Sobota 15. květen 2021 15:23
reklama
Capital.com
reklama
XTB forum 2021
reklama
Admiral Markets new demo

Klíčová slova - Gazprom

img

Plynovod Nord Stream 2 bude letos určitě dokončen, tvrdí Gazprom

26.03.2021 Výstavba plynovodu Nord Stream 2, který bude po dně Baltského moře přivádět plyn z Ruska do Německa, bude letos určitě dokončena. Novinářům to řekl předseda správní rady ruské společnosti Gazprom Viktor Zubkov. Projekt se snaží blokovat americká vláda, a to jak ta současná pod vedením prezidenta Joea Bidena, tak i ta předchozí, kterou vedl Donald Trump.
img

USA uvalily sankce na ruské plavidlo, které buduje Nord Stream 2

19.01.2021 Spojené státy dnes uvalily sankce na ruské plavidlo Fortuna, které pomáhá budovat plynovod Nord Stream 2, jenž má po dně Baltského moře přivádět zemní plyn z Ruska do Německa. Použily sankčního zákona namířeného proti nepřátelům USA, uvedlo ministerstvo financí. Washington, který se sám chce prosadit na evropském trhu se svým zemním plynem, zvyšuje tlak na pozastavení celého projektu v den, kdy je naposledy celý den v úřadu americký prezident Donald Trump.
img

Německý úřad schválil okamžité pokračování výstavby Nord Stream 2

15.01.2021 Spolkový úřad pro lodní dopravu a hydrografii (BSH) schválil okamžité pokračování výstavby plynovodu Nord Stream 2 v německých vodách. Vyplývá to z dnešního oznámení úřadu. Dosavadní povolení by pokračování výstavby připouštělo až od konce května, uvedla agentura DPA. Nord Stream 2 má po dně Baltského moře přivádět zemní plyn z Ruska do Německa.
C:\fakepath\eu-usa.jpg

Reuters: USA varovaly evropské firmy před sankcemi kvůli plynu

13.01.2021 Americké ministerstvo zahraničí tento měsíc varovalo evropské podniky, které podle něj pomáhají při výstavbě ruského plynovodu Nord Stream 2, že čelí hrozbě sankcí. S odvoláním na své zdroje o tom dnes informovala agentura Reuters. Končící administrativa prezidenta Donalda Trumpa podle zdrojů připravuje konečný soubor opatření proti projektu Nord Stream 2, který má po dně Baltského moře přivádět zemní plyn z Ruska do Německa.
img

21 nejlepších světových akcií pro rok 2021!

08.01.2021 Rok 2021 bude jistě na akciových trzích vzrušující. Rok 2020 přinesl díky COVID-19 nejprve pokles, ale v podzimních měsících došlo k opětovnému silnému nárůstu. Investice do akcií se také minulý rok staly populárnějšími mezi retailovými investory, což má obrovský dopad na akciový trh. Nadstandardně si vedly technologické akcie, které profitovaly z drastických změn v důsledku zavedení karantén po celém světě. Populární akcie, jako je například Tesla si také vedly dobře, ale došlo například k pádu německé Wirecard.
img

Po roční pauze se opět rozeběhla dostavba plynovodu Nord Stream 2

11.12.2020 Po roční pauze se dnes znovu rozeběhla finální fáze dostavby rusko-německého plynovodu Nord Stream 2, kterým má proudit plyn do Evropy po dně Baltského moře. Informovala o tom agentura DPA. Projekt se loni zastavil poté, co Spojené státy pohrozily sankcemi na podniky spojené s výstavbou plynovodu. Ruské plavidlo Fortuna začalo podle prohlášení konsorcia Nord Stream 2 s pokládkou necelé tři kilometry dlouhého úseku u pobřeží Německa.
img

Polsko dalo Gazpromu rekordní pokutu za Nord Stream 2

07.10.2020 Polský antimonopolní úřad (UOKiK) vyměřil ruské plynárenské společnosti Gazprom rekordní pokutu přes 29 miliard zlotých (zhruba 175 miliard Kč) za výstavbu plynovodu Nord Stream 2 bez jeho povolení. Částkou 234 milionů zlotých (1,4 miliardy Kč) pak pokutoval pět dalších podniků, které se podílejí na financování projektu Nord Stream 2, informovaly dnes tiskové agentury. Gazprom uvedl, že s pokutou nesouhlasí a že využije svého práva na odvolání. Ruská společnost tvrdí, že polská antimonopolní pravidla neporušila.
img

Dánsko povolilo obnovení prací na plynovodu Nord Stream 2

06.07.2020  Dánsko dnes vydalo povolení, aby projekt plynovodu Nord Stream 2 mohl dokončit poslední úsek potrubí v dánských vodách. Kodaň tak odstranila hlavní překážku k dokončení projektu, který už byl několikrát zpožděn a kterým se má přepravovat ruský zemní plyn do Evropy. Informovala o tom agentura Reuters. Proti projektu se staví Spojené státy, ale také Ukrajina a Polsko, dosavadní tranzitní země pro ruský plyn. Nový plynovod tyto země obejde.
img

Ropná firma Gazprom Něfť se ve čtvrtletí propadla do ztráty

28.05.2020  Ruská ropná společnost Gazprom Něfť se v prvním čtvrtletí propadla do ztráty 13,8 miliardy rublů (4,8 miliardy Kč) po zisku 107,9 miliardy rublů ve stejném období loni. Mohly za to oslabení rublu a propad cen ropy. Uvedla to firma, která je divizí ruského plynárenského gigantu Gazprom, v dnešním prohlášení.
img

Plynovod Nord Stream 2 nedostal v Německu výjimku z pravidel EU

15.05.2020  Takřka dokončenému plynovodu Nord Stream 2, kterým bude po dně Baltského moře proudit plyn z Ruska do Německa, dnes odmítl německý energetický regulátor Bundesnetzagentur udělit výjimku z unijních pravidel. Evropské směrnice vyžadují, aby dodavatelská a provozovatelská struktura v případě produktovodů byla v zájmu zachování volné hospodářské soutěže oddělená, což v tomto případě podle regulátora není. List Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) napsal, že rozhodovat nyní budou pravděpodobně soudy.
img

20 nejlepších světových akcií roku 2020

31.01.2020 Investoři neustále hledají ty nejlepší akcie. Výběr těchto akcií je však často komplikovaný a je potřeba sledovat spoustu proměnných, abyste vybrali ty nejlukrativnější společnosti.
img

5 nejlepších ruských akcií pro rok 2020

05.12.2019 Ruské akcie jsou v momentálně velmi levné. Špatná správa a řízení společností, sankce a vysoká váha ropy a zemního plynu, které jsou momentálně také velmi levné, tlačí ceny ruských akcií směrem dolů. To může investorům, kteří vidí za roh těchto negativních faktorů, nabídnout zajímavé investiční příležitosti. Mnoho ruských akcií vyplácí velkorysou dividendu a má zajímavá aktiva.
img

Nord Stream 2 čeká na stavební povolení v Dánsku

18.09.2019 Dlouhodobě diskutovaný plynovod Nord Stream 2 má spojit Rusko s Německem a vede po dně Baltského moře. Nyní je postaveno 1 900 kilometrů a denně se plynovod prodlouží o další 4 kilometry. Zdvojené potrubí kopíruje trasu dosavadního plynovodu Nord Stream a zbývá položit 2 460 kilometrů trubic. Plynovod kritizují Spojené státy, Polsko, Ukrajina a další země, že vzniká velká závislost na Rusku. Koncem roku měl být plynovod uveden do provozu. Nyní se čeká na dánské úřady, které stále nevydaly povolení ke stavbě v dánských vodách.
C:\fakepath\ropa 05072013.jpg

Těžba ropy v Rusku byla v srpnu nejvyšší od března

02.09.2019 Těžba ropy v Rusku se v srpnu zvýšila na 11,249 milionů barelů denně, což byl nejvyšší údaj od března. Těžba tak byla nad úrovní, ke které se Rusko zavázalo v prosincové dohodě s Organizací zemí vyvážejících ropu (OPEC) a dalšími předními producenty. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnilo ruské ministerstvo pro energetiku. V červenci těžba činila 11,15 milionu barelů denně.
img

Trump naštval Dány, nechtějí mu prodat Grónsko. Situace může nahrát Rusům a Gazpromu

21.08.2019 Americký prezident Donald Trump rozlítil Dány. Zrušil návštěvu skandinávské země, plánovanou na září, protože dánská premiérka Mette Frederiksenová s ním odmítla probírat možný prodej Grónska.
img

Zprovoznění plynovodu Nord Stream 2

29.07.2019 Pokud neschválí Dánsko v blízké době stavbu plynovodu Nord Stream 2 ve svých vodách, Rusko nebude moci splnit termín zahájení provozu. Plynovod už dostal povolení několika zemí u Baltského moře, jejichž vodami plynovod prochází. Řadu měsíců už ale Rusko čeká na konečný verdikt Dánska. Ke spuštění provozu mělo dojít v závěru roku. Termín je však ohrožen. Pokud Dánsko neschválí povolení ke stavbě v příštích týdnech, termín nelze splnit.
img

Gazprom má na tři procenta svých akcií nabídky za tři mld. USD

25.07.2019 Největší ruská plynárenská společnost Gazprom získala na téměř tři procenta svých akcií nabídky v souhrnné hodnotě 3,15 miliardy dolarů (72,3 miliardy Kč). O prodeji rozhodla, když cena akcií vystoupila na maximum za více než deset let. Informovala o tom dnes agentura Reuters.
C:\fakepath\2018-2.png

Nejdůležitější ekonomické události roku 2018

17.12.2018 Rok 2018 se brzy stane minulostí, a tak je na čase se společně podívat na každoroční přehled všech důležitých a klíčových ekonomických událostí v tomto roce. Byl to rok velmi bohatý na důležité ekonomické události ve světové ekonomice a nuda na trzích rozhodně nebyla. Pojďme si tedy přehledně po jednotlivých měsících připomenout ty nejzajímavější okamžiky, které nám nabídly finanční trhy v roce 2018.
C:\fakepath\rok-2017.png

Nejdůležitější ekonomické události roku 2017

11.12.2017 Konec roku se nezadržitelně blíží, a proto je tu každoroční přehledné shrnutí všech důležitých ekonomických událostí v tomto roce. Událostí bylo velké množství, takže přinášíme pouze zkrácený výběr těch opravdu nejdůležitějších.
2016-2.png

Nejdůležitější ekonomické události roku 2016

12.12.2016 Konec roku je za dveřmi, a tak je čas podívat se společně na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivňovaly vývoj na světových finančních trzích v roce 2016. Klíčových ekonomických událostí bylo opravdu mnoho, a jelikož není možné je všechny popsat v jednom článku, tak přináším zkrácený výběr těch opravdu nejdůležitějších.
ropa 14122014.png

Těžba ropy v Rusku je nejvýše za 30 let

03.04.2016 Těžba ropy v Rusku v březnu stoupla o 0,3 procenta na 10,91 milionu barelů denně. Vyšplhala se tak na nejvyšší...
rok-2015-shrnuti-2.png

Nejdůležitější ekonomické události roku 2015

14.12.2015 Blíží se konec roku, a tak se pojďme společně podívat na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivnily vývoj nejen na měnových trzích v roce 2015. Klíčových ekonomických událostí bylo opravdu mnoho, a jelikož není možné je všechny popsat v jednom článku, tak přinášíme zkrácený výběr těch opravdu nejdůležitějších tak, jak po sobě následovaly.
ropa 05072013.jpg

Těžba ropy v Rusku i přes sankce rostla

02.09.2014 Těžba ropy v Rusku se v srpnu proti předchozímu měsíci zvýšila o jedno procento na 10,52 milionu barelů denně. K růstu přispěly kondenzáty, které těží plynárenská společnost Gazprom, a projekty se zahraničními firmami, uvedlo dnes ruské ministerstvo energetiky. Údaje přitom naznačují, že protiruské sankce zavedené kvůli ukrajinské krizi se v ruském energetickém sektoru zatím neprojevily.
img

Komodity: Jižní Korea jedná s Ruskem o realizaci plynovodu

21.02.2012 Ruská plynárenská společnost Gazprom a jihokorejský Kogas v současnosti intenzivně projednávají parametry projektu plynovodu z Ruska do Jižní Koreji, informoval v pondělí ruský státní plynárenský gigant. Další kolo rozhovorů by se mělo uskutečnit v březnu. Byl podepsán kontrakt na roční dodávky zemního plynu ve výši 12 miliard kubických metrů prostřednictvím plynovodu, který bude procházet územím Severní Koreji. Celý projekt by mohl být spuštěn v roce 2017.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Čína | Japonsko | Video | Peníze | Akciový index | Moody's | Fitch | Inflace | Deflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | Grexit | HDP | Mexické peso | Turecká lira | Kanada | Německo | Francie | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Poptávka | Recese | Akciové tipy | Rizika | Politika | EUR/CHF | Export | Import | Nikkei | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Světové ekonomické fórum | Ekonomické události | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bloomberg | Blue chip | Breakout | Burza | CFD | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Certifikáty | DAX | Devalvace | Dividenda | Dividendový výnos | Dow Jones Industrial | ECB | ESM | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Fed | Finanční páka | Finanční trhy | Futures | Fúze | G7 | IPO | ISIN | Index PX | Intradenní obchodník | Investice | Investiční společnost | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | MMF | Marže | Měna | Měnový pár | Měny | Stavební povolení | Obchodník | P/E | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Příkaz | Rating | Ratingová agentura | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Spread | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Výkonnost | Výnos | WTO | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | GBP | Obchodování | Obchodování na forexu | Regulátor | Evropa | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční tipy | Investiční příležitosti | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fond | Měnový výbor | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Vývoj ceny | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Britská měna | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Výsledky | Arbitráže | Bohatství | IEA | Euronext | Credit Suisse | ČSOB | Partners | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Světová obchodní organizace | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Eurostat | Devizové intervence | Facebook | LYNX | Satoši Nakamoto | Kybernetická měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Japonská centrální banka | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Vzdělávání | Centrální bankéři | Delta | Index | Akcie Apple | Akcie Gazprom | Akcie IBM | Akcie Microsoft | Akcie Sberbank | Akciové burzy | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Bankrot Řecka | Brent | Britské libry | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Čínská měna | Devalvace měny | Dolar | Ekonomický růst | Eura | Evropská banka | Exchange | Fondy | Forexu | Fortuna | FXstreet.cz | Graf | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do zlata | Investiční | Investovat do zlata | Irsko | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Japonské firmy | Jedno euro | Kurz EUR | Kurz franku | Libra | Lira | Maďarsko | Management | Market | Měna Bitcoin | Minimální mzda | Nákup EUR | Nemovitosti | Ocenění akcií | Odkup akcií | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Ruská ekonomika | Řecká krize | Société Générale | Státní dluhopisy | Světové ceny ropy | Světové události | Tesla Motors | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Twitter | Velká Británie | Volkswagen | Výprodej | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | WTI | Země EU | Zemní plyn | Zprávy | Zisky | CNBC | ING | Buffett | ADR (Americké depozitní certifikáty) | EBITDA | Ekonomika EU | Intermediate | Jeff Bezos | Matthias Müller | Měď | Ministerstvo financí | ROCE | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Cena / účetní hodnota | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Úvěr | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | eBook | Komise | Kontrakt | Volby | Know-how | Retail | Burze | Moody's Investors Service | Dow Jonesův index | Unicredit | Royal Bank of Scotland | DPA | Bernstein | The New York Times | RBS | Microsoft | Burzovní společnosti | Sentix | Baker Hughes | Frankfurter Allgemeine Zeitung | MICEX | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Mitsubishi | NATO | Agentura DPA | The Guardian | Zvyšování sazeb | Kurz EUR/USD | Brazílie | Čínská centrální banka | Nákupy dluhopisů | Podnikatel | Podnikání | Automobilový průmysl | Londýnská akciová burza (LSE) | Evropské banky | Energie | Severomořská ropa | Rada ČNB | SEB | Limitní příkazy | Index německých akcií DAX | KBC | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Ekonomické fórum | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Kybernetické měny | Zadlužené Řecko | Bankovnictví | Program OMT | Ministři financí eurozóny | Německý ústavní soud | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Americké firmy | Základní úrokové sazby | Firmy | Aktuální vývoj | Investice do technologií | Standard & Poor's | Economist | Širší index S&P 500 | Akcie v USA | Britská centrální banka | Forexové trhy | Program nákupu dluhopisů | Objem investic | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Americký akciový index | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Standard & Poor's (S&P) | Uvolňování měnové politiky | Virgin America | Alibaba | Halliburton | Propad | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Handelsblatt | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Režim devizových intervencí | TradingView | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Výzkumná společnost | Britská banka Barclays | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Americké indexy | Evropský trh | Erste | Saúdská Arábie | Tempo růstu | Prodej aut | Prodej nových osobních automobilů | Akcionáři | Burzovní skupina | Digitální měny | Blockchain | Tesla | Odvrátit deflaci | Kapitalizace | Výhled | Burzovní společnost | Bankéři | Poplatky | Hlavní index německých akcií DAX | Britská vláda | Americké akciové trhy | Dobré výsledky | Světová obchodní organizace (WTO) | General Electric | Krize | Investiční rozhodnutí | FCA | Finanční ústav | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | TTIP | Výnosy | Americká vláda | Softbank | ARM Holdings | Alphabet | ČTK | Bankovní společnost | Rada MMF | Růst ekonomiky | Belgie | Zasedání americké centrální banky | Členské země EU | Hlavní ekonom | Švédsko | Dánsko | Očekávání | Evropský bankovní úřad (EBA) | Mercedes | Audi | Politico | Globtrex | Flash Crash | Klamání investorů | LCH Clearnet | Keystone XL | Ruské akcie | Vstup na burzu | Cena palladia | Globtrex.com | Breakout Trader | Bitcoin Cash | Protiruské sankce | Investiční specialista | Investiční firmy | Palladium | Podnikové dluhopisy | Technologie blockchain | Hodnota všech kryptoměn | LYNX Trading | Capitalinked | Air Berlin | Lithium | Jak fungují akcie | Craig Wright | Index MOEX | Airbnb | Obchodní války | FinTech | Virtuální měny | Růstové akcie | Německá centrální banka | Obchodní válka | Podniky | Technologické akcie | Akcie Facebooku | FAANG | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Royal Dutch Shell | Czech Fund | HKD | USMCA | Těžba OPEC | Finanční skupina | Propad cen ropy | Daňové úlevy | Růst zisků | EK | Evropská komise | Základní úroková sazba | Šéf ECB | Evropský stabilizační mechanismus | Financial Times (FT) | Refinitiv | Společnost Apple | Prezident USA | Majetek | WEF | Obchodovat s akciemi | Globální dluh | Ceny zemního plynu | Německé banky | IPO Airbnb | Odchod z eurozóny | Statistický úřad | Zpětný odkup akcií | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Obchodní aktivity | Německé firmy | Tencent Holdings | BrandZ | Americké společnosti | Akcie a ETF | Ceny niklu | Ropné akcie | Tržní hodnota Gazpromu | Společnost Gazprom | Alfa Capital | Digitální daň | Defenzivní akcie | Coffee | Konglomerát | Produkce zemního plynu | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Prosus | Televize CNBC | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | Vlastní akcie | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | GOOGL | Ceny palladia | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Formule 1 | Společnost Deutsche Börse | Očekávaný růst | Cena akcie | Největší ekonomika | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Huawei | Vlastní investice | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Rozpočtový schodek | Deficit | Prezident Donald Trump | Ropná firma | Ropný gigant | Politická situace | Německá vláda | Hongkong | Investice do ropy | Ropné firmy | Obrovské množství peněz | LNG | Objem | Evropské firmy | Čínské podniky | Bílý dům | MSFT | Obchod | Obchodní dohody | CETA | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Ekonomiky eurozóny | BAT | Pfizer | Výrobce léků | IIF | USA a Čína | Bilance | Obchod s Čínou | Index DOW | Americký Senát | Erste Group | Generální ředitel | PSA | GM | Hodnota kybernetické měny | Kybernetická měna Bitcoin | Ukrajina | Lagardeová | Vyšetřování | Amazon | Fortune | Nízké úrokové sazby | Úrok | LVMH | Miliardy | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Průzkumy | Hong Kong | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Administrativa prezidenta | 5G | AFP | Předseda Evropské komise | FT | Omezení těžby | Předpovědi | Technologický sektor | Cla na dovoz hliníku | Průmysl | Předvolební průzkumy | Na burze | Formule | Firma Apple | SoftBank Group | General Motors | Čínské zboží | Důsledky krize | Rozvoj | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Britové | Pojišťovny | Nejistoty | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Cena za akcii | Světové obchodní organizace | Konzervativci | Plyn | Koruna zpevnila | Prohlášení | Yahoo | Moskva | PSA Group | Worldpay | Internetový gigant | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | Tata Steel | Farmaceutická společnost | Allergan | Mylan | Londýnské akciové burzy | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | NN Group | Škoda Auto | Švýcarská společnost | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | AXA | Biotechnologické společnosti | AT&T | Americké vlády | Nike | Aurora Cannabis | Pěstitel marihuany | CanniMed Therapeutics | Eugal | Ztráta | Nejlepší akcie | Severokorejský vůdce | Wirecard | Ziskovost | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Návratnost | Washington | Letecké společnosti | Miliardy eur | Ministr zahraničí | Hodnota společnosti | Budoucnost | Experti | Dividendový aristokrat | Podnik | Vyšší inflace | Technologická společnost | Americké ministerstvo | Komunikace | Trump | Prezident | Google | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | STNG | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Většinový podíl | Pokles | Situace | Provozní zisk | Pandemie | IHNED | Boeing | Zpomalení růstu | Akcie v roce 2020 | Cyklické akcie v roce 2020 | Růstové akcie v roce 2020 | Investiční příležitosti v roce 2020 | 20 nejlepších akcií pro rok 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie BNP Paribas | Akcie CLP Resources | Akcie KKR & Co Inc | Akcie Cambria Automotive | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Brookfield Asset Management | Akcie Delta Airlines | Akcie Hornbach | Akcie ING | Akcie Alphabet | Akcie Liberty Global | Akcie Groupe FFP | Wubbe Bos | Akcie NN Group | Akcie Discovery Inc | Akcie Discovery | Akcie Klepierre | Obchody | Výdaje | Adidas | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Akcie Biogen | Biogen | COVID-19 | Cyklické akcie | Jižní Korea | Kogas | Vývoj | Guru | Akcie KKR | Profitovat | Tencent | CK Hutchison | Těžaři ropy | Pandemie COVID-19 | Aktuální situace | Tiskové agentury | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | REGN | Růst | Koronavirové krize | Potenciál | Riziko inflace | Ekonomiky | FAZ | Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) | Schodek | Závislost | Práce | Americké ministerstvo zahraničí | Prezident Vladimir Putin | Oživení cen | Měnový faktor | Břidlicové ropy | Joe Biden | Shell | Společnost Shell | Vývoz | Zadlužení | Bezpečnost | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | Aktivity společnosti | JDE | Norilsk Nickel | Gazprom Něfť | Skupina Gazprom | Berlín | Sanofi | Rostoucí trend | Covid | Snížení nákladů | Dopad pandemie | Větší riziko | Zdroj příjmů | Ocenění | Růst tržeb | Ceny | Akcie těžařů | Zlatá horečka | OMV | Plynárenské společnosti | Nikl | Holdingová společnost | Inspirace | Obchodní domy | Biden | Delivery Hero | Česká republika | UOKiK | Polský antimonopolní úřad | Antimonopolní úřad | Energetický sektor | Množství peněz | Intel | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | BIIB | Ruské společnosti | Akcie Berkshire | Sumitomo | Heiko Maas | Německý ministr zahraničí | Životní prostředí | Munich Re | Munich | Fiskální situace | Měnová situace | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Nejlepší odvětví | Tvrdá aktiva | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Tourmaline | Tourmaline | Akcie Sumitomo | Akcie Regeneron | Akcie Prosus | Melcor Developments | Akcie Melcor Developments | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie NN | Akcie Heijmans | Heijmans | Liberbank | Akcie Liberbank | ForFarmers | Akcie ForFarmers | Akcie Jardine Strategic | Jardine Strategic | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Akcie Svenska Cellulosa SCA
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Garmin Ltd. (GRMN)
Garrett Nelson
Garyville
Gatecoin
Gatesův majetek
GATT
Gatwick Airport
Gaurav Sharma
Gavekal Capital
Gavin Newsom

Následující klíčová slova

Gazprombank
Gazprom Něfť
GBE Capital
GBP
GBP/AUD
GBP/CAD
GBP capital
GBP CZK
GBP/EUR
GBP CHF
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Capital.com
Potvrďte prosím... Zavřít