Čtvrtek 05. srpen 2021 09:55
reklama
Swissquote Krypto
reklama
Dukascopy
reklama
Swissquote Bank

Klíčová slova - Technologie blockchain

C:\fakepath\btc-08042021.jpg

Historie a implementace Bitcoinu

08.04.2021 Žijeme ve světě, který se neustále vyvíjí a to s sebou přináší nové technologie. Pokrok ve světě technologií nabral na obrátkách a spousta věcí je zastaralá, nebo se už vůbec nevyužívá. Jaký pokrok přináší právě „technologie blockchainu“ a v čem je tahle technologie inovativní?
img

PlatonCoin byl zalistován na jedné z nejstarších kryptoburz, HitBTC

22.09.2020 PlatonCoin, kryptoměna od společnosti Platon Finance, je nyní k dispozici pro obchodování na jedné z nejprominentnějších kryptoburz, HitBTC.
img

Kryptomeny: Bitcoin sa naďalej obchoduje pod úrovňou 12 000 dolárov

14.08.2020 Po silnom a zdanlivo rovnomernom zotavovaní koncom júla sa na kryptomenný trh vrátila stagnácia. Počas tohto týždňa sa väčšina hlavných kryptomien obchodovala v pásme a zdá sa, že investori hľadajú katalyzátor pre väčší pohyb. Dominantné postavenie Bitcoinu na trhu kleslo na 58,7%. Kapitalizácia všetkých digitálnych aktív v obehu sa zvýšila na takmer 369 miliárd, zatiaľ čo priemerný denný objem obchodovania je na úrovni 121 miliárd dolárov.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Může být Bitcoin kvůli twitterovému podvodu zakázán či silně zregulován?

19.07.2020 Proběhl útok na společnost Twitter. Díky sociálnímu inženýrství se povedlo útočníkům dostat se k 130 účtům. Mezi nimi byl exprezident Obama, zpěvák Kanye West nebo miliardář Bill Gates. Společnost kvůli útoku musela přijmout drastické opatření. Jde o další ránu pro sociální sítě v boji proti reprezentantům Spojených států Amerických. Mohlo by zneužití sítě a kryptoměny vést k ilegalitě Bitcoinu?
img

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2020

04.06.2020 Bitcoin je fenomén posledních let, který se dá s trochou nadsázky přirovnat ke zlaté horečce v 19. století. Nicméně splasknutí bitcoinové bubliny v roce 2018 mnoho investorů odradilo od přímého investování do Bitcoinu. Jaké jsou možnosti investice do bitcoinu v roce 2020? V následujícím článku rozebereme společnosti, které mohou nepřímo profitovat z potenciálního nárůstu hodnoty Bitcoinu a dalších kryptoměn.
img

Digitální revoluce v bankovnictví: klienti ČSOB jako první v ČR úspěšně obchodovali s využitím technologie blockchain

18.05.2020 Klienti ČSOB vůbec poprvé využili k placení technologii blockchain, která umožňuje bezpečné přímé obchody mezi firmami bez prostředníka. Jedná se o vůbec první transakce uzavřené na inovativní platformě we.trade v ČR.
img

Nejlepší akcie 4. průmyslové revoluce – investujte do společností budoucnosti

02.04.2020 Jaké scénáře jsou myslitelné a jak se mohou investoři adaptovat na aktuální tržní situaci? Investice do dlouhodobých růstových trendů, jako je cloud a umělá inteligence, nabízejí příležitosti k dobrým investicím. Krize okolo pandemie koronaviru doslova otřásla akciovými trhy v základech. V následujícím článku se podíváme na aktuální vývoj na finančních trzích.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Bloomberg: Bitcoin za deset let vzrostl o devět milionů procent

07.01.2020 Vynořil se z popela finanční krize a byl navržen tak, aby obešel banky i vládní úřady, které se utápěly v největší katastrofě na Wall Street za desítky let. Prosazoval se pomalu, provázela ho řada skandálů s podvody a krádežemi, které mnohé odradily a přinesly přísnější regulaci. Jakmile se mu však dostalo větší pozornosti, ukázal se nejvýkonnějším aktivem desetiletí. Řeč je o bitcoinu, největší digitální měně světa. Jeho hodnota koncem loňského roku činila zhruba 7200 dolarů (163.000 Kč) a od července 2010 se zvýšila o více než devět milionů procent, uvedla agentura Bloomberg.
img

Kryptomeny: Bitcoin uzavrel rastový gap

15.11.2019 Tento týždeň neboli zverejnené žiadne významné správy týkajúce sa kryptomien. Oslabovanie na trhu s kyptomenami sa udržalo aj napriek povzbudivým správam z Číny, keďže krajina plánuje investovať až 2 miliardy dolárov do technológie blockchain. Cena Bitcoinu medzitým uzavrela býčí gap a cena klesla na najnižšie úrovne od konca októbra - 8500 dolárov.
img

V bitcoinech přijímá dary i UNICEF

17.10.2019 O tom, že kryptoměny hýbou světem, není pochyb. Nejznámější jsou bitcoiny, ve kterých přijímá dary i UNICEF. Slibuje si od toho rychlejší pomoc dětem.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Německo slíbilo bojovat proti snahám o vydávání paralelních měn

18.09.2019 Německá vláda dnes schválila komplexní blockchainovou strategii, ve které slíbila, že bude bojovat proti snaze firem zavádět paralelní měny. Rozhodnutí německé vlády je dalším signálem, že plány provozovatele sociální sítě Facebook na zřízení vlastní měny libra v Evropě narazí na obtížné regulační překážky.
img

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2019

12.07.2019 Pokud chcete také využít výhod bitcoinového humbuku, měli byste pečlivě zvážit své možnosti. Má smysl nakupovat Bitcoiny v běžných cenách nebo investovat do produktů, jako jsou CFD a certifikáty spojené s cenovým vývojem kryptoměny?
img

Hranice 12 500 dolarů padla. Hodnota bitcoinu prudce roste

26.06.2019 Kryptoměnový trh byl polit živou vodou a začal dynamicky růst. Zatímco na začátku června letošního roku se celková tržní kapitalizace kryptoměn pohybovala kolem 270 miliard dolarů, dnes byla pokořena hranice 360 miliard dolarů. Výrazný vzestup ceny můžeme sledovat u nejznámější kryptoměny bitcoin, jejíž celková hodnota představuje zhruba 62 procent hodnoty všech kryptoměn.
C:\fakepath\TOP5-04062019-LV-9.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.06.2019 1) Australská centrální banka dnes snížila svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu na rekordní minimum 1,25 procenta. Reagovala tak na zpomalování růstu domácí ekonomiky. Poukázala rovněž na rostoucí hospodářská rizika pramenící ze sporů v mezinárodním obchodě.
C:\fakepath\bitcoin4.jpg

Přední světové banky plánují spustit společnou kryptoměnu

04.06.2019 Skupina předních světových bank v čele se švýcarskou UBS se chystá spustit užívání nové kryptoměny v přeshraničním obchodu. Zahájení projektu může představovat novou etapu v přijímání technologie blockchain, tedy databáze, která se používá u kryptoměn jako účetní kniha, bankovním sektorem, napsal list The Wall Street Journal. Plně funkční by měla být během jednoho roku.
img

Bitcoin prekonal úroveň 6000 USD

09.05.2019 Bitcoin tento týždeň dosiahol nový vrchol v roku 2019, čo predstavuje 45%-ný nárast oproti minulému mesiacu a takmer 100%-ný nárast od decembra.Trh s krypto-menou utrpel kvôli problémom s Bitfinexom. Pripomeňme si, New York Attorney General žaloval Finex Inc - spoločnosť, ktorá stojí za stablecoin Tether a Bitfinex za ukrývanie straty 850 miliónov dolárov. Masívna strata bola údajne krytá peňažnými rezervami spoločnosti Tether. Napriek tomu však býčie tempo zostáva na mieste, čo potvrdzujú aj následné cenové prírastky Bitcoinu. Z technického hľadiska bola psychologická úroveň 6000 dolárov prekonaná, ale teraz je otázkou, či sa cena môže posunúť dopredu bez korekcie.
img

Volatilita na Bitcoine poklesla na dvojročné minimum

26.03.2019 Posledné dni neboli veľmi pozitívne, keďže väčšina hlavných kryptomien zaznamenala pokles. Okrem toho, utorkové obchodovanie prinieslo ďalší pokles. Tieto poklesy však boli mierne. Treba však poznamenať, že Ethereum a Ripple sa priblížili ku kľúčovej úrovni supportu. Podľa CoinMarketCap, kapitalizácia celého trhu kryptomien predstavuje približne 136,5 miliardy dolárov, zatiaľ čo trhová kapitalizácia altcoins (okrem iného zahŕňa aj Bitcoin) sa nachádza pod úrovňou 67 miliárd dolárov.
img

Kryptosměnárna OKEx vkládá důvěru do britského trhu

25.03.2019 Po zavedení obchodování britské libry (GBP) na obchodní platformě C2C (zákazník-zákazník), směňující standardní měny na tokeny, navštívila společnost OKEx, světově nejvýznamnější burza digitálních aktiv na světě, Velkou Británii a na večerní networkingové akci pořádané včera v Londýně diskutovala se skupinou technologických nadšenců o vývoji blockchainu v zemi.
img

Kybernetická bezpečnost: význam hardwaru a blockchainu. Zakladatel Monero Hardware Michael Schloh von Bennewitz vystoupí s přednáškou

21.03.2019 Jak hardware a blockchain pomáhají zajistit kybernetickou bezpečnost dat? Na tuto otázku odpoví speciální řečník Blockchain & Bitcoin Conference Prague, zástupce kryptoměnového projektu Monero a zakladatel týmu Monero Hardware Michael Schloh von Bennewitz.
img

Fed uvažuje o zahrnutí kryptomien do záťažových testov

04.03.2019 Hlavné kryptomeny zaznamenali počas víkendu pokles. V pondelok pokračoval trh s kryptomenami v ďalšom poklese. bitcoin klesol k najnižším úrovniam za posledné dva týždne. S odvolaním sa na CoinMarketCap, trhová kapitalizácia celého trhu s kryptomenami klesla pod 127 miliárd dolárov, bitcoin dosiahol 52,4%-ný podiel na celkovej kapitalizácii kryptomien.
img

Opatrný týden, protože se blíží zveřejnění zprávy FOMC a amerických cel na auta

18.02.2019 Minulý týden podpořil prorizikový sentiment pokrok v čínsko-amerických obchodních rozhovorech, snaha vyhnout se dalšímu omezenému financování v USA a méně jestřábí Fed pomohli hlavním akciovým indexům v odrazu. Ceny ropy také uzavíraly týden v kladné oblasti v rámci výraznějšího omezení těžby OPEC a krátkodobých problémů v amerických rafinériích. Nedávné zveřejnění výsledků prosincového maloobchodního prodeje minulý čtvrtek jasně připomnělo, že ekonomika už není úplně růžová. V prosinci došlo k poklesu o 1,2 %, oproti očekávání o 0,1 %, což je největší pokles od září 2009. Švýcarské úsilí ve vývoji technologie blockchain se začíná projevovat, jelikož hlavní aktéři vyvíjejí nezvyklá řešení.
C:\fakepath\2018-2.png

Nejdůležitější ekonomické události roku 2018

17.12.2018 Rok 2018 se brzy stane minulostí, a tak je na čase se společně podívat na každoroční přehled všech důležitých a klíčových ekonomických událostí v tomto roce. Byl to rok velmi bohatý na důležité ekonomické události ve světové ekonomice a nuda na trzích rozhodně nebyla. Pojďme si tedy přehledně po jednotlivých měsících připomenout ty nejzajímavější okamžiky, které nám nabídly finanční trhy v roce 2018.
C:\fakepath\TOP5-10082018-LV-16.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

10.08.2018 1) Asijské akciové trhy uzavřely týden převážně v červených číslech, když byly nadále pod tlakem přetrvávajícího napětí z obchodní války mezi USA a Čínou. Investoři se soustředili také na japonská makrodata.
img

Jeff Bezos i Bill Gates mají pozitivní vztah k technologii blockchain. Kryptoměny zatím berou s rezervou

18.07.2018 „V případě, že by velké internetové společnosti začaly využívat kryptoměny k přímým platbám za své produkty a služby, výrazně by se zvýšila poptávka po kryptoměnách a došlo by k oživení celého trhu s kryptoměnami. V současné době však společnosti typu Amazon či Microsoft spíše testují technologii blockchain a kryptoměny akceptují jen omezeně,“ říká hlavní analytik Coinbank.
img

Kryptoměny mohou sloužit k nákupu umění

07.06.2018 „Technologie blockchain proniká do stále nových odvětví. Nově umožňuje dražit umění od světoznámých umělců. Díky tomu se komunita lidí kolem kryptoměn stále rozrůstá,“ říká hlavní analytik CoinBank.
C:\fakepath\TOP5-14052018-LV-21.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

14.05.2018 1) Většina asijských akciových trhů dnes zpevnila, když se investoři soustředili na končící výsledkovou sezónu a na mírný pokles cen ropy.
img

Draghi: Regulovat bitcoin? To není věcí ECB

13.02.2018 Regulovat bitcoin není věcí Evropské centrální banky (ECB). Prohlásil to dnes její šéf Mario Draghi a současně varoval veřejnost před riziky, která plynou z výkyvů ceny této kryptoměny. Úřady včetně centrálních bank se stále více setkávají s požadavkem, aby zasáhly a regulovaly trh s digitálními mincemi, který zažívá prudké cenové výkyvy i řadu krádeží.
C:\fakepath\Draghi-Mario.jpg

Regulovat bitcoin není věcí ECB, říká Draghi

13.02.2018 Regulovat bitcoin není věcí Evropské centrální banky (ECB). Prohlásil to dnes její šéf Mario Draghi a současně varoval veřejnost před riziky, která plynou z výkyvů ceny této kryptoměny. Úřady včetně centrálních bank se stále více setkávají s požadavkem, aby zasáhly a regulovaly trh s digitálními mincemi, který zažívá prudké cenové výkyvy i řadu krádeží.
img

Supply Chain a kryptoměny – 1. díl

11.02.2018 Cryptocurrencies a jejich „poslání“ uvnitř blockchain, jak se zdá, infiltrovaly většinu každodenního života. Jsme v po...
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Bitcoin pokračuje v poklesu, propadl se pod 6000 USD

06.02.2018 Kybernetická měna bitcoin dnes pokračuje v poklesu a na burze Bitstamp se propadla pod 6000 USD (téměř 122.000 Kč). Od počátku letošního roku bitcoin ztratil již více než polovinu hodnoty, upozornila agentura Reuters.
C:\\fakepath\\BTCUSDDaily.png

Týdenní pokles bitcoinu bude zřejmě nejvyšší od roku 2013

02.02.2018 Kryptoměny dnes výrazně klesají a některé z velkých ztratily více než 20 procent. Hodnota největší z nich, bitcoinu, se pak propadla pod 8000 dolarů (více než 162.000 Kč) a je na nejlepší cestě vykázat nejvyšší týdenní ztrátu od roku 2013. K propadu přispívají snahy regulačních úřadů po celém světě výrazně omezit tyto měny, což nutí investory prodávat, píše agentura Reuters.
C:\fakepath\TOP5-17012018-LV-20.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

17.01.2018 1) Meziroční tempo růstu spotřebitelských cen v eurozóně v prosinci podle očekávání zpomalilo na 1,4 % z listopadových 1,5 %. Vyplývá to z konečné zprávy, kterou dnes zveřejnil evropský statistický úřad Eurostat.
C:\fakepath\rok-2017.png

Nejdůležitější ekonomické události roku 2017

11.12.2017 Konec roku se nezadržitelně blíží, a proto je tu každoroční přehledné shrnutí všech důležitých ekonomických událostí v tomto roce. Událostí bylo velké množství, takže přinášíme pouze zkrácený výběr těch opravdu nejdůležitějších.
UBS-bank.jpg

Přední světové banky vytvářejí společnou kryptoměnu

31.08.2017 Šest předních světových bank se přidalo k projektu nové formy digitální měny pro platby finančních institucí prostřednictvím technologie blockchain, tedy databáze, která se používá u kryptoměn jako účetní kniha. V současné době se vedou jednání s centrálními bankami, do "oběhu" by se pak měla nová měna dostat koncem příštího roku, informuje list Financial Times.
Související klíčová slova: FXstreet | Money management | Bitcoin | Intervence | Řecko | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Fitch | Inflace | Deflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | OPEC | Koruna | BIS | G20 | HDP | Obchodní deník | Turecká lira | Programování | Kanada | Německo | Francie | Česká měna | Turecko | Apple | Analytik | New York | Ceny ropy | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Poptávka | Recese | Akciové tipy | Rizika | Politika | Import | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Akciová burza | Světové ekonomické fórum | Ekonomické události | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | AMEX | Akcie | Aktiva | Akvizice | Analýza | Transakce | Bankovní rada | Bloomberg | Bond | Breakout | Burza | CEO | CFD | CME | Centrální banka | Centrální banky | Certifikáty | Custody | DAX | Dluhopis | Dow Jones Industrial | ECB | ESM | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FOMC | Fed | Finanční trhy | Futures | Gap | ISIN | Index PX | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Korekce | Koš | Kurz | MMF | MT4 | Margin | Měna | Měny | NYSE | Nabídka | Obchodník | Platforma | Portfolio | Pozice | Příkaz | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizovat zisk | Retracement | Riziko | S&P 500 | Sentiment | Spread | Support | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Tržní riziko | VaR | Volatilita | Výkonnost | WTO | Wall Street | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Obchodování s cennými papíry | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | Bank of America | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Čínské akcie | Investoři | Fond | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Vývoj ceny | Aukce | Ekonom | Myšlení | Business | Pravděpodobnost | Zisk | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Zkušenosti | Deprese | Výsledky | Arbitráže | IEA | Euronext | Credit Suisse | ČSOB | Partners | Gold | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Světová obchodní organizace | Regulace | Obchodní transakce | Financování | Investovat | Eurostat | Makrodata | Devizové intervence | Facebook | LYNX | Satoši Nakamoto | Satoshi Nakamoto | BTC | Kybernetická měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Komunita | Semináře | Index | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Microsoft | Akcie online | Akcie Tesla | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | BH Securities | Brent | Britské libry | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Čínská ekonomika | Černá labuť | Dolar | Elektřina | Eura | Evropská banka | Evropské měny | Fiskální rok | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Hodnota eura | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investiční | Investing | Investování do akcií | Irsko | Jak investovat | Jedno euro | Koupit akcie | Koupit bitcoin | Libra | Lira | Maďarsko | Management | Market | Markets | Měna Bitcoin | Nákup akcií | Nemovitosti | Obchodní platformy | PayPal | Pro investory | Převodník měn | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Société Générale | Švýcarské banky | Trh | Tržní hodnota | Turecká měna | Twitter | Volkswagen | Webináře | WTI | Země EU | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | CNBC | ING | Báze | Bill Gates | EBITDA | Ekonomika EU | Indie | Jeff Bezos | REIT | ROCE | Commonwealth Bank | Itálie | Spojené státy | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Úvěr | Miliardář | Bohatý | Komise | Kontrakt | Rozhovor | Know-how | Burze | Podvědomí | Dow Jonesův index | Unicredit | Bank of New York Mellon | Royal Bank of Scotland | DPA | The New York Times | CNN | RBS | Microsoft | State Street | Burzovní společnosti | Nordea | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Mitsubishi | NATO | BNY Mellon | The Guardian | Black swan | Brazílie | Nákupy dluhopisů | Podnikatel | Podnikání | Ministr financí | Londýnská akciová burza (LSE) | Energie | Rada ČNB | Index německých akcií DAX | KBC | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Ekonomické fórum | Rosněfť | Agentura Reuters | Kybernetické měny | Hodnota bitcoinu | Bankovnictví | Americké firmy | Lídři | Firmy | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Širší index S&P 500 | Akcie v USA | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Velké banky | Deutsche Börse | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Index technologického trhu Nasdaq | Alibaba | Propad | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Kryptoměny | Ropné společnosti | Režim devizových intervencí | TradingView | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Agentura Fitch | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Erste | Saúdská Arábie | Tempo růstu | Prodej aut | Prodej nových osobních automobilů | Zajištění | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | Tesla | Nízká volatilita | Zahraniční firmy | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Hlavní index německých akcií DAX | Britská vláda | Světová obchodní organizace (WTO) | General Electric | Krize | FCA | Světové trhy | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Americká vláda | Měnové krize | Institucionální investoři | Příjmy | Alphabet | ČTK | Bankovní společnost | Zasedání americké centrální banky | Členské země EU | Hospodářská rizika | Hlavní ekonom | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Mercedes | Audi | Bitfinex | JPMorgan Chase & Co. | MUFG | LCH Clearnet | Bitstamp | Think Markets | Tržní kapitalizace společnosti | CoinDesk | Cena palladia | Breakout Trader | Bitcoin Cash | Investiční firmy | Utility Settlement Coin | USC | NEX | Canadian Imperial Bank of Commerce | Clearmatics Technologies | Velký třesk | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | Vývoj BTC/USD | Cena Etherea | Obchodování s bitcoinem | Hodnota všech kryptoměn | Coinmarketcap | Bitcoin futures | LYNX Trading | BTCUSD | Monero | BCH | LTC | ETH | ETC | Investice do bitcoinu | Ethereum blockchain | NEST | Air Berlin | Krádež kryptoměn | Nové kryptoměny | Crypto | Tether | Příznivci kryptoměn | Tržní kapitalizace kryptoměn | Reklamy na kryptoměny | Nebezpečné investice | Tržní hodnota kryptoměn | Obrovský růst cen | Pokles bitcoinu | Krypto burzy | Krypto burza | Lithium | Jak fungují akcie | Tvůrce bitcoinu | Digitální peněženky | Cena bitcoinu | Obchodní války | FinTech | CoinBank | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Německá centrální banka | Kryptoburza | Obchodní válka | Finex | Vývoj na finančních trzích | Obchodní napětí | Podniky | Asijské akciové trhy | Technologické akcie | Akcie Facebooku | Amazon (AMZN) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Blockchainový dluhopis | Bond-i | Royal Dutch Shell | USMCA | I-Trader | Finanční skupina | Platon Finance | Trh s kryptoměnami | PLTC | Daniel Tanner | Růst zisků | EK | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Základní úroková sazba | Společnost Apple | Prezident USA | Majetek | The Wall Street Journal | Blockchain & Bitcoin Conference | WEF | Obchodovat s akciemi | Kryptosměnárna | OKEx | Kryptosměnárna OKEx | Obchodování britské libry | Společnost OKEx | Burza digitálních aktiv | Světově nejvýznamnější burza | Nejvýznamnější burza | Mindxchange | NapoleonX | CoinBurp | Stasis | Swarm Fund | OKEx C2C | Platforma OKEx C2C | Obchodování GBP | Odměny za obchodování | Platforma OKEx | Akcie herních vývojářů | Rizikové akcie | Statistický úřad | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Nejznámější kryptoměny | NAGA | Měna USC | Fnality International | Fnality | NVDA | Stablecoin | Americké společnosti | Kryptoměna libra | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Společnost Gazprom | Gazprom | Defenzivní akcie | Coffee | Pokles cen | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Konglomerát | Indická ekonomika | AMZN | Thyssenkrupp | Televize CNBC | Paralelní měny | Bločenka | Projekt digitální měny | Stablecoiny | Vydávání paralelních měn | Overbalance | GOOGL | Investujte do akcií | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Formule 1 | Jak se stát lepším investorem | Cena akcie | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | McKinsey | Huawei | Digitalizace | Automobilky | Čistý zisk | Startup | Prezident Donald Trump | Německá vláda | IOT | Hongkong | LNG | Býčí signál | Objem | Čínské podniky | MSFT | Obchod | CETA | Alibaba Group | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Trader 2.0 | Vyšší riziko | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Ekonomiky eurozóny | BAT | XLM | Krypto novinky | Výrobce léků | USA a Čína | Index DOW | Jakub Kraľovanský | Americký Senát | Erste Group | Generální ředitel | PSA | GM | Hodnota kybernetické měny | Kybernetická měna Bitcoin | Vyšetřování | Amazon | Fortune | Miliardy | USDT | Technologie blockchainu | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | 5G | AFP | Předpovědi | Cla na dovoz hliníku | Investovat v roce 2020 | Na burze | Propouštění | Formule | Visa | General Motors | Čínské zboží | Další rozvoj | Rozvoj | Sociální sítě | Problémy | C2C | NAFTA | Pojišťovny | Těžba ropy v Rusku | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Světové obchodní organizace | Plyn | Kontrakty | Koruna zpevnila | Moskva | PSA Group | Worldpay | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Americká automobilka | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | UTC | Tata Steel | Farmaceutická společnost | Airbus | IAG | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Událostí ve světové ekonomice | Škoda Auto | Investujte | Americké centrální banky | Automobil | AXA | xStation5 | Biotechnologické společnosti | FB | AT&T | Aurora Cannabis | Pěstitel marihuany | CanniMed Therapeutics | Nejlepší akcie | Peking | Halving | Ziskovost | Exact Sciences | Intelligent Systems | Návratnost | Přežití bitcoinu | Russell 3000 | Celsius Network | Alex Mashinsky | Inovace | Půjčky v kryptoměnách | Změny globálního finančního systému | Bitcoinové bubliny | Největší bitcoinové bubliny | Budoucnost | Alibaba Group Holding | Krach | Digitální komunikace | Komunikace | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Kapitalizácia | Google | Samsung | Trhy | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pokles | Situace | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Ceny Bitcoinu | AML | Tvrdá práce | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Spekulativní kapitál | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Čínské ministerstvo | Spuštění bitcoinů | COVID-19 | Vývoj | Akcie Microsoft (MSFT) | WP | Prudký pokles | Indické akcie | Profitovat | Pád ceny | Automobilka | Historie | Onemocnění | Prudký pokles cen | Algoritmy | Koronavirová krize | Návrh zákona | Domácnosti | Pojišťovací společnosti | Růst | Koronavirové krize | Signál | Potenciál | Ekonomiky | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Války | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Microsoft (MSFT) | Průmyslové revoluce | Revoluce v technologii | Umělá inteligence | Investice do společností budoucnosti | 4. průmyslová revoluce | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia Corp | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Závislost | Práce | Hackerský útok | Jiří Makovský | Trade | Bitcoin dnes | Tweet | Růst výnosů | FOMO | Bezpečnost | Konzistentní zisk | Konsorcium | We-trade | Digitální revoluce v bankovnictví | Digitální revoluce | Revoluce v bankovnictví | Klienti ČSOB | Fujitsu | Spolková vláda | Umělé inteligence | Tisknout peníze | JDE | Exprezident | Václav Klaus | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Mladé generace | Kanye West | Ceny | Společnost Twitter | Útok na společnost Twitter | Exprezident Obama | WikiLeaks | Hack Twitteru | Josh Hawley | PlanB | Analytik PlanB | David Schwartz | Ripple David Schwartz | Mediální pokrytí | Trable kryptoměny | DeFi | Velký propad | HitBTC | PlatonCoin | Platon Life | Implementace Bitcoinu | Historie BTC | Pády Bitcoinu | Budoucnost BTC | Blízká budoucnost
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | FXstreet | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Technologický index
Technologický index Nasdaq
Technologický index Nasdaq Composite
Technologický Nasdaq
Technologický pokrok
Technologický sektor
Technologický trh Nasdaq
Technologický trh STAR
Technologičtí giganti
Technologie

Následující klíčová slova

Technologie blockchainu
Technologie kryptoměn
Technologie od Nokie
Technologie společnosti
Technologie 3D tisku
Techy
Teikoku Databank
Telavivská burza
Tel Aviv Stock Exchange
Tel Aviv 125
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral Markets new demo
Potvrďte prosím... Zavřít