Čtvrtek 05. srpen 2021 10:03
reklama
Swissquote Krypto
reklama
BOSSA ebook analyza
reklama
Purple Trading Jaroslava Tupého

Klíčová slova - Koncern Volkswagen

img

Akcie Volkswagen: Automobilka chce odkoupit Europcar za 2,5 miliardy EUR

04.08.2021 V dnešním příspěvku se zaměříme na akcie Volkswagen. Automobilový sektor je v současné době pod velmi silným tlakem díky snahám EU o rychlou elektrifikaci veškerých vozidel. Volkswagen a jiné automobilky na to samozřejmě musí reagovat. Mezi další zajímavé novinky patří například koupě Europcar a potenciální výstavba továrny na výrobu baterií do elektroaut v České republice.
img

Volkswagen má rekordní pololetní zisk, zvýšil celoroční výhled

29.07.2021 Německý automobilový koncern Volkswagen vykázal v pololetí rekordní provozní zisk 11,4 miliardy eur (291 miliard Kč). Ve stejném období roku 2019, tedy před pandemií, byl provozní zisk deset miliard eur, což byl do té doby rekord. Firma zároveň zvýšila celoroční prognózu. Výhled provozní návratnosti tržeb za celý letošní rok zvedla o 0,5 procentního bodu na šest až 7,5 procenta. Firma, jejíž součástí je i česká automobilka Škoda Auto, to uvedla ve svém dnešním sdělení.
img

Odbyt Škody Auto v pololetí stoupl o pětinu, v samotném červnu však klesl

16.07.2021  Odbyt automobilky Škoda Auto v prvním pololetí meziročně vzrostl o 20,8 procenta na 515.300 vozidel. V samotném červnu se však meziročně snížil, a to o pět procent na 89.900 vozů. Vyplývá to z údajů, které zveřejnil mateřský koncern Volkswagen. Odbyt celé skupiny Volkswagen v pololetí vzrostl o 27,9 procenta na 4,978 milionu vozů. V červnu se zvýšil o 6,5 procenta na 856.300 vozů.
img

Volkswagen čeká, že do 2030 bude polovina jeho prodaných vozů elektrických

13.07.2021  Největší evropská automobilka Volkswagen očekává, že do roku 2030 bude polovina jejích vozidel prodaných po celém světě poháněna bateriemi. Díky spolupráci mezi značkami a technologiemi také zvýšila cíl provozní marže, tedy podíl provozního zisku na tržbách, do roku 2025, a to na osm až devět procent z předchozích sedmi až osmi procent. Vyplývá to z dnešní strategie automobilky do roku 2030. Součástí skupiny Volkswagen je i česká Škoda Auto.
img

Bezemisní ekonomika? Kdo nebude ekologický, své podnikání těžko udrží

17.06.2021 Zelená energetika, auta, zelené úvěry i potraviny. Celý svět stupňuje úsilí proti globálnímu oteplování. Evropská unie zpřísnila své klimatické cíle – do roku 2030 chce snížit emise skleníkových plynů o 55 procent a do roku 2050 dosáhnout uhlíkové neutrality. To vše si vyžádá významné změny a masivní investice v energetice, průmyslu, dopravě i službách. Shodli se na tom účastníci diskusního setkání Institutu pro veřejnou diskusi (IVD) s názvem Udržitelné podnikání jako cesta k bezemisní ekonomice.
C:\fakepath\export-08042021-3.jpg

Index Exportu ČR dáva nádej na dynamické oživenie rastu ekonomiky

09.04.2021 Raiffeisenbank a Asociace exportérů mali včera tlačovú konferenciu o výsledkoch a výhľade českého exportu na najbližšie mesiace. Najžiadanejším vývozným artiklom sú stále automobily pričom celý automotive sektor je zasiahnutý cyklickým poklesom a prechádza obrovskými zmenami.
img

Zahraniční obchod v únoru lehce zklamal, nepříznivě na něj dolehly zádrhely v dodávkách ze světa, brexit i silnější koruna

08.04.2021 Zahraniční obchod ČR se zbožím v únoru mírně zklamal. Přebytek dosáhl hodnoty 22,5 miliardy korun, avšak trh předpokládal přebytek 26,2 miliardy. Navzdory mírného zklamání jde o relativně dobrý výsledek, přebytek je meziročně vyšší o 2,2 miliardy.
img

Český průmysl padá více, než se čekalo. Stahuje jej propad autoprůmyslu, jenž nastává kvůli výpadkům v dodávkách ze světa

08.04.2021 Českému průmyslu se letos nedaří. Statistici revidovali lednový údaj, kdy podle nynějších dat průmyslová výroba oslabila meziročně o pět procent, tedy nejvíce od loňského srpna. Propad pokračoval v únoru, jak ukazují dnes zveřejněná čísla. Průmysl se meziročně propadl o 2,6 procenta.
img

Odbyt automobilky Tesla v prvním čtvrtletí dosáhl nového rekordu

02.04.2021 Odbyt amerického výrobce elektromobilů Tesla se v letošním prvním čtvrtletí meziročně více než zdvojnásobil na rekordních 184.800 vozů. Překonal tak očekávání analytiků. Vyplývá to z tiskové zprávy podniku, v jehož čele stojí podnikatel Elon Musk.
C:\\fakepath\\d-18032021-lv.gif

Volkswagen se stal nejhodnotnějším podnikem v indexu DAX

17.03.2021 Německý automobilový koncern Volkswagen se dnes stal nejhodnotnějším podnikem v hlavním německém akciovém indexu DAX, vystřídal na tomto postu softwarovou společnost SAP. Informovala o tom agentura Reuters. Akcie Volkswagenu těží z příznivé reakce investorů na plánovanou expanzi podniku v oblasti elektromobilů.
img

Provozní zisk Škody Auto loni kvůli pandemii klesl o 54,4 procenta

16.03.2021 Automobilce Škoda Auto klesl v loňském roce provozní zisk o 54,4 procenta na 765 milionů eur (20 miliard Kč). K poklesu přispěly nižší objem prodeje kvůli pandemii nemoci covid-19, vývoj směnných kurzů a mimořádné výdaje spojené s emisemi. Tyto negativní dopady částečně zmírnila optimalizace nákladů. Oznámil to mateřský koncern Volkswagen.
img

Průmysl letos dopadá nejhůře za poslední měsíce. Škodí mu výpadky v dodávkách z Asie, brexit, posílení koruny i hrozba pandemické uzavírky

12.03.2021 Tuzemská průmyslová výroba se v lednu v neočištěném vyjádření propadla nejvýrazněji od loňského srpna. Meziroční pokles čítající 4,4 procenta je ještě horší, než se čekalo. Trh ve střední hodnotě odhadů analytiků oslovených agenturou Bloomberg předpokládal pokles o 4,3 procenta.
img

Zahraniční obchod v lednu zklamal, nepříznivě na něj dolehly zádrhely v subdodávkách z Asie, brexit i silnější koruna

09.03.2021 Zahraniční obchod ČR se zbožím v lednu mírně zklamal. Přebytek byl sice meziročně o 7,3 miliardy korun vyšší, když dosáhl hodnoty 24,6 miliardy korun, avšak trh předpokládal přebytek nad úrovní třiceti miliard korun.
img

Pět důvodů, proč teď v Česku tak zdražuje pšenice a mouka: cla, zdražení přepravy, sucho, nízké úroky a spekulanti a špatná úroda v Evropě

22.02.2021 Tuzemští mlynáři dnes ohlásili zdražování mouky o 20 až 25 procent kvůli vzrůstajícím cenám potravinářské pšenice. Ta vystoupala podle nových smluv až na 5800 korun za tunu. Bezprostředním důvodem je podle jejich vyjádření „celková situace na obilním trhu Evropy a silná poptávka po pšenici z ČR“. V pozadí tohoto vysvětlení jsou však další, hlubší důvody – těch je celkem pět. O jaké jde?
C:\fakepath\koronavirus-2020.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2020

14.12.2020 Rok 2020 se zcela jistě zapíše do historie. Byl to neuvěřitelný rok plný šílených událostí a v podstatě vše se točilo kolem koronaviru. A jelikož se blíží konec roku, tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice v tomto roce.
img

Strategii Volkswagenu by podle šéfa firmy lépe vyhovoval Biden

06.11.2020 Pro plány německého automobilového koncernu Volkswagen na masovou výrobu elektromobilů po celém světě by bylo příznivějším výsledkem prezidentských voleb ve Spojených státech vítězství kandidáta Demokratické strany Joea Bidena. Uvedl to dnes šéf koncernu Herbert Diess.
img

Koncern VW i samotná Škoda Auto v září zvýšily odbyt

16.10.2020 Německý automobilový koncern Volkswagen i česká dceřiná značka Škoda Auto v září po koronavirovém propadu zvýšily odbyt. Skupina Volkswagen prodala 933.600 aut, což je meziročně o 3,3 procenta více, Škoda Auto pak odbyt zvýšila o 2,6 procenta na 104.600 vozů. Koncern to uvedl v dnešní tiskové zprávě.
img

Navistar odmítl nabídku na převzetí od divize Volkswagenu

14.09.2020 Americký výrobce nákladních automobilů Navistar International odmítl nabídku na převzetí, kterou mu předložil konkurent Traton z německého koncernu Volkswagen. Firma dnes oznámila, že nabídka ji sice podhodnocuje, ale je startovním bodem pro další jednání o případné transakci.
C:\fakepath\FX3.jpg

Analytici: Propad technologických akcií je návratem k normálu

11.09.2020 Propad světových technologických akcií, které od počátku září klesly nejvíce od letošního března, je návratem k normálním cenám po období nevázaného optimismu a nákupů. Shodli se na tom analytici oslovení dnes ČTK. Společnosti Amazon, Alphabet, Facebook a Microsoft propadly v týdnu o desetinu hodnoty, firma Apple o 16 procent a společnost Tesla dokonce o zhruba čtvrtinu.
img

VW prý může brzy předstihnout Teslu ve výrobě elektromobilů

06.09.2020  Německý automobilový koncern Volkswagen by mohl v blízké budoucnosti předstihnout amerického konkurenta Tesla v objemu výroby elektromobilů i v softwaru. Uvedl to šéf závodní rady Volkswagenu Bernd Osterloh v rozhovoru s německým listem Welt am Sonntag. Tesla, v jejímž čele stojí známý podnikatel Elon Musk, je považována za průkopníka v oblasti elektromobilů.
img

Provozní zisk Škody Auto v pololetí prudce klesl

30.07.2020 Provozní zisk automobilky Škoda Auto se v prvním pololetí propadl téměř o tři čtvrtiny na 228 milionů eur (zhruba šest miliard Kč) z 824 milionů eur před rokem. Oznámil to mateřský koncern Volkswagen. Automobilový průmysl letos těžce zasáhla koronavirová krize. Tržby Škody Auto v pololetí klesly o více než čtvrtinu na 7,5 miliardy eur (196,5 miliardy Kč) z 10,2 miliardy eur před rokem.
img

Odbyt automobilky Škoda Auto v pololetí klesl téměř o třetinu

17.07.2020  Automobilce Škoda Auto v letošním prvním pololetí klesl meziročně odbyt o 31,3 procenta na 426.700 vozů. Oznámil to dnes mateřský koncern Volkswagen. Poptávku po automobilech letos výrazně ovlivnila koronavirová krize. V červnu se už ale odbyt Škody Auto meziročně snížil pouze o 16 procent na 94.600 vozů po květnovém propadu o více než 45 procent.
img

Volkswagen odškodní majitele vozů s upraveným softwarem

26.05.2020 Průlomový rozsudek uděluje společnosti Volkswagen povinnost odškodnit majitele vozů s upraveným softwarem. Spolkový soudní dvůr v případu rozhodoval poprvé.
img

VW po verdiktu německého soudního dvoru nabídne odškodnění

25.05.2020 Německý automobilový koncern Volkswagen chce ukončit soudní spory s majiteli vozů, které mají upravený naftový motor. Automobilka to podle agentury DPA oznámila po dnešním verdiktu německého nejvyššího soudu. Ten konstatoval, že výrobce musí vyplatit náhradu zákazníkům, s jejichž auty bylo záměrně manipulováno s cílem jednorázově snížit emise.
C:\fakepath\ger-05052020-lv.gif

Německé automobilky chtějí podporu, ozývá se ale hlasitá kritika

05.05.2020 Německé automobilky, kterým kvůli koronaviru prudce klesl odbyt, se stále hlasitěji dožadují státní podpory na nákup nových aut. Požadavky klíčového sektoru německé ekonomiky, jehož pověst značně poznamenal skandál s manipulováním emisí, sice nacházejí pochopení u řady německých politiků, mají ale i mnoho odpůrců. O možných cestách z krize způsobené pandemií dnes se zástupci automobilek jedná kancléřka Angela Merkelová.
C:\fakepath\forex-2019.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2019

16.12.2019 Blíží se konec roku a je na čase připomenout si nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2019. V tomto pravidelném každoročním článku se podíváme na přehledné shrnutí všech hlavních událostí, které ovlivňovaly světové finanční trhy – akcie, komodity, dluhopisy a forex. Vše je přehledně shrnuto do jednotlivých měsíců a dnů. Připomeňte si tak vše podstatné, jakými událostmi si prošly centrální banky, světové ekonomiky, akciové korporace, burzy a měny.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Price Action | Brexit | Čína | Japonsko | Finance | Expert | Akciový index | Fitch | GBP/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Analytik | ETF | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Export | Průmyslová výroba | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Ekonomické události | Obchodování na burze | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciové fondy | Akumulace | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bankovní rada | Bloomberg | Bod | Burza | CFD | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | DAX | Dividenda | ECB | ESM | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Fed | Finanční trhy | Futures | Fúze | High | IFO index | IPO | Index PX | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Lot | Low | MMF | Margin | Marže | Mezinárodní obchod | Měna | Měny | Nabídka | Nákupní cena | Obchodník | Opce | P/E | Platforma | Poplatek | Prémie | RSI | Rating | Ratingová agentura | Riziko | Ropa | S&P 500 | Standard & Poor's 500 | Statut | Trader | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VaR | Výnos | WTO | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Banky | EUR | USD | Commerzbank | Barclays | Dluhopisy | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | FTSE | Ekonomika Spojených států | Americký prezident | Úroková sazba | Spekulanti | Investoři | Produkce ropy | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Ekonom | Myšlení | Business | Pravděpodobnost | Zisk | Těžba ropy | Výsledky | Bohatství | London Stock Exchange | Euronext | ČSOB | Partners | Gold | Obchodovat | Ondřej Hartman | Deutsche Bank | Světová obchodní organizace | Regulace | Investiční společnosti | Investovat | Eurostat | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Bankrot | Ceny akcií | Vzdělávání | Raiffeisenbank | Aktivum | EPS | Index | Podpora | Průlom | Akcie Erste | Akcie Shell | Akcie Tesla | Akcie Volkswagen | Akciové burzy | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Brent | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | CZK | Česká ekonomika | České akcie | Dolar | Ekonomika USA | Eura | Evropská banka | Exchange | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Graf | HDP Číny | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Investiční | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Kurs koruny | Kurs koruny k euru | Kurzy | Libra | Maďarsko | Management | PayPal | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Státní dluhopisy | Trh | Tržní hodnota | Volkswagen | Webináře | Země EU | Zemní plyn | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zprávy | Zisky | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | EV | Jeff Bezos | Ministerstvo financí | Obchodní den | Petr Kellner | Provozní marže | Range | ROCE | ROE | Itálie | Spojené státy | Tržby | Clearing | Úvěr | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | Komise | 1 milion | Burze | Aramco | Markit | Dow Jonesův index | Sky News | Royal Bank of Scotland | DPA | Jefferies | Microsoft | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Agentura AP | Barrick Gold | Agentura DPA | Průmyslová produkce | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Ministr financí | Stock Exchange | Evropské banky | Snižování úrokových sazeb | Precedens | Energie | Rada ČNB | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Agentura Reuters | Investiční firma | Forbes | Pozornost investorů | Firmy | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Economic | Inflační tlaky | Akcie v USA | Televize Sky News | IHS | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Program nákupu dluhopisů | Objem investic | Vladimir Putin | Americký akciový index | Panické výprodeje | S&P Global | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Světové centrální banky | Alibaba | Propad | Handelsblatt | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Cena mědi | Zahraniční investice | Ztráty | Posílení koruny | Nejistota | Erste | Unipetrol | Saúdská Arábie | London Stock Exchange (LSE) | Akcionáři | FTSE 100 | Šéf společnosti | Tesla | Kapitalizace | Výhled | Obchodování na newyorské burze | Poplatky | Rekordní maxima | Propad akcií | Exxon | Chevron | Světová obchodní organizace (WTO) | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | FCA | Finanční ústav | Výběr zisků | Výnosy | Japonská vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Softbank | ARM Holdings | Příjmy | Alphabet | ČTK | Rada MMF | Internetové firmy | Pokles ekonomiky | HDP eurozóny | Program kvantitativního uvolňování | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Audi | IHS Markit | MUFG | Vstup na burzu | Cena palladia | Vývoj směnných kurzů | Anadarko Petroleum | ESMA | Obchodování na trzích | Airbnb | Obchodní války | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | OPEC+ | Obchodní válka | Renaissance Capital | Globální hospodářský růst | USMCA | I-Trader | Přímé zahraniční investice | Dodávky ropy | Primární nabídka | Daňové úlevy | Starteepo | EK | Evropská komise | Pohyby na trzích | Základní úroková sazba | Veřejný dluh | Česká firma | Refinitiv | Inflační vývoj | Čínské firmy | Společnost Apple | Ukončení obchodní války | SABIC | Obchodovat s akciemi | FCC | Vysoké zisky | Globální dluh | Primární nabídka akcií | Zvýšení sazeb | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Světové finanční trhy | Uber Technologies | Statistický úřad | Tržní hodnota Microsoftu | Český průmysl | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Nejznámější kryptoměny | Merlin Entertainments | Akcie firmy | BrandZTop | Nabídka akcií | Americké společnosti | Digitální daň | Blackstone | Pokles cen | Akcie automobilky | Výkonný ředitel | Ministerstvo obchodu | Tomáš Pfeiler | Akcie týdne | Americká cla | Cla na čínské zboží | Thyssenkrupp | Sběratel | Kristalina Georgievová | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | Saudi Aramco | Italská vláda | Vlastní akcie | Thomas Cook | Manipulace s akciovým trhem | ESG | Jak se stát lepším investorem | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Hospodářské dopady | Cena akcie | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Hospodářské krize | Platební společnost | TikTok | Huawei | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Rozpočtový schodek | Deficit | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Ropná firma | Ropný gigant | Německá vláda | Trinity | Indigo | Objem | Dovoz čínského zboží | Bílý dům | Obchod | Německý průmysl | Obchodní dohody | Spojené státy a Čína | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | ČSÚ | Konkurenceschopnost | Předseda představenstva | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Ekonomiky eurozóny | Technické analýzy | Pfizer | Výrobce léků | Výrobce léků Pfizer | USA a Čína | Růst cen | Borsa Italiana | Bilance | Index DOW | Erste Group | Avast | Generální ředitel | PSA | GM | Odhad růstu světové ekonomiky | Obchodní spor | Statistici | Si Ťin-pching | Vyšetřování | Labouristé | Amazon | Tiffany | LVMH | Miliardy | EBRD | Sdružení automobilového průmyslu | Hong Kong | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Walt Disney | 5G | AFP | Meziroční růst HDP | Index Exportu | Automobilový sektor | Otto Daněk | Financovat | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Průmysl | Na burze | Nabídka Aramco | Firma Apple | Abkajk | Churajs | General Motors | NTT | Docomo | Čínské zboží | Největší ropná firma | Největší ropná firma světa | Rozvoj | Paul Volcker | Statut celebrity | Celebrity | Bývalý šéf americké centrální banky | Zdražování | Problémy | NAFTA | Americké ministerstvo práce | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Primární nabídka Aramco | Firma Saudi Aramco | Ropná firma Saudi Aramco | Konzervativní strana | Světové obchodní organizace | Konzervativci | Plyn | Koruna zpevnila | Prohlášení | Prohlášení čínské vlády | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo | Yahoo Japan | Alstom | Amcor | Moskva | Jim Yong Kim | Prezident Světové banky | David Malpass | Newmont Mining | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Bemis | Embraer | Časopis Forbes | EASA | Fidelity National Information Services | FIS | Worldpay | Internetový gigant | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Americká ropná společnost | První den obchodování | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Avon Products | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | UTC | Tata Steel | BrandZTop 100 | Patrick Drahi | Největší americký výrobce léků | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Francouzský Senát | Federální obchodní komise | FTC | Mylan | Upjohn | Měnový výbor centrální banky | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Amgen | Nissan Motor | Apple Arcade | Apple TV+ | Ropná zařízení | Zmírnění chudoby | Zmírnění chudoby ve světě | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Společnost IAG | Akciový index Dow Jones | Největší primární nabídka akcií | Harmony | Goldcorp | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Array Biopharma | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Škoda Auto | Míra | Akciové korporace | Úroky | Konec roku | Bankovní rada České národní banky | Předseda | Americké centrální banky | Automobil | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Nejziskovější | Disney | Ministr hospodářství | Peter Altmaier | Lámání rekordů | Uber | Česká zbrojovka | Ztráta | NERV | Miliardy korun | Cena pšenice | Demokratické strany | Peking | Wirecard | Hospodaření | Paschal Donohoe | Analytik Cyrrusu | Američané | Návratnost | Odškodné | General Motors (GM) | Výroba aut | Výroba aut v Německu | Daimler | VDA | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Zahraniční obchod ČR | Asociace exportérů | Výpočet Raiffeisenbank | Prognóza IE | Elektrické vozy | Ifo | Zemědělství | Nový rekord | Ministerstvo práce | Čínský vicepremiér Liou Che | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Silnější koruna | Analytička | Přebytek bilance | Americké ministerstvo financí | SAP | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Nájemné | Vyplácení dividend | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Kancléřka Merkelová | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | Koronavirus | Paypal Holdings | Tržní hodnota Tesly | Hodnota Tesly | Brand Finance | Značka Amazon | Google | 100 miliard dolarů | Trhy | Šíření nového koronaviru | Světová zdravotnická organizace | WHO | Pražské burzy | Reakce investorů | Negativní dopad | Pokles | Situace | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | Burzy v Šanghaji | Boeing | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Zlepšení | Úsilí | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Výdaje | Převody peněz | Běžní investoři | Adidas | Americká společnost | Rozhodování | Velmi bohatý | Postmates | Snowflake | Americké ekonomiky | Růst britské ekonomiky | Britský statistický úřad | Firemní sektor | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Deutsche Telekom | Bentley | Gilead Sciences | Japonská automobilka | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Snížení těžby | Výkyvy | WP | Videokonference | Restrikce | Negativní hospodářské dopady | Aerolinky | Brusel | Letectví | Generální ředitel ČEZ | Největší propad | TPCA | Kolínská automobilka | Společnost Saudi Aramco | Burzy cenných papírů | Hyundai | Automobilka | Dopady pandemie | Historie | Internetový obchod | Obchod Amazon | Koronavirová krize | Unilever | MPO | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Ducati | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | Bugatti | Lamborghini | Motocykly Ducati | Motocykly | Návrh zákona | Asociace | Výrobce letadel | Ministryně financí | Sněmovna reprezentantů | Růst | Německý parlament | Roberto Azevedo | Koronavirové krize | Ratingová agentura S&P | Biliony USD | Biliony | Potenciál | Sněmovna reprezentantů USA | Německý statistický úřad | Šíření nákazy | Fiat Chrysler | Ekonomiky | Společnost Walt Disney | VW | Člen představenstva | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Schodek | Organizace | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Závislost | Práce | Model Y | Údaje | IATA | DPH | Obchodovat s cennými papíry | Možnosti obchodování | Dopady koronavirové krize | Ministři | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Německé automobilky | Snížení produkce | Nejvyšší soud | Výpadky | Více peněz | Vládnoucí strana | Chesapeake Energy | Jaromír Sladkovský | Ředitel Raiffeisen | Ředitel Raiffeisen investiční společnosti | Posílení | Amazon Jeff Bezos | Výrobce letadel Boeing | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Automobilka Ford Motor | Zisk automobilky | Zisk automobilky Škoda | Provozní zisk automobilky Škoda | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Shell | Energetická společnost | Gilead | Společnost Gilead | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Benjamin Gehrs | Expert Greenpeace | Greenpeace | Ekonomická poradkyně | Monika Schnitzeová | Poradkyně německé vlády | Herbert Diess | Šéf Volkswagenu | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Dovoz | Vývoz | Alternativní taxislužby | Státy eurozóny | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Toyota Motor | Společnost Avast | Členské státy | Členské země | T-Mobile | Auta | Vakcína | Moderna | Jukos | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Americká média | Renault | JDE | Unie | ČR | Prezidenti a premiéři | Salesforce | Hertz | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Výrobce aut | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | Dušan Jilčík | Starteepo Dušan Jilčík | Zbrojovka | Londýnské burzy | Obchodovaný objem | Vedení společnosti | Německé vládní strany | Hertz Global Holding | Hertz Global | Rozpočtový deficit USA | Nestlé | Prodeje automobilů | Proticyklické kapitálové rezervy | Dluh Británie | Covid | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Představenstvo | Výrobci aut | Chesapeake | Český stát | Den obchodování | Letošní úroda | Úroda | Společnost Uber | Ant | Michal Lukáč | Japonská společnost | Nový trend | Americký výrobce letadel | Americká společnost Apple | Šance | Stellantis | Chrysler | Ceny | Praha | Odbyt automobilky | Odbyt automobilky Škoda Auto | Spotřební daně | Technologické společnosti | Společnost Chevron | Salesforce.com | Burzovní hodnota | Model 3 | Porušení pravidel | Provozní zisk Škody Auto | Čínská společnost | Ant Group | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Americké ministerstvo spravedlnosti | eMan | Marks & Spencer | Virgin Galactic | Veřejný dluh Británie | Airbus Group | Americký soud | Fisker | Elektrická auta | Klimatické změny | Rentabilita | Transparentnost | Zdanění | Navistar | Navistar International | Traton | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Nvidia | Qualcomm | Pokles exportu | Snížení emisí | Budoucí vývoj | Zadlužení Německa | Americký podnik | Elektromobily | Abhijit Banerjee | Plynovody | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Klimatický plán | Snížit emise | Biden | Česká republika | Cineworld | Společnost Cineworld | Odvolací soud | Měnový fond | Paul Milgrom | Robert Wilson | iPhone | Výrobce letecké techniky | Masivní investice | Koncern VW | Koncern | Digitální převody peněz | Nařízení | Newmont | První obchodní den | Bidenovo vítězství | Odklad splátek | Přebytek zahraničního obchodu | T-Mobile US | Společnost Pfizer | MRNA | Producent ropy | Praktické tipy | Nio | Akcie americké společnosti | Norwegian Air Shuttle | LATAM Airlines | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Vakcinace | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | Lego | Finanční společnost | PX Pražské burzy | Boeing 737 Max | Nízké úroky | Počasí | Růst ceny | Dobrý výsledek | Autopůjčovna Hertz | Společnost Tesla | Cestovní kancelář | SPCE | WallStreetBets | Výrobní aktivity | Pandemie covidu-19 | Dlouhodobý investor | Zisk Škody | Index Exportu ČR | Sono Motors | Aptera | Škoda ENYAQ | Emise skleníkových plynů | Cenové úrovně | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Plány | Cíle | Příležitosti | Bezemisní ekonomika | Dekarbonizace | Jan Kalina | Gigafactory | Zelená energetika | Graf akcie | CO2 | Cena Virgin Galactic akcie | Cena Virgin Galactic | Virgin Galactic akcie | MAN | Největší evropská automobilka | Evropská automobilka Volkswagen | Odbyt Škody Auto | Odbyt Škody | Odvětví | Divize | Rekord | Moderna akcie | Spikevax | Moderna akcie (MRNA) | Analýza Moderna akcie | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Firemní značky | Divize finančních služeb | Náhoda | Účetní období
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | FXstreet | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Komplexní ekonomický dialog
Kompozitní index
Komunální dluhopisy
Komunikace
Komunistická strana
Komunita
Komunita Reddit
Konání valné hromady
Koncentrace
Koncern

Následující klíčová slova

Koncern VW
Konec binárních opcí
Konec binárním opcím
Konec cenové války
Konec daně z nabytí nemovitostí
Konec dolaru
Konec eura
Konec fiat měn
Konec hotovosti
Konec intervencí ČNB
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading Ebook 5 strategii
Potvrďte prosím... Zavřít