Pondělí 19. duben 2021 07:21
reklama
BOSSA ebook analyza
reklama
BOSSA ebook analyza
reklama
Capital.com

Klíčová slova - Cena akcie

img

Ceny pohonných hmot dělají řidičům vrásky na čele

14.04.2021 „Zatímco investorům do ropných společností dělá vývoj ceny černého zlata radost, řidiči se nestačí divit, jak rychle se ceny na čerpacích stanicích vrátily na úroveň před propuknutím pandemie koronaviru,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Pomůže plánovaná akvizice s Xilinx růstu ceny akcie AMD?

14.04.2021 V rámci dnešní technické a fundamentální analýzy se budeme věnovat akciové společnosti Advanced Micro Devices (AMD), takže se od minulého příspěvku na akcie Nike vracíme zpátky mezi technologické akcie.
img

Bitcoin se teď dostal na nový historický cenový rekord, vyjde až na 1,36 milionu korun. Zítra totiž vstupuje na burzu provozovatel největšího online tržiště s kryptoměnami v USA, Coinbase, což kryptoměny dále popularizuje

13.04.2021 Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny bitcoinu dnes dopoledne pokořila své historické maximum. Tohoto maxima dosáhla před přesně měsícem, 13. března, kdy se bitcoin prodával až za 61 742 dolarů. Aktuálně se bitcoin prodává za více než 62 tisíc dolarů za kus. V korunách jen cena bitcoinu za svým březnovým historickým rekordem jen o několik málo tisíc, když se kryptoměna dnes dopoledne prodávala až za více než 1 360 000 korun.
img

Bitcoin atakuje cenový rekord, dnes vyšel i na 1,34 milionu korun. Pozítří totiž vstupuje na burzu provozovatel největšího online tržiště s kryptoměnami v USA, Coinbase, což kryptoměny dále popularizuje

12.04.2021 Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny bitcoinu se dnes dopoledne přiblížila ke svému historickému maximu. Tohoto maxima dosáhla před takřka měsícem, 13. března, kdy se bitcoin prodával až za 61 742 dolarů. Dnes se dostal až na cenu 61 229 dolarů za kus. V korunách zaostala cena bitcoinu za svým březnovým historickým rekordem jen o několik málo tisíc, když se dnes dopoledne prodávala až za více než 1 340 000 korun.
img

PMČR: Dnes se již obchodují akcie PMČR bez práva na dividendu, cena akcie klesne

07.04.2021 Dnes (středa 7. dubna 2021)se budou obchodovat akcie společnosti Philip Morris ČR (PMČR) bez práva na dividendu ze zisku minulého roku. Je obvyklé, že cena akcie první den obchodování bez dividendy klesne cca o výši dividendy.
img

Vesmírné akcie 2021: Inspirujte se společnostmi, které míří ke hvězdám!

01.04.2021 Vesmír fascinuje lidstvo odjakživa a zájem o něj neopadl ani v 21. století. Není to tak dávno, co sonda Perseverance přistála na Marsu, aby mohla pátrat po stopách života na této planetě. Vesmír je ale také plný příležitostí. Mnoho investorů vidí ve vesmíru budoucnost. Ať už se jedná o vesmírnou turistiku nebo využívání vesmíru pro jiné účely. První vesmírný závod náhle skončil poté, co Neil Armstrong přistál na Měsíci.
img

Čínské akcie v nesnázích! Zastaví se propad akcie Alibaba?

31.03.2021 Čínské akcie v současné chvíli čelí nemalému tlaku díky exekutivnímu příkazu, který v prosinci podepsal ještě minulý americký prezident Donald Trump. Nový zákon byl přímo namířen proti velkým čínských společnostem, které se mají podřídit americkému auditovému standardu.
img

Společnost Deliveroo nezvládla vstup na burzu. Akcie spadly o 30 procent

31.03.2021 „Doručovacím společnostem v koronavirové době rychle narůstaly tržby, ale stále mají problémy s vytvořením zisků. Bude proto zajímavé sledovat, jak si poradí s otvíráním ekonomiky až skončí pandemie,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

GameStop akcie jsou zpátky: Čeká nás další cenové šílenství?

18.03.2021 GameStop se v lednu roku 2021 zapsal do historie. Investoři ze skupiny WallStreetBets na sociální síti Reddit se tehdy rozhodli ve velkém nakupovat akcie GameStop a způsobit tak obrovský Short Squeeze, který dostal do problému velké investiční fondy. Ačkoliv cena poté prudce spadla, akcie GME ještě neřekly své poslední slovo.
img

Nejlepší 5G akcie roku 2021: 3 aktuální tipy pro vaše portfolio!

12.03.2021 Technologie se vyvíjí neuvěřitelnou rychlostí. Tématem poslední doby je zejména 5G síť. Podle některých významných IT vývojářů by se 5G mohla stát čtvrtou průmyslovou revolucí. Nová síť přináší řadu výhod, zejména zvýšení rychlosti. Přenos dat v rámci 5G sítě bude dokonce rychlejší než přenos dat v rámci wifi.
img

Příběh společnosti GameStop může skončit happy endem

11.03.2021 „Současná cenová rally na akciích GameStop je založena na očekáváních silného růstu společnosti v budoucnu. Růst akcií GameStop nemá nic společného s reálnými výsledky společnosti. Je tedy značně chatrný a kdykoliv může přejít do silné cenové korekce,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\Momentum-indikator.png

Co je Momentum v tradingu a Jak používat Momentum indikátory

08.03.2021 Momentum trading je přístup k nákupu a prodeji aktiv podle nedávné síly cenových trendů. Je založen na myšlence, že pokud bude za pohybem ceny dostatek síly, bude se i nadále pohybovat stejným směrem.
img

Akcie ropy v roce 2021: 5 tipů na nejlepší ropné akcie!

03.03.2021 Akcie ropy si prošly složitým rokem. Kurz ropy počátkem roku 2020 zaznamenal rychlý propad. Dokonce nastala i situace, kdy se cena ropy dostala do záporných hodnot. To samozřejmě mělo dopad i na ropné společnosti.
C:\fakepath\xtb_online_trading.jpg

Ohlédnutí za děním okolo akcií GameStop, ACM a komunitou WallStreetBets očima ředitele Trading oddělení XTB Filipa Kaczmarzyka

25.02.2021 Filip Kaczmarzyk svoji kariéru v XTB zahájil již v roce 2007 v rámci trading oddělení na pozici Junior Trader. Od dubna 2009 zastával funkci zástupce vedoucího trading oddělení XTB. V listopadu 2010 začal pracovat pro institucionálního poskytovatele likvidity CFH Makrets v Londýně. Od května 2011 do května 2015 pracoval ve společnosti Noble Securities SA, nejprve jako ředitel obchodování OTC instrumentů, později jako ředitel FX trhů. Do XTB se vrátil v květnu 2015 na pozici ředitele trading oddělení a od 10. ledna 2017 je členem správní rady XTB. Je absolventem varšavské ekonomické univerzity se zaměřením na kvantitativní metody v ekonomii a informační systémy.
C:\fakepath\gamestop-25022021.png

Gamestop opět přidal přes 100 %

25.02.2021 Nikdo jsme zatím nezapomněli na extrémní nárůsty akcií společností Gamestop nebo AMC. Akciové trhy byly v chvíli velmi nervózní a nástup retailových investorů ze skupiny wallstreetbets otevřel bránu pro další katalyzátory pohybů na trzích. Jak rychle nervozita přišla, tak odešla, ovšem během včerejšího obchodování Gamestop opět přidal přes 100 %. Co stálo za růstem a můžeme být svědky další korekce na akciových trzích?
img

Rychlé shrnutí

25.02.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci růstem. Index S&P 500 přidal 1.14 %, Nasdaq rostl o 0.99 %, Russell 2000 o 2.38 % a Dow Jones rostl o 1.35 %.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
C:\fakepath\akcie-17022021-2.png

Předpověď ceny akcií společnosti Tilray: jsou akcie této společnosti jasnou koupí i po obrovském růstu?

17.02.2021 Akcie kanadské firmy zabývající se konopím Tilray (TLRY) se nyní také řadí k akcím, které se během pár dní vyšplhaly raketově vzhůru. Maloobchodní investoři se zaměřili na její vyhlídky růstu a společnost vzrostla o 589 procent.
img

FinTech akcie 2021: 6 tipů na zajímavé společnosti pro vaše investiční portfolio!

17.02.2021 Fintech akcie získávají oblibu u mnoha investorů. Jedná se o akcie společností, které se zaměřují na využívání technologií ve finančním a bankovním sektoru. Tato oblast zažívá poslední roky nebývalý rozkvět. Vzniká mnoho nových zajímavých společností a projektů. Do roku 2021 analytici očekávají, že investice do tohoto sektoru přesáhnou až 30 miliard dolarů.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

Cena stříbra v roce 2021: Bude rostoucí trend nadále pokračovat?

04.02.2021 Stříbro je poslední dobou na vzestupu. Události posledních dnů ho navíc dostaly do popředí světových médií zejména v souvislosti se snahami uživatelů Reddit skupiny WallStreetBets. Těmto obchodníkům se povedlo vyhnat akcie GameStop do závratných výšin. O něco podobného se teď údajně pokouší i na tomto cenném kovu.
img

Investiční thriller. Co si odnést z raketového růstu i pádu akcií

03.02.2021 Všechny hlavní akciové burzy v první polovině ledna posilovaly a dělaly investorům radost. Idyla ale netrvala dlouho. V druhé polovině měsíce už situace tak růžová nebyla. Investoři znervózněli, ceny akcií začaly intenzivněji kolísat a vše podtrhla bláznivá akce ohledně několika akciových titulů, jejichž kurzy vylétly do závratných výšek a pak zamířily opačným směrem. Co si má z tohoto příběhu, který se zapíše do investiční historie, odnést běžný investor?
img

Sociální sítě mění svět investic

01.02.2021 Obchodování na finančních trzích se stává stále dostupnější a ve Spojených státech se za poslední rok roztrhl pytel s internetovými brokery, kde si stačí k obchodování pouze stáhnout aplikaci jako Robinhood. Ačkoliv si to regulátoři nechtějí připustit, tak obchodování se mění a katalyzátory pohybů musíme už hledat také na sociálních sítích jako Reddit. Stejně jako dokáže akciemi pohnout velká objednávka, tak stejně efektivní mohou být tisíce menších objednávek.
img

GameStop je jen špička ledovce. Další akcie se chovají podobně

28.01.2021 „Přibližně před deseti lety jsme mohli sledovat, jak lidé mobilizování přes sociální sítě svrhávají nepohodlné režimy v arabských státech. Vžilo se pro to označení Arabské jaro. V těchto dnech zas můžeme sledovat, jak lidé dohodnutí přes sociální sítě manipulují s cenami na burzách. Těžko říct, co je více nepochopitelné. Každopádně je zřejmé, že sílu sociálních sítí nelze podceňovat,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Akcie GME díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
img

Akcie GameStop (GME) díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
C:\fakepath\akcie3.jpg

Amatérští obchodníci způsobili prudký růst akcií GameStopu

28.01.2021 Skupina amatérských obchodníků ze sociální sítě Reddit způsobila obrovské ztráty investičním hedgeovým fondům. Skupina se rozhodla podpořit řadu akcií, u kterých tyto fondy sázejí na jejich pokles, a v případě firmy GameStop byla úspěšná, když se jí podařilo poslat akcie tohoto amerického prodejce videoher, spotřební elektroniky a herního zboží prudce vzhůru. A akcie dalších firem, jako BlackBerry a AMC, zřejmě budou následovat, upozorňují zpravodajské servery CNN a cnet.com.
img

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

27.01.2021 Cena akcie Americké streamovací služby se v posledních měsících prakticky nehýbala. Trend se pohyboval do strany v rozmezí 460-560 USD a čekal na silnější impuls. Tím se nakonec staly extrémně pozitivní čtvrtletní výsledky. Býci následně vytlačili trend na nová historická maxima.
img

Všichni jsou blázni jenom akcie GameStop jsou letadlo

26.01.2021 „Přestože společnost GameStop v loňském roce uzavřela téměř 500 svých poboček, akci společnosti lámou rekordy a za necelého půl roku vzrostly přibližně 30krát,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\\fakepath\\KV_Top10-25012021.png

10 zajímavých akcií pro rok 2021

25.01.2021 Rok 2020 je za námi. Na jeho začátku téměř nic nenasvědčovalo tomu, že půjde o zatím nejdivočejší rok pro celou řadu investorů. Nakonec přinesl mnoho investičních příležitostí ať už na forexu, komoditách či na akciovém trhu. Akciové trhy začátkem roku výrazně oslabily, avšak následně přidaly desítky procent a dosáhly na nová maxima.
img

21 nejlepších světových akcií pro rok 2021!

08.01.2021 Rok 2021 bude jistě na akciových trzích vzrušující. Rok 2020 přinesl díky COVID-19 nejprve pokles, ale v podzimních měsících došlo k opětovnému silnému nárůstu. Investice do akcií se také minulý rok staly populárnějšími mezi retailovými investory, což má obrovský dopad na akciový trh. Nadstandardně si vedly technologické akcie, které profitovaly z drastických změn v důsledku zavedení karantén po celém světě. Populární akcie, jako je například Tesla si také vedly dobře, ale došlo například k pádu německé Wirecard.
img

Index PX mírně klesl, spadly Erste (RBAG.CZ) a Philip Morris (TABAK.CZ)

05.01.2021 Obchodování v Evropě se v průběhu úterní seance pohybovalo převážně v negativním teritoriu. Díky odpolednímu růstu se však index PX dnes vyhnul výraznější ztrátě. Klesl o 0,16 % a seanci zakončil na 1027,67 bodech. Obchodovaný objem dosáhl na 452,3 mil. Kč. Nejvyšší ztráty z bluechips akcií zaznamenal Philip Morris (TABAK.CZ;-1,45 % na 14 920 Kč) následovaný Erste Bank (RBAG.CZ;-1,3 % na 651,40 Kč). Komerční banka (KOMB.CZ) a MONETA Money Bank (MONET.CZ) uzavřely shodně na včerejší závěrečné ceně. Dobrý růst předvedla energetická společnost ČEZ (CEZ1.CZ;+0,78 % na 516 Kč).
C:\fakepath\indikatory.png

Technické indikátory

04.01.2021 Pokud se pohybujete na akciových trzích, ve světě investic a krátkodobého obchodování určitě víte o technických indikátorech, které jsou pro krátkodobé obchodování nezbytné. K čemu tyto indikátory slouží, jaké typy známe a jsou nám vůbec užitečné?
img

Akcie na pražské burze během týdne posílily o 4,2 procenta

18.12.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne posílily, index PX stoupl o 4,2 procenta na 1009,2 bodu. Vyplývá to z výsledků pražské burzy. Největší růst zaznamenaly opět akcie výrobce antivirových programů Avast. Naopak největší pokles postihl akcie Kofoly. Předchozí týden akcie klesly o 0,4 procenta.
img

AstraZeneca připouští nedostatky ve své vakcíně, bude platit na akciovém trhu?

27.11.2020 Farmaceutická společnost AstraZeneca a Oxfordská univerzita odhalily chyby ve výrobě a podávání dávek své vakcíny proti Covid-19, a proto mají pochybnosti o jejich účinnosti. Zajímavé je, že dobrovolníci, kteří dostali chybnou dávku, vykazovali vyšší míru účinnosti vakcíny, což vyvolalo podezření na finančních trzích.
img

Dividendové strategie – Jak na pravidelný příjem díky dividendám

30.10.2020 Pasivní dodatečný příjem z úroků a dividend je to, na co cílí stále více investorů. Přestože v dobách s nízkými úrokovými sazbami nejsou výnosy z investic s pevným úrokem příliš lukrativní, s dobře promyšlenou dividendovou strategií je možné dosáhnout nadprůměrného výkonu a překonat zhodnocení největších akciových indexů.
img

Long signál na akcie SAP AG (SAP)

29.10.2020 SAP je jedním z předních světových poskytovatelů podnikových softwarových řešení, které se používají k organizaci různých procesů v rámci společností. Po prvotním poklesu na začátku koronavirové pandemie se akcie rychle zotavila a cena následně stoupla na nové historické maximum. V pondělí se po zveřejnění čtvrtletních výsledků cena akcie softwarového specialisty propadla o více než 20 %.
img

Investice do solární energie – slibný zdroj alternativní energie budoucnosti

23.10.2020 Ceny akcií ze sektoru solární energie rostou raketovým tempem. Technologie alternativních zdrojů energie využívá stále více společností i domácností. Potřeba udržitelné energie je stále jasnější. Solární technologie jsou navíc díky neustálým inovacím stále levnější a dostupnější. Co se přesně děje na zajímavém solárním trhu? A jak můžete z aktuálního vývoje jako investor profitovat?
C:\fakepath\20f2338dbe54f8fcf2a5510c280205f1.jpg

Akcie McAfee při debutu na burze klesají o sedm procent

22.10.2020 Akcie výrobce produktů pro zabezpečení a ochranu počítačů McAfee první den na burze klesají o sedm procent. Firma z primární nabídky akcií získala 620 milionů USD (14,3 miliardy Kč), což ji ohodnotilo na 8,6 miliardy USD, uvedla agentura Reuters.
img

Tesla: Co jsme se dozvěděli z hospodářských výsledků za Q3?

22.10.2020 Automobilka Tesla zveřejnila ve středu své hospodářské výsledky za třetí kvartál. Cena akcie vzrostla v aftermarketu v reakci na již pátý ziskový kvartál v řadě. Americký výrobce elektromobilů zároveň potvrdil celoroční výhled. Dosažený zisk i růst tržeb jsou solidním základem dalšího vývoje Tesly.
img

Long signál na akcie Wheaton Precious Metals (WPM)

14.10.2020 V posledních šesti měsících byl vývoj ceny akcií WPM přesvědčivý s nárůstem přibližně 52 %. Po dosažení nového historického maxima v srpnu cena akcie klesla pod klouzavé průměry, ale v poslední době se trend opět stabilizoval. Pokud by došlo k proražení resistence na ceně 51 USD, otevřela by se cesta zpět k historickému maximu.
C:\fakepath\česká burza.jpeg

Česká zbrojovka získala veřejnou nabídkou akcií 812 milionů korun

02.10.2020 Česká zbrojovka Group SE (CZG) získala ve veřejné nabídce akcií na pražské burze 812 milionů korun, opce může přinést dalších 81,2 milionu Kč. Firma upsala 2,8 milionu nově vydaných akcií, v opci k pokrytí případného zvýšení nabídky se zavázala poskytnout až 280.000 nynějších akcií. Obchodování s akciemi CZG na hlavním trhu pražské burzy začíná dnes s otevírací cenou 290 korun za akcii. ČTK to dnes oznámila firma.
img

Long signál na akcie Zoom (ZM)

16.09.2020 Zoom Video Communications je americká softwarová společnost poskytující software pro videokonference. Společnost byla kritizována za bezpečnostní nedostatky a neuspokojivou ochranu osobních dat, což bylo vyřešeno novými aktualizacemi. Akcie je jedním z favoritů koronavirové krize. Po posledních čtvrtletních výsledcích cena akcie doslova vystřelila směrem nahoru , aby následně zahájila korekci směrem k SMA-20.
img

Split akcie – co to je dělení akcie a jak funguje

03.09.2020 Dělení akcií, štěpení akcií nebo také stock split přináší investorům mnoho otázek. Co přesně je takové dělení akcií? Jaké jsou jeho důsledky a čemu byste při probíhajícím dělení akcií měli věnovat pozornost?
C:\fakepath\emaqn-26082020-lv.gif

Investoři podali objednávky na 83 procent akcií emise eMan

26.08.2020 O akcie softwarové společnosti eMan je na trhu Start pražské burzy zájem. Investoři podali od 17. srpna objednávky na 83 procent akcií z celé emise. Firma, která hodlá nabídnout až 47procentní podíl, tj. až 914.000 akcií, o tom dnes informovala ČTK v tiskové zprávě.
C:\fakepath\IPOs.PNG

Definicía a príklady IPO

26.08.2020 IPO je veľmi známy pojem medzi investormi, no bežní ľudia to nemusia poznať. Predtým ako si prečítate detailnejšie o investovaní do IPO, tak si najprv vysvetlime čo to vlastne je. IPO (initial public offering) je prvotná verejná ponuka akcii, čo znamená, že si tie akcie firmy môže kúpiť hocikto keďže už to nie je iba v rukách privátnych investorov. Ak by bol záujem, tak firma môže takisto spraviť SPO, čo by bola druhotná verejná ponuka akcií.
img

Investice do vodíku – Nejlepší vodíkové akcie roku 2020

20.08.2020 Vodíkové akcie jsou stále populárnější a jejich ceny rostou. Lidstvo dlouhodobě hledá čistší alternativy k běžným fosilním palivům. Už nějakou dobu se vodík využívá v mnoha průmyslových odvětvích, avšak od doby, co se stal novým potenciálním palivem pro automobily, může dojít k raketovému růstu jeho poptávky. Vodíkové akcie jako forma investice do vodíku se stávají stále zajímavější.
img

Skvělá příležitost: podhodnocené akcie s vyhlídkou oživení v roce 2020

14.08.2020 Najít akcie, které se po prudkém poklesu rychle zotaví, může být komplikovanější, než se na první pohled zdá. Jednoduše nakupovat akcie, jejichž hodnota prudce poklesla, v naději, že se cena znovu zotaví, je velmi riskantní.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

05.08.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Čínské firmy přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
img

Nejobchodovanější akcie Saxo Bank v 2. čtvrtlet: Navzdory obavám z COVIDu-19 vystřelily akcie prudce vzhůru

14.07.2020 Po výrazné březnové korekci začali investoři ve 2. čtvrtletí víceméně bez rozmyslu nakupovat. Tím hnali trh zpět tam, kde se nacházel, než udeřil COVID-19. A díky tomu zažil index S&P500 svůj nejlepší kvartál od roku 1998. Tento trend se zřetelně odráží i u pěti nejobchodovanějších akciových titulů mezi klienty Saxo Bank.
img

Tesla Motors – 5 zajímavostí automobilce Tesla

10.07.2020 Tesla je jedním z nejskloňovanějších pojmů v automobilovém průmyslu. Přesto toho mnoho lidí o automobilové značce, která vyrábí auta budoucnosti a momentálně láme rekordy na burze, příliš mnoho neví.
img

10 nejstabilnějších akcií: kvalitní akcie, které můžete držet navěky

03.07.2020 Dlouhodobá akumulace aktiv – nejúčinnější forma investování, kterou preferuje jeden z nejznámějších světových investorů – Warren Buffett. Ten prohlásil, že nejlepší investiční horizont je „na věky“. Buffet napsal v roce 1988 dopis akcionářům své investiční společnosti Berkshire Hathaway, ve kterém konstatoval: „Když vlastníme akcie ve vynikající společnosti s vynikajícím managementem, pak naše preferovaná doba držení je navždy „.
img

ČEZ: Poslední den obchodování s nárokem na dividendu 34 CZK

01.07.2020 Akcie společnosti ČEZ se dnes (1. července 2020) obchodují naposledy s právem na dividendu ze zisku minulého roku.
img

Pražská burza posílila, dařilo se Erste, Komerční bance či ČEZ

29.06.2020 Pražská burza v úvodu týdne posílila, index PX dnes stoupl o 0,41 procenta na 924,68 bodu. Nahoru ho táhly především Erste Bank, jejíž akcie si polepšily přes dvě procenta, Komerční banka a ČEZ. Naopak se nedařilo akciím technologické společnosti Avast, pojišťovny VIG či mediální CME. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy.
img

Může se Herz vyhnout bankrotu?

10.06.2020 Pandemie koronaviru vytvořila globální ekonomickou krizi. Mnoho společností bylo přinuceno vyhlásit bankrot, nebo fungují "na hraně". Někteří investoři vidí v nákupu těchto společností příležitost a nakupují jejich akcie i přesto, že byl vyhlášen bankrot. Herz je perfektním příkladem. Přestože požádal o ochranu před věřiteli, tak se jeho akcie včera obchodovaly až s 500 % ziskem od počátku června, a to máme za sebou pouze 10 dní nového měsíce!
img

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2020

04.06.2020 Bitcoin je fenomén posledních let, který se dá s trochou nadsázky přirovnat ke zlaté horečce v 19. století. Nicméně splasknutí bitcoinové bubliny v roce 2018 mnoho investorů odradilo od přímého investování do Bitcoinu. Jaké jsou možnosti investice do bitcoinu v roce 2020? V následujícím článku rozebereme společnosti, které mohou nepřímo profitovat z potenciálního nárůstu hodnoty Bitcoinu a dalších kryptoměn.
img

Akcie na pražské burze v týdnu stouply o 1,1 procenta

22.05.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne posílily, index PX stoupl o 1,1 procenta na 877 bodů. Vyplývá to z výsledků pražské burzy. Největší nárůst zaznamenaly akcie výrobce textilu Pegas Nonwovens, největší pokles postihl akcie výrobce nápojů Kofola. Předchozí týden akcie oslabily o téměř dvě procenta.
img

Sedm nadějných akcií společností, které vyvíjejí léčbu proti koronaviru

20.05.2020 Globální ekonomika byla poničena pandemií koronaviru a panuje shoda na tom, že návrat k normálu bude vyžadovat účinnou a široce dostupnou léčbu a novou vakcínu. Není divu, že investoři sledují akcie společností, které tvrdě pracují na dodávce takových produktů. V této analýze se podívejme na přední kandidáty v oboru.
img

Akcie společnosti Walmart rostou v premarketu po výsledcích o 4 %!

19.05.2020 Walmart (WMT.US) dnes reportoval své finanční výsledky za první kvartál fiskálního roku 2021. Upravené EPS dosáhlo na 1,18 dolarů na akcii při tržbách 134,6 miliard dolarů. Dle očekávání analytiků mělo upravené EPS klesnout o 0,9 % na 1,12 dolarů na akcii a příjmy měly vzrůst o 6,9 % y/y na 132,5 miliardy dolarů.
C:\fakepath\warren-buffett-net-worth-over-time.jpg

Cesta Warrena Buffetta

19.05.2020 Nie každý vie kto to vlastne Warren Buffett je, takže si to poďme objasniť. Warren Buffett je nielen jeden z najúspešnejších investorov všetkých čias, ale takisto aj jeden z najbohatších ľudí na svete a filantrop. Je to veľmi dobrý kamárat s Billom Gatesom a okrem zarobenia všetkých veľkých peňazí ich aj pravidelne daruje na charitu. Založil spolu s Billom Gatesom známu „Giving Pledge“, čo je záväzok, ktorý môžu bohatí ľudia dobrovoľne podpísať a zaväzujú sa tým k darovaniu časti svojho majetku na charitatívne účely.
img

Aramco chce kvůli levné ropě upravit cenu za převzetí SABIC

11.05.2020  Největší světový producent ropy Saudi Aramco se snaží o úpravu dohody o koupi kontrolního podílu v Saudi Basic Industries Corp. (SABIC), čtvrté největší petrochemické firmě na světě, protože hodnota firmy se po propadu cen ropy snížila o více než 40 procent. Uvedla to agentura Reuters s odvoláním na informované zdroje. Firma Aramco se loni dohodla, že koupí od státního fondu bohatství Saúdské Arábie PIF podíl 70 procent v SABIC za 69,1 miliardy USD (1,7 bilionu Kč). Dohoda se zařadila mezi největší dohody ve světovém chemickém průmyslu.
img

Pražská burza dnes stoupla o procento, dařilo se akciím ČEZ

07.05.2020 Pražská burza si dnes polepšila zhruba o procento po středečním mírném poklesu. Indes PX stoupl o 0,99 procenta na 881,34 bodu. Dařilo se akciím společnosti ČEZ, která bude příští týden v úterý zveřejňovat výsledky čtvrtletního hospodaření. Naopak dolů zamířily akcie Komerční banky a Monety. Vyplývá to z údajů na webu burzy.
C:\fakepath\akcie-3.jpg

Jak obchodovat pokles ceny akcií?

27.04.2020 Je obecně známo, že trader může spekulovat, jak na růst ceny, tak na její pokles. Pokles ceny bývá chápán spíše jako příležitost pro nakoupení akcií a jejich následné zhodnocení v závislosti na jejich růstu.
img

Long signál na akcie Walt Disney (DIS)

21.04.2020 Společnost Walt Disney (symbol: DIS – ISIN: US2546871060 – měna: USD – burzy: NYSE, AMEX, ARCA, PHLX) je přední mezinárodní zábavní a mediální společnost, která je známá především svými filmovými produkcemi a provozování tematických parků Disneyland.
img

Special Report: Kde hledat na trhu příležitosti?

02.04.2020 Propad trhů zastihl spoustu investorů nepřipravených. Mnoho z nich čekalo na lepší vstupní ceny, nicméně propad byl velmi rychlý a také prudký. Aktuální valuace mohou být vnímány jako příležitost ke vstupu do obchodu na cenách, které nebyly v některých případech dosažitelné v posledních několika letech. V této analýze se podíváme na to, jak se medvědi podepsali na ohodnocení akciových indexů a jaké příležitosti nabízejí.
img

Jaké akcie sledovat při aktuálních pádech akciových trhů?

19.03.2020 Mnoho investorů zmeškalo příležitosti akciového trhu za posledních 10 let. Zatímco se všude mluvilo o blížící se krizi, všechny indexy se podívaly na nová historická maxima. Například index DAX se vyšplhal za osm let z 3 600 bodů na více než 13 500 bodů, což představuje nárůst o 275 %. Avšak za poslední měsíc, kdy trhy postihla hysterie a výprodeje z důvodu pandemie koronaviru, propadl index DAX o téměř 40 % a další významější akciové indexy jako S&P 500, Dow Jones a další o více než 30 % a propady pokračují.
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2020

13.03.2020 Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
img

Akcie Avastu začaly růst, od začátku týdne ztratily 23 procent

31.01.2020 Akcie antivirové společnosti Avast dnes začaly růst. Dopoledne přidaly pět procent a kolem 12:00 se prodávaly za 127 korun. Vyplývá to z údajů BCPP. Od začátku týdne po informaci o prodeji dat uživatelů ale cenný papír stále ztrácí 23 procent. Podle odborníků se však bude postupně zotavovat.
img

Cena akcií Applu je silně přestřelená

30.01.2020 Fundamentální vnitřní hodnotu akcie, resp. celé společnosti, stanovujeme pomoci modelu diskontovaného cash flow (discounted cash flow – DCF). Jednoduchý DCF model na společnost Apple je znázorněn v tabulce níže. V tomto případě se nicméně jedná o tzv. reverzní DCF model (reverse-engineered DCF model), který zpopularizoval známý investiční stratég a proponent behaviorálních financí James Montier. U tohoto typu modelu se nesnažíme odhadnout fundamentální vnitřní hodnotu společnosti, ale naopak se snažíme zjistit, jaká růstová očekávání jsou zaceněna v ceně akcie, resp. v tržní kapitalizaci společnosti.
img

5 nejlepších dividendových ETF roku 2020

02.01.2020 ETF jsou ideální investiční instrumenty pro investory, kteří nemohou, nebo nechtějí věnovat obchodování příliš mnoho času. Akcie s vysokými dividendami jsou nesmírně atraktivní pro investory, zejména se střednědobým a dlouhodobým časovým horizontem. Kombinací obou jsou pak ETF, které se soustředí na akcie s vysokými dividendami. 5 nejznámějších dividendových ETF vám představíme v následujícím článku.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

S akciemi firmy Aramco se začne obchodovat v Rijádu 11. prosince

06.12.2019 S akciemi saúdskoarabského státního ropného gigantu Saudi Aramco se začne obchodovat na burze v Rijádu 11. prosince. Oznámila to dnes burza. Nabídka akcií firmy bude největší na světě a Aramco se zřejmě stane největší firmou na světě podle tržní kapitalizace.
img

3 nejlepší internetové akcie současnosti

14.11.2019 Od roku 2018 se řada internetových akcií vyvíjela skvěle. Akcie u společností jako Twitter se od konce léta 2018 navýšily o + 99 %, akcie Match Group dokonce o + 218 % a akcie Grubhub zaznamenaly nárůst o + 114 %. Všechny tři akcie jsou stále vzrušujícími investicemi s obrovským potenciálem.
img

Analytici: Za propadem akcií CME je dorovnání jejich ceny v USA

29.10.2019 Důvodem dnešního skokového propadu ceny akcií CME je dorovnání ceny, za kterou se akcie obchodují na americké burze Nasdaq. Tam v pondělí akcie klesaly v reakci na nedělní oznámení prodeje CME skupině PPF. Shodli se na tom analytici oslovení ČTK. Očekávají, že by se cena akcie měla nyní stabilizovat a více se blížit akviziční ceně 105,66 Kč za akcii.
img

CME po oznámení převzetí skupinou PPF ztratila v Praze 5,4 pct

29.10.2019 Akcie mediální společnosti CME dnes na pražské burze ztratily 5,40 procenta a obchodování zakončily na 101,60 koruny. Zmírnily tak dopolední pokles, kdy přechodně odepisovaly téměř sedm procent. Důvodem skokového propadu je podle analytiků dorovnání ceny, za kterou se akcie obchodují na americké burze Nasdaq. Tam v pondělí akcie klesaly v reakci na nedělní oznámení prodeje CME investiční skupině PPF. V Praze se v pondělí kvůli svátku neobchodovalo.
img

Chystá se historicky největší kontrakt na dodávku bitevníků F-35

29.10.2019 „Pro investory jsou akcie Lockheed Martin zajímavé tím, že se jim daří, když roste napětí ve světě. V minulosti jsme například byli zvyklí, že akcie společnosti Lockheed Martin rostly, když severokorejský režim odpaloval rakety,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Francouzská státní loterie získala zelenou pro primární nabídku

18.10.2019 Francouzský státem kontrolovaný provozovatel celonárodní loterie Française des Jeux (FDJ) učinil první krok v dlouho očekávané privatizaci. Firma oznámila, že získala souhlas od provozovatele akciového trhu k registraci primární nabídky akcií.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2019

20.09.2019 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

Akcie týdne: Sanofi

05.09.2019 Sanofi (SAN.FR) je francouzská farmaceutická společnost, která si v poslední době užívala stabilního růstu. Rally dokonce v tomto týdnu akcelerovala a vedla k průrazu horní limity dlouhodobého obchodního rozpětí. V této krátké analýze se podíváme na důležité faktory, které stojí za posledními excelentními výkony akcie, a stanovíme si důležité úrovně, které stojí za to sledovat.
img

Ferrari a pivní akcie pro kontrariány

09.11.2016 Dnes se budu věnovat BBC. Ne té britské, mediální, ale americké Boston Beer Company. Jsme národ s nejvyšší spotřebou piva na hlavu a pozoruhodný korporátně investiční příběh BBC tak pravděpodobně bude pro řadu našich domácích investorů zajímavý dvojnásob. Jak jsem avizoval v nadpisu, nejde určitě o potenciální cíl těch, kteří se honí za trendy. Z grafu je totiž zřejmé, že cena akcie je za poslední tři roky hluboko v červených číslech a zejména dva poslední roky jí daly hodně zabrat:
img

Směřují italské banky ke španělskému scénáři?

16.07.2012 Tomas BerggrenDovolte, abych nejprve zopakoval jednu z nejdůležitějších myšlenek týkajících se investování, a vys...
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Price Action | Intradenní obchodování | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Disciplína | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Británie | OPEC | Koruna | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Bezpečný přístav | Divergence | Německo | Francie | Pražská burza | Polsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Nikkei | Akciové trhy | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Balance | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Blue chip | Bod | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CAPEX | CEO | CFD | CME | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | DAX | Demo účet | Devalvace | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dow Jones Industrial | Downtrend | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | FX | Fed | Floating | Large Cap | Hedge fondy | Forward | Futures | Fúze | Gap | Vyplnění GAPU | Grafy | Hedging | Hedge | High | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Exchange Traded Fund | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Low | MACD | Makléř | Margin | Obchodní příkazy | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodník | Opce | Open | Oscilátor | P/E | Parita | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Prémie | Pákový efekt | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Realizovat zisk | Reinvestice | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Split | Spot | Spotová cena | Spread | Stop-Loss | Support | Swap | Swing | Swingový obchodník | Swiss | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uplatnění opce | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zisková marže | Zlato | ČNB | Časový rámec | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Ekonom | Cenový graf | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Zisk | Investiční instrumenty | Berkshire Hathaway | Těžba ropy | Futures kontrakt | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Euforie | Výsledky | Strach | Trpělivost | Investiční příležitost | Bohatství | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | ČSOB | Partners | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/USD | Hedgeové fondy | Index cen | Výrobní náklady | Conseq | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | BTC | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Rozvíjející se trhy | Japonská centrální banka | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Praxe | Aktivum | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Podpora | Průlom | Přenos | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchody | Kasina | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Facebook | Akcie Gazprom | Akcie Google | Akcie IBM | Akcie Komerční banky | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie online | Akcie PayPal | Akcie ropy | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie SAP | Akcie Tesla | Akcie Tesla Motors | Akcie Visa | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální cena stříbra | Aktuální ceny akcií | Aktuální vývoj ceny ropy | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýzy | Banka | Barel ropy | Běžný účet | Bollingerova pásma | Brent | Brokerská společnost | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena stříbra | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | CZK | Černá labuť | České akcie | Day trading | Devalvace měny | Dlouhodobé investice | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Ekonomický růst | Elektronické obchodování | Elektřina | Eura | Euro Stoxx 50 | Exchange | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Graf | Graf ceny zlata | Hang Seng | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Indikátor MACD | Indikátor momentum | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování na burze | Investovat do zlata | J&T Banka | J&T | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak nakupovat akcie | Jak nejlépe investovat | EBay | Jak vydělat | JP Morgan | Komoditní | Koupit akcie | Kurz akcie | Kurz EUR | Kurz ropy | Kurz stříbra | Kurzy | Libra | Management | Markets | MetaTrader 5 | Nákup akcií | Naučte se investovat | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nové trhy | Obchodní platformy | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online obchodování | Pád akcií | Pasivní příjem | Patria Finance | Patria Online | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Recenze | Reuters | Roboti | Ropy | Řízení rizika | Sázky | Signály | Société Générale | Spořící účet | Shares | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Světové události | Švýcarská banka | Tesla Motors | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Benzín | Buffett | Put | Bill Gates | CEE | Centrální depozitář | Cílová cena | Čistý dluh | DCF | Depozitář | EBITDA | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Hold | Hrubá marže | Indie | Intermediate | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Měď | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Obchodní den | P/S | Redukce | REIT | ROCE | ROE | Small caps | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | Akcie na majitele | Akciová společnost | Kmenové akcie | Konzervativní investor | P/E Ratio | Primární emise | Zaknihované akcie | Směrodatná odchylka | Tržby | Úvěr | Světové ekonomiky | Miliardář | eBook | Commission | Komise | Kontrakt | Momentum indikátor | Volby | S/R zóny | Know-how | Retail | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burza dnes | Burze | Day trader | Dividendové akcie | Forex indikátor | Investment | Traders | Aramco | Danske Bank | Royal Bank of Scotland | KPMG | CNN | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | State Street | Caterpillar | Baker Hughes | Cantor Fitzgerald | BBC | Technické indikátory | WACC | Reporty | CI Komodity | Technický výhled | Short squeeze | Kurz EUR/USD | Brazílie | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Erste Bank | Kurz české měny | Pokles akcií | Jak investovat do komodit | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Renminbi | Velcí investoři | Evropské banky | Sweet Crude Oil | Fundamentální ukazatele | Energie | Earnings | Sentiment trhu | Bloomberg TV | BlackRock | Znalost | Příprava | Přehled | Konzistence | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Volby v USA | Agentura Reuters | Global Advisors | Sázet | Bankovnictví | Futures kontrakty | Brokerský dům | Miliardáři | Obchodní styl | Investiční firma | Forbes | Fundamentální faktory | Pozornost investorů | Lídři | Firmy | Aktuální vývoj | České firmy | Glencore | Akcie v Asii | Xetra | Broker Trust | Velké banky | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Styl obchodování | S&P Global | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Nervozita | Růst akcií | Americké burzy | Richard Branson | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Virgin | Fibo | Akcie ropných společností | Propad | Německý index DAX | Kryptoměny | Analytik Fio banky | Poměr zlata a stříbra | Ropné společnosti | Ropná společnost | Index Nikkei | FactSet | TradingView | Citi | S&P | Německý DAX | Akcie na pražské burze | Ztráty | Dividendová akcie | Bezpečné útočiště | Sinopec | Americké indexy | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Analytik Komerční banky | Erste | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Saúdská Arábie | Cenné papíry Komerční banky | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | FTSE 100 | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Ethereum | Digitální měna | Zájem o akcie | Tesla | Vysoká volatilita | Poskytovatelé likvidity | Nákupní signál | Credit Suisse Group | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | NYSE Euronext | Spekulativní sázky | Poplatky | Nakupovat akcie | Rychlé zisky | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Mzdy | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Spekulativní obchodování | Poplatky za obchodování | Akcie na burze | Analytik J&T Banky | Predikce | Ekonomická situace | Hospodářská situace | Průzkum | Graf ropy | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Firemní výsledky | Velké zisky | Světové trhy | Investovat do akcií | Výnosy | Očekávání analytiků | Institucionální investoři | Příjmy | Čistý příjem | Kapitálové strategie | ExxonMobil | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Investice v Číně | Zpomalení ekonomiky | Obchodní pozice | Hlavní ekonom | Dánsko | Očekávání | Audi | Business Insider | ex | Obchody s akciemi | Purple Trading | State Street Global Advisors | Spekulativní investoři | Akcie Kofoly | Bitstamp | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Skupina PPF | Krize eura | Vstup na burzu | Intradenní obchody | Sladká ropa | BHS | René Remšík | Breakout Trader | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Návratnost investic | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | André Kostolany | Akcie Tesly | Spekulativní investice | Palladium | Podnikové dluhopisy | Technologie blockchain | Jak obchodovat akcie | Investovat do Bitcoinu | BTC/USD | LYNX Trading | BTCUSD | ETC | Investice do bitcoinu | Capitalinked | Radim Dohnal | Invesco | Inteligentní investor | Kodak | Ethereum blockchain | Věštec z Omahy | NEST | Štěpán Hájek | Robinhood | RoboMarkets | MSCI World Index | Lithium | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | TRON | Conseq Investment Management | Kobalt | Drobní investoři | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Složené úročení | Akcie Avastu | Airbnb | Burzovní trh | Burzovní trh START | Začít investovat | Saxo | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Krypto | Bitcoiny | Lockheed Martin | Růstové akcie | OPEC+ | Obchodní válka | Capitalinked.com | Podniky | Odpovědné investování | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Akcie Facebooku | FAANG | Facebook (FB) | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Akcie Applu | Akcie společnosti | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | CSI 300 | Pokles ceny | Výplata dividend | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Graf indexu | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Trh Start | Americký dolarový index | HKD | Trendové čáry | Akcie společnosti ČEZ | Signál na akcie | Propad cen ropy | Obchodní signál | Starteepo | Růst zisků | Anticyklické akcie | Česká firma | Centrální depozitář cenných papírů | Michal Stupavský | Cenné papíry Erste | Čínské firmy | Společnost Apple | Majetek | SABIC | Obchodovat s akciemi | Nakoupit akcie | Akcie CME | Obchodní rozhodnutí | Ceny zemního plynu | Hodnotové investování | Burzovní debut | Nejvýznamnější burza | Martin Sklenář | Primární nabídky akcií | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | IPO Airbnb | IPO Palantir | IPO Instacart | Rizikové akcie | Kvartální výsledky | Zpětný odkup akcií | Obchodování platiny | Zákaznická podpora | Akcie Walt Disney | Primární veřejná nabídka | Hodnota firmy | Obchodní aktivity | NAGA | Jak na obchodování | AMS | Bitcoin a další kryptoměny | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | Tencent Holdings | Sharpe ratio | NVDA | Začít obchodovat | Nabídka akcií | DE30 | Snížení sazeb | Ferrari | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Štěpení akcií | Ropné akcie | Gazprom | Defenzivní akcie | Vývoj na trzích | Farmaceutické akcie | Výkonný ředitel | XTB Research | Akcia | Štěpán Křeček | Tomáš Pfeiler | Poptávka po stříbru | Aktuální cena akcií | Prodej na krátko | Ferretti | Nové akcie | Akcie týdne | Intradenní trader | Indická ekonomika | Bohatí | Investiční kapitál | AMZN | Burzovní průvodce | Kapitálové výdaje | Prosus | US500 | Saudi Aramco | Dění na trzích | PPF | Denní graf | Italská ekonomika | Vlastní akcie | Výše dividendy | Overbalance | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Úpis akcií | UCITS | Finanční údaje | TeamViewer | iShares | Tuzemské banky | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Aphria | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Akcií těžařů | Státní loterie | FDJ | Française des Jeux | Loterie | IPO TeamViewer | Obchodní spory | Obchodujte | Trinity Bank | Vysoká likvidita | McKinsey | Alipay | Ant Financial | Huawei | Digitalizace | Světové akciové indexy | US30 | Dow Jones (US30) | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | Deficit | Milan Vaníček | Analytik J&T | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Největší kontrakt | Mediální společnosti | Propad ceny akcií | Ceny akcií CME | Oznámení převzetí | Analytik portálu | Akviziční cena | Německá vláda | IOT | Investice do ropy | Trinity | Obrovské množství peněz | LNG | Objem | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Cenné papíry ČEZ | Muhammad bin Salmán | Jak začít investovat | Myšlenka | Standardní odchylka | Vyšší volatilita | Pojišťovna VIG | Provozní zisk před odpisy | Obrat trendu | UCITS ETF | Alibaba Group | Konkurenceschopnost | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Předseda představenstva | Vyšší riziko | Primární nabídky | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | PMČR | Pfizer | Obchodovat na burze | Firma Aramco | Čínská firma | Růst cen | Borsa Italiana | Studie | 4G | Vysoké riziko | Tomáš Vlk | Patria Finance Tomáš Vlk | Počet obchodů | Bilance | Ekonomický vývoj | Ceny na čerpacích stanicích | Negativní sentiment | Erste Group | Avast | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | Obchodování akcií u LYNX | IPO Alibaba | Největší pokles | Vyšetřování | Amazon | Citadel | Nízké úrokové sazby | Nadhodnocení | Úrok | LVMH | Vysoké ceny ropy | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | Hong Kong | Legislativa | Trendová linie | Rozdělení zisku | Pozornost obchodníků | Walt Disney | 5G | Evropští investoři | Automobilový sektor | KOSP200 | Konkurenti | Financovat | Wüstenrot | SMA | Předpovědi | Technologický sektor | Ceny výrobců | Průmysl | Investovat v roce 2020 | Společnost ČEZ | Na burze | Drahý kov | Tržní kapitalizace firmy | Historické události | Impuls | Akcie Aramco | 2222 | Denní fluktuační limit | Limit pro akcie | Fluktuační limit pro akcie | Firma Apple | Denní fluktuační limit pro akcie | Symbol 2222 | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Důsledky krize | Další rozvoj | Rozvoj | Stavebnictví | Koruna dnes | Běžný investor | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Pojišťovny | Total | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Philip Morris ČR | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kofola | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Fidelity National Information Services | FIS | První den obchodování | Americká automobilka | UTC | Farmaceutická společnost | AbbVie | FTC | Airbus | Společnost Microsoft | Dieselgate | Zahájení obchodování | NN Group | Škoda Auto | Míra | Švýcarská společnost | Ohlédnutí | Úroky | Předseda | Investujte | Automobil | Regulátoři | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | Disney | Tým RoboMarkets | Významné zisky | Americké vlády | Nike | Dot-com | Česká zbrojovka | Aurora Cannabis | Ztráta | NERV | Počet investorů | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Stratég | Hlavní akciové indexy | Roční růst | Miliardy korun | Visa (V) | Cenné papíry Erste Bank | Koruna posílila | US100 | Americký index | Wirecard | Shortování akcií | Halving | Obchodní podmínky | Ziskovost | PRIIP | Nástroj pro investory | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Dividendové fondy | Obchodování ETF na burze | Hospodaření | American Airlines Group | Zbrojovky | Černé labutě | Klesající trend | Krátkodobé obchodování | Dlouhodobí investoři | Silný support | Volume indikátor | CFA | Prodej automobilů | Napětí mezi USA a Íránem | Návratnost | Netflix | NFLX | Inovace | Bitcoinové bubliny | Daimler | Vysoká dividenda | O2 | Investiční příběh | T. Rowe Price | Sezónnost | Hodnota společnosti | Budoucnost | Výplaty dividendy | Poradenství | Nový rekord | Dividendový aristokrat | Podnik | Emisní cena | Emisní cena akcií | Analytička | Ukazatele | SAP | Technologická společnost | Velikost ztráty | Nejobchodovanější akcie | Alibaba Group Holding | Vyplácení dividend | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Čínské indexy | Prezident | Koronavirus | Paypal Holdings | Michal Stupavský, CFA | Google | WhatsApp | Instagram | Nákaza koronavirem | Trhy | ASX 200 | Filantrop | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Akcie Royal Dutch Shell | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Pohyby cen | Rostoucí trendové čáry | Negativní dopad | Pokles | Situace | České měny | Provozní zisk | Pandemie koronaviru | Pandemie | Jumpshot | IHNED | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | Cena akcií Applu | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Martin Cakl | Spekulativní kapitál | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Alphabet | Akcie NN Group | Obchody | Výdaje | Švýcarská banka UBS | Cena akcií Tesly | BP | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | SEC | Rozhodování | Co je IPO? | Palantir | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Akcie Biogen | Biogen | Momentum indikátory | Trendové indikátory | Směrovost | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Gilead Sciences | Prudký propad | Noviny | FinTech akcie | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Střední podniky | Ekonomické recese | Akcie Netflix (NFLX) | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Sestupný trend | Toyota | Vývoj | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Akcie KKR | Vládní opatření | Výkyvy | Současná cena | Varovné signály | Příležitost k nákupu | Obrovské ztráty | WP | Videokonference | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Vysoké ztráty | Lufthansa | Akcie včera | Indické akcie | Short-selling | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Akcie Swiss Re | Swiss Re (SR9) | SR9 | Akcie BASF SE | BASF SE (BAS) | Mince | Profitovat | Čínský růst | Zadlužení čínské ekonomiky | Řízení čínských společností | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Beijing Capital International Airport | Beijing Capital International Airport | Akcie Tencent | Tencent | CK Hutchison | Akcie Dongfeng Motor | Dongfeng Motor | Akcie Kweichow Moutai | Kweichow Moutai | CSI China ETF | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | ishares China | ishares China ETF | China ETF | Medvědí trend | Další vývoj | Nákupy akcií | Stimuly | Letectví | Největší pády | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Cenový vývoj | Poměr cen | Důležitý support | Burzy cenných papírů | Akcie Monety | Spotřebitelé | Pád ceny | Hyundai | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Směr trendů | Historie | Čerpací stanice | Aktuální situace | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Volatilita akciových trhů | Texas | Uzavírání ziskových pozic | Spouštěč korekce | Korekce u vybraných akcií | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Akcie Facebook (FB) | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Bilion dolarů | Příležitosti k nákupu | Valné hromady | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | REGN | Američtí senátoři | Škoda | Komerční banky | Demokraté | Domácnosti | Výrobce letadel | Hotovost | Enormní zájem | Tým Admiral Markets | Anomálie | Dividendové výnosy | Záchranný balíček | Další růst | Růst | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Biliony | Globální poptávka po ropě | Potenciál | Automobilový trh | Allianz | Ceny elektřiny | Historické pohyby | Abbott Laboratories | Riziko inflace | E-commerce | Ekonomiky | US2546871060 | Společnost Walt Disney | Walt Disney (DIS) | Akcie Walt Disney (DIS) | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Války | Schodek | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Special Report | Saúdové | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia | Vášeň | Závislost | Práce | Vláda USA | Podíl na trhu | Model Y | Údaje | Mexiko | Ropný průmysl | Pojišťovna | Cushing | Patenty | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Snížení produkce | Oživení cen | FANG | DAWN | DAWN akcie | WMT | Emitenti | Více peněz | Short signál na akcie | Long signál na akcie | Akcie Saxo Bank | Dodavatelské řetězce | Majitel | Úspory | AMC | Procter & Gamble | Remdesivir | Propad ceny | S&P500 | Měnový faktor | ESPN | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Finanční pomoc | Cenové pohyby | Reddit | Sociální síť Reddit | Sociální síť | Investiční tituly | Břidlicové ropy | Posílení | Zoom Video Communications | Joe Biden | Potenciál trhu | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Norwegian Air | Volvo | Shell | Energetická společnost | Zaměstnanci | FDA | Gilead | Tweet | Dividendové ETF | Růst výnosů | T+2 | Rally na akciích | PEPSICO | Turistika | Dosáhnout zisku | Skladování ropy | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Pozastavení obchodování | Převzetí SABIC | Saudi Basic Industries Corp. | Tržní hodnota SABIC | Akcie SABIC | Cena akcie SABIC | Investice v zahraničí | Fond PIF | Macy’s | Dluhy | Průzkum KPMG | Akcie Nike | Technologický pokrok | ONE | Hypoteční banka | Auta | JD.com | NetEase | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Rostoucí potenciál | Konzistentní zisk | Konsorcium | Vakcína | Fujitsu | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Moderna | MRNA.US | WMT.US | Návrh dividendy | Léky na koronavirus | Eli Lilly | LLY.US | LLY | Vakcíny na koronavirus | GSK | AZN.UK | AZN | Velikost fondu | Lesy ČR | Společnost Facebook | Aktivity společnosti | Renault | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Roční zhodnocení | Pronájem nemovitosti | Euromonitor International | JDE | ČR | Koronavirové pandemie | Norilsk Nickel | Hertz | iShares China Large Cap UCITS ETF | Nissan | Bohumil Trampota | Průraz | Skupina Starteepo | Akcie České zbrojovky | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Soubor pravidel | EXIMAT | Zbrojovka | Uzavírání pozic | Londýnské burzy | Obchodovaný objem | Vedení společnosti | Waymo | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Býčí trend | Oracle | Nikola | Teorie černé labutě | Canopy Growth | Cronos | Globální poptávka | Energetický gigant | Nestlé | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Výplata | Rostoucí trend | Sentiment na trhu | Per rollam | Covid | Technologické firmy | Analytické společnosti | Představenstvo | Snížení nákladů | Makléř Wood & Company | Akcie Wirecard | Vývoj ceny černého zlata | Google Pay | Fintech společnosti | Den obchodování | Akcie Abott Laboratoires | Akcie Allianz | Abott Laboratoires | Akcie Coca-Cola | Akcie Colgate-Palmolive | Akcie HDFC Bank | HDFC Bank | Akcie International Flavors & Fragrances | Akcie Nestlé | Akcie Medtronic | Medtronic | Akcie Thermo Fisher Scientific | Thermo Fisher Scientific | Jasný signál | Dopad pandemie | MAM | Ant | Prostor pro další růst | Sony | Nový trend | Steve Jobs | E.ON | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | KPMG Global Automotive Executive Survey | NEXO | Úspěchy | DoorDash | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Peugeot | Růst tržeb | Investice do robotiky | Ceny | Praha | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Technologické společnosti | Společnost Amazon | Společnost Chevron | Zakladatel Amazonu | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Fresnillo | KGHM | Silvercorp Metals | Životní úroveň | Index Ventures | Zlatá horečka | OMV | Konkurenční společnosti | Nikl | Akcie u LYNX | Čínská společnost | Silné momentum | Přístup k tradingu | Ant Group | Výzkumy | Blue Origin | WeCHat | Napětí mezi Čínou a USA | Podhodnocené akcie | Akcie Deutsche Lufthansa | Deutsche Lufthansa | Akcie Zalando | Zalando | Prezidentské volby USA | Worldometers | eMan | Jiří Horyna | eMan Solutions LLC | eMan Solutions | Capital.com | Online nakupování | Upozornění na rizika | Virgin Galactic | Investice do vodíku | Ballard Power (BLDP) | BLDP | Ballard Power | Powercell Sweden | PCELL | Powercell Sweden (PCELL) | Akcie Plug Power | PLUG | Plug Power | Akcie Plug Power (PLUG) | Akcie Nel Hydrogen | Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA | Nel Hydrogen / Nel ASA | Akcie Air Liquide | Air Liquide | Akcie Air Liquide (AI) | Počet akcií | Akcie softwarové společnosti | Coca-Cola | Holdingová společnost | Přístup na burzu | Split akcie | Zhodnocení akcií | Rentabilita | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | TSLA | Nvidia | Akcie Zoom | Zoom (ZM) | Akcie Zoom (ZM) | Snížení emisí | Akcie NIO | Obchodní domy | Budoucí vývoj | Šéf Tesly | Elektromobily | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Snížit emise | App Store | Grubhub | Biden | Marathon Petroleum | Marathon | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | Michal Valentík | Delivery Hero | John McAfee | McAfee | Poptávka po akciích | Antimonopolní úřad | NextEra | Energetický sektor | AEX | Naspers | Americké prezidentské volby | iPhone | WPM | Wheaton Precious Metals (WPM) | Akciové portfolio | Akcie Sony | Chování ceny | Množství peněz | Concho | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Newmont | Akcie McAfee | TPG | Intel | Výrobce čipů | Thoma Bravo | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | Akcie First Solar (FSLR) | First Solar | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG) | Akcie SolarEdge Technologies | SolarEdge Technologies | SEDG | SolarEdge Technologies (SEDG) | First Solar (FSLR) | Akcie Sunrun (RUN) | Akcie Sunrun | Sunrun | Sunrun (RUN) | JPM | První obchodní den | Moneta | Technologické tituly | Bed Bath & Beyond | BBBY | SAP AG | Akcie SAP AG (SAP) | Akcie SAP AG | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | Co je dividenda? | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | Cisco-Systeme | JP Morgan Chase | Cardinal Health | VF Corporation | W.W. Grainger | Hormel Foods | Abbott Laboratorien | Beckton Dickinson | BDX | ABT | HRL | GWW | MDT | VFC | JNJ | CAH | ABBV | Nejlepší dividendové ETF | Nevýhody dividendových strategií | Výhody dividendových strategií | Dividendové strategie v praxi | Zveřejnění výsledků | RBAG | BIIB | Výsledky voleb | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Akcie Berkshire | Sumitomo | Klesající dolar | CEZ1 | Pinduoduo | China Telecom | China Mobile | Síť restaurací | Akciové investování | GPS | Praktické tipy | Proražení | Životní prostředí | Nio | NextEra Energy | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie Airbnb | ABNB | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | RBAG.CZ | TABAK | TABAK.CZ | KOMB | KOMB.CZ | Očkování | Coinbase Global | Aquis Exchange | Alasdair Haynes | Stimulační balíček | Carnival | Online prostředí | Růst ceny | Typy indikátorů | Indikátory volatility | Indikátory objemu | Nejoblíbenější Forex indikátor | Nejoblíbenější Forex | Indikátory momenta | China Unicom | DOT | Společnost Tesla | Fiskální situace | Měnová situace | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Nejlepší odvětví | Tvrdá aktiva | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Tourmaline | Tourmaline | Akcie Sumitomo | Akcie Regeneron | Akcie Prosus | Melcor Developments | Akcie Melcor Developments | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie NN | Akcie Heijmans | Heijmans | Liberbank | Akcie Liberbank | ForFarmers | Akcie ForFarmers | Akcie Jardine Strategic | Jardine Strategic | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Akcie Svenska Cellulosa SCA | Dopad na akcie | JD | Firma Boeing | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Carrefour | Nejlepší čínské akcie | Držení pozice | Tilray | TLRY | Konopí | Cronos Group | CRON | ACB | Jack Ma | Vhodné akcie | Macrotrends | Macrotrends.net | AMC Entertainment | SPCE | Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Gamestop | Etsy | KFC | Streamovací služby | Deliveroo | Akcie AMC | Prudký růst akcií | WallStreetBets | Amatérští obchodníci | Růst akcií firmy GameStop | MarketsInsider | Cnet.com | Sever cnet.com | Přerozdělení bohatství | Ztráty pro hedgeové fondy | Přezkoumání obchodů | Růst akcií GameStopu | BlackBerry | Akcie GME | Melvin | Citron Research | Melvin Capitals | GameStop (GME) | Co je Reddit | AMC Entertainment (AMC) | BlackBerry (BB) | Reddit skupina | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Ceny akcií Tesla | Manipulace s cenami | Regulační úřad pro cenné papíry | Sociální média | Short Interest | Melvin Capital | Fond Melvin Capitals | Short Interest Ratio | Outstanding shares | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Intradenní pohyby | Aktivity WallStreetBets | Velké investiční fondy | Koss | EXPR | Akcie GameStopu | SWKS | Skyworks Solutions | Cenové výkyvy | Velké fondy | Retailoví investoři | Investoři z Redditu | Akcie společnosti GameStop | Dynamický růst | Grow Pharma | Předpověď ceny | Zinek | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Iridium | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trendové linie | Růstový trend | Předpověď ceny akcií | Konopný průmysl | Canopy Growth (WEED) | WEED | Akcie společnosti Tilray | Předpověď akcií Tilray | Předpověď akcií | Obchodování akcií TLRY | Společnost Tilray | Akcie Tilray | Kupování akcií | Pákový efekt CFD | Aurora Cannabis (ACB) | Cronos Group (CRON) | APHA | Aphria (APHA) | Akcie společnosti Aphria | FinTech akcie 2021 | Obchodování FinTech akcií | Rizika a příležitosti | Hypoport (HYQ) | Akcie Hypoport (HYQ) | HYQ | Akcie Fidelity National Information | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | Fidelity National Information Services (FIS) | Akcie Visa (V) | Akcie Square | Akcie Square (SQ) | Square (SQ) | Junior Trader | Filip Kaczmarzyk | Trading oddělení | CFH Makrets | Noble Securities | Obchodování OTC | Obchodování OTC instrumentů | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Enbridge (ENB) | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Phillips 66 | Akcie Phillips 66 (PSX) | Phillips 66 (PSX) | PSX | Akcie ConocoPhillips (COP) | ConocoPhillips (COP) | Momentum v tradingu | Momentum trading | Porozumění divergenci | Obchodníci momenta | Britská společnost | Společnost Deliveroo | Akcie třídy A | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Teradyne | Teradyne (TER) | TER | Akcie 5G | Výrazný růst | Dlouhodobý investor | Nový americký prezident | Vstup Coinbase na burzu | GameStop akcie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Koss Corporation | Akcie Koss Corporation (KOSS) | Příběh společnosti GameStop | IPO Deliveroo | Akcie Deliveroo | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Dělení vesmírných akcií | Vesmírná turistika | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Virgin Galactic | Akcie Maxar Technologies | Maxar Technologies | Maxar Technologies (MAXR) | Akcie Maxar Technologies (MAXR) | MAXR | Iridium Communications | Iridium Communications Inc. | Akcie Iridium Communications Inc. (IRDM) | IRDM | Iridium Communications Inc. (IRDM) | Akcie Garmin | Akcie Garmin Ltd. | Akcie Garmin Ltd. (GRMN) | GRMN | Garmin Ltd. (GRMN) | Akcie Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Gilat Satellite Networks | Gilat Satellite Networks Ltd. | Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Akcie Boeing (BA) | Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation (LMT) | LMT | Lockheed Martin Corporation (LMT) | Aerojet Rocketdyne Holdings | AJRD | Aerojet Rocketdyne Holdings (AJRD) | Vesmírné akcie u LYNX | Akcie PMČR | Práva na dividendu | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Xilinx | Akvizice AMD a Xilinx | AMD a Xilinx
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Celosvětová spotřeba kávy
Celosvětové dividendy
Celosvětové ropné dodávky
Celosvětové zadlužení
Celosvětový dluh
Celosvětový počet úmrtí
Celosvětový růst
Celsius Network
Celý obrat
Cena

Následující klíčová slova

Cena akcie SABIC
Cena akcií
Cena akcií Amazonu
Cena akcií Applu
Cena akcií Baidu
Cena akcií britské banky
Cena akcií ČEZ
Cena akcií firmy
Cena akcií GameStopu
Cena akcií Hertz
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít