Pátek 25. červen 2021 02:56
reklama
Admiral Markets new demo
reklama
Capital.com euro
reklama
Admiral Markets new demo

Klíčová slova - Brands

img

Vyšší inflace je pouze přechodný jev, tvrdí Powell. Světová banka zamítla bitcoin jako měnu Salvadoru

18.06.2021 Japonská centrální banka (BoJ) se rozhodla na svém posledním zasedání ponechat základní úrokovou sazbu na -0,1 %, což nebylo žádným překvapením, jelikož Japonsko po delší dobu bojuje s deflací, i když se jádrové inflaci v květnu podařilo se dostat do kladných hodnot.
img

Země G7 se dohodly na 15% dani pro mezinárodní firmy. ECB očekává, že HDP stoupne o 4,6 %

11.06.2021 Kvůli zvyšující se inflaci se ruská centrální banka rozhodla již potřetí v tomto roce zvýšit hlavní úrokovou sazbu. Tentokrát centrální banka zvýšila sazbu o 50 bazických na 5,5 %. V doprovodném prohlášení banka oznámila, že nejspíše budou následovat další “hiky“ v příštích zasedáních.
img

EU hlási 15 mil. nezaměstnaných lidí. Průměrná mzda v České republice vzrostla o 3,2 %

04.06.2021 Ruský ministr financí Anton Siluanov na ekonomickém fóru v Petrohradu oznámil, že Rusko hodlá ze svého státního investičního fondu (FNB) vyjmout všechna dolarová aktiva, která by měly být nahrazeny eury, jüany a zlatem. „Podobně jako centrální banka jsme se rozhodli omezit investice fondu do dolarových aktiv“, dodal Siluanov.
img

Yellenová se obáva vysoké inflace v USA. Republikáni navrhli snížení infrastrukturního plánu na 928 mld. USD

28.05.2021  Institut GfK zvěřejnil svůj index spotřebitelské nálady v Německu za červen, který se zvýšil na -7 bodů z kvě...
img

Yellenová se obáva vysoké inflace v USA. Republikáni navrhli snížení infrastruktúrniho plánu na 928 mld. USD

28.05.2021 Institut GfK zvěřejnil svůj index spotřebitelské nálady v Německu za červen, který se zvýšil na -7 bodů z květnových -8,6 bodu. Dochází tedy ke zlepšení spotřebitelské důvěry v největší evropské ekonomice, avšak analytici očekávali daleko významnější zlepšení (-5,2 bodu).
img

Investice do kávy: Nejlepší kávové akcie v roce 2021

27.05.2021 Investování do kávových akcií není asi první věc, která lidem při vstupu na burzu přistane na mysl. Přesto se jedná o perspektivní odvětví s mnoha investičními příležitostmi. V následujícím článku probereme vše, co potřebuje vědět, pokud se chystáte investovat do kávového sektoru. Podíváme se na historii kávy a také na aktuální situaci na trhu s kávou.
img

Akcie McDonald’s během pandemie rostly. Jak si vedly řetězce rychlého občerstvení?

26.05.2021 Vypadá to, že alespoň u nás pandemie koronaviru zatím ustupuje a pomyslné světlo na konci tunelu v podobě rozvolnění je na dosah. Právě na to čekají mnohé restaurace a fast foody, které si za poslední rok prošly velmi složitým obdobím.
img

Fed začíná zvažovat redukci nákupu aktiv. Maďarská CB chce přistoupit k přísnější měnové politice již v červnu

21.05.2021 Evropský statistický úřad Eurostat oznámil, že průmyslový výroba v eurozóně tento rok stoupla oproti předchozímu o 0,1 %, v celé EU potom o 0,6 %. Za stejné období průmysl v ČR rostl o 3,3 %. V meziročním srovnání průmyslová výroba stoupla o 11 % v celé EU.
img

Ekonomický kalendář: Zápis ze zasedání FOMC pod drobnohledem

19.05.2021 Evropské trhy otevřely do negativního teritoria, přičemž ztráty se často blížily 1 %. Evropa následuje slabou Wall Street i asijskou seanci. Událostí dne je zveřejnění zápisu z posledního zasedání FOMC ve 20. hodin. Investoři se budou soustředit na jakékoliv zmínky, které by mohly naznačit termín začátku utahování měnové politiky. Guvernér Powell během tiskové konference zdůraznil, že tento krok bude oznámen s velkým předstihem. K žádnému prohlášení však zatím nedošlo. Co se týká výsledkové sezóny, tak dnes budou své hospodářské výsledky zveřejňovat společnosti jako Cisco Systems, Lowe's a Target.
img

Inflace v USA vzrostla o rekordních 4,2 %. Růst cen zažívá také Česko, dle ČNB však pouze dočasný

14.05.2021 Index spotřebitelských cen (CPI) v USA v dubnu zaznamenal meziroční nárůst o 4,2 %. Naposledy bylo takto vysoké číslo reportováno v září 2008. Jádrová inflace se pak vyhoupla z 1,6 % a rovných 3 %. Zveřejněný fundament vedl k výprodejům na amerických akciových trzích, jelikož investoři se začali obávat, že Fed bude muset kvůli zvýšené inflaci utahovat rozvolněnou monetární politiku mnohem dříve, než se doposud očekávalo.
img

Dolar v reakci na pracovní místa prudce poklesl. Rusnok očekává zvýšení sazeb již tento rok

07.05.2021 Česká národní banka na svém květnovém zasedání dle očekávání ponechala základní úrokovou sazbu na 0,25 %. V nové makroekonomické prognóze došlo k poměrně značnému zhoršení odhadu vývoje ekonomiky pro letošní rok z 2,2 % na 1,2 %. V následujícím roce však ČNB prognózu upravila směrem nahoru a nově tedy počítá s růstem ekonomiky o 4,3 %, když v únorové prognóze predikovala růst o 3,8 %.
img

Růst ekonomiky USA o 6,4 % překonává očekávání. Nezaměstnanost v Česku je jedna z nejnižších v EU

30.04.2021 Na středečním zasedání měnového výboru Fedu nedošlo k žádnému překvapení, když členové výboru ponechali základní úrokovou sazbu v rozpětí 0-0,25 %. Tempo nákupu aktiv Fed také nezměnil, a tedy i nadále bude docházet k měsíčním nákupům vládních dluhopisů ve výši 80 mld. USD a také k nákupům cenných papírů krytými hypotékami ve výši 40 mld. USD. Fed rovněž zopakoval, že k dosaženích svých cílů je připraven použít všechny nástroje, které má k dispozici.
img

Biden hrozí prudkým zvýšením daní z kapitálových zisků. Rusko zvyšuje úrokové sazby kvůli vysoké inflaci

23.04.2021 Kanadská centrální banka ponechala na svém dubnovém zasedání dle očekávaní úrokovou sazbu na 0,25 %. BoC však překvapila trhy oznámením, že hodlá snížit nákupy aktiv ze 4 mld. CAD týdně na 3 mld. Banka také konstatovala, že hodlá začít navyšovat úrokové sazby již ke konci roku 2022. Trh ohodnotil zasedání BoC jako jestřábí, když americký dolar vůči kanadskému zaznamenal ve středeční seanci pokles o přibližně 0,9 %.
C:\fakepath\akcie-20042021.jpg

Evropské akcie za sebou mají největší pokles za jediný den od počátku roku

20.04.2021 Evropské akcie dnes odepsaly bezmála dvě procenta. Mají tak za sebou největší pokles za jediný den od počátku roku. Londýnskou burzu dolů táhly tabákové společnosti. Panevropský index STOXX 600 obchodování uzavřel poklesem o 1,9 procenta na 433,80 bodu.
C:\fakepath\akcie1.jpg

Akcie tabákových firem klesají po zprávě o snížení nikotinu v cigaretách

20.04.2021 Akcie tabákových firem dnes na burzách citelně oslabují, ztráty v některých případech přesahují i šest procent. Trh tím reaguje na pondělní zprávu amerického listu The Wall Street Journal (WSJ), podle které administrativa prezidenta Joea Bidena zvažuje snížit obsah nikotinu v cigaretách na úroveň, která nebude návyková.
img

Čínská ekonomika roste rekordním růstem o 18,3 %. Inflace v USA i EU začíná růst nad stanovené cíle

16.04.2021 Čínská ekonomika v první čtvrtletí dosáhla rekordního meziročního růstu na úrovni 18,3 %. Ekonomové však varují, že jsou čísla zkreslená, jelikož se porovnávají s obdobím, kdy tamní ekonomika zaznamenala obrovský propad. Čína byla v minulém roce jedinou velkou ekonomiku, která nezaznamenala v celoročním vyjádření pokles ekonomiky.
img

MMF zlepšil odhad růstu globální ekonomiky na 6 %. Itálie připravuje podporu pro firmy ve výši 30 mld. eur

09.04.2021 Mezinárodní měnový fond upravil odhad růstu globální ekonomiky směrem nahoru z 5,5 % na 6 %. Prognózu fond upravil zejména kvůli dalším stimulačním opatřením, které zavedly vlády v některých velkých ekonomikách a také kvůli postupnému proočkování obyvatelstva. MMF však upozorňuje na velmi nejistý vývoj světové ekonomiky, který bude závislý na vyřešení koronavirové krize.
img

Akcie spoločnosti Constellation klesli o 4% napriek lepším kvartálnym výsledkom

08.04.2021 Akcie spoločnosti Constellation Brands (STZ.US) poklesli o viac ako 4% napriek tomu, že výrobca piva Corona vykázal pozitívne čísla za štvrtý štvrťrok, čiastočne vďaka solídnemu predaju piva a zlepšeniu marží v špičkových vínach a liehovinách. Spoločnosť zarobila 1,95 USD na akciu pri tržbách 1,95 miliardy USD, zatiaľ čo analytici očakávali výnos 1,55 USD na akciu pri tržbách 1,87 miliardy USD. Spoločnosť uviedla, že si počínala dobre napriek výzvam súvisiacim s pandémiou. Vyhliadky pre fiškálny rok 2022 však boli mierne horšie. Spoločnosť očakáva príjmy v regióne od 9,95 do 10,25 USD na akciu, čo bolo pod úrovňou súčasných očakávaní 10,40 USD, čo nemusí plne zohľadňovať očakávané hospodárske oživenie v lete.
img

Biden schválil podporu infrastruktury v hodnotě 2,25 bil. USD. Zablokovanou loď v Suezském průplavu se podařilo uvolnit

01.04.2021 Americký prezident Joe Biden tento týden představit investiční plán v hodnotě 2,25 bil. USD, který se má zaměřit na výstavbu dopravní infrastruktury, telekomunikace a průmysl. Financování této podpory, včetně těch předešlých i budoucích, má být z vyšších korporátních daní, respektive ze zrušení úlev zavedených bývalým prezidentem Trumpem. Biden hodlá zvýšit daně pro firmy z 21 na 28 procent, v případě příjmů ze zahraničí ze 13 na 21 procent. Agresivní fiskálně-expanzivní politika nového prezidenta nemá historicky obdoby. Mnozí proto poukazují na to, že přichází zlomový moment, který může spustit výraznější inflaci v USA.
img

Turecká lira se po vyhazovu guvernéra CB silně propadla. Rusko oznámilo, že s EU už nemá žádné vztahy

26.03.2021 Turecký prezident Erdogan po osmi měsících (opět) propustil guvernéra tamní centrální banky Naciho Agbala, což způsobilo depreciaci turecké liry, která se vůči dolaru v jednu chvíli dostala na hladinu 8,2. Důvodem “vyhazovu“ je, že se tureckému prezidentovi nelíbilo zvyšování úrokové sazeb centrální bankou. Naopak zahraniční investory Agbalovi kroky podporovali.
img

Výrazné oživení ekonomiky USA překvapuje Fed. Zotavování té britské je dle BoE velmi dobré

19.03.2021 Americká centrální banka na svém březnovém zasedání ponechala úrokové sazby beze změny. Také nedošlo k úpravě programu nákupu aktiv. Všeobecně se neočekávalo, že Fed na tomto zasedání nijak nebude upravovat svoji monetární politiku, a proto mělo zasedání jen malý vliv na finanční trhy.
img

Podpora ve výši 1,9 bil. dolarů pro USA schválena. Přehřátí ekonomiky ani inflace se Joe Biden nebojí

12.03.2021 Průmyslová výroba v Německu v lednu překvapivě meziměsíčně klesla o 2,5 %, když se očekával mírný růst o 0,2 %. Dané údaje podle analytiků naznačují zpomalení ekonomické aktivity od začátku roku v největší evropské ekonomice.
img

Prudký pokles tržeb v eurozóně o 6,4 %. Růst HDP a spotřebitelské důvěry v USA překonává očekávání

05.03.2021 České hospodářství zaznamenalo v minulém roce nejhlubší propad od vzniku samostatné České republiky. Podle zpřesněného odhadu Českého statistického úřadu HDP vloni pokleslo o 5,6 %. „Nejvýrazněji k poklesu, o 2,2 procentního bodu, přispěl vývoj ve skupině odvětví obchodu, dopravy, ubytování a dále průmysl o 2,1 procentního bodu,“ konstatoval ředitel odboru národních účtů ČSÚ Vladimír Kermiet.
img

Stimulační politika ze strany ECB a FEDu pokračuje. Rusko očekává návrat ekonomiky na předkrizovou úroveň koncem 2021

19.02.2021 Izraelská ekonomika poprvé od roku 2002 poklesla, když se HDP v letošním roce snížilo o 2,4 %. O rok dříve přítom izraelské hospodářství vzrostlo o 3,4 %. Tamní centrální banka však predikovala mnohem větší pokles o 3,7 %. Institut pro fiskální studie (IFS) konstatoval, že by Británie musela zvednou daně o 60 miliard liber ročně, pokud by se rozhodl současný ministr financí Rishi Sunak kompenzovat ztráty způsobené pandemii. Sunak má 3. března nastínit, jakým způsobem bude řešit dopady pandemie.
img

Evropský parlament schválil protikrizový balíček. Němečtí podnikatelé nelibě nesou prodloužení lockdownu.

12.02.2021 Americký prezident Joe Biden oznámil, že chce k Číně přistupovat odlišně než Donald Trump a soustředí se hlavně na mezinárodní pravidla. Dále prezident dodal, že obě ekonomické velmoci budou extrémně soupeřit. Inflace v lednu ve Spojených státech zůstala nezměněna na úrovni 1,4 %. Analytici očekávali mírnější růst na úrovni 1,5 %. Jádrová inflace v lednu zaznamenala pokles z 1,6 % na 1,4 %.
img

21 nejlepších světových akcií pro rok 2021!

08.01.2021 Rok 2021 bude jistě na akciových trzích vzrušující. Rok 2020 přinesl díky COVID-19 nejprve pokles, ale v podzimních měsících došlo k opětovnému silnému nárůstu. Investice do akcií se také minulý rok staly populárnějšími mezi retailovými investory, což má obrovský dopad na akciový trh. Nadstandardně si vedly technologické akcie, které profitovaly z drastických změn v důsledku zavedení karantén po celém světě. Populární akcie, jako je například Tesla si také vedly dobře, ale došlo například k pádu německé Wirecard.
img

Pozitivní vývoj pokračuje, navzdory výsledkům a nákaze

05.02.2020 Dnešní komentář o dění na finančních trzích začněme čerstvou informací z WHO, respektive čínské Národní zdravotní komise. Celkový počet nakažených koronavirem podle ní stoupl na 24,5 tisíc, tedy oproti včerejšku zhruba o 4 tisíce. Ačkoli to tedy v minulých dnech vypadalo už na zhruba konstantní tempo nárůstu, dnešní zpráva vypovídá o zrychlení (absolutně i relativně), což není úplně dobré... Už z tohoto titulu by včerejší tržní optimismus mohl dnes být aspoň korigován.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 6.5.2019

06.05.2019 Donald Trump na Twitteru uvedl, že zvýší cla pro Čínu. Čína v reakci na tweety odloží jednání. Trhy reagují negativně. Datový kalendář je tento týden poměrně prázdný. Až na konci týdne bude zveřejněn výsledek inflace za duben. Kromě dobíhající sezóny zveřejňování firemních výsledků tak trhem budou do velké míry hýbat právě nové problémy ve vyjednávání USA s Čínou.
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2019

22.02.2019 Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
img

Turecká krize, emerging markets a pokračující earnigns

17.08.2018 Zahájení obchodování v pondělí se neslo ve znamení obav z turecké liry. Přestože má Turecko vliv především na emerging markets, obavy byly cítit i za oceánem v USA.
BANK-OF-ENGLAND.jpg

BoE může nakupovat dluhopisy firmy Apple

13.09.2016 Britská centrální banka (Bank of England - BoE) zahrnula americkou společnost Apple na seznam firem, které splňují podmínky jejího nového programu nákupu dluhopisů. To znamená, že podle názoru centrální banky může být Apple přínosem pro britskou ekonomiku. Napsal to dnes zpravodajský server BBC. S pomocí programu nákupu dluhopisů chce Bank of England stimulovat ekonomiku.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Brexit | Čína | Japonsko | Video | Finance | Akciový index | Moody's | Equity | Inflace | EUR/USD | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Turecká lira | Kanada | Německo | Francie | Pražská burza | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Ropa Brent | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Poptávka | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Komoditní burza | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Advance | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Beta | Bloomberg | Bod | Breakout | Burza | Béžová kniha | CEO | CFD | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | DAX | Devalvace | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | EBIT | ECB | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Expanzivní politika | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | Fed | Finanční trhy | Futures | G7 | Gap | Grafy | High | IPO | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Indikátory | Inflační cíl | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | Low | MMF | MT4 | Makro data | Margin | Měna | Měny | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | P/E | Platforma | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Průmyslové objednávky | RSI | Rally | Reinvestice | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Short | Spread | Support | Swiss | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | EUR | USD | Commerzbank | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Euro STOXX | Goldman Sachs | Evropa | Panevropský index | Cena ropy | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Americký prezident | XTB | Indexy | Úroková sazba | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Vývoj ceny | Zasedání ECB | Cenový graf | Byznys | Business | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Euronext | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Aktuální kurzy | Financování | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Eurostat | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Ceny akcií | Vzdělávání | Centrální bankéři | EPS | Index | Podpora | Přenos | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Gazprom | Akcie IBM | Akcie Microsoft | Akcie ropy | Akcie Shell | Aktuální cena ropy | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Brent | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Conference Board | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | Devalvace měny | Dolar | Druhy akcií | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Eura | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Fondy | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Hrubý domácí produkt | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční plán | Investiční portfolio | Investovat do zlata | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jiří Rusnok | Komoditní | Kurz EUR | Kurzy | Lira | Maďarsko | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Markets | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nemovitosti | Odkup akcií | Opční strategie | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Psychologie davu | Rakousko | Reuters | Ropy | Rubl | Růst HDP | Řízení rizika | Société Générale | Spořící účet | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Světové události | Throwback | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Volkswagen | Vývoj ceny zlata | Vývoj nezaměstnanosti | Webináře | Zemní plyn | Zpráva | Zprávy | Zisky | ZEW | DXY | ING | Buffett | Andrej Babiš | Buy | EBITDA | Ex-dividend | Indie | Měď | Obchodní den | Redukce | REIT | ROCE | Itálie | Spojené státy | WSJ | Tržby | Zaměstnanost | Světové ekonomiky | Western Union | eBook | Komise | Kontrakt | Know-how | Burze | Dividendové akcie | Investment | Markit | Unicredit | Intesa Sanpaolo | Natixis | Campbell Soup | Microsoft | MSCI | ABN Amro | Westpac | CME Group | Caterpillar | Baker Hughes | DIHK | BBC | Zvyšování sazeb | Halifax | Dění na finančních trzích | Short squeeze | HUF/EUR | Kurz EUR/USD | Brazílie | Zasedání centrální banky | Nákupy dluhopisů | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Zvyšování úrokových sazeb | Cena kávy | Energie | Earnings | Podnikatelé | KBC | Přehled | Christine Lagardeová | Evropské trhy | Ekonomická aktivita | US akcie | Zpravodajský server | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Firmy | Aktuální vývoj | IHS | Xetra | IBEX | Britská centrální banka | Euro Stoxx 600 | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Vladimir Putin | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Utahování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Propad | Německý index DAX | Kryptoměny | Eurex | S&P | Guvernér | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Philip Morris | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | FTSE 100 | Baidu | Tesla | Prodejní signál | Odhodlání | Kapitalizace | Výhled | Francouzská ekonomika | Bankéři | Poplatky | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Britská ekonomika | Dnešní zpráva | Odhady trhu | Ekonomická situace | Krize | Investiční rozhodnutí | Investovat do akcií | Výnosy | Čínský statistický úřad | Příjmy | Podnikatelská aktivita | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Finanční domy | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Země G7 | Aktuální cena | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Belgie | Zasedání americké centrální banky | Tisková konference ECB | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Evropský statistický úřad Eurostat | HDP v eurozóně | IHS Markit | ex | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | Vstup na burzu | UniCredit SpA | ING Groep NV | Aleš Michl | Breakout Trader | Návratnost investic | Coinbase | Palladium | Podnikové dluhopisy | Jerome Powell | LYNX Trading | ETC | Panevropský index STOXX 600 | Estee Lauder | Jak fungují akcie | Složené úročení | Airbnb | Výprodeje na akciových trzích | FinTech | Virtuální měny | Podniky | Technologické akcie | FAANG | Inflace v eurozóně | McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | Forint | Turecké liry | Turecká krize | Pokles ceny | Výplaty dividend | Šéf Fedu | RDSA | Royal Dutch Shell | Index Stoxx 600 | Obchodování akcií | Americký dolarový index | HKD | Akcie na burzách | Ruská centrální banka | Intercontinental Exchange | Náklady na úvěry | Evropská komise | Index spotřebitelské důvěry | Cíl ČNB | Odhady analytiků | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Intercontinental Exchange (ICE) | Majetek | The Wall Street Journal | Obchodovat s akciemi | Dolarová aktiva | Ceny zemního plynu | Zvýšení sazeb | IPO Airbnb | IPO Instacart | Uber Technologies | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Růst ekonomiky USA | Zpětný odkup akcií | Michal Brožka | CNY | Jak na obchodování | Infineon | Infineon Technologies | AMS | Sharpe ratio | NVDA | Začít obchodovat | iFX | Guvernér Fedu | Ferrari | Akcie a ETF | Ropné akcie | Gazprom | Defenzivní akcie | Coffee | Uranové akcie | Pokles cen | Akcie týdne | Oživení ekonomiky | ISM index | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Depozitní sazby | Prosus | Dění na trzích | Denní graf | Očekávání trhu | Italská vláda | Dot plot | Poptávka po ropě | iShares | GOOGL | Ceny palladia | Internet of Things | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Projevy centrálních bankéřů | Bilance zahraničního obchodu | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | NYBOT | Digitalizace | S&P 500 Index | Analytik GfK | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Celkové příjmy | Deficit | Káva | Německá vláda | ČNB Jiří Rusnok | Obrovské množství peněz | Objem | MSFT | Růst spotřebitelských cen | Šéf Fedu Jerome Powell | Inflace v USA | ČSÚ | Statistický úřad Eurostat | Cisco Systems | Firma | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Server BBC | CBI | Studie | Zavedení digitální daně | Datový kalendář | Bilance | Vývoj trhu | GM | Největší pokles | Lagardeová | Amazon | Nízké úrokové sazby | Úrok | Tiffany | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | All Time High | Hong Kong | Administrativa prezidenta | INTC | Walt Disney | 5G | České hospodářství | Globální trh | Technologický sektor | Průmysl | ADP | HUF | PLN | Na burze | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Důsledky krize | Nezaměstnanost v Česku | Problémy | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Pojišťovny | Total | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | GBP/EUR | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Alstom | United Technologies | Allergan | Mylan | Amgen | Airbus | IAG | Společnost Microsoft | Zahájení obchodování | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Metro AG | InterContinental | Ohlédnutí | Úroky | Měnové politiky | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | AXA | Regulátoři | Fed index | FedEx | FDX | xStation5 | Disney | Ministr hospodářství | Peter Altmaier | Nike | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Yandex | Tripadvisor | Kraft Heinz | Zasedání měnového výboru | Izraelská ekonomika | Americký index | Wirecard | Ziskovost | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | Placení daní | Zvýšení inflace | Bruno Le Maire | Exact Sciences | Návratnost | Netflix | Inovace | Washington | Daimler | Microchip Technology | O2 | O2 Czech Republic | Miliardy eur | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Ifo | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Wall Street Journal (WSJ) | Podnik | Vyšší inflace | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Výroba v eurozóně | Ceny energií | Vyplácení dividend | HPQ | Hewlett Packard Enterprise | Hewlett Packard | Komunikace | Trump | Prezident | Výsledkové sezóny | AMGN | Koronavirus | Google | Trhy | WHO | Nejlepší ropné akcie | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | American Express | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Provozní zisk | Meziroční růst | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Starbucks | Společnost Starbucks | Boeing | Zpomalení růstu | Viceguvernér ČNB | Zlepšení | SBUX | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Alphabet | Akcie NN Group | Obchody | Výdaje | Daňové záležitosti | Čínská vláda | BP | PMI pro sektor | Fresenius Medical | Adidas | Sazby beze změny | SEC | NFP | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Britský statistický úřad | Medvědi | Akcie Biogen | Biogen | Inflace v lednu | Marek Mora | Valuace | COVID-19 | Empire State Index | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Gilead Sciences | FinTech akcie | Šéfka ECB | Průměrná mzda | Stabilita | Cyklické akcie | Kanadská centrální banka | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Mzda | Guru | Akcie KKR | Londýnský index | Londýnský index FTSE 100 | Ekonomika Evropské unie | WP | Rishi Sunak | Restrikce | Prudký pokles | Lufthansa | Program nákupu aktiv | Evropské dividendové akcie | Royal Dutch Shell (RDSA) | Profitovat | Tencent | CK Hutchison | Maloobchodní tržby v Číně | Stimuly | Brusel | Tržby společnosti | Největší propad | Anton Siluanov | Nákupy aktiv | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Příležitosti k nákupu | Německý ministr financí | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | Unilever | REGN | Pravidla EU | Kongres | Index ISM | Manufacturing | Republikáni | Domácnosti | Fundament | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Ministryně financí | Zápis z posledního zasedání | Citrix | Citrix Systems | Klaus Regling | Dávky v nezaměstnanosti | Růst | Vyšší výnosy | Počet nakažených koronavirem | Koronavirové krize | Signál | Index spotřebitelské nálady | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Počet Američanů žádajících o podporu | Biliony | Potenciál | Evropský parlament | Allianz | Propad HDP | Živobytí | Riziko inflace | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Schodek | Nvidia Corp | Závislost | Práce | Podíl na trhu | Údaje | Eni | Výroba v Německu | UnitedHealth Group | Nárůst nezaměstnanosti | Životní styl | Profitabilnější | Oživení cen | FANG | WMT | WisdomTree | Microsoft Corp | Majitel | Procter & Gamble | Uzavření trhů | Trade | Měnový faktor | Nizozemsko | Premiér Andrej Babiš | Cenové pohyby | Reddit | Tweety | Rolf Bürkl | GfK Rolf Bürkl | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Institut GfK | Joe Biden | Větší pokles | Data z trhu práce | ADBE | Čtvrtletní výsledky | 3M | Osobní příjmy | Shell | Společnost Shell | Maloobchod | Zaměstnanci | Gilead | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | ISM pro sektor služeb | Rally na akciích | PMI pro sektor služeb | Maloobchodní tržby v eurozóně | PEPSICO | Dovoz | ETN | Australská ekonomika | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | NKE | Merck KGaA | Merck | Expedia | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Sektor služeb | CL | Spekulovat | Státní podpora | Advance Auto Parts | GSK | Aktivity společnosti | Mondelez | Douwe Egberts | Jacobs | Pickwick | JDE | Společnost JDE | Fraport | Unie | ČR | Salesforce | Norilsk Nickel | Senseo | Rozhodnutí FOMC | Výrobní PMI | PEPP | Střední Evropa | Londýnské burzy | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Oracle | Rekordní pokles | ProSiebenSat.1 Media | Světové krize | Nestlé | Sanofi | Stimulační balík | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Rostoucí trend | Covid | Index průmyslové výroby | Snížení nákladů | Nové žádosti o podporu | Fintech společnosti | Úroda | Medtronic | Dopad pandemie | MAM | Výhled vývoje ekonomiky | E.ON | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Ceny kávy | Ocenění | Šance | Německý maloobchod | Růst tržeb | Ceny | Verizon Communications | Salesforce.com | Akcie těžařů | Progres | Zlatá horečka | Nikl | Mezinárodní firmy | Důvěra | Caixin | Indonésie | Skupování aktiv | Růst vývozu | Erdogan | Turecký prezident | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Podhodnocený | Pandemická situace | Zápis ze zasedání FOMC | Pokles tržeb | Air Liquide | Zvýšení daní | Coca-Cola | Výrobní sektor | Holdingová společnost | Průměrné mzdy | Vývoj průměrné mzdy | DIA | Kroger | Rentabilita | Inspirace | Nvidia | Qualcomm | Výkon ekonomiky | Obchodní domy | Robusta | Arabica | Vývoj ceny kávy | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Evropský statistický úřad | BT Group | Biden | Míra nezaměstnanosti v Německu | Marathon Petroleum | Marathon | Speedway | Pracovní místa | ACS | Vinci | Delivery Hero | Česká republika | Tržby v eurozóně | Průmyslové zakázky | Energetický sektor | Lockdown | Měnový fond | Walgreens | Foot Locker | Množství peněz | Intel | Výrobce čipů | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Pandemický program | SAP AG | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | CSCO | Cardinal Health | Hormel Foods | BDX | HRL | MDT | CAH | Tržní výhled | SolarEdge | BIIB | Zynga | ZNGA | Oživení ekonomiky USA | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Electronic Arts | Coty | Akcie Berkshire | Sumitomo | MCD | QCOM | L Brands | LB.US | GPS | Akcie spoločnosti | Hormel | JWN | Praktické tipy | Výdělky | Adobe Systems | Životní prostředí | Investice do vody | AQUA | KSB | GME | GameStop | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | BIDU | Očkování | MGM | Stimulační balíček | Online prostředí | DOT | Fiskální situace | Měnová situace | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Nejlepší odvětví | Tvrdá aktiva | Holdingové společnosti | Zdravotní péče | Akcie Tourmaline | Tourmaline | Akcie Sumitomo | Akcie Regeneron | Akcie Prosus | Melcor Developments | Akcie Melcor Developments | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie NN | Akcie Heijmans | Heijmans | Liberbank | Akcie Liberbank | ForFarmers | Akcie ForFarmers | Akcie Jardine Strategic | Jardine Strategic | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Akcie Svenska Cellulosa SCA | JD | Shopify | ProSiebenSat.1 | Acacia Communications | Bidenův stimulační balík | MRK | Cellnex | WU | Philips | Macrotrends | Akcie Gamestop | KFC | Marriott | PEP | Deliveroo | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | Express | Tržní ceny | Rozvolnění | UNH | Anheuser-Busch inBev | Nastavení sazeb | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Tyson Foods | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Kering | AIG | FinTech akcie 2021 | Negativní vývoj | SPWR | PMI indexy | Institut pro fiskální studie (IFS) | IFS | Stimulační politika | Air | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Akcie ropy v roce 2021 | Silný růst | Banco Santander | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | Vysoké dividendy | GameStop akcie | Prezident Erdogan | IPO Deliveroo | Loď Ever Given | Ever Given | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | GRMN | Hotovostní pozice | Korporátní daně | Constellation | Constellation Brands | STZ | Constellation Brands (STZ.US) | Akcie spoločnosti Constellation | Akcie tabákových firem | British American Tobacco | Dunhill | Kent | Rothmans | Pall Mall | Lucky Strike | Imperial Brands | Nikotin | Cigarety | Akcie tabákových společností | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Verizon | Comcast | Výsledky FAANG | Dluhový strop | Kellogg | Goldman Sachs Group | Analytické fórum | API | Akcie McDonald’s | Oslabení | Zisk před zdaněním | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Kávové futures | Kávový trh | Historie kávy | Kávového ETF | Investice do kávového ETF | Akcie JDE Peet’s | Akcie JDE Peet’s (JDEP) | JDEP | JDE Peet’s (JDEP) | Akcie Tata Coffee | Akcie Tata Coffee (TATACOFFEE) | TATACOFFEE | Tata Coffee (TATACOFFEE) | J.M.Smucker Co. | Restaurant Brands International Inc | Luckin Coffee | Farmer Brothers Company | Whitewave Foods Company | Tata Coffee | Dunkin Brands Group | Infrastrukturní plán | Ruský ministr | Salvador | Prodej | Microsoft Corporation | Wal-Mart Stores | UnitedHealth Group Incorporated
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | FXstreet | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

BPI
Bprimes
BP.US
Brad Bechtel
Brad Setser
Brad Smith
Brad Stulberg
Brand Embassy
Brand Finance
Brand Keys

Následující klíčová slova

Brandywine Global Investment Management
BrandZ
BrandZTop
BrandZTop 100
Branch Manager
Branko Milanović
Braňo Hrtánek
Bransonovy podnikatelské úspěchy
Bratislavská burza
Brazílie
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít