Neděle 28. únor 2021 22:53
reklama
Purple Trading ziskovost
reklama
Purple Trading ziskovost
reklama
Bernstein bank webinar

Klíčová slova - Růstové akcie

img

Fidelity International: U akcií je pro příští rok důležité pečlivé vyvážení

22.12.2020 Ceny aktiv startovaly po většinu roku 2020 rychleji než očekáváné příjmy, a to kvůli enormní fiskální a měnové reakci na ekonomické škody způsobené Covid-19. „Se začátkem roku 2021 se výnosy pravděpodobně budou dále zotavovat, ale nerovnoměrným tempem, což může být testem pro valuace. Sektorové divergence, širší valuace a zvýšené riziko náhlých rotací znamenají, že rok 2021 bude vyžadovat citlivé vyvážení mezi riziky a příležitostmi a schopnost rychle se přizpůsobovat změně podmínek,“ vysvětluje Romain Boscher, globální CIO pro oblast akcií, Fidelity International.
img

Ranní komentář: Airbnb má za sebou obří IPO, ECB navyšuje nákupy dluhopisů

11.12.2020 Čtvrteční seance na trhy přenesla opět spíše stabilitu. Index S&P 500 a Dow Jones zakončily seanci o něco níže, zatímco Nasdaq rostl o více než půl procenta. Stabilní pak byla situace také v Evropě, kde se výrazněji dařilo pouze britskému indexu FTSE100. Na trzích se včera řešilo hlavně extrémně úspěšné IPO společnosti Airbnb, které, společně s nedávným IPO DoorDash potvrdilo, jak enormní zájem je poslední dobou o mediálně populární a růstové akcie.
img

Měsíčník finančních trhů – Listopad 2020

01.12.2020 Globální akciové trhy zažily v listopadu jeden z nejlepších měsíců v historii. Nejširší globální akciový index MSCI All Country World totiž připsal fenomenální zisk 12,2 %. Tržní optimismus byl hnán především pozitivními zprávami o úspěšných testech vakcín proti koronaviru od společností Pfizer, Moderna a AstraZeneca. Investoři také ocenili poměrně jasný výsledek amerických prezidentských voleb a indikace, že předání moci proběhne v USA relativně v poklidu. Rovněž globální dluhopisové trhy zažily vynikající měsíc, když nejširší globální dluhopisový index Bloomberg Barclays zaznamenal zisk 1,8 %.
img

Vakcína vše změní

11.11.2020 „Vývoj vakcín proti koronaviru nahrává především value akciím, kterým se v průběhu koronavirové krize příliš nedařilo. Naopak růstové akcie z technologického sektoru, které z koronavirové krize profitovaly, reagují zdrženlivěji,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Jak výsledky voleb rozhýbaly akciové trhy

08.11.2020 Akcie technologických a zdravotnických firem po amerických volbách stoupají, protože Bidenovo nevyhnutelné vítězství a republikánská většina v Senátu rozptylují politickou nejistotu ohledně daní z příjmu právnických osob a zdravotnických reforem, včetně změn ceny léčiv. Zároveň jsme svědky propadu spotového indexu volatility VIX a celkového posunu křivky futures na index VIX směrem dolů, což napovídá, že se investoři po amerických volbách zbavují zajištění proti koncovému riziku. Všeobecný narativ se vrací k přetahování o akcie, protože jiná alternativa neexistuje. Skutečnost, že nedošlo k očekávané Modré vlně, vzala také prozatím vítr z plachet reflačnímu obchodování a poslala výnosy dluhopisů zase o něco níže. Celkově je tato kombinace reakcí optimální pro akciové trhy a zejména pak pro růstové akcie.
img

Dividendové strategie – Jak na pravidelný příjem díky dividendám

30.10.2020 Pasivní dodatečný příjem z úroků a dividend je to, na co cílí stále více investorů. Přestože v dobách s nízkými úrokovými sazbami nejsou výnosy z investic s pevným úrokem příliš lukrativní, s dobře promyšlenou dividendovou strategií je možné dosáhnout nadprůměrného výkonu a překonat zhodnocení největších akciových indexů.
C:\fakepath\graf.png

Nejsou investoři kvůli americkým volbám zbytečně nervózní?

06.10.2020 Jeden z největších potencionálních katalyzátorů a zdrojů aktuální nervozity jsou volby na prezidenta Spojených států. Volby sebou přináší obrovskou várku nejistoty ohledně vítěze amerických voleb, jaká politika bude implementována a jestli vůbec současný prezident výsledek uzná a oficiální stanovisko nebude trvat déle, než je zvyklé. Podle některých investičních bank z Wall Street jsou však investoři možná příliš nervózní a většina rizik je již započítána v aktuálním vývoji.
img

Sněhová vločka rozehřála akciové trhy

17.09.2020 Snowflake je první samostatná firma specializovaná na cloudovou infrastrukturu. Všichni tři velcí hráči (Google Cloud, AWS a Azure) totiž ve skutečnosti spadají pod větší technologické společnosti. Tato skutečnost, spolu s přímo explozivním růstem a rozparáděným trhem s IPO, způsobila, že mohla firma kvůli velké poptávce po svých akciích zvýšit svou cenu IPO. Při střední ceně je tedy nyní hodnota společnosti 29,1 miliardy USD a její nabídka přilákala i velké investory jako např. Berkshire Hathaway. Vysoké ohodnocení dnes mají všechny špičkové firmy a Snowflake není výjimkou.
img

Oči upřené na výnosy technologických firem

03.08.2020 Na základě informací zveřejněných americkým Fedem vystoupala riziková aktiva za jedinou noc výš a získala si tak v Asii slušný náskok. Extrémně holubičí poselství Federálních rezerv totiž srazilo výnosy ke dnu a otevřelo akciím a zlatu cestu k výšinám. Fed dále omílá svou mantru, že je ekonomiku nutné podporovat za každou cenu. V rámci příprav na nejhorší navíc naznačuje, že je ochoten podnikat další kroky, čímž podporuje návratnost obchodů sázejících na další růst a dává zelenou honbě za výnosy, bez ohledu na ekonomickou realitu.
img

Fidelity International: Volby v čase koronaviru a za recese

16.07.2020 Jak upozorňují odborníci z FI, investoři, kteří, přemýšlí o investování na amerických trzích, se perou se dvěma diametrálně protilehlými silami: recesí vyvolanou propuknutím Covid-19 a prezidentským volebním cyklem.
img

Special Report: Kde hledat na trhu příležitosti?

02.04.2020 Propad trhů zastihl spoustu investorů nepřipravených. Mnoho z nich čekalo na lepší vstupní ceny, nicméně propad byl velmi rychlý a také prudký. Aktuální valuace mohou být vnímány jako příležitost ke vstupu do obchodu na cenách, které nebyly v některých případech dosažitelné v posledních několika letech. V této analýze se podíváme na to, jak se medvědi podepsali na ohodnocení akciových indexů a jaké příležitosti nabízejí.
img

Nejlepší defenzivní akcie roku 2020

20.03.2020 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

20 nejlepších světových akcií roku 2020

31.01.2020 Investoři neustále hledají ty nejlepší akcie. Výběr těchto akcií je však často komplikovaný a je potřeba sledovat spoustu proměnných, abyste vybrali ty nejlukrativnější společnosti.
img

9 nejlepších defenzivních akcií současnosti

15.11.2019 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

3 nejlepší anticyklické a defenzivní akcie roku 2019

09.10.2019 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na stabilní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

3 nejlepší světové dividendové akcie 2019

10.06.2019 V dobách přetrvávajících nízkých úrokových sazeb nejsou dluhopisy a jiné podkladová aktiva s fixním příjmem velkým přínosem pro vaše investiční portfolio.
img

Akciový výhled Saxo Bank: Najděte si padák, dopad už se blíží

26.10.2018 Takticky představují akcie rozvíjejících se trhů dobrý nákup díky tomu, že čínské akcie se nacházejí na medvědím trhu, avšak celkově se akciový býčí trh blíží svému konci. Na závěr představíme způsob, jak se vyrovnat s divokými náhodami na finančních trzích.
img

Vyhlídky Saxo Bank na čtvrté čtvrtletí: Nepříjemná realita vyvolá další cyklus uvolnění

17.10.2018 Přední specialista v oblasti finančních technologií Saxo Bank dnes zveřejnil své čtvrtletní vyhlídky pro globální trhy na čtvrté čtvrtletí roku 2018, včetně klíčových obchodních názorů na akcie, devizy, měny, komodity a dluhopisy i na celou řadu makroekonomických témat ovlivňujících klientská portfolia.
img

Jak si letos vedou akcie a další aktiva?

10.10.2018 Máme za sebou třetí čtvrtletí a pomalu se nám blíží konec roku 2018, tedy doba, kdy řada investorů bilancuje výsledky za letošní rok. Pojďme se podívat, kterým třídám aktiv a investicím se dařilo a které naopak způsobily investorům vrásky na čele.
img

Proč má Amazon bilionovou hodnotu a co to vypovídá o firmě a trhu?

06.09.2018 Využijme titulku o bilionové hodnotě firmy Amazon k uvedení několika zajímavých faktů a spíše k širšímu zamyšlení ohledně akciových trhů. Před Amazonem se bilionové valuace povedlo dosáhnout jen dvěma veřejně obchodovatelným firmám a pravděpodobně jedné soukromé společnosti. Historicky prvním americkým titulem s bilionovou hodnotou se stala ikonická společnost Apple, která tuto metu poprvé pokořila 2. srpna 2018. Amazon pokořil tuto magickou metu na pár okamžiků 4. září 2018. V roce 2007 tuto hranici na chvíli překonala i čínská ropná společnost PetroChina po vydání akcií formou IPO. Velmi záhy po “ikarovském” růstu o cca 500 procent na hodnotu přes onen bilion dolarů však přišla o většinu své hodnoty během nechvalně známého roku 2008. Dalším gigantem, o kterém se často mluví, je soukromá (respektive státní) společnost Saudi Aramco, tedy těžař a zpracovatel ropy. Odhad tržní hodnoty této neveřejně obchodované společnosti sahá až ke dvěma bilionům dolarů.
img

Ozvěny trhu: Raději hodnotové než růstové akcie

27.07.2018 Růstové akcie se v letošním roce těší většímu zájmu než ty hodnotové. Zatímco první zmíněné si letos polepšily o více jak 11 %, ty druhé jsou vesměs na nule. V rámci indexu Russell 1000 Growth mapující vývoj růstových akcií nalezneme i všechny největší technologické společnosti jako Apple, Microsoft, Amazon, Alphabet nebo Facebook. Těchto pět společností se v půlce letošního roku podílelo na celém indexu 27 % a byly jeho hlavním tahounem. Dominance růstových akcií by bez těchto titulů nebyla tak zcela jednoznačná.
img

Ozvěny trhu: Akciové příležitosti stále existují

21.06.2018 Americký akciový trh byl v dosavadním průběhu tohoto roku podpořen silnou výsledkovou sezónou. V současnosti již ale naráží na své mantinely, když rostoucí napětí ze zaváděných celních opatření, zvyšování úrokových sazeb a vyšší volatilita jsou hlavními zdroji rizik. Makroekonomické prostředí zůstává nadále pro akciové trhy příznivé. Budoucí zpřísňování měnové politiky s rostoucími očekáváními na zvyšování sazeb i v EMU budou obecně negativní zprávou pro evropské akciové investory. Trpět však budou především růstové akcie s vysokým dluhem a slabším ratingovým hodnocením, například v Itálii nebo Španělsku.
img

Růstové akcie: HLG, SKY, BXC

14.06.2018 V tomto přehledu se zaměříme na akcie, které zaznamenaly během jednoho roku největší růsty cen. Při analyzování těchto cenných papírů jsme vyřadili biotechnologický sektor.
Související klíčová slova: Money management | Kvantitativní uvolňování | Čína | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Koruna | HDP | Obchodní deník | Brazilský real | Divergence | Měnová politika | Německo | Pražská burza | Polsko | Turecko | Apple | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | Spekulace | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Akciové trhy | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bank of England | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Breakout | Burza | CFD | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Nesoulad | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Euro | FX | Fed | Finanční trhy | Forward | Futures | Fúze | Grafy | High | High Yield | IPO | ISIN | Index PX | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Likvidita | Long | Low | MMF | Margin | Risk | Marže | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měny | NYSE | Nabídka | Obchodník | Opce | P/E | Platforma | Portfolio | Pozice | Prémie | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Short | Splatnost | Spot | Spread | Support | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Yield | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | Euro STOXX | EMU | Index MSCI | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | EU | Finanční sektor | Zasedání ECB | Ekonom | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | John Hardy | Zisk | Berkshire Hathaway | Dluhopisové trhy | Optimismus | Výsledky | Hospodářský cyklus | Ozvěny trhu | Partners | Obchodovat | Investiční bankovnictví | Portfolio manažer | Financování | Investiční banky | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | Makro | Conseq | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Rozvíjející se trhy | Penzijní fondy | Ceny akcií | Vzdělávání | Delta | Index | Investiční strategie | Nabídková cena | Volatilní | Akcie Apple | Akcie Gazprom | Akcie Microsoft | Analýzy | Banka | BH Securities | Brent | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena za dolar | Ceny drahých kovů | CISCO | CZK | Do čeho investovat | Dolar | Ekonomický cyklus | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská banka | Evropská měna | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Graf | Hodnota akcií | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Instrument | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investiční | Investiční portfolio | Irsko | JP Morgan | Komoditní | Komoditní index | Korporátní dluhopisy | Management | Markets | Míra inflace | Nemovitosti | Nové trhy | Ocenění akcií | Pasivní příjem | Portfolia | Pro investory | Převodník měn | Ropy | Řízení rizika | Sázky | Signály | Státní dluhopisy | Stoxx | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Velká Británie | Volatility | Webinář | Webináře | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | DXY | ING | Báze | Bill Gates | Čistý dluh | Dluhopisový index | EBITDA | EV | Indie | P/S | ROCE | Small caps | Itálie | Spojené státy | Cena / účetní hodnota | Tržby | Zaměstnanost | Volby | Retail | Vzdělání | Velcí hráči | Burze | Currency | Dividendové akcie | Investment | Aramco | Scotiabank | CNN | Microsoft | MSCI | Ole Hansen | Zvyšování sazeb | Brazílie | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Nákupy dluhopisů | Podnikání | Automobilový průmysl | Pokles akcií | Globální trhy | Renminbi | Zvyšování úrokových sazeb | Komoditní stratég | Výnosová křivka | Energie | Earnings | Malý prostor | SEB | Globální akciové trhy | Limitní příkazy | Oddělení forexu | Ekonomický a strategický výzkum | Odvětví ropy | Averze vůči riziku | Evropské trhy | Americké trhy | Bankovnictví | Fidelity International | Bezpečné investice | Pozornost investorů | Firmy | Aktuální vývoj | Economic | Členství v EU | Xetra | Greenlight Capital | Index volatility VIX | S&P Global | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Nervozita | Zpřísňováním měnové politiky | Walmart | Fibo | Propad | Ropné společnosti | Ropná společnost | TradingView | S&P | Guvernér | Vývoj na akciových trzích | Ztráty | Dividendová akcie | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | PetroChina | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | FTSE 100 | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Investiční výhled | Poplatky | Nakupovat akcie | Exxon | Chevron | Mzdy | Dobré výsledky | Ekonomická situace | Krize | Investiční stratég | Dolar vůči jenu | Firemní výsledky | Makroekonomika | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Akciové trhy v USA | Příjmy | Návratnost investice | Kapitálové strategie | Alphabet | Růst ekonomiky | Hlavní ekonom | Očekávání | Pew Research Center | Devizy | Akcie firem | Purple Trading | Ruské akcie | BHS | Breakout Trader | Akciové společnosti | Investiční specialista | Americký akciový trh | LYNX Trading | ETC | Kodak | Štěpán Hájek | Robinhood | RoboMarkets | RoboForex | Jak fungují akcie | Conseq Investment Management | Globální akciové valuace | Akciové valuace | Akciové výnosy | Airbnb | Saxo | Obchodní války | Akciové příležitosti | Obchodní válka | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Podniky | Technologické akcie | FAANG | Akcie společnosti | Objem obchodování | Čínský akciový trh | CSI 300 | Výplata dividend | Ekonomické krize | Graf indexu | RDSA | Royal Dutch Shell | Levné akcie | Trhy v USA | Akciový výhled | IfW | Americké volby | Reakce trhu | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Akcie na rozvíjejících se trzích | Růst zisků | Anticyklické akcie | Veřejný dluh | Globální index | Michal Stupavský | Majetek | Obchodovat s akciemi | Zvýšení sazeb | Ekonomický poradce | Akcie herních vývojářů | Makroekonomická situace | Graf indexu S&P 500 | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Globální HDP | Dopady obchodní války | Americké společnosti | DE30 | Čínský trh | Akcie a ETF | Ropné akcie | Gazprom | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Asset alokace | Výnosové křivky | Americké futures | XTB Research | Štěpán Křeček | Konglomerát | Kapitálové výdaje | US500 | Denní graf | Vlastní akcie | Výše dividendy | UCITS | Obchodní praktiky | iShares | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Měsíčník finančních trhů | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Makroekonomický výhled | Jak se stát lepším investorem | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | Očekávaný růst | RISK-ON | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Obchodujte | Vlastní investice | Digitalizace | US30 | Dow Jones (US30) | Investment Management | Obchodní model | Rozpočet | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Politická situace | Larry Kudlow | Objem | Klíčová rizika | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Obchodní dohody | Myšlenka | Vyšší volatilita | UCITS ETF | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Firma | BAT | Risk-off | Pfizer | Ekonomický poradce Bílého domu | Poradce Bílého domu | Globální dluhopisové trhy | Index DOW | GM | Black Friday | Amazon | Nízké úrokové sazby | Úrok | Miliardy | Vyhlídky | Průzkumy | Hong Kong | Rozdělení zisku | Fáze obchodní dohody | Ekonomka | KOSP200 | Financovat | Technologický sektor | Průmysl | Eva Miklášová | Na burze | General Motors | Výrazný pokles | Problémy | Kolísání ceny | Vládní výdaje | Pojišťovny | Total | Prognózy | Nejistoty | Ranní komentář | Úspěšné IPO | Výsledek voleb | Plyn | Nálada | Prohlášení | AbbVie | Společnost Microsoft | NN Group | Míra | RWE | Úroky | Předseda | Investujte | Trumpova administrativa | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Americké vlády | Dot-com | Nejlepší akcie | Stratég | Hlavní akciové indexy | US100 | Americký index | Ziskovost | Akcie s vysokými dividendami | ETF roku 2020 | Hospodaření | Nízké ceny ropy | Klesající trend | CFA | Američané | Vzestup ceny | Návratnost | Hospodářské recese | Netflix | Letecké společnosti | Miliardy eur | Hodnota společnosti | Budoucnost | Dividendový aristokrat | Vyšší inflace | Analytička Saxo Bank | Analytička | Eleanor Creagh | Valuace akcií | Vyplácení dividend | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | Koronavirus | Michal Stupavský, CFA | Google | Trhy | ASX 200 | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | STNG | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | Většinový podíl | Pokles | Situace | Romain Boscher | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Boeing | Zpomalení růstu | Úsilí | Akcie v roce 2020 | Cyklické akcie v roce 2020 | Růstové akcie v roce 2020 | Investiční příležitosti v roce 2020 | 20 nejlepších akcií pro rok 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie BNP Paribas | Akcie CLP Resources | Akcie KKR & Co Inc | Akcie Cambria Automotive | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Brookfield Asset Management | Akcie Delta Airlines | Akcie Hornbach | Akcie ING | Akcie Alphabet | Akcie Liberty Global | Akcie Groupe FFP | Wubbe Bos | Akcie NN Group | Akcie Discovery Inc | Akcie Discovery | Akcie Klepierre | Obchody | Výdaje | Alokace investičních portfolií | BP | SEC | Snowflake | Medvědi | Valuace | COVID-19 | Společnost Berkshire Hathaway | Americký Fed | Cyklické akcie | Vývoj | Guru | Vládní opatření | Výkyvy | Italská průmyslová produkce | WP | Prudký pokles | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Profitovat | Další vývoj | Restriktivní opatření | Stimuly | Fiskální politiky | Tržby společnosti | Třída aktiv | Fiskální balíček | Důležitý support | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Valné hromady | Co to jsou defenzivní akcie? | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Unilever (UNA) | Unilever (UNA) | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Akcie Wolters Kluwer | Wolters Kluwer (WKL) | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | Akcie Church & Dwight (CHD) | Church & Dwight (CHD) | CHD | Akcie Church & Dwight | Church & Dwight | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | REGN | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Kongres | Domácnosti | Hotovost | Helikoptérové peníze | Enormní zájem | Dávky v nezaměstnanosti | Dividendové výnosy | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Koronavirové krize | Historické pohyby | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Globální dluhopisový index | Index vládních dluhopisů | Globální index vládních dluhopisů | Index DXY | Výkonnost dolaru | Výkonnost dolaru vůči koši hlavních světových měn | Války | CECEEUR | Poradce | Organizace | Special Report | Práce | Zelené energie | Údaje | Ekonomické škody | WMT | Dodavatelské řetězce | Procter & Gamble | Indikace | S&P500 | Posílení | 3M | Shell | Maloobchod | Dividendové ETF | Růst výnosů | MSCI World | Obchodní přebytek | Vakcína | Manažerka | Moderna | Investment management | JDE | Salesforce | Oracle | Prodeje automobilů | Výplata | Covid | Americké technologické firmy | Technologické firmy | Nízké sazby | Medtronic | MAM | Tempo růstu PPI v USA | Tempo růstu PPI | PPI v USA | Johnson & Johnson | DoorDash | Ocenění | Ceny | Verizon Communications | Technologické společnosti | Forward guidance | Velké technologické firmy | Indonésie | Lepší výsledky | Vývoj vakcín | Podhodnocené akcie | Počet akcií | Globální pandemie | Coca-Cola | Inspirace | Zdanění | Biden | Česká republika | Aktuální reakce trhů | Bloomberg Barclays | Index Bloomberg Barclays | JPM | Pokles indexu | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | Co je dividenda? | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | Cisco-Systeme | JP Morgan Chase | Cardinal Health | VF Corporation | W.W. Grainger | Hormel Foods | Abbott Laboratorien | Beckton Dickinson | BDX | ABT | HRL | GWW | MDT | VFC | JNJ | CAH | ABBV | Nejlepší dividendové ETF | Nevýhody dividendových strategií | Výhody dividendových strategií | Dividendové strategie v praxi | Podvážení | Výsledky voleb | Hospodářský vývoj | Hospodářský vývoj v Německu | Felbermayr | Profesor Felbermayr | IfW Felbermayr | Ceny aktiv
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | Euro | ROCE

Předchozí klíčová slova

Růst mezd v USA
Růst na amerických indexech
Růst na Bitcoinu
Růst na indexech
Růst na palladiu
Růst na pražské burze
Růst Německa
Růst německé ekonomiky
Růst nerovnosti ve světě
Růst nezaměstnanosti

Následující klíčová slova

Růstové akcie v roce 2020
Růstový boom
Růstový fond
Růstový impuls
Růstový trend
Růst palladia
Růst podnikatelské aktivity
Růst poptávky
Růst poptávky po ropě
Růst pražské burzy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading ziskovost
Potvrďte prosím... Zavřít