Pátek 05. březen 2021 23:37
reklama
BOSSA zlato
reklama
BOSSA ebook analyza
reklama
Purple Trading ziskovost

Klíčová slova - Uber Technologies

img

Prudký pokles tržeb v eurozóně o 6,4 %. Růst HDP a spotřebitelské důvěry v USA překonává očekávání

05.03.2021 České hospodářství zaznamenalo v minulém roce nejhlubší propad od vzniku samostatné České republiky. Podle zpřesněného odhadu Českého statistického úřadu HDP vloni pokleslo o 5,6 %. „Nejvýrazněji k poklesu, o 2,2 procentního bodu, přispěl vývoj ve skupině odvětví obchodu, dopravy, ubytování a dále průmysl o 2,1 procentního bodu,“ konstatoval ředitel odboru národních účtů ČSÚ Vladimír Kermiet.
img

Stimulační politika ze strany ECB a FEDu pokračuje. Rusko očekává návrat ekonomiky na předkrizovou úroveň koncem 2021

19.02.2021 Izraelská ekonomika poprvé od roku 2002 poklesla, když se HDP v letošním roce snížilo o 2,4 %. O rok dříve přítom izraelské hospodářství vzrostlo o 3,4 %. Tamní centrální banka však predikovala mnohem větší pokles o 3,7 %. Institut pro fiskální studie (IFS) konstatoval, že by Británie musela zvednou daně o 60 miliard liber ročně, pokud by se rozhodl současný ministr financí Rishi Sunak kompenzovat ztráty způsobené pandemii. Sunak má 3. března nastínit, jakým způsobem bude řešit dopady pandemie.
img

Evropský parlament schválil protikrizový balíček. Němečtí podnikatelé nelibě nesou prodloužení lockdownu.

12.02.2021 Americký prezident Joe Biden oznámil, že chce k Číně přistupovat odlišně než Donald Trump a soustředí se hlavně na mezinárodní pravidla. Dále prezident dodal, že obě ekonomické velmoci budou extrémně soupeřit. Inflace v lednu ve Spojených státech zůstala nezměněna na úrovni 1,4 %. Analytici očekávali mírnější růst na úrovni 1,5 %. Jádrová inflace v lednu zaznamenala pokles z 1,6 % na 1,4 %.
img

Ekonomický kalendář: Čekáme na americkou inflaci a projevy guvernérů 3 centrálních bank

10.02.2021 Evropské akciové trhy by dnes měly otevřít standardní seanci na mírně vyšších úrovních a navázat tak na pozitivní Asii. Klíčovým makrem je dnes index spotřebitelských cen CPI za leden z USA. Zajímavé dnes budou projevy guvernérů Fedu, ECB a BoE. Všechny jsou na programu až v průběhu odpoledne a večera. Nejvíce zajímavý by mohl být projev guvernéra Fedu Powell, ve kterém by se mohl věnovat ekonomickému výhledu. Americký senát se vyslovil pro zastavení impeachmentu Trumpa a proces by měl dále pokračovat. Nicméně Trump je již z úřadu a dopad na akciové trhy tak nečekáme.
C:\fakepath\koronavirus-2020.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2020

14.12.2020 Rok 2020 se zcela jistě zapíše do historie. Byl to neuvěřitelný rok plný šílených událostí a v podstatě vše se točilo kolem koronaviru. A jelikož se blíží konec roku, tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice v tomto roce.
C:\fakepath\airbnb.jpg

IPO firem ze sdílené ekonomiky zatím moc úspěšné nebyly

10.12.2020 Airbnb - Společnost Airbnb, která zprostředkovává ubytování v soukromí, stanovila v rámci primární veřejné nabídky (IPO) před vstupem na burzu cenu svých akcií na 68 dolarů za kus. To je více, než plánovala. Získá tak zhruba 3,5 miliardy dolarů (76,2 miliardy Kč). Firma plánovala prodat asi 51 milionů akcií v rozmezí 56 až 60 dolarů za kus, což už bylo zvýšené cenové rozpětí. Primární nabídka tak stanovila celkovou hodnotu firmy, zahrnující i cenné papíry jako opce či akcie s omezenými právy, na 47,3 miliardy USD (1,03 bilionu Kč).
img

Akcie spoločnosti Uber zaznamenali nárast aj napriek horším výsledkom za Q3

06.11.2020 Spoločnosť Uber Technologies (UBER.US) vykázala za tretí štvrťrok výraznejšiu stratu, ako sa očakávalo. Spoločnosť zaznamenala upravenú stratu 62 centov na akciu z výnosov 3,1 miliardy dolárov. Analytici, ktorí sa zúčastnili prieskumu FactSet, predpovedali, že spoločnosť zaznamená stratu na úrovni 61 centov pri tržbách 3,2 miliardy dolárov.
img

Akcia týždňa: Uber Technologies

05.11.2020 V utorok sa okrem prezidentských volieb v USA konali aj lokálne referendá. Spoločnosť Uber Technologies možno považovať za jasného víťaza kalifornského referenda, čo sa odrazilo na náraste ceny akcií o viac ako 10% počas stredajšieho obchodovania. Ďalšia kľúčová udalosť pre spoločnosť – zverejnenie hospodárskych výsledkov za Q3 - prichádza po štvrtkovom ukončení obchodovania na Wall Street.
img

Sektor služeb v USA se dostal na úrovně před pandemií. Británie chce být Saudskou Arábií větrné energetiky

09.10.2020 V pondělí zveřejnil Institut nákupních manažerů data ohledně aktivity v americkém sektoru služeb za září. Tento fundament vyšel velmi pozitivně a aktivita v americkém sektoru služeb se dostala již na úroveň před pandemií.
img

Propad HDP o 19,8 %, Británie je v recesi. Nezaměstnanost v EU vzrostla na 7,4 %

02.10.2020 Britská ekonomika se po jedenácti letech dostala do recese, jelikož i ve druhém čtvrtletí pokleslo HDP šesté největší ekonomiky mezikvartálně o 19,8 %. Meziročně pak hospodářství Británie kleslo o 21,5 %. Podle Conference Board spotřebitelská důvěra ve Spojených státech v září zaznamenala markantní nárůst, když Index spotřebitelské důvěry vzrostl ze srpnových 86,3 bodu na 101,8 bodu. Analytici přitom očekávali nárůst pouze na 89,5 bodu. I tak se ale tento index nadále nachází pod úrovní před příchodem koronavirové krize.
img

Prodeje nových domů v US rekordně rostou. Goldman Sachs snižuje odhad růstu HDP o polovinu

25.09.2020 V pondělí novozélandská premiérka Jacinda Ardernová oznámila, že vláda ruší veškerá opatření proti koronaviru. Premiérka však upozornila obyvatele, aby i nadále byli opatrní a dodržovali hygienická pravidla. Zrušení opatření se však nebude týkat největšího novozélandského města Auckland.
img

FED plánuje nákup cenných papírů. Očekává rychlejší oživení US ekonomiky i snížení nezaměstnanosti

18.09.2020 Člen bankovní rady ČNB Vojtěch Benda v pondělí konstatoval, že zatím není potřeba více uvolňovat měnou politiku, jelikož opatření proti druhé vlně epidemie nebudou tak drastická jako na jaře. Benda také naznačil, že není rozumné v této době snižovat daně.
img

Guvernérka ECB: Evropská ekonomika zažívá silnou obnovu. HDP eurozóny propadlo v Q2 „pouze“ o 17,7 %

11.09.2020 V pondělí byly burzy ve Spojených státech i Kanadě zavřené kvůli svátku práce. Tedy jsme se ani nedočkali nějakých významných fundamentálních zpráv. Za zmínku však určitě stojí zveřejnění obchodní bilance z Číny, ze které vyplynulo, že v srpnu čínský vývoz vzrostl meziročně o 9,5 %. U dovozu však došlo opět k poklesu, a to o 2,1 %. Přebytek obchodní bilance se z červencových 62,33 mld. USD snížil na 58,93 mld. USD.
img

Austrálie poprvé od r. 1991 v recesi. Nezaměstnanost v USA prudce klesla na 8,4 %

04.09.2020 Hrubý domácí produkt Itálie zaznamenal ve druhém čtvrtletí meziroční pokles o 12,8 %. Mezikvartálně dokonce HDP pokleslo o více než 17 %. Jedná se tak o nejhorší propad od doby, kdy se v Itálii tento údaj měří (1960). Podle předběžných odhadů se inflace v eurozóně v srpnu snížila o 0,2 %. Spotřebitelské ceny tak poprvé klesly od roku 2016. Podle analytiků by kvůli poklesu inflace mohla ECB přikročit k ještě více uvolněné politice.
img

Rekordní propad americké ekonomiky o 31,7 %. Fed oznamuje agresivní inflační strategii

28.08.2020 Prodloužení programu Antivirus. Česká vláda schválila prodloužení programu Antivirus do konce října. Tento program je určen na podporu firmám i zaměstnancům před propouštěním. Původně měl program platit jen do konce srpna.
img

Rekordní pokles švýcarské a americké ekonomiky. Výsledky online zasedání centrálních bankéřů

28.08.2020 Prodloužení programu Antivirus. Česká vláda schválila prodloužení programu Antivirus do konce října. Tento program je určen na podporu firmám i zaměstnancům před propouštěním. Původně měl program platit jen do konce srpna.
img

Koronavirus je hrozbou pro stabilitu finančního systému, tvrdí Powell

21.08.2020 Klesající ceny v Německu. Dynamika cen průmyslových výrobců meziročně klesly o -1,7 % oproti červnovým -1,8 %. Hlavním důvodem poklesu byly klesající ceny energii. Meziměsíčně zaznamenaly růst o 0,2 %, trh očekával 0,1 %.
img

Dobré zprávy z USA: produktivita roste, nezaměstnanost skokově klesá

14.08.2020 Produktivita v USA nad očekávání. V druhém kvartálu produktivita práce v USA rostla nad očekávání, a to o 7,3 % v ročním vyjádření. Trh očekával pouze o 1,5 %. Jedná se o nejsilnější růst produktivity za posledních 11 let.
img

Trump chce zakázat čínský TikTok. ČNB vidí zotavení ekonomiky až v 2022

07.08.2020 Aktivita zpracovatelského sektoru ve Spojených stech zaznamenala v červenci nejvyšší tempo růstu za téměř jeden a půl roku, když index aktivity ve zpracovatelském sektoru vzrostl z 52,6 bodu na 54,2 bodu a druhý měsíc za sebou se tak nachází nad padesátibodovou hranicí, která odděluje růst aktivity od poklesu.
img

Volby US prezidenta v 2021? Největší propady HDP zemí v historii

31.07.2020 Nečekaně dobrá zpráva. PMI německého průmyslu se dostalo na 50 b. Zlepšily se také nové zakázky. PMI služeb skončilo dokonce na 56,7 b. To posunulo celkový složený indikátor na 55,7 b., bezpečně do fáze expanze. To samé platí pro eurozónu. PMI služeb zde dosáhla 55,1 b., za průmysl 51,1 b. Tento pozitivní vývoj by se měl přesunout do poptávky po českých exportech.
img

Úroveň inflace ČNB neznepokojuje. Evropa dostane 750 mld. EUR na obnovu ekonomik

24.07.2020 Guvernér České národní banky Jiří Rusnok v pondělním rozhovoru pro Právo zopakoval, že měnová politika je dle jeho názoru na správné úrovni. Současnou úroveň inflace guvernéra neznepokojuje, jelikož očekává na začátku příštího roku její návrat zpět k dvouprocentnímu cíli.
C:\fakepath\eurusd-07072020-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 7.7.2020

07.07.2020 Americké akcie včera výrazně posílily. Údaje o aktivitě v sektoru služeb a oživení čínské ekonomiky vyvolaly mezi investory optimismus a zastínily i zprávy o růstu nových případů nemoci covid-19 v USA.
img

Uber koupí za 2,7 mld. USD firmu Postmates, rozšíří dodávky jídel

06.07.2020  Americká společnost Uber Technologies koupí za 2,65 miliardy USD (62,5 miliardy Kč) firmu Postmates. Rozšíří tak nabídku rozvozu jídel v době, kdy stále více lidí si kvůli koronavirovým omezením objednává jídlo domů, uvedla dnes agentura Reuters. Uber se potýká s problémy, protože zájem o jeho hlavní službu, což je alternativní taxi, kvůli omezení pohybu po celém světě prudce klesl.
img

BREAKING: Akcie spoločnosti UBER zaznamenali v predobchodnej fáze prudký nárast

06.07.2020 Spoločnosť Uber Technologies (UBER.US) práve oznámila, že prevezme spoločnosť Postmates zaoberajúcou sa doručovaním potravín. Médiá už informovali o možnej dohode minulý týždeň, ale investori museli počkať niekoľko dní na konečné potvrdenie. Keďže spoločnosti Uber a Postmates Inc. oznámili, že dosiahli konečnú dohodu, akcie spoločnosti UBER zaznamenali nárast o 8%. V oficiálnom oznámení Uber potvrdil, že získa spoločnosť za približne 2,65 miliárd dolárov.
C:\fakepath\eurusd-13052020-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 13.5.2020

13.05.2020 Akcie ve Spojených státech včera oslabily poté, co odborník na infekční nemoci varoval americký Kongres, že šíření koronaviru by v důsledku předčasného obnovování hospodářského života mohlo znovu nabrat na intenzitě.
img

Uber zruší 3700 pracovních míst, potýká se s důsledky koronaviru

06.05.2020 Americký provozovatel alternativní taxislužby Uber Technologies zruší 3700 pracovních míst. To odpovídá zhruba 14 procentům jeho celkové pracovní síly. Oznámila to dnes firma. Dodala, že její šéf Dara Khosrowshahi se na zbytek roku vzdá své základní mzdy. Uber se nyní podobně jako řada dalších podniků potýká s negativními dopady koronavirové krize.
img

Nejobchodovanější akcie Saxo Bank v 1. čtvrtletí: S Teslou si investoři užili pořádnou jízdu

15.04.2020 Po pomalém lednovém vzestupu přišla pandemie viru COVID-19, která během pár týdnů spláchla všechny zisky do kanálu. To bylo nejlépe vidět na akciích Tesly, které si v 1. kvartále užily divokou jízdu. Začalo to uzavíráním krátkých pozic, které přineslo růstovou špičku a nárůst ceny o 50 %, a skončilo karanténou, kterou doprovázel pád zpět na hladinu odpovídající začátku roku.
img

Rozbřesk: Koronavirus hýbe dál trhy, eurodolar pod 1,10

10.02.2020 Koronavirus opět bude hýbat obchodováním na začátku týdne. Situace stále zůstává vážná, a proto velká část podniků v řadě čínských provincií pokračuje ve vynucených odstávkách produkce. To vše přes zjevný tlak centrálních autorit na to, aby se lidé co nejrychleji vrátili do práce.
C:\fakepath\auta-07012020-lv.jpeg

Výroba aut v Německu byla loni nejnižší za 23 let

07.01.2020 Výroba aut v Německu se loni snížila o devět procent na 4,66 milionu vozů, což je nejméně od roku 1996. Důvodem poklesu byla slábnoucí poptávka ze zahraničí, prodej na domácím trhu naopak vzrostl. S odvoláním na údaje německého automobilového sdružení VDA o tom informovala agentura Bloomberg.
C:\fakepath\ipo.jpg

Co je to IPO?

10.09.2019 Jak obchodovat IPO? To se dozvíte v tomto článku. IPO je zkratka pro “Initial Public Offering”, tedy v překladu počáteční veřejná nabídka akcií společnosti na akciovém trhu. Jinými slovy, prostřednictvím IPO vstupují společnosti na kapitálový trh, kde se může kdokoliv stát investorem – a to jednoduše, nákupem jejích akcií. IPO lze provést dodatečným vydáním akcií nebo prodejem těch stávajících.
C:\fakepath\akcie.jpg

Americké akcie klesly kvůli obavám ohledně sporu s Čínou

10.08.2019 Americké akcie dnes oslabily, protože nejnovější výroky prezidenta Spojených států Donalda Trumpa znovu rozdmýchaly obavy ohledně negativních důsledků obchodního konfliktu mezi Washingtonem a Pekingem.
img

Uber ve 2. čtvrtletí prodělal 120 miliard korun

09.08.2019 Společnost Uber Technologies zaznamenala ve druhém čtvrtletí ztrátu téměř 120 miliard korun. Akcie po této zprávě oslabily o 6 %.
img

IPO Budweiser v Asii. Nejdříve šílenství, pak stopka

15.07.2019 Obchod s pivem v globálním měřítku stagnuje. Ne nadarmo se ale říká, že výjimka někdy potvrzuje pravidlo. Některé části Asie k této výjimce patří, protože u nich je prodej chmelového nápoje na vzestupu. A právě tento potenciál lokálního trhu chtěl využít i největší světový pivovar Anheuser-Busch InBev, který plánoval vstup své divize Budweiser Brewing Company APAC na hongkongskou burzu na 19. července 2019. V pátek však firma překvapila trhy oznámením, že se potenciálně největší IPO letošního roku konat nebude.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Trump: Ke kryptoměnám bude asi nutné vyžadovat bankovní licenci

12.07.2019 Americký prezident Donald Trump na twitteru kritizoval kryptoměny, včetně bitcoinu i digitální měny nazvané libra, kterou se chystá zavést Facebook. Naznačil také, že pokud Facebook a jiné firmy chtějí vydávat vlastní měnu, měly by požádat o bankovní licenci a podléhat bankovní regulaci. Facebook a jeho chystanou kryptoměnu tento týden kritizovali také šéfové americké centrální banky (Fed) Jerome Powell a šéf britské centrální banky Mark Carney.
img

AB InBev chce prodejem akcií získat až deset miliard USD

02.07.2019 Největší světový pivovar Anheuser-Busch InBev hodlá v rámci uvedení své asijsko-tichomořské divize Budweiser Brewing Company APAC na hongkongskou burzu získat až 9,8 miliardy dolarů (zhruba 221 miliard Kč). To by letos ve světě představovalo největší primární veřejnou nabídku akcií (IPO). Informovala o tom dnes agentura Reuters.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Kryptoměnu Facebooku finančně podpoří řada velkých jmen

14.06.2019 Digitální měnu Libra, kterou chystá společnost Facebook, finančně podpoří řada velkých společností, jako jsou Visa, Mastercard, PayPal a Uber Technologies. Přes deset subjektů z oblasti financí, internetového obchodu a telekomunikací, ale i investiční firmy, vloží po deseti milionech dolarů (226,6 milionu Kč) do konsorcia Libra Association, které bude kryptoměnu spravovat. Informoval o tom list The Wall Street Journal (WSJ) s odvoláním na zdroje obeznámené se situací.
img

Akcie Uber pod cenou. Firma prodělala přes miliardu.

31.05.2019 Společnosti Uber sice stouply tržby, ale ve výsledku prodělala přes miliardu dolarů. Akcie se na burze obchodují 10 % pod emisní cenou.
img

Nabídka akcií Uberu patří k nejhorším za 24 let

13.05.2019 Vstup akcií alternativní taxislužby Uber Technologies na burzu byl jedním z nejočekávanějších, ale moc se nevydařil. Nabídka akcií Uberu se řadí k nejhorším za 24 let.
img

MarketWatch: Nabídka Uberu mezi nejhoršími za téměř čtvrt století

12.05.2019 Primární nabídka akcií alternativní taxislužby Uber Technologies patřila mezi nejočekávanější v letošním roce, ale výkon akcií první den obchodování byl velmi špatný. Primární nabídka se tak stala pátou nejhorší podle jednodenního výnosu firmy s tržní kapitalizací nejméně deset miliard USD (229 miliard Kč) za posledních 24 let. Vyplývá to z výpočtu firmy Dealogic, na který upozornil server MarketWatch.
C:\fakepath\USDJPYH1.png

Závěr týdne na finančních trzích 10.5.2019

10.05.2019 Americké akcie smazaly počáteční ztráty a nakonec zpevnily. Pomohl jim komentář ministra financí Stevena Mnuchina a následně i prezidenta Donalda Trumpa, že obchodní jednání s Čínou byla konstruktivní a že budou pokračovat. Pozornost k sobě ale poutal i debut akcií Uber, které po výrazném kolísání uzavřely s vysokou ztrátou. Vývoj v obchodních jednáních pomohl dolaru.
img

Akcie Uberu zahájily obchodování propadem až o devět procent

10.05.2019 Akcie amerického provozovatele alternativní taxislužby Uber Technologies zahájily první den obchodování na newyorské burze propadem až o téměř devět procent. Později ale ztrátu výrazně zmírnily a zhruba po hodině se obchodovaly kolem 44,35 USD za kus. To byl proti ceně z primární veřejné nabídky (IPO) 45 dolarů pokles přibližně o 1,5 procenta.
img

Uber nabídne své akcie za 45 dolarů

10.05.2019 Americká společnost Uber Technologies oznámila, že své akcie nabídne za 45 dolarů (1032 korun). Cena, která je v dolní části předpokládaného pásma 44 až 50 dolarů, podle agentury DPA značí, že zájem o akcie je spíše zdrženlivý. S akciemi Uberu se bude na newyorské burze NYSE poprvé obchodovat dnes, bude to jedna z největších primárních veřejných nabídek (IPO) v historii.
img

Uber přichází na trh. A sebevědomím nešetří

03.05.2019 Uber i přes zpomalující růst a řadu rizikových faktorů sahá po vysokém hodnocení. Dokáží dlouhodobé síťové efekty zvítězit nebo se firma založená na sdílených jízdách marně snaží dosáhnout na příliš vysokou cenu? Počáteční veřejná nabídka americké společnosti Uber Technologies by měla představovat čtvrtou největší primární veřejnou nabídku (IPO) od roku 2011.
img

Ruská firma HeadHunter se chystá na burzu v USA

26.04.2019 Největší ruská internetová personální agentura HeadHunter Group plánuje vstup na americkou burzu. Pokud se jí podaří plány zrealizovat, bude to první primární nabídka ruské firmy v USA od zavedení sankcí vůči Moskvě kvůli ukrajinské krizi v roce 2014, uvedla agentura Bloomberg.
img

Uber oznámil podrobnosti IPO, ve čtvrtletí byl opět ve ztrátě

26.04.2019 Americká společnost Uber Technologies nabídne své akcie za cenu 44 až 50 dolarů. Firma to uvedla v povinném oznámení před vstupem na burzu, a potvrdila tak informace médií. Tržní hodnota Uberu, který provozuje alternativní taxislužbu, se tak může pohybovat až kolem 90 miliard dolarů (2,1 bilionu Kč). Půjde tak o jednu z největších nabídek akcií v historii. Ve zprávě také stojí, že Uber v prvním čtvrtletí opět vykázal ztrátu, tentokrát zhruba jednu miliardu dolarů.
img

Akcie týždňa: Uber Technologies

26.04.2019 Uber Technologies, najväčšia car-sharingová spoločnosť na svete pripravuje začiatkom mája verejnú ponuku akcií. Uber bude v poradí druhou spoločnosťou z tohto segmentu, ktorá bude debutovať na burze. Ďalšia car-sharingová spoločnosť Lyft, ponúkala svoje akcie 29. marca. IPO spoločnosti Uber bude jedno z najväčších v histórií. V tejto analýza sa pozrieme na obchodný model spoločnosti, príležitosti, výzvy a informácie, ktoré by ste mali vedieť o prvom obchodnom dni.
img

Akcie Pinterestu posílily první den obchodování o 25 procent

19.04.2019 Akcie Pinterestu posílily první den obchodování na burze oproti emisní ceně o 25 procent, když se vzápětí po zahájení prodávaly za 23,75 dolaru. Trh tak tuto internetovou nástěnku obrázků a fotografií ocenil na 15,8 miliardy dolarů (361 miliard Kč) a povzbudil další technologické firmy, které zvažují vstup na burzu.
img

Uber před vstupem na burzu uvedl, že možná nikdy nebude v zisku

12.04.2019 Provozovatel alternativní taxislužby Uber Technologies před vstupem na burzu uvedl, že možná nikdy nebude v zisku. Společnost, která v uplynulém desetiletí zrevolucionalizovala osobní dopravu, zaznamenala zpomalení dříve prudkého růstu. Vyplývá to ze zprávy o hospodaření, kterou americká společnost ve čtvrtek předložila Komisi pro cenné papíry a burzy (SEC).
img

Uber chce na burze získat deset miliard dolarů

10.04.2019 Provozovatel alternativní taxislužby Uber Technologies chce na burze během své primární veřejné nabídky (IPO) prodat akcie za deset miliard dolarů (227 miliard Kč). V technologickém sektoru by tak šlo o jednu z největších IPO všech dob. Registraci u Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) ve Spojených státech hodlá firma podle zdrojů agentury Reuters oznámit už ve čtvrtek, obchodování na newyorské burze by pak mělo být zahájeno začátkem května.
img

Akcia týždňa: Lyft

29.03.2019 Po celé desaťročia ľudia využívali prostriedky na rýchlu prepravu v mestách. V prípade, že človek nemal vlastné auto, musel sa spoliehať na verejnú dopravu, ako sú autobusy, alebo súkromné dopravné služby - taxislužby. V uplynulom desaťročí sa však v tejto oblasti toho veľa zmenilo a to najmä vďaka spoločnostiam poskytujúcim zdieľanú dopravu. Lyft sa dnes začne obchodovať na burze Nasdaq, ako prvá spoločnosť pôsobiaca v tomto obore. V tejto analýze sa pozrieme na to, čo pomohlo spoločnostiam, ktoré poskytujú služby zdieľanej dopravy prebrať podiel na trhu od taxislužieb a na aké riziká by si mali investori dávať pozor.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Offshore | Bitcoin | Kvantitativní uvolňování | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Bank of Canada | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Equity | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | USD/CHF | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | HDP | Měnová politika | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Analytik | New York | Výsledková sezóna | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Ekonomické události | Obchodování na burze | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Sazby | ADR | Advance | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bankovní rada | Bloomberg | Bod | Burza | CFD | CME | Cap | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | ECB | ESM | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Evropská centrální banka | FOMC | Fed | Finanční trhy | Fúze | IFO index | IPO | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Inflační cíl | Initial Public Offering | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | Lot | MMF | MT4 | Marže | MetaTrader | Měna | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Platforma | Poplatek | Portfolio | Prodeje existujících domů | Produktivita práce | Průmyslové objednávky | Rating | Ratingová agentura | Riziko | Ropa | S&P 500 | Spot | Standard & Poor's 500 | Ticker | Trader | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Výnos | WTO | Wall Street | ZEW index | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Program nákupů dluhopisů | EU | Vývoj ceny | Zasedání ECB | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Optimismus | Výsledky | Index nákupních manažerů | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Partners | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Světová obchodní organizace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Nasdaq Composite | USDX | Index cen | Eurostat | Makrodata | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | BTC | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Wall Street Journal | Bankrot | Ceny akcií | Vzdělávání | Centrální bankéři | Abenomika | EPS | Index | Podpora | Volatilní | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Netflix | Akciové burzy | Americká centrální banka | Analytika | Banka | Bankovní rada ČNB | Brent | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Conference Board | CZK | Česká ekonomika | České akcie | Dolar | Dolary | Ekonomický kalendář | Ekonomika USA | Evropská banka | Exchange | Finanční prostředky | Forexu | Frank | FXstreet.cz | GfK | Graf | Guvernér české národní banky | HDP Číny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investovat do zlata | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Jak vydělat | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jiří Rusnok | Koupit akcie | Kurz bitcoinu | Libra | Maďarsko | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Meta Trader | Meta Trader 4 | MetaTrader 4 | Nákup akcií | Nemovitosti | PayPal | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prodej akcií | Rakousko | Reuters | Ropy | Rubl | Růst HDP | Signály | Société Générale | Státní dluhopisy | Shares | Tesla Motors | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny zlata | Zemní plyn | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zprávy | Zisky | CNBC | ZEW | EIA | ING | Komise pro cenné papíry | Báze | Cenové rozpětí | Cílová cena | Daniel Beneš | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | EV | Free float | Jeff Bezos | Ministerstvo financí | Obchodní den | Petr Kellner | Roadshow | ROCE | Tim Cook | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | WSJ | Primární emise | Cenová hladina | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | Světové ekonomiky | Western Union | eBook | Komise | Volby | 1 milion | Burze | Investment | Aramco | Markit | Dow Jonesův index | Danske Bank | DPA | Intesa Sanpaolo | Jackson Hole | Microsoft | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | NATO | Agentura AP | BBC | Agentura DPA | Reporty | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | MarketWatch | Úspěch | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | BMW | Mark Carney | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Velcí investoři | Evropské banky | Energie | Rada ČNB | Earnings | Podnikatelé | KBC | Příprava | Přehled | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Evropské trhy | Referendum | Ekonomická aktivita | City | Forbes | Americké firmy | Zpravodajský server | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Economic | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Ekonomické dopady | IHS | Globální finanční krize | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Vladimir Putin | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Růst akcií | AAA | Rating AAA | Walmart | Alibaba | Fibo | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | FactSet | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Šéf britské centrální banky | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Bezpečné útočiště | Erste | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | FTSE 100 | Baidu | Digitální měny | Digitální měna | Zájem o akcie | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Odhodlání | Credit Suisse Group | Kapitalizace | Výhled | Depozitní sazba | Obchodování na newyorské burze | Bankéři | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Rekordní maxima | Britská vláda | Propad akcií | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Britská ekonomika | Americký trh práce | Dosahovat zisku | Akcie na burze | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Světová obchodní organizace (WTO) | Data z amerického trhu práce | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | FCA | Finanční ústav | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Japonská vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Softbank | ARM Holdings | Čínský statistický úřad | Příjmy | Kapitálové strategie | Alphabet | ČTK | Konsenzus | Pokles ekonomiky | Belgie | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Program kvantitativního uvolňování | Americký dolar vůči japonskému jenu | Švédsko | Norsko | Očekávání | Globtrex | IHS Markit | ex | Tržní kapitalizace společnosti | Vstup na burzu | Zahraniční forex | ING Groep NV | CoinDesk | Globtrex.com | Akcie Tesly | Investiční firmy | Obchodování na pražské burze | Obchodování s kryptoměnami | BTC/USD | Jerome Powell | xPartners | IPO Facebooku | Dealogic | RoboMarkets | Digitální peněženky | Obchodování na trzích | Airbnb | R Trader | Saxo | Obchodní války | FinTech | Bitcoiny | Virtuální měny | Kartel OPEC | OPEC+ | Obchodní válka | Obchodní napětí | Podniky | Evropské akciové trhy | Renaissance Capital | Technologické akcie | Akcie Facebooku | Inflace v eurozóně | McDonald's | Akcie společnosti | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Výplaty dividend | RDSA | Royal Dutch Shell | Czech Fund | HKD | USMCA | Přímé zahraniční investice | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Dodávky ropy | Propad cen ropy | Primární nabídka | Stanovení ceny | Tlak na akcie | EK | Evropská komise | Pohyby na trzích | Americké podniky | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Měny považované za bezpečné | Veřejný dluh | Česká firma | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Majetek | The Wall Street Journal | Ukončení obchodní války | Ropný kartel | Obchodní jednání | Globální dluh | Velké riziko | Primární nabídka akcií | Zvýšení sazeb | Volatilní obchodování | Martin Sklenář | Světové finanční trhy | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | IPO Airbnb | IPO Instacart | PINS | Akcie Pinterestu | Statistický úřad | Beyond Meat | Obavy investorů | HeadHunter | Ruská firma | Internetová personální agentura | Personální agentura | Ruský akciový trh | Firma HeadHunter | Akcie na americkém trhu | Oddělení kapitálových trhů | Splácení dluhu | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Akcie Uberu | Nejznámější kryptoměny | Infineon | Infineon Technologies | Akcie firmy | Sharpe ratio | Stav americké ekonomiky | Boris Johnson | NVDA | Začít obchodovat | Nabídka akcií | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Facebook Libra | Záporné sazby | Akcie a ETF | IPO Budweiser | Digitální daň | Coffee | Pokles cen | Německé HDP | XTB Research | Akcia | Ministerstvo obchodu | Britský premiér | Nové akcie | Zprávy z Německa | Oživení ekonomiky | AMZN | WeWork | Akcie podniku | Thyssenkrupp | Shrnutí obchodování | Výhody IPO | Cíle IPO | Nevýhody IPO | Druhy IPO | Upisování | Přímý zápis | Rizika přímého zápisu | Kótování | Road Show | Jak na IPO vydělat | Co je to IPO | Jak obchodovat IPO | Depozitní sazby | Saudi Aramco | Televize CNBC | Očekávání trhu | Thomas Cook | Obchodní praktiky | GOOGL | Akcie roku | Očekávaný růst | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Projevy centrálních bankéřů | Bilance zahraničního obchodu | Hospodářské dopady | Očekávané Earnings | Obchodní spory | Tým FXstreet.cz | Hospodářské krize | Platební společnost | ByteDance | TikTok | Huawei | Automobilky | Čistý zisk | Rozpočtový schodek | Deficit | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Ropný gigant | HDP v USA | Německá vláda | Výkon amerického dolaru | Objem | Ropný kartel OPEC | MSFT | Obchod | Trh práce | Německý průmysl | Statistické údaje | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | ČSÚ | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Zasedání ČNB | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Inflace ČNB | UnitedHealth | Pfizer | Cena jedné akcie | Růst cen | Borsa Italiana | Server BBC | Studie | Dolar k japonskému jenu | Bilance | Index DOW | Americký Senát | Co bude | Erste Group | Avast | Generální ředitel | PSA | GM | Lagardeová | Souhrnný index | Amazon | Tiffany | LVMH | Miliardy | Vyhlídky | EBRD | INTC | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Americká data | Walt Disney | 5G | AFP | Švýcarská ekonomika | České hospodářství | Meziroční růst HDP | Zveřejněná data | Omezení těžby | Průmysl | Na burze | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Hospodářský výsledek | Visa | General Motors | NTT | Docomo | Enel | Ceny potravin | Čínský vývoz | Šinzó Abe | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Problémy | Důvěra investorů v německou ekonomiku | NAFTA | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Breaking | Total | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Cena za akcii | Válka mezi USA a Čínou | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Světové obchodní organizace | Plyn | Koruna zpevnila | Prohlášení | Alstom | Moskva | PSA Group | HDP Německa | Časopis Forbes | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | United Technologies | Farmaceutická společnost | AbbVie | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Událostí ve světové ekonomice | NN Group | Škoda Auto | Míra | RWE | Vivendi | Accor | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Předseda | Americké centrální banky | Vojtěch Benda | AXA | Europoslanci | xStation5 | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Andrew Bailey | Ministr hospodářství | Nike | Lámání rekordů | Uber | Česká zbrojovka | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | BREAKING | Yandex | Tripadvisor | Kraft Heinz | Izraelská ekonomika | Vývoj měnové politiky | Peking | Aktivita zpracovatelského sektoru | Wirecard | Hospodaření | Paschal Donohoe | American Airlines Group | Američané | Exact Sciences | Odškodné | Altria Group | Netflix | General Motors (GM) | Dobrá data | Výroba aut | Výroba aut v Německu | Průmyslové mocnosti světa | Průmyslové mocnosti | Prodej aut v Německu | Washington | Daimler | VDA | Apache | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Ifo | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Nový rekord | Ministerstvo práce | Čínský vicepremiér Liou Che | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Emisní cena | Analytička | Americké ministerstvo financí | SAP | iRobot | IRBT | ČNB Vojtěch Benda | Kryptoměny bitcoin | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Nejobchodovanější akcie | Ceny energií | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | Koronavirus | Paypal Holdings | Brand Finance | Značka Amazon | Google | 100 miliard dolarů | Trhy | Šíření nového koronaviru | Světová zdravotnická organizace | WHO | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | Pražské burzy | Šíření koronaviru | American Express | Ratingová agentura Fitch | Čínský koronavirus | Pokles | Situace | Americký kongres | Provozní zisk | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Burzy v Šanghaji | Starbucks | Boeing | FIAT | Viceguvernér ČNB | Pochybnosti | Nezaměstnanost v EU | SBUX | Akcie v roce 2020 | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Fresenius Medical | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Sazby beze změny | SEC | NFP | Postmates | Snowflake | Casper | Americké ekonomiky | Obchodovanie | Britský statistický úřad | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Galapagos | Biogen | Hospodářství Evropské unie | Inflace v lednu | Marek Mora | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Empire State Index | TWTR | Deutsche Telekom | Gilead Sciences | Statistické údaje z USA | Údaje z USA | Index aktivity | Caixin/Markit | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Šok | Snížení těžby | Důsledky koronaviru | Nástroje měnové politiky | Rishi Sunak | Restrikce | Negativní hospodářské dopady | Prudký pokles | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Akcie včera | Opatření proti koronaviru | Deficit státního rozpočtu | Karanténní opatření | Letectví | Guvernér Rusnok | Největší propad | Burzy cenných papírů | Zotavení ekonomiky | Automobilka | Dopady pandemie | Historie | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Onemocnění | Tiskové agentury | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | Kalifornie | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Škoda | Index ISM | Manufacturing | Návrh zákona | Fundament | Výrobce letadel | Ministryně financí | Zápis z posledního zasedání | Nákup aktiv | Sněmovna reprezentantů | Růst | Německý parlament | American Airlines | Roberto Azevedo | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Ratingová agentura S&P | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Počet Američanů žádajících o podporu | Biliony | Evropský parlament | Sněmovna reprezentantů USA | Allianz | Německý statistický úřad | Propad HDP | Šíření nákazy | Fiat Chrysler | Ekonomiky | Společnost Walt Disney | Slovensko | Války | Schodek | Organizace | Růst nezaměstnanosti | Nezaměstnanost v USA | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Nvidia Corp | Práce | Koronakrize | Údaje | IATA | Výhled ratingu | Eni | Obchodovat s cennými papíry | Prezident Vladimir Putin | Možnosti obchodování | UnitedHealth Group | Ekonomické dopady koronavirové krize | Dopady koronavirové krize | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Nejsilnější růst | Nejvyšší soud | Více peněz | Akcie Saxo Bank | Lloyds Banking Group | Boeing Co. | Anglo American | Credit Suisse Group AG | LafargeHolcim | USB Group | Microsoft Corp | NOVACYT | Předseda ČEZ | Maloobchodní tržby v USA | Hospodářské oživení | Procter & Gamble | Uzavření trhů | ZEW index ekonomického sentimentu | Chesapeake Energy | Nizozemsko | Tweety | Soukromá spotřeba | Investiční tituly | Air France | Posílení | Omezení pohybu | Největší propady | Výrobce letadel Boeing | Nové zakázky | Joe Biden | Větší pokles | 3M | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Propad exportu | Shell | Anthony Fauci | Epidemiolog | Gilead | Společnost Gilead | ISM pro sektor služeb | Soud | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Aktivita v americkém sektoru služeb | Maloobchodní tržby v eurozóně | PEPSICO | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Dovoz | Vývoz | Dosáhnout zisku | Uber Eats | Divize Uber Eats | Divize Uber | Alternativní taxislužby | Státy eurozóny | Australská ekonomika | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Toyota Motor | Společnost Avast | Prohlášení Světové zdravotnické organizace | Merck KGaA | Merck | Rekordní propad | Expedia | Royal Caribbean | Sektor služeb | CL | Moderna | Jukos | Advance Auto Parts | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Renault | Josh Frydenberg | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | JDE | Unie | Propady HDP | ČR | Salesforce | Koronavirové pandemie | Hertz | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | Zbrojovka | Výrobní PMI | Londýnské burzy | Antivirus | Kvalitní akcie | Německé vládní strany | Počet nových žádostí o podporu | Rekordní pokles | Nikola | Hertz Global Holding | Hertz Global | Rozpočtový deficit USA | APA | Sanofi | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Dluh Británie | Covid | Druhá vlna pandemie | Analytické společnosti | Index průmyslové výroby | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Druhá vlna | Nízké sazby | Nové žádosti o podporu | Akcie Wirecard | Chesapeake | Společnost Uber | Ant | Japonská společnost | E.ON | Johnson & Johnson | Americký výrobce letadel | Americká společnost Apple | Stellantis | Chrysler | Investice do robotiky | Ceny | Praha | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Technologické společnosti | Salesforce.com | Burzovní hodnota | Akcie těžařů | Zlatá horečka | Čínská společnost | Největší propady HDP | Propady HDP zemí | Odhad růstu HDP | Důvěra | Obnovení růstu | Caixin | Ant Group | WeCHat | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Dobré zprávy z USA | Zprávy z USA | Americké ministerstvo spravedlnosti | Pokles tržeb | Investice do vodíku | Air Liquide | Veřejný dluh Británie | Adyen | Airbus Group | Coca-Cola | Výrobní sektor | Americký soud | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Nvidia | Jošihide Suga | Nákup cenných papírů | Zadlužení Německa | Americký podnik | Žádosti o podporu v USA | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Biden | Omezení výplaty dividend | Marathon | Vinci | Česká republika | Tržby v eurozóně | Cineworld | Společnost Cineworld | Průmyslové zakázky | Firmy na burzu | Odvolací soud | Lockdown | Měnový fond | Paul Milgrom | Robert Wilson | Výrobce letecké techniky | Walgreens | Koncern | Digitální převody peněz | Nařízení | Intel | SolarEdge Technologies | SEDG | Odklad splátek | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | UBER.US | Investice do vody | Akcie americké společnosti | Lyft | Norwegian Air Shuttle | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | LATAM Airlines | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | BIDU | Očkování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | MGM | Boeing 737 Max | Autopůjčovna Hertz | Brands | Shopify | Acacia Communications | WU | Philips | PEP | Express | General Motors (GM.US) | GM.US | Anheuser-Busch inBev | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Tyson Foods | Kering | AIG | SPWR | Institut pro fiskální studie (IFS) | IFS | Stimulační politika | Air
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | Euro | ROCE

Předchozí klíčová slova

Typy indikátorů
Typy VPS
Tyson Foods
T+2
UAL
UAL.US
UAW
Uber
Uber akcie
Uber Eats

Následující klíčová slova

UBER.US
Ubrokers
Ubrokers.com
UBS
UBS Asset Management
UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A
UBS Giovanni Staunovo
UBS Global
UBS Global Proprietary Trading Group
UBS Global Wealth Management
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
FX Open
eToro
IC Markets
reklama
Bernstein bank webinar
Potvrďte prosím... Zavřít