Středa 30. září 2020 21:08
reklama
Admiral spread new
reklama
Admiral spread new
reklama
Dukascopy

Klíčová slova - Volatilita trhů

img

Graf dne: Stříbro by dle Bollinger Bands mohlo brzy vystřelit vzhůru

10.09.2020 Stříbro by se mohlo nacházet v blízkosti bodu zvratu. Jeho spotová cena se v úterý dotkla spodní limity pásma Bollinger Bands (ve vzdálenosti 2 směrodatných odchylek od 20 denního klouzavého průměru). A včera se přiblížila zpět ke klouzavému průměru za současného přibližování cenových limitů. Po divokém srpnu tak klesá volatilita trhu, ovšem přibližující se horní a spodní pásmo také může znamenat konsolidaci býčích objednávek před cenovým růstem. Jedním z katalyzátorů takového pohybu by se mohl stát oslabující americký dolar. Vzhledem k odpolednímu zasedání ECB by se stříbro mohlo stát velmi zajímavým instrumentem v následujících seancích.
img

Rozbřesk: Turecká lira prudce oslabuje, ekonomika je na hraně další měnové krize

12.08.2020 Zatímco se vyspělé ekonomiky napříč světem pomalu vzpamatovávají z drtivého dopadu pandemie, některé rozvíjející se ekonomiky jsou na tom podstatně hůře. Příkladem budiž Turecko, které se souběžně s korona krizí ocitá na prahu krize měnové; lira v posledních dnech rekordně oslabuje, což evokuje vzpomínky na kolaps turecké měny z léta roku 2018.
img

Mračna se stahují, zlato však zůstává na výsluní

09.03.2020 Negativní ekonomické dopady koronaviru, na něž nás celé týdny připravovalo oslabování procyklických komodit, se rozšířily jako požár i na zbytek trhu. Minulý týden odstartoval americký Fed náhlým snížením sazeb o 50 bazických bodů, což přispělo k další panice na trzích. Během několika málo dní se výnosy vládních dluhopisů po celém světě propadly na svá rekordní minima a volatilita trhu se zlatem i akciového trhu vystřelila vzhůru. Dolar se totiž ocitl pod vážným tlakem, jak investoři opouštěli dlouhé pozice.
C:\fakepath\forex.jpeg

Trading v období vánočních svátků

19.12.2019 Vánoce jsou obdobím, kdy si většina obchodníků vybírá zaslouženou dovolenou, a to nejen proto, že hodlají svůj čas trávit se svými nejbližšími, ale hlavně proto, že o svátcích obvykle trhy nabízí mnohem méně potenciálních obchodních příležitostí.
img

Obchodování průrazů - zadávání pokynů

27.05.2019 V několika předchozích příspěvcích jsem se věnoval jednotlivým částem, ze kterých je poskládána moje obchodní strategie vycházející z průrazů časových pásem. Dnes bych na to rád navázal a věnoval se zadávání obchodních příkazů.
img

Techniky, které pomáhají obchodníkům zvýšit potencionální zisk

19.02.2019 Máte problémy s dosažením vyšších zisků z denního tradingu, avšak dle vašeho obchodního deníku nebo zpětného vyhodnocení realizovaných obchodů již téměř neděláte žádné chyby? V takovém případě musíte vyladit svůj obchodní přístup.
img

Jak se obchoduje na medvědích trzích?

18.02.2019 Medvědí trhy jsou volatilní, nepředvídatelné a náročné na obchodování. V období, kdy jsou podmínky na trhu nastavené na averzi vůči riziku, je proto důležité mít dobrou strategii. Směřujeme ke globální recesi?
img

Christian Von Engelbrechten: Odstoupení A. Merkelové trhy nepocítí, ovlivní je spíše příležitosti plynoucí z inovací

30.10.2018 Rozhodnutí Angely Merkelové odstoupit z vedoucí pozice vládnoucí Křesťansko-demokratické unie (CDU) by mohlo být pro Německo pozitivní. V posledních letech bylo Německo spíše v patové situaci kvůli probíhajícím reformám. Důsledky pro trhy by měly být v malém rozsahu a spíše pozitivní. Není důvod, aby byli investoři nervózní. Nedávná volatilita trhu dokonce přinesla mnoho atraktivních investičních příležitostí pro společnosti, které se zabývají inovacemi a získávají čím dál větší podíl na trhu.
img

Prudké pohyby akciových trhů jsou stále častější

18.10.2018 Začátkem října jsme na akciových trzích byli svědky několikadenních prudkých pohybů cen celých akciových indexů, které za jediný den ztratily třeba i více než čtyři procenta. Jsou takové pohyby běžné a normální? I když se nám pohyby cen mohou zdát příliš markantní, jde o běžnou součást života akciových trhů. Na druhé straně je ale nutno dodat, že prudké a náhlé pohyby jsou v poslední dekádě častější než jindy v historii. Důvodem může být nejen popularita pasivního investování nebo automatizovaného obchodování, ale také celkově nižší likvidita trhu. Pozitivem je, že tyto největší pohyby často přicházejí v době, kdy se indexy v minulosti nacházely velmi blízko lokálního dna, tedy těsně před dalším růstem akcií směrem vzhůru.
img

Toužili jste někdy po zasažení SL?

12.05.2018 Ne, to není překlep a v tradingu se to stává!
img

Záchvěvy globálních trhů

19.02.2018 Česká koruna v posledních týdnech rezignovala na tuzemské vlivy a zaznamenává jen mírné záchvěvy spojené s globálními pohyby na trhu. Celý minulý týden se stabilně držela nad úrovní EUR/CZK 25,30, kde se obchoduje i dnes. Vůči dolaru je situace o poznání zajímavější vzhledem k turbulencím mezi dolarem a eurem. I přes velké změny v průběhu týdne ve výsledku koruna posílila vůči dolaru o tři desetníky a v současnosti se obchoduje na úrovni USD/CZK 20,40.
C:\fakepath\TOP5-31012018-LV-20.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

31.01.2018 1) Sociální síť Facebook zakáže reklamy podporující finanční produkty a služby spojené s kryptoměnami a primární nabídkou mincí (ICO), v rámci které jsou vydávány nové kryptoměny. Oznámil to ředitel pro produktový management Facebooku Rob Leathern.
img

Novozélandský dolar padá po ohlášení vlády na Novém Zélandu

20.10.2017 Nejdramatičtější zprávou na měnovém trhu v tomto týdnu byl propad novozélandského dolaru o 1,5 % vůči AUD a USD. Stalo se tak poté, co Winston Peter konečně oznámil, že jeho strana New Zealand First podpoří vládu sestavenou labouristy, která bude vyžadovat koalici se Zelenými. To je podle nás v Saxo Bank velmi negativní pro NZD, protože labouristé vyjádřili svůj záměr prosadit reformu novozélandské Rezervní banky. Po reformě má být více prorůstová a politická rozhodnutí bude činit výbor zahrnující i externí členy. Kromě toho strana New Zealand First zřejmě prosadí některá proti-imigrační opatření, která by mohla ohrozit budoucí ekonomický růst země, protože imigrace je už po desetiletí významným zdrojem novozélandského růstu.
img

E-mini futures Nasdaq 100 (NQ)

10.10.2017  Pokud se mluví o futures na Nasdaq, zpravidla je myšlen kontrakt e-mini futures Nasdaq 100. Podkladovým aktiv...
TOP5-11092017-LV-24.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

11.09.2017 1) Evropské akciové trhy vstupují do nového týdne pozitivně. Geopolitické napětí kolem KLDR se přes víkend nijak nepohnulo kupředu a hurikán Irma nad územím USA výrazně zeslábl a jeho projevy a škody nebudou vůbec tak drastické, jak se původně odhadovalo.
img

Volatilita se zvyšuje, neboť trhy se obávají geopolitických nejistot

14.08.2017 Letní horko narůstá. Volatilita trhů se drasticky zvýšila uprostřed napětí mezi USA a Severní Koreou. Poté, co minulý týden dosáhl absolutních minim, index VIX vzrostl na úroveň, jakou jsme neviděli od loňského listopadu. Odklon od rizika posunul investory zpět ke zlatu a bezpečným aktivům. V Mexiku nejistoty týkající se úrokových sazeb Fedu vedly mexické stratégy k zachování sazeb. Přes silné červencové údaje o americké zaměstnanosti členové Fedu James Bullard a Neel Kashkari prohlásili, že tato americká instituce nespěchá s normalizací měnové politiky. V důsledku toho Banxico pravděpodobně sníží sazby před koncem roku, aby zabránila příliš silnému zhodnocení pesa.
img

Rostoucí volatilita může podpořit USD a oslabit měny rozvíjejících se trhů

14.07.2017 Dominantním rizikem ve třetím čtvrtletí bude pro měnové trhy rostoucí volatilita. V tuto chvíli převládá kombinace oslabující inflace a měkčího dolaru – tzv. „Goldilocks economy“. Ta ale bude dále oslabovat s tím, jak centrální banky upouštějí od své hyper-akomodační politiky. Nejvýznamnějším rizikem pro globální růst a celosvětovou spokojenost ve třetím čtvrtletí bude utužování postojů Číny. Měny rozvíjejících se trhů budou čelit největšímu riziku poklesu.
EURUSDH1-tydenik1.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (16.1.2017)

16.01.2017 V týdenním komentáři jsem v minulém týdnu uveřejnil mé obchodní nastavení, které opět vyšlo dobře, i když tentokrát ne zcela přesně. Jako první jsme se dočkali prolomení spodní S/R úrovně, což aktivovalo short obchod. Trh si velmi rychle došel k první nejbližší S/R zóně a vyplnil tak Profit-Target 1 (PT1). Ovšem PT2 jsme se nedočkali a trh se odrazil k vyšším úrovním.
img

Ozvěny trhu - Rostoucí preference Donalda Trumpa straší investory

04.11.2016 Preference kandidátů do amerického prezidentského úřadu dlouhodobě favorizovaly Hillary Clinton. V posledních dnech však roste obliba jejího největšího rivala Donalda Trumpa. Takový vývoj nenechává trhy v klidu, roste volatilita trhu a je patrný odklon investorů od rizikovějších obchodů.
img

Volatilita trhů s obilninami a zrninami pokračuje - konec pádu cen? Asi ne.

22.07.2016 Pokles cen na trzích s obilninami a zrninami pokračuje. Kukuřice a pšenice dosáhly úrovní mnohaletých minim, pohled do historie nicméně napovídá, že výprodejům stále nemusí být konec. Ve vleku propadů cen na uvedených dvou trzích a v souvislosti s pozitivnějším výhledem vývoje počasí, než tomu bylo před pár týdny, padají taktéž ceny sóji, kde v současné době neexistují náznaky, že by se situace měla obracet. Naopak při pohledu na graf je evidentní, že tomu není dlouho (začátek letošního roku), kdy se ceny sóji pohybovaly na úrovních o 150 centů na bušl níže, než je tomu nyní. Aktuality níže napovídají, jak by to mohlo být s cenami zrnin a obilovin v krátkodobém výhledu.
img

NQ | E-mini futures Nasdaq 100

22.03.2016 Pokud se mluví o futures na Nasdaq, zpravidla je myšlen kontrakt e-mini futures Nasdaq 100. Podkladovým aktivem tohoto...
img

Sedm důvodů, proč by měl „Fed hike“ přijít už v září, podle Deutsche Bank

15.09.2015 Ve světle událostí, kterých jsou globální akciové trhy svědky v posledních měsících, se začínají ozývat hlasy, které volají po značném pozdržení prvního zvýšení sazeb americkou centrální bankou. V Deutsche Bank to vidí jinak:
img

Co bude dál s cenou ropy?

09.02.2015 Ropa WTI náhle poklesla po čtyřdenním růstu. Týdenní hlášení z USA hovoří o rekordně vysokých zásobách. Saudi Aramco s...
img

Měnový trh: velké ticho před pravděpodobnou bouří

05.05.2014 Nejobchodovanější měny světa se třesou strachem. Obchodují se v neustále užších denních pásmech a na velká ekonomická ...
dovolena forex.png

Pár tipů pro návrat z dovolené

02.09.2013 S koncem letních prázdnin dostáváme na naše emaily dotazy od čtenářů serveru FXstreet.cz, kteří se po několikatýdenní (někdy i měsíční) dovolené vrací zpět ke svému obchodování. Nejčastější dotazy jsou, jestli máme nějaké tipy pro takovýto návrat k trhům a jak se rychle dostat do předchozí tradingové formy. Rozhodli jsme se tedy na toto téma připravit dnešní článek.
490678-trhy.jpg

Carry trades nejsou na pořadu dne

22.08.2013 Celý rok 2012 i prvních 5 měsíců letošního roku byly jako stvořené pro tzv. carry trade obchody. Prodej nízkoúročené měny a nákup vysokoúročené měny byl v tomto období nízké volatility a stabilních kurzů téměř jako oběd zdarma. Např. shortování USD/BRL vynášelo investorům celý rozdíl v úrocích mezi oběma měnami okolo 9 % (znásobený zvolenou pákou) a o vývoj měnového kurzu se ani příliš nemuseli zajímat - ten pouze mírně fluktuoval blízko 2 brazilský realů za dolar.
img

VOLATILITA TRHU ODRÁŽÍ "MEDVĚDÍ" TREND

19.04.2013 Včera na Wall Street pokračoval pád poté, co eBay a další americké společnosti poskytly neuspokojivé předpov...
img

OBCHODNÍCI FOREXTIME MOHOU NYNÍ ZÍSKAT VÍCE

15.04.2013 ForexTime spustil novou iniciativu, která umožňuje obchodníkům získat více vlastního kapitálu a přizpůsobením objemu svých obchodů ve větší míře profitovat z volatilních trhů. Volatilita trhu patří mezi nejatraktivnější charakteristické vlastnosti obchodování s devizami a současná ekonomická nejistota v eurozóně k velké fluktuaci měnových kurzů přispívá.
img
img

Saxo Bank zveřejnila své pololetní hospodářské výsledky

23.08.2011 Společnost Saxo Bank vykázala za první pololetí roku 2011 čistý zisk ve výši 346 mil. DKK. Tento výsledek, který je v souladu s očekáváním, představuje oproti druhému pololetí roku 2010 nárůst o 375 % a ve srovnání s prvním pololetím roku 2010, kdy aktivita i volatilita trhů byly nebývale vysoké, došlo k poklesu o 37 %.
img

Market Preview - 9. června 2011

09.06.2011  EUR se dnes ráno obchoduje vůči USD výše, neboť forex ovládají spekulace, že Evropská centrální banka dnes naznačí zvýšení úrokových sazeb příští měsíc. Trh kromě toho očekává, že dnes zveřejňovaná makrodata odhalí dubnové prohloubení obchodního deficitu USA, a to v nejvyšší míře od června 2010.
C:\fakepath\meny3.jpg

Rating - S&P, Moody's a Fitch

06.06.2011 Aktuální informace o schopnostech států splácet své závazky podle agentur Moody's, S&P nebo Fitch. Aktuální známky od těchto ratingových agentur jsme pro vás připravili v přehledné tabulce. Snížení nebo zvýšení ratingu jednotlivého státu může výrazně pohnout měnou daného státu a proto je pro forexové fundamentální obchodníky tento údaj důležitý. Například v poslední době jsme mohli vidět snížení ratingu Řecka, což téměř vždy vedlo alespoň k dočasnému oslabení eura (z důvodu zvyšování obav o rozšiřování krize v eurozóně).
img

Asie drží dolar blízko nových letošních minim

05.11.2010 Trhy na rozhodnutí Fedu zareagovaly dobře známou strategií dolar dolů, všechno ostatní nahoru a ...
C:\fakepath\images.jpg

Denní kalendář událostí

11.08.2010 FX kalendář ukazuje časy a popis nejvýznamnějších ekonomických zpráv (fundamentálních zpráv), které se týkají konkrétního měnového páru.
img

Ekonomický komentář - 21.05

21.05.2010 Komentářo Senát USA včera schválil zákon, který má dále regulovat finanční sektor, včetně zákazu obchodov...
img

Forex Factory kalendář

02.08.2009 FX kalendář ukazuje časy a stručný popis nejvýznamnějších ekonomických zpráv (fundamentálních zpráv), které se týkají konkrétního měnového páru.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Čínský jüan | Nový Zéland | Price Action | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | EUR/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Koruna | G20 | Ruský rubl | HDP | Turecká lira | Bezpečný přístav | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Kypr | Analytik | Profit-Target | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Private equity | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Daně | Rizika | Politika | AUD/NZD | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | USD/BRL | USD/TRY | USD/CZK | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Měnový trh | Měnové trhy | Spready | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | Akcie | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | B/E | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Benchmark | Bloomberg | Bod | Break/Even | Broker | Burza | Béžová kniha | CBOE | CBOT | CEO | CFD | CME | Carry trade | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | DAX | Demo účet | Distribuce | Dolarový index | Downtrend | ECB | ECN | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fed | Finanční trhy | Futures | G10 | Gama | Grafy | Initial margin (počáteční záloha/marže) | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Likvidní trh | Long | Lot | MT4 | Margin | Záloha | Obchodní příkazy | Risk | Marže | Mezibankovní | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Nabídka | Stavební povolení | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Obligace | Opce | Overnight | Platforma | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | RRR | Rally | Rating | Ratingová agentura | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Slippage | Spotová cena | Spread | Stop-Loss | Tick | Time frame | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Ukazatel | VIX | Vega | Volatilita | Volatilní trh | Wall Street | ZEW index | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | Morgan Stanley | Euro STOXX | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Patria | Saxo Bank | Patria Forex | Indexy | Spekulanti | Investoři | Měnové války | Produkce ropy | Exxon Mobil | EU | Finanční sektor | Zasedání ECB | Myšlení | Pravděpodobnost | Výnosy dluhopisů | John Hardy | Zisk | Ziskový obchod | Ropný trh | Futures kontrakt | Sázka | Zkušenosti | Panika | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Bohatství | Ozvěny trhu | Partners | Forex Factory | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Investment Banking | Deutsche Bank | Analytický tým | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | ZuluTrade | Makro | Index cen | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Facebook | LYNX | Index strachu | Donald Trump | Burzy | Rozvíjející se trhy | FXTM | Zásoby ropy | Wall Street Journal | Ceny akcií | Obchodníci | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | GBPUSD | USDCAD | EURJPY | Raiffeisenbank | Aktivum | Carry trades | EPS | Index | Likvidní | Podpora | Volatilní | Likvidita trhu | Akcie Apple | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | BH Securities | Bollinger Bands | Brent | Cena | CZK | DJIA | Dolar | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Eura | Euro Stoxx 50 | Exchange | Expirace | Fitch rating | Fondy | Forex obchodování | Forex online | ForexTime | Forexu | Full time | FXstreet.cz | Graf | Hrubý domácí produkt | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Instrumenty | Investiční | Investiční poradenství | Investing | Irsko | EBay | Japonská ekonomika | Komoditní | Kurz australského dolaru | Kurz EUR | Kurz NZD | Lira | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Management | Market | Markets | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodujeme | Online kalendář | Online obchodování | Pips | Portfolia | Prognóza | Pšenice | Rakousko | Rating států | Reuters | Ropy | Rubl | Ruská ekonomika | Řízení rizik | Signály | Stoxx | Trh | Tržní podíl | Velká Británie | Volatility | Vydělat peníze | Výnosy z dluhopisů | WTI | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zůstatek na účtu | Předpověď | Zisky | Tradeři | GLOBEX | CNBC | ZEW | EIA | ING | Benzín | Put | Buy | Buyout | Diskont | Hold | Indie | Nominální hodnota | Obchodní den | Protistrana | Range | Redukce | ROCE | Sell | Využití kapacit | CTA | Itálie | Finanční společnosti | Barchart | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Milionář | Jan Kovalovský | Commission | Kontrakt | Initial Margin | Volby | S/R zóny | Rozhovor | E-mini | Blog | Retail | Vzdělání | 1 milion | Burze | Commodity trading | FX online | Investment | Aramco | Wells Fargo | Bankovní sektor | SaxoTrader | Investing.com | NATO | Ole Hansen | Oslabení eura | Reporty | Ekonomická expanze | Zvyšování sazeb | Obchodní nastavení | Halifax | Finanční analýzy | Kurz EUR/USD | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Průmyslová produkce | Pokles úrokových sazeb | Backtestovat | Podnikání | Mark Carney | Averze k riziku | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Multi-Asset obchodování | Energie | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Globální akciové trhy | Oddělení forexu | Podnikatelská důvěra | Implikovaná volatilita | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Klid | Ekonomické fórum | Sázet | Obchodní signály | Kurzotvorné informace | Referendum | Fidelity International | Investiční firma | Firmy | Vývoj měnového páru | Den D | Standard & Poor's | Inflační tlaky | Ekonomické dopady | Globální finanční krize | Americké akciové indexy | Styl obchodování | Globální ekonomiky | Obchodní partner | Fitch Ratings | AAA | Utahování měnové politiky | Propad | Bělorusko | Kryptoměny | Severomořská ropa Brent | Index Nikkei | Země OPEC | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Vývoj měnového kurzu | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Oslabení dolaru | Posílení koruny | Dnešní údaje | Ekonomická data | Historická minima | Nejistota | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | FTSE 100 | E*Trade | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Zahraniční firmy | Výhled | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Rekordní minima | Americké akciové trhy | Exxon | Konsensus | Silné euro | Hrubý domácí produkt Německa | Úspěšné obchodování | Britská ekonomika | Americký trh práce | Bankovní krize | Průzkum | Krize | Analytický tým FXstreet.cz | Světové trhy | Zprávy a události | Theresa Mayová | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Očekávání analytiků | Měnové krize | Turecká centrální banka | TRY | Indická rupie | Údaje o inflaci | Mini loty | Zvýšení volatility | Belgie | Vývoj úrokových sazeb | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Ekonomické průzkumy | Obchodování s devizami | Forexový broker | Purple Trading | Zahraniční forex | ING Groep NV | Vysokoúročené měny | Makroekonomické zprávy | Hurikán Irma | Úspěšní obchodníci | Služby spojené s kryptoměnami | Nové kryptoměny | Saxo | Technologické akcie | L.F. Investment Limited | Prognóza ČNB | Pokles ceny | Pohyby akciových trhů | Trh s ropou | Obchodování se CFD | Dlouhodobý obchodník | Význam technické analýzy | Korelace napříč trhy | Jak se obchoduje | Obchodování s volatilními trhy | Obchodní přístup | Data z ekonomiky | Michal Uma | Moje obchodování | Obchodování průrazů | Snížení sazeb | Vyzkoušet si trading | F1 | Nižší volatilita | Hongkong | Firma | Vysoké riziko | Ukrajina | Průzkumy | Problémy | Nejistoty | Úroky | Měnové politiky | Specifika obchodování | Obchodování o Vánocích | Vánoce | Nižší likvidita | Stratég | Singapur | Poradenství | Zpřísnění měnové politiky | Analytička | Trhy | Pokles | Stratég Saxo Bank | Pandemie | Dopady koronaviru | Ekonomické dopady koronaviru | Krize v eurozóně | Spekulativní pozice | Americký Fed | Restrikce | Měnové podmínky | Historie | Vyspělé ekonomiky | Graf dne | Růst | Platební neschopnosti | Bulharsko | Izrael | Ekonomiky | Slovensko | Afrika | Mexiko | Pákistán | Trh dluhopisů | Emitenti | Nizozemsko | Surové ropy | Posílení | Lucembursko | Zadlužení | Argentina | JDE | Tchaj-wan | Chorvatsko | Ocenění | Ceny | Kolaps | Indonésie | Kuba
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Graf | Dolar

Předchozí klíčová slova

Volatilita měn
Volatilita na EURUSD
Volatilita na finančních trzích
Volatilita na forexe
Volatilita na forexu
Volatilita na měnovém páru
Volatilita na NASDAQ
Volatilita na světových trzích
Volatilita na trzích
Volatilita na trzích mírně klesá

Následující klíčová slova

Volatilita význam
Volatility
Volatility report
Volatility trhu
Volatilní
Volatilní období
Volatilní obchodování
Volatilní (rozkolísaný)
Volatilní trh
Volatiltia na USDJPY
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít