Pondělí 18. říjen 2021 10:20
reklama
Admiral Markets
reklama
Dukascopy
reklama
Purple vyroci
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Americký dolarový index

img

Technická analýza: EUR/USD

27.09.2021 Podľa technickej analýzy na 4-hodinovom grafe vidíme, že pár EUR/USD sa počas dnešného obchodovania začal pohybovať nižšie, ale medvedí pohyb sa spomalil v blízkosti spodnej hranice súčasnej konsolidačnej zóny, kde sa kupujúci pokúšajú získať krátkodobú kontrolu.
img

Graf dne: USDIDX (02.07.2021)

02.07.2021 Americký dolarový index (USDIDX) obnovil na konci června rostoucí trend a vzrostl až k zóně rezistence na 92,50, která zastavila předchozí růstový impuls. Americký dolar by dnes mohl být docela volatilní, V 14:30 jsou na programu data z amerického trhu práce NFP. Trhy doufají, že po dvou zklamáních se dnes konečně podaří překonat očekávání na úrovni +700 tis. nových pracovních míst.
img

Členovia Fedu sa snažia nehýbať trhmi

22.06.2021 Na dnešný deň neboli naplánované žiadne väčšie zverejnenia ekonomických údajov. Boli však dnes zverejnené rozhovory s 3 členmi Fedu a vzhľadom na to, ako nedávne poznámky Bullarda ovplyvnili trhy, boli tieto prejavy pozorne sledované. Členovia Federálneho rezervného systému boli napriek tomu vo svojich vyjadreniach oveľa opatrnejší.
img

EUR / USD odmieta dvojitý vrchol

24.05.2021 Dnešné obchodovanie je pomerne pokojné, pretože iba málo trhov v Európe (Nemecko, Francúzsko, Švajčiarsko) je zatvorených kvôli sviatkom a tiež kvôli štátnemu sviatku v Kanade (Victoria Day).
img

Dolar v reakci na pracovní místa prudce poklesl. Rusnok očekává zvýšení sazeb již tento rok

07.05.2021 Česká národní banka na svém květnovém zasedání dle očekávání ponechala základní úrokovou sazbu na 0,25 %. V nové makroekonomické prognóze došlo k poměrně značnému zhoršení odhadu vývoje ekonomiky pro letošní rok z 2,2 % na 1,2 %. V následujícím roce však ČNB prognózu upravila směrem nahoru a nově tedy počítá s růstem ekonomiky o 4,3 %, když v únorové prognóze predikovala růst o 3,8 %.
img

AUDUSD klesá na nové rýždenné minimá

30.04.2021 Menový pár AUD/USD sa počas európskej seansy obchodoval v relatívne úzkom rozmedzí okolo 0,7770, medvede však boli aktívne počas amerických obchodných hodín a stlačili pár nanové týždenné minimá. Zdá sa, že finančné toky ku koncu mesiaca a dnešné zverejňovanie makroekonomických údajov posilnili americkú menu. Americký dolárový index dosiahol najvyššiu úroveň od 23. apríla na hodnote 91,28.
img

EUR / USD sa snaží dostať nad úroveň odporu na hodnote 1,21

26.04.2021 Pár EUR/USD sa pokúša dostať sa nad úroveň odporu na hodnote 1,21. Minulý týždeň sa niesol v znamení silných ziskov eura voči americkému doláru a oživenie sa rozšírilo aj do zóny odporu na hodnote 1,21.
img

Graf dňa - USDIDX (07.04.2021)

07.04.2021 Vydanie FOMC Minutes je hlavnou udalosťou dňa. Dokument bude zverejnený večer o 20:00. Investori budú hľadať náznaky, či došlo k diskusii o rýchlejšom sprísnení politiky alebo nie. Predseda Fedu Powell naďalej zdôrazňuje, že výhľad zostáva uprostred pandémie neistý, ale nedávne americké ekonomické údaje boli slušné. Obchodníci by si mali uvedomiť, že zápisnice ako aj Bidenova reč o 15 minút skôr (19:45) môžu spôsobiť ďalšiu volatilitu na trhu USD.
img

Akcie ropy v roce 2021: 5 tipů na nejlepší ropné akcie!

03.03.2021 Akcie ropy si prošly složitým rokem. Kurz ropy počátkem roku 2020 zaznamenal rychlý propad. Dokonce nastala i situace, kdy se cena ropy dostala do záporných hodnot. To samozřejmě mělo dopad i na ropné společnosti.
img

Vývoj ceny zlata v roce 2021– dočkáme se rekordního růstu?

13.01.2021 Rok 2020 byl pro vývoj ceny zlata více než příznivý. Cenný kov dosáhl za poslední rok svého historického maxima a opět nám ukázal, jak jeho cena dokáže působivě růst. Kurz zlata jistě ovlivnila i pandemie koronaviru a celková nejistota na finančních trzích v minulém roce. Ke zlatu se investoři obrací zejména v dobách nejistoty.
img

Týdenní výhled na trh: Zaměstnanost v USA a nová domluva mezi Spojeným královstvím a EU

04.01.2021 V prvním úplném týdnu nového roku se obchodníci soustředí na klíčová ekonomická oznámení, mezi něž patří zveřejnění zprávy o jednání FOMC v USA ve středu a údaje o mzdách z nezemědělských podniků v USA a zpráva o zaměstnanosti v pátek. Vzhledem k tomu, že americký dolar byl nejslabší měnou za poslední polovinu roku 2020, budou oznámení široce sledována a mohla by způsobit významné pohyby v americkém dolaru.
img

Týdenní tržní výhled: Americké volby a zasedání centrálních bank

02.11.2020 Nejdůležitější den v týdnu pro finanční trhy je konečně tady! Spolu s americkými prezidentskými volbami v úterý 3. listopadu hlásí tento týden všechny tři centrální banky, stejně jako řadu počtů zaměstnanců z různých zemí.
img

Přehled na tento týden: hlavní pozornost na FOMC a BOE

14.09.2020 Aktualizace od nejlepších světových centrálních bank budou tento týden pokračovat trojnásobným přívalem zpráv od Federálního rezervního systému USA, Bank of England a Bank of Japan. Minulý týden se Evropská centrální banka pokusila zmírnit euro, které se v posledních měsících výrazně posílilo. Všechny oči však byly upřeny na žalostný stav jednání o brexitu, který se zintenzivnil, když britský premiér Boris Johnson oznámil plány na porušení mezinárodního práva.
img

Powell zopakoval, že sazby Fedu zůstanou pravděpodobně na současných úrovních

26.11.2019 Guvernér americké centrální banky Jerome Powell včera vystoupil se svým projevem na Rhode Islandu. Powell se pozitivně vyjádřil o americké ekonomice, která dle něj prochází solidním růstem a chválil současné nastavení měnové politiky. Také řekl, že je možné ji dále upravit tak, aby z ní měli Američané větší prospěch. Ve svém projevu se guvernér dotkl také současného nastavení úrokových sazeb. V podstatě však pouze zopakoval již informace známé z posledního zasedání FOMC - je pravděpodobné, že sazby zůstanou beze změny s tím, že Fed by reagoval na jakékoliv změny výhledu, na základě kterých by bylo třeba měnovou politiku upravit. Projev bohužel nenásledovaly dotazy publika, které se tak nemohlo informovat o poslední schůzce guvernéra s americkým prezidentem Trumpem. Nicméně i přes absenci nových informací reagoval americký dolar na projev pozitivně.
img

Holubičí komentáře Powella a Williamse poslaly USD dolů. V případě potřeby je RBA připravena zasáhnout.

19.07.2019 Po propuštění guvernéra turecké centrální banky oznámil v pondělí turecký prezident Erdogan, že dojde ze strany CBRT k razantnímu snížení sazeb. Dal tak najevo, kdo je opravdový šéf tamní centrální banky.
img

USD / CHF – 30. 4. 2019

30.04.2019 Pár se obchoduje de facto flat v úzkém pásmu od minima 1.0174. Pari se aktuálně obchoduje na úrovni 1,0187 -0,08 procenta (1250 GMT). Americký dolarový index zastavil svůj měsíční vítězný postup a ztratil více než 50 pips na širokém sell off. Oslabení amerického dolaru vůči většině hlavních měn májí dopad i na CHF.
C:\fakepath\menove-indexy.png

Objevte měnové indexy

17.04.2019 Popularita měnových indexů nabírá poslední dobou na síle. Pokud se chcete dozvědět, co to vlastně měnové indexy jsou, jaké typy indexů existují a k čemu je obchodníci využívají, čtěte dále. Na konci článku vás také čeká pozvánka na námi pořádaný webinář na téma měnových indexů.
img

Market alert: Co očekávat od pátečního NFP reportu?

04.04.2019 Americký report NFP přitahuje dlouhodobě pozornost obchodníků. Tentokrát by mohl být zájem ještě vyšší vzhledem ke zklamání z únorových výsledků a také včerejší ADP report nevykreslil zrovna pozitivní obrázek o trhu práce v USA. Nejvyšší reakci čekáme na Wall Street a americkém dolaru. V této analýze nastíníme, co bychom mohli od zítřejšího NFP reportu očekávat.
img

Může zůstat americký dolar nadále silný?

07.02.2019 Ekonomická data ze Spojených států přicházejí nyní s velkým zpoždění způsobeným dočasným zavřením federálních úřadů. Včera jsme se proto mohli dozvědět, že deficit obchodní bilance za listopad se meziměsíčně výrazně zlepšil z 55,7 na 49,3 mld. USD, zatímco schodek obchodu s Čínou vykázal rekordní sekeru 37,2 mld. USD.
img

Akcie na vzestupu díky vyčkávání Fedu, americký dolar naopak ztrácel

01.02.2019 V pondělí vydala BoJ svůj zápis z posledního zasedání, které se konalo v prosinci. Zápis žádné výrazné změny nepřinesl a vypadal shodně jako předchozí zápisy, kde banka avizovala, že bude pokračovat v extrémně uvolněné monetární politice, dokud nedosáhne svého inflačního cíle. Jeden z členů se dokonce vyslovil, že kvůli slabé inflaci je zapotřebí ještě více uvolnit monetární politiku.
img

Ako sa darilo rôznym aktívam v roku 2018?

08.01.2019 Aké zhodnotenie dosiahla najvýkonnejšia akcia z S&P 500, bitcoin, ropa či iné komodity a meny? To sa dozviete nižšie a na základe toho si môžete utvoriť vlastný názor ako sa môže týmto aktívam dariť naďalej. V trhoch je vždy niekde rastúca neistota a volatilita a ak toho viete využiť, môžete profitovať.
img

Zlato – 26. 10. 2018

26.10.2018 Zlato se obchoduje díky silnějšímu americkému dolaru mírně níž. Aktuálně je to nad 1 230 dolary, neboť celosvětový akciový výprodej podporuje zlato jako bezpečné aktivum.
img

Co dává dolaru největší sílu?

17.09.2018 Americký dolarový index od února letošního roku nepřetržitě roste. Zdá se, že všechny faktory hrají v jeho prospěch. Ať už jde o vysoký hospodářský růst podpořený razantním snížením daní, zrychlující inflaci, obchodní válku, úprk kapitálu z rozvíjejících se zemí a neposlední řadě rostoucí úrokové sazby v USA. To vše dokázalo vyšroubovat hodnotu dolaru proti koši měn do blízkosti historického maxima, kterého dosáhl krátce po zvolení Donalda Trumpa prezidentem. Může tato krasojízda pokračovat dále? A na jaké proměnné si dát největší pozor?
img

Riskantní horská dráha

23.01.2017 Forexoví obchodníci mají pro nadcházející rok dlouhý seznam naléhavých témat – od intenzivních spekulací o tom, jak bude vypadat politika USA za Donalda Trumpa, až po existenční otázky EU v kalendáři plném významných událostí.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Čína | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Australský dolar | Akciové indexy | Moody's | Equity | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | AUD/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Mario Draghi | EUR/JPY | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | HDP | Obchodní deník | Turecká lira | Měnová politika | Austrálie | Německo | Francie | Španělsko | Apple | Analytik | Ceny ropy | Ropa Brent | ETF | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | EUR/CHF | Export | Import | Průmyslová výroba | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Měnové indexy | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Advance | Akcie | Aktiva | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Bank of England | Bank of Japan | Bloomberg | Bond | Broker | CFD | CME | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | DAX | Devalvace | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | ECB | EMA | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | FX | Fed | Finanční trhy | Flat | Futures | GAAP | High | IPO | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Japonský jen | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | Low | MT4 | Margin | Risk | MetaTrader | Momentum | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Stavební povolení | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | P/E | Platforma | Portfolio | Průmyslové objednávky | Rally | Reserve Bank of Australia | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Směnný kurz | Support | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trendová čára | Trigger | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Objem obchodů | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | Ekonomika Spojených států | Bank of America | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Měnový koš | Investoři | Produkce ropy | Fond | Exxon Mobil | EU | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Cenový graf | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Makroekonomická data | John Hardy | Zisk | Berkshire Hathaway | Těžba ropy | Futures kontrakt | Ceny komodit | Kurz eura | Zkušenosti | Stres | Výsledky | Trpělivost | Bohatství | Vývoj dolaru | Gold | Obchodovat | Deutsche Bank | Analytický tým | Financování | Investiční společnosti | Investovat | USDX | Index cen | Výrobní náklady | Index CPI | Portugalsko | Facebook | Měnový index | LYNX | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | ADP report | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURJPY | Aktivum | EPS | Index | Odpor | Podpora | Volatilní | Akcie ropy | Aktuální cena ropy | Aktuální cena zlata | Aktuální graf zlata | Aktuální vývoj ceny ropy | Analýzy | Banka | Barel ropy | Brent | Britské libry | Burzovní zpravodajství | Cena | Cena stříbra | Ceny dolaru | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | DAX 30 | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Dolar | Dolary | Ekonomické zprávy | Ekonomika USA | Eura | EURGBP | EURCHF | EURSEK | Forex kalendář | Forexové obchodování | Forexu | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Graf ceny zlata | Graf zlata | Guvernér ČNB | Hodnota dolaru | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | Instrument | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investování do zlata | Investovat do zlata | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Jiří Rusnok | Komoditní | Kurz amerického dolaru | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz ropy | Kurz stříbra | Kurz zlata | Kurzu měn | Libra | Lira | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měna euro | Měnový kurz | MetaTrader 5 | Obchodní platformy | Obchodování s CFD | Obchodování se zlatem | PayPal | Pips | Pokles eura | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Směnný kurz eura | Société Générale | SP500 | Státní dluh | Shares | Světové měny | Trh | Volatility | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj amerického dolaru | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Vývoj USD | Webinář | Webináře | WTI | XM | Zavedení eura | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | ZEW | DXY | ING | Trading Central | Benzín | Buffett | Ex-dividend | Indie | Intermediate | ROCE | Sell | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | Tržby | Zaměstnanost | Světové ekonomiky | Western Union | eBook | Komise | Kontrakt | Majors | Volby | Burze | Currency | Dividendové akcie | Graf EUR/USD | Investment | Traders | Aramco | Intesa Sanpaolo | Wells Fargo | Microsoft | ABN Amro | Westpac | CME Group | Caterpillar | Baker Hughes | DIHK | Barrick Gold | Zvyšování sazeb | Riksbank | Kurz EUR/USD | Brazílie | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Nastavení měnové politiky | BMW | Ministr financí | Jak investovat do komodit | Renminbi | Zvyšování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Multi-Asset obchodování | Yahoo Finance | Energie | Earnings | Globální akciové trhy | KBC | Oddělení forexu | Ekonomický sentiment | Příprava | Přehled | Volby v USA | Christine Lagardeová | Skandinávské měny | Americké trhy | Index amerického dolaru | Futures kontrakty | Swapy | Nejistota na finančních trzích | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Aktuální vývoj | Akcie těžařských společností | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Dollar Index | Americké akciové indexy | Forexoví obchodníci | Agentura Bloomberg | Výsledek referenda | Walmart | Alibaba | Halliburton | Fibo | Akcie ropných společností | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | DAX30 | S&P | Guvernér | Zahraniční investice | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Sinopec | Pokles výnosů | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Philip Morris | CySEC | Zajištění | Baidu | Tesla | Výhled | Poplatky | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Německý export | Slabé euro | Odhady trhu | Predikce | General Electric | Průzkum | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Krize | Investiční rozhodnutí | Oslabení jüanu | Analytický tým FXstreet.cz | Investovat do akcií | Výnosy | Ekonomické údaje | ExxonMobil | Alphabet | xStation | Aktuální cena | Belgie | Jednání FOMC | Očekávání | Globtrex | ABN AMRO Bank | ex | Purple Trading | Vstup na burzu | BBVA | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Sladká ropa | Globtrex.com | René Remšík | Coinbase | Obchodování s cizími měnami | Jerome Powell | LYNX Trading | Bolívar | Jak fungují akcie | Obchodování na trzích | Skupina Saxo Bank | Saxo | Raytheon | Graf vývoje | L.F. Investment Limited | McDonald's | Pokles ceny | Šéf Fedu | Graf indexu | RDSA | Royal Dutch Shell | Profesionální obchodník | Americké volby | Propad cen ropy | LYNX WhatsApp | BinckBank | Prezident Trump | Evropská komise | Pohyby na trzích | Šéf ECB | Zadluženost | Silnější americký dolar | Oslabení amerického dolaru | Sazby Fedu | Analytici společnosti | Obchodovat s akciemi | Zpomalení světové ekonomiky | Trumponomika | Zvýšení sazeb | Rekordní růst | Market alert | Konopné akcie | Investice do marihuany | Broad index | Major index | Syntetické indexy | Index měny | Uber Technologies | Růst americké ekonomiky | CNY | Vybrané měny | Infineon | Infineon Technologies | AMS | Brexit bez dohody | Boris Johnson | NVDA | iFX | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Ropné akcie | NASDAQ 100 | Pokles dolaru | Růst ceny zlata | Výnosové křivky | NQ100 | Globální akciové indexy | Britský premiér | U.S. Dollar index | Burzovní průvodce | Kapitálové výdaje | Saudi Aramco | Denní graf | Nastavení úrokových sazeb | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Snížení daní | Internet of Things | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Nejlepší výsledky | Bilance zahraničního obchodu | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodní spory | Obchodujte | Jednání o brexitu | ČNB Jiří Rusnok | Objem | Dvojitý vrchol | MSFT | Supreme Edition | Cisco Systems | Firma | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Applied Materials | UnitedHealth | Produkty obchodované s finanční pákou | Bilance | Co bude | Vývoj trhu | GM | Největší pokles | Lagardeová | Vysoké ceny ropy | Vyhlídky | Průzkumy | Měny rozvíjejících se trhů | Trendová linie | Rostoucí trendová linie | INTC | Walt Disney | 5G | Technická analýza EUR/USD | Předpovědi | Predikce vývoje | Průmysl | ADP | Investovat v roce 2020 | Na burze | Drahý kov | Impuls | USDIDX | General Motors | Výrazný pokles | Klíčový support | Růstový impuls | NAFTA | Total | Prognózy | Nejistoty | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Newmont Mining | Amgen | Goldcorp | Události roku | Míra | Měnové politiky | Premiér Boris Johnson | Předseda | Investujte | xStation5 | Disney | Nike | Uber | Nejlepší akcie | Yandex | Kraft Heinz | Napětí mezi USA a Íránem | Exact Sciences | Washington | Sezónnost | RBA | Zemědělství | ASML | Poradenství | SAP | iRobot | IRBT | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | AMGN | Koronavirus | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | American Express | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | L.F. Investment | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Akcie Alphabet | Výdaje | BP | NFP | Americké ekonomiky | Obchodovanie | West Texas Intermediate | Medvědi | Organizace zemí vyvážejících ropu | Gilead Sciences | Prudký propad | Vývoj | Výkyvy | WP | Profitovat | Další vývoj | Stimuly | Záchranné balíčky | Důležitý support | Aktuální situace | Texas | Pravidla EU | Manufacturing | Návrh zákona | Citrix | Citrix Systems | Klaus Regling | Graf dne | Růst | Tisková konference | Potenciál | Boj s koronavirem | Ekonomiky | Organizace | Práce | Údaje | Ropný průmysl | Cushing | UnitedHealth Group | WMT | Vyjednavači EU | Statistiky | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Joe Biden | Shell | Gilead | PEPSICO | Skladování ropy | NKE | Merck | Expedia | Royal Caribbean | Vakcína | Býčí scénář | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Advance Auto Parts | Klíčové oblasti | Velký růst | Investovat peníze | Mondelez | JDE | Unie | Průraz | Stimulační plán | Výrobní PMI | Londýnské burzy | Býčí trend | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Dlouhodobé rezistence | Světové krize | Nevada | Propad cen | Rostoucí trend | Snížení nákladů | Ocenění | Šance | Ceny | Praha | Verizon Communications | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Anglogold Ashanti | Fitbit | Skupování aktiv | Růst vývozu | Cenové hladiny | Prezidentské volby USA | Marks & Spencer | Coca-Cola | Odborníci | Inspirace | Qualcomm | Snížení emisí | Snížit emise | Biden | Marathon Petroleum | Marathon | Pracovní místa | Průmyslové zakázky | Jens Klatt | iPhone | Jitan Solanki | Concho | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Newmont | Intel | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | SAP AG | CVX | CSCO | Tržní výhled | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Výsledky voleb | Electronic Arts | Klesající dolar | Týdenní tržní výhled | QCOM | Praktické tipy | Proražení | BIDU | Očkování | MGM | Online prostředí | Růst ceny | Brands | Shopify | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Acacia Communications | MRK | WU | PEP | Deliveroo | Express | UNH | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Tyson Foods | AIG | FOMC minutes | SPWR | IPO Coinbase | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Enbridge (ENB) | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Phillips 66 | Akcie Phillips 66 (PSX) | Phillips 66 (PSX) | PSX | Akcie ConocoPhillips (COP) | ConocoPhillips (COP) | Analýza EUR/USD | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | IPO Deliveroo | xStation 5 | GRMN | XTB Portugalsko | Henrique Tomé | Verizon | Comcast | Dluhový strop | Trading.com | Kellogg | Analytické fórum | Cíle | Příležitosti | Dolarový index (USDIDX) | Americký dolarový index (USDIDX) | VIAC
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Americký akciový trh
Americký akciový trh Nasdaq
Americký daňový úřad
Americký daňový úřad IRS
Americký diplomat
Americký dolar
Americký dolar dnes
Americký dolar k japonskému jenu
Americký dolar které platí
Americký dolar kurz

Následující klíčová slova

Americký dolarový index (USDIDX)
Americký dolar vůči japonskému jenu
Americký ekonom
Americký epidemiolog
Americký Fed
Americký Federální úřad pro letectví
Americký Federální úřad pro letectví (FAA)
Americký fiskální balíček
Americký HDP
Americký index
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple vyroci
Potvrďte prosím... Zavřít