden.jpg

FXstreet: Forex týdenní přehled a komentář

20.09.2010 Forex týdenní přehled a komentář pro týden 20.9 - 24.9.2010. Technická analýza a komentář pro měnový pár EUR/USD.
intervence22.jpg

Japonská centrální banka intervenuje, JPY výrazně oslabuje

15.09.2010 Po mnoha týdnech neúspěšných slovních intervencí došla japonským představitelům trpělivost a došlo na ,,opravdovou" intervenci na trhu.
img

BOJ intervenuje, JPY výrazně oslabuje

15.09.2010 Po mnoha týdnech neúspěšných slovních intervencí došla japonským představitelům trpělivost a došlo na ,,opravdovou" intervenci na trhu.
img

Večerné zhrnutie

01.07.2010 DENNÝ PREHĽAD GRAF VÝKONNOSTI KALENDÁR DŇA  Dátum  &...
img

FX Sumarizácia Amerika

01.07.2010 Či sa mám to páči alebo nie, či sme to čakali, alebo sme boli z toho úplne mimo dnes sme vide...
usdinx_0621.jpg

Revalvace jüanu se nekoná, postupné uvolňování nic neřeší

22.06.2010 Současný týden začal politickou hrou, která má za cíl uklidnit státy volající po volně plovoucím juanu.
img
img

Denná analýza EURUSD

21.06.2010 Po víkendovom oznámení čínskej strany,...
img

Forex: Zaostřeno na FX

16.06.2010 Včerejší podivně optimistická seance přinesla viditelnou úlevu na eurové páry. Evropská měna dokázala zp...
img

Večerné zhrnutie

25.05.2010 DENNÝ PREHĽAD GRAF VÝKONNOSTI KALENDÁR DŇA  Dátum  &...
img

Večerné zhrnutie

21.05.2010 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas  ...
img

Barometer - EURUSD

21.05.2010 Predpokladaný denný pohyb: neutrálny. Aktuálna cena: 1,2556 (21.05.2010 08:47:00). Obchodné pásmo:...
img

EURUSD v noci

21.05.2010 Akciové trhy masívne prepadávali no euro napriek tomu rástlo. Viacero názorov z trhu smeru...
img

Dnešný výhľad pre akcie

19.05.2010 Optimizmus zo začiatku roka je už dávno preč. Problémy Gr&...
img

Dnešný výhľad pre EURUSD

19.05.2010 Po krokoch nemeckého regulátora finančných trhov ...
img

Bude uzavírání krátkých pozic (short squeeze) u EUR první věcí, s níž se ve 2. čtvrtletí setkáme?

01.04.2010 Andrew Robinson, Senior Forex Market Analyst, Saxo BankSLEDOVANÉ UDÁLOSTI - NADCHÁZ...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Intradenní obchodování | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Equity | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | HDP | Obchodní plán | Turecká lira | Bezpečný přístav | Divergence | Měnová politika | Austrálie | Německo | Španělsko | Apple | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | USD/NOK | EUR/AUD | USD/RUB | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Obchodování na burze | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Aussie | BaFin | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Bid | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | CFD | CME | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Close | DAX | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dolarový index | Dollar | ECB | EFSF | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Euroval | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fed | Floating | Hedge fondy | Forex trader | Futures | Fúze | G7 | Gap | Grafy | Hedge | High | IFO index | IPO | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Krátká pozice | Kurz | LIBOR | LTRO | Likvidita | Long | Long pozice | Loonie | Low | MMF | MT4 | Margin | Margin call | Obchodní příkazy | Risk | MetaTrader | Momentum | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Stavební povolení | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Outside Bar | Overnight | P/E | Parita | Peněžní zásoba | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Průmyslové objednávky | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistance | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Spot | Spotová cena | Spread | Sterling | Stop-Loss | Support | Swing | Swingový obchodník | Swiss | Swiss National Bank | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trendline | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Goldman Sachs | Regulátor | Japonské akcie | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Investiční příležitosti | FTSE | Ekonomika Spojených států | Bank of America | XTB | Saxo Bank | BOSSA | Admiral Markets | Indexy | Spekulanti | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Michala Moravcová | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Cenový graf | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Makroekonomické data | Market Color | Zisk | Investiční instrumenty | Futures kontrakt | Ceny komodit | Kurz eura | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Hedge fond | Euronext | Vývoj dolaru | Vývoj eura | RBNZ | Intervenovat | Investiční produkty | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Makrokalendář | Analytický tým | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Australská centrální banka | Burzy | FX trh | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | ADP report | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Praxe | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | GBPJPY | EURJPY | Carry trades | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchody | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Google | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie Tesla | Akcie Visa | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální cena stříbra | Aktuální ceny akcií | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Běžný účet | Brent | Brokerské společnosti | Brokeři | CAC40 | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Co je akcie | Conference Board | CZK | Černá labuť | DAX 30 | Day trading | Devizové trhy | DJIA | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Elektronické obchodování | Engulfing | Eura | EURCHF | EURIBOR | Euro dnes | Evropská měna | Evropské měny | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forex kalendář | Forex market | Forexu | Frank | FXstreet.cz | GDP | GfK | Graf | Graf EURUSD | Hang Seng | HDP USA | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování na burze | Investovat do zlata | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak nakupovat akcie | EBay | Jak vydělat | JP Morgan | Komoditní | Koupit akcie | Kurz EUR | Kurz stříbra | Kurzy | Libra | Lira | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Naučte se investovat | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nikkei225 | Norská koruna | Obchodní platformy | Oslabení koruny | Paládium | PayPal | Pips | Pokles eura | Portfolia | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Recenze | Reuters | Risk Management | Risk On | Roboti | Ropy | RUB | Růst HDP | Řízení rizika | Sázky | Signály | Société Générale | SP500 | Shares | Stoxx | Světové měny | Švýcarská centrální banka | Tapering | TopForex | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Twitter | USD index | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Výprodej | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj EUR/USD | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | CNBC | ZEW | EIA | ATR | ING | Trading Central | Benzín | Buffett | DMA | Báze | Centrální depozitář | Depozitář | EBITDA | Ex-dividend | Hold | Indie | Janet Yellen | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | P.A. | Range | Redukce | REIT | Revalvace | ROCE | Sell | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | Akcie na majitele | Akciová společnost | Kmenové akcie | P/E Ratio | Zaknihované akcie | Hrubý domácí produkt (HDP) | Směrodatná odchylka | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Investiční analytik | Commission | Komise | Kontrakt | Futures trading | Retail | Commitment of Traders | Velcí hráči | Burze | Cena eura | Commodity futures | Commodity futures trading | Day trader | Investment | Traders | Crédit Agricole CIB | Intesa Sanpaolo | Jackson Hole | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | Guvernér centrální banky | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | TLTRO | Ole Hansen | Standard Chartered | FX Strategy | Reálný obchodní účet | Reporty | CI Komodity | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Black swan | Kurz EUR/USD | Brazílie | Dnešní fundamenty | Zasedání centrální banky | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Úspěch | Pokles cen akcií | Podnikání | Pohyby eura | Pokles akcií | Ministr financí | Jak investovat do komodit | Velcí investoři | eFXnews | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Otočení trendu | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Yahoo Finance | Energie | Earnings | Sentiment trhu | Henry Hub | KBC | Znalost | Přehled | Jádrový index | Bezpečné přístavy | Sázet | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Referendum | Miliardáři | US akcie | Obchodní styl | Forbes | Fundamentální faktory | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Aktuální vývoj | Strategy Research | Širší index S&P 500 | Glencore | Japonský index Nikkei | Xetra | IBEX | Britská centrální banka | Obchodování měnových párů | JPMorgan Chase | Dollar Index | Broker Trust | Third Point LLC | Program nákupu dluhopisů | Známý investor | Velké banky | Objem investic | Vladimir Putin | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Styl obchodování | Miliardy dolarů | Dostatek hotovosti | AAA | Setkání centrálních bankéřů | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Fibo | Dnes na trzích | Propad | Kryptoměny | Poměr zlata a stříbra | Americká ropa WTI | Eurex | Index Nikkei | S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Cena mědi | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro k dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Posílení dolaru | Akcie na Wall Street | Nálada na trhu | Ekonomická data | Americké indexy | Evropský trh | Nejistota | Philip Morris | Saúdská Arábie | Stagnace | Akcionáři | Zajištění | FTSE 100 | Baidu | Ripple | Tesla | Vysoká volatilita | Poskytovatelé likvidity | Odhodlání | Kapitalizace | Výhled | NYSE Euronext | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Rekordní minima | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Slabé euro | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Poplatky za obchodování | Akcie na burze | Predikce | Ekonomická situace | General Electric | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Investiční rozhodnutí | Měnové otázky | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | Investovat do akcií | Výnosy | Rozhodnutí Bank of England | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Rizikové investice | Očekávání analytiků | Odliv kapitálu | Institucionální investoři | Příjmy | cTrader | Alphabet | Aktuální cena | Německý Ifo index | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | HDP eurozóny | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Commodity Futures Trading Commission | Setkání G20 | Švédsko | Odhad HDP | Očekávání | Vývoj eurodolaru | ex | Purple Trading | Mizuho | Konec intervencí ČNB | Vstup na burzu | CIBC | Intradenní obchody | FX Strategy Research | ING Groep NV | Breakout Trader | Benjamin Graham | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | Spekulativní investice | Václav Pech | LYNX Trading | Inteligentní investor | Kodak | NEST | Robinhood | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Drobní investoři | Investování s LYNX | Cena bitcoinu | Airbnb | Začít investovat | Trhy dnes | FinTech | LYNX webinář | Podniky | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Apple (AAPL) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Turecké liry | Pokles ceny | Výplaty dividend | Graf indexu | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Profesionální obchodník | Signál na akcie | Obchodní platforma MetaTrader | Anticyklické akcie | Evropská komise | Index spotřebitelské důvěry | Centrální depozitář cenných papírů | Společnost Apple | Majetek | Obchodovat s akciemi | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Hodnotové investování | Nejvýznamnější burza | Rekordní růst | Inflace v ČR | IPO Airbnb | IPO Instacart | Uber Technologies | Statistický úřad | Beyond Meat | Americké HDP | Graf indexu S&P 500 | Zákaznická podpora | Infineon | Infineon Technologies | Akcie firmy | Sharpe ratio | Začít obchodovat | Americké společnosti | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Svět investování | Defenzivní akcie | Poptávka po stříbru | Prodej na krátko | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Intradenní trader | AMZN | Thyssenkrupp | Prosus | US500 | Denní graf | Výše dividendy | Poptávka po ropě | Data z Německa | GOOGL | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Investujte do akcií | Akcie roku | Bilance zahraničního obchodu | Akcií těžařů | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | Vysoká likvidita | Digitalizace | Politická situace | Objem | MSFT | Obchod | Jak začít investovat | Standardní odchylka | Vyšší volatilita | Supreme Edition | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Růst cen | Borsa Italiana | Produkty obchodované s finanční pákou | Počet obchodů | Bilance | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Generální ředitel | GM | Obchodování akcií u LYNX | Dnešní růst | Vyšetřování | Amazon | Citadel | Nadhodnocení | LVMH | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | Trendová linie | INTC | Walt Disney | 5G | Dvojité dno | Financovat | Technologický sektor | Průmysl | ADP | Investovat v roce 2020 | Na burze | Drahý kov | Průmyslová výroba v Německu | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Enel | Čtyřhodinový graf | Rozvoj | Stavebnictví | Klíčová rezistence | Běžný investor | Problémy | Pojišťovny | Total | Nejistoty | Ranní komentář | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Půjčka | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Fidelity National Information Services | FIS | United Technologies | Amgen | Airbus | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Ohlédnutí | Úroky | Měnové politiky | Investujte | Americké centrální banky | AXA | Fed index | xStation5 | Biotechnologické společnosti | AAPL | FB | Disney | Nike | Dot-com | Uber | Ztráta | Počet investorů | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Yandex | Roční růst | Visa (V) | Kraft Heinz | Wirecard | Shortování akcií | Obchodní podmínky | Ziskovost | Nejistoty na finančních trzích | Stabilní společnosti | Zvýšení inflace | Dlouhodobí investoři | Exact Sciences | Návratnost | Netflix | Inovace | Washington | Daimler | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Výplaty dividendy | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Prezident | AMGN | Koronavirus | Google | Nákaza koronavirem | Trhy | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | American Express | Pohyby cen | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | DISH | Boeing | Vstupy | Výstupy | Volné peníze | BABA | Akcie Alphabet | Obchody | BP | Fresenius Medical | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | SEC | NFP | Rozhodování | Co je IPO? | Britský statistický úřad | Prodávající | COVID-19 | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Gilead Sciences | FinTech akcie | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Střední podniky | Ekonomické recese | Šéfka ECB | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Sestupný trend | Vývoj | Guru | Příležitost k nákupu | WP | Vysoká rizika | Prudký pokles | Air France-KLM | Lufthansa | Profitovat | Tencent | Nákupy akcií | Letectví | Největší pády | Masivní propad | Zisk společnosti | Cenový vývoj | Spotřebitelé | Zotavení ekonomiky | Pád ceny | Historie | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Volatilita akciových trhů | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | Unilever | Index ISM | Manufacturing | Domácnosti | Hotovost | Ministryně financí | Citrix | Citrix Systems | Enormní zájem | Dávky v nezaměstnanosti | Anomálie | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Index spotřebitelské nálady | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Potenciál | Allianz | Riziko inflace | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Akcie Apple (AAPL) | Americké žádostí o podporu | Akcie Nvidia | Údaje | Hrozí krach | Mexiko | Eni | Výroba v Německu | UnitedHealth Group | Cestovní omezení | Nárůst nezaměstnanosti | FANG | DAWN | WMT | Emitenti | Long signál na akcie | Microsoft Corp | Majitel | Úspory | AMC | Procter & Gamble | Zhodnocování peněz | Propad ceny | S&P500 | Finanční pomoc | Cenové pohyby | Reddit | Air France | Joe Biden | 3M | Shell | Zaměstnanci | Gilead | ISM pro sektor služeb | Růst výnosů | PEPSICO | Dovoz | Dosáhnout zisku | Dluhy | NKE | Členské země | Merck KGaA | Merck | Auta | Indexy v Asii | Expedia | JD.com | Royal Caribbean | Vakcína | Sektor služeb | Velké peníze | CL | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | Advance Auto Parts | Akcie leteckých společností | Aktivity společnosti | Umělé inteligence | Roční zhodnocení | Pronájem nemovitosti | Mondelez | JDE | Unie | ČR | Koronavirové pandemie | Soubor pravidel | Uzavírání pozic | Výrobní PMI | Obchodovaný objem | Vedení společnosti | Waymo | Square | Býčí trend | GlaxoSmithKline | Sanofi | Stimulační balík | Rostoucí trend | Sentiment na trhu | Covid | Restrukturalizace | Fintech společnosti | Akcie Coca-Cola | Dopad pandemie | MAM | Ant | Sony | Nový trend | E.ON | Johnson & Johnson | Zbohatnutí | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | KLM | Úspěchy | Ocenění | Růst tržeb | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Akcie těžařů | Fresnillo | KGHM | Silvercorp Metals | Zlatá horečka | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Akcie u LYNX | Čínská společnost | Důvěra | Ant Group | Výzkumy | Lepší výsledky | Erdogan | Turecký prezident | Deutsche Lufthansa | Air Liquide | Počet akcií | Coca-Cola | Holdingová společnost | Přístup na burzu | SPAC | Zhodnocení akcií | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Stavební povolenky | Budoucí vývoj | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Grubhub | Biden | Marathon | Vinci | Michal Valentík | Průmyslové zakázky | Poptávka po akciích | NextEra | Energetický sektor | AEX | Naspers | Jens Klatt | Walgreens | Akciové portfolio | Akcie Sony | Chování ceny | Množství peněz | Nařízení | Newmont | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Bed Bath & Beyond | BBBY | SAP AG | Pravidelný příjem | CSCO | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Electronic Arts | Pinduoduo | Akciové investování | QCOM | Proražení | NextEra Energy | Investice do vody | GME | GameStop | GME.US | Akcie Airbnb | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | ABNB | Vakcinace | BIDU | Očkování | Účinnosti vakcín | MGM | Stimulační balíček | Carnival | Burzy v USA | Online prostředí | Růst ceny | DOT | Společnost Tesla | Brands | Akcie Prosus | JD | Shopify | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Acacia Communications | Držení pozice | Bidenův stimulační balík | MRK | WU | Situace na trhu | Vhodné akcie | Philips | Macrotrends | Macrotrends.net | Radar Tradera | Týdenní Forex kalendář | AMC.US | AMC Entertainment | GameStop (GME.US) | Akcie Gamestop | KFC | PEP | Akcie AMC | WallStreetBets | BlackBerry | Akcie GME | Melvin | Citron Research | Melvin Capitals | GameStop (GME) | Co je Reddit | AMC Entertainment (AMC) | BlackBerry (BB) | Reddit skupina | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Ceny akcií Tesla | Manipulace s cenami | Regulační úřad pro cenné papíry | Sociální média | Short Interest | Melvin Capital | Fond Melvin Capitals | Short Interest Ratio | Outstanding shares | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Intradenní pohyby | Aktivity WallStreetBets | Velké investiční fondy | Express | Koss | Akcie GameStopu | SWKS | Skyworks Solutions | J&J | Velké fondy | Retailoví investoři | Investoři z Redditu | Akcie společnosti GameStop | Dnešní seance | UNH | Anheuser-Busch inBev | Zinek | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Růstový trend | Air France-KLM (AF) | Akcie Air France-KLM | Akcie Air France-KLM (AF) | Kering | AIG | FinTech akcie 2021 | Obchodování FinTech akcií | Rizika a příležitosti | Hypoport (HYQ) | Akcie Hypoport (HYQ) | HYQ | Akcie Fidelity National Information | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | Fidelity National Information Services (FIS) | Akcie Visa (V) | Akcie Square | Akcie Square (SQ) | Square (SQ) | SPWR | Air | Junior Trader | Filip Kaczmarzyk | Trading oddělení | CFH Makrets | Noble Securities | Obchodování OTC | Obchodování OTC instrumentů | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Banco Santander | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | GameStop akcie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Koss Corporation | Akcie Koss Corporation (KOSS) | Prezident Erdogan | Společnost BlackBerry | BB.US | Special Purpose Acquisition Company | Vysoká cena | Akcie v roce 2021 | WEN | Wendy’s | Meme akcie | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Analýza akcie | Akcie BlackBerry | Akcie BlackBerry (BB.US) | BlackBerry (BB.US) | Akcie společnosti AMC | AMC (AMC.US) | Akcie společnosti AMC (AMC.US) | GameStop Corp | GameStop Corp (GME.US) | Cena akcie AMC
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Short pozice
Short pozice akcie
Short příležitost
Short sale
SHORT / SELL
Short selling
Short-selling
Short sell pozice
Short signál
Short signál na akcie

Následující klíčová slova

Short Term
Short-time work
Short-time work (STW)
ShowFx
ShowFx v Praze
ShowFx World
ShowFx World v Praze
Shrinkflation
Shrnutí obchodování
Shromažďování zlata
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít