Čtvrtek 02. prosinec 2021 01:06
reklama
Swissquote Bank
reklama
BidAskBit vanoce
reklama
Dukascopy krypto
reklama
BidAskBit vanoce

Klíčová slova - Short selling

img

GameStop akcie jsou zpátky: Čeká nás další cenové šílenství?

18.03.2021 GameStop se v lednu roku 2021 zapsal do historie. Investoři ze skupiny WallStreetBets na sociální síti Reddit se tehdy rozhodli ve velkém nakupovat akcie GameStop a způsobit tak obrovský Short Squeeze, který dostal do problému velké investiční fondy. Ačkoliv cena poté prudce spadla, akcie GME ještě neřekly své poslední slovo.
C:\fakepath\xtb_online_trading.jpg

Ohlédnutí za děním okolo akcií GameStop, ACM a komunitou WallStreetBets očima ředitele Trading oddělení XTB Filipa Kaczmarzyka

25.02.2021 Filip Kaczmarzyk svoji kariéru v XTB zahájil již v roce 2007 v rámci trading oddělení na pozici Junior Trader. Od dubna 2009 zastával funkci zástupce vedoucího trading oddělení XTB. V listopadu 2010 začal pracovat pro institucionálního poskytovatele likvidity CFH Makrets v Londýně. Od května 2011 do května 2015 pracoval ve společnosti Noble Securities SA, nejprve jako ředitel obchodování OTC instrumentů, později jako ředitel FX trhů. Do XTB se vrátil v květnu 2015 na pozici ředitele trading oddělení a od 10. ledna 2017 je členem správní rady XTB. Je absolventem varšavské ekonomické univerzity se zaměřením na kvantitativní metody v ekonomii a informační systémy.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
img

Akcie GME díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
img

Akcie GameStop (GME) díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
img

Day trading: Vše, co musíte znát + 7 extra tipů pro vaše lepší intradenní obchodování!

23.12.2020 Intradenní obchodování neboli day trading, je jednou z nejpopulárnějších a nejvíce vzrušujících forem obchodování. Nabízí ty nejrychlejší možné zisky a dostatek obchodních příležitostí téměř každý den. Day traderům často stačí i jen několik minut k tomu, aby dokázali svůj účet velmi zajímavě zhodnotit, přičemž se nevystavují riziku, které vzniká, když držíte otevřenou pozici přes noc.
C:\fakepath\btc.png

Bitcoin jako bezpečný přístav

29.10.2020 Bitcoin v minulém týdnu prorazil hranici 13000 dolarů a pokračuje tak v rostoucím trendu, který započal ke konci března. V těchto mezích se pohyboval naposledy na přelomu června a července minulého roku. Stále se tedy stává více jakýmsi bezpečným přístavem pro investory a jejich peníze v této korona krizové době. Díky statistikám víme, že 98 % investorských „hodlerů“ je již v plusu. Většina investorů do bitcoinu totiž vstoupila na trh na konci roku 2017, kdy se hodnota bitcoinu pohybovala okolo 10 000 dolarů za minci.
C:\fakepath\etf.png

Co jsou ETF? Průvodce pro začátečníky

04.05.2020 Fondy obchodované na burze (Exchange Traded Funds - ETF) jsou zajímavou alternativou nejen pro portfolia institucí, ale i drobných, retailových traderů a investorů. V tomto článku Vám ETF představíme, vysvětlíme a řekneme, jak a kde se dají obchodovat. K tomu přidáme i výhody a nevýhody ETF.
img

Ekonomický kalendář: Makrodata jsou druhořadá, obchodníci se vzpamatovávají z výprodejů

13.03.2020 Wall Street má za sebou nejhorší propad od roku 1987 a některé evropské indexy včera ztrácely vůbec nejvíce v historii. Situace v Asii není o mnoho lepší, ale tam už se propad rozprostřel do delšího časového úseku. Poslední poklesy už proto nejsou tak výrazné. Z pohledu makrodat dnes není na programu žádné důležité zveřejnění. Trhy se budou vzpamatovávat z včerejšího propadu, přičemž budou hltat novinky ohledně koronaviru. Ráno to vypadá, že by trhy mohly být dobře nastaveny na určitou korekci včerejšího propadu. Na druhou stranu je dnes pátek a kvůli překotnému vývoji v posledních seancích by mohli mít obchodníci problém nechat otevřené pozice přes víkend. Španělsko, Velká Británie a Itálie uvalily restrikce na short selling některých akcií, což by (alespoň krátkodobě) mohlo pomoci částečně zmírnit tlak.
img

Ranní shrnutí

13.03.2020 Wall Street má za sebou nejhorší seanci od roku 1987. Index S&P 500 uzavřel se ztrátou 9,5 %, Dow Jones padl o 9,99 % a Nasdaq přišel o 9,43 %. Russell 2000 klesl o 11,18 %. Německý DAX včera uzavřel se ztrátou 12.24 % na 9 161,13 bodů. DAX futures však ještě ve večerních hodinách propadly až pod 9 000 bodů.
img

Top 7 obchodních strategií úspěšných investorů

11.10.2019 Příliš mnoho investorů obchoduje bez uceleného systému – a mnoho z nich realizuje velké ztráty. Bezmyšlenkovitě otevírají pozice, často na základě nepodložených tipů od ostatních, nebo protože jim něco připadá aktuálně levné.
img

Petr Čermák (investor) o value investování, určení vnitřní hodnoty akcií a chování při výprodejích akcií

09.09.2019 Hrozba recese a obchodních válek dále ovládá trhy. Úrokové sazby dluhopisů padají a investoři alokují svůj kapitál do hotovosti nebo hodnotových akcií. Existují ještě příležitosti na nákup akcií? Jak poznat, jaká je jejich správná cena a kdy jsou podhodnocené?
img

Akciové trhy – 10 největších burz světa a jaký na ně má vliv politika?

05.09.2019 Politika a finance jsou bezpochyby velmi úzce propojené pojmy, které se navzájem velmi ovlivňují. Významné politické události mohou během krátké doby vyvolat rozruch ve společnosti, který se následně reflektuje určitým způsobem do finančních trhů. Přesto z dlouhodobého hlediska má většina politických vlivů dopad pouze na dotčenou ekonomiku, které se bezprostředně týkaly.
img

Prodej na krátko neboli short selling – co to znamená?

29.08.2019 Spekulovat na pokles může na první pohled vypadat jako hazard a nebezpečná operace. Mnoho investorů přesně nechápe princip, jakým prodej na krátko neboli short selling probíhá a u některých z nich to může dokonce vyvolávat negativní konotace.
C:\fakepath\EURUSD.PNG

Odlišnosť Pohybov Cien Na Forexe, Akciách a Kryptomenách

26.08.2019 Na to aby sme zistili v čom sú kryptomeny (odteraz budem písať krypto) a akcie spoločné, musíme sa pozrieť čo vlastné sú. Akcie sú v jednoduchosti podiely vo verejne obchodovateľných spoločnostiach do ktorých ľudia môžu investovať alebo s nimi obchodovať. Väčšina akcií v dlhodobom období rastie, ale samozrejme, sú takisto firmy, ktorú zbankrotujú alebo stagnujú. Ak chcete investovať s čo najmenším rizikom, kupujte defenzívne akcie s vysokými dividendami alebo pravidelne nakupujte S&P 500 cez ETF, čo by spriemerovalo vaše nákupy či trh rastie alebo klesá a v dostatočnom časovom horizonte zarobíte. Ak chcete urobiť nadpriemernú návratnosť, musíte investovať do cyklických akcií, ktoré prekonávajú defenzívne akcie keď sa ekonomike darí.
img

Co je to CFD short selling a jak jej využívat při obchodování

12.04.2019 Na finančních trzích můžete nakupovat a prodávat různá aktiva, jako např. akcie, měnové páry, komodity, dluhopisy a tak dále. Obecně platí, že když něco nakoupíte, tak to pak můžete prodat. Představte si, že máte nakoupené akcie společnosti Apple a jejich hodnota se zvýší o 10%. Vy se je rozhodnete prodat a realizujete tak z této investice zisk. CFD short selling vám však umožňuje prodat i něco, co nemáte. Jak je to možné?
img

Obchodování Futures: Průvodce & odpovědi na 10 zásadních otázek

11.05.2018 Když se řekne futures, ne každý si ihned vybaví, co to přesně znamená. Futures řadíme mezi burzovně obchodovatelné instrumenty, ale na popularitě se těší teprve několik posledních let. S obchodováním futures je spojena řada rozdílů oproti obchodování klasických akcií.
img

ČÁST V: Maržovní obchody, short selling a pokročilejší formy obchodování

20.11.2017 Tato závěrečná část série “Začínáme investovat” od společnosti DEGIRO se zabývá třemi konečnými úvahami pro pokročilejší obchodníky: maržové obchody, short selling a obchodování s deriváty. Tyto typy obchodů jsou velmi rizikové a zpravidla je využívají zkušení obchodníci. Pro uzavírání těchto rizikových pozic je třeba mít u DEGIRO otevřen účet Active, nebo Trader.
audusd-06062016-1.png

Analýza AUD/USD, CAD/JPY a NZD/CHF

06.06.2016 Tento měnový pár se na 4hodinovém grafu zřejmě chystá otestovat důležitou psychologickou hladinu 0,7400...
eurjpy-31052016-1.png

Analýza EUR/JPY, NZD/USD a EUR/GBP

31.05.2016 Tento měnový pár na 1hodinovém grafu prorazil nad rezistenci klesajícího trendového kanálu. Cena nyní...
img

Nový rok začal slibně pro vzácné kovy, ale ne pro ropu

07.01.2014 První (a zkrácený) obchodní týden roku 2014 odstartoval zisky u zlata a stříbra, které přitom v minulém roce patřily k těm nejvíce ztrátovým...
img

Týden, kdy Fed překvapil trhy: Kovy rostly, naopak ropa zlevnila

24.09.2013 Ole Hansen, hlavní komoditní stratég Saxo Bank Klíčovou událostí uplynulého týdne bylo bezpochyby dlouho očekávané set...
img

Abenomika nebo carry trades z vaší zahrádky?

13.03.2013 John J. Hardy, hlavní stratég pro měnové trhy, Saxo Bank. Výklad pojmů: Abenomika – nové slovo vzniklé spojením ...
img

Komodity posílily, brzdí je ale silný dolar

09.07.2012 Ole Hansen, komoditní stratég Saxo BankPoslední summit EU poskytl trhům úlevu. Rally ovšem trvala jen obvyklých 48 hod...
img

Komodity posílily, brzdí je ale silný dolar

09.07.2012 Poslední summit EU poskytl trhům úlevu. Rally ovšem trvala jen obvyklých 48 hodin. A to než si trhy uvědomily, že byly sice představeny plány na podporu ekonomiky, ale jeho provedení má několik háčků. Investory nepřesvědčilo ani překvapivé snížení sazeb v Číně, které zřejmě nebude dostatečným stimulem na podporu ekonomiky největšího světového odběratele komodit. V důsledku toho se euro opět vezlo na vlně výprodejů, ke které částečně napomohla Evropská centrální banka, když snížila svou základní úrokovou sazbu na 0,75 procenta. Navíc výnosy německý dvouletých dluhopisů spadly až pod nulovou hranici.
fx 33.JPG

Forex měsíčník

14.06.2010 Měsíc květen byl ve znamení lámání rekordů a extrémní volatility. Přicházeli opět negativní zprávy díky problémům v Řecku.
img

Večerné zhrnutie

10.06.2010 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas  ...
tyden.jpg

Forex trading - týdenní přehled a komentář

24.05.2010 Forex týdenní přehled a komentář pro týden 24.5 - 28.5.2010. Makro vyhlašování a analýzy pro EUR/USD.
img

Forex: Poľská priemerná hrubá mzda medziročne vzrástla o 3,2%

20.05.2010 Aj keď sa zdalo, že prvá splátka pomoci pre Grécko pomôže k novej stabilizácii trhov, včerajš...
img

Daily: Averze vůči riziku opět na scéně, Fed své portfolio hypoték zatím ředit nehodlá

20.05.2010 Včera si finanční trhy opět vybraly jednu ze slabších chvilek. K tomu přispělo středeční rozhodn...
img

Forex: Zaostřeno na FX

19.05.2010 Německý regulátor Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht (BaFin) včera ve večerních hodin...
img

Daily: Nervózní trhy pomohly americké měně k navýšení svých dosavadních zisků

19.05.2010 V nervózním duchu se neslo včerejší obchodování na akciových trzích, které po úspěšném začátku nového dne ...
fundamenty.jpg

Finanční trhy dále padají - momentum eura

19.05.2010 Překvapující zpráva z Německa, regulatorní úřad BaFin zakázal short akcií.
img

BaFin poslal akcie k jihu

19.05.2010 EURUSD, AUDUSD
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Finance | Peníze | Bank of Canada | Australský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Backtesting | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | USA | NFP report | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Bezpečný přístav | Divergence | Měnová politika | Francie | Polsko | Španělsko | Apple | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | EUR/CHF | Export | Import | Nikkei | Akciové trhy | CAD/JPY | AUD/CAD | NZD/CHF | EUR/TRY | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Objemy obchodů | Intradenní obchodníci | Obchodování na burze | Měnové trhy | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | BaFin | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Bid | Bloomberg | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CBOE | CBOT | CFD | CME | Call opce | Carry trade | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | DAX | Derivát | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dluhopis | Downtrend | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Evropská centrální banka | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fed | Finanční páka | Finanční trhy | Floating | Derivátové fondy | Hedge fondy | Fundamentální zprávy | Futures | G10 | Grafy | HFT | Hedging | Hedge | IPO | Index DAX | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Krátká pozice | Kurz | LIBOR | Likvidita | Likvidní trh | Long | Long pozice | Lot | Low | MMF | Margin | Záloha | Margin call | Mark-to-Market | Obchodní příkazy | Market Makeři | Market making | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Monetizovat | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodník | Obchodování s deriváty | Obligace | Opce | Order | Overnight | P/E | PRIBOR | Papertrading | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Profit Target | Provize | Prémie | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | Rally | Rating | Realizovat zisk | Reserve Bank of New Zealand | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Sentiment | Short | Short pozice | Skalper | Slippage | Spotová cena | Spread | Standard and Poor's | Stochastic | Stop-Loss | Support | Swap | Swing | Swingový obchodník | Tick | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volatilita | Volatilní trh | Volume | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | ZEW index | Bondy | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Řízení portfolia | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Goldman Sachs | Regulátor | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Investiční příležitosti | FTSE | Patria | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Investoři | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Babypips | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Cenový graf | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Ziskový obchod | Investiční instrumenty | Ropný trh | Futures kontrakt | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Shanghai Stock Exchange | Euronext | Vývoj eura | RBNZ | Intervenovat | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Contracts for difference | Over-The-Counter | Mimoburzovní | Financování | Investovat | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Makro | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | EUR/HUF | Facebook | Riziková averze | LYNX | Swingové obchodování | Australská centrální banka | Komoditní spready | Burzy | Žlutý kov | EuroStoxx50 | Zásoby ropy | NinjaTrader | Japonská centrální banka | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | GBPUSD | GBPJPY | EURJPY | Abenomika | Aktivum | Carry trades | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Kupní opce | Likvidní | Odpor | Podpora | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Vystavení riziku | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Google | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie Tesla | Aktuální cena pšenice | Aktuální ceny akcií | Americká centrální banka | Analýzy | AUDJPY | Banka | Barel ropy | Brent | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Co je akcie | Conference Board | CZK | Čínská burza | Členské země eurozóny | DAX 30 | Day trading | Degiro | Dlouhodobé investice | Dolar | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | ETF fond | Eura | Evropská burza | Evropská měna | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Fio | Fondy | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GDP | Graf | Graf eura | Graf EURUSD | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování na burze | Irsko | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat na burze | Jak nakupovat akcie | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Komoditní index | Koupit akcie | Libra | Makroekonomické ukazatele | Management | Market | Market Makers | Markets | Měna Bitcoin | Měna euro | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Nákup akcií | Naučte se investovat | Nemovitosti | Nikkei 225 | NZDJPY | Obchodní platformy | Obchodování komodit | Obchodování s opcemi | Pád akcií | PayPal | Pips | Portfolia | Pro investory | Prodej akcií | Prodej zlata | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Recenze | Risk Off | Ropy | Řízení rizika | Sierra Chart | Signály | SP500 | Spekulace na pokles | Spořící účty | Státní dluhopisy | Shares | Švýcarská centrální banka | Throwback | Trh | Trh s akciemi | Twitter | Velká Británie | Volatility | Vydělat peníze | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu EUR/USD | Webinář | Webináře | WTI | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Opční prémium | Finanční nástroj | EUR/PLN | Backtestování | Obchodní pravidla | ZEW | Benzín | Buffett | Prodejní opce | Put | Cenové rozpětí | Centrální depozitář | Depozitář | Ex-dividend | Hold | Indie | Krátká pozice (short selling) | Měď | Naked Short Selling | Obchodní den | Range | REIT | ROCE | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | Černé zlato | Akcie na majitele | Akciová společnost | Kmenové akcie | Krátký prodej (short selling) | P/E Ratio | Repo operace | Zajištění (hedging) | Zaknihované akcie | Cenová hladina | Tržby | Úvěr | QE | Miliardář | Reálné obchodování | Komise | Contract | Kontrakt | Initial Margin | Intraday trading | Paper trading | Skluz v plnění | Kontraktní měsíc | eSignal | E-mini | Futures trhy | Futures trading | Vzdělání | Frustrace | COT | Velcí hráči | Burze | Day trader | Graf EUR/USD | Německá burza | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | State Street | CME Group | Caterpillar | Guvernér centrální banky | Ole Hansen | Reporty | Obchodní nastavení | Short squeeze | Brazílie | Průmyslová produkce | Finanční systém | Backtestovat | Úspěch | Podnikání | Averze k riziku | Stock Exchange | Cizí měny | Cena kávy | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Plodiny | Energie | Pro tradery | Globální akciové trhy | BlackRock | Znalost | Přehled | Global Advisors | Hodnota bitcoinu | Averze vůči riziku | Obchodování CFD | Futures kontrakty | US akcie | Obchodní styl | Cena Brentu | Firmy | Aktuální vývoj | Ekonomické dopady | Britská burza | Xetra | IBEX | Americké státní dluhopisy | Velké banky | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americké akciové indexy | Styl obchodování | Nervozita | Summit EU | Americké burzy | Zpřísňováním měnové politiky | Alibaba | Propad | Německý index DAX | Indexové ETF | Kryptoměny | Eurex | Index Nikkei | Specifika kontraktu | S&P | Guvernér | Výrobní aktivita | Benchmarky | Německý DAX | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Ekonomická data | Nejistota | Philip Morris | Zasedání Bank of England | Tempo růstu | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | FTSE 100 | Blockchain | Ripple | Tesla | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Poskytovatelé likvidity | Japan Exchange Group | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Nakupovat akcie | Historická data | Exxon | Chevron | Dobré výsledky | Expirace futures kontraktů | Úspěšné obchodování | Spekulativní obchodování | Poplatky za obchodování | Akcie na burze | Záchranný fond | Krize | Investiční rozhodnutí | FTSE MIB | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Spravované fondy | Ministři financí EU | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | TRY | Odliv kapitálu | Institucionální investoři | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Návratnost investice | Finanční domy | Aktuální cena | Japonský Nikkei | Konsenzus | Růst ekonomiky | Belgie | Obchodní pozice | Norsko | Očekávání | Swingoví obchodníci | Index KOSPI | ex | State Street Global Advisors | Investopedia | Intradenní obchody | René Remšík | Breakout Trader | Benjamin Graham | World Gold Council | Obchodování ETF | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | Americký akciový trh | Obchodování Bitcoin | LIFFE | Digitální zlato | Měnové zajištění | Bitcoin futures | LYNX Trading | Maržovní obchody | Začínáme investovat | Burzovní trhy | Index S&P/ASX 200 | Index Topix | Inteligentní investor | Kodak | Robinhood | RoboMarkets | Správce portfolia | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Investování s LYNX | Obchodování Futures | Portfolio manažeři | Tradingové firmy | Airbnb | Začít investovat | Saxo | FinTech | Index-tracking | LYNX webinář | Krypto | Co jsou ETF | Podniky | Graf vývoje | Technologické akcie | Evropský akciový trh | Akcie společnosti | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Výplaty dividend | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Trh s ropou | Dodávky ropy | Marihuanové akcie | Anticyklické akcie | Prezident Trump | Centrální depozitář cenných papírů | Zpomalení ekonomického růstu | Majetek | Obchodovat s akciemi | Skalpování | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Obchodovat komodity | Hodnotové investování | Inflace v ČR | IPO Instacart | CFD short selling | Inflační očekávání | Zákaznická podpora | Akcie firmy | Pokles kurzu | Začít obchodovat | Snížení sazeb | Akcie a ETF | Styl tradingu | NASDAQ 100 | Maržové obchodování | Maržový účet | Pokles cen | XTB Research | Silný dolar | MoneyShow | Visual Capitalist | Prodej na krátko | Intradenní trader | Burzovní průvodce | Korea Exchange (KRX) | Deutsche Börse (DTB) | Hong Kong Stock Exchange (SEHK) | London Stock Exchange Group (LSE) | Euronext (ENX) | Tokyo Stock Exchange (TSE) | Shenzhen Stock Exchange (SZSE) | Shanghai Stock Exchange (SSE) | New York Stock Exchange (NYSE) | Denní graf | Výše dividendy | Růst ceny ropy | Pravidla strategie | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | iShares | Internet of Things | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Dividendová obchodní strategie | Hodnotová obchodní strategie | Obchodní strategie bottom fishing | Obchodní strategie následování trendu | Swingová obchodní strategie | Strategie hybnosti | Top/Flop | Strategie skalpování | Cena akcie | Obchodujte | Vysoká likvidita | Mnoho ziskových obchodů | Patterny | Objem | Obchod | Jak začít investovat | Hypotéza | Firma | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Pfizer | Růst cen | Vysoké riziko | Počet obchodů | Ekonomický vývoj | Generální ředitel | Obchodování akcií u LYNX | Vyšetřování | Amazon | Citadel | Miliardy | Trendová linie | 5G | Technologický sektor | Průmysl | Na burze | Velikost pozice | Rozvoj | Stavebnictví | Problémy | Pojišťovny | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Plyn | Nálada | Prohlášení | Ohlédnutí | Úroky | Biotechnologické společnosti | AAPL | Tým RoboMarkets | Nike | Ztráta | Počet investorů | Nejlepší akcie | Shortování akcií | Obchodní podmínky | Ziskovost | Dlouhodobí investoři | Návratnost | Netflix | Výplaty dividendy | Poradenství | Dobré zprávy | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | Koronavirus | Google | Nákaza koronavirem | Trhy | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Obchodujte akcie | Pohyby cen | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Ceny Bitcoinu | Boeing | Vstupy | Výstupy | Zlepšení | Nedostatek disciplíny | Úsilí | Obchody | Americká společnost | SEC | Rozhodování | Co je IPO? | Prodávající | FinTech akcie | Ekonomické recese | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Vývoj | HSCEI | Guru | WP | Restrikce | Vývoj na trhu | Zákaz cestování | Prudký pokles | Profitovat | Nákupy akcií | Letectví | Největší pády | Zisk společnosti | Cenový vývoj | Historie | Domácnosti | Páka | Hotovost | Tým Admiral Markets | Další růst | Růst | Signál | Potenciál | Vzdělávací webináře | Akcie Nvidia | Údaje | Ztrátové obchody | Dobré návyky | FANG | DAWN | Emitenti | Majitel | Úspory | AMC | Propad ceny | Finanční pomoc | Cenové pohyby | Reddit | 3M | Superpočítač | Prudké pohyby | Shell | Zaměstnanci | Fondy obchodované na burze | Co jsou ETF? | CFD vs. ETF | Aktivní obchodování | Pasivní investice | Výhody a nevýhody ETF | Nevýhody ETF | Obchodovat s ETF | Největší dodavatelé ETF | Dodavatelé ETF | Komoditní ETF | Dluhopisová ETF | ETF průmyslových sektorů | Dividendové ETF | Speciální ETF | Inverzní ETF | SPY - ETF | BlackRock iShares ETF | Vanguard ETF | SPDR ETF od State Street Global Advisors | PEPSICO | Auta | Potenciální zisk | Aktivity společnosti | Roční zhodnocení | JDE | ČR | Soubor pravidel | Uzavírání pozic | Obchodovaný objem | Býčí trend | Rostoucí trend | Sentiment na trhu | Fintech společnosti | Akcie Coca-Cola | MAM | Nový trend | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Šance | Růst tržeb | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Cenové patterny | Konkrétní plán | Akcie u LYNX | Časový úsek | Možné zisky | Obchodní hodiny | Přeobchodování | Počet akcií | Coca-Cola | Ruská vláda | Zhodnocení akcií | P/E poměr | Transparentnost | Zdanění | TSLA | Nvidia | Budoucí vývoj | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Poptávka po akciích | NextEra | Energetický sektor | Příležitosti k obchodování | Chování ceny | Nařízení | Investice do solární energie | Solární energie | Bed Bath & Beyond | BBBY | Pravidelný příjem | Akciové investování | Praktické tipy | NextEra Energy | Investice do vody | GME | GameStop | Stimulační balíček | Carnival | Online prostředí | Růst ceny | Společnost Tesla | Držení pozice | Vhodné akcie | AMC Entertainment | Akcie Gamestop | Akcie AMC | WallStreetBets | BlackBerry | Akcie GME | Melvin | Citron Research | Melvin Capitals | GameStop (GME) | Co je Reddit | AMC Entertainment (AMC) | BlackBerry (BB) | Reddit skupina | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Ceny akcií Tesla | Manipulace s cenami | Regulační úřad pro cenné papíry | Sociální média | Short Interest | Melvin Capital | Fond Melvin Capitals | Short Interest Ratio | Outstanding shares | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Intradenní pohyby | Aktivity WallStreetBets | Velké investiční fondy | Koss | Retailoví investoři | Investoři z Redditu | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | FinTech akcie 2021 | Junior Trader | Filip Kaczmarzyk | Trading oddělení | CFH Makrets | Noble Securities | Obchodování OTC | Obchodování OTC instrumentů | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | GameStop akcie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Koss Corporation | Akcie Koss Corporation (KOSS)
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Shortování řeckých akcií
Shortovat
Shortové pozice
Shortový obchod
Short position
Short pozice
Short pozice akcie
Short příležitost
Short sale
SHORT / SELL

Následující klíčová slova

Short-selling
Short sell pozice
Short signál
Short signál na akcie
Short squeeze
Short Term
Short-time work
Short-time work (STW)
ShowFx
ShowFx v Praze
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy krypto
Potvrďte prosím... Zavřít