Sobota 23. říjen 2021 15:27
reklama
Swissquote Bank
reklama
Dukascopy
reklama
Purple vyroci
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Nestlé

img

Velké podzimní zdražování potravin se blíží

14.10.2021 Potraviny se budou na podzim zdražovat, zdraží se vše, od kávy, přes sušenky po pivo. Dosud se zvyšování cen potravinám vyhýbalo, letos už potraviny stranou nezůstanou. Inflace může být do konce roku až sedmi procentní, to je skoro nejvyšší za poslední čtvrt století.
img

Pozor, výrobci potravin mohou kvůli blížící se velké inflaci nenápadně zmenšovat balení či gramáž. Velké podzimní zdražování potravin postihne vše, od kávy, přes sušenky po plechovkové pivo

13.10.2021 Potraviny se dosud držely spíše stranou velké vlny zdražování, která zalila Českou republiku. Celková inflace ale může ještě do konce letošního roku atakovat úroveň až sedmi procent, skoro nejvyšší za čtvrtstoletí, a potraviny tentokrát už tak stranou nezůstanou. Zákazník tak musí být na pozoru. Výrobci potravin a nápojů v čase citelné inflace často raději potají zmenšují gramáž nebo objem, aby cenovým zdražením zákazníka od koupě neodradili. Zákazník si ovšem i tak pochopitelně pohoršuje. Za stejnou cenu dostává méně.
img

Blíží se velké podzimní zdražování potravin. Postihne vše, od kávy, přes sušenky po plechovkové pivo

12.10.2021 Potraviny se dosud držely spíše stranou velké vlny zdražování, která zalila Českou republiku. Celková inflace ale může ještě do konce letošního roku atakovat úroveň až sedmi procent, skoro nejvyšší za čtvrtstoletí, a potraviny tentokrát už tak stranou nezůstanou. Naráz totiž zapůsobí hned několik příčin, které se spojí v hořký koktejl potravinové drahoty.
img

Evropě letos hrozí „plynový hladomor“ – ceny zemního plynu dramaticky rostou, do Evropy jej proudí málo, takže se nestačí doplňovat zásobníky. Zdraží kvůli tomu i potraviny

05.09.2021 Topná sezóna letos kvůli chladnému počasí začala na některých místech Česka nezvykle brzy, už koncem srpna. Jde jen o další vrásku na čele dodavatelům plynu. Ti se totiž potýkají se závratným růstem jeho cen zatím hlavně jen na evropském velkoobchodním trhu.
img

Inflace rapidně zrychluje, takže pozor na „smrskflaci“. Výrobci potají zmenšují velikost balení, aby nemuseli tolik zvyšovat cenu

29.08.2021 Růst cen potravin a nealkoholických nápojů byl loni citelný. Zdražení činilo 4,5 procenta. Nyní se růst cen potravin uklidnil, nicméně obecná inflace rapidně zrychluje. Ke konci roku bude atakovat úroveň čtyř procent, kterou možná i přeskočí. Růst spotřebitelských cen tak bude nejmarkantnější za 13 let.
C:\fakepath\akcie-26072021-7.jpg

Ako vyberať akcie do dlhodobého portfólia a prečo práve Conformis?

26.07.2021 Dnes sa pozrieme bližšie na jednu zaujímavú medicínsko-technologickú firmu, prečo ju mám v portfóliu, čo sa v nej udialo za posledného pol roka, ktorá svetoznáma investičná spoločnosť nedávno nakúpila jej akcie a ako pristupujem k tvorbe akciového portfólia. Hovorím o spoločnosti Conformis a verím, že o nej ešte budete počuť.
img

Bezemisní ekonomika? Kdo nebude ekologický, své podnikání těžko udrží

17.06.2021 Zelená energetika, auta, zelené úvěry i potraviny. Celý svět stupňuje úsilí proti globálnímu oteplování. Evropská unie zpřísnila své klimatické cíle – do roku 2030 chce snížit emise skleníkových plynů o 55 procent a do roku 2050 dosáhnout uhlíkové neutrality. To vše si vyžádá významné změny a masivní investice v energetice, průmyslu, dopravě i službách. Shodli se na tom účastníci diskusního setkání Institutu pro veřejnou diskusi (IVD) s názvem Udržitelné podnikání jako cesta k bezemisní ekonomice.
img

Investice do kávy: Nejlepší kávové akcie v roce 2021

27.05.2021 Investování do kávových akcií není asi první věc, která lidem při vstupu na burzu přistane na mysl. Přesto se jedná o perspektivní odvětví s mnoha investičními příležitostmi. V následujícím článku probereme vše, co potřebuje vědět, pokud se chystáte investovat do kávového sektoru. Podíváme se na historii kávy a také na aktuální situaci na trhu s kávou.
img

Home office stojí pracujícího Čecha průměrně skoro 1400 korun měsíčně. Na dojíždění ušetří jen část pracovníků

09.03.2021 V současné době se intenzivně diskutuje větší zapojení Čechů do home officu, tedy do práce z domova. V Česku může být na práci z domova převedena zhruba třetina všech pracovních míst, z tohoto počtu je však home office nyní uplatněn jen zhruba na polovině. Existuje tedy značná rezerva pro přechod dalších pracovníků na práci z domova, což by snížilo celkovou mobilitu obyvatelstva, a přispělo tak ke stlačení intenzity šíření nákazy onemocněním covid-19.
img

Graf dňa - Káva (23.02.2021)

23.02.2021 Ceny kávy včera prudko vzrástli a dosiahli 14-mesačné maximum. Zrážkové predpovede počasia pre hlavné kultivačné oblasti v Brazílii sa považujú za hlavný dôvod nárastu. Očakáva sa, že nadmerné zrážky počas nasledujúcich dvoch týždňov spôsobia lokálne záplavy a môžu poškodiť plodiny. Okrem toho správy od veľkých potravinárskych spoločností, ako napríklad Nestle, ukazujú, že dopyt po káve sa drží na stabilnej úrovni. Kombinácia vyššie uvedeného vyvíja veľký tlak na ceny kávy. KÁVA včera vzrástla o približne 4,5% a dostala sa nad hornú hranicu stúpajúceho kanála. Komodita sa krátko obchodovala nad hladinou 135,00 - na najvyššej úrovni od polovice decembra 2019.
img

Týdenní tržní výhled: Zasedání FOMC, PMI index a výsledky společností jsou v centru pozornosti

15.02.2021 Tento týden se všichni bedlivě soustředí na komoditní trhy, jelikož investiční banky od JP Morgan a Goldman Sachs tvrdí, že by mohl začít nový komoditní super-cyklus. Ceny ropy budou pravděpodobně klíčovým zaměřením, protože ceny vzrostly téměř o 80 % z listopadových minim.
C:\fakepath\london8.jpg

FT: Největší burzou v Evropě je Amsterodam - předstihl Londýn

11.02.2021 Největší akciovou burzou v Evropě se po brexitu stal Amsterodam, který tak předstihl dosud kralující Londýn. V lednu se na různých nizozemských obchodních platformách denně zobchodovaly akcie v průměru za 9,2 miliardy eur (237 miliard Kč), což je ve srovnání s prosincem více než čtyřnásobek. S odvoláním na údaje společnosti CBOE Europe to napsal britský deník Financial Times (FT).
C:\fakepath\brexit10.jpg

Analytici: Dohoda o brexitu je dobrou zprávou pro ekonomiku ČR

27.12.2020 Dnešní dohoda mezi EU a Velkou Británií o podobě budoucích vztahů po konci přechodného období po brexitu je dobrou zprávou pro českou ekonomiku. Shodla se na tom většina analytiků, které dnes oslovila ČTK. Dosavadní nejistota byla podle nich pro podnikatele problém. Uzavření dohody, kterou ještě musí schválit Evropský i britský parlament, dnes oznámili britský premiér Boris Johnson a předsedkyně Evropské komise (EK) Ursula von der Leyenová.
img

Dohoda o brexitu je na světě. Jde o dobrou zprávu pro českou ekonomiku, které zachrání čtyřicet miliard korun exportu ročně

24.12.2020 Dohoda o brexitu je hotova, čtyři a půl roku trvající drama končí. Dnes odpoledne dotažení dohody potvrdily obě strany vyjednávacího stolu, Spojené království i Evropská unie.
img

Brexit bez dohody je pravděpodobnější než ten s dohodou, zní dnes Bruselem. Čechy by brexit bez dohody ochudil a zdražil by jim dovážené zboží

11.12.2020 V mnohaletém dramatu jménem brexit dochází teprve nyní na opravdovou „hru nervů“. Obě „rozvádějící“ se strany, Spojené království i Evropská unie, dávají okázale najevo, že jsou smířeny s tím, že k žádné dohodě nedojde. Šéfka Evropské komise Ursula von der Leyenová dnes na summitu EU řekla lídrům jednotlivých členských zemí EU, že brexit bez dohody je nyní pravděpodobnější než brexit s dohodou. Podobně si vyjadřují i další představitelé EU. Zároveň však dodávají, že čas na dojednání dohody běží ještě do neděle.
img

Riziko brexitu bez dohody stoupá každou hodinou. Čechy by ochudil a zdražil by jim dovážené zboží

09.12.2020 Britský premiér Boris Johnson a šéfka Evropské komise Ursula von der Leyenová se dnes večer v Bruselu budou snažit na poslední chvíli odvrátit hrozbu brexitu bez dohody. Koncem letošního roku totiž končí přechodné období, během něhož se Londýn s Bruselem měly dohodnout na uspořádaní svých vztahů po odchodu Spojeného království z EU, k němuž došlo letos v lednu.
img

Ranní okénko - Hrozí další restriktivní opatření

21.10.2020 Česká vláda dnes znovu zasedne k jednacímu stolu a zhodnotí účinnost dosavadních restriktivních opatření a případných nutných změn. Vzhledem k tomu, že denní přírůstek koronavirových případů zůstává vysoko, lze předpokládat, že vláda přistoupí ke zpřísnění restriktivních opatření. Pravděpodobně by tak došlo k dalšímu omezení ve službách a provozování obchodů, což by nás dále posunulo k lockdownu, který jsme zažili na jaře. Dnešní den je tak pravděpodobná volatilita v kurzu koruny.
img

Ranní nadhoz - Čeká nás den nabitý informacemi

30.07.2020 Včerejší měnověpolitické zasedání amerického Fedu v souladu s očekáváními nepřineslo změnu nastavení měnové politiky. Šéf centrální banky Powell pak ve svém vystoupení zdůraznil, že epidemie koronaviru znovu hrozí zpomalit tamní ekonomiku a naznačil, že ani v dohledné době nelze čekat zpřísnění úrokových podmínek. Podobně jako to známe z Evropy, i americká centrální banky zesiluje svůj apel na vládu, aby zintenzivnila fiskální stimulaci ekonomiky.
img

OTC obchodování – příležitosti a rizika Over-The-Counter trhů

17.07.2020 Over-the-counter obchodování, také známé jako OTC obchodování, se týká transakcí, které nejsou prováděny na oficiální burze. Co přesně znamená OTC obchodování a jaké jsou jeho výhody a nevýhody? V následujícím článku se dozvíte vše, co potřebujete vědět o OTC obchodování.
img

10 nejstabilnějších akcií: kvalitní akcie, které můžete držet navěky

03.07.2020 Dlouhodobá akumulace aktiv – nejúčinnější forma investování, kterou preferuje jeden z nejznámějších světových investorů – Warren Buffett. Ten prohlásil, že nejlepší investiční horizont je „na věky“. Buffet napsal v roce 1988 dopis akcionářům své investiční společnosti Berkshire Hathaway, ve kterém konstatoval: „Když vlastníme akcie ve vynikající společnosti s vynikajícím managementem, pak naše preferovaná doba držení je navždy „.
img

Analýza Fidelity International: GRANOLAS představují příležitost v evropských akciích

16.06.2020 Pandemie Covid-19 posílila některé trendy z posledních let. Na pořadu dne je digitalizace, inovace nebo možné přeskupení dodavatelských řetězců. To vše bude mít výrazný dopad na společnosti v Evropě a zejména na ty, které jsou považovány za GRANOLAS. Stejně jako úspěšné americké akcie FAANG se podle analýzy Fidelity International evropské společnosti GRANOLAS jeví v současném tržním prostředí jako klíčové pro úspěšné investice. Profitují i v současné koronavirové krizi a měly by se ukázat jako dlouhodobí vítězové. Fidelity International u nich předpokládá dosažení robustního dlouhodobého výkonu.
Související klíčová slova: FOREX | Money management | Brexit | Čína | Finance | Akciové indexy | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Německo | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Dividendy | Poptávka | Daně | Akciové tipy | Rizika | Export | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Komoditní burza | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bloomberg | Breakout | Burza | CBOE | CFD | Cash flow | Centrální banky | Stock | DAX | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dollar | EBIT | ECB | Ekonomika | Emise | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | Fed | Finanční trhy | Futures | Fúze | Grafy | Hedging | IPO | ISIN | Indikátor | Indikátory | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Klouzavý průměr | Komodity | Kotace | Margin | MetaTrader | Měna | Finanční instituce | Měny | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | OTC | Obchodník | Opce | Platforma | Portfolio | Pozice | Rally | Rating | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Spread | Support | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | CHF | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Investiční příležitosti | Komoditní trhy | Bank of America | Admiral Markets | Indexy | OSN | Investoři | Fond | Stimulační opatření | EU | Vývoj ceny | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Business | Pravděpodobnost | Výnosy dluhopisů | Zisk | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Zkušenosti | Výsledky | Strach | New York Stock Exchange | Euronext | ČSOB | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Regulace | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Facebook | LYNX | Lukáš Kovanda | Burzy | Rozvíjející se trhy | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Raiffeisenbank | Index | Likvidní | Podpora | Analýzy | Banka | Běžný účet | Brent | Cena | Cena akcií | CZK | Černá labuť | Dlouhodobé investice | Dolar | Ekonomický výhled | Elektřina | Eura | Exchange | Expirace | Fondy | Forex kalendář | Forexové obchodování | Forexu | Graf | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investiční | Investiční poradenství | JP Morgan | Komodita | Komoditní | Makroekonomické ukazatele | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Nemovitosti | Obchodní platformy | Online obchodování | OTC market | OTC trh | OTC trhy | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Převodník měn | Reuters | Ropy | Řízení rizika | SP500 | Stoxx | Trh | Volkswagen | Webináře | WTI | Zpráva | Zprávy | Zisky | Trading Central | Buffett | Komise pro cenné papíry | Andrej Babiš | Free float | Indie | Intermediate | Pink Sheets | Protistrana | ROCE | West Texas Intermediate (WTI) | GDR | Over-the-counter (OTC) | Tržby | Úvěr | Komise | Kontrakt | Volby | Cukr | Retail | Burze | Penny stocks | Commodities | Investment | Reálný obchodní účet | Thomson Reuters | Brazílie | Zasedání centrální banky | Nastavení měnové politiky | Podnikání | Hospodářské výsledky | Měnové riziko | Stock Exchange | Londýnská City | Cena kávy | Yahoo Finance | Plodiny | Energie | Podnikatelé | Konzistence | Ekonomická aktivita | City | Fidelity International | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Glencore | Agentura Bloomberg | Propad | Vystoupení z EU | S&P | Ztráty | Ekonomická data | Americké indexy | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Tempo růstu | Zajištění | Baidu | Tesla | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Mzdy | Krize | Investiční rozhodnutí | Výnosy | Česká vláda | Příjmy | Alphabet | ČTK | Hlavní ekonom | Očekávání | Tržní kapitalizace společnosti | Ranní nadhoz | Obchodníci s měnami | Breakout Trader | ETC | Lithium | FinTech | FINRA | FAANG | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Super-cyklus | Komoditní super-cyklus | Ekonomické krize | Royal Dutch Shell | Cena plynu | Intercontinental Exchange | TLAC | Obchodní platforma MetaTrader | EK | Financial Times (FT) | Refinitiv | Intercontinental Exchange (ICE) | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Nakoupit akcie | Ceny zemního plynu | Akcie herních vývojářů | Cena zemního plynu | Beyond Meat | Podmínky obchodování | Brexit bez dohody | Boris Johnson | Snížení sazeb | Akcie a ETF | Defenzivní akcie | Coffee | Uranové akcie | Globální akciové indexy | Britský premiér | Akcie týdne | AMZN | Růst mezd | KB | Denní graf | Britské domácnosti | Měnověpolitické zasedání | Python | ESG | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Kakao | Cena akcie | Obchodujte | Trinity Bank | NYBOT | Digitalizace | Automobilky | Obchodní model | Káva | Trinity | Objem | Obchod | Supreme Edition | Růst spotřebitelských cen | ČSÚ | Konkurenceschopnost | Firma | Pfizer | USA a Čína | Růst cen | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Generální ředitel | Labouristé | Amazon | LVMH | Miliardy | Vyhlídky | Průzkumy | Legislativa | Evropská ekonomická důvěra | Ekonomická důvěra | FT | Globální trh | Financovat | Statistika | Průmysl | PLN | Na burze | Výrazný pokles | Světové ceny potravin | Ceny potravin | Další rozvoj | Rozvoj | Zdražování | Problémy | Britové | Total | Fed dnes | Zasedání FOMC | Nejistoty | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Škoda Auto | Švýcarská společnost | InterContinental | Úroky | Měnové politiky | Premiér Boris Johnson | Investujte | xStation5 | MasterCard | Uber | NERV | Nejlepší akcie | Pozitivní zpráva | Ziskovost | Černé labutě | Návratnost | Inovace | Evropská inflace | Miliardy eur | Období po brexitu | Von der Leyenová | Zemědělství | ASML | Dohoda o brexitu | Poradenství | Dividendový aristokrat | Luboš Růžička | Růst cen potravin | Analytička | Ukazatele | SAP | Cenové tlaky | Spotřebitel | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Kapitalizácia | Google | Trhy | Ursula von der Leyenová | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pokles | Situace | Zdražovat | České měny | Provozní zisk | Vít Hradil | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland Petr Bartoň | Petr Bartoň | Natland | Certifikace | Starbucks | Společnost Starbucks | Raiffeisenbank a.s. | Úsilí | SBUX | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | SEC | Firemní sektor | West Texas Intermediate | Valuace | COVID-19 | Americký Fed | Vývoj | Šok | Michel Barnier | Guru | Výkyvy | WP | Lídři EU | Program nákupu aktiv | Profitovat | Restriktivní opatření | Brusel | Pokles HDP | Tržby společnosti | Generální ředitel ČEZ | Třída aktiv | Fiskální balíček | Spotřebitelé | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Historie | Žádosti o podporu | Snížení základní úrokové sazby | Zásobníky | Texas | Waste Management | Unilever | Škoda | Domácnosti | Růst | Vyšší výnosy | Silná rezistence | Americká banka | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Potenciál | Evropský parlament | Allianz | Živobytí | Šíření nákazy | Abbott Laboratories | Ekonomiky | VW | Člen představenstva | Vzdělávací webináře | Slovensko | Závislost | Práce | Společnost Unilever | Podíl na trhu | Údaje | Patenty | Ekonomické oživení | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Celková inflace | WisdomTree | Procter & Gamble | Portfolio manageři | Trade | Podpůrná opatření | Shell | Energetická společnost | FDA | Koncern Volkswagen | Dovoz | Vývoz | ETN | Wolt | Zadlužení | Členské země | RBI | Auta | CL | Obchodní platformy Metatrader | Předsedkyně Evropské komise | Douwe Egberts | Jacobs | Pickwick | JDE | Společnost JDE | Unie | ČR | Senseo | Špatné zprávy | Kvalitní akcie | Oracle | Nikola | Teorie černé labutě | GRANOLAS | Akcie FAANG | GlaxoSmithKline | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Covid | Nové žádosti o podporu | Práce z domova | Google Pay | Úroda | Akcie Abott Laboratoires | Akcie Allianz | Abott Laboratoires | Akcie Coca-Cola | Akcie Colgate-Palmolive | Akcie HDFC Bank | HDFC Bank | Akcie International Flavors & Fragrances | Akcie Nestlé | Akcie Medtronic | Medtronic | Akcie Thermo Fisher Scientific | Thermo Fisher Scientific | MAM | Michal Lukáč | Nový trend | Větší riziko | Ceny kávy | Spotřeba kávy | Šance | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Obchodování Over-the-counter | OTC Markets Group | Nevýhody OTC obchodování | Výhody OTC obchodování | American Depositary Receipt | American Depositary Receipt (ADR) | OMV | Důvěra | Indonésie | Cenové hladiny | Virgin Galactic | Dění v USA | Klimatické změny | Transparentnost | Zdanění | Snížení emisí | Oživení z pandemie | Robusta | Arabica | Vývoj ceny kávy | Klimatický plán | Snížit emise | Ranní okénko | CFMS | Akcie CFMS | Americké prezidentské volby | Masivní investice | Koncern | Jitan Solanki | Compound | Tržní výhled | MCD | Týdenní tržní výhled | Riziko brexitu | AQUA | KSB | LEN | Štědrý den | Voda | Banky v EU | Cboe Europe | Počasí | Home office | DOT | Brands | Rio Tinto | Shopify | Tilray | Macrotrends | Radar Tradera | Týdenní Forex kalendář | Supercyklus | UNH | Maersk | Amsterodam | Obchod s evropskými akciemi | Brexit Michel Barnier | Vyjednavač EU | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Trendové linie | Silný růst | Výrazný růst | Dlouhodobý investor | Vysoké dividendy | Kansas City Southern | KSU | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Hotovostní pozice | Ark Investment | Ark | Cathie Wood | Emise skleníkových plynů | MindMed | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | API | Akcie McDonald’s | Oslabení | Zisk před zdaněním | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Kávové futures | Kávový trh | Historie kávy | Kávového ETF | Investice do kávového ETF | Akcie JDE Peet’s | Akcie JDE Peet’s (JDEP) | JDEP | JDE Peet’s (JDEP) | Akcie Tata Coffee | Akcie Tata Coffee (TATACOFFEE) | TATACOFFEE | Tata Coffee (TATACOFFEE) | J.M.Smucker Co. | Restaurant Brands International Inc | Luckin Coffee | Farmer Brothers Company | Whitewave Foods Company | Tata Coffee | Dunkin Brands Group | Cíle | Příležitosti | Bezemisní ekonomika | Dekarbonizace | Jan Kalina | Gigafactory | Zelená energetika | Mali | Technologie | Hliník | COST | Inflace cen | Divize | Conformis | Společnosti | Shrinkflation | Smrskflace | Ceny plynu | Zdražování potravin
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Nervozita na trzích
Nervozita na Wall Street
Neshody OPEC
Neshody OPEC+
Neschopnost se rozhodnout
Nesledovatelné kryptoměny
Nesoulad
Nesplacený dluh Tesly
NEST
Nestabilní situace

Následující klíčová slova

Nesystematické riziko
Nešťastná náhoda
NetApp
NetEase
Neteller
NetEnt
Netěžař
Netflix
Netflix (NFLX)
Netflix (NFLX.US)
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít