Úterý 19. říjen 2021 19:34
reklama
Purple konference
reklama
Admiral Markets
reklama
Swissquote Bank
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Inspirace

img

IPO Robinhood: Americký broker nabídne až 55 mil. akcií za cenu 38-42 USD.

26.07.2021 Americká brokerská společnost Robinhood se chystá vstoupit na burzu. Dle dostupných informací by k první veřejné nabídce akcií (IPO) mělo dojít ještě během tohoto měsíce. Robinhood akcie se budou obchodovat pod symbolem HOOD na burze Nasdaq. Cena bude stanovena v rozmezí 38 až 42 USD.
img

Euro navýšilo zisky, akcie bez inspirace lehce klesají

20.04.2021 Zprávy, které přicházejí, nejsou pro vývoj finančních trhů úplně zásadní. Německo řeší jméno nového kancléře, Tesla poslední havárii svého vozu a negativní ohlasy z Číny na kvalitu. Stále přicházejí novinky ohledně vakcín, kdy sice EU získá více dávek od Pfizeru, ale vakcína od J&J byla v zámoří pozastavena. Do toho přibývají nové firemní výsledky, jež sice ovlivní danou společnost, ale trhům směr neukazují.
img

SPAC mánie zachvátila svět investování! Co je SPAC a jak funguje?

09.04.2021 Popularita SPAC (Special Purpose Acquisition Company) poslední dobou extrémně roste. Tento fenomén již existuje poměrně dlouho, ale do širokého povědomí investorů se dostává zejména během posledních několika let. Přibližně polovina IPO za rok 2020 proběhla prostřednictvím SPAC. V roce 2021 se navíc očekává, že tento trend by měl pokračovat.
img

IPO Deliveroo již v tomto roce! Cena bude od £ 3,90 za akcii!

24.03.2021 Společnost Deliveroo oznámila svůj záměr vstoupit na burzu. Přesné datum IPO Deliveroo ještě není známé, ale odhaduje se, že by k němu mohlo dojít v první polovině tohoto roku. Mělo by jít o doposud největší evropské IPO roku 2021.
img

Kryptoměny či inspirace z e-commerce: bankám se otevírají nové příležitosti, jak navyšovat zisky i klientskou bázi

18.03.2021 Loňský rok jasně ukázal, která odvětví umí těžit z digitální transformace, a která teprve narychlo a z donucení začala převádět svoji off-line nabídku služeb do on-line světa. Perfektně samozřejmě uspěla odvětví jako e-commerce nebo e-learning, ale špatně si nevedly ani banky, které většinu běžných požadavků zákazníků zvládnou řešit i bez osobních návštěv na pobočkách. Na příkladu e-commerce se ale i banky mohou poučit, že příležitosti on-line světa rozhodně ještě nevyčerpaly, a pokud si chtějí zachovat relevanci a ziskovost, musí si toho letos hodně odpracovat – ať už jde o lepší personalizaci digitálních služeb, otevření se službám třetích stran, nebo třeba o vstup do světa kryptoměn.
img

Ozvěny trhu: Když je ekonomika v útlumu, centrální banky ji musí podpořit

15.03.2021 Když během velké finanční krize 2008 vymýšlely centrální banky, jak podpořit ekonomiku při nulových úrokových sazbách, přijaly postupně několik způsobů. Od nákupu tehdy méněcenných papírů od bank přes ovlivňování výše úrokových sazeb s delší dobou do splatnosti až po záporné úrokové sazby a několik dalších odvozených opatření. V souhrnu mělo jít o způsoby dodávek levných peněz do ekonomiky v situaci, kdy hrozilo, že se peněžní zásoba naopak smrští. V případě malých ekonomik, jako je například ČR, došlo i na devalvaci měny. Účinnost některých opatření je tématem debat doposud. Pro Evropany je podstatné, že se ECB za celou dekádu nedostala k tomu, aby zvýšila úrokové sazby.
img

Nejlepší 5G akcie roku 2021: 3 aktuální tipy pro vaše portfolio!

12.03.2021 Technologie se vyvíjí neuvěřitelnou rychlostí. Tématem poslední doby je zejména 5G síť. Podle některých významných IT vývojářů by se 5G mohla stát čtvrtou průmyslovou revolucí. Nová síť přináší řadu výhod, zejména zvýšení rychlosti. Přenos dat v rámci 5G sítě bude dokonce rychlejší než přenos dat v rámci wifi.
img

Akcie ropy v roce 2021: 5 tipů na nejlepší ropné akcie!

03.03.2021 Akcie ropy si prošly složitým rokem. Kurz ropy počátkem roku 2020 zaznamenal rychlý propad. Dokonce nastala i situace, kdy se cena ropy dostala do záporných hodnot. To samozřejmě mělo dopad i na ropné společnosti.
img

IPO Coinbase: Ovládne kryptoměnový gigant také akciový trh?

02.03.2021 Dlouho očekávané IPO Coinbase přichází. Společnost, která figuruje na trhu kryptoměn, se pokusí ovládnout také akciový trh. A to pravděpodobně již v první polovině roku 2021. Firma svůj záměr oznámila v době, kdy se bitcoin dostal na svá historická maxima a kryptoměnová horečka je opět v plném proudu.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

IPO Instacart: Ovládne platforma pro nákupy akciový trh?

19.01.2021 V roce 2021 nás čeká mnoho zajímavých IPO a úpis akcií společnosti Instacart v očekávané hodnotě $ 30 miliard bude jistě jeden z nejvíce vzrušujících. V následujícím článku rozebereme vše, co potřebujete vědět o této doručovatelské firmě, stejně jako důvody, proč se rozhodla pro IPO.
img

21 nejlepších světových akcií pro rok 2021!

08.01.2021 Rok 2021 bude jistě na akciových trzích vzrušující. Rok 2020 přinesl díky COVID-19 nejprve pokles, ale v podzimních měsících došlo k opětovnému silnému nárůstu. Investice do akcií se také minulý rok staly populárnějšími mezi retailovými investory, což má obrovský dopad na akciový trh. Nadstandardně si vedly technologické akcie, které profitovaly z drastických změn v důsledku zavedení karantén po celém světě. Populární akcie, jako je například Tesla si také vedly dobře, ale došlo například k pádu německé Wirecard.
img

Investice do zlata: 4 nejlepší akcie těžařů zlata v roce 2021!

07.01.2021 Lidstvo je fascinováno zlatem již po staletí. Využívá se při výrobě šperků, v elektronice i jako platidlo. Investice do zlata přitahuje obchodníky samozřejmě i v roce 2021. Zejména po slibném předchozím roku, kdy cena zlata dosáhla svých historických maxim.
img

Investice do vody: 3 zajímavé akcie pro vaše portfolio

09.12.2020 O akcie společností, které se angažují ve vodním sektoru, je mezi investory stále větší zájem. Populační růst v kombinaci se změnou klimatu a dalšími faktory způsobují, že pitná voda začíná být z dlouhodobého hlediska nedostatkovým zbožím.
img

IPO Airbnb: Vstup na burzu bude ještě v prosinci 2020!

04.12.2020 Dlouho očekáváné a odkládané Airbnb IPO se přeci jen uskuteční ještě tento rok. V prosinci 2020 vstoupí Airbnb na burzu NASDAQ a akcie se budou obchodovat pod symbolem „ABNB“. Regulační orgán SEC (Securities and Exchange Comission) obdržel potřebné dokumenty a IPO již nic nestojí v cestě.
C:\fakepath\breakout.png

Breakouty „silných“ S/R úrovní

03.12.2020 Zobchodovávání průrazů Support-Rezistenčních úrovní je jednou z nejrozšířenějších a zároveň i nejvyužívanějších obchodních strategií, jejíž podstata sice zůstala za celou dobu existence nezměněna, ale množství individuálních přístupů a způsobů použití se od vzniku nespočetně znásobilo. Dnes si zde však nebudeme povídat o tom, co breakouty představují, jak je poznat, či jak odhalit mezi všemi ty falešné.
img

OMEZOVÁNÍ ŠEDÉ EKONOMIKY: BERME KORONAVIROVOU KRIZI JAKO PŘÍLEŽITOST

15.11.2020 Pandemie covid-19 má hluboký dopad na státy po celém světě, přičemž různé země jsou zasaženy různými způsoby. I z toho důvodu je pro mě cennou zkušeností být součástí týmu Rozvojového programu OSN, globální organizace, která je v současné době do značné míry zodpovědná za řešení socioekonomické krize spojené s nemocí covid-19.
img

Hledání podhodnocených akcií – Jak funguje screening akcií

06.11.2020 Jednoduše řečeno, dobré akcie jsou ty, které posilují a víte, že je s jistotou chcete držet ve svém investičním portfoliu. Ale najít takové akcie není jednoduché, protože společnosti, které dnes vykazují vzestupný trend, nemusí zítra nebo pozítří fungovat stejně dobře. Každý investor se musí v první řadě zajímat o rozumný poměr rizika k zisku. Důležitá je také solidní diverzifikace, ale především je nezbytná předběžná analýza vlastních cílů. Co by si měl každý investor zodpovědět?
img

Dividendové strategie – Jak na pravidelný příjem díky dividendám

30.10.2020 Pasivní dodatečný příjem z úroků a dividend je to, na co cílí stále více investorů. Přestože v dobách s nízkými úrokovými sazbami nejsou výnosy z investic s pevným úrokem příliš lukrativní, s dobře promyšlenou dividendovou strategií je možné dosáhnout nadprůměrného výkonu a překonat zhodnocení největších akciových indexů.
img

Investice do solární energie – slibný zdroj alternativní energie budoucnosti

23.10.2020 Ceny akcií ze sektoru solární energie rostou raketovým tempem. Technologie alternativních zdrojů energie využívá stále více společností i domácností. Potřeba udržitelné energie je stále jasnější. Solární technologie jsou navíc díky neustálým inovacím stále levnější a dostupnější. Co se přesně děje na zajímavém solárním trhu? A jak můžete z aktuálního vývoje jako investor profitovat?
img

Prezidentské volby USA 2020 – jaký lze očakávat dopad na vývoj trhů?

21.10.2020 Americké prezidentské volby se blíží. V úterý 3. listopadu budeme vědět, zda Donald Trump obhájí svůj mandát, nebo zda jej převezme Joe Biden. Pro investory se samozřejmě jedná o vzrušující období. V následujícím článku objevíte vše, co potřebujete vědět o amerických prezidentských volbách a jejich dopadu na akciové trhy.
img

Udržitelné investování podle kritérií ESG – objevte hodnocení ESG v obchodní platformě LYNX

09.10.2020 Dlouhodobě udržitelné investice oprávněně přitahují pozornost stále více investorů. S nejnovější aktualizací obchodní platformy LYNX můžete snadno zjistit, zda vaše akcie splňují kritéria ESG. Vy si vyberete, která kritéria jsou pro vás důležité, a poté se vám zobrazí, zda daná akcie splňuje vaše osobní požadavky. V následujícím článku stručně probereme investování podle ESG a ukážeme vám, jak najít tato data v obchodní platformě LYNX.
img

Do jakých akcií investovat v současné situaci?

24.09.2020 Většina investorů byla příchodem koronaviru na konci února ohromena. Akciové trhy dlouhodobě zažívaly období prudkého nárůstu, o kterém nic nenasvědčovalo, že by měl skončit. Nicméně většina burz o měsíc později poklesla přibližně o 35 %. Následovalo prudké zotavení, během kterého ceny mnoha akcií již posílily z březnového minima o více než 70 %.
img

Akcie NIO – Nový leader elektromobility?

17.09.2020 Akcie NIO působivě posiluje. Chvíli to vypadalo, že čínský výrobce elektromobilů zbankrotuje, ale společnost následně povstala z popela jako fénix. Stále více společností se aktivně soustředí na výrobu elektromobilů. Tesla je stále favoritem na trhu, ale protože cena jejích akcií během velmi krátké doby extrémně posílila, investoři hledají levnější alternativy. Je NIO novým vyzyvatelem Tesly o prvenství na trhu s elektromobily?
img

Zlato konsoliduje, ropa stále pod tlakem

14.09.2020 Bloomberg Commodity Index, který sleduje nejvýznamnější komodity, a v němž jsou zastoupeny energetika, kovy i zemědělství, se obchodoval již druhý týden níže. Ochota riskovat, která byla jasně viditelná na akciích amerických megafirem, se po horečnaté červencové a srpnové aktivitě nyní poněkud utlumila. Svou roli ale sehrálo i to, že se zastavil pokles dolaru, roste počet nakažených koronavirem a objevují se obavy z toho, kdy dorazí vakcína.
C:\fakepath\investice.png

Investice ve smečce: Nezvyklý trend, který se hodí znát

13.09.2020 Internet přinesl do světa investic a tradingu mnoho novinek. Kromě rozšíření samotné základny traderů a menších investorů zpřetrhal tradiční pouto obchodníka a brokera. Vzniká řada platforem jako je TradingView, kde jednotlivci sdílí své zážitky z trhu, své postřehy a nápady. Vyplatí se i nám?
img

IPO Airbnb můžeme očekávat v roce 2020

18.09.2019 Airbnb je americká společnost se sídlem v San Franciscu, která provozuje on-line služby pro zprostředkování ubytování. Firma plánuje vstup na burzu jako IPO Airbnb. Přesné datum IPO Airbnb zatím není oficiálně známo, ovšem firma Airbnb napsala v krátké tiskové zprávě dne 19.9.2019, že v průběhu roku 2020 hodlá vstoupit na burzu.
img

Burzovní indexy – 10 nejdůležitějších akciových indexů

01.04.2019 Burzovní index je ukazatel výkonnosti daného trhu. Nejedná se tedy o podkladové aktivum, které byste mohli nakoupit či prodat, ale pouze o statistický údaj. Obecně lze z daného indexu vyčíst mnoho informací o ekonomickém segmentu, ke kterému se index váže.
img

IPO Airbnb by mohlo přijít už v létě roku 2019

26.09.2018 Airbnb je americká společnost se sídlem v San Franciscu, která provozuje on-line služby pro zprostředkování ubytování. Firma plánuje vstup na burzu jako IPO Airbnb, k němuž by mělo dojít v polovině roku 2019.
img

Pro krásu i meditaci

18.02.2017  Nemusíte být právě milovníci dálně výchovné kultury, ale určitě víte, co jsou to mandaly. Obrazce z písku. Krásné ma...
DSC_0264.JPG

Reference na kurzy FXstreet.cz

24.11.2009 Výpis referencí na kurzy a semináře FXstreet.cz. Zde si můžete přečíst reference absolventů našich kurzů a seminářů. Každý účastník našich kurzů má možnost ho ohodnotit, případně poslat email a připojit referenci shrnující jeho zkušenost s absolvovaným kurzem. Reference neupravujeme a prezentujeme je ve znění, jaké uvedli účastníci našich forex kurzů. Všechny reference pocházejí pouze od absolventů kurzů a jsou řazeny podle data, který jsme přijali emailem.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Kathy Lien | Bitcoin | Fundamentální analýza | Price Action | Brexit | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Peníze | Stříbro | VIP zóna | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Pullback | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Koruna | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | MQL4 | Programování | Divergence | Pin Bar | Měnová politika | Forexový trh | Německo | Pražská burza | Apple | Analytik | Take-Profit | Profit-Target | Bankovní trader | Ceny ropy | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Míra nezaměstnanosti | Intradenní obchodníci | Obchodování na burze | Binární opce | Spready | Jak se stát forexovým obchodníkem | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AOS | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Bank of Japan | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CBOE | CCI | CEO | CFD | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | DAX | Demo účet | Devalvace | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FX | Fed | Finanční trhy | Futures | Fúze | Grafy | High | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | Likvidita | Long | Low | MIFID | MT4 | Margin | Margin call | Market Makeři | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měny | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nástroj | Obchodní příkaz | Obchodní systém | Obchodník | Opce | Order | P/E | Papertrading | Peněžní zásoba | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Příkaz | RRR | Resistence | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Short | Skalper | Spot | Spread | Stochastic | Support | Svíčkový graf | Swing | Technical analysis | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | XTB | Saxo Bank | Axiory | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Psychologie tradingu | Blue chips | Fundamenty | Začínáme na burze | Fond | Exxon Mobil | EU | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Pravděpodobnost | Hospodářská krize | Makroekonomické události | Zisk | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Těžba ropy | Spekulant | Futures kontrakt | Kurz dolaru | Zkušenosti | Panika | Euforie | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Arbitráže | Investiční příležitost | Hospodářský cyklus | London Stock Exchange | Euronext | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | Partners | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Aktuální kurzy | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Money-Management | Nasdaq Composite | Makro | Výrobní náklady | LYNX | Donald Trump | Komoditní spready | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | FX trh | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Japonská centrální banka | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | GBPUSD | Aktivum | Index | Investiční strategie | Likvidní | Podpora | Přenos | Volatilní | Forex pro začátečníky | Zlatý důl | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Gazprom | Akcie IBM | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie ropy | Aktuální cena ropy | Aktuální cena zlata | Aktuální kurzy měn | Aktuální vývoj ceny ropy | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Barel ropy | Směnárna | Brent | Brokerská společnost | Brokeři | Burzovní indexy | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | CZK | Černá labuť | Česká spořitelna | Dax index | Denník | Devalvace měny | DJIA | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | Ekonomický cyklus | Etoro | Eura | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | Exchange | Expirace | Fibonaci | Fiskální rok | Fondy | Forexo | Forexu | Full time | FX Street | FXstreet.cz | Graf | Graf ceny zlata | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | Hrajeme si na burze | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Inside | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do komodit | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investování na burze | Investovat do zlata | Jak investovat | Jak investovat do zlata | JP Morgan | Kam investovat | Knihy o forexu | Komoditní | Konfluence | Kurz akcie | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz ropy | Kurz stříbra | Kurzy | Management | Manuál | Market | MyFxBook | Nákup akcií | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování opcí | Obchodování s komoditami | Obchodování s nemovitostmi | Obchodování s opcemi | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online kurz | Pasivní příjem | PayPal | PinBar | Pips | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Recenze | Ropy | Řízení rizika | Sázky | Seminář | Signály | Société Générale | Hodnocení brokerů | Stoxx | Světové události | Škola tradingu | Švýcarská banka | Throwback | TopForex | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Unce zlata | Velká Británie | Volatility | Výběr brokera | Vývoj akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webináře | WTI | Založení účtu | Zemní plyn | Zkušenost | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | Škola forexu | Trading Coach | ING | Benzín | Buffett | Buy | EBITDA | EV | Index akciového trhu | Indie | Intermediate | Mark Zuckerberg | Měď | Obchodní den | Prospekt | PX index | ROCE | Sell | Finanční společnosti | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | Cena / tržby | Cena / účetní hodnota | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Směrodatná odchylka | StopLoss | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Světové ekonomiky | Co je forex | Milionář | Equity křivka | Forex Pro | Kontrakt | Volby | S/R zóny | Úspěšný trader | Úspěšný obchodník | Know-how | Vzdělání | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Dividendové akcie | Investment | Traders | Profi obchodní systémy | Aramco | Microsoft | MSCI | State Street | Baker Hughes | Mitsubishi | Ole Hansen | Barrick Gold | Forex asistent | Short squeeze | HUF/EUR | Kurz EUR/USD | Brazílie | Backtestovat | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Ekonomický výzkum | Stock Exchange | Velcí investoři | Zvyšování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Energie | BlackRock | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | DAX (Deutscher Aktienindex) | Volby v USA | Global Advisors | Americké trhy | Bankovnictví | Futures kontrakty | London Breakout | City | Institucionální objednávky | Obchodní styl | Forbes | Firmy | Aktuální vývoj | Economist | Economic | Ekonomické dopady | Xetra | IBEX | Globální finanční krize | Deutsche Börse | Americký akciový index | Supporty a rezistence | S&P Global | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Reálné obchody | Walmart | Alibaba | Halliburton | Fibo | Akcie ropných společností | Propad | Německý index DAX | Bělorusko | Bankovní tradeři | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | TradingView | Sázkové kanceláře | S&P | Ztráty | PetroChina | Sinopec | Finanční injekce | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Unipetrol | Saúdská Arábie | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | Zajištění | Finanční poradci | FTSE 100 | Digitální měny | Blockchain | Ethereum | Dash | Tesla | Odhodlání | Kapitalizace | Výhled | NYSE Euronext | Poplatky | Historická data | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Mzdy | Dobré výsledky | Futures na VIX | Ceny futures kontraktů | Úspěšné obchodování | Francouzský CAC 40 | Predikce | Ekonomická situace | General Electric | Průzkum | Graf ropy | Začínající trader | Krize | Investiční rozhodnutí | Firemní výsledky | Investovat do akcií | Výnosy | Americká vláda | Měnové krize | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Institucionální investoři | Příjmy | Čistý příjem | Orderflow | ExxonMobil | Alphabet | Měny&Sazby | Obchodování forexu | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Konsenzus | Index tokijské burzy | Obchodní pozice | Profesionální trading | Hlavní ekonom | Očekávání | Informace o forexu | Morningstar | TPG Capital | ex | Purple Trading | State Street Global Advisors | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Ruské akcie | Vstup na burzu | Bloomberg Commodity Index | Nasdaq Composite Index | Cena palladia | Sladká ropa | Breakout Trader | Akciové společnosti | Coinbase | Spekulativní investice | Palladium | Podnikové dluhopisy | Jak obchodovat akcie | Obchodování Bitcoinu | MiFID II | LYNX Trading | Invesco | NEST | Robinhood | Kryptoměnová horečka | MSCI World Index | Jak fungují akcie | Vzácné kovy | Airbnb | Index Russell 2000 | Začít investovat | Saxo | FinTech | Krypto | Virtuální měny | Růstové akcie | Můj trading | Obchodní týden | OPEC+ | Profesionální investoři | Vysoké standardy | Podniky | Odpovědné investování | FINRA | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Apple (AAPL) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Výplata dividend | Graf indexu | RDSA | Royal Dutch Shell | IPO kalendář | Americký dolarový index | HKD | Dluhopisové výnosy | Trendové čáry | Trh s ropou | Pipy | Americké volby | Signál na akcie | Propad cen ropy | Obchodování se CFD | Regulační orgán | MSCI All Country World | Prognóza ECB | Průzkum společnosti | Výkonnost akcií | Prezident Trump | Vývoj finančních trhů | Španělský IBEX | Refinitiv | Společnost Apple | Majetek | Obchodovat s akciemi | Jak se obchoduje | Ceny zemního plynu | Palladiové akcie | Obchodovat na finančních trzích | IPO Uber | Nejvýznamnější burza | Zájem investorů | IPO Pinterest | IPO Airbnb | IPO Palantir | IPO Instacart | Akcie Pinterest | PINS | Pinterest (PINS) | Inflační očekávání | Graf indexu S&P 500 | Zpětný odkup akcií | Michal Brožka | Obchodní aktivity | CNY | Sójové boby | Moje obchody | Sharpe ratio | Nabídka akcií | Americké společnosti | Čínský trh | Základy obchodování | Akcie a ETF | Svět investování | Ropné akcie | Gazprom | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Capital Partners | Maržový účet | Pokles dolaru | Ziskové obchody | Ztrátový obchod | Aston Martin | Akcie Aston Martin | IPO Aston Martin | Americké futures | SEBA | Nové akcie | Intradenní trader | AMZN | Burzovní průvodce | Kapitálové výdaje | Tisk peněz | Prosus | Obchodní pokyny | Saudi Aramco | Denní graf | Vlastní akcie | Výše dividendy | Backtest | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Úpis akcií | UCITS | Finanční údaje | TeamViewer | Pictet | iShares | Dobrý obchod | Ziskové výsledky | Investování na Forexu | Vyzkoušet si trading | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Zlaté ETF | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Cena akcie | IPO TeamViewer | Trading na forexu | Obchodní spory | Obchodujte | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Mnoho ziskových obchodů | Konfluence více faktorů | Alipay | Huawei | Digitalizace | FTSE 100 Index | S&P 500 Index | NASDAQ 100 Index | Nikkei 225 Index | TOPIX | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Deficit | VIP seminář | IOT | Trinity | Obrovské množství peněz | Objem | MSFT | Obchod | Přístup do VIP zóny | Jak začít investovat | Myšlenka | Standardní odchylka | FRED | Vyšší volatilita | UCITS ETF | Vyšší riziko | Firma | PLN/EUR | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Výše úrokových sazeb | Pfizer | Obchodovat na burze | Růst cen | Equity křivky | Borsa Italiana | BSC | Zůstatek | Studie | 4G | Vysoké riziko | Bilance | Ekologie | Co bude | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | IPO Saudi Aramco | IPO Alibaba | Amazon | Nízké úrokové sazby | Úrok | LVMH | Implikované volatility | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Vyhlídky | Průzkumy | Hong Kong | Legislativa | Rozdělení zisku | Walt Disney | 5G | Finanční rezervy | Evropští investoři | Konkurenti | Financovat | Předpovědi | Technologický sektor | Miloš Mikolanda | 4GLD | Xetra Gold | Akcie Saudi Aramco | Ceny výrobců | Průmysl | Ján Hájek | HUF | PLN | Na burze | Neinvestovat | Propouštění | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Důsledky krize | Dodržovat obchodní plán | Přijatelné riziko | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Pojišťovny | Total | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Cenové formace | GBP/EUR | Půjčka | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Newmont Mining | AbbVie | Goldcorp | Dieselgate | Zahájení obchodování | NN Group | Míra | RWE | General Atlantic | Úroky | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Investujte | Americké centrální banky | Záporné úrokové sazby | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | Disney | Americké vlády | Nike | Bydlení | Uber | Aurora Cannabis | První obchod | Ztráta | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Stratég | Akciové indexy v USA | Roční růst | SSE Composite | Průmyslové podniky | Peking | Americký index | Wirecard | Ziskovost | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | Hospodaření | Růst poptávky | Napětí mezi USA a Íránem | Návratnost | Russell 3000 | Commodity index | Netflix | Inovace | Americké dolary | Daimler | Letecké společnosti | T. Rowe Price | Sezónnost | Hodnota společnosti | Budoucnost | Soukromí investoři | Zemědělství | Vzdělávat se | FTSE Russell | Breakouty | Podnik | Technické ukazatele | Ukazatele | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Zamyšlení | Vyplácení dividend | Obchodujte americké akcie | Krach | Digitální komunikace | Komunikace | Trump | Mezinárodní organizace práce | Prezident | Koronavirus | Google | WhatsApp | Anglie | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Negativní dopad | Pokles | Situace | Provozní zisk | Stratég Saxo Bank | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | DISH | Aktuální technická analýza | Vstupy | Obchodovať kryptomeny | Zpomalení růstu | Reálné peníze | Konzistentní zisky | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Píle | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Alphabet | Akcie NN Group | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Švýcarská banka UBS | BP | Adidas | Americká společnost | Taleb | SEC | NFP | Rozhodování | Palantir | IPO Robinhood | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Obchodovanie | West Texas Intermediate | Medvědi | Organizace zemí vyvážejících ropu | Akcie Biogen | Biogen | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Správci aktiv | Americký Fed | Cyklické akcie | Cestovní ruch | Vývoj | Hospodářská politika | Guru | Akcie KKR | Výkyvy | Příležitost k nákupu | WP | Vysoká rizika | Prudký pokles | Poradci | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Air France-KLM | Nifty 50 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | CK Hutchison | Další vývoj | Dopad na finanční trhy | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Míra nejistoty | Cenový vývoj | Silný pokles | Burzy cenných papírů | Spotřebitelé | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Aktuální situace | Volatilita akciových trhů | Texas | Investiční svět | Další pokles | Valné hromady | Algoritmy | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Unilever | REGN | OSVČ | Škoda | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Hotovost | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Dividendové výnosy | Další růst | Růst | Počet nakažených koronavirem | Koronavirové krize | Silná rezistence | Signál | Biliony | Potenciál | Výroba automobilů | Allianz | Nejlepší palladiové akcie | Riziko inflace | E-commerce | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Schodek | Poradce | Organizace | Akcie Apple (AAPL) | Internet věcí | Vášeň | Práce | Podíl na trhu | Údaje | Ropný průmysl | ETF portfolio | Neformální sektor | Cushing | Velikonoce | Životní styl | Oživení cen | Výpadky | WMT | Massachusetts | Více peněz | Long signál na akcie | Jiří Makovský | Majitel | Úspory | AMC | Procter & Gamble | Statistiky | Program pomoci | Pohled na trading | Colorado | USD za barel | Madrid | Měnový faktor | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Ázerbájdžán | Nizozemsko | Reddit | Sociální síť | Břidlicové ropy | Air France | Posílení | Zoom Video Communications | Joe Biden | Grayscale | Cestování | 3M | Shell | Zaměstnanci | Čistá ztráta | Dividendové ETF | Růst výnosů | Soud | PEPSICO | MSCI World | Dosáhnout zisku | Skladování ropy | Regulační orgány | Zadlužení | Dluhy | Auta | Expedia | JD.com | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Xiaomi | Prodej elektromobilů | Vakcína | Vstup do obchodu | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Manažeři | Koronavirová pandemie | Obchodovat dlouhodobě | Aktivity společnosti | Umělé inteligence | Investovat peníze | Vládní pomoc | Pronájem nemovitosti | Investované peníze | Euromonitor International | JDE | Index akcií | ČR | Restaurace Novodvorka | Novodvorka | Koronavirové pandemie | Norilsk Nickel | Střední Evropa | Londýnské burzy | Peter Svátek | Gambling | Vedení společnosti | Start-upy | Waymo | Čínská poptávka | Kvalitní akcie | Square | Býčí trend | Nikola | Americká nezaměstnanost | Finanční krize 2008 | Cronos | Nevada | Sanofi | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Výplata | Rostoucí trend | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | ZIL | Snížení nákladů | Online hry | Akcie Coca-Cola | Medtronic | Dopad pandemie | MAM | Ant | Sony | Steve Jobs | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Reputace | Reputace společnosti | KLM | Úspěchy | DoorDash | Silicon Valley | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | DS | Růst tržeb | Ceny | Praha | Verizon Communications | Průměrný příjem | Společnost Amazon | Názory lidí | Akcie těžařů | Wheaton Precious Metals | Silvercorp Metals | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp | Barrick Gold (ABX) | Akcie Wesdome Gold Mines | Wesdome Gold Mines (WDO) | Wesdome Gold Mines | Akcie Corvus Gold | Corvus Gold (KOR) | Index Ventures | Progres | Úspěšně obchodovat | Zlatá horečka | Konkurenční společnosti | Franco Nevada | Nikl | Akcie u LYNX | Čínská společnost | Měnící tržní podmínky | IPO Ant Group | Ant Group | Slabý dolar | Napětí mezi Čínou a USA | Podhodnocené akcie | Prezidentské volby USA | Pokles tržeb | Virgin Galactic | Investice do vodíku | PLUG | Plug Power | Počet akcií | Chamtivost a strach | Coca-Cola | Analýza ceny | Holdingová společnost | Přístup na burzu | SPAC | Badger | Transparentnost | Čerpání inspirace | Zdanění | Prezidentské volby v USA | Nvidia | Sequoia | Snížení emisí | Akcie NIO | Obchodní domy | Budoucí vývoj | Ekonomické dopady pandemie | Vodíkový pohon | Elektromobily | Politici | Diverzifikovat | Snížit emise | Grubhub | Biden | Marathon Petroleum | Marathon | Pracovní místa | Delivery Hero | Česká republika | Firmy na burzu | Agresivní strategie | Udržitelné investování | Energetický sektor | Měnový fond | AEX | Naspers | Americké prezidentské volby | iPhone | Výkon společností | Akciové portfolio | Udržitelné investice | Akcie Sony | Množství peněz | Concho | Volby USA | Volby USA 2020 | Black Lifes Matter | Nařízení | Newmont | TPG | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | Akcie First Solar (FSLR) | First Solar | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG) | Akcie SolarEdge Technologies | SolarEdge Technologies | SEDG | SolarEdge Technologies (SEDG) | First Solar (FSLR) | Akcie Sunrun (RUN) | Akcie Sunrun | Sunrun | Sunrun (RUN) | JPM | První obchodní den | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | Co je dividenda? | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | Cisco-Systeme | JP Morgan Chase | Cardinal Health | VF Corporation | W.W. Grainger | Hormel Foods | Abbott Laboratorien | Beckton Dickinson | BDX | ABT | HRL | GWW | MDT | VFC | JNJ | CAH | ABBV | Nejlepší dividendové ETF | Nevýhody dividendových strategií | Výhody dividendových strategií | Dividendové strategie v praxi | Kryptoměnová směnárna | BIIB | Výsledky voleb | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Share screening | Akcie Berkshire | Sumitomo | Klesající dolar | Pinduoduo | Síť restaurací | Praktické tipy | BNTX | Silné S/R úrovně | Proražení | Životní prostředí | Nio | Tesco | Investice do vody | AQUA | Akcie Evoqua Water (AQUA) | Akcie Evoqua Water | Evoqua Water (AQUA) | Evoqua Water | XYL | Akcie Xylem (XYL) | Xylem (XYL) | Akcie Xylem | AWK | Akcie American Water Works Company | American Water Works Company (AWK) | American Water Works Company | Badger Meter | KSB | Lindsay | Pure Cycle | Suez Environment | Veolia Environment | Xylem | GME | GameStop | Společnost DoorDash | Akcie Airbnb | ABNB | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Očkování | LEN | Ceny aktiv | Voda | Aquis Exchange | Alasdair Haynes | Carnival | Svět kryptoměn | Burzy v USA | VET | Aktuální technická analýza ceny zlata | Analýza ceny zlata | Technická analýza ceny zlata | Akcie Newmont Goldcorp | Fiskální situace | Měnová situace | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Nejlepší odvětví | Tvrdá aktiva | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Tourmaline | Tourmaline | Akcie Sumitomo | Akcie Regeneron | Akcie Prosus | Melcor Developments | Akcie Melcor Developments | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie NN | Akcie Heijmans | Heijmans | Liberbank | Akcie Liberbank | ForFarmers | Akcie ForFarmers | Akcie Jardine Strategic | Jardine Strategic | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Akcie Svenska Cellulosa SCA | JD | Zoom Video | Dlouhodobé obchodování | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Evropské centrální banky | Nejlepší čínské akcie | MJ | Úpis akcií společnosti Instacart | BioNTec (BNTX) | Akcie BioNTec | Akcie BioNTec (BNTX) | Situace na trhu | Philips | Akcie Gamestop | KFC | Deliveroo | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | SWKS | Skyworks Solutions | J&J | Retailoví investoři | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Zinek | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Nové rekordy | Růstový trend | Air France-KLM (AF) | Akcie Air France-KLM | Akcie Air France-KLM (AF) | Skluz | Air | NKLA | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Enbridge (ENB) | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Phillips 66 | Akcie Phillips 66 (PSX) | Phillips 66 (PSX) | PSX | Akcie ConocoPhillips (COP) | ConocoPhillips (COP) | Britská společnost | Společnost Deliveroo | Akcie třídy A | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Teradyne | Teradyne (TER) | TER | Akcie 5G | Dlouhodobý investor | IPO Deliveroo | Čekající pokyny | Akcie Deliveroo | Realitní fondy | Umění | Special Purpose Acquisition Company | Popularita SPAC | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | Co je to SPAC? | Společnost založená za účelem akvizice | Graf indexu Nasdaq | Všechny indikátory | Objednávky | London Stock Exchange Group | MSCI Inc | Systém obchodování | Pandemie COVID | Meme akcie | Princip obchodování | Martin Klass | Příležitosti | SAIC | Morrisons | Programátor | Nicholas Taleb | SAIC Motor | Vladimir Tenev | Baiju Bhatt | Obchodní aplikace | První obchody | UST | JAR | Chování velkých hráčů | Odvětví | HOOD | Americká brokerská společnost | CAR | Štěstí | Náhoda | Hluboké znalosti | SSE Composite Index | Přemýšlení | Chování | Pocity | VIAC | Index Russell | Základní pojmy | Začátečník | Školení | Společnosti | Dna | ANO | Petr Mašláň | Juniorská škola tradingu | Workshop | Dodržování pravidel
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Insiders
Insider trading
Insighters
Insight Intelligence
Insight Investment Management
Inskol
Insolvence
Insolvence 2008
Insolvency Service
Insolvenční správci

Následující klíčová slova

Insta Forex
InstaForex
Instaforex brokers
InstaForex EU
InstaForex Loprais
InstaFX24
InstaFX24 Ltd
Instagram
InstaMarkets
Instant Research
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaMarkets
Potvrďte prosím... Zavřít