Čtvrtek 02. prosinec 2021 02:28
reklama
BidAskBit vanoce
reklama
BidAskBit vanoce
reklama
Dukascopy krypto
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Fiat Chrysler

C:\fakepath\Rivian.jpg

Vstup na burzu by mohl výrobce elektroaut Rivian ohodnotit až na 65 miliard USD

07.11.2021 Americký výrobce elektromobilů Rivian Automotive zvýšil cenové rozpětí své primární veřejné nabídky akcií (IPO). Připravovaný vstup na burzu by tak podnik mohl ohodnotit až na 65 miliard dolarů (zhruba 1,4 bilionu Kč). Rivian by tak v tržní hodnotě mohl překonat automobilku Stellantis, která nedávno vznikla spojením italsko-americké společnosti Fiat Chrysler s francouzským konkurentem PSA. Informovala o tom agentura Reuters.
img

Nedostatek čipů netrápí všechny automobilky stejně

19.10.2021 Nedostatek polovodičů, který už více než rok po celém světě ovlivňuje řadu odvětví, trápí zejména automobilky. Ne všechny ale stejně. Projevuje se sice na všech kontinentech, v některých asijských zemích jsou ale dopady méně citelné. Například japonská automobilka Toyota má jen minimální problémy a podobně jihokorejský Hyundai čelí krizi lépe než například skupina Volkswagen včetně automobilky Škoda. Ukazují to výrobní plány jednotlivých firem.
img

Akcie Intel: Aktuální pohled na kvartální výsledky a vývoj ceny akcie!

28.04.2021 V rámci dnešní technické a fundamentální analýzy se opět zaměříme na technologický titul, konkrétně na akcie Intel. Což tedy znamená, že od předešlé analýzy na Microsoft a předminulého příspěvku na akcie AMD zůstáváme u informačních technologií.
img

Renault měl loni kvůli pandemii rekordní ztrátu osm miliard eur

19.02.2021 Francouzská automobilka Renault má za loňský rok vinou pandemie rekordní ztrátu osm miliard eur (207,2 miliardy Kč). Ve druhém pololetí už se ale situace začala zlepšovat, uvedla dnes firma. Kvůli protipandemickým uzávěrám podnik méně vyráběl, což ovlivnilo také japonského partnera Nissan. Skupina neposkytla na tento rok výhled, avšak uvedla, že patrně dosáhne plánovaného snížení nákladů o dvě miliardy eur v předstihu, nejspíš už letos v prosinci.
img

Češi čelí nepříjemně vysokému růst cen i letos, a to potravin, zeleniny či brambor. Stoupají také ceny v průmyslu, roste pravděpodobnost, že ČNB zvýší úroky už letos

12.02.2021 Spotřebitelské ceny v lednu v ČR rostly výrazně více, než se čekalo. Meziroční inflace dosáhla úrovně 2,2 procenta, takže oproti prosinci zvolnila jen o desetinku procentního bodu. Česká národní banka přitom ve své aktuální prognóze počítá s inflací 1,7 procenta. Stejnou úroveň inflace předpokládali ve střední hodnotě svých odhadů čeští i mezinárodní analytici oslovení agenturou Bloomberg. Klíčovým důvodem rychlejší než předpokládané inflace je poměrně výrazný růst cen potravin, zejména pak zeleniny, ale také alkoholu a tabáku. Ceny zeleniny a například i brambor vzrostly mezi prosincem 2020 a lednem 2021 o více než deset procent. O takřka deset procent byly meziměsíčně dražší také vajíčka. Lednový vývoj cen potravin v ČR zapadá do globálního vývoje jejich cen, neboť ty podle údajů Organizace OSN pro výživu a zemědělství v lednu rostly nejvýrazněji od července 2014. Ve světě zdražuje hlavně obilí, cukr a rostlinný olej. Za globálním růstem cen potravin stojí kombinace rapdině se zvyšující poptávky v zemích typu Číny, které se zotavují po loňském pandemickém šoku, a slabší úrody, například cukrovky v EU. V meziročním pohledu se pak specificky v ČR projevilo loňské poměrně citelné zvýšení spotřební daně na lihoviny a tabák. Takže alkohol a právě i tabák zdražovaly v lednu meziročně opět o bezmála deset procent.
img

Inflace letos může nepříjemně překvapit. Nebezpečně se prodražují dodávky z Asie, zdražení způsobí i zrušení superhrubé mzdy

02.02.2021 V Česku citelně zrychluje inflace. I když zatím docela nepozorovaně. Jedná se totiž o inflaci nikoli cen spotřebitelských, ale cen vstupů. Ovšem vstupů, které průmysloví výrobci používají pro výrobu spotřebního zboží. Znatelný nárůst cen vstupů se tak v nadcházejících měsících může projevit výraznějším než nyní předpokládaným nárůstem spotřebitelských cen. To vše v době, kdy statisíce domácností v ČR budou tak jako tak čelit nejvýraznější hrozbě propuštění ze zaměstnání nebo závažného poklesu příjmu za posledních takřka deset let.
C:\fakepath\Stellantis.jpg

Akcie automobilky Stellantis na trhu debutovaly silným růstem

18.01.2021 Akcie společnosti Stellantis, která vznikla spojením italsko-americké automobilky Fiat Chrysler Automobiles (FCA) a francouzského konkurenta PSA, při svém dnešním debutu na burzách výrazně posílily. Během dopoledního obchodování přidávaly na akciovém trhu v Miláně více než 7,5 procenta.
img

Fúzi Fiat Chrysler a PSA už schválili akcionáři obou automobilek

04.01.2021 Spojení italsko-americké automobilky Fiat Chrysler (FCA) s francouzským konkurentem PSA už schválili akcionáři obou podniků. Informovala o tom dnes agentura Reuters. Fúze v hodnotě 52 miliard dolarů (zhruba 1,1 bilionu Kč) vytvoří čtvrtého největšího výrobce aut na světě.
C:\fakepath\forex-kalendar.jpg

Hlavní ekonomické události v roce 2021

28.12.2020 V tomto článku se společně podíváme na výběr hlavních dosud známých ekonomických očekávaných událostí ve světě v roce 2021, abyste si je mohli vyznačit ve svém obchodním kalendáři. Jde o důležité ekonomické události, které budou mít velký vliv na finanční trhy v nadcházejícím roce, a proto jim věnujte pozornost ve svém trading plánu. Vše je přehledně shrnuto do jednotlivých měsíců a dnů.
img

Evropská komise povolila spojení automobilek Fiat Chrysler a PSA

21.12.2020 Evropská komise (EK) schválila spojení italsko-americké automobilky Fiat Chrysler Automobiles (FCA) s francouzským konkurentem PSA. Fúze v hodnotě 38 miliard dolarů (zhruba 823 miliard Kč) vytvoří čtvrtého největšího výrobce aut na světě, který ponese jméno Stellantis, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\koronavirus-2020.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2020

14.12.2020 Rok 2020 se zcela jistě zapíše do historie. Byl to neuvěřitelný rok plný šílených událostí a v podstatě vše se točilo kolem koronaviru. A jelikož se blíží konec roku, tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice v tomto roce.
img

Fiat a Peugeot, blížící se fúze: akcie posilují

20.11.2020 Fúze automobilek Fiat Chrysler Automobiles (Fiat, Jeep, Dodge, Ram a Maserati) a francouzského PSA (Peugeot, DS Citroen a Opel) je čím dál tím blíže. Obě společnosti včera oznámily svolání valné hromady akcionářů na 4. ledna, aby dala zelenou vytvoření Stellantis, nové skupiny vzniklé zmíněným spojením. Příští pondělí budou známy všechny podrobnosti o obsahu zasedání a o čem budou akcionáři obou společností v ten den muset hlasovat.
img

Nová "emisní" přátelství. Tesla je žádanou nevěstou.

03.11.2020  Zaplatit pokutu, vyrobit a prodat dostatečné množství elektromobilů, případně plug-in hybridních vozů nebo zvolit třetí cestu? To je otázka, kterou v těchto měsících řeší čelní představitelé mnoha tradičních automobilek působících na evropském trhu.
img

Automobilky FCA a PSA upravily podmínky fúze

15.09.2020 Francouzská automobilka PSA a italsko-americká Fiat Chrysler (FCA) upravily podmínky své plánované fúze. Cílem změn je zachování vyšší hotovosti a větší snížení nákladů v době pokračující koronavirové krize. Oznámily to společnosti v dnešním prohlášení. Sloučená firma se bude jmenovat Stellantis a má být čtvrtým největším výrobcem aut na světě za společnostmi Volkswagen, Toyota a Renault-Nissan.
img

Automobilce PSA v pololetí klesl odbyt skoro o 46 procent

16.07.2020  Francouzské automobilce PSA v pololetí klesl odbyt o 45,7 procenta na 1,03 milionu vozů. Firma se podobně jako její konkurenti potýká s negativními dopady koronavirové krize. Společnost se teď chystá na sloučení s automobilkou Fiat Chrysler a dnes také uvedla, že v samotném červnu zvýšila odbyt proti květnu o 71 procent.
img

Spojením automobilek Fiat Chrysler a PSA vznikne Stellantis

16.07.2020  Nová společnost, která vznikne spojením italsko-americké automobilky Fiat Chrysler s francouzskou PSA Group, se bude jmenovat Stellantis. Název se bude používat pro mateřskou společnost, názvy jednotlivých značek jako Jeep, Fiat a Peugeot a jejich loga se nezmění, oznámily společnosti v prohlášení. Sloučená firma má být čtvrtým největším výrobcem aut na světě za společnostmi Volkswagen, Toyota a Renault-Nissan.
img

Investoři se stále více bojí, že firmy jako Tesla jsou v obří bublině. Jistí se nákupem zlata, které poprvé od roku 1999 dokupuje také Česká národní banka

14.07.2020 Cena zlata neustále stoupá. Investoři se tak snaží pojistit proti rizikům ještě posíleným koronavirovou krizí. Česká národní banka však v posledních 25 letech své rezervní zlato extrémním tempem a neprozíravě rozprodávala.
img

IPO Palantir: dodavatel datové analýzy vlády Spojených států

08.07.2020 Týden poté, co Palantir v tichosti podal plány na navýšení kapitálu o 1 miliardu dolarů, veřejně oznámil, že se rozhodl odstartovat veřejné kotování u Komise pro kontrolu cenných papírů Spojených států amerických (SEC).
C:\fakepath\Itálie.jpeg

Itálie zvažuje opatření na podporu autoprůmyslu a turistiky

05.07.2020 Itálie zvažuje rozpočtová opatření na podporu investic do automobilového a turistického průmyslu. Uvedl to včera italský premiér Giuseppe Conte. Výroba automobilů a cestovní ruch patří k odvětvím, která byla nejvíce zasažena koronavirovou krizí.
C:\fakepath\akcie1.jpg

Evropské akcie výrazně oslabily, prudce klesají také akcie v USA

11.06.2020 Evropské akcie dnes zažily nejhorší den za více než 11 týdnů. Za jejich propadem stojí pokles optimismu ohledně oživení ekonomiky z útlumu způsobeného koronavirovou krizí. Panevropský akciový Index STOXX 600 se dnes snížil o 4,1 procenta a obchodování uzavřel na 353,07 bodu. Prudce oslabují rovněž akcie ve Spojených státech, Dow Jonesův index dnes večer ztrácel přes pět procent.
img

Ranní nadhoz - nezaměstnanost se v dubnu zvedla na 3,4%

05.05.2020 Český index nákupních manažerů ve výrobě klesl v dubnu o dalších 6,2 bodu na hodnotu 35,1, tedy na nejnižší úroveň od března 2009. Tržní očekávání byla ještě pesimističtější, když počítala jen s hodnotou 33,2 bodu. Pokles výroby i nových zakázek byl z velké části dán rozšířením epidemie koronaviru 2019 a zavedením karanténních opatření. Výrazně se snižuje i zaměstnanost. I přesto, že se omezení pomalu uvolňují, vyhlídky podnikatelů na další období zůstávají chmurné.
img

Vedení Fiat Chrysler si dočasně kvůli koronaviru sníží mzdy

31.03.2020 Vedení italsko-americké automobilky Fiat Chrysler Automobiles si dočasně sníží mzdy kvůli koronavirové pandemii, aby se zabránilo propouštění. S odvoláním na dopis, který zaměstnancům zaslal šéf podniku Mike Manley, o tom dnes informovala agentura Reuters.
C:\fakepath\forex-2019.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2019

16.12.2019 Blíží se konec roku a je na čase připomenout si nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2019. V tomto pravidelném každoročním článku se podíváme na přehledné shrnutí všech hlavních událostí, které ovlivňovaly světové finanční trhy – akcie, komodity, dluhopisy a forex. Vše je přehledně shrnuto do jednotlivých měsíců a dnů. Připomeňte si tak vše podstatné, jakými událostmi si prošly centrální banky, světové ekonomiky, akciové korporace, burzy a měny.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Brexit | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Akciový index | Fitch | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | G20 | HDP | Obchodní deník | Devizové rezervy | Německo | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | Ropa Brent | ETF | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Průmyslová výroba | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Ekonomické události | Obchodování na burze | Cenné papíry | Hospodářství | Sazby | Akcie | Aktiva | Analýza | Transakce | Bankovní rada | Bloomberg | Bod | Burza | CFD | Centrální banka | Centrální banky | Stock | ECB | ESM | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Fed | Finanční trhy | Futures | Fúze | High | IPO | Index PX | Index cen průmyslových výrobců | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Komodity | Kurz | Lot | MMF | Margin | MetaTrader | Momentum | Měna | Měny | Nabídka | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | P/E | Platforma | Portfolio | Pozice | Prodejní cena | Průmyslové objednávky | RSI | Ratingová agentura | Riziko | Ropa | Spread | Standard & Poor's 500 | Statut | Support | Trading | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Výnos | WTO | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Barclays | Dluhopisy | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | FTSE | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Americký prezident | Admiral Markets | Úroková sazba | OSN | Investoři | Produkce ropy | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Ekonom | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Těžba ropy | Zkušenosti | Výsledky | Index nákupních manažerů | Bohatství | London Stock Exchange | Euronext | ČSOB | Partners | Gold | Forex Factory | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Financování | Investiční společnosti | Hedgeové fondy | Index cen | Eurostat | Portugalsko | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Bankrot | Ceny akcií | Vzdělávání | Raiffeisenbank | Delta | EPS | Index | Akcie dnes | Akcie Erste | Akciové burzy | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Brent | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CZK | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | Dolar | Ekonomický kalendář | Ekonomika USA | Eura | Evropská banka | Exchange | Finanční služby | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Graf | HDP Číny | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Investice do akcií | Investiční | Investiční poradenství | Investování do akcií | ISM | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Kurzy | Libra | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Management | Markets | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | PayPal | Prezidentské volby | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Stoxx | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Volkswagen | Webinář | Webináře | Zemní plyn | Zlaté rezervy | Zpráva | Zprávy | Zisky | Cenové rozpětí | Ekonomika EU | Jeff Bezos | Ministerstvo financí | Obchodní den | Petr Kellner | Prospekt | ROCE | ROE | Itálie | Spojené státy | Tržby | Zaměstnanost | Clearing | Úvěr | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | Komise | Volby | Cukr | Burze | Aramco | Markit | Dow Jonesův index | Sky News | Royal Bank of Scotland | DPA | Intesa Sanpaolo | Microsoft | Sentix | Institut Ifo | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Mitsubishi | NATO | Agentura AP | Barrick Gold | Agentura DPA | Thomson Reuters | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Evropské banky | Snižování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Energie | Rada ČNB | Panevropský akciový index | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Ekonomické fórum | Agentura Reuters | Investiční firma | Forbes | Základní úrokové sazby | Firmy | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Economic | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Televize Sky News | IHS | Globální finanční krize | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Vladimir Putin | Americký akciový index | S&P Global | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Znehodnocování měn | Summit EU | Světové centrální banky | Alibaba | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Zahraniční investice | Ztráty | Posílení koruny | Erste | Unipetrol | Saúdská Arábie | London Stock Exchange (LSE) | Akcionáři | FTSE 100 | Tesla | Kapitalizace | Výhled | Obchodování na newyorské burze | Poplatky | Rekordní maxima | Exxon | Chevron | Mzdy | Světová obchodní organizace (WTO) | Světový obchod | Krize | Investiční rozhodnutí | Opatření na podporu ekonomiky | FCA | Finanční ústav | Výnosy | Japonská vláda | Česká vláda | Softbank | ARM Holdings | ČTK | Rada MMF | Internetové firmy | Pokles ekonomiky | HDP eurozóny | Program kvantitativního uvolňování | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Audi | IHS Markit | MUFG | Ranní nadhoz | Vstup na burzu | Cena palladia | Anadarko Petroleum | ESMA | Obchodování na trzích | Tržní očekávání | Airbnb | Obchodní války | LYNX webinář | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | OPEC+ | Obchodní válka | Události ve světě | Podniky | Renaissance Capital | Globální hospodářský růst | Technologické akcie | Akcie společnosti | Objem obchodování | Americká investiční banka | Ekonomické krize | Index Stoxx 600 | Czech Fund | Profesionální obchodník | USMCA | Přímé zahraniční investice | Dodávky ropy | Primární nabídka | EK | Evropská komise | Pohyby na trzích | Základní úroková sazba | Veřejný dluh | Česká firma | Zadluženost | Refinitiv | Čínské firmy | Společnost Apple | Majetek | Ukončení obchodní války | SABIC | WEF | Obchodovat s akciemi | FCC | Jak se obchoduje | Globální dluh | Primární nabídka akcií | Zvýšení sazeb | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Světové finanční trhy | IPO WeWork | IPO Palantir | IPO 2019 | Uber Technologies | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Tržní hodnota Microsoftu | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Nejznámější kryptoměny | Infineon | Merlin Entertainments | Akcie firmy | BrandZTop | Nabídka akcií | Americké společnosti | Volný čas | Obchodní pásmo | Digitální daň | Blackstone | Akcie automobilky | Výkonný ředitel | Ministerstvo obchodu | Oživení ekonomiky | Americká cla | Cla na čínské zboží | Volby v Británii | WeWork | ISM index | Thyssenkrupp | Sběratel | Kristalina Georgievová | Kótování | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | Saudi Aramco | Denní graf | Hospodářský výhled | Italská vláda | Vlastní akcie | Úpis akcií | Thomas Cook | Manipulace s akciovým trhem | Český index nákupních manažerů | Čas jsou peníze | Internet of Things | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Hospodářské dopady | Cena akcie | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Hospodářské krize | Platební společnost | TikTok | Huawei | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Startup | Rozpočet | Rozpočtový schodek | Deficit | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Ropná firma | Ropný gigant | Německá vláda | Trinity | Indigo | Objem | Dovoz čínského zboží | Obchod | Obchodní dohody | Spojené státy a Čína | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | ČSÚ | Předseda představenstva | Firma | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Technické analýzy | Parlamentní volby | Pfizer | Výrobce léků | Výrobce léků Pfizer | Ceny v průmyslu | Růst cen | Borsa Italiana | NHS | Produkty obchodované s finanční pákou | Datový kalendář | Bilance | Index DOW | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Mike Manley | Generální ředitel | PSA | GM | Odhad růstu světové ekonomiky | IPO Saudi Aramco | Obchodní spor | Si Ťin-pching | Vyšetřování | Labouristé | Amazon | Tiffany | LVMH | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | EBRD | Hong Kong | INTC | Intel (INTC) | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Kalendář událostí | Walt Disney | 5G | AFP | Meziroční růst HDP | Konkurenti | Omezení těžby | Předpovědi | Akcie Saudi Aramco | Průmysl | ADP | PLN | Na burze | Nabídka Aramco | Propouštění | Abkajk | Churajs | General Motors | NTT | Docomo | Čínské zboží | Největší ropná firma | Největší ropná firma světa | Rozvoj | Stavebnictví | Paul Volcker | Statut celebrity | Celebrity | Bývalý šéf americké centrální banky | Zdražování | Problémy | NAFTA | Total | Americké ministerstvo práce | Prognózy | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Předčasné parlamentní volby | Primární nabídka Aramco | Firma Saudi Aramco | Ropná firma Saudi Aramco | Konzervativní strana | Světové obchodní organizace | Konzervativci | Plyn | Koruna zpevnila | Prohlášení | Prohlášení čínské vlády | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo | Yahoo Japan | Alstom | Amcor | Moskva | Jim Yong Kim | Prezident Světové banky | David Malpass | Newmont Mining | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Bemis | Embraer | Časopis Forbes | EASA | Fidelity National Information Services | FIS | Worldpay | Internetový gigant | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Americká ropná společnost | První den obchodování | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Avon Products | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | UTC | Tata Steel | BrandZTop 100 | Patrick Drahi | Největší americký výrobce léků | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Francouzský Senát | Federální obchodní komise | FTC | Mylan | Upjohn | Měnový výbor centrální banky | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Amgen | Nissan Motor | Apple Arcade | Apple TV+ | Ropná zařízení | Zmírnění chudoby | Zmírnění chudoby ve světě | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Společnost IAG | Akciový index Dow Jones | Největší primární nabídka akcií | Harmony | Goldcorp | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Array Biopharma | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Škoda Auto | Míra | Akciové korporace | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Předseda | Americké centrální banky | Trumpova administrativa | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Italský premiér | Nejziskovější | FB | Disney | Americké vlády | Lámání rekordů | Dot-com | Uber | Česká zbrojovka | Ztráta | NERV | SPD | Hlavní ekonomické události | Giuseppe Conte | ACEA | Důležité ekonomické události | Události v ČR | Peking | Wirecard | Ziskovost | Hospodaření | Paschal Donohoe | Indikátor investičního sentimentu | Američané | Odškodné | General Motors (GM) | Výroba aut | Výroba aut v Německu | Daimler | VDA | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Hodnota společnosti | Ifo | Zemědělství | Výsledky hospodaření | Poradenství | Nový rekord | Ministerstvo práce | Čínský vicepremiér Liou Che | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Luboš Růžička | Růst cen potravin | Analytička | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Facebook Inc. | Banka Morgan Stanley | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | Koronavirus | Paypal Holdings | Brand Finance | Značka Amazon | Google | 100 miliard dolarů | Trhy | Šíření nového koronaviru | Světová zdravotnická organizace | WHO | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Negativní dopad | Pokles | Situace | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Meziroční růst | Vít Hradil | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Burzy v Šanghaji | Dnešní datový kalendář | Boeing | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Úsilí | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Výdaje | Americký ISM | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | SEC | Velmi bohatý | Postmates | Snowflake | Palantir | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Americké banky | Růst britské ekonomiky | Britský statistický úřad | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Gilead Sciences | Prudký propad | Šíření koronavirové nákazy | Index nákupních manažerů ve výrobě | Cestovní ruch | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Snížení těžby | Mzda | WP | Premiér Giuseppe Conte | Italský premiér Giuseppe Conte | Restrikce | Negativní hospodářské dopady | Aerolinky | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Nouzový stav | Profitovat | Letectví | Největší propad | Společnost Saudi Aramco | Burzy cenných papírů | Měnové zasedání | Viceprezident | Spotřebitelé | Hyundai | Jihokorejská automobilka | Automobilka | Automobilka Hyundai | Dopady pandemie | Historie | Žádosti o podporu | PYPL | Internetový obchod | Obchod Amazon | Valné hromady | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Unilever | MF | Ministryně práce a sociálních věcí | Ministryně práce | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | Manufacturing | Návrh zákona | Domácnosti | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Ministryně financí | Sněmovna reprezentantů | Růst | Německý parlament | Delta Air Lines | Roberto Azevedo | Koronavirové krize | Ratingová agentura S&P | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony USD | Biliony | Potenciál | Sněmovna reprezentantů USA | Výroba automobilů | Německý statistický úřad | Šíření nákazy | Ekonomiky | Společnost Walt Disney | Vzdělávací webináře | Války | Schodek | Poradce | Organizace | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Závislost | Práce | Údaje | IATA | Sentix indikátor | Obchodovat s cennými papíry | Možnosti obchodování | Dopady koronavirové krize | CDC | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | CIA | Německé automobilky | Snížení produkce | Nejvyšší soud | Výpadky | Activision Blizzard | Vývoj HDP | Více peněz | Úspory | Chesapeake Energy | Debata | Posílení | Amazon Jeff Bezos | Výrobce letadel Boeing | Joe Biden | Čtvrtletní výsledky | Automobilka Ford Motor | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Maloobchod | Zaměstnanci | Gilead | Společnost Gilead | Český státní rozpočet | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Dovoz | Turistika | Alternativní taxislužby | Státy eurozóny | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Toyota Motor | Společnost Avast | Členské státy | Ceny zeleniny | Merck KGaA | Merck | T-Mobile | Auta | FBI | Jukos | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Americká média | Renault | Spoluzakladatel | Jaguar | JDE | Unie | ČR | Prezidenti a premiéři | Salesforce | Hertz | Akcie Intel | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Výrobce aut | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | Zbrojovka | Londýnské burzy | Akcie AMD | Německé vládní strany | Hertz Global Holding | Hertz Global | Rozpočtový deficit USA | Splasknutí bubliny | Proticyklické kapitálové rezervy | Výplata | Dluh Británie | Covid | Akciové bubliny | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Snížení nákladů | Chesapeake | Den obchodování | Opatření na podporu autoprůmyslu | Společnost Uber | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Ant | Japonská společnost | Americký výrobce letadel | Silicon Valley | Americká společnost Apple | Stellantis | Opel | Peugeot | Citroën | DS | Chrysler | Jeep | Dodge | Maserati | Alfa Romeo | Ram | Ceny | Praha | Spotřební daně | Technologické společnosti | Společnost Chevron | Salesforce.com | Burzovní hodnota | Model 3 | Životní úroveň | Exor | Porušení pravidel | Čínská společnost | Ant Group | Margrethe Vestagerová | Akcie Intel (INTC) | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Americké ministerstvo spravedlnosti | Marks & Spencer | PLUG | Veřejný dluh Británie | Airbus Group | Zrušení superhrubé mzdy | Americký soud | Průměrné mzdy | Konvertibilní peso | Kuba | Peso | Rentabilita | Zdanění | FCA a PSA | Automobilky FCA a PSA | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Nvidia | Qualcomm | Zadlužení Německa | Americký podnik | Šéf podniku | Politici | Vývoj ceny akcie | Abhijit Banerjee | Plynovody | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Pracovní místa | Cineworld | Společnost Cineworld | Odvolací soud | Měnový fond | Jens Klatt | Paul Milgrom | Robert Wilson | iPhone | Výrobce letecké techniky | Koncern | Digitální převody peněz | Nařízení | Newmont | Epidemické situace | Intel | Výrobce čipů | První obchodní den | Odklad splátek | T-Mobile US | Společnost Pfizer | Producent ropy | Praktické tipy | Akcie americké společnosti | Norwegian Air Shuttle | LATAM Airlines | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Vakcinace | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | TABAK | Lego | Finanční společnost | PX Pražské burzy | Fiat Chrysler a PSA | Předsednictví EU | Nouzový stav kvůli koronaviru | Boeing 737 Max | Autopůjčovna Hertz | DOT | Zvýšení ceny | Společnost Tesla | Cestovní kancelář | Akcie automobilky Stellantis | Akcie společnosti Stellantis | Carlos Tavares | Monica Bosiová | Deliveroo | Akcie 2021 | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing | IPO Deliveroo | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | AMD | Plány | Americký výrobce | Nabídky akcií | Odvětví | Výrobce elektromobilů Tesla | Nedostatek čipů | Společnosti | Rivian | Automotive | Nedostatek polovodičů | Rivian Automotive | Výrobce elektroaut
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

FFcal při obchodování
FFS Markets
FFS Markets Limited
FF Trader
FGE Energy
FGM Technology Ltd
Fialova vláda
Fialový broker
Fiancia Coin
FIAT

Následující klíčová slova

Fiat Chrysler a PSA
Fiat Chrysler Automobiles
Fiat Chrysler Automobiles (FCA)
Fiat Chrysler (FCA)
Fiatové měny
Fibo
FIBO Group
Fibo levely
Fibonacci
Fibonacci Cluster
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading CUP
Potvrďte prosím... Zavřít