Úterý 19. říjen 2021 21:10
reklama
Purple konference
reklama
Dukascopy
reklama
Interactive Brokers - pay-less-HU
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Fitch Ratings

C:\fakepath\Rusko2.jpg

Drahá ropa zvýšila majetek ruského státního investičního fondu na rekord

14.10.2021 Růst cen ropy a zemního plynu zvýšil hodnotu majetku v ruském státním investičním fondu na rekordní úroveň. Prezident Vladimir Putin si ale přeje schovat rezervy na horší časy. Když letos schválil 35 miliard dolarů (765,5 miliardy Kč) na infrastrukturní projekty, nařídil vládě další výdaje omezit. Podle informovaných zdrojů není na cestě mnoho dobře připravených projektů, uvedla dnes agentura Bloomberg.
img

Česko letos vykáže rekordní schodek státních financí, ratingové agentury jsou zatím shovívavé. Trpělivost jim ale jednou dojde, je třeba přijít s plánem ozdravení

01.07.2021 Výsledek hospodaření státního rozpočtu za letošní první pololetí potvrzuje, že Česko letos vykáže historicky rekordní schodek státních financí, jenž dokonce převýší ten loňský. Deficit letos dosáhne 420 miliard korun. Ve druhém pololetí roku lze očekávat výraznější ekonomický růst, jejž umožní postupující vakcinace u nás i v zahraničí. Stát si také obecně ve druhém pololetí půjčuje méně než v pololetí prvním, přičemž letošek nebude výjimkou – i to v příštích měsících zmírní tempo nárůstu státního dluhu.
C:\fakepath\ceska koruna-2.jpg

Agentura Fitch potvrdila rating České republiky na stupni AA-

28.06.2021 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings opět potvrdila hodnocení úvěrové spolehlivosti České republiky na stupni AA-. Na tuto úroveň se hodnocení ČR dostalo už v roce 2018. Výhled ratingu je stejně jako v lednu stabilní, což znamená, že Fitch se jej v dohledné době nechystá měnit.
img

Světově význmaná ratingová agentura Fitch potvrzuje Česku rating. Rozvrat veřejných financí neočekává

27.06.2021 Světově významná ratingová agentura Fitch Ratings opět potvrdila hodnocení úvěrové spolehlivosti České republiky na stupni AA-. Naposledy tak učinila začátkem letošního roku.
C:\fakepath\Británie.jpg

Agentura Fitch Ratings zlepšila výhled úvěrového ratingu Británie na stabilní

20.06.2021 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings zlepšila výhled úvěrového ratingu Británie z negativního na stabilní. Hlavní známku ale nechala na stupni AA-. Z hlediska fiskálního, makroekonomického a trhu práce prokázala britská ekonomika podle agentury Fitch odolnost vůči pandemii covidu-19.
C:\fakepath\r-19042021-lv.gif

Ruská ekonomika může podle ratingových agentur odolat i nejnovějším sankcím

19.04.2021 Ruská ekonomika je schopná odolat i nejnovějším ekonomickým sankcím. Otevřeny ale zůstávají dveře k uvalení dalších opatření týkajících se státního dluhu, což by mohlo přinést sankce s větším dopadem. Uvedly to dnes mezinárodní ratingové agentury.
img

Česko padá do dluhu. Vláda musí představit plán, jak z dluhu ven, jinak ratingovým agenturám dojde trpělivost

19.02.2021 Česko padá hlouběji do dluhu. Státní dluh ČR vykázal za loňský rok prvně v historii úroveň přesahující dva biliony korun, konkrétně takřka 2050 miliard korun. Během roku 2020 tak státní dluh narostl o bezmála 410 miliard korun.
img

Schválený půlbilionový český schodek svět letos ještě nezneklidní, vláda by se ale měla vyvarovat třeba „druhého rouškovného“. A od příštího roku je třeba razantně oddlužovat

19.02.2021 Ministerstvo financí i letos bude hospodařit s až 500miliardovým schodkem. Vládě to dnes posvětila Poslanecká sněmovna. I politici tak pochopili to, co bylo zřejmé už od konce loňska: a sice, že schodek 320 miliard, plánovaný doposud, je neudržitelně mělký.
img

Schodek 500 miliard i letos! Ministryně financí Schillerová konečně sundala růžové brýle, letošní schodek tak bude nejvyšší v historii

15.02.2021 Ministerstvo financí navrhuje zvýšit schodek letošního státního rozpočtu na 500 miliard korun. Návrh v pondělí projedná vláda. Ministryně financí Alena Schillerová a její spolupracovníci tedy konečně sundali růžové brýle.
img

Státní dluh ČR loni narostl o tolik jako předtím za skoro deset let. Mezinárodní investoři a ratingové agentury ale zatím zůstávají v klidu

12.02.2021 Státní dluh ČR vykázal za loňský rok poprvé v historii úroveň přesahující dva biliony korun, konkrétně 2049,7 miliardy korun. Během loňského roku tak státní dluh narostl o bezmála 410 miliard korun. Nárůst dluhu v loňském roce se tak příliš neliší od nárůstu dluhu v období od konce roku 2009 do konce roku 2019, kdy stoupl o 462 miliard. Státní dluh tak loni stoupl o tolik jako předtím za skoro deset let. Česká republika však i tak bude patřit i letos k nejméně zadluženým zemím EU, neboť státní, potažmo veřejné zadlužení kvůli dopadům šíření pandemie onemocnění covid-19 citelně narůstá napříč prakticky celou Evropou.
img

Růst čistého zisku, aktiv a úvěrového portfolia: Mezinárodní investiční banka zveřejnila finanční výsledky za rok 2020.

08.02.2021 Dne 4. února 2021 zveřejnila Mezinárodní investiční banka (MIB) auditovanou účetní závěrku dle IFRS-9 za rok 2020.
img

Česko růst svého zadlužení s přehledem ukočíruje, prognózuje světově významná ratingová agentura Moody’s. Úrokové platby ČR budou v příštích letech narůstat pomaleji než běžně

07.02.2021 Světově významná ratingová agentura Moody’s včera potvrdila hodnocení úvěrové spolehlivosti České republiky na stupni Aa3, přičemž udržela stabilní výhled. Česko tak vykazuje stejný stupeň spolehlivosti svého zadlužení jako Belgie nebo Spojené království. Česká republika vykazuje v očích agentury Moody’s nejlepší hodnocení své úvěrové spolehlivosti ze všech zemí bývalého východního bloku. Má lepší ratingové hodnocení dokonce i než Estonsko, což je nejméně zadlužená země EU.
img

Češi teď mají díky daňovému balíčku a zrušení superhrubé mzdy více peněz. Do čeho je budou investovat - do nemovitostí, nebo do akcií?

29.01.2021 Na pražské burze se včera začalo obchodovat s novým titulem, největším zprostředkovatelem směny deviz v Česku, společností SAB Finance. Jde o nejnovější důkaz toho, že pandemie zájem o tuzemský kapitálový trh nesnižuje. Loni to byly emise Zbrojovky nebo on-line lékárny Pilulka, letos se na burzu chystá například řetězec italských restaurací Coloseum.
img

Agentura Fitch potvrzuje Česku rating, máme jej stejný jako Británie či Belgie. Rizikem je déletrvající nestřídmá rozpočtová politika vlády a nezvládnuté výzvy plynoucí ze stárnutí obyvatelstva a z transformace autoprůmyslu

24.01.2021 Světově významná ratingová agentura Fitch Ratings včera opět potvrdila hodnocení úvěrové spolehlivosti České republiky na stupni AA-. Česko tak vykazuje stejný stupeň spolehlivosti svého zadlužení jako Belgie, Spojené království nebo jako Estonsko, což je nejméně zadlužená země EU.
C:\fakepath\BRENTH1.png

Komodity: Ropa zlevňuje kvůli obavám z poklesu poptávky v Číně

22.01.2021 Ceny ropy se dnes snižují kvůli obavám, že nová opatření proti šíření koronaviru v Číně podkopají poptávku po pohonných hmotách. K poklesu cen přispěla rovněž zpráva o růstu zásob ropy ve Spojených státech.
C:\fakepath\mmf 132.jpg

Andorra vstoupila do Mezinárodního měnového fondu

18.10.2020 Andorra se v pátek oficiálně stala 190. členským státem Mezinárodního měnového fondu (MMF). V případě potřeby tak bude mít přístup k financím od MMF. Země, která je silně závislá na cestovním ruchu a zahraničním obchodu, vstoupila do fondu v době, kdy se globální ekonomika potýká s negativními dopady pandemie covidu-19, upozornila agentura Reuters.
C:\fakepath\Rusko.jpg

Fitch letos očekává pětiprocentní pokles ruské ekonomiky

09.08.2020 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings předpověděla, že ruská ekonomika v letošním roce klesne o 5,2 procenta kvůli dopadům pandemie nemoci covid-19 na domácí poptávku i export. Hodnocení úvěrové spolehlivosti Ruska nicméně potvrdila na úrovni BBB se stabilním výhledem. Ten signalizuje, že Fitch se změnou ratingové známky v nejbližší době nepočítá.
C:\fakepath\fitch agentura.jpg

Fitch v pololetí zhoršila rekordní počet státních ratingů

03.07.2020 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings v prvním pololetí v důsledku negativních dopadů koronavirové krize na veřejné finance zhoršila rekordních 33 státních ratingů. Zhoršování hodnocení úvěrové spolehlivosti států navíc patrně ještě není u konce. Informuje o tom dnes server televize CNBC.
C:\fakepath\GlobalMarkets.jpg

Pesimistické odhady nezaměstnanosti v USA se potvrzují

08.05.2020 Mezinárodní organizace práce (ILO) začátkem dubna varovala, že nynější pandemie a s ní spojená globální ekonomická krize by mohla na celém světě vést k zániku až 30 milionů pracovních míst. Globální finanční krize z let 2008 až 2009 přitom zvýšila počet nezaměstnaných zhruba o 25 milionů. Pandemie nemoci covid-19 sníží podle ILO ve druhém čtvrtletí po celém světě počet pracovních hodin o 6,7 procenta, což odpovídá pracovní době 195 milionů lidí na plný úvazek.
C:\fakepath\francie.jpg

Počet Francouzů, kteří chtějí podporu, v březnu rekordně vzrostl

27.04.2020 Počet Francouzů, kteří v březnu požádali o podporu v nezaměstnanosti, se proti únoru zvýšil o rekordních 7,1 procenta. Oznámilo to dnes ministerstvo práce. Jde o jasnou známku, že situace na pracovním trhu se kvůli šíření koronaviru a jeho dopadům na ekonomiku rychle zhoršuje.
C:\fakepath\global economy.jpg

Největší pokles HDP letos předpovídají v Itálii, až devět procent

08.04.2020 Odhady vývoje ekonomik ve vybraných zemích světa v souvislosti s šířením nového typu koronaviru (země řazeny abecedně):
C:\fakepath\london6.jpg

Agentura Fitch kvůli koronaviru snížila úvěrový rating Británie

29.03.2020 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings zhoršila hodnocení úvěrové spolehlivosti Británie o jeden stupeň na úroveň AA-. Předpokládá totiž, že na britské veřejné finance bude mít negativní dopad epidemie nemoci COVID-19. Fitch tak nyní hodnotí Británii stejnou ratingovou známkou jako Českou republiku.
img

Agentura Fitch potvrdila rating České republiky na stupni AA-

26.01.2020 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings potvrdila hodnocení úvěrové spolehlivosti České republiky na stupni AA-. Výhled ratingu je stabilní, což signalizuje, že agentura se hodnocení v dohledné době nechystá změnit.
img

Argentina má za sebou děsivý týden. Země míří do dalšího bankrotu

19.08.2019 Argentinská ekonomika utrpěla minulý týden další šok. Peso se prudce propadlo a dvě ze tří nejvýznamnějších světových ratingových agentur, Fitch Ratings a Standard & Poor’s Global Ratings, zhoršily hodnocení dlouhodobého argentinského dluhu hlouběji do „prašivého“ pásma. Argentinské akcie zažily v uplynulých sedmi dnech jeden z nejhorších týdnů za posledních sedmdesát let.
C:\fakepath\EURUSDH1-tydenik-25022019.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (25.2.2019)

25.02.2019 Měnový pár EUR/USD v minulém týdnu podle mého komentáře nabídl pouze long obchodní příležitost. Došlo totiž k prolomení horní vstupní S/R zóny, čímž se aktivoval long obchod, který však došel pouze k první S/R zóně (o 0,2 pips - v toleranci), kde jsem neukončil část pozice v zisku, ale posunul Stop-Loss na Break/Even a pak se trh otočil zpět dolů a byl tak ukončen na nule. Tím pro mě tento obchod už skončil, ovšem mnoho z vás jste mi psali, že jste vstoupili znovu do druhé části obchodu při dalším prolomení vstupního swingu (níže na grafech také zobrazeno) a tím jste na zbytku pozice skončili v zisku. V tom případě vám gratuluji, tentokrát to bylo dobré rozhodnutí, já už jsem se toho ale nezúčastnil.
img

Británie krvácí skrz libru

22.02.2019 Britská premiérka Theresa Mayová se nyní snaží doladit dohodu, která se podařilo dohodnutou koncem minulého roku s EU. Hlavním kamenem úrazu je tzv. irská pojistka, ta je také důvod, proč se nepodařilo dohodu prosadit v britském parlamentu. Mayová nyní intenzivně pracuje právě na změně tzv. irské pojistky. Předseda EK Juncker se již vyjádřil, že nevidí prosazení dohody v britském parlamentu příliš optimisticky. Spolu s nejistotou kolem brexitu se začíná zhoršovat také sentiment v domácí ekonomice a také výhled pro britskou libru. S jejím růstem v letošním roce nepočítají ani investiční banky.
C:\fakepath\I.USDXH1.png

Forex: Dolar k večeru smazal ztráty

21.02.2019 Americký dolar dnes vůči většině světových měn v průběhu dnes oslabil, když jej dolů poslaly ekonomické statistiky ze Spojených států. Kvečeru ale ztráty smazal.
C:\fakepath\TOP5-21022019-LV-7.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

21.02.2019 1) Spojené státy a Čína začaly vytyčovat své závazky u nejsložitějších bodů svého obchodního sporu. Učinily tak zatím nejvýznamnější pokrok v jednání o ukončení obchodní války, která trvá už sedm měsíců. S odvoláním na zdroje seznámené s vyjednáváním to uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\britanie1.jpg

Fitch varovala před snížením ratingu Británie

21.02.2019 Agentura Fitch Ratings varovala, že by mohla snížit rating Británie kvůli rostoucí nejistotě ohledně jednání mezi Londýnem a Evropskou unií o odchodu z Británie z bloku koncem března. Británie má u agentury Fitch rating na stupni AA, což je třetí nejvyšší možná známka. Brexit bez dohody by vedl k podstatnému narušení hospodářských a obchodních vyhlídek, přinejmenším v krátkodobém horizontu, uvedl Fitch v prohlášení zveřejněném v noci na dnešek.
C:\fakepath\ecb budova.jpg

ECB by mohla podpořit ekonomiku levnými úvěry pro banky

15.02.2019 Evropská centrální banka (ECB) by mohla podpořit ekonomiku eurozóny prostřednictvím nové nabídky levných dlouhodobých úvěrů pro komerční banky. Uvedl to dnes člen Výkonné rady ECB Benoit Coeuré. Jeho slova vedla k výraznému posílení akcií bank z eurozóny i k poklesu eura.
img

Euro bojuje bez podpory centrální banky

20.12.2018 Včerejší zasedání americké centrální banky (Fed) nepřineslo překvapení a úrokové sazby v USA se zvýšily do pásma 2,25-2,50 %. Tím se dostaly na rekordní téměř 3procentní rozdíl oproti sazbám v eurozóně, kde se centrální banka s utahováním měnové politiky teprve rozhoupává.
C:\fakepath\recko foto.jpg

Agentura Fitch zlepšila úvěrový rating Řecka

12.08.2018 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings v pátek zlepšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Řecka o dva stupně na úroveň BB- z dosavadní známky B. Rating však nadále zůstává ve spekulativním pásmu. Výhled ratingu je stabilní, což signalizuje, že agentura s jeho další změnou v nejbližší době nepočítá.
C:\fakepath\usa 14122014.png

S&P potvrdila rating USA na stupni AA+

27.06.2018 Mezinárodní ratingová agentura Standard & Poor's potvrdila hodnocení úvěrové spolehlivosti Spojených států na druhém nejvyšším stupni AA+. Země podle ní má diverzifikovanou a odolnou ekonomiku. Výhled ratingu je stabilní, což znamená, že agentura s žádnou další změnou teď nepočítá. Upozornila však na vliv politického napětí na veřejné finance. Finanční trhy na zprávu nijak nereagovaly.
C:\fakepath\rusko 17032014.png

Moody's: Ruská ekonomika sankce zvládne

19.04.2018 Ruská ekonomika je dost silná na to, aby zvládla nové sankce, které proti ní uplatňují Spojené státy. Uvedla to dnes mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service. Rusko má podle ní silné veřejné finance a také solidní vnější financování. Na některé zadlužené subjekty však budou mít sankce negativní dopad, v první řadě na hliníkárenský koncern Rusal.
C:\\fakepath\\recko foto.jpg

Agentura Fitch zlepšila rating Řecka

18.02.2018 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings zlepšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Řecka o jeden stupeň na úroveň B. Poukázala na pokračující růst řecké ekonomiky, zlepšující se stav veřejných financí a snížená politická rizika.
C:\fakepath\Indie.jpg

Akcie v Indii jsou na rekordu

25.10.2017 Hlavní akciový index v Indii dnes vystoupil na rekord, povzbudilo ho rozhodnutí vlády napumpovat v příštích dvou letech do bankovního sektoru 2,11 bilionu rupií (705 miliard Kč). Plán rekapitalizace ale vyvolává otázky, protože není jasné, jak bude pomoc strukturovaná. Premiér Naréndra Módí se snaží podpořit hospodářský růst, který není tak silný, jak by si představoval.
EURUSDH1-tydenik1.png

Ondřej Hartman: Týdenní FOREX komentář FXstreet.cz (28.8.2017)

28.08.2017 V minulém týdnu nám EUR/USD nabídl jediný, ale zato ziskový obchod, jehož nastavení jsem dopředu zveřejnil v mém týdenním komentáři. Trh se praktický celý týden pohyboval v úzkém rozpětí. Až na konci týdne jsme se dočkali výraznějšího pohybu, kdy eurodolar prolomil horní vstupní S/R zónu, kde jsem měl čekající long vstupní long příkaz (buy-stop pokyn). Následně trh velmi rychle pokračoval k otestování předchozích maxim, kam jsem cíloval můj Profit-Target – ukončení pozice v zisku. Byl to povedený obchod, jelikož trh vůbec ani na chvíli nešel proti nám.
fitch agentura.jpg

Fitch: Vývoj kolem dluhového stropu by mohl ohrozit rating USA

25.08.2017 Ratingová agentura Fitch Ratings přezkoumá své hodnocení úvěrové spolehlivosti Spojených států v případě, že Bílý dům a Kongres nedosáhnou včas dohody o zvýšení dluhového stropu. Agentura ve své zprávě upozornila, že takový vývoj by mohl mít na úvěrový rating USA negativní dopady. Podle další ratingové agentury Moody's Investors Service je ale málo pravděpodobné, že by se limit pro zadlužení nepodařilo včas zvýšit.
cina ekonomika.jpg

Agentura Fitch potvrdila úvěrový rating Číny

14.07.2017 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings dnes potvrdila hodnocení úvěrové spolehlivosti Číny na stupni A+ se stabilním výhledem. Upozornila přitom, že krátkodobé vyhlídky čínské ekonomiky zůstávají příznivé a poukázala na účinnost hospodářské politiky Pekingu při řešení řady domácích i zahraničních tlaků.
italie.jpg

Agentura Fitch dnes snížila rating Itálie

22.04.2017 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings dnes snížila rating dlouhodobých závazků Itálie o jeden stupeň na BBB z dosavadní známky BBB+. Zdůvodnila to slabým hospodářským růstem a neschopností vlády snižovat státní dluh.
turecko 28012014.png

Moody's snížila úvěrový rating Turecka

25.09.2016 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Turecka...
EURUSDH1-tydenik.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (11.7.2016)

11.07.2016 EUR/USD v minulém týdnu nabídl pouze jednu obchodní příležitosti podle S/R úrovní, které jsem v mém posledním...
fitch_2146813b.jpg

Fitch: Letošek bude asi rekordní ve snižování státních ratingů

08.07.2016 Letošní rok bude zřejmě rekordní v počtu snižování státních ratingů. Uvedla to dnes mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings.
britanie 08012014.png

Moody's zhoršila výhled bankovnictví Británie

29.06.2016 Ratingová agentura Moody's Investors Service včera snížila výhled britského bankovního systému ze stabilního na negativní...
assuming-that-britain.jpg

S&P kvůli brexitu odebrala Británii rating AAA

27.06.2016 Ratingová agentura Standard & Poor's (S&P) dnes snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Británie o dva stupně na...
brazilsky real 27102013.png

Fitch snížil rating Brazílie hlouběji do spekulativního pásma

06.05.2016 Agentura Fitch Ratings snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Brazílie hlouběji do spekulativního pásma...
cina ekonomika.jpg

Zadluženost Číny podkopává růst této země

06.04.2016 Zadluženost v čínské ekonomice narostla do takové míry, že bude v nadcházejících pěti letech oslabovat...
rusko 17032014.png

Moody's varuje, že může Rusku snížit rating

06.03.2016 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service varovala Rusko před dalším snížením úvěrového...
graf trader.gif

Ekonomika JAR je prý v krizi

25.02.2016 Ekonomika Jihoafrické republiky je v krizi: hospodářský růst zpomaluje, čtvrtina obyvatelstva je bez práce a v zemi je rozšířená chudoba. Řekl to včera tamní ministr financí Pravin Gordhan, který zároveň představil návrh krizového rozpočtu na příští fiskální rok. Vláda v něm počítá s výdajovými škrty a zvýšením některých daní, což by se ale nemuselo líbit voličům.
brazilsky real 27102013.png

Moody's snížila rating Brazílie

25.02.2016 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service včera jako poslední ze tří hlavních ratingových...
eurusd-22022016-6.png

Forex: Dolar díky růstu cen ropy zpevňuje

22.02.2016 Americký dolar dnes na forexových trzích zpevňuje, k růstu mu pomáhá mimo jiné vzestup cen ropy. V poklesu naopak pokračuje britská libra, která k dolaru sestoupila až na úroveň 1,4057. To je nejnižší hodnota za posledních sedm let. Libru tlačí dolů obavy z možného odchodu Británie z EU. Na propad kurzu libry pak reagovaly i další evropské měny, například euro a švýcarský frank.
britanie 08012014-2.png

Británie může přijít o prestižní rating AAA

12.06.2015 Mezinárodní ratingová agentura Standard & Poor's dnes pohrozila, že kvůli plánům nové vlády Davida Camerona...
Recko.jpg

Fitch srazil úvěrový rating Řecka

28.03.2015 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings v pátek snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Řecka hlouběji do...
fitch agentura.jpg

Fitch pohrozila zhoršením ratingu Řecka

29.01.2015 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings dnes varovala, že je připravena zhoršit hodnocení úvěrové...
francie.jpg

Fitch Ratings zhoršila rating Francie na AA

14.12.2014 Ratingová agentura Fitch Ratings snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Francie o jeden stupeň na AA...
irsko 08012014.png

Agentura Fitch zvýšila rating Irska na A-

18.08.2014 Mezinárodní ratingová agentura Fitch zlepšila hodnocení dlouhodobých závazků Irska o jeden stupeň na...
img

Denní přehled - EUR/SEK (13.6.2014)

13.06.2014 Během pátečního rána v Evropě se hodnota dolaru proti ostatním měnám G10 nezměnila nebo poklesla, přičemž jedinou výjimkou...
euro recko.jpg

Agentura Fitch zlepšila rating Řecka

23.05.2014 Ratingová agentura Fitch dnes zlepšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Řecka o jeden stupeň na úroveň B...
spanelsko 123.jpg

Fitch zlepšil rating Španělska o jeden stupeň

25.04.2014 Ratingová agentura Fitch Rating zlepšila hodnocení dlouhodobých závazků Španělska o jeden stupeň na BBB+...
kypr 03042013-2.jpg

Agentura S&P zvýšila rating Kypru

25.04.2014 Ratingová agentura Standard & Poor's zlepšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Kypru o jeden stupeň na B...
italie.jpg

Agentura Fitch zlepšila výhled ratingu Itálie

25.04.2014 Ratingová agentura Fitch dnes zlepšila výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti Itálie. Upozornila, že tamní ekonomika...
francie 27062013.jpg

Fitch potvrzuje rating Francie na stupni AA+

20.12.2013 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings potvrdila hodnocení dlouhodobé úvěrové spolehlivosti Francie...
fitch agentura.jpg

Agentura Fitch potvrdila rating Řecka

03.12.2013 Ratingová agentura Fitch včera potvrdila hodnocení úvěrové spolehlivosti Řecka na stupni B minus...
italie.jpg

Italské dluhopisy nejvíce oslovily Američany

13.11.2013 Mezi americkými investory roste zájem o italské dluhopisy. Šéfka italského úřadu pro správu dluhu...
graf global.jpg

Pět zemí založilo novou "globální" ratingovou agenturu

13.11.2013 Pětice rozvíjejících se zemí světa založila novou "globální" ratingovou agenturu pod názvem ARC Ratings...
eurusd 28102013.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (28.10.2013)

28.10.2013 Měnový pár EUR/USD v minulém týdnu prolomil silnou rezistenci (únorové maximum) a psychologickou...
italy.png

Agentura Fitch potvrdila Itálii rating

26.10.2013 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings potvrdila úvěrové hodnocení Itálie na stupni...
eurusd 16102013-3.png

Forex: Americký dolar dnes zpevňoval

16.10.2013 Americký dolar dnes na forexových trzích zpevňoval a k růstu mu pomohla především zpráva, že se...
img

Dohoda ukončující politický pat prošla Kongresem. Bankrot odvrácen do 7. února, tvrdá jednání budou pokračovat

16.10.2013 Americké akcie nasadily k silnějšímu růstu poté, co lídr demokratické většiny v Senátu Harry Reid oznámil dosažení doh...
img

Americký Senát oznámil dohodu. Bankrot odvrácen do 7. února, tvrdá jednání budou pokračovat

16.10.2013 Americké akcie nasadily k silnějšímu růstu poté, co lídr demokratické většiny v Senátu Harry Reid oznámil dosažení doh...
img

Fitch umístil kreditní rating USA na revizi.

16.10.2013 Každý nový obchodní den na trhu poslední 2 týdni začíná s nadějí, že rozpočtový problém USA bude vyřešen, a a kongresm...
img

Dolar živí spekulace na blížíce se dohodu politiků

16.10.2013 Vyjednávání o ukončení rozpočtové krize a navýšení dluhového stropu nadále pokračují, prozatím ale politici nenašli shodu. Agentura Fitch Ratings...
usd dolar.jpg

Americký Senát opět jedná o zvýšení dluhového stropu

16.10.2013 Chaoticky pokračují v americkém Kongresu snahy o znovuotevření vládních úřadů a zvýšení dluhového...
dolar usa.jpg

Otázky a odpovědi: Dluhový strop v USA

15.10.2013 Otázky a odpovědi k současnému vývoji ve Spojených státech, kde Kongres s prezidentem Barackem Obamou...
dolar usa.jpg

Otázky a odpovědi - zvýšení dluhového stropu v USA

06.10.2013 Současná debata v americkém Kongresu o podobě zákona o státních výdajích zastínila fakt, že americká vláda se rychle blíží limitu, po jehož dosažení si už nebude schopna půjčovat peníze. Den, kdy narazí na takzvaný dluhový strop, připadá na 17. října. Většina ekonomů a investorů považuje právě spory kolem zvýšení dluhového stropu za mnohem významnější z hlediska dopadů na ekonomiku, protože v krajním případě mohou být zdrojem nové globální finanční krize.
fitch agentura.jpg

Fitch snížila rating záchranného fondu EFSF

16.07.2013 Ratingová agentura Fitch včera večer snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti evropského záchranného fondu EFSF...
rating euro.jpg

Fitch snížila rating Francie z nejvyšší hodnoty

12.07.2013 Francie přišla o nejvyšší možný rating na stupni AAA. Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings jí dnes...
fitch agentura.jpg

Agentura Fitch zvýšila Lotyšsku rating

10.07.2013 Mezinárodní ratingová agentura Fitch včera večer zvýšila Lotyšsku jeho úvěrovou známku o jeden stupeň...
kypr 03042013.jpg

Kypr vyměnil dluhopisy za jednu miliardu eur

01.07.2013 Kypr dokončil výměnu splatných domácích státních dluhopisů v hodnotě jedné miliardy eur za nové...
fitch agentura.jpg

Fitch potvrdila vysoký rating USA

29.06.2013 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings potvrdila hlavní úvěrový rating Spojených států na nejvyšším...
sp agentura.jpg

Agentura S&P potvrdila rating Španělska

14.06.2013 Mezinárodní ratingová agentura Standard & Poor's dnes ponechala úvěrové hodnocení Španělska beze změny...
spanelsko 12.jpg

Počet lidí bez práce ve Španělsku mírně klesl

04.06.2013 Počet registrovaných nezaměstnaných ve Španělsku se v květnu mírně snížil o 1,97 procenta, tedy 98.265 lidí...
kypr 03042013.jpg

Agentura Fitch snížila rating Kypru

04.06.2013 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings včera večer snížila hodnocení schopnosti Kypru splácet své...
fitch agentura.jpg

Investoři čekají, že se krize v eurozóně zhorší

13.05.2013 Více než polovina investorů předpokládá, že krize v eurozóně se ještě zhorší. Vyplývá to z průzkumu, jehož...
moodys rating 1710.jpg

Rating Slovinska ve spekulativním pásmu

01.05.2013 Ratingová agentura Moody's snížila hodnocení závazků Slovinska do spekulativního pásmu. Za důvod svého...
eurusd 22042013.png

FXstreet: Týdenní forex komentář 22.4.2013

22.04.2013 Měnový pár EUR/USD zakončil minulý týden v mírné ztrátě 0,5 procenta. Nejzajímavější dnem byla středa...
london2.jpg

Fitch zbavila Británii úvěrového ratingu AAA

20.04.2013 Agentura Fitch Ratings včera večer jako druhá ze tří renomovaných ratingových agentur připravila Velkou...
moodys rating 1710.jpg

Moody's zhoršila výhled ratingu čínských dluhopisů

16.04.2013 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service zhoršila výhled ratingu čínských státních dluhopisů...
eurusd 15042013.png

FXstreet: Týdenní forex komentář 15.4.2013

15.04.2013 Měnový pár EUR/USD v průběhu minulého týdne posiloval a dostal se až nad úroveň 1,3100. Za závěr týdne...
img

Fitch snížil Číně rating o jeden stupeň, varuje před netransparentností

09.04.2013 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings snížila Číně hodnocení dlouhodobých závazků v domácí měně o jeden stupeň ...
fitch agentura.jpg

Fitch snížila Číně rating závazků

09.04.2013 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings snížila Číně hodnocení dlouhodobých závazků v domácí měně...
fitch agentura.jpg

Fitch by mohla snížit úvěrové hodnocení Kypru

27.03.2013 Ratingová agentura Fitch by dále mohla snížit úvěrové hodnocení Kypru. Agentura včera upozornila...
moodys rating 1710.jpg

Nedostatky v metodách ratingových agentur

18.03.2013 Evropští regulátoři zjistili nedostatky v metodách, kterými přední ratingové agentury stanovují ratingy bank...
italie.jpg

Italských dluhopisů se prodalo méně, úroky rostly

13.03.2013 Itálie při dnešní aukci dluhopisů s delší dobou splatnosti prodala méně dluhopisů, než kolik nabízela...
italie.jpg

Úrok ročních dluhopisů Itálie v aukci stoupl

12.03.2013 Itálie snadno prodala roční dluhopisy v objemu 7,75 miliardy eur, jak plánovala. Úrok však po nedávném...
italie.jpg

Italská ekonomika prohloubila propad

11.03.2013 Italská ekonomika se v posledním čtvrtletí loňského roku propadla meziročně o 2,8 procenta. Za celý rok...
portugalsko.jpg

Standard & Poor's zlepšila výhled Portugalska

08.03.2013 Mezinárodní ratingová agentura Standard & Poor's včera zlepšila výhled úvěrové známky Portugalska...
italie.jpg

První agentura v reakci na volby snížila rating Itálie

07.03.2013 Ratingová agentura DBRS snížila úvěrový rating Itálie na stupeň A (low) z dosavadního stupně A...
fitch agentura.jpg

Fitch pohrozila snížením ratingu USA

28.02.2013 Ratingová agentura Fitch včera večer pohrozila, že by mohla snížit úvěrový rating Spojených států z nejvyšší...
rating agentura.jpg

Fitch zhoršila výhled ratingu Nizozemska na negativní

06.02.2013 Mezinárodní ratingová agentura Fitch včera zhoršila výhled státního úvěrového ratingu Nizozemska...
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Bank of Canada | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | EUR/JPY | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Euroskupina | Evropská unie | SYRIZA | Ruský rubl | HDP | Devizové rezervy | Turecká lira | Dluhová krize | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Profit-Target | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | EUR/CHF | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/SEK | EUR/SEK | USD/ZAR | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Ekonomické události | Obchodování na burze | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcie prioritní | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Bank of England | Bank of Japan | Ben Bernanke | Bid | Bloomberg | Bod | Break/Even | Bundesbank | Burza | Béžová kniha | CEO | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | DAX | Diverzifikace | Dluhopis | Dolarový index | Downgrade | ECB | ECOFIN | EFSF | ESM | European Stability Mechanism | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fannie Mae | Fed | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Forex trader | Futures | Fúze | G10 | G7 | Grafy | IFO index | IFRS | Insider | Investice | Investor | Japonský jen | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | LTRO | Long | Low | MACD | MAE | MMF | MT4 | Makléř | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní zásoby | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Pasiva | Peněžní zásoba | Pip | Platební bilance | Politické riziko | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Profit Target | Průmyslové objednávky | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Rezervní měna | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Saldo běžného účtu | Sentiment | Short | Splatnost | Standard and Poor's | Stop-Loss | Státní dluhopis | Support | Pokladniční poukázky | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | Volatilita | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | YTD | ZEW index | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Cena zlata | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | BOSSA | Indexy | Úroková sazba | Americká lehká ropa | Globální ekonomika | Jihoafrický rand | Investoři | Produkce ropy | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Ministři financí | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání ECB | Ekonom | Byznys | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Ziskový obchod | Britská měna | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Optimismus | Výsledky | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Santa Claus Rally | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | Obchodovat | Ondřej Hartman | Investment Banking | CAC 40 | Deutsche Bank | Investiční banka | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Makrodata | Portugalsko | Obchodní deficit | Facebook | Kybernetická měna | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | EURUSD | GBPUSD | Carry trades | Index | Odpor | Podpora | Akciové burzy | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Bankrot Řecka | Barel ropy | Běžný účet | Brent | Britské libry | Cena | Čínská ekonomika | Conference Board | CZK | Česká ekonomika | Členové eurozóny | Členské země eurozóny | DAX 30 | DJIA | Dolar | Ekonomická krize | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Eura | EURCHF | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Finanční prostředky | Fiskální rok | Fitch rating | Fondy | Forex VPS | Forex web | Forexu | Frank | FXstreet.cz | GfK | Graf | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index DJIA | Index Dow Jones | Index PMI | Index S&P 500 | Investice do dluhopisů | Investiční | Investiční výdaje | Investing | IronFX | Irsko | ISM | Japonská ekonomika | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komoditní | Komoditní burzy | Krize eurozóny | Krize v Řecku | Kurz dolarů | Kurz eura k dolaru | Kurz jüanu | Kurz rublu | Kurz USD | Kurzy | Libra | Lira | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Market | Měna Bitcoin | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Pips | Pokles eura | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej dluhopisů | Prodej zlata | Prognóza | Rakousko | Rating států | Ratingové hodnocení | Reuters | Ropy | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řecká ekonomika | Řízení rizik | Řízení rizika | Signály | Société Générale | SP500 | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Švédská koruna | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Trh | Tržní podíl | Twitter | Velká Británie | Volby v Řecku | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | WTI | xForex | Zavedení eura | Země EU | Země eurozóny | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | CNBC | ZEW | EIA | ING | Mojmír Hampl | Benzín | Báze | Buy | CEE | Čistý dluh | Dluhové trhy | Indie | Intermediate | Ministerstvo financí | Obchodní den | Prioritní akcie | Redukce | REIT | ROCE | Tier 1 | Využití kapacit | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | Převis | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Výsledek hospodaření | Úvěr | INSEE | QE | Světové ekonomiky | Komise | Kontrakt | Overbought | Volby | S/R zóny | Finanční noviny | Blog | Burze | Trading Academy | Forex forex | Investment | Moody's Investors Service | Markit | Dow Jonesův index | Společnost Crédit Agricole | Bank of New York Mellon | DPA | The New York Times | Jackson Hole | Institut ZEW | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Česká bankovní asociace | Caterpillar | ANZ | Baker Hughes | Investing.com | Mitsubishi | Agentura AP | BBC | Dai-ichi Life Research Institute | Washington Post | Agentura DPA | Hospodářské vyhlídky | Oslabení eura | Reporty | Zvyšování sazeb | Obchodní nastavení | Růst ekonomiky eurozóny | Finanční analýzy | Diamantová formace | HUF/EUR | Polská centrální banka | Kurz USD/EUR | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Firemní dluhopisy | Úspěch | Podnikání | Euro vůči dolaru | Mark Carney | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Trendový kanál | Energie | Společná evropská měna | Severomořská ropa | Seeking Alpha | Bloomberg TV | Henry Hub | Podnikatelská důvěra | Přehled | Jádrový index | Volby v USA | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Agentura Reuters | Zadlužené Řecko | Sázet | Evropské trhy | David Cameron | Bankovnictví | Swapy | La Repubblica | Referendum | City | Program OMT | Ministři financí eurozóny | Německý ústavní soud | US akcie | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Mezinárodní ratingové agentury | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Britské akcie | Strategy Research | Economist | Economic | Členství v EU | IHS | Xetra | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Globální ekonomický růst | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Oslabení japonského jenu | Odchod z EU | Index technologického trhu Nasdaq | Britský ministr financí | Odchod z Evropské unie | Standard & Poor's (S&P) | AAA | Rating AAA | Ekonomická rizika | Uvolňování měnové politiky | Halliburton | Propad | Bělorusko | Úvěrový rating | Ropné společnosti | Severomořská ropa Brent | Index Nikkei | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Rating dlouhodobých závazků | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Vývoj na akciových trzích | Index bank | Německý DAX | Ztráty | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Index CAC 40 | Dnešní údaje | Představitel ECB | Nejistota | Erste | Světové finanční krize | Zasedání Bank of England | Revize výhledu | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Zajištění | Zpomalení v Číně | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Dluhové krize | Vývoj meziroční jádrové inflace | Vývoj meziroční jádrové inflace v eurozóně | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Zahraniční firmy | Credit Suisse Group | Kapitalizace | Výhled | Francouzská ekonomika | NYSE Euronext | Státní rating | Britská vláda | Americké akciové trhy | Organizace ADP | Exxon | Dnešní aukce | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Silné euro | Úspěšné obchodování | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Dnešní zpráva | Vyhlídky eurozóny | Snižování státních ratingů | Soukromí zaměstnavatelé | Predikce | Hospodářská situace | Záchranný fond | Bankovní unie | Bankovní domy | Bankovní krize | Bankovní systém | Krize | Dolar vůči jenu | Opatření na podporu ekonomiky | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | Finanční ústav | Theresa Mayová | Pierre Moscovici | Výnosy | Zasedání Bank of Canada | Měnový pár EUR/USD | Rizikovější investice | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Turecká centrální banka | Turecký premiér | Index cen domů | Softbank | Institucionální investoři | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Podnikatelská aktivita | Volatilita trhů | Měny&Sazby | ČTK | Economist Intelligence Unit (EIU) | Rada MMF | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Belgie | Přístup k financím | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Členské země EU | Výhled ekonomiky | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Tempo růstu ekonomiky | Ekonomické průzkumy | IHS Markit | Oliver Wyman | Oslabování měny | Rystad Energy | Ziskové akcie | Index BSE | Akcie v Indii | Jerome Powell | Diverzifikace aktiv | Kapitálové výnosy | Kodak | Štěpán Hájek | Trhy dnes | Obchodní války | Analytik finančních trhů | Německá centrální banka | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Šéf Fedu | Czech Fund | Tvrdý brexit | Long obchod | Posilování eura | Zpomalení hospodářského růstu | EK | Náklady na úvěry | Evropská komise | Index spotřebitelské důvěry | Šéf ECB | Prezident Evropské centrální banky | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Společnost Apple | Úvěrové portfolio | Majetek | Ukončení obchodní války | Irská pojistka | Mezinárodní investoři | Burzovní debut | Statistický úřad | Splácení dluhu | Růst cen ropy | Odhad růstu ekonomiky | Ekonomika JAR | Economist Intelligence Unit | Ministerstvo obchodu | Britský premiér | Tokyo Stock Exchange (TSE) | Kristalina Georgievová | SAB Finance | Televize CNBC | Italská ekonomika | Poptávka po ropě | ESG | F1 | Čeští ekonomové | Trinity Bank | Hospodářské krize | McKinsey | Rozpočtová politika | Automobilky | Čistý zisk | Rozpočet | Deficit | Hongkong | Trinity | Objem | Klíčová rizika | Růst spotřebitelských cen | ČSÚ | Firma | Parlamentní volby | Pfizer | Růst cen | Global Finance | Index DOW | Největší pokles | Ukrajina | Miliardy | Průzkumy | AFP | Ekonomka | Hospodaření státního rozpočtu | Poslanecká sněmovna | Na burze | Propouštění | General Motors | Rozvoj | Bývalý šéf americké centrální banky | Sociální sítě | Problémy | Total | Prognózy | Světové obchodní organizace | Prohlášení | Jim Yong Kim | Akciový index Dow Jones | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Míra | Úroky | Měnové politiky | Americké centrální banky | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Rozpočtové politiky | NERV | Miliardy korun | Růst hrubého domácího produktu | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Investiční aktivita | Hospodaření | Zbrojovky | Micron Technology | Miliardy eur | Ifo | Experti | Dramatické dopady | Horší časy | Poradenství | Nový rekord | Ministerstvo práce | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Mezinárodní organizace práce | ILO | Prezident | Samsung | Trhy | Šíření koronaviru | Ratingová agentura Fitch | Stabilní výhled | Rating České republiky | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Úřad pro energetické informace | Zlepšení | Úsilí | Nezaměstnanost v EU | Výdaje | Cathay Pacific | Cathay Pacific Airways | SEC | Měnový výbor ruské centrální banky | Ekonomický dopad | Americký Úřad pro energetické informace | West Texas Intermediate | Poptávky po ropě | Státní dluh ČR | COVID-19 | Výhled úvěrového ratingu | Prada | Krize v eurozóně | Šířením nového typu koronaviru | Stabilita | Vývoj | Šok | Rishi Sunak | Pomoc ekonomice | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | Pokles HDP | Spotřebitelé | Dopady pandemie | Historie | Počet nakažených | Žádosti o podporu | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Levnější půjčky | Rating vyšší | Texas | Koronavirová krize | Unilever | Ministryně práce a sociálních věcí | Ministryně práce | Jana Maláčová | OSVČ | Domácnosti | Asociace | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Alena Schillerová | Ministryně financí | Dávky v nezaměstnanosti | Růst | Koronavirové krize | Instituty | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony | Potenciál | Bankovní asociace | Platební neschopnosti | České vlády | Ministryně financí Alena Schillerová | Propad HDP | Bulharsko | Izrael | Ekonomiky | Čtvrtletní pokles | Slovensko | Slovenská centrální banka | Války | Schodek | Organizace | Confesercenti | Obchodní svaz | Obchodní svaz Confesercenti | Závislost | Práce | Společnost Unilever | Afrika | Údaje | Výhled ratingu | Dlužník | DPH | Mexiko | Opatření proti šíření koronaviru | Prezident Vladimir Putin | Dopady koronavirové krize | Pesimistické odhady | Odhady nezaměstnanosti | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | Pákistán | Nákup automobilů | Emitenti | Více peněz | Úspory | Poradenské společnosti | Nizozemsko | Celosvětová poptávka po ropě | Debata | Surové ropy | Posílení | Omezení pohybu | Lucembursko | Tempo růstu spotřebitelských cen | Počet lidí bez práce | Hospodářství EU | Zadlužení | Členské státy | Členské země | Klíčové oblasti | Vrcholní představitelé | Argentina | JDE | Unie | ČR | Francouzský ministr | Oracle | Tchaj-wan | Sanofi | Negativní výhled | Sentiment na trhu | Covid | Podmínky půjčky | Nízké sazby | Objem aktiv | Chorvatsko | Ocenění | Ceny | Životní úroveň | Propad ekonomiky | Důvěra | Indonésie | Pokles ruské ekonomiky | Oživení poptávky | Rystad | Zrušení superhrubé mzdy | Ruská vláda | Kuba | Politici | Česká republika | Příjmy z prodeje ropy | Andorra | Coloseum | Oživení poptávky po ropě | Daňový balíček | Životní prostředí | Vakcinace | Očkování | Zadlužování | Emise dluhopisů | Zdravotní péče | Zhoršení ratingu | Zásoby ropy ve Spojených státech | xForex.cz | ACRA | Finanční výsledky | Mezinárodní investiční banka | MIB | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Světový dluh | Celkový světový dluh | Analytik Trinity Bank | Trinity Bank Lukáš Kovanda | AA | Island | Zvýšení ratingu | Růst úroků | Schodek státních financí | Rekordní schodek | Rekord | Společnosti | Majetek ruského státního investičního fondu | Fond národního blahobytu | FNB | Fond národního blahobytu (FNB) | Příjmy Ruské federace z prodeje ropy | Prodeje ropy | Příjmy z ropy | Drahá ropa
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Fiskální stimulační balíček
Fiskální stimulační program
Fiskální stimul v USA
Fiskální stimuly
Fiskální strana
Fisker
Fitbit
FITD
Fitch
Fitch rating

Následující klíčová slova

Fitch Solutions
Five Colors Coin
Five Colors Coin (FCC)
Five Colours Technologies
FiveThirtyEight
Five Winds Asset Management
Fixace centrální banky
Fixace nových zvyků
FIX API
FIX API Connectivity
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple konference
Potvrďte prosím... Zavřít